Go down
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 22nd Kwiecień 2015, 12:58
Message reputation : 100% (2 votes)
Witam.

O tym, że ewolucja jest bajeczką doskonale już wiemy. Niemniej jednak jest wielu, którzy ufają tym bajkom bardziej niż Bogu.
Dzisiaj zauważyłem kolejny dowód na to, że przy każdej okazji przemycana jest, mniej lub bardziej podświadoma, informacja, mająca na celu wbić ludziom do głów, że ewolucja jest faktem. Wchodząc na stronę google.pl wyskakuje grafika z obracającą się ziemią. Po najechaniu kursorem wyskakuje unformacja, że dziś obchodzony jest "dzień Ziemi". Po kliknięciu na logo wyskakuje nam możliwość rozwiązania krótkiego quizu o jakże sugestywnym tytule: "Dzień Ziemi: jakim jesteś zwierzęciem?". Dalej trzeba odpowiedzieć na kilka pytań (pomijając fakt, że ułożone są w taki sposób, aby łatwiej układać pod nas później reklamy). Wynikiem jest informacja jakim jest się zwierzęciem. Na początku nie skojarzyłem tej "zabawy" z niczym złym, dopóki nie otrzymałem pierwszego wyniku
Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana 2le41lf
zrobiłem kolejny test

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana 1hovb4

Moim zdaniem jest to kolejna próba przemycenia ideologii ewolucyjnej dla mniej świadomych ludzi, takich, którzy sami nie wiedzą w co wierzą. Dla tych, którzy stoją po stronie ewolucji jest to tylko podświadome utwierdzenie w swoim przekonaniu. Dla osób wierzących w Boga natomiast ma zasiać ziarno niepewności.

Proponuję, aby do tego tematu wrzucać wszelką aktywność, próbującą podstępem przeciągnąć ludzi na stronę ewolucji. Tym samym czytelnicy tego forum zobaczą, jak bardzo zdesperowani są ludzie szatana, kórzy za żadną cenę nie przyznają się, że ewolucja nie ma sensu, ponieważ jedyną alternatywą, która wtedy by pozostała jest Bóg.
Są oni "celowo głupi", jak to ładnie określa Biblia.
Biblia ostrzega: Wiedzcie, że w dniach ostatnich przyjdą szydercy z drwinami... (2 Pio 3,3).
Będą oni pytać "Gdzież jest przyobiecane przyjście Jego? Bo odkąd zasnęli nasi ojcowie, wszystko tak trwa, jak było od początku" (2 Pio 3,4).
Jak to dobitnie ujął Hovind : cytat Hovinda "Dalej Biblia mówi też, że szydercy Będą świadomie w niewiedzy (2 Pio 3,5). A zwrot "świadomie w niewiedzy" dosłownie po grecku oznacza: "celowo głupi". Świadomie będą pozostawać w niewiedzy odnośnie tego, jak Bóg stworzył niebo i ziemię (c.d. dalszy tego samego tekstu z Biblii). I odnośnie tego, w jaki sposób ówczesny świat zalany wodą - szydercy nie chcą nic wiedzieć o potopie."
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 2nd Maj 2015, 21:32
Czytałam już różne bzdury w swoim życiu ale takich jeszcze chyba nigdy bounce

Gdyby nie asteroida to dinozaury mogły by wyewoluować i stać się istotami rozumnymi...Dinozaury panowały na Ziemi w ciągu 140-150 milionów lat, i gdyby nie zginęły wskutek zrządzenia losu, historia ewolucji wyglądałaby zupełnie, ale to zupełnie inaczej. Wydarzeniem tym był impakt w Ziemię ogromnego asteroidu, który zmiótł z jej powierzchni zwierzęta kredowe. Narodził się pomysł, że gdyby nie to, to dinozaury mogłyby wyewoluować w kierunku istot rozumnych i swej własnej cywilizacji znacznie wcześniej, bowiem miały za sobą miliony lat rozwoju, który zaczął się znacznie wcześniej.


Przypuszcza się także, że dinozaurokształtne istoty z innych planet, które nie zostały wymordowane przez impakty asteroidów, także podróżują w Kosmosie i być może kolonizują inne planety. Takie spekulacje zakładają ogromne różnice pomiędzy Nimi a nami – tu zaledwie 5.000 lat naszej cywilizacji, a tam   c o   n a j m n i e j 65.000.000 lat!...


http://wszechocean.blogspot.co.at/2013/01/trojgos-o-rozumnych-gadach-1.html
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 8th Maj 2015, 13:48
Z każdej strony próbuje się nam wmówić, że ewolucja to fakt, ukryte informacje są przemycane wszędzie.
tekst skopiowany z http://innemedium.pl/wideo/w-jerozolimie-po-raz-pierwszy-wystawiono-najstarsza-kopie-dekalogu

"Najstarsze zachowane manuskrypty z pełnym tekstem Dekalogu pokazano na wystawie w Muzeum Izraela w Jerozolimie, podała w środę elektroniczna wersja londyńskiej gazety Guardian.

Projekt ma na celu zapewnienie zachowania starożytnych manuskryptów biblijnych, odkrytych w jaskini na północnym brzegu słynnego Morza Martwego.

„Zwój, liczący dwa tysiące lat, jest najstarszym rękopisem w naszej kolekcji. Zabytek znaleziono w pobliżu Morza Martwego na wschód od Jerozolimy. Nigdy nie prezentowaliśmy tego w Izraelu" - powiedział Pnin Shore, szef Dead Sea Scrolls, działającej pod auspicjami izraelskiego Urzędu Zabytków.
Większość z zachowanych dokumentów znaleziono we fragmentach, podczas, gdy inne, tj. kopia Dziesięciorga Przykazań, wizualnie przetrwała w stanie nienaruszonym. Jest to jednak tylko pozorne wrażenie. W rzeczywistości rękopis jest bardzo stary i będzie go można oglądać tylko przez dwa tygodnie, a następnie powróci on do specjalnej komory.

Prezentowane na wystawie Muzeum Izraela ekspozycja pt. „Krótka historia ludzkości”, obejmuje jeszcze 14 eksponatów, w tym narzędzia myśliwskie sprzed 1,5 mln lat."


Niby na początku o przykazaniach, czyli Biblii, a potem mimochodem wtrącenie o narzędziach sprzed milionów lat. Ja tu dostrzegam atak na podświadomość osób wierzących w Boga, że przecież ewolucję można pogodzić z Biblią...... otóż nie można! Cwaniaki próbują jak mogą.
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 26th Maj 2015, 12:00
Kolejna akcja od googla

[img]Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana 2d6rsl4[/img]

w "dzień matki" serwują nam podświadomie informację (poprzez niewinną słodką animację)....że przecież człowiek też zwierzę...
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 1st Czerwiec 2015, 12:42
Kelejny puzel do całej układanki.
Podczas wczorajszego spaceru z dziećmi do ZOO u nas w Görlitz, moją uwagę przykuł pewien plakat.
Niby niewinny, wręcz o "wyższej idei", spójrzcie sami
[img]Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana 2hd8sd3[/img]

dwie sprawy przykuły moją uwagę
1. tekst "Bioróżnorodność to my. My także jesteśmy częścią całości. Życie to fascynujący system składający się z milionów różnych zwierząt i roślin. My ludzie również do niego należymy!" , zresztą zdjęcie chłopaka na desce i orła jawnie przekonuje, że jesteśmy jak zwierzęta.
2. Organizatorem akcji jest United Nations (prawy dolny róg) czyli ONZ!!!

pozatym, jakość dziwnie logo z rybek, układa się tak, że między nimi widać odwrócony krzyż... a może to nadinterpretacja?
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 17th Lipiec 2015, 12:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Właśnie przyszło mi do głowy pewne spostrzeżenie.
Wg ewolucji, zanim powstało życie na Ziemi, podał deszcz przez milioooony lat.
natomiast w Biblii stoi jasno Rodzaju 2:5
"A jeszcze nie było żadnego krzewu polnego na ziemi ani nie wyrosło żadne ziele polne, bo Pan Bóg nie spuścił deszczu na ziemię i nie było człowieka, który by uprawiał rolę,"

Szatan przekręca Słowa Boga na opak, a to jest tego kolejnym, dobitnym dowodem.
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 24th Listopad 2015, 10:50
Message reputation : 100% (2 votes)
Google informuje nas dzisiaj od frontu, że mamy 41 rocznicę odkrycia szkieletu Australopiteka / Lucy. Nawet grafikę w swoim stylu dali. Zawsze zamiast napisu Google zamiast każdej litery był jakiś obrazek co w sumie układało się graficznie w słowo Google. Teraz mamy dodatkową literę / małpę ... czyli że niby brakujące ogniwo Smile
[img]Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana 29p4vn8[/img]

szkoda tylko, że to odkrycie dawno zostało zdyskredytowane i kłamstwem jest mówić, że tzw Lucy jest dowodem na ewolucję.

"/.../ Orzeczenie lorda Zuckermana stwierdzało miano-wicie, iż te zwierzęce kości nie stanowią żadnego dowodu na istnienie jakiegoś stworzenia, które ewoluowało w człowieka. Rangą naukową lord Zuckerman przewyższa innych /.../ odkrycia jakich dokonano począwszy od roku 1972 sprawiły, że sprawa australopiteków, jak to poniżej zobaczymy, znalazła się w ślepym zaułku.


Jego werdykt okazał się zgubny dla australopiteka, chociaż prawie nikt o nim nie słyszał. W 1974 dr Charles Oxnard z Uniwersytetu z Chicago wykonał wieloczynnikową analizę komputerową kości australo-piteków. W 1975 roku obwieścił, że „Australopithecus różnił się w sposób wyjątkowy zarówno od człowieka jak i od współczesnej małpy. Jeśli już mamy mówić o jakimś podobieństwie, to tylko o takim, które wskazywało na orangutana”.
W konsekwencji są one obecnie powszechnie uważane za istoty nie mające nic wspólnego z genealogią człowieka."
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 11th Maj 2016, 12:19
Message reputation : 100% (3 votes)
Ewolucja ma też inny bardzo poważny problem... moralność . Rozróżnianie dobra i zła.

Zastanówmy się, jeśli przyjmiemy , że pochodzimy od małpy i będziemy się cofać coraz bardziej w tył dojdziemy do początku ewolucji czyli :

" na skałę przez miliardy lat padał deszcz, było ciepło i bum ! powstało życie "


Lubie wykorzystywać ten fakt przy rozmowie z zażartymi obrońcami ewolucji.

Zadaje proste pytania :

- jeśli pochodzimy od skały, to czy nasze domy budujemy z naszych przodków ?

- czy jeśli kopnę kamień na drodze, to kopnąłem swojego przodka ?

- czy jeśli w moim ogródku, jest wyłożone wiele tysięcy małych kamieni, to mój ogródek jest tak naprawdę cmentarzem moich przodków ?

i tym podobne Wink Proste pytania.. ale jak drażnią ich ! Dlaczego? Bo w prosty sposób pokazują jakie to jest głupie !


2 poważnym problemem ewolucji jest tak jak powiedziałem na początku, moralność.


No bo dlaczego człowiek rozróżnia dobro i zło ? Przecież jeśli człowiek pochodzi od skały.. to nikt nie ustalił co jest dobre a co złe.

Jeśli Boga nie ma, czyli siły sprawczej która ustaliła zasady i powiedziała co jest dobra a co złe ( dekalog etc. )

to żaden ewolucjonista nie ma prawa powiedzieć co jest dobre a co złe.

W świecie ewolucji i zwierząt nie ma czegoś takiego jak DOBRO i ZŁO.

Nikt nie ustalił zasad , i nie ma po prostu tego. Jest tylko prawo silniejszego.

W tym świetle ewolucja człowieka.. poszła w bardzo złą stronę ! Bo człowiek w świetle ewolucji powinien dążyć do zaspokojenia swoich potrzeb etc. Powinien stawać się bezwzględna bestia która bez mrugnięcia okiem zabija, morduje gwałci i rabuje ,

najłatwiejszym sposobem zdobycia czegos i przetrwania jest " prawo silniejszego" czyli najczęściej kradzież albo zabicie. Czy to jest złe ? Nie ! Nikt przecież nie ustalił tego co jest dobre a co złe ! Wiec nikt nie może powiedzieć że jest to złe,

Nie ma Boga = Nie ma zasad = Nie ma dobra i złaJest tylko prawo silniejszego , przecież w świecie zwierząt lew nie zastanawia się czy dobrze robi zabijając antylopę, po prostu to robi ! Czy to jest złe? Oczywiście , że nie. Przecież robi tylko to aby przetrwać.


W tym świetle gwałt, kradzież , morderstwo etc nie jest złem. Jest po prostu prawem silniejszego.

ŻADEN ewolucjonista nie ma prawa powiedzieć że jest to złe.


Bowiem moralność to bład ewolucji ! Ona powstrzymuje Nas przed zdobywaniem dóbr materialnych etc.

Człowiek nie ma prawa ustalić tego co jest dobre a co złe, bo każdy człowiek jest równy i żaden człowiek nie może powiedzieć 2 człowiekowi co może a czego nie.

Przez moralność, człowiek się tylko powstrzymuje przed zdobywaniem tego co mu do życia potrzebne.

Poza tym , jaki sens życia jest człowieka według ewolucji ?

Przedłużenie gatunku, najlepiej mieć jak najwięcej potomstwa.Z jak największa ilością samic .

I jak najszybciej później umrzeć , bo przecież wykorzystujemy potem niepotrzebnie planetę przez co jesteśmy tylko pasożytem.

Cała ta sztuka, kultura, cywilizacja, moralność, wzniosłe idee , wielkie plany, małżeństwo, staranie się w życiu być dobrym człowiekiem.


to błąd !


To wszystko tylko powstrzymuje Nas ludzi przed kolejnymi krokami ewolucji.


Według ewolucji, wszyscy powinni uprawiać " miłość " wszędzie ile się da, z każdym po kolei a potem gdy już wychowamy młode osobniki powinniśmy wszyscy popełnić samobójstwo , bowiem wykorzystujemy tlen, żywność etc. a do niczego już potrzebni nie jesteśmy będac tylko pasożytami .


Wiec jeśli jakiś ewolucjonista, mówi że ktoś kogoś zabił , zgwałcił , albo że islamiści to źli ludzie.. to powiedźcie mu że się myli !

Oni dokładnie robią to co wymaga ewolucja, pozbywanie się słabszych osobników aby zostały najsilniejsze.


aha, i pomoc biednym dzieciom, chorym i słabym.. to też jest błąd.

Powinniśmy wszystkich zabić, bo osłabiają gatunek .. blokują ewolucje .

Czy to jest złe? Nie... to nie jest złe, to jest po prostu kolejny krok ewolucji.

Tej w która miliony ludzi wierzy każdego dnia.. chociaż nie zdaje sobie sprawy że swoją moralnością jej zaprzeczają.

Nic tylko iść, gwałcić i rabować .. no bo przecież to nic złego.. Twisted Evil


Aha, i jest kolejny problem.. ewolucja polega na doskonaleniu gatunku, jeśli człowiek wytworzył w sobie " moralność" to znaczy że ewolucja poszła w złą stronę, i wszyscy czujący ludzie mówiący o tym co jest dobre i złe powinni zginąć.

Powinni przetrwać tylko osobniki które mordują i gwałcą bez zmrużenia oka.. czyli nasienie węża. A nie przepraszam, nie ma nasienia węża bo przecież anioły też nie istnieją. Powinien przetrwać najbardziej rozwinięci ludzie.. bez sumień.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 11th Maj 2016, 22:14
Bardzo fajnie  to napisałeś.

Jednym zdaniem reasumując twój post  w ewolucji nie ma miejsca na etykę.

Ja dodałbym tylko od siebie że każdy człowiek ma coś takiego jak uczucia.
Potrafimy płakać nie tylko z bólu  (nie pisze tu o bólu fizycznym) ale potrafimy nawet płakać że szczęścia.

Jak ewolucjä może wytłumaczyć duchowe wzloty i upadki każdego człowieka?

No to pytanie jeszcze nikt ze zwolenników Darwina mi nie odpowiedział._________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 6th Lipiec 2016, 06:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Ewolucja moim zdaniem zataiła pewną prawdę.

Otóż ewolucja zataiła prawdę o tym, że szatan, upadli aniołowie skazili genetycznie nie tylką ludzkość ale całe ciało na ziemi.

Oto co mówi Biblia:

Rodz. 6 napisał:(11) Ale ziemia była skażona w oczach Boga i pełna nieprawości.

(12) I spojrzał Bóg na ziemię, a oto była skażona, gdyż wszelkie ciało skaziło drogę swoją na ziemi.

(13) Rzekł tedy Bóg do Noego: Położę kres wszelkiemu ciału, bo przez nie ziemia pełna jest nieprawości; zniszczę je wraz z ziemią.

Zobaczmy księga Henocha mówi więcej na ten temat, nic dziwnego, ze usunięto ją w Biblii.

Zauważmy jedno na początku co wg słów Boga miały jeść zwierzęta???

Rodz. 1 napisał:(29) I rzekł Bóg: Oto daję wam wszelkie siewne zioła wydające nasienie na całej ziemi i wszelkie drzewo, które ma owoc nasienia, które się sieje: będzie to dla was pokarmem!

(30) Dla wszystkich dzikich zwierząt ziemi i dla wszystkich latających stworzeń niebios, i wszelkim gadom pełzającym po ziemi, w których jest tchnienie życia, daję na pokarm wszystkie zielone rośliny. I tak się stało.

Co miały jeść zwierzęta nawet gady???

Rośliny. Skąd się wzięło drapieżnictwo???

Z Biblii wiadomo, ze wszelkie ciało skaziło swoją drogę, czyli ktoś mieszał w genetyce zwierząt.

A tym kimś był szatan, upadli aniołowie i ich potomstwo.

A teraz pomyślmy czy pająki mógł stworzyć Bóg, wg Biblii???

Dlaczego odczuwamy naturalne obrzydzenie i wstręt przez pająkami???

Oczywiście ewolucja tuszuje istnienie wielu stworzeń, które powstały w wyniku ingerencji upadłych aniołów.

Co do pająków, to przed potopem te stworzenia osiągały ogromne rozmiary i zapewne były stworzone do tego aby polować na zwierzęta stworzone przez Boga a nawet ludzi.

Dlatego Bóg potopem zniszczył całą ziemię.

Co ciekawsze ogromne pająki widziano do dziś oto dowody:
paranolamlne.pl napisał:Mogą istnieć na świecie pająki, które wypełzły wprost z koszmaru. W środkowej Afryce nazywane są „J’ba FoFi” (ogromy pająk, wym. „cz-ba fu fi”) Wielu ludzi może określać gigantycznego pająka jako takiego, który jest większy od ich dłoni. Niektórzy mogą myśleć o jeszcze większym, jak przerażający Goliath „pająk zjadający ptaki”, który ukrywa się w ciemnych zakątkach starożytnej Amazonii. Ten ośmionogi potwór może osiągać nawet 14 cali (ok. 36cm przyp. Tłum.).
Niestety, ci ludzie nie myślą w odpowiednio dużych kategoriach.
Rozmiar Kongijskiego Giganta jeśli wliczyć jego nogi może dochodzić do pięciu stóp (ok. 1,5 metra przyp. Tłum.) w poprzek ciała.
Według krypto zoologów (badaczy zajmujących się nieznanymi stworzeniami, które nie zostały rozpoznane przez ortodoksyjną naukę), większość J’ba FoFi żyje w Kongo. Tubylcy opowiadają historie o gigantycznych sieciach budowanych przez pająki, podobnych do tych, które buduje trapdoor spider (brak polskiej nazwy, łacińska klasyfikacja gatunku to Ctenizoidea Ctenizidae przyp. Tłum.) Większość historii opisuje pająki kopiące tunel pod korzeniami drzewa i kamuflujące go olbrzymim posłaniem z liści. Tworzą prawie niewidzialną sieć pomiędzy swoją kryjówką, a najbliższym drzewem, tak aby złapać całą ofiarę w sieć. Niektóre bezbronne stworzenia – które niedługo skończą w menu – pociągną za linkę alarmując pająka. Ofiara będzie złapana w sieć. Ten rodzaj łapania ofiar jest podobny do niektórych gatunków tarantuli.

Prawdopodobnie, jaja J’ba FoFi są jasne, żółto-białe i mają kształ orzeszka ziemnego. Tubylcy zapewniają, że młode są jasnożółte z fioletowym brzuchem. Ich ubarwienie ciemnieje i staje się brązowe z wiekiem. Niektórzy miejscowi w tych regionach Kongo gdzie J’ba FoFi był widziany twierdzą, że pająk ten był kiedyś całkiem pospolity, ale teraz występuje bardzo rzadko.
Poza świadectwami miejscowych, w świadomości zachodu J’ba FoFi pojawia się w krypto zoologicznej książce George’a Eberharta. Na stronie 204 Eberhart relacjonuje przerażające doświadczenie angielskiej pary podróżującej po dżungli w regionie znanym dzisiaj jako Kongo.
„R. K. Lloyd i jego żona jeździli po Belgijskim Kongo w 1938 kiedy nagle zobaczyli wielki obiekt przekraczający drogę przed nimi. W pierwszej chwili pomyśleli, że to małpa albo dziki kot, ale szybko zorientowali się, że to pająk o rozpiętości nóg prawie na 3 stopy”
Znany krypto zoolog William J. Gibbons, polował na afrykańskiego dinozaura, zwanego Mokele-mbembe, w którego istnienie wierzyli niektórzy. Na swojej trzeciej ekspedycji w poszukiwaniu stworzenia przybył do miejscowych, którzy relacjonowali swoje doświadczenia z gigantycznymi pająkami. Podzielił się tymi relacjami z czytelnikami, kiedy wrócił do Kanady:
„Na tej trzeciej ekspedycji do Równikowej Afryki, miałem okazję sprawdzić czy tubylcy wiedzą o takiej istocie jak gigantyczny pająk i faktycznie wiedzą o niej! Mówili o Jba Fofi, co znaczy gigantyczny albo olbrzymi pająk. Opisywali pająka jako brązowego z fioletowym brzuchem. Dorasta on do niezwykłych rozmiarów, z rozstawem nóg na co najmniej pięć stóp. Ogromne pająki budują razem gniazdo z liści, podobne kształtem do tradycyjnego afrykańskiego kapelusza, przędą okrągłą sieć (podobno bardzo mocną) pomiędzy dwoma drzewami z nicią rozpiętą w poprzek. „
To jest dokładnie ta sama relacja jaką słyszeli inni badacze. Chociaż pająk zdaje się być widywany głównie w Kongo, są też relacje o takim samym – lub podobnym – pająku zamieszkującym Ugandę i Republikę Środkowej Afryki.
„The ogromne żyjące na ziemi pająki polują na małe antylopy, ptaki i inne małe łupy, podobno są bardzo niebezpieczne, nie wspominając o jadowitości” twierdzi Gibbon. „Mówi się, że składają białe jaja, rozmiaru orzeszka ziemnego. Tubylcy pozwalają im się wykluwać jeśli je znajdą, ale zabijali je w przeszłości. Gigantyczne pająki były kiedyś bardzo powszechne, ale dziś to rzadki widok.
Wielu miejscowych opisuje populacje pająków jako bardzo liczną w przeszłości, ale teraz to już ginący gatunek. Wpływ cywilizacji w postaci przekształcania lasów deszczowych w pola uprawne wypłoszył pająki z ich naturalnego środowiska.
Chociaż ich liczba się zmniejsza, wciąż są widywane od czasu do czasu. Przywódca Baka, Timbo, przypadkowo powiedział nam o gigantycznym pająku który zamieszkał w lesie zaraz za jego wioską w listopadzie 2000, kiedy ja i Dave Woetzel z New Hamshire pojechaliśmy do niego w odwiedziny! Nie sądził, że będziemy zainteresowani tym stworzeniem, skoro byliśmy wtedy skupieni na Mokele-mbembe! Cenny dowód ominął nas.”
Kryptozoolodzy – jak wszyscy inni badacze – czasami dostają tylko te informacje, o które pytają!
Jeśli te giganty istnieją, ich fizjologia jest niezrozumiała. Niektórzy entomolodzy wytknęli nam, że pająki tej wielkości przekroczyłby limity ich exoszkieletów. Dodatkowo wiele mniejszych pająków ma prymitywny układ oddechowy, złożony z samych płucotchawek . Współcześnie niektóre pająki mają zarówno płucotchawki jak i tchawki. Taka kombinacja pozwala na mniejsze serce, lepszy przepływ krwi i większą szybkość i siłę. Jeśli Kongijski Gigant istnieje, najprawdopodobniej miałby i płucotchawki i tchawki.
„Przepytywaliśmy sześciu przewodników z Baka” kontynuuje Gibbon „wszyscy widzieli te pająki raz czy dwa i wszyscy twierdzili, że byłyby one zdolne zabić człowieka. Według Baka (i łowców z Bantu, którzy polowali na nie) gigantyczne pająki były kiedyż niespotykanie powszechne i często budowały gniazda blisko wiosek ludzi. Teraz stały się dość rzadkie, głównie dzięki wycince lasów w Centralnej Afryce, ale sądzę, że ciągle można znaleźć wiele z nich w dziczy, i ciągle zamieszkują lasy dawnego Belgijskiego Kongo i Zairu, gdzie Lloyds widział jednego w 1938.”
Gibbon znał Lloydów osobiście i dodaje, że Lloyd próbował zrobić zdjęcie pająka, podczas gdy pani Lloyd była tak sparaliżowana strachem, że wszystko czego chciała to wrócić do domu.
Niektóre historie o gigantycznych pająkach to coś więcej niż tylko legendy opowiadane w wioskach o nieznanych misjonarzach których pomocnicy zostali zabici przez pająki.
Angielski misjonarz, o nazwisku Arthur Simes, relacjonuje incydent który miał miejsce w Ugandzie w latach ’90 XIX stulecia. Podczas spacerów niedaleko wybrzeża jeziora Nyasa, jego pomocnicy zostali złapani w wielką sieć. Kilka gigantycznych pająków natychmiast znalazło się przy nich wpuszczając im trujący jad. Później, wszyscy oni bardzo spuchli, dostali gorączki, drgawek i zmarli.
Simes twierdził że odpędził pająki przy pomocy pistoletu.
Niezależnie od tego czy Kongijski pająk jest prawdziwy, czy to tylko mit, pozostaje widywany. I miejmy nadzieję, że ktokolwiek będzie go poszukiwał, zobaczy pająka zanim pająk zobaczy jego.
http://www.paranormalne.pl/tutorials/article/510-pajaki-ktore-wypelzly-z-koszmaru/

Kryptozoo napisał:J'ba Fofi, nazwa odnosząca się do gatunku lub gatunków wielkich pająków obserwowanych na całym świecie (głównie w afryce) .
Znane relacje:
1938, Kongo
Reginald i Margurite Lloyd jadąc ciężarówką zaobserwowali pająka który przebiegł przed ich pojazdem, długość jego nóg ocenili na 3 stopy (około 90 cm). Ich córka Maurgurite Lloyd opowiedziała tą historię w 1990 roku badaczowi Mokele Mbembe Williamowi Gibsonowi.

1942, Papua Nowa Gwinea:
Australijski żołnierz na szlaku Kokoda napotkał pająka wielkości szczeniaka, zamieszkującego ponad 3 metrową sieć. Według opisu pająk miał grube ciało, był czarny i włochaty jak tarantula.

1948, Leesville, Luizjana, Stany Zjednoczone
William Slaydon wraz z wnukami szli na północ od autostrady 171 do kościoła, gdy usłyszeli szelest w krzakach z których wyszedł ogromny pająk (świadkowie porównali jego rozmiary z Balią). Jeden z wnuków Williama opowiedział historię swojemu synowi Toddowi Partainowi reżyserowi filmu dokumentalnego o wielkiej stopie.

2001, Kamerun.
Timbo, wódz plemienia Baka powiedział Williamowi Gibsonowi że w listopadzie 2000 r. J'ba Fofi zbudował gniazdo w okolicy ich wioski.

2011, Amazonia
Richard Terry wyruszył na wyprawę do Amazonii by w ramach programu dla National Geographic "Man V Monter" zbadać doniesienia o obserwacji gigantycznych pająków. W jednej wiosce został poinformowany że w głębi dżungli żyją ponad metrowe pająki, zamieszkujące podziemne nory (podobnie jak większość ptaszników).

Według opisów plemienia Baka pająki te tworzą legowiska z liści i przędzą ogromne sieci między dwoma drzewami w którą łapią ptaki a nawet ssaki (w tym Dujkery), twierdzą też że obecnie owe pająki są rzadkie gdyż ich naturalne siedliska kurczą się.

Artykuł na Cryptomundo:
http://www.cryptomundo.com/cryptozoo-news/giantspiders/
http://www.kryptozoologia.pl/forum/viewtopic.php?f=34&t=2895

Zobaczmy co większe pająki polują jak im się uda na małe ssaki czy małe gady. Czyli na stworzenia stworzone przez Boga.

Co ciekawe, Bóg dał nowe prawo zwierzętom po potopie:

Rodz. 9 napisał:(1) I pobłogosławił Bóg Noego i synów jego, i powiedział do nich: Rozradzajcie się i rozmnażajcie, i napełniajcie ziemię czyniąc ją sobie poddaną.

(2) A bojaźń i lęk przed wami niech padnie na wszystkie zwierzęta ziemi i na wszelkie ptactwo niebios, na wszystko, co się rusza na ziemi i na wszystkie ryby morskie; wszystko to oddane jest w ręce wasze.

(3) Wszystko, co się rusza i żyje, niech wam służy za pokarm; tak jak zielone jarzyny, daję wam wszystko.

Wszystkie zwierzęta w swoim DNA dostały strach przed człowiekiem. Dlatego owe gigantyczne pająki gdy tylko zbliża się do nich cywilizacja człowieka to uciekają przed nim.

Wyobraźmy sobie życie przed potopem gdy owe gigantyczne pająki czy inne zwierzęta stworzone przez upadłych nie odczuwały strachu przed człowiekiem????

Teraz chyba rozumiecie dlaczego usunięto księgę Henocha i tak zaciekle wtłoczono ludziom ewolucje do głów.

Ewolucja tuszuje nam ogrom dowodów na zbrodnie szatana na zwierzętach i ludziach!!!!
avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 7th Lipiec 2016, 13:55
Wlasciwie nie wiem gdzie umiescic ten link, poniewaz nic nie wiem o tym bogatym czlowieku, ktory rozdal swoj majatek biednym. Sadze, ze nie jest chrzescijaninem ? Poniewaz jego gest skojarzym mi sie z pewnym zdarzeniem biblijnym postanowilam go wkleic wlasnie tutaj:

Władza i wezwanie Mt 19:1 - 22:46
Bogaty młodzieniec
Mt 19:16-22

16 Wtedy ktoś, podszedłszy do Niego, zapytał: "Nauczycielu, co dobrego mam zrobić, aby osiągnąć życie wieczne?" 17 On mu odpowiedział: "Dlaczego pytasz mnie o dobro? Jeden jest dobry! Jeśli chcesz wejść do życia, zachowaj przykazania". 18 Zapytał Go: "Które?" Jezus odpowiedział: "Nie będziesz zabijał, nie będziesz cudzołożył, nie będziesz kradł, nie będziesz składał fałszywego zeznania, 19 czcij ojca i matkę; oraz: Będziesz miłował swojego bliźniego jak siebie samego". 20 Na to młodzieniec oświadczył Mu: "To wszystko zachowałem. Czego jeszcze mi brak?" 21 Jezus mu odpowiedział: "Jeżeli chcesz być doskonały, idź, sprzedaj swoje dobra i daj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za mną". 22 Gdy młodzieniec usłyszał tę odpowiedź, odszedł zasmucony. Miał bowiem wiele posiadłości.


Ein Mann Millionär in Burma oder auch bekannt als Myanmar, verteilt ihr ganzes Geld zwischen der Menschen ärmer des Landes. Würdest du das machen?
https://www.facebook.com/humorcabron/posts/10154314043584469avatar
Tabitha
Liczba postów : 101
Join date : 19/03/2015

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 31st Lipiec 2016, 16:37
Znowu rozmowy o technologii Keshe z dnia 23.07.2016 Techologię Keshe mają Chiny, Iran i Rosja. Napędy hybrydowe,akumulatory firmy Tesla i o trolach. Warto posluchac https://www.youtube.com/watch?v=3DDA9tOBiA4.Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 24th Listopad 2017, 05:35
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

on 24th Listopad 2017, 05:37
Sponsored content

Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana Empty Re: Ewolucja bronią masowego rażenia armii szatana

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach