Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

18th Luty 2020, 21:22
Message reputation : 100% (2 votes)
Postanowiłem założyć nowy temat gdzie będę omawiał wszystkie kłamstwa i strategie tzw "polskiego rządu " czyli oddanych wiernych sług szatana przeciwko okupowanemu narodowi wybranemu .

Władza ostatnio w Polsce zmieniła strategie przyjmując maskę prawicowego rządu oddanego narodowi a tak naprawdę jest to dalej ten sam polityczny syjonizm co trwa nieprzerwanie od prawie 100 lat , kiedy to Żyd i satanista Piłsudski został naczelnikiem państwa a którego każda kolejna władza wielbi co widać teraz bardzo wyraźnie.

Obecna władza na pozór jest patriotyczna wobec naszego narodu oraz oddana tradycji przodków którym jest wielowiekowe bałwochwalstwo i kult Matki Boskiej które te rzeczy powodują ODDALANIE SIĘ NARODU WYBRANEGO OD BOGA .


Promuje się Polskę silna gospodarczo w sojuszu z Babilonem (USA) i utrzymuje naszych rodaków w sztucznym samozadowoleniu wynikającym z poprawy warunków bytu codziennego .

Z drugiej strony bombarduje się naród ROZRYWKĄ MEDIALNĄ jako pokarmem wręcz narkotykiem który przysłania prawdziwy obraz rzeczywistości oraz TAKŻE ODDALA NARÓD OD BOGA .


IM BARDZO ZALEŻY ,TO WRĘCZ JEST PRIORYTET ABY NASI RODACY NIE ZORIENTOWALI SIĘ W SYTUACJI I NIE NAWRÓCILI SIĘ DO SWEGO BOGA .


O tym będę tu pisał a my nie przejmujemy się tym że na codzień jesteśmy sami w prawdzie i żyjemy wśród ślepego narodu, który nic nie pojmuję - Nie jesteśmy sami albowiem nasz Bóg Święty Izraela jest naszym oparciem i nas ochrania .

Według proroctw na pustyni znajdzie się lud niczego nie świadomy, który dopiero bedzię miał okazje by poznać Boga i Jego Prawo i wtedy okaże się kto się podporzadkuje , a kto nie i będzie"tęsknił " za życiem poprzednim.

Ciekawie to opisał Henryk w ostatnim poście że sytuacja może być podobna jak kiedyś:

https://zbawienie.forumotion.com/t230p225-zwiedzenie-czasy-ostateczne#17787

Henry:
"Czy sytuacja z Exodusu się powtórzy? 

Czy Słowianie zabrani na pustynię nie zaczną nagle tęsknić do 'polskiego' rządu, kościoła i Matki Boskiej?"


To się zgadza proroctwem Ezechiela Rozdział 20.

http://www.bibliamesjanska.com/Ez/20.html
(33) Jak żyję - mówi Wszechmocny Pan - będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.
 


Na pustyni będą bezbożni oraz buntownicy .
Przeciwko czemu będą się buntować?


Zapewne przeciwko nowemu życiu poddanego Przykazanią Boga .

Tacy maruderzy tęskniący za 'starym życiem' NIE WEJDĄ do ziemi izraelskiej - tak powiedział nasz Bóg.

Na koniec wpisu podaje link do starszego mego wpisu z forum na temat PROPAGOWANIA BAŁWOCHWALSTWA przez obecny rząd w Polsce .

Mają w tym swój cel- TRZYMANIE NARODU WYBRANEGO Z DALA OD BOGA !


Cel szatana nie zmienił się od czasów starożytnych...

https://dziennikzachodni.pl/pielgrzymka-parlamentarzystow-na-jasna-gore-elzbieta-witek-pierwszy-raz-w-roli-marszalek-sejmu/ar/c1-14757152

https://zbawienie.forumotion.com/t367p100-moje-posty-bartek#17735

Mieszkam w Polsce i widzę co się dzieje teraz ,co się działo 20.15 ,10 i 5 lat temu , moja żona ogląda wiadomości w TV ("by wiedzieć co się dzieje"- to właśnie powtarza każdy człowiek gdy zapyta się go dlaczego ogląda ten programator światopogladowy czyli media informacyjne ) i chcą nie chcą zdarza mi się wysluchiwać oficjalnych obwieszczeń obcej władzy do okupowanego narodu .

Zamiast się denerwować i przez swoje komentarze kłócić z żoną postanowiłem te obwieszczenia opisywać abyśmy mogli poznać ukryte cele za nimi stojące.

Bez obaw - nie możemy się załamywać ponieważ o to im chodzi .

Zwyciezca odziedziczy to wszystko co Król Isus przekazał w Objawieniu rozdział 2 i 3 ...

Walka toczy się o świadomość narodu który za wszelką cenę trzyma się  z DALEKA OD BOGA .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

19th Luty 2020, 21:18
Message reputation : 100% (2 votes)
Ciekawe że proroctwa mówią że naród wybrany na pustyni nie w 100 procentach będzie za Bogiem ,podobnie jak to było za Mojżesza ...

Naród jest ślepy w chwili obecnej ,w 90 procentach zaspokoja go TV ,kościółek w niedziele i piwko po pracy , że jakoś to bedzie .

Nie chcą słuchać o swych oprawcach ,zupełnie jak za czasów proroków, chcą słyszeć zapewnienia że jest pokój, nic im nie grozi itd itp ....

Gdy zwracam uwagę ludzi że żyjemy praktycznie pod okupacją najczęściej słyszę w odpowiedzi że NARZEKAM.

A gdy wspomnę o Królestwie Bożym jako recepcie na to zło, zapada cisza.

Ostatnio usłyszałem od majstra w pracy że ja "wszystko wiem najlepiej " czyli się wymądrzam. Majster jest za PiS i to zwróciło mą uwagę jak SKUTECZNIE oszukali ludzi.

PROPAGANDA SUKCESU I SILNEJ RP!

I to właśnie daje im obecną władza "narodowo prawicowo-chrześcijańska" czyli święty spokój !

Niczym się nie martwcie ,będzie dobrze!

Boją się żeby naród nie zawołał do Boga !

Dobrego dochodzi PROMOCJA bałwochwalstwa Matki Boskiej .

Bóg sam musi wyrwać naród spod władzy nasienia weża RP oraz fałszywych pasterzy nierządnicy.

Czy nastąpi ogólnonarodowy zryw w stronę Boga ?

Może gdy nadejdzie ucisk ,wtedy zaczną wołać i Bóg wysłucha lecz to nie znaczy że na pustyni DALEJ bedą tak za Bogiem jak w przypadku ZAGROŻENIA....

Bóg bedzie musiał oczyścić swój lud z buntowników .

Wkońcu to naród o twardym karku ,szybko zmieniający zdanie ....

Szatan ma zaatakować niewiaste czyli lud Boży po osiągnięciu liczby zapieczętowanych w białe szaty ubranych ,którzy wypełnili Prawo Boga , może ten atak spowoduje innstykntowne wołanie narodu o pomoc do Boga ?

Czyli czekamy na ruch Boga drodzy bracia i siostry :-)

I zapomniałem dodać...

Oczywiście dalej mówmy prawdę naszym rodakom nawet jeśli to do nich nie trafia ponieważ w ten sposób także oddajemy część Bogu - " w duchu i prawdzie "

Smile

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

26th Luty 2020, 13:11
Oficjalna wiadomość ze strony rządowej nasienia węża w naszym kraju :

https://www.tvp.info/46838830/koronawirus-swiatowe-firmy-przeznaczaja-miliony-na-badania-nad-szczepionka

To było do przewidzenia że jakaś "szczepionka" musi się pojawić ....

Z drugiej strony w Polsce parę minut temu podali oficjalne zapewnienia że w kraju NIE MA "Korona virusa".

Jakie kłamstwa jeszcze usłyszymy?

Wiemy że ten wirus nie istnieje a panika powoduje że ludzie SAMI się zgłaszają do szpitali ponieważ SAMI zaobserwowali u siebie objawy, symptony -podali oficjalnie że 2 osoby w Polsce , 25 letnia kobieta i jedna osoba starsza .

Pamiętajmy że wszystkie informacje(prawdziwe, połprawdziwe czy najzwyczajniej wyssane z palca ), ktore władza nasienia węża podaje poprzez media służą ich ukrytym celom ,których my możemy się jedynie domyślać ,odpowiedzi szukając w Słowie Bożym.

I tak wspomnę że temat "Korona virusa" zdominował media w Polsce jako główna informacja wyprzedzająca nawet wojnę "na pokaz " PO - PIS ,która jest powodem do OGROMNEGO podziału społeczeństwa - widzę to w życiu codziennym , Wy pewnie też!

Nic nie słychać o "manewrach " NATO czyli wprowadzeniu na tereny gdzie żyjemy żołnierzy Babilonu - zaznaczę że to OBCE wojsko i raczej nie miłujące nas Słowian czyli Izraelitów...

Zauważcie że nasienie węża nie kłamie w kwestii sprowadzenia wojsk na tereny zamieszkane przez 10 pokoleń...

Oni kłamią tylko podając nam że to dla naszego bezpieczeństwa...

Czy tym razem zaczną się wydarzenia z 12 rozdziału Apkalipsy czy znowu wojska te powrócą do Babilonu bo jeszcze nie czas???


Ciekawe jest że manewry wypadają krótko przed Paschą czyli Świętem upamiętniającym wyzwolenie z Egiptu ....

Na pustyni ma się odbyć się Pascha , mówi o tym proroctwo Jeremiasza 38


"7. For thus saith the Lord to Jacob; Rejoice ye, and exult over the head of the nations: make proclamation, and praise ye: say, The Lord has delivered his people, the remnant of Israel. 8Behold, I bring them from the north, and will gather them from the end of the earth to the feast of the passover: and the people shall beget a great multitude, and they shall return hither." (LXX)

W tekście masoreckim jest inna numeracja rozdziału i jest ten fragment w rozdziale 31...no i o Świecie Paschy nie wspomniano...


Tylko Bóg wie co teraz się wydarzy i na Nim się opierajmy całym sercem i duszą, mając w pamięci proroctwa ,które na pewno właściwie rozpoznamy gdy się zaczną spełniać.

Przestrzegajmy Przykazań i czekajmy na Boga naszego zbawienia oraz Króla Isusa Chrystusa .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

26th Luty 2020, 15:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Mnie początkowe złości na rodaków, że są tacy niefrasobliwi mówiąc delikatnie zupełnie opuściły. Wiem, co się dzieje i znam na tyle plany Boga, że przestało to na mnie robić z byt wielkie wrażenie.


To dla mnie zaczęło oznaczać potrzebę oczyszczenia Słowian z ich bałwochwalstwa i braku wiary


A takie oczyszczenie MUSI nastąpić dla dobra tych, którzy całkowicie ufają Bogu i zrobią wszystko, aby spełniać Jego polecenia i Przykazania.


I w sumie liczby przestały robić na mnie wrażenie, ponieważ mam tak dosyć szatańskiego systemu, że wręcz popieram Boga w pełni o odsiewie plew z Narodu Wybranego, ponieważ to jest konieczne, aby Naród Wybrany oczyścić


To Słowianie zadecydują o tym, czy zostaną pozostawieni na pustyni na pośmiewisko a może i na śmierć z rąk satanistów i nikt nie stanie po ich stronie!


Jeden argument mnie ostatnio bardzo przekonał.


Co robią ludzie, którzy chcą być zatrudnieni na wysokim stanowisku w jakiejś korporacji?


Robią praktycznie wszystko i spełniają WSZYSTKIE wymagania czy też prawa korporacji.


I im to nie przeszkadza, ponieważ oni chcą być w tej społeczności, żyć dobrze i wygodnie i owocnie pracować dla dobra korporacji a nawet się dla niej poświęcać.


Jeżeli zwykli ludzie mają taki szacunek dla korporacji, czy jest wytłumaczenie dla ludzi, którzy chcieliby żyć wiecznie i być posłuszni wiecznie Bogu?


Oczywiście, że nie ma. 


Bóg zawsze ma sprawiedliwy sąd i jeżeli odrzuci 1/4 czy nawet 1/3 Słowian z pustyni - fantastycznie! To znaczy że nie ucierpimy of takich buntowników twardego karku.


Dlatego zacząłem na to patrzeć nieco inaczej i przestałem dbać o to, co robią inni. Każdy otrzyma swoją zapłatę - jedni od Boga ale inni od szatana.


Poprawiam teraz artykuł nieco stary o czasach końca i zorientowałem się, że taki termin także nie występuje w Biblii. Ale znalazłem coś, na co wcześniej nie zwróciłem uwagi.


Werset biblijny, który mówi:


 Objawienie 12:(6) I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni. 


Bóg przygotuje miejsca dla Narodu Wybranego. 


Czyli będzie wygodne mieszkanie, spanie, dobre jedzenie i w jednym z tekstów mamy zapewnienie Boga, że da nam tyle dobrych rzeczy, aby świat szatana bardzo nam tego zazdrościł.


I jeżeli będą tacy, którzy tym wszystkim Bogiem pogardzą, nie będzie z nimi już nigdy więcej problemów.


Czyli piszmy, ostrzegajmy, przypominajmy a co oni zrobią? 


Jedni posłuchają, inni tym wzgardzą a jak zobaczą cuda, popędzą na pustynię, aby być z Ludu Boga usuniętymi i wracać ze wstydem do niemal niczego i wzgardy i nienawiści satanistów, którzy ich i Boga wyśmieją.


Dla mnie jedno jest olbrzymim wyjaśnieniem wielu rzeczy. 


Ludzkość nie miała szansy na skosztowanie życia, jakie dla człowieka zaplanował Bóg.


Bóg wie, co jest dla nas dobre a my musimy jemu na 100% zaufać. Innego wyjścia nie ma i nie mamy żadnego modelu życia społeczeństwa, który jest nam znany jako wspaniały i zgodny z wolą Bożą. 


Znamy jedynie fragmenty Bożych tymczasowych zabiegów, aby doprowadzić nas do życia wiecznego.


To oznacza, że nawet nie mamy opinii na temat tego, co jest dla nas dobre. Po za jednym. Dobry jest dla nas Bóg i powinniśmy Jemu w 100% zaufać jak Stwórcy ziemi, nieba i ludzkości. Jakiekolwiek narzekanie na Boga to wielki grzech, skoro nie jesteśmy w stanie przewidzieć wielu konsekwencji łamania Prawa i ile to wyrządza krzywd dla innych bogobojnych ludzi.


A to oznacza, że buntownicy to ludzie nieuczciwi i Bóg MUSI i usunie ich z pośród ludu, który wprowadzi do Ziemi Obiecanej. I słusznie, ponieważ ci, którzy wejdą do Ziemi Obiecanej będą od buntowników i szemrających całkowicie bezpieczni.


Pozostaje nam całkowite zaufanie Bogu. On doskonale wie co robi ale my niestety nie wiemy tego, co robimy i jakie to przyniesie konsekwencje, jeżeli będziemy łamali Jego Prawo. 


Przeczytajmy sobie o wydarzeniach na pustyni koło góry Synaj.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

26th Luty 2020, 16:03
Message reputation : 100% (2 votes)
Księga Ezechiela
Rozdział 20 :

(33) Jak żyję - mówi Wszechmocny Pan - będę królował nad wami, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził - mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą - i poznacie, że Ja jestem Pan.


To wyjaśnia że to że my chcemy żyć pod  Prawem Boga nie oznacza że inni z domu Izraela także TEGO PRAGNĄ  i pomimo znalezienia się na pustyni ODRZUCĄ oni Boga przez co nazwani są w proroctwie bezbożnymi i buntownikami .

To oznacza że jesteśmy cennii w oczach Boga ...

Jak ktoś nie zauważył to powyżej jest dzisiejszy  post Henryka który naprawdę warto przeczytać.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

9th Marzec 2020, 08:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Ostatnio leciał u mnie w domu jakiś durny program o zdrowiu nadawany przez szatańskie media w TV.

Wypowiadał się BARDZO ZNANY i szanowany doktor "polski " ....

Już samo to zdanie dla nas którzy wiemy KIM są takie persony i dla KOGO pracują jest wystarczającym świadectwem.

Ale jego słowa mówią same za siebie.

Będę cytował z pamięci:

"W walce z Koronavirusem pomaga NAM sztuczna inteligencja ,tym razem mamy szansę uniknąć światowej zarazy "

Jakoś tak ,sens uchwyciłem .

Dalej powiedział że:"Kolejna taka epidemia może się zakończyć dla NAS źle i ZASŁUŻYLIŚMY tym sobie za niszczenie ziemi swoją działalnością "
Pojawiają się obrazy lodowców itp dobrze znanego nam programowania ludzi na kłamstwa ....

Oczywiście że WY zasłużyliście sobie na karę za niszczenie ziemi ,którą już przed potopem poważnie zdewastowano.

Wmawiają ludziom że najlepiej jakby ludzkość wygineła dla DOBRA NATURY !!!

CO ZA BZDURY !!

Zmiany klimatu  i karą za to kolejny virus od NATURY może ,którą to nazwę wiecznie z uporem maniaka powtarzają wszyscy w mediach i nawet w reklamach.
"Działa jak natura chciała "

To bluźnierstwa przeciwko Boga któremu ujmuje się część i chwałę za całe dzieło stworzenia nieba i ziemi.

Nie ma żadnych zmian klimatu są za to ZNAKI poprzedzające koniec tego systemu a przybycie Isusa Chrystusa "na obłokach nieba ".

Program nosił nazwę "36,6" i dawno nie słyszałem takich głupot.

A kara będzie i to ogólnoświatowa tak jak sobie tego życzą panowie profesorowie i naukowcy .

Objawienie Isusa Chrystusa które dał mu Bóg nie pozostawia cienia wątpliwości że kara nadejdzie.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

18th Marzec 2020, 11:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Link z artykułu który dziś podała nam Lusia:

https://www.timesofisrael.com/poland-appoints-ex-banker-with-jewish-roots-as-prime-minister/





Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Mat10

Jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości komu SŁUŻY pierwszy minister RP ...

Czyim  jest SŁUGĄ i komu PODLEGA
jego marionetkowa władza....


Naród myśli że zarówno Morawiecki jak i Duda są marionetkami J.Kaczyńskiego i tak właśnie mają myśleć!

Są to wszystko słudzy Edomu , sataniści nasienia węża- nazwani tak przez Syna Bożego -  ODWIECZNI WROGOWIE WSZYSTKICH SŁOWIAN czyli prawdziwego IZRAELA narodu wybranego przez Boga !

Nie miejmy złudzeń żyjemy pod okupacją i w niewoli o której MY już wiemy że to kara za porzucenie Boga na rzecz obrzydliwości czyli bożków z kamienia ,drewna i metali a głównym z nich jest Królowa Nieba wieczna dziewica nierządnica .

Naród nie ma o niczym pojęcia lecz nasz Ojciec się tym zajmie i uświęci swoje Święte Imię na oczach wszystkich narodów ziemi wyprowadzając Słowian (pokolenia rzeczywistego fizycznego Izraela) na pustynię !
 


bounce bounce cheers Very Happy

Niech tak się stanie Ojcze nasz o to Cię prosimy w imieniu Syna Twego Isusa namaszczonego Króla Izraela nad całą ziemią.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

27th Marzec 2020, 16:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Dziś jak wróciłem z pracy i jadłem obiad to słyszałem w TV że najwyższy kapłan Rzymu posiadający ciągle niezmiennie od starożytności tytuł Pontifex maximus będzie samotnie się dzisiaj o 18:00 modlił na placu z obeliskiem Amena -Ra o ustanie epidemii korono wirusa !

Powiedziano dosłownie cytuje z szatańskiej skrzyni: "...będzie błagał NIEBIOSA o ustanie epidemii.."

W Tv zapowiedziano że można uczestniczyć w tej modlitwie ogladając transmisje w której Pontifex maximus Franciszek głowa Wielkiej Nierządnicy Rzymskiej będzie kłęczał przed jakimś tam świętym krucifiksem .

Epidemie które sami wywołali ludziom w głowach, siejąc strach za pomocą kłamstwa i oszustwa będą teraz starali się powstrzymać za pomocą wielkiego aktu  bałwochwalstwa .

Widzicie CO ZA ABSURD !

W nic nie wierzcie Orłowi Rzymskiemu który zwodzi cały świat wiernie służąc nadal wężu z Edenu - szatanowi.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 23:

(9) Nikogo też na ziemi nie nazywajcie ojcem swoim; albowiem jeden jest Ojciec wasz, Ten w niebie.

Zatem nie żaden ojciec święty ani papież który także tłumaczy się na "papa" czyli ojca ale najwyższy kapłan szatana Pontifex maximus Rzymu !

Kolejne kłamstwo ujawnione .

Wiedzmy z kim mamy do czynienia bracia i siostry - z wcieleniem zła w zawodniczej bieli powtarzam NAJWYŻSZYM KAPŁANEM na całej ziemi ,którą rządzi szatan za pomocą Wielkiej Nierządnicy Rzymskiej.

Odradzam oglądanie tego obrzydliwego spektaklu ponieważ będzie to jak uczestnictwo w tym RYTUALE masowo w dodatku promowane przez MEDIA na całym świecie.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

27th Marzec 2020, 18:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Co mi skojarzyło z tą modlitwą franka

Jeremiasza 7.16
"16) Lecz ty nie wstawiaj się za tym ludem i nie zanoś za nim błagania ani modlitwy, i nie nalegaj na mnie, gdyż cię nie wysłucham!

(17) Czy sam nie widzisz, co oni robią w miastach judzkich i na ulicach Jeruzalemu?

(18) Dzieci zbierają drwa a ojcowie rozniecają ogień; kobiety ugniatają ciasto, aby wypiekać placki dla królowej niebios, cudzym bogom wylewa się ofiary z płynów, aby mnie obrażać"

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

28th Marzec 2020, 19:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Różnica między narodem wybranym obecnie a tamtym pokoleniem Judy za ktore wznosił modlitwy Jeremiasz jest olbrzymia .

Jeremiasz przemawiał do nich publicznie w świątyni i na ulicach Jeruzalemu jako posłaniec Boga ,autoryzowany prorok w którym przebywał Duch Boży.

Dziś nikt tego nie robi i naród wybrany jest ślepy i głuchy w szponach Wielkiej Nierządnicy. Nie ma nikogo na ziemi kto by przemawiał z natchnienia Duchem Boga w Jego imieniu .Nikogo do kogo Bóg przemówił i komu dał upoważnienie mówienia w Jego imieniu OTWARCIE jak to robił Jeremiasz.

Jego modlitwy za pokolenie Judy były jak mocny wyłom w murze przed Bogiem dlatego Bóg zakazał Jeremiaszowi modlić się za wybaczenie grzechów tego pokolenia Judy ponieważ nie zamierzał tym razem już DAROWAĆ im kary .

Judejczycy nie mieli żadnego usprawiedliwienia dlatego Bóg osądził tamto pokolenie skazując niektórych na śmierć innych na wygnanie i niewolę .

Dzisiejszy naród wybrany zostanie osądzony na pustyni kiedy będzie już świadomy co jest dobre a co złe w oczach swego Boga.

A najwyższy kapłan diabła niech dalej wznosi swe modły do swego ojca szatana a otrzyma słuszną zapłatę za swe zbrodnie od Boga i Syna.
Jego modły to kłamstwa na pokaz dla zwiedzonych mas ludzkich i nigdy nie zależało mu na dobrym losie narodu wybranego oraz reszcie białych ludzi z potomstwa niewiasty.

Nigdy żaden najwyższy kapłan Rzymu Pontifex maximus   (czy to cesarz czy później biskup )nie był przychylny Słowianom i to dotyczy także Jana Pawła 2 ,który swój pontyfikat( słowo pochodzi od Pontifex maximus , co dużo nam wyjaśnia...) ofiarował Królowej Nieba ohydzie Kananejczyków - można to łatwo sprawdzić w sieci.

My modlić się mamy :
(9) A wy tak się módlcie: Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,

(10) Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.(Mat 6)

Imię naszego Ojca zostanie uświęcone gdy On sam to zrobi wyprowadzając swój naród wybrany na oczach wszystkich narodów.
Dlatego modlimy się w ten sposób także o wyzwolenie naszego narodu i poprzez to  uświęcenie imienia Bożego.

(22) Dlatego tak powiedz domowi Izraela: Tak powiedział Pan: Ja nie robię tego, o domu Izraela, dla was ale ze z powodu mojego świętego imienia, które sprofanowaliście pośród narodów, do których przybyliście.

(23) Dlatego uświęcę moje wielkie imię, które zostało sprofanowane pomiędzy narodami, i narody poznają, że Ja jestem Pan, gdy okażę się święty wśród was na ich oczach .

(24) I zabiorę was spośród narodów, i zgromadzę was ze wszystkich ziem; i przyprowadzę was do waszej własnej ziemi,(Ezechiel 36)

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

31st Marzec 2020, 21:28
Message reputation : 100% (1 vote)
Jutro w Super Expresie , szatańskiej gazecie ,pisze tak ponieważ wszystkie media i gazety są własnością sług szatana i prezentują jego punkt widzenia.
A punkt widzenia diabła to okłamać, zwieść ,upodlić i doprowadzić do śmierci CAŁY naród wybrany .

Tyle wstępu, otóż jutro ukaże się medalion z matką boską czyli królową nieba - przekleństwem naszego narodu .
Powód ukazania się przękletego przez Boga przedmiotu to rocznica zbrodni Katyńskiej !

Slogan reklamujący bałwochwalczy przedmiot kultu to : " Niech matka boska ma w opiece nasz naród!"

Coś takiego ...byłem zbyt wzburzony by to dokładnie zapamiętać.

Czekam z utęsknieniem aż wszystkie te ohydy zostaną starte w proch z powierzchni ziemi aby nie drażniły już więcej naszego Ojca oraz nas samych!!!

Jeszcze taka sytuacja z "życia wzięta"

W zeszłym tygodniu była kłótnia między moimi współrobotnikami .Typowy podział społeczeństwa- zwolennik Jarka i zwolennik Tuska .Powiedziałem wtedy że marszałek senatu poprowadziła pielgrzymkę na Jasną Górę i że to świadczy o tym komu służą władzę.

Mój mistrz zmiany tak się zdrzaźnił i powiedział - "czy to coś złego ja sam byłem na pielgrzymce kiedyś"- w oczach miał złość i chwilową nienawiść do mnie....

Pomyślałem że nie warto odpowiadać aż zadał mi pytanie: "Czy to grzech ?"

Wiedziałem że teraz muszę odpowiedzieć. Powiedziałem :
"Tak , ponieważ na Jasnej Górze oddaje się cześć matce boskiej i to jej ośrodek kultu a nie Boga."

Spojrzał mi w oczy , spuścił głowę i nic nie powiedział.

Na słowo Boģ jawnie się śmieją a weź coś powiedz o matce boskiej to od razu jest reakcja, którą myślę mają wgraną do głów przez religie Wielkiej Nierządnicy.

Wracając do tematu - jutrzejszy medalion ,talizman to kolejny przykład na propagowanie bałwochwalstwa wśród naszego narodu aby trzymać naród wybrany jak NAJDALEJ OD BOGA.


Jeremiasza
Rozdział 10:

(11) Tak mówcie o nich: Bogowie, którzy nie stworzyli nieba ani ziemi, zginą z ziemi i spod tego nieba.

(15) Są nicością, dziełem wartym śmiechu, które w czasie swojego nawiedzenia poginą.

(16) Nie takim jak oni jest dział Jakuba, gdyż On jest stwórcą wszechrzeczy, a Izrael jego dziedzicznym plemieniem. Pan Zastępów jest imię jego.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

10th Kwiecień 2020, 15:55
Message reputation : 100% (2 votes)
Wiele większych firm po bałwochwalczych świętach zamierza wprowadzić tzw redukcję czasów pracy lub przymusowych postojów  korzystając z tzw "tarczy kryzysowej.

W praktyce oznacza to że na postoju zarobimy 50 % wynagrodzenia a w przypadku redukcji czasu pracy o 20 % sorawa jest triche inna .Wiem bo zarząd zakładu w którym pravuje wybral ta opcje .

Redukują etat Do 32 godzin tygodniowo z 40 oraz redukuja stawkę godzinową także o 20 procent .

To oznacza że zarobki spadną o 40 %.

To raczej na pewno spowoduje bardzo gwałtowne pogorszenie warunków bytowych ludzi .Jak ktoś wynajmuje mieszkanie to praktycznie na życie czyli jedzenie może nie wystarczyć.

Sami Przemyślcie do czego ONI ci psychopaci dążą ...

Będzie coraz gorzej i nie ma co się łudzić.


Musimy przetrwać udręke owych dni ufając tylko Bogu bo władzy nie MOŻNA za grosz.

Módlmy się za naród wybrany do Boga bo nasienie węża  w Polsce nie szykuję nic dobrego.

A my nie bójmy się ponieważ nasz Ojciec nie pozwoli by nam czegoś zabrakło , jezeli PRZESTRZEGAMY PRZYKAZAŃ.

Post pisany na szybko z pracy drodzy rodacy .



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

15th Kwiecień 2020, 12:38
Message reputation : 100% (2 votes)
Od jutra władza nasienia węża w Polsce, wprowadza nakaz chodzenia w maseczce lub szaliku byle zakryć usta i nos...

Totalny absurd "epideni" mamy coraz bardziej widoczny na własne oczy .

Co niektórzy w moim otoczeniu zdają się to dostrzegać lecz moje tłumaczenia w oparciu o Słowa Boże niezbyt do nich docierają.

Nikt nie ma pomysłu co dalej , każdy ma nadzieję że jeszcze tylko krótki czas i wszystko wróci do normy...

Moim zdaniem nie wróci a nawet jeśli to tylko pozornie , ponieważ wszystko wskazuje na totalny upadek znaczenia Rzymu na ziemi .

A wszyscy wiemy co to oznacza- coraz bliższy znak Isusa i porwanie.

Módlmy się do naszego Ojca Boga Wszechmogącego za naród wybrany drudzy bracia i siostry i o to by dni było już naprawdę niewiele .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

27th Kwiecień 2020, 11:20
Oficjalna strona rządowa nasienia węża w Polsce podająca tzw 4 etapu powrotu do NOWEJ normalności.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/nowa-normalnosc-etapy

Jakoś przebrnąłem przez ten bełkot by wychwycić moim zdaniem najważniejsze słowa tych szatańskich wytycznych .

"Ministerstwo Zdrowia będzie przeprowadzało cotygodniową ewaluację zmian, jakie zachodzą w zasadach bezpieczeństwa. Przejście do dalszych etapów zdejmowania obostrzeń zależeć będzie od:

przyrostu liczby zachorowań (w tym liczby osób w stanie ciężkim),

wydajności służby zdrowia (zwłaszcza szpitali jednoimiennych),

realizacji wytycznych sanitarnych przez podmioty odpowiedzialne.

Oznacza to, że będziemy mogli zarówno przyspieszać wprowadzanie nowych poluzowań, jak i spowalniać zmiany!"


Czyli niby miesiąc zajmie powrót do NOWEJ normalności lecz mogą ONI w każdej chwili to opóźnić bądź przyspieszyć w zależności od tego JAKIE LICZBY dotyczące zachorowań przeczyta z kartki prezenter szatańskiej telewizji w studio .Nie łudźmy się z tzw Ministerstwa  Zdrowia nie wychodzą żadne dane czy liczby - wszystkie zarządzenia obwieszczane w TV pochodzą od szatana i jego wiernych sługusów odpowiedzialnych za "epidemie" w Polsce .Możemy być pewni że naród wybrany jest pod BACZNĄ obserwacją tych sił .

Dalej jest nieistotny bełkot obietnic "poluźniania" duszącego nas uścisku .

I najlepsze moi drodzy rodacy na koniec !!!

Przeczytajmy dokładnie:

 "Kolejne etapy powrotu do normalności będą wprowadzane stopniowo, gdy przyrost zachorowań  w naszym kraju będzie niski. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy rezygnować z dyscypliny społecznej i przestrzegania obowiązujących ograniczeń. Pamiętajmy, że to od nas zależy, jak szybko będą wprowadzane kolejne etapy powrotu do nowej rzeczywistości!"

Przeanalizujmy ostatnie zdanie , które jest NAJWAŻNIEJSZYM zdaniem w tej całej instrukcji obwieszczającej nam ICH PLANY dla Polski .

Mówią ONI o powrocie do NOWEJ RZECZYWISTOŚCI po zakończeniu "epidemi"

Mamy to CZARNO NA BIAŁYM drodzy rodacy - N O W A   R Z E C Z Y W I S T O Ś Ć!!!

To oznacza że ostatecznym celem epidemi w Polsce jest wykreowanie NOWEJ RZECZYWISTOŚCI .Skoro tak ,to znaczy że stara rzeczywistość jaką znamy sprzed oszustwa epidemii JUŻ NIE WRÓCI .

Znając uczucia jakim darzy naród wybrany szatan i jego nasienie nie miejmy złudzeń że ta nowa rzeczywistość to coś lepszego i dobrego dla nas .

A teraz z drugiej strony, przypomniałem sobie artykuł Henryka o władzy szatana, gdzie jest znakomicie wyjaśnione że ONI muszą nas informować o swoich planach .

https://www.zbawienie.com/ws.htm


Oni muszą informować ludzi co zamierzają....A zatem drodzy bracia i siostry mamy podany najbliższy szatański plan oszustwa epidemii w Polsce.

Na protesty publiczne nie czas i miejsce ,chyba że naród wybrany wyszedlby na ulice śpiewając psalmy i hymny z błaganiem do Boga tak jak to bywało kiedyś nie raz w historii Izraela ,którą znamy z Biblii.

Dlatego  to na nas świadomych prawdziwego stanu rzeczy czcicieli Boga oddających Mu cześć w duchu i prawdzie spoczywa obowiązek modlitw za naród wybrany .My którzy rozumiemy swoje pochodzenie i przyczyny niewoli w której się znaleźliśmy oraz znający prawdziwą historię musimy wznosić błagania z protestami do naszego Boga przeciwko morderczym planom szatańskim wobec Jego narodu , który jest nieświadomy że może się 'odwołać ' do władzy Najwyższej czyli do Boga !!!

Znając historię naszego narodu oraz 'specyfikę' panujących nad nami osobników z ramienia szatana WIEMY doskonale że po władzy NICZEGO dobrego nie możemy się spodziewać.

Poczynając od potopu szwedzkiego poprzez okres zaborów ,2 wojny światowe , 40 lat jawnego komunizmu aż do obecnego hybrydowego systemu ukytego terroru który zamierzają przekształcić w NOWĄ bliżej nam nieznaną RZECZYWISTOŚĆ błagajmy naszego Boga aby to przerwał i zniszczył to oszustwo epidemii - mamy ogromne szanse że nas wysłucha!!!

Dodam jeszcze że Bóg i tak wyzwoli swój naród wybrany w stosownym ,ustalonym przez siebie czasie ale nasze blagalne modlitwy bedą w niebie świadectwem że Bóg ma tu na ziemi wierne grono czcicieli spośród swego ludu , które jest kontrastem dla oskarżeń szatana, który "dniem i nocą oskarża braci naszych "!! -Objawienie 12:10
http://www.bibliamesjanska.com/Ap/12.html


Boże, Ojcze nasz przerwij ich morderczy plan względem Twego ludu , o to Cię prosimy w Imieniu Syna Twego Isusa Chrystusa.
Niech tak się stanie!!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

27th Kwiecień 2020, 11:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja otrzymałem takie posta od jednego z czytelników.


Panie Henryku,



Krzysztof Bosak (kandydat na prezydenta) na konwencji Konfederacji w dniu 14.03.2020.


Od 10 min 37 sek zaczyna omawiać program wyborczy, a w 10:58 następuje zmiana tła na 'Nowy Porządek'


Podczas swojego wystąpienia nader często operuje symboliką dłoni 666





Expose premiera M. Morawieckiego z 2019 roku. Od 12:50 do 13:20 'o kształtowaniu nowego porządku ... w imię normalności'






Promowane hasło 'nowa normalność' i logo na stronie rządowej https://www.gov.pl/photo/format/2f9db486-f168-46cc-bb87-5d75f6e0892d/resolution/729x308



Na tym filmie o góry widać napis: Nowy Porządek. A co to teraz jest po rządami naszych... hmmm... liderów? 


Stary bałagan stworzony przez nieudolne i krwiożercze oraz chciwe władze!


Spodziewajmy się więc czegoś czegoś znacznie gorszego od lichwiarskich syjonistycznych władz. 


Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że oni z nas do tej pory zdzierają co najmniej 70% wszystkiego, co zarabiamy. To jest rabunek w biały dzień plus faszerowane nas truciznami oraz fałszywym alarmem o jakiejś pandemii, o której już na rozpoczęciu Olimpiady w Londynie zapowiadano i to szeroko.



A ci lichwiarze udają naszych wybawicieli. I mają rację bo wybawiają nas od każdej złotówki.


Zastanówmy się nieco tak na poważnie.


Jakim prawem ci lichwiarze stosują lichwę, zabronioną przez Biblię?


Jakim prawem sprzedają nam za ogromne pieniądze (na LICHWIARSKICH pożyczkach) skoro nie oni stworzyli Ziemię!?


Spróbujmy im sprzedać Antarktydę, OK? To jest taki sam szwindel. Ja im mogę sprzedać Pałac Kultury, chociaż chodzi w nim o  kulturę lichwiarską.


Może większość już nie pamięta, ale nawet za komuny ziemia była bezpłatna i dawana ludziom przez rząd pod budowę domu, na działki ogrodnicze, na pola do uprawiania czegokolwiek.


A nowe władze żądają olbrzymich kwot, które są w dodatku obciążone lichwiarskimi odsetkami, które płaci się praktycznie do końca życia. A Polacy na takich... głosują!


Przeczytajmy sobie ten artykuł ukazujący, w jaki sposób jesteśmy nieustannie oszukiwani oraz drastycznie okradani.


http://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htm

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

27th Kwiecień 2020, 14:37
Wieści na szybko z pracy .

Wszedłem w komputerze dziś w dział planowania zleceń i zobaczyłem że zaczęły "wpływać " nowe zlecenia.

Niektóre firmy odbiorców zaczęły się odzywać, prócz teto pojechałem wózkiem widłowym na rampę i zobaczyłem że ładowane są tiry z płytą HDF a mamy spakowane ponad 7 000 000 metrów kwadratowych..

To by znaczyło że PRAWDOPOPODOBNIE zaczął się proces "powrotu do NOWEJ RZECZYWISTOŚCI " lub nazwanej inaczej NOWYM PORZĄDKIEM z posta Henryka powyżej.

Wygląda że ta bliżej nieokreślona zmiana jaką szykują nam władzę obejdzie się na spokojnie.... i narod wybrany nie ucierpi ...Prośmy Boga oby tak było ! bounce

Pytanie tylko co kryje się za TĄ ZMIANĄ ....Bestia czy jeszcze nie....dużo wskazuje na Bestie.... A jeżeli tak to znak Isusa coraz bliżej drodzy bracia i siostry!!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

29th Kwiecień 2020, 11:29
Message reputation : 100% (1 vote)
W Polsce do ludzi nie dociera dokąd to wszystko zmierza z oszustwem bądź inaczej symulacją epidemii .

Rząd nasienia węża nastraszył naszych rodaków obniżką wypłat, teraz straszą suszą i podwyżką cen żywności. Byłem dziś w piekarni i faktycznie chleb skoczył z 3.8 na 4.0 złote.

Teraz serwują nam powrót do NOWEJ normalności i ludzie ZGADZAJĄ się na wszystko byle było już dobrze. Naród wybrany chce tylko żyć w spokoju i nie słuchać o żadnych niebezpieczeństwach ani ostrzeżeń uważając takie informacje za NARZEKANIE .Tak wczoraj usłyszałem w pracy że "narzekam" .

Nie ważne że ta NOWA normalność to będzie CAŁKOWITY brak już jakiejkolwiek wolności - naród wybrany chce tylko swobodnie chodzić po ulicach, jeździć na grille nad jeziorko ,jeść i pić i zarabiać by na to starczyło a może kredycik intratny dadzą...

Tak oszukali ludzi z tzw "prawicową" władzą w Polsce czyli PiS (nazwa nieważna - mogłoby być FIS GIS czy PO )
W Polsce jest dyktatura i to od dawna, wszelką opozycja to opozycja na pokaz dla zmydlenia oczy - ONI szykują, ba już wprowadzają i częściowo wprowadzili jeszcze gorszy reżim niż ten sprzed 1989 ! Te 30 lat po okrągłym stole to była część planu aby społeczeństwo uwierzyło że te czasy gdy ze strony rządu i milicji groziło niebezpieczeństwo A NAWET ŚMIERĆ bezpowrotnie minęły.

Nic dalszego od prawdy .Oni planują wszystko na wiele lat do przodu , na 50 ,100 i więcej - mowa tu o szatanie i zepsutych aniołach stanowiacych jego rade doradczą.

I tak teraz ludzie chodzą w maskach CHOCAŻ NIE MUSZĄ !!
Nie wierzą że te maski pomagą ale chodzą ponieważ ich nastraszyli przez co chcą powrotu do tej nowej rzeczywistości. Ludzie sami się na to godzą. W 90 procentach zgodza sie nawet  NA PRZYMUSOWE szczepienia byle bylo NORMALNIE...

Módlmy sie do naszego Ojca ,ktory jest w niebie aby TO POWSTRZYMAŁ I zakończył tą drogę na rzeź tak jak sam zapowiedział!!!

Ja od kilku dni nie zakładam tej maski nawet jak idę do dużych marketów czy po prostu wychodzę z auta .Nikt mi jeszcze nic nie powiedział , ja zachowuje się normalnie, nie nerwowo i ludzie także są spokojni , filozofia owiec .....Nikomu nie sugeruje jak ma czynić ale ja się nie zgadzam z tym zarządzeniem władz, które tak naprawdę jest niezgodne z konstytucją...A jakby co to odmowie przyjęcia mandatu od milicji i sprawa do sądu , jeżeli takowa kiedykolwiek się odbędzie....

Reasumując to wszystko to naród wybrany jest prowadzony jak stado do rzeźnika i do tej rzeźni idzie dobrowolnie. Naród wybrany chce żyć spokojnie ale nie chce słuchać o Ewangeli o Królestwie, która mówi właśnie o tym że Bóg da nam BARDZO SPOKOJNE życie w ziemi mlekiem i miodem płynącej czyli ziemi izraelskiej .Po prostu w to nie wierzą...

Dlatego Bóg powiedział że JUŻ DŁUZEJ NIE POZWOLI na to i wyzwoli swój lud , który będzie tym bardzo miłe zdziwiony .
 


Księga Ozeasza
Rozdział 3:
(5) Potem synowie Izraela powrócą i będą szukać Pana, Boga swojego i Dawida swego króla, i będą zdumieni Panem i jego dobrocią w dniach ostatnich.

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 15:

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."

Chwała i cześć na wieki wieków Tobie Panie, Boże nasz za te Twoje wspaniałe obietnice , które niechybnie spełnisz!!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

1st Maj 2020, 21:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Chciałem pokasować dziś stare Smsy i trafiłem na to :

Czwartek 16 kwietnia 2020 13:08
"Od dzis obowiazuje nakaz zaslaniania ust i nosa. Przy wychodzeniu z domu zakryj te czesci twarzy. Wiecej: https://www.gov.pl/web/koronawirus/zaslon-usta-i-nos "

Nie czytałem tego szatańskiego obwieszczenia i postanowilem przeczytać .I dobrze .Znalazłem takie coś :

"Zakrywać usta i nos muszą co do zasady wszyscy. Wprowadzamy jednak kilka wyjątków. Wśród nich znajdują się:

•dzieci do 4 lat,

osoby, które mają problemy z oddychaniem (okazanie orzeczenia lub zaświadczenia nie jest wymagane),
(...)"  


W tych maseczkach KAŻDY ma problemy z oddychaniem !!!

Widzicie to drodzy bracia i siostry, rodacy ?!!

Absurd tej całej epidemii można nawet wyczytać z ICH oficjalnych zarządzeń...

Ten punkt można swobodnie użyć w przypadku jakichkolwiek pytań o brak maseczki .

Nie skłamiemy ponieważ mamy problem z oddychaniem ...gdy założymy maseczkę i się dusimy .Nie musimy mieć żadnego zaświadczenia od lekarza .

Świadome niedopatrzenie władz ?....Osobiście wątpię w to , raczej jestem skłonny przypuszczać że to furtka ...dla czytających ze zrozumieniem !!!

Czyżby MUSIELI zawrzeć taki punkt dający tak SWOBODNĄ interpretację ,która może być nawet podstawą ewentualnej obrony w sądzie ?

A do tego czasu oszustwo epidemi może zostać całkowicie ujawnione ...jeżeli nastąpi już zmiana władzy na nowych 10 króli.

Zmiana ta może już być BARDZO bliska widząc po braku cenzury na Internecie wobec syjonizmu .Tylko TV jest ostatnim bastionem propagandy syjonistyczno-żydowskiej.

Biblia zapowiada zmianę władzy na nowych 10 króli oraz zapowiada fałszywego mesjasza Edomu ,może chodzić o króla z Daniela rozdział 7 i to by oznaczało "sojusz" Bestii i Edomu .Skoro Edom to głowa śmiertelnie raniona ....
Natomiast Protokoły szatańskie mówią o zniszczeniu syjonizmu aby dać grunt pod władzę absolutną żydowskiego króla .

Protokoły mogą być tylko marna kopią szatana ,który chcąc ratować swój autorytet zapowiada PLAN BOŻY dla świata jako swój .

Ten oszust i kłamca nic nowego nie zrobi prócz tego co jest w proroctwach czyli ziemię czeka zmiana władzy na 10 króli , którzy ogołocą wraz z Bestią Nierzadnicę ,by potem oddać swą władzę Bestii. Oczywiście szatan także będzie musiał oddać władzę Bestii po przegranej wojnie w niebie o chłopczyka i przegranej walce o maszerujący na pustynię naród wybrany.

Polityczny syjonizm może zostać kozłem ofiarnym by wypromować nowy tym razem już ostatni 3.5 roczny system Sądu Boga i Syna nad nimi wszystkimi przed Królestwem Bożym .

Stara zagrywka - dobry i zły glina.

Celem ostatecznym szatana i Bestii będzie zwieść i namówić jak największą liczbę ludzi do wzięcia znamienia 666 aby podzielili oni ich straszliwy koniec .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

5th Maj 2020, 11:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Myślałem dziś dalej w temacie nadchodzących zmian .

Nasienie węża jest podniecone i podekscytowane tym co się zaczęło dziać czyli zmianami , które mają na celu wypromować i wprowadzić terror na ludzkość .Oni się wręcz nie mogą doczekać kiedy ICH zboczona i plugawa natura nie będzie musiała już być ukrywana jak to jest obecnie.

Tą jawność obiecują im szatan i Bestia i nasienie węża wiąże z tym jak to nazywają New Agem WIELKIE OCZEKIWANIA.

W TVP pojawił się nowy serial pt: "Będzie dobrze" o tematyce ....EPIDEMI!!

Ramówka serialu to kolejno pojawiający się aktorzy na ekranie , którzy pokazują dobrze znany znak 666 za pomocą palców oraz jednocześnie mrugając okiem.Jeszcze takiej jawnej manifestacji liczby imienia Bestii wraz z okiem szatana nie widziałem w Polskiej TV.

Spójrzcie na celebrytów – ONI wręcz nie ukrywają swej radości z oszustwa epidemii oraz z  tego że po wszystkim "BĘDZIE DOBRZE" – Te hasła rzucają w TV i radiu non stop .Do tego dochodzi mowa w stylu – "łapmy dobre wibracje " , "Ładujmy się pozytywną energią w tych trudnych czasach ... ALE nie martwcie się ....BĘDZIE DOBRZE!"

Nic się nie zmieniło od starożytności to jest wciąż ta sama religia co przed potopem – jawna wyuzdaność  mieszania DNA istot anielskich z ludzkim i zwierzęcym , to co się dzieje teraz w ukryciu a ma ujrzeć światło dzienne – Na to ONI czekają , to ich tak uskrzydla – ponowne zniewolenie ludzkości i uczynienie z siebie bogów przyjmujących cześć od ludzi . Tylko tym razem tak to ustawiają aby ludzie DOBROWOLNIE szli wziąć znamię Bestii.Stąd ten cały pęd "technologiczny" z 5G , smartfonami oraz "wirtualną rzeczywistością" .To jest stara gnoza w nowej odsłonie – "Bóg istnieje ,stworzył ludzi ale nie interesuje sie ludzkością i MY wprowadzimy was na nowy poziom rozwoju "

Watykan nazywa to - Nowym Humanizmem - ogólnoświatowa religia wolności od Prawa Bożego !

Dlatego Objawienie Isusa mówi że kto wezmie znamię tym samym odrzucają Boga i Syna  podzieli los bestii,szatana i nasienia węża. Oczywiście decyzja będzie w pełni świadoma ponieważ nastąpi ostrzeżenie anioła przed wzięciem znamienia oraz działalność dwóch świadków .

Tylko nasienie węża nie wie i nie wierzy że ...SZATAN ICH OKŁAMUJE !!!

Ta ich jawna wolność gdy nie będą musieli się już przed nami ukrywać  będzie chwilowa i nie potrwa dłużej niż 42 miesiące z czego część z tego czasu to i tak będą plagi gniewu Bożego na mieszkańców ziemi , którzy będą oddawać cześć Bestii czyli znaczna liczba nasienia węża oraz ludzi .Są to ci którzy nie są zapisani w Księdze Żywota Baranka.

My znamy prawdę na temat czasu 42 miesięcy oraz zjednoczeniu plemion Izraela i że Narodu wybranego już nie dotknie władza Bestii.

Co zauważyłem że prawda przebija się także wśród wielu uczciwych ludzi w USA , którzy także wiedzą i wiele ujawniają prawdy z nadchodzącego czasu Bestii. Lecz nie znają oni prawdy na temat wyzwolenia prawdziwego Izraela ponieważ ta nowina jest w tej chwili przeznaczona tylko i wyłącznie dla narodu wybranego i to wybranych przez Boga dla przyjęcia nauki i skorzystania z prawa do zbawienia poprzez nawróceniu JUŻ TERAZ przed przybyciem Syna Bożego Isusa Mesjasza.

Wszystko wskazuje że polityczny syjonizm spełnił swą rolę i nadchodzi czas władzy Bestii oraz 10 króli .Tyle wiemy z proroctw naszego Boga . Widzimy że epidemia jest oszustwem a ONI wszyscy cieszą się jak dzieci na samą myśl że będzie im DANE zwyciężać i zabijać "świętych " czyli ludzi , którzy nie wyprą się Boga  oraz  Isusa Chrystusa. Natomiast w USA dąży się do wojny domowej podjudzając ludzi przeciwko syjonistą na których stara się zrzucić winę za "kryzys epidemii" . Z tej zawieruchy może wyłonić się 'zbawca' fałszywy mesjasz wraz z Bestią i na te wydarzenia najwyrazniej ONI wszyscy z utęsknieniem czekają – stąd u NICH taka radość i optymizm .

Objawienie Isusa
Rozdział 13:

(4)I oddali pokłon smokowi za to, że dał Bestii moc, a także Bestii oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż może z nią walczyć?

Jakże będą zdziwieni gdy ich fałszywe nadzieje które ulokowali w bestii i szatanie wierząc że oni są w stanie ICH ocalić aby mogli żyć według swej złej nielegalnie zrodzonej natury okażą się kłamstwem. Lecz i to ich nie skłoni do porzucenia swych złych uczynków , gdy spadną plagi Boże, dlatego Isus nasz Król i Nauczyciel powiedział :

Ewangelia Mateusza
Rozdział 15:

(13) A On odpowiadając rzekł: Wszelki szczep, którego nie wszczepił Ojciec mój niebiański, wykorzeniony będzie.

Objawienie Isusa
Rozdział 13:

8. I oddadzą jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.

Rozdział 14:

(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon Bestii i jej ikonie i przyjmie pieczęć na swoje czoło lub na swoją rękę,
(10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha Jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.
(11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon Bestii i jej ikonie, ani nikt, kto przyjmuje pieczęć jej imienia.
(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

5th Maj 2020, 14:13
Message reputation : 100% (2 votes)
Ja właśnie piszę artykuł na temat wielu detali czasów końca i nie mogę się nadziwić ludziom z powodu ich ignorancji wobec faktów.


Owe fakty to czasy końca i najważniejsze; grozi ludziom głód na całej ziemi. Z głodem jest taki problem. 


Jeżeli jednego dnia nie zjesz, już jesteś słaby. Jeden czy dwa dni i zaczyna się olbrzymie osłabienie, apatia, chęć przeżycia, czyli zachowanie jak najdłużej resztek energii.


Widziałem w pewnych materiałach jak to działa i to zawsze tak działało, także za czasów rewolucji bolszewickiej, gdzie nasienie węża wymordowało około 66 mln ludzi, głównie głodem.


Najwyraźniej strategia władz jest taka, aby nikt się nie spostrzegł, że nadchodzi głód, bo kiedy nadejdzie, nikt już niczego nie będzie mógł zrobić. Owszem, jak poje trochę liści i trawy, każdego mięsa z ludzkim włącznie to jeszcze nie umrze ale nie będzie już chodził tylko będzie... łaził jak szkielet.


Bardzo precyzyjnie te właśnie czasy opisał Ezdrasz.


II Ezdrasza 15


(16) Bo będą zamieszki między ludźmi, narastające mocno jedni przeciwko drugim, oni nie będą mieli szacunku dla swego króla lub szefa swych przywódców. 


(17) Ponieważ człowiek będzie chciał iść do miasta, ale nie będzie mógł. 


(18) Bo w swej pysze miasta będą w zamieszaniu, domy będą wyniszczone a ludzie będą w strachu. 


(19) Nie będzie miał litości człowiek nad bliźnimi swoimi, ale będzie atakował ich domy mieczem i plądrował ich mienie z powodu głodu chleba i wielkiego ucisku.
 


Jeżeli proroctwa się spełnią, to Słowian tym razem nie dosięgną takie głody.


Jeżeli to jest Wielki Ucisk - czyli WIELKI BIBLIJNY UCISK - wiele na to wskazuje, to wszystko w każdej chwili może się wydarzyć.


Jak Bartek słusznie zwrócił uwagę na jeden werset: nikt nie zna dnia ani godziny ale z miesiącem czy dwoma to się raczej nie pomylimy. 


Dlatego już teraz musimy czuwać i być gotowi na wszystko.


Pamiętajmy o jednej ważnej kwestii.


Jeżeli to czytasz i czytasz wersety biblijne i miłujesz Boga oraz oczekujesz także Królestwa Bożego, według słów Boga to... Duch Boży tobie to objawił

Doceń to!!! Biblia mówi o tym wyraźnie!!!


Dlatego inne narody o tym nie wiedzą i będą tym wszystkim z perspektywy Narodu Wybranego bardzo zaskoczeni widząc Isusa na niebie (znak), porwanie części Słowian czyli 144.000 oraz ucieczka Słowian pod ochroną Boga i Syna na pustynię.


Jutro podam wiele dotychczas nie znanych szczegółów odnośnie czasów końca. Będzie klika niespodzianek, co ostatnio jest widoczne w tym co ja piszę a także w tym co Bartek ostatnio wspaniale pisze.


Wszystko, co już wiemy nie ma odzwierciedlenia w żadnych innych materiałach na całym niemal świecie.


To nie jest przypadek!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

10th Maj 2020, 13:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Wybory nie doszły do skutku .

I chwała za to Bogu że nie dopuścił by Naród Wybrany musiał głosować na swych oprawców pod groźbą zamknięcia do więzienia ... a takie plany były .

Mamy czasy końca i pęd do Wielkiego Ucisku jest faktem ponieważ realizowane są wszystkie złowieszcze plany szatańskie wobec ludzkości  , które od kilkunastu lat są ujawniane na internecie.

To już się dzieje , ONI zaczęli to wprowadzać w życie od czasu ogłoszenia fałszywej epidemii . Wszystko oczywiście co robią to dla naszego dobra i bezpieczeństwa ! affraid  Twisted Evil  Exclamation

Dążą do wywołania wojny światowej a zaczęli od USA i chyba nie widzą że zaczęły się realizować proroctwa Boże , które właśnie mówią o zniszczeniu USA czyli Babilonu .

Naród Wybrany jest już pod specjalną ochroną Boga a to widać chociażby po tym że liczby uświadomionych i pouczonych przez Boga naszych rodaków rosną .

Księga Daniela
Rozdział 12:

(4) Ale ty, Danielu, zamknij te słowa i zapieczętuj księgę aż do czasów końca, kiedy wielu będzie nauczanych i wiedza się powiększy.

A nasze modlitwy za Naród Wybrany są wysłuchiwane przez naszego Ojca .Modliliście się  do Boga aby nie dopuścił do tych wyborów , aby nie zmuszali nas do wybierania tych złoczyńców? ...Ja się o to modliłem.

Naród Wybrany czeka już na wyzwolenie , ponieważ następnego pokolenia może już nie być jeżeli to miałoby trwać nadal . Ludzie są już tak zmanipulowani i zwiedzeni że nie interesuje ich nawet przyszłość narodu – byle za ich życia było dobrze a po śmierci .... no właśnie.

Lamentacje Jeremiasza
Rozdział 4:
(21) Wesel się i raduj, córko Edomska, która mieszkasz w krainie Us. Także do ciebie przyjdzie kubek: upijesz się i obnażysz.
(22) Kończy się twoja wina, córko Syjońska. On już nigdy nie skaże cię na wygnanie. Ukarze twoją winę, córko Edomska, odsłoni twoje grzechy.

To proroctwo się spełnia – kończy się niewola Narodu Wybranego – nas Słowian rzeczywistych potomków dwunastopokoleniowego Izraela.

Jeżeli Bóg nie wkroczy i nie zakończy niewoli Narodu Wybranego to naród po prostu wyginie...

Dlatego Bóg powiedział :

2 Księga Ezdrasza
Rozdział :

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,
(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."
(12) Niech rozpacza Egipt i jego fundamenty z powodu plagi wyroku i kary, które Bóg na niego sprowadzi.

Bóg powiedział że przerwie  tą drogę na rzeź w której nieświadome owce idą wprost na śmierć .Bóg przysiągł na samego siebie że zakończy niewolę swego ludu a żeby to mogło się stać to Naród Wybrany musi istnieć !

Rozejrzyjcie się wśród naszych rodaków – Nie jest tak ?

Większości nie interesuje prawda na tema tego co się dzieje ponieważ są ślepi i głusi na to i nie umieją pojąć prawdy i zrozumieć obietnicy Boga naszego na temat wyzwolenia.

To już ten czas bez wątpienia drodzy rodacy i musimy być stale gotowi na powrót naszego Króla Isusa Chrystusa.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:
(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.


Módlmy się codziennie za Naród Wybrany do naszego Ojca Boga Wszechmogącego .

Niech nasze modlitwy oraz dobre uczynki oparte o Przykazania Boże będą przeciwwagą dla stałych
oskarżeń szatana wobec naszych nieświadomych braci i sióstr dalej tkwiących w iluzji kłamstwa zwanej "tym światem"
.



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

11th Maj 2020, 14:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Super express, gazeta nasienia węża po RAZ kolejny wydaje tzw. numizmat czyli medalion , pieniążek czy jak tam nazwać to plugastwo z podobizną  kapłana Rzymu Jana Pawła 2 ,który swój pontyfikat poświęcił ohydzie Sydończyków Królowej Nieba - tzw Matce boskiej.

Dużo ludzi kupuje tą gazetę i kupią razem z nią ten przeklęty bałwochwalczy przedmiot i może nawet beda to nosić jak to się mówi "Na szczęście bo nie zaszkodzi ".

Zadajemy sobie pytanie .

Czemu gazeta należąca do nasienia węża wydaje takie rzeczy związane z bałwochwalczym chrześijaństwem rzymskim ?

Oni którzy dażą do praw Noachickich sami wciskają naszym rodakom bałwochwalcze przedmioty kultu .

To nie jest pomyłka i nieświadome działanie z ICH strony .

Ponieważ to należy do ich zadań!

Jest to część promowania bałwochwalstwa i trzymania Narodu Wybranego z dala od Boga i prawdy o tożsamości Polaków!

Oni drzą na samą myśl że Naród Wybrany może wyjść na ulice z modlitwa do Boga !

Czy do tego dojdzie?

Nie dojdzie, proroctwa mówią jasno że Naród Wybrany będzie zdziwiony i zaskoczony pomocą od Boga .


Bóg powiedział że "nie pozwoli już dłużej" żyć swemu ludowi w symbolicznym Egipcie. Zakończy drogę na rzeź ,którą kroczy nieświadomy naród wybrany porównany do owiec.

Dlatego Ci z was drodzy czytelnicy których nazywam w postach swymi braćmi i siostrami - Ci którzy "strzegą Przykazań i przepisów Boga " - módlmy się za Naród Wybrany aby nasz Bóg odebrał należną mu cześć i chwałę gdy go wyzwoli !

Ci których Bóg wybrał już teraz aby poznali ,zrozumieli i uwierzyli w Jego Słowa ,które niechybnie się spełnią.

(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.

(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.

(76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."(2 Ezd 16)



Ku chwale Ojca naszego Boga Wszechmogącego !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

13th Maj 2020, 21:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Objawienie Isusa
Rozdział 2:
(9) Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów (Judejczyków), a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Teraz zadajmy sobie pytanie .

Kim są czołowi politycy z ekranów TV oraz pierwszych stron gazet w Polsce obwieszczający nam szatańskie rozporządzenia ucisku ?

Kim są J.Kaczyński , Premier Morawiecki, minister biofarmy Szumowski i reszta znanych nam person od lat ?

Jest to nasienie węża, głównie Żydzi podszywający się pod Polaków .To synagoga szatana !

Nie bójmy się używać tych dwóch nazw własnych:
1) Nasienie węża.
2) Synagoga szatana.

,które objawił nam Syn Boży nasz Król i Nauczyciel Isus Chrystus.

Te dwie nazwy, nie odnoszą się nawet do żadnego konkretnego gatunku stworzenia Bożego, ponieważ nasienie węża to nie jest gatunek .

Bóg stworzył swoje stworzenia dzieląc je na gatunki ,natomiast nasienie węża nie zostało stworzone przez Boga- powstało jako owoc buntu szatana a później aniołów.

Nazywajmy rzeczy po imieniu bracia i siostry i nie bójmy się używać nazw "nasienie węża" oraz "synagoga szatana" w odniesieniu do NICH biorąc przykład z naszego Króla Isusa .

Nasienie węża sprawujące obecnie morderczą ,bezduszną i psychopatyczną coraz bardziej widoczną tyranie wobec narodu wybranego oraz reszty zamieszkanej ziemi już niedługo zostanie osądzone i skazane stosownie do ich złych uczynķów przez naszego Króla Syna Bożego Isusa Chrystusa , który otrzymał tak olbrzymią władzę i moc od Ojca Boga Wszechmogącego.

Objawienie Isusa
Rozdział 22:
(11) Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca.

(12) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku.

https://arzareth.home.blog/2020/01/14/ku-krolestwu-bozemu-czesc-pierwsza-koniec-wladzy-nasienia-weza-czyli-sad-krola-isusa-chrystusa-nad-nimi/


Ku chwale Boga i Syna !!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

14th Maj 2020, 03:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Następny post do kolekcji o synagodze szatana.


Post jednego z czytelników.


-----------------------------------------


Witaj Bracie

W Policji przebierańcy...Przynajmniej w stolicy i tam gdzie są demonstracje.
Oczywiście są to informacje od agenta, który szczuje ludzi, żeby wyszli i zaatakowali Policję. 
Szpitale są puste. Czekaja na ofiary zamieszek..




pilne ! NIE MA POLSKIEJ POLICJI PRZEJĘŁA JĄ PRYWATNA FIRMA Z USA


  


Ptaki mądrzejsze od nas - atakują antene 5g

 

Chyba gołębie...Czyżby sygnał i dla nas od Boga, że przymierze trwa dalej?


Czyli rząd 'polski' synagogi szatana to skrajny wróg Narodu Wybranego.
------------------------------------------------------------------------------------------------


I mój dodatek...

Komuna bolszewicka w Polsce nadal rządzi.






A w USA już przygotowują gilotyny. Są zdjęcia...


https://amg-news.com/fema-smart-guillotines-placed-in-fema-internment-camps/

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

14th Maj 2020, 20:37
Message reputation : 100% (2 votes)
Oszustwo epidemii które zaserwowała nam władza nasienia węża służy jako przykrywka pod wiele 'spraw.

W imię wspólnego bezpieczeństwa i odpowiedzialności nawet za innych formuje się coraz to bardziej wyszukane pomysły aby ludzi pozbawić wolnej woli w podejmowaniu decyzji co do swego życia .

Jak to sprytnie jest zrobione za pomocą psychologii - "Bądź odpowiedzialny za siebie i za innych " .Sami zresztą widzicie co jest grane i jak ludzie ze strachu przed potępieniem ze strony innych ludzi "grają " w tą ich grę.

Lecz nie wszyscy , zauważyłem że coraz więcej ludzi ściąga maski ....

Jedną z opcji którą forsują pod pozorem fałszywej epidemii są płatności bezgotówkowe. Program "Polska bezgotówkowa" jest już od dłuższego czasu znany w naszym kraju .

A teraz mówi się abyśmy "bezpiecznie płacili bezgotówkowo" czyli kartą z obawy przed rzekomym wirusem.

To kwestia czasu jak 'wpadną' na pomysł że karty także nie są bezpieczne i co dalej?

Znamy odpowiedź - chipy czy coś jeszcze innego - pęd ku znamieniu Bestii .

Póki co w Polsce jest bezpiecznie. Bardzo o nas "dbają " abyśmy żyli normalnie ! Hahaha dobry żart.

Ale na poważnie, szatan wie że Naród Wybrany zostanie niedługo zgromadzony i najwyraźniej nic poważnego już nam z jego strony nie grozi. Oczywiście poza ostatecznym jego atakiem ale ten będzie już po wyrzuceniu diabła i jego aniołów z nieba .

Póki co gorąco to się robi w USA , jak na bieżąco informuje Henryk podając aktualne informacje.

Co by nie było jak nastąpi większy ucisk na Naród Wybrany to Bóg zainterweniuje przerywając ta drogę na rzeź , którą prowadzą niczego nieświadomych naszych rodaków wprost ku zagładzie .

Tak sobie teraz pomyślałem że droga na rzeź trwa i jak nieświadome owce symbolizujące Naród Wybrany dojdą do bram rzeźni to Bóg to PRZERWIE jak sam zapowiedział.

Nie pozwoli aby doszło do rzezi swego ludu - tak jak jest w znanym nam dobrze proroctwie.

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."

To wszystko musi się stać ale Bóg już nie pozwoli aby Jego Naród Wybrany został ponownie zdziesiątkowany.

On sam go wyzwoli i sam osądzi na pustyni .

Módlmy się bracia i siostry codziennie do naszego Ojca aby zakończył niewolę i objął panowanie nad nami jak to było kiedyś nim nasi przodkowie Go porzucili .

To niezmiernie ważne.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach