Zwiedzenie - czasy ostateczne

+17
Łukasz.s
Tomaso
Iraeneus
Bushi
Andrzej
huberkinky
efraimita
Cyryl
Henry Kubik
Liksar
Lotion
polskapaw
Aleksander
lusia
Odrodzony
Obserwator
Olo
21 posters
Go down
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

8th Marzec 2017, 15:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Muszę ponownie zabrać głos w tej ważnej sprawie.

Bracia i siostry... uwierzcie w OLBRZYMIĄ moc kontroli umysłów!

To jest bardzo trudny temat i zdecydowana większość ludzi, nie tylko Chrześcijanie nie ma zbyt wielkiego pojęcia i owej mocy i uścisku kontroli naszych umysłów.

Nasienie węża doskonale to zna i wykorzystuje je przed nami i wpadamy w wiele pułapek z tego właśnie powodu.

Pierwsze materiały o Pawle czytałem około roku 1995, jak tylko otrzymałem Internet.


Przeczytałem dwa czy trzy artykuły, niezbyt wielkiej jakości ale było kilka ładnych sygnałów, że coś z Pawłem jest nie w porządku.

Nie pamiętam dokładnie kiedy napisałem pierwszy artykuł ale było to chyba 3 a może 4 lata temu.

Zacząłem po tych artykułach dogłębniej studiować jego 'dzieła' i nadal znajdujemy coraz więcej dowodów na satanizm Pawła.

Czyli zajęło mnie to ładnych parę lat ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że takiej jakości artykułów, jakie są ju ż dostępne czy moje czy innych braci to wtedy jeszcze nie było.

Ale nawet największa jakość nie ma łatwego zadania w rozbijaniu kontroli umysłów.

Czy myślicie że było mnie łatwo napisać takie artykuły i praktycznie, jak mnie oskarżają, wyrzucić do kosza większość Nowego Testamentu?

Sporo ludzi uznało mnie za heretyka i odwróciło się ode mnie i... nie było to łatwe.

Dzisiaj jest dużo łatwiej. Z ziemią płaską było nieco lepiej ale także nie było to dla mnie łatwe.

Ale dlaczego o tym piszę?

Po prostu nie spodziewajmy się, że po kilku nawet mocnych dowodach wszyscy będą się nam rzucać na szyję i serdecznie dziękować za otwarcie ich oczu.

Niektórzy czy nawet większości zrozumie to i do nich dotrze także po kilku latach!

W jakim stanie są ci ludzie przez te lata? Skazalibyśmy ich na śmierć z ręki Boga!?

Prorocy zapowiedzieli, że większość z nas dopiero na pustyni otworzy swe oczy i ze będziemy się wstydzić bardzo swoich postępków. W szczególności dotyczy to bałwochwalców.

I to jest główna przyczyna przykazania:

Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni!


Zaczyna nabierać znacznie większego sensu, prawda?

Jest wielu ludzi szukających Prawdy, wielu to czyta ale nie spodziewajmy się za wiele i co najważniejsze - nie osądzajmy ich.

Wiem, że często trudno się powstrzymać, ale zadajmy sobie pytanie na temat jakiegoś blogu czy witryny - na jakim etapie poznania jest ten człowiek?

Na ile się obudził? Czy w ogóle zaczyna poznawać czy jeszcze niego czas nie nastał?

Czy widzimy wyraźnie, ze nie jesteśmy w stanie ocenić niczyjego poziomuz tych właśnie względów?

Wiedząc to starajmy się zrozumieć innych ludzi i nie tytułujmy ich w nie braterski sposób, nawet, kiedy nas szkalują. Nie jestem także święty w tych sprawach właśnie przed kilkoma minutami przeczytałem posty Liksara i w tym momencie rozpoznałem dokładniej ten wielki problem naszej uległości wobec wpojonej nam wiedzy.

Także jestem winny wielu niepotrzebnych ocen czyjegoś postępowania i powinniśmy za wszelką cenę się od tego powstrzymywać.

Tak jesteśmy stworzeni i to ma bardzo ważny cel w oczach Boga. Jako owce Boże, jeżeli nam wpoi się umiłowanie do Prawa, do Prawdy, do Boga, do właściwego postępowania przez... kilkadziesiąt lat, to żaden szatan nie będzie nas w stanie zwieść.

Czyli będziemy doskonali. Ale w chwili obecnej, wiedząc, ze proroctwa zapowiadają wzięcie na pustynię mnóstwa bałwochwalców, którzy zaczną dopiero wtedy się wstydzić swego postępowania, czyż dzisiaj nie powinniśmy nieco złagodzić nasze postrzeganie tych, którzy nadal cytują Pawła?

My nie możemy tych ludzi sądzić i nie mamy zielonego pojęcia o ich wewnętrznych walkach z takimi czy innymi problemami czy... dogmatami.

Czy są to szatańscy agenci? Niektórzy na pewno nimi są, ale my tego nie wiemy aczkolwiek możemy to podejrzewać.

Nie atakujmy ich w drastyczny sposób i nie miejmy im tego za złe. Dlatego właśnie Chrystus powiedział Piotrowi, że musi wybaczyć bliźniemu nie 7 razy ale 77 razy!

Dopiero po poznaniu głębiej naszych reakcji zdajmy sobie sprawę z tego, że inni także, oczywiście nie wszyscy, będą to w końcu poznawać i rozumieć.

Jesteśmy jak owce i musimy mieć Pasterza.

Ale szatan to wykorzystuje przeciwko nam.


Nie mam na myśli nie pisania i nie pokazywania coraz nowszych dowodów na błędy doktrynalne.

Ale powstrzymajmy się od bezpośredniego osądzania innych, którzy być może jeszcze tego, co my widzimy nie dostrzegają a... mogą być już blisko.

Czyli budujmy się wzajemnie, budujmy także innych i nie tratujmy ich jako skazanych na śmierć przez Boga.

W ten sposób pogarszamy ich ewentualny progres.

Poznajemy wiele nowych rzeczy i rozumiemy wiele. Ale wiemy, że jeszcze wczoraj byliśmy tacy sami. Ze mną włącznie. Czasami mnie także ponosiło w wielu kwestiach, ale... naśladujmy Chrystusa i pozostawmy sąd Jemu oraz Ojcu!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 27
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

8th Marzec 2017, 15:43
Żeby nie było, to nie był atak. A po prostu temat to " zwiedzenie - czasy ostateczne" .

Paweł wyłania się na naprawdę duże zwiedzenie i podałem przykład że zaczynają powstawać kościoły które częściowo głosza prawde...
ale daje bazują na Pawle i zbawieniu z łaski, i podałem przykład DP ponieważ jest to bardzo podobna grupa ludzi jak ten kościół (oraz bardzo dobrze znany temat dla czytelników , ) którzy pomimo tego że mówią o bałwochwalstwie etc

( chociaż już bałwochwalstwo nie istnieje, bo prawo przecież nie istnieje ! ) to dalej forsują Pawła pomimo sprzeczności.

Na każdego przyjdzie pora, i każdy wcześniej czy później zrozumie masę tych kłamstw które Nam wpojono za młodego.

Ja mam ogromną nadzieje, że większość Pawłowców zobaczy w końcu jak sprzeczne są słowa Boga i Pawła.


Nie oceniam, i nie mi to robić. Pokazuje tylko kolejne wyłaniające się zagrożenie na podstawie zbawienia z łaski bounce

A jeśli nawet ktoś forsuje nauki złego, pomimo tego, że nie ma poznania i może kompletnie nie rozumieć że robi coś złego.

To powinniśmy o tym ostrzegać.
ponieważ nawet nieświadomie może zwodzić wielu ludzi .

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Aleksander
Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

8th Marzec 2017, 17:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Ostatnio doszedłem do takich wniosków że pawłościański tok myslenia to nie tylko w kwestiach Boga działa.

Postawa daj bo mi się należy tak ogromna część społeczeństw funkcjonuje, mam na mysli wszelkie opieki społeczne zasiłki itd.

Człowiek pracujący jest szkalowany przez podatki człowiek chcący czynić dobro i trzymać się przykazań Ojca również.

Pawłościanstwo weszło w każdą dziedzine życia po prostu cokolwiek ci się należy i już włącznie ze zbawieniem. Na nic nie trzeba pracować a potem frustracje i samobójstwa, bo na jedzenie i czynsz trzeba zapracować a u Boga trzeba przynajmniej być przyzwoitym człowiekiem i przynajmniej nie czcić bałwanów i za cudzymi kobietami nie oglądać, tak to działa moim zdaniem. Zwiedzenie maksymalne moge powiedzieć że jak inni forumowicze pokazywali rozmowy np z żydami to oni niby negowali pawła ale łaska się liczy.
Moim zdaniem jeszcze wszystkiego nie odkryliśmy ale pawłościaństwo zasiało w każdej dziedzinie życia człowieka bagno. Bagno w postaci postawy oczekującej i leniwej.

Na pocieszenie jest jednak dużo ludzi którzy mimo wszystko znają zasady podstaw ekonomi i prawa Boga. Boże Ojcze najświętszy dopomóż swoim pracownikom. Pozdrawiam
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

8th Marzec 2017, 21:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja pomimo ataku na mnie Detektywa Prawdy, nie żywię urazy do niego.... ale wprost przeciwnie.

Dzięki Piotrowi zrozumiałem kilka spraw i dalsze moje prace opisuje w tym temacie:

https://zbawienie.forumotion.com/t276-sprawa-lutra-czyli-moja-polemika-z-detektywem-prawdy

Moim zdaniem paradoksalnie Piotr, dzięki zaatakowaniu mnie personalnie, zmusił mnie do głębszych przemilczeń.

W pewnym sensie Piotr ma racje, jak każdy mam skłonności do pychy i muszę się pilnować.

Jestem tylko słabym, omylnym i grzesznym człowiekiem więc nie chowam urazy do Piotra.

Uważam też, że blog Piotra to nadal cenne źródło wielu informacji i cenię jego pracę.

Spór z Piotrem traktuję jako trening siłowy.... czyli muszę powstrzymać swoje negatywne emocje a skupić się poszukiwaniu prawdy.

Domyślam, że Piotr w życiu prywatnym realizuje wiele przepisów prawa  Bożego. Jest człowiekiem który jak każdy czasami puszczają emocje.... ale no cóż mi w życiu też czasami nerwy puszczają dlatego powinniśmy przebaczać sobie.
avatar
Aleksander
Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

9th Marzec 2017, 09:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Otóż to nikt po za Bogiem nie ma wyłączności na prawdę, fajnie Cyryl że się nie gniewasz na Piotra mam nadzieje że i on nie żywi urazy do Ciebie bo Ty z nim najintensywniej z forum dyskutujesz. Łaski Boga nie można wykluczyć ale moim zdaniem działa to na zasadzie "pracuj przestrzegaj przykazań zrezygnuj z grzechu wtedy mogę coś darować" . Po za tym gdyby Bóg łaskawie nie zainterweniował nie jeden raz w czasach Mojżesza i proroków to ani Piotr ani my nie moglibyśmy sobie urządzać tego typu dyskusji.

A co do listów Pawła to one są niekorzystne dla ludzi i robią dużo zamieszania w naprawdę prostych kwestiach. I jak pisałem jakaś forma łaski działa u Boga ale napewno nie na zasadzie pawłowej , po za tym przeklinanie zakonu przez pawła to już jest szczyt bluźnierstwa i jego listy powinny trafić do kosza a kosz z nimi do spalarni.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 27
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

20th Marzec 2017, 16:32
Fajne podsumowanie zlepek ostatnich filmów które nam serwują, ktoś nazwał to filmem o Anuaki :



_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

12th Czerwiec 2017, 09:16
Zobaczmy to info i zwróćmy uwagę kto je rozpowszechnia:

onet pl napisał:[size=50]Masońska przepowiednia o trzech wojnach światowych
[/size]
W 1871 r. amerykański poeta, oficer i wolnomularz Albert Pike napisał list, w którym nakreślił plan trzech wojen światowych. Dwie z nich udało mu się przewidzieć z dużą dokładnością. Kluczową rolę w trzecim ogólnoświatowym konflikcie odegrać ma według niego islam oraz "grupki wywrotowców".
[size=14]Udostępnij




[/size]



192
[size][size]

Skomentuj

Komentarze
[/size][/size]



8




Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Gw-ktkqTURBXy9jMzVjZTQxOTVlYjEwYTAwMWU5NWMxZGU4MGY0MjBiYi5qcGVnkpUDACPNA-jNAjKTBc0DIM0Bwg


Kilka lat temu w sieci zrobiło się głośno o przepowiedni, której autorem miał być kontrowersyjny Albert Pike (1809-91) – amerykański żołnierz, poeta oraz wysokiego stopnia mason. W liście z 15 sierpnia 1871 r. skierowanym do swojego przyjaciela – włoskiego masona i rewolucjonisty Giuseppe Mazziniego, Pike opisał kulisy trzech wojen światowych.


Pierwsze dwie części jego przepowiedni (czy raczej prognozy) sprawdziła się. Preludium do III wojny światowej, w której główną rolę odegrać mają tajne stowarzyszenia oraz muzułmanie, być może rozgrywa się na naszych oczach. Celem konfliktu ma być zburzenie dotychczasowego ładu, a także zniszczenie chrześcijaństwa – twierdził Pike.

Dwie pierwsze wojny

Choć Albert Pike jest dziś nieco zapomnianą postacią, w drugiej połowie XIX w. było o nim bardzo głośno i to z kilku powodów. Ciągnęła się za nim zła sława wywrotowca – człowieka dążącego do rozbicia Stanów Zjednoczonych na mniejsze państwa. Przez potomnych uznawany był on również za satanistę i zbrodniarza wojennego, dopuszczającego się rabunków i gwałtów. Choć wielu z tych zarzutów nie potwierdzono, faktem jest, że Pike dosłużył się stopnia generała w Armii Stanów Skonfederowanych, a ostatni okres życia poświęcił na reformowanie rytu loży masońskiej, do której należał.

Przez lata Pike utrzymywał też kontakt z przyjaciółmi z Europy. Jednym z nich był Giuseppe Mazzini – prawnik i dziennikarz nazywany w Italii "Ojcem ojczyzny", ponadto aktywny mason.

Z listu Pike’a do Mazziniego pochodzić ma tajemnicza "prognoza" zapowiadająca wielkie światowe konflikty i podkreślająca rolę, jaką mają odegrać w nich tajne stowarzyszenia.

"Pierwsza wojna światowa musi się rozegrać, by iluminaci obalili carat w Rosji i stworzyli z tego kraju fortecę ateistycznego komunizmu. Antagonizmy wywołane przez iluminacką agenturę między Niemcami i Brytyjczykami będą motorem napędowym wojny. Pod jej koniec zostanie zbudowany komunizm w celu zniszczenia innych rządów i osłabienia wpływów religii" – zapowiadał Pike.

Historycy spieraliby się zapewne z jego opinią, dopatrując się w ruchu bolszewickim inspiracji niemieckich, a nie iluminackich. Prawdą jest natomiast, że końcówka I wojny światowej przyniosła w Rosji rewolucję, której rezultatem było przejęcie władzy nad krajem przez frakcję Lenina.

Skąd Pike wiedział o tym prawie 50 lat wcześniej? Tego nie wiadomo. Jeszcze ciekawsze rzeczy miał on do powiedzenia na temat II wojny światowej.

"Musi ona wybuchnąć, by zniszczony został nazizm i by (…) powstało niezależne państwo Izrael w Palestynie. Podczas II wojny międzynarodowy komunizm musi umocnić się na tyle, by zbalansować wpływy chrześcijaństwa, które zostaną ograniczone (…) do czasu, aż będziemy mogli wykorzystać je w społecznym kataklizmie w czasach ostatecznych" – pisał mason.

Ostatnie zdanie, nieco enigmatyczne, odnosi się do planu, który ma być zrealizowany podczas III wojny. Analizując słowa Pike’a można dojść do wniosku, że był on jednym z architektów nadchodzącego przewrotu. Dziwi również, skąd znał on termin "nazizm", który pojawił się dopiero kilka dekad po jego śmierci. Zwolennicy teorii spisku odpowiadają, że Pike był ich zdaniem członkiem stowarzyszenia sterującego losami ludzkości, mającego "plan historii" na najbliższych kilka dekad.

III wojna według masona

Źródeł trzeciej wojny, która podkopie fundamenty światowego ładu, Pike upatrywał w konflikcie między Izraelem a światem muzułmańskim.

"Wojna ta musi być prowadzona w taki sposób, by islam i państwo Izrael wzajemnie się unicestwiły. W tym czasie w innych społeczeństwach, podzielonych odnośnie tej sprawy (tzn. konfliktu na Bliskim Wschodzie – przyp. aut.) pojawią się nihiliści i ateiści, którzy wywołają wielką społeczną katastrofę, jaka doprowadzi narody, po pierwsze, do zupełnego ateizmu, a po drugie do barbarzyństwa i krwawych przewrotów" – pisał.

Ale to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że ludzie – zmęczeni zarówno starym porządkiem, jak i rewolucją, będą szukać alternatywnych dróg rozwoju.

"Wszędzie na świecie obywatele, zmuszeni do obrony przed rewolucyjnymi mniejszościami, będą prześladować tych niszczycieli cywilizacji. Wielu ludzi, rozczarowanych chrześcijaństwem (…), nie wiedząc, gdzie skierować swoje dziękczynienie, przyjmie nauki Lucyfera, którego doktryna ujrzy wtedy światło dzienne. Efektem tego będzie ruch, który unicestwi zarówno chrześcijaństwo, jak i ateizm" – pisał Pike.

To niestety wszystko, co miał do powiedzenia.

Czy to trafna geneza potencjalnego ogólnoświatowego konfliktu? Sprawa pozostaje dyskusyjna, tak samo jak wiarygodność tych prognoz. Okazuje się bowiem, że choć list oficera-masona jest często cytowany, nikt nie potrafi powiedzieć, gdzie znajduje się jego oryginał. Osobą, która wzmiankowała go w swoich książkach był komandor William Guy Carr (zm. 1959) – kanadyjski marynarz i pisarz, jeden z pierwszych autorów poruszających temat teorii spiskowych i tajnych stowarzyszeń, przez wielu uważany za popularyzatora poglądu, że "za wszystkim stoją masoni".

Teorie Carra oscylują wokół globalnego ruchu rewolucyjnego, który uznawał on za narzędzie w rękach antychrześcijańskich tajnych stowarzyszeń pociągających za sznurki w światowej polityce i biznesie. List Pike’a do Mazziniego zacytował on m.in. w książce "Szatan: książę tego świata", ale nie podał konkretnych informacji na temat jego pochodzenia. Sugeruje się, że Carr dowiedział się o jego istnieniu od pewnego południowoamerykańskiego księdza zajmującego się historią masonerii. Inne pogłoski mówiły, że list ten swego czasu znajdował się w zbiorach British Museum, skąd zniknął w dziwnych okolicznościach. Instytucja ta zaprzeczyła jednak, by kiedykolwiek go posiadała.

Inna sprawa, że z dzieł Pike’a wyłaniają się zupełnie odmienne poglądy na religię, politykę i cywilizację niż te zaprezentowane w "przepowiedni". Twierdził on na przykład, że nadrzędną zasadą, którą powinno respektować każde państwo jest samostanowienie jednostki. Krytykował jednak demokrację, nie widząc różnic między nią a tyranią.

"Dwie formy rządzenia sprzyjają narodzinom fałszu i oszustwa. Tam, gdzie panuje despota, ludzie stają się fałszywi, chciwi i podejrzliwi niczym niewolnicy bojący się bicza. W demokracji ludzie są tacy sami (…) tyle że kieruje nimi rządza zdobycia bogactwa" – twierdził, nie wspominając w żadnym z zachowanych pism o III wojnie światowej.

Ta jest z kolei koncepcją obecną w wielu przepowiedniach. Zapowiadał ją m.in. Mitar Tarabić (zm. 1899) – serbski ludowy profeta, który twierdził, że III wojna będzie demonstracją nowych broni i że ominie ona tylko "kraj oblany dookoła wodami, tak wielki jak Europa". Z kolei bawarski jasnowidz Alois Irlmaier (zm. 1959) zapowiadał nadejście wielkiego konfliktu, który rozpęta "wojskowa kolumna ze Wschodu" niosąca śmierć i pożogę. Podobne apokaliptyczne wizje miewał też o. Czesław Klimuszko (zm. 1980) – franciszkanin znany z daru jasnowidzenia, który dodatkowo, zdaniem interpretatorów, miał przewidzieć konflikt z islamem.

Niezależnie od tego, czy III wojna dopiero wybuchnie czy, jak twierdzą niektórzy, już trwa w postaci mniejszych konfliktów, pewne jest, że przyniesie ona ludzkości regres cywilizacyjny. Albert Einstein ujął to w następujących słowach: "Nie wiem, jakich broni będzie się używać podczas III wojny światowej, ale IV odbędzie się na kije i kamienie…".

http://strefatajemnic.onet.pl/przepowiednie/masonska-przepowiednia-o-trzech-wojnach-swiatowych/vqm0m7
O tym planie mówi znany you tuber (ponad 311 tys subskrycji):



Co to może oznaczać???
Bardzo wiele.
1. Ten plan jest bardzo znany i oficjalne media chcą ją ośmieszyć, w myśl zasady "nie możesz pokonać wroga to się do niego przyłącz'.
2. Plan 3 wojen powoli staje się nierealny do realizacji. Zauważmy jedno, coraz więcej mediów pokazuje, że czołowi politycy odpowiedzialni za przyjmowanie milionów uchodźców to masoni. Plan 3 wojen pokazany w onecie zwala winę nie na upadłych ale na masonów. Czyli masoni iść mogą na odstrzał. Sam plan jest tak skonstruowany, że może być lekko zmodyfikowany. Zamiast kultu Lucyfera może być kult Bestii. Chabad przejmuje stery w realizacji tego planu. Trzy religie czyli judaizm, chrześcijaństwo i islam zostaną zniszczone ale w inny sposób. Bogusław Wolniewicz wspominał o konieczności sojuszu chrześcijaństwa (które stworzył Paweł) z judaizmem przeciwko islamowi. Sojusz oznaczałby by połączenie czyli de fakto zniszczenie tych religii zaś zniszczony zostałby by tylko islam. Zobaczmy Marian Kowalski w którymś z wywiadów powiedział, że po chrześcijaństwie Europie potrzebna jest nowa idea. 
Ciekawe co z tego wyniknie
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

12th Czerwiec 2017, 11:26
Message reputation : 100% (1 vote)
Istnieje nadal groźba zwiedzenia z zupełnie innej strony. Nie myślę, że ją można wykluczyć. Znana nam operacja Blue Beam.

http://www.zbawienie.com/bluebeam.htm

Jeden z pierwszych artykułów na zbawienie.com. Rok 2006! :-)

Przyszło mnie dzisiaj do głowy, że tzw. chemtrails mogą zdecydowanie służyć, jako nośnik czy ekran do wyświetlania obrazów. W czystym powietrzu tego nie da się zbyt dobrze wyświetlić.

Nie wiemy co nam mogą pokazać, czy UFO, czy alienów, czy 'rzeczywistego' mesjasza czy cokolwiek innego. Być może Bestię jako naszego 'zbawiciela'.

Jedno jest pewne i warte zapamiętania.

Powiedzmy, że widzimy Isusa Mesjasza na niebie a nawet do nas mówi. Jak rozpoznać czy jest to Isus prawdziwy czy fałszywy!?

Głownie można będzie to rozpoznać po reakcji Żydów oraz mediów. Jeżeli będą oni wszyscy za, to jest fałszywy Chrystus czyli Mesjasz.

Jeżeli będzie to prawdziwy Isus, to nastąpi OLBRZYMI strach na całej ziemi.


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

25th Czerwiec 2017, 13:28
Message reputation : 100% (1 vote)
W moim ostatnim poście tutaj:
https://zbawienie.forumotion.com/t230p25-zwiedzenie-czasy-ostateczne

Pisałem o jednym z filmów Mariusza Szczytyńskiego i jego tezie, że podwyższający się rezonans Schumana jest efektem działania Boga, który powoduje wzrost świadomości ludzi.

Otóż jeśli tak jest to by tłumaczyło dlaczego na scenie politycznej wielu państw nagle zmieniono władzę. Szczególnie chodzi o wybór Trumpa, ale także chodzi o zmniejszanie się władzy Wielkiej Nierządnicy i przygotowanie się do objęcia władzy nad światem przez 10 króli. 

Otóż jak wzrosła świadomość ludzi to jest oczywiste, ze potężnie osłabła kontrola umysłów nad ludzkość. Obecne oficjalne mass media straciły swoją moc kontrolowania i zwodzenia ludzkości.

Dlatego upadli są zmuszeni do zastosowania t.z.w. drugiej fali satanistów typu Trump, Putin, Kaczyński i inni.

Dodatkowo na sile zyskały media internetowe i inne media, kontrolowane przez tą drugą falę satanistów. 

Dodatkowo widać wyraźnie, że owe nowe władze spełniają swoje wyborcze obietnice. Np. Pis sprzeciwia się przyjmowaniu islamistów oraz daje spore zasiłki dla rodzin.

Ponadto wielu satanistów jest szykowanych do odstrzału aby zwieść narody.

Zauważmy jedno, papież Franciszek mówił, że gra w ryzykowną grę w której ma małe szanse na zwycięstwo i oczekuje od swojego "pana" w miarę bezbolesnej śmierci. Oznacza to, że faktem staje się śmierć wielu masonów i innych satanistów aby uwiarygodnić Bestie.

Np. J.C. Juncker pije i w zasadzie na spotkaniu nawet z papieżem pozwala sobie na wiele:


Zauważmy jedno Juncer doskonale wie (w przeciwieństwie do Tuska), ze wielu obecnych polityków idzie do odstrzału. Zresztą elity o tym wiedzą doskonale. Tylko zapewne szatan oszukuje swoje ludzkie sługi, że lista polityków do odstrzału będzie krótka i oni na niej nie będą lub szykuje się dla nich podziemne schrony. 

Zobaczmy grę szachy. W niej aby wygrać partie potrafi się poświęcić nie tylko pionki ale wysokie figury. 


wikipedia napisał:Gambit – otwarcie szachowe, w którym gracz poświęca jedną lub kilka bierek, w zamian za uzyskanie lepszej pozycji. W większości gambitów poświęca się piona, lecz znane są również bardziej ryzykowne gambity, które polegają na oddaniu skoczka lub gońca.
Poprawne gambity wykorzystują przynajmniej dwie z trzech poniższych metod uzyskiwania lepszej pozycji:

  • tempo – przeciwnik traci jeden ruch na zbicie poświęconej bierki. Jeśli bije figurą, zazwyczaj musi stracić kolejny ruch na jej przestawienie, ponieważ gambitowe bierki poświęca się na polach, na których figury przeciwnika nie są bezpieczne lub są mało użyteczne. Strata tempa następuje również w przypadku, gdy pion przeciwnika po zbiciu dwóch pionów (w tym jednego gambitowego) sam pada ofiarą rozwijającej się figury.



  • aktywność – bijąca bierka jest odciągana z aktywnej pozycji, co umożliwia naszym bierkom zajęcie pól, które bez poświęcenia nie byłyby dostępne. W niektórych przypadkach utrata własnego piona ułatwia rozwój figur, zwłaszcza wież lub gońców, które zajmują aktywne pozycje w otwartych kolumnach lub diagonalach.



  • destrukcja – kosztem piona lub figury gracz stosujący gambit osłabia pozycję przeciwnika, na przykład eksponuje pozycję jego króla lub nie dopuszcza do roszady. W mniej spektakularnych przypadkach poświęcenie piona rozbija strukturę pionów przeciwnika, powodując istotne słabości pozycyjne w jego obozie.


Niektóre gambity dają przeciwnikowi możliwość wyboru – nieprzyjęcie ofiary nie prowadzi w nich do gorszej pozycji. W innych najlepszą obroną jest przyjęcie ofiary i oddanie przewagi materialnej w późniejszej fazie gry. Taką taktykę polecał Emanuel Lasker, który znalazł, między innymi, skuteczną obronę przeciwko gambitowi Evansa. Dotyczy to głównie znanych, sprawdzonych gambitów, które teoria uznaje za poprawne. W praktyce spotyka się również bardziej ryzykowne, mniej sprawdzone gambity, skuteczne przeciw słabszym szachistom, w których jednak bardziej doświadczony gracz może utrzymać przewagę materialną, stopniowo niwelując uzyskaną przez przeciwnika inicjatywę.
Słowo gambit jest pochodzenia włoskiegogambetto znaczy dosłownie nóżka, zaś zwrot dare il gambetto – podstawić nóżkę. Po raz pierwszy użyte zostało przez Ruy Lópeza w roku 1561.

Czyli każdy polityk grający w szachy ma świadomość, że może się okazać ofiarą gambitu szatana.

Jednak musimy uważnie się temu przyglądać. To, że nasza świadomość wzrosła to dobrze ale to także oznacza, że wróg stosować będzie bardziej zaawansowane metody zwodzenia nas.
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

2nd Lipiec 2017, 17:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Chciałbym poruszyć znowu temat znaku i obrazu bestii i jej możliwości zwodzenia ludzi.
Wiemy, że w czasach końca ewangelia ma być głoszona przez aniołów i ma także działać dwóch świadków.
Ale chciałbym zwrócić waszą uwagę, że nawet gdybyśmy nie mieli innej wiedzy oprócz tej którą Bóg daje nam w przykazaniach, to Bóg dał nam jedno przykazanie, które w doskonały sposób chroni nas przed zwiedzeniem mającym na celu oddać pokłon bestii. Przy tej okazji ujawnia mam się bezwzględna perfidia kościoła katolickiego, który to przykazanie usunął, co pozwala mi podejrzewać, że jest to celowe działanie nastawione przez szatana na czasy końca.

A mianowicie chodzi o drugie przykazanie:


Wj20
(4) Nie czyń  dla siebie bożka ani podobizny czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i co jest na ziemi w dole, i czegokolwiek, co jest w wodzie pod ziemią.
(5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą,
(6) A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

Bestia może się podszywać nawet za Boga i rządać od nas aby oddać cześć jej wizerunkowi. Ale Bóg w swoich przykazaniach zabronił sporządzania jakiegokolwiek wizerunku (NAWET SWOJEGO!!!!) więc dla nas jest to informacja, ze jeśli ktokolwiek rząda od nas abyśmy oddali pokłon jego posągowi lub obrazowi to to nie może być Bóg.
Przestrzeganie za wszelką cenę drugiego przykazania gwarantuje nam, że nie oddamy czci bestii i nie zginiemy z ręki Boga.
Bóg zabronił sporządzania swojego wizerunku, ktokolwiek będzie czynił inaczej, ten napewno nie jest Bogiem!!! Jak kolwiek by nas nie zwodzili to bezwzględne przestrzeganie przykazań gwarantuje nam nie tylko spokojne sumienie, ale także to, że nie damy się zwieść!!
Miejmy to na uwadze.

_________________
Iz 45, 22 Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego.
avatar
Aleksander
Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

2nd Lipiec 2017, 20:09
Tu jest mądrość Boga nic dodać nic ująć. Każda nadinterpretacja to przejaw bycia zwodziecielem albo skrajnie zwiedzonym.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

14th Grudzień 2017, 10:02
Message reputation : 100% (2 votes)
Ale chciałbym zwrócić waszą uwagę, że nawet gdybyśmy nie mieli innej wiedzy oprócz tej którą Bóg daje nam w przykazaniach, to Bóg dał nam jedno przykazanie, które w doskonały sposób chroni nas przed zwiedzeniem mającym na celu oddać pokłon bestii.

Z tym nie można się zgodzić.

Poniższe wersety to potwierdzają.

Rev 14:9 A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę,
Rev 14:10 To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.
Rev 14:11 A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.

Wzięcie znaku to nie rezultat zwiedzenia ale otwartego buntu przeciwko Bogu.


W tym momencie nikt nie będzie zwiedzony, ale wszyscy będą wiedzieli, kim jest Bóg, 2 świadków czy Bestia.

Pozostaje wojny wybór. Albo staje się po stronie szatana i otrzymuje karę śmierci za bunt, albo otrzymuje się karę od szatan i otrzymuje się życie wieczne od Boga.

.....................................................

Odkryłem chyba coś bardzo dużego i być może połączyłem pewne elementy.

Oto teoria!

Kto to są UFO, czy szaraki?

Czy są to stworzenia Boże? Na pewni nie.

Czy są to goście z kosmosu? Kosmosu nie ma i ziemia jest płaska.

Kim więc są owi UFO - ludki?

SI - sztuczna inteligencja w robotach zaprogramowanych przez upadłych.

Roboty te są kontrolowane przez demony i jest wielka ilość dowodów, że część ludzi atakowanych przez nich krzyczała ze strachu wołając Chrystusa czy Boga. W takim przypadku bractwo szatańskie wiało, gdzie pieprz rośnie, co bardzo dziwiło i dziwi do dzisiaj wszystkich badaczy UFO!

Jest wiele przesłanek o New Age i gościach z kosmosu. Jest bardzo możliwe, że przy takim wysiłku upadli z szatanem w trakcie przelewu krwi w III WŚ ukaże się po wyrzuceniu z nieba jako goście z kosmosu, którzy ZAWSZE pomagali ludziom w kłopotach. Kiedy ich oszustwo zostanie ujawnione przez aniołów oraz 2 świadków, wtedy zmienią ton i będą szkalować Boga za rzekome okrucieństwo w Potopie oraz Exodusie.

Jest wiele dowodów na takie właśnie plany. Wielu to odrzuca z powodu rzekomego bezsensu takich planów.

Problemem jest to, kim są UFO ludki!

Jeżeli to SI kontrolowana przez demony to wszystko nagle ma sens.

Upadli wyrzuceni z nieba będą pozować na UFO.

Wtedy z Otchłani wyjdzie także z SI Bestia i połączą swe siły. Wielu w coś takiego uwierzy ale Bóg pośle swych 2 świadków oraz aniołów, którzy będą ujawniali prawdę o rzekomym UFO.

Armia, która zaatakuje USA w wyroku Boga to być może będzie taka armia SI ufoludków, którzy będą dysponowali wielką bronią i będą mordować dla czystej uciechy mordowania.

To jest jedynie teoria czy nawet hipoteza, ale... wydaje się, że to ma wielki sens!

I to może być maksymalne zwiedzenie na krótki okres czasu, zanim nie pojawią się 2 świadkowie i aniołowie nie zaczną ogłaszać trzech poselstw w imieniu Boga.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

14th Grudzień 2017, 10:31

Niesamowite!

Miałem o tym tj. o relacjach ludzi porwanych właśnie przez szaraków, którzy odstępowali od tych ludzi, gdy tylko ci porwani ludzie wypowiadali w ich obecności imię Isus za chwilę napisać w odpowiedzi na to, co napisał Liksar przedstawiając filmy Transformers i inne, ale mnie Henryku uprzedziłeś!

Wprawdzie tutaj

https://zbawienie.forumotion.com/t25-reptylianie-ludzie-gady

wspomniałem już o możliwości rozwoju cybernetyki i SI w kontekście upadłych, a także o tym, jak moim zdaniem upadli próbują w ten sposób zaproponować ludziom szatańską wersję nieśmiertelności, ale w odniesieniu do demonów to również ma sens.

I choć to tylko hipoteza, to jest ona moim zdaniem wielce prawdopodobna.
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

14th Grudzień 2017, 10:51
Henryku zgadzam się w 100% , że wzięcie znamienia nie będzie rezultatem zwiedzenia i dla mnie to nie podlega dyskusji. Napisałem bardziej do tych którzy się martwią czy będą w stanie to rozpoznać, że NAWET GDYBY (!!!) miało to być rezultatem zwiedzenia, to nie damy się zwieść przestrzegając przykazań. Nigdzie nie użyłem twierdzenia że przyjęcie znamienia będzie rezultatem zwiedzenia, więc nie bardzo rozumiem z czym się nie zgadzasz? Smile
Mądrość Boga jest ponad wszystko i wyposażył nas na każdą ewentualność. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do znaku bestii i jej posągu, to wystarczy się trzymać przykazań.


Co do Twojej hipotezy, to również uważam ją za bardzo prawdopodobną. Co więcej, to tłumaczy tak dynamiczny rozwój tej technologii SI!!

_________________
Iz 45, 22 Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

14th Grudzień 2017, 12:08
Przepraszam, wyrwałem to nieco z kontekstu i nawet nie patrzyłem, kogo cytuję.

Ale napisałem to odruchowo, ponieważ wielu, niekoniecznie na forum uważa, ze wzięcie znaku 666 to rezultat zwiedzenia.

Nie miałem na myśli żadnej osoby ale przykład złego zrozumienia, nie twojego efraimito.

Kontekst twego postu świadczy o tym wyraźnie.

Dlatego ponownie przepraszam!

Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

14th Grudzień 2017, 14:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Nic się nie stało Smile
Po prostu w pierwszym momencie zwątpiłem czy nie zgadzasz się z tym, że to przykazanie chroni nas także przed zwiedzeniem.
Zgadzam się, że wielu uważa, że znak bestii będzie nam zwodniczo podstawiony. W dyskusjach też o tym slyszałem od innych i dlatego właśnie napisałem ten post.
Trzeba wyraźnie podkreślić, że Bóg nas dobrze wyposażył na czasy końca. Gdyby ktoś pod jakimi kolwiek pozorami kazał nam oddać pokłon posągowi to mamy wyraźne dobitne przykazanie, aby tego nie robić w żadnej sytuacji.
Bezwzgledne trzymanie się tego przykazania, gwarantuje nam że nie złamiemy prawa i nakazu Boga w czasach końca, nawet gdy nie wiemy o co w tym chodzi.

_________________
Iz 45, 22 Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego.
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

15th Grudzień 2017, 11:04
Henryk napisał:

Wzięcie znaku to nie rezultat zwiedzenia ale otwartego buntu przeciwko Bogu.
(…)

Ale napisałem to odruchowo, ponieważ wielu, niekoniecznie na forum uważa, ze wzięcie znaku 666 to rezultat zwiedzenia.
Link: https://zbawienie.forumotion.com/t230p25-zwiedzenie-czasy-ostateczne


Henryku, jeżeli zakładasz, że znak Bestii to będzie liczba 666 i jednocześnie jesteś zdania, że przyjęcie tego znaku tj. liczby 666 to nie będzie rezultat zwiedzenia, ale otwartego buntu przeciwko Bogu, to mam tutaj nieco inne zdanie.

Dla mnie bowiem stwierdzenie, że przyjęcie znaku 666 (rozumianego jako znamię Bestii) nie będzie wynikiem zwiedzenia, jest jedynie możliwą hipotezą, bo istnieje co najmniej jedna logiczna możliwość, wskazująca na coś zupełnie przeciwnego, a związana z hipotezą dotyczącą liczby 616, a więc z tym, czym może być w związku z tym, a nie musi być znamię 666.

A mianowicie.

Myślę sobie, że wzięcie znaku 666 będzie jednak (o ile już nie jest) wynikiem szatańskiego zwiedzenia w przypadku, gdy hipoteza o liczbie 616 okaże się prawdziwa.

A są moim zdaniem poszlaki wskazujące na to, że tak właśnie może być.

Obserwujemy przecież, jak świat szatana robi ostatnio bardzo wiele, aby już dziś, obok promowania i pokazywania ludziom rzekomych korzyści płynących z przyjęcia znamienia 666 na rękę i / lub na czoło (tj. przyjęcie moim zdaniem znamienia Smoka w postaci czipu RFID wszczepianego w rękę albo przyjęcie jakiegoś tatuażu elektronicznego, izotopowego na czoło wyrażającego liczbę 666 itp., które nie jest jeszcze prawdziwym znamieniem Bestii pierwszej, ale jest jego szatańską podróbką), przestawiać to jednocześnie jako wypełnienie proroctwa z Objawienia Jana.

A to nie jest żaden przypadek, że tak się teraz dzieje i że tak się to przedstawia.

Nie są to także żadne „fake news”, tylko fakty.

A więc to, że już dziś część ludzi na świecie przyjmuje takie czipy (zwane znamieniem 666 albo - moim zdaniem nieprawidłowo - znamieniem Bestii) na swoje ciało jest w moim odczuciu właśnie efektem szatańskiego zwiedzenia, które w tym zakresie trwa już od jakiegoś czasu.

I choć nie odbywa się to jeszcze na skalę masową i w zasadzie jest jak na razie dobrowolne, to nie trudno się domyślić, do czego to zmierza, nawet nie wiedząc o czymś takim, jak np. plan Rotschildów zakładający, że czipizacja ma docelowo objąć wszystkich i być obowiązkowa. Mówił o tym w jakimś wywiadzie nieżyjący już reżyser filmowy Aaron Russo.

I ludzie te czipy już dzisiaj przyjmują i to pomimo faktu rozpowszechniania szatańskiego kłamstwa, które brzmi mniej więcej tak:

„nie przyjmujcie na swoje ciało żadnych czipów (czyli „znaku 666”, jak to jest obecnie przedstawiane), bo to jest znamię Bestii, o którym jest mowa w Objawieniu Jana”.

Oczywiście to, że przestrzega się ludzi przed przyjmowaniem tych czipów, to jest rzecz jak najbardziej dobra.

Szkoda tylko, że przy tej okazji nie podaje się prawdziwych powodów, dla których ludzie nie powinni tego pod żadnym pozorem robić, tylko serwuje się im kłamstwo.

A tym kłamstwem jest moim zdaniem to, że wmawia się ludziom, że taki chip RFID, który jest nazywany znakiem 666, to jest właśnie znamię Bestii, o którym mowa w Objawieniu Jana.

Zaś o tym oraz o potencjalnych celach rozpowszechniania tego kłamstwa napisałem już szerzej w tym miejscu:

https://zbawienie.forumotion.com/t284-potencjalne-proby-pana-boga-wzgledem-ludzkosci


Tak więc w tym układzie, przyjęcie dopiero znamienia 616 na prawą rękę lub czoło (czyli tego hipotetycznego znamienia Bestii pierwszej w postaci Apolla) nie będzie już najprawdopodobniej wynikiem zwiedzenia, a tylko właśnie wyrazem osobistego i jawnego sprzeciwu wobec woli Boga, objawionej całej ludzkości przez anioła z nieba, o którym mowa w Objawieniu Jana.

A dlatego napisałem, że przyjęcie znamienia 616 nie będzie już najprawdopodobniej wynikiem zwiedzenia, bo nawet wówczas, gdy na ziemi pojawi się już Apollo, a anioł Pański z nieba będzie przestrzegał ludzi przed braniem jego znamienia na prawą rękę lub na czoło, którym może być prawdopodobnie właśnie liczba 616, nie można moim zdaniem całkowicie wykluczyć takiej możliwości, że szatan, czy Apollo, czy Fałszywy prorok nadal będą próbowali zwodzić ludzi wmawiając im, że ten anioł z nieba, który przestrzegał będzie wszystkich przed przyjmowaniem tego prawdziwego już wówczas znamienia Bestii pierwszej, głosi nieprawdę, bo w Biblii nie ma nic o liczbie 616, a tylko jest mowa o liczbie 666. Czyli znamię 616 to nie jest żadne znamię Bestii (co wówczas będzie już kolejnym, oczywistym szatańskim kłamstwem, bo anioł z nieba będzie głosił słowo Boże, które zawsze jest prawdą).

Tyle tylko, że w tym czasie ten, kto przyjmie znamię Bestii, a więc kto nie uwierzy aniołowi z nieba, tylko tym zwodzicielom, popełni grzech śmiertelny i wtedy nie będzie już dla niego żadnego usprawiedliwienia, tylko otrzyma wyrok śmierci drugiej.

Z tych też powodów uważam, że założenie, iż przyjęcie znaku 666 (rozumianego jako znamię Bestii pierwszej) nie będzie już wynikiem zwiedzenia, wcale nie jest jak dla mnie kwestią już w tym momencie przesądzoną i jednoznaczną, bo w tej chwili de facto jest to jedynie jedna z hipotez.

Tak więc znamy jedynie pewne możliwości na tym polu, ale żadnej pewności jeszcze mieć nie możemy.

A ponieważ jest to bardzo ważna kwestia, to trzeba być bardzo ostrożnym.

Dlatego trzeba uważnie obserwować rozwój wydarzeń oraz analizować to, co ludziom już dzisiaj szatan i jego klika mówią o tych czipach, jak i to, co jeszcze powiedzą nam na ten temat w przyszłości.

Ale to jest tylko moje osobiste odczucie.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

17th Grudzień 2017, 21:14
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:SI - sztuczna inteligencja w robotach zaprogramowanych przez upadłych.

Ciekawa hipoteza. Oto moje wnioski.

Przede wszystkim Wróg Kozłów na moim blogu pokazał czym jest cała nowoczesna nauka, w tym nauki ścisłe:
blog Cyryla napisał:

[list=comment-list]
[*]
Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 46d70ee4ff41831fdac19737873361d7?s=75&d=identicon&r=GWRÓG KOZŁÓW


Cała prawda o „nauce”:


Polubione przez ciebie oraz 1 inna osoba

ODPOWIEDZ


[*]
Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 46d70ee4ff41831fdac19737873361d7?s=75&d=identicon&r=GWRÓG KOZŁÓW


Kiedyś opisywałem osobę Roger Bacon (ok. 1214-1292), twórcę nowoczesnej metody naukowej.
https://zbawienie.forumotion.com/t240-nowoczesna-metoda-naukowa
Ten mag i okultysta w roku 12xx pisał:
„Mogą być zbudowane okręty poruszające się bez wioślarzy, mogące żeglować zarówno po rzekach, jak i po morzu, prowadzone przez jednego człowieka, z większą prędkością niż gdyby były pełne wioślarzy. Podobnie można skonstruować wozy jeżdżące bez użycia zwierząt pociągowych, napędzane niewiarygodną energią, tak jak podobno jeździły uzbrojone w kosy rydwany starożytnych. Mogą być zbudowane maszyny latające, takie że człowiek siedzący wewnątrz maszyny będzie nią kierował za pomocą pomysłowego mechanizmu i leciał przez powietrze jak ptak. Ponadto można sporządzić przyrządy, które choć same niewielkie, wystarczą, aby podnieść lub przytłoczyć największe ciężary… Mogą też być skonstruowane przyrządy podobne do tych, które wykonano na rozkaz Aleksandra Wielkiego), służące do chodzenia po wodzie lub do nurkowania.[6]”.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Roger_Bacon
Najprawdopodobniej używając okultyzmu miał wizję od „istot duchowych”.
Dlaczego jednak jego wizje spełniły się dopiero setki lat później?
Myślę, że można zaryzykować postawienie pewnej hipotezy.
Jak wiemy od Henocha upadli zstępowali na ziemię łącząc się z kobietami i ucząc ludzi najróżniejszych złych rzeczy.
Wynika z tego, że do przekazywania tej złej wiedzy konieczna była ich fizyczna obecność, same wizje, chanellingi nie wystarczyły.
Niesamowity „postęp cywilizacyjny” mamy dopiero od około stu lat, choć wizje jego były przekazywane od lat minimum ośmiuset.
Czy zatem może to oznaczać, iż ten postęp jest związany z tym, że upadli od dziesiątek lat SĄ JUŻ PONOWNIE OBECNI NA ZIEMI? .
Druga sprawa:
Zgodnie z powyższym należałoby uznać, że najwartościowszy tryb życia prezentują Amisze.
Amisze to współcześni Anabaptyści.
A na podstawie Anabaptystów najlepiej można zaprezentować „owoce” reformatorów:
„Anabaptyzm (z gr. anabaptizein – „na nowo chrzcić”), nowochrzczeńcy – radykalny nurt w reformacji XVI w[1].
Anabaptyści byli zróżnicowanym ruchem. Łączyło ich odrzucanie chrztu dzieci (który ich zdaniem chrztem nie był) oraz pogląd o konieczności zasadniczej zmiany życia społecznego w celu powrotu do ideałów pierwotnego chrześcijaństwa. Kult religijny anabaptystów odznaczał się prostotą – zrezygnowali z przedmiotów kultu (obrazy, ołtarze, budynki sakralne)[1]. Odrzucają też hierarchię kościelną oraz odmawiają pełnienia służby wojskowej[1]”.
„Radykalizm anabaptystów, podważający porządek społeczny, oraz ich misjonarski zapał przerażał zarówno katolików, jak i protestantów i wkrótce doprowadził do prześladowań. Członków wspólnot karano śmiercią na stosie w większości krajów niemieckich. Nieprzyjazny stosunek mieli do anabaptystów przywódcy reformacji: Zwingli, Luter, Kalwin. W memorandum z 1536 roku nawoływał on do karania śmiercią nawet pokojowo usposobionych anabaptystów. Tej opinii Lutra nie podzielał jego najbliższy współpracownik Filip Melanchton.”
https://pl.wikipedia.org/wiki/Anabaptyzm
Czyli Luter był LUDOBÓJCĄ. Dziwna ta jego „miłość bliźniego”.
Ale co się miał „szczypać”, skoro i tak był już „zbawiony z wiary”.
A skoro ludobójcy są „zbawieni z wiary” to logiczne, że i każdy inny szatan.
Taka to reformacja, co nie zmienia faktu, że dzisiejsi Anabaptyści uważają się za… Protestantów.





[/list]

[list=comment-list]
[*]
https://cyryl27.wordpress.com/2017/07/12/czy-wszelka-wladza-pochodzi-od-boga-czyli-pawel-klamca-cz-1/


Ja widać z filmu i komentarza, cała nauka w szczególności nauki ścisłe wywodzą się z okultyzmu czyli kabały - najpotężniejszej formy magii.

A na czym polega kabała??? Na przyzywaniu do naszego świata demonów.

A zatem przez wieki cały postęp technologiczny służył tylko po to aby demony mogły nie jako duchy ale już fizycznie przy pomocy sztucznych ciał - robotów - oddziaływać na rzeczywistość na ziemi.

Czym jest sztuczna inteligencja???

wikipedia napisał:Inteligencja (od łac. intelligentia - zdolność pojmowania, rozum) – zdolność do postrzegania, analizy i adaptacji do zmian otoczenia. Zdolność rozumienia, uczenia się oraz wykorzystywania posiadanej wiedzy i umiejętności w różnych sytuacjach. Cecha umysłu warunkująca sprawność czynności poznawczych, takich jak myślenie, reagowanie, rozwiązywanie problemów.

Jest to kolejne kłamstwo. Nie ma czegoś takiego, po prostu nauka obecnie zbudowała takie komputery o takiej potężnej mocy obliczeniowej i takie roboty o ogromnych możliwościach, że demony mogą je zasiedlić.

Sztuczna inteligencja to są po prostu demony..... sami naukowcy przyznają, że nie rozumieją w jaki sposób działa sztuczna inteligencja:

zmiany na ziemi napisał:Naukowcy nie rozumieją w jaki sposób sztuczna inteligencja podejmuje decyzje
Zabrzmi to dosyć absurdalnie, ale sztuczna inteligencja rozwinęła się już do tego stopnia, że naukowcy zaczynają się zastanawiać nad najbardziej podstawowymi a zarazem skomplikowanymi kwestiami. Kilka dni temu w Stanach Zjednoczonych odbyła się coroczna konferencja poświęcona sztucznej inteligencji. Setki specjalistów w tej dziedzinie zastanawiało się dlaczego i w jaki sposób SI w ogóle podejmuje konkretne decyzje.
W dużym skrócie, sztuczna inteligencja powstaje na wzór ludzkiego mózgu. Na dzień dzisiejszy pozostaje dość ograniczona. Przykładowo badania przeprowadzone w 2017 roku przez chińskich naukowców wykazały, że program komputerowy AlphaGo jest dwa razy bardziej inteligentny od osobistego asystenta Siri firmy Apple. Jednak AlphaGo nie potrafi dorównać 6-latkowi pod względem inteligencji.



To się oczywiście zmieni i jest to tylko kwestia czasu. Jednak naukowcy zastanawiają się również co powoduje, że sztuczna inteligencja podejmuje decyzje i wybiera taką, a nie inną. Na corocznej konferencji Neural Information Processing Systems, która odbyła się 7 grudnia w Long Beach w Kalifornii specjaliści uznali, że jest to najwyższy czas, aby zrozumieć inteligentne systemy komputerowe i stojące za nimi procesy decyzyjne.



Przede wszystkim chodzi o to, że jeśli lepiej zrozumiemy SI to będzie można stworzyć jeszcze lepsze algorytmy i staną się one dla nas bardziej przewidywalne. W chwili obecnej naukowcy przyznają, że sztuczna inteligencja jest dla nich niczym obca forma życia, która posiada nieco inteligencji i potrafi dokonywać różnych wyborów.



Zbadanie sztucznej inteligencji może przypominać próbę zrozumienia ludzkiej psychiki i mózgu, który pozostaje dla nas jedną wielką tajemnicą, lub badania zachowań zwierząt. W ten sposób naukowcy przyznają, że nie rozumieją decyzji podejmowanych przez systemy komputerowe, które zostały przecież stworzone przez człowieka. Czy można uznać, że sztuczna inteligencja, choć mocno ograniczona względem ludzi, jest świadoma tego co robi?
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-nie-rozumieja-w-jaki-sposob-sztuczna-inteligencja-podejmuje-decyzje

Zobaczmy Watykan stworzył uniwersytety na których nauczali magowie przykładem jest mason Kopernik i heliocentryzm o czym pisał Liksar tutaj:
https://liksar.wordpress.com/2017/01/07/heliocentryzm-masonski-bunt-przeciwko-stworcy/

Przez wieki ludzkość stopniowo przez naukę przyzwyczajano do czarów i magii kabały. Na rozkaz szatana demony ograniczały swoją działalność ponieważ ten obiecał im, że ludzie sami zbudują dla nich ciała.

A Biblia jako jedyna opisuje, że Babilon przez czary przez wieki rządzi ludzkością:

Ap 18 napisał:23) I nie zabłyśnie już w tobie blask świecy, i nie usłyszy się w tobie głosu oblubieńca ani oblubienicy; gdyż kupcy twoi byli wielmożami ziemi, gdyż czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody.
Iz 47 napisał:(1) Zstąp i usiądź w prochu, panno, córko babilońska! Usiądź na ziemi, a nie na tronie, córko chaldejska, gdyż już nie będą cię nazywali milutką i pieszczotką.
(9) Spadną na ciebie te dwa nieszczęścia, znienacka w jednym dniu: bezdzietność i wdowieństwo spadną na ciebie w całej pełni mimo wielu twoich czarów, mimo bardzo licznych twoich zaklęć.

(10) A tak czułaś się bezpieczna w swej złości, mówiłaś: Nikt mnie nie widzi. Twoja mądrość i twoja wiedza skłoniły cię do odstępstwa, tak że myślałaś sobie: Ja jestem i nie ma żadnej innej.

(11) Lecz przyjdzie na ciebie nieszczęście, od którego nie będziesz umiała się odżegnać, i spadnie na ciebie klęska, której nie potrafisz odwrócić, i niespodzianie zaskoczy cię zagłada, której nie przeczuwasz.

(12) Wystąp ze swoimi zaklęciami i z licznymi swoimi czarami, którymi gorliwie się zajmowałaś od swojej młodości, może potrafisz pomóc, może wzbudzisz postrach.

Czyli jak widać Biblia pokazuje nam całą prawdę. Ten wszelki postęp techniczny służył głównie po to aby zbudować demonom nowe ciała.

Naukowcy którzy teraz wprowadzają demony - t.z.w. sztuczną inteligencje-  do komputerów przy pomocy matematyki - która jest nauką wywodzą się z kabały - nie rozumieją w jaki sposób ona działa???

A potem jak demonom dadzą ciała robotów to naprawdę może im się to im wymknąc spod kontroli dlaczego???

Ponieważ jak oni nie rozumieją jak działa sztuczna inteligencja to oznacza to, że oni są głupcami i tej inteligencji nie kontrolują!!!!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

6th Styczeń 2018, 08:35
Krążą różne reakcje na cięcia podatkowe Trumpa i jest oczywiste, że opozycja Demokratów pluje na nie szydząc z tego, że są one  marzeniem zupełnie nie realnym.

Nie znam systemu amerykańskiego, ale kiedyś czytywałem różne opinie na temat jednej kandydatki do fotelu premiera w Australii, w której planie było wprowadzenie podatku w postaci 1% od wszystkiego.

Nie znając realiów sprawdziłem w kilku źródłach i zorientowałem się, że jest to niezwykle sprawny i uczciwy system podatkowy, w którym nie ma żadnych ukrytych możliwości oszustw z powodu stanowczości owego 1% podatku od wszystkiego.

Australijski ATO (tax) wypowiedział się o tym podatku bardzo pozytywnie jako o realnym i co najważniejsze - system ten był sprawiedliwy. Jeżeli ktoś miał więcej pieniędzy, mógł sobie pozwolić na większe wydawanie ich czyli płacenie większych podatków.

Jeżeli była bieda, kupowało się tylko rzeczy niezbędne do życia i także na wszystko starczało.

Opodatkowanie Trumpa przez znawców prawa jest traktowane jako bardzo pozytywne, które wydźwignie USA z czasem na szczyt bogactwa, zewnętrznego i wewnętrznego.

http://www.cuttingedge.org/newsletters/newsalert.htm

W tym linku jedna z internetowych religii syjonistycznych pieje z zachwytu nad tym podatkiem ostrzegając Amerykanów przed nadmiernym poleganiu na materializmie, w który Ameryka wejdzie a nie na poleganiu na Bogu.

Z drugiej strony głębsza analiza znanego dekretu stanu wyjątkowego pokazuje nam także, że zastosowanie tego dekretu umieści w więzieniach mnóstwo oszustów i przestępców, w tym pedofilów i skorumpowanych polityków o ile zacznie to być wprowadzane w życie.

Co jest szczególnie interesujące, ponieważ Trump ogłosił stan wyjątkowy i według prawa USA ma on prawo do użycia armii USA czy sił bezpieczeństwa w stosunku do zbrodniarzy, do których są poważne podejrzenia o wiele zbrodni przeciwko stanowi, społeczeństwu czy też zbrodni przeciwko dzieciom itp.

Nie mamy jak na razie 100% potwierdzenia, że coś takiego jest w stanie realizowania, ale mamy wiele śladów wskazujących na taką możliwość, jak ponowne otwarcie kubańskiej bazy i więzienia GITMO oraz wyposażenia jej po owym dekrecie w poważne siły bezpieczeństwa.

Ale nie mamy jeszcze żadnych oficjalnych informacji o rzeczywistej realizacji tych programów Trumpa i nadal Clintonowie i Bushowie są podobno na wolności.

Mamy poważne podejrzenia że bracia Podesta już zostali aresztowani - nikt o nich nie słyszał i ich nie widział od momentu 21 Grudnia.



Na jakikolwiek werdykt jest nieco za wcześnie i z powodu wielu kłamliwych informacji na Internecie lepiej niczego nie prognozować w oparciu o te materiały.

Trzeci element polityki światowej wprowadził mnie w wielkie zdumienie.

Chodzi o założyciela Wikileaks, Juliana Asange.  

Według pewnych informacji, jest to agent CIA (czytaj Watykanu) którego zadaniem jest dostarczenie informacji o owych zbrodniach rządowych jak pedofilia czy sprzedaż materiałów nuklearnych do Rosji przez Clintonów, za co grozi im kara śmierci.

Główne punkty zaczepienia w stosunku do Juliana to brak jakiekolwiek współpracy z Rosją czy innymi agencjami. Także rzekomy atak Trumpa na CIA okazał się - nie wszystko jest jasne - zupełnym kłamstwem.

Było mnóstwo raportów o tym ataku i zajęciu wielu dokumentów, ale jak na razie nie mamy żadnych namacalnych dowodów na to, że istnieje jakikolwiek konflikt pomiędzy CIA (Watykanem)
a administracją Trumpa.

Julian Asange przebywa, podobno bardzo poważnie chory, w ambasadzie Ekwadoru w Londynie.

Jest nie do pomyślenia, że pojedyncza osoba, chroniona w ambasadzie nie mogła zostać neutralizowana (zamordowana) w obliczu takich niszczących materiałów, jakie Julian Asange ujawnił do tej pory i... zamierza ujawnić znacznie więcej, a Trump był w bardzo poważnym niebezpieczeństwie!

Trump chwalił się, że uwolni Juliana atakiem na tę ambasadę aby uratować mu życie.

A to brzmi jak kiepski materiał na najnowszy epizod do filmu 007 - Atak na ambasadę!

Mamy wiec wiele poszlak, wiele oszustw i fałszywych informacji i tak naprawdę nie wiemy wiele o tym, co się w rzeczywistości dzieje.

Krążą także słuchy od pierwszego dnia prezydentury Trumpa, ze większość członków administracji nie wykonuje poleceń i rozkazów Trumpa, co rzuca na jego wiarygodność olbrzymi cień.

Wiemy także, że jego słowa wprowadzają wielu z nas w błąd, ponieważ posługuje się on metodami niekonwencjonalnymi, aby podobno wprowadzać przeciwników w pole.

W najbliższych tygodniach chyba się wiele wyjaśni i wtedy będzie czas na pewne prognozy.

Niemniej w chwili obecnej nie wiemy niemal nic o tym, co się w rzeczywistości dzieje i dokąd to wszystko zmierza.


Nie pasuje to za bardzo do proroctw!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 27
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

7th Luty 2018, 15:02
Ostatnio furorę robi pewna darmowa aplikacja : FakeApp Deepfakes

która umożliwia wstawienie twarzy w zasadzie kogokolwiek do filmiku tak że wygląda jakby te ciało i twarz było tej samej osoby.

Popularność robi w... porno, wstawiają " celebrytki " do wczesniejszych filmów porno i mają.. film porno z gwiazdą..

Artykuł o tym... https://www.dobreprogramy.pl/Syntetyczna-pornografia-ze-sztucznej-inteligencji-nasze-twarze-juz-nie-sanasze,News,84821.html

Syntetyczna pornografia ze sztucznej inteligencji: nasze twarze już nie są nasze

Przyjaciele i rodzina Gal Gadot, popularnej izraelskiej modelki mogli się w tym tygodniu poczuć… zniesmaczeni? Zaskoczeni? Przerażeni? Na pewno jednak widok bliskiej im kobiety, biorącej udział w pornograficznym filmiku z mężczyzną przedstawionym jako jej „brat przyrodni”, musiał nimi wstrząsnąć. Pewnie dopiero po bliższym przyjrzeniu się zauważyli, że to nie jej ciało, a z twarzą momentami bywa coś nie tak. Dżin jednak uciekł z butelki. Bliżej nieznany programista, korzystający na reddicie z nicka deepfakes, udowodnił, że niewielkim nakładem sił i środków można dziś z każdego zrobić gwiazdę sceny, w jakiej nigdy nie uczestniczył. Pożegnajcie się z „niezbitymi dowodami” z nagrań, czas przestać wierzyć we wszystko, co się widzi.

deepfakes nie ma własnego studia efektów specjalnych. Nie korzysta z kosztującego dziesiątki tysięcy dolarów oprogramowania ani superkomputerów. Klip wideo z Gal Gadot, który przyniósł mu sławę w Internecie, zrobił za pomocą google’owego frameworka TensorFlow i przeznaczonej do szybkiego głębokiego uczenia sieci neuronowych biblioteki Keras. Te same narzędzia pozwoliły mu wcześniej stworzyć syntetyczną pornografię z udziałem takich celebrytek jak Scarlett Johansson, Maisie Williams, Aubrey Playa i Taylor Swift,

Technika dopiero raczkuje, ale można się spodziewać, że w najbliższych latach tworzenie fałszywych filmów za pomocą głębokiego uczenia wejdzie na wyższy poziom, tym bardziej, że dostępna dziś za względnie nieduże pieniądze moc obliczeniowa jest oszałamiająca. Kilka dni temu Nvidia zaprezentowała przecież kartę Titan V w mikroarchitekturze Volta, której ponad 21 mld tranzystorów zapewnia wydajność 110 TFLOPS, a dzięki 640 specjalnym „rdzeniom tensorowym”, ma być dziewięciokrotnie wydajniejsza w głębokim uczeniu niż jej poprzednik. Co deepfakes będzie w stanie zrobić z taką kartą, zobaczymy pewnie na reddicie.

Yuanshun Yao z University of Chicago, prowadzący badania nad automatycznym tworzeniem przekonujących recenzji w Sieci za pomocą sztucznych sieci neuronowych, a także wykrywaniem takich fałszywych recenzji, przekonany jest, że za 5 do 10 lat
będziemy otoczeni takimi tworzonymi przez AI treściami. Z kolei Hany Farid, ekspert z Dartmouth College prowadzący badania nad wykrywaniem fałszywych wideo, jest przekonany, że w bliskiej przyszłości możemy zobaczyć np. jak wygenerowany klip, na którym prezydent Trump wydaje rozkaz ataku nuklearnego na Koreę Północną dostaje się do Sieci i wywołuje panikę porównywalną z tą, jaką wywołała radiowa edycja „Wojny Światów” H.G. Wellsa.



Jednak w tym wszystkim chodzi mi o coś innego, skoro JUŻ mówią powoli o takiej technologii i dostępie dla każdego....

to jaką oni mają już dawno u siebie potajemnie !

Pamiętajmy o tym, nie bądźmy pewni tego co widzimy i co słyszymy w TV etc !~


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7361
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

17th Luty 2018, 14:24
Jeżeli ktoś wątpi w biblijne źródła akcji rządów...

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.breakingisraelnews.com%2F102784%2Fsanhedrin-temple-movement-issue-silver-half-shekel-images-trump-cyrus%2F%23%2F%23C6IXBb65kBcUPMqV.97&edit-text=

W dowód wdzięczności dla prezydenta USA Donalda Trumpa za uznanie Jerozolimy za stolicę Jerozolimy, powstające Sanhedryn i Centrum Edukacyjne w Mikdash (świątynia) wybijają replikę srebrnego pół-szekla Biblijnie nakazanego przez każdego żydowskiego mężczyznę do Świątyni.

Proszę przeczytać resztę artykułu i obejrzeć zdjęcia.

Są to zdjęcia wybitej monety z podobizną Trumpa i Cyrusa Wielkiego!

O to więc chodzi w Ziemi Obiecanej i planowana odbudowa świątyni, tak jak Cyrus to wcześniej uczynił.

Tymczasem w Rzymie, Mosul i Aleppo zostaną oświetlone na czerwono miejsca kaźni Chrześcijan.

W Rzymie będzie to Coloseum. Islamiści wyjątkowo wściekli.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.jewsnews.co.il%2F2018%2F02%2F15%2Fmuslims-outraged-as-the-coliseum-in-rome-to-be-lit-up-in-red-february-24th-to-draw-attention-to-islamic-persecution-of-christians-around-the-world.html&edit-text=

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
huberkinky
huberkinky
Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia
http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

3rd Kwiecień 2018, 17:16
Message reputation : 100% (3 votes)
To, co teraz napiszę wprowadzi w osłupienie wielu z was.

Co Isus miał na myśli mówiąc przypowieść o pannach mądrych i głupich?

Czyż głupie panny to nie Chrześcijaństwo?

Isus zapowiedział, ze jego przyjście będzie jak błyskawica oraz jak akcja złodzieja w nocy. Totalne zaskoczenie.

Więcej... On powiedział, że Jego powrót będzie w czasie nie spodziewanym,... 'kiedy się nie spodziewacie'.

Powtórzył także, że jak było za dni Noego, tak będzie za dni Syna Człowieczego. Jedli i pili i... nie spostrzegli się.

Co to wszystko oznacza?

Całkowite potępienie Chrześcijaństwa, które nie oczekuje powrotu Mesjasza i będzie Nim całkowicie zaskoczone.

Mocne słowa ale jakże prawdziwe. Jedna osoba napisała do mnie z wielkim zdziwieniem, że niewielu wierzy, w to co ja i część z nas pisze!

Ale... to zapowiadają proroctwa!!!

Jeszcze dwa dni temu sam zastanawiałem się nad tym, dlaczego my wiemy o planie wyzwolenia Narodu Wybranego i plan ten jest tematem całej Biblii, od Rodzaju do Objawienia.

Dlaczego dopiero anioł ma głosić tę Ewangelię!?

Ponieważ Chrześcijaństwo nigdy do tego nie dorośnie, poza pewnymi wyjątkami. 144.000.

Chrześcijaństwo to identyczny brud ziemi jak... nasienie węża. Masowe aborcje, zdrady, rozwody i być może gejostwo i pedofilia.

Dlatego nie czekają na Mesjasza i nic o Jego planach nie wiedzą i nie chcą wiedzieć.

Oto przyczyna, dlaczego Chrześcijaństwo odrzuca całą Biblię i faworyzuje brednie człowieka, Pawła z Tarsu!!!

Nie widać żadnej szansy w Chrześcijaństwie na to, że staną się oni mądrymi pannami z lampami pełnymi oliwy.

W ich lampach jest zupełna pustka.

Oto dlaczego... nami pogardzają i to jest zgodne z proroctwami.


Niestety musimy się z tym pogodzić i proroctwa oraz Bóg i Syn są po NASZEJ stronie.
avatar
Andrzej
Liczba postów : 110
Join date : 18/03/2015
Age : 53
Skąd : Będzin

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

3rd Kwiecień 2018, 19:11
Message reputation : 100% (2 votes)
Bardzo trafne spostrzeżenie i jak dla mnie w ogóle nie szokujące. Po prostu prawdziwe!
Mam tylko małą uwagę. Mianowicie to chrzescijaństwo składa się z pojedynczych członków i weźmy pod uwage
1. Tradycje
2. TV (skrzynka dla idiotów)
3. Szkoła i tego co nam tam od małego wciskają.

Ogólnie pranie mózgu od małego , nawet w domu.

Taki pojedynczy chrzescijanin nie może ogarnąć umysłem tego co my wiemy i odrzuca to, kłóci to sie z tymi wszystkimi punktami powyżej.
Nie potrafi zburzyć tego co poukładał w swojej głowie i przyjąć na to miejsce nowe wiadomosci.
Taki zabieg trwa nieraz lata a neraz nigdy nie nastąpi, tak silne jest to wszystko, bo w tym wszystkim doroslismy.

W pracy kiedys tłumaczyłem mojemu koledze że modlenie się do obrazu czarnej madonny to łamanie 1 przykazania dekalogu, po drugie czy wie skąd ten obraz został przywieziony i kto na nim jest?

Powiedział mi że niby mam racje ale on ....tego tak nie odbiera!

Prowadze z nim takie rozmowy od jakiegos czasu i niewiele zmienił ze swojego nastawienia.
Jedyne co choc troche go przekonuje to argument o Pawle.
Mówie mu czy ktos widział tą postać która ukazała sie na pustynii Pawłowi oprócz pawła? Otóz nikt.
Jezus wybrał 12 apostołów i czy myslisz że 13 apostoła jeżeli umarł to nie zapowiedziałby przynajmniej za swego pobytu tu na ziemi? Tak ważnej sprawy jak nowy apostoł który ma w Jego imieniu nauczać nie autoryzowałby swoimi słowami?
Po drugie mówiłem tez co w Biblii "mówi" paweł a co sam Bóg i Isus i że to kłóci sie tym co mówi Paweł.

Chodzi do koscioła więc zapytałem się co z Biblii czyta ksiądż na mszy?
Nie zrozumiał o co mi chodzi.
Wyjasniłem aby kiedys to zaobserwował.
Otóz w 95% czyta cos z Pawła albo ewangelie Łukasza.

Ostatnio rozmawialismy o tym i powiedział że mam racje.

Takie chrzescijaństwo jest własnie i tacy pojedynczy ludzie nie potrafią odrzucić tego w czym się wychowali.
Ich nie okresliłbym i nie porównał do tego całego brudu.
Po prostu nie myslą samodzielnie i dlaczego tak jest to ja już nie wiem.

Wina jest tych co do tego doprowadzili
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 27
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

3rd Kwiecień 2018, 20:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Miałem tak nie raz, raz np. dziewczyna w klasie ( a chodzilem jeszcze wtedy na religię w technikum , z 4-5 lat temu jakoś )

zawsze " czepiała" się , że czemu z nimi się nie modlę etc.

zacząłem z nia dyskusje o bałwochwalstwie... co tu dużo mówić, została zmasakrowana.. przejrzała na oczy i nawet nie poszła do kościoła na 2 dzien ( a dyskutowaliśmy w sobotę) ale była tak wystraszona i tak nie potrafiła tego zrozumieć... że zrezygnowała z jakichkolwiek dyskusji na ten temat.. i wróciła do kościoła.

Nie chciała nawet słowem do tego wracać !

Strach przed tym , co rodzice powiedzą, co znajomi etc etc.. dla wielu jest to po prostu zbyt wielki kawał do zgryzienia, zupełnie własnie jak owce, boją się odejść od stada.. pomimo , że widzą pewne nieścisłości ...

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
huberkinky
huberkinky
Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia
http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

4th Kwiecień 2018, 06:46
Message reputation : 100% (1 vote)
Ponownie wiadomości ze świata ale tym razem raczej pewne. Najpierw zrzut artykułu Bena Fulforda,

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fbeforeitsnews.com%2Fopinion-conservative%2F2018%2F04%2Fbenjamin-fulford-us-secret-power-structure-is-nearly-complete-meaning-a-much-larger-purge-is-now-about-to-take-place-video-3371705.html&edit-text=

Wynika z niego, że Trump zaczyna dobierać się na poważnie do nieco mniejszych członków Deep State. W artykule jest informacja, że Obama zwracał się do Wielkiej Brytanii z prośbą o azyl z powodu groźby jego aresztowania przez rząd Trumpa. Obama ma wiele zbrodni na sumieniu, najgorszy prezydent, jakiego USA kiedykolwiek miały.

Największym legalnym problemem jest to, że nie posiada on obywatelstwa USA a jego akty urodzenia - jest ich 9 i wszystkie fałszywe, są one z Honolulu na Hawajach. 


Nawet gdyby to była prawda, a nie jest, to nawet przypadku prawdy Obama utracił obywatelstwo amerykańskie, kiedy przyjął obywatelstwo w Indonezji. Jego przybrany ojciec, Soetoro musiał go zarejestrować pod obywatelstwem Indonezji, aby chłopaka przyjęto do szkoły.  

To jest także niedopuszczalne dla prezydenta USA. Przepisy na takie cyrki nie pozwalają. Obama także ukrywa 'swoje' dzieci oraz swoje dowody wykształcenia w USA.


Obama uciekł po inauguracji Trumpa poza USA i nawet Kanada ofiarowała mu azyl polityczny.

http://www.burrardstreetjournal.com/trudeau-offers-barack-obama-asylum-in-canada/

Trudeau oficjalnie oferuje schronienie dla Obamy w Kanadzie



Czasopismo Burrard Street Journal - czwartek, 8 czerwca 2017 r
MONTREAL, QC - Były prezydent USA Barack Obama otrzymał oficjalnie azyl od Kanady, potwierdził premier Justin Trudeau, po spotkaniu w środę w Montrealu.

Wyjaśniając, jak żałował, że nie może objąć wszystkich Amerykanów, premier twierdzi, że widząc swojego starego przyjaciela w tak trudnej sytuacji w obecnym stanie Ameryki, nie pozostawił mu wyboru, jak tylko zaoferować Obamie i jego rodzinie pełny azyl na Wielkiej Białej Północy.

"Powiedziałem mu, że zawsze jest tu miejsce dla niego" - powiedział Trudeau, opisując, jak prezydent Obama załamał się ze łzami po zapoznaniu się z życzliwą ofertą premiera. "Wydawał się zachwycony. Powiedziałem mu, że możemy załatwić mu miejsce w Ottawie dla niego, Michelle i dzieci, i znaleźć mu pracę gdzieś na przykład jako nauczyciel, barman lub wicepremier.

"Może nawet będzie mógł zostać z nami na jakiś czas," podekscytował Trudeau, mówiąc, że powiedział "Barry", by zapytał Sophie, czy byłoby dobrze, gdyby został na kilka tygodni. - Powiedziała, że ​​się nad tym zastanowi - zachichotała Trudeau - więc to w zasadzie tak. Będzie słodka! "

Premier ma nadzieję, że Kanada może stać się schronieniem dla byłych światowych przywódców, sygnalizując, że jest w pełni przygotowany na to, że zaproponuje prezydentowi Francji Emmanuelowi Macronowi podobną umowę, jeśli Marine Le Pen kiedykolwiek znajdzie się na drodze do prezydentury.


O azylu w Anglii czy Japonii nie znalazłem informacji, ale powyższy wysiłek najgłupszej głowy państwa z Kanady już daje nam wyobrażenie, że Obama jest poważnie wystraszony.

Według Fulforda Obama takze prosił głowę Japonii - Deep State, ale on (głowa Japonii) za 2 tygodnie ustąpi ze stanowiska. Nic dziwnego, że Obama i Clintonowie są w stanie paniki a już 45 polityków z USA prosiło Anglię o Azyl.

Dzisiaj czytałem z wielu źródeł, że Trump rozpoczyna owe 18 tyś pozwów do sądów dla członków Deep State.

Najpierw mniejsze pionki i z czasem do najwyższych figur. 

Co jest najważniejsze moim zdaniem, jest to ewidentnie rozwój planu III WŚ. 

Dlaczego?

Trump obiecuje ujawnienie szczegółów zbrodni Deep State, pedofilii itp. 

Musimy zdać sobie sprawę z tego, że generalnie 80% ludzie nie wierzy w pedofilię i zbrodnie satanistów. Czasami ludzie słyszą, ale podobnie jak katolicy wierzą Kościołowi, tak Amerykanie także wierzą byłemu rządowi, że nie posunął się, ani rząd i media do aż takich horrendalnych zbrodni.

Trump ogłosił rozpowszechnianie wszelkich informacji na temat tych zbrodni. 

Jeżeli to zacznie być ujawniane przez wielkie media internetowe, pojawią się filmy morderstw dzieci oraz seksu nawet z niemowlętami, to z czasem Amerykanie dostaną szału z wściekłości.

I wtedy zaczną się osądy w każdym mieście i jak mówi plan III WŚ... http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm


Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

W Niemczech czy Anglii nie jest inaczej, wiemy już wiele i w ten sposób oni będą prowadzić III WŚ. 

Izrael zostanie rzucony na pożarcie Islamowi.

Jak mówi Objawienie, Bestia będzie urągać publicznie Bogu. Będzie nazywać Boga rasistą  za Naród Wybrany, za Izrael fałszywy, który w Biblię uwierzył, będą Go oskarżać o masowe mordy w Kanaanie (zginęły same Nefilimy!) za potop - głównie Nefilimów oraz będą Go oskarżać o Chrześcijaństwo, które będzie wykonywać wyrok na Deep State.

Wszystkie kraje białe utracą obecne rządy i pojawi się 10 nowych króli, a z pomocą podczas tej masakry rządów pojawi się właśnie Bestia.


NAJPRAWDOPODOBNIEJ tak wyglądają plany satanistów, którzy poświęcą Izrael i Deep State, aby potem urągać Bogu za masowe zbrodnie i zdziczenie Chrześcijaństwa w morderczej nienawiści za zbrodnie Deep State.


Oczywiście jest to moja spekulacja, ale istnieje olbrzymia doza prawdopodobieństwa, że sytuacja w USA oraz reszta świata pod reżimem Deep State, z Polską włącznie będzie tymi działaniami pochłonięta.

W Polsce może dość także do przewrotu skierowanego przeciwko Żydom dążącym do zupełnego ograbienia Polski oraz mogą być ukazane nie tylko zbrodnie Żydów ale i Ukraińców.

Według Biblii zwierzę czy też Bestia będzie urągać Bogu publicznie, ale w tym czasie najprawdopodobniej Słowianie będą już na pustyni.

Nasuwa się jedno niepokojące pytanie. 

Czy Bóg będzie czekał do ostatniej chwili i zezwoli na taki masowy przelew krwi?

Czas pokaże i nie mamy go za wiele. 

Według wielu źródeł to ujawnianie oraz aresztowania już się zaczynają. Panika Obamy jest w pełni uzasadniona oraz potwierdzona przez Kanadę.

Ten artykuł mówi nam o ataku dużej liczby emigrantów z Hondurasu na USA. 

Kilka lub kilkanaście tysięcy maszerujących z Meksyku ku granicy z USA. Podejrzewa się, że pośród nich są grupy terrorystyczne.

http://beforeitsnews.com/war-and-conflict/2018/04/red-dawn-or-paramilitary-force-either-way-it-is-showtime-2469574.html

_________________
zbawienie.com
proroctwa.com
Sponsored content

Zwiedzenie - czasy ostateczne - Page 2 Empty Re: Zwiedzenie - czasy ostateczne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach