Go down
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 13th Lipiec 2015, 22:42
W tych artykułach:

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Czyzby-drugie-zwierze-to-byl-i-bedzie-Apostol.html
http://cyryl.blox.pl/2014/12/Pawel-i-Lukasz-czyli-Bestia-druga-co-wychodzi-z.html
http://cyryl.blox.pl/2014/11/Pawel-promuje-mieszanie-ras-i-narodow.html

oraz pośrednio w tym artykule:

http://cyryl.blox.pl/2014/09/Jakie-upomnienie-mial-Isus-do-zboru-w-Efezie.html

Zastanawiałem się nad tym czym może być drugie zwierzę o rogach baranka o mowie smoka. Także ten temat poruszałem pośrednio w dyskusji z Henrykiem:
https://zbawienie.forumotion.com/t6p15-wiekszosc-religii-chrzescijanskich-jest-w-szponach-szatana


Napisze, tak. /uważam, że odkrycie Henryka w tych artykułach prawdy o Pawle i Łukaszu to otworzenie oczu na lepsze zrozumienie Objawienia:

http://zbawienie.com/wszystko-o-pawle.htm

Otóż tutaj Henryk postawił ciekawą tezę:

thewordwatcher napisał:Istnieje - (CHYBA) - dwurożna Bestia - Rosja i Chiny, która ma rogi podobne do Baranka ale mówi jak smok.

Czyli są przeciwko Watykanowi i jego działaniach pedofilskich, grabieżczych itp, ale także są oni po stronie szatana - dlatego oddadzą oni władzę Bestii, jak ta się ukaże, co jest w każdej chwili możliwe.
https://zbawienie.forumotion.com/t9p45-czyzby-poczatek-iii-wojny-swiatowej

Dało mi wiele do myślenia. Otóż prawdą jest, ze Bestie to Królestwa rządzone bezpośrednio przez wysokiej rangi upadłych aniołów (którzy są książętami anielskimi).


Jednak czy aby nasze myślenie o drugim zwierzęciu jako Królestwie nie jest błędne???

Otóż zobaczmy rozdz. 17 wspomina o dwóch potęgach Wielkie Nierządnicy która ujeżdża siedmiogłowe zwierzę.
Ap 17 napisał:(Cool Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;

(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać.

(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Zobaczmy tutaj nie występuje drugie zwierzę. Drugie zwierzę występuje tylko w rozdz. 13 a także w tym wersecie:

Ap 20 napisał:(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

Otóż drugie zwierzę jest nazwane fałszywym prorokiem!!!!


Otóż kim jest apostoł Paweł jak nie fałszywym prorokiem????

Tutaj:

zbawienie napisał:Paweł wypowiadał SWOJE proroctwa, nie uwzględniając Boga jako ich Autora, czyli czynił się równym Bogu.
http://zbawienie.com/kolejne-problemy-z-Pawlem.htm

Co więcej Paweł zagroził, że anioł który będzie głosił inną ewangelię od tej którą on głosi niech będzie przeklęty!!!

Gal 1 napisał:(Cool Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty!

A co na to Apokalipsa???

Ap 14 napisał:(6) I widziałem innego anioła, lecącego przez środek nieba, który miał ewangelię wieczną, aby ją zwiastować mieszkańcom ziemi i wszystkim narodom, i plemionom, i językom, i ludom, który mówił donośnym głosem:

(7) Bójcie się Boga i oddajcie mu chwałę, gdyż nadeszła godzina sądu jego, i oddajcie pokłon temu, który stworzył niebo i ziemię, i morze, i źródła wód.

Zobaczmy Paweł wypowiedział swoje proroctwo przeciwko proroctwu Apokalipsy. Czyli Paweł przeklął anioła który ma głosić wieczną ewangelię wszystkim narodom na koniec świata!!!!

Oto inne ciekawe cechy:

Ap 13 napisał:(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.

Czyli zwierzę które z otchłani - na Arktyce - wyjdzie przez morze!!! Otchłań jest otoczona morzem. Tutaj wyjaśniam dlaczego:

https://zbawienie.forumotion.com/t80-woda-chrzest-jako-ochrona-i-wyzwolenie-spod-wladzy-demonow

A tutaj mamy opis drugiego zwierzęcia:

Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.


Otóż Watykan głosi, że Paweł jest martwy, czyli jest w ziemi. Ponadto Paweł spędził 3 lata na pustyni Arabskiej - czyli przeciwieństwo morza pustynia, ziemia:
http://wolnamyslchrzescijanska.bloog.pl/id,329582106,title,3-Apostol-Pawel,index.html?smoybbtticaid=615376

Zobaczmy nauki Pawła umożliwiły dojście do władzy żydów czy też hybryd.

Zobaczmy Cromwell zainspirowany naukami Pawła, sprowadził z powrotem żydów do Anglii. A żydzi, opanowali Anglie a potem opanowali USA.

Zobaczmy chrześcijanie popierający syjonizm i Izrael bazują na naukach Pawła.

Rosja i Chiny sprzeciwiają się NWO i Watykanowi - Wielkiej Nierządnicy. Być może z powodu tego, ze Watykan chce całkowicie zniszczyć syjonizm.

Rosja i Chiny mogą być rogami baranimi drugiego zwierzęcia - które się dopiero ujawni.

Co mówi Apokalipsa:

Ap 13 napisał:(3) A jedna z głów jego była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jego była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za tym zwierzęciem.

(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.

(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.


Czyli syjonizm zapewne zostanie zniszczony. Ale się odnowi. Czyli śmiertelna rana która powstała od miecza (wojny z islamem) zostanie uleczona przez fałszywego proroka.

Zobaczmy szatanowi chodzi o to aby zabić ludzkość przez zwiedzenie. A Isus wiele razy przestrzegał aby nie zostać zwiedzionym przez fałszywych proroków!!!

(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.
Mat 24

I taki cel ma drugie zwierzę.

Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 14th Lipiec 2015, 01:06
Message reputation : 100% (2 votes)
Cyrylu, zrobię takie podsumowanie tego co piszesz, podobnie jak to robią detektywi podczas śledztwa:
                                           
  Nierządnica ( Watykan )          
Bestia ( nieoficjalna władza świata, nefilini )  kontrola nierządnicy
zwierze drugie ( syjonistyczne Rosja i Chiny dwa rogi ) na razie pod kontrolą nierządnicy
-----------------------------------------
                       
  Nierządnica i USA zniszczona syjonizm wygrywa

Bestia uwolniona ( upadli objawiają swoją moc, Baranek ustępuje pola, elita rządowa ujawnia się z nową jawną mocą upadłych. )

zwierze drugie ( Rosja i Chiny stają się nową siłą militarną pierwszego zwierzęcia, analogicznie, USA jako ramie zbrojne nierządnicy schemat poprzedniego systemu )
tu cytat z objawienia :
ap. 13.12 napisał:A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono  to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu,  którego śmiertelna rana była wygojona.
Być może tu chodzi o oddanie czci hazarskiemu Izraelowi
Pustka po zniszczonym Watykanie powoduje trumf kościołów protestanckich, twór tych "pawłowych" kościołów  wypełnia ową pustkę.

Fałszywy Prorok. Pojawia się człowiek podający się za Pawła z Tarsu, charyzmatyk, robi cuda i zwodzi chrześcijan, tworzy złudzenie nadejście fałszywego mesjasza, promuje tezę że proroctwa wypełniły się wskazując fałszywy Izrael jako niewątpliwy dowód. ), To nie odda się władzy  fałszywego Izraela będzie potępiony.

Zwierze pierwsze ( elity świata , nefilini ), otrzymują moc od smoka ( upadłych uwolnionych).

Zwierze drugie wprowadza antychrysta kogoś kto poda się za Mesjasza ( fałszywy Izrael zaczyna budować III świątynię, jednak antychryst każe postawić swój posąg w niej i oddać pokłon nowemu królowi rzekomo namaszczonemu przez najwyższego, tu fałszywy prorok odgrywa swoją rolę, wszyscy chrześcijanie zachęcani są przez niego do oddania mu czci, mało tego mają oddać cześć fałszywemu narodowi wybranemu.


Pojawia się WIELKI UCISK
Bóg przechodzi do kontrataku ( dwóch świadków apokalipsy ośmieszają posąg i podważają władzę antychrysta, ujawniają tożsamość bestii ( nefilin, elity ) oraz samego smoka.)

Następuje  wyprowadzenie prawdziwych Izraelitów z ucisku Rządów drugiego Zwierzęcia czyli Rosji Chin, Słowianie sądzeni na pustyni.

Wojna w niebie, szatan z resztą "gwiazdek" spada ostatecznie na ziemię, zabija świadków. Szturmuje  Słowian na pustyni jak robił to na Izraelu  Amenhotep II, doznaje  poniżającej klęski.

Ludzie zaczynają się nawracać , smok nakazuje mordowanie, znak bestii ( coś w rodzaju z nami albo przeciwko nam )

TERAZ ZACZYNA SIĘ UPADEK SYSTEMU SZATANA

- Świadkowie powstają z martwych ,  sąd nad fałszywym Izraelem, zniszczenie 2/3 Jerozolimy
- Ludzie widzą cuda Boże, które przyćmiewają cuda smoka, proroka. ( zaćmienie słońca znikanie gwiazd. )
- pojawia się cała rzesza nawróconych dzięki aniołom głoszącym Ewangelię, oraz pojawiającym się w cudowny sposób uczestnikom 144 000, którzy dadzą świadectwo.

-Kąkol zatwardza się i jawnie wybiera szatana
- koniec zabawy czas dopełnił się, nikt więcej się już nie nawróci ( Przychodzi Baranek, Król królów a z nim armia aniołów i reszta 144 000 ludzi.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 14th Lipiec 2015, 10:05
Zobacz Bushi w Apokalipsie szatan obserwuje niewiastę, potem chce pożreć jej chłopczyka, potem atakuje niewiastę ale nie udaje mu się jej zniszczyć (Bóg ją chroni) a potem atakuje resztę jej potomstwa.

Otóż z punktu widzenia szatana - który nawet po zrzuceniu - nie będzie miał hamulców, zamordowanie całego potomstwa niewiasty nie ma sensu.

Bóg przecież może każdego ożywić i dać mu życie wieczne.

Szatan zabija skutecznie poprzez zwiedzenie.

Dlatego celem zwiedzenia świata przez szatana, jest to aby:

Ludzie łamali prawa Boga - w ten sposób tracąc szanse na zbawienie.

Tak samo czyni druga Bestia. Która zwodzi mieszkańców ziemi, poprzez zachęcenie ich do łamania przykazań Bożych.

A co zrobił Paweł???

Stwierdził, że ofiara na krzyżu Isusa unieważniła prawo Boga.

Stwierdził, że prawo Boga jest przyczyną go grzeszenia, a jak nie ma tego prawa to nie ma grzechu.

Stwierdził, że to wiara a nie uczynki zbawiają człowieka.


A co robi potomstwo Niewiasty???

Ap 12 napisał:(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.

Czyli pomimo zwiedzenia przez Pawła - fałszywego proroka wypełnia prawa Boga i nauki Isusa.

Isus w swoim posłaniu do siedmiu zborów, pochwalił i stwierdził, że jedynie zbór w Efezie rozpoznał fałszywych Apostołów (Pawła i Łukasza):

Ap 2 napisał:(2) Znam uczynki twoje i trud, i wytrwałość twoją, i wiem, że nie możesz ścierpieć złych, i że doświadczyłeś tych, którzy podają się za apostołów, a nimi nie są, i stwierdziłeś, że są kłamcami.

Ale i tak drugie zwierzę w jakiś sposób zwiodło Efezjan poprzez to, że część z nich zaczęło odrzucać i negować prawo miłości nawet do nieprzyjaciół jakie dał Isus, i o tym mówi Zbawiciel:

Ap 2 napisał:(4) Lecz mam ci za złe, że porzuciłeś pierwszą twoją miłość.

(5) Wspomnij więc, z jakiej wyżyny spadłeś i opamiętaj się, i spełniaj uczynki takie, jak pierwej; a jeżeli nie, to przyjdę do ciebie i ruszę świecznik twój z jego miejsca, jeśli się nie opamiętasz.

http://cyryl.blox.pl/2014/09/Jakie-upomnienie-mial-Isus-do-zboru-w-Efezie.html

Pokazuje, to że sprawa nie jest taka prosta i trzeba ją dokładnie przebadać!!!
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 14th Lipiec 2015, 10:58
Czym jest zwiedzenie???

Zwiedzenia polega na uwierzeniu w słowa i nauki szatana oraz jego sług!!!

Ewa i Adam zostali zwiedzeni przez węża - diabła. Czyli Adam i Ewa uwierzyli w słowa diabła a przestali wierzyć w słowa Boga.

W socjalizm mało kto wierzył - dlatego, plan Watykanu NWO:

http://proroctwa.com/papiez-krolem-nwo.htm

Który polega na wprowadzeniu na świcie globalnego komunizmu, jest skazany na niepowodzenie.

W komunizm mało kto wierzy. W USA i UE wśród narodów narasta silna opozycja wobec NWO, komunizmu i jego odmiany multikulturalizmu.

Watykan owszem włada światem z ramienia szatana, ale w jego plany już mało kto wieży.

Natomiast w nauki Pawła - fałszywego proroka wieży nadal wielu.

Także w islam mało kto wieży:

http://www.pch24.pl/islamski-przywodca--gdyby-nie-kary-za-apostazje--islam-juz-by-nie-istnial-,12235,i.html

Natomiast dla Boga ważne jest komu ludzie uwierzą Stworzycielowi czy szatanowi!!!

Bóg wybaczy zwiedzenie ponieważ nasza sytuacja jest inna.

Otóż w Edenie ludzie znali Boga, mieli z nim styczność.

Natomiast obecnie Bóg zakrył przed nami swoje oblicze. Ludzkość jest pod władaniem szatana.

W sytuacji gdy Bóg ujawni swoje oblicze, czyli wkroczy przy pomocy znaków i cudów na oczach całego świata, nasza sytuacja będzie inna.

Będziemy mieli świadomość kto jest kim. Nawet Drugie Zwierzę nie będzie wstanie zakryć tego faktu!

Ap 16 napisał:(11) I bluźnili Bogu nieba z powodu swoich bólów i z powodu swoich wrzodów, i nie opamiętali się w swoich uczynkach.

Zobaczmy zwiedzeni ludzie nie opamiętali się w uczynkach??? Dlaczego???

Ponieważ:

Jana 3 napisał:(19) A na tym polega sąd, że światłość przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe.

(20) Każdy bowiem, kto źle czyni, nienawidzi światłości i nie zbliża się do światłości, aby nie ujawniono jego uczynków.

(21) Lecz kto postępuje zgodnie z prawdą, dąży do światłości, aby wyszło na jaw, że uczynki jego są dokonane w Bogu.


Otóż chodzi o uczynki. Wierzymy w Isusa i jego słowa i przez zmieniamy swoje uczynki.

Pawłem natomiast głosił, że uczynki są nieważne, wystarczy sama wiara.

Wiara bez uczynków zaś jest martwa jak pisał Apostoł Jakub.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 14th Lipiec 2015, 11:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Jedna kwestia, moim zdaniem bardzo ważna, która szatana doprowadza do szału. Dlatego ONI, szatan i jego klika będą otwarcie bluźnić publicznie Bogu oraz niebu i jego mieszkańcom.

Szatan ze swoją bandą zanieczyścili poważnie rodzaj ludzki genami upadłych aniołów, licząc na to, że za ich postępowanie Bóg ich wszystkich zniszczy, ponieważ MUSI sam stosować się do swego Prawa.

Nie wzięto jednak pod uwagę, że miłosierdzie góruje nad sprawiedliwością i za nasze grzechy życie oddał Syn Boży.

"Oto Baranek który gładzi grzechy świata."

Czyli Bóg ma całą sytuację pod kontrolą i zamierza... zamienić nam serca kamienne na mięsiste, pełne ludzkich uczuć.

Kiedy to zrobi, wszyscy będziemy się wstydzili swego postępowania i ci, którzy BĘDĄ się wstydzili, nie będą podlegali sądowi Bożemu.

Mnie to wygląda na zmianę czyli naprawę naszego LUDZKIEGO i Bożego DNA!

Będziemy normalnymi ludźmi z czystą genetyką a to doprowadzi szatana do szału, i będzie oskarżał Boga o niesprawiedliwość.

Całe to szatańskie zwiedzenie na nic się mu nie przyda i po ujawnieniu WSZYSTKIEGO przez dwóch świadków szatan nie będzie miał wyjścia, jak tylko zastosować ohydny zamordyzm i zacząć publicznie zabijać za odmowę wzięcia na czoło znaku szatańskiej Bestii.

W moich oczach wszystko się może zacząć od momentu pokazania się Bestii, która ukaże się przed atakiem na Nierządnicę.

Pokazanie się Bestii to początek aczkolwiek może je poprzedzić upadek szatana z nieba na ziemię,  o ile upadek będzie widoczny dla całego świata.

Jeżeli będzie widoczny, to natychmiast po upadku nastąpi porwanie i w podobnym czasie ukaże się Bestia. W tym samym czasie 10 króli musi objąć władzę na ziemi czyli obecny system rządów będzie zniesiony.

Owych 10 króli publicznie odda władzę Bestii, która rzuci się na Watykan i ją zniszczy.

Fałszywy Prorok to będzie jakiś człowiek z olbrzymią mocą szatańską, który będzie fałszywie prorokował i czynił olbrzymie cuda na poparcie swego tytułu proroka.

Obejrzyjcie kilka filmów z tego kanału, o Dynamo czy innych magikach. Czysty satanizm i pokazana jest wielka ich moc. Jestem przekonany, że Fałszywy Prorok będzie demonstrował moc jeszcze większą.

https://www.youtube.com/user/Xendrius#p/a/u/2/pMUW4yi1-vA

Ale porwanie oraz wyzwolenie Słowian najprawdopodobniej odbędzie się niemal w tym samym czasie, ponieważ po obu wydarzeniach z rozdziału 12 Objawienia Niewiasta ucieknie na pustynię, gdzie nie będzie już demonów i będzie przebywała na tej pustyni sądzona przez Boga 42 miesiące czyli 3.5 roku.

Z perspektywy dzisiejszego dnia... powinien nastąpić poważny konflikt pomiędzy Arabami i Izraelem i w tym samym czasie powinien wyłonić się jakiś potężny król, który doprowadzi do powstania 10 króli.

Konflikt pomiędzy Arabami i Izraelem jest agendą szatana i podczas tego konfliktu nastąpią ostre walki pomiędzy białymi a Islamistami w Anglii, Rosji, USA, Francji i kilku krajach Europy. W USA jest także możliwa wielka wojna domowa.

Z tego bałaganu wyłoni się w jakiś sposób Bestia, 10 króli, Fałszywy prorok i porwanie oraz uprowadzenie na pustynię.

Detale posiada w ręku sam Bóg ale zacznie się to wszystko od konfliktu - Izrael - świat arabski.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 22nd Lipiec 2015, 11:37
Oto dwa ważne posty które, moim zdaniem poszerzają możliwości badania dwóch Bestii:

lusia napisał:Cyrylu czytając Twój poprzedni wpis doszłam do wniosku że na ósmego jak najbardziej pasuje Paweł.jego pomieszane z ewangelią opowiadania to istny lep na letnich i zimnych Chrzescijan. Można sobie tylko wyobrazić jak przyjmie go ten "brudny" świat . Bóg poprzez Swoich głoszących Aniołów oraz dwóch Świadków będzie odwracał fałszywe opowiadania ,kosmiczną ewangelie, owego króla

i:

thewordwatcher napisał:Tutaj mamy błąd w interpretacji proroctw.

Nie widziałem nigdzie wersetu, który utożsamiałby zwierzę czy bestię z pojedynczym człowiekiem.

Zwłaszcza że drugie zwierzę posiada także olbrzymią moc.Rev 13:11  I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
Rev 13:12  A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
Rev 13:13  I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
Rev 13:14  I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.

Chodzi o jakąś wielką organizację o wielkiej mocy na usługach pierwszej Bestii. Definitywnie dotyczy to czasów końca i Paweł z pewnością nie wchodzi w rachubę.

Owszem, fałszywy prorok także będzie czynił cuda, ale to raczej jest pojedynczy człowiek, być może... M1 ale bestia i jej moc to na pewno nie jest pojedynczy człowiek.

Nie wyobrażam sobie, że Bestia złożona z co najmniej 200 upadłych aniołów oddałaby władzę pojedynczemu człowiekowi.

Przynajmniej ja to tak widzę.

https://zbawienie.forumotion.com/t6p15-wiekszosc-religii-chrzescijanskich-jest-w-szponach-szatana

Te posty tak naprawdę wiele wyjaśniają.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 22nd Lipiec 2015, 13:12
Message reputation : 100% (1 vote)
Napisze teraz moją luźną myśl,jaka mnie naszła. Piszę z telefonu. Polska Wikipedia podaje że Paweł został ścięty. Ścięty czyli miał raczej śmiertelną ranę. Zgadzam sie z Henrykiem że Paweł mógl byc upadlym aniołem,nawet nie neflinem. Sam Isus jasno określił swój stosunek do faryzeuszy- nazywając ich plemieniem żmijowym czyli diabelskim. Isus wyraznie ostrzegał przed faryzeuszami.Moja luźna teoria skłania sie ku temu ze ostatni król może Np: powiedziec ze jest inkarnacją pawla-apostoła i zacznie przekazywać ,kosmiczną  fałszywą ewangelie, Ludzie wierzą w reinkarnację...

lludzie są tak omamieni że dużo mozna im wmówić.
moze to M1,moze nie...

bylo a juz go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani
o to mi chodzi żeby przypasować osobę pawla z tym ósmym.

moja luźna interpretacja

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 28th Lipiec 2015, 13:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Otóż Henryk, zauważył, że drugie zwierzę to:

thewordwatcher napisał:Chodzi o jakąś wielką organizację o wielkiej mocy na usługach pierwszej Bestii.

Moim zdaniem, to wiele pomogło. Zobaczmy wpierw wers który opisuje drugie zwierzę:

Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

Co oznaczają rogi podobne do baranich???

Moim zdaniem Isus jako baranek posiada dwa rogi. Rogami baranka - Isusa są dwie ewangelie, które głosili jego Apostołowie. Ewangelia Mateusza i Ewangelia Jana.

W tych ewangeliach baranek - Isus - mówił jak Bóg, Jego Ojciec.

Po czym poznaje się baranka od innych zwierząt czy od owcy??? Po jego charakterystycznych rogach.

Po czym poznać baranka - Isusa - jak nie po jego ewangeliach - które to świadczą o Isusie i opisują Syna Bożego.

A zatem czym są rogi drugiego zwierzęcia podobne do baranich???

Są to fałszywe ewangelie, Marka i Łukasza, które zaakceptowało niemal całe chrześcijaństwo!!!

Podobne do baranich ale jednak nimi nie są. Czyli, udają one rogi baranka Isusa, starają się imitować te rogi.

Ewangelie Marka i Łukasza takie są.

Tutaj jest mowa o tym szerzej:

http://panjezusjedynadroga.pl/sprawa-ewangelii-marka/
https://zbawienie.forumotion.com/t89-sprawa-ewangelii-marka

Zobaczmy Isus w tym proroctwie jeszcze za swego życia na ziemi, tak nas przestrzegał:

Mat 24 napisał:(3) A gdy siedział na Górze Oliwnej, przystąpili do niego uczniowie na osobności, mówiąc: Powiedz nam, kiedy się to stanie i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata?

(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.

(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.

(6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec.

(7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

(Cool Ale to wszystko dopiero początek boleści.

(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.

(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.

(13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

(14) I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec.

(15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa -

(16) Wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry;

(17) Kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego;

(18) A kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz.

(19) Biada też kobietom brzemiennym i karmiącym w owych dniach.

(20) Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.

(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

(23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus albo tam, nie wierzcie.

(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

(25) Oto powiedziałem wam.

(26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni - nie wychodźcie; oto jest w kryjówce - nie wierzcie.

(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,

Zobaczcie Isus przestrzegał przed fałszywymi prorokami, którzy będą głosić swoje ewangelie.

Zobaczmy ile obok ewangelii Mateusza i Jana, powstało ewangelii. Ogrom.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Ewangelie_gnostyczne
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Ewangelie_dzieci%C5%84stwa
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewangelie_judeochrze%C5%9Bcija%C5%84skie
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewangelia_Ebionit%C3%B3w
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewangelia_Hebrajczyk%C3%B3w
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewangelia_Nazarejczyk%C3%B3w

i wiele innych...

Isus ostrzegał przed tym i stwierdził, że te ewangelie zwiodą wielu. Jednak dopiero po wstąpieniu do Nieba, Isus Janowi w Apokalipsie objawił rzecz przerażającą.

Otóż okazało się, że niemal całe chrześcijaństwo zostało zwiedzione przez akceptacje dwóch ewangelii synoptycznych Marka i Łukasza:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ewangelie_synoptyczne

Otóż u Ojca w Niebie Isus poznał zapewne więcej szczegółów dotyczących przyszłości.

Kim jednak jest drugie zwierzę???

Jak najbardziej organizacją. Czym jest organizacja:

1. według Ch. Argyris „ organizacja jest wielością części,z których każda dąży do osiągnięcia
szczególnego celu, które utrzymują się dzięki wzajemnym powiązaniom, jednocześnie
przystosowując się do środowiska zewnętrznego i przez to utrzymując stan wzajemnego
powiązania części
http://www.balewski.pl/media_f_450/file/641_pl_zagadnienia_egzaminacyjne_-_podstawy_zarzadzania_-wersja_pelna.pdf


Otóż Paweł poprzez swoje listy (mowa smoka) i ewangelie Marka i Łukasza (rogi podobne do baranich) stworzył organizacje - drugie zwierzę, Która to organizacja dąży do szczególnego celu:

Do zwiedzenia ludzkości, szczególnie wybranych - chrześcijan, aby ci ożywili zwierzę pierwsze z siedmioma głowami!!!

Drugie zwierzę atakowało siedem zborów aby zwieść nawet wybranych.

Drugie zwierzę, wreszcie składać się może z wielu organizacji - zborów chrześcijańskich kontrolowanych przez szatana za pomocą listów Pawła i fałszywych ewangelii.avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 29th Lipiec 2015, 09:43
Zobaczmy opis drugiego zwierzęcia co ono czyni, jaki jest jego cel:

Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.

(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.

(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.

(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.

I znowu zobaczmy w całości rozdz. 24 Mateusza.

Otóż drugie zwierzę, ma na celu ożywienie pierwszego zwierzęcia, poprzez zwiedzenie ludzkości, w szczególności wybranych - chrześcijan.

O tym mówi Isus u Mateusza.

Drugie Zwierzę, to organizacja - która została utworzona z fałszywych proroków i nauczycieli.

Isus to mówi u Mateusza:


Mat 7 napisał:(22) W owym dniu wielu mi powie: Panie, Panie, czyż nie prorokowaliśmy w imieniu twoim i w imieniu twoim nie wypędzaliśmy demonów, i w imieniu twoim nie czyniliśmy wielu cudów?

(23) A wtedy im powiem: Nigdy was nie znałem. Idźcie precz ode mnie wy, którzy czynicie bezprawie.

Otóż fałszywi prorocy będą czynić bezprawie, aby oziębić miłość wybranych:

Mat 24 napisał:(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.

(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.

(13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

No i oto co pisze w Apokalipsie na temat drugiego zwierzęcia:

Ap 19 napisał:(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

Otóż drugie zwierzę to organizacja jak najbardziej. Organizacja fałszywych proroków, organizacja którą stworzył Paweł i któremu udało się wprowadzić do zborów dwie fałszywe ewangelie, oraz swoje listy.

Zapewne Paweł to potężny upadły anioł, który kontroluje wydarzenia na świecie w celu ożywienia zwierzęcia pierwszego (upadłych aniołów zamkniętych w otchłani).

Paweł zapewne przybiera różne maski. Jego śmierć nie jest pewna:
http://cyryl.blox.pl/2014/11/Czyzby-drugie-zwierze-to-byl-i-bedzie-Apostol.html

Być może, Paweł ujawni się pod innym imieniem. Nie wiadomo, jesteśmy w tej kwestii całkowicie zwodzeni.

Zobaczmy to z nauk drugiego zwierzęcia, zbór w Tiatyrze przemienia się w Wielką Nierządnice:
http://cyryl.blox.pl/2014/10/O-zborze-w-Tiatyrze.html

Ale władza drugiego zwierzęcia jest jeszcze większa. Otóż drugie zwierzę, opanowało Prawosławie:

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Zbor-w-Pergamonie-czyli-Ci-ktorzy-trwaja-przy.html

Prawosławie jest w opozycji do Wielkiej Nierządnicy - zobaczmy Rosja jest przeciwnikiem NWO i obrońcą chrześcijaństwa, Ale nie jest w opozycji do nauk drugiego zwierzęcia:

"(12) A do anioła zboru w Pergamie napisz: To mówi Ten, który ma ostry miecz obosieczny.

(13) Wiem, gdzie mieszkasz, tam, gdzie jest tron szatana; a jednak trzymasz się mocno mego imienia i nie zaparłeś się wiary we mnie, nawet w dniach, kiedy Antypas, świadek mój wierny, został zabity u was, gdzie szatan ma swoje mieszkanie.

(14) Lecz mam ci nieco za złe, mianowicie, że są tam tacy, którzy trzymają się nauki Balaama, który nauczał Balaka, jak uwodzić synów izraelskich, by spożywali rzeczy bałwanom ofiarowane i uprawiali nierząd.

(15) Tak i ty masz u siebie takich, którzy również trzymają się nauki nikolaitów.

(16) Upamiętaj się więc; a jeżeli nie, przyjdę do ciebie wkrótce i będę z nimi walczył mieczem ust moich.

(17) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzcy dam nieco z manny ukrytej i kamyk dam mu biały, a na kamyku tym wypisane nowe imię, którego nikt nie zna, jak tylko ten, który je otrzymuje." Ap. 2

Zobaczmy Isus jasno mówi, że w przyszłości to z prawosławie może być militarnym ramieniem drugiego zwierzęcia. Rosja jest państwem prawosławnym. Rosja to dawne Bizancjum które nie chciało się podporządkować Wielkiej Nierządnicy.

W Bizancjum jest tron szatana. Miejsce gdzie mieszka szatan. No cóż, jest to miejsce gdzie usadowi się drugie Zwierzę - Rosja i Chiny, najprawdopodobniej.


Zobaczmy Isus mówi do zbrou w Pergamonie, że ma miecz ostry i obosieczny i że będzie walczył z nimi tym mieczem.

Z kim z tymi którzy trzymają się nauk nikolaitów, oraz tymi którzy :

trzymają się nauk Balaama - który nauczył Balaka ja zwodzić synów Izraelskich..

Zobaczmy spora część Słowian - zaginionych Izraelitów jest pod wpływem Prawosławia.

a oto inny dowód na to, że w zborze w Pergamonie zapewne jest drugie zwierzę:

Ap 19 napisał:(15) A z ust jego wychodzi ostry miecz, którym miał pobić narody, i będzie nimi rządził laską żelazną, On sam też tłoczy kadź wina zapalczywego gniewu Boga, Wszechmogącego.

(16) A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię: Król królów i Pan panów.

(17) I widziałem jednego anioła stojącego w słońcu; i zawołał głosem donośnym, mówiąc wszystkim ptakom latającym środkiem nieba: Nuże, zbierzcie się na wielką ucztę Bożą,

(18) By jeść ciała królów i ciała wodzów, i ciała mocarzy, i ciała koni oraz ich jeźdźców, i ciała wszystkich wolnych i niewolników, małych i wielkich.

(19) I widziałem zwierzę i królów ziemi, i wojska ich, zebrane, by stoczyć bój z tym, który siedział na koniu. oraz z jego wojskiem.

(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

(21) A pozostali byli pobici mieczem wychodzącym z ust jeźdźca na koniu, i wszystkie ptaki nasyciły się ich ciałami.


Zobaczmy Isus z dwoma zwierzętami będzie walczył tym samym mieczem, o którym mówi do zboru w Pergamonie - prawosławia.

Wszystko to jest w ewangeliach i Apokalipsie. Cała wykładnia i zrozumienie proroctw.

Oczywiście to dopiero początek rozważań o drugim zwierzęciu....
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 10th Marzec 2016, 10:31
W tym artykule przedstawiłem moją hipotezę na temat drugiej Bestii:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/03/03/moja-hipoteza-o-tym-czym-moze-byc-drugie-zwierze-z-apokalipsy/

Otóż zauważmy jedno co Isus do nas mówi:

Mat 24 napisał:(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.

(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.


Otóż Isus mówi jasno, abyśmy mieli się na baczności przed tymi którzy mogą zwieść nas poprzez głoszenie swojego Isusa!!!

A kto nie jest największym zwodzicielem jak nie Paweł z Tarsu który obok swoich listów do Biblii dodał pisma swoich uczniów czyli : Dzieje Apostolskie i ewangelie Marka i Łukasza???

Zobaczmy w co uwierzyli wpierw uczniowie Isusa po śmierci Apostołów???

W nauki Pawła i jego uczniów. Potem powstała Wielka Nierządnica i jej coraz bardziej odchodzące od Biblii nauki, potem zaczęli ludzie wierzyć, że ziemia jest kulą, heliocentrym, ewolucje i inne nauki szatana!!!

Co mnie ciekawi, listy Pawła, dzieje i jego ewangelie upowszechnione zostały po zburzeniu Jerozolimy i 2 świątyni czyli po niespełnieniu się proroctwa Pawła!!!

Pomimo tego faktu nauki Pawła wyparły prawdziwą ewangelie Isusa (Jana i Mateusza) czyli sprawiły, że proroctwa i nauki Isusa pomimo ich głoszenia są nieznane dla ludzi.

Tak samo przez nauki Pawła ludzie nie rozumieją słów Boga zawartych w Biblii a co za tym idzie nie znają woli Bożej!!!

Isus tutaj nakazał nam wystrzegać się fałszywych proroków:

Mat 7 napisał:(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi!

(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?


Czyli nauki Pawła rozpowszechniły się pomimo, że ludzie mieli twardy materialny dowód, iż proroctwo Pawła o antychryście w świątyni się nie spełniło!!!

Nie rozpoznali oni fałszywego proroka Pawła pomimo owoców w postaci niespełnionych jego proroctw i jego innych nauk!!!

To na naukach Pawła budowana była i jest budowana duchowa zwodnicza władza każdego kościoła czy zboru chrześcijańskiego w tym władza Wielkie Nierządnicy.

Zobaczmy jedno krytyce ewolucji, kulistej ziemi czy innych kłamstw wielu z nich wierzy w nauki Pawła z Tarsu.

Apokalipsa rozdz. 13 i 17 przypominają mi proroctwa Habakuka i Jeremiasza i relacje pomiędzy nimi:
https://zbawienie.forumotion.com/t136-czy-habakuk-prorokuje-o-najezdzie-wyznawcow-islamu


Otóż rozdział 13 i 17 opowiadają tę samą historie dojścia do władzy Bestii o siedmiu głowach ale z innej perspektywy.

W rozdz. 13 opisana jest perspektywa upadłych aniołów, w której to zwierzę drugie "fałszywy prorok" cały czas działa na rzecz uwolnienia Bestii z Otchłani i objęcia przez to zwierzę władzy nad ziemią !!!

Rozdz. 17 opisuje konflikt pomiędzy Wielką Nierządnicą która korzysta z mocy uwiezionej w otchłani Bestii ale w końcu zostanie przez to siedmiogłowe zwierzę z wyroku Boga zniszczone.

Tutaj:
Ap 17 napisał:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.


Co może oznaczać stwierdzenie, ze Bóg natchnął serca Bestii i 10 króli aby ci zniszczyli Wielką Nierządnicę???

Otóż Bóg podsunie pomysł zwierzęciu o rogach Baranka z roz.dz 13 w jaki sposób ma uwolnić Bestie, która to z pomocą 10 króli zniszczy kontrolującą ich Wielką Nierządnicę!!!

Obecnie zobaczmy jedno, Henryk zauważył, że kluczowe wydarzenia w ostatnim czasie będą dziać się w USA.

Otóż Donal Trump ma silne poparcie ludności USA - która to ludność w większości to A Pawłowi chrześcijańscy syjoniści. Watykan ma ogromną władzę polityczną ale jego władza duchowa na świecie topnieje w ogromnym tempie, nawet katolicy buntują się przeciwko jezuicie Franciszkowi.

tutaj:
Wybory w Ameryce '16 - Max Kolonko Mówi Jak Jest
https://www.youtube.com/watch?v=V_QUPpHF8zc

Zwolennik Trumpa Max mówi o ogromnej popularności Trumpa w USA. Max stwierdza jasno, ze jak republikanie pomimo pewnego zwycięstwa Trumpa w prawyborach zdecydują się na innego kandydata to w USA wybuchnie wojna domowa!!!!

Skoro Trump jest tak niebezpieczny to dlaczego wcześniej Watykan go nie usnął???

Kto tak naprawdę stoi za Trumpem???

Moim zdaniem dwurożna Bestia, która chroni Trumpa.

Widać wyraźnie, że druga Bestia zwalcza Wielką Nierządnicę i jej narzędzia takie jak islam. W USA, Brazylii i innych państwach chrześcijański syjonizm aż dyszy nienawiścią do islamu.

Syjonizm - którego twórcą jest Paweł - moim zdaniem pokrzyżuje plan 3 wojen światowych, co obecnie widać. Wielka Nierządnica nie sądziła, ze syjonizm jest aż tak potężny.... a przecież siła Wielkie Nierządnicy za pomocą której zdobyła ona władzę to jest właśnie syjonizm!!!

W palnie 3 wojen nikt nie zauważył, że chrześcijaństwo i syjonizm to tak naprawdę jedna siła które chce ustanowić władzę Bestii o siedmiu głowach na świecie i jej obraz czyli jest nią zwierzę dwurożne, które mówi jak smok, fałszywy prorok moim zdaniem Paweł!!!

Isus mówi jasno, ze w czasach końca będzie głoszony fałszywy Chrystus!!! Paweł głosił i nadal głosi tego Chrytusa!!!

Tak naprawdę Isus i proroctwa zapowiadają, ze otwarty konflikt pomiędzy Bogiem a szatańskim światem zacznie się wtedy kiedy syjonizm przejmie władzę nad świętą górą dla Stwórcy czyli Syjonem!!!

Natomiast plan 3 wojen nie głosi wcale przejęcie władzy nad Syjonem ponieważ wszystkie trzy siły roszczące prawa do tego miejsca czyli islam, syjonizm i chrześcijaństwo miały by być zniszczone!!!

Tak plan 3 wojen ma dla szatana wypełnienie dwóch celów:

1. wprowadzenie jego kultu na świecie
2. Niewypełnienie się proroctw Boga i jego Syna Isusa o Syjonie.

Tymczasem proroctwa Boga jak i fałszywego proroka Pawła - odnoszą się do konfliktu o Syjon.

Natomiast coc ciekawe Bóg prorokowi Ezechielowi, mówi jasno, że Bóg nie pozwoli na kult smoka, szatana, węża, Lucyfera ponieważ szatan zostanie zrzucony z nieba i upadli aniołowie czyli siedem głów Bestii będzie się ze smoka naigrywała, wyśmiewała!!!
Ez 28 napisał:(17) Twoje serce było wyniosłe z powodu twojej piękności. Zniweczyłeś swoją mądrość skutkiem swojej świetności. Zrzuciłem cię na ziemię; postawiłem cię przed królami, aby się z ciebie naigrawali
.

Tak po strąceniu przez Michała smoka i uwolnieniu Bestii, głowy Bestii (czyli upadli książęta anielscy zamknięci w otchłani) będą mieli powód do śmiechu, jak zobaczą smoka który wywalony z nieba błaga ich o ochronę przed Bogiem!!! W końcu szatan który ich zwiódł zwróci się do nich o pomoc!!!
Natomiast podwładny szatana - króla Tyru czyli Wielka Nierządnica - książę Tyru zostanie zniszczony!!!
http://bibliamesjanska.com/Ez/28.html


Plan 3 wojen ma na celu ma na celu jedno, szatan chce sprawić aby choć jedno proroctwo Boga się nie wypełniło!!!

Oczywiście wiele z proroctw nie rozumiemy, ale w tym świecie pełnym kłamstw musimy odnosić się do proroctw i słów Boga i jego Syna Isusa jako jedynego xróła prawdy o tym świecie.

Temat jest oczywiście rozwojowy.

avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 12th Marzec 2016, 21:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Zauważmy jedno czym była Reformacja???

wikipedia napisał:Reformacja – ruch religijno-polityczno-społeczny zapoczątkowany przez Marcina Lutra w XVI wieku, mający na celu odnowę chrześcijaństwa. Był reakcją na negatywne zjawiska, które miały miejsce w katolickiej hierarchii kościelnej, a także stanowił opozycję do katolickiej doktryny dogmatycznej. Podwaliny pod wystąpienie Marcina Lutra położyła działalność Jana Husa na początku XV wieku – ruch husycki (husyci) odegrał ważną rolę w rozwoju reformacji.

W wyniku reformacji wyłoniły się nowe odłamy chrześcijaństwa, m.in.:

Luteranizm – 1517, jego twórcą był Marcin Luter, za jedyną podstawę przyjęto Pismo Święte, dwa sakramenty (komunia, chrzest), głośne czytanie Biblii, śpiewanie psalmów, Kościół instytucją tanią, liturgia w języku narodowym, komunia pod dwiema postaciami (chleb i wino). Zanegował nieomylność papieża, sakrament spowiedzi oraz płatne odpusty (co przysporzyło mu wielu potężnych przeciwników w postaci np. Inkwizycji). Zniósł również celibat.

Anglikanizm – 1534, jego formalnym założycielem był Henryk VIII, który zerwał związki z Rzymem kiedy papież odmówił zgody na unieważnienie jego małżeństwa z Katarzyną Aragońską. Dokonał aktu supremacji – ustanawiając siebie jako ziemską głowę Kościoła w Anglii. Henryk VIII rozwiązał zakony, znacjonalizował dobra kościelne, zniósł przymusowy celibat duchownych. Wprowadził liturgię w języku angielskim oraz komunię pod dwiema postaciami.

Kalwinizm (ewangelicyzm reformowany) – 1536, jego twórcą był między innymi Jan Kalwin i Huldrych Zwingli u jego podstaw leżało przekonanie, że Bóg jednych obdarza łaską konieczną do zbawienia, drugich nie (teoria predestynacji). Proste, cnotliwe życie, powodzenie w życiu doczesnym, powaga, rezygnacja z przyjemności oddalających od Boga miały świadczyć o tym, iż Bóg predestynował dane osoby do zbawienia. Człowiek sam nie mógł osiągnąć zbawienia, mógł tylko sprawiać wrażenie, że taka jest boska wola. Gmina kalwińska ma charakter demokratyczny (starsi zboru, pastorzy).

Nowożytny antytrynitaryzm – 1562, jego twórcami byli m.in. Miguel Servet i Faust Socyn. Negował istnienie Trójcy Świętej oraz boskość Jezusa, jako sprzeczne z logiką oraz z przekazem biblijnym. Szczególną rolę w tym nurcie odegrali bracia polscy (tzw. arianie), którzy stworzyli filozofię religii i naukę społeczną, znacznie wyprzedzającą epokę.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Reformacja

Otóż reformacja bazowała na naukach Pawła, tylko jeden odłam Nowożytny antytrynitaryzm, odrzucał doktrynę trójcy i boskości Isusa - ale też, nie odrzucił on Pawła i jego nauki co więcej do tego odłamu zaliczamy:
wikipedia napisał:Do antytrynitarzy należeli starożytni judeochrześcijanie (częściowo, np. ebionici), arianie (zaprzeczający boskiej naturze Jezusa Chrystusa) i macedonianie (zaprzeczający boskiej naturze Ducha Świętego). Różne antytrynitarne nurty, takie jak adopcjanizm oraz arianizm, istniały wspólnie z tzw. głównym prądem chrześcijaństwa do czasu formalnego uchwalenia doktryny o współistotności Ojca i Syna (będącej podstawą doktryny Trójcy Św.) w 325 roku.

Nowożytny antytrynitaryzm zapoczątkowali w XVI w. Bracia polscy, zwani także arianami.

Współcześnie do antytrynitarzy zaliczają się:
Adwentyści Dnia Siódmego – Trzecia Część;
Chrystadelfianie;
Chrześcijanie Dnia Sobotniego;
Jednota Braci Polskich;
Świadkowie Jehowy[1][2];
Świecki Ruch Misyjny „Epifania”;
Unitarianie;
Zielonoświątkowcy Jedności Bóstwa;
Zrzeszenie Wolnych Badaczy Pisma Świętego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Antytrynitaryzm

Czyli wiele tych odłamów wyznają inne nauki Pawła!!!

Czym była zatem reformacja, dla katolicyzmu zwana protestantyzmem??? Buntem zwierzęcia drugiego o rogach baranka wobec władzy politycznej Wielkiej Nierządnicy!!!

Zauważmy jedno, drugie zwierzę czyli fałszywy apostoł Paweł został rozpoznany tylko przez jeden zbór z siedmiu - zbór w Efezie!!! Czyli drugie zwierzę, miało na cel zaatakowanie i naszpikowanie szatańskimi agentami siedem zborów - czyli siedem organizacji założonych przez Apostołów Baranka, przez które niewiasta - Izrael, głosiła ewangelie i prawo Boga!!!

Aby pokazać, że Reformacja to w zasadzie walka o wpływy dwóch szatańskich organizacji (wielkiej Nierządnicy i drugiego zwierzęcia) podam wam cytaty, tego który zapoczątkował ten ruch czyli Marcina Lutra:

Kim dla Lutra był Bóg:

wikipedia napisał:Bóg nie może być Bogiem, najpierw musi on stać się diabłem. (…) Muszę przyznać boskość diabłu za krótką godzinę i niech diabelskość będzie przypisana do naszego Boga. Ale to pierwsze dni jeszcze. W końcu możemy rzeczywiście powiedzieć: Jego dobroć i lojalność panuje nad nami. Źródło: Wider die stürmenden Bauern, Weimar Edition of Luther’s Writings 31, s. 249.

do czego wg Lutra zostały stworzone kobiety:

wikipedia napisał:Dzieło i słowo Boże mówią nam jasno, że kobiety winny służyć małżeństwu lub prostytucji. Zobacz też: kobieta, Biblia, prostytucja

wikipedia napisał:Jeśli kobiety męczą się i umierają po licznych porodach, nic w tym złego; niech umierają, byle tylko rodziły, na to są. Zobacz też: matka

o używaniu rozumu przez człowieka Luter miał podobne poglądy co papieże:

wikipedia napisał:Rozum to jest największa k... a diabelska; z natury swojej i sposobu bycia jest szkodliwą k... ą; jest prostytutką, prawdziwą k... ą diabelską, k... ą zeżartą przez świerzb i trąd, którą powinno się zdeptać nogami i zniszczyć ją i jej mądrość. Rzuć jej w twarz plugastwo, aby ją oszpecić. Rozum jest utopiony i powinien być utopiony w Chrzcie… Zasługiwałby na to, ohydny, aby go wyrzucono w najbrudniejszy kąt domu, do wychodka.
Opis: kazanie o rozumie w Wittenberdze z 1546.
Źródło: Jacques Maritain, Trzej reformatorzy, Luter, Kartezjusz, Rousseau, wyd. Fronda, 2005
Zobacz też: rozum

O postepowaniu wobec tych najmniejszych czyli wobec chłopów:

wikipedia napisał:Zabijać chłopów jak wściekłe psy (...) bo teraz nie chodzi o cierpliwość i miłosierdzie, lecz jest czas miecza i gniewu, i każdy powinien bić, kłuć i zabijać, i książę może teraz przelewem krwi lepiej na niebo zasłużyć niż inni modlitwą. Źródło: Przeciwko morderczym i zbójeckim bandom chłopskim, [cyt. za:] Ryszard Mozgol, Sola haresis, czyli marny żywot Marcina Lutra, piusx.org.pl, 2001.
https://pl.wikiquote.org/wiki/Marcin_Luter


Dodajmy jeszcze jeden fakt, USA to państwo stworzone przez kogo jak nie przez wyznawców Pawła z Tarsu. USA powstało ponieważ wymordowało wszelkimi sposobami 100 milionów Indian Północnoamerykańskich!!!

Reformacja w samych Niemczech wywołała wojnę 30 letnia która kosztowała życie 8 milionów Niemców!!

Szwedzki potop, kosztował życie ponad 4 milionów Polaków i był protestancką krucjatą. Efekt??? Rzeczpospolita zmieniła się nietolerancyjny katolicki kraj!!! I tutaj nie można dziwić się Polakom!
Oliver Cromwell podżegał Szwedów do ataku na Polskę. Był to zwolennik Pawła i żydów - to dzięki niemu żydzi rządzą w Anglii i USA!!! Był to ludobójca który potrafił wymordować całe miasto!!! Dokonywał masakr ludności w Irlandii i w Szkocji!!!

Czyli protestantyzm niczym nie różnił się od katolicyzmu!!!
https://pl.wikipedia.org/wiki/Oliver_Cromwell
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 12th Marzec 2016, 23:55
Cyrylu...
Oliver Cromwell podżegał Szwedów do ataku na Polskę. Był to zwolennik Pawła i żydów - to dzięki niemu żydzi rządzą w Anglii i USA!!! Był to ludobójca który potrafił wymordować całe miasto!!! Dokonywał masakr ludności w Irlandii i w Szkocji!!!

Szkoci to... Słowianie, Izraelici a Irlandczycy prawdopodobnie także Izraelici.

Skąd Cormwell wiedział? Członek nasienia węża, brak sumienia ludzkiego.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 13th Marzec 2016, 11:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Oto co wiadomo o  Cromwell :
cyryl napisał:A zobaczmy kto inspirował inwazje Szwedów na Polskę jak nie:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Oliver_Cromwell

"Rzeczywiście, Olivier Cromwell podjudzał Karola Gustawa by "utrącił róg katolickiej bestii". Cromwell uchodził wówczas za wodza protestantów europejskich i jego głos wiele ważył dla szwedzkiego władcy.
Co ciekawe, Cromwell równie mocno poparł plany rozbiorowe z Radnot. "

http://www.historycy.org/index.php?showtopic=62225

"W 1649 r. tajne związki usuwają katolicką dynastię Stuartów na rzecz masona Cromwella. W 1655r za namową Żyda Komeńskiego uderzają na Polskę członkowie ” Zakonu Palmowego – Karol Gustaw król Szwecji, Fryderyk elektor Pruski oraz Rakoczy."

http://www.eioba.pl/a/45vz/nazwiska-masonow-polskich

Cromwell sprowadził do Anglii żydów, i zobaczcie że Anglia stała się siedzibą rodów bankierskich takich jak: Rothschild, którzy są:

"Rothschild (pl. Rotszyld) – międzynarodowa rodzina niemieckich Żydów, związana z bankowością i finansami, posiadająca silną pozycję w Europie z nadanymi tytułami szlacheckimi przez rządy Austrii i Wielkiej Brytanii. Jest to jedna z najbogatszych rodzin na świecie. Już w XIX wieku nazwisko Rothschildów było synonimem bogactwa."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rothschildowie

Cromwell, jako autorytet protestantów, nie dość, że stworzył koalicje z państw protestanckich, to zrobił swoistą "reklamę" protestantom w Polsce. Po potopie szwedzkim, jezuici uzyskali w Polsce i wśród naszego narodu spore wpływy. Jednak nawet te "wpływy" okazały się krótkie, i Watykanowi bardziej opłacało się Polskę rozebrać.
http://cyryl.blox.pl/2014/08/Dlaczego-Watykan-tak-nienawidzi-Polske-i-Polakow.html

Armia "Nowego wzoru" Cromwella była opłaca przez żydów!

Cromwell zapewne wiedział, że nawet ta armia mu nie pomoże jeśli by króla Anglii  Stuarta, wsparła Rzeczpowspolita. Słynni żelznobocy, Cromwella nie mieliby by szans nie tylko z naszą husarią ale także z naszymi pancernymi. Przecież Rzeczpospolita w czasie potopu Pancernymi w sile 5 tys. wyswobodziła spod panowania Szwedów, Danie. Parę tysięcy naszej jazdy na Wyspach praktycznie mogłoby zmienić bieg historii.

Dlatego Cromwell podpuścił Szwecje do ataku na Rzeczpospolitą. Na 100% pieniądze na armie Cromwella i Szwedów dawali żydzi. W tamtych czasach Szwecja była biedniejszym państwem od Rzeczpospolitej tak samo Anglia. Więc skąd obydwa państwa miały pieniądze na wojnę, szczególnie, że w Wielkiej Brytanii toczyła się także wyniszczająca wojna domowa, tak jak w czasie potopu w Polsce.

Jedynie żydzi posiadali ogromne sumy pieniędzy pochodzące z lichwy. A zatem nie dziwi mnie to, ze Cromwell w istocie wypełniał polecenia żydów czyli synagogi szatana!!! Zapewne żydzi służący szatanowi wydawali rozkazy czy podpowiedzi Crmwellowi aby ten atakował i mordował Irlandczyków i Szkotów przy pomocy armii opłacanej przez synagogę szatana. Szwecja miała także opłaconą armię przez synagogę szatana i dlatego mordowała Polaków w czasie potopu.

Dosłownie widać jak synagoga szatana przy pomocy protestantów mordowała Słowian i inne narody!!!

Tutaj napisałem jak Paweł manipulował słowami Boga i proroctwami aby stworzyć własne nauki i proroctwa:
https://cyryl27.wordpress.com/2016/03/11/klamstwa-pawla-nr-2-czyli-moja-analiza-rozdz-9-listu-do-rzymian/

Cromwell również opierał się na fałszywej interpretacji proroctwa Daniela o małym rogu, gdyż twierdził on, że Rzeczpospolita jest tym małym rogiem!!!

Jak widać synagoga szatana specjalizuje się w fałszywych proroctwach i fałszowaniu słów Boga!!!
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 14th Marzec 2016, 02:33
Inna ciekawostka na temat reformacji i czasów renesansu. Myśleliście, że czasy średniowiecza były najgorsze a inkwizycja była najgorszym aparatem represji???

Otóż przy protestantach inkwizycja jawiła się jako ostoja sprawiedliwości. Zobaczmy tutaj:

Proces o czary, polowanie na czarownice – popularne nazwy procesu karnego, w którym oskarżonemu stawia się zarzut uprawiania magii.

wikipedia napisał:W Europie najwięcej procesów o czary miało miejsce pomiędzy XV a XVII wiekiem[1]. Ich liczba wzrosła zwłaszcza w okresie reformacji i kontrreformacji, a okres największych prześladowań to lata 1570-1630[2]. Szczególny rozwój procesów o czary miał miejsce w nowożytności. W Szkocji rozpoczęły się one wraz z wprowadzeniem anglikanizmu[3]. Wśród zarzutów stawianych oskarżonym najczęściej pojawiały się: oddawanie czci diabłu lub paktowanie z diabłem, latanie na miotłach, gromadzenie się na sabatach, spółkowanie z inkubami lub sukkubami[4], kanibalizm (w tym wobec dzieci), sprowadzanie chorób, opętań, śmierci, impotencji, niepłodności ludzi i zwierząt, profanacja mszy lub hostii konsekrowanej, spowodowanie gradobicia, zniszczenie plonów, kradzież. Historycy zauważają podobieństwa w procesach o czary i oskarżaniu o mord rytualny, np. zarzut czczenia diabła, porywania dzieci czy wytaczania krwi w celach magicznych. Zauważa się też występowanie obu tych zjawisk w obrębie chrześcijaństwa zachodniego, przy ich braku w kościele prawosławnym.
Polowania na czarownice trwały od końca XIV wieku do połowy XVIII. Ich rozkwit nastąpił w połowie XV wieku, kiedy to papież Mikołaj V w liście do Hugunesa Lenoira, inkwizytora na Francję, przekazał inkwizycji prawo do zajmowania się wszystkimi przypadkami praktyk magicznych i czarów, nawet jeśli nie trąciły jawnie herezją. Wcześniej niejako chronił domniemane czarownice przed śmiercią dokument wydany w 906 – Canon Episcopi. Nakazuje on, aby ludzi, którzy uprawiają wróżbiarstwo i praktyki czarownicze, wypędzano z gminy, jednak o karze śmierci nie ma mowy. Canon Episcopi odprawianie guseł uważał za przestępstwo, lecz nie za herezję, gdyż zakładał, iż loty czarownic i ich sabaty to nieszkodliwe dla osób postronnych wytwory wyobraźni. Największe natężenie polowania na czarownice osiągnęły w krajach niemieckich.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Proces_o_czary

Ale same procesy o czary i skazanie na śmierć to był promil, w stosunku do tego co zapoczątkował renesans i wojna pomiędzy Drugim Zwierzęciem a Wielką Nierządnicą.

Otóż przez Europę przetoczyła się taka skala wojen i zniszczeń, że porównując to do liczby ludności można orzec, że np. wojna trzydziestoletnia w Niemczech była dla Niemców bardziej ludobójcza niż 2 wojna światowa, tak samo potop szwedzki dla Polski!!!

Otóż w średniowieczu istniało coś takiego jak rycerz i jego etos, co sprawiało, że wojny nie miały tak krwawego dla ludności cywilnej czy chłopstwa charakteru. Np. podczas wojny stuletniej francuscy rycerze złapanym walijskim łucznikom odcinali dwa palce aby ci nie mogli do nich strzelać ale mogli pracować w polu, gdyż rycerzom nie "godziło" się było zabijać chłopstwa!!!

Natomiast w Renesansie i później mamy epokę zawodowego żołnierza, którego państwa często wynajmowały a później przestawały tym ludziom płacić. I takie bandy zbrojnych maruderów plądrowały, rabowały, gwałciły i mordowały ludność cywilną. Oczywiście obecnie są także prywatne armie, które robią to samo co kiedyś:
http://www.politykaglobalna.pl/2008/11/blackwater-najpotezniejsza-armia-najemnikow-na-swiecie-i/

ta armia na zlecenie rządu zrobi wszystko. Zapewne wielu bojowników z ISIS to byli oni, wszak ktoś musiał obsługiwać baterie patryjot czy czołgi!!!
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/9-najwiekszych-prywatnych-armii-swiata-o-co-walcza-2013-06

Oczywiście, innym zwyczajem było to, że armia inwazyjna nie miała odpowiedniej ilości taborów z zaopatrzeniem co także powodowało rabunek cywilnej ludności i jej śmierć z głodu!!

Oczywiście w renesansie pogromy chłopstwa usprawiedliwił Marcin Luter, dlaczego?? Ponieważ, zwalczał on także etos rycerski, który zabraniał karania chłopów śmiercią (i słusznie, ktoś na rycerza musiał robić, dlatego głupotą było masowe mordowanie chłopów).

Tak samo higiena:
http://medieval-man.blog.onet.pl/2008/07/18/kolejny-mit-brak-higieny-czy-jednak-czysty-jak-w-sredniowieczu/

Okazuje się, że to w renesansie zapoczątkowana była moda na brud!!!

Oczywiście wielkim sukcesem tej epoki było wydanie Biblii w językach narodowych czy ograniczenie władzy Wielkiej Nierządnicy, ale Isus nakazał nam poznawać fałszywych proroków po owocach ich nauk. A te owoce są takie jak każdy widzi.

Protestantyzm okazał się taką samą władzą totalitarną, bez sumienia jak katolicyzm i papiestwo!!!
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 14th Marzec 2016, 13:33
Dlaczego piszę o reformacji w tak negatywnym świetle???

Ponieważ Isus nakazał nam rozpoznawać fałszywych proroków po owocach jakie wydali.


W tym temacie:
https://zbawienie.forumotion.com/t6-wiekszosc-religii-chrzescijanskich-jest-w-szponach-szatana

Pokazane jest jak mocno w szponach upadłych aniołów jest chrześcijaństwo.

Zauważmy jedno, Apokalipsa zaczyna się do słów skierowanych do siedmiu aniołów kierujących siedmioma zborami!!! Isus tutaj chwali ale także gani i napomina owe anioły dlaczego???

Ponieważ te zbory od czasów zmartwychwstania Isusa są celem ataków szatana!!!

Natomiast w tych artykułach:
http://www.zbawienie.com/chrzescijanstwo-wrogiem-Boga.htm
http://www.zbawienie.com/chrzescijanstwo-wrogiem-Boga-2.htm

Pokazane jest moim zdaniem coś ciekawego!!! Otóż zauważmy jedno, Wielka Nierzadnica opanowała zaledwie jeden zbór w Tiatyrze i to w dodatku nie cały:
http://cyryl.blox.pl/2014/10/O-zborze-w-Tiatyrze.html

Natomiast Isus pochwalił tylko zbór w Efezie:
http://cyryl.blox.pl/2014/09/Jakie-upomnienie-mial-Isus-do-zboru-w-Efezie.html

za co??? Za to, że jako jedyny z siedmiu zborów rozpoznał fałszywych Apostołów!!!

Oznacza to, że inne zbory owych Apostołów nie rozpoznały!!! Ale i tak Isus napomniał zbór w Efezie za ustanie w braterskiej miłości!

Oznacza to, że drugie zwierzę (Paweł), posiada ogromną władzę duchową nad chrześcijaństwem, gdyż wmieszało ono swoje nauki Pawła - kąkol w zborze jakie dała ewangelia Isusa w siedmiu zborach!!!

Władza Wielkiej Nierządnicy to władza polityczna, gdyż panuje ona nad królami ziemi i ta władza jak opisuje Apokalipsa szybko upadnie na skutek powstania 10 króli!!

Natomiast władza drugiego zwierzęcia to ogromna władza duchowa, władza nad umysłami!!!

Listy Pawła, dzieje Apostolskie, ewangelie Marka i Łukasza to najpotężniejsza szatańska forma kontroli nad ludzkości stworzona przez upadłych aniołów. Dlaczego tak uważam???

Ponieważ w Biblii są słowa Boga i jego Syna pełne mocy i jego syna Isusa, które to słowa wywierają największy wpływ na ludzkość!!! A zatem uznanie innych słów w Biblii niż słowa Boga i jego syna Isusa jako słowa pochodzące od Boga - pomimo, że zaprzeczają one słowom Stworzyciela i jego Pomazańca - powodują ogromną kontrolę nad ludźmi. Ludzie na ślepą wiarę przyjmują nauki Pawła i się nimi kierują!!!

Przy pismach Pawła i jego uczeni - Łukasza i Marka, Talmud, kabała, Koran czy inne szatańskie nauki łącznie z nowoczesną technologią i nauką są nic nieznaczącymi narzędziami kontroli!!!Na moją hipotezę, pokaże wam dowód w postaci słów znanego dziennikarza i sprawnego manipulatora Maxa Kolonko, który "mówi jak jest ", jeśli oczywiście patrzymy na jego słowa z odpowiedniej perspektywy:

War of the Worlds - Wojna Swiatów - Max Kolonko Mówi Jak Jest
https://www.youtube.com/watch?v=gVqqkx_xQYA

Pan Kolonko, pokazał nam dwie szatańskie armie:

1. Armia pierwsza to islamiści, Chaldejczycy - jest armia Wielkiej Nierządnicy, Watykanu!!!

2. Armia druga są to chrześcijanie, wyznawcy nauk Pawła - łącznie z katolikami którzy coraz bardziej buntują się przeciwko papieżowi jezuicie Franciszkowi. Jest to armia drugiego zwierzęcia.

O ile siłą armii islamistów jest brutalność, bezwzględność i duża dzietność to przy armia chrześcijan jest pełna wiary, determinacji i potrafi na swoją stronę co roku przyciągać miliony islamistów!!!

Tak obydwie organizacje Drugie Zwierzę jak i Wielka Nierządnica są ze sobą w konflikcie!!!

O ile Wielka Nierządnica posiada ogromną władze polityczną to o tyle bazuje ona na naukach drugiego zwierzęcia - dlatego Watykan tak szybko traci obecnie poparcie narodów.

Dlaczego obydwie szatańskie organizacje są ze sobą w konflikcie???

Otóż wbrew pozorom ponieważ pracują dla innych szatańskich szefów.

Wielka Nierządnica pracuje dla szatana, smoka, Lucyfera i chce wprowadzić jego kult na ziemi przy pomocy planu 3 wojen światowych Alberta Pike.

Natomiast drugie zwierzę pracuje dla zwierzęcia pierwszego, upadłych aniołów zamkniętych w otchłani - którzy dali się zwieść szatanowi, Lucyferowi - i teraz muszą spełniać rozkazy Wielkiej Nierządnicy!!!

Bóg dokładnie wie, ze smok i Bestia mają inne cele i są w konflikcie. Księga Henocha opisuje jasno, ze Bestia dała się zwieść szatanowi.

Henoch 54 napisał:5 Odpowiedział mi: "Są one przygotowane dla zastępów Azazela, aby je wziąć i wrzucić do głębin piekła. Zgodnie z poleceniem Pana Duchów czeluść ich zostanie przykryta chropowatymi kamieniami.

6 W owym wielkim dniu Michał, Gabriel, Rafał i Panuel (Fanuel) pochwycą ich i wrzucą do płonącego pieca, aby Pan Duchów mógł wziąć pomstę na nich za ich niegodziwość, za to, że ulegli Szatanowi i sprowadzili na manowce mieszkańców ziemi.


Księga Henocha daje nam cenną wskazówkę.

Ponadto Apokalipsa jasno wspomina, ze Wielka Nierzadnica jest pewna swojej władzy:

Ap 18 napisał:(7) Ile sam siebie uwielbiał i rozkoszy zażywał, tyle udręki i boleści mu zadajcie; gdyż mówi w sercu swoim: Siedzę jak królowa, wdową nie jestem, a żałoby nie zaznam.

oto są inne słowa Boga odnośnie Babilonu:

Jr 50 napisał:(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.

Otóż czy nauki Pawła nie będą sidłami dla Wielkiej Nierządnicy i powodem gigantycznego gniewu narodów Północy??? Kolonko mówi o dwóch armiach islamu i chrześcijan. Gdzie są państwa chrześcijan jak nie na Północy???

Czy Chaldea czyli półwysep Arabski nie zostanie przez te ludy zniszczony???

Zauważmy jedno w tym artykule:
http://www.zbawienie.com/tajemniczy-babilon.htm

Babilonem okazują się państwa służące Wielkiej Nierządnicy czyli Watykanowi!!! A jeśli Babilonem nei jest tylko USA i Anglia ale raczej państwa islamu??? Szczególnie państwa na Półwyspie Arabskim gdzie jest góra Synaj??? Przecież Watykan stworzył islam!!!

zauważmy jedno w chinach rośnie pomimo oporu władz Chin ilość chrześcijan:
http://www.pch24.pl/amerykanski-socjolog-potwierdza--w-chinach-znaczaco-rosnie-liczba-chrzescijan,37741,i.html

W chinach na chrześcijaństwo nawracają się ludzie wykształceni, inteligentni i zamożni.

Chrześcijaństwo posiada największą moc przyciągania i propagandy!!!

Dlaczego??? Ponieważ w swoim przesłaniu zawiera słowa Boga i jego Syna oraz co by nie pisać najbardziej inteligentne szatańskie teksty Pawła!!!

A zatem widzimy na jak ogromną skalę jest prowadzony konflikt pomiędzy wielką Nierządnicą a drugim zwierzęciem.

Zobaczmy te słowa:

Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

termin mówić jak smok również może oznaczać, że owe zwierzę posiada inteligencje dorównująca smokwi, szatanowi. Czyli drugie zwierzę, może także oszukiwać szatana, smoka który będąc w niebie jest zdany na kontrolę na ziemi poprzez Wielką Nierządnice!!!

Zapewne drugie zwierzę, to także swoiste sidła na szatana, sidła które smok sam zastawił. Nie zapominajmy, ze władca czy bóstwem Babilonu jest szatan, smok, wąż czy Lucyfer.

Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 14th Marzec 2016, 17:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Wszystko brzmi logicznie Cyrylu, ja też nad tym myślę cały czas. nad możliwością sytuacji gdzie  upadli, uwięzieni aniołowie  za czasów Henocha mogą być w kontrze do samego szatana, i czy będą chcieli zniszczyć jego królestwo w postaci nierządnicy.
Jednak Isus wspomniał  w pewnych słowach spisanych w ewangelii że: "królestwo nie może być rozdwojone bo inaczej nie ostanie się". Ciekawi mnie ten werset z ewangelii, tyczy się sytuacji gdzie faryzeusze posadzili go że wygania mocą diabła demony. Dał do zrozumienia że świat demonów przynajmniej jest jednomyślny i nie ma w nim rozdziału. Szatan również nie morze być w w konflikcie ani z martwym potomstwem upadłych na ziemi ( demonami), jednak z uwięzionymi może być troszkę inaczej.

Istnieje jeszcze pewna możliwość:
Szatan jest sprawnym kłamcą ale  jako istota anielska jest za słaba w momencie uwolnienia tych pierwszych 7 upadłych. Oni mogą być  bardzo zdenerwowani na szatana równie jak na Boga i nawet swoje potomstwo. Więc jak wreszcie się wydostaną będą chcieli wprowadzić swoje jakieś plany, dlatego nierządnica straci władzę.Szatan ( smok starodawny),  jest za słaby  więc będzie musiał i m ustąpić tronu. Szatan po przegranej bitwie w niebie nie będzie miał raczej dobrej opinii wśród  zbuntowanych aniołów i ich potomstwa demonów. Wygląda na to że to nie szatan będzie odgrywał pierwsze skrzypce a raczej rolę drugoplanową.
Przestępcy w więzieniach potrafią planować cały czas swojego wyroku zemstę na każdym kto  przyczynił się do jego odsiadki. Myślę że tu może być podobna analogia do  bestii. Więc jedyny rozdział może nastąpić jedynie w momencie  wyjścia bestii z  wiezienia, i wygląda to najbardziej logicznie spinając całą zagadkę w całość.

Zauważyłem pewną regułę, demony podczas egzorcyzmów bardzo boją się trafić do otchłani, ciekawe dlaczego?. Może boją się swych ojców!. Nie wiemy wszystkiego, możliwe że przed potopem były wojny między potomstwem i upadłymi. Mitologie Greków tutaj dają pewne zarysy. Myślę że to dobry jest trop.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 15th Marzec 2016, 00:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie wiem, jak to połączyć ze wszystkim, ale napiszę co wiem.

Bestia wyjdzie z morza. Morze oznacza ludzi, tłumy ludzi. To sugeruje, że Bestia istnieje, przynajmniej częściowo już teraz, pośród ludzi i bierze aktywny udział w polityce światowej.

Bestia dwurożna może zostać wypuszczona z Otchłani i dołączyć. Ona wychodzi z ziemi.

Mam artykuły ujawniające, że na ziemi działają upadłe anioły o wielkiej mocy i jest to najbardziej strzeżona informacja na ziemi.

Już kiedyś o tym pisałem, że w wielu działaniach tzw. czarnych projektów militarnych istnieje oficjalne prawo, że za ujawnianie czegokolwiek na temat upadłych aniołów wykonuje się natychmiastowe wyroki śmierci. Przykładem jest Phil Schneider który rozpoczął ujawnianie wielu tajnych informacji o pracy upadłych pod ziemią. Zanim to bractwo się zorientowało, Phil zdążył ujawnić wiele i było na niego 11 zamachów. Ostatni okazał się skuteczny i go zamordowano.

Mam nieco materiałów na ten temat niektórzy ludzie ujawniają sporo, inni nie wiedzą o czym mówią myśląc, że rządzi nami UFO czy kosmici.

Piszę właśnie artykuł na ten temat.

Jeden człowiek ujawnił w jaki sposób czarne projekty są strzeżone, że nikt nie piśnie ani słowa.

Są systemy inwigilacji tak dobre, że nie ma środków ostrożności, które byłyby skuteczne. Oni robią wszystko, aby wszyscy wiedzieli, że przed nimi nic się nie ukryje.

Jeżeli ktoś się wyłamie i zacznie gdzieś coś mówić, do żony czy kolegów, z powodu inwigilacji natychmiast jest to wiadome i gość taki natychmiast jest likwidowany.

Dlatego, że są to czarne projekty, czyli nikt nie wie skąd są fundusze, projekt nie jest oficjalnie uznany przez władze i wynagrodzenie jest bez podatkowe i bardzo wysokie, czyli jeżeli ktoś zniknie, nikt go nigdy nie będzie szukał.

Zabija się za pomocą ataku serca lub specjalnej broni, strzelającej kule lodowe, zamrożonego azotu i dwutlenku węgla. Wpada taka kula do ciała robiąc zniszczenie i po kilku sekundach nie ma po niej śladu, a człowiek leży martwy.

Czasami pojawiają się przecieki z łoża śmierci. Ludzie stojący tuż nad grobem filmują swoje ujawnienia i zabezpieczają je jakoś, ze po ich śmierci są ujawnione rok czy nawet kilka lat później. Czyli boją się o rodziny aż do tego stopnia.

Są także tacy, którzy kłamią - najwyraźniej nasienie węża.

Istnieje wiele poszlak, że upadłe anioły dają nam wiele technologii. Jedną z nich jest LED czy ochrona przed kulami dla policji i wojska. Kewlar.

Te są jawne ale są znacznie lepsze technologie w wojsku, zwłaszcza w lotnictwie i Phil Schneider pokazywał metale, które nie topią się w wielu tysiącach stopni C.

Większość tajnych projektów odbywa się w podziemnych bazach, głównie w USA jak Area 51 oraz Dulce - w Australii jest jedna także Pine Gap baza USA w samym środku Australii.

W owych bazach odbywają się niezwykłe eksperymenty genetyczne i produkuje się tam szaraków (UFO) i wiele odmian pseudo kosmitów.

To przeciwko nim walczył Schneider i został poważnie raniony.

Eisenhower podpisał z nimi w 1946 (chyba) porozumienie o współpracy i ta współpraca rządu USA nadal trwa.

W tym świetle wygląda ze Bestia jest pomiędzy ludźmi, w morzu ludzkim i zostanie ujawniona o dołączy do niej Apollo (Abadon) z otchłani - śmiertelna rana uleczona Bestii.

Ale nie wszystko jest jasne i podejrzewam, że dwóch świadków ukaże nam wszystkie ciemne sekrety Bestii i jej Proroka - kimkolwiek on będzie.

Zbrodnie Bestii są nie do opisania - w bazach podziemnych dzieją się absolutne makabryczne rzeczy z ludźmi, z dziećmi, modyfikacjami DNA i coraz częściej ukazuję się filmy ukazujące podstawionych przywódców czy piosenkarzy i niektórzy zauważają, ze owe klony pochodzą z tej samej wytwórni.

Ginie roczne setki tysięcy dzieci na całym świecie i trwa szmugiel po całym świecie. Część z tych dzieci jest używana jako prostytutki, część jest mordowana w rytuałach szatańskich ale największa ich część znika w podziemnych bazach.

W USA jest ponad 160 podziemnych baz.

Cała owa sytuacja jest niezwykle tajemnicza, ale te rzeczy są faktami, których szczegółów nie sposób poznać. Z pod ziemi praktycznie nie ma ucieczki. Nawet jak ktoś wydostanie się przypadkiem na zewnątrz, natychmiast kamery wyją na alarm.

Dlatego nie za wiele dowiemy się w tym temacie - zbyt wiele niewiadomych. I jeszcze jedno - genetyczne produkty mogą stanowić plagę skorpionów opisaną w Objawieniu.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 18th Marzec 2016, 03:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Tutaj Henryku dałeś cenną uwagę:
thewordwatcher napisał:Czym jest jezioro ognia w którym wielu zginie?

Podejrzewam, że jest to masa energii. Energii nie można zniszczyć ale można ją zmienić. Dusza to nie materia ale inteligentna energia, potrzebująca ciała do życia na ziemi.

Aby tą energię pozbawić świadomości, Bóg wrzuci dusze do owego jeziora, które jest najprawdopodobniej jeziorem już nieświadomych dusz i być może z tego materiału ponownie Bóg uformuje dusze z nową świadomością do nowego startu.

Przynajmniej ja to tak rozumiem.

Księga Henocha i Objawienie dają nam powody przypuszczać, ze tak będzie. Te słowa:

Ap 21 napisał:(4) I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już. nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły.

Zapewne mogą nam sugerować, że jezioro ognia i siarki przekształci owe dusze - czyli inteligentną energie w energie bez inteligencji która będzie zasilała nowe niebo i ziemię!!!

Ale wracając do tematu:

Mat 10 napisał:(28) I nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się raczej tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.

Otóż owa druga Bestia ma na celu zniszczyć maksymalną liczbę ciał i dusz ludzkich poprzez zachęcenie ludzi do stworzenia obrazu Bestii pierwszej. W ten sposób drugie zwierzę namówi ludzi do stworzenia maszyny zniszczenia dla tychże ludzi.

To tak jakby ktoś namówił jakiś ludzi do zbudowania gilotyny, która to zostanie w przyszłości wykorzystana przeciwko budowniczym!!!

Ap 13 napisał:(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.

(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.

(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

Makabra.

Co jeszcze zabija od czasów Edenu ciała i dusze ludzi???

Łamanie prawa Bożego, czyli grzech!!! Dlatego szatan od czasów Edenu namawia, zwodzi i kusi ludzi do łamania prawa Bożego.

Prawo Boże to Słowa Boga skierowane do ludzi jak mają postępować:

Mat 4 napisał:(4) A On odpowiadając, rzekł: Napisano: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.

Paweł namawia ludzi do łamania prawa Bożego, kłamiąc, ze ono nie obowiązuje!!!

Pisma Pawła i jego uczniów posiadają największą moc zwodzenia ludzi!!!

Pisma Pawła stanowią podstawę nauk islamu, Talmudu i innych szatańskich nauk. Czyli pusta deklaracja wiary i łamanie prawa Bożego ponieważ i tak wszystko zależy od kaprysu bóstwa Pawła!!!

Pisma Pawła oddziaływały przez setki lat na wiele narodów i obecnie nadal są one promowane.

Pisma Pawła propagandowo miażdżą islam, katolicyzm, buddyzm i inne szatańskie nauki łącznie z New Age!!!

To co zabija dusze i ciała to tak naprawdę nauki szatana które są w listach Pawła a które ludzie traktują jako słowa Boga!!!

Mamy zatem w naukach Pawła najpotężniejszą formę czarów i zniewolenia ludzkości!!!

Temat ten moim zdaniem trzeba rozwijać, aby jak najwięcej ludzi wypełniało prawo Boga które daje życie!!!
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 18th Marzec 2016, 23:39
Message reputation : 100% (3 votes)
\"święty" paweł napisał:Kol

(11) W odnowieniu tym nie ma Greka ani Żyda, obrzezania ani nieobrzezania, cudzoziemca, Scyty, niewolnika, wolnego, lecz Chrystus jest wszystkim i we wszystkich.

Czy nie na tym się opiera katolickie (i nie tylko) multikulti? Totalna równość, jeśli ktoś dziś chciałby ją podważyć, dzisiejszy świat go niszczy, jeśli się nie popiera tej równości, to znaczy że jest się jakimś nazistom. Ten lewacki twór, też ma swoją podporę w słowach pawła (saula). Faktycznie Cyryl ma rację, że prawie każda dziedzina naszej dzisiejszej "kulturowości" ma podłoże w naukach pawła. Teoretycznie wzniosła idea wolności i równości, ale widzimy dziś do czego ona prowadzi. Bardzo wyrafinowany sposób kłamstwa i oszukiwania ludzi.

albo taki fragment:

2 Kor 8
(13) Nie o to bowiem idzie, żeby innym sprawiać ulgę, a sobie utrapienie, lecz żeby była równość.
(14) Teraz więc niech wasz dostatek przyjdzie z pomocą ich potrzebom, aby ich bogactwo było wam pomocą w waszych niedostatkach i aby nastała równość, jak to jest napisane:

Widzicie to? W pomaganiu i dzieleniu się z innymi nie chodzi o to żeby komuś ulżyć w Jego niedostatku ale o to żeby była równość, dla zasady! Skąd my to znamy??? Smile Czyli słowa pawła podwaliną pod kolejne twory polityczne komunizm. Do czego ta równość prowadziła też wiemy. Ale kolejny wers jest jeszcze bardziej przerażający!
Otóż mamy sie dzielić z innymi nie po to aby im pomóc, ale tylko po to aby mieć z tego korzyść gdy sami będziemy mieć mniej niż inni, wtedy oni będą musieli się dzielić z nami. Do jakich patologii to prowadzi też już doświadczyliśmy. Paweł promuje pomoc bez miłości i miłosierdzia, czysty interes ja pomagam tylko po to aby inni musieli mi też pomóc.

Bestia zwodziła obydwie strony świata zarówno kapitalistyczną jak i komunistyczną. Nie twierdze że np komuniści czerpali inspirację z samego pawła, ale to pokazuje nam że pomysły te wyszły z jednej "kuźni". Co jest kolejnym dowodem na pochodzenie nauk pawłowych.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 6th Kwiecień 2016, 10:46
Message reputation : 67% (3 votes)
Zauważmy jedno, Isus Chrystus w swoich słowach przekazuje nam wiele prawdy na temat proroctw i działania tego świata.

Oto co On powiedział do faryzeuszy:

Mat 23 napisał:(22) Wtedy przyniesiono do niego opętanego, który był ślepy i niemy; i uzdrowił go, tak że odzyskał mowę i wzrok.

(23) I zdumiony był cały lud, i mówił: Czy nie jest to Syn Dawida?

(24) A gdy to usłyszeli faryzeusze, rzekli: Ten nie wygania demonów inaczej jak tylko przez Belzebuba, księcia demonów.

(25) A Isus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się.

(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego?


(27) A jeśli Ja przez Belzebuba wyganiam demony, synowie wasi przez kogo wyganiają? Dlatego oni będą sędziami waszymi.

(28) A jeśli Ja wyganiam demony Duchem Bożym, tedy nadeszło do was Królestwo Boże.

(29) Albo jak może kto wejść do domu mocarza i jego sprzęty zagrabić, jeśli pierwej nie zwiąże mocarza; wtedy dopiero dom jego ograbi?

Otóż te słowa Isusa zawierają wiele treści.

Isus moim zdaniem nie tylko odpowiedział na zarzut faryzeuszy. Nasz nauczyciel dokładnie powiedział w jaki sposób Bóg zniszczy królestwo szatana, Lucyfera.

Otóż Bóg przez proroków oraz w Apokalipsie dokładnie zapowiada, że Królestwo Szatana - które obecnie panuje - poprzez konflikt pomiędzy upadłymi aniołami rozpadnie się.

Zobaczmy o czym jest mowa w Apokalipsie:

Ap 17 napisał:(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.


(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.

Zobaczmy Apokalipsa wspomina jasno, że Bóg zniszczy Wielką Wszetecznice przy pomocy jej sługi, czyli Bestii którą ona wcześniej ujeżdżała.

A o czym jest rozdz. 13:
http://bibliamesjanska.com/Ap/13.html

jak nie o historii w jaki sposób drugie zwierzę uwolni Bestie którą kontrolowała Wielka Nierządnica.

Tak zauważmy jedno, czy aby Królestwo Szatana czyli Babilonia nie jest rozdwojone???

Czy aby przeciwko Wielkiej Nierządnicy rządzącej z ramienia smoka nie spiskuje drugie zwierzę??

O tym, że Babilon jest rozdwojony informuje prorok Daniel tłumacząc sen o wielkim posągu.

Obecnie Wielki Babilon to twór z gliny i żelaza.
Dan 2 napisał:(36) Taki jest sen, a teraz go wyłożymy królowi:

(37) Ty, o królu, jesteś królem królów, któremu Bóg niebios dał królestwo, moc i siłę, i chwałę,

(38) W którego ręce na całej zamieszkanej ziemi dał ludzi, polne zwierzęta i ptactwo spod nieba, którego uczynił władcą tego wszystkiego, ty jesteś głową ze złota,

(39) Ale po tobie powstanie inne królestwo, słabsze niż twoje, a potem trzecie królestwo z miedzi, które opanuje całą ziemię.

(40) Czwarte królestwo będzie mocne jak żelazo, bo żelazo wszystko kruszy i łamie; i jak żelazo, które kruszy, tak i ono wszystko skruszy i zdruzgocze.

(41) A że widziałeś nogi i palce po części z gliny, a po części z żelaza, znaczy, że królestwo będzie rozdzielone, lecz będzie miało coś z trwałości żelaza, jak widziałeś żelazo zmieszane z gliną.

(42) A to, że palce u nóg były po części z żelaza, a po części z gliny, znaczy, że królestwo będzie po części mocne, a po części kruche.

(43) A że widziałeś żelazo zmieszane z gliną, znaczy: będą się mieszać z nasieniem mężczyzn, ale nie będą się trzymać razem, tak jak żelazo nie miesza się samo z gliną.

(44) Za dni tych królów Bóg niebios stworzy królestwo, które na wieki nie będzie zniszczone, a królestwo to nie przejdzie na inny lud; zniszczy i usunie wszystkie owe królestwa, lecz samo ostoi się na wieki,

(45) Jak to widziałeś, że od góry oderwał się kamień bez udziału rąk, rozbił żelazo i miedź, glinę, srebro, złoto. Wielki Bóg objawił królowi, co potem się stanie. Sen jest prawdziwy, a wykład jego pewny.


Ale to nie wszystko, Bóg dwóm prorokom Habakukowi i Jeremiaszowi mówi o tym, ze konflikt pomiędzy smokiem a upadłymi aniołami uwięzionymi w Otchłani - czyli Besti, przełoży się na konflikt pomiędzy narodami:

https://zbawienie.forumotion.com/t136-czy-habakuk-prorokuje-o-najezdzie-wyznawcow-islamu

Bóg mówi jasno Jeremiaszowi, ze zastawi na Królestwo smoka na ziemi - Wielki Babilon pułapkę. Nastąpi ogromny bunt narodów północy (narody chrześcijańskie) przeciwko narodom południa (narody islamu - stronnicy Watykanu).

Jak wiadomo, za wojnami i działaniami politycznymi narodów stoją często aniołowie.

Zauważmy co mówi Apokalipsa:

Ap 17 napisał:(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.

Ap 13 napisał:(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.

Otóż widać wyraźnie, że Wielka Nierządnica posiada władzę polityczną nad wszystkimi narodami ale owa władza jej zniknie i władzę nad narodami przejmie Pierwsze zwierzę. A w jaki sposób przejmie???

Wygląda na to, ze przez działania propagandowe drugiego zwierzęcia.

(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

Ap 13 napisał:(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.

(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.

Czyli zobaczmy Isus w tych słowach o Belzebubie podaje nam ciekawe informacje na temat zrozumienia proroctw!!!
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 6th Kwiecień 2016, 23:10
Rozdwojone królestwo upadnie. To doskonale widać po tym co się teraz dzieje. Otóż wydaje mi się, że większość rzeczy, które teraz wychodzą na jaw (w sensie tajemnic i zbrodni rządzących nami), to tak naprawdę propaganda bestii, która już coraz bardziej oficjalnie buntuje się przeciw smokowi i nierządnicy i obnaża ich działania przeciw nam, które do tej pory udawało się utrzymywać w tajemnicy. Robi to po to, aby wywołać w nas negatywne emocje względem smoka i nierządnicy i w ten sposób przejąć ich wpływy. Gdy jej się to uda będzie już ostentacyjnie walczyć z Bogiem i Jego ludem.

_________________
Iz 45, 22 Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 7th Kwiecień 2016, 07:46
@Cyryl...Przypadkiem trafiłem na minus przesuwając ekran.

Post Cyryla i Efraimity wyjaśnia nam praktycznie układ sił złego, które wskazują na konflikt wewnętrzny - smok vs bestia.

Ciekawi mnie też to, co sugerował Henryk, a mianowicie, że Lucyfer obierze taktykę, by ukazać się jako dobry, a winę zwalić na szatana rzekomo współpracującego z Bogiem.

Lucyfer ukazałby światu całą masę kłamstw ukierunkowując je, jako wrogie działania Boga, szatana i ludzi im podległych, które wywołałyby u narodów gniew i nienawiść, a bestia wykorzysta ją by zwieść ludzi cudami jakie będą dane jej czynić...
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 8th Kwiecień 2016, 10:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Musimy zrozumieć jedno, świat szatana jest skłócony coraz bardziej. Zobaczmy jaka była przyczyna buntu pierwszej istoty stworzonej przez Boga czyli smoka, szatana, Lucyfera???

Przyczyną była negatywna cech zwana pychą. Wspomina o tym Bóg Ezechielowi:

Ez 28 napisał:(12) Synu człowieczy, zanuć pieśń żałobną nad królem Tyru i powiedz mu: Tak mówi Wszechmocny Pan: Ty, który byłeś odbiciem doskonałości, pełnym mądrości i skończonego piękna,

(13) Byłeś w Edenie, ogrodzie Bożym; okryciem twoim były wszelakie drogie kamienie: karneol, topaz i jaspis, chryzolit, beryl i onyks, szafir, rubin i szmaragd; ze złota zrobione były twoje bębenki, a twoje ozdoby zrobiono w dniu, gdy zostałeś stworzony.

(14) Obok cheruba, który bronił wstępu, postawiłem cię; byłeś na świętej górze Bożej, przechadzałeś się pośród kamieni ognistych.

(15) Nienagannym byłeś w postępowaniu swoim od dnia, gdy zostałeś stworzony, aż dotąd, gdy odkryto u ciebie niegodziwość.

(16) Przy rozległym swoim handlu napełniłeś swoje wnętrze gwałtem i zgrzeszyłeś. Wtedy to wypędziłem cię z góry Bożej, a cherub, który bronił wstępu, wygubił cię spośród kamieni ognistych.

(17) Twoje serce było wyniosłe z powodu twojej piękności. Zniweczyłeś swoją mądrość skutkiem swojej świetności. Zrzuciłem cię na ziemię; postawiłem cię przed królami, aby się z ciebie naigrawali.

(18) Zbezcześciłeś moją świątynię z powodu mnóstwa swoich win, przy niegodziwym swoim handlu. Dlatego wywiodłem z ciebie ogień i ten cię strawił; obróciłem cię w popiół na ziemi na oczach wszystkich, którzy cię widzieli.

(19) Wszyscy, którzy cię znali pośród ludów, zdumiewali się nad tobą; stałeś się odstraszającym przykładem, przepadłeś na wieki.

Czym jest pycha???

Jest samo wywyższeniem się, czyli uważaniem, że sami jesteśmy więcej warci niż to jest w rzeczywistości.

Bóg powiedział o szatanie, że zniweczył swoją mądrość ponieważ sam uważał się za istotę nieomylną tak jak Bóg.

Tylko Bóg jako twórca wszystkiego i wszystkich istot, może realnie i prawdziwie ocenić wartość danej osoby i jakie miejsce w hierarchii może ona zajmować.

W jaki sposób szatan zachęcił inne istoty czyli inne anioły i innych ludzi do buntu???

Poprzez wzbudzenie w nich pychy.

Czyli inne upadłe anioły, uważały, ze zasługują na więcej niż daje im Bóg.

Zobaczmy księgę Henocha.

Hen 54 napisał:5 Odpowiedział mi: "Są one przygotowane dla zastępów Azazela, aby je wziąć i wrzucić do głębin piekła. Zgodnie z poleceniem Pana Duchów czeluść ich zostanie przykryta chropowatymi kamieniami.

6 W owym wielkim dniu Michał, Gabriel, Rafał i Panuel (Fanuel) pochwycą ich i wrzucą do płonącego pieca, aby Pan Duchów mógł wziąć pomstę na nich za ich niegodziwość, za to, że ulegli Szatanowi i sprowadzili na manowce mieszkańców ziemi.

Czyli inne upadłe anioły podobnie jak szatan są pyszne.

Oznacza to, że inne upadłe anioły uważają, że w szatańskiej hierarchii zasługują na wyższe stanowisko.

A zatem nie dziwmy się, ze Bestia uwięziona w otchłani i służąca Wielkiej Nierządnicy z ramienia smoka, działa w tajemnicy przed smokiem w celu zdobycia jak największej władzy i zniszczenia Wielkiej Nierządnicy.

Do tego służy jej drugie zwierzę.

Pycha to poważny problem w każdej organizacji, gdyż członkowie danej grupy którzy uważają, ze zasługują na wyższe stanowiska choć w rzeczywistości przeceniają swoje możliwości niszczą daną organizacje.

Ap 17 napisał:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.

(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

Zauważmy jedno, serce jest symbolem uczuć - zaś pycha to potężne uczucie.

Upadli aniołowie są oczywiście od nas wielokrotnie inteligentni ale nie panują kompletnie nad uczuciem pychy - które to uczucie skłania ich do działań sprzecznych z ich własnym interesem.

Bóg zatem działa na serca upadłych aniołów ten sposób zmuszając ich do wykonania Jego wyroku i jego słów zapowiedzianych prorokom.

Dosłownie Bóg organizacje upadłych aniołów określa mianem - zwierzęcia. A przecież zwierzę nie panuje nad swoimi emocjami.

Podobnie nasienie węża, potomstwo upadłych aniołów, hybrydy i nefilimy są pyszne a co za tym idzie także jak upadłe anioły walczą pomiędzy sobą o władzę.

Zacytuje jeszcze raz słowa Isusa:

Mat 12 napisał:(25) A Isus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się.

(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego?

Zobaczmy na historie świata po zmartwychwstaniu Isusa!!!

Czy na ziemi na której panuje szatan, powstało jednolite Królestwo trwające na wieki???

Zobaczmy historia islamu i jego państw. Islamiści szybko się podzielili i zaczęli walczyć pomiędzy sobą.

Zobaczmy historie Sulejmana:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sulejman_Wspania%C5%82y

Szczególnie teraz gdy powstał o nim i jego rodzinie serial:

http://www.filmweb.pl/serial/Wspania%C5%82e+stulecie-2011-645872

Historia Sulejmana to przykład na to jak działa organizacja stworzona przez szatana. Tylko jeden syn Sulejmana pijak przeżył i zajął jego tron. Dwóch jego synów zostało zamordowanych przez rodzinę Sulejmana w skutek intryg i wewnętrznych walk.

avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 6th Czerwiec 2016, 09:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Brat Adam prosił bym podzielił się na forum pewnymi przemyśleniami:

"Kilku braciom w toku dyskusji zarysował się taki oto wspólny obraz tego, czym będą bestie z Objawienia, który wyjaśnia zagadkę dualizmu "Bestii wychodzącej z morza", o której wspomniał Henryk na forum, a mianowicie: upadli aniołowie uwięzieni w Otchłani, o których pisze Henoch będą reprezentowali własny system władzy w czasach ostatecznych w odróżnieniu od systemu władzy ludzkiej, przy czym część z nich po ich uwolnieniu przyłączy się do ludzkiego systemu władzy i wejdzie w skład „Bestii wychodzącej z morza”, której szatan – po jego wrzuceniu z nieba - odda całą swoją władzę (czyli jej składnik ludzki to 10 ostatnich króli + składnik pt. „Bestia”, albo inaczej „Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę” to ta część upadłych z Otchłani, którzy nie wejdą w skład Fałszywego Proroka, ale którzy – być może - będą ostatnim królom wydawać rozkazy, aby oni - wraz z tą częścią upadłych z Otchłani - mieli walczyć zarówno z ludźmi oddanymi Panu, Bogu oraz Jezusowi, a także z demonami z Watykanu i Babilonu), a pozostała część z nich stworzy w całości Bestię z ziemi, czyli Fałszywego Proroka i wprowadzi swój własny system władzy oparty na kulcie Bestii z morza, czyli kulcie ich samych, stworzonym w zamian za kult fałszywych religii, które stworzyła Wielka Nierządnica. Co przemawia za tym, że upadli aniołowie uwięzieni w Otchłani złożą się na dwie bestie z Objawienia, z czego jedną z nich będą oni stanowić w całości? Otóż, w skrócie:

1) "Bestia wychodząca z morza, mająca dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze" (Ap 13:1) - inaczej "Bestia, która ją (tj. Nierządnicę) nosi, a ma siedem głów i dziesięć rogów" (Ap 17:7) ma taką samą budowę, co „Bestia, którą widziałeś, była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę” – wynika to z Ap 17 tj. Wers 8 i 11 jest tym, co świadczy o tym, że to ta sama bestia, choć to wynika i z całego kontekstu wierszy od 7 do 12,

2) z fragmentów Ap 17:12 (...lecz wezmą władzę jakby królowie na jedną godzinę wraz z Bestią), 13 (...a potęgę i władzę swą dają oni Bestii.), 16 (A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestia...) wynika wyraźny podział na „Bestię” i jej część ludzką, czyli „dziesięć rogów”, czyli ostatnich 10 królów,

3) pojęcie „z Czeluści” jest w tożsame z pojęciem „z ziemi”. A zatem wychodziłoby na to, że Bestia z ziemi będzie w całości pochodziła z Czeluści,

4) w poniższych fragmentach jest już mowa tylko o Bestii i Fałszywym Proroku:

Ap 16:13 (I ujrzałem wychodzące z paszczy Smoka i z paszczy Bestii, i z ust Fałszywego Proroka trzy duchy nieczyste jakby ropuchy),

Ap 19:20 (I pochwycono Bestię, a z nią Fałszywego Proroka),

Ap 20:10 (A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok).

Skoro w końcowej części Apokalipsy jest już mowa tylko o Bestii, czyli o „Bestii wychodzącej z morza” oraz o Fałszywym Proroku, czyli o „innej Bestii wychodząca z ziemi”, a nie ma już mowy o „Bestii, która była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści, i zdąża na zagładę”, to oznacza, że ona musi być częścią którejś z dwóch ww. bestii, a raczej częścią ich obu. Tylko chyba w ten sposób można wyjaśnić to, że „Bestia, która była i nie ma jej, ma wyjść z Czeluści” ma z jednej strony budowę „Bestii wychodzącej z morza” (to jedna jej część, czyli składnik pt. "Bestia" obok drugiego jej składnika, czyli 10 króli), ale z drugiej strony jednocześnie wychodzi ona z Czeluści, czyli z Otchłani, co odpowiada temu, że druga jej część pochodzi z ziemi, a nie z morza, czyli z ludzi.

Pozdrawiam w Panu!"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

on 6th Czerwiec 2016, 10:13
Napisałem kilka lat temu spory artykuł na temat Bestii i pewne detale podane przez tych braci zaczynają jeszcze lepiej pasować, aczkolwiek tożsamość w moich oczach nie bardzo pasuje.

W naszych dociekaniach nie możemy pominąć rzeczywistej władzy, jaką sprawuje Watykan, który jest władcą całego świata, a rządzi za pomocą... nasienia węża.

Jest ewidentne, że nasienie węża to widzialna dla wielu część Bestii. Niewidzialna dla nas część Bestii ta z Otchłani to upadłe anioły sprzed potopu. Nie zwróciłem nigdy uwagi na to, że Bestia ma swoje korzenie w Otchłani oraz w ziemi czyli w masach ludzkich. To syjonizm.

I tutaj trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Syjonizm to kandydat do pełnienia władzy ze... świętej góry należącej do Boga, Syjonu w Jerozolimie.

Syjonizm zawiera Iluminatów, 13 rodów, masonerię i wszelkiej maści synagogi z Sanhedrynem i zakonem Jezuitów włącznie.

Zatem syjonizm to najwiekszy ludzki wróg Boga na Ziemi, i jest to sługa szatana, zwalczający Boga na naszych oczach poprzez oszustwo wypełnienia się proroctw biblijnych i Izrael został podobno wyzwolony, ale nie przez Boga.

Syjonizm to także synagoga szatana i jest ujeżdżany przez Watykan który trzyma skutecznie wszystkie klucze do banków.

Czyli dualizm potwierdza się w faktach, jeżeli założymy, że Bestia to syjonizm, iluminaci oraz upadłe anioły z Otchłani oraz obecne dzisiaj na ziemi.

Nie jestem na 100% pewny co do USA/Angli jako drugiej bestii. Z jednej strony zostanie ona zniszczona bardzo wcześnie, co by potwierdzało przypuszczenia braci, ze ta Bestia dwu rożna zginie jako jedna z pierwszych, czyli to jest także Babilon Wielki ujeżdżany przez Nierządnicę/Watykan.

Tutaj jest link do mojego bogatego artykułu, który okazuje się nadal bardzo aktualny aczkolwiek są pewne małe zmiany w poglądach.

http://www.zbawienie.com/bestia.htm

Głównym czynnikiem jest nieobecność Bestii podczas Objawienia danego Janowi.

Zranioną głową może być więc Sanhedryn, Apollo, albo synagoga szatana.

Po trochu i znajdziemy niemal wszystko!  Very Happy

A mamy wszystkich graczy widocznych poza upadłymi aniołami.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Zwierzę drugie wychodzące z ziemi... Empty Re: Zwierzę drugie wychodzące z ziemi...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach