Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 19th Marzec 2015, 12:24
Uważam, że należy zacząć o tym mówić, ponieważ dowody mnożą się i co najważniejsze są one oczywiste i nie do podważenia.

Trzeba wskazać wielu naszym braciom, zwłaszcza w religiach poza katolicyzmem, w jaki sposób szatan kontroluje ich religie.

Jestem bardzo daleki od skazywania naszych drogich braci i sióstr na śmierć z powodu... niewiedzy.

Bóg jest niezwykle miłosierny i doskonale rozumie naszą sytuację i naszą zależność od rzeczywistych czy szatańskich przywódców religijnych.

Celem tego tematu jest ukazywanie dowodów na czysto szatańskie doktryny i szatańską manipulację Chrześcijaństwa, które nawet nie podejrzewa, że jest w ten sposób manipulowane i nadzorowane przez szatana.

Zwróćmy uwagę na to, że cała światowa polityka posiada jeden cel. Pozbawienie Chrześcijan Boga, życia a zwłaszcza zbawienia.

Przypomnę jeszcze raz plan trzech wojen światowych, który doprowadza wielu do szału, ponieważ z niezwykłą precyzją ukazuje nam plany szatańskie, jedne zrealizowane a inne w trakcie realizacji.

Celem II Wojny Światowej było wzmocnienie komunizmu w Rosji i krajach zagrabionych przez ZSRR, jak Polska czy inne.

Celem także była rzeź cywilów populacji Chrześcijaństwa, którego ludności cywilnej zginęło ponad 40 milionów.

Ale żołnierzy na polu walki na wszystkich polach bitew zginęło zaledwie 9 mln ludzi, młodych, płodnych, z życiem zaledwie zaczętym. Pozostawili w śmierci rodziny, pozostawili miliony żon i uczynili miliony dzieci sierotami.

Tyle żołnierze. Ale dlaczego zginęło ponad 40 milionów cywilów?

Czyżby niefrasobliwie sami pchali się na frontach wprost pod bomby i latające kule czy Katiusze?

Oczywiście że nie. Ale ludzi tych bestialsko wymordowali ówcześni władcy świata, Stalin, Hitler, Roosevelt, Churchill czy jeden z największych zbrodniarzy USA, Eisenhower.

Holocaust - His Slaughter Of 1.7 Million Germans -Holokaust Rzeź 1.7 miliona Niemców. Oto jego wyczyn! Zagłodził ich na śmierć!


http://www.rense.com/general46/germ.htm

I najważniejszy cel II Wojny Światowej.

Utworzenie państwa Izrael.

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Cytat:
Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.

Zatrzymajmy się na chwilę.

Czyżby po to Hitler się zbroił, Stalin się zbroił i USA wkroczyło do wojny, po to, aby mordować Chrześcijan i ustanowić państwo Izrael?

DOKŁADNIE!

Ten plan jest znany od co najmniej roku 1925 i wyniki tych planów są już wielu z nas doskonale znane!!!

Jedynie władza szatana nad ziemią może logicznie wyjaśnić ów szatański plan.

Mordowanie Chrześcijan, podobnie jak w starożytnym Rzymie oraz ustanowienie FAŁSZYWEGO IZRAELA.

Po co? Aby stopniowo wzniecać nienawiść pomiędzy Żydami i Arabami oraz Chrześcijaństwem.

Cel osiągnięto!

Ale nie był to jedyny cel. Utworzenie państwa Izrael ma jeszcze ważniejszy cel, o którym plan ten nie wspomina.

Celem tym jest zmuszenie Chrześcijan do popierania owego szatańskiego tworu, jakim jest współczesny Izrael.

Przemyślmy to nieco. Skoro syjonistyczny Izrael powstał z woli satanistów, czyli kontrolowanych przez Watykan i Masonerię władz, możemy być na 100% pewni, że nie jest to plan Boży, ale szatański.

I tutaj jest perfidia owego planu.

Za pomocą zbrodni na Chrześcijaństwie - ponad 49 mln ofiar - utworzyć fałszywy Izrael i zmusić resztę Chrześcijan do uznania szatańskiego i bezbożnego Izraela, Izrael powstający jako wynik spełniających się proroctw biblijnych.

Co jest najgorsze, plan się powiódł i zdecydowana większość Chrześcijaństwa na Zachodzie a także w Polsce popiera publicznie ten szatański plan!

Przemyślmy sobie dokładnie ten materiał i spróbujmy w inny sposób wyjaśnić wydarzenia IIWŚ. Czy jest taka możliwość? Oczywiście że nie a dowody które już podałem i podam ich znacznie więcej świadczą dobitnie o tym, że światem rządzi szatan, realizuje plan 3 wojen i zdołał już zmusić 90% Chrześcijaństwa do akceptacji nie tylko Izraela ale nawet połączenia w Chrislam.

Zdajmy sobie także sprawę z tego, jakie olbrzymie wysiłki, finansowe, polityczne, technologiczne wdrożono w ten szatański plan.

Praktycznie cały świat z okresu II WŚ pracował dla szatana, aby ten plan zrealizować.

Nie jest więc przesadą, że głównym celem szatana jest walka przeciwko Chrześcijaństwu i owa walka jest doskonale widoczna, jeżeli wiemy, w którą stronę trzeba spojrzeć.


C.D.N.

W tym linku jest artykuł Adama Krawczyka, opisujący detale utworzenie państwa Izrael.

https://palestyna.wordpress.com/2010/03/21/zydowski-terroryzm-irgun-cwai-leumi/

Powstanie Izraela odbyło się w morzy krwi niewinnych ludzi. Zbrodnia goniła zbrodnie i do dzisiaj nic się nie zmieniło.

Co jest znamienne, zbrodniarze czyli syjoniści mówią i potrzebie powstania państwa Izrael, ale ani Bóg, ani Biblia ani proroctwa nie są w tym kontekście w ogóle wymieniane.

Mówiąc inaczej, powstanie Izraela w 1948 roku nie jest związanie z Bogiem Biblii, ale jest to powrót Kananejczyków do Kanaanu. Powrót hybryd, satanistów wielbiących szatana do oryginalnego Kanaanu i kontynuacja zbrodni kananejskich.

I tak rzeczywiście jest. Najbardziej przykre jest to, że wielu Żydów ortodoksyjnych dało się wprowadzić w błąd i udało się do Izraela aby tam żyć. Tragiczna pomyłka.

Jaki jest cel takiej wyraźnie zbrodniczej polityki Izraela?

Przecież konflikt z Palestyńczykami można by rozwiązać w ciągu tygodnia.

Wystarczy zapłacić im za utracone domy i mienie, a potem zbudować spore miasto, aby ci ludzie mieli gdzie mieszkać.

Gdyby ogłoszono na cały świat, że trzeba pomóc Palestyńczykom, wiele organizacji charytatywnych i misjonarskich sfinansowałoby takie rozwiązanie.

Hipokryzja Żydów syjonistycznych nie ma sobie równych.

Ci sami Żydzi, okradający Palestyńczyków ze wszystkiego, z życiem włącznie żądają od Polski odszkodowania wojenne za III Rzeszę.

A odszkodowania dla Palestyńczyków? Kula w głowę. A świat to do tej pory popierał.

Dlaczego?

Celem ustanowienia Izraela jest wytworzenie strefy grabieży i morza łez i krwi, co spowoduje skrajną nienawiść Arabów do Izraela. Wszelkie inne posunięcia mają identyczny cel jak wojny USA i NATO na Bliskim Wschodzie.

Usuwa się rządy świeckie, ustanawia rządy islamskie i ISIS jest takim zachodnim tworem - dlatego używają ciągle maski na twarzach. Celowo mordują Chrześcijan podsycając w ten sposób nienawiść Chrześcijan do Islamu.

Muzułmanie są przekonani, że Żydzi rządzą w USA i oni są odpowiedzialni za zbrodnie USA na Arabach.

USA jest nazywane szatanem. Wszystko to ma jeden cel. Wytworzenie maksymalnej nienawiści Żydów, Arabów i Chrześcijan oraz sprowokowanie wszystkich do wspólnego przelewu krwi.

Dlaczego?

Aby obarczyć winą za owe zbrodnie... Boga!

Jest to jedyne wyjaśnienie obecnej sytuacji światowej, zwłaszcza, że wiemy o istnieniu takiego planu.

Plan ten niezbicie wskazuje na to, ze jego autorem jest szatan i od roku 1871 to szatan nadzoruje skrupulatną realizację swego planu przez wszelkiej maści satanistów.

Do wyższych sfer rządowych dopuszczani są tylko i wyłącznie ludzie związani ideologicznie z satanizmem, co jest przed nami ukrywane. Ukrywa się także przed nami tożsamość tych ludzi. Mamy potężny temat na forum o ich tożsamości.

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/powrot-nefilimow-oni-nigdzie-nie-odeszli,1575.html

Cechą charakterystyczną tych 'ludzi' jest... PEDOFILIA i satanizm!

Kiedy połączymy w jedną całość te wszystkie kawałki owej śmiertelnej pułapki, okaże się, że że jest to jedyne logiczne wyjaśnienie niemal wszystkich wydarzeń światowych od roku 1871.

Realizowany jest przez satanistów plan trzech wojen.

Celem trzeciej wojny jest obarczenie winą Boga za tę wojnę, ponieważ rzekomo Islam wierzy w Boga i Żydzi wierzą w Boga.

Jest to nieprawda, ponieważ obie religie wielbią... Lucyfera.Tutaj jest sedno owego planu. Fragment planu III WŚ.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Obywatele państw o białej populacji, zinfiltrowanej przez Muzułmanów i inne mniejszości, w tym... syjonistów także.

Chrześcijanie w obronie własnej będą eksterminować Muzułmanów i Żydów. Taki jest plan.

Syjoniści zostali także oszukani!

Zwróćmy uwagę na... 'boskie duchy' Chrześcijaństwa.

Owe 'duchy' to... demony i brak rzeczywistego kierunku biblijnego jest niezwykle jaskrawo widoczny.

Wielu braci i sióstr w wielu religiach jest głęboko rozczarowana swoimi przywódcami religijnymi, które różnią się pomiędzy religiami w oczywisty sposób, a na dokładkę przeciwnicy Boga i Biblii robią z tego powodu pośmiewisko z Boga i Jego Słowa oraz Jego Prawa.

Imię Boga jest w ten sposób systematycznie profanowane i szargane i jak Bóg zapowiedział proroczo, musi On działać nie tyle ze względu na nas, ale ze wzgledu na swoje znieważone imię Stwórcy.

Widzimy straszliwy absurd. Stworzenie Boże jest w stanie otwartego buntu przeciwko swojemu Stworzycielowi a reszta świata jest totalnie zwiedziona. Chrześcijanie pożądają Boga i Jego sprawiedliwości, ale nie wiedzą w jaki sposób się do Boga zbliżyć i boją się odcięcia od swoich religii, które są kierowane 'boskimi duchami' oraz pastorami, starszymi i księżmi, którzy owym 'duchom' w rzeczywistości służą.

Owo działanie 'boskich duchów' jest jaskrawo widoczne, jako poparcie dla zbrodniczego syjonistycznego Izraela.

Jest ewidentne, że Izrael nie wielbi Boga Biblii poza malutką grupą ortodoksyjnych Żydów, którzy, podobnie jak Chrześcijanie, są wprowadzeni przez te same 'duchy' w błąd.

Jak widać wyraźnie, plan szatana jest okrutny i niemal w pełni zrealizowany. Pozostaje finałowa konfrontacja z Bogiem, który wyrzuci raz na zawsze szatana i upadłych aniołów z nieba oraz rozpocznie działania prowadzące do uratowania swego wybranego Narodu, czyli... Słowian.

C.D.N.
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 19th Marzec 2015, 23:38
(nie wiedziałam, gdzie wkleić link)

Wzruszający film, gdzie muzułmanin chce oddać swoje życie w ręce Chrystusa.
Akcja ma miejsce w studiu telewizyjnym, gdzie dzwoni nowo narodzony Chrześcijanin z Arabii Saudyjskiej (gdzie odejście od Islamu jest karane śmiercią) i prosi o pomoc i modlitwę, aby wyrwać się z szatańskich szpon islamu.  I love you
A tutaj trailer filmu, w którym muzułmanin nawraca się na chrześcijaństwo.
Film został zakazany do wyświetlania w kinach w obawie "przed zamachami", i nieoficjalnie w obawie otrzeźwienia umysłów wielu wyznawców All.aha.http://parezja.pl/francji-zakazano-projekcji-filmu-wywolalby-zamieszki-ze-strony-islamistow/


Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Francji wydało zakaz projekcji filmu „L’Apôtre” (Apostoł) opisujący historię muzułmanina, którzy przeszedł na katolicyzm. MSW uzasadnia swoją decyzję zagrożeniem wywołania zamieszek ze strony islamistów.

Dyrekcja Generalna Bezpieczeństwa Wewnętrznego nakazała również odwołać debatę wokół filmu „L’Apôtre”, zaplanowaną na 23 stycznia. Powód podobny: ryzyko ataków, gdyż ta projekcja mogłaby zostać uznana za prowokację wymierzoną w społeczność muzułmańską… Jakby tego było mało pod wyraźnym naciskiem DGSI (komórki MSW zajmującej się na kontrwywiadem oraz najpoważniejszymi przestępstwami) również policja w Neuilly wywarła presję na kino „Le Village”, które także odmówiło pokazania filmu.

„Apostoł” jest to film fabularny, jego głównym bohaterem jest Akim, który jest dobrze zapowiadającym się imamem. Uczęszcza do szkoły koranicznej prowadzonej przez wuja. Pewnego dnia Akim dowiaduje się o zamordowaniu siostry księdza. Po morderstwie – katolicki duchowny postanawia zamieszkać w pobliżu domu rodziców zabójcy, by pomóc im przeżyć traumę po tym, co zrobił ich syn. Dla Akima jest to niepojęte, jak można nie dążyć do zemsty, tylko pomagać rodzinie zabójcy własnej siostry – wówczas główny bohater zaczyna dogłębnie poznawać chrześcijaństwo.


Oczywiście opozycyjny film o przejściu na Islam, dopuszczony bez żadnych problemów.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 25th Marzec 2015, 15:10
Skoro mowa o religiach będących pod wpływem władzy szatana i jako, że sam miałem do czynienia z jedną z nich, a mianowicie Świadkami Jehowy, znalazłem film z 5 faktami, które jasno wskazują jakie intencje miał twórca Towarzystwa Strażnica Charles Taze Russel. Jak już wiadomo był on masonem na wysokim szczeblu i nawet jego grób znajduje się w miejscu przeznaczonym wyłącznie dla wolnomularzy.
  • Wczesne wydania publikacji Strażnica zawierały masońskie symbole które również znajdują się na jego nagrobku w kształcie piramidy w Gizie.

  • Publikacje strażnicy są pełne podprogowych przekazów i symboli.

  • Charles Taze Russel był oszustem i fałszywym prorokiem (zapowiadał koniec na 1914, a następnie jednak na 1925 umierając w 1916), nie miał żadnego wykształcenia ani     doświadczenia w jakichkolwiek naukach i nie znał języków martwych.

  • Biblia, z której korzystają ŚJ jest bardzo złym tłumaczeniem pochodzącym od dwóch okultystów Westcott'a oraz Hort'a. Zostało do niej wprowadzone fałszywe imię Boże jehowa, oraz wiele innych zniekształceń. Nazywa się "New World Translation" i nie da się oprzeć stwierdzeniu, że nawiązuje do "New World Order

  • Manipulowanie wyznawcami poprzez strach i zastraszanie. Jedyna słuszna religia i jakikolwiek sprzeciw grozi odseparowaniem niemalże całkowitym


Faktów jest zapewne dużo więcej, niemniej zastanawia mnie do czego może zmierzać taka organizacja? Nie ma co, że są najbliżej Prawdy, choć jest to u nich fanatyczne to praktykują 'czyste wielbienie'. Jest wśród nich wielu bardzo pobożnych ludzi, a także "wybranych ze 144 000" jak oni twierdzą. Skoro tak wiele tematów jest jawnych i odcinają się od szatańskiego świata, a zarazem są pod jego władzą, to w takim razie czy nie są w wielkim niebezpieczeństwie??

Mój ojciec wraz ze swoją żoną są świadkami jehowy, ale ich zachowanie w stosunku do mnie jako osoby nie podzielającej nauk Strażnicy, jest okropne. Ojciec jest zwyczajnie ślepo zapatrzony i nie da się mu nic przetłumaczyć, żona jego zaś nienawidzi mnie tak bardzo, że potrafi mi ubliżać w jego obecności i oskarżać o rzeczy których nie zrobiłem. Nie wspomnę już o pogardzie jaką od niej emanuje. Dostali oboje trochę w tyłek od życia, ale teraz gdy wyszli na prostą i żyje im się dostatnie zauważam, że czują się jakby lepsi od innych..innych z poza organizacji - 'światusów'. Ona to już w ogóle tak wysoko nosi nos jak wielka dama. I jej stwierdzenia: "Bo my jesteśmy w prawdzie i wiemy lepiej"..masakra Sad

Takie zachowania są tam powszechne i nie raz słuchałem takich opowieści. Martwię się o ojca, bo widać, że kocha Boga, ale jest tak ślepo zapatrzony, że mógłby łatwo ulec zwiedzeniu. Modlę się za niego, ale jej zachowanie jest dla mnie wysoce podejrzane. Ma w sobie coś z fareizacji..zastawia się doktrynami i wersetami, a postępuje obłudnie. Czasem tak myślę o proroctwie, że "Jeden będzie wzięty, a drugi pozostawiony", czy to może odnosić się do takich przypadków? Trudny to temat, ale wyraźnie odczuwam, że jest to osoba o fałszywej osobowości.

I tak jak w przypadku innych religii, Towarzystwo Strażnica stosuje bardzo wysublimowany rodzaj manipulacji. Moim zdaniem zmierzający do wielkiego oszustwa. I tak wielu członków odchodzi z szeregów z powodu sprzecznych doktryn, czy zbyt jaskrawej manipulacji. Również przepowiednie zakończenia systemu rzeczy, które się nie sprawdziły stawiają pytanie: co wymyślą przy prawdziwym zakończeniu?

Eeh, aż strach pomyśleć...
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 27th Marzec 2015, 14:32
Oj najadłem się Świadków Jehowy przez 20 lat, najadłem. Ale ich przechytrzyłem i sam odszedłem - nie udało się im mnie i żony usunąć z organizacji TS za odszczepieństwo.

Wracają do tematu szatańskiej kontroli nad religiami...

Kluczowe wersety -

Rev 2:9  Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci (Żydzi), którzy podają się za Judejczyków, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Rev 3:9  Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, (Żydzi) którzy podają się za Judejczyków, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.

Proroctwa te wymieniają oszustów, czyli Żydów podających się z Judejczyków, jako główny powód ataków na lud Boży.

Nasze Biblie podają, że chodzi o Żydów, ale słowo Żyd powstało dopiero w XVII wieku, czyli nie powinno występować w Biblii.

Mamy więc proroczą zapowiedź nieustannych ataków Żydów, sług szatana posługujących się szatańskim Talmudem na lud Boży. Bóg zapowiada, że 'ludzie' ci będą zmuszeni przez Boga do przyjścia do jednego ze zborów Słowian i Bóg zmusi Żydów do oddawania pokłonów rzeczywistemu Narodowi Wybranemu przez Boga.

Mamy więc niedwuznacznie brzmiące proroctwo, powtórzone dwukrotnie jako ostrzeżenie przez brataniem się z satanistami, bo satanistami są właśnie Żydzi, wrogowie Boga i Prawdy, mistrzowie swego 'boga' ojca kłamstwa, którzy podają się za rzeczywistych Izraelitów i Judejczyków.

Zdecydowana większość religii Chrześcijaństwa popiera Synagogę Szatana. Świadkowie Jehowy najprawdopodobniej na ten temat wolą milczeć. Za czasu mojego pobytu w tej organizacji nie słyszałem niemal niczego na ten temat, co budzi we mnie pewne podejrzenia.

Najistotniejsze jest to, że wbrew oczywistym i jasnym w treści ostrzeżeniom samego Chrystusa, większość Chrześcijaństwa popiera Synagogę Szatana oraz cytuje na poparcie fałszywego apostoła Pawła.

Co jest najciekawsze, Paweł nie ujawnia, że Żydzi to kłamcy ale w liście do Rzymian w pełni popiera on Synagogę Szatana jako narów wybrany przez Boga, związany z Bogiem. Po jego śmierci (Pawła) Isus wyjaśnił kim Synago0ga Szatana jest.

Legalizacja Edomitów jako Judejczyków przez Pawła także stawia go w gronie fałszywych proroków oraz sług szatana.

To Paweł opracował doktrynę... pogan, czyli Chrześcijan.

Czyli Paweł uważał, że on został posłany do pogan a Piotr do Żydów. Ale nigdzie ani Chrystus ani żaden z apostołów nie nazywa nie Judejczyków poganami.

A Jakub otwarcie pozdrawia wszystkie 12 pokoleń Izraela.

Jas 1:1  Jakub, sługa Boga i Pana Jezusa Chrystusa, pozdrawia dwanaście pokoleń, które żyją w rozproszeniu.

Warto jest przeczytać cały rozdział 11 Rzymian, w którym Paweł utożsamia Judejczyków z Edomitami jako rzeczywisty Izrael.

Reszta to według Pawła... poganie.

Dopiero teraz wydaje się jasne w jakim dokładnie celu pojawił się Paweł i w jaki zakamuflowany sposób uznał wrogów Boga, za rzeczywisty Izrael.

Jest więc ewidentne, że ludzi, kłamców podających się za Judejczyków Chrystus podsumował w sposób nie budzący jakichkolwiek wątpliwości, ale Paweł w 100% popierał ową synagogę szatana, która zamordowała Syna Bożego.

Dzisiaj nadal trwa identyczne rozdwojenie w ludzie Bożym, który w większości jest zwiedziony uznając Synagogę Szatana za rzeczywisty Naród Wybrany, na przekór ostrzeżeniom samego Chrystusa z Objawienia.

Można więc postawić śmiałe twierdzenie.

Wszystkie religie popierające Pawła i Izrael są religiami kontrolowanymi przez szatana oraz jego Synagogę - Żydów!

Apostoł Paweł i współczesny Izrael to wzajemnie wspierająca się szatańska indoktrynacja, kontrolująca przeważającą część Chrześcijaństwa.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 28th Marzec 2015, 01:08
Niezwykły film ukazujący prawdziwe oblicze II Wojny Światowej oraz postawy zdecydowanej większości Żydów do Polaków.

Ten pierwszy film to wstęp, również bardzo interesujący, 4 minutowy.Poniżej film oryginalny.W 1968 roku ukazał się film "Sprawiedliwi", który w świetle świadectw świadków i dokumentów ukazywał niezłomną postawę Polaków ratujących Żydów podczas II wojny światowej.
Film jeden jedyny raz wyemitowany w TVP dostał "pułkownika", czyli leżenie na półce.
A zatem przypominamy go, ale już z uwspółcześnionym wstępem.

Białka - wymordowani bo pomagali Żydom

Z filmu Sprawiedliwi, można usłyszeć - w relacji Kazimierza Sidora - o tragedii w Białce.
To tu 7 grudnia 1942 roku Niemcy rozstrzelali prawie 100 mieszkańców wioski, która pomagała licznej ludności żydowskiej ukrywającej się w lasach parczewskich. Po wymordowaniu ukrywających się Żydów, Niemcy zaczęli w okolicznych miejscowościach dochodzić, kto pomagał ukrywającym się.
Mieszkańcy Białki nikogo nie wydali.
Wszyscy mężczyźni między 12. a 60. rokiem życia zostali ustawieni przed miejscową szkołą w piątkach i kolejno wyprowadzani za szkołę i rozstrzeliwani. Kolejni, zorientowawszy się zaczęli uciekać.
Niemcy strzelali do Polaków, "jak do kaczek".
Następnie jeszcze dobijano tych, którzy leżąc we krwi jęczeli.
W tym czasie wszystkie dzieci, kobiety, dziadkowie zostali zebrani w szkole i pilnowani, by nie podchodzili do okien.
Kiedy po rzezi mężczyzn, reszta mieszkańców została wypuszczona i zobaczyła pomordowanych mężów, braci, ojców... nie ma słów, by oddać ogrom bólu tych, którzy przeżyli; niektórzy żyją do dziś.

Warto dodać, że do dziś w Białce nie pojawiła się choćby najmniejsza delegacja przedstawicieli żydowskich, by choć na chwilę pochylić czoło przed tymi, którzy życie oddali za pomoc ich żydowskim braciom.
Warto, by pan Gross odwiedził to miejsce!:
1. Kopiec usypany za szkołą gdzie rozstrzeliwano kolejne piątki Polaków.
2. Widok na szkołę i okoliczny plac gdzie strzelano do rozbiegających się i uciekających Polaków. W oddali kopiec - pomnik.
3. Pamiątkowy pomnik przed szkołą z nazwiskami pomordowanych Polaków.

http://andrzejwronka.blogspot.com/2011/06/biaka-i-radecznica-zrobic-wszystko-by.html

...............................................................................................

Dlaczego wstawiam tutaj taki materiał?

Po to, abyśmy sobie uzmysłowili, do jakiego stopnia sataniści nienawidzą ludzi miłujących Boga.


Zwróćmy uwagę na jedną myśl, która mnie ostatnio prześladuje.

Czy istnieje jakikolwiek film czy materiał na temat Żydów pomagających Polakom w czymkolwiek, za którą to pomoc skazywano ich na śmierć?

Czy Żydzi pomagali Polakom kiedykolwiek w czymkolwiek?


Ten film pod tym kątem pokazuje nam, którzy ludzie są Narodem Wybranym i dlaczego Bóg wybrał ten naród.

Dlatego faszystowska machina wojenna dążyła do wymordowania największych mas Polaków, a mordy Żydów miały na celu nie tylko ukrycie rzeczywistego celu Hitlera i Stalina, czyli rzezi Polaków, ale Synagoga Szatana w ten sposób uwiarygodniła siebie jako ofiary Holokaustu, za które do dzisiaj otrzymują olbrzymie kwoty w formie odszkodowań wojennych.

Ten film ukazuje nam rzeczywiste motywy II Wojny Światowej, masowe mordy Słowian!!!


Film ten także ukazuje nam rzeczywiste oblicze Synagogi Szatana. Ludzi pozbawionych wszelkich ludzkich uczuć.

Oczywiście nie wszyscy Żydzi są źli i nieludzcy. Ale te wyjątki potwierdzają regułę.

Synagoga Szatana rządzi Polską i rezultaty znamy.

To oni - Synagoga Szatana pisują za pieniądze Hasbary i za wszelką cenę dążą do zinfiltrowania każdego źródła prawdy o nich.

Jak powiedział Chrystus - po uczynkach ich poznacie i po wzajemnej miłości.

avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 28th Marzec 2015, 09:54
Historia Słowian to zagadka, zwłaszcza w czasach Rzymu i wczesnego średniowiecza.

Wiadomo jedno, Paweł konkurował z Piotrem i Apostołami o głoszenie ewangelii. Apostołowie głosili autentyczną ewangelię a Paweł z Łukaszem swoją.

A teraz zobaczmy.

Apostołowie co pisze w liście Jakub, komu przekazali pałeczkę do głoszenia ewangelii??

Sam Henryku podałes dowód:

Słowianom, którzy żyli w rozproszeniu, jako osobne skłócone ze sobą narody (Polacy, Rosjanie, Czesi, Serbowie i.t.d.)

Biblia napisał:Jas 1:1 Jakub, sługa Boga i Pana Jezusa Chrystusa, pozdrawia dwanaście pokoleń, które żyją w rozproszeniu.

Paweł zaś komu przekazał głoszenie swojej ewangelii???

Edomitom - żydom, synagodze szatana - którzy posiadali ogromne wpływy w Cesarstwie Rzymskim.

Najprawdopodobniej zniszczenie Jerozolimie - którego nie przewidywał Paweł - przez Rzymian, umożliwiło głoszenie ewangelii Isusa także wśród Pogan.

W ten sposób Bóg dał szanse wyboru ludziom - stworzył pierwsze sito.

Zauważmy, większość religii chrześcijańskich - kontrolowanych przez Edomitów - głosi szlachetne nauki Isusa ale przywódcy tych religii nie żyją wg tych nauk, nie wypełniają ich ale swoim zachowaniem szerzą zgorszenie.

A teraz zobaczmy na historie narodów Słowiańskich.

One zawsze były wierne Isusowi. Słowianie bardzo szybko przyjęli ewangelie. Obecnie Rosjanie po koszmarze komunizmu powracają do Isusa masowo.

Zobaczmy na Polaków, na naszą historie.

Nasze państwo było murem obronnym chrześcijaństwa przed islamistami. Zresztą Słowianie uratowali Bizancjum przed podbojem islamistów - Arabów.

Także niezłomna chrześcijańska postawa Polaków wobec żydów w czasie brutalnej okupacji 3 Rzeszy - jest tego dowodem.

Rosjanie i inni Słowianie słyną zresztą z serdeczności wobec innych.

Moim zdaniem Słowianie inaczej głoszą ewangelie nie pustymi słowami - jak to czynią Edomici - ale uczynkami - jak nakazał to czynić Isus.
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 19th Kwiecień 2015, 09:28
Message reputation : 100% (1 vote)
https://www.youtube.com/watch?t=861&v=Ac1DpIojeQY  -  piękny fragment audycji Radia Maryja... Shocked Ciekawostka - dzwoni też Henryk... Very Happy
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Czysty chrześcijański satanizm!!!

on 20th Maj 2015, 14:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Obejrzyjmy uważnie ten film.
Jest to trzecia część filmu, w którym autor ostrzega przed takim olbrzymim zwiedzeniem naszych braci i sióstr.

Obejrzyjmy zachowania się opętanych demonami Chrześcijan!!!

Aż strach to oglądać. Te zjawiska przybrały znacznie na sile od roku 1994 w Toronto - Kanada i nadal się nasilają.

Setki tysięcy Chrześcijan jest uwikłanych w takie szatańskie Kundalini obrzędy.

Niektórzy twierdzą, że Chrystus by na coś takiego nie pozwolił i jest to działanie Ducha Bożego.

Wielu Chrześcijan ucieka od takiego ducha z którego emanuje szatańska moc.

Jeżeli to nie jest największe zwiedzenie, to czym wielkie zwiedzenie jest?

Demony uciekają na sam dźwięk imienia naszego Pana, ale... czy rzeczywiście w takich momentach tego Imienia się używa?

Ponieważ ja w tych filmach jeszcze Imienia nie słyszałem.

Bardzo proszę barci i sióstr, którzy byli świadkami takich wydarzeń o podanie sposobów na umożliwienie takich opętań, ponieważ są to ohydne opętania demoniczne.

MUSI być konkretna przyczyna, dla której Chrystus pozwala demonom, aby na zgromadzeniach w Jego imieniu On pozwalał na takie jawne opętania.

Ja tej przyczyny nie znam i nigdy nie byłem na zebraniach, na których manifestowały się takie orgie opętanych braci i sióstr.

Jeżeli znacie szczegóły podzielcie się  i może jakoś pomożemy tym zwiedzonym.

Inna przyczyną na taki post jest to, że nie polegajmy nigdy na doświadczeniach, snach, błędnej interpretacji czy nawet prawidłowej ale... publicznej.

Z tej właśnie przyczyny jestem bardzo przeciwny opowieściom, w jaki cudowny sposób ktoś poznał Prawdę.

Ponieważ nas powinno budować słowo Pana a nie słowa nasze!

Słowo Twoje jest Prawdą - powiedział Chrystus i to jest nasze źródło budowania się duchowego.

Ci na filmie nie wybrali Słowa Boga ale manifestacje 'duchowe' nie związanie z naszym Zbawicielem.

I to jest właśnie szatańska pułapka - źródło olbrzymiego zwiedzenia.

Czy chcielibyśmy usłyszeć na YTube wyznania jawnogrzesznicy?

Czy Chrystus kazał jej opowiadać, jak to było i jak ją złapano?

Może byłby to dobry materiał na film porno ale nie byłby to budujący materiał dla nas.

"Grzeszyłam, ale już nie grzeszę. Pan mnie uwolnił od grzechu."

Oto, co nas interesuje.

Idąc tropem tzw., świadectw brniemy w opowiadania ludzkie zamiast polegać na Słowie Bożym i ekstremalne wydarzenia to wydarzenia na tych filmach.

Miałem pewne zahamowania w temacie, w którym to opisywano, ale po obejrzeniu tych filmów zdecydowałem,aby napisać brutalnie tak jak powinno być.

Jest tylko Słowo Boga i Syna.

I NIC POZA TYM!


Nie musicie się ze mną zgadzać, ale rezultaty kroczenia inną drogą widać na tym filmie.

Czy Bóg ich zbawi? Na pewno tak, ale oni są dla nas wielką przestrogą, abyśmy nie schodzili z drogi zbawienia ani na prawo, ani na lewo.

Nie po to poznaliśmy zwiedzenie Pawła i Łukasza, aby naśladować tych nieszczęsnych braci i siostry!

Tak wygląda absolutne poleganie na słowie człowieka zamiast na słowie Pana!


Wszystkie owe manifestacje szatańskie wynikaj z zaufania w słowa Pawła i Łukasza.

Skoro ich w tak ohydny sposób atakują demony, czyż nie jest oczywiste, że skoro o takich zwiedzeniach mówimy, że i my jesteśmy atakowani na różnych forach?

Jesteśmy otoczeni ze wszystkich stron sługami szatana, którzy dążą do tego aby nas zniesławić i podważyć zaufanie wielu braci i sióstr do nas.

Bądźmy czujni, polegajmy na Panu i bądźmy pewni jednego - beż Jego pomocy nie bylibyśmy w stanie niczego napisać na jakimkolwiek forum.

Jeżeli nadal możemy, świadczy to o szczególnej opiece nad nami naszego Boga i Zbawiciela.

Pamiętajmy o jednym.

Słowo Boga jest naszym zbawieniem i Obietnicą.

Polegajmy tylko na Słowie Boga!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 20th Maj 2015, 15:11
1:16 filmu widac dokladnie co ten gosc pokazuje...
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 22nd Maj 2015, 10:06
Message reputation : 100% (2 votes)
thewordwatcher napisał:MUSI być konkretna przyczyna, dla której Chrystus pozwala demonom, aby na zgromadzeniach w Jego imieniu On pozwalał na takie jawne opętania.

Henryku być może takowa przyczyna zapisana jest w Słowie Bożym, czy raczej proroctwie - czyli informacji jakie Jan uzyskał od Isusa - tutaj:

Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.

(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.

(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.

(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

Tak naprawdę zwierzę o 7 głowach jest opisane w dokładnie w dwóch rozdziałach Apokalipsy. W tych dwóch rozdziałach - 13 i 17 - opisane są relacje owego zwierzęcia wpierw - w rozdz. 13 - z drugim zwierzęciem oraz potem - w rozdz. 17 - z Wielką Nierządnicą.

Drugie zwierzę, to fałszywy prorok nauczyciel. I moim zdaniem apostoł Paweł pasuje do 2 zwierzęcia. Pisałem o tym tutaj:

http://cyryl.blox.pl/2014/11/Czyzby-drugie-zwierze-to-byl-i-bedzie-Apostol.html

Tak naprawdę Watykan, zbudował swoją potęgę na naukach Apostoła Pawła. To nauki Pawła powodują największą kontrolę religii chrześcijańskich.

Tylko jeden zbór, w Efezie, rozpoznał fałszywych Apostołów:

http://cyryl.blox.pl/2014/09/Jakie-upomnienie-mial-Isus-do-zboru-w-Efezie.html

Pisałeś o tym, że Paweł jeśli nie był samym szatanem to mógł być upadłym aniołem. Świadczą o tym jego listy.

Paweł wypowiada proroctwa we własnym imieniu. Tak samo 2 zwierzę prorokuje we własnym imieniu i cudami zwodzi ludzkość. Zobaczcie tylko upadły anioł jest świadomy, że gdyby swoje proroctwa oparł na autorytecie Boga a nie swoim to groziłaby mu śmierć. Paweł swoje proroctwa wypowiadał w swoim imieniu. I nie ma dowodów na jego śmierć.

Tak naprawdę Wielka Nierządnica - Watykan, upiera się, że Paweł umarł w Rzymie.

Rogi podobne do baranich to może oznaczać także, powoływanie się na autorytet Isusa - podszywanie się pod niego.

To nauki Pawła są zachętą do opętania demonicznego. Nauki Pawła promują prorokowanie, mówienie językami i czynienie cudów przez każdego kto praktykuje chrześcijaństwie jakie w swoich listach promował Paweł.

Zobaczmy na Isusa on swoich Apostołów szkolił 3,5 roku.

Tak naprawdę, człowiek stopniowo przez ciężką pracę nad sobą i rozwijanie swoich talentów wyzwala się spod grzechu. Wyzwolenie z grzechu to uwierzenie Isusaowi i ewangeliom oraz wytrwałe wykonywanie słów Isusa.

Dlatego Isus wiedział, że Apostołów których wbrał mu Ojciec, musi przeszkolić przez określony czas.

Wszystko co człowiek najbardziej ceni to jest to co sam wypracował. Nie cenimy tego co dostajemy za darmo. Zobaczmy, jak różnią się ludzie którzy zarabiają pieniądze poprzez ciężką pracę a jak ludzie którzy dostają pieniądze z socjalu.

Tak naprawdę Duch Boga, ma na celu nauczyć nas wypełniać prawa Boga oraz rozwijania pozytywnych cech naszego charakteru.

Paweł naucza, że wystarczy tylko uwierzyć i człowiek od razu staje się doskonały zdolny do prorokowania, szybkiej nauki języków czy czynienia cudów. Czyli człowiek dostaje te dary ZA DARMO OD RAZU.

avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 35
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 22nd Maj 2015, 15:41
Message reputation : 100% (2 votes)
Paweł niewątpliwie był bardzo inteligentnym manipulatorem. Kiedy czytam koran, to właśnie jest tam ten sam styl manipulacji, dlatego nie wierzę i nigdy nie uwierzę w to, że są to listy zwykłego człowieka. Był on upadłym, ewentualnie spisał objawienia od jednego z upadłych. Manipulacja jest w stylu „masz być gorący jak ogień ale w sumie to nic nie musisz”. Musisz ciągle robić więcej, być doskonalszy, ale w sumie to nic nie jest konieczne, bo zostałeś zbawiony”. Bardzo podobny jest koran. Nigdy nie dojdziesz o co chodzi. Więc daj się dla twojego dobra poprowadzić jakiemuś „pasterzowi” - kapłanowi, pastorowi, starszemu lub jakiejś organizacji.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 23rd Maj 2015, 05:39
Message reputation : 100% (1 vote)
Właśnie czytałem na blogu - http://detektywprawdy.pl/2015/05/21/czy-biblia-uczy-ze-charyzmatyczne-dary-ustaly-w-naszych-czasach/

na temat darów ducha. Jest tam spora dyskusja na ten temat i... nie ma ani jednego cytatu Słowa Bożego. Wszystkie cytaty to z Łukasza i Pawła.

Isus Chrystus nigdy nie mówił o darach języków i w całej Biblii nie znajdziemy niczego na ten temat poza... Pawłem i Łukaszem.

Nabrałem przekonania, że Łukasz był także sprytnym i inteligentnym manipulatorem i jego Ewangelia jest najbogatsza.

Pięćdziesiątnica w Dziejach Apostolskich... podejrzewam, że coś takiego było, ale czy mówiono językami? Czy Duch Boży zstąpił na kogokolwiek? Nikt tego nie potwierdził nigdy.

Szatańska robota to mieszanie prawdy z kłamstwem i tak to w rzeczywistości wygląda, jeżeli czyta się Dzieje. Ew. Łukasza. Z Pawłem jest jeszcze gorzej.

Cyrylu - odnośnie Pawła masz bardzo ciekawe powiązania. Pójdźmy nieco tym tropem.

O śmierci męczeńskiej Pawła wiemy jedynie z legend i plotek.

Dawno temu czytałem po angielski artykuł na temat Pawła, w którym autor twierdził, że Paweł to był Szymon Mag z Dziejów apostolskich. Artykuł wcięło i nie mogę go znaleźć. Ale pamiętam sporo. Szymon był także faryzeuszem, żył w tym samym okresie, był Rzymianinem i urodził się w Tarsie, jak Paweł. Punktów wspólnych z Pawłem było około 30!

Był magiem czy czarownikiem i czynił wiele cudów. Istnieje hipoteza, ze Piotr udał się do Rzymu po to, aby mocą Chrystusa ukazać rzeczywiste cuda i zadać kłam fałszywemu apostołowi.

Na jednym publicznym spotkaniu Szymon Mag lewitował w powietrzu a modlitwa Piotra spowodowała, że spadł i wkrótce zmarł od odniesionych obrażeń.

Nie mamy żadnych pewnych informacji tej materii. Pawła listy są tak wnikliwe i przebiegłe, że nie mogą one pochodzić od człowieka. Teksty świadczą o głębokiej znajomości Starego Testamentu, nauk Chrystusa i niezwykle zręcznej manipulacji zmieniającej znaczenie ST i nauk Chrystusa.

Z pewnością Paweł nie był osobiście pouczany przez Chrystusa ponieważ Bóg nie powierzył Chrystusowi Pawła.

Cuda które czynili apostołowie pochodziły od Ducha Bożego a także od Ducha pochodziło zrozumienie posłania Isusa Chrystusa.

I językach Ewangelie nie wspominają ani jednym słowem.

Zatem selekcja apostołów była dokonana przez Boga a zadanie Chrystusa było wyszkolenie ich na Jego apostołów, co zabrało trzy lata.

Po Jego śmierci, apostołowie po prostu naśladowali swego Mistrza, Isusa Chrystusa.

A on uzdrawiał, wzbudzał z martwych, wypędzał demony, czynił cuda i nauczał. Cuda te otrzymali także Jego apostołowie a celem ich było nadawanie sobie dużej wiarygodności, jako... Bożych proroków. Z reguły każdy prorok ze ST mógł udowodnić w przekonywujący sposób Bożą autoryzację i wiarygodność wypowiadanych słów samego Boga.

Od czasów Mojżesza nic się nie zmieniło.

Dzisiaj nie widać żadnych konkretnych przykładów mocy Ducha Bożego.

Pastorzy wzbudzają z martwych tylko w Afryce i jak nikt nie posiada kamery!

Owszem, modlitwy mogą wiele pomóc i definitywnie wielu z nas otrzymuje pomoc od Boga, w taki czy inny sposób.

Jak wszyscy wiemy, poleganie na słowach Boga jest przez Niego doceniane i nagradzane, aczkolwiek nie w takim stopniu, w jakim chcielibyśmy, ale na to przyjdzie niedługo czas!

Ludzie otrzymujący 'ducha' kundalini, zanim nie zrozumieją gdzie tkwi problem, będą nadal nawiedzani tym 'duchem', co im raczej krzywdy nie zrobi.

Moja rada dla tych, których ów 'duch' dotyka.

Zanim cię zniewoli, zmów najlepiej głośno Ojcze Nasz... i podkreśl szczególnie słowa - i nie wódź nas na pokuszenie!!!

Rozwiń ten fragment i poproś Boga o pomoc w rozróżnieniu tego, jaki 'duch' kieruje tymi charyzmatycznymi 'cudami'.

Jestem przekonany, że to rozwiąże wszelkie wątpliwości. Jeżeli tak, powiedz to innym braciom i siostrom!

Cyrylu, artykuł masz super - http://cyryl.blox.pl/2014/11/Czyzby-drugie-zwierze-to-byl-i-bedzie-Apostol.html ale z jedną rzeczą nie mogę się zgodzić.

W Biblii zwierzęta czy bestie to zawsze narody czy też królestwa.

Z tego powodu Paweł raczej nie może być Bestią... jakąkolwiek. Ale nie jest wykluczone, że ponownie się nam on ukaże, poda za Pawła i zacznie czynić cuda stając się fałszywym Prorokiem.

Ale to jest jedynie moja spekulacja. Very Happy

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 23rd Maj 2015, 08:26
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:Cyrylu, artykuł masz super - http://cyryl.blox.pl/2014/11/Czyzby-drugie-zwierze-to-byl-i-bedzie-Apostol.html ale z jedną rzeczą nie mogę się zgodzić.

W Biblii zwierzęta czy bestie to zawsze narody czy też królestwa.

Z tego powodu Paweł raczej nie może być Bestią... jakąkolwiek. Ale nie jest wykluczone, że ponownie się nam on ukaże, poda za Pawła i zacznie czynić cuda stając się fałszywym Prorokiem.

Ale to jest jedynie moja spekulacja. Very Happy

Henryku mój artykuł to także hipoteza, moja interpretacja.

Bóg wie jak jest naprawdę.

Natomiast nie zapominajmy o jednym. W Biblii Bestie występowały kolejno po sobie.

Natomiast w Apokalipsie mamy w rozdz. 13 opis dwóch Bestii jednocześnie.

Rozdziały 13 i 17 to opis Bestii z 7 głowami w relacji do dwóch innych potęg. W 13 do Bestii co rogi ma baranka, w 17 do Wielkiej Nierządnicy. W zasadzie dwa rozdziały pokazują coś ciekawego.

Otóż możliwe, że Watykan - Wielka Nierządnica jest wykorzystywana przez 2 Zwierzę, aby ożywiło pierwsze zwierzę.

Oto cecha charakterystyczna drugiej Bestii: zwodzi mieszkańców przez cuda.

Drugie zwierzę, jest określone jako fałszywy prorok.

W Apokalipsie Bestia z 7 głowami ma rządzić razem, czy być na czele 10 króli świata.

Druga Bestia usługuje Bestii pierwszych. Celem drugiej Bestii jest ożywienie Bestii pierwszej.

Druga Bestia nie sprawuje zatem władzy królewskiej ponieważ do czasu ożywienia Bestii pierwszej tą władzę sprawuje Wielka Nierządnica.

Celem 2 Bestii jest także zwiedzenia mieszkańców ziemi aby przyjęli znamię pierwszego Zwierzęcia.

Coś czuje, że Paweł i Łukasz są częścią drugiego zwierzęcia.

Zobacz Henryku, coś ciekawego. Chrześcijaństwo oparte na Pawle i Łukaszu wspiera, albo żydów, syjonizm lub też islam.

Obecnie mamy dwa nurty:
1. Chrislam
http://www.zbawienie.com/chrislam.htm

2. Chrześcijański syjonizm.

Obydwa nurty istnieją ponieważ opierają się na Pawle i Łukaszu. Oni głosili co???

1. Zbawienie zależy od wiary a nie od uczynków, czyli wypełniania prawa Boga - to samo głosi islam.

2. Prawo Boże przestało funkcjonować - to samo głosi Talmud i islam.

3. Żydzi uzyskają tak czy siak zbawienie, są ludem wybranym - to samo głosi Talumd.

Tak naprawdę islam i Talmud to rozwinięte nauki Pawła i Łukasza.

Inna ciekawa sprawa, porównajmy te fragmenty:

Co robi drugie Zwierzę:

Ap 13 napisał:(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.

A w jaki sposób Zwierzę pierwsze i 10 króli zniszczą wielką Nierządnicę:

Ap 17 napisał:(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.


Zobaczmy Watykan uznając niepodległą Palestynę naraził się nie tylko syjonistom ale także syjonistycznym chrześcijanom.

Cromwell kim był?? Syjonistycznym chrześcijaninem który nienawidził Wielkiej Nierządnicy:
http://cyryl.blox.pl/2014/08/Dlaczego-Watykan-tak-nienawidzi-Polske-i-Polakow.html
Cromwell sprowadził żydów, był ludobójcą (dokonywał mordów na cywilnej ludności), i walczył z Watykanem.

Co ciekawe islamiści także nienawidzą Wielkiej Nierządnicy.

Dwa rogi baranie i mowa smoka co mogą oznaczać???

Nauki Pawła i Łukasza z których wychodzi mowa smoka czyli syjonizm/Talmud i islam.

Drugie Zwierzę, zapewne skrupulatnie przygotowuje się także do zniszczenia Wielkiej Nierządnicy.

Szatan doskonale zdaje sobie sprawę, że nie może zapobiec zniszczeniu Watykanu. Chce on wykorzystać to wydarzenie do swoich celów.

Co ciekawe, Cromwell jest ciekawą postacią.

Otóż Cromwell zajął Wielką Brytanie - która została zdobyta przez żydów. Przez to wydarzenie żydzi stopniowo zdobyli władzę nad USA. Cromwell był wyznawcą nauk Pawła. Dlatego sprowadził ponownie żydów do Anglii. Żydzi stopniowo opanowywali struktury władzy w Anglii oraz USA.

Dwa państwa aktywnie wspierały ruch syjonistyczny, i powstanie państwa Izrael. Wielka Brytania i USA.

Czyli znowu rogi baranie mogą symbolizować, dwa królestwa Anglie. USA które chcę ożywić zwierzę Pierwsze.

Co ciekawe Anglia i USA wspierają także ekspansje islamu.

Struktury władzy w Anglii i USA są oparte na naukach chrześcijańskiego syjonizmu - który to nurt wymyślił Paweł.

Zobaczmy na poglądy prof. Walter J. Veith:
https://www.dailymotion.com/video/xrljz4_totalny-atak-nowy-porzadek-swiata-prof-walter-j-veith_news

czy tutaj:

http://cyryl.blox.pl/2014/10/prof-Walter-J-Veith-czyli-kolejny-przyklad-abysmy.html

Walter,  adwentystą dnia siódmego, czyli syjonistycznym chrześcijaninem. Uznaje on Pawła i Łukasza.

Paweł nauczał, że powstać ma 3 świątynia to czego chcą syjoniści. Walter to samo naucza.

Dosłownie na podstawie Pawła i Łukasza, i ich fałszywych proroctw, większość chrześcijan jest zwiedziona.

Druga Bestia jest określana fałszywym prorokiem. Która czyni fałszywe cuda.

Moim zdaniem zniszczenie Wielkiej Nierządnicy ujawni nie tylko zwierzę pierwsze ale i też drugie.

Natomiast moim zdaniem Paweł i Łukasz mogą stanowić ważny element, fundament drugiego zwierzęcia.

Zobaczmy Watykan swoją władzę nad chrześcijaństwem opiera także na fakcie, że w Rzymie umarł Paweł. Ale czy Paweł lub Łukasz tak naprawdę umarli???

Tego nie wiadomo.

Natomiast tak naprawdę za zwiedzenie chrześcijan odpowiedzialny jest Paweł. Zbór w Koryncie, który zbudował Paweł w zasadzie wyglądał podobnie jak obecne zbory wśród których chrześcijanie opanowywani są przez demony:

http://bibliamesjanska.com/1_Kor/14.html

Dosłownie Koryntianie podczas zebrań zachowywali się tak samo jak obecne zbory charyzmatyczne w USA.

Czyli działy się u nich "cuda" których celem było zwiedzenie chrześcijan. A co mówi Isus na temat Pawła i Łukasza:

Mat 7 napisał:(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, wewnątrz zaś są wilkami drapieżnymi!

(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?

(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.

(18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.

(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień

(20) Tak więc po owocach poznacie ich.


Skoro po naukach Pawła i Łukasza zbór w Koryncie przypominał zbiorowisko opętanych - to widać było owoce.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 23rd Maj 2015, 11:12
Jest jeszcze jedna cecha charakteryzująca Bestie w Biblii. Otóż są to Królestwa rządzone przez potężne upadłe anioły.

Jeśli Paweł to upadły anioł, to możliwe, że przez setki lat steruje Wielką Nierządnicą aby wzbudzić Bestie o siedmiu głowach.

Niestety w tej kwestii jestem zdany w dużej mierze na spekulacje gdyż materiału dowodowego posiadamy za mało, ale jest jego coraz więcej.

Dlatego mój artykuł na temat drugiej Bestii i Pawła to na razie luźna hipoteza, moja interpretacja.

Dlatego także w tej materii dużo daje dyskusja na tutejszym forum i spostrzeżenia braci i sióstr tutaj.

W sumie tam gdzie dyskutuje się o Isusie i jego słowie tam jest sam Isus, który naprowadza nas powoli do poznania prawdy :-)

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 23rd Maj 2015, 14:42
Message reputation : 100% (2 votes)
Właśnie widzę jak to działa.

Najprawdopodobniej wielu władców świata to byli upadli aniołowie. Wiemy przecież, że w Grecji, w Pergamonie był tron szatana i jego ziemskie mieszkanie, czyli dom Zeusa, który jest teraz w Berlinie.

Upadli aniołowie wizytowali Pentagon i pisałem kiedyś o tym, w jaki zapobiegliwy sposób zaklejano wszystkie okna na wszystkich piętrach w budynku, w którym miała obradować grupa, bodajże G 20.

Zastanawiałem się wtedy, kto przychodzi na takie zebrania i organizatorzy panicznie boją się ujawnienia tych osób.

Skoro Paweł był aż tak inteligentny i w taki niezwykły sposób ukrył fałsz, nieco to zbyt inteligentne na zwykłego człowieka.

Pamiętajmy także, że upadłe anioły żyją wiecznie czyli w czasach Chrystusa jeden z nich mógł być Pawłem, wcześniej był Juliuszem Cezarem a w wkrótce ten sam zły anioł odegra rolę wielkiego fałszywego proroka.

Albo Lusia podała w artykule, albo gdzie indziej czytałem, że na wiele zebrań Klubu 300 czy innych najwyższych Iluminatów często przybywa sam Lucyfer i oni go doskonale znają i uwielbiają.

Czyli obecność Lucyfera na zebraniach G20 czy innych tego typu zebraniach wcale nie jest czymś nieprawdopodobnym, skoro on czynnie rządzi światem.

Biblia zapowiada ukazanie się Bestii i przejęcie władzy przez 10-ciu króli.

Podejrzewam, że wojna domowa w USA pozbawi USA rządu Obamy czyli Watykan nagle utraci swoją moc. Anglia i inne państwa nie będą miały wyjścia i w ten sposób 10-ciu króli obejmie władzę z Bestią na jedną godzinę a Watykan nagle stanie się bezbronny.

Otrzymałem niezwykłą informację o Watykanie, który planuje... Królestwo Boże pod swoją władzą, z Jerozolimy i z Syjonu. Czyli Watykan stara się o pozorne wypełnienie proroctw zjednoczenia 12 pokoleń Izraela.

A pisałem kilka miesięcy temu i negocjacjach Izraela z Watykanem odnośnie Jerozolimy oraz Syjonu. Wszystko nabiera niezwykłych rumieńców.

Jutro to lepiej opiszę. Cool Kończę film o planach wyzwolenia Izraela, jutro go chyba załaduję na YT.

...............................................................................

Hej hej Cyrylu. Zapomnieliśmy o jawnych dowodach biblijnych. Hahahahahahaha!!!!

Jesteśmy na dobrym tropie!!!!

Książę Michał jest orędownikiem Izraela rzeczywistego, czyli Słowian.

Dan 12:1 W owym czasie powstanie Michał, wielki książę, który jest orędownikiem synów twojego ludu, a nastanie czas takiego ucisku, jakiego nigdy nie było, odkąd istnieją narody, aż do owego czasu. W owym to czasie wybawiony będzie twój lud, każdy, kto jest wpisany do księgi żywota.

A tutaj walka jednego z aniołów przeciwko upadłym aniołom.

Dan 10:12 Wtedy rzekł do mnie: Nie bój się, Danielu, gdyż od pierwszego dnia, gdy postanowiłeś zrozumieć i ukorzyć się przed swoim Bogiem, słowa twoje zostały wysłuchane, a ja przyszedłem z powodu twoich słów!
Dan 10:13 Lecz książę anielski królestwa perskiego sprzeciwiał mi się przez dwadzieścia jeden dni, lecz oto Michał, jeden z pierwszych książąt anielskich, przyszedł mi na pomoc, dlatego ja zostawiłem go tam przy księciu anielskim królestwa perskiego,


I jeszcze jeden dobitny fragment Daniela.

Dan 10:20 Wtedy on rzekł: Czy wiesz, dlaczego przyszedłem do ciebie? Lecz teraz muszę wrócić, aby walczyć z księciem anielskim perskim, a gdy wyruszę do boju, oto zjawi się książę anielski grecki.
Dan 10:21 Doprawdy! Oznajmię ci, co jest napisane w księdze prawdy. I nie ma ani jednego, kto by mężnie stał po mojej stronie przeciwko nim, oprócz Michała, waszego księcia anielskiego.


Czyli upadli walczyli na całego, aby proroctwa nie dotarły do Daniela!

To wyjaśnia wiele Cyrylu i jesteśmy na dobrej drodze.

To upadli rządzą wieloma królestwami a nami opiekować się będzie książę Michał!


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 24th Maj 2015, 14:58
Message reputation : 100% (2 votes)
thewordwatcher napisał:To upadli rządzą wieloma królestwami a nami opiekować się będzie książę Michał!

Henryku Biblia podaje w zasadzie twarde materialne dowody, że nie tylko Królestwami rządzą czy opiekują się anioły ale także zborami:

Ap 1 napisał:(20) Co do tajemnicy siedmiu gwiazd, które widziałeś w prawej dłoni mojej, i siedmiu złotych świeczników: siedem gwiazd, to aniołowie siedmiu zborów a siedem świeczników, to siedem zborów
.

Zobaczmy sam Isus mówi jasno, że aniołowie sprawują opiekę nad 7 zborami. Owe zbory istnieją do dziś, są one organizacjami które funkcjonują w świecie kontrolowanym przez szatana.

Ten wers to twardy materialny dowód. Interpretacja siedmiu gwiazd i siedmiu świeczników jako siedmiu aniołów i siedem zborów jest słowami samego Syna Bożego.

Owe siedem zborów istnieje do dziś, są to organizacje chrześcijan które powstały po głoszeniu ewangelii przez Apostołów. I do których ochrony Isus posłał siedmiu aniołów.

W tych siedmiu zborach jest potomstwo Niewiasty - zaginionego Izraela, Słowian. Czyli inne narody które nawracają się na ewangelie.

Czyli nie tylko Izrael ma ochronę ale także chrześcijanie z wielu narodów.

Zobaczmy na smoka i Bestie:

Ap 17 napisał:(7) I rzekł do mnie anioł: Dlaczego zdumiałeś się? Wyjaśnię ci tajemnicę kobiety i zwierzęcia, które ją nosi i ma siedem głów i dziesięć rogów.

(Cool Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

(9) Tu trzeba umysłu obdarzonego mądrością. Siedem głów, to siedem pagórków, na których rozsiadła się kobieta, i siedmiu jest królów;

(10) Pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie przyszedł, a gdy przyjdzie, będzie mógł krótko tylko pozostać.

(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.


Czyli Bestia to kolejno następujący po sobie upadli anielscy książęta, siedmiu. Na czele tych siedmiu upadłych książąt stanie osmy upadły książę anielski.

Owi upadli książęta anielscy, byli odsuwani od władzy poprzez uwięzieni ich w otchłani. I zostaną oni uwolnieni przez ósmego księcia anielskiego.

Zobaczmy Bestia to organizacja siedmiu Królestw rządzonych przez 7 książąt anielskich.

Bestia jest także obrazem smoka. A czym jest smok??

Ap 12 napisał:(3) I ukazał się drugi znak na niebie: Oto ogromny rudy smok, mający siedem głów i dziesięć rogów, a na jego głowach siedem diademów;

(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię.

Ap 12 napisał:(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

Otóż siedem głów smoka to może być koalicja siedmiu książąt anielskich których zwiódł, przekabacił upadły cherub - Lucyfer.

Sam Lucyfer, niczym wąż, jest zapewne ósmym księciem, który sprawuje władzę nad smokiem.

Owych siedmioro książąt anielskich przy pomocy swojego autorytetu zwiodło jedną trzecią aniołów. Obserwują oni Niewiastę i oskarżają ponadto chrześcijan przed Bogiem.

Zobaczmy smok ma siedem głów - czyli siedmiu anielskich książąt - którzy władają 10 królestwami w niebie - rogami. Posiadają oni co??? Diademy czyli:

wikiepdia napisał:Diadem (stgr. διάδημα diádēma) – złota lub srebrna przepaska na głowę, zwykle wysadzana drogimi kamieniami, oznaka władzy królewskiej, książęcej lub duchownej, albo noszona jako ozdoba.

W kręgu cywilizacji helleńskiej diadem stał się atrybutem władców w okresie hellenistycznym (tj. po śmierci Aleksandra Wielkiego). Początkowo miał formę zwykłej wełnianej przepaski na głowę, która w czasach wcześniejszych była atrybutem zwycięskich atletów[1].
http://pl.wikipedia.org/wiki/Diadem

Smok to organizacja którą w niebie stworzył szatan. Szatan zwodzi cały świat czyli nie tylko mieszkańców ziemi ale także mieszkańców nieba.

Na ziemi natomiast funkcjonuje siedem zborów, pod ochroną siedmiu aniołów.

Wielka Nierządnica Watykan, ujeżdża Bestie, czyli kontroluje uwięzioną Bestie w otchłani. Zapewne niektórzy upadli aniołowie są uwolnieni i służą Watykanowi.

Natomiast zwierzę drugie jak najbardziej cały czas działa. I możliwe, że zwodzi chrześcijaństwo a także Watykan. Watykan który nieświadomie realizuje podstawowy cel 2 zwierzęcia czyli ożywienie pierwszego zwierzęcia o 7 głowach.

Zobaczmy styczność z drugim zwierzęciem mogli mieć Apostołowie Baranka.

Czy upadli aniołowie - o wysokich zdolnościach intelektualnych - Paweł i Łukasz. Zaczęli zwodzić 7 zborów które założyli Apostołowie Baranka.

Jednak przy bezpośredniej konfrontacji, czyli sporze pomiędzy Apostołami Baranka a Pawłem i Łukaszem co się okazało????

Że prości ludzie (Piotr był prostym rybakiem) Apostołowie tak zostali doskonale wyszkoleni przez Isusa Chrytusa, ze dosłownie wygrywali debaty z Pawłem i Łukaszem (którzy zapewne byli wysokiej rangi upadłymi aniołami).

Dosłownie w tym momencie nastąpiła kompromitacja szatana w niebie przed mieszkańcami nieba i jeszcze większe wywyższenie Isusa Chrytusa.

Zwykli ludzie - Apostołowie - okazali się mądrzejsi od upadłych aniołów.

Zapewne pod śmierci Apostołów Isus do ochrony zborów wysłał 7 aniołów. I do tych siedmiu aniołów skierował uwagi - bowiem niektórzy z nich popełniali błędy. Błędy które zapewne były wynikiem działania 2 zwierzęcia - które cały czas miało na celu także zwieść chrześcijan.

Zobaczmy do kogo kieruje uwagi Isus:
Ap 2 napisał:(1) Do anioła zboru w Efezie napisz: To mówi Ten, który trzyma siedem gwiazd w prawicy swojej, który się przechadza pośród siedmiu złotych świeczników:

Otóż Isus każe Janowi - jedynemu Apostołowi, który przeżył - a który jako jeden z Apostołów był współzałożycielem 7 zborów - skierować pochowały ale także nagany do kogo???

Aniołów, których celem była i jest ochrona 7 zborów.

Zobaczmy na historie Kościoła Katolickiego. Kim nie tylko jest ale raczej kim stał się kościół katolicki???

Ap 17 napisał:(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

Czyli kościół katolicki to matka innych nierządnic.

Kościół katolicki stawał się Nierządnicą i matką Nierządnic. Zobaczmy w kościele - zwierzę drugie - stopniowo wprowadzał bałwochwalcze nauki.

Na soborze Trydenckim, niektórzy biskupi byli zwolennikami aby owe bałwochwalcze doktryny znieść, i ponownie kierować się Biblią i jej naukami.

Niestety przegrali oni. Kościół Katolicki to:

http://cyryl.blox.pl/2014/10/O-zborze-w-Tiatyrze.html

Czyli z tego zboru wylęgła się Wielka Nierządnica, która zarządza zborem w Tiatyrze i która zaraża nierządem inne zbory.

Stąd całe chrześcijaństwo jest kontrolowane przez drugie zwierzę.

Jednakże aniołowie z siedmiu zborów starają się aby jednak te zbory zwodzone przez 2 zwierzę wypełniały swoją rolę.

Zobaczmy:

http://cyryl.blox.pl/2014/09/Jakie-upomnienie-mial-Isus-do-zboru-w-Efezie.html

Nawet zidentyfikowanie drugiego zwierzęcia i jego nauk (nauki Pawła i Łukasza to mowa smoka), nie uchroniło części Efezjan od zwiedzenia.

Co zrobiło drugie zwierzę, z Krystianem, esterą czy innymi członkami tego zboru???

Zaczęli oni pozbywać się miłości i szukać Pawła i Łukasza tam gdzie ich nie ma, czyli w ewangeliach Jana, Mateusza i Marka.

Obecnie szukają oni Pawła w całej Biblii i słowach nie tylko Syna ale także Ojca.

Zobaczmy jak bardzo niebezpieczne jest drugie zwierzę. Nawet identyfikacja jego, nie daje całkowitego zwycięstwa.

Do walki informacyjnej z 2 zwierzęciem Bóg przecież sprowadzi dwóch świadków.

Tylko Apostołowie - których Isus nauczył przez trzy lata, oraz obdarował ich specjalnymi mocami, darami ducha - byli wstanie zwyciężyć drugie zwierzę.

Drugie zwierzę, było wstanie i jest nadal odwodzić Efezjach od istoty nauki Isusa czyli miłości do bliźnich.

Jest jeszcze inny dowód na to, że nie tylko Paweł ale i Łukasz byli upadłymi aniołami - którzy zostali przeszkoleni przez samego szatana, węża w zwodzeniu.

Otóż Paweł swoje proroctwa oparł na swoim autorytecie a nie Boga. Łukasz swoją ewangelie oparł na dwóch świadkach a nie na autorytecie Boga, zaś jego Dzieje to jego historia aby uwiarygodnić Pawła.

Nie oparli oni swoich nauk na autorytecie Boga ponieważ jako upadli aniołowie wiedzieli czym grozi takie postępowanie. Nie tyle uwięzieniem w otchłani ale zapewne nawet śmiercią z wyroku Boga.

Gdyby ewangelie Marka, Mateusza czy Jana były pisane przez Pawła czy Łukasza to zapewne na oczach chrześcijan zostali by oni pokazowo ukarani przez Boga. Powoływanie się na autorytet Boga to jest jak sfałszowanie podpisu Stworzyciela.

Gdyby Paweł i Łukasz byli ludźmi - których zwiódł szatan - to zapewne sami Apostołowie by Pawła i Łukasza przekonali, że zostali zwiedzeni.

Tylko upadli aniołowie mogli konfrontować się z Apostołami - którzy po śmierci Isusa uzyskali naprawdę ogromną władzę i moc.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 25th Maj 2015, 14:16
Message reputation : 100% (2 votes)
Niesamowita analiza Cyrylu!

Praktycznie ze wszystkim się zgadzam i jestem coraz bardziej przekonany, że cytując twe ostatnie zdanie...


Tylko upadli aniołowie mogli konfrontować się z Apostołami - którzy po śmierci Isusa uzyskali naprawdę ogromną władzę i moc.

Istnieje jeszcze jedna możliwość. Mogły to być osoby opętane na stałe przez demony, ale... demony nie posiadają aż takiej inteligencji.

Zwróćmy uwagę na Pawła, który w błyskawicznym tempie posiadał plan zwodzenia opracowany w niemal mistrzowski sposób.

Jednego on wtedy nie rozumiał. Proroctw! I owe proroctwa świadczą wyraźnie przeciwko niemu.

Sam został wymanewrowany i wpadł w Bożą pułapkę i w chwili obecnej podejrzewam powtórzenie się podobnej pułapki.

Na swoim blogu także umieściłeś niezwykły artykuł.

http://cyryl.blox.pl/2014/10/O-zborze-w-Tiatyrze.html

Jezebel a Wielka Nierządnica to rzeczywiście jednoznaczne symbole.

Sprawdziłem kolejny twój artykuł i podobnie jestem niezwykle tym zbudowany.

http://cyryl.blox.pl/2014/10/O-zborze-w-Tiatyrze.html

Nie chodzi tutaj o to, ze mnie chwalisz czy stoisz po mojej stronie. Nie ma moim zdaniem MOJEJ strony tylko istnieje Prawda i ja staram się stać po stronie Prawdy. Skoro obaj stoimy po JEJ stronie, jest zrozumiałe, że nawzajem się uzupełniamy.

Dopiero teraz zauważyłem twe zrozumienie, które jest rzeczywiście wspaniałe.

Oczywiście czasami błądzimy. Ja ostatnio sporo pobłądziłem i zdałem sobie z tego sprawę.

Napisałem artykuł dwa lata temu i dopiero niedawno dotarło do mnie to, co w nim napisałem.

http://www.zbawienie.com/10-pokolen.htm

Wczoraj pracowałem nad filmem i zacząłem czytać, czy czasem się nie powtarzam i wpadłem w niemały szok.

Przecież już wtedy opisałem plan Boga zjednoczenia Izraela i dobrze to udokumentowałem.

Pomagał mi także... Mariusz! I Było to zrobione przed 30 Stycznia 2013 roku.

Ale dogłębne zrozumienie tego nadeszło znacznie później. Dopiero teraz jestem zupełnie świadomy ważności tego zrozumienia.

I nie mam już możliwości, że zrozumienie pochodzi od Boga i u ciebie Cyrylu widać dużo pomocy Bożej.

Twoje wyjaśnienie, że chodzi o zbory w Chrześcijaństwie jest jak najbardziej prawidłowe.

O ich tożsamości, jak Laodycei czy Tiatyrze można by nieco polemizować.

Pierwszy mój odruch jest taki, że Chrystus ma na myśli zbory raczej symboliczne, ale... podaje w nich rzeczywiste problemy tych zborów.

Pośród Słowian takich zborów jest znacznie więcej niż siedem, czyli zbory są symbolami w czasach ostatecznych, a w takich żyjemy. Jeżeli jesteśmy Narodem Wybranym, to zbory te dotyczą właśnie nas, czyli Bożego Ludu.

Nic innego u Boga nie liczy się jak zebranie Jego Narodu Wybranego iw tym świetle jest oczywiste, ze chce On nas oczyszczać i nam błogosławić w taki sposób, że narody będą podziwiać Jego moc i szczodrość.

Czyli w tym świetle jest oczywiste, że słowa Isusa Chrystusa, skierowane do siedmiu zborów to słowa w sumie do Chrześcijan słowiańskich!

Miałem wczoraj załadować film i planach Boga uwolnienia Jego Ludu, ale postanowiłem zrobić to jeszcze ciekawiej. Najprawdopodobniej będą tego 2 części ponieważ materiał jest olbrzymi i jest wielka ilość dowodów, większa niż myślałem i trzeba to wszystko uwypuklić.

Zwróćmy uwagę na wnioski, do jakich dochodzimy, jeżeli porzucamy doktryny Pawła i Łukasza.

Najwyraźniej Bóg błogosławi zrozumieniem i jest z nas zadowolony z jednego głównego powodu.

Nie hołdujemy bałwochwalstwu.

Teksty uwielbiające Pawła, Łukasza i ich doktryny są praktycznie bałwochwalstwem, ponieważ w tym przypadku wielbi się ludzi.

Zwłaszcza Pawła!!!

Nie wolno nam cytować człowieka i to grzesznego i wykazywać posłuszeństwo słowu grzesznego człowieka ponad Słowo samego Boga oraz jego Syna!


Mamy obowiązek posłuszeństwa wobec Boga i Syna. I innych opcji nie ma!

Ja, Cyryl, Bushi, Kasia, Lusia czy inni forumowicze - bracia nasi i siostry, wszyscy jesteśmy grzeszni.

Nikt nie ma prawa wydawania nikomu rozkazów doktrynalnych. Nie jesteśmy sektą.

Staramy się służyć jedni drugim poprzez informacje, wzajemne budowanie się, pomoc w kwestiach zdrowia itp.

Cytując Mateusza, cytujemy nie tyle Mateusza ale właśnie Chrystusa!

Cytując Ezechiela czy Jeremiasza także cytujemy Boga!

Cytując Pawła, cytujemy... grzesznego i zwodniczego człowieka czy nawet upadłego anioła.

To jest łamaniem pierwszego Przykazania ponieważ w ten sposób oddajemy człowiekowi chwałę Bożą i zamiast słuchać Boga, słuchamy i wielbimy w ten sposób FARYZEUSZA, czyli człowieka obłudnego!


Faryzeusz to synonim drastycznej obłudy!


Nie będziesz miał innych bogów obok mnie... Nie będziesz im służył i nie będziesz się nim kłaniał!

PS. Cyrylu, podawaj w swojej stopce adres do swego bloga! Very Happy

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 25th Maj 2015, 20:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Co do zboru w Tiatyrze. W zasadzie Apokalipsa to są słowa i wizje od Isusa do Jana.

Oto co Isus powiedział:

Ap 2 napisał:(20) Lecz mam ci za złe, że pozwalasz niewieście Izebel, która się podaje za prorokinię, i naucza, i zwodzi moje sługi, uprawiać wszeteczeństwo i spożywać rzeczy ofiarowane bałwanom.

(21) I dałem jej czas, aby się opamiętała, ale nie chce się opamiętać we wszeteczeństwie swoim.

(22) Toteż rzucę ją na łoże, a tych, którzy z nią cudzołożą, wtrącę w ucisk wielki, jeśli się nie opamiętają w uczynkach swoich.
(23) A dzieci jej zabiję; i poznają wszystkie zbory, że Ja jestem Ten, który bada nerki i serca, i oddam każdemu z was według uczynków waszych.

Isus mówi jasno, że niewiasta Izebel będzie miała dzieci z cudzołóstwa.

A oto wizja od Isusa w rozdz. 17:

Ap 17 napisał:(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

Isus zapowiada, że zabije dzieci Wielkiej Nierządnicy.

Mamy tutaj niezwykle istotne informacje. Otóż po zniszczeniu przez Bestie Wielkiej Nierządnicy, Isus zacznie eliminować agentów szatana w zborach chrześcijańskich.

O ile Wielka Nierządnica to miasto - Rzym, Watykan. Które zostanie przez Bestie z wyroku Boga zniszczone. To odstępcze chrześcijaństwo a zwłaszcza ich przywódcy zostaną wyeliminowani przez Syna Bożego. Tak, ze inne zbory poznają Isusa.

Owe dzieci zapewne opanowały inne zbory.

Dlatego Isus pokazowo ukarze pasterzy którzy zwodzą chrześcijan.
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 1st Czerwiec 2015, 10:31
Message reputation : 100% (1 vote)
" Co najmniej 26 dzieci straciło przytomność podczas modlitwy o pokój na Ukrainie w gimnazjum w miejscowości Ożidow (ukr. Ожидов)w okolicy Lwowa, podaje gazeta Wiesti.Ikona Matki Bożej peregrynuje w okolicach Lwowa od dziewięciu miesięcy. Ludzie w ciszy i spokoju modlą się o pokój. Tym razem wierni zgromadzili się w małej sali – w sumie 120 osób, głównie uczniowie i ich rodzice. Podczas modlitwy, dzieci nagle zaczęły mdleć.

„Wszyscy skarżyli się na nudności i zawroty głowy, a także ból brzucha. U niektórych gwałtownie wzrosło ciśnienie” – powiedziała Maria Kolesnik, sanitariuszka pogotowia ratunkowego.
Dzieci, które mdlały, wynoszone były na zewnątrz. Sześcioro z nich przewieziono do szpitala. Według Kolesnik, ludzie czuli dyskomfort z powodu braku powietrza w małym pomieszczeniu, ale zdaniem innych świadków, niektóre dzieci skarżyły się na nieprzyjemny zapach, który rzekomo pochodził z ikony.

„Nasze dzieci są w złym w stanie zdrowia po katastrofie z 2007 roku. W Ożidowie miała wówczas miejsce jedna z większych katastrof kolejowych. Wykoleiło się piętnaście wagonów z trującym fosforem. Po tym zdarzeniu dzieci rodziły się z wadami wrodzonymi. Wiele z nich dręczą migreny i ma problemy z wysokim ciśnieniem krwi” - powiedziała Anna Golubkowskaja, szefowa lokalnych służb medycznych.
Incydent wydarzył się podczas wspólnej modlitwy, a to, zdaniem niektórych Ukraińców, zły znak, ponieważ wojna będzie toczyć się nadal…"

Źródło: http://innemedium.pl/wideo/w-okolicach-lwowa-26-dzieci-zaslablo-podczas-modlitwy-o-pokoj
co prawda to strona czysto dezinformacyjna, tak jak większość udających niezależne media, ale czasem coś ciekawego się uda wyłapać. W tym przypadku zapewne celem było ogólnie ośmieszenie wierzących, jednak informacja, że 26 dzieci mdleje podczas bałwochwalstwa dla nas jest zasadnicza.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 12th Lipiec 2015, 03:02
Message reputation : 100% (1 vote)
Musimy zdać sobie sprawę z ważnej kwestii, która nie zawsze jest dla nas jasna i zbyt często o tym zapominamy.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera,

Nie traktuję tego tekstu jak wersety biblijne, ale uważam, że jest bardzo ważne aby zdawać sobie sprawę z tego, że to Bóg ujawnił nam plany masońskie - innej możliwości nie widzę.

W podobny sposób policja bawarska znalazła posłańca zakonu Iluminatów jadącego z ważnymi dokumentami na temat wzniecenia rewolucji francuskiej. Posłaniec został uderzony piorunem i zmarł, a plany te dostały się w ręce policji bawarskiej i ujrzały także światło dzienne, podobnie jak plan 3 wojen Alberta Pike'a.

Wskazany fragment ma niezwykłe znaczenie pod kilkoma względami.

Niezwykle spójne, logiczne słowa, które w niewielkiej ilości podają OLBRZYMIĄ dozę materiału - planu - którego realizację widzimy w chwili obecnej.

Co zdumiewa, precyzja wykonania i niezwykła przebiegłość całego planu.

Plan szatana zakładał opanowanie całego Chrześcijaństwa i sprowadzenia go na całkowite fałszywe tory. Plan ten także zakładał infiltrację chrześcijańskich krajów za pomocą zalewu mniejszości etnicznych, przed którymi NORMALNI ludzie będą zmuszeni z czasem do samo obrony i nienawiść do nich będzie tak olbrzymia, że nastąpią masowe ich mordy i egzekucje.

Tyle o ludziach dążących do normalizowania warunków do życia. Czyli ludzi na pewnym poziomie intelektualnym.

Dalej chodzi już o normalnych przeciętnych Chrześcijan oraz ludzi nie związanych z religiami.

Szatańskie duchy prowadzące Chrześcijaństwo na bezdroża zrobią taką dobrą robotę, że przeciętny człowiek na słowa; Bóg, Biblia i Chrześcijaństwo wybucha śmiechem. Czyli Chrześcijaństwo popierające pedofilię, homoseksualizm, zbrodnie Izraela w Palestynie oraz dzikie doktryny różnych wyznań, sprzeczne całkowicie ze sobą; wszystko to powoduje OLBRZYMIĄ niechęć do wiary w Boga i Biblię.

Ciągłe nawoływania ŚJ do Armagedonu dodają oliwy do ognia.

Wiara w Pawła oraz w Izrael jako Naród Wybrany, oparte na Pawle oraz braku wiedzy czynią z Chrześcijaństwa istny cyrk.

Nasze obserwacje oparte tylko i wyłącznie na słowach Boga i Syna w pełni potwierdzają rezultaty masowego ataku sił szatana na owe religie.

I znamienne zdanie -  boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku wskazuje dobitnie, że nie Duch Boży kieruje Chrześcijaństwem ale demony wyjaśniają im Biblię w taki właśnie sposób, aby ją i Boga ośmieszyć i zdyskredytować.

Chrystus o tym wiedział jeszcze za życia podając nam przypowieść o pszenicy o kąkolu.

Mateusza 13:(24) Inne podobieństwo podał im, mówiąc: Podobne jest Królestwo Niebios do człowieka, który posiał dobre nasienie na swojej roli. (25) A kiedy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel i nasiał kąkolu między pszenicę, i odszedł.

(37) A On odpowiadając, rzekł: Ten, który sieje dobre nasienie, to Syn Człowieczy.

(38) Rola zaś, to, to świat, a dobre nasienie, to synowie Królestwa, kąkol zaś, to synowie Złego.

(39) A nieprzyjaciel, który go posiał, to diabeł, a żniwo, to koniec świata, żeńcy zaś, to aniołowie.

(40) Jak tedy zbiera się kąkol i pali w ogniu, tak będzie przy końcu świata.

(41) Syn Człowieczy pośle swoich aniołów i zbiorą z Królestwa jego wszystkie zgorszenia, i tych, którzy popełniają nieprawość,

(42) I wrzucą ich do pieca ognistego; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Isus Chrystus musiał widzieć przyszłość i dokładnie znał ów plan szatana.

Zwróćmy uwagę na to, że dopiero w czasie żniwa czyli czasach bliskich końca okaże się, kto służy w zborach i kościołach Bogu, a kto szatanowi.

Że duchy Chrześcijaństwa i pozorne cuda to rezultaty szatańskich duchów.

Z przypowieści wynika niedwuznacznie, że sianie kąkolu odbywa się zawsze podczas siania pszenicy. Nagle pojawia się kąkol i jedynie nieliczni dostrzegają problemy, które początkowo wydają się nieistotne.

Kiedy powstało pierwsze forum - natychmiast pojawił się kąkol! Od razu szatan starał się nas zniszczyć ożywając swoich sług. Jak ich rozpoznać?

Po miłości do braci i sióstr oraz do innych bliźnich.

Nienawiść jest cechą szatana i ludzie pełni nienawiści najwyraźniej służą szatanowi. Dlatego miłość do nieprzyjaciół jest dla nich takim wielkim problemem.

Ich obroną jest wyśmiewanie się z miłości do nieprzyjaciół i radykalizowanie tej przypowieści.

Oni twierdzą, że miłość do nieprzyjaciół jest literalna.

Czyli należałoby zapraszać na obiady masonów, satanistów, pedofilów i morderców?

Oczywiście że nie, ale często pracujemy z takimi i nie powinniśmy im okazywać naszej niechęci a zwłaszcza nienawiści.

Na tym polega nasza miłość do nieprzyjaciół. Jest to tolerancja wobec nich, tolerancja pozbawiona otwartej nienawiści.

Chcielibyśmy, aby zrozumieli swe błędy ale nie dążymy do ich zabijania!

Gdybyśmy w ICH sposób rozumieli inne przypowieści - dosłownie, to wielu z nas było bez oczu i bez rąk.

Wracając do głównego punktu, jesteśmy otoczeni przez kierowanych duchami szatańskimi działaczy szatana, którzy dostają białej gorączki, kiedy okrywane są ich kłamstwa i publikowane.

Zwróćmy uwagę na to, ze religie chrześcijańskie bardzo niewiele mówią o gender, o pochodach gejów, o przerywaniu ciąży, o zbrodniach Żydów oraz zbrodniach Izraela, o zbrodniach Islamu a nawet z tymi ludźmi wielu się brata.

Imię ISUS doprowadza ich do szału i argument, że tak jest w oryginale i WSZYSTKIE religie chrześcijaństwa ortodoksyjnego - ponad 300 milionów tak Go właśnie nazywają nie ma dla nich żadnego znaczenia.

"Kto się mnie wyprze, tego ja się wyprę przed moim Ojcem."


Czy to dotyczy jego Imienia? Moim zdaniem na pewno tak! Użycie prawidłowego imienia jest wyzwaniem dla wielu z nas, ponieważ świat szatana nienawidzi Chrystusa i jego Imienia.

A IMIĘ według Biblii jest bardzo ważne, ponieważ stanowi o charakterze danej osoby.

Bóg Ojciec ma wiele imion, Stwórca - oraz - Ja Istnieję - najważniejsze, ponieważ określają jego boski charakter.

Spójrzmy jeszcze raz na Chrześcijaństwo. Jedni nadali Mu imię demona - Jehowa, inni tytułują Chrystusa - Jezus a anglo-języczny świat wymawia to Dżizas!

A powinno być ISUS.

Teraz widać, dlaczego Bóg da nam nowe serca wielu z nas będzie się wstydzić naszych grzechów i naszego postępowania.

Największym problemem dla Chrześcijaństwa jest Królestwo Boże złożone z Narodu Wybranego, cudownie wyprowadzonego na pustynię, oczyszczone i wprowadzone w równie cudowny sposób z powrotem do Ziemi Obiecanej.

Jedni czekają na Armagedon i masową rzeź tych, którzy nie wierzą ich 'boskim' duchom. Inni pchają się do nieba ignorując Królestwo Boże tutaj na Ziemi - Królestwo, za które Isus Chrystus oddał swoje życie.

Pamiętajmy o jednym. Większość tych Chrześcijan to wspaniali bracia i siostry, ale są to ofiary intensywnego prania mózgów. A tego wyleczy ich Bóg dając im i nam nowe serca.

Pamiętajmy, jaki sąd wyda Bóg.

Przywódcy Chrześcijaństwa prowadzący je ku grzechowi i na bezdroża zostaną podczas żniwa zżęci.

Przywódcy, ale nie nasi bracia i siostry.

My wiemy to, co wiemy, ale oni tego nie wiedzą i nie rozumieją.

To jest wina ich szatańskich przywódców i za to zostaną ci przywódcy srogo ukarani.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 17th Lipiec 2015, 14:45
Message reputation : 100% (4 votes)
Ciekawe argumenty mnie naszły.

Ataki na Chrześcijaństwo są bezspornym dowodem na to, że Bóg istnieje i Biblia zawiera Jego posłanie do ludzkości.

Gdyby zwalczano szatański i morderczy Islam, Judaizm, Talmudyzm, Buddyzm i wiele innych pogańskich religii i sekt, wielu dałoby się nabrać na to, że nie istnieje żaden nadprzyrodzony Bóg a społeczeństwo dąży do nobliwej laicyzacji z powodu olbrzymich osiągnięć naukowych które wykluczają Stwórcę.

Wielu uwierzyłoby w takie argumenty.

Niestety wiemy, że nauka to bagno szatańskie i intencje rządów są identycznym bagnem, nasączonym kłamstwem i nienawiścią do Boga.

Zwróćmy uwagę na to, że... zwalczane jest tylko Chrześcijaństwo, pomimo, że są to najwspanialsi ludzie na globie ziemskim.

Pomimo faktu, że większość odłamów Chrześcijaństwa jest w niewoli demonów, na przekór temu wszystkiemu Chrześcijanie nadal są najwspanialszymi ludźmi na Ziemi.

Owszem, niektóre doktryny są błędne i niewłaściwe.

Ale co jest istotne?

Najważniejsze jest to, że ci ludzie miłują Boga, Syna i sprawiedliwość i znając często zaledwie kilka wersetów wydają cudowne owoce, jakimi są ich dobre uczynki.

Przykłady.

Czy może biały Chrześcijanin wejść bez broni do Harlemu w Nowym Jorku i przeżyć?

Małe szanse.

Czy można wejść do meczetu z Biblią w ręku i z krzyżem w ręku?

Można za to utracić... głowę w dosłowny sposób.

Czy murzyn z Harlemu może wejść do jakiegokolwiek kościoła bez broni?

Oczywiście że tak i na pewno mu nic nie grozi.

Czy Muzułmanin może wejść bez broni do kościoła chrześcijańskiego z koranem pod pachą i w stroju muzułmańskim?

Oczywiście że tak!

Czy grozi mu mord ze strony chrześcijan?

Oczywiście że nie. Nawet, gdyby zakłócał mszę czy zebranie jakiegoś zboru.

I w takim zachowaniu się tkwi OLBRZYMIA różnica, pomiędzy ludźmi miłującymi Boga, a 'ludźmi' miłującymi.... szatana.

Chrześcijanie są najpiękniejszymi istotami na ziemi, są najbardziej pokojowi i z ich strony nic nikomu nie grozi.

Chrześcijaństwo jest kremem na torcie najbardziej rozwiniętej cywilizacji na Ziemi.

Skąd się bierze owa cywilizacja? Z miłości do Boga, do Jego Przykazań, które to powodują czynną miłość nie tylko do bliźnich ale nawet do wrogów.

Owszem, w wypadku zaatakowania ich w kościele czy zborze nie byłoby bezpieczne dla atakującego, ale mamy tysiące przykładów historycznych, że wielu Chrześcijan wolało oddać swoje życie, niż zamordować drugiego człowieka, czy poddać się i oddać chwałę szatanowi.

I z tych prostych przyczyn siły szatana mordują Chrześcijan... za nic. Tylko dlatego, że sataniści nienawidzą Boga, Biblii i Prawdy.

Ich postawa świadczy wymownie, że szatan istnieje i Bóg także.

Dlatego przedstawiciele szatana atakują wszystko, co ma związek z chrześcijaństwem i Bogiem, ponieważ szatan im nic nie da, bo nic nie ma, a życie w zgodzie z Przykazaniami Bożymi jest dla nich nie do przyjęcia.

Niestety, jeżeli ci ludzie będą zagrożeniem dla ludzi miłujących Boga i nie zmienią swych dróg, zostaną z ziemi usunięci na wieczność.

Zastanówmy się więc, w jaki sposób powinniśmy traktować naszych braci i sióstr w wierze.

Oni miłują Boga tak samo, jak i my!


Ale są zwiedzeni, co niewiele zmienia ich miłość. Ich doktryny to doktryny często szatańskie, ale ich uczynki całkowicie odbiegają od postaw ludzi z jakiekolwiek innej religii nie chrześcijańskiej.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 17th Lipiec 2015, 22:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Isus dał swoim uczniom, takie prawo, przykazanie:

Jana 15 napisał:(12) Takie jest przykazanie moje, abyście się wzajemnie miłowali, jak Ja was umiłowałem.

(13) Większej miłości nikt nie ma nad tę, jak gdy kto życie swoje kładzie za przyjaciół swoich.

(14) Jesteście przyjaciółmi moimi, jeśli czynić będziecie, co wam przykazuję.

(15) Już was nie nazywam sługami, bo sługa nie wie, co czyni pan jego; lecz nazwałem was przyjaciółmi, bo wszystko, co słyszałem od Ojca mojego, oznajmiłem wam.

(16) Nie wy mnie wybraliście, ale ja was wybrałem i przeznaczyłem was, abyście szli i owoc wydawali i aby owoc wasz był trwały, by to, o cokolwiek byście prosili Ojca w imieniu moim, dał wam.

(17) To przykazuję wam, abyście się wzajemnie miłowali.

(18) Jeśli świat was nienawidzi, wiedzcie, że mnie wpierw niż was znienawidził.

(19) Gdybyście byli ze świata, świat miłowałby to, co jest jego; że jednak ze świata nie jesteście, ale ja was wybrałem ze świata, dlatego was świat nienawidzi.

(20) Wspomnijcie na słowo, które do was powiedziałem. Nie jest sługa większy nad pana swego. Jeśli mnie prześladowali i was prześladować będą; jeśli słowo moje zachowali i wasze zachowywać będą.

(21) A to wszystko uczynią wam dla imienia mego, bo nie znają tego, który mnie posłał.

(22) Gdybym nie przyszedł i do nich nie mówił, nie mieliby grzechu; lecz teraz nie mają wymówki z powodu grzechu swego.

(23) Kto mnie nienawidzi, i Ojca mego nienawidzi.

Chrześcijanie to uczniowie Isusa. Co to oznacza???

Że, każdy uczeń ma prawo do błędów dlatego chrześcijanie dzielą się na tyle odłamów.

Oczywiście z czasem wzrasta poznanie.

Ale podstawowym wyznacznikiem bycia uczniem Isusa jest miłość do innych chrześcijan i pomoc im.

Wszyscy chrześcijanie powinni okazywać sobie miłość, bez względu na przynależność do danego odłamu.

Tutaj mamy przykład:

wikipedia napisał:28 maja 1941 trafił do obozu koncentracyjnego Auschwitz, gdzie otrzymał numer 16670. W obozie dobrowolnie wybrał śmierć głodową w zamian za skazanego współwięźnia Franciszka Gajowniczka, który był w grupie 10 więźniów skazanych na śmierć, za ucieczkę z obozu jednego z więźniów[6]. Ojciec Kolbe zmarł 14 sierpnia 1941 dobity zastrzykiem trucizny – fenolu przez funkcjonariusza obozowego, kierownika izby chorych Hansa Bocka o godz. 12:50 w bloku nr 11 (śmierci)[5][6]. Jego ciało zostało spalone w obozowym krematorium. Natomiast 25 października 1944 Franciszek Gajowniczek został przeniesiony do obozu koncentracyjnego KL Sachsenhausen, gdzie doczekał się wyzwolenia przez wojsko amerykańskie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Maksymilian_Maria_Kolbe#Okupacja_niemiecka_i_pobyt_w_obozie_koncentracyjnym

Oczywiście Maksymilian należał do odłamu chrześcijaństwa - katolicyzmu, skażonego piętnem bałwochwalstwa. Jednak wypełnił on naukę Isusa o miłości wzajemnej najlepiej jak można było.

To pokazuje, że powinniśmy w życiu codziennym skoncentrować się na wzajemnej miłości do bliźnich, a zwłaszcza innych chrześcijan.

Szatan w chrześcijanach nie potrafił zabić ogromnej miłości do bliźnich. Miłowanie człowieka - który został stworzony na obraz i podobieństwo Boże - to najwyższa forma szacunku i czci którą możemy oddać Stworzycielowi.avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 21st Lipiec 2015, 07:24
Henryk tutaj:
thewordwatcher napisał:Szwedzi bija wszelkie rekordy głupoty narodowej, o ile tren artykuł jest zgodny z Prawdą.

Przeczytajmy cały!

Gwałt na Szwecji

https://zbawienie.forumotion.com/t16p90-wiadomosci-w-swietle-proroctw

Ja napisze tak. Ten artykuł nie oddaje całej prawdy o Szwecji i innych państwach Skandynawii.

Musimy pamiętać o rzeczywistym celu szatana:

http://zbawienie.com/cel-szatana.htm
https://zbawienie.forumotion.com/t76-co-jest-prawdziwym-celem-szatana

Szatan, kusi dostarcza możliwości. Dodatkowo aby poznać prawdziwe cele przeciwnika, musimy bazować na słowach Isusa Chrytusa - który opisuje jego cele i metody.

W przypadku Szwecji szatan zbroi obydwie strony. Cele szatana w przypadku państw Skandynawskich:

1. Otoczenie państw Słowian od północy "mięsem armatnim szatana" islamistami. Pisałem o takiej ewentualności tutaj:
https://zbawienie.forumotion.com/t16p90-wiadomosci-w-swietle-proroctw

2. Zniszczenie chrześcijaństwa w państwach Skandynawskich. Co by nie pisać, przed multikulturalizmem państwa Skandynawskie posiadały mocne wspólnoty i tożsamość chrześcijańską. To dzięki chrześcijaństwu państwa Skandynawskie stały się tak bogate i bezpieczne.

W jaki sposób zniszczyć chrześcijaństwo w sercach Skandynawów???

Poprzez oziębienie miłości do bliźnich:

Mat 24 napisał:(Cool Ale to wszystko dopiero początek boleści.

(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.

(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.

(13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

Multikulturalizm to idealne narzędzie do oziębienie miłości do bliźniego i ośmieszenia chrześcijaństwa.

Tak naprawdę szatanowi chodzi o wywołanie w narodach chrześcijańskich rewolty satanistycznej - Lucyferiańskiej. Taki jest plan:
http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Multikulturalizm przypomina tamę. Otóż ta tama zamiast spuszczać odpowiednią ilość wody jest cały czas zamknięta. Wodą jest naród. Celem tamy nie jest aby woda wyparowała ale, żeby woda zniszczyła tamę i nabrała niszczącej mocy.

Czyli szatanowi chodzi o to aby poprzez system pokus zmusić Skandynawów do odrzucenia chrześcijaństwa, przyjęcia nauk szatana.

Szatan doskonale wie czym jest islam. Islamiści dokonujący przestępstw w Skandynawii tak naprawdę sami podpisują na siebie wyrok śmierci drugiej.

Zobaczmy szatan co robił szatan gdy w Skandynawii zaczął szaleć mutikulturalizm???

Szatan zaczął propagować Lucyferalizm:

Za pierwszy zespół blackmetalowy uchodzi angielski Venom, bardziej jest to jednak protoplasta wizerunku, używanej symboliki oraz charakterystycznych tekstów utworów niż samej muzyki i brzmienia. Drugi album Venom, Black Metal, dał nazwę całemu nurtowi.

wikipedia napisał:Zespołami, które w pierwszej połowie lat 80. położyły podwaliny pod gatunek są szwedzki Bathory[2], norweski Mayhem oraz szwajcarski Hellhammer, który przekształcił się w Celtic Frost. W latach 90. centrum gatunku stała się Skandynawia, zwłaszcza zaś Norwegia, z której pochodzą zespoły Burzum, Darkthrone, Gorgoroth, Immortal, Dimmu Borgir, Emperor i Satyricon. Ze Szwecji wywodzą się grupy Marduk i Dark Funeral, z Finlandii – Impaled Nazarene i Beherit.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Black_metal

A teraz zobaczmy w jaki sposób poprzez łagodny system kar szatan zapewnił swoim zwolennikom, bezkarność:

wikipedia napisał:Niektóre zespoły blackmetalowe nawiązują w swojej twórczości do ideologii nazistowskiej. Nurt ten, znany jako narodowo- socjalistyczny black metal (skr. NSBM), odwołuje się do rasizmu, głosząc wyższość "rasy aryjskiej" nad innymi rasami, postuluje "czystość krwi", często manifestuje też wrogość wobec chrześcijaństwa, antysemityzm, powrót do pogaństwa i rodzimowierstwa. Narodowo-socjalistyczny black metal pojawił się w latach 90. i jest to bardzo mały odsetek black metalowych zespołów. Reszta black metalu nawiązującego do rodzimowierstwa tzw. pagan black metalu, potępia nacjonalizm i rasizm, ponieważ w dawnych czasach poganie żyli w plemionach, naród był dla nich tworem sztucznym i żyli w pełnej demokracji, jeśli nie w anarchii. Tego typu zespoły ideologicznie są bliższe dawnym punkom, niż skinom. Nurt pagan black metalu pojawił się pod koniec lat 80. zapoczątkowany przez grupę Bathory, grającą wcześniej klasyczny satanistyczny black metal. W latach 90. pagan black metal prężnie się rozwijał obok satanistycznego black metalu. Warto też dodać, że klasyczny black metal lat 80. był całkowicie apolityczny, podobnie jak punk rock czy thrash metal.

Nastroje antychrześcijańskie w środowisku blackmetalowym dały o sobie znać szczególnie silnie w latach 90. w Norwegii. Od 1992 do 1996 r. doszło tam do ok. 50 podpaleń kościołów chrześcijańskich. 6 czerwca 1992 r. doszczętnie spłonął zabytkowy kościół Fantoft stavkirke w okolicach Bergen, podpalony przez Varga Vikernesa, muzyka działającego w najważniejszych blackmetalowych projektach muzycznych: Mayhem, Darkthrone oraz Burzum. Vikernes dokonał podpaleń również innych kościołów, a ruiny spalonej świątyni Fantoft umieścił na okładce płyty Aske z 1993 r. Muzyk został skazany za morderstwo członka Mayhem, Øysteina Aarsetha, a także za podpalenia kościołów, na karę 21 lat więzienia.

Stosunek do podpaleń dzieli środowisko. Wielu muzyków zdecydowanie odcina się od takich działań, niektórzy jednak są im przychylni, a nawet otwarcie nawołują do kolejnych podpaleń. Gaahl, wokalista grupy Gorgoroth, w rozmowie zarejestrowanej przez norweską telewizję NRK 1, powiedział m.in.:
To jedna z tych rzeczy, które popieram w stu procentach i uważam, że takich podpaleń powinno być znacznie więcej w przyszłości. Musimy zniszczyć wszystkie formy chrześcijańskiej i semickiej religii, jakie znajdują się na świecie. Jedynie satanizm daje każdemu człowiekowi wolność[3].
https://pl.wikipedia.org/wiki/Black_metal

Zobaczmy w Skandynawii w zasadzie jest już armia satanistów. Szykują się oni do zniszczenia zarówno chrześcijaństwa jak i islamu.

Mają oni spore i ciągle wzrastające poparcie wśród młodych ludzi.

Zespoły metalowe szczególnie black metalowe to tak naprawdę centrum dowodzenia szatana i centrum rekrutacji nowej armii.

Zobaczmy jak mocno półwysep Skandynawski jest nasiąknięty ideologią satanistyczną. Oto lista zespołów black metalowych w Skandynawii:'

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Szwedzkie_zespo%C5%82y_blackmetalowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Norweskie_zespo%C5%82y_blackmetalowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Fi%C5%84skie_zespo%C5%82y_blackmetalowe

Zobaczmy, w Skandynawii można być rasistą, nienawidzić islamistów, homoseksualistów o ile jest się satanistą członkiem lub fanem zespołu black, death metalowego!!!

Zespoły satanistyczne w Skandynawii przecież głoszą wyższość "rasy aryjskiej". Oni są zdolni do wszystkiego.

A teraz zobaczmy inne fakty. Skandynawowie są ludźmi uzbrojonymi. Jedynie chrześcijaństwo - które teraz jest maksymalnie osłabiane - sprawia, że już dawno nie doszło do krwawej rewolty.

Szwecja i Finlandia nie należą do państw Nato. Norwegia należy. Ale samo Nato to fasada. Przecież Rosja zajęła część terytorium należące do Norwegii, kawałek Arktyki:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-otworzyla-baze-na-biegunie-polnocnym-czas-na-podboj-arktyki/vsswxlSkandynawia to półwysep który ma najdłuższą granice z Rosją. Rosja zatem może się okazać wsparciem militarnym dla satanistów działających w Skandynawii.

Zobaczmy ten przykład:

wikipedia napisał:Zbrodnia była najprawdopodobniej motywowana politycznie[28]. BBC i Agencja Reutera podały, iż szef policji Roger Andresen określił Breivika jako "chrześcijańskiego fundamentalistę"[29][30]. W przeszłości był członkiem Partii Postępu (FrP), jednak opuścił ją po tym, jak jego poglądy stały się bardziej radykalne[31]. Należał do konserwatywnego, przyjmującego tylko chrześcijan nurtu masonerii skandynawskiej[32][33], lecz został wykluczony z niej po dokonaniu masakry[34].
https://pl.wikipedia.org/wiki/Anders_Behring_Breivik


Zobaczmy chrześcijaństwo w Skandynawii zostało opanowane przez satanistów. Tam się werbuje chrześcijan, przez masonerie.

Zauważmy jak się jest masonem - to można głosić poglądy rasistowskie, wyższość rasy białej i co się chce. Macki masonerii zapewnią bezkarność i ciepłą posadkę.


A w razie jakiegoś przestępstwa łagodną karę. Brevik dostał 21 lat więzienia. Obecnie studiuje sobie politologie:
Henryk tutaj:
thewordwatcher napisał:Szwedzi bija wszelkie rekordy głupoty narodowej, o ile tren artykuł jest zgodny z Prawdą.

Przeczytajmy cały!

Gwałt na Szwecji

https://zbawienie.forumotion.com/t16p90-wiadomosci-w-swietle-proroctw

Ja napisze tak. Ten artykuł nie oddaje całej prawdy o Szwecji i innych państwach Skandynawii.

Musimy pamiętać o rzeczywistym celu szatana:

http://zbawienie.com/cel-szatana.htm
https://zbawienie.forumotion.com/t76-co-jest-prawdziwym-celem-szatana

Szatan, kusi dostarcza możliwości. Dodatkowo aby poznać prawdziwe cele przeciwnika, musimy bazować na słowach Isusa Chrytusa - który opisuje jego cele i metody.

W przypadku Szwecji szatan zbroi obydwie strony. Cele szatana w przypadku państw Skandynawskich:

1. Otoczenie państw Słowian od północy "mięsem armatnim szatana" islamistami. Pisałem o takiej ewentualności tutaj:
https://zbawienie.forumotion.com/t16p90-wiadomosci-w-swietle-proroctw

2. Zniszczenie chrześcijaństwa w państwach Skandynawskich. Co by nie pisać, przed multikulturalizmem państwa Skandynawskie posiadały mocne wspólnoty i tożsamość chrześcijańską. To dzięki chrześcijaństwu państwa Skandynawskie stały się tak bogate i bezpieczne.

W jaki sposób zniszczyć chrześcijaństwo w sercach Skandynawów???

Poprzez oziębienie miłości do bliźnich:

Mat 24 napisał:(Cool Ale to wszystko dopiero początek boleści.

(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.

(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.

(13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

Multikulturalizm to idealne narzędzie do oziębienie miłości do bliźniego i ośmieszenia chrześcijaństwa.

Tak naprawdę szatanowi chodzi o wywołanie w narodach chrześcijańskich rewolty satanistycznej - Lucyferiańskiej. Taki jest plan:
http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Multikulturalizm przypomina tamę. Otóż ta tama zamiast spuszczać odpowiednią ilość wody jest cały czas zamknięta. Wodą jest naród. Celem tamy nie jest aby woda wyparowała ale, żeby woda zniszczyła tamę i nabrała niszczącej mocy.

Czyli szatanowi chodzi o to aby poprzez system pokus zmusić Skandynawów do odrzucenia chrześcijaństwa, przyjęcia nauk szatana.

Szatan doskonale wie czym jest islam. Islamiści dokonujący przestępstw w Skandynawii tak naprawdę sami podpisują na siebie wyrok śmierci drugiej.

Zobaczmy szatan co robił szatan gdy w Skandynawii zaczął szaleć mutikulturalizm???

Szatan zaczął propagować Lucyferalizm:

Za pierwszy zespół blackmetalowy uchodzi angielski Venom, bardziej jest to jednak protoplasta wizerunku, używanej symboliki oraz charakterystycznych tekstów utworów niż samej muzyki i brzmienia. Drugi album Venom, Black Metal, dał nazwę całemu nurtowi.

wikipedia napisał:Zespołami, które w pierwszej połowie lat 80. położyły podwaliny pod gatunek są szwedzki Bathory[2], norweski Mayhem oraz szwajcarski Hellhammer, który przekształcił się w Celtic Frost. W latach 90. centrum gatunku stała się Skandynawia, zwłaszcza zaś Norwegia, z której pochodzą zespoły Burzum, Darkthrone, Gorgoroth, Immortal, Dimmu Borgir, Emperor i Satyricon. Ze Szwecji wywodzą się grupy Marduk i Dark Funeral, z Finlandii – Impaled Nazarene i Beherit.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Black_metal

A teraz zobaczmy w jaki sposób poprzez łagodny system kar szatan zapewnił swoim zwolennikom, bezkarność:

wikipedia napisał:Niektóre zespoły blackmetalowe nawiązują w swojej twórczości do ideologii nazistowskiej. Nurt ten, znany jako narodowo- socjalistyczny black metal (skr. NSBM), odwołuje się do rasizmu, głosząc wyższość "rasy aryjskiej" nad innymi rasami, postuluje "czystość krwi", często manifestuje też wrogość wobec chrześcijaństwa, antysemityzm, powrót do pogaństwa i rodzimowierstwa. Narodowo-socjalistyczny black metal pojawił się w latach 90. i jest to bardzo mały odsetek black metalowych zespołów. Reszta black metalu nawiązującego do rodzimowierstwa tzw. pagan black metalu, potępia nacjonalizm i rasizm, ponieważ w dawnych czasach poganie żyli w plemionach, naród był dla nich tworem sztucznym i żyli w pełnej demokracji, jeśli nie w anarchii. Tego typu zespoły ideologicznie są bliższe dawnym punkom, niż skinom. Nurt pagan black metalu pojawił się pod koniec lat 80. zapoczątkowany przez grupę Bathory, grającą wcześniej klasyczny satanistyczny black metal. W latach 90. pagan black metal prężnie się rozwijał obok satanistycznego black metalu. Warto też dodać, że klasyczny black metal lat 80. był całkowicie apolityczny, podobnie jak punk rock czy thrash metal.

Nastroje antychrześcijańskie w środowisku blackmetalowym dały o sobie znać szczególnie silnie w latach 90. w Norwegii. Od 1992 do 1996 r. doszło tam do ok. 50 podpaleń kościołów chrześcijańskich. 6 czerwca 1992 r. doszczętnie spłonął zabytkowy kościół Fantoft stavkirke w okolicach Bergen, podpalony przez Varga Vikernesa, muzyka działającego w najważniejszych blackmetalowych projektach muzycznych: Mayhem, Darkthrone oraz Burzum. Vikernes dokonał podpaleń również innych kościołów, a ruiny spalonej świątyni Fantoft umieścił na okładce płyty Aske z 1993 r. Muzyk został skazany za morderstwo członka Mayhem, Øysteina Aarsetha, a także za podpalenia kościołów, na karę 21 lat więzienia.

Stosunek do podpaleń dzieli środowisko. Wielu muzyków zdecydowanie odcina się od takich działań, niektórzy jednak są im przychylni, a nawet otwarcie nawołują do kolejnych podpaleń. Gaahl, wokalista grupy Gorgoroth, w rozmowie zarejestrowanej przez norweską telewizję NRK 1, powiedział m.in.:
To jedna z tych rzeczy, które popieram w stu procentach i uważam, że takich podpaleń powinno być znacznie więcej w przyszłości. Musimy zniszczyć wszystkie formy chrześcijańskiej i semickiej religii, jakie znajdują się na świecie. Jedynie satanizm daje każdemu człowiekowi wolność[3].
https://pl.wikipedia.org/wiki/Black_metal

Zobaczmy w Skandynawii w zasadzie jest już armia satanistów. Szykują się oni do zniszczenia zarówno chrześcijaństwa jak i islamu.

Mają oni spore i ciągle wzrastające poparcie wśród młodych ludzi.

Zespoły metalowe szczególnie black metalowe to tak naprawdę centrum dowodzenia szatana i centrum rekrutacji nowej armii.

Zobaczmy jak mocno półwysep Skandynawski jest nasiąknięty ideologią satanistyczną. Oto lista zespołów black metalowych w Skandynawii:'

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Szwedzkie_zespo%C5%82y_blackmetalowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Norweskie_zespo%C5%82y_blackmetalowe
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Fi%C5%84skie_zespo%C5%82y_blackmetalowe

Zobaczmy, w Skandynawii można być rasistą, nienawidzić islamistów, homoseksualistów o ile jest się satanistą członkiem lub fanem zespołu black, death metalowego!!!

Zespoły satanistyczne w Skandynawii przecież głoszą wyższość "rasy aryjskiej". Oni są zdolni do wszystkiego.

A teraz zobaczmy inne fakty. Skandynawowie są ludźmi uzbrojonymi. Jedynie chrześcijaństwo - które teraz jest maksymalnie osłabiane - sprawia, że już dawno nie doszło do krwawej rewolty.

Szwecja i Finlandia nie należą do państw Nato. Norwegia należy. Ale samo Nato to fasada. Przecież Rosja zajęła część terytorium należące do Norwegii, kawałek Arktyki:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-otworzyla-baze-na-biegunie-polnocnym-czas-na-podboj-arktyki/vsswxlSkandynawia to półwysep który ma najdłuższą granice z Rosją. Rosja zatem może się okazać wsparciem militarnym dla satanistów działających w Skandynawii.

Zobaczmy ten przykład:

wikipedia napisał:Zbrodnia była najprawdopodobniej motywowana politycznie[28]. BBC i Agencja Reutera podały, iż szef policji Roger Andresen określił Breivika jako "chrześcijańskiego fundamentalistę"[29][30]. W przeszłości był członkiem Partii Postępu (FrP), jednak opuścił ją po tym, jak jego poglądy stały się bardziej radykalne[31]. Należał do konserwatywnego, przyjmującego tylko chrześcijan nurtu masonerii skandynawskiej[32][33], lecz został wykluczony z niej po dokonaniu masakry[34].
https://pl.wikipedia.org/wiki/Anders_Behring_Breivik


Zobaczmy chrześcijaństwo w Skandynawii zostało opanowane przez satanistów. Tam się werbuje chrześcijan, przez masonerie.

Zauważmy jak się jest masonem - to można głosić poglądy rasistowskie, wyższość rasy białej i co się chce. Macki masonerii zapewnią bezkarność i ciepłą posadkę.


A w razie jakiegoś przestępstwa łagodną karę. Brevik dostał 21 lat więzienia. Obecnie studiuje sobie politologie:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/anders-breivik-bedzie-studiowal-politologie-na-uniwersytecie-w-oslo,560970.html

Przecież wiadomo, że Brevik jest zapewne szykowany na przywódcę rewolty satanistów, jego partia cieszy się po zamachu rosnąca popularnością:

dw.com napisał:Pewne jest jednak, że Breivik był do roku 2006 członkiem działającej w Norwegii prawicowej, populistycznej "Partii Postępu" i był w kierownictwie młodzieżówki tego ugrupowania. Przewodniczący tej partii Siv Jensen zdystansował się jednak od norweskiego zamachowca. Partia ta od roku 2005 jest drugą co do wielkości frakcją parlamentu w Oslo, lecz nie ma udziału w rządzie. W swym programie "Partia Postępu" przeciwna jest napływowi cudzoziemców, lecz nie można jej przypisywać tendencji neonazistowskich. Neonaziści o antysemickich poglądach tworzą w Norwegii grono ok. 150 osób. Naukowiec badający zjawisko prawicowego ekstremizmu, prof. Hajo Funke z Wolnego Uniwersytetu w Berlinie, był zaskoczony, że zamachy na tym tle miały miejsce akurat w Norwegii. Bardziej pasowałyby one już do dużo silniejszego środowiska o tych poglądach w Szwecji. Jak twierdzi on, sukces prawicowych populistów nie jest odpowiedzialny bezpośrednio za czyny dokonywane przez odosobnionych sprawców, lecz rozgrzewa nastroje i obniża psychiczne bariery. Skrajnie prawicowa scena w Europie jest bardzo zróżnicowana.
http://www.dw.com/pl/sukcesy-skrajnej-prawicy-w-europie/a-15268996

dw. wp napisał:W Szwecji skrajnie prawicowi "Szwedzcy Demokraci" zajmują 20 miejsc w sztokholmskim parlamencie po uzyskaniu poparcia 5,6 procent elektoratu. Domagają się oni drastycznego ograniczenia napływu cudzoziemców i przywrócenia kontroli granicznych. Ich przewodniczący Jimmie Akesson potępił ostro zamachy w Oslo.

W Finlandii partia "Prawdziwi Finowie" uzyskała w ostatnich wyborach 19 procent głosów i zajmuje czterokrotnie więcej miejsc w parlamencie niż wcześniej. Stała się trzecią co do wielkości partią na fińskiej scenie politycznej, lecz nie ma udziału w rządzie. "Prawdziwi Finowie" będąc eurosceptykami i ksenofobami odmawiają poparcia dla unijnych programów ratunkowych dla euro. Dwóch posłów z ich szeregów zasiada także w Parlamencie Europejskim.


Antypolski plakat NPD w Görlitz

W Danii populistyczna i nacjonalistyczna Partia Ludowa weszła do rządzącej koalicji i przeforsowała, że w Danii wprowadzono ponownie kontrole graniczne, pomimo ustaleń szengeńskich. Jest ona czwartą co do siły partiä w tym kraju, jest przeciwna napływowi imigrantów i spowodowała bezprzykładne w Europie zaostrzenie przepisów odnośnie cudzoziemców. Dwaj jej członkowie zasiadają w Parlamencie Europejskim
.
http://www.dw.com/pl/sukcesy-skrajnej-prawicy-w-europie/a-15268996


wikipedia napisał:Oto czym motywował się Brejvik dokonując masakry niewinnych ludzi:
W swoim manifeście, przekazanym przez media po lipcowej zbrodni, Breivik wyjaśniał, że gest ten symbolizuje siłę, honor i wyzwanie rzucone marksistowskim tyranom w Europie
https://pl.wikipedia.org/wiki/Anders_Behring_Breivik#Zamachy_z_2011

Zobaczmy, szatan wystawia zwolenników multikulturalizmu powoli na odstrzał.

A przecież Maks Kolonko głosi to samo co Brejvik!!!!

Zobaczmy jak mocno chrześcijaństwo jest atakowane.


lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 21st Lipiec 2015, 12:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Cyrylu czytając Twój poprzedni wpis doszłam do wniosku że na ósmego jak najbardziej pasuje Paweł.jego pomieszane z ewangelią opowiadania to istny lep na letnich i zimnych Chrzescijan. Można sobie tylko wyobrazić jak przyjmie go ten "brudny" świat . Bóg poprzez Swoich głoszących Aniołów oraz dwóch Świadków będzie odwracał fałszywe opowiadania ,kosmiczną ewangelie, owego króla

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 5th Sierpień 2015, 02:35
W tym temacie:

https://zbawienie.forumotion.com/t94-wegetarianizm-a-slowo-boga

Odkryłem ponownie jak bardzo chrześcijaństwo jest w szponach szatana.

Otóż "prorokini" Adwentystów Dnia Siódmego Ellen Gould White, jest promotorką wegetarianizmu oraz Pawła.

Prof. Veith jest "specem" od żywienia i proroctw ale w zasdzie powtarza wszystko co mówi mu jego "prorokini" White, czyli promuje wegetarianizm - i zwalcza picie mleka.

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=6541


Natomiast na całym świecie najpowszechniejsza jest dieta mięsna wysokotłuszczowa!!!

Jest to dowód na przymierze Boga z Noem po potopie. Tęcza i dieta mięsna i tłuszczowa wszystkich narodów!!!

To, że chorujemy tutaj na zachodzie a plemię w Syberii jest zdrowe jedząc tylko tłuszcz i mięso jest dowodem na to, że nas trują. Tymczasem szatan przez swoich agentów tłumaczy nam, że przyczyną naszych chorób jest jedzenie mięsa oraz jedzenie za dużo tłuszczów!!!

A ludzie - zwłaszcza chrześcijanie - to łykają. łykają wegetarianizm - który jest doktryną szatańskiego hinduizmu!!!

Tymczasem jest na odwrót, Bóg ma racje nakazując nam dietę bogatą w tłuszcze i białko!!!

Dieta roślinna będzie dopiero w Królestwie Boga, po tysiącletnim Królestwie Isusa!!
Sponsored content

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach