Czasy końca

Strona 36 z 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by pajakalipa on 8th Maj 2017, 18:09

Nawet nie wiem jak to skomentowac....

https://www.youtube.com/watch?v=iuS7zBdw0BU

pajakalipa

Liczba postów : 28
Join date : 19/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 9th Maj 2017, 15:45

Proste... światem rządzi bydło! O... przepraszam Boże stworzenia. One są niezwykle pożyteczne. A nami rządzi... NASIENIE WĘŻA. To oni i tylko oni są zdolni do takich trudnych do opisania zbrodni.

Już kiedyś napisałem gdzieś na forum, że plaska ziemia i pedofilia z krwawymi ofiarami to gwoździe do trumny wielu pedofilów rządowych czy kościelnych.

Tą panią, która tak głośno wykrzykiwała na końcu tego filmu, takich jest coraz więcej i świadomość nieopisanego zła, jakie czynią zboczone władze trafia do coraz większej grupy ludzi.

To jest tylko kwestia czasu, kiedy narody zaczną eksplodować i zabijać tych potworów na ulicach.

Plan III Wojny Światowej mówi o zabijaniu niszczycieli naszej cywilizacji.


Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji


Czyli dojdzie do eksterminacji mniejszości etnicznych, czyli Muzułmanów oraz tych, którzy ich do krajów Europy sprowadzili, czyli... władze typu... Merkel i jej podobni sataniści, składający owe ofiary, o których te dzieci mówiły!


Czyli najpierw nasienie węża mordowało Arabów, Wietnamczyków, Koreańczyków, Afgańczyków czy wiele innych nacji, obarczając za swoje zbrodnie rasę białą.Teraz sprowadzeni do Europu ofiary owych zbrodni nasienia węża dyszą nienawiścią, ale nie do tych, którzy ich sprowadzili, ale do tych, którzy bezpiecznie mieszkają i nie spodziewają się aż tak olbrzymiej zdrady swoich 'demokratycznie' wybranych władz.


Ci głupcy nie wiedzą, że dla wyższych idei zostali oni poświęceni na śmierć przez swoich równie zboczonych, jak oni sami, braci.


Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia 12th Maj 2017, 13:16, w całości zmieniany 1 raz
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 12th Maj 2017, 13:15

Oto jak Ukraina zmienia historię z II Wojny Światowej.

UPA pokonała nazistowską III Rzeszę Niemiecką


czyli gabinet ,,kosmetyki'' historii na Ukrainie nabiera rozpędu.

Fragment z linku...


Ukraiński Instytut Pamięci Narodowej stworzył plakat poświęcony Dniu Pamięci i Pojednania z fotografią, na której oficer Armii Czerwonej, weteran Wielkiej Wojny Ojczyźnianej ściska rękę członkowi Ukraińskiej Powstańczej Armii.

Ukraina od 2015 roku obchodzi 8 maja Dzień Pamięci i Pojednania. Wspominane są wówczas ofiary II wojny światowej.

W oświadczeniu opublikowanym na stronie Ukraińskiego Instytutu Pamięci Narodowej, który odpowiada za dekomunizację w kraju, poinformowano, że w tym roku Dzień Pamięci i Pojednania odbędzie się pod hasłem „Ukraińcy w szeregach zjednoczonych narodów pokonali agresora".

Do kompletu brakuje na tym plakacie jeszcze tylko „heroja” z SS Galizien, który jak to powszechnie wiadomo też przecież „gromił” Niemców i będziemy mieli pełnię nowej wykładni historii według Wołodymyra Wiatrowycza. Jak widać Josef Goebbels ma jednak wciąż  godnych następców.

Przedstawiciele naszego rodzimego frontu ideologicznego również w tej właśnie kwestii, bynajmniej nie zasypywali dziś gruszek w popiele, bo też ogłosili na portalu braci Karnowskich, czyli wpolityce.pl, cytując dzisiejszą porcję bredni Poroszenki, który stwierdził,że:

„Nasi dziadkowie i pradziadkowie, którzy w 44 i 45 roku szli na Berlin, w najgorszych snach nie mogli sobie wyobrazić, że 70 lat później Moskwa przyśle swoje wojska na Ukrainę i z zimną krwią będzie zabijać ich wnuków i prawnuków”

Więcej w linku...

http://kresywekrwi.blogspot.com.au/2017/05/upa-pokonaa-nazistowska-iii-rzesze.html

Nic tylko się z nimi bratać.avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 12th Maj 2017, 18:04

Henryk napisał:

Nic tylko się z nimi bratać.

Możesz rozwinąć swoją myśl?

Mam w robocie 3 Ukrainców i są tak w porzadku, że po prostu nie da się ich nie lubić. Inny pracuje w sklepie ogrodniczym, w którym często robię zakupy do kwiatów i ogrodu, to też jest taki miły i sympatyczny, że nie można nic złego o nich powiedzieć.

W tym tygodniu robiłem montaż okien na budowie i miałem do pomocy jednego z Ukrainców ode mnie z firmy, to goscia tak lubię, że kiedyś mu nawet o tajemnicy Bożej opowiedziałem. On jak i pozostali dwaj są tak pracowici, że aż miło się robi. Są pomocni, uprzejmi i chętni do pracy.

Myślę, że oni znają o wiele lepiej twardy but władz, jaki ich gnębi, a i napewno był wyraźny powód odseparowania Polski od ziem Ukrainy po 2WŚ.

Myślę, że wielu z nich to Słowianie, którzy byli zwyczajnie gnębieni, a teraz uchodzą do nas, ponieważ Syjonistyczne władze chcą wygnać ich z tamtej ziemi.

Kto wie, czy to próba usidlenia nas (inwazja NATO na Polskę), czy ukryte działanie Boga mające na celu zjednoczenie resztki Izraela?

bounce

Obserwator

Liczba postów : 1285
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Andrzej on 12th Maj 2017, 19:41

Nie róbmy z Ukraińców "zastępczych" islamistów. To normalni ludzie słowianie.
Podziały robią rządy obu państw, natomiast zwykli ludzie między sobą dogadują się normalnie i oni mają gdzies całą UPA czy SS Galizien. Chcą tu pracować ale niekoniecznie już żyć na stałe. Powiem nawet że większosć wróci do siebie. Wiem bo z racji mojej pracy spotykam ich i czasem się pogada
W mojej okolicy  jakos nie rzucają sie w oczy ale "słychać" ich
Np. w centrum handlowym po zamknięciu praktycznie 50% pracowników to Ukraińcy.

SS Galizien  liczyło około od 25tys do 30tys ludzi. UPA około 35tys.
Jak to sie ma do naszej partyzantki która liczyła według róznych szacunków od 700tys do prawie miliona?
(chodzi mi o porównania masowosci pisząc o polskiej partyzantce bo ukraińcy wstępując do UPA czy SS mysleli że będą mieli samostijną Ukraine a tylko Niemcy dawali im taką nadzieje) To pokazuje skale obu tych organizacji.
Poza tym około 2mln Ukraińców walczyło tez w Armii Czerwonej.
W 1939 podczas napasci niemiec na Polske w szeregach Wojska Polskiego walczyło około 150tys Ukraińców.
To tylko taka ciekawostka

Porównując zresztą składy narodowosciowe SS ,Jak to sie ma do np. łotyszy porównując oba narody? Łotyszy 2mln Ukraińców 30mln
Łotewska dywizja SS liczyła 40tys ludzi
40tys. równiez było Belgów.

Andrzej

Liczba postów : 110
Join date : 18/03/2015
Age : 48
Skąd : Będzin

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 12th Maj 2017, 21:56

Fakty są takie:

1. Syjonistyczne władze na Ukrainie robią wszystko aby z UPA, Galicjan SS uczynić bohaterów narodowych Ukraińców.

2. Syjonistyczne władze na Ukrainie robią wszystko aby przez konflikt z Rosją uciekło jak najwięcej Ukraińców z Ukrainy.

3. Zwykli Ukraińcy są przerażeni, zdezorientowani a wielu ma wyprany mózg ideologią pro banderowską.

Ale moim zdaniem sprawa jest jeszcze ciekawsza.

Widać wyraźnie, że syjoniści są podzieleni na tych podległych Watykanowi i tych którzy się buntują.

Na Ukrainie rządzą syjoniści pro Watykańscy. Tak samo Niemcy są pod władzą syjonistów pro Watykańskich.

Jak wiadomo w USA Trumpa stara się okiełznać klika pro Watykańska. Natomiast Putin (który także wspiera żydów i syjonistów) jest jawnie anty Watykański.

A teraz pomyślmy jaką frakcją w Polsce jest Pis???

Wiele wskazuje na to, że jest to ta sama syjonistyczna władza ale działająca przeciwko Watykanowi.

Zobaczmy te info:

pikio napisał:

Rzadko zdarza się, by władze Kościoła w Polsce angażowały się w politykę i stawały po przeciwnej stronie barykady do stanowiska PiS. Prymas Polski, arcybiskup Wojciech Polak, postanowił jednak zganić członków obozu władzy i przypomnieć im, jakim grzechem jest wojowanie krzyżem w polityce.

Arcybiskup podkreślił, że krzyż nie może być wykorzystywany w rozgrywkach politycznych. W takim wypadku dzieli bowiem ludzi i nastawia ich wrogo przeciw wierze, a w rzeczywistości jest symbolem miłości i poświęcenia. Jak ostrzegł polityków władzy prymas, wykorzystywanie krzyża w polityce to jawne bluźnierstwo.
– Krzyż przypomina, że jedyną odpowiedzią na zło i nienawiść może być tylko miłość. Krzyż zaświadcza, że nie ma więc i być nie może innej drogi, by pokonać zło i dać światu nadzieję. Krzyż jasno upomina i przestrzega, że prawdziwie bluźnierstwem jest wykorzystywanie go jako znaku walki z kimkolwiek czy przeciw komukolwiek – mówił arcybiskup.


W dalszej części wypowiedzi pryma wyraźnie nawiązał do zachowania polityków PiS, którzy w swoją politykę często wplatają sprawy wiary. Polak dobitnie zaznaczył w swoim przemówieniu, że „krzyż nie może być niesiony na czele grupy, która na prawo i lewo miota nienawiścią i agresją w swoich wrogów”.
– Nie może być więc niesiony na czele takiej czy innej grupy, choćby sama miała jakieś poczucie, że jest wierząca czy do wiary się odwołuje, gdy podczas tego marszu czy pochodu padają słowa nienawiści, złości, agresji, podszyte wprost chęcią poniżenia, zniszczenia czy zniesławienia innych – podkreślił Prymas.


https://pikio.pl/a/prymas-polski-ostro-do-pis-wojujac-krzyzem-w-polityce-jestescie-bluzniercami

Dlaczego prymas atakuje Pis???

Ponieważ Pis jest przeciwko Watykanowi i przyjmowaniu uchodźców islamskich przez Polskę. 

Oto poglądy Wojciecha Polaka - podwładnego papieża Franciszka - na temat przyjmowania islamistów:

natemat napisał:
[size=36]P[/size]
rymas Polski arcybiskup Wojciech Polak zabrał głos w sprawie uchodźców. Najpierw zrobił to na swoim prywatnym Twitterze, a potem obszerniej wyraził swoją opinię w wywiadzie dla Katolickiej Agencji Informacyjnej.


„Jesteśmy wezwani, by rozpoznać twarz Chrystusa w uchodźcach, bo byłem przybyszem, mówił, a przyjęliście mnie.” - napisał na Twitterze abp Polak. Obserwuj
abp Wojciech Polak @Prymas_Polski
[ltr]Jesteśmy wezwani, by rozpoznać twarz Chrystusa w uchodźcach, bo byłem przybyszem, mówił, a przyjęliście mnie.[/ltr]
21:32 - 3 Sep 2015
Na tym jednak nie koniec - prymas Polski mówił o sprawie uchodźców w także w wywiadzie udzielonym Katolickiej Agencji Informacyjnej.

„Jeśli odpowiedź sprowadzimy tylko do alternatywy przyjąć czy nie przyjąć uchodźców, popełnimy wielki błąd. Ważne jest bowiem, aby postawić sobie najpierw pytanie, co to znaczy przyjąć i do jakich konkretnych działań nas to zobowiązuje, a więc w jaki sposób włączyć tych ludzi w nasze społeczeństwo.” - mówił abp Polak. Zdaniem prymasa należy najpierw położyć bardziej nacisk na budowanie samej kultury przyjęcia – dopiero wówczas będziemy w stanie odpowiedzieć na problem jakim jest przyjęcie uchodźców. 

Arcybiskup mówił także o tym jak polski Kościół pomaga uchodźcom w Polsce oraz w krajach, z których ci pochodzą. „ Pomoc tam, w obozach przejściowych i wsparcie na miejscu prowadzą Caritas Polska i „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”. Był tam również przewodniczący KEP arcybiskup Stanisław Gądecki, aby z tymi potrzebami jeszcze lepiej się zapoznać i przekazać bieżące informacje wszystkim biskupom.” Prymas zaznaczył także, że pomoc Kościoła nie ogranicza się wyłącznie do chrześcijan, a kierowana jest do wszystkich potrzebujących. 

W dalszej części wywiadu, abp Polak przypomniał o dobrej tradycji Polaków do przyjmowania uchodźców ze świata oraz o konieczności budowania autentycznej kultury przyjęcia uchodźców, począwszy od rodzin, a na większych grupach społecznych skończywszy. Na wspomnianą kulturę przyjęcia zdaniem prymasa składają się dobra informacja oraz umiejętność dostrzegania potrzeb drugiego człowieka. 

Na pytanie o to, czy Polska powinna przyjmować tylko chrześcijańskich uchodźców, czy też uchodźców innych religii, Wojciech Polak odpowiedział za stanowiskiem Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek: „Pomoc powinna być organizowana wobec wszystkich uchodźców bez względu na religię i wyznanie”.


http://natemat.pl/153741,arcybiskup-wojciech-polak-o-uchodzcach-konieczne-jest-budowanie-autentycznej-kultury-przyjecia

Co jeszcze ciekawsze, Pis deklaruje niechęc i wrogość wobec Rosji ale realnie działa przeciwko interesom Watykanu???

Dlaczego???

Ponieważ zwalcza w Polsce wpływy pro Watykańskich Niemiec.

Pis deklaruje chęć bycia w UE, ale jego działania prowadzą do rozpadu lub osłabienia UE.

Sama deklaracja niechęci wobec Rosji niewiele znaczy. Zobaczmy jedno, Pis tworzy nowy nowy rodzaj sił zbrojnych t.z.w. oddziały obrony terytorialne liczącej do 50 tysięcy wojska. 

Przecież taki rodzaj sił zbrojnych nie jest żadnym zagrożeniem wobec Rosji, ale doskonale sprawdzi się przeciwko tłumieniu opozycji czy jako siła policyjna. Ewentualnie taka siła doskonale sprawdzi się przeciwko słabej Bundeswerze. 

Zobaczmy Pis zwolnił wielu doświadczonych generałów i pułkowników co raczej jest korzystne dla Rosji. Kto mając za sąsiada 2 potęgę militarną świata i będąc z nią w 'konflikcie" pozbywa się tylu doświadczonych oficerów???

Nikt, chyba, że Kaczyński gra w jednej drużynie z Putinem. Dodajmy ci wywaleni oficerowie byli powiązani z Niemieckim wywiadem. 

Ponadto zauważmy jedno Pis nie zlikwidowało ustawy 1066. A ta ustawa daje prawo rządowi do zaproszenie na teren Polski wojsk z każdego państwa świata nie tylko z państw UE i NATO. Czyli w każdej chwili mogą u nas pojawić się Rosjanie i Białorusini.

Zobaczmy też inną rzecz. Rzad Pis przyjęła do pracy w Polsce miliony młodych Ukraińców co sprawia, że wartość Ukraińskiej armii spadła co jest na korzyść Rosji która nie musi angażować zbyt dużych sił z Ukrainą.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 13th Maj 2017, 01:40

Henryk napisał:

Nic tylko się z nimi bratać.

Możesz rozwinąć swoją myśl?

Miałem na myśli tych, którzy dążą do utworzenia wielkiej Ukrainy, czyli większość z nich.

Jeżeli Ukrainiec jest biedny, uciskany i pokorny, to Słowianin. Bogaty i pyszałkowaty to Chazar!

W sumie sytuacja jest trudna, ponieważ nasienie węża doskonale wie jak zachowują się Chrześcijanie i pomiędzy uciekinierami a Ukrainy mieszają także nasienie węża.

To jest tak, jak się przechodzi obok grupki czarnych w Australii. Nie wiemy kim są, ale na wszelki wypadek bezpieczniej jest przejść na drugą stronę ulicy. Tak podpowiada zdrowy rozsądek.

Pracowałem i mieszkałem pomiędzy Ukraińcami było tak na 50%. Jedni zażarci komuniści oraz nacjonaliści. Nie bratali się z Polakami w małżeństwa i otwarcie o tym mówili.

Inni byli zupełnie inni i nacjonalizm mieli w nosie.

Każdy musi to sam sobie rozważyć i postępować według swego sumienia.

Zresztą podobnie jest z nami Polakami. Są pomiędzy nami Żydzi i musimy być ostrożni, bardzo ostrożni.

W pracy wyższe stanowiska są nimi obsadzone, więc na uczciwość i sprawiedliwość nie można liczyć. Większość lekarzy, adwokatów czy ludzi na wyższych stanowiskach to nasienie węża, składające w czarny sabat, jak wczoraj, ofiary z dzieci.

Czyli szczególna ostrożność i bardziej troskliwa opieka nad dziećmi. Takie są realia, w jakich żyjemy i musimy być bardzo ostrożni.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Zwykły on 13th Maj 2017, 18:11

Jest wielu dobrych Ukraińców, ale obawiam się, że większość gloryfikuje bestialskich morderców

https://www.wprost.pl/swiat/10051144/Na-Wolyniu-rok-2017-bedzie-rokiem-UPA-Deputowani-Swobody-przeforsowali-uchwale.html

Zwykły

Liczba postów : 160
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 13th Maj 2017, 19:56

Ukraińców jest nie wielu dobrych ale mnóstwo.

To co robili banderowcy to nie Ukraincy.

Rozpruć człowiekowi brzuch ,wsadzić żywego kota i zaszyć go...to nie byli Ukraincy bo to nie byli ludzie...

Na takie rzeczy ludzi nie stać ,takie coś to tylko najgorsze ścierwo może zrobić ale nigdy człowiek.
avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Zwykły on 13th Maj 2017, 21:12

Kasia napisał:Ukraińców jest nie wielu dobrych ale mnóstwo.

To co robili banderowcy to nie Ukraincy.

Rozpruć człowiekowi brzuch ,wsadzić żywego kota i zaszyć go...to nie byli Ukraincy bo to nie byli ludzie...

Na takie rzeczy ludzi nie stać ,takie coś to tylko najgorsze ścierwo może zrobić ale nigdy człowiek.

W zbrodniach UPA często pomagała miejscowa ludność ukraińska, najczęściej sąsiedzi, dzięki którym mordy przebiegały o wiele szybciej i sprawniej.

Sporo Ukraińców miało wyprany mózg, że Polacy są najgorszymi wrogami i trzeba nas zabić.

„Jedną z największych „białych plam” w badaniach nad stosunkami polsko-ukraińskimi w okresie II wojny światowej jest udział w mordach na Polakach ukraińskiej ludności cywilnej. O ile w UPA kierownictwo stanowili Ukraińcy z Małopolski Wschodniej, to ludność ukraińską na Wołyniu – na niższym szczeblu OUN – organizowali wyłącznie sami mieszkańcy wołyńskich wsi. Ukraińska ludność cywilna dokonywała rzezi Polaków organizowana przez aparat nacjonalistów bądź z inspiracji i przy czynnym udziale nacjonalistycznych oddziałów zbrojnych.


„Bardzo wstydliwą sprawą dla cywilnej ludności ukraińskiej było uczestnictwo w tajnych, najczęściej nocnych, zebraniach wiejskich, zwoływanych przez aktywistów OUN i dowódców UPA. Podejmowano na nich decyzję o wspólnym napadzie, najczęściej na sąsiednią wieś lub wsie zamieszkałe przez Polaków.”

Mieczysław Samborski. Struktury organizacyjne i działalność ukraińskich nacjonalistów a ukraińska ludność cywilna na Wołyniu, 1942–1944Zwykły

Liczba postów : 160
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Kasia on 13th Maj 2017, 22:59

Zwykły napisał:


W zbrodniach UPA często pomagała miejscowa ludność ukraińska, najczęściej sąsiedzi, dzięki którym mordy przebiegały o wiele szybciej i sprawniej.

Sporo Ukraińców miało wyprany mózg, że Polacy są najgorszymi wrogami i trzeba nas zabić.


Jaką mamy pewność że "miejscowa ludność ukraińska "czyli sąsiedzi którzy pomagali to nie nasienie węża czyli "ludzie bez sumień"?

Sporo Polaków też miało wyprany mózg i zabijali w czasie wojen.

Zabić a zabić to też jest różnica.

Człowiek z wypranym mózgiem będzie strzelał do Niemców czy do Polaków.

Człowiek z wypranym mózgiem zastrzeli ale nie weźmie niemowlęcia za nóżki zabijając głową o ścianę.

Pomyślmy ...ja może też bym zabiła w panice ,ze strachu czy może pod przymusem itd.Nigdy jednak nie czerpałabym przyjemności z ćwiartowania ciała czy usuwania żywcem płodów .

U ludzi takich uczuć ,chorych odczuć nie ma tak samo jak nikt nie będzie miał przyjemności z seksu z dzieckiem.
Nie wiem co dla Boga znaczy "nie wielu będzie zbawionych".

Nie wiem również ilu i jak bardzo ludzi jest "skarzonych".

Wszyscy mamy grzechy ale Bóg nas wyposażył w granice których nie jesteśmy w stanie przekroczyć tak samo jak nie nakłada na nas więcej ile w stanie jesteśmy unieść.

Owszem i ja nie jestem idealna.

Czasami jestem wredna czy krzyczę jak to baba ale serce mi się kroi jak widzę czyjąś krzywdę a nie mogę pomóc.

Wiem jedno-nie ma dnia w którym bym nie usłyszała w radiu jakiegoś nieszczęścia które się tyczy jakiegoś mojego bliźniego i nie są to sytuacje typu ciężarówka wjechała w osobówkę.

Są to przerażające informacje o krzywdach zwykłych ludzi które to nigdy ale przenigdy nie powinny się wydarzyć.

Nasuwa się tylko jedno rozwiązanie.
Tego robactwa jest o wiele więcej niż by się nam mogło wydawać i są miedzy nami i w wielu przypadkach nawet nam się nie śni z kim mamy do czynienia.

Dlatego w takich postach tego typu lepiej przyhamować by nie zbierać większości do jednego wora bo nikt z nas nie był przy tych okrutnych mordach i nie wiemy tak naprawdę do końca nic.

"Polacy kradną samochody"-nie dobrze mi się robi jak słyszę to stwierdzenie.

Może i kradną ale ja nie i moi znajomi też nie i nie znam nikogo co kradnie więc ...?
avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Zwykły on 14th Maj 2017, 00:34

Moim zdaniem, nawet zwykły człowiek jest zdolny do takich zbrodni i wcale nie trzeba być nasieniem węża.

Pranie mózgów przez sługi szatana + prymityzm prostych chłopów ukraińskich to mogło dać taki efekt.

Najbardziej przerażające jest to, że wielu Ukraińców powtórzyłoby te zbrodnie na Polakach.

Wystarczy wpisać w Google Grafika chociażby hasło "UPA Kijów"

Czy wszyscy ci ludzie na zdjęciach to nasienie węża?

Wg. mnie - nie i to jest właśnie najbardziej przerażające...

https://www.google.pl/search?q=upa+kij%C3%B3w&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiGlarN9O3TAhVBG5oKHSbfC0EQ_AUICigB&biw=1366&bih=662

Zwykły

Liczba postów : 160
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Andrzej on 14th Maj 2017, 01:50

Takie zdjęcia można też wkleić z Polskimi nacjonalistami typu ONR.
Ci ludzie nie różnia się wyglądem od tych z Ukrainy, Te same brunatne mundury stylizacja ala SS.

Ja opieram swoje doswiadczenia na realnych kontaktach. Nie tylko z teraźniejszosci.

W latach głębokiej komuny (lata 70-te) jako dziecko bardzo chciałem z mama jeździć na handel do Lwowa (tam sie sprzedawało wszystko a w zamian kupowało sie złoto) a nastepnie ze Lwowa do Budapesztu na dalszą częsć handlu.
Taki wyjazd trwał 3 dni a zarobek przekraczał 3 miesięczną pensje górnika w PRL.

I wszędzie we Lwowie Ukraińcy reagowali z sympatią do nas widząc matke z dzieckiem, czy to w sklepie czy to na dworcu. Nikt nie robił problemów wiedząc że jestesmy Polakami.

Pamiętam kilka sytuacji z tych wyjazdów związanych z Ukraincami.
Przed dworcem we Lwowie stały takie maszyny z jakąs oranżandą jak u nas saturatory.
Wrzucało sie kopiejke i wylatywała woda.
Dla mnie to była nowosć i czy mi sie chciało pic czy nie to piłem bo fajnie leci oranżada z "budki"
aż w końcu jakis Ukrainiec zwrócil uwage mojej mamie raczej w ostrym tonie aby nie pozwoliła mi więcej pic bo sie rozchoruje a było wtedy zimno. Ktos by w tych czasach zwrócil uwage na takie cos?

Na samym dworcu już pamiętam jak siedzielismy w nocy na krzesłach czekając na pociąg do Budapesztu a była to noc.
Jakas pani w kasie czy na jakims zapleczu nie pamiętam (oczywiscie Ukrainka bo nie znała polskiego) zaprosiła nas do jakiegos pokoju i powiedziała mamie aby mnie położyła do łóżka bo pewnie jestem zmęczony.
Łózko na tym zapleczu rozłożyła i nastawiła nam samowar na herbate .

W pociągu już do Budapesztu bawiąc sie zabawką (taki zajączek na baterie) zepsułem ją.
Tak bardzo sie tym przejąłem że jakis żołnierz jadący z nami od Lwowa naprawił mi tego zajączka.

Takie drobne przykłady na to że i tu i tam są ludzie ale jak chcemy szukac na siłe to znajdziemy i tu tam "ludzi" w cudzysłowie. Ale to nie jest norma to odprysk społeczeństwa tak naszego jak i tamtego.

Nie spotkałem tam sie z jakąs agresją choćby słowną z tym że przyjechalismy z Polski a jeździlismy tam nie tylko z mamą ale czasami to była cała familia , brat starszy wtedy nastolatek jak i siostra która była zameżna.

Raz tylko we Lwowie zdarzyła nam sie przykrosć.
Siostre okradli cyganie przed dworcem, przed ktorymi przestrzegali nas sami Ukraińcy.
Było ich przed dworcem pełno i spali wprost na ulicy pod kołdrami co wtedy mnie dziwiło jak tak mogą spac na dworze, przeciez zimno było.

Acha, i jeszcze jeden przypadek.
Pijąc "nałogowo" tą oranżade z automatu pewnego razu otoczyło mnie kilkoro cygańskich dzieci, chcieli mi zabrać kopiejki które mi dała mama na ta wode.
Wtedy tez pomógł mi Ukrainiec odganiając je i zaprawadzając do mamy.

To są osobiste z życia wzięte sprawy a nie jakies zdjęcia z netu na których w porywach jest kilka tys. ludzi i to ma rzutować na całą Ukraine?

Komus zależy aby nas skłócac. Media? Rządy? Skłócic tak nas jak i Ukraińców ale tak samo chcą nas skłócic z Rosjanami.

Zwykli ludzie tego nie kupują i potrafimy sie nawzajem dogadać

Andrzej

Liczba postów : 110
Join date : 18/03/2015
Age : 48
Skąd : Będzin

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 14th Maj 2017, 01:56

Nonsens.

Najbardziej wyprane mózgi posiadają żołnierze. I najtrudniejszym zadaniem w wojsku jest przekonanie ich, aby strzelali według rozkazów. Jest powszechnie wiadome, ale nie rozprzestrzenia się takich informacji, że zdecydowana większość żołnierzy na polach bitew strzelają tak, aby nikogo nie zabić.

Znane są przypadki, że pluton egzekucyjny ma rozstrzelać jakiegoś człowieka, którego wina nie jest udowodniona. Stoi 10-ciu żołnierzy i żaden z 10-ciu metrów nie trafia w skazanego.

Najwięcej kul podczas bitew szło obok celu.

Owszem w specjalnych oddziałach jak... ISIS, CIA, czy SS z II Wojny Światowej byli i są nadal członkowie... nasienia węża.

Aby zabić wroga wojsko musi wiele wtłaczać do głów zwykłych ludzi.

Aby torturować w okrutny sposób i z przyjemnością, trzeba mieć ludzi bez sumień czyli nasienie węża.

Podobnie jest z pedofilią. Żadne pranie mózgu nie zmieni tego, że dorosły mężczyzna będzie miał ohydny seks z 2 letnią dziewczynką czy chłopczykiem i krew leje się sporo a wrzaski dziecka są przerażające.

Po tym właśnie rozróżniamy ludzi od nasienia węża. Człowiekowi sumienie na to nie pozwoli i żadne pranie tego nie zmieni.

A układ mózgu i seksualna podnieta w stosunku do niemowlaków występuje tylko i wyłącznie u nasienia węża.

Muzułmanie często takie rzeczy robią i wielu z nich jest także członkami nasienia węża.


Najbardziej przerażające jest to, że wielu Ukraińców powtórzyłoby te zbrodnie na Polakach.

Wystarczy wpisać w Google Grafika chociażby hasło "UPA Kijów"

Czy wszyscy ci ludzie na zdjęciach to nasienie węża?


OCZYWIŚCIE!

Jedynie tego typu 'ludzie' są zdolni do takich zbrodni. Czy wyobrażamy sobie chętną do zbrodni armię Lenina, która wymordowała 66 milionów Rosjan podczas Rewolucji Październikowej?

W większości tych zbrodni towarzyszyły tortury.

Ukraina została zagłodzona w II Ś a pozostało głównie chazarstwo. Podczas przewrotu na Ukrainie stosowano także masowe zbrodnie i w masowych mogiłach podkładano miny, aby ktokolwiek, kto chciałby zidentyfikować zwłoki także z ginął.


Co jest ciekawe, rzeczywiści Ukraińcy uciekają z Ukrainy do Rosji.

Zresztą.... USA już im wiele pomogła, Soros także i niech ich dalej wspomagają.

To wygląda wszystko na celową robotę rządu, który z jednej strony wygania Polaków na emigrację a zalewa kraj... Ukraińcami, którym miał pomagać Soros i Izrael!
Nie dajmy się nabierać na wyniszczającą Polskę politykę syjonistycznego rządu.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Zwykły on 14th Maj 2017, 02:22

Mi chodzi o to, że na licznych manifestacjach OUN-UPA w Ukrainie oprócz nasienia węża sporo pewnie jest też zwykłych ludzi

Zwykły

Liczba postów : 160
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 14th Maj 2017, 02:59

Taka szansa, jak na normalnego człowieka, który pójdzie na manifestację skinów!

bounce bounce bounce affraid affraid affraid

III WŚ może się już zacząć w ciągu kilku tygodni. Trump właśnie czyni pewne poważne przygotowania.

http://beforeitsnews.com/israel/2017/05/comeygate-is-a-distraction-trump-is-hiding-something-huge-watchdate-may-19th-2017-2474049.html

Trump ma się spotkać z papieżem, z Netanyahu, z szefem Palestyńczyków oraz złozy wizytę w Arabii Saudyjskiej.

Jest to wizyta w trzech religiach!

Wszystko to ma się odbyć pod koniec tego miesiąca, początek za tydzień 19-tego.


Wygląda to na jakąś zsynchronizowaną akcję religijną. Jest wiele spekulacji odnośnie zniszczenia meczetu na skale co może wywołać wielkie zamieszanie Arabów na całym świecie.

Podobno chodzi o szybką odbudowę świątyni w Jerozolimie. Trump bardzo zabiega o Jerozolimę oraz papież a także Żydzi.

Google pokazuje w Izraelu... świątynię, jakby już tam była.

https://www.google.co.il/maps/place/%D7%94%D7%A8+%D7%94%D7%91%D7%99%D7%AA%E2%80%AD/@31.7781161,35.2381814,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x150329c91f33ffdb:0x6d2bbd5ce62d60ab!8m2!3d31.7781161!4d35.2359927

https://www.breakingisraelnews.com/84303/google-maps-holy-temple-onto-else-jerusalems-temple-mount-photos/#kMPKoixG8L4J16Y2.97

Trump miał także przemówienie w Liberty University.

http://www.breitbart.com/big-government/2017/05/13/president-donald-trumps-1st-commencement-speech-america-dont-worship-government-worship-god/

Główne zdanie jakie wypowiedział to:

"My w Ameryce nie wielbimy rządu, ale wielbimy Boga."

To wszystko wygląda na przygotowania do wielkiej wojny religijnej.


Wyobraźmy sobie, że Trump zacznie ujawniać syjonistyczne zbrodnie, płaską ziemię, rządy syjonistyczne we wszystkich białych kraja, pedofilię w rządach we wszystkich rządach białych, systematyczne wyniszczanie białych z USA włącznie, jeżeli zacznie podważać Holokaust ujawniać syjonistyczne zbrodnie w Rosyjskiej Rewolucji i w wielu innych państwach (Stalin, Polska)
to zgodnie z wieloma zapowiedziami rozpocznie się ponowny holokaust na świecie.

A to jest zapowiadane od kilkudziesięciu lat.

W tym artykule spekuluje się o ewentualnym trzęsieniu ziemi pod meczetem na skale.

Wizyta Trumpa w trzech religiach jest co najmniej wysoce podejrzana, zwłaszcza w Watykanie.

Co z tego wyjdzie, nie wiadomo, ale najwyraźniej zanosi się na wielką burzę na całym świecie.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 3rd Lipiec 2017, 21:41

avatar
lusia

Liczba postów : 565
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by ikiro on 4th Lipiec 2017, 10:40

nie tylko banderowcy

https://www.wprost.pl/kraj/10062931/Prezydenci-12-polskich-miast-zadeklarowali-wspolprace-ws-problemu-migracji.html

„Deklarujemy otwartość i wolę partnerskiej współpracy z administracją rządową, organizacjami pozarządowymi i związkami religijnymi w zakresie tworzenia i wdrażania polskiej polityki migracyjnej, opartej na zarządzaniu bezpiecznymi migracjami. Wspólnie jesteśmy w stanie wypracować odpowiednią kulturę przyjęcia migrantów, co pomoże rozwijać nasze miasta, czynić je bardziej innowacyjnymi i konkurencyjnymi”

prezydent Białegostoku, Tadeusz Truskolaski,
prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski,
prezydent Gdańska Paweł Adamowicz,
prezydent Katowic Marcin Krupa, tu sie wycofał
prezydent Krakowa Jacek Majchrowski,
prezydent Lublina, Krzysztof Żuk,
prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska,
prezydent Poznania, Jacek Jaśkowiak,
prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc,
prezydent Szczecina, Piotr Krzystek,
prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz,
prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz.
jest tez petycja

https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_Polski_PAndrzej_Duda_Premier_Polski_PBeata_Szydlo_Odwolanie_prezydentow_miast/?tfMTxbb

ikiro

Liczba postów : 30
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 4th Lipiec 2017, 18:33

avatar
lusia

Liczba postów : 565
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 4th Lipiec 2017, 21:20

ikiro to jest ciekawa informacja ale z jednego powodu. Zobaczmy:

CBOS‏ [ltr]@CBOS_Info[/ltr]

Obserwuj
[size]

Więcej[/size]
30.03-6.04.2017: Sprzeciw wobec relokacji uchodźców do Polski silniejszy niż w XII '16: 22% Polaków jest za tym rozwiązaniem, 74% - przeciw

https://dorzeczy.pl/swiat/27034/CBOS-Trzy-czwarte-Polakow-nie-chce-przyjmowania-uchodzcow.html

Zobaczmy zbliżają się wybory samorządowe a ponad 74 % Polaków nie chce przyjmowania islamistów. Owi prezydenci miast pochodzą z PO i wychodzą z taką propozycją.

Przecież to jest ewidentne, że ktoś (elity) każe tym prezydentom aby ci ogłaszali, że chcą przyjąć islamistów aby nabić popularności Pis. W ten sposób Pis wygra wybory samorządowe.

Widać ewidentnie, że w Polsce jest szykowana zmiana z sił Watykańskich na anty Watykańskie.

Zauważmy jedno komuś zależy aby Pis wygrało wybory w Polsce.

Co robi Pis???

Atakuje czołowe Watykańskie państwo Niemcy:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/jaroslaw-kaczynski-deklaruje-ze-polska-moze-zaczac-sie-domagac-od-niemiec-odszkodowan-za

oraz atakuje Ukrainę, która jest sojusznikiem Niemiec i Watykanu:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polska-zazadala-potepienia-zbrodni-upa-czy-zmieni-sie-polityka-zagraniczna-wzgledem

Co jeszcze ciekawsze Polska na gruncie prawa może zarządać od Niemiec odszkodowania czyli jakieś 6,5 biliona dolarów:Zauważmy w sprawie odszkodowań wojennych nie zrobiono oficjalnego zrzeczenia się reparacji wojennych przez Polskę. Niemcy milczą w tej kwestii. 

Trump przyjeżdża do Polski 6 lipca a przed tym spotkaniem Kaczyński oficjalnie mówi o odszkodowaniach dla Polski za 2 wojnę światową.

Przecież widać gołym okiem, że coś się szykuje. Być może upadli chcą zwieść Polaków ponieważ szykuje się porwanie na pustynie Niewiasty.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by ikiro on 5th Lipiec 2017, 09:26

No, dobry punkt widzenia
ale może tez komuś zależy żeby pogrążyć PiS, jak będą mieli większość swoich jest na kogo zwalić wine.

http://biznes.onet.pl/wiadomosci/kraj/podwyzki-oplat-za-wode-prad-gaz-paliwa-co-szykuja-politycy/e2ljv8

A przeciwnicy PiSu - kod itp są bardzo aktywni.

testują społeczeństwo jak nic,na prawdE coś się szykuje

"Zauważmy w sprawie odszkodowań wojennych nie zrobiono oficjalnego zrzeczenia się reparacji wojennych przez Polskę. Niemcy milczą w tej kwestii. "

Nie mamy też podpisanego traktatu pokojowego

https://marucha.wordpress.com/2014/05/05/konsekwencje-braku-traktatu-pokojowego-po-ii-wojnie-swiatowej-dla-niemiec-oraz-calej-europy/

ikiro

Liczba postów : 30
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 6th Lipiec 2017, 16:08

Wystąpienie Trumpa:"chcemy Boga!" i inne ciekawe teksty ... dużo pochwały dla naszego bohaterstwa narodowego ...

Nigdy żadem obcy prezydent nie powiedział tyle dobrego co Trump! takie szczegóły jak przejście przez al. Jerozolimskie w czasie powstania Warszawskiego.

Przede wszystkim też akcent na ochronę naszej cywilizacji !!!

"Wspólnie musimy bić się jak Polacy za rodziny, wolność, kraj i Boga!"

Znowu nam planują rzeź, tylko teraz z drugiej strony.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 562
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 8th Lipiec 2017, 02:33

Bardzo niepokojący film. Trzeba stosować zasadę - psu i politykowi nie wolno wierzyć.

Hmmm... przepraszam pieski, mam dla nich więcej zaufania.

Zbyt wiele wysiłku ze strony Trumpa aby zyskać zaufanie Polaków., W jakim celu?

Jaką zbrodnie dla nas szykują? Następną Jałtę czy otwarty 1 Września?

Coś najwyraźniej kręcą i wkładają w to wiele wysiłku. Zamiast skupiać się na OLBRZYMICH problemach w USA, Trump skupia się na Polsce. Czyżby miała spłacać długi.... USA?

To już jest na wokandzie, ponieważ Polska MUSI płacić za wojska NATO stacjonujące w Polsce.

Ale mam takie przeczucia, że to już im w niczym nie pomoże. Widać wyraźnie w pewnych kwestiach politycznych palec Boży.

Tym razem jestem głęboko przekonany, że Bóg nie pozwoli na kolejną masakrę Narodu Wybranego.


W świetle proroctw czeka nas wyzwolenie a nie masakra.

I wiadomość niepewna... George Soros nie żyje.

Film japoński Fulforda z napisami angielskimi. Fulford mówi, że otrzymał informację, ze Soros został zamordowany.Było kilka fałszywych informacji o Sorosie, jedna w zeszłym roku, ale w tym przypadku 1 Lipca i nie ma potwierdzenia ani zaprzeczenia.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 18th Lipiec 2017, 17:49

avatar
lusia

Liczba postów : 565
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 21st Lipiec 2017, 08:06

Otóż zobaczmy jedno, Trump odpuszcza w Syrii:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/usa-zakonczyly-program-dozbrajania-syryjskiej-opozycji

Co jeszcze ciekawsze Rosja planuje chyb zająć nie całą to sporą część Ukrainy:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/separatysci-oglosili-powstanie-malorosji-na-gruzach-ukrainy-czy-nalezy-spodziewac-sie

Oznacza to, że na szczycie G-20 Trump i Putin się dogadali.

Zauważmy jedno. W Polsce opozycja pomimo szumu i awantury spokojnie zagłosowała za ustawą o zmianach w Sądzie Najwyższym.

Czyli Niemcy i UE straciły poparcie Rosji w kwestii Polski i państw Europy Środkowowschodniej.

Najprawdopodobniej UE upadnie.

USA dogadały się z wrogiem Watykanu czyli Rosją. To oznacza, że czołowe państwo Babilonu Wielkiego rozpoczęło rozpad i upadek tejże Babilonii.

Zauważmy jak działa polityka. Trump głośno do tłumów mówi wzniosłe hasła, zaznacza, że nie uznaje zaboru przez Rosję Krymu. Tymczasem po cichu dogaduje się z Putinem i handluje narodami.

Natomiast Polska, Węgry i państwa V$ skosnstruowały koalicje 12 państw środkowo Europejskich, które wspiera Trump. Państwa V4 wspiera Izrael. Czyli Polska za rządów PO była pod jarzmem Watykanu a teraz jest pod jarzmem syjonistów z sekty Chabad.

Kaczyński wygląda na czołowego przedstawiciela sekty Chabad. Konflikt pomiędzy Bestią a Nierządnicą przybiera na sile, ponieważ wciągane są w nią coraz więcej państw.

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 36 z 40 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach