Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Protokoły szatana dla nasienia węża.  Empty Protokoły szatana dla nasienia węża.

on 27th Grudzień 2020, 21:11
Jak w tytule będą tu omawiane kwestie związane z tymi wytycznymi.

Na początek zamieszczam mój post z innego działu na temat Protokołów :

https://zbawienie.forumotion.com/t394-tematy-warte-powtorzenia#19482

Tutaj link do całości:

https://www.zbawienie.com/pms.htm

Protokoły pozwolą nam zrozumieć w jaki sposób nasienie węża zdołało stworzyć taki świat jaki mamy obecnie oraz jak to ma się do tego co IM się marzy w bliskiej już przyszłości.

Nie na darmo Bóg sprawił że ciągle mamy do nich dostęp i możemy się z nich dużo dowiedzieć.

Nie każdy chce słuchać o takich rzeczach, żyjemy w czasach które zostały tak wykreowane właśnie po to aby ludzie NIE CHCIELI słuchać prawdy!

Szatan zna to proroctwo i się na nie przygotował :

Księga Daniela
Rozdział 12:

(4) Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę do czasów końca, aż wielu będzie pouczonych i wiedza się powiększy.


Doprowadzili do tego że większość ludzi nie chce słuchać a żeby wytłumaczyć coś komuś to nie da się w kilku zdaniach i gdy zaczynamy mówić stajemy się dla słuchaczy....uciążliwie wstrętni jako przemadrzałe GADUŁY .

Protokół 5:

§ 9. Przemęczenie wskutek nadmiaru krasomówstwa

Przyswoimy sobie fizjognomię liberalną wszystkich partii, wszystkich kierunków i zaopatrzymy w nią również i mówców, których zadaniem będzie mówić tyle, by doprowadziło to ludzi do przemęczenia wskutek krasomówstwa, do wstrętu do mówców.Spójrzcie jak doprowadzono do tego że każda dłuższa wypowiedź męczy i nudzi ludzi- dlatego nie słuchają co ONI nam przekazują za pomocą marionetek polityków i całej reszty poblicznych osobistości .
A wiemy że ONI muszą nas informować ale większość ludzi nie słucha i nie analizuje bo ich to męczy - i to też specjalnie wykreowano.

Tak samo ma się z PRAWDĄ - większość nie jest w stanie skupić się choć na jednym zagadnieniu a jak się wspomni o Bogu to już następuje przekierowanie w zaprogramowanym mózgu rozmówcy w stronę...religijnego obłędu lub tzw 'nawiedzenia.

Dlatego stworzono TAKI SYSTEM czytajcie dalej !

§ 10. Jak owładnąć opinią społeczną?

Aby owładnąć opinią społeczną, należy ją doprowadzić do dezorientacji, głosząc z różnych stron tyle poglądów społecznych i tak długo, dopóki goje nie zbłądzą w tym labiryncie i nie zrozumieją, że najlepiej jest nie mieć żadnych przekonań co do spraw politycznych, których społeczeństwo nie może być świadome, bowiem świadomy jest ich tylko ten, kto kieruje społeczeństwem. Oto tajemnica pierwsza.

Druga tajemnica, której posiadanie jest konieczne dla sprawowania z powodzeniem rządów, polega na tym, by o tyle rozplenić wady narodowe, przyzwyczajenia, namiętności, warunki współżycia, aby nikt nie mógł zrozumieć tego chaosu, oraz aby ludzie przestali pojmować się wzajemnie. Środek ten posłuży jeszcze do zasiania waśni wśród wszystkich partii, do rozczłonkowania sił zbiorowych, które nie chcą jeszcze ukorzyć się przed nami, do wyzucia z odwagi wszelkiej inicjatywy osobistej, zdolnej choć trochę szkodzić sprawie naszej.

§ 11. Doniosłość inicjatywy osobistej

Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jeżeli jest genialna, wówczas może dokazać więcej, niż miliony ludzi, wśród których zasialiśmy waśń. Musimy tak pokierować wychowaniem społeczeństwa gojów, żeby wobec każdej sprawy wymagającej inicjatywy, opuszczali ręce w bezradnej czynności. Natężenie, wypływające ze swobody działania, w starciu ze swobodą inną, wyczerpuje siły. Jest to źródło poważnych wstrząśnień moralnych, rozczarowań, niepowodzeń.  


I tutaj bardzo ciekawa informacja na koniec - ONI boją się pojedyńczych głosów rozsądku. Pojedyńczych ludzi- dlatego nie dopuszcza się nikogo z poza ICH kręgu praktycznie do niczego ważniejszego .

Wyjaśniono nam też bardzo dogłębnie w jaki sposób zniechęcono ludzi do tzw polityki....


Wracając do proroctwa z Daniela to jesteśmy nauczani przez samego Boga i Jego Syna za pomocą Biblii i Ducha Prawdy który udziela nam mądrości i zrozumienia.

Zostaliśmy wyzwoleni z iluzji tego świata i jesteśmy w stanie ZROZUMIEĆ więcej niż inni ponieważ Bóg nas nagradza i wspiera za naszą wierność wobec Niego co przejawiamy bezkompromisowym przestrzeganiem Przykazań Bożych !To Bóg decyduje komu dać zrozumienie i kiedy oraz kogo 'dać ' swemu Synowi....Tak jak pozwala sie znaleźć wszystkim tym którzy szczerze Go poszukują .Protokoły szatana dla nasienia weża należą do tego typu lektur , które nie są przed nami ukryte abyśmy MOGLI się z nimi zapoznać co dla wielu jest praktycznie rzeczą nie do osiągnięcia ze względu na ... obszerność tekstu czyli jak wspomniano już w dokumencie- "KRASOMÓSTWO "  Laughing  Arrow  Twisted Evil  Exclamation  Shocked  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Protokoły szatana dla nasienia węża.  Empty Re: Protokoły szatana dla nasienia węża.

on 16th Styczeń 2021, 20:12
Znalazłem dziś dzięki pomocy od Boga  artykuł na stronie main streamowych informacji platformy należącej do ....Microsoftu !!


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/zlewicowany-liberalizm-instytucje/ar-BB1cMfLp

Ten artykuł robi podłoże pod usunięcie syjonistów i w dodatku nie został on ocenzurowany !

Autor tekstu nazywa się Jerzy Karwelis i jest związany z tygodnikiem "Wprost" czyli gazety ..GŁÓWNEGO NURTU.

https://dziennikzarazy.pl/o-nas/

Ten artykuł jak i jego blog to dowód że "polityczny syjonizm" jest coraz JAWNIEJ atakowany i rozmontowywany i chyba władze świata zaczynają zdawać sobie z tego sprawę co widać na przykładzie paniki wśród nich i licznych dymisji ważniaków z rządów syjonistycznych . Co mądrzejsi może poczytali sobie 'Protokoły Mędrców Syjonu " i może zdali sobie sprawę że to wszystko prawda i są PRZEZNACZENI do odstrzału przez Edom .


Może także  ZACZĘLI się bać Boga i rychłego ukazania się Syna Bożego ?!


Przypomina mi się minister Szumowski ....Jego odejście tylko świadczy o większej mądrości od obecnego Niedzielskiego ....


Dałem dziś  posta w tym temacie


https://zbawienie.forumotion.com/t367p225-moje-posty-bartek#19666


Rozwijając tą myśl pogrzebałem w planie szatańskich Protokołów i ..okazuje się że obecny liberalizm lewicowy został specjalnie wprowadzony przez Żydów aby zmusić cały świat do przyjęcia ich króla co się rozumie  jako zastąpienie "politycznego syjonizmu" "despotyczną monarchią syjonistyczną ".


Przeczytajcie :

Protokół 5;

§ 8. Instytucje na pokaz
We wszystkich epokach ludy i osobistości poszczególne brały słowo za czyn, zadowalając się tym, co było na pokaz, nader rzadko zwracając uwagę, czy na gruncie społecznym po obietnicy następowało wykonanie. Toteż zorganizujemy instytucje na pokaz, które w sposób wymowny będą dowodziły swego dobroczynnego wpływu na postęp.


Protokół 9;

§ 9. Liberalna samowola
Aby nie zniszczyć przedwcześnie instytucji gojów, dotknęliśmy instytucji tych dłonią umiejętną i zebraliśmy w niej końce sprężyn mechanizmu. Sprężyny były ułożone w ścisłym, lecz właściwym porządku, a my zamieniliśmy to na bezładną samowolę liberalną.


Protokół 10:

§ 8. Trucizna liberalizmu
Kiedy wprowadziliśmy do organizmu państwowego truciznę liberalizmu, cała jego kompleksja polityczna uległa zmianie: państwa zapadły na chorobę śmiertelną - na zakażenia krwi. Nie pozostaje nic, jak oczekiwać końca ich agonii.§ 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie
Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.


Protokół 15:

§ 18. Następstwa liberalizmu sędziów i władzy gojów
Obecni sędziowie gojów pobłażliwi są dla wszystkich przestępstw, nie mają bowiem właściwego poglądu na obowiązki swoje, a to dlatego, że władcy obecni, mianując sędziów, nie troszczą się o wpojenie w nich poczucia obowiązku i zrozumienia zadań. Podobnie jak zwierzęta wypuszczają potomstwo swe po zdobycz - goje rozdają podanym swoim stanowiska zyskownie, nie myśląc nawet wyjaśnić im, po co utworzono dane stanowisko. Z tej przyczyny rządy gojów burzone są przez ich własne siły, przez działania ich własnej administracji.

Niechże dla rządu naszego będzie jeszcze jedną lekcją ten przykład, do jakich wyników doprowadzają działania podobne.

Protokół 21;

5. Kasacja giełd
Wstąpiwszy na tron wszechświatowy, skasujemy bezwzględnie wszelkie podobne wykręty finansowe, jako nie odpowiadające interesom naszym. Zniesione będą również giełdy pieniężne, bowiem nie pozwolimy, by powaga władzy naszej chwiała się wskutek fluktuacji cen walorów naszych. Cena ich będzie określona przez prawo w stosunku do wartości istotnej bez możności zwyżki lub też zniżki. Od tego zaczęliśmy nasze operacje z walorami gojów.


Protokół 23:

§ 4. Zabicie dotychczasowego zdemoralizowanego społeczeństwa i wskrzeszenie go w nowej postaci
Władca, który zastąpi istniejące obecnie rządy, wegetujące wśród społeczeństw zdemoralizowanych przez nas, burzących się nawet przeciwko władzy Boskiej, dotkniętych pożarem anarchii - winien przede wszystkim zająć się gaszeniem tego ognia, trawiącego wszystko. Dlatego też powinien zabić takie społeczeństwa, chociażby zatopiwszy je w ich krwi własnej, aby je wskrzesić pod postacią prawidłowo zorganizowanego wojska, walczącego świadomie z wszelką zarazą, mogącą dotknąć organizm państwowy.


§ 5. Zadanie wybrańca Bożego
Ten wybraniec Boży przeznaczony jest do złamania sił rządzonych przez instynkt, nie zaś przez rozum, przez zwierzęcość, lecz nie przez człowieczeństwo. Siły te triumfują obecnie w przejawach grabieży i wszelkich gwałtów pod maską wolności i prawa. Zburzyły one cały porządek społeczny, by na nim wznieść tron króla żydowskiego, lecz rola ich się skończy z chwilą, kiedy on obejmie władzę. Wówczas trzeba będzie je zmieść z jego drogi na której nawet PYŁEK nie powinien pozostać.

Wówczas będziemy mogli powiedzieć do narodów: dziękujcie Bogu i padnijcie na twarz przed tym, który ma na czole pieczęć przeznaczenia. Gwiazdą jego kierował sam Bóg, bo nikt inny, tylko ów wybraniec mógł uwolnić was od wszystkich rzeczy zgubnych i od wszelkiego zła.Sami widzimy jak to BYŁO realizowane do tej pory i teraz wychodzi na to że 'kozioł ofiarny" jest ...PRZYGOTOWYWANY .Tym kozłem może być Watykan nieodłącznie związany i KOJARZONY z kulturą białego człowieka razem z wszystkimi rządami syjonistycznymi jako odpowiedzialny za cały ten mówiąc kolokwialnie 'bajzel'.


Nie dajmy się zwieść ponieważ ta zmiana POMIMO tego że zapowiedziana przez Boga i z Jego woli wcale nie będzie zmianą na lepsze – wręcz przeciwnie!


Nowi królowie i Bestia zniszczą owszem Nierządnice lecz ich celem podczas 42 miesięcy będzie CAŁE chrześcijaństwo czyli wielka rzesza ludzi miłujących Boga i mających wiarę w Isusa nazwanych w Biblii "resztą potomstwa niewiasty" a szatan będzie współdziałał z Bestią pomimo że odda jej swoją moc i władzę !


Tak silna jest NIENAWIŚĆ szatana , zbuntowanych aniołów i ich POTOMSTWA do Ludu Bożego i wszystkich wywodzących się od niego mających gen Boży LUDZI.

Objawienie Isusa
Rozdział 12:

(17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby PODJĄĆ WALKĘ  z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.Wracając do czasu obecnego to ukazuje się wiele opcji ...


Pewnym jest że Imperium Rzymskie upada a polityczny syjonizm jest przeznaczony do odstrzału .


"10 króli " zapewne już jest na arenie światowej lecz " nie objęli jeszcze królestwa " ale walczą JUŻ przeciwko Watykanowi  ...


Objawienie
Rozdział 17:

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.


Podczas tych trwających już zmagań i planowanych wojen ma pojawić się znak Isusa i sam  Syn Boży na niebie a coraz większy ucisk na 144 000 i Lud Boży spowoduje porwanie wybranych  .


Dlatego mamy nakazane czuwać i nie dać się zwieść a wyznacznikiem do tego są proroctwa Boga i Syna oraz również bardzo , bardzo - ważne.... nasze modlitwy do Ojca o mądrość , roztropność i Ducha Prawdy .


Czuwanie polega także na wypatrywaniu ewentualnych zagrożeń oraz obserwacji światowych wydarzeń i ich weryfikację według Słowa Bożego .Zwiedzenie i dezinformacja jest olbrzymia dlatego nic więcej nie napisze na teraz ponieważ ryzyko popełnienia pomyłki jest OLBRZYMIE .

Wiedzmy jedno :

(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Protokoły szatana dla nasienia węża.  Empty Re: Protokoły szatana dla nasienia węża.

on 22nd Styczeń 2021, 19:38
Przeglądałem właśnie notatki i znalazłem dwa  protokóły , które zapisałem sobie przy ostatniej mojej ich analizie .


Protokół 11:

§ 4. Goje to barany
Goje to stado baranów, my zaś jesteśmy wobec nich wilkami a wiecie wszak, co się staje z owcami, kiedy do owczarni wkradną się wilki.
Zamkną oni oczy jeszcze i z tej przyczyny, że obiecamy im zwrot wszystkich odebranych swobód po zwyciężeniu wrogów pokoju i pokonaniu wszystkich partii. Czy warto wspominać o tym, jak długo będą oczekiwać tego zwrotu?Sami widzimy jak Żydzi (Edom) sami się przyznają do bycia wilkami i fałszywymi prorokami wiodącymi owce Boże ku zagładzie – do rzeźnika !


Naród wybrany to owce a żydostwo które nas ciemięży swoją zabójczą "dobrocią' to wilki .


Nasz Król Isus Mesjasz uprzedził nas o NICH abyśmy byli czujni i potrafili rozpoznać synagogę szatana .


Ewangelia Mateusza
Rozdział 7:

(15) Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w odzieniu owczym, a wewnątrz są wilkami drapieżnymi!
(16) Po ich owocach poznacie ich. Czyż zbierają winogrona z cierni albo z ostu figi?
(17) Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, ale złe drzewo wydaje złe owoce.
(18) Nie może dobre drzewo rodzić złych owoców, ani złe drzewo rodzić dobrych owoców.
(19) Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień
(20) Tak więc po owocach poznacie ich.


Owoce żydostwa nasienia węża widzimy na własne oczy w tym ...JAK wygląda TEN ŚWIAT i w jakim kraju żyjemy !!


Prócz tego mamy jeszcze radę naszego Króla , którą udzielił nam dla naszego dobra , jak mamy postępować w przypadku bezpośredniego kontaktu z nasieniem węża .Sam miałem taki problem ponad rok czasu w pracy jednak Bóg mnie wysłuchał i już jestem wolny od takich niezależnych ode mnie "znajomośći" . Zostałem przeniesiony na inną zmianę i odetchnąłem .

Syn Boży powiedział nam :

Ewangelia Mateusza
Rozdział 10:

(16) Oto Ja posyłam was jak owce między wilki, bądźcie więc roztropni jak węże i niewinni jak gołębice.
Drugi protokół jest bardzo , bardzo ciekawy i dużo nam wyjaśnia :

Protokół 12;

§ 5. Dziennikarstwo i literatura w państwie syjońskim
Odnośnie do prasy - to obciążymy ją zarówno, jak i wszelkie druki, podatkiem, pobieranym w markach od arkusza oraz kaucjami. Książki, liczące mniej niż trzydzieści arkuszy, będą płaciły podatek zdwojony. Zaliczymy je do kategorii broszur żeby z jednaj strony zmniejszyć liczbę wydawnictw periodycznych stanowiących najskuteczniejszą truciznę drukowaną, z drugiej zaś - środek ten zmusi literatów do pisania książek tak obszernych, że nikt nie będzie ich czytał, zwłaszcza wobec ich drożyzny. Nasze wydawnictwa własne, mające zwrócić ruch umysłów w kierunku przez nas wybranym, będą tanie i zyskają wielką poczytność. Podatki położą kres lichym płodom literackim, system zaś kar wytworzy zależność literatów od nas. Gdyby nawet znaleźli się chętni do pisania przeciwko nam, to jednak nie znajdą wydawców, którzy by podjęli się drukowania. Przed przyjęciem do druku jakiegokolwiek dzieła wydawca albo drukarz będzie musiał wyjednywać od władz pozwolenie. W ten sposób zawczasu poznamy knowania, skierowane przeciwko nam i zanulujemy je, ogłaszając wcześniej wyjaśnienia na ten sam temat.

Literatura i dziennikarstwo są to dwa najważniejsze czynniki wychowawcze, dlatego też rząd nasz będzie właścicielem większości dzienników. Scentralizuje to wpływ szkodliwy prasy prywatnej, a zarazem stworzy olbrzymi wpływ na umysły. Jeżeli wydamy pozwolenie na 10 dzienników, to sami wytworzymy 30 i będziemy stale utrzymywać stosunek ten. Ogół nie powinien domyślać się tego, wydawane więc przez nas dzienniki będą z pozoru krańcowo przeciwnych kierunków i zdań, co wzbudzi do wydawnictw tych zaufanie i pociągnie do nich przeciwników naszych, nie domyślających się niczego. W ten sposób wpadną oni w nasze sidła i będą unieszkodliwieni.

Na planie pierwszym będą stały organy o charakterze ściśle urzędowym. Te będą pilnowały zawsze naszych interesów, toteż wpływ będą posiadały bardzo nikły. Na drugim planie umieścimy półurzędówki, których zadaniem będzie - nęcenie obojętnych. Trzeci plan zajmie nasza, rzekomo, opozycja, w której bodajby jeden z organów będzie stanowił antypody nasze. Przeciwnicy nasi będą uważali ową, rzekomą opozycję, za zwolenników swych i otworzą przed nami karty.

Dzienniki nasze będą przedstawiały kierunki najrozmaitsze: arystokratyczny, republikański, rewolucyjny, a nawet anarchistyczny, będą one posiadały sto rąk, z których każda będzie wyczuwała puls jakiegoś kierunku myśli społecznej. Kiedy puls zacznie bić w sposób przyspieszony, wówczas ręce te zwrócą opinię w kierunku celów naszych, bowiem osobnik podniecony traci rozsądek i łatwo poddaje się nakazom. Głupcy, którzy będą myśleli, że powtarzają zdanie dziennika, reprezentującego ich obóz powtarzać będą nasze myśli lub te, które będą dla nas pożądane. Wyobrażając sobie, że kroczą za organem partii swojej, będą szli za sztandarem, który my im wywiesimy.

Chcąc skierować odpowiednio do tego milicję gazetową, musimy całą sprawę zorganizować ze szczególną dbałością. Pod nazwą centralnego wydziału prasowego stworzymy zebrania literackie, na których agenci nasi będą niepostrzeżenie rzucali hasła i dawali sygnał. Sprzeciwiając się, zawsze powierzchownie, naszym poczynaniom, bez dotykania jednak ich istoty, organy nasze będą prowadziły polemikę bezwartościową z dziennikami urzędowymi jedynie w tym celu, aby dać nam przyczynę do wypowiedzenia się więcej szczegółowo, niż to mogliśmy uskutecznić w pierwiastkowych oświadczeniach urzędowych. Rzecz prosta, iż będzie to z pożytkiem dla nas.

Napaści na nas spowodują jeszcze i to, że poddani upewnią się co do zupełnej swobody gadania, nasi zaś agenci będą mieli podstawy do twierdzenia, że dzienniki występujące przeciwko nam, zajmują się czystą paplaniną, bowiem nie są zdolne znaleźć istotnych przyczyn do rzeczowego obalenia treści rozporządzeń naszych

Podobne, niedostrzegalne dla uwagi społecznej, niemniej jednak pewne, zarządzenia w sposób najpewniejszy skierują zaufanie w stronę rządu naszego.
Dzięki tym zarządzeniom będziemy w zakresie spraw politycznych, w miarę potrzeby pobudzali lub uspokajali umysły - przekonywali lub dezorientowali, przez drukowanie to prawdy, to znów kłamstw, to pewnych danych - to znów przeczenia im, odpowiednio do tego, czy przyjęto je dobrze, czy też źle. Zawsze jednak będziemy ostrożnie badali grunt, zanim uczynimy krok. Będziemy odnosili nad przeciwnikami naszymi pewne zwycięstwa, bowiem tamci nie będą rozporządzali organami prasy, w których mogliby wypowiedzieć się całkowicie, a to z powodu wymienionych wyżej zarządzeń przeciwko prasie.

Kamienie probiercze, użyte przez nas w prasie trzeciej kategorii, będą w razie potrzeby energicznie niszczone przez urzędówki nasze.Wypisz wymaluj system dezinformacji jaki znamy z mediów , gazet , radia i ostatnimi laty z internetu .


Lata praktyki i ludzie stracili WŁASNE zdanie .


Ale my drodzy bracia i siostry mamy własne zdanie ponieważ wyrobiliśmy je sobie na podstawie Słów Boga i Syna Bożego z Biblii . Zostaliśmy pouczeni i przyjeliśmy naukę i idziemy wąską drogą do zbawienia .


Decyzja przez was podjęta owocuje uczynkami Prawa , które będą naszą gwarancją otrzymania zapłaty gdy przybędzie nasz Król Syn Boży Isus Chrystus .


Objawienie Isusa
Rozdział 22:

(10) I rzecze do mnie: Nie pieczętuj słów proroctwa tej księgi! Albowiem czas bliski jest.
(11) Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca.
(12) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku.Tego oraz porwania możemy spodziewać się już niebawem – wystarczy się TYLKO rozejrzeć dookoła by WIEDZIEĆ że .... " JEST JUŻ U DRZWI " !!!


Zatem uzbrojeni w tarcze Przykazań Bożych walczmy dalej z tym światem i jego chorą doktryną szatańską , aby zwyciężyć !


https://arzareth.home.blog/2019/12/14/przykazania-naszym-orezem-w-walce-z-tym-swiatem-o-zycie-wieczne/


(14) Błogosławieni ci, którzy WYKONUJĄ  jego przykazania, aby mieli PRAWO do drzewa życia i aby mogli wejść przez bramy do miasta.
(15) Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je._________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Protokoły szatana dla nasienia węża.  Empty Re: Protokoły szatana dla nasienia węża.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach