Czasy końca

Strona 40 z 44 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Next

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 10th Październik 2017, 17:25

Artykuł jest z 2012-10-29

Dodano tylko małą nowszą sekcję na końcu

bounce bounce bounce bounce affraid affraid affraid affraid
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Bushi on 20th Październik 2017, 23:34

W sąsiednim mieście mojego, odbyła się dziś tragedia, młody mężczyzna zaatakował dwoma nożami ludzi w galerii. Chłopak był prawdopodobnie owładnięty demonami. Nie był pijany ani pod wpływem narkotyków, sam nie jest w stanie stwierdzić dlaczego to zrobił. Stalowa Wola jest pełna podobnych przypadków, parę lat temu córka zabiła swoją matkę, twierdziła że ją coś napadło po tym jak matka jej dała ochrzan za późny powrót do domu. Też nie umiała wyjaśnić dlaczego udusiła rodzica!.

Miasto Stalowa Wola powstało w okresie międzywojennym ze zwykłej wsi o zupełnie innej nazwie. Zostało wybudowane w zaledwie 5 lat od zera. Było częścią szerszego planu idustralizacji Polski międzywojennej. Powstała tam huta i fabryki zbrojeniowe. Obecnie słynie z bardzo dziwnych instalacji "artystycznych" oraz nieoficjalnie jest miejscem gdzie mężowie i żony znudzeni mogą zrobić skok w bok na bardzo słynnej dyskotece. Stalowa Wola słynie z typowego nierządu oraz dość "pstępowego" podejścia jak na małe miasto.

Zobaczcie na zdjęcie niżej, ten pomnik jest bardzo sławny ma niby przypominać husarza a wygląda jak upadły anioł:Na zdjęciu nie widać ale jest on ogromny i na prawdę sprawia niemiłe wrażenie. Samo miasto zostało przez kogoś zaprojektowane od zera coś w stylu tych masońskich miast : "ASTANA".
Sam Prezydent Miasta jest uważany za masona wysokim stopniem. Bardzo często jest to na forach podnoszone przez przeciwników.

Subiektywnie stwierdzam, że w tym mieście panuje specyficzny klimat a ludzie są tam również specyficzni znam wielu. Bywa że młodzież z Stalowej przybywa do naszego Tarnobrzega bić sobie ludzi. Panuje nienawiść w Stalowej Woli do ludzi z mojego miasta.

Stalowa wola wydała sporo tak zwanych artystów jak na tak małe miasto aktor Maciej Zakościelny czy Justyna Steczkowska. Są też mniej znani plastycy, znam jedną dziewczynę która skończyła ASP a jej twórczość napawa raczej niepokojem.

Wracając do zajścia dramatycznego z nożownikiem: chłopak albo został owładnięty demonem, lub ktoś go przygotował technikami MK ULTRA do tego celu. Patrząc na koniec tego tygodnia widzimy człowieka podpalającego się pod Pałacem Kultury, oraz dziś ten nożownik. "Człowiek pochodnia" stał się natychmiast idolem i męczennikiem lewicowej opozycji, w mediach i na portalach spamują tą tragedią jakoby się jakaś miarka przebrała, Soros oficjalnie przekazuje swój majątek na fundacje i nakazuje by zostały przydzielone krajom takim jak Polska ,Węgry i Hiszpania na wsparcie dla lewicowców. Dzisiejszy atak białego, łysego nożownika również jest przedstawiany w kontekście politycznym głównie przez lewicowe media i portale jako "biały terorysta". Momentalnie jest podłapany przez antife oraz "FEMINĘ", jako potwierdzenie ich irracjonalnych tez o prawdziwym zagrożeniu z rąk białych.

Moim zdaniem to celowe akcję koordynowane!.


avatar
Bushi

Liczba postów : 454
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 21st Październik 2017, 04:57

Sama nazwa miasta budzi poważne zaniepokojenie.

Stalowa Wola. Nazwa co najmniej podejrzana. Gdyby była Stalowa Stolica z powodu produkcji stali, czy też Stalowe Miasto, Stalowe Zaopatrzenie itp. nie miałbym absolutnie żadnych wątpliwości.

Ale Stalowa Wola... czy produkcja stali to wola tych ludzi czy rządu?

Ale Stalowa Wola ma zupełnie inny wydźwięk, jeżeli owa nazwa jest użyta przez satanistów i masonów.

W takim kontekście chodzi o ich stalową wolę stania przeciwko Bogu a do śmierci.

Stalowa Wola to wola nasienia węża, skierowana przeciwko Bogu.

Te mordy, o których piszesz Bushi to niemal norma na całym świecie. Podobne wydarzenia, bark motywów a nawet pamięci popełnienia takich czynów.

W jednych wypadkach są to przykłady pewnych najnowszych narkotyków, ale także jest mnóstwo przypadków czystego opętania, nadludzkiej siły i braku pamięci o tym, co się robiło w takim stanie.

Niestety wielu młodych głównie ludzi ignoruje wszelkie ostrzeżenia o unikaniu wszelkich materiałów 'rozrywkowych' związanych z satanizmem,  czy to muzyką czy filmami horrorami. Wielu młodych bywa na koncertach nie tylko zwyroli metalu ale i grup czy artystów znanych z tego, ze zaprzedali oni swoje dusze szatanowi.

Pokazywanie znaku szatana publicznie nie jest odbierane przez szatana jako niewinny i nic nie znaczący gest. Szatan traktuje to, jak oficjalne uznanie jego mocy i władzy. Po to są wszelkie saluty w wojsku czy innych organizacjach. Znamienne było Heil Hitler.

Tego typu zapewnienie przez ludzi, że stoją po stronie szatana jest poważnym i publicznym oświadczeniem. Konsekwencje takiego czynu czy oddania się szatanowi mogą być tragiczne, co jest ewidentne w podobnych historiach.

Niestety większość ludzi w niewiedzy czy ignorancji - z Chrześcijanami włącznie, masowo ogląda pokarm duchowy szatana w TV, na YTube czy w innych mediach i w ten sposób wtyka palec do ognia i wielu jest nim poparzonych.

Pomimo wielu ostrzeżeń duża część ludzi zupełnie to ignoruje a potem płaci horrendalną cenę za swe nieprzemyślane działania.

Na Zachodzie jest tego mnóstwo, pomimo cenzury MSM i media pokazują to raczej niechętnie, aby nie robić popłochu.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Bushi on 21st Październik 2017, 09:38

Henryku w Hucie Stalowa Wola nie robi się stali tylko odlewy stalowe do czołgów, i ciężkich maszyn dźwigowych. Moje miasto Tarnobrzeg jest 23 km od stalowej i wielkością i mieszkańcem jest podobne. Jednak w Tarnobrzegu jest dużo większy spokój, ostatnie zabójstwo w afekcie miało miejsce 8 lat temu. Podczas gdy w Stalowej woli jest co roku. W maju tego roku ojciec wyrzucił przez okno własnego syna podczas imprezy komunijnej z 9 piętra. Cudem ten chłopiec przeżył ( jakieś drzewa go amortyzowały). Nożowe burdy w dyskotekach pominę bo takie rzeczy to raczej standard na wielkich imprezach masowych. Choć dla przykładu w moim mieście wielkościowo podobnym nożem bardzo dawno ktoś oberwał 2006.

Jest dla mnie dziwne to miasto z powodu klimatu tam panującemu. Możliwe że to miasto było budowane przed wojną jako miasto dedykowane szatanowi, coś w rodzaju ASTANA. Miasto było budowane 5 lat, oczywiście rozrosło się po wojnie. Jednak jacyś ludzie zostali tam skądś zasiedleni.
Możliwe że ludzie z dna węża, skłonni do złych czynów. Pamiętam w latach 80-tych panowały tam opowieści o satanistach mordujących zwierzęta i składających ofiary. Druga taka szajka słynna była w Rzeszowie, do której należał niesławny pedofil Mariusz Trynkiewicz. Pamiętacie akcję dwa lata temu wyszedł z więzienia po odsiadce 25 lat. Trynkiewicz zgwałcił i zabił 3 chłopców w lesie, ich ciała ułożył w trójkąt. Całe dochodzenie wskazywało że Trynkiewicz nie mógł sam tego zrobić ponieważ sąd słusznie uznawał że jeden mężczyzna nie był by ww stanie zatargać dusić i gwałcić trzech chłopaków 11- 12 lat. W trakcie sprawy okazało się że Trynkiewicz uprawiał satanizm i trop padł na jego kolegę syna prokuratora. Jednak nikt tropu nie podejmował a sam Trynkiewicz krył te osoby. Efektem było to że dostał 25 lat do odsiadki w bardzo komfortowych warunkach, był sam w celi z TV i chodził sam na spacerniak. Co za czasów PRL wydaje się szokiem by tak traktowali zwyrodnialca! Najciekawsze jest że jak 2 lata temu go wypuścili został objęty projektem ochrony świadków i w tajemnicy został gdzieś zalokowany. Oczywiście nieoficjalnie dowiedziałem się że ten zwyrodnialec przez pewien czas mieszkał w wynajętej willi na odludziu w stalowowolskim lesie, niedaleko wsi Grębów!. Jak widzicie ten pedofil jest wyjątkowo traktowany od początku i musi mieć mocne "plecy". Moim zdaniem działa tu na Podkarpaciu szajka okultystyczna, która ma centrum w Rzeszowie a Stalowa Wola dzięki otoczeniu gęstych lasów jest ważnym punktem składania ofiar. Jest wiele opowieści ludzi zbierających grzyby po tych lasach. Ilu tam zaginęło!.
avatar
Bushi

Liczba postów : 454
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 21st Październik 2017, 12:15

Doskonale rozumiem, co miałeś na myśli.

Mieszkałem w dwóch regionach Polski. W okolicach Piły oraz we Wrocławiu kilka miesięcy i potem w jego okolicach, jak Kąty Wrocławskie.

Grałem w zespołach na zabawach wiejskich, na perkusji i na gitarze. W obu regionach mieszkali Ukraińcy przesiedleni z Ukrainy tuż po II WŚ.

Granie na zabawach w czysto ukraińskich wsiach gwarantowało obserwację gwałtownych bójek, często krwawych z butelkami jako bronią oraz sztachetami.

We Wrocławiu były dzielnice, do których obawiano się wchodzić, nazw już nie pamiętam. Ale pamiętam ciągłe walki kibiców Śląska Wrocław z Poznaniem czy Krakowem.

Wtedy nie znałem realiów, jakie znam dzisiaj i nie rozumiałem o co w tym wszystkim chodzi. Dzisiaj wiem czym jest nasienie węża, ale już nie pamiętam, kto jest kim w Polsce.

Wiem dzisiaj, że Wrocław jest znany jako miasto żydowskie, a przeczytałem o tym na jakichś blogach.

Stalowa Wola to najwyraźniej miasto obsadzone nasieniem węża i widać tego rezultaty z twego opisu.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 22nd Październik 2017, 22:06

Trump ogłosił że w czwartek ujawni wszystkie tajne dokumenty na temat morderstwa Kennedy ego:

https://twitter.com/realDonaldTrump/status/921716470140325889

Czyżby to to będzie ukryty atak na deep state??
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 528
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Październik 2017, 10:57

Czyżby to to będzie ukryty atak na deep state??

Raczej bardzo otwarty.

Teorie konspiracyjne twierdzą, że to Bush ojciec zorganizował śmierć Kennedy'ego, a syn był obserwatorem. Nawet był aresztowany w tym dniu.

Obecnie w obliczu ewentualnego ujawnienia tych dokumentów twierdzą eksperci, jeżeli to prawda że Trump ujawni i jeżeli to prawda, ze Bush ojciec zorganizował ten zamach, wyrok śmierci jest niemal pewny.

Z drugiej strony byłby to olbrzymi cios w media MSM i poprzednie rządy, czyli wielki cios propagandowy przeciwko 'deep state'.

Praktycznie byłaby to rewolucja w USA. Czas pokaże, czy Trump to zrobi.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 23rd Październik 2017, 12:50

Karmiła szczenię piersią i zapłodniła swoją komórkę psią. Nagroda dla skandalizującej artystki

Słoweńska artystka Maja Smrekar została nagrodzona za budzący ogromne kontrowersje projekt. Kobieta przez dłuższy czas żyła w odosobnieniu z dwójką swoich psów. W trakcie tego okresu karmiła jedno ze zwierząt piersią, dokonała też zapłodnienia swojej komórki jajowej komórką pochodzącą od zwierzęcia.

W ramach kilkuetapowego projektu trwającego co najmniej trzy lata projektu Słowenka chciała pokazać więź między ludźmi i zwierzętami. W tym celu kobieta m.in. zamknęła się na trzy miesiące ze swoimi czworonogami w niemal pozbawionym mebli pomieszczeniu. Jednym z etapów performance'u zarejestrowanego przez Smrekar było stworzenie zapachu o nazwie „I hunt nature and culture hunts me”, na który składały się hormony pochodzące od niej oraz jej psa. Na przygotowanym przez artystkę nagraniu widać, jak naga kobieta leży w klatce, a zwierzęta obwąchują jej ciało spryskane wytworzonym zapachem. Część „rodzina hybrydowa” polegała z kolei na stymulowaniu piersi kobiety do produkcji mleka, a następnie karmieniu nim szczenięcia o imieniu Ada. Jak tłumaczyła artystka - celem jest zgłębienie „socjologicznej i ideologicznej instrumentalizacji kobiecego ciała i karmienia piersią”. Smrekar przyznaje, że w tym czasie uważała się za matkę i miała objawy urojonej ciąży, które wspierała farmaceutykami.

Smrekar zdecydowała się też na eksperyment, który określiła mianem „zapłodnienia” pobranej od niej komórki jajowej. Metodą zbliżoną do in vitro do komórka rozrodcza kobiety została połączona z komórką somatyczną pochodzącą od jej psa, Byrona (nie była to sperma psa). Nie podano, na czym dokładnie polegał, i jak przebiegał ten proces.

https://www.wprost.pl/swiat/10082478/karmila-szczenie-piersia-i-zaplodnila-swoja-komorke-psia-nagroda-dla-skandalizujacej-artystki.html

tutaj film ... : https://vimeo.com/218296626

--------------------------------------------

najlepszy komentarz jaki znalazłem :

Skłodowska-Curie musiała wynaleźć kilka pierwiastków, żeby jej jakąś nagrodę dali. A nie wystarczy wywalić psu cyca?
Cóż mogę powiedzieć... dzień dobry! Smile

oswajanie ludzi z zoofilia, bo skoro ludzie to zwierzęta, pies ssie mleko kobiety etc, zapładniają sztucznie kobietę , to przyzwyczajanie ludzi do zoofilii  pale
avatar
Liksar

Liczba postów : 1147
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 24th Październik 2017, 06:42

Nowe protokoły mędrców Syjonu:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/stulecie-lotrow-henryk-pajak-2017-10

Oszustwo będzie tak olbrzymie, tak obszerne, że ujdzie ludzkiej uwadze. Ci, którzy je dostrzegą, będą uważani za szaleńców. Utworzymy oddzielne fronty, aby zapobiec rozpoznaniu połączeń z nami. Będziemy się zacho­wywać tak, jakbyśmy nie mieli z tym nic wspólnego, aby kontynuować to oszustwo. Celem będzie stawianie małych kroków w czasie, uchroni to nas przed podejrzeniami. To także zabezpieczy nas przed zauważaniem zacho­dzących zmian.

Zawsze będziemy stali ponad relatywnym polem ich doświadczeń, po­nieważ sekrety są absolutne.

Będziemy zawsze razem pracować i będziemy związani poprzez krew i sekret. Śmierć spotka każdego, kto zacznie to wyjawiać.

Będziemy utrzymywać ich przy życiu krótko wraz ze słabościami ich umysłów, podczas kiedy będziemy udawać, że czynimy odwrotnie.

Będziemy używać naszej wiedzy naukowo-technologicznej w subtelny sposób, tak ze nigdy nie połapią się, co się dzieje.

Będziemy używać metali lekkich, przyspieszaczy starzenia się oraz środ­ków odurzających w pokarmie, wodzie oraz w powietrzu. Będą pod paraso­lem trucizn, w którąkolwiek stronę się skierują.

Lekkie metale będą powodować utratę zmysłów.

Będziemy obiecywać lekarstwa na wielu frontach, jednakże będziemy im dodawać jeszcze więcej trucizn.

Trucizny będą absorbowane poprzez skórę i usta, będą one niszczyć ich umysły oraz narządy rozrodcze. W wyniku tego będą się rodzić martwe niemowlęta, a my będziemy ukrywać te informacje przed nimi. Trucizny będą ukryte we wszystkim co ich otacza, co piją, jedzą, wdychają i noszą. Musimy być genialni w rozprowadzaniu trucizn, ponieważ mogą to dostrzec

Będziemy ich przekonywać, że trucizny są dobre, połączymy to z we­sołymi obrazkami i muzyką. Tych poszukujących pomocy zwerbujemy, aby dalej rozpowszechniali nasze trucizny.

Będą widzieć nasze produkty w filmach i będą rosnąć, akceptując je i nigdy się nie dowiedzą o rzeczywistych ich efektach.

Podczas porodów będziemy wstrzykiwać trucizny do krwi ich dzieci przekonując ich, że to dla ich dobra.

Będziemy rozpoczynać wcześnie, kiedy ich umysły będą młode, będzie­my atakować dzieci tym, co one najbardziej lubią, słodyczami.

Kiedy ich zęby będą próchnieć, wypełnimy je metalami, które będą zabijać ich umysły oraz okradać je z ich przyszłości.

Kiedy ich zdolności do nauki zostaną naruszone, będziemy tworzyć lekarstwa, które uczynią ich jeszcze bardziej chorymi i spowodują inne cho­roby, dla których będziemy tworzyć jeszcze więcej lekarstw.

Będziemy czynić ich uległymi i słabymi przed nami poprzez naszą po­moc Będą one wzrastać w depresji, powolni i otyli, a kiedy przyjdą do nas o pomoc, damy im więcej trucizny. Będziemy koncentrować ich uwagę ku pieniądzowi oraz ku dobrom materialnym, nie będą w stanie zachować wewnętrznej samokontroli.

Będziemy odwracać ich uwagę nierządem, zewnętrznymi przyjemnoś­ciami oraz grami, więc nie będą w stanie się jednoczyć. Ich umysły będą zawsze należeć do nas i oni zawszę będą posłuszni naszym poleceniom. Jeżeli odmówią nam, znajdziemy sposoby na technologię kontroli umysłu w ich życiu.

Będziemy wykorzystywać strach jako naszą broń. Ustanowimy ich rządy oraz ustanowimy także opozycję.

Będziemy kontrolowali obie strony. Zawsze będziemy ukrywać nasze cele, ale zawszę będziemy realizować nasz plan.

Będą wykonywać pracę dla nas, a my będziemy ich wynagradzać za ich trud. Nasze rodziny nigdy nie będą się z nimi mieszać. Nasza krew musi być zawsze czysta, taka jest nasza droga.

Spowodujemy, że będą się zabijać wzajemnie, kiedy tylko będzie to w naszym interesie.

Będziemy ich separować od siebie za pomocą dogmatów i religii. Będzie­my ściśle kontrolować wszystkie aspekty ich życia i będziemy nimi kierować, co mają myśleć i jak myśleć

Będziemy nimi kierować delikatnie i grzecznie, pozwalając im myśleć, że są samodzielni. Będziemy siać nieprzyjaźń pomiędzy nimi poprzez nasze frakcje. Kiedy światło wiedzy zaświeci pomiędzy nimi, wygasimy je poprzez szyderstwo lub śmierć, którekolwiek nam będzie bardziej pasowało. Spowo­dujemy, że będą sobie wyrywać serca i zabijać własne dzieci. Uzyskamy to używając nienawiści jako naszego sprzymierzeńca i gniewu, naszego przy­jaciela.

Nienawiść oślepi ich całkowicie i oni nigdy się nie zorientują, że z ICH konfliktów wyłonimy się MY jako ich władcy

Będą zbyt zajęci wzajemnym zabijaniem się. Będą się kąpać we własnej krwi i zabijać swoich bliźnich tak długo, jak długo uznamy to za koniecz­ne. Osiągać będziemy z tego wielkie korzyści, dlatego że oni nas nie widzą, ponieważ nie mogą nas widzieć Nasze korzyści z ich wojen i ich śmierci będą kontynuowane.

Będziemy to powtarzać tak długo, dopóki nasz ultymatywny cel nie zostanie osiągnięty. Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obrazy i dźwięk. Użyjemy wszelkich dostępnych środków, aby to uzyskać Narzędzia te zostaną stworzone ich pracą. Będą nienawidzić siebie i bliźniego. Zawsze będziemy ukrywać świętą prawdę przed nimi, że my jesteśmy wszyscy jedno.

Tego oni nie mogą się nigdy dowiedzieć Nigdy nie mogą się dowiedzieć, że kolor jest iluzją. Zawsze muszą myśleć, że nie są równi. Krok po kroku będziemy zdążali do celu. Zabierzemy ich ziemię, środki do życia i boga­ctwo i będziemy posiadać totalną kontrolę nad nimi. Oszukamy ich, aby zaakceptowali prawa, które ograbią ich z tych fragmentów wolności, jaką jeszcze będą posiadać.

Ustanowimy system monetarny, który uwięzi ich na stałe, utrzymując ich oraz ich dzieci w długach.

Kiedy zaczną się jednoczyć, oskarżymy ich o przestępstwa oraz ukażemy odmienny bieg wydarzeń świata, ponieważ będziemy właścicielami mediów.

Będziemy używać mediów w celu kontroli biegu informacji oraz uczuć, które my faworyzujemy

Kiedy powstaną przeciw nam, zgnieciemy ich jak insekty, ponieważ są mniej warci niż one. Będą bezbronni bez możliwości działania, ponie­waż nie będą posiadali broni. Powołamy niektórych z nich, aby realizowali nasze plany, obiecamy im życie wieczne, ale oni nigdy tego nie otrzymają, ponieważ nie należą do nas. Rekrutów nazywać będziemy „zainicjowany­mi” i będą tak indoktrynowani, aby wierzyć w fałszywe rytuały oraz pisma wyższych sfer. Członkowie tych grup będą pewni, że są z nami, ale nigdy nie będą znali prawdy Oni nigdy nie mogą poznać prawdy, ponieważ mogą się odwrócić przeciwko nam. Za ich pracę będą nagradzani ziemskimi rze­czami oraz wielkimi tytułami, ale oni nigdy nie staną się nieśmiertelnymi i nigdy się z nami nie połączą, nigdy nie otrzymają światła i nigdy nie będą podróżować ku gwiazdom. Nigdy nie osiągną wyższych realiów, ponieważ zabijanie własnego rodzaju zastopuje ich postęp w kierunku oświecenia. Prawda będzie ukryta przed nimi, bijąc jednocześnie wprost w ich twarze, tak ze nie będą w stanie skupić się na niej, zanim nie będzie za późno.

O tak, będzie wielka iluzja wolności, że oni nigdy nie zauważą tego, że są naszymi niewolnikami. Kiedy wszystko osiągniemy, rzeczywistość, którą utworzymy dla nich będzie znaczyła, że jesteśmy ich właścicielami. Rzeczy­wistość będzie ich więzieniem. Będą żyli we własnych snach.

Kiedy osiągniemy nasz cel, rozpocznie się nowa era dominacji. Ich umy­sły będą powiązanie z ich wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna. Ale kiedy zorientują się, zniszczymy ich. ONI NIGDY TEGO NIE MOGĄ WIEDZIEĆ

Jeżeli kiedykolwiek oni znajdą tę prawdę, będą w stanie nas zniszczyć. Zaczną działać w tym kiemnku. Nigdy nie mogą się dowiedzieć co uczy­niliśmy, ponieważ jeżeli się dowiedzą, nie mamy dokąd uciec i będzie im łatwo widzieć, kim jesteśmy, kiedy zasłona zostanie usunięta. Kiedy nasze działania ujawnią, kim jesteśmy, będą nas ścigać i nikt nie da nam ochrony

To jest tajemnicze przymierze, poprzez które będziemy żyli teraz oraz w przyszłości, ponieważ owa rzeczywistość następowała poprzez wiele po­koleń. To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią. My jesteśmy tymi, którzy zstąpili z nieba na ziemię.

To przymierze NIGDY, PRZENIGDY nie może być znane. NIGDY PRZENIGDY nie może być spisane lub omawiane, ponieważ świadomość się rozszerzy i spowoduje straszny gniew GŁÓWNEGO STWÓRCY na nas i zostaniemy wrzuceni do przepaści, z której wyszliśmy i pozostaniemy tam do końca na wieczność
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 528
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 26th Październik 2017, 14:31

Wolna Polska i Pająk nie bardzo się orientują, o co chodzi.


To przymierze jest opieczętowane krwią, naszą krwią. My jesteśmy tymi, którzy zstąpili z nieba na ziemię.

Czyli nie Żydzi ale upadłe anioły.

Mam to na swojej witrynie od 2010 roku.

http://www.zbawienie.com/przymierze.htm

Jest tam dużo więcej...

Z innej beczki... bardzo ostre posunięcie Trumpa, który najwyraźniej przystępuje do ostrego ataku na... CIA. Według tego źródła http://www.whatdoesitmean.com/index2418.htm Trump uruchomił jakąś niezwykle tajną i wyszkoloną organizację do walki przeciwko CIA, która zwalcza ostatnio zaciekle Trumpa, dążąc do wpakowania go w jakieś duże kłopoty.

Z drugiej strony mamy masę ataków niekoniecznie Trumpa na Hollywood z powodu masowej pedofilii. Przoduje w tych atakach ryzykujący swe życie Corey Feldman, na którego był już zamach ale nieudany.

W linku jest film, w którym Feldman nawołuje do wielu innych artystów do przyłączenia się i do zwalczania pedofilii w Hollywood na masową skalę.

I trzecia informacja, podobno już się zaczyna ujawnianie dokumentów tajnych o śledztwie w zabójstwie Kennedy'ego.

Te trzy elementy mogą doprowadzić do wojny domowej w USA, do jakichś ataków USA na Koreę, czy jakieś zupełnie nieprzewidziane akcje. Jak wielokrotnie pisałem - atak na CIA to w sumie frontalny atak na... Watykan, który za pomocą głównie CIA oraz NSA rządzi USA.

Może to także doprowadzić do zmiany wszystkich rządów syjonistycznych w kraja o białej populacji.

Oczywiście są to spekulacje z raczej wiarygodnego źródła i dobrze jest śledzić uważnie co się dzieje, ponieważ żarty się skończyły i poleje się gdzieś krew i nawet Trump może zginąć w tej walce, w co raczej wątpię.

Wiele możliwości a do czego to doprowadzi, zobaczymy być może za kilka tygodni lub wcześniej.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 27th Październik 2017, 23:37

Podczas zakończonego w czwartek w Arabii Saudyjskiej forum "Future Investment Initiative" przedsiębiorcy, wizjonerzy i innowatorzy mogli wysłuchać Sophii, robota humanoidalnego. Jej wystąpienie było tak udane, że przyznano jej obywatelstwo tego kraju."Jestem zaszczycona i dumna z tego wyjątkowego wyróżnienia. Bycie pierwszym robotem, którego uhonorowano przyznaniem obywatelstwa, stało się faktem historycznym" - powiedziała Sophia.

ciekawe po co w tym wszystkim Upadłym roboty,

pokazanie dla stwórcy że też potrafią stworzyć istoty ? scratch
avatar
Liksar

Liczba postów : 1147
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 28th Październik 2017, 02:38

Tak 'kobiecie', bez nakrycia głowy dali obywatelstwo w Arabii Saudyjskiej? A do Izraela się 'pani' nie wybiera? A może na Jasną Górę!?

.................................

W kwestii ujawnienia dokumentów o morderstwie JFK (Kennedy) - CIA oraz FBI powstrzymały tę akcję Trumpa twierdząc, że muszą wymazać z dokumentów pewne nazwiska, nie związane z morderstwem, ale są tam PODOBNO nazwiska agentów, szpiegów USA itp historie, które wg CIA/FBI mogą poważne naruszyć bezpieczeństwo USA w przypadku ich ujawnienia.

Trump podobno nie miał wyjścia i musiał się zgodzić na przetrzymanie przez 6 miesięcy tych dokumentów a ostanie i najważniejsze 200 sztuk najprawdopodobniej nigdy nie zostanie ujawnione.

Z innej beczki, w Rosji na Syberii jakiś dziwne zjawisko na niebie.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-5023505/Huge-glowing-ball-northern-Siberia-sparks-UFO-fears.html

Rząd wyjaśnił, że to rakieta spowodowała takie zjawisko, a wielu podejrzewa UFO.

Wiele zdjęć i dwa filmy.

Mnie zastanawia jedno. Gdyby szatan został wyrzucony z nieba, co powiedziałyby agencje rządowe na ten temat?

Rakieta się zepsuła!?
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 28th Październik 2017, 08:56mi to wygląda na coś takiego , 3 ślady po spadających gwiazdach.

Może jak spada jakiś potężniejszy upadły to towarzyszy temu większe zjawisko świetlne ?

Tutaj może spadły 3, temu taka duża poświata.
avatar
Liksar

Liczba postów : 1147
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 31st Październik 2017, 12:20

W USA już jest takie poruszenie i tyle wieści, że nie wiadomo od czego zacząć.

Trump atakuje CIA i chce się dobrać do Clintonów.

http://www.whatdoesitmean.com/index2421.htm [EN]

W tym filmie agent CIA ujawnia, że CIA łamie niemal wszystkie prawa i dostarcza dla elitarnych pedofilów... dzieci.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=nLCIJZ-ysxQ [EN]

W Hollywood trwa już masowa nagonka na pedofilów. Spójrzcie na same nazwiska!!!

http://www.breitbart.com/big-hollywood/2017/10/25/hollywood-accused-harassers-molesters-rapists-rap-sheet-far/ [EN]

Francuski rząd wydał wyrok na usuniecie krzyża nad rzeźbą Jana Pawła II!

http://www.breitbart.com/london/2017/10/30/french-high-court-orders-removal-of-cross-above-statue-of-pope-john-paul-ii/ [EN]

Największy problem wystartuje w USA w dniu 4/11/2017, kiedy ANTIFA (anty faszyzm), głównie czarni i meksykanie rozpoczną walkę z użyciem broni, być może i palnej w wielu demonstracjach mających na celu usunięcie z fotela Trumpa.

Za ich akcję płaci Soros, po $500 za jeden dzień akcji protestu.

Antifa nie ukrywa, ze planuje przemoc a to już podlega sądom w USA za nawoływanie do przemocy. Prawo w większości państw jest przeciwko takim akcjom.

http://yournewswire.com/antifa-violence-november-4th/

Praktycznie Antifa deklaruje wojnę domową i planuje zabijanie wszystkich popierających Trumpa.

https://silenceisconsent.net/alert-antifa-just-declared-civil-war-announce-day-anarchy-november-4th/

Jest oczywiste, ze jest to ostania próba zniszczenia Trumpa i... nie nie wiemy jakie plany na to ma Trump.

To rzeczywiście może przerodzić się w wojnę domową, ponieważ niemal wszyscy Amerykanie posiadają broń.

Odnośnie morderstwa JFK - Amerykanie już nie mają wątpliwości, że dokonał tego rząd USA i ze nie jest to teoria spiskowa, ale że to jest spisek.

Od kilku dni to wszystko się strasznie nawarstwia  i nie znamy szczegółów o tym, jak się broni rząd Trumpa.

Niemniej wygląda to na początek końca rządów Watykanu (CIA, NSA i Bank Federalny USA) a to może uwolnić kraje rasy białej od rządów syjonistycznych.Trwa więc walka w USA na wszystkich frontach.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 1st Listopad 2017, 10:15

Nie koniec niezwykłych wiadomości. Tymczasem absolutna bomba.

https://www.trunews.com/article/why-is-russian-dna-being-collected [EN]

Z grubsza tłumaczę.

Tytuł artykułu.

Dlaczego rosyjskie DNA jest pobierane?

Najważniejsza informacja.

"Czy wiecie, że biologiczny materiał jest pobierany w całym kraju od różnych etnicznych grup oraz ludzi żyjących w różnych geograficznych arenach w Rosyjskiej Federacji? Pytanie brzmi, dlaczego oni to  a robią to w określonym celu w profesjonalny sposób."powiedział Putin. "Jesteśmy obiektem niezwykłego zainteresowania. Oczywiście nie ma potrzeby, aby się czegokolwiek obawiać. Niech oni robią co chcą a my musimy robić to co musimy robić."

W innym kontekście Putin dodał: USA agenci służb specjalnych.


Rzecznik rządowy Kremla nieco sprostował to oświadczając, że próbki są pobierane przez zagraniczne nie rządowe organizacje.

CIA czy FBI czy NSA to właśnie nie rządowe organizacje, ponieważ nie są one częścią rządu USA.

US Air Force (Armia powietrzna) pragnie zakupić RNA próbki od... Kaukaskich Rosjan. 

Obie strony, amerykańska i rosyjska podejrzewają, że chodzi i broń biologiczną.

------------------------------------------------------------------------------


Mój komentarz:

Przeciwko Słowianom!!! Kaukaskie DNA!? DNA Narodu Wybranego przez Boga? A Putin im na to pozwala!


Jeżeli robią to w Rosji, to na 100% robią to w Polsce i innych krajach także.

Moja rada... unikać jakichkolwiek szans na danie komukolwiek naszego DNA. To z czasem może oznaczać wyrok śmierci, jeżeli wcześniej nie zostaniemy uprowadzeni. lub porwani.

Jak sami widzicie drodzy bracia i siostry, jedynie my wiemy co sataniści planują i bądźmy wyjątkowo ostrożni. Nie chodź do restauracji, pijalni piwa i nie zostawiajmy śladów warg na naczyniach. Uważajmy na to, ponieważ rzeczywiście toczy się wojna o Naród Wybrany.


Nie ułatwiajmy im tej pracy i w razie oferty pieniężnej za DNA, stanowczo odmawiajmy!

Niedawno czytałem, że uzyskane DNA danej osoby jest już zastrzeżone prawami autorskimi i sądy to aprobują w krajach o białej populacji.


Twoje DNA może być użyte przeciwko tobie i ty już nie masz do niego prawa!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Liksar on 2nd Listopad 2017, 00:10

Prawda jest taka , że jak będą chcieli to i włos znajdą nawet w miejscu pracy czy coś.

Prawda jest taka , że jak będą Nas chcieli zabić to mają na to miliony sposobów, a nasza jedyna prawdziwa obrona to Bóg który czuwa nad nami.

Co im za problem sprawdzić wszystkie osoby które wchodzą na forum, znaleźć nasze domy i upozorować śmierć ?

A jednak tyle lat, i jakoś nikomu nic takiego się nie stało Basketball

avatar
Liksar

Liczba postów : 1147
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Listopad 2017, 09:51

Cytat który warto przekazywać Pawłowcom.


Daniela 12:(10) Wielu musi być sprawdzanych, dokładnie wybielonych i wypróbowanych w ogniu, i uświęconych lecz przestępcy będą łamać Prawo, i żaden przestępca nie będzie miał poznania, lecz mądrzy będą to rozumieli.

To wskazuje wyraźnie, że w przypadku łamania Prawa człowiek jest przestępcą, czyli przestępuje Prawo i tacy ludzie nie mają poznania, ale... mądrzy to rozumieją.

Jakbyśmy na to nie patrzyli, według Biblii posiadamy mądrość, nie jesteśmy przestępcami i otrzymujemy poznanie.

Resztę sobie dopowiedzmy sami!

Ludzie wierzący w Pawła nie mają szansy na poznanie Prawdy. Nie oznacza to potępienia i odrzucenia, ale...

...oznacza to brak możliwości poznania i brak nadziei na porwanie.

Możemy zorientować się dosyć łatwo w tym, kto na pewno nie ma szansy na porwanie!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 4th Listopad 2017, 05:04

Dzisiaj ma się odbyć początek rewolucji komunistycznej w USA. Tzw. Antifa ma rozpocząć rzeczywistą rewolucję, w rocznicę Rewolucji Październikowej - 4 Listopada czyli według mego czasu - dzisiaj a u was 7 godzin później.

Czy Trump temu zapobiegnie? Możliwe.

Za tą rewolucją jest tzw. Deep State" czyli siły komunistyczne, które dążą do wprowadzenia komunizmu na całej Ziemi, czyli NWO.

Czy dojdzie do tego? Czy długo będzie trwało? Jak to się zakończy?

Antifa zapowiada przelew krwi ale nie wiedzą, że jeżeli wygrają, kto będzie rządził lepiej.

Są komentatorzy, którzy twierdzą, że to jest wyreżyserowany atak Deep State po to, aby wprowadzić stan wojenny a Antifa zostanie kozłem ofiarnym.

Jeżeli to się zacznie na poważnie, może to także być początek światowej zawieruchy.

Wygląda to na celową robotę rządową - Deep State.

http://www.foxnews.com/us/2017/11/03/antifa-apocalypse-anarchist-groups-plan-to-overthrow-trump-regime-starts-saturday.html


Jest tam film ukazujący rzeczywistą naturę tego ruchu. Przemoc.

Ale niemal wszystkie mas media twierdzą , że chodzi o pokojowe demonstracje.

Pierwsza strona New York Times.Napis.

Ten koszmar musi się skończyć.

Reżim Trumpa/Pence musi odejść.

4 Listopada jest początek.

Bądź tam, przyłącz się do tysięcy którzy zgromadzą się w całym kraju.

Ruch tych protestów będzie kontynuowany każdego dnia i nocy, wzrastać w miliony... zdeterminowanych aby nie zatrzymać się, zanim ten reżim nie zostanie odsunięty od władzy.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 5th Listopad 2017, 04:19

Napisałem w tym linku o tym, że Antifa nie zrobiła niczego wartego informacji w żadnych mediach.

http://zbawienie.forumotion.com/t295-znak-chrystusamesjaszazbawiciela

Film po angielsku - jako dowód.
Ten człowiek na filmie to młody dziennikarz dla INFOWARS, który miał obserwować ataki Antifa w Seatle. Na filmie jest 40 policjantów z rowerami a 30 członków Antifa ukryło się przed kamerami i przed kilkudziesięciu osobom popierającym Trumpa.

Totalne ośmieszenie Sorosa i Deep State. Nawet im pieniądze nie pomogły i ludzie nie przyszli na protesty. Nie tylko w Seatle ale w żadnym centrum (chyba 8-10) w całym USA.

Inna informacja... jakiś atak jakiejś rakiety na Arabię Saudyjską - przejęty tam przez kogoś a Trump jak pisałem w linku powyżej, jest poza USA. Być może kolejne oszustwo lub prowokacja, lub... interwencja Boga.

Jest coraz bardziej oczywiste, że Bóg krzyżuje już plany satanistów i nic im nie wychodzi, same ich klęski.

Nie wiem jak was, ale mnie to bardzo buduje i jestem szczęśliwy, że mogę takie niezwykłe rzeczy i wiadomości oraz prawdy Boże ujawniać dla takiej masy ludzi.

Połączmy to wszystko.

To nie są przypadki i sataniści już chyba nigdy nie wyrządzą większej krzywdy Polakom i Słowianom. Bóg już na to chyba więcej nie pozwoli.


Sataniści najwyraźniej się spieszą - widać to na każdym kroku ale spotykają ich same klęski.

Z Antifa to już jest zupełna klęska i masakra szatańskiego planu.

Jakim cudem tak zawzięci członkowie tej organizacji i dobrze opłacani, nagle niemal wszyscy zmieni swoje zdanie i dali sobie z tym spokój!?
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 7th Listopad 2017, 12:34

Wiele wiadomości w tym, filmie Fulforda. Może zacznę mu wierzyć, ponieważ wiele pisywał tylko on i wyglądało to często na fantazję i na pobożne życzenie. Ale w końcu okazuje się (chyba) że to prawda.

Tekst czytany w filmie po angielsku.
Okazuje się, ze wszystkie walki Trumpa przeciwko Deep State czyli syjonistom to prawda.

Aczkolwiek ukryta przez większością, ale teraz ujawnił on bardzo wiele i znając wiadomości z innych źródeł widzę, ze to ma sens.

Trump walczy przeciwko syjonizmowi i jest to widoczne z jednej strony - Żydzi go z pasją nienawidzą, pomimo, że oficjalnie ich zawsze bardzo chwali oraz chwali Izrael. Ale w rzeczywistości ich bardzo zwalczał a oni zwalczają jego.

Najpierw walczył z syjonistycznymi mediami, z Clintonami i wiele innych epizodów, często zakamuflowanych.

Ale co się dzieje teraz!?

Trump uciekł z USA w momencie ataków NSA na różne kluczowe punkty, z których pierwszym jest rozbicie rządu Arabii Saudyjskiej - aresztowano ponad 110 Żydów rządu syjonistycznego, który współpracował z syjonistami w Izraelu oraz z Clintonami rozbijając USA. A to oznacza koniec rządów Clintonów.

Deep State także atakował Trumpa i rodzinę, więc teraz jest on poza USA a dzieją się rzeczy niezwykłe.


Najważniejsza i potwierdzona dzień wcześniej informacja, to... oczyszczenie Banku Federalnego USA od syjonistów. Trump wybrał swoich ludzi do Banku Federalnego, co nie wydarzyło się w USA od roku 1913.

Oznacza to upadek władzy Watykanu, Powtórzę, ze CIA i FBI oraz Bank Federalny to instrumenty władzy Watykanu nad USA.


FBI jest pod władzą Trumpa oraz Bank Federalny a CIA to tylko kwestia czasu.


Bez Banku Federalnego Watykan niczego już nie może zdziałać przeciwko USA. Utrata kontroli nad USA


Aresztowania wielu pedofilów, z Hollywood i innych miejsc i ta akcja zacznie nabierać jeszcze większych rumieńców.

Trump zapowiedział także zajęcie się 9/11 (CIA, Bush rodzina i Mossad)!!! Ma się zająć NASA!!!

To wszystko oznacza upadek władzy Watykanu, co pociągnie za sobą zmiany rządów syjonistycznych we wszystkich białych państwach.

Trump otrzymał z Japonii olbrzymią kwotę pieniędzy i także uwalnia Japonię od władzy Watykanu. Owe pieniądze pomogą przetrwać USA najtrudniejsze momenty gospodarcze.


10-go Trump w Wietnamie ma się spotkać z Putinem. Nie wiadomo o co dokładnie chodzi ale na pewno o ściślejszą kontrolę Słowian.

Pamiętacie, że Putin pozwala USA na zbieranie o Słowianach informacji DNA!!!

Nie, nie wierzę Trumpowi i podejrzewam, ze to ostatni król z proroctw Daniela.

Tak wygląda sytuacja i jeżeli całkowicie upadnie CIA, to będzie równoznaczne z upadkiem nie tylko Watykanu.

CIA to organizacja kontrolująca wszystkie mas media w krajach o białej populacji. Niemiecki dziennikarz to ujawnił prawie 4 lata temu i za to ujawnienie rok później został zamordowany.

Znalazłem film z polskimi napisami.Upadek CIA to oznacza koniec wojny w Afganistanie oraz wolność do pewnego stopnia mediów w krajach białych oraz całkowity koniec władzy Watykanu nad światem.

Mamy więc wiele ciekawych informacji.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 9th Listopad 2017, 15:01

Teraz wiadomości od... szatana.

Nie żartuję. W USA jest bardzo znany Mark Tailor, 'prorok' boży, który napisał książkę i Trumpie, zanim ten wygrał wybory. Oczywiście 'przewidział kilka wydarzeń prawidłowo i w tym linku jest wywiad z nim oraz pokazywana jest książka, która napisał, i ona jest bestsellerem pośród Amerykanów, Chrześcijan w szczególności.

https://usawatchdog.com/globalism-vs-patriotism-evil-vs-good-mark-taylor/

Tytuł artykułu: globalizm przeciwko patriotyzmowi, zło przeciwko dobru.

Taylor 'poinformowany' przez 'boga' twierdzi, że Trump działa w imieniu Boga i jego zadaniem jest powstrzymać Globalizację, zjednoczyć Chrześcijaństwo amerykańskie oraz wymierzyć sprawiedliwość globalistom, czyli nasieniu węża.

Według niego Clintonowie wylądują w więzieniu a w USA będą funkcjonować militarne sądy, które będą skazywać na więzienia pedofilów i wszelkiej maści zboczeńców krzywdzących dzieci.

Według mojego zrozumienia, co jeszcze od ojca słyszałem, ze nastąpi drugi holokaust.

Czyli już zaczyna się nagonka na Żydów i będzie znacznie gorzej. Nie wiem czy Mark Taylor wspomina o tym w książce, ale to bardzo prawdopodobny kierunek akcji satanistów, a Trump z pewnością jest satanistą.

Sądy nad pedofilami rozwścieczą Amerykanów za ohydność tych zbrodni i być może  Amerykanie zaczną stosować samosądy wobec tych zbrodniarzy.

Nie wiemy tego na 100% ale NAJPRAWDOPODOBNIEJ zakończy to się sądem Boga nad Babilonem Wielkim i wkroczeniem upadłych aniołów na arenę świata.

Tak wyglądają spekulacje na temat przyszłości według informacji planujących to demonów i szatana.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 12th Listopad 2017, 17:48

Tutaj link do rzekomo odkrytego listu ks. Karola:

https://wiadomosci.wp.pl/zamieszanie-ws-listu-ksiecia-karola-zydzi-z-polski-zrodlem-problemu-na-bliskim-wschodzie-6186785073748097a

To może mieć powiązanie z tą ostatnią aferą "legalnych" rajów podatkowych i ujawnienia że królowa Anglii ma swoje środki w tych rajach.

Nie zależnie jeżeli list jest prawdą to ... odkrywa prawdę min. podziałów wewnątrz tej bandy ...
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 528
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by levrone55 on 13th Listopad 2017, 01:03


levrone55

Liczba postów : 123
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 13th Listopad 2017, 10:58

Nie mogłem tam wejść ale tutaj jest sporo zdjęć i kawałki filmów. Zginęło ponad 300 osób, Irakijczyków i Irańczyków. Jest także mapa trzęsienia.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5075297/Huge-7-3-magnitude-quake-hits-Iraq-near-Iranian-border.html

Tych trzęsień jest coraz więcej i coraz bardziej intensywne i dewastujące.

Z 2 Ezdrasza wiemy, że wstrząsy są coraz większe, ponieważ Bóg się przygotowuje na inspekcję oraz sąd nad ziemią.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 13th Listopad 2017, 13:20

Ewidentna wina konstruktorów budynków i budowlańców!. Tam gdzie wylewane były żelbety w poziomie tj. poszczególne poziomy pięter nie było lub była zbyt mała ilość słupów żelbetonowych łaczących poszczególne poziomy.

Widać to na jednym z kolejnych zdjęć w środku powalony taki dom jak domek z kart a po bokach stoją prawidłowo wykonane konstrukcje żelbetonowe. Fakt mocno poodpadały ściany ( co też pewnie było fuszerką budowlańców )  ale wieżowce ustały.

To tak poza głównym kontekstem sprawy.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 528
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 40 z 44 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach