Czasy końca

Strona 37 z 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 21st Lipiec 2017, 11:35

Mam informacje nieco sprzeczne ale z ostatniej chwili.

http://www.whatdoesitmean.com/index2342.htm

Trump wlewa mnóstwo wojska do Syrii aby wykończyć ISIS - dzieło CIA. Jest to bardzo poważny ruch przeciwko CIA, agencji Watykanu, czyli atak na sam Watykan, aczkolwiek nie bezpośredni.

Innym strategicznym punktem byłby Bank Federalny, który jest bankiem Watykanu. Nie wiem ilu ludzi to wie, ale CIA oraz Bank Federalny to główne instrumenty kontroli USA przez Watykan.

Do danych Banku Federalnego (BF) prezydent nie ma dostępu. Nikt oprócz pracowników BF nie ma dostępu do źródeł tych informacji.

CIA nie jest organizacją USA, ale jest na terenie USA. Jak większość oglądaczy filmów, CIA żyje z przemytu broni i handlu narkotyków i innych przegięć.


Jest to bardzo groźna organizacja watykańska, która... także kontroluje niemal wszystkie mas media!

Zamknięcie jej oznaczałoby także upadek fałszywych pro watykańskich mediów. Jeden niemiecki dziennikarz ujawnił publicznie kilka miesięcy temu, że wszelkie informacje skierowane do ich opublikowania idą wprost z CIA. Kilka tygodni za to ujawnienie został on zamordowany.

Oto jego wystąpienie.

https://www.youtube.com/watch?v=SYyT_T8LI8Y [EN]

Tytuł filmu - Niemiecki dziennikarz mówi, że CIA kontroluje niemieckie media.


Znający angielski lub mieszkający w Niemczech czy Austrii bracia czy siostry na pewno znają z TV tego człowieka. Został on niedawno zamordowany.


Putin i Trump dogadali się w sprawie Syrii i podejrzewam, że Assad jest także w zmowie z satanistami Chabadu.

Wygląda to na zgromadzanie armii w celu zniszczenia Meczetu na Skale i postawienia tam posągu Bestii. Drugim celem jest blokada dostępu do Ziemi Obiecanej przez Słowian.

Najpierw ISIS mordowało Chrześcijan w Syrii i innych państwach, co powodowało ucieczkę emigrantów do Europy i USA. Teraz Europa buntuje sie przeciwko imigracji i większość krajów ma już wystarczający problem. Wystarczy teraz rozjuszyć Islam zburzeniem Meczetu na Skale  i dać rozkaz ataku Chrześcijan w Europie i mamy niemal III WŚ.

Nie wiemy tylko, jak na to zareaguje Bóg. A jest sporo poszlak, że Bóg już interweniuje w światowych wydarzeniach.

Wczoraj oglądałem film o Japonii - jedno z najbardziej OKULTYSTYCZNYCH i szatańskich państw na świecie. Dlatego plaga Fukushimy. Japończycy nie chcą się żenić, mieć dzieci, wolą masturbację przed filmami porno. I do tego satanizm i okultyzm na masową skalę.

Zatrucie oceanu radioaktywnością wygląda na jedną z plag... piołunu powodującego gorzką wodę.

Mamy więc wiele poszlak wskazujących na bardzo bliski czas interwencji Boga w dzieje świata.

Wielka Nierządnica wyraźnie osłabła i jest w wielkim stopniu naga i widać jej wiele zbrodni.

Także wczoraj przeczytałem informację o szczególnej uwadze rządów na wszystkich ludzi posiadających RH minus. Ciekawe jest to, że jakoś boją się tych ludzi atakować.

Powiedzmy sobie wprost... słudzy szatana wiedzą o planach Boga znacznie więcej niż my a informacje przekazują im upadli aniołowie i sam szatan. Wielu satanistów widzi czasami samego Lucyfera i bierze od niego rozkazy z Franciszkiem włącznie.

I z tej prostej przyczyny ich działania są właśnie takie a nie inne. Sataniści są koordynowani przez Lucyfera i wszelkie ich akcje wynikają z rozkazów Lucyfera i ostatnio  Bestii.

Masowy satanizm w mas mediach jest na to wyraźnym dowodem. Osobiście uważam, ze nie ma w chwili obecnej innych celów jak tylko i wyłącznie walka przeciwko Bogu. Oni także dobrze wiedzą, ze nie mogą Słowian (chyba) już ruszyć i boją się ataku na 144.000.

Jestem także przekonany, że szatan i upadli oraz sataniści doskonale wiedzą, kto z nas należy do 144.000.

Analizując jakiekolwiek wydarzenia, myślmy tylko i wyłącznie o proroctwach biblijnych i celach szatana. Ponieważ tylko o to toczy się gra. Nic innego nie ma znaczenia, poza upadlaniem rasy białej, wielbienia Baala (szatana) oraz skrajna demoralizacja Chrześcijaństwa do granic absurdu.

W tych zmaganiach nie chodzi i jakiekolwiek cele polityczne, pieniądze czy władzę.

Jest to walka satanistów, pedofilów i wszelkiej maści zboczeńców przeciwko Bogu oraz przeciwko Bożemu Planowi wyzwolenia Narodu Wybranego. Bóg zaplanował globalny raj na ziemi - stolicę w Jerozolimie i Jego Króla Isusa na Syjonie.


Ruch syjonistyczny powstał w celu powstrzymania Bożego plan rządu Isusa Pomazańca i zastąpienia Królestwa Bożego syjonistycznym fałszywym globalnym NWO.Oto RZECZYWISTA polityka na ziemi. I nie miejmy żadnych złudzeń co do tego, skoro wszystkie niemal kraje to masowo popierają.

To nie jest moja opinia. To są twarde fakty i jest na to mnóstwo dowodów. To są nasze realia i one wskazują na otwartą walkę świata szatana przeciwko Bogu i Synowi oraz przeciwko Słowu Boga i przeciwko Jego Prawu i Przykazaniom.


Pewne posunięcia mogą być mylące w celu wprowadzenia nas w błąd, ale główne cele są już znane i oczywiste.

Watykan ma upaść z wyroku Boga i sataniści wykonają na nim wyrok. I to jest w chwili obecnej niezwykle widoczne i widać ataki na Nierządnicę oraz jej ograbianie oraz obnażanie jej.Zbyt wiele wydarzeń, trzęsień ziemi i zezwierzęcenia nasienia węża oraz bezpośrednich ataków na Watykan, aby to wszystko zmieść pod dywan, i uważać, że to nie są jeszcze czasy bliskie końca. bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 21st Lipiec 2017, 13:41

Jeszcze 'atrament' nie wysechł po dzisiejszym poście a mamy następną informację potwierdzającą to, co kilkanaście minut temu napisałem.

Wprost z Izraela...

https://www.breakingisraelnews.com/91736/islamic-waqfs-sovereignty-temple-mount-says-government-minister/#vbZiM64ktCjQiOPB.97

Islamic Waqf to jest islamska straż, która opiekuje się meczetem Al Aksa i Meczetem na Skale w Jerozolimie


https://pl.wikipedia.org/wiki/Meczet_Al-Aksa_w_Jerozolimie

oraz

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kopu%C5%82a_na_Skale

Zwłaszcza Meczet na Skale obejmuje według tradycji cały teren byłej świątyni Salomona.

Z powodu ataku 3 PODOBNO Palestyńczyków i zabicia dwóch policjantów żydowskich - Palestyńczycy także zginęli i mnie to bardzo śmierdziało i słusznie. Pisałem o tym kilka dni temu.

Izrael wykorzystał ten incydent i... OBJĄŁ w posiadanie całe wzgórze świątynne z Meczetem na Skale włącznie.

Oznacza to, że Izrael przejął kontrolę nad swoim największym marzeniem, czyli miejscem świętym świątyni, pierwszy raz od powstania nowoczesnego państwa syjonistycznego!!!


W ten sposób islamic waqf został praktycznie anulowany i Izrael będzie coraz bardziej napierał na pozbawienie Islamistów prawa do obydwu świętych budowli.

Ogłoszono to oficjalnie.

“Israel is the sovereign on the Temple Mount, period. The fact that the Waqf became a sovereign on the Temple Mount ended last Friday,” declared Dichter, chairman of the Knesset Foreign Affairs and Defense Committee and former head of the Israel Security Agency (Shin Bet), on Israeli public radio, Israel National News reported.
Read more at https://www.breakingisraelnews.com/91736/islamic-waqfs-sovereignty-temple-mount-says-government-minister/#gb42vsHywL9zscqT.99

Izrael jest teraz suwerennym władcą wzgórza świątynnego a suwereństwo Waqf zakończyło się w ostatnim Piatku. - oświadczył Dichter, przewodniczący Knessetu Spraw Zagranicznych i Komitetu Obrony, była głowa Izraelskiej Agencji Bezpieczeństwa - Shin Bet w izraelskim radiu Israel National  News

Praktycznie jest to początek wojny pomiędzy Islamem a Syjonizmem.


Chodzi więc o Syjon i Ziemię Obiecaną, jak pisałem w poprzednim poście.

Meczety zostaną zburzone i będzie miejsce dla... Antychrysta, fałszywego Mesjasza!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 21st Lipiec 2017, 21:03

Henryk napisał:Zamknięcie jej oznaczałoby także upadek fałszywych pro watykańskich mediów. Jeden niemiecki dziennikarz ujawnił publicznie kilka miesięcy temu, że wszelkie informacje skierowane do ich opublikowania idą wprost z CIA. Kilka tygodni za to ujawnienie został on zamordowany.

Oto jego wystąpienie.

https://www.youtube.com/watch?v=SYyT_T8LI8Y [EN]

Tytuł filmu - Niemiecki dziennikarz mówi, że CIA kontroluje niemieckie media.


Znający angielski lub mieszkający w Niemczech czy Austrii bracia czy siostry na pewno znają z TV tego człowieka. Został on niedawno zamordowany.

Tak dla sprostowania ja ten film oglądałem w zeszłym roku.

Jako dowód ten sam film z znacznie wcześniejszą datą publikacji:

https://www.youtube.com/watch?v=sGqi-k213eE

Piszę nie żeby podważać całość ale żeby przeciwnicy tego nie użyli zawczasu aby podkopać przekaz.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 562
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 21st Lipiec 2017, 22:19

Tu jest z napisami po polsku.

Ten materiał już u nas gdzieś był.Też to widziałam.

Dziwne tylko że dali mu skończyć mówić.

avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Zwykły on 21st Lipiec 2017, 23:32

Najciekawsze, że oficjalnym powodem jego śmierci był zawał serca, a już w 1975 roku ujawniono, że CIA zna metody wywoływania ataku serca za pomocą specjalnej broni!

Heart Gun AttackFakt ten został ujawniony na zeznaniu przed Kongresem USA1975!! To teraz pomyślmy jak rozwinęła się technologia od tego okresu i jak łatwo jest upozorować z pozoru naturalną śmierć!!

--------------------------------------------------------------------------------

Co do wydarzeń w Izraelu nie trzeba było długo czekać, aż będą rezultaty w innej części świata

Grupa tureckich islamistów i skrajnych nacjonalistów zaatakowała w czwartek kamieniami główną synagogę w Stambule (Newe Szalom) w proteście przeciwko "utrudnieniom" w dostępie do meczetu Al-Aksa w Jerozolimie - poinformował w piątek turecki dziennik "Hurriyet.

http://www.rp.pl/Swiat/170729766-Tureccy-ultranacjonalisci-zaatakowali-kamieniami-synagoge-w-Stambule.html#ap-1

A to może być dopiero skromny początek jeśli wydarzenia z utrudnieniem dostępu do meczetu Al-Aksa będą eskalować!

Najważniejsze informacje z Izraela na bieżąco aktualizowane w języku polskim

http://www.izrael.badacz.org/

Zwykły

Liczba postów : 160
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Lipiec 2017, 11:50

W chwili obecnej już są poważne zajścia w Jerozolimie, protesty Muzułmanów z powodu braku dostępu do Meczetów na tym terenie.

W tym linku jest film, nieco niżej ukazujący nieco detali co do wielkości demonstracji protestacyjnych.

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4992667,00.html

Z tego samego linku Abbas, prezydent Palestyny zamroził jakiekolwiek kontakty z Izraelem  w formie protestu wobec istniejącej sytuacji.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Mutu on 22nd Lipiec 2017, 12:07

To może być ten czas kiedy armia mahometa (celowo z małej) dostanie sygnał do ataku w krajach Europy w których żyją.

Nie bez kozery żydzi wykupują mieszkania w Warszawie...
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 22nd Lipiec 2017, 12:20

Tak jak czytałem wczoraj, do meczetu Al Aksa są wpuszczane tylko kobiety i mężczyźni po wyżej 50  lat.
A tutaj inne najnowsze filmy:Tutaj bramki na wykrywacze metali,kontrole itp.

Już 16 lipca niezłe zamieszki:
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 562
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 24th Lipiec 2017, 14:57

Coś poważnego się w USA szykuje. Ponownie ta sama witryna, która jeszcze mnie nie zawiodła.

http://www.whatdoesitmean.com/index2344.htm

US senat przygotował ustawę, która niemal pozbawi Trumpa władzy oraz doprowadzi do wojny z Rosją a nawet z Unią Europejską.

Mówi się o bombardowaniu linii kolejowych w Rosji oraz kopalni i miejsc wydobycia ropy czy gazu.

Poprzednio pisałem o ataku Trumpa na CIA najwyraźniej jest to odpowiedź chazarskiej mafii.

Jeżeli chodzi o dowody, witryna podaje oficjalne dokumenty z witryny Białego Domu i Kongresu.

Bezpośredni link do obszernego dokumentu USA w formie pdf -

http://docs.house.gov/billsthisweek/20170724/HR_____.pdf

Można go załadować i ktokolwiek zna angielski, niech przeczyta. Coś niesamowitego.

Jeżeli to zostanie przegłosowane w tym tygodniu, możemy mieć wojnę USA z Rosją oraz Trumpa odsuniętego od władzy.

Ale... nie wiemy co zamierza Trump, który doskonale wie, co się szykuje. Mamy więc decydujące dni o losie chazarskiej mafii i niemal wszystko jest możliwe.

To jest coś niezwykłego. Co jest najciekawsze, Kongres opiera się na egzekutywnych rozkazach podpisanych jeszcze przez Obamę.

Patrząc na to realnie - Trump jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie i wie co mu grozi z utratą życia i całej rodziny włącznie.

Może także wybuchnąć wojna domowa w USA, stan wojenny oraz krach finansowy, aby ludzie zajęli się walką o przeżycie a nie walką z podziemnym rządem chazarskiej mafii i watykańskiego nadzoru.

Sprawa jest niezwykle poważna i sprawdziłem kilka linków potwierdzających plany Kongresu.

Większość w Kongresie jest kontrolowana przez chazarską mafię, głównie za udziały w pedofilii czy machloje finansowe. Kongres nie był jeszcze przyjazny Trumpowi i mass media zieją do niego nienawiścią.

Możemy spodziewać się rzeczy wielkich i... niespodziewanych.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 24th Lipiec 2017, 18:13

Spójrzmy na to z innej strony.

Jeśli Trump ma za plecami upadłych reprezentujacych bestie, której siła rośnie kosztem władzy szatana i jego chazarskich służalców, to może on być dobrze poinformowany i działać w sposób tak przebiegły, że nie zdołają go oni pozbawić życia.

Spekulowaliśmy już nad tym, czy aby Trump nie został już "przejęty" bądź jest kontrolowany pod groźbą utraty życia, ale wszystko wskazuje na to, że nadal działa on przeciwko interesom watykanu, czyli smoka i ma się świetnie.

Tak więc mimo zagrożenia na nim spoczywającego, działa on niczym jeden z ostatnich królów i zdaje się pociągać innych za sobą.

Co ciekawe, wiele z jego działań jest bardzo niepopularnych w zachodnim świecie kontrolowanym przez lewactwo. Wszelkie media o lewicowym charakterze, notorycznie serwujących nam doktrynę lucyferiańską nienawidzi Trumpa z pasją.

I w tym świetle bardzo interesująca jest sytuacja u nas w Polsce.

Obecny rząd PiS, mimo wielu niepopularnych założeń, zwłaszcza w oczach eurokratów, doszedł do władzy z przewagą, a teraz działa w podobny sposób co Trump, opierając się puczom i szumowi opozycji, oraz medialnej nagonce i nakazom z UE.

Na Kaczyńskim też się wielu odgraża i demonstruje i co? I nic..on robi swoje i szykuje chyba jakiś rodzaj dyktatury.

Jaka siła stoi za tymi władzami, działającymi w tak sprzeczny sposób do dotychczasowego systemu syjonistycznego, sterowanego z watykanu?

Królestwo szatana jest podzielone i zdaje się, że powstał u nas rząd podległy już bestii, a nie szatanowi.

Obserwator

Liczba postów : 1285
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 24th Lipiec 2017, 22:13

Moim zdaniem Wielka Nierządnica broni się przed Bestią wszelkimi środkami.

Bestia zatem jest zmuszona działać radykalniej i ostrzej.

Zauważmy jedno. Prezydent Duda zawetował dwie z trzech ustaw o sądach. Ustawy o KRS i SN. Te dwie ustawy miały odwoływać sędziów KRS i SN i powoływać nowych.

Watykan zapewne przez Dudę chce zapewnić bezpieczeństwo swoim ludziom w Polsce.

Oto kto podziękował Dudzie za zawetowanie tych ustaw:

http://telewizjarepublika.pl/abp-gadecki-dziekuje-prezydentowi-za-postawe-ws-sn-i-krs,51686.html

Ten sam który jest za przyjmowaniem islamistów przez Polskę (czyli jest człowiekiem Franciszka):
http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,22044158,abp-gadecki-w-sprawie-uchodzcow-kierunek-wskazuje-jezus-nie.html

Tymczasem za Kaczyńskim, Orbanem i Trumpem stoi Chabad (czyli ludzcy słudzy Besti):
http://www.prawdaobiektywna.pl/polska/zydowska-organizacja-za-polskim-rzadem-2498.html

Mamy więc ostry konflikt nawet w Polsce. Pomiędzy Bestią a Nierządnicą.

Kaczyński zorganizował spotkanie z najważniejszymi politykami Pis po tym wecie. Potem wysłał premier oraz marszałków Sejmu i Senatu.
https://www.wprost.pl/reforma-sadownictwa-2017/10066794/Narada-w-siedzibie-PiS-Kaczynski-nie-komentuje-decyzji-prezydenta.html


Moim zdaniem Duda stanął po stronie Nierządnicy przeciwko Bestii. 

Jak napisał Henryk rzeczy mogą być nagłe i niespodziewane.

Zapewne Kaczyński uderzy mocniej w sam Kościół, pokazując jakieś kompromitujące materiały dotyczące wysokiej rangi hierarchów kościoła w Polsce. Będą to kolejne akty tuszowania pedofilii i morderstw.

Zauważmy jedno, odkąd żydzi przejęli wzgórze Syjon to sytuacja na świecie zaczyna się zaogniać.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Łukasz.s on 25th Lipiec 2017, 00:04

Ciekawa ta szopka z sądami w Polsce. Dziś Kaczyński zrobił ciekawy i sprytny krok mianowicie, ustami Dudy zawetował dwie ustawy o sądzie najwyższym i krs, ale została przepuszczona trzecia o sądach powszechnych, która z punktu widzenia zwykłego obywatela jest ważniejsza niż te dwie co nie przeszły. Zobaczcie jak dużo wizerunkowo zyskał Duda tym krokiem. Praktycznie dziś wygrał drugą kandencję. Zauważcie, że wielu ludzi postrzegało Dude przez pryzmat pewnego serialu tj. "Ucha prezesa", a to nie dawało mu dużego poparcia społecznego, za to dzisiejszym ruchem zyskał wszędzie tam gdzie był nikim czyli na opozycji. Pozostałe dwie ustawy wejdą, ale później, po wakacjach.

To zagranie polityczne to klasyczny przykład jednego kroku w tył, aby zrobić dwa do przodu. Duda nie jest po stronie watykanu, to pachołek chabadu, nie dajcie się nabrać na te gierki.

Łukasz.s

Liczba postów : 97
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 25th Lipiec 2017, 12:51

Są dalsze potwierdzenia owych planów. Specjalne oddziały policji i wojska pojawiły się w Waszyngtonie. Nad Trumpem modliła się grupa pastorów kościołów anglikańskich aby Bóg go chronił.

http://www.whatdoesitmean.com/index2345.htmZnający sytuację w USA podejrzewają, że usunięcie Trumpa na 100% wywoła wojnę domową.

Jest także sporo w tym przesady i z pewnością kłamstw, ale nie mamy jak na razie wyjścia i posiadamy takie a nie inne informacje.

Ciekawa informacja od Trumpa zanim został prezydentem.Napisał w lipcu 2016 o zamachu i powrocie na Erdogana.

Wygląda na to, że mamy militarny przewrót w Turcji. Oni odbijają swoje państwo. To samo będzie wkrótce, kiedy ja zostanę prezydentem.

Czyżby Trumpa prorocza zapowiedź powrotu na fotel prezydencki!?
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Mutu on 25th Lipiec 2017, 13:22

Łukasz.s napisał:Ciekawa ta szopka z sądami w Polsce. Dziś Kaczyński zrobił ciekawy i sprytny krok mianowicie, ustami Dudy zawetował dwie ustawy o sądzie najwyższym i krs, ale została przepuszczona trzecia o sądach powszechnych, która z punktu widzenia zwykłego obywatela jest ważniejsza niż te dwie co nie przeszły. Zobaczcie jak dużo wizerunkowo zyskał Duda tym krokiem. Praktycznie dziś wygrał drugą kandencję. Zauważcie, że wielu ludzi postrzegało Dude przez pryzmat pewnego serialu tj. "Ucha prezesa", a to nie dawało mu dużego poparcia społecznego, za to dzisiejszym ruchem zyskał wszędzie tam gdzie był nikim czyli na opozycji. Pozostałe dwie ustawy wejdą, ale później, po wakacjach.

To zagranie polityczne to klasyczny przykład jednego kroku w tył, aby zrobić dwa do przodu. Duda nie jest po stronie watykanu, to pachołek chabadu, nie dajcie się nabrać na te gierki.

Dokładnie.
To taktyka, a naiwni myślą, że to Duda się wydostał spod reki Kaczyńskiego itp.

Jest to obliczone na kilka pieczeni na jednym ogniu.
PR i czas to dwa kluczowe słowa w kontekście tego veta.

avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 25th Lipiec 2017, 22:24

My mamy nadzieję i wielkie pragnienie bycia Ludem Bożym.

Modlimy się za bliskich i bliżnich .

Prosimy Boga o ochronę ...aż wierzyć się nie chce że są między nami tacy "bezmuzgowcy".

Nikogo nie obrażam bo gdyby ci młodzi ludzie zaczęli samodzielnie myśleć nie krzyczeli by w ten sposób i nie obrażali by Boga.

Posłuchajcie sami.


avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 26th Lipiec 2017, 19:11

Łukas.z zauważyłeś coś ciekawego???

Ustawa niezawetowana przez Dudę dotyka zwykłych obywateli. Natomiast dwie zawetowane ustawy przez Dudę czyli KRS i SN, mogły spowodować, że parasol ochronny w postaci sędziów dla elit by znikł. Gdyż te dwie ustawy pozwalały odesłać na boczny tor wszystkich sędziów KRS i SN i powołać swoich.

Zauważmy jedno. Duda te dwie ustawy zawetował a raczej wstrzymał ich wykonanie na dwa miesiące. Co to oznacza??

Otóż Duda dał dwa miesiące Watykanowi na to aby przy pomocy Kongresu USA usunął Trumpa ze stanowiska. 

Zobaczmy co się dzieje szerzej. Arcybiskup dziękuje Dudzie za czas dany Watykanowi na odzyskanie władzy w USA.

Watykan zabił w Smoleńsku brata Kaczyńskiego i wielu prominentnych działaczy partyjnych. Czyli Watykan w Smoleńsku skarcił sektę Chabad. Kaczyński pała rządzą zemsty i zdobycia władzy dlatego potrzebuje aby przejąć sądy od Watykanu by móc skazywać swoich wrogów.

Zauważmy jedno, te trzy ustawy zostały szybko uchwalone po wizycie Trumpa w Polsce. Czyli Trump dał Kaczyńskiemu zielone światło. Duda zaś dostał sygnał od wrogów Trumpa w Kongresie i jego rządzie aby wstrzmał się z tymi podpisami:


xportal napisał:
Senator John McCain udostępnił na Twitterze artykuł stacji telewizyjnej NBC News „Polski Senat przyjął prawo dające politykom wpływ na sądownictwo”, opatrując go komentarzem „To krok wstecz dla demokracji”.
Na uwagi senatora odpowiedział polski ambasador w USA Piotr Wilczek. Dyplomata zadeklarował chęć spotkania i dyskusji nt. prób przeprowadzenia przez Prawo i Sprawiedliwość reformy sądownictwa. „To wszystko jest bardziej skomplikowane” – skomentował. Obserwuj
Piotr Wilczek @AmbWilczek
[ltr]Senator, I will be happy to meet and discuss this issue whenever you are available. All this is much more complicated.[/ltr]
23:28 - 22 Jul 2017

[ltr]
Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

[/ltr]


Jakby tego było mało, wcześniej oficjalne oświadczenie w sprawie wydał Departament Stanu USA. Było ono utrzymane w podobnym tonie – krytycznym pod adresem Warszawy.
Tymczasem „aktywiści” ukraińscy, popierani przez Waszyngton w czasie tzw. Majdanu na Ukrainie, wzywają do przeprowadzenia w Polsce drugiego „majdanu”.  Swą obecność zaznaczyli także na wczorajszym proteście w Krakowie, na Rynku Głównym, wygłaszając takie właśnie treści.http://xportal.pl/?p=29967

Xportal napisał:
Oświadczenie w sprawie zmian w polskim sądownictwie wydała rzecznik Departamentu Stanu USA Heather Nauert. Podkreśla w nim, że „silna i zdrowa demokracja w Polsce jest kluczowa dla relacji pomiędzy krajami”.
W piątek 21 lipca Departament Stanu USA opublikował oświadczenie odnoszące się do sytuacji w Polsce i przeprowadzanych przez rząd PiS zmian w sądownictwie. „Polski rząd kontynuuje przeprowadzanie reformy, która podkopuje sędziowską niezależność i osłabia praworządność w Polsce. Nalegamy, aby wszyscy upewnili się, że jakiekolwiek zmiany w sądownictwie nie łamią polskiej konstytucji ani międzynarodowych zobowiązań prawnych i przestrzegają zasad niezależności sądów i podziału władz” – czytamy w oświadczeniu.
„Polska jest bliskim sojusznikiem Stanów Zjednoczonych, a jej silna i zdrowa demokracja jest niezwykle ważna dla relacji łączących oba kraje” – czytamy dalej. „Jesteśmy pewni, że dzięki sile polskiej demokracji oraz zdolności Polaków do odpowiedzi na problemy poprzez dialog i kompromis, zapewnią polskim instytucjom oraz systemowi wzajemnej kontroli władz («checks and balances» – red.) pełną funkcjonalność i poszanowanie” – czytamy na koniec.


http://xportal.pl/?p=29958

Duda zatem dał wrogom Trumpa czas dwa miesiące aby ci zadziałali.

Zauważmy jedno, Duda jest pro ukraiński czy pro banderowski . Dlatego:


prawy.pl napisał:XXII Zjazd Kresowian odbył się bez patronatu Andrzeja Dudy. Na prośbę organizatorów Kancelaria Prezydencka nawet nie odpowiedziała – poinformował ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, który podczas uroczystej Mszy św. na Jasnej Górze wygłosił w niedzielę homilię do zgromadzonych Kresowian oraz sympatyków Kresów.
– Bardzo smutne – ocenił postawę głowy państwa, dodając przy tym, że teraz przynajmniej wiadomo, jaki kurs obrany został w ramach tzw. „polityki wschodniej”.
Warto w tym momencie zauważyć różnicę między polskimi władzami, a chociażby władzami Niemiec, które zawsze obejmują swoim patronatem zjazdy Związku Wypędzonych, wysyłając na nie swoich przedstawicieli. Przemawiała na nich nawet kanclerz Niemiec Angela Merkel.


Nie sposób odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Andrzej Duda nie zdecydował się objąć patronatem tego szczególnego dla polskich patriotów wydarzenia, jako że jego kancelaria nawet nie raczyła uzasadnić swojego stanowiska. Jedno jest pewne – tak prowadzona polityka z pewnością nie skończy się dla Polaków niczym dobrym. Poprzednie władze starały się pamięć historyczną Polaków zepchnąć w niebyt, obecne – twierdzą, że chcą ją przywrócić, ale najwyraźniej tylko w wybranej przez siebie części, w której dla Kresów po prostu nie ma miejsca.

http://prawy.pl/33505-prezydent-duda-nawet-nie-odpowiedzial-na-prosbe-o-objecie-patronatem-xxii-zjazdu-kresowian/

Tymczasem Kaczyński powoli jednak sprzeciwia się Ukraińcom (dlatego nie zaprosił na spotkanie z Trumpem prezydenta Ukrainy). Widać, że Kaczyński i Trump działają w jednej organizacji Chabad. Tak samo Trump jawnie walczy z Ukrainą:


zmiany na ziemi napisał:
Prezydent Donald Trump w swoim wpisie na Twitterze wezwał do zbadania działań Ukrainy na rzecz poparcia byłej kandydatki na prezydenta Hillary Clinton w czasie kampanii wyborczej.


 
 
„Ukraina próbowała sabotować kampanię Trumpa – prowadziła działania niezauważalne dla wspierania Clinton. I gdzie jest dochodzenie Prokuratora Generalnego w tej sprawie?”


 Obserwuj
Donald J. Trump 

@realDonaldTrump
[ltr]Ukrainian efforts to sabotage Trump campaign - "quietly working to boost Clinton." So where is the investigation A.G. @seanhannity[/ltr]
12:03 - 25 Jul 2017

[ltr]
Twitter Ads - informacje i Polityka prywatności

[/ltr]


W styczniu tego roku portal Politico informował, że ukraiński rząd starał się pomóc kandydatce Demokratów Hillary Clinton wygrać wybory i podważyć sukces Trumpa. Nowy prezydent USA wezwał do wszczęcia śledztwa w tej sprawie. Ukraina oficjalnie odrzuciła te oskarżenia tłumacząc, że podczas wyborów prezydenckich nie opowiadała się po żadnej stronie.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/trump-oskarzyl-ukraine-o-sabotowanie-kampanii-prezydenckiej

Zauważmy jedno. Obecnie w świecie szatana trwa ogromny podział. W rządzie Trumpa są jego przeciwnicy zaś prezydent USA ma w Kongresie jakąś grupę zwolenników. Podobnie w rządzie Pis.

Duda wstrzymując owe dwie ustawy postąpił inteligentnie. Jak Trump pozostanie przy władzy to on przepchnie te ustawy jako swój projekt. Jeśli Trumpa usuną to Duda sędziów z KRS i SN nie ruszy.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Łukasz.s on 26th Lipiec 2017, 21:18

Zauważmy jedno. Obecnie w świecie szatana trwa ogromny podział. W rządzie Trumpa są jego przeciwnicy zaś prezydent USA ma w Kongresie jakąś grupę zwolenników. Podobnie w rządzie Pis. Duda wstrzymując owe dwie ustawy postąpił inteligentnie. Jak Trump pozostanie przy władzy to on przepchnie te ustawy jako swój projekt. Jeśli Trumpa usuną to Duda sędziów z KRS i SN nie ruszy. napisał:

Otóż to Cyrylu. Ktoś zauważył, że trochę za szybko i w pośpiechu było to robione. Dla mnie nie podpisanie tych dwóch ustaw świadczy o tym, że Bestia nie jest taka silna, że jeszcze nie otrzymała mocy o Smoka. Jednak nie stawiał bym tezy, że Duda jest po stronie Watykanu, bo nie podpisał tych dwóch ustaw. Jak zauważyłeś Duda dał czas sobie, Kaczyńskiemu i PiS-owi, zyskując przy tym wizerunkowo. Teraz trudno będzie jego rywalom powiedzieć, że wykonuje polecenia Kaczyńskiego.

Co do Trumpa to widać, że jest ważnym graczem, który bardzo sprytnie rozgrywa Watykan. Jeśli faktycznie jest tak jak zakładamy, że Trump jest po stronie Besti to nic mu się nie stanie i przy władzy się utrzyma, a wpływy Watykanu zaczną maleć w USA i Europie oraz w sumie na całym świecie. A jak wpływy Watykanu zmaleją to wrócą ustawy o sądach, jak i pewnie dojdą inne o których teraz nie wiemy.


Łukasz.s

Liczba postów : 97
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Łukasz.s on 26th Lipiec 2017, 21:44

https://wolnemedia.net/mfw-nakazuje-dalsza-walke-z-gotowka/

https://wolnemedia.net/32m-zaczipuje-swoich-pracownikow/

Wstawiam ciekawe artykuły, które na pierwszy rzut oka nie są ze sobą powiązane. Ale wg mnie powiązanie jest. Otóż gdy gotówka zostanie wyeliminowana, a cały pieniądz będzie elektroniczny to takie chipy będą ułatwiać korzystanie z konta bankowego i nie tylko. Oczywiście taki chip nie musi być tożsamy ze znamieniem Besti z apokalipsy, lecz forma kontroli jakiej będzie poddany człowiek, który zgodzi się na przyjęcie takiego chipa będzie ogromna i nie jeden pewnie uzna to za wielkie osiągniecie cywilizacyjne oraz odda hołd temu, kto to wprowadził.

Dodam, że coraz więcej słychać o tych chipach. Wczoraj słuchając radia słyszałem, że w Szwecji posiadanie takiego chipa ma ułatwić podróżowanie pociągiem.

Łukasz.s

Liczba postów : 97
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Odrodzony on 27th Lipiec 2017, 10:17

Łukasz.s – masz rację, że te dwie rzeczy są ze sobą ściśle związane.

Dołożyłbym do tego jeszcze postępy w dziedzinie sztucznej inteligencji, automatyzacji zawodów i związanej z tym kwestii dochodu gwarantowanego.

Szatańskie czy też bestialskie państwo zrobi wszystko, aby ludzi od siebie całkowicie uzależnić i aby w ten sposób przejąć całkowitą kontrolę nad ich życiem.

Z tym że moim zdaniem ten chip tylko początkowo będzie przedstawiany jak teraz, czyli jako dobrowolne ułatwienie dostępu do pieniędzy na koncie, dostępu do wszelkiego rodzaju świadczeń itd., ale docelowo chip byłby obowiązkowy dla każdego. Wtedy chip z ułatwienia miałby stać się koniecznością.

O chipach oraz o tym, czym w moim odczuciu mogą być one dla nas wspomniałem nieco w tym miejscu forum:

http://zbawienie.forumotion.com/t284-potencjalne-proby-pana-boga-wzgledem-ludzkosci

Odrodzony

Liczba postów : 319
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 31st Lipiec 2017, 11:55

Wyprodukowano narkotyk, który ułatwia demonom opętanie człowieka.

Narkotyk jest nazywany - flakka.

Film ukazujący opętania ludzi. Co jest najgorsze, z tego opętania nie ma już powrotu.Opętanie jest na zawsze i osoba jest praktycznie skończona.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 31st Lipiec 2017, 14:36

Masakra jakaś...


Już wiemy skąd się wzięli "zombie".


"Flakka została uznana za narkotyk, który powoduje że po jego zażyciu człowiek zamienia się w nienaturalnie silnego „zombi” odpornego na ból i staje się jednocześnie niemożliwym do kontroli.

O narkotyku zrobiło się głośno w 2015 roku w USA.
New York Post opisuje, że pewien mężczyzna po zażyciu narkotyku flakka biegał nago po sąsiedztwie i próbował uprawiać seks z drzewem i wmówić policjantom, że jest mitycznym bogiem Thorem.¹

Jednak przyjmowanie flakka wiąże ze śmiertelnie groźnymi zachowaniami.

Telewizja CBS Miami opisuje przypadek człowieka, który po zażyciu flakki uciekał przed wyimaginowanym tłumem.

Gdy próbował przeskoczyć policyjny płot, nadział się na pal.²

Z kolei The Independent opisuje, że na Florydzie mężczyzna będący pod wpływem flakki wyjadł bezdomnemu trzy czwarte twarzy, nim zastrzelili go policjanci.³

http://m.poradnikzdrowie.pl/psychologia/nalogi/flakka-narkotyk-zombie-dzialanie-i-skutki-przyjmowania_44982.htmlPodobny film

avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 31st Lipiec 2017, 15:21

Kasiu... w tym filmie, który podałem jest to wyjaśnione właśnie w sposób w jaki to opisałem.

Że narkotyk ten umożliwia 'lepsze' opętanie i przykłady pokazują nieludzką siłę tych, którzy zostali opętani. Ten człowiek, który uderzył z wielką mocą w tył samochodu, rozwalił całą tylną klapę i zbił głową tylną szybę.

Po czymś takim z człowieka nie byłoby co zbierać. Tył takiego samochodu jest niezwykle mocny i ktokolwiek uderzony w taki sposób miałby zmiażdżone kości, wgniecioną klatkę piersiową itp.

Nie krytykuję cię Kasiu, bo wiem jak mas media to komentują (Telewizja CBS Miami) ale media alternatywne widzą to inaczej i raczej się zgadzam z mediami alternatywnymi.

To rzeczywiście wygląda na opętanie, niemal każdy przypadek i znając świat i dążenia świata szatana, jest to najprawdopodobniej receptura od szatana czy upadłych.

Co jest szczególnie ciekawe, to fakt, że szamani podczas tańców podczas kultów szatańskich także używają narkotyków, które ułatwiają im wejście ducha w nich i w ten sposób biegają po ogniu i rozżarzonych węglach bez szkody na ciele.

W tym świetle staje się to oczywiste, w jakim celu wyprodukowano taki narkotyk.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Odrodzony on 1st Sierpień 2017, 10:41

Odnośnie informacji o flakkce, to mam wrażenie, że istnieje związek pomiędzy faktem, że nasienie węża już od lat 20-tych XX wieku stopniowo wprowadza do kultury pojęcie „zombi”, gdzie ostatnio mamy wręcz wysyp filmów, seriali, komiksów, czy gier komputerowych poświęconych tematowi zombi, a pierwszymi doniesieniami z 2015 r. o narkotyku, który oddaje człowieka w moc demonów o wiele skuteczniej, niż dotychczasowe używki, tworząc z niego realne zombi.

Moim zdaniem po raz kolejny poprzez kulturę nasienie węża zapowiada nam, jak zamierza nas zniszczyć i podaje nam to w formie chorej rozrywki, aby nikt przypadkiem nie pomyślał o tym na poważnie.


Spójrzmy chociażby na to, co znaczy pojecie „zombie” i kto je pierwszy rozpowszechnił:

Wikipedia napisał:

Zombie (żywy trup, umarlak) – fantastyczna nieumarła istota popularna szczególnie w horrorach. Słowo zombie pochodzi prawdopodobnie od afrykańskiego zumbi (fetysz w języku kikongo) lub od nzambi (bóg w języku kimbundu), w Polsce przejęte zostało ono z języka angielskiego; spotkać można się także ze spolszczoną formą zombi. Termin ten rozpowszechnił William Seabrook pod koniec lat 20. XX wieku w swojej książce The Magic Island.

Pojęcie zombie wywodzi się z kultu voodoo, w którym oznacza osobę silnie zniewoloną i ślepo lub nieświadomie wykonującą polecenia osoby kontrolującej ją, najczęściej będąc pod wpływem środków odurzających.

Czyli zombi oznacza osobę opętaną przez demona albo szatana, zaś opętanie to najczęściej ułatwia zażycie przez tę osobę środków odurzających (różne środki w różnym zakresie).

Termin ten rozpowszechnił niejaki William Seabrook, o którym możemy przeczytać:

Wikipedia napisał:

William Buehler Seabrook (ur. 1886, zm. 1945), amerykański dziennikarz, podróżnik i literat. Wykształcenie zdobył w Szwajcarii, a w czasie I wojny światowej służył w armii francuskiej. Po jej zakończeniu pracował dla dziennika "New York Times" oraz zaprzyjaźnił się z Aleisterem Crowleyem. Pracę porzucił na rzecz pisarstwa.

Zasłynął jako autor powieści awanturniczych oraz reportaży z podróży, pisanych - co charakterystyczne - w pierwszej osobie liczby pojedynczej. Spędził dwa lata wśród arabskich plemion koczowniczych, opisywał też Czarną Afrykę, kanibalizm, czarną magię. Odwiedził ponadto Haiti. Stamtąd pochodzi jego najsłynniejsza powieść, Magiczna wyspa, która zainteresowała Amerykanów religią voodoo oraz wprowadziła zombie do literatury popularnej.

W połowie lat 30. Seabrook popadł w alkoholizm. By się uleczyć, kazał zamknąć się na pół roku w celi (co opisał w powieści Asylum). W wydanej kilka lat później autobiografii No Hiding Place przyznał jednak, że nie ma dla niego ratunku. Zmarł w 1945 roku po przedawkowaniu środków nasennych.

I tak to się zaczęło od przyjaciela Crowleya.

Potem temat zombi przewijał się literaturze, a następnie w filmie, przez thrillery, horrory i filmy gore. Potem przez komiksy, gry komputerowe i seriale TV. A teraz mamy istny wręcz wysyp tego rodzaju szatańskich produkcji.

A propos ostatnio popularnego serialu o zombi pt. „The Walking Dead”…

Powstał on na bazie komiksów niejakiego Roberta Kirkmana.

https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Kirkman

Jednak, jak wynika z informacji podanej na jego temat w anglojęzycznej Wikipedii, zanim Kirkman wydał serię komiksów pt. "The Walking Dead", pierwszą serią komiksów, jaką stworzył, wydaną w latach 2000-2002 przy współpracy z Tonym Morrem była seria pt. Battle Pope (Bitwa Papieża), w przypadku której powiedzieć, że postać Pana Isusa Chrystusa została tam ośmieszona i wyszydzona to jakby nic nie powiedzieć…

Zatem jak dla mnie szatan przygotował nową broń przeciwko ludzkości w postaci flakki, którą będzie mógł poprzez swoje demony jeszcze bardziej i szybciej ludzkość zniewalać, zezwierzęcać, upadlać i likwidować.

Zaś wszelkie produkcje traktujące o zombi są tego zapowiedzią, perfidnie podawaną dla niepoznaki w formie „rozrywki” niczego nie podejrzewającym ludziom.

Odrodzony

Liczba postów : 319
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 1st Sierpień 2017, 19:10

Moim zdaniem sprawa jest bardziej złożona. 

Otóż zauważmy słowa Isusa:


Mat 12 napisał:(43) Gdy zaś duch nieczysty wyjdzie z człowieka, wędruje po miejscach bezwodnych, szukając ukojenia, ale go nie znajduje.
(44) Wtedy mówi: Wrócę do domu swego, stąd wyszedłem i przyszedłszy, zastaje go opróżnionym, wymiecionym i przyozdobionym.
(45) Wówczas idzie i zabiera z sobą siedem duchów innych gorszych niż on, i wszedłszy mieszkają tam; i bywa końcowy stan człowieka tego gorszy niż pierwotny. Tak będzie i z tym złym pokoleniem.


Zauważmy jedno. Obecnie współczesne chrześcijaństwo promuje bezprawie w myśl hasła Pawła, że rób co chcesz a i tak jak wyznasz imię Isusa to zostaniesz zbawiony.

W USA zatem młodzież chrześcijaństwa chodzi na nabożeństwa a potem bawi się czyli pije alkohol, uprawia seks i wpada w nałogi i grzechy czyli ustawicznie łamie prawo Boże.

W skutek czego przez brak wypełniania prawa Bożego ludzkie dusze stają się słabsze. Podobnie jak trening siłowy czyni człowieka silniejszym zaś brak aktywności fizycznej czyni go słabszym tak samo wypełnianie Tory to trening siłowy dla duszy.

Oto co mówi Isus:


Jana 8 napisał:(34) Isus im odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, każdy, kto grzeszy, jest niewolnikiem grzechu.

Każdy kto grzeszy czyli każdy kto ustawicznie łamie prawo Boga.

Wiem to po sobie. Kiedyś miałem manie na punkcie seksu potem mi to minęło, ponieważ starałem się modlitwą i myślami wyeliminować myśli o seksie. I tak jak z moim treningiem siłowym - który uczynił moje ciało silniejsze - tak samo trening myśli uczynił moją dusze silniejsza. Ponieważ dusza to nasza wolna wola, która powinna panować nad pożądliwościami i pragnieniami czyli energią do działania. 

A w panowaniu nad moim popędem pomógł mi Isus i te jego słowa:


Mat 5 napisał:(27) Słyszeliście, iż powiedziano: Nie będziesz cudzołożył.
(28) A Ja wam powiadam, że każdy kto patrzy na niewiastę i pożąda jej już popełnił z nią cudzołóstwo w sercu swoim.
(29) Jeśli tedy prawe oko twoje gorszy cię, wyłup je i odrzuć od siebie, albowiem będzie pożyteczniej dla ciebie, że zginie jeden z członków twoich, niż żeby całe ciało twoje miało pójść do Gehenny.


Naprawdę te słowa to dla mnie są niczym instrukcja treningu siłowego od mistrza trójboju siłowego.

I tak owa młodzież zachęcana przez pastorów staje się niewolnikami swoich grzechów i nałogów. A potem ich dusze czyli wola staje się słaba i nie panują nad swoimi pragnieniami i pożądliwościami. Potem biorą ten narkotyk i demon w zasadzie bez oporu robi z danym człowiekiem co chce. 

Zauważmy jedno zanim człowiek zaczyna brać niebezpieczne narkotyki to wcześniej popełnia mnóstwo grzechów i trzyma się towarzystwa grzeszników. 

Gdyby sam narkotyk ułatwia opętanie ale ofiary to tak naprawdę zanim po niego sięgnęły to same łamaniem Tory swoją duszę osłabiły. Zresztą osoba która sięga po jakiś narkotyk ma już bardzo słabą wolę. Ponieważ dla niej liczą się nowe doznania narkotyczne i ta osoba wcześniej nie panuje nad swoim życiem 

Tak samo jak szamani przez wiele lat tkwią w okultyzmie i wielu grzechach a potem jak sięgają po narkotyk to mają kontakt z demonami. 

Zresztą Bushi kiedyś słusznie zauważył, że egzorcysta jeśli nie grzeszy czyli wypełnia Torę to demon szybciej opuszcza swoją ofiarę. 

Sam narkotyk jest bardzo niebezpieczny ale najlepsza ochroną przed demonami jest wypełnianie Tory.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Bushi on 1st Sierpień 2017, 21:29

Witaj w "klubie" Cyryl....

To co piszesz jest istotne i ja też miałem okres dosłownie stanu maniakalnego na punkcie seksu, i w życiu bym się nie wyzwolił z tego gdyby nie nauka płynąca z Biblii oraz sam Chrystus który mnie prowadził prez 1,5 r jak poznawałem prawdę, a nawet i potem!. Ostatnio tak stałem  na wysokości i patrzyłem na ulicę widząc  orszaki młodych dziewczyn  prawie nagich chodzących w tą i spowrotem, widziałem chłopaków i  nawet starszych mężczyzn jak ukrycie mimo woli namierzają te dziewczyny. Zdałem sobie sprawę że  ja tego od dawna nie robię i mało tego, nie muszę się zmuszać jak kiedyś do tego. Po prostu umiem sobie z tym poradzić.
Jak Cyryl pisze ma to związek z treningiem,  musimy to trenować same prośby do Boga :
"Boże spraw bym się nie oglądał na inne kobiety" to jest oszukiwanie siebie, oraz narażanie się na śmieszność  u Stwórcy. Każdy mężczyzna jest w stanie zwalczyć tego demona który nas  mami  golizną i robi nas w sumie takich zoombi nastawionych  jedynie na seks. Bardzo łatwo się jest oddać we władanie takiemu "gnojowi" wystarczy zezwolić sobie na  uleganiu fantazjom (  faceci wiedzą o co chodzi ).

Mówi się że tylko dziś dzieci są seksualizowane ale to nie prawda, my też byliśmy może nie przez rząd w szkołach ale przez docierające do nas już w latach 80-tych kolorowych pismach z zachodu, lata 90-te to wysyp filmów VIDEO i  pornografia która krążyła drogą pantoflowa po prywatkach.

Cyryl tutaj mocno się trzyma swojej tezy o treningu nazwijmy to duchowym na bazie Prawa Boga, porównując to do treningu na siłowni, tak sam ćwiczy i wie o czym mówi. Ja trenuję trochę co innego i inaczej ale jest to dobra analogia.

Ja trochę ją rozwinę:

Trzymanie się Prawa Boga gwarantuje poprawę naszego życia, zmianę naszej natury na lepsze, a to  zaczyna nas wyłączać z świata szatana. Człowiek nie może jedynie pamiętać o tym że jest Prawo za każdym razem kiedy ustępuje temu światu. Człowiek musi stanąć wyzwaniu tu i teraz i ćwiczyć!.

Przykład:
Idziesz ulicą , pojawia się bardzo atrakcyjna kobieta i wiem że będzie przechodzić blisko, mimo chęci i ciekawości jakie ma ciało od razu postanawiam na niej "trenować", odwracam wzrok albo jeśli mogę zmieniam trasę tak że nawet nie spoglądam!. To jest trening siłowy proszę państwa, zmuszamy naszą wolę by tu i teraz wykonała polecenia Chrystusa!. Tak jak  grubas na siłowni postanawia tu i teraz złapać  lewar z ciężarkami i się trochę zmęczyć!. O ile gruby na siłowni ma jakąś tam motywację: chce schudnąć i wyglądać zdrowo, to my mamy za motywację zniszczyć w nas kamienne serce, poniżyć demona który na nas żeruje, i jednocześnie  WYKONAĆ PRAWO!

Ktoś kto jedynie wie że nie powinien  się gapić na tą kobietę ale mimo to się gapił a potem sobie przypomniał o Prawie nic nie przetrenował, stracił okazję do wzmocnienia się  w Nim, następnym razem  znowu się na tym złapie  i znowu aż wreszcie  zgaśnie w nim nawet to co Słowo Boże kiedyś w nim  pobudziło. To jest  ziarno które wpadło między krzewy i stłumiło go by ne umocniło się by się wybić ponad  krzewy, to przypowieść z Ewangelii jak pamiętamy!.

Kiedyś napisałem na FB na grupie gdzie dyskutujemy, że jestem Bogu wdzięczny i niesamowicie zadowolony z tego powodu właśnie, pozbyłem się tego ciężaru grzechu, wygrałem to i jest to mój największy chyba sukces!.

Ale demony nie dają za wygraną, nadal w snach mnie upokarzają, tylko tam są wstanie mnie dopaść ale nic im to nie da ponieważ się budzę i w rzeczywistości z nimi wygrywam. Ale trzeba być ostrożnym z pewnych źródeł wiem że demony zaczynają polować na ludzi nawróconych i nie są to jedynie intencje złośliwych zwierzchności , ale dokładnie zaplanowane i wycelowane w konkretne osoby klątwy osób praktykujących satanizm czy magię kabalistyczną.

objawy:
- koszmary senne
- napady złego samopoczucia
- nerwowość i skłonność do używania wulgaryzmówOczywiście jeśli te warunki występują niezależnie bez przyczyn związanych z sytuacja domowa, czy w pracy. Czyli po prostu nagle je bez przyczyny obserwujemy!
avatar
Bushi

Liczba postów : 486
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 37 z 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach