Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Tematy warte powtórzenia Empty Tematy warte powtórzenia

on 11th Grudzień 2020, 02:48
Jest takich tematów wiele. Ale ten temat jest wyjątkowo niemiły, ponieważ ukazuje nam taką masę prawdy, że aż się nie chce to czytać.

Ale spróbujmy to trochę poczytać i przeanalizować najnowsze wyczyny nasienia węża oraz prawa noachidzkie.


Plan, nie napisany przez nich ale przez szatana jest nadal skrupulatnie realizowany i jest to widoczne jak na dłoni.


Plan nosi nazwę - Protokoły mędrców Syjonu, czyli Protokoły nasienia węża.


Link: https://www.zbawienie.com/pms.htm


To jest znacznie ciekawsze niż oglądanie ich telewizji!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Tematy warte powtórzenia Empty Re: Tematy warte powtórzenia

on 13th Grudzień 2020, 18:03
 Protokoły szatańskie dla nasienia węża są wytycznymi i planami jak mają postępować .

Jak Henryk słusznie zauważył w poście powyżej ...one są dalej realizowane a ostatecznym celem jest władza absolutna z królem żydowskim – ich mesjaszem na cały świat.

Syn Boży powiedział nam że możemy usłyszeć od NICH  o tym fałszywym mesjaszu – że mogą nam o nim mówić i mamy kategoryczny ZAKAZ w niego  wierzyć !

Konsekwentna realizacja Protokołów w celu zmiany rządów na żydowski absolutyzm z despotą fałszywym mesjaszem.

Protokoły są nadal realizowane i od czasu przejęcia władzy przez Trumpa widać to wyraznie wskutek tzw "walki z deep state". Obecny spisek COVID to praktycznie już NIEFORMALNE przejecie władzy przez Edom nad całym światem . Nie ogłosili tego jeszcze oficjalnie ale zrobią to prawdopodobnie  w bardzo bliskim czasie.


Sami przeczytajmy :

Protokół 15:
§ 1. Równoczesny przewrót wszechświatowy i bezwzględne tępienie spisków i tajnych stowarzyszeń
Kiedy nareszcie zapanujemy niepodzielnei przy pomocy przewrotów państwowych, przygotowanych wszędzie na ten sam dzień po ostatecznym uznaniu nieużyteczności wszystkich rządów istniejących (do tej chwili być może - wiek cały), wówczas postaramy się, by przeciwko nam nie było spisków. W tym celu bez miłosierdzia będziemy skazywali na śmierć wszystkich, którzy z bronią w ręku sprzeciwiać się będą objęciu przez nas panowania.

Utworzenie jakiegokolwiek stowarzyszenia tajnego również będzie karane śmiercią. Istniejące obecnie znamy, bowiem służyły i służą nam. Skasujemy je, członków zaś wyślemy do lądów odległych od Europy.


Obserwujemy to głownie w USA ,gdzie jest widoczne to bardzo . To co IM służyło i już jest niepotrzebne zostanie zniszczone– iście szatańska strategia .


§ 10. Egzekucje nad masonami
Śmierć jest nieuniknionym końcem każdego życia. Lepiej jest przyśpieszyć koniec tych, którzy przeszkadzają naszej sprawie niż nas, którzy jesteśmy jej twórcami.

Masonów będziemy tracili w taki sposób, że nikt prócz braci nie będzie mógł się domyśleć, nawet same ofiary; wszystkie one umierają w chwili, kiedy zachodzi potrzeba tego, na pozór wskutek chorób normalnych. Wiedząc o tym, nawet bracia nie ośmielą się protestować. Stosując środki podobne, wyrwaliśmy z masoństwa wszelki zarodek protestu przeciwko zarządzeniom naszym. Głosząc gojom liberalizm, jednocześnie trzymamy naród nasz i agentów w ryzach bezwzględnego posłuszeństwa.


Przypomina mi się śmierć Busha seniora....

System politycznego syjonizmu zostaje rozmontowywany i mamy tego dowody! " Korona " jest powodem i pretekstem  do wszystkiego – przy okazji szatan szykuje się do ostatecznego rozprawienia się z LUDZKOŚCIĄ w postaci planowanego ataku szczepionkami na 144 000 z pokoleń Izraela i resztę narodu wybranego słowiańskich (izraelskich) plemion , które nawet nie wiedzą i  nie pamiętają kim są . Ale Bóg nie zapomniał i pamięta o swojej obietnicy danej Abrahamowi ,Izaakowi  i Jakubowi ponieważ jest Bogiem wiernym !!

§ 13. Zwięzłość i jasność praw w państwie syjońskim
Kiedy przyjdzie okres naszych rządów jawnych oraz zaznaczenia ich dobroczynnego wpływu, wtedy przerobimy wszystkie prawodawstwa. Prawa przez nas utworzone będą zwięzłe, jasne niewzruszone i bez żadnych komentarzy, toteż każdy będzie w stanie poznać je gruntownie. Zasadniczym rysem będzie posłuszeństwo dla zwierzchności, doprowadzone do stopnia najwyższego. Wówczas znikną wszelkie nadużycia wskutek odpowiedzialności wszystkich bez wyjątku wobec władz przedstawiciela wyższych sfer rządzących.


Podporządkuj się albo giń !!

A teraz trzymajcie się !

Protokół 21:

5. Kasacja giełd

Wstąpiwszy na tron wszechświatowy, skasujemy bezwzględnie wszelkie podobne wykręty finansowe, jako nie odpowiadające interesom naszym. Zniesione będą również giełdy pieniężne, bowiem nie pozwolimy, by powaga władzy naszej chwiała się wskutek fluktuacji cen walorów naszych. Cena ich będzie określona przez prawo w stosunku do wartości istotnej bez możności zwyżki lub też zniżki. Od tego zaczęliśmy nasze operacje z walorami gojów .


Likwidacja giełd i obecnego systemu finansowego opartego na długu ponieważ spełniły swoją role a w ich 'państwie nasienia węża (syjońskim) ' nie będą takie przekręty tolerowane.

Mówi się ostatnio o tzw " resecie finansowym " - to RÓWNIEŻ jest częścią planu szatana napisanego dla jego czcicieli nasienia węża .


Protokół 23:

§ 4. Zabicie dotychczasowego zdemoralizowanego społeczeństwa i wskrzeszenie go w nowej postaci
Władca, który zastąpi istniejące obecnie rządy, wegetujące wśród społeczeństw zdemoralizowanych przez nas, burzących się nawet przeciwko władzy Boskiej, dotkniętych pożarem anarchii - winien przede wszystkim zająć się gaszeniem tego ognia, trawiącego wszystko. Dlatego też powinien zabić takie społeczeństwa, chociażby zatopiwszy je w ich krwi własnej, aby je wskrzesić pod postacią prawidłowo zorganizowanego wojska, walczącego świadomie z wszelką zarazą, mogącą dotknąć organizm państwowy.


§ 5. Zadanie wybrańca Bożego
Ten wybraniec Boży przeznaczony jest do złamania sił rządzonych przez instynkt, nie zaś przez rozum, przez zwierzęcość, lecz nie przez człowieczeństwo. Siły te triumfują obecnie w przejawach grabieży i wszelkich gwałtów pod maską wolności i prawa. Zburzyły one cały porządek społeczny, by na nim wznieść tron króla żydowskiego, lecz rola ich się skończy z chwilą, kiedy on obejmie władzę. Wówczas trzeba będzie je znieść z jego drogi na której nawet PYŁEK  nie powinien pozostać.

Wówczas będziemy mogli powiedzieć do narodów:(Isus w Ewangelii Mateusza 24 rozdział uprzedza nas o takiej możliwości!! ) dziękujcie Bogu i padnijcie na twarz przed tym, który ma na czole pieczęć przeznaczenia. Gwiazdą jego kierował sam Bóg, bo nikt inny, tylko ów wybraniec mógł uwolnić was od wszystkich rzeczy zgubnych i od wszelkiego zła.


(26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni - nie wychodźcie; oto jest w kryjówce - nie wierzcie.

(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,


Chytry plan węża z Edenu zostanie przerwany przez Boga Wszechmogącego ponieważ żaden Żyd nasienia węża nie będzie fałszywie rządził w Jego Imieniu !

Bóg już ma swojego wybrańca Mesjasza Isusa Chrystusa , który pojawi się PUBLICZNIE i JAWNIE całemu światu PRZERYWAJĄC spirale kłamstw i burząc żydowski mit o narodzie wybranym Edomu .Można wiele wymieniać jeszcze cytatów z Protokołów , najlepiej przeczytać je samemu choć to wymaga czasu i jest ciekawsze niż ... film w TV czy jeden sezon serialu online  !

https://zbawienie.com/pms.htm

Mój starszy artykuł w którym poruszyłem temat Protokołów szatańskich :

https://arzareth.home.blog/2020/02/17/polityczny-syjonizm-czyli-system-utworzony-tylko-po-to-aby-zostal-zniszczony-gdy-spelni-swa-role/Planowane postawienie obrzydliwości spustoszenia  + dążenie  do króla fałszywego mesjasza ŻYDOWSKIEGO i wdrożona JUŻ w ruch próba zniszczenia narodu wybranego przez Boga za pomocą szczepionki na Korona wirusa  daje nam rzeczywisty obraz czasów końca i Wielkiego Ucisku o których mówił nam Bóg poprzez swoich proroków oraz samego Syna Isusa Chrystusa.


To razem daje nam Wielki Ucisk jakiego nie było od początku świata .Ucisk którego nie wszyscy są jeszcze świadomi . Oglądamy wierzchołek góry lodowej ale wiemy w jakim kierunku to zmierza , jakie są przyczyny i ...jak się to zakończy -

Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

 (29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.
(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.
(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.
(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.


Z dnia na dzień będziemy widzieć i rozumieć więcej i wierzchołek góry lodowej będzie się przed nami odkrywał . Będziemy widzieć bo mamy oczy i uszy  OTWARTE , CZUWAMY i patrzymy pod odpowiednim kątem – według Słów Boga naszego i Króla Isusa Chrystusa Jego Syna.


Mamy czasy końca i poznanie wzrasta i sami zauważcie że widzicie i rozumiecie coraz więcej ponieważ podążacie właściwą drogą przestrzegając Przykazań , mogąc liczyć zawsze na pomoc i opiekę Boga swego i zrozumienie od Jego Ducha – Ducha Prawdy , którego hojnie nam udziela bo pragniemy poznania i zrozumienia .

Ewangelia Mateusza
Rozdział 7:
(7) PROŚCIE, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; pukajcie, a otworzą wam.
(Cool Każdy bowiem, kto PROSI, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto puka, temu otworzą.

(9) Czy jest wśród was człowiek, który dałby synowi kamień, gdy prosi o chleb?
(10) Albo, gdy go będzie prosił o rybę, da mu węża?
(11) Jeżeli wy, będąc złymi, potraficie dawać dobre dary dzieciom swoim, o ile bardziej Ojciec wasz, który jest w niebie, da dobre rzeczy tym, którzy go proszą.
(12) A więc wszystko, co chcielibyście, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; takie bowiem jest prawo i prorocy

Objawienia Isusa
Rozdział 22:
(16) Ja, Isus, wysłałem anioła mego, by poświadczył wam to w zborach. Jam jest korzeń i ród Dawidowy, gwiazda jasna poranna.
(17) A Duch i oblubienica mówią: Przyjdź! A ten, kto słyszy, niech powie: Przyjdź! A ten, kto pragnie, niech przychodzi, a kto chce, niech darmo weźmie wodę żywota.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Tematy warte powtórzenia Empty Re: Tematy warte powtórzenia

on 28th Grudzień 2020, 11:20
Ten film powinien być oglądany do znużenia, ponieważ ukazuje nam niewolę Polski i całego w sumie Narodu Wybranego, Słowian, nad którym rządzi, okrada nas i pastwi się nasienie węża.
Niestety jest jeszcze wielu ludzi, którzy nadal bezrozumnie na naszych oprawców głosują.


Dlatego jedynie w Bogu jest nasza nadzieja.


Obejrzyj, zassaj bo zginie i wysyłaj link do wszystkich Słowian. Może raz się pohamują
i obejrzą film ukazujący smutną prawdę.


Jesteśmy nadal niewolnikami nasienia węża!Boże coś Polskę... nie zapominaj o nas, prosimy cię Panie...

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Tematy warte powtórzenia Empty Re: Tematy warte powtórzenia

on 17th Styczeń 2021, 06:44
Musiałem nieco poprawić swój artykuł na temat płaskiej ziemi, aby się wyświetlał prawidłowo na komórkach.

Jest on tutaj.

https://www.zbawienie.com/plaska-ziemia.htm

W tym artykule jest film, który kiedyś na mnie zrobił mocne wrażenie, ponieważ żyjąc w państwie i mieście,
gdzie jest mnósto wody na lądzie i jest olbrzymi Ocean Indyjski osobiście widziałem dowody na płaskość ziemi.

Tutaj jest ten film, który ponownie polecam.Pomimo, ze widziałem ten film kilka razy i sam widziałem wiele dowodów,
nadal ten film zrobił na mnie wielkie wrażenie.

Porównałem film z e szczepieniami.

Niestety nie widzę różnicy. Ludzie są tak ogłupieni przez nasienie węża w mediach
że jak nie było na ambonie, w telewizji i w radiu, to nie jest to prawda.

Podobnie jest z Prawdą biblijną i to jest przyczyna, dla której Bóg wyprowadzi
na pustynię Naród Wybrany i dopiero na pustyni wiekszość się obudzi z tego szatańskiego
ohydnego snu, na którym nasze syjonistyczne władze bazują.

[size=24]Ale... nadal nie ma żadnego dowodu na to, że ziemia jest kulą!!!


[/size]

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Tematy warte powtórzenia Empty Re: Tematy warte powtórzenia

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach