Zbawienie Narodu Wybranego przez Boga
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 771
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 7th Wrzesień 2020, 05:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Żyjemy pod reżimem i to jawnie ogłoszonym w Polsce i na całym świecie.

Co ciekawe to jeszcze nie tak dawno 'wolny swiat ' walczyl z tzw reżimami jak ten 'okropny' w Libii czy obecny na Białorusi.

Reżim sanitarny tak to się nazywa .


https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Reżim

Tak definiuje reżim ich własna encyklopedia :

"W neutralnym ujęciu politologicznym termin „reżim” określa ściśle zdefiniowany i unormowany tryb postępowania, ograniczający swobodę jego uczestników. Tak rozumiany reżim jawi się de facto jako każdy typ ładu społecznego oraz politycznego."

Nic dodać nic ująć.

My w tym nie uczestniczymy bo nie jesteśmy  częścią tego świata .Należymy do Boga i zaufaliśmy Mu . Zatem nie bójmy się ICH.

Ewangelia Mateusza
Rozdział 10:

(28) Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, ale duszy zabić nie mogą; bójcie się RACZEJ  tego, który może i duszę i ciało zniszczyć w Gehennie.


Covid to nic innego jak ostania prosta  realizowanego  planu szatańskiego w walce z ludzkością trwającej od ogrodu Eden.

Plan ten wkroczył w ostateczny ETAP i Bóg oraz Syn nazywają ten okres "Wielkim Uciskiem jakiego nie było od początku świata i już nie będzie".

Niemożliwy pomysł szatana na CALKOWITĄ władze nad światem którą hybrydy nasienia węża nazywają NWO zostanie przerwany przez samego Boga.

Do nie tak dawna termin NWO był tzw teorią spiskową...Dziś już duża masa ludzi mówi o tym jaki o dziejach się fakcie. I w dodatku chcą negocjować z władzami nasienia węża!

Władzami na których ciąży wyrok od Boga za niewyobrażalne zbrodnie które wszyscy znamy .

Ludzie mają nadzieję i pragną aby wrócił ich beztroski i pełen IGNORANCJI tryb życia jaki prowadzili przed wprowadzeniem COV-ID.

Dobitnie mi to uświadomił przykład kuzyna moje żony jak ostatnio wpadł do nas i narzekał że przez tą epidemie mało miał zleceń. Powiedziałem że dopóki będzie COVID nie będzie normalnie. A on z NADZIEJĄ w oczach że "może to się unormuje że ten wirus po prostu będzie ale już nie będą z tego robić takiej afery "


I tak to wygląda, co pokazała RÓWNIEŻ ostatnia żałosna próba zwrócenia uwagi władz satanistycznych w Szczecinie .

Oni z COVID nie zrezygnują. Sami mówią że NIE MOGĄ .

Jasne że nie mogą i będą w to brneli coraz bardziej.

Nic już nie wróci do tzw "normy " ponieważ to Wielki Ucisk .

Spójrzmy na to szerzej jako świadomi trwającej od tysiącleci walki szatana przeciwko Bogu , Jego Prawu i Jego dzieciom i UFAJMY i nie wątpmy bo Bóg otacza nas opieką od dawna .... a tej opieki jesteśmy świadomi dopiero od niedawna .Od swego ponownego narodzenia.

Ja sobie zdałem sprawę analizując swój życiorys że to prawda i żadne zbiegi okoliczności czy tzw "szczęście " nie ma tu nic do rzeczy. Zróbcie to samo i ...NIE WĄTPCIE w Bożą Moc.

Nie spodziewajmy się tego na co bezmyślnie liczą ludzie tylko bądźmy czujni i gotowi tylko w Bogu pokładając nadzieję i swą ufność.

Liczny się z tym że ucisk się wzmoże i że Bóg przerwie ten NIEMOŻLIWY POMYSŁ szatana na władzę światową pt "NWO" porywając z ziemi do siebie wybranych .

Tylko prośmy Go o to i bądźmy posłuszni Jego Przykazaniom aby ...miał DLA KOGO skrócić te dni !

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze WZGLĘDU  na wybranych będą skrócone owe dni.

Niech się stanie .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 771
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 13th Wrzesień 2020, 12:52
Message reputation : 100% (2 votes)
Długo myślałem i odwlekałem czy napisać na temat ...noszenia maseczek
.
Nie chce ingerować w czyjeś życie bo to życie należy do każdego z was i to od was zależy jak je prowadzicie i jakie decyzje podejmujecie.
Od dawna podejrzewam że maseczki są jednym z elementów przyzwyczajania ludzi do wzięcia 666 .Henryk wczoraj napisał że szczepionki mogą służyć temu samemu .Dokładnie tak samo uważam w szczególności że proroctwa Objawienia Isusa od Boga mówią nam że taka świadoma DECYZJA czeka ogromną część mieszkańców ziemi poza Narodem Wybranym zabranym na pustynie oraz oczywiście grona wiernych i posłusznych Bogu i Synowi 144 000.

Dlaczego ludzie noszą maseczki ? Ze strachu przed rzekomym wirusem ?
Coraz mniejsza cenzura spowodowana dążeniem do trzeciej wojny światowej powoduje że liczba ludzi wierząca w śmiertelnego wirusa spada z dnia na dzień ...

Zatem dlaczego zakładają oni maseczki ?
Głównym powodem jest strach przed mandatami .A przecież można odmówić przyjęcia mandatu ale wtedy pozostaje strach przed sądem. Ludzie bardzo poważnie traktują te INSTYTUCJE dlatego jest tak a nie inaczej .Jakby każdy przestał tak się przejmować sądami i resztą tych intsytucjii to straciłyby by one swoja moc .System by nie działał , padł by jak domek z kart...

Ciężko o tym pisać ale napisze na swoim przykładzie .Ja nie zakładam maseczki jak wchodzę do sklepów .Zachowuje się naturalnie , spokojnie i jak ktoś się patrzy to nie odwracam wzroku tylko ze spokojną twarzą również patrze się tej osobie w oczy. Zachowuje się tak jakbym NIE MUSIAŁ nosić maseczki- bo to jest prawda .Nie musimy ich nosić – nie jesteśmy częścią tego świata , nie uczestniczymy w tym co się dzieje , jesteśmy poza  TYM jako poddani Isusa Chrystusa Syna Bożego.

Ja mam gotową odpowiedz jakby ktoś się zapytał mnie o brak maseczki :
"Jestem ZWOLNIONY z powszechnego PRZYMUSU noszenia maseczki i nie muszę podawać powodu ponieważ jeszcze obowiązująca konstytucja daje mi do tego prawo .Prosze sobie samemu poczytać konstytucje ORAZ ustawę rządową na stronie gov.pl a jakby co może  pani/pan wezwać policje a ja odmówię przyjęcia mandatu ze względu na okoliczności które pani/panu już wyświetliłem."

Nic więcej .Nie musimy nosić maseczek ponieważ UFAMY Bogu naszemu . Mnie jeszcze nikt się nie zapytał w sklepie DLACZEGO nie mam maseczki a ZAWSZE nim jadę do miasta na zakupy modle się do Boga o ochronę przed tym szaleństwem bo ja w tym nie CHCE uczestniczyć i jestem PODDANYM Jego Syna ...i należe do Boga .Jemu ufam i nawet jak mnie spotka z tego powodu jakieś prześladowanie to będzie zgodne z Jego wolą .

Nie musi tak być ale MUSIMY absolutnie ufać Bogu . Spójrzmy na ten aspekt z maseczkami . Trafiają się sytuacje że ...wypraszają ludzi bez maseczek ze sklepu tak że nie mogą oni NIC KUPIĆ!
Coś nam to przypomina ?


Myślę że kwestia maseczek to dobra próba do nauki ZAUFANIA do Ojca Boga naszego a poza tym maseczki to RÓWNIEŻ próby , przymierzanie i powolne przyzwyczajanie ludzie do wzięcia 666 podobnie jak ze szczepionkami .

Nikogo nie namawiam i nie pisze że to GRZECH noszenie maseczki tylko pozostawiam to wam do przemyślenia.

Nie chce być zle zrozumiany – nikogo nie osądzam jak ktoś używa maseczki  ponieważ Bóg jest Sędzią i zna każdego z was z osobna .Ja napisałem na własnym przykładzie PO TO abyście ufali Bogu we wszystkim i aby was wzmocnić w waszej walce z tym światem – tych którzy to ROZUMIEJĄ i to ROBIĄ . Nasza ochrona od Boga poświadcza tylko Jego Słowa i przysparza to Mu chwały . Przemyślałem czy opublikować ten wpis ponieważ nie chce uchybić Bogu w niczym pisząc coś co może wesprzeć ZŁO tego świata i szatańskie plany .

A jeżeli będzie miało dojść do przemocy wobec nas nie możemy reagować tym samym – pamiętajmy że podczas 42 miesięcy za odmowę wzięcia 666 będą ginąć ludzie , którzy nie będą walczyć z oprawcami tylko świadomie DADZĄ się zabić wierząc w to że Bóg ich wskrzesi. Jakiego zaufania do Boga będzie wymagał taki czyn ?!


Nie mówię że  dojdzie do przemocy fizycznej wobec nas  ale TYLKO że nie możemy używać przemocy czyli oddawać "policzek" wobec nikogo kto ewentualnie by nas prześladował za prawdę nawet słownie .

Ewangelia Mateusza
Rozdział 5:
(44) Ale Ja wam mówię: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują.
(45) Abyście byli synami Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.

Nie było mi łatwo o tym napisać bo nie chodzi mi o wywieranie presji na nikogo tylko na spojrzenie na to wszystko jako ...przyszli obywatele Królestwa Bożego mający JUŻ teraz TĄ  świadomość którą obdarzył nas nie KTO inny jak ...sam Bóg Ojciec nasz!

Ten świat przemija a Królestwo Boże  nadchodzi  !

Wiemy o tym wcześniej niż OGROMNA reszta ludzkości wliczając w to również nieświadomy Naród Wybrany poza tymi którym zostało to DANE od Ojca .

Przykazania są na pierwszym miejscu  a kwestie maseczek każdy niech przemyśli sobie sam bo ja nie jestem tym który może wam  powiedzieć że to zle lub dobrze . Ja podjąłem taką decyzje jak wam napisałem , może ktoś robi tak samo i Bóg mu również  pomaga i dlatego napisałem tego posta aby to było świadectwem opieki naszego Ojca wobec posłusznych mu dzieci .

Plan Boga naszego się wypełni bo Jego wola trwa na wieki !

Ku chwale Boga i Syna !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog

thewordwatcher likes this post

avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 771
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 2nd Październik 2020, 13:10
Message reputation : 100% (1 vote)
To było do przewidzenia.

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Gf-ypq10Autor: Twitter/Ministerstwo ZdrowiaMapa czerwonych i żółtych stref zakażeń w Polsce


Żydowskie źródło wzmacniające oszustwo epidemii COVID czyli przykrywki dla Wielkiego Ucisku na RASE ludzką - Niewiaste i resztę jej potomstwa :

https://www.eska.pl/warszawa/czerwona-i-zolta-strefa-ktore-powiaty-znajduja-sie-na-liscie-lista-nowych-obostrzen-ktore-powiaty-lista-ostzregawcza-gdzie-najwiecej-zachorowan-aa-TQuA-sToS-dB3Q.html

I prawdopodobnie to będzie się pogłębiać wraz z jednoczesnym stopniowym ' uwalnianiem' informacji o tym że epidemia to ZWYKŁY pic syjonistycznych władz.

Zgodnie z planem trzeciej wojny światowej aby obarczyć polityczny synonizm cała winą za zło obecnego systemu .

Biblia nazywa to oszustwo 'dobrego i złego gliny' zmianą na nowych 10 króli którzy będą jawnie wspierać Bestie i udawać tych dobrych niszcząc Wielką Nierzadnicę.

I najważniejsze to Bóg natchnie serca nowych 10 króli by wykonali Jego wyroki !Kiedyś ograniczano swobody ze względu na kapitalistyczny zachód- teraz władzę robią to jeszcze skuteczniej ze względu na 'śmiercionośnego wirusa ' który NIE ISTNIEJE .

To biblijny Wielki Ucisk i nie da się udawać że proroctwa nie mówią prawdy

Ufajmy Bogu i nie wątpmy jak pisałem w poście powyżej a nasze wyzwolenie TUŻ TUŻ !


Czy to porwanie czy ucieczka na pustynię pod przewodnictwem samego Boga Ojca jak kiedyś z Egiptu !

2 Ezdrasza
Rozdział 16:


(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.

(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.

(76) Wy, którzy strzeżecie moich Przykazań i przepisów" mówi Pan Bóg, " nie pozwólcie, aby wasze grzechy was pogrążały, lub wasze nieprawości przeważały nad wami."

(77) Biada tym, którzy są zadławieni i przytłoczeni swoimi nieprawościami, tak jak pole jest zadławione krzakami i ścieżka przytłoczona cierniami i nikt nie może tam przejść.

(78) Taki jest wyłączony  i oddany na pochłonięcie ogniem.
2 Ezdrasza
Rozdział 15:


(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."

Niech się stanie !

Czuwajmy!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog

thewordwatcher likes this post

avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 771
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 8th Październik 2020, 22:55
Message reputation : 100% (2 votes)
Lusia podała info:


https://zbawienie.forumotion.com/t362p525-moje-posty-lusia#19062


Teraz będą mogli swobodnie poscyfikować ewentualne już zaplanowane  manifestacje przeciwko oszustwu epidemii.

Po to są ujawnienia tego oszustwa m.in na żydowskim Facebooku aby wywołać u ludzi ...chęć MANIFESTACJI .


Plan szatański trzeciej wojny jest jak widzimy realizowany.

Wojska USA i 'elitarne oddziały ' prewencji tylko czekają na rozkaz tzw 'pacyfikacji czyli ...używajmy dosłownych słów - użycia przemocy , bicia a może i nawet użycie ostrej amunicji wobec demonstrantów i zwykłych gapiów jako również gromadzacych  się .

Nie możemy brać w tym udziału jako poddani Króla Isusa Chrystusa Syna Bożego.

Ujawnienia oszustwa epidemii w ogóle nie biorą pod UWAGĘ Biblii . Nic ludzi nie uczą a jak już coś to świadomie manipulują co odkrył jeden nasz brat w odniesieniu do znanego nam już pana z yotuba i dał znać o tym Henrykowi .Nie pamiętam kanału- taki łysy pan wiecie o kim mowa !

My wiemy CO się dzieje i JAK to się zakończy :

(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

Wielki Ucisk nastał i mamy tego świadomość od kilku miesięcy, tak jak jest coraz więcej dowodów na to że Biblia nie kłamie . Słowo Boga i Syna to czysta prawda i uwierzyliśmy Im na Słowo!

List Jakuba
Rozdział 1:

(17) Wszelki datek dobry i wszelki dar doskonały zstępuje z góry od Ojca światłości; u niego nie ma żadnej odmiany ani nawet chwilowego zaćmienia.(18) Gdy zechciał, zrodził nas przez Słowo, prawdy, abyśmy byli niejako pierwszym zarodkiem jego stworzeń.

Objawienie Isusa
Rozdział 14:


(4) Są to ci, którzy się nie skalali z kobietami; są bowiem czyści. Podążają oni za Barankiem, dokądkolwiek idzie. Zostali oni wykupieni spomiędzy ludzi jako pierworodni dla Boga i dla Baranka.Bóg nam obiecał skrócenie Wielkiego Ucisku co oznacza że do realizacji planu całkowitej zagłady naszego narodu i całej ludzkości ...NIE DOJDZIE!

Znamy masę proroctw, które o tym mówią, tak jak znamy i poznaliśmy już NA WŁASNEJ SKÓRZE co oznacza opieka i przewodnictwo Boga w naszym życiu. Życiu które zmieniliśmy aby podobać się Ojcu !

2 Ezdrasza
Rozdział 16:
(74) "Słuchajcie moi wybrani," mówi Pan. "Oto dni ucisku z zasięgu ręki a ja was uwolnię od nich.

(75) Nie bójcie się i nie wątpcie, ponieważ Bóg jest waszym przewodnikiem.

Módlmy się do Boga o skrócenie tych dni .

Spójrzmy na to z innej strony :

Skoro ucisk się wzmaga to oznacza coraz bliższą INTERWENCJĘ Boga i Syna w celu uchronienia od niechybnej śmierci z rąk szatana wybranych poprzez porwanie do nieba - do Boga.

Zatem wszystko idzie zgodnie z proroctwami i dlatego nie bójmy się, nie wątpmy i NIE POZWÓLMY abyśmy zboczyli z wąskiej drogi.

Nie dajmy się wciągnąć w ICH koronowirusową gre , przestrzegajmy Przykazań i czekajmy cierpliwie na ratunek od naszego Boga nie chwytając za żadną formę miecza, którą przebiegle podrzucają nam wrogowie .


Módlmy się i karmmy codziennie Słowami prawdy Boga i Syna a nie opadniemy z sił do dalszej walki aby zwyciężyć.

Zaufajmy Bogu - On na to czeka !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog

thewordwatcher likes this post

avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 771
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 15th Październik 2020, 21:40
Message reputation : 100% (2 votes)
 Lusia dała ciekawy post :

https://zbawienie.forumotion.com/t362p550-moje-posty-lusia#19103


Zwróćmy uwagę że prasa zagraniczna głównego nurtu wiele ujawnia co do tych tzw 'testów ' co pewnie ma na celu wywołanie niepokojów społecznych zgodnie z planem 3 wojny światowej.

Po to Trump osłabił zaufanie amerykanów do głównych mediów, podobnie jest na zachodzie...

Lecz główne media w Polsce , które ksztaltują obraz rzeczywistośc w glowach 90% naszych rodaków zgodnie milczą ...

Jaki może być tego powód?

Jest TYLKO JEDEN !

To jest zgodne z proroctwem Bożym że tak właśnie miało być!


2 Ezdrasza
Rozdział 15:
(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."

Naród Wybrany jest prowadzony do rzeźni jak owce czyli niczego nie świadomy - ciche ludobójstwo!

Liczby 'chorych rosną bo liczby wykonywanych 'testów ' również rosną.

Media mówią o brakach miejsc w szpitalach. Dlaczego?

Aby usprawiedliwić słuszność budowy obiektów dla 'chorych na COVID ' aby mógli w spokoju przejść infekcje ...

Żeby do końca naród był niczego nieświadomy- nawet jak człowiek zostanie osadzony w takim obiekcie to nie zdawał sobie sprawy z niebezpieczeństwa .

Oni budują obozy w których będą chcieli zabijać ludzi a oficjalnie ogłaszać że...umarli na COVID-19.


Kwestia czasu i to niedługiego a cała Polska będzie czerwona strefą... I więcej obostrzeń ,restrykcji i reżimu - to ich własne słowa z odbiorników TV .

Spójrzcie jak się ŚPIESZĄ!

I robią to tak jak ...ZAPOWIEDZIAŁ Bóg !


"Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,"

BÓG TO ...PRZERWIE !

Nieświadomy lud Boży prowadzony wprost do rzeźni niczym owce...bo są owcami - Lecz to owce Boga i sprawiedliwy Pasterz Isus Chrystus Syn Boży już wkrótce je ponownie wraz z Ojcem zbierze .

Wielki Ucisk to nie bajki ani nawet teoria spiskowa to się dzieje i jest rzeczywistością.

Módlmy się do Boga bracia i siostry o ratunek dla Narodu Wybranego .- Oni się tego boją dlatego tak się śpieszą i NIE UCISKAJĄ aż tak WIDOCZNIE .

Ale my widzimy bo mamy uszy i oczy otwarte przez Boga i Syna , tak jak mówią proroctwa!

Bóg czeka bracia i siostry na nasze codzienne , stałe modlitwy - To na nas spoczywa obowiązek modlitw za naszych rodaków ponieważ Bóg nas wybrał...abyśmy rozumieli Jego zbawienie !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog

thewordwatcher likes this post

avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 771
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

on 17th Październik 2020, 22:13
Message reputation : 100% (2 votes)
To będzie kontynuacja poprzedniego postu .

Zauważyłem i wy pewnie też że wielu narzeka na to że lekarze 'Nie przyjmują' .
Jak coś to teleporada .

Naród nauczony że z każdą pierdołą latali do rodzinnego po lekarstwa teraz został tego pozbawiony .

A jak już co bardziej matarczywi jak już się dostaną do lekarza to usłyszą "podejrzenie Korinawirusa" ...

To jest sterowane - Media "KRZYCZĄ" - "Brak miejsc w szpitalach , wszędzie 'zakażeni' koronawirusem "

Czy to prawda ? Nie wiem nie byłem w żadnym szpitalu lecz że jest problem z wizytami u rodzinnych to wiem od ludzi z ich relacji , a jak ktoś ma chore dziecko to problem jest jeszcze większy...

Jaki tego cel ?

Uzasadnienie ludziom KONIECZNOŚCI budowy specjalnych miejsc, obiektów dla 'zakażonych' aby reszta mogła normalnie korzystać ze "służby zdrowia ".

Ludzie już narzekają na sytuację i ....O ZGROZA - zgodzą się na takie rozwiązanie aby separować " zakażonych" i "odciążyć nadwyrężoną służbę zdrowia "...

Widzicie to ?

Pytanie retoryczne - oczywiście że wiecie co się dzieje.

Naród zamiast zwracać się do Boga dalej zwraca się do tzw "służby zdrowia " z każdą pierdołą.

Lekki kaszelek - do lekarza
Gorączka- do lekarza
Katarek - do lekarza .

A czosnek ? - fuu śmierdzi.
Miód- co ty za drogi 40 zł za słoik.

Ale już 0.7 czystej na weekend plus zapojka i czteropaczek nie jest za drogo a to minimum 50 zł .

Nie mówię o sytuacjach gdy wizyta u specjalisty jest niezbędna jak złamanie czy łatanie chirurgiczne i taka pomoc jest również wyraźnie ograniczona z powodu fałszywej epidemii .

Widać jak na dłoni perfidie władzy szatańskiej .

Dlatego Bóg wkroczy do akcji ponieważ zna On obecne położenie swego ludu , który nie POTRAFI juz calkowicie rozpoznać wrogów którzy nad nim panują - synagogi szatana!

Synagoga szatana robi wszystko aby nie było ZA DUŻEGO sprzeciwu społecznego wobec umieszczania zdrowych okłamanych ludzi w specjalnych miejscach odosobnienia ...Żeby było NORMALNIE !

NOWA RZECZYWISTOŚĆ!

DROGA NA RZEŹ !


Prośmy NASZEGO Ojca Boga Wszechmogącego oprzerwanie tych dni .

Nie wiemy ile to jeszcze potrwa... lecz wiemy że Bóg nam przyrzekł że do ponownej rzezi JEGO narodu nie dojdzie!

A taka rzeź nam szykują,  sprytnie zakamuflowaną tak że nikt nie może w to uwierzyć.... ale OBOZY zaczynają powstawać A słuszność ich budowy MEDIA stale nagłaśniają używając fałszywych powodów nieistniejącego wirusa  !

Nie bójmy się i nie wątpmy w Boga naszego i Jego Syna Króla naszego Isusa Chrystusa!

Przecież nie mamy się czego obawiać,  jeżeli jesteśmy posłuszni Przykazaniom i czuwamy aby nie brudzić swych szat to te wszystkie informacje są i powinny być dla nas powodem do ...RADOŚCI !

Wkońcu o to się modlimy codziennie - " Ojcze nasz przyjdź Królestwo Twoje"bounce  bounce  cheers  cheers  bounce  Basketball

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 771
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

Yesterday at 13:31
Message reputation : 100% (1 vote)
Najnowsze obwieszczenia zbrodniarzy z rządu SZATANA żydowskiego nasienia węża w naszym kraju:

https://duckduckgo.com/?q=wiadomości+&t=samsung&ia=web&iai=r1-0&page=1&sexp=%7B"biaexp"%3A"b"%2C"direxp"%3A"b"%7D

Pierwszy z brzegu link.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-dodatkowe-pieniadze-i-kontrole-dla-lekarzy/y7zww7j?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

Wielki Ucisk się rozwija.

Na początek na stadionie narodowym w Warszawie powstanie "polowy szpital " na 500 łóżek ale nie wykluczają nawet do 1000 miejsc ....

Dodatkowo w każdym województwie ma powstać na początek jeden główny szpital COVIDOWY .

Widzimy sami - zaczynają planować budować obozy w całym kraju, na początku z jednym głównym oddziałem.

W Warszawie na stadionie to 'przetestują' .

Szpitale zostaną 'odciążone' poprzez IZOLACJE w obozach 'zakażonych ' zdrowych LUDZI na nieistniejącą chorobę która jest zwykłym KŁAMSTWEM .

Co dalej ?

Nowe  liczby zgonów z 'narodowego' i oddziałów wojewódzkich?

Napewno do tego dażą- aby epidemia była bardziej 'śmiercionośna' . Chcą mordować bezkarnie Słowian tak jak owce idące na rzeź.

Nie jest mi tak łatwo o tym pisać...Ale pamiętajmy- 100% zaufania do Boga naszego który obiecał że NIKT ze sług Jego nie zginie i możemy być pewni że nie zginie NIKT kto ma nie zginąć i znaleźć się na pustyni - zarówno godny jak i niegodny.


To Bóg będzie sądził swój lud !

Księga Ezechiela
Rozdział 20:
(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził – mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników; wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą – i poznacie, że Ja jestem Pan.


Pamiętajmy o tym !

Wracając do "obozów" to ogłosili dziś że będą poszukiwać kadry do ich obsługi- mówiac ich smoczą mową- "będziemy potrzebować wykwalifikowanego personelu medycznego do walki z COVID "

Na początek wojewoda ma przydzielić część kadry ale to i tak nie wystarczy jak policzyli.. zatem jakiś nabór ?

Płacić mają 175% .

Specjalni elitarni "obozowi kappo " ???

Znając wężową morderczą naturę władz nie możemy TEGO wykluczyć!

Nie bójmy się ICH!

Bóg obiecał że nie dopuści do ponownej rzezi SWOICH OWIEC!


Znamy wszyscy proroctwa o tym mówiące.

Bądźmy wierni Przykazaniom Boga naszego Jego Przymierza z nami - to NIEZMIERNIE WAŻNE !
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog

thewordwatcher likes this post

Sponsored content

Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego . - Page 3 Empty Re: Kłamstwa władzy nasienia węża w Polsce oraz propagowanie bałwochwalstwa wśród narodu wybranego .

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach