Go down
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 5th Sierpień 2015, 10:21
Message reputation : 100% (1 vote)

Dieta beztłuszczowa jaką się teraz wciska otumanionym ludzikom jako zdrową i jedynie słuszną, jest dieta wyniszczającą powoli organizm.
Tłuszcz zwierzęcy jest niezbędny aby w organizmie człowieka zachodziły procesy biochemiczne takie jak przyswajanie witamin.

Też uważam że ta cała moda i "wiedza" na temat wegetarianizmu to celowe oszustwo.

Interesuje się tym tematem od długiego czasu i dowiaduję się, że człowiek może jeść tłuszcz zwierzęcy bez ograniczeń (no oczywiście w ramach rozsądku) byle tylko nie łączyć go z węglowodanami.
Ba, udowodniono że wegetarianie cierpią na raka jelita grubego dużo częściej niż mięsożercy. Tylko o tym się celowo nie mówi.Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 7th Sierpień 2015, 09:34
No to pięknie mnie złapali...jestem wegetarianinem od czterech lat.... Shocked
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 7th Sierpień 2015, 14:38
Olo napisał:No to pięknie mnie złapali...jestem wegetarianinem od czterech lat.... Shocked

W Edenie ludzie byli wegetarianami. W Królestwie Bożym na nowej ziemi i niebie też staniemy się wegetarianami.

W moich postach pokazuje po prostu jak bardzo grzech pierwszych ludzi skaził ziemie. Ziemia stała się przeklęta z powodu Adama.

Po potopie na ziemi zaszły takie zmiany np. powstało kilka stref klimatycznych, że ludzkość aby zaludniać całą ziemię i czynić sobie poddaną musiał stać się mięsożerna czy wszystkożerna.

Dlatego Eskimosi i inne ludy zimnej Północy jedzą głownie mięso i tłuszcz i zdrowo żyją. Podobnie Mongołowie (tłuszcz, mięso i nabiał) czy ludy Pustyni (które jedzą zwierzęta nieczyste wielbłądy oraz nabiał).

Nie potępiam wegetarian tylko pokazuje, ze niestety wegetarianizm to ślepa uliczka.

Przy tak zatrutej żywności, powstają komórki rakowe które żywią się węglowodanami a zwłaszcza cukrami. A źródłem cukrów są owoce.

Zobaczmy jedno. Świat szatana całą winę na nowotwory zwala na mięso i tłuszcze pochodzenia zwierzęcego czy nabiał. Na te tłuszcze zwalana jest cała wina za otyłość.

Tylko, że głównym winnym są węglowodany. Tak czy siak dostaje z nasz każdy taką porcje toksyn, ze komórki rakowe powstają u nas. Ale rak rozwija się dlatego, że dokarmiamy go węglowodanami, zwłaszcza cukrami.

Problem jest jeszcze inny. Otóż węglowodany i cukry bezpiecznie mogą jeść sportowcy (zwłaszcza w sportach wytrzymałościowych maratończycy), gdyż węglowodany spalają się po kilkudziesięciominutowym wysiłku fizycznym. Zobaczmy na kulturystów oni jedzą makabryczne ilości kalorii i mniej chorują na raka:

http://mleko.up.lublin.pl/pdf/kif01_09.pdf

A zatem sporty siłowe chronią ludzi przed wieloma chorobami. Dlaczego?? Ponieważ budowanie większej masy mięśniowej pobudza metabolizm i produkcje hormonów. Ja, uprawiając sporty siłowe wydalam pożywienie kilka razy dziennie. Mój organizm - kiedy jadłem więcej węglowodanów - wydalał szybciej pokarm, zanim ten stał się bardziej toksyczny. Im dłużej w jelitach zalega pokarm tym bardziej staje się on toksyczny i tym więcej toksyn dostaje się do krwiobiegu i zwiększa się prawdopodobieństwo raka.

Obecnie pomimo jedzenia mniej węglowodanów (w zasadzie bazuje na tłuszczu i białku, węglowodany i warzywa to dodatek) nie mam problemów z wydalaniem. Po prostu, u ludzi trenujących sporty siłowe mięśnie brzucha są tak rozwinięte, że wydalanie to nie problem. Po martwym ciągu w zasadzie ma się naturalną potrzebę wydalania. Dodatkowo tracę na wadze bez utraty masy mięśniowej i siły.

Problem w tym, że lekarze nie mają pojęcia o diecie i o tym jaki rodzaj wysiłku powinien być wykonywany.

Tłuszcze to źródło energii które organizm pobiera w pierwszej kolejności węglowodany to są zapasy organizmu na później.

Dlatego na diecie tłuszczowej się chudnie do stanu naturalnej bazowej wagi danego człowieka.

Problem w tym, ze na problemy chorobowe nie patrzymy całościowo, ale częściowo. Warzywa są potrzebne jako źródło witamin ale one są przyswajane jeśli jemy tłuszcze zwierzęcej. Po daniu złożonym z tłuszczu i białka jem pomidora z ogromnym apetytem. Nie mam apetytu na cukier czy węglowodany - ponieważ tłuszcze mnie nasyciły.

Niestety w Edenie i po potopie zginęła ogromna ilość roślin których właściwości pozwalały obyć się bez mięsa. Dlatego Bóg dał ludzkości prawo do jedzenia mięsa. Jedynie Izraelici mieli naprawdę doskonały kraj dany mu przez Boga w którym rosły rośliny o składnikach odżywczych o jakich nie mamy pojęcia. Niestety przez grzech Izraela ziemia obiecana stała się pustynią.

Więc mamy co mamy.
anowi
anowi
Liczba postów : 99
Join date : 18/03/2015

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 13th Sierpień 2015, 21:59
Świadkowie Jehowy są organizacją Szatana!

Charles Taze Russell założyciel organizacji był masonem 33 stopnia i pochodził z rodu Illuminati Russell.

Świadkowie Jehowy są organizacją Szatana, opartą o okultyzm masonerii. Charles Taze Russell, założyciel Badaczy Pisma Świętego, w następnym czasie przekształconych w organizację Świadków Jehowy w 1931 – był masonem 33 stopnia, podobnie jak Józef Smith, który założył kościół mormonów.

Charles Taze Russell był przyjacielem rodu Rothschildów i satanistą. Bankierzy Rothschildowie i inne rody bankierów Illuminati finansowali działania Badaczy Pisma Świętego – dzisiejszych Świadków Jehowy. Czynili to poprzez „składki” w ramach organizacji B’nai B’rith – tylko zrzeszających Żydów, kontrolowanej przez ród Rothschildów.

Sprawa finansowania obecnych Świadków Jehowy została udowodniona w amerykańskim sądzie w roku 1922. Postacią kluczową zaangażowaną w ten proceder był Frank Goldman (nazwisko bankierów), ten sam, który został następnie przywódcą B’nai B’rith – loży Synów Przymierza.

Zachodzi pytanie: Dlaczego Żydzi finansowali Badaczy Pisma Świętego i czy dalej finansują Świadków Jehowy ?
Odpowiedź brzmi: Charles Taze Russell miał za zadanie wypromować żydowski syjonizm! Syjonizm promowany jest nadal. Przez religie można manipulować ludzkością.
Okazuje się iż nawet Adolf Hitler był wspierany przez bankierów Rothschildów, którzy są masonami, iluminatami i satanistami.

W ramach wieloletniego ustalania faktów jasno wynika z nich iż Świadkowie Jehowy finansowani są przez Żydów, którzy chcą władać całym Światem tworząc: Jeden Rząd, Jedną Armię, Jeden Bank i totalną niewolę dla ludzkości – i którzy stoją dziś za wszelkim złem na świecie.

W wydawanej przez organizację Charlesa Taze Russella Strażnicy zauważyć można w górnym lewym rogu – na zdjęciu w początku artykułu – krzyż masoński z koroną, który był używany również przez Templariuszy, którzy oddawali się czczeniu Baphometa (czytaj: Szatana).

Obok twórcy „wyznania” Badaczy Pisma Świętego – Charlesa Taze Russella – postacią podobną był twórca kościoła mormonów, Józef Smith, dlatego iż obaj panowie oprócz bycia masonami należeli do rodu Illuminati (czytaj: oświeceni).

William Huntington Russell z rodu Illuminati w roku 1832 założył słynne stowarzyszenie pn. „Czaszki i Kości” (czytaj: na Uniwersytecie w Yale) do którego między innymi należeli członkowie rodów z USA, należący do arystokracji finansowej. W tajnym stowarzyszeniu byli: George H. W. Bush, George W. Bush, William H. Taft, John Kerry.

Tajne stowarzyszenie „Czaszki i Kości” jest elitarną organizacją para-masońską.
Tajne stowarzyszenie „Czaszki i Kości” posiada swoją wyspę.

Sprawa powiązania zarządu organizacji Świadków Jehowy z ONZ-em, wcześniejszą Ligą Narodów – Organizacją Szatana – z Archiwum Infoekspres.pl – Wtorek 18 grudnia 2012 rok, godz. 13:29:42

„Towarzystwo Strażnica – Świadków Jehowy, przez 10 lat było członkiem ONZ, które nazywa Organizacją Szatana !”

Świadkowie Jehowy – ręka w rękę ze „szkarłatną bestią”.

6 MILIONÓW  Świadków Jehowy – należących do Towarzystwa Strażnica było 10 lat oszukiwanych przez ciało kierownicze tej organizacji, bowiem w roku 1991 Towarzystwo Strażnica związało się członkostwem z ONZ, które wg Biblii jest „szkarłatną bestią”.

Po informacji prasowej w magazynie Guardian w roku 2001 – Świadkowie Jehowy z ciała kierowniczego, w ciągu 2 dni złożyli pismo o wykreślenie ich z listy 1500 organizacji pozarządowych.

Przeczytaj teraz oryginalny artykuł: „Hypocrite’ Jehovah’s Witnesses abandon secret link with UN„, czyli „Obłudni Świadkowie Jehowy zerwali swoje ukryte powiązanie z ONZ.”

Warto dodać, że w nauce biblijnej – studium, przestrzega się przed „szkarłatną bestią”, która najpierw wg nich była Ligą Narodów, a potem została ONZ-tem. Zapisywanie się do podobnej organizacji, czy też jej wspieranie jest wg Świadków Jehowy „obrzydliwością w oczach Boga i Jego ludu”

Jak się okazuje Charles Taze Russell założyciel Badaczy Pisma Świętego był powiązany ściśle z szatańską masonerią, która dziś jest demaskowana. Okazuje się, że ci ludzie zaplanowali Nowy Porządek Świata – NWO. To oni są tajemniczym Rządem Światowym, który narzuca całemu światu globalny system totalitaryzmu, narzuca kontrolę i inwigilację – pchając ludzkość do zniewolenia, a nawet depopulacji przez szereg „narzędzi” do uśmiercania.

Legenda:
6 MILIONÓW
– Oznacza liczbę HOLOCAUSTU Żydów.
– Oznacza wiele TRAGEDII Żydów od roku 1915-1938 wg prasy amerykańskiej i innej. Zobacz film
https://www.dailymotion.com/video/x2i6za0_szesc-milionow-zydow-1915-1938_school
– Oznacza liczbę Świadków Jehowy – na świecie, którzy służą globalnym spiskowcom knującym od wieków przeciwko wszystkim narodom na Ziemi .

Piotr Moskwa


https://marucha.wordpress.com/2015/08/13/swiadkowie-jehowy-sa-organizacja-szatana/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 21st Sierpień 2015, 15:20
Matki Bożej Nieustającej Ulgi Podatkowej. Komik założył Kościół, by pokazać, jak łatwo wyłudzić pieniądze od wiernychPatryk Strzałkowski 18.08.2015 13:02Ulgi podatkowe, brak kontroli skarbowych i pełna dowolność w działaniu - brzmi jak raj dla biznesu. Jednak na takich zasadach działają Kościoły w USA. Wielu "duchownych" głosi "ewangelię" w telewizji, a później zachęca do donacji, za które kupuje odrzutowce i wille.

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Z18587610Q,Talk-show-Last-WeekTonight-poruszylo-temat-teleewa
Talk show Last WeekTonight poruszyło temat teleewangelistów (fot. yotube.com/LastWeekTonight)


350 tys. różnych Kościołów funkcjonuje obecnie w Stanach Zjednoczonych. Ponad 90 proc. z nich to wspólnoty katolickie, protestanckie lub prawosławne. Wśród nich są m.in. działające na całym świecie Kościoły, jak świadkowie Jehowy, Adwentyści Dnia Siódmego czy Kościół rzymskokatolicki.

Są też tysiące lokalnych Kościołów, małych parafii czy wspólnot, prowadzonych przez samozwańczych kaznodziejów. Niektórzy z nich zajmują się "teleewangelizacją" - głoszą swoje nauczania w telewizji i internecie.

Tymi ostatnimi zajął się brytyjski komik John Oliver*, prowadzący w USA talk-show "Last Week Tonight". Nie ze względu na to, co głoszą, ale to, jak zdobywają pieniądze. A dokładnie - jak zdobywają miliony dolarów, które wydają na wille, prywatne odrzutowce i egzotyczne wakacje.Więcej w linku:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18587268,matka-boza-nieustajacej-ulgi-podatkowej-komik-zalozyl-kosciol.html#NiePrzeg

W tych materiałach są twarde dowody na moje twierdzenia i to wielokrotne, że Kent Hovind został skazany nieuczciwie ponieważ, jak ten artykuł ujawnia, religijne fundusze nie są opodatkowane.

Ale jak informowałem wcześniej, przepisy podatkowe są niezwykle złożone i samo zaprzeczające sobie.

Mówiąc najprościej - jeżeli pastor jest posłuszny rządowi, nikt się go o nic nie czepia. Jak wspiera małżeństwa gejów i Chrislam, żadne więzienia mu nie grożą. I jak wspiera otwarcie Izrael, to jest niemal święty.

Kent Hovind nie zmienił swej walki przeciwko Ewolucji - nie ustąpił.

I to są przyczyny, dlaczego odsiedział w więzieniu 8-9 lat za rzekome przestępstwa podatkowe!

Czyli przekupstwo polega na tym, aby 'pastor' był władzy uległy a zostaną zastosowane przepisy, które zwolnią go całkowicie od podatków.

Ale jeżeli się 'postawi', powędruje za kraty, jak Hovind.

Artykuł mówi czystą prawdę o nie opodatkowanych dochodach 'pastorów'.

O czym to świadczy?

Że amerykańskie Chrześcijaństwo jest w szponach szatańskich pastorów, czyli jest to kąkol, który zginie w płomieniach  sądu.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 21st Sierpień 2015, 18:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Co do artu jako całości to zgoda. Wszystko to prawda.
Jedno małe ale...wystarczy rzut oka na tego..."brytyjskiego " komika i od razu wiadomo jaki to Brytyjczyk.
A ten rodzaj "patriotów" ciałem w dowolnym kraju ale sercem w Tel Awiwie nieustająco zatroskany jest o cudze pieniądze. Nie widziałem nigdy programu w którym jakiś taki komik zatroskał się donacjami na rzecz wspólnot żydowskich w owym dowolnym kraju. To dopiero są kwoty.
I o ile takie tele wspólnoty dostają pieniądze od ludzi, którzy mają prawo decydować na co dobrowolnie wpłacają, to wspólnoty wyznaniowe żydowskie ciągną kasę z kas miast, gmin, państw pod przymusem i szantażem moralnym.

Tutaj jest prawdziwy problem.

Niedawno na stronie Chabad Lubawicz Polska, na samym dole strony wśród donatorów był...PZU!

Edit
To niedawno trwa dalej.
http://www.chabad.org.pl/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 29th Sierpień 2015, 15:37
Problem innego rodzaju.

Istnieje witryna łącząca osoby pragnące seksu bez nadzoru małżonków.

https://www.ashleymadison.com/

Na witrynie oznajmia się, że posiada ona prawie 40 milionów anonimowych cudzołożników.

Jest oczywiście posegregowana na państwa i miasta - Polska jest także.  affraid

Ta chrześcijańska witryna ujawnia skandal związany z tą witryną oceniając, ze miliony Chrześcijan cudzołożyło za pomocą tej witryny. Jedna z najbardziej popularnych witryn dla dorosłych na necie.

http://www.charismanews.com/opinion/51670-ashley-madison-possibly-millions-more-christians-have-committed-adultery-than-previously-thought

Podejrzewa się także, że 400 tyś pastorów korzystało z usług tej witryny.

A rewelacje te wynikają ze skandalu - hakerzy opublikowali wiele danych wielu cudzołożników.  bounce  bounce  bounce

W sumie witryna jest bardzo wygodna dla pań, które nie muszą ryzykować nawet wyjścia z domu, aby znaleźć partnera do przygodnego seksu.

Sprawa jednak się ujawniła i wielu ludzi nie jest zbyt szczęśliwych z tego powodu.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 5th Czerwiec 2016, 02:48
Już gdzieś pisałem o największym charyzmatycznym kościele Hillsongs - jest to sekcja muzyczna oraz sam kościół zielonoświątkowców, niezwykle popularny na Zachodzie z bazą w Sydney, Australia.

To ci ludzie, którzy nagrali Awesome God hymn i teraz go blokują, Głównym człowiekiem tego okresu był satanista Michael Smith.

Założyciel tej sekty, Brian Houston twierdził, że Allach i nasz Bóg biblijny to to samo.

Tutaj mamy link do filmu, w którym Hillsongs przechodzi samego siebie. Fragment koncertu.

https://videopress.com/v/yxTn6QXK

Kika rzeczy rzuca się w oczy. Krzyki publiczności chrześcijańskiej (w USA!) i ich chory patriotyzm. USA to Babilon Wielki który nieustannie przelewa morze krwi, głównie Chrześcijan.

Zwróćmy uwagę na bardzo skąpo poubierane panienki, na batmana który w pewnym momencie pokazuje znak szatana.

Główną ozdobą jest nagi kowboj z gitara. Nie obawiajmy, się nie zobaczymy niczego ale ci z bliska widzą, że jedynie gitara zasłania jego prywatność.

Plotki mówią, że kierownictwo koncertu nie miało żadnej wiedzy o tym 'stroju' oraz o tym, że ten człowiek się pojawi., Tak się przynajmniej tłumaczono dopiero po masowych skargach wielu Chrześcijan.

Jak wiemy, Imam Franciszek zdołał połączyć wszystkie religie świata w jedną całość i dowodem na to jest brak jakiegokolwiek protestu przeciwko działalności szatańskich władców świata.

Jedynie niezależni blogerzy czy nieliczne fora wyłamują się z tej masy posłusznych szatanowi religii.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 6th Wrzesień 2016, 14:24
Message reputation : 100% (2 votes)
Napisałem nowy artykuł o religiach:
https://cyryl27.wordpress.com/2016/09/06/narody-a-religie-czyli-wyjasnienie-problemu-z-perspektywy-prawa-boga/

Wychodzi na to, że wszystkie religie to wytwór szatana!!!!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 6th Wrzesień 2016, 16:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Ponownie świetny artykuł Cyrylu.

Izrael to było Królestwo Boże na ziemi, bardzo ostro atakowane przez Nefilimów kananejskich. Dzisiejsze religie są także ścisłe kontrolowane przez szatana i jego sługę papieża Franciszka.

Zwróćmy szczególną uwagę na to, że zdecydowania większość religii milczy na wszelkie tematy, których władze i papież nie pochwalają, czyli tolerowani są geje, aborcja, transgender, ewolucja, i nikt nie wychyla się w kwestii płaskiej ziemi.

Jak Isus powiedział, po uczynkach ich poznacie.

Religie te są odpowiedzialne pośrednio za... wojny i nieszczęścia ludzkie, wraz z mordami na... Chrześcijaństwie.


Dlaczego?

Amerykanie modlili się i nadal się modlą do Boga o szczęśliwy powrót żołnierzy z wojen. Religie nie protestowały kiedy oddziały wojskowe NATO mordowały i nadal mordują Muzułmanów.

W Iraku, wojnie bez przyczyn zginęło w wyniku sankcji oraz wojny ponad 1.5 miliona ludzi.

Co powiedzielibyśmy na identyczny napad na Polskę i bezprzyczynowe wymordowanie 1.5 miliona ludzi?

Czyż tytuł Hitlera dla ówczesnego zbrodniarza amerykańskiego, Busha nie byłby bardzo trafny?

Bez jakiekolwiek przyczyny  zaatakowano Irak i uczyniono tym ludziom rzeź i to w okropny sposób.

Dzisiaj w Bagdadzie lekarze ostrzegają kobiety, aby nie zachodziły w ciążę w tym mieście, ponieważ połowa urodzonych dzieci ma poważne skażenia genetyczne z powodu używania amunicji z zubożonym Uranem.

W chwili obecnej toczą się kolejne agresywne walki w Syrii i w tym regionie, kto wie gdzie jeszcze, ale owe walki mają na celu wywołanie wielkiej fali uchodźców, których Soros kieruje tylko i wyłącznie do Europy.
A Putin 'Pobożny' jakoś nie kwapi się im pomóc, jak to ogłaszał wcześniej. Nic nie wiemy, co się w tej części świata tak naprawdę dzieje, ponieważ dostępu do tych miejsc nikt, poza syjonistycznymi mediami nie ma, a te jak zawsze kłamią jak najęte.

I teraz wyobraźmy sobie, że fala uchodźców z tych miejsc jest w Polsce.

Czy będą dyszeć nienawiścią do nas? Oczywiście że tak. Z powodu naszych wierzeń chrześcijańskich oraz z powodu aktywnego udziału w mordach NATO.

Nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego, że Muzułmanie grabią, gwałcą i mordują, ponieważ kraje Chrześcijaństwa robią to samo w ich krajach!

Nie myślę, że jest to dla nich usprawiedliwienie ale jest to wyjaśnienie ich postawy. A ich postawę kreują właśnie rządy syjonistyczne paktu NATO, którego częścią jest także Polska.

W ten 'mistrzowski' i szatański sposób sataniści podżegają Chrześcijan i Muzułmanów do wspólnego przelewu krwi.

Czy Polacy są rzeczywiście winni?

Oczywiście że tak, ponieważ głosują na nasze syjonistyczne władze. Czy religie chrześcijańskie są temu winne?


Poza Świadkami Jehowy religie chrześcijańskie są winne, ponieważ w żaden sposób nie protestują przeciwko głosowaniu na rządowych bandytów, którzy w podzięce za głosowania odbierają ludziom renty, emerytury, zdrowie, życie.

A religie... milczą!!!!

Dlaczego? Ponieważ są kontrolowane przez szatana i zawsze były pod jego kontrolą.

Jeszcze raz podkreślę, że nie usprawiedliwiam przemocy Muzułmanów w Europie ale rozumiem powody ich niepohamowanej nienawiści do mordującego ich chrześcijaństwa, które najwyraźniej generalnie popiera ten morderczy proceder NATO.


Szatański plan III WŚ jest opracowany po mistrzowsku i aż strach pomyśleć, co się może wydarzyć, kiedy na poważnie wybuchnie przemoc w Paryżu (Francja była kolonialna do niedawna) czy w Londynie, gdzie Brytyjczycy znani z kolonializmu do dzisiaj mordują Muzułmanów.

Według tego, co czytuję, sytuacja w Europie jest bardzo napięta i wystarczy mała iskra, aby wybuchł wielki płomień i strumieniami polała się krew.

Nie jesteśmy jako rasa biała tacy niewinny, za jakich chcemy uchodzić. Wojska polskie brały udział w awanturach wojennych USA i NATO w Jugosławii, w Iraku, i biorą nadal udział w Afganistanie. Są to działa zaborcze zabronione przez Konwencję Genewską, czyli władze wysyłające wojska do Afganistanu czy gdziekolwiek poza granice naszego kraju to międzynarodowi zbrodniarze.Która religia protestuje przeciwko polskiej agresji?

Polacy walczyli jak lwy w Londynie w Bitwie o Anglię.

Muzułmanie także się w podobnej sytuacji szykują do zemsty za swoje krzywdy.

Nie wszystko jest takie czarne i białe, jak nam to mas media to przedstawiają.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 6th Wrzesień 2016, 21:09
Dokładnie Henryku.

Sam w relacjach z członkami innych narodów - nawet tymi które wyznają islam - zauważyłem, że łatwo można w pracy się dogadać.

To co skłania jeden naród do atakowania innego jest religia.

Poszerzyłem swój artykuł. A w nim dałem ciekawy cytat:
„DEMOKRACJA JEST FORMĄ RELIGII: POLEGA ONA NA ODDAWANIU CZCI SZAKALOM PRZEZ OSŁY.”HENRY LOUIS MENCKEN
https://cyryl27.wordpress.com/2016/09/06/narody-a-religie-czyli-wyjasnienie-problemu-z-perspektywy-prawa-boga/

Otóż za skłonienie narodów rasy białej do zaatakowania narodów Arabskich jest winna religia demokracji.

Zobaczmy co powiedział Konfucjusz:
"Naprawę państwa należy zacząć od naprawy pojęć".

Czyli zamiast określania "muzułmanie" powinniśmy używać "narody pod niewolą islamu", zamiast określenia chrześcijanie powinniśmy używać określanie "narody pod niewolą chrześcijaństwa".

Narody są zniewolone przez religie.

Zobaczmy na przeciętnego Polaka, przecież on obok religii katolicyzmu wyznaje więcej religii. Ilu Polaków wieży w demokracje - czyli jest wyznawcami jednej z najgłupszych religii. Ilu wyznaje socjalizm!!!!

Tak samo jak Arab może obok islamu być wyznawcą socjalizmu!!!!

Przecież Kadafi wyznawał obok islamu socjalizm.

Zauważy coś ciekawego:

Człowiek może wyznawać wiele religii zaś zawsze będzie należał do jednego narodu!!!! Jest tak ponieważ twórcą narodów jest Bóg zaś twórcą religii jest szatan. Prawda jest zawsze jedna zaś kłamstw może być nieskończona ilość.

Jak jakaś religia nie zdaje egzaminu czyli nie skłania do agresji jednego narodu przeciwko drugiemu to szatan wymyśli inną religie i ją połączy ze starszą!!!!

Szatan w USA połączył religie chrześcijańską z religią demokracji przez co USA stało się najbardziej agresywnym państwem świata!!!!

Papież Franciszek jawnie kłamie twierdząc, że religia nie może prowadzić do przemocy. Religia to najlepszy powód do przemocy.

Religia nie musi zakładać wiary w jakieś bóstwo, może ona zakładać wiarę że nie ma żadnego bóstwa.

Zauważyłem, ze obecnie we współczesnym świecie ludzie wierzą w więcej religii niż we średniowieczu.

Zobaczmy taką ciekawą rzecz, we średniowieczu fanatycznych rycerzy i innych mieszkańców z Europy nie udało się zakonu Krzyżackiemu skłonić do krucjaty przeciwko Polakom, dlatego w bitwie pod Grunwaldem Polacy mieli przewagę liczebną nad zakonem Krzyżackim.

Natomiast obecnie rządowi USA udało się przekonać większość obywateli USA do agresji zbrojnej przeciwko takim państwom jak Afganistan, Irak, Libia, Serbia!!!!

Zrozmuny dlaczego Tomasz Lis powiedział to o ludziach oglądających TV:

Czyli:
"Ludzie nie są tak głupi jak nam się wydaje są jeszcze głupsi"

Zobaczmy telewizja i mass media sprzedają ludziom więcej religii i dogmatów do wierzenia niż kościół w średniowieczu.

avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 7th Październik 2016, 15:58
thewordwatcher napisał:Matki Bożej Nieustającej Ulgi Podatkowej. Komik założył Kościół, by pokazać, jak łatwo wyłudzić pieniądze od wiernych

Ludzie nie potrafią chyba funkcjonować bez formalnej przynależności do jakiejś sekty czy kościoła.
Wyrywają się ze szponów religii, zaczynają samodzielnie szukać prawdy, po czym co robią? Shocked

"Osoby chętne na zjazd 10.10 proszone są o email: admin @ detektywprawdy.pl Bez spacji.
Proszę podać w nim miejscowość zamieszkania oraz Imię.
W planach dyskusje, chrzest."
http://detektywprawdy.pl/2015/10/04/zjazd-w-poznaniu-10-pazdziernika/
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 7th Październik 2016, 16:07
Wróg Kozłów napisał:
thewordwatcher napisał:Matki Bożej Nieustającej Ulgi Podatkowej. Komik założył Kościół, by pokazać, jak łatwo wyłudzić pieniądze od wiernych

Ludzie nie potrafią chyba funkcjonować bez formalnej przynależności do jakiejś sekty czy kościoła.
Wyrywają się ze szponów religii, zaczynają samodzielnie szukać prawdy, po czym co robią? Shocked

"Osoby chętne na zjazd 10.10 proszone są o email: admin @ detektywprawdy.pl Bez spacji.
Proszę podać w nim miejscowość zamieszkania oraz Imię.
W planach dyskusje, chrzest."
http://detektywprawdy.pl/2015/10/04/zjazd-w-poznaniu-10-pazdziernika/

Daleko mi jest do Oceny Detektywa.. Osądzi nas wszystkich Pan Zastępów , lecz ten chrzest w jego wykonaniu hmm.. Według mnie nie powinien takiego czegoś robić.. Nie ma chyba nikt z nas obecnie prawa od Pana aby chrzcić ludzi w wodzie.. Nie dostaliśmy żadnego rozkazu , polecenia ani znaku poza tym poczytałem jego newsy i widzę raczej Ok Wersety Biblijne , Słowo Boże ale nic o tym co na około się dzieje. Mam nadzieję że DP szczerze ma w sercu Pana Zastępów i jego słowo aczkolwiek jego czerpanie korzyści z Głoszenia Słowa od Pana Boga które dał nam wszystkim jako świadectwo prawa i tego co się stanie nie jest ani troche godne postawy kogoś kto głosi Dobrą nowine. Ale jak już mówiłem Pan Zastępów nas wszystkich osądzi z naszych czynów.
avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 7th Październik 2016, 16:23
Edwedere napisał:Daleko mi jest do Oceny Detektywa.. Osądzi nas wszystkich Pan Zastępów , lecz ten chrzest w jego wykonaniu hmm.. Według mnie nie powinien takiego czegoś robić.

Z osądzaniem zgadzam się, ale uważam, że trzeba dać informację ludziom, którzy są gotowi uczestniczyć w takim wydarzeniu. Może po takim ostrzeżeniu porządnie się zastanowią, zanim pojadą się "ochrzcić".

Ja patrzę na tą stronę z dużą ostrożnością:
- czerpanie korzyści finansowych,
- dużo sprzecznych ze sobą logicznie artykułów (raz Prawo jest ważne, innym razem wyłącznie "łaska"),
- blokowanie wszelkiej dyskusji, kasowanie niewygodnych komentarzy,
- (oby nie) próba wciągnięcia w sektę ludzi szczerze szukających Boga.

Nie osądzam i nie piszę, że to cyniczny zwodziciel czy oszust, ale najwyższa ostrożność jest w tym przypadku wskazana.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 12th Październik 2016, 11:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Postawię radykalną, ale zrozumiałą opinię. I postarajmy się ją zaatakować.

Jeżeli nie można, to poniższe oświadczenie jest w 99% prawdą.

Chrześcijan można ocenić po ich stosunku do poniższych prawd biblijnych.

Jeżeli:


1. Akceptujemy "Apostoła Pawła" - nie można podważyć jego fałszywego apostolstwa.

2. Wielbimy i uznajemy Chrystusa jako Boga

3. Odrzucamy możliwości rządów Chrystusa oraz Jego Królestwa Bożego,

4. Odrzucamy najlepiej udokumentowaną obietnicę Boga planu wyprowadzenia Izraela na pustynię.

5. Negujemy płaską ziemię - a nie ma ani jednego dowodu na to, że jest kulą.

6. Popieramy szatańskie nasienie węża - współczesny Izrael na terenie Ziemi Obiecanej. 

7. Popieramy aktywnie wrogie ludzkości władze nasienia węża, czyli obecny szatański i bezbożny system.

8. Odrzucamy Prawo Boże i akceptacja zbawienia z 'łaski".Jeżeli ktokolwiek akceptuje wszystkie powyższe nauki - jest on w 99% definitywnie wrogiem Boga, Jego Narodu Wybranego i wiernym naśladowcą... szatana.

Nie wiemy tylko, czy taka osoba działa świadomie czy po prostu zrozumienie tego jest ponad jej umysł. A sąd należy do Boga.

Czyli mohery, zatwardziali katolicy, ŚJ, Adwentyści czy inni z całkowicie wypranymi mózgami mogą się do tego stopnia mylić ze względu na olbrzymią dozę indoktrynacji i kontroli umysłów.

Ale jeżeli nowo narodzeni Chrześcijanie, oderwani od fałszywych religii nadal tkwią w aż takiej ciemności... dopowiedzmy sobie sami.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 12th Październik 2016, 12:32
Message reputation : 100% (3 votes)
Warto dorzucić inną moim zdaniem fundamentalną prawdę, wielu tak zwanych chrześcijan podważa pierwsze słowa Boga jakie są zawarte w Księdze Rodzaju, mianowicie  stworzenie świata w czasie nie dłuższym jak 6,  24 godzinnych dni. Ogromna ilość katolickich księży jak i pastorów, starszych zborów  podważa tą prawdę na rzecz  kłamstwa znanego z okultystycznych nauk zwanych dziś "NAUKĄ".  Mało tego ucząc tak innych, sam byłem światkiem takiej"nauki" z ust księdza. Między innymi to  przechyliło szalę goryczy  i moją decyzję odejścia z KRK pamiętam.

Jeżeli ktoś podważ pierwsze słowa Boga w tej kwestii znaczy się że nie wierzy w Niego,  ja tym pytaniem zawsze obarczam rozmówców na początku i po odpowiedzi rozpoznaję naprawdę osobę wierzącą od zwykłych 'urzędników" religijnych. Miesiąc temu  zaczepił mnie starszy  zboru Jechowych i nawiązała się krótka pogawędka, po owym pytaniu usłyszałem  : "miliony lat". Powiedziałem  że są dowody naukowe na to że w 6 dni świat powstał. a on i jego kompanka zaczęli się śmiać. Nawet moja mama słyszała ten śmiech z domu , tak głośno się śmiali. Powiedziałem im że nie rozmawiam z nimi ponieważ są niewierzącymi i jak mogą chodzić po ludziach i nauczać, śmiali się dalej ale już przez zęby.

9. Świat powstał w ciągu 6, 24 godzinnych odstępach czasu czyli 144 godziny i  każdy kto to podważa  nie wierzy w Boga !. Tak samo jak 144 000 zostanie wziętych a nie cała ziemia ludu!.
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 12th Październik 2016, 14:44
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 29th Marzec 2018, 13:23, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 12th Październik 2016, 20:57
Message reputation : 100% (1 vote)
W moim artykule postawiłem chyba bardziej radykalną tezę:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/09/06/narody-a-religie-czyli-wyjasnienie-problemu-z-perspektywy-prawa-boga/

Każda religia została wymyślona przez szatana!!!!


To moim zdaniem jest klucz do zrozumienia problemu. Religie to choroba rakotwórcza która ma wyniszczać każdy naród. Religia to kłamstwo, które podał szatan ludziom aby ci w nie wierzyli.

Religia daje nam najlepszy powód do wojny. 

Co ciekawe Biblia nam mówi o jednym Bóg wymyślił narody i wybrał jeden naród - któremu objawił swoje prawo - Torę. Dzięki Torze ów naród stworzył najwspanialsze Królestwo na ziemi. Dzięki wypełnianiu Tory ten naród i to Królestwo wzrastało na sile. 

A dlaczego upadł Izrael??? Ponieważ odrzucił Torę i wolał przyjąć jedną z religii (lub nawet kilka religii) które wymyśla zawsze szatan.

Ale zauważmy jedną rzecz. Paweł naucza o swoim Chrystusie, który zakłada religie chrześcijańską a ta religia ma na celu zwalczać narody:


Galacjan 3 napisał:(10) Bo wszyscy, którzy polegają na uczynkach zakonu są pod przekleństwem; napisano bowiem: Przeklęty każdy, kto nie wytrwa w pełnieniu wszystkiego, co jest napisane w księdze zakonu.
(11) A że przez zakon nikt nie zostaje usprawiedliwiony przed Bogiem, to rzecz oczywista, bo: Sprawiedliwy z wiary żyć będzie.
(12) Zakon zaś nie jest z wiary, ale: Kto go wypełni, przezeń żyć będzie.
(13) Chrystus wykupił nas od przekleństwa zakonu, stawszy się za nas przekleństwem, gdyż napisano: Przeklęty każdy, który zawisł na drzewie,
(14) Aby błogosławieństwo Abrahamowe przeszło na pogan w Isusie Chrystusie, my zaś, abyśmy obiecanego Ducha otrzymali przez wiarę.
(15) Bracia, przytoczę przykład ze stosunków ludzkich: Nawet uprawomocnionego testamentu jakiegoś człowieka nikt nie obala ani do niego nic nie dodaje.
(16) Otóż, obietnice dane były Abrahamowi i potomkowi jego. Pismo nie mówi: I potomkom - jako o wielu, lecz jako o jednym: I potomkowi twemu, a tym jest Chrystus.
(17) Powiadam więc to: Testamentu uprzednio przez Boga uprawomocnionego nie unieważnia zakon, który został nadany czterysta trzydzieści lat później, tak żeby obietnica była unicestwiona.
(18) Jeśli bowiem dziedzictwo wywodzi się z zakonu, to już nie z obietnicy. Bóg zaś obdarzył nim łaskawie Abrahama przez obietnicę.
(19) Czymże więc jest zakon? Został on dodany z powodu przestępstw, aż do przyjścia potomka, którego dotyczy obietnica; a został on dany przez aniołów do rąk pośrednika.
(20) Pośrednika zaś nie ma tam, gdzie chodzi o jednego, a Bóg jest jeden.
(21) Czy więc zakon jest przeciw obietnicom Bożym? Bynajmniej! Gdyby bowiem został nadany zakon, który może ożywić, usprawiedliwienie byłoby istotnie z zakonu.
(22) Lecz Pismo głosi, że wszystko poddane jest grzechowi, aby to, co było obiecane, dane było na podstawie wiary w Isusa Chrystusa tym, którzy wierzą.
(23) Zanim zaś przyszła wiara, byliśmy wspólnie zamknięci i trzymani pod strażą zakonu, dopóki wiara nie została objawiona.
(24) Tak więc zakon był naszym przewodnikiem do Chrystusa, abyśmy z wiary zostali usprawiedliwieni.
(25) A gdy przyszła wiara, już nie jesteśmy pod opieką przewodnika.
(26) Albowiem wszyscy jesteście synami Bożymi przez wiarę w Isusa Chrystusa.
(27) Bo wszyscy, którzy zostaliście w Chrystusie ochrzczeni, przyoblekliście się w Chrystusa.
(28) Nie masz Żyda ani Greka, nie masz niewolnika ani wolnego, nie masz mężczyzny ani kobiety; albowiem wy wszyscy jedno jesteście w Isusie Chrystusie.
(29) A jeśli jesteście Chrystusowi, tedy jesteście potomkami Abrahama, dziedzicami według obietnicy.


Zobaczmy Paweł określa zakon przekleństwem i stwierdza, że jego Chrystus znosi ów zakon w tym jedno z podstawowych praw zakonu Boga wobec ludzkości czyli:

Ustanowienie przez Boga od czasu wierzy Babel podziału na narody i języki!!!!


Zauważmy jedną rzecz, wg Pawła każdy kto wypełnia zakon jest przeklęty. Każdy naród jest wg Pawła przeklęty, każda rodzina jest przeklęta - gdyż nie ma też kobiety i mężczyzny czyli rodziny. Cała ludzkość ma być jednolitą i równą masą mrówek podległych Chrystusowi Pawła.

Zauważmy inną ciekawą rzecz, każda religia przekłada ponad relacje narodowe relacje pomiędzy swoimi wyznawcami. Arabowie wyznają islam i chrześcijaństwo i ich religia nakazują im aby zapomnieli z jakiego narodu się wywodzą gdyż należą do danej religii!!! Tak czyni każda religia!!!

A tą zasadę aby religia niszczyła naród i rodzinę  - czyli podstawowe komórki społeczne ustalone przez Boga wymyślił Paweł w liście do Galacjan!!!

Zobaczmy te słowa Apokalipsy:


Ap 13 napisał:(7) I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.

Bestii o siedmiu głowach dano władzę nad wszystkimi narodami!!!


Ap 13 napisał:(11) I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok.
(12) A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.
(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.
(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano mu czynić na oczach zwierzęcia, namawiając mieszkańców ziemi, by postawili posąg zwierzęciu, które ma ranę od miecza, a jednak zostało przy życiu.
(15) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.
(16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole,
(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia.
(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.


Bestia druga ma na celu aby zwieść ludzkość która sama ma swoimi działaniami ożywić Bestie. Bestie która będzie niszczyć narody i je niewolić!!!

Zauważmy też jedno:


Mat 1 napisał:(20) I gdy nad tym rozmyślał, oto ukazał mu się we śnie anioł Pański i rzekł: Józefie, synu Dawidowy, nie lękaj się przyjąć Marii, żony swej, albowiem to, co się w niej poczęło jest z Ducha Świętego.
(21) A urodzi syna i nadasz mu imię Isus; albowiem On zbawi lud swój od grzechów jego.
(22) A to wszystko się stało, aby się spełniło słowo Pańskie, wypowiedziane przez proroka:
(23) Oto dziewica pocznie i porodzi syna, i nadadzą mu imię Immanuel, co się wykłada: Bóg z nami.
 Otóż celem Isusa było oddanie życia nie za całą ludzkość ale za Izrael - czyli swój lud!!!


Chrystus Pawła oddał życie za całą ludzkość!!!

Ewangelia Mateusza i Jana była skierowana do Izraelitów!!! Celem Boga jest wyzwolenie wpierw swojego narodu - przez swoje syna - a potem wyzwolenie całej ludzkości.

Co w tej sytuacji zrobił szatan???

Podesłał Pawła - którego celem było wypaczenie misji Isusa i zrobienie z niego założyciela religii. Tymczasem Isus był i jest królem Izraela!!! 

Co ciekawe Paweł zrobił z Isusa także Boga!!!

A zatem Bóg wyraźnie zapowiedział nam jaką strategię zastosuje szatan wobec jego syna!!!

Paweł czyniąc z Isusa Boga, sprawił, że ludzie zaczęli wierzyć, ze Isus jest Bogiem czyli nadali mu imię Immanuel.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 29th Listopad 2016, 22:28
Message reputation : 100% (2 votes)
xportal napisał:
Prasa tworu syjonistycznego, zwróciła uwagę na spotkanie, jakie z jego ambasadorem w Warszawie, Anną Azari, odbył o. Tadeusz Rydzyk. Miało ono miejsce na terenie syjonistycznej ambasady 7 września b.r.
Rydzyk odniósł się do wielu swoich wizyt w Izraelu, chwaląc kuchnię, kulturę, krajobrazy i wspaniałe osiągnięcia izraelskich naukowców. Ten multikulturalizm jest piękny, budzi szacunek i jest źródłem wielkiego bogactwa i różnorodności izraelskiego społeczeństwa. – napisano w relacji ze spotkania zamieszczonej na stronie ambasady.
http://xportal.pl/?p=27539


Zauważmy jedno, telewizja i radio Rydzyka przez lata wypuszczało informacje "antysemickie", chociaż Rydzyk to syjonista. Dlaczego???

Ponieważ celem nasienia węża jest realizacja zasady "dziel i rządź" poprzez wywoływanie konfliktów w narodach i między narodami:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/11/27/metody-jakie-nasienia-weza-stosuje-na-nas/


zbawienie napisał:Tak się składa, że nadal jesteśmy przedmiotem ataków wielu religii chrześcijańskich i wielu uczciwych chrześcijan ma spore problemy z rozpoznaniem, kto w rzeczywistości mówi prawdę a kto posługuje się kłamstwem.

http://www.zbawienie.com/czy-chrzescijanstwo-miluje-Boga.htm

Dokładnie celem religii chrześcijańskiej i każdej religii jest podzielenie narodów i wywołanie wśród nich konfliktów.

Zauważmy jedno, tylko prawo Boga, posiada mechanizmy które sprawiają, że konflikty pomiędzy ludźmi , podziały, nigdy nie zaistnieją:


Mat 7 napisał:(12) A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy

Tylko Królestwo Boga na ziemi i wypełnianie jego prawa może zagwarantować nam pokój.

Czy chrześcijaństwo nawołuje do tego aby państwa i rządy wprowadziły prawo Boga???

Nie. 

Czy sprzedajni pastorzy nawołują do zakazania homoseksualizmu???

Nie, a na dodatek sami wprowadzają te zboczenia do zborów, w Szwecji udziela się ślubów sodomitom:
http://www.ekumenizm.pl/koscioly/protestanckie/anglikanie-krytykuja-kosciol-szwecji-za-sluby-gejow/

Kościół w Polsce w 2001 roku poświęcił nawet jeden dzień ku czci islamskiego bóstwa:

wikipedia napisał:Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce  – obchodzony jest corocznie 26 stycznia , jako dzień modlitw poświęcony islamowi. Został ustanowiony w 2001 roku przez Komitet ds. Dialogu z Religiami Niechrześcijańskimi[1] .

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dzień_Islamu

Zobaczmy widać jak na dłoni, kim są przywódcy każdej religii świata łącznie z chrześcijaństwem.

Odpowiedź na pytanie:
Czy chrześcijaństwo miłuje Boga???

Nie. Chrześcijaństwo nienawidzi Boga Izraela, miłuje zaś diabła i jego kumpli upadłych aniołów.

W Szwecji kościół protestancki udziela ślubów Somitom a w Polsce kościół Katolicki przebił w bałwochwalstwem wszystko - nawet kult Królowej Niebios - zaczynając czcić Allaha. 

Oto co Isus powiedział o chrzescijanstwie na czele z katolicyzmem:


Ap 2 napisał:(22) Toteż rzucę ją na łoże, a tych, którzy z nią cudzołożą, wtrącę w ucisk wielki, jeśli się nie opamiętają w uczynkach swoich.
(23) A dzieci jej zabiję; i poznają wszystkie zbory, że Ja jestem Ten, który bada nerki i serca, i oddam każdemu z was według uczynków waszych.
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 30th Listopad 2016, 00:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Trzeba sobie jasno zdać sprawę, że chrześcijaństwo od początku zboczyło z drogi wyznaczonej przez Chrystusa i stało się Jego przeciwnikiem nie uznając apostołów Jezusa.

Co ciekawe w zborach chrześcijańskich przestano uznawać uczniów Chrystusa jeszcze za ich życia!!!!
Wynika z tego, że zbory chrześcijańskie zaczęły się psuć od samego początku i w tym zepsuciu postępowały.

Zobaczmy 3 list Jana apostoła:

3 J
(1) Starszy do umiłowanego Gajusa, którego miłuję w prawdzie.

(2) Umiłowany! Modlę się o to, aby ci się we wszystkim dobrze powodziło i abyś był zdrów tak, jak dobrze się ma dusza twoja.

(3) Uradowałem się bowiem bardzo, gdy przyszli bracia i złożyli świadectwo o rzetelności twojej, że ty istotnie żyjesz w prawdzie.

(4) Nie ma zaś dla mnie większej radości, jak słyszeć, że dzieci moje żyją w prawdzie.

(5) Umiłowany! Wiernie postępujesz, gdy wyświadczasz usługi braciom, zwłaszcza przychodniom,

(6) Którzy złożyli świadectwo przed zborem o miłości twojej, i dobrze postąpisz, jeżeli wyprawisz ich w drogę, jak przystoi przed Bogiem.

(7) Wyruszyli oni bowiem dla imienia jego, nic nie przyjmując od pogan.

(8 ) My więc powinniśmy takich gościnnie podejmować, aby przyczynić się do rozpowszechnienia prawdy.

(9) Napisałem do zboru krótki list, lecz Diotrefes, który lubi odgrywać wśród nich kierowniczą rolę, nie uznaje nas.

(10) Dlatego, jeżeli przyjdę, przypomnę uczynki jego, że złośliwymi słowy nas obmawia i nie zadowalając się tym, nie tylko sam nie przyjmuje braci, lecz nawet zabrania to czynić tym, którzy chcą ich przyjąć, i usuwa ich ze zboru.


(11) Umiłowany! Nie naśladuj tego, co złe, ale to, co dobre. Kto czyni dobrze, z Boga jest, kto czyni źle, nie widział Boga.

(12) Demetriuszowi wystawili wszyscy, nawet sama prawda, dobre świadectwo. My również wystawiamy, a wszak wiesz, że świadectwo nasze jest prawdziwe.

(13) Miałbym ci wiele do napisania, lecz nie chcę pisać atramentem i piórem.

(14) Spodziewam się, że cię niebawem zobaczę, i wtedy osobiście porozmawiamy.

(15) Pokój z tobą! Pozdrawiają cię przyjaciele. Pozdrów imiennie przyjaciół.

Kierownik zboru chrześcijańskiego Diotrefes nie uznaje Jana! Jan jeszcze żyje, nie da się tak jak dziś wytłumaczyć, że może Jan miał coś innego na myśli lub źle są przetłumaczone pisma. Jan wysyła listy i napomina Diotrefesa że postępuje źle, ale Diotrefes po prostu przestaje uznawać Jana. Najbliższego ucznia Jezusa który odebrał od Niego bezpośrednią naukę i wszelką wiedzę. A zbór chrześcijański go nie uznaje.
Od samego początku chrześcijaństwo jest wrogiem sukcesji apostolskiej na którą tak pragnie się powoływać kościół. Chrześcijaństwo jest przeciwnikiem Jezusa a wykorzystuje Jego wizerunek i nauki tylko do własnych celów, do zachowania kontroli nad Ludem Bożym. Jest to produkt diabelski, który bez ogródek wyrugował ze swoich struktur apostołów Jezusa już na samym początku kiedy jeszcze apostołowie żyli. A po ich śmierci posłużył się ich wizerunkiem do ugruntowania swojej władzy.

_________________
Iz 45, 22 Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 30th Listopad 2016, 08:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Drodzy bracia...wnioski są oczywiste i przerażające zarazem.

Taką rolę pełni Chrześcijaństwo od czasów apostolskich i nie zmieniło się to do dziś!

Wystarczy bliżej przyjżeć się danej denominacji czy zborowi i okazuje się, że nie służą one Bogu ani Jego Synowi Chrystusowi, lecz pogrążają się w fałszywych naukach rodzących w nich pychę i zawiść w stosunku do osób...

...nam podobnych!


affraid affraid affraid
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 30th Listopad 2016, 10:26
Obawiam się, że jest znacznie gorzej niż może się wydawać.

Ruch "nowo narodzonych" chrześcijan nadal wyznaje pogańskie dogmaty rzymskie, jak fałszywa doktryna o...

...św. Trójcy!!


affraid

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 2cni9ut
Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 2hol4ex
Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 M7suia

http://detektywprawdy.pl/2016/11/28/nawet-wsrod-was-znajda-sie-tacy-ktorzy-beda-glosili-zgubne-nauki-aby-pociagnac-za-soba-uczniow-przeto-czuwajcie/#comment-79729

Zwróćcie uwagę na fałyszywy dogmat o "duchu Chrystusa".

Wszystko podparte tylko listami Szawła!

Słowo Boże o niczym takim nie mówi jak "duch Chrystusa", a jedynie mówi o Duchu Bożym lub Duchu Świętym.

Skąd taki kłamliwy dogmat?

Pochodzi on od "św.trójcy", która w swej pogańskiej naturze łączy ze sobą 3 osoby (także uosobienie Ducha Świętego) w jednego Boga, tym samy równając ze sobą takie pojęcia jak:

Ojciec, Syn, Duch Święty, "duch Chrystusowy"


Proszę zwrócić uwagę na te niebiblijne twierdzenia aprobujące kłamliwy dogmat "Trójcy"...

Detektyw Prawdy - Chrześcijanie bez religii  napisał:

Duch Chrystusowy mieszka w każdym narodzonym na nowo człowieku. Taka sytuacja jest już w ogole nie zrozumiała dla przeciwników boskości Jezusa bo nie dość, że nie mogą zrozumieć Boga w trzech postaciach, to okazuje się, że Duch Święty mieszka w każdym narodzonym na nowo chrześcijaninie co widać po tym jak traktuje bliźniego.

A propos Ducha jezusa. Jest On równoznaczny z Duchem Świetym a więc Duchem Boga Ojca.


"Nowo naro(wie)dzeni" Chrześcijanie nadal tkwią w odstępczych naukach Rzymu - Wielkiej Nierządnicy i wielbią pogański wizerunek Boga - Triady / Trójcy!!

_____________________________________________


P.S.

Podejrzewam jeszcze, że cały ten ruch "nowo narodzonych" to tzw. Nowa Reformacja, która ma na celu przeprowadzenie procesu ekumenicznego prowadzącego do obalenia Nierządnicy.

To może być robota bestii !!
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 30th Listopad 2016, 16:52
Zobaczmy co mówił kiedyś DP

[img]Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 2gyd4es[/img]

jest to ten filmik :
jest podany fragment, który skoro DP wstawił musi znać !

Mt 5 napisał:

(17) Nie mniemajcie, że przyszedłem rozwiązać zakon albo proroków; nie przyszedłem rozwiązać, lecz wypełnić.

(18) Bo zaprawdę powiadam wam: Dopóki nie przeminie niebo i ziemia, ani jedna jota, ani jedna kreska nie przeminie z zakonu, aż wszystko to się stanie.

(19) Ktokolwiek by tedy rozwiązał jedno z tych przykazań najmniejszych i nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios; a ktokolwiek by czynił i nauczał, ten będzie nazwany wielkim w Królestwie Niebios.

Skoro DP to wstawił, to doskonale się z tym zgadzał !
[img]Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Swz2xh[/img]

Mało tego, na starym blogu czytamy :
[img]Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 34hyruq[/img]


Zarzuca Kamilowi że zapalił roślinę, a sam na starym blogu ją chwali !


http://detektywprawdy.blogspot.com/2014/01/dlaczego-uprawa-konopii-jest-zakazana.html


Stary opis DP na jego blogu :
Staram się tropić prawdę w kontekście Słowa Bożego. Tylko prawda nas wyzwoli. Przez ostatnie dwa tysiące lat żyliśmy w kłamstwie. Wiele dobrych osób wierzyło w coś, co nam kłamcy podali na tacy. Innej alternatywy nie było. Dziś, póki jest jeszcze względnie wolny internet, korzystajmy z tego, bo jak zapowiadał Bóg:

MT 10.26 "Przeto nie bójcie się ich: albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano."

Mój stosunek do religii:
Do niedawna, czyli do roku 2012 byłem teoretycznie katolikiem. Nie chcąc być obłudny, ze względu na mój stosunek do kościoła rzymskiego dokonałem apostazji. Teraz dopiero moja wiara nabrała sensu.
Nie jestem i nie będę już w żadnej religii. Wszystkie religie są wypaczone i kontrolowane przez szatana. Kościół katolicki to siedlisko demonów i czarów. W protestantyzmie pastorzy udzielają już ślubów homoseksualistom. Świadkowie Jehowy nie mogą się modlić do Jezusa Chrystusa.
Niektórzy nazywają taką wiarę w Boga: pierwotnym chrześcijaństwem, na wzór apostołów i pierwszych chrześcijan. Sam siebie określam jako naśladowcę Jezusa Chrystusa. Staram się czynić to co nakazywał nasz Pan. Nie zawsze mi się udaję, ale nie mam skłonności do grzechów, gdyż wiem, że nie ma mi kto tutaj na Ziemi ich odpuścić. Notoryczne grzeszenie przy ziemskim rozgrzeszaniu prowadzi do jeziora ognistego.


To co jest dla mnie ważne to: Biblia, Jezus Chrystus, modlitwa i czyny
. Samo czytanie Biblii nic nie daje, tak jak nic nie daje sama wiara w Jezusa. Jezus Chrystus mówił:

"Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego".

Co do czynów mamy przypowieść o siewcy.


Czekam na przyjście Jezusa Chrystusa bo tylko on może uratować ludzi dobrej woli. Nie wiem czy to będzie za naszego pokolenia, ale wystarczy mi wiara że kiedyś będzie ten lepszy świat bez lichwy, szatana, wyzysku, zazdrości, mściwości, kłótni i wojen.

Jeśli uważasz ten blog za nie ciekawy lub autora negujesz to proszę Cię bądź uczciwy wobec siebie i nie czytaj tego czego nie lubisz.
Blog ma dużą popularność właśnie w związku z publikowaną w nim prawdą.
Staram się pisać językiem prostym, gdyż Jezus Chrystus takim mówił do ludzi. Wszelkie zawiłości i intelektualny bełkot "pachną" szatanem.


1. Nakazywać Pan ? Czy to co Paweł? Bo Bóg nakazuje przestrzegać jego PRAWA !

2. Ważny Jezus i CZYNY ? Czy Paweł i wiara ?

3. Zawiłości i bełkot pachną Szatanem ? Chrystus mówił prostymi słowami TAK - Tak, Nie - Nie.. a Paweł ?czwartek, 16 stycznia 2014
Test - czy nadajesz się na porwanie do Boga przed Uciskiem

takie są kryteria bycia nienagannym?

Pawła
1 Koryntian 6.

Nie łudźcie się! Królestwa Bożego nie osiągną rozpustnicy, bałwochwalcy i cudzołożnicy, ludzie nie umiejący się oprzeć rozkoszom i mężczyźni współżyjący ze sobą, (10) złodzieje, chciwcy oraz pijacy, oszczercy i rabusie. (11) Niektórzy z was takimi wprawdzie byli, lecz już zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana Jezusa Chrystusa i Ducha Boga naszego. (12) Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie ulegnę. (13) Pokarm przeznaczony jest dla żołądka, a żołądek dla pokarmu. Bóg zaś unicestwi zarówno jedno, jak i drugie. Natomiast ciało nie jest dla rozpusty, ale dla Pana, a Pan dla ciała. (14) Bóg zaś swoją mocą wskrzesi nasze ciała do życia, tak jak wskrzesił Pana

W tym cytacie jest lista bezwzględnych powodów nie dostania się do Królestwa Niebieskiego. Jeśli, spełniasz pozytywnie któryś warunek, to nie masz szans na dostanie się do Królestwa Niebieskiego.
1. Wszetecznicy
mężczyzna prowadzący swobodny, hulaszczy tryb życia, swoim zachowaniem gorszący innych; grzesznik, bezwstydnik, rozpustnik.
Takimi modelowymi wszetecznikami są np uczestnicy i naśladowcy programu: Ekipa z Warszawy.

2. Bałwochwalcy

-grzech w religiach abrahamowych polegający na oddawaniu czci fałszywym bóstwom (bożkom). W szerszym sensie: przywiązywanie nadmiernej wagi do spraw doczesnych kosztem Boga. Wikpedia
To jest temat na dłuższy tekst. Napisałem częściowo tutaj:

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/01/nowi-bogowie-xx-i-xxi-wieku.html

3. Cudzołożnicy

4, Rozpustnicy

5. Chciwi ludzie

"Na kartach Starego Testamentu chciwość była ganiona jako przyczyna innych grzechów (zob. Syr 31,5-Cool, prowadząca do nieszczęść (zob. Jr 6,13-15,22,17). Bogacze, którzy pomnażają majątki wykorzystując słabość innych, godni są potępienia (por. Mi 2,1-2). Człowiek chciwy jest niegodziwcem o wysuszonej duszy (por. Syr 14,9) i przypomina wilka, który rozszarpuje owce, zapominając, że one należą do samego Boga. Chciwość jest więc bluźnierstwem (por. Ps 10,3) i prowadzi człowieka do zguby (por. Prz 1,19).

Pan Jezus wielokrotnie napiętnował ubóstwianie bogactwa. Na kartach Nowego Testamentu wiele razy mamy o tym wzmianki. W przypowieści o bogaczu mówił: "Głupcze, jeszcze tej nocy zażądają twojej duszy od ciebie; komu więc przypadnie to, coś przygotował?" (Łk 12,20). "Nikt nie może dwom panom służyć... Nie możecie służyć Bogu i Mamonie" (Mt 6,24). Św. Paweł zaś pisał: "Postępowanie wasze niech będzie wolne od chciwości na pieniądze: zadowalajcie się tym, co macie" (Hbr 13,5)."

http://detektywprawdy.blogspot.com/2014/01/test-czy-nadajesz-sie-na-porwanie-do.html


Skoro bycie nienagannym , to według Ciebie w 2014 roku było Przestrzeganie Prawa ( bo czym innym jest to co wymienił jak nie Przestrzeganiem ? )

Co się tak zmieniło przez te 2 lata ?

DP napisał:

JEZUS POWIEDZIAŁ:


''Wszystkich, których kocham upominam i karcę, bądź więc gorliwy i zmień postępowanie swoje''

Łamiesz jakikolwiek z zakazów Boga? masz niewiele czasu na zmianę.Zegar do Wielkiego Ucisku tyka.


Bez względu na to kiedy będzie porwanie, kryteria pozostają niezmienne i z tym chyba się każdy ze mną zgodzi.

[img]Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 21l3dpz[/img]


Najlepsze chyba na koniec Very Happy


DP napisał:Szanowni Czytelnicy

Najbliższe miesiące, góra lata są ostatnią szansą na nawrócenie i podążanie ścieżką Jezusa. Jest to nie tylko ścieżka miłości bliźniego, ale przede wszystkim PRAWDY. Tylko prawda Was wyzwoli. Jeśli na co dzień kłamiesz lub obracasz się w kręgu kłamców przytakując, to nie jest to ścieżka Jezusa.\
Pomyśl:
Jeśli porwanie będzie lada dzień miesiąc to lepiej klęknij przeproś Boga za wszystkie swoje grzechy i natychmiast przestań grzeszyć!!
[img]Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 2u4lwzl[/img]

Po Co przestać grzeszyć Smile ? Można dalej, tylko wystarczy na koniec dnia powiedzieć " Boże kocham Cie, " a nie przepraszam

" Kocham Cie święta trójco "Nawet Pan Piotr (DP) Henocha cytował !

[img]Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Debrqc[/img]


Dodatkowo, czym różni się taca w kościele od " darowizny" ? Niczym, zawsze Pastorzy / księża zbierają pieniadze za swoja pracę.

A może warto byś Pokazał ile zarabiasz na swoich owieczkach? Może to faktycznie dobra praca?


1 Koryntian 6.
Nie łudźcie się!
Królestwa Bożego nie osiągną rozpustnicy, bałwochwalcy i cudzołożnicy, ludzie nie umiejący się oprzeć rozkoszom i mężczyźni współżyjący ze sobą, (10) złodzieje, chciwcy oraz pijacy, oszczercy i rabusie.


„Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli”

Poznajemy, oj poznajemy Smile

Pytanie co się stało takiego przez te 2 lata, że się tak Pan DP zmienił....

aha, i jeszcze ciekawostka
, ciekawe kogo to słowa WinkPech to nic innego jak konsekwencja połączeniea złych uczynków z atakiem demonów.

Chcę pokazać, że jedyną nadzieją jest Isus którego Wy sami musicie poznać. Aby go poznać nie wystarczy czytać Biblię. Trzeba też wprowadzać w czyn słowa Chrystusa.
_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 30th Listopad 2016, 17:08

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

on 30th Listopad 2016, 17:17
Message reputation : 100% (1 vote)
[img]Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 166kbux[/img]

Skoro to Szatan mówi " róbta co chceta "

i skoro rodzice tak nie mówią do dzieci

To czemu Bóg miałby powiedzieć " róbta co cheta, bo znoszę wam Prawo " ?
http://detektywprawdy.pl/2016/07/01/slowo-na-1-lipca-2016/

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Sponsored content

Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana! - Page 2 Empty Re: Większość religii chrześcijańskich jest w szponach szatana!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach