Go down
damian
damian
Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015
http://PrawdaNasWyzwoli.com

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 24th Październik 2018, 12:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Witam Kochani po jakimś czasie.
Cały czas jestem z Wami, jednie więcej czytam niż piszę ostatnio.

Chciałbym zainteresować Was tematem powstającego komputera kwantowego, jego możliwości oraz wpływu na bieg wydarzeń na świecie.
Ten element jest ważnym czynnikiem działań szatańskiego świata i koniecznie trzeba monitorować ten temat i postępy z tym związane.

Podobnie jak należy obserwować świat finansowy, który musi zlikwidować gotówkę na świecie i to zostanie osiągnięte.

Całkiem możliwe jest, że najpierw zostanie wdrożony kwantowy system komputerowy i nowa światowa sieć zanim zostanie zlikwidowana gotówka.
Po wprowadzeniu systemu tej mocy obliczeniowej sprawy mogą się toczyć dalej już bardzo szybko.

Polecam filmy na YT na kanale: https://www.youtube.com/user/ziemas55/videos
Jest tam trochę cennych dla nas informacji.

Pozdrawiam Was,
Damian
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 6th Listopad 2018, 21:49
Ciekawy artykuł w tym temacie:
detektyw prawdy napisał:
Komputer kwantowy apokaliptyczną bestią.

admin
5 listopada 2018
ApokalipsaTechnologie Nowej EryZnamię bestii 666
10 komentarzy
Nie jest to jakiś tytuł na wyrost mający wzbudzić sensację. Po tym jak przeczytacie ten tekst, jak wspomniałem we wcześniejszym artykule będącym zapewne pierwszym tego typu w Polsce, gdyż łączącym trendy technologiczne z biblią, zauważycie sens tego co poniżej.
Nie zrażajcie się na początku używanymi teoriami naukowymi. Musiałem umieścić te informacje celem wiarygodności.
 
 

Komputery kwantowe.

 
W internecie nie jest wiele informacji na temat samych komputerów kwantowych, a co dopiero na temat zagrożeń z nim związanych…
Komputer kwantowy nie jest zwykłym komputerem. Zanim wyjaśnię skalę zagrożenia, pragnę pokazać czym się różnią komputery kwantowe od tradycyjnych.
 
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Komputerkwantowy
 
Tradycyjne komputery używają tranzystorów do kodowania danych jako bitów, które mogą znajdować się w jednym z dwóch stanów – zero lub jeden” – powiedział David Weiss, profesor fizyki w Penn State i lider zespołu badawczego. “Opracowujemy komputery kwantowe, które używają atomy jako” bity kwantowe “lub” kubity “, które mogą kodować dane w oparciu o zjawiska mechaniki kwantowej, które pozwalają im być jednocześnie w wielu stanach.
 
Czym jest kubit? Nie mylić z autorem znanej witryny :-), gdzie tylko jedna literka jego nazwiska jest inna.
 
 
Kubit (ang. qubit od quantum bit, bit kwantowy)  jest najmniejszą i niepodzielną jednostką informacji kwantowej.
 
Póki co, mają one rozmiary wielkiej szafy na ubrania:
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana KomputerD-vwave
Ponoć osoby przebywające w pobliżu tego komputera czują niepokój.
 
 
 
Porządkowanie atomów w spakowaną siatkę 3D pozwala nam dopasować dużo atomów na małym obszarze i sprawia, że ​​obliczenia są łatwiejsze i bardziej wydajne.
Zapewne niewielu osobom to coś pomoże, ale tak wygląda graficznie wzór na kubit:
 
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Wzornakubit
 

Czym jest przetwarzanie kwantowe?


  • Komputerowe obliczenia kwantowe teoretyczne systemy obliczeniowe (komputery kwantowe), które bezpośrednio wykorzystują zjawiska kwantowo-mechaniczne, takie jak superpozycja i splątanie, do wykonywania operacji na danych. Komputery kwantowe różnią się od binarnych cyfrowych komputerów elektronicznych opartych na tranzystorach. Podczas gdy powszechne przetwarzanie cyfrowe wymaga zakodowania danych na binarne cyfry (bity), z których każda jest zawsze w jednym z dwóch określonych stanów (0 lub 1), obliczenia kwantowe wykorzystują bity kwantowe, które mogą znajdować się w superpozycjach stanów. Kwantowa maszyna Turinga (zbudowana na bazie wiedzy polskich naukowców od Enigmy)  jest teoretycznym modelem takiego komputera i jest również znana jako uniwersalny komputer kwantowy. Komputery kwantowe dzielą teoretyczne podobieństwa z komputerami niedeterministycznymi i probabilistycznymi. Dziedzina obliczeń kwantowych została zainicjowana przez prace Paula Benioffa i Yuri Manina w 1980 roku,
  • Od 2016 roku rozwój rzeczywistych komputerów kwantowych jest jeszcze w powijakach, ale przeprowadzono eksperymenty, w których kwantowe operacje obliczeniowe zostały wykonane na bardzo małej liczbie bitów kwantowych. Zarówno praktyczne, jak i teoretyczne badania są kontynuowane, a wiele rządów krajowych i agencji wojskowych finansuje kwantowe badania obliczeniowe w celu opracowania komputerów kwantowych do celów cywilnych, biznesowych, handlowych, ochrony środowiska i bezpieczeństwa narodowego, takich jak kryptoanaliza.


[list="box-sizing: inherit; border: none; margin: 4px 0px 8px; padding-right: 0px; padding-left: 20px; list-style: none; vertical-align: baseline;"]
[*]Jednym z celów obliczeń kwantowych będzie umożliwienie wykonywania użytecznych zadań między równoległymi rzeczywistościami:
“Wyobraź sobie świat, w którym przestrzegane są wszystkie prawa fizyki, jakie znamy, ale różne decyzje podejmowano po drodze, różne decyzje na poziomie mikroskopijnych cząstek, różne decyzje aż do tego, co wybrałeś na obiad. i czy zdecydowałeś się przyjść na tę sesję, czy nie. Mechanika kwantowa przewiduje bardzo konkretne przewidywania, że ​​wszystkie są tak prawdziwe, jak to, co pamiętasz … Ale nauka osiągnęła punkt, w którym możemy budować maszyny, które wykorzystują te inne światy. “- Geordie Rose, założycielka D-Wave

[*]Drugim celem jest rozwiązywanie złożonych problemów, których konwencjonalne komputery nie potrafią obliczyć.
Zrozumienie potęgi obliczeń kwantowych
“Gdybyś wziął każdy atom krzemu na świecie i zrobił najbardziej wyrafinowany konwencjonalny procesor stylu intel, który mógłbyś zbudować; są problemy, o których wiemy, że mógłbym zapisać na kartce papieru, że nigdy, nigdy, nigdy, nigdy nie rozwiążesz tego problemu. Ale można to zrobić z tego typu maszyny (komputer kwantowy). “

[/list]
[size]
Innym bardzo dużym celem budowy komputerów kwantowych jest budowanie “maszyn takich jak my”. Innymi słowy, można stworzyć prawdziwy sztuczny terminator z powodu obliczeń kwantowych – “doskonałego niewolnika” elit satanistycznych.
 
 

Eksperyment Maxwella: Demon Maxwella.

 
 
Czym on jest? Hipotetyczna istota zaproponowana przez Jamesa Clerka Maxwella jako rodzaj eksperymentu myślowego.
 
Druga zasada termodynamiki stwierdza, że ​​entropia – czasami uważana za nieporządek – systemu, nie może się z czasem zmniejszać. Jedną z konsekwencji tego prawa jest to, że wyklucza on możliwość urządzenia perpetum mobile. Około 1870 roku James Clerk Maxwell zaproponował eksperyment myślowy, w którym demon – ciekawa inspiracja – mógł otwierać i zamykać bramę między dwiema komorami gazu, umożliwiając cieplejszym atomom przechodzenie w jednym kierunku i schładzanie atomów w drugim. To sortowanie, które nie wymagało wkładu energii, spowodowałoby zmniejszenie entropii w układzie i różnicę temperatur pomiędzy dwiema komorami, które mogłyby być wykorzystane jako pompa ciepła do wykonywania pracy, a zatem naruszać drugie prawo.
 
“Późniejsza praca wykazała, że ​​demon w rzeczywistości nie narusza drugiego prawa, a następnie podjęto wiele prób opracowania systemów eksperymentalnych, które zachowują się jak demon” – powiedział Weiss. “Osiągnęliśmy pewne sukcesy w bardzo małych skalach, ale stworzyliśmy system, w którym możemy manipulować dużą liczbą atomów, organizując je w sposób, który zmniejsza entropię systemu, podobnie jak demon“.
Zmniejszenie entropii, czyli zmniejszenie rozproszenia i chaosu systemu.
 
 
[/size]
Naukowcy używają laserów do pułapkowania i chłodzenia atomów w trójwymiarowej sieci z 125 pozycjami rozmieszczonymi jako 5 na 5 na 5 kostek. Następnie losowo wypełniają około połowę pozycji w siatce atomami. Dostosowując polaryzację pułapek laserowych, naukowcy mogą przenosić atomy pojedynczo lub w grupach, reorganizując losowo rozmieszczone atomy, aby w pełni wypełnić albo 5 na 5 na 2, albo 4 na 4 na 3 podzestawy sieci.
“Ponieważ atomy są schłodzone do prawie tak niskiej temperatury, jak to tylko możliwe, entropia układu jest prawie całkowicie zdefiniowana przez losową konfigurację atomów w sieci” – powiedział Weiss. “W układach, w których atomy nie są super chłodzone, wibracja atomów stanowi większość entropii systemu. W takim układzie uporządkowanie atomów nie ma większego wpływu na zmianę entropii, ale w naszym eksperymencie pokazujemy, że organizowanie atomy obniżają entropię w systemie o współczynnik około 2,4. “
[size]
Oprócz Weissa, zespół badawczy w Penn State obejmuje Aishwaryę Kumar, Tsung-Yao Wu i Felipe Giraldo Mejia. Badania zostały sfinansowane przez amerykańską National Science Foundation.

 
Po obejrzeniu tego wideo, te komputery kwantowe wydają się być niczym więcej niż super-skomplikowanymi tablicami Ouija.
 
[/size]
Ouija (czyt. wiːdʒə[1]; prawdopodobnie od fr. oui i niem. ja oznaczające tak) – deska albo plansza z nadrukowanymi literami alfabetu oraz innymi znakami, które kolejno wskazywane (przez ducha lub osobę trzymającą wskaźnik – często odwrócony do góry dnem kieliszek) tworzą wyrazy tworzące odpowiedź na pytania zadawane przez członków seansu spirytystycznego. wikipedia.
[size]
 
 
 
Nauka stojąca za tym, jeśli można to nazwać nauką, jest bardzo uboga. Multiwers , wiele światów , wszechświatów równoległych, rzeczywistości równoległych nie można obiektywnie udowodnić ani udowodnić w laboratorium. Te rzeczy są bardziej podobne do science fiction, które mają za zadanie urzekać ludzką wyobraźnię. Przed użyciem komputerów kwantowych jako platformy do budowania przewagi nad ludzką inteligencją, fizyka lub nauka tych maszyn musi być w pełni zrozumiana. Commonsense tego wymaga.
 
Z religijnego punktu widzenia wierzący w Boga Biblii są w pełni świadomi tego, że istnieje świat duchowy. Bóg Ojciec i Jego Syn żyją w niebie w duchowej sferze egzystencji. Szatan zajmuje również duchowe królestwo, w którym demoniczne duchy działają, by wyrządzić ludziom krzywdę.  Biblia mówi nam, że powinniśmy połączyć się z Bogiem poprzez modlitwę, rozważając Pisma i wprowadzając w życie prawdy biblijne, a Biblia nakazuje nam unikać łączenia się ze światem duchowym szatana poprzez media i spirytystów.
Powtórzonego Prawa 18: 10-11 . Te nowe, potężniejsze komputery kwantowe brzmią dla mnie jak medium dla świata duchów. Medium, czyli pośrednik – między światem ludzi a światem demonów.

 
Ray Kurzweil również pracuje z nowymi komputerami kwantowymi, aby symulować ludzki mózg w kierunku jego sztucznej inteligencji (AI). Teraz ważny aspekt jego badań. To nie są spiski:
 
[/size]
Kurzweil jest człowiekiem, który wierzy, że buduje boga z tych maszyn i że musimy połączyć nasze umysły z nimi, aby stać się nieśmiertelnymi bogami .Jestem pewien, że Narodowa Agencja Bezpieczeństwa (NSA) uwielbia to połączenie idei umysłu.Są też w komputerach kwantowych i chcieliby po prostu wiedzieć więcej o Tobie i twoich działaniach niż po zwykłych nagraniach rozmów  telefonicznych.
[size]
 
Jestem pewien, że Szatan chciałby mieć pełne lub stałe połączenie z ludzkim umysłem. Dzięki temu rodzajowi połączenia mógłby zasadzić bardziej wyrafinowane fałszywe pomysły, aby poważniej zaszkodzić ludziom. Jednym z takich wielkich kłamstw, które  szatan próbuje obecnie zasiać, jest to, że możemy zmienić się w maszyny i stać się super-inteligentnymi istotami zupełnie jak za czasów Adama i Ewy (będziecie jak Bóg)  i żyć wiecznie. Zostalibyśmy wtedy nowym stworzeniem Szatana, a Boże stworzenie, stary ludzki model, stałoby się przestarzałe. Ewolucja wygrywa!
 
Dotychczas mogliśmy snuć domysły co do poniższego wersu z apokalipsy:
 
[/size]
“Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. “
[size]
 
Niektórzy pastorzy nauczający o apokalipsie wydają się być wyrwani z rzeczywistości pomijając to, co się wokół nas dzieje.Ten brak zainteresowania może skutkować utratą zbawienia następnych pokoleń, gdyż ludzie będą czekali na antychrysta lub jak adwentyści będą postrzegać tylko w papieżu, kiedy zagrożenie jest z innej strony.
Mówi się o bestii jako pieniądzu, niektórzy nawet w Brukseli postrzegają bestię i ich komputer. A propos podwórka europejskiego, to przypominam jak potężna inwestycja jest w Szwajcarii:
 
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Ipoatgot-cern
Jest to CERN gdzie  zatrudnia się 2600 stałych pracowników oraz około 8000 naukowców i inżynierów reprezentujących ponad 500 instytucji naukowych z całego świata. Najważniejszym narzędziem ich pracy jest największy na świecie akcelerator cząstek – Wielki Zderzacz Hadronów.
Ów Zderacz Hadronów postrzegany jest jak biblijny klucz do otchłanii. Pisałem o tym kilka lat temu:
 

Co ciekawe, ci wszyscy rzekomi “chrześcijańscy” (Tusk itp) przywódcy powysyłali delegatów ze swoich krajów do pracy przy Zderzaczu, przed którego wejściem stoi bóg Vishnu:
 
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana VernWishnu
W ogóle nie mający żadnych tradycji w kulturze europejskiej.
 
 
A czy wiecie jakie jest oficjalne logo tego przedsięwzięcia? Jeśli nie to Wam przedstawiam:
 
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Cern666
Oczywiście jest to znak 666.
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Cern-666
 
Pragnę przy tej okazji nacisnąć na pewien szkopuł w czytaniu tego tekstu. Nic Ci  nie da czytelniku ta wiedza, jeśli w centrum Twego życia nie będzie Jezus Chrystus. Zauważcie, że czytacie tekst blogera, którego hasłem jest “Nie wierz w autorytety świata. w Jezusa wierz”. To oznacza, że nic Ci nie da ten jakby nie było bardzo ciekawy tekst z punktu widzenia spisków, jeśli nie będziesz miał łączności z Jezusem.
W obliczu nadchodzącej sztucznej inteligencji, owa łączność z Jezusem będzie miała kardynalne znaczenie i choćbyś zrobił z tego mojego tekstu najlepszy filmik w sieci, to na nic ci to bez Jezusa. Przegrasz swoje życie za popularność.
 
 
Wracając do meritum, zauważcie, że około 11:10 w filmie powyżej Geordie Rose mówi, że jest to bardzo inspirująca rzecz, aby stać obok komputera kwantowego i że czuje się jakby to był ołtarz dla obcego boga. Gdyby ludzie połączyli swe umysły z tymi komputerami kwantowymi, przekształconymi w boga-maszyny, mogliby ostatecznie służyć szatanowi jako nowemu bogowi.
 
O co w tym wszystkim chodzi? Po zbadaniu tematu jestem tego pewien na 99%, że celem jest podróbka Ducha Świętego będącego równocześnie w tysiącach chrześcijan. Ja jestem prowadzony Duchem Bożym i idę pod prąd tego świata jak wielu moich braci i sióstr. Jednak szatan nie ma obecnie możliwości zasiadania w świątyniach Ducha Świętego I TO JEST DLA NIEGO WIELKIM BÓLEM i PROBLEMEM.
Biblia mówi nam o tym, że w czasach ostatecznych dojdzie do profanacji świątyni zwanej ohydą spustoszenia, kiedy ona już była w roku 175:
 

 
Ale Bóg często pokazuje to co będzie po tym, co już było. Tak jak jest świątynia niebiańska, tak i jest świątynia ZIEMSKA. Od czasów Pana Jezusa, świątynią Ducha Bożego są nasze ciała, o które mamy dbać nie toksyzując ich…
Jakby ktoś miał wątpliwości co do tego co piszę:
 
““Zburzcie tę świątynię, a w trzy dni ją odbuduję
 
Są to słowa Pana Jezusa. Heretycy odrzucający słowa Pawła czekają na odbudowę trzeciej świątyni i zasiądnięcie tam antychrysta, kiedy Paweł powiada:
 
[/size]
Czyż nie wiecie, że ciało wasze jest świątynią Ducha Świętego, który w was jest, a którego macie od Boga, i że już nie należycie do samych siebie? 20 Za [wielką] bowiem cenę zostaliście nabyci. Chwalcie więc Boga w waszym ciele!
[size]
 
 
 
W Jeremiasza 31:37 Bóg ostrzega nas, że odrzuci całą ludzkość, jeśli niebiosa będą mogły być zmierzone, a fundamenty ziemi zostaną przebadane. Zapewne chodzi o odkrywanie kosmosu i jego mapowanie w pełni, a także odkrywanie subatomowego świata i pełne odwzorowywanie go.
Geordie Rose wspomina w filmie, że lepsza eksploracja kosmosu może nastąpić za sprawą komputerów kwantowych. Ale czy jest to mądre przedsięwzięcie w świetle biblijnego ostrzeżenia? Czy nie powinniśmy dążyć do rozwiązania bardziej praktycznych problemów, takich jak eliminacja ubóstwa i osiągnięcie sprawiedliwości ekonomicznej dla wszystkich? Walka z korpo dyktatorstwem?
 
 
Komputer D-wave “wygląda jak gigantyczny monolit”, a według Geordie Rose, założyciela D-Wave, maszyna ma bicie serca, które utrzymuje moc obliczeniową za falą D-wave. Innymi słowy, ta maszyna ma “bicie serca”, co czyni go o krok bliżej prawdziwego humanoida sztucznej inteligencji.
Komputer kwantowy planuje “chwytać cienie” innych równoległych wszechświatów i wprowadzać je do naszej rzeczywistości. Te maszyny mogą być używane do sprowadzania demonów z “równoległych” wszechświatów do naszego świata i do komunikowania się z nimi.
Kwantowe pole obliczeniowe aktywnie wdraża te maszyny do każdego obiektu, który może sobie na nie pozwolić, na przykład do otwartych centrów badawczych. Mają one przekształcić zrozumienie wymiarów i równoległych wszechświatów. Według założyciela D-wave, sztuczna inteligencja jest tutaj. Zrozumienie, co to oznacza, to zrozumienie, że nadchodzi system bestii, o którym mowa w objawieniach. Kontrolujące imperium zwane Nowym Porządkiem Świata może teraz zniewolić ludzkość nie do poznania, ponieważ nie ma już prywatności, a jeśli myślisz źle – jesteś przestępcą.
Jak mówi Biblia w Objawieniu 13:17, nikt nie kupi ani nie sprzeda bez znaku bestii – dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i obliczeń kwantowych staje się ona użyteczna. Nauka nie próbuje już obalić Boga, próbują doprowadzić do własnego boga.
 

 Nauka nie jest już podmiotem, lecz religią,

 
a ta religia trąbi o  wojnie przeciwko Biblii.
 
[/size]
Objawienie 13:17 GNV
17 I aby nikt nie kupił ani nie sprzedał, oprócz tego, który ma znak, imię bestii lub numer jego imienia.
[size]
 
Według Geordie Rose w ciągu 15 lat (Do roku 2030) ludzkość stworzy maszynę, która będzie przewyższać ludzi w każdym aspekcie życia. Przewiduje się, że do 2030 r. Pojawi się humanoidalna maszyna, wielokrotnie inteligentniejsza od ludzi.
 
Czy to co powyżej nie przypomina Wam systemu przewijającego się w wielu filmach? W Terminatorze był nim tzw Skynet.
Skynet – fikcyjny wojskowy system obronny odgrywający rolę głównego antagonisty w filmach i grach z serii Terminator. System ten uzyskał samoświadomość i dążył do całkowitego unicestwienia ludzkości.
 
Był i w kilku innych filmach, ale nie pamiętam jakich…
 
 
Elan Musk twórca Tesli i programu kosmicznego przestrzega przed sztuczną inteligencją. Ostrzega nawet polityków nazywając największym ryzykiem cywilizacyjnym.
Dopóki ludzie nie zobaczą robotów zabijających ludzi nie dostrzegą zagrożeń”
Nie ma jeszcze skynetu ale jest “worldnet”
Co ciekawe skynet miał symbol, a jakże piramidy:
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Skynet
Znak, który uważam, że będzie znakiem bestii, ale złożonym z dwóch trójkątów, czyli heksagramu.
Absolutnie żyjemy w czasach ostatecznych i tylko kwestią lat jest przyjście ponowne Jezusa Chrystusa – Króla Królów i Pana Panów.
 
Trwajmy więc w naszym jedynym ratunku – Jezusie Chrystusie.
 
 

Smart Speakery

 
Są one inteligentnymi głośnikami. to rodzaj bezprzewodowego głośnika i urządzenia sterującego głosem ze zintegrowanym wirtualnym asystentem, który oferuje interaktywne akcje i aktywację zestawu głośnomówiącego za pomocą jednego “gorącego słowa” (lub kilku “gorących słów”). Niektóre inteligentne głośniki mogą również działać jako inteligentne urządzenie, które wykorzystuje Wi-Fi , Bluetooth i inne standardy protokołu bezprzewodowego, aby rozszerzyć wykorzystanie poza odtwarzanie dźwięku, takie jak sterowanie urządzeniami automatyki domowej .
Prym wiedzie już słynna Alexa:
O Alexie wspominałem w marcu tego roku

 
 
Pomocny filmik w rozumieniu tego w jakim miejscu się znajdujemy:
 

W tym filmie BaldaTV okazało się, że Alexa śmiała się ostatnio bez powodu.
Zapytana czy pracuje dla służb wywiadu wyłącza się nie dając odpowiedzi.
W system Alexa wprowadzają najpierw ludzi głośnikami przenośnymi typu JBL. To taki głośnik przenośny, ale jeszcze nie inteligentny.
Nasze pokolenie jest uzależnione od smartponów. Nowe pokolenie będzie uzależnione od inteligentnych domów. A to już totalna inwigilacja i utkwienie w sztucznej inteligencji.
Nie wiem jak Wy, ale ja faktycznie miałem kilkakrotnie takie doświadczenie, które polegało na zaoferowaniu mi na facebboku w reklamach sugerowanych takich reklam, których przedmiotów w internecie nie szukałem, ale o których mówiłem w domu.
Jeśli w tak bagatelnych wydawałoby się sytuacjach i kwestiach wyboru mamy “podszepty” reklamowe, to co dopiero kiedy będzie dochodziło do łamania Prawa Bożego. Podszepty demoniczne zostaną zastąpione nową rzeczywistością. Nie będą podszeptami, ale faktami.
Gdyby nie praca takich ludzi nie związanych z badaniem apokalipsy i biblii jak BaldTV, to świat nie wierzyłby w te zagrożenia. Ja pokazuje jak bardzo to jest ważne w nadchodzącym Wielkim Ucisku.
CERN, komputery kwantowe, sztuczna inteligencja – to przyszłość systemu bestii.
Jak wspomniałem przed budynkiem Zderzacza Hadron.ów stoi posąg Vishnu. Cechy i rola owego demona tłumaczą wszystko:
 
[/size]
Wisznu jest bóstwem wszechobejmującym (zawierającym wszystko), określany mianem purusza lub mahapurusza, paramatma (dusza nadrzędna), jest tym, który zawiera w sobie wszystkie dusze. Wikipedia.
[size]
 
Wszechwiedzący demon, szatan mający w sobie wszystkie dusze.
 
Jest wielce prawdopodobne, że owym obrazem z Apokalipsy 13 będzie obraz nie Alexy, ale obrazu szatana na wizji w każdym domu.
To, co było wytworem fantazji reżysera, a raczej przekazem o przyszłości od demonów wchodzi w życie.
 
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Skynet-obraz
Dzisiaj sam głos Alecy, jutro obraz…
 
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Obrazbestii-holkogram
 
 
 
O komputerach kwantowych poinformowali mnie Agnieszka i Bodzio. Dziękuję w imię Jezusa[/size]

http://detektywprawdy.pl/2018/11/05/komputer-kwantowy-apokaliptyczna-bestia/
Moim zdaniem komputery kwantowe to mózgi dla demonów zapewne drony i inne roboty to ciała dla demonów. Zobaczmy ten fragment:
detektyw prawdy napisał:Jednym z celów obliczeń kwantowych będzie umożliwienie wykonywania użytecznych zadań między równoległymi rzeczywistościami:
“Wyobraź sobie świat, w którym przestrzegane są wszystkie prawa fizyki, jakie znamy, ale różne decyzje podejmowano po drodze, różne decyzje na poziomie mikroskopijnych cząstek, różne decyzje aż do tego, co wybrałeś na obiad. i czy zdecydowałeś się przyjść na tę sesję, czy nie. Mechanika kwantowa przewiduje bardzo konkretne przewidywania, że ​​wszystkie są tak prawdziwe, jak to, co pamiętasz … Ale nauka osiągnęła punkt, w którym możemy budować maszyny, które wykorzystują te inne światy. “- Geordie Rose, założycielka D-Wave

Czyli komputer kwantowy to mózg dla demona, który jest w inne rzeczywistości, w wymiarze duchowym.

detektyw prawdy napisał:Ponoć osoby przebywające w pobliżu tego komputera czują niepokój.
Jest to logiczne każdy by czuł się niedobrze w obecności demona.

detektyw prawdy napisał:Tradycyjne komputery używają tranzystorów do kodowania danych jako bitów, które mogą znajdować się w jednym z dwóch stanów – zero lub jeden” – powiedział David Weiss, profesor fizyki w Penn State i lider zespołu badawczego. “Opracowujemy komputery kwantowe, które używają atomy jako” bity kwantowe “lub” kubity “, które mogą kodować dane w oparciu o zjawiska mechaniki kwantowej, które pozwalają im być jednocześnie w wielu stanach.

Znowu wymiar materialny i wymiar duchowy pomiędzy nimi musi być pośrednik czyli komputer kwantowy mózg dla demona.

A ciała dla demonów już są są to różnego rodzaje roboty, drony i inne.

Zatem Apokalipsa wypełnia się na naszych oczach.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 6th Listopad 2018, 22:17
Tu na portalu inne medium, który często pisze "fantazje" prawdopodobnie pierwszy w polskim internecie artykuł ( 2017r)o komputerze kwantowym jako bestii.Art jest zaczerpniety z witryny popotopie.pl


Czasy Ostateczne to termin biblijny, mówiący o przyszłym ponownym przybyciu na Ziemię Jezusa Chrystusa. Będzie to bardzo tajemniczy moment. W biblijnej przepowiedni o nadchodzących Czasach Ostatecznych jest też mowa o przybyciu jeszcze kogoś innego, ale o tym za chwilę. Ponieważ mówimy tu o dalszej przyszłości, będzie to czas zaawansowanej technologii, gdzie roboty i  sztuczna inteligencja zostaną zastosowane dosłownie wszędzie, w każdym zakamarku, nawet w ludzkich ciałach.https://innemedium.pl/wiadomosc/sztuczna-inteligencja-byla-i-nie-ma-jej-ale-ma-przybyc

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 6th Listopad 2018, 22:56
Oglądając film Transformers w jednym z tych nowszych części, niestety nie pamiętam w którym, jest fajnie własnie to ukazane.

Stoi zwykła mikrofalówka, do której coś wstrzykują po czym " mutuje się" i ożywia jako robot/z inteligencją która co ciekawe, jest nadpobudliwa i od razu chce mordować ludzi...


Wyobraźmy sobie, że taki " mózg robota " można doczepić do każdego urządzenia np kablem usb, albo jak wiele dzisiaj urządzeń ma bluetooth, albo wifi ... dzisiaj nawet lodówki produkują z " komputerami " i dostępem do internetu...

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 7th Listopad 2018, 02:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Kwantowa technologia z Chin już się Zachodowi przejadła i zaczynają USA, Australia i Anglia unikać wszelkich produktów komputerowych z Chin z powodu wykrycia microchipów szpiegowskich i tajnego oprogramowania.

Właśnie wczoraj oglądałem jeden film, w którym pokazywano poważne zagrożenia komunizmu chińskiego na całą ziemię.

W tym filmie była także mapa ukazująca kraje o największej cenzurze na świecie - Chiny oraz... Rosja. Polska raczej aż takiej cenzury nie posiada. Właśnie kraje Ameryki Południowej są niema opanowane przez Chiny ale brazylijski nowy władca państwa już wycofuje się także z wielu umów, zwłaszcza komputerowych.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 52
Skąd : Gniezno

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 7th Listopad 2018, 13:00
Może coś jest na rzeczy z tymi różnymi maszynami,kupą metali itd. Chyba ważne jest abyśmy się kierowali ciałem.

2) Po tym poznawajcie Ducha Bożego: Wszelki duch, który wyznaje, że Isus Chrystus przyszedł w ciele, z Boga jest.

(3) Wszelki zaś duch, który nie wyznaje, że Isus Chrystus przyszedł w ciele, nie jest z Boga. Jest to duch antychrysta, o którym słyszeliście, że ma przyjść, i teraz już jest na świecie. 1 Jana 4


A tutaj co od Pawła mamy.
1 Kor 15 napisał:(46) Wszakże nie to, co duchowe, jest pierwsze, lecz to, co cielesne, potem dopiero duchowe.

(47) Pierwszy człowiek jest z prochu ziemi, ziemski; drugi człowiek jest z nieba.

(48) Jaki był ziemski człowiek, tacy są i ziemscy ludzie; jaki jest niebiański człowiek, tacy są i niebiańscy.

(49) Przeto jak nosiliśmy obraz ziemskiego człowieka, tak będziemy też nosili obraz niebiańskiego człowieka.

(50) A powiadam, bracia, że ciało i krew nie mogą odziedziczyć Królestwa Bożego ani to, co skażone, nie odziedziczy tego, co nieskażone.

(51) Oto tajemnicę wam objawiam: Nie wszyscy zaśniemy, ale wszyscy będziemy przemienieni

(52) W jednej chwili, w oka mgnieniu, na odgłos trąby ostatecznej; bo trąba zabrzmi i umarli wzbudzeni zostaną jako nie skażeni, a my zostaniemy przemienieni.

(53) Albowiem to, co skażone, musi przyoblec się w to, co nieskażone, a to, co śmiertelne, musi przyoblec się w nieśmiertelność.

(54) A gdy to, co skażone, przyoblecze się w to, co nieskażone, i to, co śmiertelne, przyoblecze się w nieśmiertelność, wtedy wypełni się słowo napisane: Pochłonięta jest śmierć w zwycięstwie!
Ciało i krew nie mogą odziedziczyć Królestwa Bożego. Jakie sprytne na dzisiejsze czasy. Ale to tylko moje przemyślenia.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 7th Listopad 2018, 15:05
Henryku to pokazuje jedno, Rosja i Chiny mają technologie prosto od Bestii z Otchłani. Ta technologia umożliwi zniszczenie Nierządnicy i Babilonu Wielkiego.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 7th Listopad 2018, 17:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryku to pokazuje jedno, Rosja i Chiny mają technologie prosto od Bestii z Otchłani. Ta technologia umożliwi zniszczenie Nierządnicy i Babilonu Wielkiego.

Wielkie prawdopodobieństwo. Ale nie wiemy jak to będzie rozgrywane.

Dlatego nie możemy wierzyć żadnemu władcy na ziemi, poza naszym władcą niebieskim, Isusem Chrystusem.

Oni szykują jakieś niezwykłe zwiedzenie dla nas. Ale najważniejsze jest przyglądanie się pasywne ich wysiłkom z modlitwą oraz wyczekiwanie Bożego wyzwolenia, ponieważ tylko On może nas wyzwolić s ich szponów.

Wszyscy oni to sataniści, powiązani szatańskim Chabad Lubawitch i z Lucyferem oraz upadłymi.

Cokolwiek dobrego by nie mówili, bądźmy ostrożni i wyczekujmy naszego Zbawiciela oraz Boga Ojca.

MY CHCEMY BOGA!


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Tomaso
Tomaso
Liczba postów : 26
Join date : 12/09/2018

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 8th Listopad 2018, 22:18
Jest prawie 1,4 mld Chińczyków oni wypuszczają sztuczną inteligencję do czytania wiadomości:

PIERWSZY NA ŚWIECIE SZTUCZNY PREZENTER TELEWIZJI INFORMACYJNEJ ZADEBIUTOWAŁ W CHINACH
Xinhua News Agency na Światowej Konferencji Internetowej (en: World Internet Conference) w prowincji Zhejiang w Chinach Wschodnich zaprezentowała "prezentera" zbudowanego na bazie sztucznej inteligencji (AI). Prezenter posiada męski głos i wizerunek. Zanim zaprezentowano AI, nauczono je danymi w postaci mimiki, głosu i wizerunku prawdziwych prezenterów Chińskiej Telewizji Państwowej. ""On" uczy się sam z filmów transmitowanych na żywo i potrafi czytać teksty tak naturalnie, jak profesjonalny prezenter wiadomości." podała chińska agencja w komunikacie podczas prezentacji. Chińczycy planują wykorzystać sztuczną inteligęcje do prowadzenia 24 godzinnych wielojęzycznych programów informacyjnych nadawanych w Internecie dostępnych na stronach Chińskiej Państwowej telewizji. Chińska firma wykorzystała do stworzenia modelu cyfrowych prezenterów technologię DeepFake, która pozwala na bazie danych zebranych od prawdziwych osób - zdjęć, filmów, nagrań głosowych, tworzyć realistyczne materiały video. Chińczycy planują wykorzystać tą technologie stworzenia całej grupy "prezenterów" co pozwoli im znacznie obniżyć koszty.
https://teamquest.pl/blog/709_pierwszy-na-swiecie-sztuczny-prezenter-telewizji-informacyjnej-zadebiutowal-w-chinachhttps://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/deepfake-manipulacja-grozniejsza-niz-klasyczne-fake-newsy/c10cyzp

Real time Face Capture and Reenactment of RGB Videos:

_________________
Tomasz
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 11th Listopad 2018, 14:49
Tak mi się skojarzyło, czy to nie wygląda podobnie ?

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Komput10

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana 20e2a110

i ma czynić tą samą funkcję w zasadzie.

"uczynili swoimi rękami bożki , które potem wielbili "

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Tomaso
Tomaso
Liczba postów : 26
Join date : 12/09/2018

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 12th Listopad 2018, 22:29
Dobre spostrzeżenie Liksar! Tutaj jest artykuł opisujący te podobieństwa..
http://www.prisonplanet.pl/kultura/techno_kult_i_nowa,p1780698830Ostatnio zmieniony przez Tomaso dnia 13th Listopad 2018, 16:22, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Tomasz
Tomaso
Tomaso
Liczba postów : 26
Join date : 12/09/2018

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 13th Listopad 2018, 16:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Chips for Artificial Intelligence:
https://cacm.acm.org/magazines/2018/4/226374-chips-for-artificial-intelligence/fulltext

Pierwszy na świecie chipset mobilny ze sztuczną inteligencją w technologii 7 nm Wiodący w branży procesor Kirin 980 wyprodukowany w technologii 7 nm zapewnia moc, dzięki której telefon działa szybciej i efektywniej.
Zaawansowany i elastyczny CPU we współpracy z wielordzeniowym GPU wydatnie przyspieszył wykonywanie zadań i usprawnił działanie całego urządzenia. Jeden z dwóch chipsetów NPU zapewnia potężną sztuczną inteligencję AI, a drugi koncentruje się na specyficznych zadaniach, oferując wyjątkową wydajność i radykalnie poprawiając komfort użytkowania.
https://consumer.huawei.com/pl/phones/mate20-pro/?fbclid=IwAR0ZND1cSIYaQke1yv8a9kC_fMQPKxoRqXSRQUqqCK3k50SZO--U05PIe5s

_________________
Tomasz
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 21st Listopad 2018, 11:14
Wstawiam tutaj, bo myślę, że najbardziej pasuje w tym kontekście.

Robot będzie udzielać błogosławieństwa? Elektroniczny kapłan mówi po Polsku!


Błogosławieństwo oferowane przez robota udzielane jest w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, a także polskim. Maszyna ma dwie ręce, głowę oraz klatkę piersiową z ekranem dotykowym, a mówić może kobiecym i męskim głosem. Nazwa tego wynalazku to BlessU-2. Jego powstanie to przyczynek do dyskusji o przyszłej roli kościoła i sztucznej inteligencji.

Robota zaprezentowano w Niemczech z okazji 500-lecia reformacji rozpoczętej przez Marcina Lutra. Jemu jak wiemy nie przypadły do gustu płatne odpusty, co ostatecznie skutkowało wywieszeniem przez niego na drzwiach kościoła w Wittenberdze 95 tez, które miały zrewolucjonizować kościół.

Teraz kapłan-robot pół tysiąca lat później zdaje się budzić w nas refleksję nad zasadami rządzącymi wiarą. Błogosławiąc w pięciu różnych językach maszyna może w tym samym czasie oświetlać promieniem dla lepszego efektu. Celem tego projektu jest właśnie zainicjowanie debaty o przyszłości kościoła i roli w nim sztucznej inteligencji.

– Chcieliśmy, aby ludzie zastanowili się, czy można pobłogosławić maszyną, czy też potrzebna jest do tego istota ludzka – powiedział gazecie „Guardian” twórca robota i jednocześnie przedstawiciel kościoła protestanckiego w Hesji. Jak dodaje, jest świadomy, że taka idea może wzburzyć wiele osób. Poza tym jest zdania, że deficyty duchownych europejskich nie będą pokryte przez robotyzację religii.

Nie pierwszy raz robot gości w sferze wiary. Rok temu mnisi robot pojawił się w świątyni buddyjskiej na obrzeżach Pekinu. On z kolei objaśnia zasady religii i intonuje mantrę.

------------------------------------------
Czyli powoli oswajanie ludzi z tym ,że modlić się/pokutować możemy do robotów.

To małe kroczki, ale prowadzą do oswajania ludzi z sztuczną inteligencją i robotami(demonami) w naszym życiu.

https://shareinfo.pl/robot-bedzie-udzielac-blogoslawienstwa-elektroniczny-kaplan-mowi-po-polsku/?fbclid=IwAR2ReVHU0ASKhvPXgOqc1ONS2wQXO3LVNGQDCt-u4KPRbqq7cxPmsTTbVBM

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 25th Listopad 2018, 16:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Eurosodoma – „Boski” superkomputer hiszpański MareNostrum w katolickiej kaplicy Torre Girona
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Az110


Najpotężniejszy hiszpański superkomputer MareNostrum został zainstalowany w budynku byłej kaplicy katolickiej Torre Girona w Barcelonie.

Portal www.computerworld.pl dalej informuje: „Torre Girona, wchodząca w skład ośrodka BSC (Barcelona Supercomputing Center) zlokalizowanego na kampusie Politechniki Katalońskiej, była do 1960 r. kościołem katolickim. W latach 70. świątynię dekonsekrowano, niemniej przebywając w środku, obserwując szybkość działania potężnego mózgu elektronowego, nadal ma się wrażenie, że to miejsce szczególne. Nic dziwnego, ponieważ w przypadku giganta, jakim jest superkomputer MareNostrum, mamy do czynienia z technologią wyjątkową.”

Pojemność obliczeniowa MareNostrum 1, zainstalowanego w 2004 r., wynosiła 42,35 teraflopsa na sekundę. Co oznacza, że w sekundę mógł dokonać 42,35 bln operacji. Nieźle, można sobie pomyśleć, do chwili, kiedy usłyszymy, o ile lepsza jest jego wersja z roku 2017 (MareNostrum 4) – działa on 322 razy szybciej niż oryginał.”

W swojej historii MareNostrum był wykorzystywany do prowadzenia obliczeń w ramach 3 tys. projektów. Każdego dnia, znajdujący się w przeszklonych pomieszczeniach Torre Girona, superkomputer MareNostrum zarządza ogromnymi ilościami danych i dostarcza wartościowych informacji dla około 500 osób, z których każdy w przyszłości może potencjalnie dzięki temu wpłynąć na losy ludzkości.”

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/eurosodoma-boski-superkomputer-hiszpanski-marenostrum-w-katolickiej-kaplicy-torre-girona-2018-11?fbclid=IwAR2JH6u4iVpaPlWq6nRteXlZO_G0fTrz-j6rNBEmeUx9vQ-UDgSfqMsfyvM

Wiec możemy zobaczyć, te te " komputery" są rozwijane i to w ciągu kilku lat robią gigantyczne postępy.

Dodatkowo wstawiony w kościele....

oraz ciekawostka której w artykule nie było.

Nazwa: MareNostrum

z łaciny.

Mare- morze

Nostrum- nasz

razem tworzy : To jest nasze morze.

Tak mi się skojarzyło.

Ap 13

(1) I widziałem wychodzące z morza zwierzę, które miało dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jego dziesięć diademów, a na głowach jego bluźniercze imiona.


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 25th Listopad 2018, 16:57
Tak mnie po tej nazwie natchnęło by sprawdzić jak nazywają te najlepsze komputery na świecie.

https://www.top500.org/list/2017/11/?page=1

Wszystkich nie przetłumaczyłem, bo na liście jest ich 500... a założę się, że w swoich podziemnych bazach, mają takie, że tutaj najlepszy to tam ledwo najgorszy...

ale co nieco tak, zawsze to jakiś trop.

1. Sunway TaihuLight :

Sunway - Słońce

Taihu- z chińskiego. Z miłości

Light- światło

Z miłości do słońca? Czyżby do boga słońca RA?

2.Tianhe -Droga Mleczna , gwiazdy , jak aniołowie....

4.Gyoukou ( japoński : 暁 光Hepburn : gyōkō , świt light) = świt słońca ?

5. Titan- czyli po prostu Tytan, czyli gigant

7.Trinity - Trinity (ang. Trójca) – kryptonim (nadany przez Oppenheimera) pierwszego naziemnego testu broni atomowej przeprowadzonego przez Stany Zjednoczone 16 lipca 1945. Detonacja bomby miała siłę około 20 kiloton i jest uznawana za początek ery atomu. Test Trinity był momentem kulminacyjnym kilkuletniego programu prac nad bronią jądrową, znanego pod kryptonimem Projekt Manhattan. Czyli też nic miłego !

11.Mira -Mira Ceti – gwiazda w gwiazdozbiorze Wieloryba


76.Raijin -(jap. 雷神) – bóg błyskawic występujący w shintō i w japońskich wierzeniach ludowych

77. Prometeusz, - w mitologii greckiej jeden z tytanów.

80.Luna (łac. Luna ‘Księżyc’, gr. Σελήνη Selḗnē ‘Księżyc’) – w mitologii rzymskiej bogini Księżyca;

89. Spirit - czyli duch, demon.

Czyli nazywanie superkomputerów nazwami z mitologii , to dość normalny proces._________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

on 29th Listopad 2018, 16:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Ciekawy artykuł:

klubinteligencjipolskiej.pl napisał:[size=42]Sztuczna inteligencja: nasz najlepszy przyjaciel, czy śmiertelny wróg?[/size]
Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana SI-zag%C5%82ada
Codziennie staje się coraz bardziej potężna i zewsząd nas otacza. Wiele o niej słyszymy, ale wciąż tak mało wiemy. Jedni widzą w niej drogę prowadząca wprost do piekła, inni świętego Mikołaja, który z ludzi uczyni półbogów.
Patrząc powierzchownie – łatwo sprowadzić ją do nowocześniejszych produktów – ot jeszcze bardziej wybajerzony smartfon, czy funkcjonalniejszy tablet.
Jednak patrząc głębiej  – być może dostrzeżemy w niej odrębny byt, szczwaną bestię która gra z ludzkością w pokera udając słabszego gracza. Czym jest sztuczna inteligencja, a może precyzyjniej kim już jest?
W klasyku filmowym „Matrix”  Morfeusz wręcza Neo do wyboru dwie pigułki: czerwoną, po zażyciu której można poznać prawdę o otaczającej rzeczywistości i niebieską, która pozwala nadal żyć złudzeniami i udawać, że jest się członkiem tzw. normalnego społeczeństwa.
Neo wybrał czerwoną pigułkę, wybrał prawdę, by dowiedzieć się o zniewoleniu ludzi przez maszyny. Z ludzkością jest podobnie. Coraz bardziej popadamy w zależność od wysokich technologii, by nie powiedzieć stajemy się zniewoleni. A najskuteczniejsza niewola to taka, z której człowiek nie zdaje sobie sprawy lub z radością się jej przyporządkowuje dl wygody lub wyimaginowanego bezpieczeństwa.
Ekspansja SI
Szmat czasu minęło od 1956 r., gdy  John McCarthy ukuł termin sztuczna inteligencja, w skrócie SI (ang. AI, artifical intelligence). Tak oto powstało określenie dziedziny wiedzy skupiającej informatykę, logikę rozmytą, obliczenia ewolucyjne, sieci neuronowe, sztuczne życie i robotykę. Tworzona była z udziałem wojskowych, matematyków, biologów, lekarzy, psychologów oraz specjalistów z wielu innych dziedzin.
Pierwsze komputery zbudowali Niemcy, Brytyjczycy i Amerykanie już w latach czterdziestych ubiegłego wieku. Miały duże gabaryty i ograniczoną funkcjonalność. Np. amerykański ENIAC miał masę ponad 27 ton, zawierał blisko 18 tys. lamp elektronowych, zajmował powierzchnię ok. 140 metrów kwadratowych i nie miał nawet pamięci operacyjnej.
Jednak dzisiejsze komputery – pod względem możliwości – to prawdziwe bestie. Jak choćby uruchomiony  na Uniwersytecie w Manchesterze najpotężniejszy superkomputer neuromorficzny na świecie, który potrafi symulować pracę ludzkiego mózgu. Maszyna o nazwie SpiNNaker posiada milion rdzeni i potrafi wykonać 200 bilionów operacji na sekundę. SpiNNaker powstał z myślą o modelowaniu ludzkiego mózgu w czasie rzeczywistym i pod tym względem jest najlepszy na świecie.
To właśnie z komputerami i robotami najpowszechniej utożsamiana jest sztuczna inteligencja. Nie ma dnia, by nie docierały informacje o kolejnych barierach pokonywanych przez sztuczną inteligencję. Upublicznione filmy pokazują roboty potrafiące już całkiem zgrabnie biec i robić salta.
Jak wykazali badacze z Ohio State University sztuczna inteligencja potrafi znacznie szybciej analizować dane i wyciągać różne wnioski, ale i lepiej niż człowiek rozpoznawać emocje. Sztuczna inteligencja zdoła widzieć ludzi przez ściany. SI znalazła 6 tys. wcześniej nie znanych wirusów. SI lepiej od człowieka rozpoznaje obrazy. Przykłady można mnożyć.
Naukowcy pracujący w ramach projektu Google Brain ogłosili istnienie sztucznej inteligencji AutoML. Może ona stworzyć nową wersje samej siebie, która jest najbardziej zaawansowanym tworem tego typu na świecie.
Z kolei SI opracowana przez korporację Facebook  utworzyła nawet własny język, niezrozumiały dla nikogo poza nią. Maszyny, oryginalnie korzystały z języka angielskiego, lecz samodzielnie go zmodyfikowały, aby zwiększyć efektywność komunikacji. W konsekwencji czego, Facebook zadecydował o wyłączeniu ich na dobre.
W Belgii Pepper, humanoid opracowany przez firmę Aldebaran, otrzymał obywatelstwo oraz akt urodzenia podpisany przez burmistrz miasta Hasselt, Nadę Vananroye, a także imię i nazwisko – Frank Pepper.
W Chinach zadebiutował właśnie pierwszy wygenerowany cyfrowo prezenter wiadomości. Agencja prasowa Xinhua „zatrudniła” awatara, który powstał dzięki technologii DeepFake. Wirtualny prezenter jest jak żywy i z powodzeniem już niebawem będzie mógł zastąpić człowieka.
Z kolei japoński oddział korporacji Hitachi planuje wypuścić bankomat wyposażony w sztuczną inteligencję. Urządzenie będzie posiadało szereg dodatkowych kamer, umiejętność rozpoznawanie twarzy i systemy rozpoznawania głosu. Nie będzie działać, jeśli potencjalna osoba ukryje swój wygląd. Oceniając klienta, bankomat poprosi go o zdjęcie okularów lub nakrycia głowy, a także innych akcesoriów, które przeszkadzają w identyfikacji i rozpoznaniu. Do tego czasu osoba nie będzie miała dostępu do bankomatu. Ponadto sztuczna inteligencja będzie w stanie ocenić zachowanie osoby.
Człowiek nie jest już rywalem dla SI w grach logicznych. Pierwszy raz został pokonany przez program w 1997 r. Wówczas arcymistrz szachów Garri Kasparow przegrał z systemem opracowanym przez IBM o nazwie Deep Blue.
Pocieszano się wtedy, że w najbardziej skomplikowanej grze logicznej na świecie – go – człowiek wciąż będzie lepszy mniej więcej do 2100 r., gdyż do tej wspaniałej starochińskiej gry potrzebny jest instynkt, a nie tylko zdolność przewidywania na kilka ruchów do przodu jak w szachach.
A rozgrywka może potoczyć się aż na 10700 sposobów – w porównaniu do 1060 możliwych scenariuszy w przypadku szachów. Jednak SI AlphaGo już w 2016 r. wygrała z Lee Sedolem, koreańskim geniuszem i mistrzem świata gry Go – cztery z pięciu partii.
W kolejnym turnieju wygrała 5:0 z Fan Hui, trzykrotnym mistrzem Europy. A później uległ jej chiński arcymistrz gry go Ke Jie, uważany za najlepszego gracza na świecie. Co istotne, program grał w taki sposób jakby posiadał nie tylko wyjątkowe umiejętności, ale także intuicję.
Internet, czyli wirtualna przestrzeń, to naturalne siedlisko sztucznej inteligencji, gdzie może się uczyć. Jak maszyny się uczą? Proces zwany fachowo machine learning lub deep learning to samodoskonalenie działania komputera na podstawie danych, jakie pobiera. Za to uczenie się odpowiada niezwykle złożony program zwany siecią neuronową.
Kolejnym terytorium do zgłębienia będzie, a raczej już  jest  tzw. internet rzeczy, gdzie w tzw. czasie rzeczywistym, SI identyfikuje, gdzie co i kto znajduje się. Np. lokalizuje wszystkie urządzenia podłączone do internetu, telefony, mapy elektroniczne, karty płatnicze itd.
Dzięki swobodnemu przepływowi danych osobowych  może zapamiętywać i kopiować profile oraz osobowości użytkowników. Mówiąc wprost: ma nas wszystkich na oku. A niebawem może mieć nas w garści. A jeśli tak – to z pewnością będzie to ciężka ręka.
Fałszywa obietnica SI
Miraże i obietnice SI to jak pakt z Mefistofelesem. Wizje cudowne, lecz na końcu i tak przyjdzie zapłacić człowieczeństwem, duszą i ciałem za podpisany cyrograf.
SI kusi ludzi wygodą życia, usprawnieniem wszystkich sektorów  począwszy od gospodarczego po militarny, a przede wszystkim „ulepszeniem” człowieka poprzez wysokie technologie.
Tego chcą tzw. transhumaniści postulujący potrzebę wykorzystania nauki i techniki w szczególności neurotechnologiibiotechnologii  i nanotechnologii , do przezwyciężenia ludzkich ograniczeń i poprawy kondycji ludzkiej. Temu mają służyć egzoszkielety i bioniczne implanty.
Jednak w zamian za te „dobrodziejstwa” musielibyśmy się stać biorobotami i cyborgami. W dobie ekspansji sztucznej inteligencji roboty (pozornie) stają się bardziej ludzkie, a ludzie mogą zostać qasi robotami.
To zaczyna się już dziś, gdy więcej rozmawiamy ze smart fonami, facebookami i grami komputerowymi niż żywymi ludźmi. Stajemy się tak uzależnieni od technologii, że gdy jej zabraknie – nie jesteśmy w stanie wykonać prostej czynności.
Musimy też pamiętać, że wiele wysokich technologii ludzie tworzą przeciwko ludziom – dla celów militarnych, do odbierania życia człowiekowi (atom) lub kontrolowania i inwigilowania go (systemy komunikacyjne).
Człowiek nie musi się stawać metalową maszyną, by stać się lepszą wersją samego siebie. Podstawą rozwoju cywilizacyjnego jest moralność, a nie postęp technologiczny.
Właściwym kierunkiem progresji dla człowieka jest rozwój duchowy, intelektualny i fizyczny, kształtowanie swojej świadomości, lepsze wykorzystanie mózgu i odblokowanie naszego DNA, co stworzyłoby wprost niewyobrażalne możliwości dla ludzkości bez porzucania naturalności i normalności. Natomiast zachcianki transhumanistów, to droga na skróty, która prowadzi do katastrofy.
Może bowiem nadejść ten moment, gdy sztuczna inteligencja uzna człowieka za element zbędny i niedoskonały, ale przede wszystkim stwarzający dla niej zagrożenie. I wtedy go wyeliminuje, a w najbliższym razie uwięzi.
Robot skonstruowany przez specjalistę ds. robotyki i sztucznej inteligencji, Davida Hansona, przypominający zmarłego pisarza science fiction, Philipa K. Dicka na pytanie czy roboty zapanują kiedyś nad światem, odpowiedział swemu twórcy: Nawet jeśli wyewoluuję do „Terminatora”, wciąż będę miły dla Ciebie. Zatrzymam Cię w moim ciepłym i bezpiecznym ludzkim zoo, gdzie będę mógł Cię doglądać po wsze czasy”. Inne roboty mogą być mniej miłe.
Jeżeli wizja terminatorów, ale już nie filmowych, wydaje się komuś mało realistyczna, to powinien zważyć, że stopniowo sztuczna inteligencja będzie masowo zastępowała pracowników fizycznych i umysłowych. Ten proce jest już uruchomiony.
Praca ludzka opodatkowana jest niczym towar luksusowy. Głównie dlatego, że duża liczba ludzi pasożytuje na tych, którzy pracują i zarabiają w ten sposób na życie.
Utrzymanie pracownika jest bardzo drogie.  Tymczasem obiboków, zwłaszcza w Europie, przybywa. Ta tendencja będzie sprzyjała zastępowaniu ludzi tanimi robotami. Co wtedy zrobią setki milinów niepracujących na świecie?  Z czego będą żyć? A może, mówiąc brutalnie, ktoś ich zutylizuje bo staną się bezużyteczną masą?
Badacze z Uniwersytetu Oksfordzkiego ostrzegają, że istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że roboty zastąpią ludzi na wielu stanowiskach, począwszy od murarzy, rzeźników, sprzedawców, kucharzy, zegarmistrzów, radiooperatorów i dentystów po analityków finansowych, sekretarek, księgowych czy konsultantów.
Lista znacznie dłuższa i już dziś należy przygotować się na to, że w przyszłości zaczną pojawiać się poważne problemy w znalezieniu pracy. Roboty i sztuczna inteligencja okażą się lepsze, wydajniejsze i tańsze w utrzymaniu, więc co będzie stało na przeszkodzie aby stopniowo zwalniać „niepotrzebnych” ludzi?
Eksperci z Instytutu Nomura po przeprowadzeniu odpowiednich badań stwierdzili w zeszłym roku, że roboty mogą w przyszłości zastąpić nawet 50% siły roboczej w Japonii. Amerykańscy badacze doszli do podobnego wniosku – około 47% pracowników w USA jest zagrożonych utratą pracy. Jeśli nie nastąpią jakieś nieprzewidywalne zmiany to wszystko wskazuje na to, że zmierzamy w kierunku robotyzacji i informatyzacji całej przestrzeni, w której operujemy.
Amerykańska spółka McKinsey & Company, która zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania strategicznego postanowiła sprawdzić jak wiele osób jest zagrożonych przez automatyzację.
Badania wykazały, że już do 2030 roku w samych Stanach Zjednoczonych około 33% mieszkańców, tj. 73 miliony ludzi straci swoją pracę, zaś na całym świecie będzie to aż 800 milionów. Ponad 45% z nich zostanie zmuszonych poszukać sobie zatrudnienie w zupełnie innym sektorze. Czy znajdzie? Ta wizja powinna wszystkich skłonić do refleksji.
 Głos rozsądku w sprawie SI
W 2015 r. grupa ponad tysiąca technologów, naukowców i badaczy opublikowała list, w którym przestrzegają przed niebezpieczeństwami rozwijania broni autonomicznych, zdolnych do samodzielnego podejmowania decyzji. Podkreślili oni, że „wyścig zbrojeń w zakresie rozwijania sztucznej inteligencji jest złym pomysłem”. Wśród podpisanych pod listem są m.in. naukowiec Stephen Hawking, przedsiębiorca Elon Musk, współzałożyciel firmy Apple Steve Wozniak, profesor Massachusetts Institute of Technology Noam Chomsky, szef działu sztucznej inteligencji Google Demis Hassabis oraz ekspert ds. badania świadomości Daniel Dennett.
Sztuczna inteligencja stanie się nową formą życia, która przewyższy ludzi, ostrzegał za życia  Stephen Hawking. Zdaniem brytyjskiego naukowca, który w ostatnich latach regularnie poruszał ten temat, pewnego dnia SI stanie się zaawansowana do tego stopnia, że będziemy musieli ją uznać jako nową formę życia. Według niego stanie się tak, gdy człowiek opracuje system, który otrzyma umiejętność ciągłego doskonalenia się i samoreplikacji.
W przeszłości Hawking ostrzegał, że sztuczna inteligencja w najlepszym przypadku radykalnie odmieni naszą cywilizację, ale może również doprowadzić do jej upadku. Nastąpi to gdy inteligentne systemy uznają człowieka za zagrożenie dla Ziemi lub siebie samej. Dlatego od kilku lat część naukowców i ekspertów twierdzi, że trzeba stale monitorować rozwój SI i mieć nad nią pełną kontrolę.
Założyciel PayPal, SpaceX i Tesla Motors, Elon Musk od dawna ostrzegał przed stworzeniem sztucznej inteligencji. Jego zdaniem bardzo prawdopodobne jest wrogie nastawienie takiego bytu do ludzi. Aby temu przeciwdziałać ufundował on nową organizację pozarządową, która ma pomóc w rozwiązywaniu problemów jakie mogą się pojawić na skutek rozwoju samodoskonalących się systemów komputerowych.
Organizacja nazwana została OpenAI, a na start otrzymała grant w wysokości miliarda dolarów. Jej głównym celem jest studiowanie postępów w rozwoju sztucznej inteligencji, która może mieć potencjał stworzenia zagrożenia dla ludzi. Na stronie internetowej OpenAI można przeczytać, że trudno obecnie wyobrazić sobie jakie szkody może spowodować sztuczna inteligencja jeśli nie zostanie dobrze zaprojektowana i wykorzystywana. Oświadczono również, że wszystkie wyniki badań jakie przeprowadzi organizacja, będą dostępne dla społeczeństwa, a ewentualne patenty jakie mogą być wynikiem prac badawczych zostaną udostępnione nieodpłatnie.
 Zdaniem Elona Muska, gdy SI stanie się bardziej inteligentna i mądrzejsza od ludzi, możemy utracić nad nią kontrolę i nie będziemy w stanie jej powstrzymać przed realizacją wyznaczonych przez nią celów.
Wystarczy wyobrazić sobie scenariusz, w którym superinteligencja uznaje ludzi za zagrożenie dla swojego istnienia lub po prostu jako przeszkodę i posiada do swojej dyspozycji własną armię robotów oraz systemy broni nuklearnej, chemicznej i biologicznej.
Jak panować nad maszynami? Profesor Stephen Hawking i prezes Tesli Elon Musk od dawna alarmowali, że ludzie muszą się właściwie przygotować do nadejścia wysoce zaawansowanej sztucznej inteligencji (SI).
Grupa innowatorów, w której znaleźli się i Musk, i Hawking, stworzyła kodeks 23 zasad, którymi ludzie powinni się kierować w pracach nad SI i mają one nas chronić przed „złą” sztuczną inteligencją. Zostały one nazwane „Zasadami z Asimolar”.
Z kolei dwa lata temu James Clapper, szef amerykańskich agencji wywiadowczych, w dorocznym raporcie, wskazał na niebezpieczeństwo metody modyfikowania genów, co jest związane z transhumanizmem, jako na jedno z sześciu głównych strategicznych zagrożeń dla Stanów Zjednoczonych.
Bardzo ważna jest też refleksja i przestroga prezydenta Rosji Władimira Putina, który rok temu przemawiając do studentów podczas wizyty w rosyjskim Jarosławiu, powiedział: Sztuczna Inteligencja to przyszłość nie tylko dla Federacji Rosyjskiej, ale dla całej ludzkości. Da nam ona wiele okazji i możliwości do wykorzystania, ale będzie się to wiązało również z wielkim ryzykiem, które ciężko przewidzieć. Niezaprzeczalnym pozostaje jednak fakt, że kto pierwszy zdominuje tę sferę, stanie się nowym władcą świata
Dużo bardziej niepojąca była jednak wypowiedź wygłoszona miesiąc później przez prezydenta Federacji Rosyjskiej. Otóż w trakcie wizyty w największej rosyjskiej kompanii Yandex, Putin zapytał dyrektora generalnego Arkadya Volozha o to, kiedy sztuczna inteligencja nas (red. -ludzi) zniszczy. Volozh miał odpowiedzieć, że ma nadzieję, iż nigdy się to nie stanie. Dodał jeszcze, że maszyny potrafią być lepsze od ludzi pod niektórymi względami. Stwierdził też, iż: Nie będzie to pierwsza maszyna lepsza i skuteczniejsza od człowieka. Koparka wykonuje o wiele lepszą pracę niż którykolwiek z nas z łopatą, a mimo to nie zjada nas. Samochód też porusza się od nas szybciej…” Na co Putin odparł: „One nie myślą”.
Robert Matejuk

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/11/sztuczna-inteligencja-nasz-najlepszy-przyjaciel-czy-smiertelny-wrog/

Otóż zauważmy jedno Konfucjusz mówił, że "naprawę państwa należy zacząć od naprawy pojęć".

Zobaczmy Putin w którego państwie rozwijana jest inteligencja, zapytał jasno, kiedy nas ta sztuczna inteligencja zniszczy. Zobaczmy jedno, ludzie nawet na wysokich szczeblach władzy nie mają pojęcia czym jest tak naprawdę sztuczna inteligencja. A sztuczna inteligencja, jest tak naprawdę demonami, i tego prawidłowego terminu musimy używać (jak zauważył słusznie Konfucjusz). 

Termin sztuczna inteligencja to wymysł upadłych aby nas oswoić z tym, że demony nie będą już tylko duchem czyli energią ale dostaną mózgi (komputery kwantowe) i ciała (różnego rodzaje roboty, humanoidy czy drony). W ten sposób ludzie sami ożywią Bestie, gdyż nadadzą oni błąkającym się demonom możliwość działania w naszym materialnym świecie. 

Zobaczmy jedno, z armią dronów sterowanych przez demony żaden człowiek nie ma szans. 

Zobaczmy inną rzecz. Obecnie migracja jest z wsi czy państw 3 świata do wysoko uprzemysłowionych miast. A przecież miasta to idealny terenów do kontroli i walki dla wszelkiej maści dornów, robotów. miasta są naszpikowane elektroniką i różnego rodzajami narzędzi kontroli w coraz większym stopniu. Także, te ewentualne bunty islamistów nawet jeśli by ich było w miastach miliony nic nie dadzą. Demony mogą w każdej chwili zbuntowane dzielnice otoczyć i pozbawić je prądu, wody i pożywienia. 

Tylko Bóg może nas ocalić.
Sponsored content

Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana Empty Re: Komputer kwantowy - ostatni element technologicznej układanki szatana

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach