Go down
damian
damian
Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015
http://PrawdaNasWyzwoli.com

Czy powinniśmy rozpocząć temat o wieku ziemi? Empty Czy powinniśmy rozpocząć temat o wieku ziemi?

on 15th Grudzień 2017, 17:38
Zastanawiam się nad tym bo tego u nas na forum w sumie nie ma ... a temat jest tak samo obszerny, głęboki i ważny jak ten o płaskiej ziemi.

Możliwe, że temat wieku ziemi kojarzy się od razu z Hovindem, który (z czym się zgadzam) możliwe, że nie jest do końca dobrym wzorcem do podążania i co by nie mówić o nim uważam, że akurat ta część jego nauk dotycząca wieku ziemi ma jak najbardziej sens i prawdopodobnie jest czystą prawdą.

Nieważne na ten moment czy Hovind jest "agentem złego", czy nieświadomy trochę ... jeśli nawet jest to celowa dezinformacja to jest to majstersztyk.
Aby takie coś przeprowadzić świadomie (czego od razu napiszę, że nie zakładam i daleki jestem od takich ocen człowieka, którego nie znam dobrze i nie mam pewności ... bo może jest nieświadomy po prostu) potrzeba umiejętnie wstrzyknąć ziarenko zakłamania do całego wiadra czystej szczerej prawdy.

Ja zwracam tu uwagę jedynie na tą prawdziwą część. Co do reszty można toczyć dyskusje i te plewy od ziaren oddzielać.

Nie da się jednak zaprzeczać, że przyjęta nauka o wieku ziemi jest kompletną bzdurą i kolejnym filarem, na którym szatański świat opiera swój misterny plan zwodzenia świata.
Piszę tutaj aby wyczuć na ile macie siły i motywacji na ten temat Smile
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach