Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 15th Styczeń 2019, 01:35
Message reputation : 100% (1 vote)
Z czystej ciekawości, czy Leper miał dobre śledztwo i uszanowano tego odważnego człowieka po jego bestialskim zamordowaniu?

Nie popieram tego typu akcji z jednego głównego powodu. Naszym zbawieniem jest Bóg oraz Syn a nam polecono miłowanie nieprzyjaciół.

I naszych nieprzyjaciół, rząd wrogi Polsce i Polakom oraz rasie białej także miłujemy poprzez powstrzymywanie się od takich aktów przemocy.

'Nasze' władze to banda zgłodniałych wilków, która dopuściła do mordu całego rządu polskiego w Smoleńsku i do dzisiaj nie znaleziono winnych.

Ale, w przypadku, kiedy ludzie są wyjątkowo zniewalani przez władze, wsadzani do więzień, okradani nawet z emerytur, im większy nacisk na Polaków, tym większe szanse na podobne przypadki.

Typowy przykład mamy we Francji, w jaki sposób traktowany jest podobny rząd syjonistyczny, który doprowadził już do niemal całkowitej klęski narodu.

Dopiero teraz widać jak na dłoni olbrzymie kłamstwo rządu Makrona, który w wyniku sfałszowanych wyborów stał się premierem tego kraju.

Druga i rzeczywista tura wyborcza akcji narodu, jak na razie nie przynosi rezultatu i zdesperowany naród nadal walczy przeciwko lichwie, notorycznych kłamstwach w mediach oraz walczy przeciwko morderczej akcji wyniszczania rasy białek we Francji.

Każda akcja powoduje reakcję.

Naszym celem jest cierpliwe czekanie na Boga, który osobiście wykona wyrok śmierci na wszystkich naszych prześladowcach.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 15th Styczeń 2019, 13:55
Liksar sprawa nie jest aż taka dziwna. Nikt go nie zatrzymał, ponieważ Owsiak nie zgłosił tej imprezy jako imprezy masowej. Na imprezie masowej ochronę zapewnia już policja obok firm ochroniarskiej. Owsiak chciał zaoszczędzić na kosztach i zatrudnił najprawdopodobniej najtańszą czy po znajomościach firmę ochroniarską. A jaka cena to tacy są ochroniarze. Dlatego reakcja była taka a nie inna. A zabezpieczenie sceny. No cóż tam na scenie było mnóstwo osób czyli tłum i kilku ochroniarzy, którzy po prostu nie mieli odpowiednich umiejętności i wiedzy. Więc taki atak nie jest dziwny. 

Zawiódł na całego Owsiak dlatego po "konsultacjach" z ludźmi mającymi wiedzę podał się do dymisji.  

Co jest dziwnego??? Gdyby ten człowiek był pod wpływem narkotyków czy psychotropów to by zaatakował nożem inne osoby i liczba ofiar mogła by być większa. Dlatego pojawiają się takie opinie:


najwyższy czas napisał:„Jeśli ktoś po dokonaniu takiego czynu się śmieje, to jest objaw, który występuje w schizofrenii. Nazywa się to paratymia. Emocje tej osoby są zupełnie obok jej zachowania, obok tego, co się stało. Ten przykład można pokazywać studentom jako klasykę zaburzeń psychicznych” – tłumaczy.
„Nie był agresywny, mógł pokaleczyć wszystkie osoby, których wokół było bardzo dużo. Śmiał się” – podsumował dr Jerzy Pobocha.

https://nczas.com/2019/01/15/to-dlatego-stefan-w-zabil-prezydenta-adamowicza-sadowy-psychiatra-przeanalizowal-zachowanie-nozownika-z-gdanska/

Czyli co to oznacza???

Nożownik jeśli ma schizofrenie to oznacza, ze był pod jakaś formą kontroli demona (czyli mógł być nawet opętany). Zauważmy ten człowiek co twierdzi????

"Halo, halo. Nazywam się Stefan... Siedziałem niewinny w więzieniu! Siedziałem niewinny w więzieniu! Platforma Obywatelska mnie torturowała. Dlatego zginął Adamowicz."

Czyli władze mogły na tym człowieku przeprowadzać jakieś eksperymenty, tortury psychiczne, podawać jakieś leki substancje aby wszedł w niego demon. Wiadomo, więźniowie to często hybrydy, a zatem to idealny materiał aby przy pomocy jakiś leków, metod czy tortur sprawić aby byli oni podatni na opętanie demona. Nikt losem więźnia, szczególnie bandytów się nie przejmie. Szczególnie, łatwo bandytów w więzieniu poddawać przymusowym eksperymentom, ponieważ nikt im nie wieży z uwagi na ich reputacje.

A taki więzień na wolności którego opętał demon to idealny morderca dla władz. Jak dokona on mordu, to wiadomo nikt nie szuka prawdziwych winnych i nie szuka głębiej, ponieważ sprawca jest złapany na kamerze. Łatwo z niego zrobić wariata i wsadzić do więzienia psychiatrycznego aby poddawać go dalszym eksperymentom.

Zobaczmy na Leppera, został on zamordowany ale sprawcy nie złapano i mało kto wierzy w samobójstwo polityka. A tutaj w tym wypadku morderca jest sam się przyznaje i jest nagrany. Nikt nie szuka zatem dalej.

Co do pana Pawła Adamowicza, wiadome jest, że Bóg nie pragnie śmierci grzesznika ale tego aby się nawrócił i wypełniał prawo Boga!!!! A ja pisałem o tym tutaj:

https://cyryl27.wordpress.com/2017/01/07/demony-i-kozly/

Diabeł z pozoru dba o swoje kozły, czyli ich dobrze karmi zaś owce głodzi. Zobaczmy ludzie u władzy, politycy, mają bardzo dobrze, ponieważ szatan, pokazuje, że dba o swoje kozły i w ten sposób kusi aby przejść na jego stronę owce. Tymczasem owce przez owe kozły są wpędzane w biedę, nędzę i dodatkowo owce są bezkarnie atakowane, zobaczmy jak władze pobłażliwie traktują bandytów którzy dopuszczają się różnych groźnych przestępstw wobec uczciwych ludzi.

Jednak wszystko to do czasu, bowiem diabeł jak jest zmuszony do realizacji swoich planów to bez wahania poświęci każdą ilość swoich kozłów. A kozły nie mogą liczyć na ochronę Boga.

I tak zobaczmy ciekawą rzecz jeśli Stefan był opętany przez demona to zabił on tylko Abrahamowicza. A przecież demon na pewno miał chęć zabić jeszcze więcej osób. Jednak tam obok jednego kozła były zwiedzione owce i demon miał zakaz od Boga zabijać innych ludzi. Dlatego ów psychiatra stwierdził u nie schizofrenię (czyli opętanie) oraz dziwny fakt, ze nie zaatakował on innych ludzi.

To pokazuje kim jest tak naprawdę diabeł i jak "wiele" dla niego znaczą ludzie którzy mu służą nieważne czy to są hybrydy czy nefilimy. Dla diabła to są po prostu pionki do realizacji jego celu i nic więcej.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 15th Styczeń 2019, 17:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Po morderstwie prezydenta Adamowicza kolejne zatrzymania. Minister ostrzega

Wczoraj @PolskaPolicja zatrzymała trzy osoby które wzywały do kolejnych morderstw. Jedni to pewno zwykle internetowe trolle, naiwnie liczący na anonimowość. Inni to niezrównoważeni psychicznie.Apeluję do wszystkich „podgrzewających” emocje o rozsądek, rozwagę i odpowiedzialność

https://niezlomni.com/po-morderstwie-prezydenta-adamowicza-kolejne-zatrzymania-minister-ostrzega/?fbclid=IwAR3xCJh5UkAxi1u6iyJ44Z1wSchazlvioBnxcr00KCK-lWGmsNPXXiY0x0A

Czyli powoli będzie się tworzyła coraz większa cenzura, mówisz źle o polityku ? Pewnie chcesz go zabić... no to Cie skontrolujemy i przetrzepiemy...

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 15th Styczeń 2019, 20:17
Liksarze cenna uwaga. Właśnie to jeden z celów polityków, którzy wykorzystują mord na Pawle Adamowiczu. Czyli wprowadzenie ostrzejszej cenzury. A wszystko dlatego, że zbliża się socjalny kataklizm i syjonistyczna władza chce się zabezpieczyć przed buntem wyzyskiwanej ludności.

Zobaczmy ten ciekawy wpis:


obywatel d.c. napisał:Obywatel D.C.
12 godz. ·
NARRACJA

Oczywiście ruszyły dwie machiny medialne ws. morderstwa P. Adamowicza.

TVP sprzedaje narrację, że to był wariat a w przeszłości to PO szczuło na PiS, z drugiej strony ujadanie, że to mord motywowany politycznie.

Nie minęło 5 godzin od śmierci p. Adamowicza a stało się dokładnie to, czego się spodziewaliśmy - eskalacja konfliktu między PO i PiS i spór o to kto bardziej i kogo szczuł.

Postanowiłem poszukać informacji o Stefanie Wilmoncie - tak się przedstawił morderca ze sceny, co zostało potwierdzone na Wykopie.

Okazuje się, że ów morderca:
-utrzymywała go rodzina
-zaplanował 10 napadów na banki
-skutecznie przeprowadził 4, co ciekawe był zamaskowany i używał broni (gazowej) do zastraszania pracowników, po skoku części ubrań wrzucał do śmietników w różnych częściach miasta
-wciągnął do tego kolegę Tobiasa Ł.
-cześć zrabowanych pieniędzy przeznaczył na wycieczkę na Kanary (patrz zdjęcie z profilu na fb)
-znał się na broni, fascynowały go militaria
-założył siłownię
-do napadu w Gdańsku dobrał nóż i wiedział jak przedostać się na scenę, trafił w aortę - czyli wysoka szansa na smierć na miejscu
- potem przedstawił się i powiedział dokładnie jakie były jego motywy.

I uwaga, władzę sprzedają narrację, że to wariat i że facet „postradał” zmysły..
Rozumiem. Tak wygodnie?

Moja ocena jest taka, że to psychopata ale nie wariat.
Zasadnicza różnica - psychopaci myślą logicznie, potrafią planować i maja motywacje, wariaci są irracjonalni - „wziął i zabił, nie wiedział co robił”.

Lepiej władzy zrobić z niego wariata bo inaczej obnaża on tekturowe państwo:
- zdrowy byk na socjalu napada na banki z bronią w ręku, sądy dają mu 5 lat
- po wyjściu z pudła państwo nie obserwuje człowieka
- organizator koncertu nie dba o należyte zabezpieczenie i screening, impreza nie zgłoszona jako masowa więc słaba osłona służb
- do VIPa z łatwością podchodzi facet i wykonuje śmiertelny cios, a potem się tym chwali do kamer - nikt go nie atakuje

Spójrzcie na zdjęcie i zadajcie sobie pytanie - jakie mielibyście szanse w starciu z tym bykiem? A teraz wyobraźcie sobie siatkę terrorystyczna w Polsce i grupę takich psychopatów... PRZERAŻAJĄCA MYŚL.

Oczywiście nie będzie żadnej refleksji, będzie tylko tępa nawalanka PO i PiS o to kto bardziej szczuje. Ewentualnie władza wprowadzi jakieś przepisy utrudniające życie uczciwym obywatelom a nie bandziorom. Czeka nas seans nienawiści jak przed ale tez i po Smoleńsku. Będą wzajemne oskarżenia o zaniechania i tak do wyborów - nowe paliwo.

Oni się będą obrzucać błotem i niczego nie naprawią, dlatego przy urnie Opcja ZERO! #POPISOUT WSZYSCY WON!
https://www.facebook.com/ObywatelDCofficial/

Czyli co z tego wynika???

1. Facet to hybryda, psychopata lub schizofrenik z tendencjami do opętania i kontroli jego zachowania czy myśli przez demony. 

2. W więzieniu stwierdzono u niego schizofrenie. Ten człowiek ponadto doskonale organizował napady na bank, był zorganizowany, czyli idealny kandydat na mordercę na zlecenie dla władz. Dlatego potraktowano go tak pobłażliwie. Jednak cały czas był pod obserwacją i cichą kontrolą odpowiednich służb.

3. Zobaczmy co się dzieje w więzieniach skoro taki strażnik więzienny Damian Ciołek zabił 3 policjantów i próbował zabić aresztanta??? Przecież w więzieniach na bank są przeprowadzane jakieś eksperymenty na więźniach i osobach tam pracujących. Skoro taki strażnik więzienny ni z tego ni z owego zabił 3 policjantów. Przecież tacy strażnicy przechodzą weryfikacje, szkolenia i są co jakiś czas badani także pod względem psychicznym. Czyli znowu władze coś na osobach w więzieniu eksperymentują. 

3. Stefan dostał przepustkę na scenę i przygotował się profesjonalnie do zamachu. Czyli ktoś mu pomagał lub go szkolił aby dokonać tego zamachu. 

4. Obecna władza stara się z niego zrobić wariata.... jednak moim zdaniem to doskonale przeszkolony zabójca. Kto go szkolił??? Jakim cudem ten człowiek po wyjściu z więzienia zamiast wrócić do bandyckiego fachu, zamordował z ziemną krwią znanego człowieka na scenie wśród tłumu i uczynił to spokojnie. Widocznie musiały być na jego psychice przeprowadzane jakieś nie tyle eksperymenty co tortury aby zmienić go w maszynę do zabijania. Skoro w więźniu był leczony to znaczy, ze władze podawały mu jakieś leki substancje. 

5. Dlaczego nie ma kary śmierci oraz wyroki są stosunkowo niskie w państwach UE??? Odpowiedź jest prosta. Ponieważ w więzieniach niektórzy więźniowie są po cichu szkoleni i przysposabiani do bycia mordercami. Ich przeszłość i reputacja to idealny kamuflaż aby nikt nie podejrzewał, że ktoś majstrował w psychice więźniów.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 15th Styczeń 2019, 22:33
Message reputation : 100% (3 votes)
Warto dodać fakt, że skoro mu było tak źle w więzieniu... to zrobił to, i się dobrowolnie poddał... żeby trafić tam ponownie!

Nikt tak normalnie by nie postąpił.....

Jakby naprawdę chciał zabić prezydenta, mógłby wymyślić coś bardziej wymyślnego, tak by nie można byłoby namierzyć, i aby zachował wolność.

Sandzaja nagrał film o tym, akurat w tym przypadku bardzo trafnie o wszystkim mówi.

Filmik pokazuje nieprofesjonalizm całej szopki, oraz to komu służył ów prezydent..Warto też zauważyć, że zawsze jak mamy takie ataki/ zamachy... zawsze jest to zrealizowane bardzo nieprofesjonalnie... tak jak np w 9/11 są filmiki o wybuchach przed uderzeniem, chorymi dziećmi co chwile przed biegają zdrowe, a gdy łapie kamera od razu ' chorują "

i zaraz trafia to na internet... i dla BESTII to bardzo korzystne, bo ludzie widzą jak są robieni w konia i coraz bardziej buntuja sie przeciwko władzom, które widać ze są ustawione.

Warto zauważyć, że 22 stycznia ma być wprowadzone ACTA 2, czyli jest medialna nagonka na to, aby to weszło w życie, i miało pozwolenie społeczne... to co teraz się dzieje po tej śmierci, oraz " odejściu" Owsiaka to ludziom palma odpala....

A obie akcje podsumowywane są:

" gdybyśmy mogli zatrzymać ta MOWE NIENAWISCI wszystkim byłoby lepiej "

i ojej.. za tydzień możemy wprowadzić ACTA 2, ludzie jeszcze się ucieszą, że więcej takich akcji nie będzie, bo każdy kto będzie mówił prawdę, będzie uznawany za osobę która stosują ową mowę nienawiści

Akcja = Reakcja

Problem = Rozwiązanie

zobaczmy :

mowa nienawiści = mówienie prawdy

Dlaczego nienawiści ? Bo nasienie węża nienawidzi prawdy !

Temu jest to mowa nienawiści, bo oni nienawidzą prawdy.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 16th Styczeń 2019, 01:02
Message reputation : 100% (1 vote)
W zasadzie.. od początku tego roku BARDZO wiele się rzeczy dzieje.. mamy 16 dzień tego roku, a afera, za aferą, mydlenie oczu ciągłe i coraz to nowe sposoby na skłócenie społeczeństwa.

Warto wspomnieć o , powstającej sile, która jest bardzo anty unijna , warto dodać ze dołacza do nich równiez Braun.Tak jak wcześniej, wszystkie ruchy prawicowe były rozbite na małe które nie miały większego znaczenia w parlamencie etc.. tak teraz mają zamiar stać się jednością... niewątpliwie pasuje to do planów Bestii, i wymiany 1 fali satanistów na 2.

Braun np o prezydencie : "Braun ostro po śmierci prezydenta Gdańska. „Żałuję, że Paweł Adamowicz nie stanie przed sądem ludzkim”"

"– Oczywiście pan Adamowicz jest już przed sądem Bożym i tutaj ja nawet nie próbuję wyrokować, natomiast żałuje, że z tego powodu nie stanie przed sądem ludzkim. Przed tym sądem powinien stanąć, może nie jako oskarżony, ale świadek koronny – dodawał."


Wiec jest to wbijanie kija w mrowisko dla lewaków, i umacnianie się wśród ruchów prawicowych.

https://nczas.com/2019/01/15/braun-ostro-po-smierci-prezydenta-gdanska-zaluje-ze-pawel-adamowicz-nie-stanie-przed-sadem-ludzkim/

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 16th Styczeń 2019, 02:37
Message reputation : 100% (2 votes)
To rzeczywiście wygląda na typowy 'atak' nasienia węża. Obejrzałem ten film Sanyaja i rzeczywiście, owe udzielanie pomocy to zupełny absurd.

Przy takich trzech rana ból byłby potworny dla ofiary a krew z przebitego serca, tryskałaby na metry. Żadni przeszkoleni sanitariusze nie wykonywali by takiej procedury na 3krotnie uderzonym nożem człowieku.

Media także podały od razu, że facet był wariatem. Wariatów trzyma się w domach wariatów a nie w więzieniach.
Nawet, jeżeli w więzieniu facetowi odbiło, to wsadzi się go do domu wariatów, da przymusowe leki uspokajające i gość będzie od tego momentu łagodny jak baranek.

Niedawno zetknąłem się z podobną sprawą i to dwóch osób. Leki im podawane czynią z nich zupełnie inne osoby!

A tymczasem służby sądownicze wypuściły znanego bandytę chorego psychicznie i wyjątkowo niebezpiecznego z więzienia, bez obstawy, wprost na pana prezydenta.

Połączyć to wszystko razem, cały incydent to wyłączna wina niedbalstwa samego rządu, który nieprofesjonalnie i nieudolnie dopuścił do morderstwa polityka na scenie, na oczach tłumów.

Dołóżmy do tego ludzi 'ratujących' mu życie i mamy zupełny cyrk - fałszywa flaga rządowa, prowadząca do podziału narodów na wzór USA w celu wywołania III Wojny Światowej.

A będą oczywiście komentarze, że to był antysemita.

To jest jedyne logiczne wyjaśnienie tej sytuacji.

Najprawdopodobniej człowiek z zaburzeniami trzymany był w więzieniu przez MK-ULTRA i przygotowywany na taką akcję. Pod odpowiednimi lekami oraz elektroniczną kontrolą, być może z chipem w ciele, za pomocą którego był on kierowany w tej rządowej akcji.

Wygląda to na miniaturowy Smoleńsk dokonany na jednym polityku.

Czy umarł? Pewnie zapuści brodę i opuści kraj pod innym nazwiskiem, najprawdopodobniej jako zasłużony syjonista pojedzie do Izraela.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 16th Styczeń 2019, 13:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Rzeczywiście w świetle przedstawionych dowodów, wygląda na to, że śmierć Pawła Adamowicza to fikcja i zwiedzenie. 

Liksar zadał ciekawe pytanie. Dlaczego oni robią tak "nieudolnie" owe akcje. 

Moim zdaniem jest kilka powodów.

1. Oni sprawdzają jak duża ilość populacji jest ogłupiona na jakim poziomie. Pomyślmy, mass media na ciągle ogłupiają. Nie tylko mass media ale różne substancje które nam się dostarcza w pożywieni, wodzie czy powietrzu, nas ogłupiają, działają na nas różne fale elektromagnetyczne. Władze zatem chcą sprawdzi na jakim poziomie ogłupienia jesteśmy. Czyli większość łyknie wszystko, inna grupa zauważy, że ta śmierć to doskonały pretekst aby wprowadzić swoje ustawy, inna grupa zauważy, że akcja ratunkowa to lipa i, że ten człowiek najprawdopodobniej żyje a jeszcze inni zobaczą, że Stefan był ofiarą MK - ULTRA.

2. Takie nieudolne akcje same w sobie ogłupiają ludzi. Media mają okazję do tego, aby te wydarzenie koncentrowało uwagę ludzi aby ci byli poddani ogłupiającej propagandzie Mediów. Dla Bestii to korzystne ponieważ, szykuje się ona do wojny propagandowej z Bogiem i tutaj im bardziej ogłupieni są ludzie to tym dla niej jest to korzystniejsze. 

3. No właśnie poprzez internet władze uzyskują informacje kto jest odporny na ich ogłupiającą propagandę, a zatem powstaje baza ludzi odpornych na ogłupianie. Owo wydarzenie jest tak nagłaśniane i zapewne pozwala się Sanjaya (on sam zapewne jest agentem), głosić prawdę aby zebrać listę osób które nie wierzą w te brednie i nie są na tyle ogłupieni. 

Zauważmy jedno, internet to najlepsza agencja wywiadowcza na świecie, gdyż ludzie tutaj sami dzielą się swoimi myślami czy przemyśleniami. Kiedyś to ludzie zaś w tajemnicy spiskowali. A teraz Bestia zbiera informacje o każdym, gdyż one są dawane jej na tacy. 

4. No właśnie, baza ludzi odpornych na ogłupienie czy grupowanie ludzi na jakim poziomie ogłupienia są, jest bardzo ważne w wojnie propagandowej z Bogiem dla Bestii (która kontroluje cały internet). Przecież wiadomo, że gdy Bóg objawi się całemu światu przez swoich dwóch świadków to wyjdą na jaw także te informacje, ze Adamowicz żyje i że ten zamach podobnie jak inne to lipa. Zatem zamach jest robiony na jakimś poziomo celowo nieudolnie aby w internecie i potem przez swoich agentów (sterowanych przez demony) wskazywać winnych syjonistów czy członków Wielkiej Nierządnicy, którzy niby umarli w zamachach czy inaczej. Bestia tych ludzi będzie musiała zniszczyć tym razem realnie aby uzyskać choć cień szansy w wojnie propagandowej z Bogiem. Dlatego już teraz wskazuje się, przez sterowane internetowo media, ze nie wiadomo czy Kulczyk umarł czy sprawa z zamachem. 
Pamiętajmy upadli mają wysoki iloraz inteligencji i tworzą wielopoziomowe zwiedzenie. 

Syjoniści cieszą się, że w przypadku tego sfingowanego zamachu zwiedli tylu ludzi. Tymczasem taki Sanjaya wskazując na możliwość fikcyjnego zamachu pokazuje, że upadli szykują się na możliwość gdy Adamowicza trzeba będzie realnie poświecić.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 16th Styczeń 2019, 22:35
Tak jak przepuszczaliśmy, w mediach niezłe pranie mózgu i wszędzie slogany " stop mowie nienawiści "

W każdym programie serwującym " informacje "to samo.

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 K123


W kraju zatrzymano już kilka osób, i mówią wprost ze kilkadziesiąt osób siedzi już i monitoruje wszelkie "słowa nienawiści" wobec polityków.

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 K210

http://www.polsatnews.pl/wideo-program/20190116-wydarzenia-1850_6733345/

Jest nawet strona i cała kampania " Stop mowie nienawisci "

http://stopmowienienawisci.pl/

Od razu, wprowadzane są zajęcia w szkołach :

- Podczas zajęć omawiany będzie m.in. temat mowy nienawiści i jej skutków. Ponadto młodzież dowie się, jak temu zjawisku przeciwdziałać - informuje Marta Stachowiak

Czytaj więcej: https://pomorska.pl/stop-mowie-nienawisci-w-bydgoskich-szkolach-beda-specjalne-zajecia/ar/13812694

Zobaczmy te nagłówki :

"Mowa nienawiści i czynów. Do czego może doprowadzić, jak ją wyeliminować (http://www.tvn24.pl)"

"Jak zatrzymać mowę nienawiści? Mimo tragedii za wcześnie na lex Adamowicz " https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/1392460,smierc-adamowicza-nowelizacja-ustawy-o-imprezach-masowych.html

Do czego prowadzi mowa nienawiści? [Dzień Dobry TVN]Czyli ostre pranie mózgów, 24/7.


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 16th Styczeń 2019, 23:23
Jak człowiek się zagłębi , to widzę ,że już dawno przygotowali porządny grunt pod tą cała akcje " stop mowie nienawiści" i zasiali ziarno... a teraz mocno je podlewają. Tylko czekać na plony.

http://uprzedzuprzedzenia.org/czym-mowa-nienawisci/

"Najczęściej hejtowane grupy w Polsce:

>> Mniejszości nieheteronormatywne
>> Mniejszość romska
>> Osoby czarnoskóre
>> Mniejszość żydowska
>> Muzułmanie
>> Mniejszość ukraińska"

Jak wejdziemy w badania, zobaczymy poziomy mowy nienawiści.. czyli w zasadzie poglądy normalnych osób, którzy jeszcze mają nie wyprane mózgi..

Prezentacja na ten temat ma 158 slajdów : http://www.ngofund.org.pl/wp-content/uploads/2017/02/MOWA_NIENAWISCI_MOWA_POGARDY_INTERNET.pdf

, a w tym takie smaczki :

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 K311

Kto najbardziej " cierpi " przez mowę nienawiści ?
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 K410

A gdzie biały hetero mężczyzna wierzący w Boga?  Czy to dzisiaj nie jest mniejszość ? Czy to My codziennie nie mamy " mowy nienawiści" przez wszelkie nasienie węza?

Widzimy też tendencję wzrostową  wobec żydów, muzułmanów, oraz ukrainców.
Badania są z 2016.. teraz mamy 2019. Więc na pewno są o wiele większe.
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 K510
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 K511


Czyli w zasadzie po ich myśli idzie plan III WS  i budowanie napięcia pomiędzy ludźmi.


A co nie jest mową nienawiści ?

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 K124
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 K215

W podsumowaniu tego całego badania padają słowa

"Mowa nienawiści jest
stosowana częściej przez
mężczyzn niż przez kobiety,
jest bardziej powszechna
wśród młodszych
niż starszych osób
i powiązana z prawicowym
światopoglądem.
Stosowanie mowy
nienawiści wydaje się
pokrywać z poparciem dla
radykalnie prawicowych
ideologii
uzasadniających
nierówności społeczne
i z dążeniem do
zdominowania grup
mniejszościowych."

Czyli mamy widoczne potwierdzenie, że mowa nienawiści, to cenzura  lewackiego nasienia węża, przeciwko normalnym poglądom ludzkim, tym którym nie wyprali mózgu do końca.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 17th Styczeń 2019, 16:34

"Cel władzy jest jasny - Polacy mają zacząć się bać mówić i pisać co myślą. Do linczowania tych, którzy odważyli się przedstawić publicznie niewłaściwe poglądy, mają się zabrać prokuratorzy.


Jak poinformował w Sejmie zastępca prokuratora generalnego, Krzysztof Sierak, jest szereg „działań prokuratury podejmowanych w sytuacji, kiedy w przestrzeni publicznej dochodziło do przejawów nienawiści na tle poglądów, narodowości, rasowym, etnicznym lub wyznaniowym, skierowanych do polityków, samorządowców, osób publicznych lub grup obywateli”.
Zapewnił jednocześnie, że celem jest zwiększenie wykrywalności sprawców.

„Stworzyliśmy też specjalne ramy instytucjonalne w zakresie prowadzenia postępowań tej kategorii. Spośród wszystkich prokuratorów, ok 4,5 tys., wyselekcjonowano 105 prokuratorów, którzy zajmują się tylko i wyłącznie tymi sprawami w prokuraturach rejonowych” - powiedział Krzysztof Sierak"

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-oddelegowal-105-prokuratorow-do-scigania-polakow-za-co-pisza-w-internecie?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 23rd Styczeń 2019, 13:16
Coraz więcej ludzi widzi spisek Trumpa i Demokratów USA, aby wywołać wojnę domową w USA!

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.henrymakow.com%2F2019%2F01%2Fis-civil-war-the-illuminati-en.html

Zacytuję cały artykuł w polskim tłumaczeniu.

Czy Civil War to gra kończąca Illuminati?

23 stycznia 2019

(Dlaczego powinniśmy ufać Trumpowi?)

Trump powtarza, że ​​istnieje ogólnokrajowy kryzys
na granicy z Meksykiem. Dlaczego więc nie ogłasza jednego?
i nie zakończy zamknięcie rządu? Czy celowo podsyca napięcia, by rozpętać wojnę domową?

dr Henry Makow

"Kiedy rozumiem demokraci   lepiej niż Trump, wiesz, że coś jest nie w porządku, "napisałem na Twitterze w odpowiedzi na tweet na temat Demokraci" grając w politykę z bezpieczeństwem narodowym ".

Czytelnik odpowiedział: "Uwielbiam, jak udajesz, że wierzysz w tę fasadę".

Przyznaję, że dostaję się do środka, ale zawsze przypominam sobie o szerszym obrazie.

Dlaczego Trump miałby zakładać 800 000 niewinnych robotników federalnych? To jest jak grożenie uduszeniem twojego kota, jeśli się nie przyznasz. Bardzo jak gangster. Musi wiedzieć, że demokraci go nie obchodzą.

Dlaczego miałby zachowywać się tak, jak demokraci są racjonalni i skłonni do kompromisu, skoro doskonale wie, że nadal będą mu się sprzeciwiać, jeśli znajdzie lekarstwo na raka?

WOJNA DOMOWA

Czy bankierzy Illuminati próbują sprowokować wojnę domową? 

Trump i Pelosi są oboje krypto-Żydami. Trump jest masonem a Pelosi jest prawdopodobnie także satanistką. Podobnie jak Chuck Schumer.

Co robią masońscy Żydzi? 


Ogłupiają gojów, żeby się nawzajem zabijali.

Najwyraźniej Ameryka załamuje się nerwowo. Histeria nad chłopcami z Covington jest tego znakiem. Szkoła została zamknięta na wypadek śmierci. Próbują zmusić liberalnych i mniejszościowych gojów do zabicia konserwatywnych gojów

Żyd, Aleksandria Ocasio-Cortez, przewodzi tym atakom.

Moje przesłanie dla gojów brzmi - twój prawdziwy wróg nie jest liberałem ani konserwatystą. 

Twoim prawdziwym wrogiem są mistrzowie marionetek - bankierzy centralni i ich grobowce w wolnomularstwie i zorganizowanym żydostwie (w tym syjonizm). Są po obu stronach, ogłuszając płomienie.

Oczywiście, nacjonalizm zaangażowany przez liberałów jest lepszy niż globalizm zaaprobowany przez liberałów. Ale jest coś nie w porządku, gdy nacjonaliści, aby dać człowiekowi przysięgę wierności do Bibi Netanyahu i Izraelowi. 

Jakiż nacjonalista to robi? Mason.

Pokazałem już, jak masońscy Żydzi podzielili się na dwie grupy - globalistycznych komunistycznych i nacjonalistycznych syjonistów.

Ma to zapewnić podział i wojnę, aby ludzie nie widzieli, kto jest ich prawdziwym wrogiem:

Syjonizm to nie tylko państwo żydowskie; chodzi o żydowski porządek świata. To samo dotyczy komunizmu: używają "sprawiedliwości społecznej" jako podstępu. Światowy porządek żydowski osiąga się przez postawienie gojów przeciwko sobie. Większość Żydów nie zdaje sobie z tego sprawy. Chętnie się zasymilują, ale podobnie jak gojowie zostali oszukani w popieraniu syjonizmu (konserwatyzmu) lub komunizmu (liberalizm).

Arnold J. Toynbee był propagandą frakcji komunistycznej (globalistycznej).

Napisał: "Nastąpił także zamiar nawrócenia świata pogańskiego na kult Jahwe pod egidą imperium światowego skupionego wokół Erec Israel i rządzonego przez" Namaszczonego Pana ": nadchodzącego człowieka z rodu Dawida. (Reconsiderations, 1961, s. 486).

"Wina - lub zasługa śmierci Jezusa jest przypisana w Talmudzie Żydom, a nie Rzymianom". (s. 481)

Innymi słowy, judaizm kabalistyczny (masoński) jest satanistyczny.

POZDROWIĆ SIĘ!

Jeśli spojrzymy na jego pochodzenie, nie ma absolutnie żadnego powodu, by ufać Donaldowi Trumpowi. Jest krypto-Żydem, który pochodzi z głębokiego okultystycznego tła. Nie osuszył bagna ani nie przywrócił mu zdrowych stosunków z zagranicą.

Zamiast tego zwiększył napięcia z Rosją, Iranem i Chinami, a także zwiększył finansowanie wojskowe.

Nieustannie czyni znak masoński modlitwą w dół (do Szatana). Zauważ, że media, które podejrzewają, że tak bardzo go nienawidziły, nigdy go nie wzywały.

A to nam mówi ci, że cała sprawa "Hate Trump" to farsa.

Na froncie krajowym kraj jest znienawidzony przez liberałów i konserwatystów, białych i mniejszości. Media iluminackie codziennie wyrzucają nienawiść do białych. JOHN Mark uważa, że ​​wojna domowa jest nieunikniona.

Nie daj się na to nabrać.


Weźmy za przykład Żółte Kamizelki i zjednoczyć się z mistrzami lalek - bankierzy, masoneria, zorganizowali żydostwo i ich fanatyków w mediach itp.

Niech liberałowie i konserwatyści pogodzą się i koncentrują naszą opozycję tam, gdzie ona należy.
...........................................

Pierwszy komentarz Ricardo

Dobry artykuł. Ponadto motto stosowane przez Trumpa (MAGA) to piąty stopień w kościele szatana:

LaVey (Levi) wprowadził system pięciu początkowych poziomów, które satanista mógł rozwinąć, demonstrując wiedzę o satanistycznej filozofii i osobistych osiągnięciach w życiu [61]. Były one znane jako uczeń (Satanist I °, program Trumpa NBC) , Brat / Siostra Kotła (Czarownica lub Warlock II °), Kapłan / Kapłanka Mendesa (Czarodziej lub Czarodziejka III °), Magister Cavemi / Magister Templi / Magister Magnus (Magister IV °) i Magister Satanas (Magus V °)

Hierarchia [edycja]
Zarejestrowany członek (bez stopnia)
Aktywny członek (pierwszy stopień)
Czarownica / Warlock (drugi stopień)
Kapłanka / Kapłan (trzeci stopień)
Magistra / Magister (czwarty stopień)
MAGA / Magius (piąty stopień).

https://www.laweekly.com/arts/is-a-trump-presidency-the-satanic-temples-chance-to-go-mainstream-7975996

...........................................................................................

Moje wyjaśnienie.

Wyjaśnienie tego terminu:

MAGA - Make America Great Again

Uczyńmy Amerykę potęgą ponownie.

I Amerykanie noszą na czapkach ten skrót - MAGA, który oznacza Trumpa, który jest na najwyższym stopniu masońskim.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 23rd Styczeń 2019, 22:52
Message reputation : 100% (2 votes)
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 K125

Taki cyrk , że nie mogli się powstrzymać od śmiechu jak robią papkę z mózgów gojów.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Aleksander
Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 24th Styczeń 2019, 08:37
Takie zdjęcie to celowa "wpadka". Przecież jakby chcieli utrzymać wersje zamachu wycinali by takie ujęcia. Moim zdaniem są 2 cele:
pierwszy to ustawy niekorzystne dla ludzi czyli ucisk
drugi to sortowanie ludzi jak któryś z braci wcześniej napisał,mianowicie kto jest kim i na kogo mogą liczyć.

Przy obecnej technice i scenach i możliwościach np w filmach komercyjnych ten "zamach" zrobili by "idealnie". Ale on jest celowo zrobiony nieudolnie by masy uciskać a takich jak my nieco oriętujących się wyłapać.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 24th Styczeń 2019, 08:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Nawiązując do tego co Liskar zamieścił, zdjęcie uśmiechniętych członków rodziny.

Przez dłuższy czas nie wypowiadałem się na forum w tym temacie, ponieważ za bardzo mnie to nie obchodziło.
Jednak teraz kiedy oglądam sceny z pogrzebu i zachowanie rodziny, nabieram podejrzeń czy rzeczywiście nie jest to "fałszywa flaga"
Wiem jak to jest i wielu z was jak jest stracić kogoś bliskiego. Człowiek nie ma ochoty na NIC, A NA PEWNO NA WYWIADY.
Człowiek gwałtownie chudnie i widać to na twarzy, również zmęczenie wychodzi i widać go cały czas.

Albo żona i córka kompletnie nie szanowała swojego ojca, męża. Albo on żyje nadal i ma się bardzo dobrze. Dlaczego żona ma siłę krytykować rząd i prowadzić walkę polityczną na korzyść opozycji?
Myślę teraz że bardzo prawdopodobne jest że jesteśmy świadkami filmu sensacyjnego za pieniądze głównie rządu.
Kolejna rzecz, nie pokazali ciała w trumnie Adamowicza ( ja nie widziałem jeśli ktoś ma zdjęcie pokażcie ), dodatkowo ciało zostało spalone, więc dziwna sprawa. Myślę że liczą się że ktoś kiedyś odkopie sprawdzić!

kto skorzystał na całym skandalu?
- rząd PISU ( ma pretekst do zaciskania pasa internetowi, zasłona dymna nadchodzących podwyżek )
- opozycja marksistowska ( zbierają materiał i amunicję do wygrania kolejnych wyborów, czyli do przejęcia warty)
- Owsiak ( kolejna zasłona dymna przeciwko zarzutom przeciwko niemu, teraz kompletnie nie obchodzi ludzi drenowanie WOŚPU )
- Adamowicz ( znowu zostały zatrzymane zarzuty, stał się ikoną i bohaterem całej Polski, mimo że powinien być zamknięty w więzieniu jeszcze rok temu )


Jakie czasy tacy bohaterowie!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 29th Styczeń 2019, 02:46
Proste prawo dotyczy każdego nie mal rządu.

1. Rząd zawsze kłamie.
2. Jeżeli wygląda to na prawdę, sprawdź pierwszy punkt!


Bardzo ciekawy artykuł z nie bardzo wiarygodnego źródła. Ale inne media o tym nie mówią więc lepiej zapoznać się z tym artykułem. [PL]

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.whatdoesitmean.com%2Findex2774.htm

Zaczyna się coraz poważniejszy ruch w kierunku III Wojny Światowej oraz przejęcia władzy przez 10-ciu nowych króli według proroctw Objawienia.

W artykule już widać wielki punkt zapalny, który z pewnością rozpali się w wielki ogień. Bandycki rząd Macrona  tym razem użył snajperów i przywódca żółtych kamizelek został bardzo poważnie zraniony. Jeżeli przeżyje, będzie sparaliżowany do końca życia.

Nowi królowie czyli nowi premierzy czy prezydenci... nie spodziewajmy się od nich niczego lepszego a nawet spodziewajmy się od nich czegoś znacznie gorszego.

Nie zapominajmy, że to właśnie oni oddadzą władzę Bestii!

Objawienie 17:12  A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem. 13  Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu. 14  Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.

Jak będą walczyć z Barankiem? Tego nie wiemy.

Dlaczego tak się stanie? 

Jak wielokrotnie pisałem, czasy końca to sąd Boży oraz wykonanie wyroku na zbrodniarzach.

Objawienie 17:16  A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. 17  Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże.

Mamy więc jasną sytuację i nie wiemy, ile czasu to jeszcze potrwa.


Ale te wersety wyraźnie mówią o wypełnieniu się wyroków Bożych. Większość zbrodni władzy nasienia węza jest dla wielu na świecie oczywista. Ale rękami 10-ciu króli i Bestii Bóg wykona część swoich wyroków, czy oni chcą czy nie chcą.


To wszystko wskazuje na bardzo bliski czas.


A wersety mówią wyraźnie, że 10-ciu króli oraz Bestia pojawią się w tym samym czasie.


Artykuł mówi o zmianie wielu rządów i liczba 10 może oznaczać wszystkie rządy świata ponieważ 10 według Biblii oznacza całość czy też wszystko.


Czy III WŚ będzie instrumentem do zmiany wszystkich rządów skoro szatański plan III WŚ zapowiada zniszczenie syjonizmu?


Najwyraźniej syjoniści zostaną zniszczenie i usunięci a w ich miejsce nadal będzie trwał Izrael w Ziemi Obiecanej i postawi on posąg którzy przemówi.


To jest to, co już wiemy, ale nie wiemy jednego. 

Część planów Boga nie jest w Biblii podana i Syn Boży zapowiada, że pomimo naszej wiedzy i tak będziemy w dużej części tym wszystkim bardzo zaskoczeni.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 30th Styczeń 2019, 11:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Znalazłem dzisiaj dwa nie bardzo spodziewane filmy po angielsku. I widzę już wyraźnie, ze sataniści będą wypełniać niedługo wolę Boga i zniszczą USA.

Opisałem wszystko dosyć dokładnie  na proroctwa.com.

http://www.proroctwa.com/czy-to-poczatek-konca.htm

Wcześniej widziałem przebłyski tych informacji z obu filmów ale nie połączyłem ich razem. Było tego za mało.

Ale teraz widzę, że jest to na bardzo poważnie. W artykule podałem wiele detali. 

Wszystko wskazuje na bardzo bliskie zniszczenie USA - za pomocą wojny domowej lub za pomocą inwazji Chin i Rosji.

Co jest w tym najważniejsze, zanim Babilon zostanie zniszczony, proroctwa mówią, aby lud Boży w Babilonie uciekał, aby ich nie dosięgły plagi spadające na Babilon Wielki.

Jeżeli nie popełniłem nigdzie błędu,  to w sumie oznacza, że Boży znak Syna na niebie może się już pojawić w bardzo krótkim czasie.

Dowody w artykule.

Wiele wskazuje na to, ze mamy już bardzo, bardzo mało czasu. 

Tego się nawet ja nie spodziewałem.  affraid affraid affraid

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 1st Maj 2020, 13:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Ponownie wskaźnik do czego to dąży.

Artykuł opublikowany 13 godzin temu.


Izraelski historyk odkrywa, że na konferencji syjonistycznej w 1944 r. Wymyślono „6 milionów” holokaustu

Link - https://national-justice.com/israeli-historian-discovers-6-million-holocaust-figure-was-invented-zionist-conference-two-years

Ten artykuł został już skopiowany przez tę witrynę.

https://www.unz.com/estriker/israeli-historian-discovers-6-million-holocaust-figure-was-invented-at-zionist-conference-in-1944/

Według tego artykułu taka liczba przed wkroczeniem Rosjan do Auschwitz jest niemożliwa! 


Jak pisałem już, Adam Green, znany z anty antysemickich wystąpień oraz ujawniania praw noachidzkich był pozornie zawieszony przez Google ale nadal funkcjonuje. 


https://www.youtube.com/c/KnowMoreNews/liveNie twierdzę, że Adam kłamał, ponieważ sama prawda wystarczy, aby ludzi rozwścieczyć w stosunku do nasienia węża!


Oznacza to pełną aprobatę Google i przyszłych nowych władz do walki z syjonizmem!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 16th Maj 2020, 15:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Bardzo rzadko się zdarza, że znajdziemy bardzo pozytywne informacje w newsach! 

Ale ja znalazłem dzisiaj!

OBEJRZYJ Izraelskie flagi zawieszone w głównych niemieckich miastach są zdejmowane i wyrzucane
Wyniki niemieckiego „eksperymentu” w tabloidach są ponure. Flagi zostały szybko usunięte, na niektóre z nich spluwano i wylądowały w śmieciach.


Link -https://www.haaretz.com/world-news/europe/israeli-flags-hung-in-german-cities-are-taken-down-and-thrown-away-1.6049457 


Z izraelskiej gazety Haaretz.


W ramach eksperymentu reporterzy niemieckiego tabloidu Bild zostali wysłani w poniedziałek, aby powiesić izraelskie flagi w kilku lokalizacjach w dużych niemieckich miastach, aby zobaczyć, co się z nimi stanie. Wyniki eksperymentu ujawniają problematyczną sytuację Izraela w tym kraju, a także stawiają poważne pytania dotyczące społeczeństwa niemieckiego.


Okazuje się, że wszystkie flagi zostały zdjęte, niektóre w bardzo demonstracyjny sposób. Kilku zostało wcześniej spluniętych, jeden trafił do kosza na śmieci, a drugi padł ofiarą nieudanej próby podpalenia.
Flagi wyświetlane wzdłuż głównych arterii w Berlinie, Monachium, Dusseldorfie i Frankfurcie zostały rozebrane w ciągu 90 minut.
Berlin zapisał „rekord”, gdy po zaledwie 42 minutach jedna z flag została zdjęta, najszybszy czas w Monachium wynosił 61 minut, a we Frankfurcie - 81 minut - osoby postronne cały czas patrzyły gniewnie na flagi przed nimi zostały porozrywane.

Spodziewali się syjoniści zachwytu? Flagi z szatańską gwiazdą otrzymały taki zachwyt, jaki spotkałby flagi niemieckie lub polskie w Izraelu.


Jest oczywiste, że świat nie zaakceptuje rządu światowego oraz praw noachidzkich. 


Zwłaszcza Polacy na to się nie dadzą chyba nabrać.


Artykuł sprzed 2 lat, ale dzisiaj te flagi wisiałyby znacznie krócej.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4540
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 23rd Sierpień 2020, 16:11
Message reputation : 100% (2 votes)
Obejrzałem dzisiaj kilka wiadomości, kilka filmów, poczytałem nieco i... najpierw chcę podziękować wszystkim braciom, którzy poinformowali mnie w emailach, a było tego trochę, że www.bibliamesjanska.com  funkcjonuje już bez problemu. Być może to był tylko problem... albo z Australią, co jest możliwe, albo było to identycznie, jak kilka lat temu, kiedy ktoś zamknął moją witrynę na kilka dni i prosiłem Boga o pomoc, i nagle po jednym dniu czy dwóch nagle witryna zaczęła normalnie funkcjonować i jeszcze funkcjonuje do dzisiaj bez jakichkolwiek problemów.


A to jest dla mnie bardzo budujące i powinno być także budujące dla wszystkich starszych czytelników, którzy pamiętają owo wyłączenie witryny.

Muszę przyznać, że do tej pory to wszystko traktowałem co prawda poważnie, ale... nie miałem 100% pewności, że ja czy Bartek otrzymujemy pewną pomoc od Boga. Miałem pewien własny rachunek sumienia i przekonałem się o tym, że pracuję dla Boga cały czas, a nawet pracowałem jeszcze jako Świadek Jehowy. Także byłem bardzo gorliwy i bardzo zadziorny i nigdy nie dałem sobie w kaszę dmuchać. Oczywiście teraz widzę, że Bóg mnie wspierał; nawet wtedy i wielu, wielu różnych przypadkach, które kiedyś uznawałem za przypadki, ale dzisiaj widzę to zupełnie inaczej.

Jestem także głęboko przekonany, że wielu z czytelników forum czy witryn zastanawia się często, czy oni to wszystko dobrze rozumieją, ponieważ to jest nieco trudne dla wielu, dla mnie to było także trudne, aby siebie uważać za wybrańca Bożego.I to jest coś, co trzeba sobie dokładnie przemyśleć, wszelkie własne upadki, wszelkie niezwykłe wydarzenia, które nas wyciągały z wielu tarapatów, a myśmy mówili jak zwykle: ale kurcze miałem (miałam) niesamowite szczęście. Radzę wielu jeszcze raz to przemyśleć, ponieważ tutaj nie chodzi o szczęście.Szatan nam nie pozwoli na szczęście, ale jedynie Bóg na to pozwala. Nie mam na myśli Totolotka, ale różne przypadki, niemal pewną śmierć w wypadkach, itp. rzeczach. To nie były przypadki!!!Teraz chciałbym podpowiedzieć co, co było w artykule, i jeżeli to połączymy sobie razem, to nasze 'szczęście' z Bogiem i Jego pomocą, to nagle będzie to zrozumiałe dla nas.Owszem grzeszyliśmy i nadal zdarza się to czasami, ale Bóg powiedział nam otwarcie.II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]Zwróćmy uwagę na ostatnie kilka słów. Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków.Zbliża się tak wielki ucisk, jakiego jeszcze nie było w dziejach świata i już taki ucisk częściowo istnieje, ale Słowianie na tym zbytnio nie cierpią, ze mną włącznie.I Bóg obiecał nam, co w pełni udokumentowałem  we wczorajszym artykule, że Bóg nas WYRATUJE z tego ucisku i że szatan ani jego armia nie uczyni nam żadnej szkody.Ja tego nie obiecuję, ale powtarzam słowa Boga, który to obiecał.A On jeszcze nikogo nie zawiódł!!! Co to dla nas znaczy? Aby nie być przygnębionymi, bo... będzie znacznie, znacznie gorzej. A nikomu z Narodu Wybranego nawet włos z głowy nie spadnie. Ucierpią jedynie ci, którzy nie zaprzestali swoich wielu grzechów ale i tak oni będą wyprowadzeni najpierw na pustynię i ich  postępowanie od tego momentu będzie ich wielką szansą na zaprzestanie grzechów i na posłuszeństwo wobec Boga i Syna.Brak tego posłuszeństwa spowoduje pozostawienie na pustyni i do Ziemi Obiecanej nie wejdą.Tak to dosłownie wygląda.  Czyli przeczytajmy jeszcze raz cytowany wcześniej werset i zastosujmy naszą powściągliwość, pozostawmy nasze stare przywary czy nieładne zwyczaje itp, i zacznijmy to wszystko traktować bardziej poważnie.Nie tylko zaprzestańmy grzechów ale wspomagajmy wszystkich naszych bliźnich z otoczenia, aby z nami zaczęli maszerować ku Królestwu. To jest niezwykle ważne.
Zrozummy także to, że większość z nas, oczywiście ci, którzy już są otwarcie po stronie Boga i Jego Przykazań (z sabatem włącznie) to będą WYBRANI Boga do grona 144.000.To nie jest żart i Bóg doskonale wie, co czyni. Zawsze wiedział i wie nadal. Zdecydowana większość z nas, która już stosuje w życiu Przykazania Boże może liczyć na... porwanie do nieba.Może to dotyczyć Świadków Jehowy także, zielonoświątkowców, adwentystów czy innych członków innych religii, którzy wbrew zaleceniom ich przywódców są posłuszni Przykazaniom Bożym. Ale bariera kontroli ich umysłów może im nie pozwalać na zrozumienie pewnych rzeczy lub... borykają się sami z sobą, bo poczytali nieco na forum i na witrynach moich i Bartka, że coś tutaj jest dobrego, ale... nie są oni tego pewni.Jeżeli moi drodzy to czytacie, nabierzcie pewności w prosty sposób, znany nam wszystkim.Zapytajcie Boga, co powinniście z tym zrobić. Od Jego decyzji zależy wasze życie a On wam potwierdzenia nie pożałuje.

Nie sieję paniki, ale za dużo wiem i za dużo widzę. A to mnie zmusza do pracy dla Pana naszego i naszego Boga i Syna.

Dlatego zachęcam wszystkich tych, którzy miłują Boga, aby Mu całkowicie zaufali.Zanosi się na bardzo ostrą jazdę.Miejmy oczy i uszy na głos Boga otwarte. Co może nas zaskoczyć? Czy wieść wczesna czy późna?Przeczytajmy jeszcze raz artykuł - http://www.zbawienie.com/czas-porwania-i-uprowadzenia.htm i sprawdźmy wszystkie dowody.
Nie wierzcie nam na słowo, ale wierzcie Bogu, któremu  służymy. A Bóg jeszcze nie zapomniał o żadnej swojej obietnicy wbrew opinii fałszywych religii.Mateusza 24:(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie. (13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. [BM]

10 Przykazań jest z pasją znienawidzone przez wszystkich wrogów Boga, począwszy od 'apostoła' Pawła aż do fałszywego narodu wybranego, czyli Żydów w dzisiejszym Izraelu, którzy kategorycznie odrzucają 10 Przykazań, a w zamian proponują światu szatańskie prawa noachidzkie.Poniżej wersety skierowane głównie do nas.Mateusza 24:(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte. (30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą. (31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi. [BM]Aniołowie zgromadzą wybranych Boga, czyli 144.000.A to jest Boża obietnica.Objawienie 12:(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka. (14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża. (15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał. (16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy. [BM]Te wersety mówią nam otwarcie, że nikt z nas nie zginie w tych uciskach.Pamiętajmy o tym!!!!!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 16 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach