Czasy końca

Strona 38 z 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Odrodzony on 2nd Sierpień 2017, 11:42

Pisząc o ludzkości w kontekście flakki, miałem oczywiście na myśli tylko tę jej cześć, która w chwili obecnej stoi po stronie szatana lub Bestii.

Dla kogo bowiem szatan czy upadli stworzyli wszelkie narkotyki i w jakim celu?

Otóż dla swoich ziemskich sług po to, aby łatwiej było mu nad nimi panować.

Po narkotyki sięgają przecież ludzie, którzy są niewolnikami grzechu, a więc którzy stale łamią Prawo Boże i w ten sposób okazują – nieświadomie, bądź co gorsza świadomie - nienawiść Bogu i Jego Synowi.

Przez to sami ściągają na siebie nieszczęścia, które z przyjemnością serwuje im szatan i podległe mu demony.

A sam narkotyk to tylko jeden z wielu wynalazków szatana, który ułatwia mu i demonom opętanie permanentnego grzesznika i pogłębia jego zniewolenie. Tak szatan i jego demony zabawiają się swoimi sługami.

Jednak pierwotną przyczyną nie tylko wszelkiego opętania, ale grzechu w ogóle jest łamanie Prawa Bożego, za którego przestrzeganie otrzymujemy od Boga i Jego Syna jedyną skuteczną ochronę przed szatanem, upadłymi i demonami.

Dlatego jestem przekonany, że nikt z nas nie sięgnie po narkotyk, który wiadomo, czemu służy, bo my z takiej właśnie Bożej ochrony wynikającej z przestrzegania przykazań Isusa korzystamy na co dzień.

Pomaga nam w tym nasze sumienie, które codziennie toczy walkę - z dnia na dzień coraz bardziej skuteczną tylko dzięki pomocy Boga i Jego Syna – ze złymi myślami płynącymi z naszych serc.

Pan Isus powiedział przecież:

J 15:
(1) Ja jestem prawdziwym krzewem winnym, a Ojciec mój jest tym, który uprawia. (2) Każdą latorośl, która we Mnie nie przynosi owocu, odcina, a każdą, która przynosi owoc, oczyszcza, aby przynosiła owoc obfitszy.

a także przykazał nam:

Mt 5:
(48) Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski.

czyli potwierdził to, co wcześniej Bóg wielokrotnie powiedział Izraelitom przez proroka Mojżesza:

Kpł 19:
(2) Mów do całej społeczności Izraelitów i powiedz im: Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty, Pan Bóg wasz!

To oznacza, że tym, którzy uznają Isusa za Syna Bożego i za swojego Mesjasza oraz chcą i starają się z całych sił przestrzegać przykazań Isusa, Bóg pomaga im stale się doskonalić, czyli ćwiczyć w niegrzeszeniu, a przez to pomaga im się uświęcać.

To uświęcanie się pozwala zaś uświadomić sobie sens poniższych słów Pana Isusa:

Mt 11:
(28) Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. (29) Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. (30) Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie.

Czyli uświęcanie się, ćwiczenie się w czynieniu dobra pozwala nam dostrzec, że przykazania Isusa (Jego jarzmo i Jego brzemię) nie są ciężkie do przestrzegania (bo Jego brzemię jest lekkie), a ich przestrzeganie jest dla nas czystą przyjemnością niczym słodycz (bo Jego jarzmo jest słodkie).

W ten sposób Bóg i Jego Syn nie tylko chroni nas przed atakiem ze strony szatana, czy jego demonów, ale i pomaga nam nie ulegać złym myślom naszych serc, aby one nie doprowadziły nas do grzechu, nad którym my mamy przecież panować, co Bóg wyraźnie powiedział już Kainowi:

Rdz 4:
(6) Pan zapytał Kaina: Dlaczego jesteś smutny i dlaczego twarz twoja jest ponura? (7) Przecież gdybyś postępował dobrze, miałbyś twarz pogodną; jeżeli zaś nie będziesz dobrze postępował, grzech leży u wrót i czyha na ciebie, a przecież ty masz nad nim panować.

a o co Pan Isus w swojej modlitwie prosił Boga nie tylko za Jego apostołów, ale także i za nas samych:

J 17:
(14) Ja im przekazałem Twoje słowo, a świat ich znienawidził za to, że nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. (15) Nie proszę, abyś ich zabrał ze świata, ale byś ich ustrzegł od złego. (16) Oni nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata. (17) Uświęć ich w prawdzie. Słowo Twoje jest prawdą. (18) Jak Ty Mnie posłałeś na świat, tak i Ja ich na świat posłałem. (19) A za nich Ja poświęcam w ofierze samego siebie, aby i oni byli uświęceni w prawdzie. (20) Nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy dzięki ich słowu będą wierzyć we Mnie; (21) aby wszyscy stanowili jedno, jak Ty, Ojcze, we Mnie, a Ja w Tobie, aby i oni stanowili w Nas jedno, aby świat uwierzył, żeś Ty Mnie posłał.

i o co my sami się modlimy każdego dnia w modlitwie „Ojcze Nasz”:

Mt 6:
(13) i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego!

Odrodzony

Liczba postów : 151

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Sierpień 2017, 13:21

Raising the concerns of the FSB relating to what was contained in this US warehouse, this report explains, is that it coincided with a US Air Force Modification/Amendment Notice titled Synovial Tissue / RNA Samples (Solicitation Number: FA3016-17-U-0164) that requested immediate genetic testing of the Russian population—and whose Notice exactly states: “…all samples (Synovial tissue and RNA samples) shall be collected from Russia and must be Caucasian.  The Government will not consider tissue samples from Ukraine.”

Fragment artykułu z raczej zaufanego źródła - http://www.whatdoesitmean.com/index2349.htm

Jest to fragment dokumentu federalnego USA, który znaleziono w jednym pomieszczeniu 'dyplomatów', których w liczbie 755 rząd Putina postanowił usunąć z Rosji jako odpowiedź na sankcje USA na Rosję.

Jest to fragment dokumentu USA sił powietrznych - Air Force - link do dokumentu!

https://www.fbo.gov/index?s=opportunity&mode=form&id=5891545db8f955e347e3493a9575e7df&tab=core&tabmode=list&

Luźne tłumaczenie.

Istnieje spore zaniepokojenie FSB (służby bezpieczeństwa Rosji) odnośnie tego dokumentu znalezionego w amerykańskim pomieszczeniu. Żąda się natychmiastowego testu genetycznego populacji Rosji.

Wszystkie próbki (tkanki kostnej oraz RNA próbki) będą pobrane w Rosji i muszą być Kaukaskie. Rząd nie będzie rozważał próbek z Ukrainy.

Jak wielu już wie, - caucasian to rasa biała, zwana kaukaską z powodu przejścia przez Kaukaz Narodu Wybranego - 10-ciu pokoleń Izraela, czyli głównie Słowian.

RNA próbki mogą być używane do produkcji biologicznej broni przeciwko rasie białej, głównie Słowian - podają Rosjanie.

Co jest jeszcze ciekawsze, rządu USA nie interesują próbki Ukraińców, ponieważ wiemy, że Ukraina to była Chazaria czyli głównie - nasienie węża.

Większość Ukraińców wymordowano (Stalin) i w ich miejsce wtłoczono tam Chazarów.

Połączmy pewne wydarzenia.

Na Ukrainie było powstanie i reszta RZECZYWISTYCH Ukraińców uciekła do Rosji. Rządzą na Ukrainie okrutni Chazarowie.

Do Polski sprowadzono i chroni ich 'polski' rząd - około 2 mln Ukraińców, którzy często zachowują się jak Islamiści w Niemczech czy Francji i żądają wielu praw dla siebie, w tym języka.

Podejrzana wizyta Trumpa, który pobudzał patriotyzm u Polaków.

To wygląda na plany szatańskie jakiegoś ataku na Słowian.

Czyżby próba szatana wypuszczenia wody za Niewiastą z Objawienia?

Czy jest możliwe, że to jest już tak blisko?

Czy rzeczywiście Słowiaństwo jest jedynym celem szatana w walce z Bogiem, czyli obserwujemy dokładne wypełnianie się proroctw z Objawienia?
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2222

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 5th Sierpień 2017, 02:49

USA wypowiedziały gospodarczą wojnę Rosji. Rosja odpowiedziała, że koniec z grzecznością wobec USA a Miedwiediew powiedział publicznie że Trump jest kiepski.

Trump podpisał deklarację dalszych sankcji i oddał wszystko w ręce Senatu. Praktycznie Trump utracił władzę w USA.

http://www.whatdoesitmean.com/index2351.htm

Tutaj jest film, w którym Jeff Session odpycha Joe Biddena od swojej wnuczki. Session to Prokurator Generalny USA, który zwalcza pedofilię!

Bidden - wysoki typ a Session - ten niski.

Bidden jest szeroko znany z tego, że nie jest w stanie trzymać rąk przy sobie. Jest kilka filmów pokazujących go, jak z lubością dotyka a nawet całuje dzieci, młode kobiety itp. Pewne filmy uzywają terminu - pedofil.

W tym filmie autor tytułuje Bidena pedofilem.

https://www.youtube.com/watch?v=J_b_WtjN9lw

W tym linku mamy bardzo niebezpieczny moment w Niemczech.

http://www.express.co.uk/news/world/836896/president-trump-leaked-phone-call-transcript-germany-migrant-crisis-merkel-australia

Podobno wyciekł dokument z tłumaczenia rozmów pomiędzy Merkel i Trumpem i Merkel żałuje, że wpuściła tylu emigrantów do Niemiec.

Nie wierzę w taki wyciek i jest to najprawdopodobniej zmiana kierunku rządu Niemiec, który teraz 'weźmie' się za emigrantów na poważnie i... wywoła masowy przelew krwi w Niemczech.

Dokładając obecne bezprawie w USA - Trump praktycznie pozbawiony władzy i mamy spore szanse na wojnę domową w USA i w Niemczech.

Zanosi się na wielki bałagan światowy i to wszystko wygląda na z góry ukartowany plan.

Celem jest Chrześcijaństwo a w szczególności Słowianie.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Cyryl on 6th Sierpień 2017, 14:22

Henryku te nowe sankcje tak naprawdę są w interesie Trumpa. Trump miał zastrzeżenia do:

rp.pl napisał:Mimo przytłaczającej przewagi, z jaką ustawa została przyjęta przez obie izby amerykańskiego parlamentu, do końca utrzymywały się wątpliwości, czy dokument podpisze prezydent Donald Trump. Biały Dom nie ukrywał, że jest przeciwny nałożeniu nowych sankcji na Rosję, tłumacząc, że administracja chce zachować elastyczność w polityce wobec Kremla.

Dodatkowe zastrzeżenia administracji Trumpa wzbudza klauzula zobowiązująca administrację prezydenta do uzyskania aprobaty Kongresu przed ewentualnym zniesieniem bądź złagodzeniem sankcji wobec Rosji.
Taki wymóg - argumentowali przedstawiciele administracji Trumpa - krępuje administrację w prowadzeniu negocjacji z Rosją i ogranicza konstytucyjne uprawnienia władzy wykonawczej do prowadzenia polityki zagranicznej.
Dodatkowo, zdaniem doradców ustawodawczych Białego Domu, proponowane w ustawie karanie sankcjami przedsiębiorstw z sektora energetycznego może rykoszetem uderzyć w amerykańskie firmy realizujące międzynarodowe projekty w tym obszarze gospodarki rosyjskiej.
Z tych samych powodów ustawa spotkała się z krytyką Unii Europejskiej, a także władz niemieckich i austriackich.

http://www.rp.pl/Prezydent--USA/170809744-Donald-Trump-podpisal-ustawe-o-sankcjach-wobec-Rosji.html#ap-1

Tak naprawdę te sankcje nie są za bardzo przeciwko Rosji ale przeciwko Niemcom i państwom zachodniej UE.

Ta ustawa uderza w interesy Niemiec i jej próby zdominowania przy pomocy gospodarki państwa Europy Środkowej i Wschodniej przy pomocy budowy Nord Stream 2. 

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/nord-stream-ii-co-oznacza-dla-polski,117,0,1897077.html

Co jeszcze ciekawe ta rura ma przebiegać koło Świnoujścia jakieś 10 metrów na dnie. Co uniemożliwia odbiór gazu z USA czy innych państw. Czyli interesy Polski i innych państw środkowej i wschodniej Europy są zagrożone oraz interes USA. 

Dla Rosji Nord Stream 2 ma znaczenie ponieważ w ten sposób niszczy on konkurencje w tym regionie. Dla Niemiec także ponieważ nie mają armii i przy pomocy gospodarki i surowców chcą Polskę i inne państwa zdominować ponownie. 

Trump o tym wie i dlatego ma zastrzeżenia do tylko kilku punktów tej ustawy. Natomiast ta ustawa może spowodować zablokowanie budowy Nord Stream 2. 

Sama ustawa moim zdaniem może spowodować wojnę gospodarczą pomiędzy USA i UE. Co może spowodować rozpad Babilonu Wielkiego. Trump wiele razy deklarował, i pokazywał, że celem jego polityki jest zniszczenie UE i dominacji Niemiec. Czyli celem Trumpa jest osłabienie władzy Watykanu maksymalnie jak to jest możliwe. 

Jedyne dla Trumpa w tej ustawie jest niewygodne do uzyskanie zgody Kongresu do zniesienia sankcji wobec Rosji. Oznacza to, ze Rosjanie będą mieli trudniejsze negocjacje z USA.

Co z tego wyniknie nie wiadomo.

Cyryl

Liczba postów : 918

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 6th Sierpień 2017, 15:42

To jest jeden ze sposobów pozbawienia Trumpa władzy.

Tzw. deep state chce udowodnić, że Trump nie jest w stanie rządzić. Podpisanie tego dokumentu uderzyło poważnie w Trumpa.

Rosja oficjalnie potwierdziła, że jest w stanie wojny gospodarczej z USA a Trump to nie jest przyjaciel Rosji.

To jedna strona medalu.

Zanosi się na oskarżenie Trumpa o wybieranie sobie dziewczynek nieletnich z mafii rosyjskiej i sprowadzanie ich do USA.

http://ir.net/news/politics/126520/report-trump-allegedly-procured-young-girls-russian-organized-crime/

Trump miał agencję modelek. Znany jest jako babiarz i cudzołożnik - tego nigdy nie ukrywał.

W tym artykule podano, że potwierdzone informacje będą za kilka miesięcy. A to moim zdaniem wskazuje na probe WYTWORZENIA dowodów przeciwko niemu.

Gdyby rzeczywiście Trump był uwikłany w cokolwiek wysoce nielegalnego jak zbyt młode dziewczynki, byłoby skrajną głupotą, aby ubiegać się o fotel prezydenta mając tak wielką plamę w życiorysie.

Gdyby taka plama istniała, Trump nigdy by nie wygrał wyborów.

Cała ta historia z Trumpem to jedna wielka niewiadoma. Ja podejrzewam, ze rzeczywistym celem jest wywołanie wojny domowej w USA. Trumpa usuną u już są deklaracje wielu mionów Amerykanów, ze dojdzie do wojny domowej.

Ale to wszystko nadal spekulacje. USA ma wyrok od Boga i musi upaść a Trump dąży do wznowienia potęgi USA.

Tyle z Biblii a reszta... poczekamy i zobaczymy.

Trump może grać przeciwko nam z Putinem będąc w zgodzie. Jak Hitler ze Stalinem.

Kto wie oprócz Boga, jak to zostanie rozegrane.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zwykły on 6th Sierpień 2017, 16:20

Nadal też nie wiadomo jak się rozkręci sytuacja w Izraelu

http://www.rp.pl/Polityka/170809391-Izrael-zakazuje-funkcjonowania-Al-Jazeery-w-Jerozolimie.html#ap-1

I tutaj ciekawa informacja o ile prawdziwa

Niedawno grupa izraelskich archeologów odnalazła kolejne dowody potwierdzające najazd wojsk babilońskich pod dowództwem Nabuchodonozora II na Jerozolimę (587 r. p. n. e.), w wyniku którego terytorium Judy włączono do Babilonii.

https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,31176,izrael-nowe-odkrycia-archeologow-potwierdzaja-opis-wydarzen-zawartych-w-biblii.html

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I na koniec pytanie - Ta informacja ma jakieś znaczenie, czy nie?

Co on tak naprawdę robi na wakacjach? Wypoczywa sobie na spokojnie jak każdy normalny człowiek, czy planuje z szatanem jak uderzyć w Chrześcijan?!

http://www.rp.pl/Prezydent--USA/170809441-Donald-Trump-odpoczywa-trzy-razy-czesciej-niz-Barack-Obama.html#ap-1

Zwykły

Liczba postów : 137

Powrót do góry Go down

Pisanie by lusia on 6th Sierpień 2017, 16:37

USA,mięso ludzkie w fabryce McDonalda.Ponoć hamburger z wołowiny zmieszane z mięsem ludzkim to hicior......smacznego.........Według różnych doniesień,  śledczy medycyny sądowej zbadali fabryk i restauracje w całym kraju , ludzkie ciało znaleziono w 90% , Konine stwierdzono w 65% .

Agent FBI Lloyd Harrison powiedział   dziennikarzom,  „Najgorsze jest to, że jest to mięso dzieci,male części ciała zostały znalezione w fabrykach w USA i uznano,że są  zbyt małe, aby mogły pochodzić od  dorosłej  osoby. To jest naprawdę straszne. " Badania  kryminalistyczne  trwają.

http://news-for-friends.de/menschliches-fleisch-fand-in-mcdonalds-fleischfabrik/
lusia

Liczba postów : 509

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Pisanie by anileve on 6th Sierpień 2017, 18:50

Składają coraz więcej ofiar i wszystkiego nie zeżrą,więc jest to dobry sposób na pozbycie się ciał,a przy okazji trochę zarobią,pewnie to robią już od lat,a ludzie skażeni i do tego wciągnięci w kanibalizm.

anileve

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Pisanie by Odrodzony on 9th Sierpień 2017, 11:18

Chciałbym się podzielić takimi dzisiejszymi przemyśleniami:

1. Jak będziemy mogli rozpoznać, że to konkretne, a nie jakieś inne wydarzenie (czymkolwiek by ono de facto nie było), które będzie miało miejsce na Syjonie, a które będzie wizualnym sygnałem dla Niewiasty – Izraela do rozpoczęcia natychmiastowej ucieczki na pustynię, będzie właśnie tą „ohydą spustoszenia”, o której mówi prorok Daniel?
Bo dzisiaj przecież nie wiemy, czy będzie nią już samo zburzenie Meczetu Al-Aksa lub Kopuły na Skale, czy dopiero po ich zburzeniu będzie nią ustawienie na Syjonie posągu Bestii z otchłani, czy może jeszcze coś innego.

Moim zdaniem pojawienie się na Syjonie ohydy spustoszenia, czymkolwiek okaże się ona być, poznamy po tym, że w tym samym czasie – oprócz pojawienia się tego sygnału wizualnego na Syjonie – pojawi się też sygnał dźwiękowy do rozpoczęcia przez Izraelitów ucieczki na pustynię tj. będzie słyszalne na całej ziemi trąbienie anioła nr 7 z Objawienia Jana, czyli… potężny głos trąby wielu aniołów Isusa, którzy zostaną przez Niego posłani, aby zgromadzić na pustyni Jego wybranych z czterech stron świata.

Pan Isus powiedział przecież:

Mt 24:
(31) Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego.

2. Kwestia powstania fałszywych proroków:

Pan Isus powiedział:

Mt 24:
(7) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. (Cool Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. (9) Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. (10) Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. (11) Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; (12) a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. (13) Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

A co robili prorocy ST?

Mt 5:
(17) Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić.

J 1:
(45) Filip spotkał Natanaela i powiedział do niego: Znaleźliśmy Tego, o którym pisał Mojżesz w Prawie i Prorocy - Jezusa, syna Józefa z Nazaretu.

J 5:
(37) Ojciec, który Mnie posłał, On dał o Mnie świadectwo. Nigdy nie słyszeliście ani Jego głosu, ani nie widzieliście Jego oblicza; (38) nie macie także słowa Jego, trwającego w was, bo wyście nie uwierzyli w Tego, którego On posłał. (39) Badacie Pisma, ponieważ sądzicie, że w nich zawarte jest życie wieczne: to one właśnie dają o Mnie świadectwo.

Uogólniając - zapowiadali oni pojawianie się na ziemi jedynego prawdziwego Mesjasza – Isusa, czyli Króla Izraelitów, a nie Żydów.

Czyli logicznym jest, że prorok z racji swojej funkcji musi pojawić się przed wydarzeniami, które zapowiada.

Dlatego myślę, że tak samo będzie z fałszywymi prorokami, o których powiedział Isus.

Oni będą zwiastowali nadejście ich fałszywego mesjasza (i zapewne boga w jednym), czyli będą musieli pojawić się na ziemi przed pojawieniem się na ziemi fałszywego mesjasza.

Jednak – na co moim zdaniem wskazują poniższe słowa Pana Isusa – w rzeczywistości będzie chodziło tutaj o pojawienie się… wielu fałszywych mesjaszy (i nie wykluczone, że w jednym czasie):

Mt 24:
(3) A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata? (4) Na to Jezus im odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. (5) Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą.

Myślę też, że ci fałszywi mesjasze zostali w Objawieniu Jana określeni przez Isusa zbiorczym sformułowaniem „Bestia z otchłani”, zaś fałszywi prorocy występują w Objawieniu pod zbiorczym pojęciem „Fałszywy prorok”, czyli „Bestia z ziemi”.

cdn.

Ostatnio zmieniony przez Odrodzony dnia 9th Sierpień 2017, 11:44, w całości zmieniany 2 razy

Odrodzony

Powrót do góry Go down

Pisanie by Odrodzony on 9th Sierpień 2017, 11:27

A skoro oni, ci fałszywi prorocy będą zapowiadać i czekać na ich fałszywego mesjasza, a potem kiedy się już pojawi na ziemi, będą oni jego prawą ręką i będą przed nim wykonywać całą jego władzę, to oznacza to, że oni nie będą uznawać Isusa za swojego Mesjasza.

Będą temu faktowi zaprzeczali, co stawia ich od razu w pozycji kłamców i antychrystów, o których powiedział apostoł Jan:

1 J 2:
(18) Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, Antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu Antychrystów; stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina. (19) Wyszli oni z nas, lecz nie byli z nas; bo gdyby byli naszego ducha, pozostaliby z nami; a to stało się po to, aby wyszło na jaw, że nie wszyscy są naszego ducha. (20) Wy natomiast macie namaszczenie od Świętego i wszyscy jesteście napełnieni wiedzą. (21) Ja wam nie pisałem, jakobyście nie znali prawdy, lecz że ją znacie i że żadna fałszywa nauka z prawdy nie pochodzi. (22) Któż zaś jest kłamcą, jeśli nie ten, kto zaprzecza, że Jezus jest Mesjaszem? Ten właśnie jest Antychrystem, który nie uznaje Ojca i Syna. (23) Każdy, kto nie uznaje Syna, nie ma też i Ojca, kto zaś uznaje Syna, ten ma i Ojca. (24) Wy zaś zachowujecie w sobie to, co słyszeliście od początku. Jeżeli będzie trwało w was to, co słyszeliście od początku, to i wy będziecie trwać w Synu i w Ojcu. (25) A obietnicą tą, daną przez Niego samego, jest życie wieczne. (26) To wszystko napisałem wam o tych, którzy wprowadzają was w błąd. (27) Co do was, to namaszczenie, które otrzymaliście od Niego, trwa w was i nie potrzebujecie pouczenia od nikogo, ponieważ Jego namaszczenie poucza was o wszystkim. Ono jest prawdziwe i nie jest kłamstwem. Toteż trwajcie w nim tak, jak was nauczył.

A kto dzisiaj kłamliwie zaprzecza, że Isus jest Mesjaszem i Go z pasją nienawidzi?

Przede wszystkim wyznawcy judaizmu.

Z powyższego zatem wynika, że każdy Żyd, który nienawidzi Pana Isusa jest nie tylko poganinem, ale jest też kłamcą i antychrystem.

Zatem dzisiaj każdy Żyd, nawet starozakonny (bo od czasu przyjścia na ziemię Pana Isusa nie ma dzisiaj wiary w Boga Izraela bez wiary w Jego Syna Isusa, polegającej na przestrzeganiu przykazań i nauki Pana Isusa), nie jest moim bliźnim, czyli moim bratem w wierze w Pana Isusa dopóty, dopóki nie podzieli on wyznania apostoła Piotra, czyli nie uzna on Isusa za Syna Boga żywego i za swojego Mesjasza.  

A kto dzisiaj zapowiada przyjście ICH fałszywego mesjasza?

Chabad.

Dlatego to właśnie ta żydowska sekta najbardziej pasuje mi dzisiaj do fałszywych proroków, o których powiedział nam Pan Isus i przestrzegał nas przed nimi, że pojawią się oni w okresie tzw. początku boleści.

Jednak Pan Isus powiedział także, że fałszywi prorocy będą także trwali jeszcze podczas okresu wielkiego ucisku, co wynika wprost z kontekstu poniższych słów Pana Isusa:

Mt 24:
(20) A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. (21) Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. (22) Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony. (23) Wtedy jeśliby wam kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo: Tam, nie wierzcie! (24) Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. (25) Oto wam przepowiedziałem. (26) Jeśli więc wam powiedzą: Oto jest na pustyni, nie chodźcie tam! Oto wewnątrz domu, nie wierzcie! (27) Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego.

Ponadto powyższe słowa Isusa wskazują również na to, że fałszywi mesjasze pojawią się w jednym i tym samym czasie tj. dopiero w czasie wielkiego ucisku.

Kto zaś może być tym fałszywym mesjaszem Izraelitów, czyli prawdziwym Żydowskim mesjaszem, a w zasadzie całą grupą ICH fałszywych mesjaszy, której pojawienia się na ziemi Chabadowcy z takim utęsknieniem oczekują?

Myślę, że jest bardzo prawdopodobne, że za ich fałszywych mesjaszy, czyli za rzekomo namaszczonych przez Boga królów całej ziemi i nieba będą podawali się wypuszczeni z otchłani upadli aniołowie pod przywództwem ich króla – Apolla, będącego ósmym władcą z siedmiu, czyli Bestia z otchłani.

Odrodzony

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 9th Sierpień 2017, 16:22

Chabad twierdzi, że mesjasz już jest i jest gotowy na ujawnienie się.

Są przypuszczenia, że to może być znany wielu z nas Schneerson.

https://www.proroctwa.com/objawienie/Rabin-Menachem-Mendel-Schneerson.htm

Twierdzą, różnie, jako jego wcielenie czy on sam zmartwychwstały.

Czyli zapowiedzi już są czy mamy fałszywych proroków. Mamy ich niemal wszędzie i wiele sprzecznych ze sobą informacji.

Ostatnio jest takie zamieszanie, że nie można w sumie niczego zrozumieć.

Aha... Trumpa zięć był na grobie tego rabina oddać mu hołd.

Według pewnych źródeł Trump wyniósł się z Białego Domu z powodu stałego podsłuchu. Jego przeciwnicy wiedzieli wszystko, o czym się rozmawiało w Białym Domu.

Oddziały USA mordują Syryjczyków, cywilów a także mordują cywilów w Jemenie. Nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi.

Moje przypuszczenia, także te wcześniejsze JAKBY się potwierdzały, że Trump otacza Izrael i wszelkie możliwe dojścia do pustyni i Ziemi Obiecanej.

Tutaj jest NIEZWYKLE ciekawy werset.

Rev 16:12 bw "A szósty wylał czaszę swoją na wielką rzekę Eufrat; i wyschła jej woda, aby można było przygotować drogę dla królów ze wschodu słońca."

Przez wysuszoną rzekę Eufrat przeszli Słowianie do Europy. Tak jest w Ezdrasza! Nie wiem, czy królowie ze wschodu to królowie Słowian ale jest to prawdopodobne.

Jakbyśmy na sytuację polityczną nie popatrzyli, to wszystko jest celowa ściema i najwyraźniej celem jest Słowiaństwo a wszystko inne to odwracanie naszej uwagi.

Ale jak na razie ze Słowiaństwem im nie wychodzi. Nawet Trump udał się do Polski, aby coś tam dla Polaków przygotować tylko nie wiemy jak.

Mnie to wygląda na odskakiwanie satanistów od Słowiaństwa jak pies od jeża.

Sprawa konfliktu z Koreą budzi śmiech na sali. Gdyby broń nuklearna i satelity istniały, to podpłynąłby okręt podwodny z USA do Korei i wywaliłby jedną bombę atomową na tego pajaca king Konga i świat by to jeszcze pochwalił że zabito szaleńca który miał broń jądrową.

Albo byłoby odwrotnie i Korea puściłaby z dymem Waszyngton z prezydentem i całym rządem.

A tym czasem media pokazują zdjęcia a nawet filmy rakiet, Trump podobno się denerwuje a Kong się odgraża publicznie.

To jest jeden wieli cyrk wskazujący wyraźnie, że broń atomowa nie istnieje. Robią światu psychozę strachu.

Inna psychoza to istnienie satelitów, z których według pewnych źródeł można kierować rakietami itd.

Gdyby to było faktem, Trump i Puting nigdy by nie opuszczało bunkrów anty atomowych. Ze strachu przed atakiem z powietrza i z satelitów. Ataku laserowego czy jakiegoś nieznanego nam dziadostwa.

To wszystko jedna wielka farsa, stek kłamstw i psychoza strachu, skierowana przeciwko nam.

Tymczasem to oni, sataniści są w rzeczywistej psychozie strachu przez działaniami Boga i widzą, ze nastaje ich koniec.

Ale to pedofilskie plugastwo będzie walczyć przeciwko Bogu do samego końca, ponieważ życie bez pedofilii dla nich jest gorszym od śmierci.

I jeszcze dwie informacje ze świata 'artystów'.

Justin Bieber studiuje Biblię i porzuca muzykę i sławę, ponieważ przemysł muzyczny jest prowadzony przez satanistów pedofilów. Miał zgwałcić dziecko i otrzymać wielką władzę.

Britney Spears mówi, że książę William jest reptylianem, nie jest człowiekiem, a miała ona z nim bliskie stosunki przez jego ślubem.

Putin publicznie stwierdził, że królowa Elżbieta jest reptylianem i zmieniała się na jego oczach.

Księżniczka Diana także zwierzała się swej koleżance, ze Charles to reptylian.

Mamy więc wiele informacji - nikt publicznie nie zaprzecza i nie wycofuje się  publicznie z tych oświadczeń, oczywiście poza Dianą.

Justin Bieber na poważnie chce rzucić biznes muzyczny.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zwykły on 9th Sierpień 2017, 23:19

Poczytajcie jak ścierwo media przedstawiają sprawę z Bieberem

Na razie Bieber jest pod wpływem pastora Carla Lentza, który działa w nowojorskim Kościele Hillsong. Sekta prowadzi własną szkołę przywództwa, do której uczęszczają jej duchowi liderzy. Nic dziwnego, że amerykańsko-australijska grupa przyciągnęła Justina: jej przedstawiciele zachowują się jak celebryci, dbają o wygląd i promują się w Internecie. I uwielbiają występować na wypełnionych po brzegi stadionach i organizować spotkania modlitewne przypominające modne występy motywacyjne.

http://www.pudelek.pl/artykul/114529/justin_bieber_zrezygnuje_z_muzyki_z_powodu_sekty/

Zwykły

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 10th Sierpień 2017, 00:46

Hillsongs to czysty satanizm ubrany w chrześcijański mundurek.

https://www.google.com.au/search?q=hillsongs+satanism&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=WJCLWdCIJc_N8getyb2IDg

Mnóstwo materiałów po angielsku. Bieber wpadnie z deszczu pod rynnę. Na dokładkę mogą go zamordować.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zwykły on 10th Sierpień 2017, 11:13

Nie mamy pewności, czy te informacje ze ścierwomediów co podałem są prawdziwe

Nie ma żadnej wzmianki o pedofilach satanistach i o zgwałceniu dziecka za władzę...

Zwykły

Powrót do góry Go down

Pisanie by Kasia on 10th Sierpień 2017, 11:26

To również może być pod publikę ,jeżeli Bieber jest kobietą.
Kasia

Liczba postów : 1112

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 10th Sierpień 2017, 12:01

O tym, co mówił Bieber, o próbie zmuszenia go do gwałtu na dziecku, Bieber nigdy o tym przed kamerami nie mówił,ale mówił w gronie bliskich znajomych i zaczynał ich przekonywać do tego punktu widzenia.

To może być także ściema, ale ciekawe jest to, że ani Bieber ani Spears nie zaprzeczają o tych informacjach.

Wiemy, że Michael Jackson został zamordowany za podobne rzeczy oraz John Lennon.

Albo to wprowadzanie nas w błąd, albo szatański system nie ma szansy na utrzymanie się u władzy i zaczynają się powoli coraz częstsze wypadki tego typu.

Podejrzewam, że on(a) mówi prawdę.

Podobnie Brad Pitt ujawnił oryginalną taśmę w której Angelina Jolie ujawniała szatańskie imprezy Illuminatów.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Odrodzony on 11th Sierpień 2017, 13:55

Poniżej informacja o budowaniu schronu przez Gatesa i o wydanym przez niego poleceniu wyjazdu z USA przez jego współpracowników najpóźniej – jak rozumiem - w ten weekend (tj. 12-13.08.2017 r.):

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bill-gates-buduje-bunkier-personelowi-radzi-opuszczenie-kraju-2017-08
https://www.nwo.report/nwo/bill-gates-buduje-bunkier-personelowi-radzi-opuszczenie-kraju.html
- info z 10.08.2017 r.

http://yournewswire.com/bill-gates-nuclear-bunker/ - a to jest to sama informacja z 05.08.2017 r.

Odrodzony

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 12th Sierpień 2017, 03:39

Pilot nowego filmu o Powstaniu Warszawskim.

Dlaczego właśnie w tych czasach? Dlaczego Trump mówi o heroizmie narodu polskiego podczas Powstania?

Czyżby nam coś groziło i mamy zachętę szatańskich sił do ponownego przelewu świętej krwi słowiańskiej?

Najwyraźniej celem filmu jest wzniecenie u Polaków dumy narodowej, chęci poświecenia się dla dobra przyszłych pokoleń.

A na całym świecie trwa wielka psychoza wojny nuklearnej z Koreą, państwem w którym USA wymordowały 4.5 miliona Koreańczyków i podzielono to państwo na dwa przeciwne obozy - komunistyczny i pseudo demokratyczny, w którym zniewoleni Koreańczycy pracują dla koncernów amerykańskich.

Czyli USA uczyniły rozbiór Korei i są zagniewani, że Korea się zaczyna buntować.

Podobnie jak to jest w zniewolonej Japonii, w której część wielkich koncernów to wspólna własność USA/Japonii - Sony, Hitachi, Honda, Toyota i wiele innych koncernów, w które USA zainwestowały po II WŚ i teraz czerpią z tego zyski okupując Japonię jak i wiele innych państw.

Wracając do Korei, cała ta narracja o zagrożeniu atomowym w obliczu tego, co juz wiemy, że broń jądrowa nie istnieje, wygląda to na najbardziej idiotyczną farsę pozbawioną jakiekolwiek logiki.

- A my mamy broń nuklearną!

- A my to wiemy -

- A my to użyjemy.

- To my też użyjemy.

- My użyjemy pierwsi i was wszystkich zabijemy.

- Nie! My użyjemy pierwsi i wy już nigdy swojej broni nie użyjecie. To nasze ostatnie ostrzeżenie.

Ta farsa pseudo polityczna w celu wywołania fali strachu i najprawdopodobniej ukrycia czegoś poważnego przeciwko nam, trwa już kilkadziesiąt lat!

Gdyby obie strony miały broń nuklearną i dążyłyby do jej użycia, nagle na Seulem lub Nowym Jorkiem ukazałby się wielki grzyb nuklearny i wojna skończyłaby się zanim by się rozpoczęła. Bez buńczucznych zapowiedzi.

W obliczu takiej nagonki na Koreę, gdyby Trump eksplodował bombę atomową nad stolicą Północnej Korei, wszystkie media by to pochwaliły i ogłosiły by go bohaterem świata, który powstrzymał nuklearną wojnę światową i zniszczenie całej ziemi i ludzkości.

Ale broń nuklearna nie istnieje, satelity nie istnieją i nie można z satelitów zestrzelić żadnego samolotu, z prezydenckim włącznie.

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/czy-swiat-szatana-posiada-bron-nuklearna,1127.html

Dlatego Putin i Trump nie boją się latać po całym PŁASKIM świecie.

Nie ulegajmy histerii medialnej - problemy rzeczywiste są tam, gdzie niewielu patrzy i jeszcze mniej widzi niebezpieczeństwo.

A oni już chcą latać na... Marsa! ŻENADA!
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zwykły on 12th Sierpień 2017, 22:51

Czyżby zaczynało się coś poważniejszego?!

http://pikio.pl/zamieszki-i-krwawy-atak-terrorystyczny-w-usa-ogloszono-stan-wyjatkowy-foto-i-video/

Zwykły

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 13th Sierpień 2017, 02:25

Radzę unikać tej kłamliwej witryny.

To jest nie informowanie ale psychoza dezinformacji i strachu.

Odbyła się demonstracja Połączyć Prawych w Charlottesville, nie za wielkim mieście i lewactwo oraz całkowicie demokratyczny rząd zrobił wszystko, aby napuścić ANTIFA (lewactwo) na ludzi dążących do normalnego życia. Jeden samochód wjechał w tłum zabijając jedną osobę.

ANTIFA - anty faszyzm - lewacka, syjonistyczna, opłacana przez Sorosa grupa 'zwalczająca' wszystko, co dobre. Czyli jeden odizolowany incydent, jakich wiele każdego niemal dnia w USA.

CNN to rozdmuchało. Według naocznych świadków policja zablokowała spokojny protest i napuściła lewaków Antifa na demonstrantów, dając ochronę Antifa a stając przeciwko protestującym spokojnie ludziom i rozpędzając protest.

http://www.returnofkings.com/128275/unite-the-right-rally-in-charlottesville-shut-down-by-city-government-and-their-violent-leftist-allies?utm_source=twitter&utm_medium=twitter&utm_campaign=twitter%20dlvrit%20rss

Z drugiej strony, podziemny rzeczywisty rząd "Deep state" grozi publicznie Trumpowi, że go zamordują, jeżeli nie ustąpi z fotela prezydenckiego.

Napięcie w "Deep State" stale narasta i im dłużej Trump jest u władzy, tym gorzej dla "Deep State'.

"Deep State" - podziemny, nielegalny rząd, kontrolowany przez Watykan i skazany za wiele zbrodni oraz za nieudolność na zagładę w III WŚ.

III WŚ jest skierowana przeciwko "Deep State'.

"Deep State' - niszczyciele cywilizacji i białej rasy. Mordercy Lincolna i Kennedy'ego, odpowiedzialni za wszystkie wojny amerykańskie.

Ci nowi, z Trumpem na czele ich zastąpią. Czy dojdzie do winy? Możliwe, ale nie w Korei.

Wojna z Koreą oznaczałaby jedno - broń nuklearna to kolejne kłamstwo.
thewordwatcher
Admin

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Strona 38 z 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics