Znaki Czasów Końca !

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Znaki Czasów Końca !

Pisanie by Edwedere on 10th Wrzesień 2016, 14:14

Witajcie Kochani ! Nie wiem czy zauważyliście ale od około początku Września jest mega nasilenie katastrof pogodowych ! Anomalii , znalazłem rzekę w której jest czerwona woda , pożary we Francji , Portugalii , Hiszpanii , Grecja pod wodą i lasy płoną oczywiście , we Włoszech 2 tygodnie temu było w samym centrum trzęsienie ziemi , które epicentrum miało zaledwie 100 km od Rzymu ! kilka wiosek zostało doszczętnie zniszczonych po czym powstało 5 tys wstrząsów wturnych !! Ostatnio czytałem że w Rzymie zaczynają obawiać się bo ziemia się trzęsie ! Postanowiłem pozbierać kilka informacji aby każdy mógł sam zobaczyć i zweryfikować !!

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/dramat-we-francji-w-rzekach-wyschla-woda-a-strazacy-walcza-z-pozarami,211023,1,0.html

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wlochy-trzesienie-ziemi/aktualnosci/news-trzesienie-ziemi-we-wloszech-ponad-5-tys-wstrzasow-wtornych,nId,2262961

http://www.rp.pl/Kleski-zywiolowe/160419342-Ekwador-Trzesienie-ziemi-o-sile-78-w-skali-Richtera-Ostrzezenie-przed-tsunami.html

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/grecja-pod-woda-sa-ofiary-smiertelne-i-powazne-zniszczenia,211019,1,0.html

http://zmianynaziemi.pl/wideo/rzeka-w-rosji-przybrala-krwisto-czerwony-kolor

http://tvnmeteo.tvn24.pl/raporty-pogoda/deszcz-meteorytow-na-uralu,223,1,1,0,0.html

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/goraco-swiatowy-rekord-to-567-st-c,211173,1,0.html

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/goraco-swiatowy-rekord-to-567-st-c,211173,1,0.html

http://wolnemedia.net/w-pazdzierniku-onz-przejmie-internet/

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1664514,Grozne-pozary-w-Hiszpanii-Ewakuowano-1400-osob

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/polnocna-portugalia-stanela-w-ogniu,208823,1,0.html

Jest to tylko częśc materiałów gdyż nie jestem w stanie sobię nawet przypomnieć obecnie wszystkich nowin które już w samym wrześniu się wydażyły albo około !! Dużo tych nowin poznajdywaliśmy wspólnie na naszej grópie FB postanowiłem zebrać razem te najważniejsze do analizy !

Apokalipsa Jana o tym informuje czy to już ???
7 Trąb z Obj. Jana
PIERWSZA TRĄBA: „I pierwszy zatrąbił. A powstał grad i ogień - pomieszane z krwią, i spadły na ziemię. A spłonęła trzecia część ziemi i spłonęła trzecia część drzew, i spłonęła wszystka trawa zielona.” (Ap.8,7) napisał:
DRUGA TRĄBA: „I drugi anioł zatrąbił: i jakby wielka góra płonąca ogniem została w morze rzucona, a trzecia część morza stała się krwią i wyginęła w morzu trzecia część stworzeń - te, które mają dusze – i trzecia część okrętów uległa zniszczeniu.” (Ap.8,8-9) napisał:
TRZECIA TRĄBA: „I trzeci anioł zatrąbił: i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia, a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód. A imię gwiazdy zowie się Piołun. I trzecia część wód stała się piołunem, i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.” (Ap.8,10-11) napisał:
CZWARTA TRĄBA: „I czwarty anioł zatrąbił: i została rażona trzecia część słońca i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd, tak iż zaćmiła się trzecia ich część i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części, i noc - podobnie.” (Ap.8,12) napisał:
PIĄTA TRĄBA: I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę*, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści*. I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. A z dymu wyszła szarańcza* na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony. I powiedziano jej, by nie czyniła szkody trawie na ziemi ani żadnej zieleni, ani żadnemu drzewu, lecz tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. I dano jej nakaz, by ich nie zabijała, lecz aby pięć miesięcy cierpieli katusze. A katusze przez nią zadane są jak zadane przez skorpiona, kiedy ugodzi człowieka. I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie. (Ap.9,1-6) napisał:
SZÓSTA TRĄBA: I szósty anioł zatrąbił: i usłyszałem jeden głos od czterech rogów złotego ołtarza*, który jest przed Bogiem, mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę: «Uwolnij czterech aniołów, związanych* nad wielką rzeką Eufratem!» I zostali uwolnieni czterej aniołowie, gotowi na godzinę, dzień, miesiąc i rok, by pozabijać trzecią część ludzi. A liczba wojsk - konnicy: dwie miriady miriad - posłyszałem ich liczbę. I tak ujrzałem w widzeniu konie i tych, co na nich siedzieli, mających pancerze barwy ognia, hiacyntu i siarki. A głowy koni jak głowy lwów, a z pysków ich wychodzi ogień, dym i siarka*. Od tych trzech plag została zabita trzecia część ludzi, od ognia, dymu i siarki, wychodzących z ich pysków. (Ap.9,13-18) napisał:
SIÓDMA TRĄBA: I siódmy anioł zatrąbił: i w niebie powstały donośne głosy mówiące: «Nastało nad światem królowanie Pana naszego i Jego Pomazańca i będzie królować na wieki wieków». A dwudziestu czterech Starców, zasiadających na tronach swych przed tronem Boga, padło na oblicza i oddało pokłon Bogu, mówiąc: «Dzięki czynimy Tobie, Panie, Boże wszechmogący, Który jesteś i Który byłeś, żeś objął wielką Twą władzę i zaczął królować. I rozgniewały się narody, a nadszedł Twój gniew i pora na umarłych, aby zostali osądzeni, i aby dać zapłatę sługom Twym prorokom i świętym, i tym, co się boją Twojego imienia, małym i wielkim, i aby zniszczyć tych, którzy niszczą ziemię». Potem Świątynia Boga w niebie się otwarła, i Arka Jego Przymierza ukazała się w Jego Świątyni*, a nastąpiły błyskawice, głosy, gromy, trzęsienie ziemi i wielki grad. (Ap.11,15-19) napisał:

Edwedere

Liczba postów : 208
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Znaki Czasów Końca !

Pisanie by Edwedere on 10th Wrzesień 2016, 14:42

Początek boleści 4 Na to Jezus im odpowiedział: "Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. 5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. 6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. napisał:

Prześladowanie uczniów 9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. 10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. 11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec. napisał:

Znaki zapowiadające zburzenie Jerozolimy 15 Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte - kto czyta, niech rozumie - 16 wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry! 17 Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. 18 A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. 19 Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni! 20 A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. 21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony. napisał:

Edwedere

Liczba postów : 208
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Znaki Czasów Końca !

Pisanie by thewordwatcher on 11th Wrzesień 2016, 02:34

To jest dopiero przygrywka przed koncertem.

Daniela 7:23 I tak rzekł: Czwarte zwierzę oznacza czwarte królestwo na ziemi, które jest inne niż wszystkie królestwa; ono pochłonie całą ziemię, podepcze i zmiażdży ją. (24) A dziesięć rogów znaczy, że z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, a po nich powstanie inny; też będzie inny niż poprzedni i obali trzech królów. (25) I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu.

Jeżeli dotychczasowe proroctwa są dobrze rozpoznane, to jeszcze nie rozpoczęły się czasy końca.

Najwyraźniej USA, być może NATO z Anglią i Niemcami mają się podzielić na 10 osobnych króli a dopiero po nich czyli po zniszczeniu Wielkiej nierządnicy ma się pojawić ostatni król, który obali trzech króli.

Ten król będzie najprawdopodobniej działa w drugim okresie 3.5 do samego Armagedonu czy ostatecznej bitwy sił Chrystusa i jego 144 tyś przeciwko wojskom zgromadzonym w Izraelu.

Co jest ciekawe, owe wydarzenia jak na razie nie dotykają krajów Słowian.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2072
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Znaki Czasów Końca !

Pisanie by Edwedere on 11th Wrzesień 2016, 22:34

Henryku , możesz mieć racje ale mi coś nie pasuje z twierdzeniem że to najpierw będzie przygotowanie.. Z jednej strony W Biblii stoi że będzie dzień sądu zaskoczeniem wielkim ale z 2 strony dla innej ? Grópy są ostrzeżenia aby wypatrywać znaków żeby dzień pana nie zaskoczył. Według mnie takie myślenie że to dopiero przygotowanie itp może zbić z tropu a przecież chodzi dokładnie o wypatrywanie znaków których cała masa jest ! Właśnie Lusia mi podesłała kolejną ciekawą rzecz tego już zignorować się nie da o ile informacje są prawdziwe zaraz zweryfikuje je sprubuje poszperać w sieci

http://innemedium.pl/wiadomosc/coraz-wiecej-rzek-na-calym-swiecie-przybiera-krwista-barwe?utm_source=twitterfeed&utm_medium=facebook napisał:

No i kolejne anomalie w przeciągu 3 dni

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/diably-pylowe-zatanczyly-wokol-ogromnego-ogniska,211285,1,0.html napisał:

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/tornado-zmiotlo-budynki-z-powierzchni-ziemi,211317,1,0.html napisał:

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/kilauea-pluje-magma-hawajski-wulkan-znow-aktywny,211290,1,0.html napisał:

Nie mogę znaleźć lunku ale kilka dni temu chyba gdzieś w Ameryce nie pamiętam w jakim kraju a nie chce skłamać sprubuje znaleźć był rozbłysk na niebie porównywalny do tego nad Polską okoł rok temu chyba ?


Edwedere

Liczba postów : 208
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Znaki Czasów Końca !

Pisanie by Kasia on 29th Listopad 2016, 20:18

Kolejna anomalia w Arabi Saudyjskiej.

Wielbłądy na pustyni chodzą po śniegu a ludzie zamiast bałwanów lepią wielbłądy o ile imam pozwoli:)


Arabia Saudyjska leży w strefie klimatu zwrotnikowego suchego

Opady w kraju są niewielkie, lub w ogóle nie występują

Ogólna wartość termiczna dla całego kraju wynosi około 30 °C.

Latem na wybrzeżach średnie dobowe wartości oscylują w granicach 30-32 °C, ale już 50 km dalej, temperatury są o 10 °C wyższe. np. w Mekce latem w dzień jest około 45 °C, a w nocy 20 °C.

W głębi lądu te wartości jeszcze bardziej się rozszerzają.

Na pustyni Ar-Rub Al-Chali w dzień temperatura dochodzi do 50-53 °C, w nocy obniża się do zaledwie 10 °C.

Okres zimy w Arabii także jest nacechowany wysokimi temperaturami.

Na pustyni zimą w dzień jest dość upalnie temperatury w zależności od miesiąca wahają się od 20 do 30 stopni w nocy jest zimno i nierzadko występują przymrozki, ponieważ dłuższa od dnia noc sprawia, że powierzchnia pustyni szybko oddaje swoje ciepło.
https://losyziemi.pl/ogromna-anomalia-w-arabii-saudyjskiej-pustynia-zasypana-sniegiem-i-temperatury-ujemne-ludzie-lepia-ze-sniegu-wielblady
avatar
Kasia

Liczba postów : 1058
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Znaki Czasów Końca !

Pisanie by Kasia on 1st Maj 2017, 00:40

Coś znowu ...

avatar
Kasia

Liczba postów : 1058
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Znaki Czasów Końca !

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach