Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

13th Sierpień 2022, 12:02
Post Henryka mnie zastanowił i to w sposób w jaki nie pomyślałbym.

https://zbawienie.forumotion.com/t248p575-poczatek-upadku-nierzadnicy-i-babilonu#22443


Zastanówmy się , jeżeli Trump zostanie stracony lub zamordowany to oznacza KONIEC nadziei na ratunek dla USA !


Bez Trumpa leżą i kwiczą ponieważ decyzje polityczne chazarskiej mafii doprowadzają ten kraj do całkowitej ruiny . Obłęd i szaleństwo jest widoczny nawet dla laika , wystarczy posłuchać Bidena czy Pelosi i reszty


I to pasuje do proroctw ponieważ Babilon ma zostać zniszczony całkowicie a nie PONOWNIE uczyniony wielkim.




O ile dobrze pamiętam nie ma proroctwa o odzyskaniu przez USA mocy a Bestia ma panować z Jeruzalem.



Niezależnie czy Trump naprawdę by został zabity czy by odegrano szopkę to ratunku dla US nie ma ponieważ Bóg go osądził gdyż aż do nieba sięgły grzechy jego.


Watykan władzę finansową nad światem już utracił a USA tracą władzę militarną i gospodarczą jaką miały od dekad  z dnia na dzień.


Bestia była kontrolowana przez Nierzadnicę jak mówi proroctwo Objawienia....



Bunt widać gołym okiem dla każdego kto rozumie Biblię !



Czas orła rzymskiego dobiega końca i czeka jeszcze na publiczne ogłoszenie wyroku Bożego który obwieści światu a następnie wykona Syn Boży prawdziwy Król Isus Chrystus!


Przeczytajcie bardzo uważnie.


2 Ezdrasza
Rozdział 11:

(37) I widziałem, a oto stworzenie jak lew podniosło się z lasu rycząc; i słyszałem, jak on wypowiedział ludzkim głosem do orła, i mówił:

(38) "Słuchaj a będę mówić do ciebie. Najwyższy mówi do ciebie,

(39) `Czyż nie jesteś jedynym, który pozostał z czterech bestii, które uczyniłem panującymi w moim świecie tak, że koniec moich czasów mógł przyjść podczas ich rządów?

(40) Ty, czwarty, który przyszedłeś, zwyciężyłeś wszystkie zwierzęta, które przeminęły wcześniej; i ty panowałeś nad całym światem z wielkim terrorem i nad całą ziemią, z bolesnym uciskiem tak długo mieszkałeś na ziemi z oszustwem.

(41) A ty sądziłeś ziemię, ale nie prawdą.

(42) To ty szkodziłeś cichych i raniłeś spokojnych; nienawidziłeś tych, którzy mówią prawdą i kochałeś kłamców; zniszczyłeś mieszkania tych, którzy przynosili owoc, i kładłeś niskie mury tym, którzy nie zrobili ci nic złego.

(43) I twoja bezczelność doszła przed Najwyższego i twoja duma do Mocnego.

(44) I Najwyższy wejrzał na jego czasy, a oto one skończyły się, a jego wiek został zakończony!

(45) Tak więc na pewno znikniesz ty orle, i twoje przerażające skrzydła i twoje najbardziej złe małe skrzydełka i wasze złośliwe głowy i twoje najbardziej złe szpony, i całe twoje bezwartościowe ciało

(46) tak, że cała ziemia uwolniona od twej przemocy, może być odświeżona i uwolniona, a może mieć nadzieję na sąd i miłosierdzie Tego, który ją uczynił ".

Rozdział 12:

(31) Odnośnie lwa, którego widziałeś powstającego z lasu ryczącego i mówiącego do orła, strofującego go za jego niesprawiedliwości i jak słyszałeś wszystkie jego słowa.

(32) Ten jest Mesjaszem, którego Najwyższy zachował ku dniom ostatnim, który powstanie z potomstwa Dawida, przyjdzie i będzie do nich przemawiał; on ich potępi za ich bezbożność oraz za ich nikczemność i rzuci przed nimi ich pogardliwe interesy.

(33) Najpierw postawi ich na żywo przed jego sędziowskim tronem: kiedy ich zgani, wtedy ich zniszczy.

(34) Ale on wyzwoli w miłosierdziu resztę ludu mego, tych, którzy zostali zbawieni poprzez moje granice i uczyni ich radosnymi, zanim koniec nadejdzie, dzień sądu, o którym tobie na początku mówiłem.

(35) To jest sen, któryś widziałeś a to jest jego wyjaśnienie.

(36) Jedynie ty jesteś warty tego, aby  poznać ową tajemnicę Najwyższego.



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Sierpień 2022, 14:41
Niedobrze mi się zrobiło jak zacząłem tego słuchać i nie dosłuchałem ...

Sam wstęp mi wystarczył oraz opis filmu. Myślę że nie ma sensu też wdawać się z nim w dyskusję w komentarzach...

On sugeruje że wydarzenia biblijne zostały sfabrykowane czyli że historia świata w Biblii to oszustwo !

https://www.youtube.com/watch?v=rfZ-JjtC-F0

Sprawa już jest prosta z tym gościem ponieważ wielu już tak ATAKOWAŁO Boga i Jego Słowo jak chociażby kanał "kosmiczne opowieści" . A teraz i Magii Ster ( Magią sterujący , się posługujący ? ) zaczął sączyć ten jad do słuchaczy którym powiedział już tak wiele prawdy .

Symboliczne Objawienie Jana , tak ?

Apokalipsa znaczy "ujawnienie" . Tak ! Prawdy ujawnienie o :

szatanie ,
upadłych aniołach ,
nasieniu węża ,
dwóch świadkach co będą wszystkie zbrodnie ujawniać ,
aniołach Bożych którzy będą ogłaszać światu Boże wyroki ,

1000 letnim Królestwie Bożym ,

nowym stwarzaniu i sądzie ostatecznym a także czasach końca

i wreszcie o słusznym obecnym sądzie Boga Wszechmogącego kiedy zginie WIĘKSZOŚĆ mieszkańców ziemi !



MagiiSter głosi że dusza jest wieczna i się odradza w nieskończonej liczbie światów ..

Nieprawda .

Bóg zabiję każdą duszę która zostanie osądzona na podstawie uczynków i szacunku do Bożego Prawa.

Bóg jest Stwórcą i Panem całego stworzenia !

Pamiętajmy kto jest ojcem gnozy – szatan ojciec KŁAMSTWA.

Nasz Król i Nauczyciel nam powiedział :

Mateusza 15:
(14) Zostawcie ich: ślepi prowadzą ślepych, a jeżeli ślepy ślepego poprowadzi, obaj w dół wpadną.


Niech sobie zatem chłopak głosi co chce na jewtubie bo na Słowo Boże jest on ślepy więc lepiej niech nikogo nie naucza o Bogu i Jego prawie bo "obaj w dół wpadną "...

Jak się podchodzi do czytania Biblii z uprzedzeniem mając już swój gotowy osąd aby wyłapać to co się chce aby pasowało to do prywatnej opinii to tak jest .

Do Słowa Bożego trzeba podchodzić z drżeniem i prosić Boga o zrozumienie , wykazać się pokorą i prosić w przeciwnym razie taki delikwent nic nie zrozumie bo nawet nie chce zrozumieć . Chce tylko aby to co zacytuje pasowało do jego wizji...

"Zostawcie ich "...

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Sierpień 2022, 13:06
Wczoraj wieczorem wpadłem na ten artykuł:


https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/03/samowybrancy-i-blekitnokrwisci-boja-sie-jak-ognia-obudzenia-potegi-ducha-i-sily-pokoleniowo-genetycznej-slowian-ariow-w-tym-lechitow-polacho/

Kraje Zachodu opanowane zostały przez tajne organizacje czarnej szlachty wywodzącej się z Babilonu  w sojuszu chazarską judeo-satanistyczna mafią, także czcicielami szatana. Chazarzy podszywający się pod tożsamość żydowską i pochodzenie z terenów Izraela i Palestyny, są w istocie ludem pochodzenia turko-mongolskiego. Sięgając dalej w przeszłość wywodzą się z terenów starożytnego Sumeru, a następnie Babilonu, czyli m.in. obecnego Iraku, gdzie było w zamierzchłych czasach wielkie laboratorium genetyczne.

Podboje kolonialne prawie całego świata przez kraje ( Włochy, Hiszpania, Portugalia, Niderlandy,  Wielka Brytania, Francja i USA) opanowane przez wymieniony sojusz zajęły im jedynie kilka wieków od odkryć geograficznych Kolumba.

Natomiast nie udało się im podbić i skolonizować  Ziem Słowian/ Ariów ( czy znanych pod innymi nazwami, Wielkiej Lechii, Wielkiej Tartarii, Wedrusów itd. ) przez Egipt, Grecję i Rzym w starożytności.

Ani nie udało się tego w pełni dokonać przez wymienione kraje kolonizatorów w II tysiącleciu, mimo częściowych sukcesów. Historia Słowian jest jedną z największych białych plam fałszowania historii Świata przez tajne organizacje judeo- satanistyczne i „błękitnokrwiste” z Watykanem na czele.

W związku z powyższym zadawaliśmy sobie od dłuższego czasu pytania:

• Jakie są przyczyny, że narody Słowiańskie nie dały się do tej pory w pełni podbić i skolonizować, a jedynie częściowo, mimo usilnych starań wymienionych tajnych organizacji „błekitnokrwistych”, judeo-satanistycznych i Watykanu przez ponad 2 tysiące lat ?

• Dlaczego Słowianie, w tym zwłaszcza Lechici/PoLachy są tak metodycznie od co najmniej czterech wieków eksterminowani ( Isus zmartwychwstał ok 450 lat temu , to daje nam obraz ataku szatana na Izrael ), zwłaszcza w dwóch ostatnich wojnach i cichymi metodami, także obecnie: ekonomicznymi, medycznymi, zatrutą żywnością, chemtrails i innymi, podczas tzw. transformacji  ustrojowej ostatnich 30 lat ?

• Co wiedzą o Słowianach, w tym Lechitach i Rosjanach te tajne judeo-satanistyczne organizacje, czego my nie wiemy ?


----------
Oni wiedzą że jesteśmy narodem wybranym Bożym Izraelem.

I to jest przyczyną tak wiekiej nienawiści szatana i jego świata do nas !


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Sierpień 2022, 12:03
Napiszę Wam prawdę bracia i siostry.

Gdy rano zaraz po przebudzeniu przeczytałem posta Henryka o nowym artykule osłupiałem i nawet poczułem lekkie zagniewanie połączone ze zniechęceniem bo już kilkukrotnie zmienialiśmy w tym temacie zdanie...

Potem przeczytałem artykuł oraz pomyślałem a jestem również w trakcie pisania artykułu o czasach końca i znakach z Ezdrasza.



Zawsze NIE PASOWAŁO mi to :

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.


To są CODZIENNE nasze zajęcia gdy każdy z nas jakoś zarabia na życie wykonując swoją pracę .

Wzięcie nastąpi PODCZAS tych zajęć gdy część z nas będzie w pracy . Pracować tak jak codziennie .



A teraz pomyślmy logicznie jak nasza praca ma się do TAKICH zjawisk !


(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.



Słońce robi się ciemne , księżyc zamienia się w krew na czerwono , gwiazdy spadają z firmamentu a on sam jest zwijany a Isus jest WIDZIALNY dla całego świata  po czym aniołowie trąbią i zgromadzają wybranych...

To zapewne będzie trwało może i kilka godzin albo i dni !

Kto w takich warunkach będzie normalnie pracował i nie przerwie swej pracy ?!

Isus wyraźnie mówi że niektórzy będą w TRAKCIE pracy i DWÓCH będzie pracować a jeden będzie wzięty a drugi nie.

Kto normalny by dalej pracował jakby ....słońce ZGASŁO a Syn Boży którego istnienie podważa cały świat OBJAWIA się na obłokach nieba  ?!

A od tego  minie jeszcze czasu do akcji aniołów bo Isus dopiero po znakach i gdy On sam się objawi to WTEDY wyśle swych aniołów po wybranych.

I to mi zawsze nie chciało pasować i teraz wiem że to po prostu NIE PASUJĘ !




Jak już napisałem na początku posta piszę artykuł i właśnie miałem się brać za Mateusza 24 gdy Henryk opublikował dziś swój artykuł .

Tak więc uniknę błędu i gdy skończę za kilka dni to opublikuję w Sobotę lub Niedzielę.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

29th Sierpień 2022, 18:33
Myślę że trzeba coś o tym napisać bo wielu z Was ma podobne myśli jak piszecie mi w mailach ...

Czy jestem godny(a) wzięcia do nieba?

Większość z nas długo odpowiadała że "nie".

Czasem nachodzą nas wątpliwości i nie czujemy że na to zasługujemy . Sam tak długo myślałem i to do niedawna  !

Tylko że to Bóg zadecydował komu dał zrozumienie a za tym i zaproszenie do Królestwa Niebios.

Długo Boga szukaliśmy , każdy z nas na swój sposób aż Prawda została nam dana.

To że czasem mamy myśli że nie zasługujemy na niebo i taką łaskę Boga świadczy tylko o tym że nie stawiamy się w chwale i nie czynimy z siebie świętych.

Każdy z nas ma 'swoją historię' . Historię która jest żywcem wyjęta z Bożych Słów o wielkim trudzie i przykrych doświadczeniach jaki musi przejść każdy aby uzyskać zbawienie.


Teraz jesteśmy na wąskiej drodze i nie zbaczamy z niej a dzięki ofierze Isusa nasze minione grzechy zostały nam odpuszczone ponieważ się nawróciliśmy i ŻAŁOWALIŚMY co kiedyś czyniliśmy a co było niezgodne z Przykazaniami . Każdy miał jakieś złe nawyki ... Ja kiedyś kradłem
z marketów dosłownie wszystko i prawie 3 lata nie pracowałem ! Podziwiano mnie nawet za to wśród bezbożnego towarzystwa w jakim się obracałem . Nawet byłem z tego dumny że mam taką wprawę w tym ...fachu !

Ale dostałem nauczkę i cudem uniknąłem odsiadki dostając wyrok w zawieszeniu a godzin społecznie odrobiłem prawie 400 !

Teraz jak patrzę na to a było to zaledwie 8 lat temu to nie dowierzam że pomimo takiego życia Bóg mnie nie zaniechał tylko dał mi po nosie nie cackając się ze mną aż się ogarnąłem aby  Go zacząć szukać i znaleźć 5 lat temu.

Wielu moich dawnych kompanów to obecnie totalne dno jak to się mówi , wraki człowieka uzależnieni od alkoholu a niektórzy i amfetaminy...

Ale my dokonaliśmy WYBORU – to NASZ wybór o którym Bóg wiedział jaki będzie nim się urodziliśmy !


Sami musieliśmy dojrzeć do tego a nasz Ojciec cierpliwie czekał na nas.

Dlatego nie patrzcie na poprzednie błędy bracia i siostry bo TERAZ jest TERAZ !


Napisałem o sobie  co napisałem abyście się nie dołowali tylko radowali że Bóg jest tak miłosierny a zarazem twardy w dążeniu do celu a Jego celem było abyście byli kim jesteście TERAZ !

Ezdrasz podobnie jak my uważał się za niegodnego :

2 Ezdrasza
Rozdział 8:
(47)  Brakuje ci wiele, abyś mógł miłować stworzenie moje bardziej niż ja je miłuję. Ale ty często porównujesz się do niesprawiedliwych. Nigdy tego nie rób.
(48) Ale nawet i w tym będziesz wartościowy przed Najwyższym.
(49) Ponieważ się uniżyłeś tak, jak się należy i nie postawiłeś siebie w chwale między sprawiedliwymi, aby otrzymać większą chwałę.



Przestrzegamy Przykazań a Bóg zna nasze serca co w nich myślimy i wie On że nie próbujemy Go oszukać tylko szczerze miłujemy i robimy wszystko aby był z nas zadowolony.


Kto tak robi w tym świecie ?! Prawie każdy myśli o własnych czterech literach aby mu było dobrze a cóż dopiero aby podobać się Bogu !


Ezdrasz został wzięty do nieba za życia choć nawet nie przeczuwał tego i nie raz myślał w swym sercu że jest niegodny UNIŻAJĄC się w ten sposób.


Teraz rozumiecie że takie rozterki tylko świadczą o tym że jesteśmy kim jesteśmy  ?


Nadszedł czas abyśmy to zaakceptowali ponieważ to jest Boże postanowienie a Ojciec WIE że się tym nie chełpimy TYLKO z pokorą , drżeniem w duszy i wielką  BOJAŹNIĄ to przyjmujemy !!!




Teraz przeczytajmy jeszcze raz te Słowa Boże z modlitwą :

2 Ezdrasza
Rozdział 2:
(34) Dlatego mówię do was o narodach, które słyszą i rozumieją: "Oczekujcie pasterza waszego, On da wam odpoczynek wieczny, ponieważ On  jest tym, który przyjdzie na zakończenie wieku, który jest już w zasięgu ręki.
(35) Bądźcie gotowi ku zapłacie królestwa: bo wieczne światło będzie świeciło na was przez wieczność.
(36) Uciekajcie przed cieniem tego wieku: odbierzcie radość swej chwały, oświadczam publicznie mego Zbawiciela jako świadka.
(37) Otrzymajcie dar, który Pan wam powierzył i weselcie się dziękując temu, który was powołał do królestwa niebiańskiego.


Wieczne światło jest w niebie i mowa tutaj wyraźnie o Królestwie Niebios do którego powołał nas sam Bóg Wszechmogący za co Mu codziennie każdy z nas w modlitwie dziękuję !

Nie jest tak że dziękujemy Ojcu w naszych modlitwach za to że dał nam to zrozumienie i jesteśmy radośni podczas naszych rozmów z Ojcem ?


Bóg dał swego Syna jako świadka że nie kłamię i to jest prawdziwe postanowienie które zostanie wykonane bez żadnych wątpliwości !


Bóg i Syn świadczą RAZEM że zostaniemy wzięci do Królestwa Niebios !



Taka jest Prawda z Biblii bracia i siostry.


Miałem napisać o tym artykuł lecz przypomniałem sobie że już pisałem o tym...


https://arzareth.home.blog/2021/02/21/zrodzeni-przez-boga/

Bądźcie pewni swego Boga !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

1st Wrzesień 2022, 20:18
Nie trzeba chyba pisać że dzisiejszy artykuł Henryka ucieszył każdego z NAS !

Dwa małe fragmenty :

"Bóg zmusił szatana do opublikowania tego planu. Powód jest oczywisty. Bóg także opublikował swoje niezwykłe plany w Biblii.  Ta gra jest więc otwarta. Znamy już plany Boga i szatana."

Ja już nie mam z tym problemu rozdwojenia ponieważ sprawa jest prosta !

Znamy plany Boga bo On je uczynił  jawnymi i dlatego też znamy plany diabła.

Podłoże pod trzecią wojnę światową jest już GOTOWE !


A teraz pomyślcie sobie że gdy ten plan szatana zacznie się realizować pełną parą i żydowski twór w ziemi izraelskiej zostanie zaatakowany to ludzie zwrócą WIĘKSZĄ uwagę na ten plan trzeciej wojny światowej i JEGO TREŚĆ...

Szatanowi pozostanie JEDYNIE zwiększyć cenzurę ale w dobie Internetu nie jest to możliwe aby całkowicie zakryć prawdę . A Bóg czuwa JEDNOCZEŚNIE nad poprawnym przebiegiem swojego planu...


Czeka nas myślę bardzo ciekawa jesień gdy wydarzenia nabiorą rozpędu a my mając ochronę Boga Ojca naszego będziemy z ufnością czuwać i czekać na ....ZBAWIENIE !



Bóg nas stworzył jako swoje odbicie i lepiej tego bym nie ujął :

"Jesteśmy najpiękniejszą rasą ludzką, która posiada wiele odcieni skóry, wiele różnych barw oczu oraz włosów. Słowianki są najpiękniejszymi kobietami na ziemi.
Jesteśmy także najbardziej inteligentni, najzdolniejsi, najbardziej kreatywni na całej ziemi. Władze to przed nami ukrywają. Einstein niczego nie odkrył i jest dowodem, że inni tego także nie potrafią. Gdyby nie ciągłe ataki szatana i jego nasienia węża, bylibyśmy zawsze na szczycie tego świata."



Zawsze będziemy lepsi we wszystkim od nich ponieważ Bóg stworzył człowieka aby królował na ziemi i co najważniejsze Bóg człowieka uczynił na swój obraz i podobieństwo !


Nasienie węża jest na obraz diabła a my na obraz Boży .


I tak nasienie węża samo sobie oraz swemu ojcu szatanowi wystawia świadectwo że ZAZDROSZCZĄ nam naszej ....boskiej natury!


Ta zazdrość o nasze cechy czyniące z nas najszlachetniejszą rasę na ziemi  wzbudza w nasieniu węża  nienawiść.

To pokazuje że sami oni się przyznają do tego że są niewypałem tak jak ich ojciec diabeł ponieważ nienawidzą nas za to   KIM jesteśmy – ludźmi na podobieństwo Boga stworzonymi mającymi cechy Jego charakteru jako potomstwo Boże !

My im nie zazdrościmy NICZEGO a oni nam tak !  Razz  Razz  Razz  Razz  lol!  lol!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Wrzesień 2022, 05:28
Nowy artykuł Fulforda utwierdził mnie w przekonaniu że Benjamin opisuje  realizację planu trzeciej wojny światowej w czasie rzeczywistym.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/09/benjamin-fulford-cos-wielkiego-nadchodzi-podczas-gdy-letni-impas-konczy-sie/

Tylko B.F. nie wspomina ani słowem o planie szatana i treści tego planu.


O Bogu też nic nie mówi.

A Biblia wyraźnie zapowiada obecne wydarzenia  i to w szczegółach.

Niemniej wiele możemy się z jego artykułów dowiedzieć a CZYTAJĄC Biblię i analizując proroctwa wywieść w pole się nie damy!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Wrzesień 2022, 07:29
Wzięcie może nastąpić każdego dnia i się nie domyślimy.  Nawet nie ma szans abyśmy przewidzieli dzień czy godzinę.

Nie ma też co czekać na koniec udręki tylko trzeba być gotowym cały czas bez względu na sytuację polityczną czy gospodarczą.

Równie dobrze sytuacja może się zmienić na lepszą do życia ... Nie wiemy !


Mamy żyć tak jak Isus nam powiedział abyśmy nie zamartwiali się jutrem jak reszta  i wielkich planów  nie czynili.


To nie jest nasz świat.


Czyli jesteśmy cały czas gotowi żyjąc posłuszni Przykazaniom i ufając Ojcu całkowicie.


Czuwamy i będziemy gotowi bo nie zboczymy z wąskiej drogi !

Izajasza 56:

(1) Tak mówi Pan: Przestrzegajcie prawa i kierujcie się sprawiedliwością, gdyż bliskie jest nadejście mojego zbawienia i objawienie się mojej sprawiedliwości.

(2) Szczęśliwy człowiek, który to czyni, i syn człowieczy, który się tego trzyma, który przestrzega sabatu, nie bezczeszcząc go, i który strzeże swojej ręki, aby nie czyniła nic złego.


Musimy się starać każdego dnia bo zbawienie wymaga wysiłku...

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

8th Wrzesień 2022, 18:24
Ktoś napisał do Henryka że wojna ma Ukrainie to pic.

Niestety na Wschodzie tworu pod nazwą "Ukraina" od początku tej wojny giną nasi bracia Słowianie!


Jak każda wojna NIEludzkich  wrogów Boga tak i ta wymierzona jest w Słowian prawdziwy Izrael .

Na Wschodzie nie mieszkają potomkowie tych co zabijali naszych przodków 70 lat temu! Moich pradziadków zarżneli Ukraińcy a babcia jako dziecko cudem uciekła  . Dzieci i wnuki  tych morderców mieszkają sobie teraz na ZACHODZIE Ukrainy i bezczelnie się chlubią swoją historią morderców Lachów! Nigdy nie przeprosili za grzechy swoich ojców i dalek nienawidzą Słowian jak na nasienie węża przystało.

To z Zachodu przyjeżdżają ci banderowcy do Polski a nie Rosjanie że Wschodu.

Czy zatem taki PICEM jest wojna w której giną nasi bracia i siostry z Rusi ?!

Radzę ważyć słowa i pomyśleć trochę...

Prawdą jest że Putin mógłby tą wojnę zakończyć szybko i ograniczyć niemal do zera ofiary bomb na Wschodzie ale PO CO ?

Niech Słowianie giną,  niech wojna trwa jak najdłużej aby był pretekst do zalewania wrogimi ludami Słowian w Polsce.

Tymczasem propaganda na Zachodzie mówi jaki to Putin i Rosja są straszni a propaganda na Wschodzie mówi że Putin się nie śpieszy aby OCALIĆ jak najwięcej Rosjan na Wschodzie!


Slyszycie to ?


Putin król może i anielski zbuntowany przeciwko Bogu miałby kochać Słowian i ich ratować ?!


Putin może i nienawidzi orła rzymskiego ALE to nie czyni go automatycznie przyjacielem Boga i Jego ludu.



Reasumując "wojna na Ukrainie" jest kłamstwem medialnym ale RZEŹ Słowian na Wschodzie i udręka Słowian na Zachodzie jest FAKTEM.


Tak trzeba było napisać a nie nieodpowiedzialnie rzucać słowa że to WSZYSTKO PIC.


Ciała naszych braci i sióstr Rosjan porozrywanych przez bomby zarówno Putina jak i Zachodniego reżimu są PRAWDZIWE a nie wymyślone w TV jak PRZYCZYNY  tej wojny.


Orzeł rzymski zostanie zniszczony przez nowych króli i Bestie ale to nie czyni ICH naszymi przyjaciółmi...


A Słowianie giną co dzień czy to od bomb,  powikłań po szczepieniach  , na raka , wszechobecnych szkodliwych fal itd i tak będzie dopóki Bóg na sąd ich na pustynię nie weźmie.


Weźmy pod uwagę że są oni w większości bałwochwalcami  , szatan to wykorzystuje a oni giną .


Bóg zna serce każdego i wyznaczył też czas życia każdemu człowiekowi aby mógł zostać w ten sposób zbadany.


Nie usprawiedliwia to w żaden sposób szatana ALE my miejmy zaufanie do Boga.


Nasz Ojciec wie co robi a my Mu w kwestii mądrości nawet do pięt nie dorastamy!


Pamiętajmy też że pasterze wyznaczeni do nadzoru Izraela w niewoli zabijają więcej owiec niż nakazał im Bóg !

https://arzareth.home.blog/2020/10/25/bardzo-bliski-czas-zakonczenia-wyznaczonej-przez-boga-niewoli-izraela/



Henryk dziś wychwalił oraz uświecił Imię naszego Ojca którego my musimy słuchać oraz ufać bezgranicznie!

http://zbawienie.com/szalenstwa-religii.htm



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Październik 2022, 13:02
Chce napisać że dzisiejszy niespodziewany artykuł Henryka bardzo mnie uradował i podbudował.

Naprawdę prawdziwe podsumowanie na temat nieudolnej władzy i rządów szatana...

Stracił władzę bo się do niej nie nadaje i to widać już  obecnie w pełnej krasie!

Nie ma już żadnych wątpliwości że na władzę nie zasługuję , nie jest jej GODNY.

Temu panu Twisted Evil  king   już dziękujemy Exclamation  Exclamation  Exclamation


http://zbawienie.com/upadek-Wielkiej-Nierzadnicy.htm



Od początku Covid-19 obserwowaliśmy stopniowy sprzeciw wobec władzy szatana oraz jego rządów w niemal każdym kraju na świecie!


Ilość zrozumienia przez nas proroctw Bożych przez ten czas też stale wzrastała wprost proporcjonalnie do ich WYPEŁNIANIA!


Bóg działa i Jego wola się wykonuje CAŁY CZAS!

Jana Rozdział 5:

(17) A Isus odpowiedział im: Mój Ojciec aż dotąd działa i Ja działam.

------

Jedynie Bóg jest GODZIEN władzy absolutnej oraz czci od wszystkich stworzeń !

(11) Godzien jesteś, Panie i Boże nasz, przyjąć chwałę i cześć, i moc, ponieważ Ty stworzyłeś wszystko, i z woli twojej zostało stworzone, i zaistniało.
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Październik 2022, 18:26
Też słyszałem że rządy niby robią churagany,  tajfuny itd.

Zapewne by chcieli !

To że mogą wywoływać chemiczne deszcze , tworzyć chmury z chemtrails  to jest prawda ale że mają władzę nad WIATREM w to nigdy im nie uwierzę.



Wiatry wieją z bram niebios w firmamencie jak mówi nam Biblia w opisach Henocha a Objawienie nam daje jasną odpowiedź kto jest odpowiedzialny za wiatry.


Objawienie Rozdział 7:

(1) Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo.


Władze nad wiatrem ma Bóg i to nam potwierdza Biblia w dużej ilości fragmentów.

Zatrute deszcze , niebo i słońce przysłonięte smugami jak najbardziej ale władza nad wiatrem ?

Chcieliby ale nie są.... wszechmogący jak Bóg Wszechmogący!



   

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

7th Październik 2022, 21:32
Jeszcze jedna kwestia chyba nie poruszana od tej strony...

Znamy to proroctwo na pamięć!

Objawienie 17:
(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.
(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją Bestii.
(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów - ci, którzy są z Nim, to powołani, wybrani i wierni.
(15) I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się Nierządnica, to ludy i tłumy, i narody, i języki.
(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestię, ci znienawidzą Nierządnicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską Bestii, aż wypełnią się wyroki Boże.
(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.


Jak wiemy Bóg natchnął serca nowych króli i Bestii aby ci wykonali Jego wolę zniszczenia Wielkiej Nierządnicy.


To już się zaczęło ale Bestii NIE DANO jeszcze walczyć przeciwko wyznawcą Boga i Isusa i ich zabijać.


To kolejny dowód OCHRONY Boga nad nami który NIE POZWOLI zrobić  krzywdy nikomu z nas!


Jesteśmy w ogromnej udręce tego świata z każdej strony także i duchowej  ALE przetrzymamy to !


Wszystko z potrzeb dla ciała mamy zagwarantowane od Boga a żadne 'nadwyżki tego świata' które nie są NIEZBĘDNE do przetrwania nam nie potrzebne! A wiemy że pieniądze można wydawać na bzdury i uciechy których my nie pragniemy.


Niech biadają ci którzy kochają ten świat i życie w nim , że bieda idzie  a my cierpliwie a jak będzie i trzeba to bardzo skromnie doczekamy do dnia naszego wzięcia do nieba.


Jak idą gorsze miesiące dla nas to ja się tym nie zgorszę bo to co NIEZBĘDNE nasz Ojciec nam da. Znam uczucie głodu i WIEM że go już nie doświadczę bo WIERZĘ Bogu naszemu we wszystkim.


Wiem że też ufacie Ojcu i mamony wasze serca nie pragną ani nie boicie się jej ....braku!


A tego właśnie się ludzie boją teraz najbardziej  że będą mniej zarabiać pieniędzy i nie starczy na przeżycie lecz my ufamy Bogu i nawet przy mniejszych zarobkach nie poczujemy się porzuconymi przez naszego Ojca !


(24) Nikt nie może służyć dwóm panom, gdyż albo jednego nienawidzić będzie, a drugiego miłować, albo jednego trzymać się będzie, a drugim będzie pogardzał. Nie możecie Bogu służyć i mamonie.
(25) Dlatego mówię wam: Nie martwcie się o życie swoje, co będziecie jedli albo o będziecie pili, ani o ciało swoje, czym się przyodziewać będziecie. Czyż życie nie jest czymś więcej niż pokarm, a ciało niż odzienie?
(26) Spójrzcie na ptaki na niebie, że nie sieją ani nie koszą, ani nie zbierają do stodół, a Ojciec wasz który jest w niebie żywi je; czyż wy nie jesteście bardziej wartościowi niż tamci?
(27) A któż z was, troszcząc się, może dodać do swego wzrostu jeden łokieć?
(28) A co do odzienia, dlaczego się troszczycie? Przypatrzcie się liliom polnym, jak rosną; nie pracują i nie przędą.
(29) A mówię wam: Nawet Salomon w całej chwale swojej nie był tak przyodziany, jak jedna z nich.
(30) Jeśli więc Bóg tak przyodziewa trawę polną, która dziś jest, a jutro będzie w piec wrzucona, czyż nie bardziej o was, o małowierni?
(31) Nie troszczcie się więc i nie mówcie: Co będziemy jeść? albo: Co będziemy pić? albo: Czym się będziemy przyodziewać?
(32) Bo tego wszystkiego poganie szukają; albowiem Ojciec wasz który jest w niebie wie, że tego wszystkiego potrzebujecie.
(33) Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.
(34) Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swoich trosk.



Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy...

Dobrej nocy bracia i siostry ! Sleep  Sleep  Sleep


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Październik 2022, 19:12
Właśnie przeczytałem.

https://www.zbawienie.com/powrot-Kennedyego-2.htm

Ależ to Henryku poukładałeś i mówisz prawdę... Bez pomocy Boga byś tego nigdy nie napisał!


Szatan tak zrealizował 'mordesrtwo' Kennedego by ten idealnie pasował na 'przywróconego' do życia!


W ten sposób szatan będzie się chelpił że może wskrzeszać jak Bóg a wiemy że lucyfer od zawsze CHCIAŁ być jak Wszechmogący.


Kennedy według mnie też pasuje do szatańskiego....mesjasza. I do tej pory jest zawsze miło wspominany przez ludzi i nie ma chyba na ziemi kogoś kto by kiedyś nie słyszał o 'morderstwie' Kennedego.


Bestia będzie miała również swego fałszywego proroka czyli drugie zwierzę.


Ten fałszywy prorok zajmie się stworzeniem nowej religii opartej o KULT jednostki w tym przypadku tego ostatniego króla anielskiego z głową śmiertelnie ranioną i raną wyleczoną.

To będzie największy grzech ogólnoświatowego bałwochwalstwa w dziejach ludzkości.



I największy test Boga na ZASŁUŻENIE sobie na dar życia!!!


Świetna robota Henryku !


Król tego świata jest wobec nas nagi i sam nam to w swych "Protokołach medrców Syjonu"
PRZYZNAJE , które TERAZ dopiero  są już całkowicie dla nas jasne.


https://zbawienie.forumotion.com/t396p25-protokoly-szatana-dla-nasienia-weza#22684


Kennedy jest kojarzony jako ten co walczył z syjonistami którzy go właśnie za to 'zamordowali'!


Zgadzam się z Henrykiem,  nie znamy nikogo który by pasował do opisu Bestii.


Dodam od siebie że Bestia według mnie powinna pochodzić właśnie z naszych czasów aby była ludziom bliska i by za nią poszli.


Starożytny władca choćby nie wiem jak sławny nie nadaje się do tego ponieważ nie jest kojarzony z obecnymi czasami i ich problemami...


Bestia musi być ludziom BLISKA a nie ODLEGŁA.
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Październik 2022, 17:48
Obejrzałem wczoraj jeden ciekawy film na temat wszechobecnej energii na ziemi co oznacza że Duch Boży jest wszechobecny i bez Niego nic nie ma prawa istnieć.

Mnie zainteresował właśnie fragment tłumaczenia filmu z angielskiego o ładunkach elektrycznych , które obalają całą TEORIE grawitacji.



Pierwsze kilka minut jest o Tesli i dobrze nam znanej też teorii zjednoczonej cywilizacjii lecz potem jest właśnie tłumaczenie tego filmu.Warto obejrzeć .


Geniusz naszego Boga jest NIEZMIERZONY i nie ma żadnych limitów dla Boga , który jest najpotężniejszym Twórcą i Wynalazcą a my nie mamy bladego pojęcia jak w ogóle działa nasza świat pod firmamentem !


Do sedna.

Sprawa jest ciekawa w jaki sposób człowiek może zostać uniesiony w powietrzu a nawet przetransportowany z jednego punktu do drugiego.

Ezechiel został mocą Ducha Bożego uniesiony do góry:

Ezechiela 11:

(1) I uniósł mnie duch, i zaprowadził mnie do wschodniej bramy przybytku Pana, zwróconej ku wschodowi. A oto u wejścia do tej bramy było dwudziestu pięciu mężów, wśród których zobaczyłem przywódców ludu: Jaazaniasza, syna Azzura, i Pelatiasza, syna Benajasza.


Ezechiel został uniesiony przez Ducha Bożego i przetransportowany do wschodniej bramy przybytku Boga w Jeruzalem.


Lecz dalej jest jeszcze ciekawiej:

(23) I uniosła się chwała Pana ze środka miasta, i zatrzymała się na górze, która jest na wschód od miasta.
(24) A duch uniósł mnie i zaprowadził w widzeniu, w duchu Bożym do Chaldei, do wygnańców; potem odeszło ode mnie widzenie, które miałem.
(25) I wypowiedziałem do wygnańców wszystkie słowa Pana, które mi objawił.


Duch uniósł Ezechiela i przetransportował go w widzeniu w Duchu Bożym do Chaldei czyli kilkaset kilometrów od Jeruzalem.


Gdy dotarli na miejsce "widzenie w Duchu Bożym" w którym został tam zaprowadzony "odeszło" od Ezechiela a on sam pozostał tam aby prorokować do wygnańców.


Niesamowity opis!


Ezechiel mówiąc współcześnie został mocą Bożą przetransportowany w powietrzu co jest możliwe bo żadna grawitacja nie istnieje. Prawdopodobnie Bóg towarzyszył Ezechielowi w obłoku swej chwały w którym przybył w niebiańskim pojeździe z cherubami. Nie wiemy czy Bóg był tam osobiście czy za pomocą swego Ducha jak w przypadku Mojżesza gdy w rozmawiał z nim w Namiocie podczas gdy słup obłoku był przed Namiotem. Raczej nie był osobiście bo Ezechiel by tego nie przeżył . Wspomnijcie co się działo gdy Bóg zstąpił na Synaj !



Duch Boży jest wszechobecny , dzięki niemu jest w ogóle MIEJSCE , PRZESTRZEŃ  na całe życie zarówno w niebie jak i na ziemi. Niektórzy nazywają Ducha Bożego eterem .


2 Henocha 66:
Jeśli spojrzysz w niebo, oto Pan jest tam; bo Pan stworzył niebo. Jeśli spojrzysz na ziemię, to Pan jest tam; ponieważ Pan założył ziemię i umieścił na niej wszystkie swoje stworzenia. Jeśli rozważasz głębiny oceanu i wszystko, co jest pod ziemią, wtedy Pan jest tam. Ponieważ Pan stworzył wszystko.
Nie kłaniajcie się niczemu, co jest uczynione przez człowieka, ani niczemu stworzonemu przez Boga, a więc nie popełniajcie odstępstwa przeciwko Panu wszelkiego stworzenia. Żaden rodzaj czynu nie jest ukryty przed obliczem Pana.
Chodźcie moi dzieci, w długiej cierpliwości, w łagodności, w uczciwości, w ucisku, w niedoli, w wierności, w prawdzie, w nadziei, w słabości, w szyderstwie, w atakach, w pokusie, w deprawacji.
Miłujcie się nawzajem, aż wyjdziecie z tego wieku cierpienia, abyście stali się spadkobiercami niekończącego się wieku.




A my nie wiemy nawet jak wytłumaczyć taką niezmierzoną MOC , którą posiada nasz Bóg i którą to mocą WSZYSTKO istnieje , zostało stworzone a Bóg jest w stanie zajrzeć do każdego najmniejszego atomu każdego stworzenia i widzi wszystko i wszystkich jednocześnie!


Teraz rozumiecie co oznacza że Bóg jest z nami , nas ochrania i mamy się nie bać ?!


Aggeusza 2:
(5) Zgodnie z obietnicą, którą wam dałem, gdy wychodziliście z Egiptu, mój duch jest stale wśród was, nie bójcie się!



Bóg widzi każdego z Was cały czas 24 godziny na dobę i nie jest to dla niego niemożliwe aby poświęcać swoją uwagę wszystkim JEDNOCZEŚNIE.


Rozdział  33:
Nie ma doradcy i nie ma następcy dla mojego stworzenia. Jestem Wieczny nie uczyniony rękami. Moja myśl jest niezmienna. Moja mądrość jest moim doradcą, a moje dzieło to moje słowo. Moje oczy patrzą na wszystkie rzeczy. Jeśli patrzę na wszystkie rzeczy, stoją spokojnie i drżą z przerażenia; ale gdybym odwrócił moje Oblicze, wszystkie rzeczy by zginęły.



Bez Bożego spojrzenia , Jego uwagi , wzroku , nadzoru WSZYSTKO by ZGINĘŁO!


Gdyby Bóg zabrał swego Ducha ze swojego stworzenia NIC by nie przetrwało. Wszystko istnieje tylko dzięki Bogu , który wszystko widzi i nie ma NIC ukrytego przed Jego wzrokiem.


Brak mi słów bo nie pojmuję takiej potęgi i niezmierzonej mocy !!!!


Rozważcie sobie to w sercach - Bóg nie miał początku jest WIECZNY -Zatrzymajcie się na chwilę i pomyślcie o tym !

WIECZNY , nie uczyniony przez nikogo , istniejący od zawsze !  Co czujecie gdy o tym myślicie ?



Aż boję się o tym dalej myśleć bo mój rozum nie jest w stanie tego pojąć a serce drży na myśl jaki jestem malutki wobec Bożej potęgi i mocy !



Nie mamy pojęcia  jak działa nawet PRZESTRZEŃ wokół nas , jesteśmy odcięci od naszej chwalebnej natury jako obrazu Bożego.


Tego wszystkiego będziemy się UCZYĆ już w  niebie!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Październik 2022, 13:06
Dość ciekawe informacje o Kaliguli jednym z cesarzy rzymskich.

https://imperiumromanum.pl/biografie/cesarz-kaligula/amp/


Jeśli wierzyć Swetoniuszowi...

Wzrost miał wysoki, cerę bardzo bladą, proporcje ciała niewłaściwe: nadmiernie cienką szyję i golenie, oczy i skronie wpadnięte, czoło szerokie i posępne, włosy rzadkie z łysiną pośrodku, poza tym na całym ciele porośnięty włosem. Dlatego gdy ktoś spojrzał na przechodzącego cesarza z góry lub w ogóle z jakiejkolwiek przyczyny wymienił wyraz „koza”, uchodziło to już za sprawę gardłową i powodowało zgubę. Twarzy z natury odrażającej i szpetnej naumyślnie jeszcze dzikszy nadawał wyraz, układając przed zwierciadłem we wszelkie grymasy budzące grozę i obawę. Nie był zdrowy ani fizycznie, ani umysłowo.

– Swetoniusz, Kaligula, 50


Pod koniec 37 roku n.e., będąc świadkiem ślubu Pizona i Orestylli, Kaligula upodobał sobie pannę młodą i zabrał ją podczas ceremonii, jako swoją żonę. Równie nagle ją porzucił. Kaligula był powszechnie oskarżany o rozwiązłość, m.in. Swetoniusz podaje, że odbywał kazirodcze stosunki seksualne ze wszystkimi swoimi siostrami (także na publicznych ucztach).


Zdaniem źródeł antycznych, o dewiacjach psychicznych cesarza przekonują relacje z przebiegu całodziennych uczt, podczas których lała się krew ofiarnych flamingów, a bohater wystawianego wówczas melodramatu Laureolus pluł krwią na scenie. Kaligula należał do największych erotomanów swoich czasów. Nadużywał swojej znacznej władzy, by zaspokajać żądze seksualne, i jednocześnie dawał upust zamiłowaniu do ośmieszania innych, bez względu na ich pozycję, zasługi czy wiedzę.

Kaligula chciał też być czczony jako bóstwo i dlatego miał zamiar postawić swój posąg w świątyni w Jerozolimie. Powstrzymała go od tego dopiero groźba Żydów, że jeśli na to się poważy, wzniecą powstanie.


Dziewiątego dnia przed kalendami lutego koło godziny siódmej namyślał się właśnie Kaligula, czyby nie wstać i nie wybrać się na śniadanie. Lecz czuł się jeszcze ociężały po wczorajszym posiłku. Dopiero ulegając namowom przyjaciół wyszedł. Tymczasem w krytej galerii, przez którą należało przejść, przygotowywały się do występu pacholęta znakomitych rodów, sprowadzone z Azji na popisy sceniczne. Kaligula przystanął, aby im się przyjrzeć i dodać odwagi. Gdyby kierownik trupy nie powiedział, że czuje się zziębnięty, Kaligula z pewnością zawróciłby i kazał im zaraz urządzić przedstawienie. Co się dalej stało, dwojako jest podawane. Jedni twierdzą, że gdy cesarz rozmawiał z chłopcami, Cherea z tyłu w kark ugodził go śmiertelnie mieczem, wołając: „bij”, następnie Korneliusz Sabinus, drugi ze spiskowców, trybun, z drugiej strony przebił mu pierś. Inni znowu podają, że najpierw wtajemniczeni centurionowie usunęli tłum, potem Sabinus zwyczajem wojskowym przystąpił do cesarza po hasło, a gdy Gajus odpowiedział „Jowisz”, w tej chwili Cherea zakrzyknął: „Niech się dzieje pomsta!”, i rozpłatał mu szczękę, gdy Kaligula usiłował spojrzeć wstecz. Leżąc już cały w skurczach, wołał, „że jeszcze żyje”. Reszta spiskowców dobiła go trzydziestoma ciosami. Mianowicie hasło wszystkich brzmiało: „Powtórz”. Niektórzy wbili żelazo nawet w organy męskie. Na pierwszy odgłos walki zbiegli się na pomoc tragarze lektyki z drągami oraz przyboczna gwardia germańska i położyli trupem niektórych spośród morderców, nawet kilku nie wtajemniczonych senatorów.

– Swetoniusz, Kaligula, 58

-----
Przejawiał wszelkie cechy upadłego anioła jak niezwykła rozwiazłość i uprawianie sexu z kobietami na potęgę.


Coś jest z nimi nie tak gdy przebywają w ciele fizycznym na ziemi i jak przyjrzymy się nawet ich popiersią czy posągom to nie są oni po prostu...LUDZCY.


Kaligula chciał też swój posąg postawić w Jeruzalem lecz do tego nie doszło,  najwyraźniej Bóg nie wydał zgody na to a niedługo potem zburzył świątynię rekoma Tytusa.


Oni mają obsesję na punkcie świętego miejsca w świętym mieście Boga. Epifanes postawił tam posąg , Kaligula również tego pragnął.


Oni tego pragną aż do dnia dzisiejszego!


Do tej pory byli skutecznie hamowani przez Watykan , który ich kontrolował...


Tak więc Bestii czyli królowi anielskiemu z wygojoną raną głowy DANE będzie  postawić tam swój posąg aby Bóg wypróbował w ten sposób wszystkich mieszkańców ziemi.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Listopad 2022, 13:31
Zastanowiłem się nad słowem "Objawienie" co tłumaczy się z "Apokalipsa".


Apokalipsa oznacza  objawienie , ujawnienie.



Słowo "objawienie" zostało tak potężnie skażone przez szatana że każdemu kojarzy się z religijnym bełkotem . Objawienia maryjne itd. Setki objawień podczas gdy liczy się tylko objawienie od Boga czy Isusa bądź autentycznych proroków Bożych.


Lecz Apokalipsa tłumaczy się też na "ujawnienie" i to słowo nie zostało skażone szatańskimi religiami chrześcijańskimi.


Objawienie Jana czyli Apokalipsa Jana jest dobrym przykładem.


To nawet nie jest ujawnienie Jana który tylko je spisał . To jest ujawnienie samego Syna Bożego , które dostał od Boga!

Objawienie Isusa
Rozdział 1:

(1) Objawienie Isusa Chrystusa, które dał mu Bóg, aby ukazać sługom swoim to, co ma się stać wkrótce; to też wyjawił On za pośrednictwem zesłanego anioła swojego słudze swemu Janowi,


Najpierw Bóg przekazał ujawnienie Isusowi.


Następnie to Isus UJAWNIA Janowi za pośrednictwem swego anioła co ma się stać wkrótce.

Isus ma swoich aniołów !!! Człowiek dowodzi anielskimi zastępami - Syn Człowieczy Isus - Syn Boga Wszechmogącego Stwórcy wszystkiego !



Jak by brzmiało jakby nazwać księgę tak jak się nazywa naprawdę ?


Objawienie Isusa Chrystusa a nie Jana!


Albo – Ujawnienie Isusa Chrystusa !


Ludzie by pytali , "zaraz  jakie ujawnienie , CZEGO ujawnienie i to Syna Bożego ?!"


Ujawnienie Isusa Chrystusa planów Boga , które przekazał Janowi aby ten je spisał dla NAS – sług Bożych !


Tak szatan manipuluje nawet nazwami ksiąg oraz zanieczyszczają oni nawet  słowa stąd słowo "objawienie" kojarzy nam się odruchowo z religijną bzdurą.



I najważniejsze - Objawienie jest dla sług Bożych aby WIEDZIELI co ma się stać.


Dlatego nikt Objawienie nie rozumie poza prawdziwymi sługami Boga.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Listopad 2022, 21:48
Ja wierzę i wielokrotnie prosiłem Ojca by ma służba nie była na marne i żebym przeżywał pewne doświadczenia aby Wam pomóc.

Wielokrotnie to zdawało sprawę ale dziś doszło do momentu gdy  doświadczenie wymaga głębszego zastanowienia.

Najpierw post a potem zobaczę czy dam radę to wyrazić.

Mateusza 9:

(1) Wszedł do łodzi, przeprawił się na drugi brzeg i przybył do swego miasta.

(2) I przynieśli mu chorego na paraliż, leżącego na łożu. A gdy Isus ujrzał wiarę ich, rzekł do sparaliżowanego: Ufaj synu, odpuszczone są grzechy twoje.

(3) Ale niektórzy z uczonych Piśmie pomyśleli sobie: Ten bluźni.

(4) Ale Isus znając ich myśli, rzekł: Dlaczego myślicie źle w sercach swoich?

(5) Co jest łatwiejsze, czy powiedzieć: Odpuszczone są grzechy twoje, czy powiedzieć: Wstań i chodź?

(6) Lecz abyście wiedzieli, że Syn Człowieczy ma moc na ziemi odpuszczać grzechy - rzekł do sparaliżowanego: Wstań, weź łoże swoje i idź do domu swego!

(7) Powstał więc i odszedł do domu swego.

(Cool A kiedy tłumy to ujrzały, dziwiły się i wielbiły Boga, który dał ludziom taką moc.

(9) Odchodząc stamtąd ujrzał Isus człowieka siedzącego przy cle, imieniem Mateusz, i rzekł do niego: Pójdź za mną. A on wstał i poszedł za nim.

(10) A gdy Isus siedział w domu za stołem, wielu celników i grzeszników przyszło, i przysiedli się do Isusa i do uczni jego.

(11) Widząc to faryzeusze mówili do jego uczniów: Dlaczego Nauczyciel wasz jada z celnikami i grzesznikami?

(12) A Isus to usłyszawszy rzekł: Nie potrzebują zdrowi lekarza, lecz ci, co się źle mają.

(13) Idźcie i nauczcie się, co to znaczy: Miłosierdzia chcę, a nie ofiary. Nie przyszedłem bowiem wzywać sprawiedliwych, lecz grzeszników.


Odpowiedzieliśmy na wezwanie Syna Bożego Króla Isusa Chrystusa.

To jest fakt ale CO dalej.

Jako grzesznicy przeżywaliśmy wiele doświadczeń,  one nam pokazały jakie wybory doświadczyliśmy i dokonaliśmy w  następstwie tych doświadczeń.

Wielu poległo...

Lecz przed nami nowe wybory!

Żyjemy krótko na tym świecie.

Ja żyje 36 lat i wielokrotnie jak zamykałem i ZAMYKAM oczy to czuje wyrzuty sumienia..


Mamy sumienia.

To ten głos nas  motywuje i mówi że źle robimy.

Nasze sumienia zapewnią nam zbawienie , jak będziemy ich słuchać.

Nasienie węża nie ma sumienia i część z nich dopiero odczuje bojaźni Boga gdy poczuje zagrożenie i strach gdy plagi Boże zaczną się wypełniać.

To będzie MAŁO z nich,  BARDZO mało.


My co dzień mamy ten GŁOS Boga w swym umyśle czyli sumienie.

Słuchajmy go gdy mamy czas bo czas może nas zaskoczyć.

Nie myślcie sobie że je uważam że mam zbawienie w kieszeni. Wcale tak nie myślę.

Jestem jedynie sługą Bożym któremu DANO szanse!


Nie jestem też słaby lecz mam szacunek dla Bożych prób...

Ciągle ich doświadczam tak jak i Wy!!

Nic ja Wam  nie obiecuję,  słuchajcie Boga a to Ojciec  wam obiecuję zbawienie nie ja !.

Wsłuchacie się w Ojca swego w modlitwie.

Ostatnio dużo rzeczy spada na mnie,  póki co nie wymaga to ode mnie złamania Przykazań ale do TEGO to dąży. Lecz szatan robi to nieudolnie i ja nie poddam się.

Chce powiedzieć że jesteśmy atakowani i grzesznikami byliśmy gdy Isus nas wezwał lecz wkroczyliśmy na WĄSKĄ drogę.

Wielu z nas nią podąża od lat.

I tak trzymajcie bracia i siostry - słuchajcie słów naszego Króla Isusa Chrystusa.

----

Wracam do początku posta.


Po pierwsze Przykazania bracia i siostry a reszta od Was zależy i Ojca do którego się módlcie.


Isus powiedział że " WOLNO w Sabat dobrze czynić".



To Henryk jest slugą wiernym i roztropnym bo to JEDEN sluga i ja się do tego nie kwalifikuje.

Doszło to do mnie kilka dni temu za sprawą Boga.

Jestem człowiekiem mającym częste wyrzuty sumienie któremu dano rozumieć więcej.

Jestem jak Wy tylko mnie od dzieciństwa Bóg szkolił...

Siedmiolatek czytał Biblię!!!

I ją rozumiał...

Ale to Henryk jest sługą wiernym i roztropnym.

Specjalnie mu tego nie pisałem aby zrozumiał że to o nim.

To o Tobie bracie choć wiem że religii nie stworzysz!

Bożym sługą jesteś i tak ci napisałem w pierwszym mailu jaki napisalelem.

I tak pisze dalej bracie i sługo Ojca naszego.

Jesteś sługą Bożym jak  Mojżesz !!!

Niewielu wysłucha Bożego posłuszeństwa.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

27th Listopad 2022, 17:29
Muszę napisać krótkie wyjaśnienie.

Wszystko ze mną ok tylko miałem spore problemy przez ostatnie trzy dni.

Nie zwatpiłem w siebie ani tym bardziej w Boga.


Mam moralniaka bo przesadziłem z alkoholem przez trzy dni z rzędu.


Nie łamałem Przykazań lecz zaniedbałem Was...

Moje problemy były wynikiem ataków na moją żonę które ma już ona od ponad miesiąca aż doszło do tego że sie osłabiałem wódką bez opamiętania przez ostatnie dni z tego powodu...


Tak więc wszystko jest ze mną ok !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Grudzień 2022, 10:48
Message reputation : 100% (1 vote)
Pobieżnie rzuciłem okiem na stronę którą znalazł Henryk.

To cały kult szatański z agendą.

Nie dziwne że Musk usunął ich logo z Tweetera!

https://www.rael.org/pl/


Otóż Biblia potwierdza nam szatańskie imię Gada Rael.


1 Henocha 69:

6 Imię trzeciego jest Gadrael. Ten pokazał wszelkie śmiertelne ciosy synom ludzkim. On zwiódł Ewę i pokazał ludziom oręż śmierci: tarcze, pancerze i miecz do zabijania i wszelki śmiertelny oręż ludzi.

7 To z jego poduszczenia to wszystko przyszło na mieszkańców ziemi od owego czasu aż na wieki wieków.


Czyli mamy dowód z Biblii że kult Rael to szatański wymysł i w dodatku imię samego węża zatem ta strona internetowa ma sygnature , autoryzację i podpis samego szatana w postaci jego imienia!


Dlatego Musk ocenzurował to logo !


Tyle trudu sobie zadali by uzasadnić zwodniczo ludziom wzięcie do nieba.

Cała narracja ziemi kuli z całą propagandą jak filmy , książki itd.



Pomyślcie ile czasu i nakładów w to włożono ale i tak wszystko na nic bo Bóg prawdę ujawni a już kwestią danej osoby będzie czy uwierzy Bogu , Synowi , aniołom ogłaszającym wolę Bożą oraz dwóm prorokom Boga  czy Bestii i jej fałszywemu prorokowi...


Wszystko nie ma sensu jeżeli się Biblii pod uwagę nie bierze bo tylko wtedy wyłania się prosty obraz walki szatana przeciwko Bogu i ludziom od samego początku buntu Gadraela -  przeciwnika Boga .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Grudzień 2022, 10:24
Takie to nasienie węża jest na każdym wyższym stanowisku w Polsce.


https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/12/chluba-uniwersytetu-warszawskiego-prof-m-sroda-mozna-miec-tylko-nadzieje-ze-gawiedz-niezaszczepiona-wymrze-rychlo/


Magdalena Środa to profesor nauczająca etyki na Uniwersytecie Warszawskim.  Znana jest m.in. z głoszenia haseł tolerancji, równouprawnienia i poszanowania praw zwierząt. W 2005 roku została nawet odznaczona tytułem „Zasłużona dla tolerancji” przez Fundację Ekumeniczną „Tolerancja”. Pani Profesor toleruje osoby o różnej orientacji seksualnej i różnym kolorze skóry. Nie toleruje jednak katolików (czemu daje wyraz w niemal każdej wypowiedzi) i – jak się okazuje – osób niezaszczepionych przeciwko Covid-19.

szczecinskie24.pl/prof-magdalena-sroda-mozna-miec-tylko-nadzieje-ze-gawiedz-niezaszczepiona-wymrze-rychlo/

Według chazarskich doktryn ludzie decydujący o swoim zdrowiu nie są godni aby żyć…

Czymże jest Uniwersytet Warszawski skoro tacy ludzie jak prof. Środa tam nauczają? Czymże jest wykształcenie?

Byle babcia ze wsi ma nieporównywalnie wyższe morale od kadry akademickiej.

Środa nie jest skazą na dobrym wizerunku uniwersytetu, ale taka jest moralność wszystkich uniwersytetów, które obecnie są kuźniami ideologii przeciwnych Jezusowi.

Mimo, że wirusa nie widać i nie słychać, nacisk na szczepienia rośnie. Oczywiście ten nacisk  wypływa głównie z chazarskich grup nienawidzących rodowitych narodów, gdyż nienawidzą każdego narodu, który ich ugościł.Obsadzili swoimi ludźmi teatry, uniwersytety, urzędy, wojsko, policję i wszystkie religie. To jest ich kultura, ich system, ich Babilon.

------

Rzadko się zgadzam z "Klubem" lecz w tym przypadku jest to prawda , to ICH kultura , ICH Babilon.


Ich czyli nasienia węża wielbiącego szatana i choć całą winę zrzuca się na Chazarów to my wiemy że Bestia wcale nie wyznaje NASZYCH zasad tylko te same 'morale' nasienia węża i Gadraela.


Przypomina mi się "Rok 1984" Orwella w którym to klasa służąca elitom  była bardziej narażona na terror niż klasa  najniższa i pogardzana nazywana Proletariatem.


Teraz też ci co idą 'wyżej' w społeczeństwie muszą się bardziej liczyć ze swoimi słowami i poglądami  oraz  wymaga się od nich tolerancji dla najdzikszych haseł nasienia węża a ostatnio zaszczepienia Divoc.


Służenie systemowi szatana ma swoją cenę.


Ja jak byłem dzieciakiem chciałem studiować historię i iść na takie studia. Dobrze że nie poszedłem bo teraz byłbym głupszy niż jestem!


Jestem robotnikiem  czyli pogardzanym przez władze na nizinach społecznych a kiedyś określano mnie jako margines społeczny.


I dobrze ja wysiadam i dziękuję za takie społeczeństwo po cichu zgadzające się z nasieniem węża i doktrynami szatana.


Dostałem od Boga szanse i zaproszenie do domu Bożego czyli społeczności z Ojcem i Synem i tego  się trzymam a nie durnych społecznych norm czyli poglądów nasienia węża pchanych do głów przez całą aparaturę tego świata.


Wy też jesteście na pewno szczęśliwi że wkroczyliście na wąską drogę i nie jesteście częścią tego świata!


Chwała Bogu naszemu za wszelkie błogosławieństwa jakie nam woświadczył i wyświadcza nadal!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

13th Grudzień 2022, 19:40
Nic się dziś wartego uwagi nie wydarzyło a ja trafiłem na ciekawy artykuł zawierający opracowanie Dr Leszka Skonka na temat Stanu Wojennego.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/12/gorzka-prawda-o-genezie-solidarnosci-stanie-wojennym-krk-i-konsekwencjach-przejecia-wladzy-3/

Po 36 latach od sierpniowych buntów pracowniczych i wprowadzenia stanu wojennego elementarna  uczciwość obywatelska i zwykła ludzka przyzwoitość nakazują mówienia  ludziom prawdy o tamtych wydarzeniach, choć  może ona być niewygodna, wstydliwa  i bolesna dla wielu dawnych i obecnych działaczy „Solidarności, oraz ówczesnego kierownictwa  PZPR.

Nawet faktycznie  doznane krzywdy i cierpienia rozczarowanych i oszukanych działaczy Solidarności, nie usprawiedliwiają przemilczanie i fałszowanie prawdy, w imię rzekomo wyższych celów. Nie ma wyższych celów, niż mówienie Narodowi, nawet najgorszej prawdy, ale prawdy; bo oni ją tworzyli.

Prawdy, nawet gorzkiej  domagają się dziś szczerze i autentycznie ludzie zatroskani  o dalsze losy kraju, o jego  przyszłość , a przede wszystkim oczekują tego młode  i nowe postsolidarnościowe i postpezetperowskie pokolenia. Ponieważ upłynęło już 36 lat od tamtych wydarzeń i wiele faktów zatarło się w ludzkiej pamięci dlatego przypomnijmy  niektóre ważniejsze, skrzętnie zamazywane lub przeinaczane fakty.

W zasadzie w tamtych latach (1980 – 1981) SB nadzorowała cały czas i  wpływała na kształtowanie postaw odradzającego się obywatelskiego społeczeństwa i rodzącego się nowego ruchu związkowego, a  jeszcze silniej stało się to po   zakończeniu strajków sierpniowych w 1980 r.  Od  samego początku, SB , centralne kierownictwo PZPR, Kościół nasyłały do kierownictwa NSZZ  swoich agentów, różne gangi przestępcze, wszelkiej maści szumowinę, karierowiczów,  zwykłych bandytów i łobuzów. Sprzyjała temu  naiwność, łatwowierność, nieświadomość, niewiedza, lenistwo myślowe otumanionych przez KOR ,  Kościół i inne  wrogie siły antynarodowe,  które wykorzystały instrumentalnie ludzi pracy,  pchnęli ich do walki o obalenie istniejących  rządów  i zagarnięcia dla siebie władzy i wpływów. W tym celu opanowali kierownictwo Związku „Solidarność i przekształcili je  w partię polityczną, na modłę bolszewicka ,nazwaną – enigmatycznie „ruchem społecznym”. Usunęli z Solidarności” aktywnych i zaangażowanych działaczy związkowych, a na ich miejsce wprowadzili karierowiczów, serwilistów, ludzi bezideowych, oszustów, działaczy  sprzedajnych, nijakich, obiecując im uczestnictwo w przyszłości w sprawowaniu władzy i korzyściach z niej wypływających. Zaczęli też systematycznie dezorganizować życie kraju, a szczególnie jego gospodarkę, administrację, stosunki społeczne i nie pozwalali  na poprawę sytuacji gospodarczej, w tym żywnościowej. Ówczesny premier gen. Wojciech Jaruzelski prosił  tylko  o 90 spokojnych, bez strajkowych dni, by można było doraźnie poprawić sytuację gospodarczą i żywnościową w kraju.
 Przez 16 miesięcy istnienia „Solidarności” nie było ani jednego bez strajkowego dnia.

Ówczesne kierownictwo „Solidarności  nakazywało zakładom strajkować z byle jakiej przyczyny, a nawet bez powodu. Wreszcie zmęczona walką narzuconą przez Solidarność ekipa PZPR zgodziła się na podzielenie władzą, ale ludzie  faktycznie kierujący „Solidarnością” żądali wówczas zbyt wiele,  zaś PZPR dawała zbyt mało. Toteż  4 grudnia 1981 r. w Radomiu, Krajowa Komisja  Koordynacyjna ”Koro-Solidarności” postanowiła, że przejmie rządy  w Polsce 17 grudnia 1981 roku ogłaszając  strajk generalny, powszechny, który sparaliżuje totalnie działanie państwa, wszystkie sfery życie kraju.

To właśnie w Radomiu zapadła ostateczna decyzja  w  kierownictwie Solidarności do podjęcia walki  rozstrzygającej  o władzę w Polsce. Jak wyraził się wówczas Wałęsa nadchodzi czas „targaniu się z władzą po  szczękach”. Tam też Karol Modzelewski (szara eminencja) Solidarności zapowiedział  ostateczne zwycięstwo Solidarności  i klęskę PRL – mówiąc, że „ bój to ich  będzie ostatni”.

Generał Jaruzelski wyprzedził  „Koro-Solidaność”   wprowadzając stan wojenny trzy dni wcześniej 13 grudnia 1981 roku, a ludzie pracy i związkowcy,  niestety na swoje życzenie ponieśli klęskę ideałów Sierpnia. Natomiast korzyści odnieśli tylko różnego autoramentu  męty bezideowe, społeczno-polityczne , które doprowadziły Polskę do obecnego stanu beznadziejności i sprawują do tej pory, pod różnymi szyldami władzę w Polsce.

Także  za obecny, tragiczny stan kraju podziękować trzeba dziś tym , którzy przed  laty i wcześniej  uspakajali Polaków : „nie lękajcie się, bo Duch święty  zstąpi na ziemię i odnowi oblicze Ziemi, tej Ziemi”.
I rzeczywiście odmienił ale nie wszystkim, zwłaszcza nie odmienił ludziom pracy , działaczom ideowym ,  ludziom biednym , natomiast z korzyścią odmienił życie łajdakom, złodziejom, oszustom i bandytom.



-------

Więcej w artykule...


W końcu ktoś nazwał Kościół Katolicki ANTYNARODOWĄ siłą ANTYPOLSKĄ.


Naród Wybrany został oszukany przez Solidarność wtedy i dalej jest oszukiwany.


A zbliża się kolejna 'zmiana warty' i nie wierzmy w żadne dobre intencje jakichkolwiek fałszywych zbawicieli bo PRAWDZIWI Polacy nie są dopuszczani nigdzie a jak już wychodzą z jakąś inicjatywą to od razu są przez nasienie węża dosłownie zaduszani lub mordowani.


Tylko w Bogu nadzieja i pewność że już wkrótce nasz Ojciec z Synem zrobią porządek z plemieniem żmijowym na Ziemi – płaskiej Ziemi!

Władza dla Króla Isusa Chrystusa!!!


Czuwajmy i  niech tak się stanie!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

15th Grudzień 2022, 20:15
Miałem ciężkie dwa dni ostatnie i zdałem sobie sprawę że jesteśmy najbardziej atakowanymi ludźmi w dziejach świata.

My w czasach końca!

Żyjemy w wielkim ucisku który narasta coraz bardziej na nas zgodnie z proroctwem Objawienia o tym że szatan pała wielkim gniewem bo wie że czasu ma już bardzo mało.

Jesteśmy bardzo już przemęczeni i gdyby nie modlitwy do Boga o siły i odrobinę radości to byśmy mieli jeszcze ciężej.

Do tego stale demony knują przeciwko nam abyśmy zeszli z Bożej drogi jaką obraliśmy.

Całe życie szukaliśmy swojej drogi w życiu nie chcąc się dostosować do systemu zła tego świata.

Wkońcu znaleźliśmy swoją drogę - WĄSKĄ DROGĘ na której jest NIEWIELU!

Nie zejdziemy już z niej.



Jesteśmy najsłabszym pokoleniem w historii Ziemi i w porównaniu do naszych przodków mamy wielki ucisk z każdej strony. Żyjemy w świecie którego NIENAWIDZIMY lecz nie chcemy popełnić samobójstwa tylko czekamy na Boży sąd który oczyści Ziemię z nieprawości tak jak już to miało miejsce w Niebie!


Poniżej wersety ukazujące nam w jak tragicznej sytuacji jesteśmy jako GATUNEK ludzki.


2 Ezdrasza
Rozdział 5:

(51) I odpowiedział mi, i rzekł: 'Pytaj się tej która rodzi: a powie tobie.'

(52) Zapytaj ją: 'Czemu ci, które porodziłaś teraz nie są podobni tym, których urodziłaś wcześniej, ale są mniejszego wzrostu?'

(53) A ona sama ci odpowie: ci są urodzeni w mocy młodości i są inni od tych urodzonych w wieku starszym, ponieważ łono zamiera.'

(54) Dlatego powinieneś to rozważyć, że ty i tobie współcześni jesteście mniejszego wzrostu, a niż ci, którzy byli przed wami,

(55) a ci, którzy po was przyjdą będą jeszcze mniejsi niż ty, jako urodzeni ze stworzenia, które już się starzeje i przemija siła młodości."


Ziemia jest w ruinie a my razem w nią.


Obecnie jest tak jak przekazał nam Isus że jeżeli te dni nie zostaną skrócone to NIKT nie ocaleje...




Jeżeli nie nastąpi zmiana władzy z Bożej woli aby Bóg przeprowadził sąd nad tym światem  o którym mówi nam Biblia  to nie przeżyjemy kilku lat jeśli nie miesięcy NADAL pod berłem szatana!



Módlmy się do Boga  z całych sił o rychłe rozpoczęcie sądu Bożego nad tym światem!!!



Lecz mamy pokrzepiające proroctwo od naszego Ojca że nasze modlitwy będą wysłuchane a Królestwo Niebios już na nas czeka!

2 Ezdrasza
Rozdział 2:

(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!


Słuchajcie swego Boga i módlcie się bracia i siostry!

Czuwajcie!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Grudzień 2022, 11:26
Nienawidzę tych rzymskich bluźnierczych świat z tą całą ich magią,  zakłamaniem i obłudą.

Jest to czas udręki i znoszenia wszystkiego od 'rodziny' a nawet współmałżonków.

Nie przeszkadza im NIC ale to że nie podzielisz się opłatkiem to już niewybaczalne.

Co roku to samo jak zdarta płyta...

Gdy byłem kawalerem to nie odwiedzałem rodziny na święta a teraz gdy mam żonę która nie jest balwochwalcą lecz wyprawia święta dla swojej rodziny to zawsze zwalają się do nas.

Rzygam tym.

Mieliby do mnie szacunek gdybym powiedział że jestem muzułmaninem to by rozumieli a nawet by mnie lubili LECZ ja jestem sługą Boga oraz Isusa Chrystusa a to jest już dla tych obludników niewybaczalne.

Niby się uśmiechają itd ale fałszywie schlebiają,  podają ci rękę ale i tak to czujesz,  ten brak szacunku i skrywaną pogardę.

Czemu to pisze? Abyście się nie przejmowali rodziną itd.

Isus powiedział że jeżeli gospodarza Belzebubem nazwana to tym bardziej jego domowników!

To dla nas największy komplement z ust Syna Bożego i powód do radości bo w oczach Boga znajdujemy uznanie gdy nas nienawidzą TYLKO za posłuszeństwo wobec Boga i Jego Przykazań.


Syna Bożego też " bez powodu znienawidzili" jak było nawet proroczo zapowiedziane!


Jesteśmy domownikami domu Bożego a Isus jest Gospodarzem.

A naszym JEDYNEM problemem jest ten świat i to  jaki on ma wpływ na ludzi...


Zatem cierpliwie wszystko znośmy , wszelkie prześladowanie i wszelkie raniące słowa jakie na nas spadają tylko dlatego że jesteśmy posłuszni Bogu oraz Synowi Bożemu.

Mogę być bardziej milczący przez te dni bo muszę wszystko znosić ale jak coś ważnego się wydarzy lub poczuje że muszę coś napisać to napisze.

Zatem proszę nie martwcie się o mnie nie mam żadnych problemów a wszyscy cierpimy za naszą wiarę i wspólną nadzieję na zbawienie w Niebie!

Niech nasz Ojciec Was wszystkich wzmocni w ten szatański czas gdy jesteśmy tak atakowani!

Zwyciężymy ten świat jak nasz Pan i Król Isus Chrystus!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

4th Styczeń 2023, 13:15
Miałem to wrzucić wczoraj jeszcze i jak widzę było to chyba konieczne po dzisiejszych postach Henryka na temat właśnie Ukraińców nasienia węża.


https://fakty-kontra-news.nowyekran24.com/post/170347,zdrada-polski-na-rzecz-banderowskiej-ukrainy

Warto się zapoznać bo autor nie owija w bawełnę.

Henryk już dziś napisał wystarczająco a ja dodam że jest tak jak mówi proroctwo Objawienia i szatan zgromadził mnóstwo sił otaczając dosłownie Polskę.


Banderowcy w Polsce  to jego mięso armarnie pierwszego szeregu lecz oni polegną i to szybko gdy Król  Isus zacznie akcję.


Poza tym  droga na pustynię wiedzie przez tereny Ukrainy , dodajmy dwa do dwóch.


Prócz tego szatan nas prześladuje i dręczy na każdym kroku jak też mówi proroctwo Objawienia.


Pozytywne jest to że na tym koniec!


Czyli armię szatana zostaną zniszczone a na swe najdziksze pomysły szatan zgody od Boga nie dostanie bo nawet nie ma jak z Bogiem rozmawiać i próbować na Nim cokolwiek wymusić  bo szatana już  w Niebie nie ma.

Wyrzucili go!

Szczepienia się mu zawaliły a inne akcje jak jodek potasu też mu nie wypaliły bo NIGDY nie będzie on Bogiem!


Przygotowuje się on na przybycie Syna Bożego choć ŻADNYCH szans nie ma.


Odwagi braci i siostry - Bóg powiedział że drogę na rzeź przerwie więc rzezi nie będzie już dla nas.


Będzie rzeź dla nasienia węża!


A my prześladowania węża zniesiemy bo na więcej Bóg już mu nigdy nie zezwoli.


Skończyły się NEGOCJACJE Boga z tym największym terrorystą który swoją winę udowodnił po stokroć więc wyrok na nim jest całkowicie słuszny tak jak wyrok na nasienie węża który zostanie niedługo wykonany.


Czuwajmy i cierpliwie czekajmy na cuda Boga naszego!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

7th Styczeń 2023, 16:24
Zastanawiałem się czy o tym napisać i jednak podzielę się z Wami swoimi myślami.

Ciepło ostatnio , nieprawdaż?

Można powiedzieć że bardzo ciepło.

Co z tego wynika?

Duża oszczędność na ....OGRZEWANIU!

A tak planowali mrozić Polaków a tu cieplutko.


A co jeśli to Boża zasługa że możemy oszczędzić na drogim opale ,gazie czy prądzie?


Jak wiemy nasz Ojciec  jest świetny i nie raz potrafi zaskoczyć a ma też ogromne poczucie humoru!


Ktoś powie że smugi chemiczne itp i że to nasienie węża powoduje że jest tak  ciepło w Styczniu lecz to Bóg ma całkowitą kontrolę nad wiatrami i pogodą. Zauważcie że gdy jest już tak dużo smug dwa , trzy dni z rzędu Bóg zsyła wiatr który wieje czasem całą noc a rano Niebo jest CZYŚCIUTKIE bo nasz Bóg to dziadostwo rozegnał na cztery strony świata!

Druga sprawa jest taka że tej  Wiosny lub Latem może się odbyć już wymarsz na pustynię,  Pascha się zbliża , kto wie może wyjście też odbędzie się w Pasche jak kiedyś. Nie mówię że tak będzie bo może odbyć się później.


Przed tym wzięcie do Nieba tych z nas których Bóg do tego przeznaczył , myślę że większość z Was to czuje.


Pamiętajcie  też że to w  Niebie Bóg da nam nowe i czyste szaty abyśmy nie zginęli przed Jego obliczem.


Teraz jesteśmy niedoskonali choć nasze serca ćwiczymy w czystości przez to i nasze dusze okażą się na tyle czyste abyśmy zostali wzięci do Nieba.


Wiele przechodzimy i jesteśmy często samodzielni w stawianiu kroków na wąskiej drodze a jak nie wiemy czy dobrze postępujemy to pytamy się Ojca naszego a On nam drogę wskazuje.


Mamy to coś czego nie dano prawie nikomu obecnie na Ziemi a to że często w to niedowierzamy tylko stanowi dowód że Bóg podjął słuszną decyzję co do naszego powołania do Królestwa Niebios.


Dla przykładu nasienie węża uważa że wszystko im się należy lecz nie my , my uważny że musimy sobie zapracować uczciwie na zbawienie.

To nas różni i tak sobie nas Bóg wychował dając nam takie a nie inne geny - Jego geny jako naszego Ojca.

Wdzięczność nasza do Ojca nie zna granic!!!


Serca nasze w tej kwestii nie oszukują nas a tym bardziej naszego Boga.


Staramy się wypełniać wolę Boga i jesteśmy Mu posłuszni wzorem Syna Bożego który Przykazań również przestrzegał.


Rozpisałem się ale wracając do początku posta to tak szczerze zastanówmy się jak wygląda ten 'kryzys' energetyczny gdy mieliśmy marznąć a tymczasem Bóg daje nam ciepłą pogodę?


To Bóg Wszechmogący ma władzę nad pogodą i wiatrami które ja kształtują a także nad słońcem i spichlerzami gradu, mrozu,  rosy, mgły czy błyskawic i gromów!


Oni mogą jedynie czasem wywołać toksyczny deszcz swoimi opryskami czy armatkami przeganiać chmurki bo wielkiej nawałnicy nie są w stanie powstrzymać. Widać to na przykładzie USA teraz bardzo wyraźnie choć oni aby ukryć przed światem Boże działania wmawiają ludziom bajki jak HAARP itd. Byle ludzie nie dowiedzieli się Prawdy o Bogu i Jego płaskiej nieruchomej Ziemi!


Lecz to Bóg rządzi i robi co chce. To on spuścił potop , ogień i siarkę na Sodome czy zatrzymał kiedyś słońce.


I tak koniec przyjdzie też tylko przez Niego a nie przez kogoś innego!!!


I już niedługo świat ujrzy Jego moc gdy nasz Ojciec jawnie zacznie swój sąd.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 19 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach