Zwiedzenie - czasy ostateczne

+17
Łukasz.s
Tomaso
Iraeneus
Bushi
Andrzej
huberkinky
efraimita
Cyryl
Henry Kubik
Liksar
Lotion
polskapaw
Aleksander
lusia
Odrodzony
Obserwator
Olo
21 posters
Go down
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Zwiedzenie - czasy ostateczne

29th Sierpień 2016, 18:51
Słuchajcie
Ostatnio na grupie naszej na fb jedna z osób zamieściła coś takiego:

"Kochani!
Nawet nie wiem jak zacząć. Wczoraj był sabat cieszyłam się tym dniem jak dziecko. Biegałam po str. internetowych i jak sami widzieliście byłam b. aktywna. Może zbyt aktywna. Zaglądnęłam na forum i przypadkiem odnalazłam "Protokoły Mędrców Syjonu" przeczytałam całe. Domyślacie się jaki ból wstąpił w moje ciało. Chociaż wiedziałam i widziałam wiele rzeczy, przeszło to moje największe oczekiwanie. Na koniec dnia weszłam na str. "Zmiany na ziemi" Czytam w nagłówku Astrologia apokalipsa ble ble no i przeczytałam z wypiekami na twarzy czego się b. wstydzę.
Coś zaczęło mnie nękać mniej więcej tak iż z niesmakiem poszłam spać. Ale nim to uczyniłam zaczęłam się modlić do naszego Boga, niemalże drąc na sobie szaty mówiąc kolokwialnie. Poprosiłam Boga by mi pomógł znaleźć Siebie, błagałam. Nie chcę by to co piszę wyszło groteskowo ale b. poważnie choć styl może na to nie wskazywać. Zasadniczo nie przepadam by dzielić się tak osobistymi przeżyciami. I teraz najtrudniejsze przede mną. ZNALAZŁAM NASZEGO BOGA! Mówię to z całą powagą i dostojeństwem i nie do końca jest to ten sam Bóg o którym tu piszemy bo ten jest ZAPOŻYCZONY! Jeśli ktoś z Was natknął się na Niego przypadkiem i zignorował to niech do Niego powróci. To jest REWELACJA.

Zanim Wam podam link proszę o jedno. Pomimo słabego audio na prawdę warto posłuchać! Nie ma tu żadnych sprzeczności z tym co piszecie tu i na forum. Jest to raczej przypieczętowanie tego co pomału odkrywacie! Proszę tylko o cierpliwość i dokładne wysłuchanie a czapki pospadają Wam z Głów! Nim napisze ktoś cokolwiek niech dokładnie się zastanowi. Warto posłuchać jak ktoś chce na skróty 1-5 i koniecznie 11 aczkolwiek materiał cały jest niezwykle interesujący. Jeśli się mylę to módlcie się za mnie. Boże dziękuję Ci za to, że się ujawniłeś. Bądź błogosławiony po wieki wieków."



poza nowymi informacjami, które mogą być interesujące, co przypomina trochę wedy to wskazuje na wielkie zwiedzenie. Niestety ataki demonów są coraz bardziej intensywne i zrobią wszystko, żeby nas odwieść od prawdziwej wiary w Naszego Boga Jedynego!

Na naszą szybka reakcję dostaliśmy odpowiedź:

"Do Adminów strony. Proszę tego nie publikować!
Wczoraj pozwoliłam sobie podzielić się moim odkryciem, które w mojej ocenie na prawdę warte było przynajmniej jakiejś merytorycznej dyskusji. Nie wiem czy ktoś z Was choć chwilę tego posłuchał co zapodałam w linku, skazując mój post na usunięcie. Ok szanuję to i nawet mogę zrozumieć w pewnym sensie strach przed nieznanym. Natomiast i muszę to powiedzieć, bo na tym polega uczciwość , że jeśli Ktoś przyjmuje Słowo,które zostało sprofanowane w tak bezczelny sposób przez Żydów i nie szuka prawdy to albo jest leniem albo ignorantem.
Jak można z góry od razu po przesłuchaniu być moze 1% materiału twierdzić na tej podstawie , że to satanistyczny bełkot, to ja chyba się pomyliłam, bo myślałam, ze jesteście strażnikami PRAWDY. Ja poszłam o krok dalej i wiem teraz na pewno, że się nie pomyliłam.

Kocham naszego Boga z całego serca i nigdy ani przenigdy nie wsadziłabym Was na minę. Pozwolę sobie zacytować fragment praw nadanych przez naszego Słowiańskiego Boga, który ok 10000 lat temu po raz pierwszy objawił czystą nieskażoną prawdę i nadał PRAWO. I to nie jest wyssane z palca ani z rękawa! Możecie oczywiście to zignorować, zrozumiem aczkolwiek się nie zgodzę.To tylko ułamek zaledwie całej Świętej Księgi ukrywanej przez duchowieństwo głównie polskie. Wszystkie religie powstały na kanwie tej właśnie Księgi. Uznawana jest oficjalnie/ możecie to sprawdzić/ jako najstarsze i pierwsze źródło nadane temu właśnie prorokowi.o imieniu Zaratrustra . Trzej królowie pochodzili z północy. Teraz jest pytanie Komu wierzycie? Tym kłamliwym żydom czy Bogu? Moim obowiązkiem było Wam to pokazać!

"Nadszedł czas by ogłosić i oznajmić Wszech i Wobec treść praw pryncypialnych będących wskaźnikiem życia wierzącego człowieka oczekującego nadziei nadejścia tej rzeczywistości, która dla wielu ludzi stała się dziś niemal fikcją lub absurdem.
Według prawa wynikającego ze Świętej Księgi Awesty następujące wykroczenia prawa nie znajdują przebaczenia :

1 HOMOSEKSUALIZM w tym także współżycie między kobietami jak również anomalie seksualne, o których ze względu na przyzwoitość nie godzi się wymieniać Według Awesty, która była nauczana i przestrzegana przez naszych słowiańskich praprzodków, ludzie dopuszczający sie tych rzeczy postępują wbrew i przeciw prawu naturalnego i doprowadzają do degeneracji rodzaju ludzkiego.

2.USPRAWIEDLIWIANIE wykroczeń, wspieranie, współdziałanie, popieranie, propagowanie, promowanie, ochrona, pomoc, uzyskiwanie korzyści przez wspieranie lub obojętność wobec tych kwestii.

3. ZABÓJSTWO Zabójstwo i zabijanie ma charakter nie tylko fizyczny lecz także duchowy i intelektualny. Każdy człowiek ma prawo rozwijania swojej duchowości lecz nie na ślepo, gdyż wiarę trzeba udowadniać oraz prawo do rozwijania umysłu, intelektu poprzez zdobywanie i rozwój wiedzy. Jeśli ktoś w jakikolwiek sposób czyni trudności w rozwoju w tych materiach dopuszcza się nie tylko duchowej intelektualnej aborcji lecz także samego siebie czyni i stawia ponad Bogiem. Zabójstwo osoby sprawiedliwej jest niewybaczalne

4.ZDRADA W dzisiejszych czasach nie tylko w dzisiejszych towarzyszyła człowiekowi w różnych sytuacjach. Za zdradą są ukryte najczęściej korzyści materialne lub złudna atrakcyjność. Dotyczy ona nie tylko zdrad małżeńskich, przyrzeczeń czy ślubowań lecz jej znaczenie rozprzestrzenia się również na na przykład zdradę narodu.

5. PODŁOŚĆ I KPINY obok bluźnierstwa, wściekłości braku kontroli nad emocjami i naigrywaniem się rzeczy świętych stanowią kolejne ostrzeżenia. W tym przypadku nie ma tutaj mowy na temat obrazy uczuć religijnych gdyż są one wytworem ludzkim

6. ZŁY UŻYTEK Z POWIERZONEJ WŁADZY. Funkcja, stanowiska i często idące w parze z próżnością i dumą to złe wykorzystywanie pozycji władzy do osobistych interesów z dala od dobra społecznego. To samo ostrzeżenie jest również kierowane do rodziców i ich odpowiedzialności za wychowywanie dzieci

7. OKULTYZM Wszelkie odmiany magii, wróżbiarstwa w szerokim wachlarzu i różnorodności występowania nawet wtedy kiedy występują pod mianem pobożności, to również wszelki rozwój i rozprzestrzenianie bałwochwalstwa tak społecznego jak i osobistego, w postaci modlitw do sporządzonych wizerunków ludzi, gdyż są to grzechy obrzydliwości i pogardy dla Prawa Bożego. Już w judeo-chrześcijańskim NT est wezwanie, że Bóg jest Duchem,a Ci co chcą się jemu podobać i cieszyć się błogosławieństwem i szczęśliwym życiem powinni mu oddawać cześć w Duchu i prawdzie lecz jeśli prawda została wymieszana z kłamstwem to czym ma się żywić Duch?

8. PODWÓJNE OBLICZE CZŁOWIEKA, podwójna gra, dwulicowość; tu bluźnierstwem jest powiedzenie "Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek"

9. KŁAMSTWO I PÓŁPRAWDY. Znane są wszystkim pojęcia o składaniu fałszywych zeznań, świadectw, w publicznych pomówieniach, w propagowaniu oszczerstw, zmyślaniu nieprawdziwych historii. One wszystkie są głęboko piętnowane w Aweście. Prawda jest dobra, kłamstwo jest złe.

10. KRADZIEŻ Kradzież mienia publicznego, prywatnego, okradanie społeczeństwa przez rządzących to tylko jedna część głębi myśli i znaczenia tego słowa. Plagiat czyli kopiowanie pracy czy dorobku innej osoby, czy grupy osób, przywłaszczenie sobie rzeczy nad którą się nie pracowało dla dobra innych i osiąganie z tego korzyści materialnych.

11. SŁUŻALCZOŚĆ Jak służenie komuś tak osobiście jak i społecznie czy narodowo bez poczucia własnej godności i bezkrytycznie wykonując wszystkie polecenia drugiej strony. To prowadzi do kolejnego punktu prawa jakim jest...?

12. PASOŻYTNICTWO tak aktywne jak i pasywne to również jest powiązane kiedy zdajemy sobie sprawę, że ktoś nas świadomie wykorzystuje lub kiedy wykorzystujemy innych.

13. CHCIWOŚĆ I SKĄPSTWO to nabrzmiałe zjawisko w naszych czasach. Występuje tak w elitach politycznych jak i religijnych, które dając nieodpowiedni wzór swoim zwolennikom wskazując, że owo postępowanie staje się w wielu przypadkach normą społeczną.

14.DZIAŁALNOŚĆ PRZECIW OCHRONIE ŚRODOWISKA w tym jego dewastacja, przyczynianie się do zatruwania wód, ziemi, zaśmiecanie jest to profanacja natury, której my jako ludzie POTRZEBUJEMY.

15. NIEWIARA WĄTPIENIE ATEIZM. Wszystkie rzeczy trzeba gruntownie i skrupulatnie badać niezależnie od opinii innych. Powierzchowność jest efektem niedbałości.

16. TCHÓRZOSTWO I STRACH Tchórzostwo w mówieniu prawdy i czynieniu z nich rzeczy wynikających. Ucieczka od obowiązków, odpowiedzialności, która idzie w parze ze strachem jest przeciwieństwem lojalności i wierności. Takie jest świadectwo AWESTY i Tego który jest Prawodawcą. Wybór należy do każdego osobiście"

To tylko ułamek zaledwie całej Świętej Księgi ukrywanej przez duchowieństwo polskie. Wszystkie religie powstały na kanwie tej właśnie Księgi. Uznawana jest oficjalnie/ możecie to sprawdzić/ jako najstarsze i pierwsze źródło nadane temu właśnie prorokowi.o imieniu Zaratrustra . Trzej królowie pochodzili z północy. Teraz jest pytanie Komu wierzycie? Tym kłamliwym żydom czy Bogu?"
-------

Ciekaw jestem co Wy o ty wszystkim sądzicie, jak można sie do tego ustosunkować, czy to kolejne informacje z które mówią o historii Słowian?
Czy nie uważacie że to bardzo niebezpieczne, że pod płaszczykiem haseł z Biblii i odkryć o Słowianach przemyca się wiarę w innego boga?

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

29th Sierpień 2016, 21:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Dla mnie tak jak Wedy Słowiańsko Aryjskie.. https://liksar.wordpress.com/2016/06/19/wedy-slowiansko-aryjskie/

jest to dawna wiedza i ma ciekawe niektóre aspekty.. ale jest

Skażona
pogaństwem etc. i w sumie nic nie daje nowego, bowiem Prawo i to co najważniejsze mamy zapisane w Biblii.

Czego wymaga Bóg ?

Mi 6 napisał:
(Cool Oznajmiono ci, człowiecze, co jest dobre i czego Pan żąda od ciebie: tylko, abyś wypełniał prawo, okazywał miłość bratnią i w pokorze obcował ze swoim Bogiem.
to wszystko.

Sam napisałem artykuł o wedach. jest to ciekawe, warte uwagi.. ale niemożna wpadać w zachwyt i traktować tego jako już pewne źródło wiedzy ...

poza tym ,nie widzę tutaj nic o bałwochwalstwie.. czyżby " Bóg" zapomniał przekazać.. ?

dodatkowo jeśli te grzechy nie mają wybaczenia typu : ateizm , tchórzostwo w głoszeniu prawdy etc.

to raczej NIKT z Nas już nie ma szans u Boga.


Ja w pewnym okresie życia byłem ateistą, dlaczego? Bo wtedy nie znałem ani Boga ani Prawdy..

Na początku mojej drogi również bałem się głosić prawdy, bowiem myślałem ,że zwariowałem ..

czyli rozumiem , że muszę już szykować się na jezioro Ognia.... ?

Chyba Nie Very Happy








_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

29th Sierpień 2016, 21:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Poza tym jeśli złamanie prawa tego nie ma przebaczenia... to dzisaj raczej nie znajdzie się osoba która chociaż raz czegoś z tych " praw" nie złamała.... a co z wielką rzeszą zbawionych z Apokalipsy, a co z pustynią i przebaczeniem grzechów...?

Wystarczą proste pytania ... by zobaczyć, że jedno drugiemu przeczy.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

18th Wrzesień 2016, 21:23
Chciałbym pokazać przykłady jak w Polsce od dawna popularne jest sprzedawanie duszy diabłu wśród artystów.

Ostatnio w radiu znów można usłyszeć ikonę Polskiej muzyki - Beatę Kozidrak .
Aktywność od 1978.



W szachownicy masońskiej
[img]Zwiedzenie - czasy ostateczne 111km4n[/img]

z znakiem " 666"
[img]Zwiedzenie - czasy ostateczne 34e9f0n[/img]

a teraz tekst piosenki :

Upiłam się Tobą, połową mych lat
Zabrakło mi wiary, że można aż tak
Fruwały motyle, godzinę czy pół
Za krótko by serce obudzić ze snu

Wróciłam do domu, nie sama – to fakt
Ciekawa czym jeszcze zaskoczy mnie świat
Czy wiesz co to znaczy, rozumiesz swój grzech?
Pytała mnie mama - udałam, że śpię


( jak wiemy artyści sprzedają duszę, własnie tutaj mamy o tym mowę, jej mama dokładnie wiedziała co zrobiła jej córka i próbowała jej wytłumaczyć że to poważny GRZECH, jednak ona wolała udawać , że śpi i ją to nie obchodzi )

Cały dzień, całą noc,
Myślę czy, to był błąd

Mniejsza z tym, mamy czas,
Zróbmy to jeszcze raz, jeszcze raz
Jeszcze raz, jeszcze raz
Jeszcze raz, jeszcze raz

( tutaj mamy mowę o tym , że poprzez podpisanie paktu, człowiek ciągle się nad tym zastanawia, lecz sumienie mówi że mamy czas i że po co się przejmować.. jednak pamiętajmy, że czas szybko leci, i każda minuta przybliża do końca, a nie początku )

Upiłam się tobą, bez planów i gry
Wisiałam w powietrzu - opadłam bez sił,
Zabawne jest życie, nie każdy to wie,
Kto wie, niech się życiem zabawia jak chce

Cały dzień, całą noc,
Myślę czy, to był błąd
Mniejsza z tym, mamy czas,
Zróbmy to jeszcze raz, jeszcze raz
Jeszcze raz, jeszcze raz
Jeszcze raz, jeszcze raz

Poczuj tę chwilę, tę chwilę (poczuj) x4

Cały dzień, całą noc,
Myślę czy, to był błąd
Mniejsza z tym, mamy czas,
Zróbmy to jeszcze raz, jeszcze raz
Cały dzień, całą noc,
Myślę czy, to był błąd
Mniejsza z tym, mamy czas,
Zróbmy to jeszcze raz, jeszcze raz
Jeszcze raz, jeszcze raz
Jeszcze raz, jeszcze raz

Te chwilę, tę chwilę,
Poczuj tę chwilę,
Jeszcze raz, jeszcze raz


Zdj z teledysku , niby szczegół ale :
[img]Zwiedzenie - czasy ostateczne 2hx4o0m[/img]

Stara okładka którą zna wielu starszych czytających :
Zwiedzenie - czasy ostateczne Fdbjt1


Oczywiscie to jeden przykład z wielu. Chciałem tylko uświadomić jak wielu i jak od dawna artyści sprzedają duszę w Polsce.

Każdy lubi bawić się przy disco polo? Na pewno nie raz bawiłeś się przy hitach Akcentu , Zenka !




Noc, noc, noc, niebo pełne gwiazd,
Zmrok się w ciemność nagle zmienia.
Wiem, wiem, wiem jedna spośród nich
Może moje spełnić pragnienia.

Nikt nie dowie się, czego bardzo chcę,
O czym marzę gdzieś na serca dnie.
Chyba tylko Ty możesz w oczach mych
Znaleźć tę ukrytą prawdę.


Ref.:
Gwiazda w górze lśni,
Pierwszym mym życzeniem jesteś Ty.
Spadająca gwiazda spełnia sny,
W których główną rolę grasz Ty.


( o jakiej gwieździe mowa? oczywiście o upadłym który chce spelnić jego marzenia o sławie, wzamian za duszę !)

Tak, tak, tak spada jedna z gwiazd,
Cicho zsuwa się z wysoka.

Może dziś wreszcie powiem Ci,
Powiem jak Cię bardzo kocham.
Cały świat niech wie, że ja kocham Cię,
Że bez Ciebie żyć nie umiem już.
Popatrz w oczy me,
Bo gdzieś na ich dnie
Znajdziesz tę ukrytą prawdę.

Ref.: (2x)
Gwiazda w górze lśni,
Pierwszym mym życzeniem jesteś Ty.
Spadająca gwiazda spełnia sny,
W których główną rolę grasz Ty.

Gwiazda…

Gwiazda…

Cały świat niech wie, że ja kocham Cię,
Że bez Ciebie żyć nie umiem już.
Popatrz w oczy me,
Bo gdzieś na ich dnie
Znajdziesz tę ukrytą prawdę.

Ref.: (4x)
Gwiazda w górze lśni,
Pierwszym mym życzeniem jesteś Ty.
Spadająca gwiazda spełnia sny,
W których główną rolę grasz Ty.

Gwiazda…



Wychowały się na tym Nasze pokolenia, na muzyce.. oddanej diabłu
.
Jeśli jesteś nowy, i nie czytałeś artykułów o sprzedaniu duszy diabłu w Polskiej muzyce, zachęcam : https://liksar.wordpress.com/2015/10/08/oddani-swemu-panu-muzyka-pop-cz-1/



_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

14th Październik 2016, 11:04
Homoseksualizm ? Pedofilia ? Nekrofilia ?

Przeżytek !

Nowość z szatańskiego świata ...

Miley Cyrus oświadczyła światu, że jest... panseksualna. Czyli, że co?

Okazało się że od dzieciństwa miała z nią problem. Stała się bardziej świadoma swojej orientacji seksualnej w wieku 10 - 12 lat, jeszcze zanim rozpoczęła swoją przygodę z serialem "Hannah Montana". Gwiazda Disneya przyznała, że wtedy już uświadomiła sobie, że jest panseksualna i nie identyfikuje się z żadną płcią. Panseksualizm oznacza, że potencjał seksualny jest skierowany na wszystko i wszystkich: na ludzi płci obojga, zwierzęta, przedmioty martwe, albo urojone albo nawet na samego siebie. W dobie wszechobecnych coming outów, trzeba naprawdę się postarać, żeby się wyróżnić i być bardziej dewiantem, niż inni..

http://www.kufel.pl/2686/miley-cyrus-oswiadczyla-swiatu-ze-jest-panseksualna-czyli-ze-co/

-----------------------

Wiele wskazuje na to ,że od małego brała ona udział w programach MK Ultra... to wrak człowieka, co świat szatana robi i jak programuje ludzi No

tylko czekać, jak teraz pojawi się wysyp " panaseksualnych" ślepych ludzi idących za modą i swą idolką..





_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

19th Listopad 2016, 11:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Przykład możliwości zwiedzenia ludzi poprzez hologramy.



Gdybyśmy nie wiedzieli , że nie żyje.. czy byśmy w ogóle pomyśleli , że to hologram ?

z Michaelem zrobili to samo :




A teraz się zastanówmy, co za problem zrobić hologram ich fałszywego Chrystusa ( chodzi mi o ten najpopularniejszy wizerunek z długimi włosami etc) chociażby w tej odbudowanej świątyni Bożej w Jerozolimie które mają w planach. Rzucamy też hologram jakiś aniołów dookoła a demony robią prawdziwe fałszywe cuda uzdrawianie chorych bla bla.... i mamy stworzony potem wielki obraz fałszywego Chrystusa i mu oddawana cześć .

mogą tak samo zrobić z Lucyferem, i kazdą inną prawie postacią.


Skoro te hologramy pokazane tutaj to tylko namiastka ich technologi.. to jakie rzeczy mogą stworzyć naprawdę !

Pamiętajmy też, że aniołowie mogą przybierać różne postacie, wiec opcji jest wiele.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

27th Listopad 2016, 19:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Rozpoznanie nie będzie proste, ale aby uniknąć diabelskiej pułapki, wszystko co będzie miało związek z tymi wydarzeniami trzeba będzie bardzo dokładnie konfrontować z Biblią. Dla wszystkich dobrze obeznanych z Biblią , zdemaskowanie "fałszywki" nie powinno być problemem...
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

28th Listopad 2016, 14:51
Niechętnie ale wstawiam dwa filmy - w jednym są zdjęcia z UFO z Ankary, a w drugim jest film z Winnipeg Kanada.

Wielu ludzi wpada w panikę w Ankarze i podobno nagle pojawia się wiele takich "UFO" zdjęć czy filmów. W ostatnich dwóch dniach podobno sie to nasiliło.

Wiadomo, że UFO to demony i upadłe anioły. Ale czy to, co nam się pokazuje to Prawda?

Jest możliwe że jest to oszustwo i zdjęcia czy film to domowa produkcja.

Na wszelki wypadek wklejam.




I drugi film - Ankara, Turcja.




Turcja jest blisko Eufratu gdzie znajdują się gdzieś związani czterej aniołowie.

Czas pokaże ale nie radzę się zbytnio podniecać! affraid affraid affraid

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

2nd Grudzień 2016, 10:49
Message reputation : 100% (4 votes)
UWAGA! BARDZO WAŻNY POST!!!

Pisaliśmy z Cyrylem w linkach poniżej o wielkim zagrożeniu płynącym z nauk Pawła z Tarsu i ich prawdopodobnej roli, jaką mają odegrać...

https://zbawienie.forumotion.com/t248p125-poczatek-upadku-nierzadnicy-i-babilonu#9887

https://zbawienie.forumotion.com/t248p125-poczatek-upadku-nierzadnicy-i-babilonu#9893

Rolą tą ma być oczywiście zwiedzenie i zaprowadzenie ludzi, odrzucających nauki Boga przekazane przez Jego Syna, na zatracenie.

Dlatego powtarzam, że herezje Szawła, to nietylko inna ewangelia, która ma za zadanie odpychać ludzi od przestrzegania Prawa Bożego.

Jej drugim celem jest wprowadzenie ludzi w błąd tak, by podczas powrotu Chrystusa na ziemię ludzie zwiedzeni nie rozpoznali Go, ba, a nawet Go odrzucili, tak samo jak za czasów Jego pierwszego pobytu na ziemi!!


Wyjaśnię dokładniej w czym rzecz...

Zauważmy główne kłamstwa fałszywego apostoła:

- unieważnienie Prawa Bożego;

- zbawienie z łaski a nie uczynków wynikających z wiary i przestrzegania Prawa;

- ODRZUCENIE NARODU WYBRANEGO - IZRAELA;

- DOGMAT "OJCIEC = SYN", czyli Jezus to Bóg;


Z połączenia tych herezji oraz wniosków, jakie już wyciągnęliśmy widząc dokąd zmierza i jak działa chrześcijaństwo, wyłania się pewien obraz nadchodzącego zwiedzenia.

Otóż wiemy, że przesłanie całego Słowa Bożego i Ewangelii Chrystusa zapowiada ustanowienie Królestwa Bożego tutaj na ziemi, które będzie rządzone przez Jezusa, który zjednoczy 12 plemion Izraela...

Ks.Jeremiasza 31

(Cool Oto sprowadzę ich z ziemi północnej i zgromadzę ich z krańców ziemi. Są wśród nich ślepi i chromi, brzemienne i rodzące razem, powrócą tu w wielkiej gromadzie.

(9) Oto przyjdą z płaczem, a Ja wśród pocieszenia poprowadzę ich i zawiodę do strumieni wód drogą prostą, na której się nie potkną, gdyż jestem ojcem dla Izraela, a Efraim jest moim pierworodnym.

(10) Słuchajcie słowa Pana, narody, i zwiastujcie na wyspach dalekich, i mówcie: Ten, który rozproszył Izraela, zgromadzi go i strzec go będzie jak pasterz swojej trzody.

(11) Gdyż Pan wyzwolił Jakuba i odkupił go z ręki mocniejszego odeń.

Ew.Mateusza 15

(24) A On odpowiadając, rzekł: Jestem posłany tylko do owiec zaginionych z domu Izraela.

Ew.Jana 10

(14) Ja jestem dobry pasterz i znam swoje owce, i moje mnie znają.

(15) Jak Ojciec mnie zna i Ja znam Ojca, i życie swoje kładę za owce.

(16) Mam i inne owce, które nie są z tej owczarni; również i te muszę przyprowadzić, i głosu mojego słuchać będą, i będzie jedna owczarnia i jeden pasterz.

...a następnie zjednoczony Izrael zostanie zaprowadzony przez Jezusa na pustynię, gdzie Bóg będzie się z nami sądził...

Objawienie 12:6

(6) I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

Ks.Micheasza 2:13

(13) Przed nimi pójdzie ten, który będzie łamał szyki, przełamie opór na przedzie, przejdą przez bramę i wyjdą. Przed nimi będzie kroczył ich Król, a Pan będzie na ich czele.

Ks.Izajasza 52:12

(12) Bo wyjdziecie nie jakby w nagłym pośpiechu ani nie pójdziecie jakby w ucieczce. Pan bowiem pójdzie przed wami i Bóg Izraela zamknie wasz pochód.

...i zapowiedź Sądu Bożego na pustyni...

Ks.Ezechiela 20:34-38

(34) I wyprowadzę was spośród narodów, i zgromadzę was z ziem, w których zostaliście rozproszeni, ręką mocną i ramieniem wzniesionym oraz wylewem gniewu.

(35) I zaprowadzę was na pustynię ludów, i tam będę was sądził twarzą w twarz;

(36) Jak sądziłem waszych ojców na pustyni ziemi egipskiej, tak będę was sądził– mówi Wszechmocny Pan.

(37) I spowoduję wasze przejście pod rózgą, i dokładnie was przeliczę.

(38) I oddzielę od was bezbożnych i buntowników;wyprowadzę ich z miejsc w których przebywają, lecz do ziemi izraelskiej nie wejdą – i poznacie, że Ja jestem Pan.

Materiał filmowy...

Jezus potwierdza te słowa...

Ew.Mateusza 8

(11) A powiadam wam, że wielu przybędzie ze wschodu i zachodu, i zasiądą do stołu z Abrahamem i z Izaakiem, i z Jakubem w Królestwie Niebios.

(12) Synowie Królestwa zaś będą wyrzuceni do ciemności na zewnątrz; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Powyższe słowa mówią o Synach Królestwa wyrzuconych na zewnątrz, czyli członkach Ludu Bożego, którzy przez swą niegodziwość otrzymają podczas Sądu wyrok potępienia - żadnej łaski!

Te proroctwa są niepodważalne i wypełnią się bezwarunkowo!!

Ale czy Chrześcijaństwo je zna i uznaje??? Oczywiście, że nie!!!


I w tym tkwi cały sęk zwiedzenia! Już tłumaczę...

Chrześcijaństwo w swym pawłowym szaleństwie oczekuje pojawienia się antychrysta, fałszywego proroka, który jako jednostka ma być rzekomym przeciwieństwem Chrystusa.

Problem w tym, że proroctwa o ujawnieniu antychrysta pochodzą od...Pawła!

W całym Słowie Bożym nie ma nic na temat takiej osoby! Jest za to jasno powiedziane, że antychryst już od dawna jest na świecie i wielu innych antychrystów także...

1 List Jana 2

(18) Dzieci, ostatnia to już godzina. A słyszeliście, że ma przyjść antychryst, lecz oto już teraz wielu antychrystów powstało. Stąd poznajemy, że to już ostatnia godzina.

(19) Wyszli spośród nas, lecz nie byli z nas. Gdyby bowiem byli z nas, byliby pozostali z nami. Lecz miało się okazać, że nie wszyscy są z nas.

Jest też mowa o "duchu antychrysta", który już dawno jest na świecie i objawia się tym, że...

1 List Jana 4

(3) Wszelki zaś duch, który nie wyznaje, że Isus Chrystus przyszedł w ciele, nie jest z Boga. Jest to duch antychrysta, o którym słyszeliście, że ma przyjść, i teraz już jest na świecie.

Po co więc Paweł stworzył fałszywe proroctwo o pokawieniu się antychrysta??

Przyczyna tego nie jest już tajemnicą!

Otóż z wyżej przytoczonych proroctw o zjednoczeniu Izraela i zaprowadzeniu go na Sąd wynika jasno, że to Jezus przyjdzie ze swymi aniołami, pozbiera rozproszony Izrael i zaprowadzi ich na...pustynię.

Zrobi to osobiście i dlatego ostrzegał nas, abyśmy nie wierzyli nikomu, kto będzie nam wmawiał, że Chrystus jest tu czy tam i między innymi na pustyni.

Ew.Mateusza 24

(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.

(5) [b)Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.[/b]

23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus albo tam, nie wierzcie.

(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

(25) Oto powiedziałem wam.

(26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni - nie wychodźcie; oto jest w kryjówce - nie wierzcie.

(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,

Tylko przyjście Jezusa i Jego Moc będą potwierdzeniem, że to On jest Synem Bożym, który nas wyzwoli i zaprowadzi na pustynię.

Nie mamy słuchać i wierzyć nikomu innemu!


Tutaj właśnie pojawia się problem dla Chrześcijaństwa, które zwiedzone naukami Pawła i jego głównymi kłamstwami wymienionymi wyżej, prawdopodobnie nie rozpozna Mesjasza..dlaczego???

Wróćmy do tych 4 podstawowych kłamstw...

- unieważnienie Prawa Bożego;

- zbawienie z łaski a nie uczynków wynikających z wiary i przestrzegania Prawa;

- ODRZUCENIE NARODU WYBRANEGO - IZRAELA;

- DOGMAT "OJCIEC = SYN", czyli Jezus to Bóg;

Jeśli Prawo Boże nie obowiązuje, a zbawienie jest tylko i wyłącznie z łaski, to na co Sąd???

Skoro Naród Wybrany został odrzucony przez Boga, to jak może on w ogóle istnieć i tym bardziej być zjednoczony???

Skoro Jezus jest Bogiem, to jak można twierdzić, że ktoś poprowadzi nas na pustynię, gdzie ma być BÓG=JEZUS, który nas będzie sądził???

Czy rozumiecie drodzy bracia i siostry, co staram Wam się przekazać?

Oto jest obraz zwiedzienia!!

Chrystus przyjdzie by nas zebrać i zaprowadzić na pustynię...

...chrześcijanie zwiedzeni herezjami Pawła jednak Go odrzucą stwierdzając, że to antychryst i zwodziciel, ponieważ niedość, że będzie jednoczył Lud, który chrześcijanie uważają za martwy, to jeszcze będzie prowadził ten Lud na pustynię, gdzie Bóg rozpocznie Sąd.

A skoro pawłowcy uważają Jezusa za Boga, to zignorują każdego, kto będzie ich chciał wyprowadzić na tą pustynię, no bo przecież tam na pustyni Bóg będzie nas sądził.

Osoby uznające Jezusa za Boga stwierdzą, że przecież Jezus ostrzegał przed tym, by niewierzyć, jeśli ktoś powie:

"Oto Chrystus jest na pustyni"

Tylko, że na pustyni będzie Ojciec, a nie Syn...

...czy teraz rozumiemy po co forsuje się doktrynę SYN=OJCIEC ???

Zwiedzeni oleją Jezusa biorąc Go za zwodziciela, a gdy ukaże się bestia z otchłani - Apollyon, mówiący tą samą "mową smoka co Paweł, to....


...dokończcie sobie sami...


affraid affraid affraid
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

4th Grudzień 2016, 22:34
"Ojcze nasz" Modlitwa Samozagłady - skierowana do Lucyfera

Takie " kwiatki " zaczynają nam serwować !

warto chociaż spojrzeć, by wiedzieć do jakiego stopnia się oni posuną w swoich kłamstwach.


http://www.andrzejstruski.com/articles_317_Ojcze-nasz-Modlitwa-Samozagoady---skierowana-do-Lucyfera.html

pod płaszczykiem, ostrzeżenia w imieniu Stwórcy w dodatku !



Reasumując:
W świetle pełnej wartości słów istniejących w treści modlitwy „Ojcze nasz”, które niszczą świadomości ludzi i warunku życia człowieka w dobrobycie i szczęściu, żądam w imieniu Boga Stwórcy, natychmiastowego zaprzestania wykonywania modlitwy „Ojcze nasz”.

Struski Andrzej Spadkobierca Rodu Boskiej Krwi, Prowadzący Misję Czasów Ostatecznych.
A.D. 24.04.2015.

Na logikę, czy modlitwa która dał nam Syn Boży , mogłaby uwłaszczać Ojcu ?

co ciekawe ,

" spadkobierca boskiej krwi" --- zapewne upadłych Wink

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

8th Grudzień 2016, 11:22
Message reputation : 100% (3 votes)
Kamilu, też tak myślę. A zakładając, jak napisał Cyryl, że Paweł to może być Bestia druga – Fałszywy prorok, czyli jeden z upadłych aniołów z Otchłani (Czeluści), który agituje i wykonuje władzę na rzecz Bestii pierwszej (czyli Bestii z Otchłani), którą może być fałszywy Chrystus Pawła, to pomyślałem, że w takim razie może być tak, że fałszywy Chrystus Pawła to także jakiś upadły anioł z Otchłani, który będzie miał wygląd, jak z bałwochwalczego wizerunku fałszywego Chrystusa, który jest już od dawna zakodowany w umysłach milionów osób na świecie:

List do Galatów 3:
(1) O, nierozumni Galaci! Któż was urzekł, was, przed których oczami nakreślono obraz Jezusa Chrystusa ukrzyżowanego?

Ta bestia o znanym wszystkim wyglądzie i udająca prawdziwego Isusa będzie również sama uważała siebie za Boga – zgodnie z nauką Pawła. I ten „bóg” będzie bluźnił prawdziwemu Bogu i Panu Isusowi, uznając ich za groźnych obcych z kosmosu po to, aby jak najwięcej ludzi na świecie ponowne przyjście Pana Isusa na ziemię odbierało negatywnie - jako przyjście Antychrysta. Dla tej Bestii w postaci fałszywego Chrystusa i Boga w jednej osobie każdy, kto nie uwierzy w jej boskość, a będzie wierzył, że ten „obcy, zły z kosmosu, który właśnie przychodzi na ziemię” jest prawdziwym Panem Isusem – Synem Bożym, będzie wrogiem do wyeliminowania:

J 16:
(1) To wam powiedziałem, abyście się nie załamali w wierze. (2) Wyłączą was z synagogi. Owszem, nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu. (3) Będą tak czynić, bo nie poznali ani Ojca, ani Mnie.

Mt 24:
(3) A gdy siedział na Górze Oliwnej, podeszli do Niego uczniowie i pytali na osobności: Powiedz nam, kiedy to nastąpi i jaki będzie znak Twego przyjścia i końca świata? (4) Na to Jezus im odpowiedział: Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. (5) Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. (6) Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! (7) Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. (Cool Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. (9) Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. (10) Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. (11) Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; (12) a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. (13) Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. (14) A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec. (15) Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte - kto czyta, niech rozumie - (16) wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry! (17) Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. (18) A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. (19) Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni! (20) A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. (21) Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. (22) Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony. (23) Wtedy jeśliby wam kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz albo: Tam, nie wierzcie! (24) Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. (25) Oto wam przepowiedziałem. (26) jeśli więc wam powiedzą: Oto jest na pustyni, nie chodźcie tam! Oto wewnątrz domu, nie wierzcie! (27) Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. (28) Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą. (29) Zaraz też po ucisku owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku; gwiazdy zaczną padać z nieba i moce niebios zostaną wstrząśnięte. (30) Wówczas ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą narzekać wszystkie narody ziemi; i ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach niebieskich z wielką mocą i chwałą. (31) Pośle On swoich aniołów z trąbą o głosie potężnym, i zgromadzą Jego wybranych z czterech stron świata, od jednego krańca nieba aż do drugiego. (32) A od figowego drzewa uczcie się przez podobieństwo! Gdy jego gałązka staje się soczysta i liście wypuszcza, poznajecie, że zbliża się lato. (33) Tak samo i wy, kiedy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach.

Tak, czy inaczej miej nas Panie, Boże Izraela w swojej opiece i chroń nas przed jakimkolwiek zwiedzeniem !!!!
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

9th Grudzień 2016, 06:55

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

9th Grudzień 2016, 15:02
Judasz przy Franciszku to... święty!

Ale i tak Chrystus powiedział, że lepiej byłoby Judaszowi, aby się on nie narodził! Ciekawe, co Chrystus powie o Franciszku, kiedy powróci!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

1st Styczeń 2017, 20:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie wiem czy ktos wspominał o serialu Lucyfer .



Z ciekawości obejrzałem by zobaczyć jaki to obraz Lucyfera będzie pokazany w serialu.

Głównym problem takiego serialu jest to, że będą to oglądać ateiści, albo chrześcijanie pawłowi którzy nie znają w zasadzie Boga, kim dokładniej jest Lucyfer etc.


W serialu ukazany jest nam jako biedna w zasadzie istota, która nie miała zrozumienia u Ojca , i ten zły Ojciec wyrzucił go z nieba i zesłał za karę do piekła, z którego po pewnym czasie wychodzi aby życ sobie na ziemi, robić mega imprezy i ..... no, z kobietami ciagle wiadomo co.


Co ciekawe, według serialu anioły. to istoty z związku Boga i jego .... żony !

Co chwilę ukazywany jest biedny nierozumiały Lucyfer.... i zły nie wiedzący czego chce Ojciec Bóg.

Co na ironię, Lucyfer zarzuca Bogu to że czemu ludzie tak umierają i jest tyle zła na świece.... zarzuca to Bogu, a przecież to jego wina !

W pewnym momencie Bóg wskrzesza nawet Lucyfera !

Nigdzie nie ma wspomniane o postaci Chrystusa.

O co głównie chodzi ? Tacy ludzie oglądający taki serial, podświadomie wyrabiają sobie opinię o tym że Lucyfer, to ten biedny anioł niezrozumiały przez Ojca, a Ojciec to ten potęzny egoista mieszkajacy w niebie bawiacy sie w zasadzie światem.



I wyobraźmy sobie, że wraca Lucyfer w realnym świecie, i przedstawia się jako ta biedna istota.... ludzie podświadomie potrakują to jako prawdę i będą zapewne się z nim zgadzać !


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Aleksander
Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

2nd Styczeń 2017, 08:56
Message reputation : 100% (3 votes)
To już jawne plucie w twarz jawne , te zakłamane blogi , te seriale , a te forum jako jedyne pisze prawdę ale jakiś oszołom powie "kubik to mason i zakłada fikcyjne konta i sam sobie słodzi" . Widać kto za kim stoi wszystko staję się klarowne, jeżeli mają zamiar emitować takie seriale czas już bliski trzeba oswajać gawiedź. Jedyną prawdą są słowa Boga i Jego Syna nie ma inaczej i koniec nie wszystko rozumiemy ale wszystko się wypełni. A jedynym sensownym wytłumaczeniem słów Boga na rozum przeciętnego człowieka z jakim się spotkałem to tutaj na forum założonym przez Heńka i z blogu Cyryla i Kamila i innych braci. Ale ludzie nie lubią prawdy wolą być bici w twarz wolą brać pożyczki i raty i łudzić się chwilą szczęścia wolą pić alkohol w nadmiarze i oglądać głupie seriale kiedy dość? Bóg nieustannie wyciąga do nas ręke i Jego warunki (prawo) są sprawiedliwe i nikt do nich nie może się przyczepić. Oprócz kłamcy i jego zgniłego potomstwa. Chwała Bogu wszechmogącemu pozdrawiam was wszystkich.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

6th Styczeń 2017, 14:23
Message reputation : 100% (2 votes)
Kolejny " smaczek" który mało akurat z starszych ludzi widział.

Dziś gwiazdami dla młodszych ludzi stały się osoby z You Tube nagrywajacy różne filmiki z gier, vlogi i takie tam głupoty .

Bardzo znana wśród polskich nastolatek " gwiazda" littlemoonster96




Ojej ! Dotknęła ręki Justina ... zobaczmy na jej emocje które jej towarzyszą !

Dla niej idolem jest piosenkarz Justin, każdy słyszał o nim na pewno.

Ta dziewczyna ma 600 tys. subskrypcji na polskim you tubie.

https://www.youtube.com/channel/UCSBI5JYnUWxiR1xQdT7lQRQ

Wiec ma ogromny wpływ na wiele polskich młodych dziewczyn.

One są zapatrzone w nią, a ona w niego.

To jawnie zatacza się o bałwochwalstwo.

Jak myślicie, ile z tych dziewczynek kocha tak Boga i przeżywa modlitwę ?



Szatan do zwiedzenia naprawdę nie potrzebuje wybuchów, dużych zaawansowanych planów.. stworzył taki świat i tak wszystko jest zgniłe, że jeden idol, nakręca innych do innego idola tworząc sieć bałowchwalstwa i oddalenie młodych ludzi od Boga.


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

7th Styczeń 2017, 13:00
Message reputation : 100% (2 votes)
Najwyraźniej Justin jest dla nastolatków ważniejszy nawet od Boga!


Naczytałem się dzisiaj bardzo wiele i odkryłem kilka interesujących rzeczy.

1. Nasza świadomość.

W jednym z filmów gość wyjaśnił rolę mediów i szkolnictwa w naszej 'edukacji'. Powiedział bardzo ciekawe zdanie.



"Do niedawna nikt praktycznie nie kontrolował naszych myśli. Ale ten długi okres skończył się z momentem pojawienia się TV."

Bardzo mądre i prawdziwe zdanie moim zdaniem. Przedtem mieliśmy nieco prasy ale zdecydowana większość ludzi nie czytała niczego z braku i czasu i pieniędzy. Trzeba było zarabiać na życie.

Wiedziano, kto coś komuś powiedział i nie było w tamtych czasach żadnej MASOWEJ indoktrynacji czyli szatan był w większości przypadkach bezradny.

Z pojawieniem się nowoczesnej technologii  a zwłaszcza komórek, świat wpadł w szatańskie sidła o niezwykłej mocy.

Nawet jeżeli coś pominiesz w mas mediach, ktoś wyśle ci emaila i cię o tym poinformuje i nawet doda linka.

Praktycznie nie masz szansy na pominięcie żadnego ważniejszego punktu szatańskiej propagandy i jest z tym coraz gorzej, ponieważ Internet już jest w łapach szatana. Jest coraz trudniej znaleźć na Internecie Prawdę.

Jest na to wspaniałe lekarstwo.

Odcięcie się od mas mediów w jakiekolwiek formie.

Nie bójmy się tego, nic na tym nie tracimy, ale zyskujemy.

Wybieranie selektywne oraz ostrożne źródeł informacji, które wskazują na to, że nie są opanowane przez satanistów.

Czytanie Biblii od deski do deski (poza Pawłem!) ponieważ jest to nasze nadprzyrodzone źródło wiedzy pochodzące od samego źródła, czyli... Boga. Nie ma niczego mądrzejszego w całym świecie ponad informacje pochodzące od samego Stwórcy wszystkiego.

Zdajmy sobie sprawę z tego, że mas media to szatańskie źródło informacji oraz posiadające olbrzymi wpływ demonów, które w nadprzyrodzony sposób wdrażają w ludzkie umysły doktryny lucyferiańskie, które po prostu odwracają znaczenie Prawa Bożego.

Osoby współpracujące w rozpowszechnianiu ideologii zbawienia z wiary czyli negowaniu Prawa stoją świadomie lub nie po stronie szatana.



Liksar napisał:

Przecież zbawienie z wiary, w 1 kolejności zbawia upadłe anioły. Kto ma największą wiare jak nie istoty które znają Boga i przebywały w jego obliczu ?

Dokładnie! Zbawienie z wiary to współpraca z szatanem na jego korzyść oraz korzyści jego świty upadłych aniołów.


1. Krew na cyrografie - blood on intent.

Nowe szaleństwo internetowe polegające na podpisaniu cyrografu. Cyrograf jest prosty.

Pisze się, że chce się kochać wszystkich bez wyjątku, w intencji zaprowadzenia nieba na ziemi.
Osoba taka podpisuje to trzeba kroplami własnej krwi i trzyma ten dokument u siebie w domu..

Rządowi sataniści obiecują wielka pomoc nadprzyrodzoną po podpisaniu takiego dokumentu.

Problem polega na tym, ze nie tylko nie ma to niczego wspólnego z Biblią i Bogiem.

Problemem jest to, że osoba podpisująca takie oświadczenie staje się... bogiem, ponieważ stawia się w Jego, czyli Boga pozycji.

Temat ma zaledwie kilka miesięcy ale za pomocą płatnych agentów zatacza coraz większe kręgi. Są także wielkie przestrogi przed tym szatańskim aktem.

https://www.youtube.com/results?search_query=Blood+Over+Intent

Wielu przed tym ostrzega.
https://www.youtube.com/results?search_query=blood+over+intent+exposed

Jest to czysto szatański rytuał i jest on wielce niebezpieczny dla osób, które zrobiły to dla zabawy czy z czystej głupoty i teraz chcą się z tego wycofać.

Jednym, podobno pewnym sposobem jest spalenie w ogniu tak podpisanego dokumentu, ale pojawiają się się informacje o bardzo przykrych konsekwencjach podpisania czegoś takiego i próby wycofania się z kontraktu czy też oświadczenia.



Bardzo niebezpieczna gra i może zakończyć się nawet tragicznie podczas wycofania się, albo... podczas Sądu Bożego.

Szukałem nieco po polsku ale jak na razie nie znalazłem śladu takich działań. Znając życie, jest to jedynie kwestia czasu i trend wkrótce do nas dotrze. Warto mieć na to uszy i oczy otwarte.

3. Antarktyka.

Oglądałem film jednego gościa i jego argumenty bardzo mnie zainteresowały.

Facet twierdzi, ze Antarktyda najprawdopodobniej nie istnieje. Facet mówił, że zdjęcia owej masy lodu rzekomej Antarktydy to zdjęcia z Islandii, Grenlandii oraz Arktyki czyli bieguna północnego.

Podał powód wykreowania mitu Antarktydy, który jest bardzo, bardzo interesujący.

Mit jest stworzony po to, aby ukryć przed nami płaską ziemię oraz... FIRMAMENT.

Znając nieco temat a zwłaszcza śmierć trzech młodych poszukiwaczy prawdy z Norwegii wszystkie opcje są możliwe.

https://www.youtube.com/watch?v=dAjQrq8EX2w


Według nie potwierdzonych informacji armie nie oznakowanych okrętów wojennych chronią dostępu do Antarktydy. W zależności od okoliczności, albo wydają rozkaz zawrócenia z kursu, albo od razu strzelają bez jakichkolwiek ostrzeżeń i wyjaśnień.

Jeżeli spojrzymy na filmy o Antarktydzie, widzimy znane nam wszystkim zdjęcia olbrzymich lodów, ale... czy to są na pewno zdjęcia z Antarktydy?

Kto je zrobił, kiedy i w jakim celu opublikował? Podobno są to zdjęcia z północy, z Grenlandii i okolic bieguna północnego.

Natychmiast skojarzyłem inne  'fakty' i praktycznie jest to możliwe. Władze trzymają ochronę Antarktydy i nawet nie dopuszczają nawet do obejrzenia owych lodów tylko strzelają.

Czyżby rzeczywiście ukrywano przed nami widoczną kopułę Firmamentu?

A może cała heca z Antarktydą i NAZI to farsa? Przecież nie mamy żadnych dowodów poza zawsze kłamiącymi mediami, podobnie jak w przypadku płaskiej ziemi oraz rzekomych podróży na księżyc.

Skąd wiemy o podróży Krila z rosyjskiego kościoła ortodoksyjnego? Z mas mediów, ponieważ jakieś osoby z rządu go tam sfilmowały.

Podobnie jest z podróżą Johna Kerry'ego czy inne wydarzenia.; Mamy to z zawsze kłamiących mediów, ponieważ nikogo z zewnątrz tej kabały tam się nie wpuszcza. Może Kril został sfilmowany w Rosji!?

Film o Antarktydzie, który wzbudził moje podejrzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=zduK8DaFro0.

Czyżby mas media kłamały i filmowały Johna Kerry'ego i Krila abyśmy snuli teorie konspiracyjne?


Admirał Bird także jest pokazywany i nikt tych informacji nie blokuje! Ale na temat papieża niewiele można znaleźć.

Nie mówię że wierzę w taką czy inną Antarktydę ale staram się wyjaśnić, że żadne informacje w tym temacie nie są wiarygodne i każda spekulacja jest bardzo możliwa.

Po raz ponowny możemy się przekonać, że jesteśmy jeszcze bardziej oszukiwani niż kiedykolwiek przedtem. Internet ukazuje nam prawdy w stylu wzrastających ilości wojsk NATO w Polsce o czym media raczej nie mówią a ukryć się tego nie da.

Ale informacje z Antarktydy są tak wiarygodne z mas mediów jak informacje o lotach kosmicznych i lotach na księżyc.

Niczego nie możemy sprawdzić czyli mogą nam ukazywać jak najbardziej karkołomne i zarazem kłamliwe historie.

Nie mam wątpliwości, że tak się dzieje i być może już nastąpił okres masowego zwiedzenia, a my o tym jeszcze nie wiemy.

Sytuacja z Izraelem jest najbardziej interesująca ale nie miejmy zaufania w news ponieważ mas media ZAWSZE kłamią, ponieważ są narzędziem szatana.

Ma się pojawić podobno mesjasz żydowski i to może być interesujące, ale Chrystus nas wyraźnie ostrzegł:


Mat 24:29 A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebieskie będą poruszone. 30 I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.



Przestroga przed fałszywymi mesjaszami. jeżeli nasz Król ukaże się na niebie i cały świat go zobaczy, nie tylko gdzieś nam na Ukrainie czy w Izraelu, to będzie rzeczywiście On. Dlatego nas w taki dosadny sposób ostrzegł.


Mat 24:44 Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.



Przyczyną będzie i już jest. Najwidoczniej już nastąpiło masowe zwiedzenie, zwłaszcza w ostatnich miesiącach z Trumpem na czele.

Oni zaskoczą nas, ale ich i nas zaskoczy sam Bóg!!!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
polskapaw
Liczba postów : 190
Join date : 27/03/2015

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

10th Styczeń 2017, 15:30
Message reputation : 0% (1 vote)
ciekawa hipoteza http://detektywprawdy.pl/2017/01/10/film-gwiezdne-wojny-ujawnia-technologie-antychrysta-i-wizerunek-bestii-podmiana-twarzy-w-czasie-rzeczywistym/

„Pojawiła się nowa technologia umożliwiająca zamianę twarzy zwana „twarzą w twarz”. Można nagrać video człowieka występującego w telewizyjnym serwisie informacyjnym a następnie inny człowiek, który nagra swoją twarz, może wypowiedzieć wszystko co zechce, jednocześnie przekształcając strumień video tak, że będzie wyglądało to dosłownie tak jakby George Bush albo Władimir Putin mówił to co zechce ten człowiek. W ten sposób można nawet po śmierci tych ludzi pokazywać całemu światu, że oni żyją i komentują najnowsze wydarzenia światowe…”

...I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii. (Obj.Jana)

Jest to chyba bardziej logiczne niż gadający i ruszający ustami obraz wiszący na ścianie. Chociaż jedno i drugie może będzie wykorzystane.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

11th Styczeń 2017, 15:04
thewordwatcher napisał:

Jeżeli spojrzymy na filmy o Antarktydzie, widzimy znane nam wszystkim zdjęcia olbrzymich lodów, ale... czy to są na pewno zdjęcia z Antarktydy?

Kto je zrobił, kiedy i w jakim celu opublikował? Podobno są to zdjęcia z północy, z Grenlandii i okolic bieguna północnego.

Natychmiast skojarzyłem inne  'fakty' i praktycznie jest to możliwe. Władze trzymają ochronę Antarktydy i nawet nie dopuszczają nawet do obejrzenia owych lodów tylko strzelają.

Czyżby rzeczywiście ukrywano przed nami widoczną kopułę Firmamentu?

A może cała heca z Antarktydą i NAZI to farsa? Przecież nie mamy żadnych dowodów poza zawsze kłamiącymi mediami, podobnie jak w przypadku płaskiej ziemi oraz rzekomych podróży na księżyc.

Skąd wiemy o podróży Krila z rosyjskiego kościoła ortodoksyjnego? Z mas mediów, ponieważ jakieś osoby z rządu go tam sfilmowały.

Podobnie jest z podróżą Johna Kerry'ego czy inne wydarzenia.; Mamy to z zawsze kłamiących mediów, ponieważ nikogo z zewnątrz tej kabały tam się nie wpuszcza. Może Kril został sfilmowany w Rosji!?

Film o Antarktydzie, który wzbudził moje podejrzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=zduK8DaFro0

No właśnie..a co jeśli cała ta Antarktyda to jeden wielki wymysł, mający na celu ukrywanie krańców ziemi, gdzie wody sklepienia łączą się z wodami na ziemi???

To byłoby w pełni zrozumiałe, standardowe odwracanie kota ogonem, jak to u szatana w zwyczaju.

Wszyscy patrzą na Antarktydę, jak na niezbadaną tajemnicę, a mało kto zwraca uwaga na to, co dzieje na Arktyce.

Czy jest jakiś logiczny powód takiej mistyfikacji? Myślę, że tak!

Jeśli podejrzenia Henryka są prawdziwe, mamy ciekawą hipotezę, która łączy się z oczywistym faktem...

Na Arktyce jest wejście do otchłani!!

To tłumaczyłoby kłamstwo istnienia Antarktydy, oraz zabezpieczenie rejonów Arktyki.

I znane osobistości mogły równie dobrze odwiedzać ją, aby tam kontaktować się z upadłymi, czyli bestią z otchłani...a co jeśli bestia jest już na wolności i szykuje się jej wejście na arene światową i to właśnie na Arktyce czynione są przygotowania???
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

1st Luty 2017, 10:49
Message reputation : 100% (1 vote)
pojawił się kolejny przerażający w skutkach rytuał

BLOOD OVER INTENT

podpis krwią aby dostać się do Królestwa Bożego!!! affraid affraid

https://www.youtube.com/watch?v=X2POKk8XoMo

https://www.youtube.com/watch?t=3m47s&v=kgudQs_Qeuc&feature=youtu.be&app=desktop

Zobaczcie, to jest forma wyczekiwania na Królestwo Boże czyli odwrócenie uwagi od tego co najistotniejsze czyli wiara i przestrzeganie Bożego Prawa zrobili ludziom pozorną furtkę do Królestw Bożego zwodząc ich prostym zabiegiem oddalając tym samym od Boga.

Najwidoczniej zrobiło się głośno o Królestwie Bożym na ziemi, informacja jest nie do powstrzymania więc wymyślono sprytny zabieg zwodzący ludzi.

Składając podpis krwią zawiązują pakt, ale nie z naszym Bogiem ! To droga na zatracenie.

Tym razem lucek wykazał się wielkim sprytem, aby zwieźć masy i odciągnąć ludzi od Boga w jego imieniu!! Evil or Very Mad

Zasięg będzie globalny i masowo będzie się rozprzestrzeniał dzięki internetowi. Wielu ludzi nieuwiadomione może pójść na zatracenie.

Bóg wie że są dobrzy ludzie zwiedzeni w Imię Jego. Nie robią tego w złej woli.
Bóg jest Sprawiedliwy ale Miłosierny może wiec wziąć to pod uwagę.

To jest zmasowany atak także na Lud Boży i może to dotknąć źrenicy oka i Bóg zareaguje.

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

1st Luty 2017, 13:50
Przecież to nic innego jak cyrograf i zezwolenie na demoniczne działanie affraid

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7445
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

1st Luty 2017, 15:24
To dzieje się od kilku miesięcy i już pisałem o tym podając ten sam film. Jest to rzeczywisty ale zakamuflowany cyrograf z szatanem i ludzie nie zdają sobie z tego sprawy.

Jest to bardzo niebezpieczne działanie i jeszcze nie dotarło do Polski. Na szczęście...

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

8th Marzec 2017, 09:57
Nowy rodzaj kościoła w Polsce dla " przebudzonych " .

Kościół Boży w Toruniu.

https://chnnews.pl/kraj/item/3741-to-reklama-kosciola-w-toruniu-pisza-co-ich-rozni-od-kosciola-rzymskokatolickiego.html

Z tej strony skopiować treści nie można, ale streszczę :

- mówią o bałwochwalstwie
- negują spowiedź przez kapłanów
-znoszony celibat
- wszystkie chrzty, wesela etc. sa nieodpłatne

Brzmi pięknie ? Ale jak zobaczymy, wszystko jest poparte Pawłowizną .

http://www.kosciolbozytorun.com/

No i oczywiście Zbawienie jest z łaski.. a nie z uczynków !

Jeśli teraz spojrzymy na ludzi którzy częściowo poznają prawdę.. ale dalej siedzą w bagnie Pawłowizny jak DP i jego czytelnicy, jest to doskonale miejsce dla takich ludzi, wszyscy będą chodzić cieszyć się i chwalić Boga, i każdy będzie sobie powtarzał jaki Bóg jest wspaniały i miłosierny... trwając dalej w grzechu i nie ćwicząc samych siebie...

Wielu ludzi widzi obłudę kościoła, ale mało kto rozumie zwiedzenie Pawła... taki kościół jest jak słodki miód na zagubione dusze... tyle że niestety zatruty jadem który zabija powoli bounce

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

8th Marzec 2017, 10:00

Pismo Święte
Wierzymy, że całe Pismo Święte jest natchnione przez Boga. Ono jest naszym ostatecznym autorytetem.
2Tm 3,15-17


Bóg
Wierzymy, że jest jeden prawdziwy Bóg, który stworzył cały wszechświat. 1Kor 8,6
Wierzymy w Trójcę czyli wierzymy że wszechmocny Bóg jest równocześnie Ojcem, Synem, i Duchem Świętym. Oni są jednym. Znaczy to, że Ojciec, Syn i Duch Święty to jeden Bóg. 1J 5,7; 1Tm 3,16 ; 1J 5,20


Grzech
Wierzymy, że przez upadek Adama i Ewy grzech i śmierć przyszły na całą ludzkość. Rz 5,12; 1Kor 15,21-22
Wierzymy, że każdy stanie przed Bogiem na sądzie. 2Tm 4,1; Kaz 12,14
Wierzymy, że zapłatą za grzech jest śmierć. Śmierć zawiera też drugą śmierć, czyli wieczne i literalne Piekło, które jest konkretnym i realnym miejscem. Rz 6,23; Obj 21,8; Ps 9,18


Jezus Chrystus
Wierzymy, że Jezus Chrystus jest Bogiem objawionym w ciele. 1Tm 3,16; J 1,1; 1J 5,20
Wierzymy, że Jezus umarł na krzyżu po to, aby zbawić grzeszników i odkupić ich od potępienia. 1Tm 1,15; Gal 3,13
Wierzymy, że Jezus Chrystus jest jedynym pośrednikiem między Bogiem i ludźmi. 1Tm 2,5; 1J 2,1; J 14,6


Zbawienie
Wierzymy, że zbawienie jest z łaski Bożej, a nie z dobrych uczynków. Ef 2,8-9; Tt 3,5; Rz 11,6
Wierzymy, że odpuszczenie grzechów jest możliwe tylko przez wiarę w imię Jezusa Chrystusa. Dz 10,43; 1Jn 1,9; 2,12
Wierzymy, że każdy aby być zbawionym, musi narodzić się na nowo z Ducha przez słowo Boże. Jn 3,3-5; 1Pt 1,18; Jn 1,12


Chrzest
Wierzymy, że każdy nowo narodzony wierzący powinien został ochrzczony przez zanurzenie jako symbol śmierci i zmartwychwstania do nowego życia. Mt 28,19-20; Dz 10,43-47; Rz 6,1-4.


Uświęcenie
Wierzymy, że człowiek wierzący jest powołany do świętości i do odstąpienia od zła i od grzechu. Ef 2,10; 2Tm 2,19; 1 Pt 2,11; 1Tes 5,22
Wierzymy, że zbawienie jest wieczne. Wierzący mogą stracić korony i nagrody, ale on sam jest zachowany przez Chrystusa. J 10,27-29; Rz 8,31-39; Flp 1,6; 1Kor 3,11-15; 2J 1,8


Przyszłość
Wierzymy, że Jezus przygotuje miejsce dla swoich w niebie i, że w każdej chwili On może przyjść by pochwycić wszystkich zbawionych do Siebie. J 14,6; Flp 3,20
Wierzymy, ?e Jezus wróci na tę ziemię, aby królować w Jerozolimie przez 1000 lat. 2Tm 4,1; Obj 20,1-7


Normalnie jakbym czytał DP Rolling Eyes

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

8th Marzec 2017, 10:03
Zobaczmy ten fragment Very Happy

Wierzymy, że każdy stanie przed Bogiem na sądzie. 2Tm 4,1; Kaz 12,14
Wierzymy, że zapłatą za grzech jest śmierć. Śmierć zawiera też drugą śmierć, czyli wieczne i literalne Piekło, które jest konkretnym i realnym miejscem. Rz 6,23; Obj 21,8; Ps 9,18

Jak można stanąć przed sądem skoro każdy jest zbawiony z łaski Very Happy


Powiedzmy, że ktos nigdy w Boga nie wierzył ,bo nawet go nie poznał.

Staje taki osobnik przed sądem... ma zostać skazany za niewiarę... ale przecież zobaczył Boga... więc już wierzy... czyli już sąd niepotrzebny affraid lol!

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Sponsored content

Zwiedzenie - czasy ostateczne Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach