Zbawienie Narodu Wybranego przez Boga
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 3rd Styczeń 2017, 10:03
Informacje potwierdzające realizację planu III WŚ moną się w zastraszającym tempie.

Artykuł z żydowskiej gazety z Izraela:

https://translate.google.com/translate?sl=ru&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.breakingisraelnews.com%2F81311%2Fisraels-law-enforcement-gearing-welcome-messiah%2F%23L42joswUpU4MpKJ2.97&edit-text=&act=url

Siły policyjne Izraela szykują się do powitania mesjasza.

Policja zaczyna ćwiczyć ochronę mesjasza przed rozdeptaniem tłumu oraz z innych przyczyn.

Proszę sobie poczytać.

Łącząc ostanie wydarzenia, jeżeli Izrael (jeżeli) ujawni publicznie mesjasza, Muzułmanie dostaną szału. Zwłaszcza, jeżeli Izrael zaatakuje Syrię.

Jeżeli mesjasz będzie objawiony, może nastąpić zniszczenie Meczetu Na Skale, planowanego przez dziesiątki lat, to całkowicie rozjuszy Arabów i rozpocznie się wielka wojna przeciwko Izraelowi. Wtedy Trump, wielki przyjaciel Izraela powoła NATO i US armię do pomocy Izraelowi.

Wtedy Muzułmanie w Niemczech, Francji, Szwecji, USA i innych krajach, wściekli za zdradę ich i za poparcie Izraela przez syjonistycznych Chrześcijan zaczną mordować cywilów w tych krajach z zemsty za Irak, za Syrię, za Libię, za kilka milionów ofiar arabskich i może rozpocząć się niezwykle krwawa łaźnia.

Wygląda w końcu na to, że taki plan 3 WŚ jest możliwy i bardzo realny i wszystko idzie zgodnie z planem. Trump z miłości do Izraela i jak 'Chrześcijanin' pociągnie wielu młodych ludzi ku pomocy Izraelowi. Wtedy w tych krajach nie będzie młodych ludzi do obrony własnych rodzin z zwłaszcza kobiet.

Tego rodzaju plan jest możliwy i jest wręcz przerażający w swym okrucieństwie.

Taki wydaje się być cel prezydentury Trumpa. Krążą pogłoski, że Obama może być w dniu inauguracji prezydenckiej 20 Styczna aresztowany za zbrodnie międzynarodowe oraz za fałszywą bezprawną prezydenturę, ponieważ są bardzo poważne 100% dowody na sfałszowany akt urodzenia.

To jest poważne złamanie prawa USA i w konsekwencji kłamca Arab zrujnował w wielkim stopniu całe USA i naraził na wielkie niebezpieczeństwo ze strony emigrantów.

Sytuacja jest niezwykle poważna i jedynie Bóg może temu zapobiec.

Jest także opcja, że to się jakoś rozmyje i będzie spokój.

Ale zbytnio bym na to nie liczył. Raczej liczyłbym na interwencję zapobiegawczą Syna Bożego.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 59
Skąd : Kraków / Polska

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 6th Styczeń 2017, 17:14
Robi się coraz ciekawiej....info z Niezależna.pl :

"Amerykanie przerzucają setki sprzętu do Polski.

W niemieckim porcie Bremerhaven rozpoczęła się w piątek operacja przerzutu przez Niemcy do Polski amerykańskiej brygady pancernej, mającej wzmocnić bezpieczeństwo wschodniej flanki NATO. – Aby utrzymać pokój, trzeba być przygotowanym do wojny – powiedział dziennikarzom w Bremerhaven zastępca dowódcy wojsk lądowych USA w Europie, gen. Timothy P. McGuire.

Do portu w Bremerhaven zawinęły już dwa z trzech statków transportowych typu ro-ro, wiozących z USA sprzęt stacjonującej na co dzień w Fort Carson w stanie Kolorado 3. Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej z 4. Dywizji Piechoty. Trzeci statek ma dotrzeć do Bremerhaven w niedzielę.

W ramach pierwszej rotacji Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej (ABCT) dowództwo brygady oraz batalion inżynieryjny i wsparcia brygady, 3. Batalion 29. Pułku Artylerii i 4. Batalion 10. Pułku Kawalerii będą stacjonowały w obiektach wojskowych w Żaganiu, Świętoszowie, Skwierzynie i Bolesławcu. Z Polski część elementów ABCT zostanie rozmieszczona w innych lokalizacjach na wschodniej flance NATO. Jeden batalion trafi do państw bałtyckich, jeden do Bułgarii i Rumunii, a jeden – zajmujący się szkoleniem i konserwacją sprzętu – do Grafenwoehr w Niemczech. W Bremerhaven rozpoczął się rozładunek dwóch statków transportowych z amerykańskim sprzętem, w tym czołgów, transporterów opancerzonych i haubic samobieżnych. W najbliższych tygodniach zostaną one przewiezione koleją i transportem drogowym do Polski, gdzie zostaną rozlokowane m.in. w Żaganiu i Bolesławcu. Amerykańska jednostka będzie liczyła cztery tysiące żołnierzy.

McGuire zaznaczył, że obejmująca skierowanie ABCT na wschodnią flankę NATO operacja Atlantic Resolve jest kontynuacją polityki prowadzonej przez Waszyngton od 70 lat. Podkreślił, że zaangażowanie USA ma charakter defensywny.
Aby utrzymać pokój, trzeba być przygotowanym do wojny
– powiedział McGuire. Podkreślił, że cieszy się na współpracę z Niemcami i Polską."


Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 7th Styczeń 2017, 18:41

To się nakłada na to co widziałem dzisiaj w artykule na stronie internetowej pt " Palestyńczycy do Trumpa: przeniesienie ambasady USA do Jerozolimy to deklaracja wojny".

A była to reakcja na sugestie Trumpa dotyczące właśnie tego co wyżej. Niech ktoś jeszcze raz wspomni, że Trump to opozycja dla satanistów...

Widac parcie do wojny, i kontynuacje polityki szatana - doprowadzenie do ogromnej międzynarodowej konfrontacji zakończonej setkami milionów trupów.
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 7th Styczeń 2017, 22:57
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 10th Styczeń 2017, 00:29

Jak donosi NYT "zięć Trumpa, Jarred Kuschner (żyd syjonista) zostaje jego doradcą. Ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości na temat Trumpa?
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 10th Styczeń 2017, 07:04
Hmm

czy nie jest tak że te wojska miały być rozlokowane w tzw. korytarzu suwalskim?

Ta lokalizacja plus jednostka wojsk Nato w Szczecinie sugerują raczej ochronę islamskich rozruchów w Niemczech a nie przed Kremlem ??

Czyżby się bali że Polacy wezmą sprawy w swoje ręce i przyjdą z pomocą Niemcom na wypadek islamskiej rewolty ??? Taka kolejna osiecz wiedeńska ??

Wiem że zaraz powiecie że to nie porównanie i mamy słabe wojsko ale ... spójrzcie na Ukraine, tam za specjalnie nie decyduje jakiś super sprzęt technologia wojskowa. Decyduje w głównej mierze hard i determinacja żołnierza ( np cyborgi z lotniska donieckiego, zwykli ludzie dla których ważna była wzajemna solidarność i chęć przetrwania ) i w miarę podstawowe zaopatrzenie w broń z odpowiednimi zapasami amunicji.


_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 14th Styczeń 2017, 20:14
Papież Franciszek przyjął w sobotę na audiencji prezydenta Autonomii Palestyńskiej Mahmuda Abbasa. Następnie Abbas otworzył ambasadę Palestyny przy Stolicy Apostolskiej i oświadczył, że „Watykan całkowicie uznał Palestynę jako niepodległe państwo”.

http://www.tvp.info/28622700/abbas-watykan-calkowicie-uznal-palestyne-jako-niepodlegle-panstwo

Gdzie leży prawda?!

Do Polski dotarł amerykański sprzęt, w tym 87 czołgów. Jak przedstawia to rosyjska propaganda? Sprzyjające Moskwie media w krzykliwych nagłówkach straszą ponad trzema tysiącami czołgów i "szaleństwem" Obamy.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21242271,oto-jak-rosyjskie-media-dezinformuja-nt-wojsk-usa-w-polsce.html

Żołnierze holenderscy są już w Polsce. Do naszego kraju dotarły już pierwsze transporty ze sprzętem i żołnierzami, m.in. drogą kolejową. Manewry rozpoczną się 16 stycznia.

Łącznie do Drawska Pomorskiego przybędzie ponad 4000 żołnierzy z sześciu państw. 16 stycznia rozpoczną się manewry Bison Drawsko 2017. Przy czym organizatorem ćwiczenia jest Dowództwo Wojsk Lądowych Królestwa Niderlandów, natomiast pierwszoplanowym ćwiczącym będą pododdziały holenderskiej 43. Brygady Zmechanizowanej.

Na poligonie w Drawsku Pomorskim pojawią się czołgi Leopard i PT-91, kołowe transportery opancerzone Boxer i Rosomak, pojazdy rozpoznawcze Fennek (na zdjęciu), sprzęt przeciwlotniczy, śmigłowce Mi-24 oraz samoloty Su-22 i F-16.

W zabezpieczeniu realizacji zadań pododdziałów lądowych wezmą również udział samoloty Su-22 z 1 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego oraz F-16 z 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego. Obecni będą też żołnierze z kieleckiego Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych i z Centralnej Grupy Działań Psychologicznych z Bydgoszczy.

Manewry zakończą się w drugiej połowie lutego.

http://www.rp.pl/Sluzby-mundurowe/170119507-Holandia-organizuje-cwiczenia-w-Polsce.html#ap-1

Niebezpiecznie te wszystkie elementy łączą się w przygotowaniu do III Wojny Światowej
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 14th Styczeń 2017, 21:06
Ja mam takie ciekawe info:wp.pl napisał:
[size=34]Bójka aspirantów akademii w Berlinie[/size]

W bufecie szkoły policyjnej w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg doszło do starć między funkcjonariuszami. Jak donosi dziennik "Berliner Kurier", w zdarzenie zaangażowani byli głównie aspiranci pochodzenia arabskiego i tureckiego.


W celu uspokojenia sytuacji na miejsce wezwanych zostało ponad 100 policjantów. Jak informuje portal "wPolityce", próbując załagodzić cały spór, kilku z nich zostało rannych. Dodano również, że w ostatnim czasie "podobne rzeczy zdarzają się w akademiach policyjnych w Niemczech dość regularnie". 

Według "Berliner Kurier" to nie jedyny problem z którym boryka się akademia policyjna w Charlottenburgu. Z bufetu placówki znikają jedzenie oraz słodycze. Jeden z funkcjonariuszy poskarżył się gazecie, że w akademii "panuje chaos". 

- Niektórzy uporczywie nie płacą za jedzenie, tylko po prostu je sobie biorą. Talerze i sztućce fruwają w powietrzu. Jak w przedszkolu - informuje anonimowo jeden z policjantów. Jak twierdzi funkcjonariusz "rosnącą liczba policjantów z tłem migracyjnym prowadzi do poważnych napięć". - Spory wybuchają na tle etnicznym i religijnym i trudno nad nimi zapanować - dodaje. 

Dżihadysta zdemaskowany w niemieckim kontrwywiadzie 

Pod koniec listopada niemieckie media informowały, że Niemiecki Urząd Ochrony Konstytucji zdemaskował we własnych szeregach islamistę planującego zamach bombowy na centralę urzędu w Kolonii. 

"Zatrzymany islamista  uprawiał w internecie proislamską propagandę i ujawniał tajemnice państwowe" - pisał "Der Spiegel". Według dziennika "Die Welt" podejrzany 51-letni Niemiec miał podczas przesłuchania przyznać się do planowania zamachu bombowego, a swoje plany uzasadniać "wolą Allaha".

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Bojka-aspirantow-akademii-w-Berlinie,wid,18674767,wiadomosc.html

Jednym słowem Niemcy i inne państwa zachodniej Europy są całkowicie przygotowane pod wybuch 3 wojny światowej.

Zauważmy jedno, Niemiecka policja czy armia to kpina dlaczego???

Ponieważ w policji jak i armii jest spory odsetek nierodowitych Niemców. W Niemczech w policji i armii jest sporo Arabów, murzynów, Turków, Kurdów, Rosjan. Podobnie jest w innych państwach zachodniej Europy. 

A zatem te państwa nie są zdolne do obrony chociażby przed Rosją. 

Artykuł ten pokazuje fatalny obraz niemieckiej policji, która poprzez nabór dużego odsetka  ludzi z innych narodów, kultur, ras.

Owa policja będzie coraz bardziej nieudolna i skorumpowana a Niemcy w niedługim czasie zmienią się w państwo 3 świata.

Widać, że władza czyni wszystko aby zrealizować plan 3 wojen światowych.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 25th Czerwiec 2017, 22:21
Message reputation : 100% (1 vote)
Moim zdaniem ciekawy artykuł:


wordwatcher napisał:Czyżby początek III Wojny Światowej?

Czyżby początek III Wojny Światowej?

Leave a reply

 
Wygląda to bardzo groźnie. Nie wiadomo jednak co to wszystko znaczy. Według wielu źródeł USA strąciło syryjski samolot a Rosja w odpowiedzi oznajmiła, że sama obecność armii USA w Syrii jest nielegalna z dwóch punktów widzenia.
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Drone-300x200
ONZ nie wyraził pozwolenia na agresywną działalność armii USA w Syrii. Według Prawa Międzynarodowego jest to inwazja w stylu Hitlera na Polskę. Kwestia Rosji jest zupełnie inna ponieważ Rosja, wspiera Syrię jeszcze od komunizmu i legalnie wybrany prezydent Assad poprosił legalnie o pomoc w nielegalnej inwazji Syrii.
http://halturnershow.com/index.php/news/world-news/655-breaking-russia-fires-s-300-out-over-mediterranean

Drugim nielegalnym aspektem jest nielegalność działań USA według własnych wewnętrznych praw. Kongres nie wyraził zgody na tę inwazję, ponieważ nikt Kongresu nie pytał o zgodę.
Rosja w odpowiedzi na strącenie samolotu syryjskiej armii zagroziła strąceniem każdego samolotu będącego w granicach Syrii lub na jej wodach terytorialnych. Zgodnie z zapowiedzią Rosja strącił co najmniej 6 dronów, bezzałogowych samolotów o wartości 122 mln dolarów – 2 dni temu i USA jeszcze nie zareagowały na to odwetem, ale potępiono akcję Rosji.
Drugie wydarzenie to najprawdopodobniej atak ACX Crystal statku na USA USS Fitzgerald, okręt wojenny. Podczas ataku zginęło 7 marynarzy USA i statek otrzymał poważne uszkodzenia.
http://themillenniumreport.com/2017/06/successful-attack-on-uss-fitzgerald-proves-us-navy-no-longer-controls-seven-seas/[EN]
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 170617081911-07-uss-fitzgerald-damaged-0617-exlarge-169
Co jest szczególnie interesujące, USS Fitzgerald został zaatakowany najprawdopodobniej rosyjską bronią nieunieruchamiającą wszelkie urządzenia elektroniczne na pokładzie statku atakowanego.
Jeżeli jest to faktem, to amerykańska supremacja na wodach całego świata jest już fikcją i każdy statek USA czy samolot może latać tak długo, jak Rosja na to pozwoli.
Kilka źródeł potwierdza, że Japonia zdołała się wyzwolić spod kontroli USA oraz Korea Południowa.
USA jeszcze nie spowodowały żadnego kontrataku w obu przypadkach.

http://wordwatcher.net/?p=209#more-209Jednak te wydarzenia są bardzo ciekawe. Otóż zauważmy jedno... te wydarzenia nie są początkiem 3 wojny światowej. Początkiem trzeciej wojny światowej było wpuszczenie do Europy i innych państw rasy białej milionów islamistów... a nawet gorzej, wpuszczono młodych mężczyzn bez dowodów tożsamości, czyli wpuszczono miliony młodych ludzi którzy w swoich krajach (islamskich) popełniali przestępstwa a pozbyli się papierów ponieważ uciekali przed swoim wymiarem sprawiedliwości. Skoro co ludzie popełniali przestępstwa u siebie wśród islamskich narodów to tym bardziej politycy mieli świadomość, ze te przestępstwa będą popełniać tutaj. Przecież plan 3 wojen zakłada:Albert Pike napisał:
Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.


Otóż celowo wpuszczono do Europy miliony przestępców. Aby obywatele byli zmuszeni się przed nimi bronić.

Jednak zauważmy jedno, kto zapewniał, że do Europy wpuszczono miliony islamistów???

Babilon Wielki:
zmiany na ziemi napisał:
[size=33]Stany Zjednoczone finansują przemyt imigrantów do Europy?[/size]


autor:  John Moll (2015-08-17 13:00)Kategorie: 


Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Boat_People_at_Sicily_in_the_Mediterranean_Sea_0_0
Emigranci, którzy próbują dostać się do Sycylii przez Morze Śródziemne - źródło: Vito Manzari/Creative Commons/CC-BY-2.0

Nasz kontynent jest dosłownie zalewany przez uchodźców z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu a przemyt imigrantów stał się dobrze opłacalnym biznesem. Szacuje się, że przemytnicy biorą tysiące dolarów za transport jednej osoby do Europy. Jednak skąd ci biedni ludzie, którzy uciekają ze swoich krajów w poszukiwaniu lepszego życia, mogą mieć aż tyle pieniędzy? 
Magazyn Info Direkt, który powołuje się na informacje z wewnętrznego raportu austriackiego wywiadu wojskowego twierdzi, że amerykańskie organizacje mają płacić duże ilości pieniędzy przemytnikom, którzy ułatwiają nielegalnym imigrantom przedostanie się do Europy. W zależności od regionu i organizacji, przemytnik może zarobić od 7 do nawet 14 tysięcy Euro za osobę! 
 
Wyjaśniałoby to zatem kto opłaca przemytników, skoro uchodźców zwyczajnie nie byłoby stać na taką podróż - nie na tak wielką skalę. Stany Zjednoczone oskarżane są już o prowadzenie wielu tajnych działań - obalanie rządów przy pomocy kontrolowanych rewolucji, wspieranie terrorystów z ISIL a teraz również o wspieranie masowej imigracji na nasz kontynent. Jeśli to jest prawda, to co USA chce w ten sposób osiągnąć?
 
Info Direkt kontynuuje, że niektóre osoby są gotowe udzielić wiarygodnych informacji na ten temat ale jedynym warunkiem jest zachowanie anonimowości. Nikt nie chce aby dane osobowe zostały podane do publicznej wiadomości. Na końcu artykułu pojawił się apel aby dziennikarze i funkcjonariusze policji oraz wywiadu brali aktywny udział w dochodzeniu w tej sprawie i poszukiwaniu informacji, odnoszących się do powyższych oskarżeń


Zrozummy jedno, to USA stoją za tym procederem ponieważ posiadają bazy w całej UE czyli mają militarny nacisk na rządy UE. Najwięcej wojsk USA jest w Niemczech i to rząd Niemiec upiera się przy przyjmowaniu islamistów.

Zauważmy też jedno, USA ma świadomość, że tylko Rosja jest jej się wstanie militarnie przeciwstawić:
http://zygmuntbialas.blog.pl napisał:
The Saker: Jak będzie wyglądała wojna pomiędzy Rosją i USA – 28.08.2016.

28 sierpnia 2016

Często słyszę to pytanie. Bardzo często słyszę całkowicie cudaczne odpowiedzi, zwykle wynikające z głębokiej ignorancji. Zajmowałem się tym zagadnieniem i osoby zainteresowane mogą zaglądnąć do poniższych artykułów:
— Remembering the important lessons of the Cold War
— Making sense of Obama’s billion dollar hammer
— Why the US-Russian nuclear balance is as solid as ever
— Short reminder about US and Russian nuclear weapons
— Thinking the unthinkable
— The Russia-U.S. Conventional Military Balance
Powtarzanie tego wszystkiego nie ma wielkiego sensu, więc poniżej przedstawiam problem z nieco odmiennego punktu widzenia, ale osobom zainteresowanym rekomenduję lekturę powyższych artykułów napisanych w 2014-15 roku, które ciągle zachowują aktualność. Poniżej chciałem obalić popularne mity o nowoczesnej wojnie jako takiej. Mam nadzieję, że w ten sposób pomogę wam zdobyć narzędzia do przebicia się przez propagandę, którą massmedia przedstawiają nam jako profesjonalne raporty czy analizy.
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 USA_military_equipment
Mit pierwszy: Stany Zjednoczone posiadają olbrzymią przewagę w broni konwencjonalnej nad Rosją
Wszystko zależy od tego, jak rozumieć „przewagę”. Armia amerykańska jest dużo większa od rosyjskiej, to prawda. W przeciwieństwie do rosyjskiej, jest ona rozproszona na całym globie. W wojnie liczy się nie całkowity rozmiar sił zbrojnych, tylko ile zdolnego do walki wojska można umieścić w teatrze działań militarnych (strefie konfliktu). Przykładowo, jeśli w strefie konfliktu znajdują się dwa lotniska, każde zdolne do obsługi 100 samolotów, to 1000 samolotów nie będzie specjalnie przydatne.
Można usłyszeć zdanie: „Cywile koncentrują się na sile ognia, a wojskowi na logistyce”. – To prawda. Współczesne wojsko wymaga olbrzymiego wsparcia logistycznego, co wyraża się w ilości wyposażenia i personelu koniecznego dla zapewnienia działania każdego czołgu, samolotu czy jednostki artylerii. Mówiąc prosto – jeśli czołg nie ma paliwa czy części zamiennych, to przestaje pracować. Nie ma więc sensu porównanie 13.000 amerykańskich samolotów do 3.000 rosyjskich. To może być prawdą, ale jest bez znaczenia.
Znaczenie ma tylko, ile samolotów USA czy NATO mogą zaangażować w chwili rozpoczęcia walki i jaka będzie ich misja. Izraelczycy mają długą historię niszczenia arabskiego lotnictwa na ziemi, zanim samoloty zdążyły wzbić się w powietrze, ataków z zaskoczenia, które są najlepszym sposobem podważenia liczebnej przewagi przeciwnika. W rzeczywistości Stany Zjednoczone potrzebują wielu miesięcy, aby zebrać w zachodniej Europie siły równoważne rosyjskim. Oczywiście Rosjanie nie będą się temu przyglądać bezczynnie (to był największy błąd Saddama Husajna).
Mit drugi: atakujący potrzebuje przewagi sił 3:1 albo nawet 4:1 nad obrońcą
To jest dogmat szczególnie na poziomie taktycznym. Generalna reguła mówi, że będąc w obronie tylko z tego tytułu masz przewagę 3:1, co oznacza, że atakując jeden batalion musisz mieć co najmniej trzy bataliony, aby mieć nadzieję na zwycięstwo. Jednakże na poziomie operacyjnym, a szczególnie strategicznym jest to zupełny fałsz. Dlaczego? – Bo będąc w obronie ponosisz tego negatywne konsekwencje, to atakujący decyduje o tym, gdzie, kiedy i jak zaatakować. Dla zainteresowanych tematem rekomenduję książkę: “Surprise Attack: Lessons for Defense Planning”  Richarda Bettsa, która choć wydana dość dawno (1982), skoncentrowana na zimnej wojnie, przedstawia bardzo dogłębne rozważania na temat ryzyk i korzyści związanych z atakiem z zaskoczenia. To fascynujący temat, ale nie czas na jego rozważanie, tylko wspomnę, że udany atak z zaskoczenia niemalże likwiduje przewagę sił strony atakowanej.
Tylko przykład: wyobraźmy sobie linię frontu 50 km, w której każde 5 km jest bronione przez jedną dywizję. Każda strona ma więc 10 dywizji, każda dywizja odpowiedzialna za obronę 5 km. Zgodnie z żelazną zasadą, przedstawioną wyżej, strona A musi mieć 30 dywizji, aby przełamać obronę 10 dywizji, prawda? – Nie! Strona A może skoncentrować 5 dywizji na odcinku 10 km, a pozostałe 5 w obronie. Na tym odcinku 10 km, gdzie nastąpi atak, strona A ma przewagę 5 dywizji nad 2 dywizjami strony B, podczas gdy na reszcie frontu to strona B ma przewagę 8 dywizji nad 5 dywizjami strony atakującej A. Strona B nie ma przewagi 3:1 dla przełamania obrony A (faktycznie jest to 8:5). Strona B przesunie więcej dywizji do obrony wąskiego odcinka 10 km frontu, ale oznacza to mniej sił dla obrony pozostałej linii frontu. Stąd można stawiać założenia: kontratak B zamiast obrony, A może przeprowadzić pozorowany atak w jednym miejscu i faktycznie zaatakować w innym, A może wysłać jeden batalion dla wykreowania chaosu w głębokiej obronie B, itp. Chodzi o to że reguła stosunku sił 3:1 ma tylko znaczenie taktyczne i w rzeczywistej wojnie takie reguły się nie sprawdzają, potrzebne są o wiele bardziej zaawansowane obliczenia, uwzględniające przewagę osiągniętą z ataku z zaskoczenia.
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 I-i09-11-040uaef16
Mit trzeci: zaawansowana technologia zawsze wygrywa
To niezwykle fałszywe założenie, a jest to święty mit i dogmat wśród cywilów, zwłaszcza w Ameryce. W rzeczywistym świecie zaawansowana technologicznie broń, choć cenna, ma też wady, z których pierwszą jest wysoki koszt. [Na marginesie: kiedy studiowałem strategie wojskowe w późnych latach 90-tych, jeden z moich nauczycieli (z amerykańskiego lotnictwa) przedstawił nam wykres rosnącego kosztu jednego amerykańskiego myśliwca od lat 50-tych do 90-tych. Następnie dokonał projekcji tego trendu na przyszłość i zażartował, że około 2020 roku Stany Zjednoczone będą miały pieniądze na nabycie tylko jednego, bardzo, bardzo drogiego myśliwca. To oczywiście był żart, ale miał głęboką treść: galopujące koszty skutkują nieziemsko drogimi systemami uzbrojenia, które mogą być produkowane w krótkich seriach, a zaangażowanie ich w walce jest ryzykowne].
Zaawansowane technologie są bardzo wrażliwe na niekorzystne warunki, wymagają kompleksowej obsługi, logistyki serwisowej itp. Nie ma sensu posiadanie najlepszego czołgu na ziemi, jeśli większość czasu spędza on w warsztacie naprawczym. Ponadto jednym z problemów zaawansowanej technologicznie broni jest fakt, iż jej złożoność pozwala na atak z wielu różnych stron. Na przykład uzbrojony dron może być unieszkodliwiony w jeden z następujących sposobów:
1. zestrzelenie na niebie (aktywna obrona)
2. oślepienie lub zdezaktywowanie kamer /czujników w inny sposób (aktywna obrona)
3. zagłuszanie komunikacji z operatorem (aktywna obrona)
4. zagłuszanie czy unieszkodliwianie systemu nawigacyjnego (aktywna obrona)
5. kamuflaż /oszustwo (pasywna obrona)
6. kreacja fałszywych celów (pasywna obrona)
7. ochrona celów na przykład poprzez zakopanie ich w gruncie (pasywna obrona)
8. pozostawanie mobilnym lub zdecentralizowanym czy rozproszonym (pasywna obrona).
Istnieje wiele dostępnych sposobów, wszystko zależy od aktualnego zagrożenia. Kluczowe znaczenie ma ponownie koszt i praktycznie ograniczenia: jaki jest koszt opracowania, budowy i wdrożenia zaawansowanych broni w relacji do potencjalnych kontr-posunięć. Poza tym historia ciągle dowodzi, że siła woli, zaangażowanie żołnierzy jest o wiele ważniejsza od technologii. Spójrzcie na poniżającą klęskę zadaną przez Hezbollah wartemu miliardy dolarów wojsku Izraela w 2006 roku. Izraelczycy użyli całego swojego lotnictwa, sporej części marynarki wojennej, dużą część potężnej artylerii, najnowsze czołgi i ponieśli straszną klęskę z rąk prawdopodobnie mniej niż 2000 bojowników Partii Boga, a nie były to najlepsze oddziały w dyspozycji Hezbollah (najlepsze Hezbollah trzymał na północ od rzeki Litanii).
Podobnie atak NATO na Serbów w Kosowie przejdzie do historii jako jedna z najbardziej spektakularnych porażek potężnego sojuszu wojskowego, wyposażonego w zaawansowane systemy broni, z rąk małego kraju wyposażonego w przestarzałe uzbrojenie. [Na marginesie: w obydwu wojnach anglo-syjonistom uratowała twarz machina propagandowa, która ukryła rozmiary ich porażki. Informacje ciągle są dostępne, wystarczy poszukać].
Mit czwarty: wojny wygrywają duże budżety wojenne
To także mit – jest on podtrzymywany zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Jak często słyszeliście coś w rodzaju ‚bombowiec B-2 za miliard dolarów’ 
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/47/B-2_Spirit_original.jpg
lub ‚lotniskowiec kasy Nimitz za 6 miliardów dolarów’:
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Nimitz_class
Założenie stojące za takimi przekazami mówi, że samolot B-2 czy statek Nimitz, które kosztują tyle pieniędzy, muszą być naprawdę groźne. Naprawdę? – Spójrzmy na 300-milionowy F-22A “Raptor” 
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c3/F-22_Raptor_-_100702-F-4815G-217.jpg
I spójrzcie na sekcję ‚zastosowanie’ w Wikipedii: 
https://en.wikipedia.org/wiki/Lockheed_Martin_F-22_Raptor#Deployments
Co my tu mamy? – Unieszkodliwienie kilku rosyjskich czołgów T-95 (data wprowadzenia do służby: 1956) i irańskiego F-4 Phantom (data wprowadzenia: 1960). Cała kariera to kilka nalotów bombowych w Syrii i przeróżne zadania w dziedzinie pijaru. To wszystko! Na papierze F-22A jest wspaniałym samolotem i pewnie jest świetny pod pewnymi względami, ale w realnym świecie F-22A był użyty w zastosowaniach, w których F-16, F-15 czy F-18 byłyby tańsze, a nawet lepsze (F-22A to kiepski bombowiec, pewnie dlatego że nie był zaprojektowany do tego celu).
Od razu słyszę kontrargument: F-22A został zaprojektowany do wojny ze Związkiem Radzieckim i gdyby ta wojna wybuchła, to świetnie by się spisał. Możliwe, tylko że zbudowano poniżej 200 egzemplarzy. Tylko że dla zachowania niskiej wykrywalności przez radary samolot dźwiga mało uzbrojenia. Tylko że Sowieci zainstalowali systemy wykrywania, działające w podczerwieni na swoich niespecjalnie zaawansowanych MiGach-29 i SU-27. Tylko że Sowieci zbudowali już nowe radary i obecnie F-22A są bezużyteczne, wykrywane przez nowe rosyjskie radary. To wszystko nie neguje twierdzenia, że F-22A jest nadzwyczajnym osiągnięciem technologicznym i bardzo drogim myśliwcem. Tylko że nie zrobiłoby to wielkiej różnicy w rzeczywistej wojnie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Związkiem Radzieckim.
Mit piąty: wielkie sojusze militarne wygrywają wojny
To jeszcze jeden mit propagowany na Zachodzie: sojusze wygrywają wojny. Typowym przykładem jest oczywiście II wojna światowa: w teorii Niemcy, Włochy i Japonia tworzyły ‚Oś’, a 24 państwa (w tym Mongolia i Meksyk) to ‚Sprzymierzeni’. Jak wiemy, ci ostatni pokonali Oś. To oczywiście nonsens. W rzeczywistości siły Hitlera obejmowały 2 miliony Europejczyków z 15 państw, było to 59 dywizji, 23 brygady, pewna liczba oddzielnych regimentów i batalionów (…).
Ponadto  Armia Czerwona jest odpowiedzialna za co najmniej 80% niemieckich strat w ludziach i sprzęcie podczas wojny. Wszyscy pozostali, włączając w to Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię są odpowiedzialni za pozostałe 20% lub mniej niemieckich strat i dołączyli do wojny, kiedy Hitler był już pokonany.  Niektórzy mogą chcieć wspomnieć o partyzantach walczących z nazistami, niekiedy heroicznie. Nie ujmując ich wkładowi zaznaczam, że nigdzie w Europie partyzanci nie pokonali jednej dywizji wermachtu czy SS (10-15 tys żołnierzy). Dla porównania w Stalingradzie Niemcy stracili 400 tys. żołnierzy, Rumuni 200 tys, Włosi 130 tys, a Węgrzy 120 tys z całkowitych strat 850 tys. W Bitwie na Łuku Kurskim Armia Czerwona pokonała 50 niemieckich dywizji liczących 900 tys żołnierzy.
[Na marginesie: ruchy oporu zwykle były zaangażowane w sabotaż, dywersję i ataki na szczególnie ważne cele, nigdy nie miały atakować regularnych wojsk, nawet jednej kompanii (~120 żołnierzy). Niemieckie siły w Związku Radzieckim były zorganizowane w grupy armii (Heeresgruppe), każda z nich składała się z 4-5 armii (każda ~150 tysięcy żołnierzy). Za pomocą tych liczb chce pokazać rozmiary walk na froncie wschodnim, który był inny od jakiegokolwiek zamieszania, spowodowanego przez ruchy oporu, ale również inny od jakiegokolwiek teatru militarnego II wojny światowej, przynajmniej na lądzie, bo wojna morska na Pacyfiku również była rozgrywana w olbrzymiej skali].
Historia dowodzi, że zjednoczona siła militarna pod jednym dowództwem zwykle sprawuje się lepiej niż wielkie sojusze. Ujmując to inaczej: kiedy formują się wielkie sojusze, zwykle znajduje się jeden wódz, który ma władzę i się liczy, a pozostali są na uboczu (oczywiście pojedynczy żołnierz zaatakowany, okaleczony czy zabity tak tego nie widzi, ale taki jest większy obraz).
Jeśli mowa o NATO, to realistycznie mówiąc, nie ma NATO poza Stanami Zjednoczonymi. USA to jedyny kraj NATO, który się liczy. Nie tylko jeśli chodzi o liczbę żołnierzy czy siłę ognia, ale również w kwestii wywiadu, mobilności, logistyki etc. Każdy amerykański dowódca świetnie to rozumie, choć będzie bardzo grzeczny i uprzejmy w Mons czy podczas przyjęć w Brukseli. Jeśli nadadzą sygnał do boju z Rosjanami Amerykanie będą polegać tylko na sobie i będą szczęśliwi, jeśli cała reszta NATO po prostu niezwłocznie się wycofa ze strefy walki.
Mit szósty: szyk ofensywny daje wielką przewagę
Każdego dnia słyszymy o rosyjskich skargach na NATO, przemieszczające siły w kierunku rosyjskiej granicy, na tysiące żołnierzy rozmieszczanych w krajach bałtyckich i w Polsce, na rakiety anty-balistyczne w Rumunii i na amerykańskie okręty wojenne, opływające rosyjskie granice na Bałtyku i Morzu Czarnym. To wszystko godna ubolewania prawda. Fałszywe jest tylko przedstawianie tego przez Rosjan jako rzeczywistego zagrożenia militarnego.
Prawda jest taka, że z czysto wojskowego punktu widzenia rozmieszczanie amerykańskich sił w krajach bałtyckich czy wysyłanie okrętów wojennych na Morze Czarne to fatalne pomysły, dlatego że trzech państw bałtyckich nie można obronić, a Morze Czarne z praktycznego punktu widzenia jest rosyjskim jeziorem, gdzie można wykryć i zniszczyć każdy okręt w czasie krótszym niż pół godziny. Amerykanie to doskonale wiedzą i jeśliby chcieli zaatakować Rosję to zrobiliby to nie z takiego statku, ale za pomocą rakiet długiego zasięgu. [Na marginesie: pomysł, że Rosja chciałaby zaatakować któreś z państw bałtyckich czy zatopić amerykański okręt wojenny jest absurdalny i wcale tego nie sugeruję. Kiedy analizuje się zagadnienie z czysto wojskowego punktu widzenia rozważa się zdolności techniczne, a nie intencje.]
Zasięg współczesnych broni jest taki, że w przypadku wojny w Europie nie będzie “frontu” i “zaplecza”, ale krótsza odległość od wroga ułatwia wykrycie i naraża na atak większego asortymentu broni. Mówiąc prosto, im bliżej jesteś do rosyjskich wyrzutni rakietowych, instalacji walki elektronicznej, personelu zwiadowczego, tym bardziej powinieneś się martwić. Nie będę szedł tak daleko, aby twierdzić, że ofensywny szyk nie daje żadnych korzyści. Daje: twoje rakiety dolecą dalej, czas lotu do celu jest krótszy, samoloty potrzebują mniej paliwa do dotarcia do celu, itp. Za te korzyści trzeba zapłacić. Na dzisiaj amerykańskie siły rozmieszczone przy rosyjskich granicach są namierzone, ich cel jest polityczny, chodzi o zademonstrowanie zaangażowania. Nie stanowią one dla Rosji rzeczywistego niebezpieczeństwa.
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Z18059101Q,Konwoj-wojsk-USA-w-Polsce
Konwój wojsk USA w Polsce
Mit siódmy. Stany Zjednoczone i NATO ochraniają kraje wschodniej Europy
Na papierze i w oficjalnej propagandzie NATO, cała Europa i Stany Zjednoczone są gotowe, jeśli zajdzie taka potrzeba, rozpocząć III wojnę światową dla obrony Estonii przed rewanżystowskimi ruskimi hordami. W świetle tego jak malutkie kraje bałtyckie i Polska permanentnie ‚szczekają’ na Rosję i angażują się w niekończące aroganckie prowokacje, ludzie we wschodniej Europie pewnie w to wierzą. Wierzą, że są częścią NATO, częścią Unii Europejskiej, cywilizowanego Zachodu a ich anglo-syjonistyczni partnerzy ochronią ich przed tymi strasznymi Ruskimi. Jeśli w to wierzą, to dowodzą tym samym, jakimi są głupcami.
Pisałem już, że poza Stanami Zjednoczonymi nie ma żadnych realnych sił NATO i wszyscy amerykańscy liderzy to wiedzą. I mają rację. Pozaamerykańskie siły NATO to żart. Czym, jak myślicie, są belgijskie czy polskie wojska? – Dokładnie tak! Są tylko kpiną i wygodnym celem ataku. A co ze wspaniałymi i niezwyciężonymi Portugalczykami czy Słoweńcami? – To samo. Pozaamerykańskie siły NATO to jedynie listek figowy, mający przykryć smutną prawdę, że Europa jest tylko amerykańską kolonią, niektóre listki figowe są większe a inne mniejsze, ale to wszystko. Największe listki figowe (Niemcy i Francja) to ciągle to samo, jednorazowe przybory na usługach prawdziwych panów Imperium. Jeśli w Europie wybuchnie prawdziwa wojna, to wszystkie te nadmuchane państewka dostaną rozkaz: wypier**lać i zrobić miejsce dla prawdziwych mężczyzn. Zarówno Amerykanie, jak i Rosjanie to doskonale wiedzą, ale nie przyznają tego publiczne ze względu na politykę.
Muszę przyznać, że nie potrafię tego udowodnić. Wszystko, co mogę, to zaoferować osobiste świadectwo. Kiedy siedziałem nad pracą magisterską w dziedzinie studiów strategicznych w Waszyngtonie, miałem okazję spędzić dużo czasu z amerykańskimi oficerami z Kawalerii Powietrznej, rozmieszczonej w Fulda Gap [pomiędzy Hesją a Turyngią, Frankfurt - Erfurt], podporządkowanymi Szefowi Operacji Powietrznych. Sądzę, że byli patriotami i wspaniałymi oficerami. Byli zdolni do rozróżnienia pomiędzy politycznymi bzdurami (jak pomysł wysłania lotniskowców do uderzenia na Półwysep Kola) od rzeczywistych kroków o znaczeniu militarnym. Jeden oficer z Pentagonu powiedział to bardzo jasno w klasie: „Żaden amerykański prezydent nigdy nie poświęci Chicago, aby chronić Monachium”. Innymi słowy, Ameryka będzie walczyć z Sowietami w obronie Europy, ale Ameryka nigdy nie doprowadzi do takiej eskalacji tej walki, aby sowieckie rakiety mogły zagrozić amerykańskiemu terytorium.
Oczywistym mankamentem tego rozumowania jest założenie, że eskalacja wojny może być planowana i kontrolowana. Eskalacja jest faktycznie planowana w wielu rządowych biurach, agencjach i departamentach, ale wszystkie opracowane modele wskazują, że bardzo trudno ją kontrolować. Jeśli chodzi o deeskalację, to nie znam żadnych modeli ją opisujących (moje doświadczenie jest dość stare, pochodzi z lat 90-tych, może coś się od tego czasu zmieniło?). Pamiętajcie, że Stany Zjednoczone i Rosja w swoich doktrynach militarnych przewidują użycie broni nuklearnej, aby zapobiec porażce w wojnie konwencjonalnej. Więc jeśli przyjmiemy, że Stany Zjednoczone nie wywołają wojny nuklearnej w celu obrony, na przykład Polski, to oznacza to również, że Stany Zjednoczone nie będą ryzykowały obrony Polski w wojnie konwencjonalnej, a przynajmniej nie będą chciały bronić jej przesadnie gorliwie.
Ponownie –  pomysł, że Rosja zechce zaatakować kogokolwiek w Europie jest głupi – żaden rosyjski przywódca nigdy nie rozważałby tak kretyńskiego, bezużytecznego i samobójczego planu, chociażby dlatego że Rosja nie potrzebuje więcej terytorium.  Jeśli Putin powiedział Poroszenko, że nie chce Donbasu 
https://themoscowtimes.com/articles/putin-refused-poroshenkos-offer-to-take-donbass-forbes-45478
to jak prawdopodobne są rosyjskie sny o okupacji Litwy czy Rumunii? Proszę o przedstawienie jednego racjonalnego powodu, dla którego Rosja miałaby zaatakować jakiś kraj na Zachodzie (czy gdziekolwiek), nawet jeśli ten kraj nie miałby wojska i nie był częścią żadnego sojuszu wojskowego. W rzeczy samej Rosja mogła łatwo zająć Gruzję w wojnie 08/08/08, ale tego nie zrobiła. A kiedy ostatnio słyszeliście o Mongolii czy Kazachstanie, obawiających się rosyjskiej czy chińskiej inwazji?
Prawda jest taka, że ta cała gestykulacja i krzykliwe deklaracje o obronie Europy przed ‚rosyjskim zagrożeniem’ to wymysł. Nie ma żadnego rosyjskiego zagrożenia, a Stany Zjednoczone nigdy nie zaangażują się w wojnę nuklearną w obronie Kiszyniowa czy nawet Sztokholmu.
Podsumowanie
Jeśli wszystko powyżej to tylko mity bez związku z rzeczywistością, to dlaczego zachodnie media są pełne tych bzdur? – Przede wszystkim widzę dwa powody: dziennikarze się na tym nie znają, wolą przekazywać dalej do publiczności zgrabnie opakowaną propagandę zamiast podjęcia wysiłku zrozumienia zagadnienia. Jeśli chodzi o gadające głowy z telewizora to przeróżni generałowie wypowiadający się w CNN jako ‚eksperci’, to zwyczajni propagandyści. Prawdziwi profesjonaliści pracują w różnych agencjach rządowych i nie mają czasu na występy na żywo w telewizji w sprawie ‚rosyjskiego zagrożenia’.
Ale prawdziwym powodem tej nonsensownej propagandy jest to, że anglo-syjonistyczni propagandyści w ten sposób ukrywają prawdziwy powód realnego konfliktu pomiędzy Rosją i Stanami Zjednoczonymi w sprawie Europy: polityczną walkę o przyszłość Europy. Rosja nie ma zamiaru atakować nikogo, ale ma swój interes w zmianie statusu Europy z obecnego protektoratu czy kolonii Stanów Zjednoczonych. Rosjanie rozumieją, że choć współczesne europejskie elity są maniakalnie rusofobiczne, to większość Europejczyków (z możliwymi wyjątkami w państwach bałtyckich i w Polsce) już nie. W tym sensie ostatnie wyniki Eurowizji, gdzie głosy publiczności zostały zastąpione tak zwanymi ekspertami, są bardzo symboliczne.
Pierwszy sekretarz generalny NATO bardzo otwarcie przedstawił cel sojuszu: „Trzymać Rosjan na zewnątrz, Amerykanów w środku, a Niemców na klęczkach”. Rosjanie chcą całkiem odwrotnie: Rosjan w środku (ekonomicznie, nie militarnie), Amerykanów na zewnątrz, a Niemców postawić na nogi (gospodarczo). To prawdziwy powód napięć w Europie, Stany Zjednoczone potrzebują nowej zimnej wojny, a Rosja jak może, próbuje temu zapobiec.
Więc jak będzie wyglądała wojna pomiędzy Rosją a Stanami Zjednoczonymi? – Uczciwie mówiąc – nie wiem. Wszystko zależy od bardzo wielu czynników, których nie sposób przewidzieć. To nie znaczy jednak, że wojna nie może się zdarzyć. Wiele wskazuje, że Imperium Anglo-syjonistyczne działa w sposób całkowicie nieodpowiedzialny. Jednym z najgorszych jest zawieszenie funkcjonowania Rady NATO-Rosja (NATO-Russia Council, NRC). Głównym powodem powołania NRC było zabezpieczenie linii komunikacyjnych, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. NATO prawie kompletnie zamknęło NRC, protestując przeciwko działalności Rosji na Ukrainie, mimo że NRC została założona właśnie do takich celów.
Ponadto ofensywne rozmieszczenie sił NATO, mimo że jest bezużyteczne z wojskowego punktu widzenia, jest niebezpieczne ze względu na potencjalne niebezpieczeństwo incydentów, które mogą doprowadzić do poważnych konfliktów. To jest groźne zwłaszcza w przypadku przecięcia linii komunikacyjnych pomiędzy stronami. Dobrą wiadomością jest fakt, że Stany Zjednoczone i Rosja ciągle mają linie komunikacyjne pomiędzy Kremlem a Białym Domem, a rosyjskie i amerykańskie siły zbrojne również dysponują bezpośrednimi liniami komunikacyjnymi. Chodzi jednak nie o problem technologiczny, a psychologiczny. Amerykanie sprawiają wrażenie niezdolnych do jakichkolwiek negocjacji.
Neokonserwatystom udało się narzucić swój światopogląd Departamentowi Stanu, a dogmatem w tym światopoglądzie jest przekonanie, iż dynamika pomiędzy Rosją a Stanami Zjednoczonymi to gra o sumie zerowej, nie ma o czym negocjować i zmuszenie Rosji do posłuszeństwa i podporządkowania Imperium w drodze izolacji i powstrzymania to jedyne wyobrażalne rozwiązanie. To oczywiście nie zadziała. Pozostaje pytanie, czy neokonserwatyści mają na tyle intelektualnych zdolności, aby to zrozumieć lub, alternatywnie, czy ‚starzy’ (paleo-konserwatywni) amerykańscy patrioci potrafią wykopać ‚świrów z piwnicy’ (crazies in the basement – tak określił neokonserwatystów prezydent Bush senior, 
http://www.informationclearinghouse.info/article11811.htm
z Białego Domu.
Jeśli Hillary uda się dostać do Białego Domu w listopadzie, to rzeczywiście należy się bać. Pamiętacie, jak powiedziałem, że żaden amerykański prezydent nie poświęci amerykańskiego miasta w obronie miasta z Europy? Mowa o prezydencie patriocie, który kocha swój kraj. Nie wierzę, aby neokonserwatyści za grosz przejmowali się Ameryką i Amerykanami. Te świry mogą myśleć, że poświęcenie jednego lub więcej amerykańskich miast jest wartą zapłacenia ceną za zbombardowanie Moskwy.
Każda teoria odstraszania zakłada istnienie ‚czynnika racjonalnego’, a nie psychopatycznej, nakręconej nienawiścią kliki ‚świrów z piwnicy’. Podczas ostatnich lat zimnej wojny bałem się bardziej gerontokratów z Kremla niż anglosaskich oficerów z Białego Domu czy Pentagonu. Teraz boję się relatywnie nowej generacji oficerów typu dupowłaz generał Petraeus czy maniak generał Breedlove, którzy zastąpili zimnych wojowników dawnego stylu (jak admirałowie Elmo Zumwalt, William Crowe czy Mike Mullen), którzy przynajmniej wiedzieli, że za każdą cenę należy uniknąć wojny z Rosją. To straszne, że Imperium jest aktualnie prowadzone przez nieprofesjonalnych, niekompetentnych, niepatriotycznych i niehonorowych ludzi, motywowanych szaleńczą ideologią lub takich, dla których jedynym celem życia jest zadowolić swoich politycznych szefów.
Przykłady Ehuda Olmerta, Amira Peretza and Dana Halutza, idących na wojnę z Hezbollah w 2006 roku czy próba Saakaszwilego przeprowadzenia czystki etnicznej w Południowej Osetii w 2008 roku pokazały, że przywódcy motywowani ideologią mogą wprowadzić kraj w wojny, których nie da się wygrać, zwłaszcza gdy uwierzyli w swoją własną propagandę o swej niezwyciężoności. Miejmy nadzieję i módlmy się, aby tego rodzaju szaleństwo nie porwało przywódców Stanów Zjednoczonych. Najlepsze, co może się zdarzyć, to przejęcie władzy w Stanach Zjednoczonych przez prawdziwych patriotów. Wtedy ludzkość będzie mogła wziąć głęboki oddech ulgi.
Debunking popular cliches about modern warfare: 
http://thesaker.is/debunking-popular-cliches-about-modern-warfare/

Napisał: The Saker
Przetłumaczył: Metro

http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/08/28/the-saker-jak-bedzie-wygladala-wojna-pomiedzy-rosja-i-usa-28-08-2016/Zobaczmy jak wiadomo Rosja ma dostęp do Arktyki gdzie jest wejście do otchłani. Czyli technologia Rosji bazuje na technologii dostarczonej im przez Bestie. 

Owe wzmocnienie siły Rosji czy nawet - jak podaje Henryk - wyższość technologii militarnej nad USA ostatnimi czasy, oznaczają, że smok utracił sporo władzy podobnie jak Wielka Nierządnica a Bestia zyskała sporo na sile. 

Apokalipsa mówi jasno, ze wyrok na Wielkiej Nierządnicy wykona Bestia. Zrobi to pokazowo i upokorzy Wielką Nierządnicę i Wielki Babilon. 

Natomiast Jeremiasz w rozdz. 50 wspomina o tym jak Babilon zostanie zniszczony przez narody czy potężny naród Północy. I tutaj znowu Rosja jest najpotężniejszym państwem na Północy. Alaska była kiedyś częścią Rosji a samo USA nie leży najbliżej  Północy (te państwa to Kanada i Rosja). 

Skoro zatem Rosja w zasadzie jawnie atakuje armie USA (tylko propaganda to ukrywa) oznacza to, że smok jeśli nie przekazał to przekaże władzę Bestii. 

Być może przekazanie owej władzy może oznaczać, że wpierw Bestia zniszczy USA militarnie przez swoje narzędzie Rosję. Jak wspominał o tym prorok Jeremiasz.

Sam Isus mówił, że coś ciekawego:


Mat 12 napisał:(25) A Isus, znając ich myśli, rzekł im: Każde królestwo, rozdwojone samo w sobie, pustoszeje, i żadne miasto czy dom, rozdwojony sam w sobie, nie ostoi się.
(26) A jeśli szatan szatana wygania, sam z sobą jest rozdwojony; jakże więc ostoi się królestwo jego?


Zobaczmy konflikt pomiędzy Rosją a USA to nie jest realizacja planu 3 wojen, ponieważ ten plan zakładał całkowitą kooperacje w tym zakresie wszystkich państw rasy białej. Tymczasem jeśli nie wojna to nawet konflikt pomiędzy Rosją i USA wygląda na to, że upadli walczą sami ze sobą o władzę.... a tym konfliktem steruje Bóg:

https://cyryl27.wordpress.com/2016/10/22/jak-szatan-bogu-tak-bog-szatanowi/

Zapewne Bóg przez ten konflikt chroni swój naród wybrany - Słowian. Bestia mając świadomość, że smok został wyrzucony z nieba wie, że jest skazana na zagładę ponieważ smok stracił wpływ na Boga. A zatem Bestia chce całą władzę od smoka.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 7th Lipiec 2017, 20:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Ciekawe info:

Zobaczmy w Szwecji już praktycznie wojna domowa. 

A teraz pomyślmy Trump w Polsce nic nie wspomniał o tym, ze Amerykanie zostaną na stałe w Polsce:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/trump-o-obecnosci-wojsk-w-polsce-nie-omawialismy-gwarancji,754690.html

Co jeszcze ciekawsze Pis nie naciska zapewne w tej sprawie dlaczego???

Chabad zapewne szykuje anty islamską i skierowaną przeciw Watykanowi krucjatę. Zapewne Chabad kontroluje chrześcijańska masonerie. 

Zobaczmy atak chrześcijan (wyznawców Lutra) już w historii był (zainspirował go Niemiecki cesarz):

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sacco_di_Roma

A zatem coś się szykuje. Zauważmy Rzym zniszczyli Luteranie fanatyczni wyznawcy nauk Pawła z Tarsu. Czyżby to chrześcijaństwo i fałszywy Mesjasz (8 król) był wierzgającą Bestią która ujeżdża Nierządnica???

Moim zdaniem jest to prawdopodobne. Watykan zdobył siłę dzięki chrześcijaństwu i teraz chce przy pomocy islamu zniszczyć tą siłę... dlaczego???

Ponieważ jak pokazuje przykład reformacji Watykanowi jest ciężko kontrolować chrześcijaństwo.  Dlaczego??? Ponieważ chrześcijaństwo jest wcześniejszym bytem od Watykanu i jest stworzone przez upadłych aniołów.


Sam Luter chroniąc nauki Pawła zwalczał wiele ksiąg Biblijnych a nawet Apokalipsę. 

Zobaczmy szykuje się niebezpieczne zwodzenie. Nie wiadomo w jakim kierunku.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 9th Sierpień 2017, 19:40
Ciekawy artykuł:


janadamski napisał:DOKĄD ZMIERZA EURO?
Zadziwia mnie fakt, że w żadnym z fachowych opracowań na temat waluty Euro, nie porusza się aspektu, który wydaje się być kluczowy. Chodzi o to, że istnienie Euro jest bardzo korzystne dla Niemiec. Likwidacja Euro i przejście na waluty narodowe byłaby dla Niemiec źródłem poważnego kryzysu. Dlatego Niemcom opłaca się wpompowywać w bankrutujące gospodarki europejskie nawet kilkadziesiąt miliardów Euro rocznie, żeby tylko nie dopuścić do rozpadu strefy. Tak uważam, chociaż tak sformułowanej tezy nie znajdziecie w żadnym artykule w mediach głównego nurtu. Dlaczego? Bowiem teza ta ma swoją drugą stronę. Otóż wyjście ze strefy Euro byłoby wybawieniem dla krajów-bankrutów, takich jak: Grecja, Portugalia, Hiszpania czy Włochy. Jednak kraje te nie decydują się na taki krok, wskutek czego wegetują podtrzymywane kroplówką z Niemiec, a kryzys stał się tam permanentny. Co gorsza, w najbliższych latach kryzys ten znacznie się pogłębi, co w końcu doprowadzi jednak do rozpadu strefy Euro.
W dalszej części wpisu uzasadnię postawione tu tezy, zanim to jednak zrobię powtórzę je jeszcze raz w formie uporządkowanej:
[list="margin: 0.5em 0px 0.571em 1.6em; padding-right: 0px; padding-left: 0px; border: 0px; font-variant-numeric: inherit; font-stretch: inherit; font-size: 14px; line-height: inherit; font-family: Helvetica, Arial, sans-serif; vertical-align: baseline; list-style-position: initial; list-style-image: initial; color: rgb(68, 68, 68); background-color: rgb(255, 255, 255);"]
[*]
Istnienie waluty Euro jest bardzo korzystne dla Niemiec.
[*]Wyjście krajów-bankrutów ze strefy Euro byłoby bardzo korzystne dla ich gospodarek.

[*]Kryzys w krajach-bankrutach pogłębi się w najbliższych latach.

[*]Rozpad strefy Euro nastąpi za kilka lat.

[/list]
a

1.Powszechnie wiadomo, że siłą pociągową niemieckiej gospodarki jest eksport. Niemieckie wyroby, a szczególnie maszyny, urządzenia i pojazdy cieszą się wysoką i zasłużoną renomą na całym świecie. Gdyby Niemcy miały własną walutę, to byłaby ona bardzo silna, zatem niemieckie wyroby byłyby bardzo drogie. To spowodowałoby znaczne zmniejszenie eksportu, a zatem spowolnienie niemieckiej gospodarki. Dodatkowo, Niemcy chętniej wyjeżdżaliby za granicę (na urlopy i zakupy), gdzie byłoby dla nich zdecydowanie tanio. To spowodowałoby zmniejszenie popytu wewnętrznego, więc byłaby to kolejna cegiełka do spowolnienia rozwoju, a może nawet do popadnięcia w recesję. Istnienie waluty Euro, relatywnie słabej dzięki Grecji, Portugalii, Włochom i innym, powoduje, że niemieckie wyroby są stosunkowo tanie. Albo, mówiąc inaczej, ich relacja ceny do jakości jest na poziomie wybitnym. To powoduje, że eksport jest na bardzo wysokim poziomie i stale rośnie. Z kolei z punktu widzenia niemieckich obywateli, w krajach takich jak: Grecja, Włochy, Portugalia, nie mówiąc już o Francji, Beneluksie, czy Norwegii, panuje drożyzna. Powstrzymują się przed wyjazdami, dzięki czemu popyt wewnętrzny utrzymuje się na wysokim poziomie. Więc gospodarka kwitnie.
a

2.Gdyby np. Grecja zdecydowała się na wprowadzenie własnej waluty (drahmy), to nastąpiłaby jej gwałtowna dewaluacja o skali trudnej do przewidzenia. Prawdopodobnie byłoby to co najmniej 50%, a może nawet 60% i więcej? Byłby ogromny jednorazowy szok. Cała masa ludzi w jednej chwili znacznie by zubożała. Ale jednocześnie byłby to impuls rozwojowy na niespotykaną skalę. Po pierwsze produkty importowane stałyby się nagle bardzo drogie. Grecy masowo przerzuciliby się na produkty greckie, co spowodowałoby gwałtowny rozwój greckich przedsiębiorstw i powstawanie nowych miejsc pracy. Po drugie Grecja stałaby się nagle tanim krajem z punktu widzenia obywateli krajów innych walut. To spowodowałoby gwałtowny rozwój turystyki i powstawanie nowych miejsc pracy. Po trzecie rozwój przemysłu i rozwój turystyki spowodowałyby gigantyczny napływ zagranicznego kapitału inwestycyjnego (należy pamiętać, że grecka siła robocza zrobiłaby się nagle tania z punktu widzenia inwestorów z Niemiec, USA i innych krajów). Grecja niemal z dnia na dzień stałaby się liderem rozwoju w Europie. Myślę, że rozwijałaby się w tempie ok. 10% rocznie. Gdyby jeszcze zdecydowano się obniżyć podatki, to tempo rozwoju mogłoby wynieść około 15% rocznie. W ciągu kilku lat Grecja spłaciłaby całe swoje zadłużenie, a w ciągu kilkunastu, stałaby się jednym z najbogatszych krajów Europy.
a

3.


Europejski Bank Centralny (EBC) podjął niedawno decyzję o emisji pustego pieniądza na ogromną skalę (patrz: Bogactwo narodów ). Za sztucznie wykreowane pieniądze będzie skupował obligacje krajów-bankrutów. Na wieść o tym, rentowność papierów dłużnych tych krajów spadła do historycznych minimów. Tutaj muszę wstawić dłuższą dygresję, aby ułatwić zrozumienie problemu. Ponieważ rządy większości krajów wydają więcej pieniędzy niż wpływa z tytułu podatków, zatem muszą się zadłużać. Pożyczają pieniądze od banków i instytucji finansowych (ale także od własnych obywateli oraz od rządów innych krajów) w ten sposób, że emitują i sprzedają papiery dłużne (obligacje, bony skarbowe). Papiery te są przeważnie sprzedawane na aukcjach, więc ich cena (stopa procentowa) ma charakter quasi rynkowy. Bankierzy mówią rządom: OK pożyczymy wam pieniądze, jeśli dacie nam oprocentowanie np. 2%. Kraje o ustabilizowanej gospodarce i niskim zadłużeniu są w stanie sprzedawać papiery dłużne z oprocentowaniem poniżej 1%. Ale im bardziej niestabilna gospodarka, tym większego oprocentowania żądają banki. Oprocentowanie powyżej 7% oznacza, że kraj jest na prostej drodze do bankructwa. Był okres, że Grecja sprzedawała papiery oprocentowane na 30%. Wysokie oprocentowanie papierów dłużnych jest poważnym problemem dla rządu, bowiem gwałtownie rosną koszty obsługi zadłużenia; to powoduje, że rząd musi pożyczać jeszcze więcej; to powoduje dalszy wzrost oprocentowania itd. aż do bankructwa. Koniec dygresji: wracam do głównego wątku. Rozpoczęcie przez EBC emisji pustego pieniądza i skupowanie obligacji bankrutów spowodowało, że bankruci znów mogą pożyczać od banków na 1% – 2%. Więc będą pożyczać! Ich zadłużenie będzie wzrastało z obecnych (niebotycznych) 100% – 140%  PKB, do 180%? 200%? A może więcej. Nie ma to jednak większego znaczenia, bo i tak wiadomo, że zadłużenie to nigdy nie zostanie spłacone. Więc kryzys będzie się pogłębiał, aż nadejdzie punkt 4.
a

4.


Oczywiście powyżej opisana sytuacja nie może trwać wiecznie. Bombę odpalą Niemcy, którzy z roku na rok będą ponosić coraz większe koszty tej operacji. Kiedy inflacja i inne niedogodności dotkną przeciętnych obywateli, powiedzą oni dość! I Niemcy opuszczą strefę Euro. Będzie to szok dla niemieckiej gospodarki, ale po 2 – 3 latach kryzysu podniesie się. Natomiast dla zadłużonych krajów południa będzie to katastrofa cywilizacyjna o skutkach trudnych do wyobrażenia. To smutne.
a
A jak na tym wszystkim wyjdzie Polska? Są wszelkie przesłanki ku temu, żeby wyszła bardzo dobrze. Ale wyjdzie źle! To już jednak temat na odrębny wpis.

http://janadamski.eu/2014/08/dokad-zmierza-euro/


Zobaczmy Niemcy podobnie jak w przypadku dwóch pierwszych wojen mają wywołać także trzecią wojnę światową w tym socjalny kataklizm.

Euro jest ratowane ale jednak ono upadnie. Same Niemcy szykują się do opuszczenia strefy Euro i powrotu do Marki:

http://polmedia.pl/niemcy-znow-drukuja-marki-koniec-strefy-euro/

Oznacza to socjalny kataklizm w państwach rasy białej.

Wbrew pozorom Niemcy mają także poważny problem, którym jest podmiana populacji z Niemieckiej i ras białych na rasy ciemne. 

Jeśli nagle w Niemczech by się pogorszyło to miliony Polaków i innych Słowian wyruszy do rodzinnych państw i zabierze swoje oszczędności. Dla Niemieckiej gospodarki to będzie poważny cios i jeszcze większy kryzys, padną inne banki. Niemcy nie mogą sobie pozwolić na 2 czy trzy letni kryzys. Ponieważ siłę ich gospodarki podtrzymują obywatele innych państw szczególnie z państw Słowiańskich. A zatem jak wybuchnie kryzys to Słowianie ruszą do swoich państw zabierając oszczędności z banków. To spowoduje zubożenie Niemiec i krach ich systemu socjalnego. Zabraknie pieniędzy na socjal dla islamistów i oni zaczną rozbić rozróby zmuszając Niemców do eksterminacji i akceptacji Lucyferianizmu. 

Ten cały krach waluty Euro czy Dolara jest zaplanowany w szczegółach. 

Wszystko jest robiono po to aby zrealizować plan 3 wojen światowych.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 20th Sierpień 2017, 19:02
Plan 3 wojen światowych Alberta Pike jest jednak realizowany :Jak wspomina autor tego filmu. W Polsce także jest coraz więcej islamistów. 

U nas się tego nie robi jednak na taką skalę - jednak władze zasiedlają nasze tereny islamistami - a w większej ilości Ukraińcami. 

Autor tego filmu zauważył, ze całe Niemcy są obecne w strachu i są sterroryzowane. Z jednej strony islamistami a z drugiej policja i władza stawia im absurdalne zarzuty rasizmu gdy ktoś spróbuje zgłosić policji jakiś wybryk islamisty.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 21st Sierpień 2017, 16:11
Message reputation : 100% (1 vote)
Definitywnie tak Cyrylu.

Z Trumpem się także wszystko wyjaśnia. W chwili obecnej Trump planuje raczej na poważnie wycofanie wojsk z Afganistanu.

Wojska te pilnują produkcji... narkotyków, z których żyje CIA! Z Tweetera samego Trumpa informacyjna!

Wygląda to na atak na CIA.

W USA jest w chwili obecnej wielkie zaćmienie słońca.

Krążą pogłoski o  ewentualnym usunięcia Kushnera z Białego Domu. Informacja raczej nieprawdopodobna.

Z innych pogłosek, Steve Bannon opuścił Biały Dom i ludzie zadają sobie pytania - jak to możliwe, że jest on rzekomo wielkim obrońcą Izraela a także przeciwko Deep State.

I jeszcze jedna raczej duża informacja. Obserwuje się od dłuższego czau ucieczkę wielu Żydów z Europy, z Niemiec, z Francji i Anglii a także z Ukrainy.

Problemem jest groźba Holokaustu. Islam nienawidzi Żydów wiedząc, ze wszystkie wojny przeciwko krajom muzułmańskim są dziełem manipulacji Izraela i Żydów.

Czyli jest to ponowne potwierdzenie planu III wojen. Żydzi obawiają się powstania islamskiego oraz obawiają się nienawiści Europejczyków z powodu wciśnięcia im Islamistów.

http://www.whatdoesitmean.com/index2363.htm

Inna informacja z tego samego źródła - podobno USA zablokowało wszelkie wizyty Rosjan di USA.

http://www.whatdoesitmean.com/index2364.htm

Wiemy, że jest ogólne histeria dezinformacyjna ale to wygląda na typową dezinformację tuż przed wybuchem wojny, III WŚ.

Jest wielka histeria i nie wiadomo dokładnie co się dzieje, ale wiemy że się coś dzieje.

Australijski dolar idzie ciągle w górę w porównaniu z USA dolarem a to świadczy źle o USA.

Jeżeli pominiemy EWENTUALNE plotki, większość informacji wskazuje na dalszą realizację planu III WŚ.

Wracając do zaćmienia, wielu zapowiada straszne klęski USA w obliczu tego zaćmienia. Ale takich postrach było już bardzo wiele.

Pozostaje nam oczekiwanie i modlitwy.

...............................................

Dodam jeszcze, że zamieszki w Charlottesville tzw, Alt Right to anty semicki ruch. Wczoraj czytałem jedną ultra prawicową witrynę i rzeczywiście już istnieje poważny ruch anty żydowski w Europie i w USA i ten ruch zainicjował anty semickie hasła i ANTIFA ich za to zaatakowała, podpłacona przez Żyda Sorosa.

Czyli to jest kolejny element popierający plan III Wojny Światowej. Ten portal ultra prawicowy wyraził się mniej więcej tak.

"Żydzi kochają wszystko, czego normalni ludzie nienawidzą. To oni zalali Europę Islamem i dążą do wyniszczenia białej rasy. To oni opanowali władze, kłamliwe media, Hollywood, pornografię, przemysł muzyczny, poparcie gejów itp i to oni spowodowali 9/11 oraz wszystkie wojny przeciwko Islamowi."


Ruch radykalny prawicowy zaczyna nabierać mocy a to ruch w kierunku III WŚ.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 22nd Sierpień 2017, 19:25
Message reputation : 100% (3 votes)
Kolejny ciekawy film:Do Polski są także sprowadzani islamiści. W Niemczech dzieje się to hurtowo już. W Polsce jest już kilkaset tysięcy islamistów. 

Widać ewidentnie, że elity realizują plan 3 wojen światowych.

W tym filmie pokazany jest mechanizm legalizacji meczetów t.z.w. "domowych meczetów". Wpierw te meczety nie rzucają się w oczy aby nie wybuchały protesty społeczne. Potem gdy społeczność islamistów jest wpływowa to legalizują ten meczet.

Co ciekawe w Polsce duże miasta są zasiedlane islamistami a małe Ukraińcami. 


A zatem smok szykuje na Słowian niebezpieczną pułapkę.
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 23rd Sierpień 2017, 14:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Jak dla mnie to do tej całej sytuacji pasują jak ulał słowa proroctwa Mojżesza, podane pod postacią przekleństwa dla Izraela (czyli przekleństwa, które w czasach obecnych dotyczy głównie Słowian, żyjących w rozproszeniu u wszystkich narodów) i które ma się wypełnić wobec Izraela przed jego ponownym zebraniem przez Boga na pustyni (wybrane fragmenty):

Pwt 28
(41) Wydasz na świat synów i córki, a nie zostaną u ciebie, bo pójdą w niewolę.

(43) Obcy, mieszkający u ciebie, będzie się wynosił coraz wyżej, a ty będziesz zstępował coraz niżej.
(44) On ci będzie pożyczał, a ty jemu nie pożyczysz. On będzie na czele, a ty zostaniesz w tyle.
(45) Spadną na ciebie wszystkie te przekleństwa, będą cię ścigały i dosięgną cię, aż cię zniszczą, bo nie słuchałeś głosu Pana, Boga swego, by strzec nakazów i praw, które na ciebie nałożył.
(46) Staną się one znakiem i zapowiedzią dla ciebie i twego potomstwa na wieki.
(47) Zamiast służyć Panu, Bogu twemu, w radości i dobrym sercem, mając obfitość wszystkiego -
(48) w głodzie, w pragnieniu, w nagości i w największej nędzy będziesz służył swoim wrogom, których Pan naśle na ciebie. On położy na twój kark żelazne jarzmo, aż do zupełnej twej zagłady.
(49) Wzbudzi Pan przeciw tobie lud z daleka, z krańców ziemi, podobny do szybko lecącego orła, naród, którego języka nie rozumiesz,
(50) naród o wzroku dzikim. Nie uszanuje on starca ani młodzieńca nie będzie miał litości.

(51) On zje przychówek twego bydła, zbiory z twego pola, aż cię wytępi. Nie zostawi ci nic: ani zboża, ani moszczu, ani oliwy, ani przychówka twego bydła większego, ani pomiotu - mniejszego, aż cię zniszczy.
(52) Będzie cię oblegał we wszystkich twoich grodach, aż padną w całym kraju twe mury najwyższe i najmocniejsze, na których polegałeś. Będzie cię oblegał we wszystkich grodach w całym kraju, który ci dał Pan, Bóg twój.
(53) Będziesz zjadał owoc swego łona: ciała synów i córek, danych ci przez Pana, Boga twego - wskutek oblężenia i nędzy, jakimi twój wróg cię uciśnie.

(58) Jeśli nie będziesz wypełniał wszystkich słów tego Prawa - zapisanych w tej księdze - bojąc się chwalebnego i straszliwego tego Imienia: Pana, Boga swego,
(59) Pan nadzwyczajnymi plagami dotknie ciebie i twoje potomstwo, plagami ogromnymi i nieustępliwymi: ciężkimi i długotrwałymi chorobami.(60) Sprawi, że przylgną do ciebie wszystkie zarazy Egiptu: drżałeś przed nimi, a one spadną na ciebie.
(61) Także wszystkie choroby i plagi, nie zapisane w księdze tego Prawa, ześle Pan na ciebie, aż cię wytępi.
(62) Mała tylko ilość ludzi pozostanie z was, którzyście liczni jak gwiazdy na niebie za to, że nie słuchaliście głosu Pana, Boga swego.

(64) Pan cię rozproszy pomiędzy wszystkie narody, od krańca do krańca ziemi, tam będziesz służył obcym bogom drewnianym i kamiennym, których nie znałeś ani ty, ani twoi przodkowie.
(65) Nie zaznasz pokoju u tych narodów ani stopa twej nogi tam nie odpocznie. Da ci tam Pan serce drżące ze strachu, oczy wypłakane z tęsknoty i duszę utrapioną.
(66) Życie twe będzie u ciebie jakby w zawieszeniu: będziesz drżał dniem i nocą ze strachu, nie będziesz pewny życia.
(67) Rano powiesz: Któż sprawi, by nadszedł wieczór, a wieczorem: Któż sprawi, by nadszedł poranek - a to ze strachu, który twe serce będzie odczuwać na widok, jaki stanie przed twymi oczami.


Z powyższego wynika więc, że nie wszystko się jeszcze z tego przekleństwa wobec Izraela (czyli dzisiaj głównie wobec Słowian) wypełniło, ale cześć już się spełnia na naszych oczach i to widać jak na dłoni, jak np. panoszący się islamiści, talmudyczni judaiści z Ukrainy i nie tylko, rosnący strach przed wyjściem na ulicę itd.

Wiemy jednak, że to przekleństwo na pewno wypełni się na Izraelu i to w całości, bowiem Bóg nam to wyraźnie zapowiedział:

Pwt 30:
(1) Kiedy się spełnią dla ciebie wszystkie te słowa: błogosławieństwo i przekleństwo, które ci obwieściłem; jeśli rozważysz je w swym sercu, będąc między wszystkimi narodami, do których Pan Bóg twój cię wypędzi - (2) jeśli wrócisz do Pana, Boga swego, będziesz słuchał jego głosu we wszystkim, co ja ci dzisiaj rozkazuję, i ty, i synowie twoi z całego swego serca i z całej swej duszy: (3) odwróci też i Pan, Bóg twój, twoje wygnanie i zlituje się nad tobą. Zgromadzi cię na nowo spośród wszystkich narodów, gdzie cię Pan, Bóg twój, rozproszył.


---------------------------------

I jeszcze jedno.

Czytając te słowa przekleństwa nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jest to zapowiedź… powstania i realizacji przez szatana planu 3 WŚ i że ten plan szatana jest niczym innym, jak tylko realizacją zapowiedzianego przez Boga sprawiedliwego przekleństwa, jakie dopełni się na Izraelu za wszystkie jego grzechy.

A po co to wszystko?

Po to, aż się w końcu wszyscy albo prawie wszyscy otrząśniemy z naszych grzechów jak przystało na Lud Boży, zmądrzejemy na tyle, aby przyznać się przed Bogiem do naszej zdrady, jakiej się wobec Niego dopuściliśmy i wreszcie - i to w jak największej liczbie, a nie jak w tej chwili robią to pojedyncze osoby - zbuntujemy się przeciwko szatanowi i jego władzy, wierząc w Pana Isusa jako Syna Boga Izraela i naszego Mesjasza i codziennie stosując się do Jego słów!

Bo jak powiedział Bóg:

Ap 3:
(19) Ja wszystkich, których kocham, karcę i ćwiczę. Bądź więc gorliwy i nawróć się!

Iz 30:
(15) Albowiem tak mówi Pan Bóg, Święty Izraela: W nawróceniu i spokoju jest wasze ocalenie, w ciszy i ufności leży wasza siła. (…)

Dlatego myślę, że wybuchu 3 WŚ nikt nie powstrzyma i znów uderzy ona w Słowiaństwo, ale jej przebieg dla nas będzie zależny od nas samych, bo im szybciej się nawrócimy, tym szybciej Bóg nas z przekleństwa tej wojny wyzwoli.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 23rd Sierpień 2017, 16:06
Wersety z P.Prawa to opis rządów nasienia węża, to historia rozbiorów, I i II WŚ i być może i trzecia jeszcze przyjdzie.


On ci będzie pożyczał, a ty jemu nie pożyczysz. On będzie na czele, a ty zostaniesz w tyle.


(50) naród o wzroku dzikim. Nie uszanuje on starca ani młodzieńca nie będzie miał litości.To się działo podczas niewoli u Medo Persów i pod kańczugiem Hitlera/Stalina i władz komunistycznych i trwa to nadal.

Z jednej strony wynika, że większość będzie bałwochwalcami do końca, ale pewne wersety sugerują zmianę.

Ostatnie wersety, które przytoczyłeś mogą się odnosić do zmiany planu kary na Izrael ale mogą się także odnosić do dzisiejszych czasów.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 24th Sierpień 2017, 02:35
.


Ostatnio zmieniony przez Jacek86 dnia 10th Wrzesień 2017, 20:05, w całości zmieniany 1 raz
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 24th Sierpień 2017, 12:32
Wreszcie konkretna informacja o Trumpie, która wyjaśnia raczej wszystko.Do tej pory nic na 100% nie pasowało i przynajmniej ja czułem się całkowicie zgubiony w rozwiązaniu Trumpa i jego niecnych celów.

Film po angielsku, który wiele wyjaśni.
W dużym skrócie, autor filmu ukazuje wiele dowodów na przyjacielską współpracę pomiędzy Trumpem a Sorosem. Zięć Trumpa to także przyjaciel Sorosa.

Nie twierdzę, że Trump to chodzące zło i we wszystko wierzę, ale rola Trumpa wydaje się bardzo prosta i wiele elementów wskazuje na to, że tak właśnie to zaplanowano.

Globalistom chodzi o III WŚ oraz o wojnę domową w USA, aby rozbić USA oraz podzielić na tyle, aby nie Amerykanie nie stanowili zagrożenia dla globalistów.

Jak na razie to Trump podzielił USA dokładnie, jak to wyraźnie widać i rzeczywiście bliska jest wojna domowa.

Zwłaszcza, że są wyraźnie sygnały wsparcia... pro syjonistycznych religii.

Trump niczego jeszcze nie zrobił dla pokoju na świecie, niewiele zrobił dla USA, nie wsadził do więzienia żadnego globalisty a z Białego Domu usunął wszystkich niemal prawicowców.

Teraz wystarczy sfingowany zamach na Trumpa i rewolucja w USA jest na 100% pewna.

Soros działa w USA dzieląc naród dokładnie tak, jak działał na Ukrainie.


Pobyt Trumpa w Polsce także jest zachętą do patriotyzmu i wojny.

Być może tym razem widać wyraźnie, kim jest ten wielbiciel Apolla, którego córka przeszła na Judaizm a zięć jest także dobrym kolegą Sorosa oraz Chabadu.

Częściowa wojna przeciwko Syjonistom oczywiście trwa dokładnie tak, jak opisana w planie III WŚ.

Dopiero to zaczyna wyglądać nieco logiczniej.

W takim scenariuszu Trump wygląda na Fałszywego Proroka, który miał się pojawić w czasach końca. Ma on rogi Baranka ale mówi jak smok.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 24th Sierpień 2017, 15:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Drugi film tergo samego faceta.Przed i podczas wyborów Trump mówi o Afganistanie a także mówił o innych wojnach, ze to strata życia Amerykanów, strata pieniędzy, wpędzanie kraju w kłopoty finansowe i ogólnie katastrofa.

Za chwilę autor filmu prezentuje Trumpa, który ogłasza kilka dni temu zwiększenie wojska do Afganistanu. Autor filmu przypomina, że Trump zwiększył wojska w Syrii, dorzucił wojska do Jemenu i teraz zwiększa je w Afganistanie. A na Twitterze zapowiedział kilkanaście dni temu że pora na zupełną zmianę i wycofanie się.

Jest to człowiek ELIT który wykonuje specyficzną rolę i dlatego właśnie wybory były i tak oszukane, ponieważ Trump bardziej się nadawał do tej roli niż Hillary Clinton.

To wszystko była smutna komedia największego oszusta politycznego, jakiego świat widział.

Czy celem jest syjonizm? Jak najbardziej i rzeź Amerykanów w wojnie domowej oraz definitywnie plany rzezi Słowian o ole Bóg do tego dopuści.

Kiedy usłyszałem w tym filmie z jego ust zupełnie sprzeczne ze sobą obietnice, zrozumiałem wreszcie o co w tym wszystkim chodzi.

Oczywiście jest wojna w tej chwili przeciwko syjonisto ponieważ plan III WŚ właśnie do tego dąży. Ale nie ma w tym ręki Boga ale jest ręka szatana który manipuluje tym ohydnym oszustem.

Trump wyraźnie pasuje do tytułu z Apokalipsy - Fałszywy Prorok.

Pamiętam, że bywał na wyspie pedofilskiej Jeffreya Epsteina i najwyraźniej Deep State go chroni przed atakami i upadłe anioły także.


Jak już nie mam żadnych złudzeń odnośnie tego typa.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 5th Wrzesień 2017, 11:05
Message reputation : 100% (1 vote)
Znowu ciekawy film Jack Caleib:W tym filmie pokazane jest jak miasto Gorlitz przyjęło 15 tysięcy islamistów (z czego 4 tys. to mężczyźni) i jak tam pewien zakład produkujący i remontujący wagony potrzebuje na gwałt 400 pracowników, w tym także, tych do prostych prac fizycznych za 15 Euro na godzinę. Jednak urzędnicy Niemieccy nie wysłali ani jednego migranta tam do pracy. Zakład ten jest zmuszony oprócz Polaków zatrudniać, Francuzów, Czechów, Anglików a nawet Holendrów i oferuje pracownikom tłumaczy z języka. 

Autor słusznie zadaje pytanie dlaczego urzędnicy nie wysyłają celowo islamistów do pracy. Zauważmy jedno, przyjmowani islamiści mają inny cel niż praca.

Ich celem jest realizacja planu 3 wojen czyli sianie terroru. Zauważmy jedno, bezrobotny człowiek chętniej popełnia z nudów przestępstwa. A im więcej przestępstw sianych przez migrantów to tym większy terror panuje na ulicach Europy i tym szybciej jest do zakończenia trzeciej wojny światowej w postaci wprowadzenia kultu Lucyfera. 

Dodatkowo owi bezrobotni islamiści są w tak ogromnej liczbie wysłani do Niemiec celowo w innym celu. Niemcy graniczą z Polską i przyjęły na swój rynek mnóstwo Słowian. Owi islamiści to może być, ów strumień wody który smok ma wyrzucić za uciekającą Niewiastą. Dlatego islamistom nie oferuje się pracy a raczej szykuje się ich do innego celu.

Jak zauważył Henryk tutaj:

https://zbawienie.forumotion.com/t288p25-tajemnica-wielkiej-nierzadnicy-i-babilonu-wielkiego-rozwiazana
i tutaj:
https://zbawienie.forumotion.com/t10p250-moj-blog-i-nowy-wpis

w swoich ostatnich wpisach nie wiadomo co się dzieje w Jemenie i na pustyni Arabskiej gdzie jest góra Synaj.

Wiadomo, że siły szatana szykują różne armie i pułapki na Słowian którzy będą prowadzeni przez Boga na pustynie. 

W okolicach pustyni Arabskiej są szykowane armie Nato zaś w Europie są sprowadzeni islamiści, którym władze zabraniają pracować. 

Jest to oczywiste, że w wypadku gdy w wyniku działań Boga Mekce i Medyna zostaną zniszczone a Arabowie zastaną wygnani z pustyni Arabskiej to islamiści w skutek propagandy smoka zaatakują w szale Słowian. 

Coś wisi w powietrzu i bądźmy czujni bracia i siostry.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 5th Wrzesień 2017, 12:38
Zdecydowanie masz rację Cyrylu!

Mam identyczne wnioski. Panuje kompletna dezinformacja i jedynie dochodzą z za pleców doniesienia o podejrzanych ruchach i przemieszczaniu wojsk.

Rola islamistów jest według mnie w tym wszystkim ewidentna. Muzułmanie czczą szatana pod nazwą allach i to ich bojówki, rozszalałe po nadchodzącym incydencie na bliskim wschodzie, staną się "strumieniem wody z paszczy smoka" - ich boga.

Niemcy, to tak naprawdę dystrykt rzymski, a wraz z nimi cała UE, czyli także element Babilonu Wielkiego. To z niego i z państw zachodnich Europy będą uchodzić Izraelici, jak ostatnio pokazał Henryk na mapie.

Inni z odległych kontynentów powędrują prawdopodobnie na okrętach, jak to zapowiadają proroctwa..potężna flota anglo- amerykańska zapewne również spróbuje przeszkodzić w drodze ku miejscu przygotowanemu przez Boga.

Zagrożenie narasta z dnia na dzień. Siły zła już sieją wrogą Bogu propagandę i oskarżają Go publicznie oraz Jego Syna, Króla Isusa Pomazańca.

Czas nieubłaganie chyli się ku końcowi...mimo tego zachowajmy spokój. Niech to będzie cisza przed burzą.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 5th Wrzesień 2017, 13:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Dezinformacja idzie na maxa i trudno jest znaleźć jakąkolwiek prawdę.

Z tego źródła podaje się, że USA pousuwało kilka placówek dyplomatycznych Rosji z USA oraz zrobiło rewizje, które są według prawa międzynarodowego bezpośrednim aktem ataku na Rosję. Rosja odpowiedziała tym wielkim sztormem nad Houston i idzie następny huragan na Nowy Jork, podobno jeszcze mocniejszy.

Rosja zapowiada użycie trzęsień ziemi jak broni a także zapowiedziała ultimatum dla USA.

http://www.whatdoesitmean.com/index2376.htm

Rzekomo poustawiano wiele rakiet nuklearnych skierowanych na USA oraz ich bazy w przypadku nuklearnego ataku USA na jakikolwiek cel rosyjski, nawet w przypadku zrównania z ziemią Moskwy czy innych ważnych celów. Rakiety te mają uderzać automatycznie.

Oczywiście broni jądrowej nie ma, ale owe pogróżki są bardzo ostre i od II WŚ czegoś takiego raczej nie było.

Niemniej oskarżenia USA o huragan Harvey 130 mil/godz to 209 km/godz nie zostały zdementowane przez Rosję. Oskarżenia Rosji o szpiegostwo i huragan nie są wyssane z palca i to jest realne.

Dodajmy werset biblijny do tego, Bóg zniszczy tych, którzy niszczą ziemię i dołóżmy do tego masowe trzęsienia ziemi, którymi grozi Rosja i mamy coś wysoce realnego, ale nie ze strony nuklearnej.

Jest także coraz większy prorok w USA, Mark Taylor, który twierdzi, że otrzymuje informacje od Boga i Bóg wybrał Trumpa na odbudowanie całkowite USA oraz... Izraela.Zapowiada, że Trump pokona wszystkich wrogów w USA i omawiał w innym filmie, że podczas seansu z duchem Bożym mówił on językami i cytował apostoła Pawła.

Oczywiście Chrześcijaństwo jest oczarowane, zwłaszcza to pro syjonistyczne i święcie wierzą w Trumpa jako człowieka namaszczonego przez Boga, który pokona wszystkich wrogów.

Proroctwa tego faceta są definitywnie sprzeczne z innymi informacjami i być może człowiek te to zapowiadany przez Biblię fałszywym prorokiem.

Zapowiedział zwycięstwo Trumpa i wzrost rynku USA.

Mark Taylor jest związany mocno z SkyTV, chrześcijańskim wielkim kanałem TV, ludzi, którzy byli i oglądali watykański teleskop Lucifer!!!

Z drugiej strony znalazłem kilka dni temu film omawiający dziwną książkę wydaną w roku 1890, w które autor już nie żyjący podaje nazwisko Barron Trump jako niespodziewany zwycięzca wyborów, podczas wielkiego rozdwojenia i podczas inauguracji jego prezydentury będą demonstracje przeciwko niemu, co miało miejsce.

http://www.newsweek.com/donald-trump-predicted-ingersoll-lockwood-adventures-barron-melania-last-644284

Książka ta zapowiada upadek USA oraz Trumpa jako... ostatniego prezydenta.

Mamy więc dwa zupełnie różne scenariusze i osobiście skłaniam się ku... wyrokowi Bożemu na USA za masę zbrodni na całej ziemi. Według Biblii Babilon to najpotężniejsze, ostatnie  i najbardziej śmiercionośne królestwo w dziejach świata, mające wyrok od Boga.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 8th Wrzesień 2017, 13:07
Niestety III Wojna Światowa rozwija się i widać coraz bardziej rozwijające się wydarzenia.

Najważniejsza informacja - siedem godzin temu Izrael zaatakował Syrię, jej rzekome fabryki gazów trujących i broni nuklearnej.

https://www.google.com.au/search?q=izrael+attaks+syria&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=CHKyWZ-fOa3u8wfdo63YCA

W tym linku syjonistyczny żydowski agitator ujawnia kilka szczegółów, zwłaszcza biblijnych, że następuje wypełnienie się proroctw Ezechiela 38-39 rozdziały o narodach pogańskich, atakujących rzekomy naród wybrany. [EN]
Ponieważ Żydzi spodziewają się kontra ataku z Syrii, IRANU a także Rosji, która właśnie zrzuciła największą bombę świata na cel ISIS w Syrii niszcząc ISIS totalnie. ISIS to wspólne dzieło USA/Izraela.


Ale... detale wszelkich działań nie można traktować jako raportów zgodnych z prawdą, zwłaszcza ludzi jak z tego filmu syjonistycznego talmudysty, wierzącego w fałszywy syjonistyczny Izrael.

W Meksyku było bardzo mocne trzęsienie ziemi, 8 stopni w skali Richtera i są wielkie zniszczenia i wiele ofiar.

https://www.google.com.au/search?client=firefox-b&dcr=0&q=earthquake+mexico+yesterday&oq=earthquake+mexido&gs_l=psy-ab.1.3.0i13k1l4.452108.457248.0.460483.17.16.0.0.0.0.343.2519.2-7j2.9.0....0...1.1.64.psy-ab..8.9.2513...0j0i67k1j0i131k1j0i3k1.5_f-z208bcI

Według jednego źródła 8.1...

W USA na Florydzie ludzie masowo uciekają przez Irmą. Przypomnę, że większość ziemi jest poniżej poziomu morza, czyli wszelkie powodzie będą jeszcze gorsze niż w Houston, które według pewnych informacji jest praktycznie zniszczone.

Huragan Irma jest jeszcze potężniejszy i zmiótł dwie wyspy na oceanie po swej drodze i niemal żaden dom nie ocalał.

Podejrzewam jakieś ostre ograniczenia rozprzestrzeniania się wszelkich informacji o sytuacji na świecie i Twitter już mnie ostrzegł czy raczej poinformował miliony swych członków o znacznie zwiększonych kryteriach: co wolno pokazywać, a czego nie. Facebook już usuwa mnóstwo kont a Google i YouTube usuwa także mnóstwo kanałów.

Czy Bóg na to im pozwoli, czas pokarze.


Moje analizy....

To wszystko może doprowadzić do III Wojny Światowej i zniszczenia Islamu i Syjonizmu, jak w tym planie.

Powinno według planu rozwinąć się to na Europę, czyli Francja, Niemcy, Szwecja, Norwegia, Anglia, Turcja i kto wie, gdzie jeszcze.

Kto do tego dąży? Najprawdopodobniej Syjoniści, czyli chazarska mafia próbując ostatniej szansy utrzymania władzy na krajami białymi.

Jak daleko się to posunie?

Nie wiadomo ale wiadomo, że syjoniści chcą postawić fałszywego Chrystusa (Pomazańca) czyli fałszywego mesjasza i celem jest zwiedzenie masy kościołów chrześcijańskich, które mogą dosłownie bronić Izraela z bronią w ręku, tłumacząc to wypełnieniem się proroctw Ezechiela.

Link - http://www.bibliamesjanska.com/Ez/38.html

Proroctwa obu rozdziałów są zdecydowanie fałszywie tłumaczone przez Chrześcijaństwo oraz twórców fałszywego szatańskiego Izraela. (Synagoga szatana!!!!)

Oczywiście opcja Boga wkraczająca w dzieje świata także istnieje.

Najbardziej prawdopodobnym wydarzeniem podczas tej wojny będzie pojawienie się fałszywego mesjasza.

Ale natychmiast Bóg odpowie na to akcją 2 świadków, porwaniem oraz uprowadzeniem Słowian na pustynię.

Być może odbędzie się to nieco inaczej i wojna znacznie się pogłębi. Niemniej takie są proroctwa i sytuacja raczej do tego pasuje.

Owe ataki huraganów na USA mogą być dziełem chazarskiej mafii, Rosji albo... Boga ostrzegającego USA przed rozpoczęciem III WŚ. Interpretacja, jako jedna z możliwych.


Prawdy w chwili obecnej nie możemy całkowitej  poznać ale miejmy oczy i uszy otwarte.

I jeszcze jedna interesująca informacja z Rosji.

http://www.whatdoesitmean.com/index2378.htm

Putin proponuje bezpłatne domy dla Amerykanów rosyjskiego pochodzenia, którzy zechcą powrócić do Rosji i posiadają dowody na swe pochodzenie.

Chodzi o daleki wschód czyli najprawdopodobniej o Syberię. Raczej nieciekawa propozycja, ale to jest lepsze niż ewentualna śmierć w USA.

Może jest to pomoc Boga dla Słowian, mających opuścić Babilon!?

Jeżeli tak, to spodziewajmy się interwencji samego Boga w niedalekiej przyszłości.

Tak wygląda obecna sytuacja na świecie bez wnikania w zbyt zawiłe szczegóły.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 8th Wrzesień 2017, 14:17
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:Owe ataki huraganów na USA mogą być dziełem chazarskiej mafii, Rosji albo... Boga ostrzegającego USA przed rozpoczęciem III WŚ. Interpretacja, jako jedna z możliwych.

Też myślę, że owe huragany to może być efekt wzrastającego gniewu Boga. Oto ciekawe wersy:


Ps 107 napisał:(24) Widzieli dzieła Pana I cuda jego na głębinach.
(25) Rzekł, i zerwała się burza, Która spiętrzyła fale,
(26) Wznosili się aż do nieba, Zapadali się w głębiny; Dusza ich truchlała w niebezpieczeństwie.
(27) Zataczali się i chwiali jak pijani, A cała ich mądrość obróciła się wniwecz.
(28) Wołali do Pana w swej niedoli, A On wybawił ich z utrapienia.
(29) Uciszył burzę, I uspokoiły się fale morskie.Jon 1 napisał:(4) Lecz Pan zesłał silny wiatr na morze i zerwała się potężna burza na morzu, tak iż zdawało się, że okrętowi grozi rozbicie.


Iz 28 napisał:(2) Oto przychodzi od Pana ktoś mocny i potężny, jak burza gradowa, jak niszczący huragan, jak ulewa potężnych rwących strumieni; ta rzuci ich z mocą na ziemię.Jer 25 napisał:(31) Na najdalsze części ziemi; gdyż Pan [ma] spór z narodami, spiera się z wszelkim ciałem; a bezbożni są poddani pod miecz - mówi Pan.
(32) Tak mówi Pan Zastępów: Oto nieszczęście idzie od narodu do narodu i groźna burza zrywa się od krańców ziemi.

Ozea 8 napisał:(7) Bo sieją wiatr i będą zbierać burzę. Zboże nie ma kłosa, nie da więc mąki, a choćby nawet dało, obcy ją zjedzą.


Iz 10 napisał:(3) A cóż uczynicie w dniu nawiedzenia i burzy, która z daleka nadejdzie? Do kogo będziecie się uciekali po pomoc i gdzie pozostawicie swoje bogactwo?Nah 1 napisał:(2) Bogiem żarliwym i mściwym jest Pan. Mściwy jest Pan i pełen gniewu. Mści się Pan na swoich wrogach i wybucha gniewem na swoich nieprzyjaciół.
(3) Pan jest cierpliwy i pełen łaski, lecz na pewno sprawi, że winny nie ujdzie bezkarnie. Jego droga jest w burzy i wichrze, a chmura jest prochem pod jego nogami.

Iz 30 napisał:(30) I odezwie się Pan swoim potężnym głosem, i ukaże ciosy swojego ramienia w zapalczywości gniewu i w płomieniu pożerającego ognia, wśród burzy i ulewy, i ciężkiego gradu.
(31) Bo głosem Pana przerazi się Asyria, gdy On rózgą uderzy.
(32) I stanie się, że każde uderzenie rózgą karania, którą Pan na niego spuści, nastąpi przy wtórze bębnów i cytr, i będzie z nimi walczył ramieniem walecznie wyciągniętym.
(33) Gdyż od dawna jest przygotowane palenisko przeznaczone także dla króla, głęboko i szeroko ułożono stos paliwa i drzewa jest w obfitości; dech Pana jak strumień siarki zapali go.

Hen 17 napisał:2 Zaprowadzono mnie na miejsce burzy i na górę, której najwyższy szczyt dotykał nieba.3 I w najbardziej odległych krańcach ujrzałem miejsca świateł i gromów, na ich głębokościach łuki ognia i strzały, ich kołczany, ognisty miecz i wszystkie odblaski błyskawic.

Zauważmy jedno Bóg jest absolutnym władcą wszystkiego. USA widocznie przekroczyło wszystkie przejawy pychy i być może w swoim planach Trump zaplanował rzeź Słowian.

Zauważmy jedno nasienie węża wywołuje wojny czyli sieje wiatr a zatem Bóg daje i odpowiada potęgą huraganów.

Moim zdaniem owe pogłoski o tym jak HARP czy inna broń może wywoływać potężne huragany to może być również dezinformacja upadłych. Podobnie jak sprawa nieistniejącej broni atomowej tak HARP czy inna broń pogodowa jeśli istnieje to nie musi być tak potężna. 

Pamiętajmy Trump i Putin grają w tej samej szatańskiej drużynie i mogą oni specjalnie kłamać o tym jak Rosja niszczy USA przy pomocy broni pogodowej aby ukryć fakt, że Bóg daje ostrzeżenie USA.

Zauważmy jedno Rosję, USA i Polskę nawiedziły ostatnio ostre burze. Władze tych państw chcą spowodować aby narody Słowiańskie czyli Polacy, Rosjanie i inne zabijały się między sobą. A zatem Bóg mógł dać im ostrzeżenie.

Owszem w Egipcie pewne plagi naśladować potrafili magowie faraona jednak nie udało im się skopiować gradu. Czyli widać, że to Bóg jest absolutnym władcą pogody.

 To Bóg sprowadził potop który zgładził potomstwo upadłych na ich oczach a oni tylko siedzieli cicho, nie potrafiąc uchronić swojego potomstwa. Natomiast Noe go uratował bez problemu Bóg.

A zatem nasienie węża może siać celowo dezinformacje o posiadaniu broni pogodowej aby ukryć fakt, że Bóg wysyła im na razie lekkie upomnienie.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

on 8th Wrzesień 2017, 19:53
Message reputation : 100% (2 votes)
Niesamowite!

Wczoraj rozmawialiśmy z paroma osobami z grupy fb i doszliśmy do wniosku, że te huragany i trzęsienia ziemi, to musi być dzieło Boga.

Raz, że Pisma wyraźnie ukazują, że to On ma władzę nad żywiołami, a szczególnie wodą i wiatrem, dwa, że te huragany, jak nadchodząca Irma, to jednostki tak potężnej mocy i energii, że zwątpiłem w to aby ludzie, czy nawet upadli mogli to wywoływać, nie mówiąc już o sterowaniu i uderzaniu w konkretne cele.

Pisma nam mówią, że to Bóg będzie posługiwał się nawałnicami, nie człowiek.

Wczoraj zdałem sobie z tego sprawę, wmówiono nam, iż władze na ziemi są w posiadaniu tak straszliwej broni, która może wywoływać niewyobrażalne kataklizmy, by ludzi zwyczajnie zastraszać i wciągać w wymyślone teorie, których celem jest zatajenie, że...

...te kataklizmy to oznaki narastającego gniewu Boga, poprzedzającego Jego Sąd nad światem!!
Sponsored content

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 9 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach