Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

31st Maj 2022, 20:54
Dzieje się dużo na świecie zgodnie z proroctwami. Ucisk na lud Boży stałe się pogłębia dlatego musimy czuwać. Naród wybrany w ogromnej większości nawet sobie nie zdaje sprawy że jest prowadzony od lat na calkowite unicestwienie , które już jest bardzo bliskie... I tak ludzie sobie  jedzą i piją a zagłada się zbliża - widać to po KAŻDYM działaniu rządu nasienia węża w Polsce .

Dlatego Bóg wkrótce zgodnie ze swym Słowem i wolą dokona potężnych dzieł na ziemi tak jak kiedyś w Egipcie.


Nas powinny dziś i az do dnia  wzięcia do nieba nteresować te Słowa Isusa :


(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,

(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.


Mamy czuwać cały czas wedle Słów Isusa.


Na bieżąco analizować wydarzenia w oparciu o znane nam proroctwa i nie zakładać z góry że przewidzimy jak się rzeczy potoczą choć końcowy wynik znamy z Biblii.


I oczywiście żyć wedle woli Bożej czyli przestrzegać Przykazań.


Wiemy na 100 procent dwie rzeczy.


Świat szatana dąży do zmiany władzy jednocześnie pogrążając obecne władze. Nowe władze nie będą wcale lepsze na  jakie już kreują je ich rzecznicy. Wiemy z proroctw że Bestia i nowi królowie będą walczyć przeciwko Isusowi i mordować wiernych Bogu ludzi.


Wiemy że Bóg wykona swój plan Królestwa Bożego i ocali swój bałwochwalczy naród na sąd na pustyni .


Wiemy też że mamy czuwać i podążać wąską drogą aby zostać wzìetymi do nieba.


Codziennie bądźmy gotowi na każdy zwrot akcji w polityce tego szatańskiego świata łącznie z polityką Boga naszego.

Wszystko może wydarzyć się w każdej chwili łącznie z dniem wzięcia do nieba !
   

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

1st Czerwiec 2022, 13:02
Mamy takie informacje od oficjalnych 'sprawdzonych'(ocenzurowanych) źródeł.

Izrael symulował atak powietrzny na Iran. Poderwano setki samolotów Sił Obronnych


https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1227835%2Cizrael-symulowal-atak-powietrzny-na-iran-poderwano-setki-samolotow-sil


Biorąc pod uwagę obecną okropną sytuację Żydów na świecie to jak wymachiwanie czerwoną płachtą przed bykiem.


Tej wojny oni nie mogą  wygrać i nie wygrają tak jak na Ukrainie.


A i przegrali traktat pandemiczny i swoją globalizacje !

https://zbawienie.forumotion.com/t364p250-zacznijmy-nieco-informowac-polakow-slowian#22135


Wszystkie media o tym milczą! Sami sprawdźcie. Nic nowego tylko typowe kłamstwa i to sprzed 8 dni !

Google podaje te same artykuły,  sprawdziłem.

https://duckduckgo.com/?q=traktat+pandemiczny+&t=samsung&iar=news&ia=news

https://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/internauci-o-trwajacym-zgromadzeniu-who-traktat-pandemiczny-ograniczy-suwerennosc-panstw-to-manipulacja,1106471.html



Widzimy jak się sytuacja zmienia a zniszczenie władzy i UKARANIE fałszywego Izraela może być ważnym elementem zmiany władz światowych .


Znany proroctwa o ukaraniu Edomu...


To wszystko wedle mej oceny sugeruje nam bardzo poważnie koniec udręki ze strony WEF WHO itd , choć wysokie ceny i codzienny ucisk życia w tej żydokomunie zostanie z nami aż do dnia przyjścia Isusa lub do zmiany rządów które z początku będą udawać aby po czasie próbować wybić wszystkich Słowian.


Wczoraj napisałem posta o czuwaniu.


Widzicie teraz DLACZEGO mamy czuwać i na czym to polega aby nie zakładać że domyślimy się przebiegu zdarzeń ponieważ na bieżąco się to dzieje i nasza wiedza codziennie się aktualizuje. Ja to opisałem swoimi słowami ale wiem że sens każdy z Was rozumie.


Bądźmy gotowi na WSZYSTKO łącznie z dniem wzięcia do nieba o którym powiedział nam Isus.

Jak się zacznie to będziemy rozumieć i wiedzieć co robić a do tego czasu ufajmy Bogu i bądźmy Mu posłuszni !

Codziennie módlcie się do Boga Ojca naszego ,  to niezmiernie ważne!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Czerwiec 2022, 13:12
Księga Ezechiel
Rozdział 12:

(21) I doszło mnie słowo Pana tej treści:

(22) Synu człowieczy! Cóż to macie za przypowieść o ziemi izraelskiej, która brzmi: Wydłużają się dni, a żadne widzenie nie sprawdza się?

(23) Dlatego mów do nich: Tak mówi Wszechmocny Pan: Skończę z tą przypowieścią i już jej nie będą powtarzali w Izraelu. A raczej przemów do nich tak: Bliskie są dni, kiedy spełni się każde widzenie.

(24) Bo nie będzie już pośród domu izraelskiego żadnego fałszywego widzenia i żadnej złudnej wróżby.

(25) Gdyż Ja, Pan, wypowiem Słowo; a co Ja wypowiem, to się stanie i już się nie odwlecze. Zaiste, jeszcze za waszych dni, domu przekory, wypowiem Słowo i wykonam je - mówi Wszechmocny Pan.

(26) I doszło mnie słowo Pana tej treści:

(27) Synu człowieczy! Oto dom izraelski mówi: Widzenia, które ten ogląda, dotyczą późniejszych dni, i o dalszych czasach on prorokuje.

(28) Dlatego tak powiedz im: Tak mówi Wszechmocny Pan: Żadne słowo, które Ja wypowiadam, już się nie odwlecze; słowo, które Ja wypowiadam, spełni się - mówi Wszechmocny Pan.



Nic się nie zmieniło od tamtych czasów wśród narodu wybranego.

Dalej odsuwają od siebie myśli że mamy biblijne czasy końca mówiąc " nie za naszego życia " Zupełnie jak ich przodkowie przed zaburzeniem Jerusalemu.


Są przepelnieni ignorancją do tego stopnia że nic nie widzą , nawet prawdziwego wroga jakim jest obcy okupacyjny rząd dążący już jawnie do eksterminacji narodu wybranego i na dodatek pragnący wciągnąć go w bratobójczą walkę jak już bywało.


Wszelka myśl że jest już TRAGICZNIE od razu jest odrzucana przez większość w myśl " jakoś to będzie " . To czysta ignorancja która pompują media w tym kraju 24 H na dobę 7 dni w tygodniu non stop ludziom. Trzymają ludzi jak najdalej od Boga a jak najbliżej bałwochwalstwa bo wiedzą że Boga drażnią te ohydne praktyki .


Pozytywne jest to że tym razem Bóg obiecał wyzwolenie swego ludu POMIMO jego bałwochwalstwa i przyrzekł wziąć sąd za nie w swoje ręce na pustyni.



Bóg dokona tego przez wzgląd na swoje święte Imię a nas wkrótce  wybawi ponieważ Mu uwierzyliśmy i się nawróciliśmy pomimo tego że nie ujrzeliśmy to całym sercem Prawdę chętnie i gorliwie przyjęliśmy.




Natomiast tych ludzi którzy rozgryźli przekręty rządowe i religijne starają się UTRZYMAĆ w kłamstwie ziemi kuli i wiarą w nadchodzące przebudzenie planety oczywiście TEŻ pomijając w tym Boga .


Tak jak w poniższym artykule który przypadkiem przeczytałem bo zaglądam na stronę KIP , swoją drogą ten artykuł nie za bardzo pasuje do reszty treści tam zawartych..

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/06/raport-energetyczny-czerwiec-2022-intensywna-transformacja-cial-ludzkich/


Autorka zwodzi naród wybrany propagandą Bestii i trzyma ludzi dalej w kłamstwie Planety ziemi czyli kulka. Dodajmy mnogość wymiarów i istot to nic innego jak bardziej DUCHOWA wersja UFO. Autorka RADZI by nie słuchać "negatywnych proroków" tylko pozytywnie się nastawiać a przejście duchowe samo się dokona.


Negatywni prorocy według Autorki ( choć nie mówi tego wprost bo Besti jeszcze nie dano publicznie bluźnić przeciwko Bogu ) to praktycznie cała księga Objawienia która mówi o sądzie Boga i wyroku na miliardach ludzi...


Nie licząc innych proroków czasu końca łącznie z proroctwami wypowiedzianymi przez samego Syna Bożego.

Sami widzimy jak trzymają ludzi z dala od Boga używając różnych kłamstw.


Bez Boga i bez nawrócenia się do Niego i Jego Przykazań nie ma ŻADNEJ szansy na zbawienie.


Do takich nauczycielek i zwodzicielek ludu Bożego też jest proroctwo.


Ksiega Ezechiela
Rozdział 13:

(17) Ale ty, synu człowieczy, zwróć swoje oblicze przeciwko córkom swojego ludu, które prorokują z własnego natchnienia, i prorokuj przeciwko nim,

(18) I mów: Tak mówi Wszechmocny Pan: Biada tym kobietom, które szyją czarodziejskie wstążki na wszystkie przeguby rąk i robią przepaski na głowy ludzi każdego wzrostu, aby łowić dusze! Czy chcecie wyłapywać dusze z mojego ludu, byle tylko swoje własne życie zachować?

(19) Bezcześcicie mnie u mojego ludu za garść jęczmienia i kromkę chleba, zabijając dusze, które nie mają umrzeć, a zachowując przy życiu dusze, które nie powinny żyć, okłamując mój lud, który słucha kłamstwa.

(20) Dlatego tak mówi Wszechmocny Pan: Oto Ja zabiorę się do waszych czarodziejskich wstążek, którymi łowicie dusze, i zedrę je z waszych ramion, i jak ptaki wypuszczę na wolność dusze, które wy usidlacie.

(21) Zedrę także wasze przepaski i wyrwę mój lud z waszej ręki, aby nie pozostał w waszym ręku jako zdobycz - i poznacie, że Ja jestem Pan.

(22) Ponieważ kłamstwem pozbawiacie otuchy serce sprawiedliwego, chociaż Ja nie chciałem, aby go pozbawiać otuchy, a wzmacniacie ręce bezbożnego, aby się nie odwrócił od swojej złej drogi, a życie zachował.

(23) Dlatego nie będziecie miały fałszywych widzeń i już nie będziecie uprawiać czarów. Wybawię mój lud z waszej ręki i poznacie, że Ja jestem Pan.


Bóg sam się zajmie swoim ludem wyrywając ich z rąk złych pasterzy i fałszywych proroków i prorokiń.


My już się nawrociliśmy do Boga i uznaliśmy "dobrego pasterza" Syna Bożego Isusa Chrystusa!


Czekajmy na Niego i czuwajmy!


Czas do tego  zdaje się przybliżać po tym jak WHO ....MUSIAŁA ustąpić z tronu!

Henryk o tym przed chwilą napisał.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Czerwiec 2022, 13:23
1 Czerwca zakończyła się dwumiesięczna blokada Szanghaju z oficjalnego powodu oszustwa Covid - 19 .

https://duckduckgo.com/?q=koniec+lockdownu+w+Szanghaju&t=samsung&ia=web


To oznacza ponowne otwarcie portu w Szangaju , największego portu handlowego na ziemi lub jednego z największych.

Zapewne Szanghaj został stracony dla Edomu.


Moim zdaniem kontrolę nad handlem morskim żydowska mafia traci tak jak władzę nad światem co pokazało fiasko WEFu w Davos oraz szczyt WHO w Genewie. Ostatnie skrzydła orła " rząd KRÓTKI i pełny zamieszania " jak mówi proroctwo Boże.


A logo WHO to wąż na tle płaskiej ziemi.


Drugi link o wzrastającej sile Rubla i chińskiego Juena nad Dolarem amerykańskim.

https://kresy.pl/wydarzenia/regiony/rosja/chiny-i-rosja-szybko-odchodza-od-dolara/


Henryk dziś napisał o ewentualności pozbawienia wartości wszystkich pieniędzy drukowanych. To jest możliwe i wymierzone w multimilardowe korporacje żydowskie zwłaszcza żeby POZBAWIĆ wielkich tego świata możliwości dalszej korupcji.

Zwykłym ludziom żywność może być rozdawana np przez wojsko do czasu ugruntowania władzy nowych. Takim posunięciem kupili by sobie już na wstępie zaufanie ludzi.

Brak możliwości korupcji oznacza koniec Żydów już nie mówiąc o potencjalnym ujawnienia pedofilii co niektórych członków nasienia węża.


Dodajmy do tego bliskie usunięcie ich z Izraela a jak Isus przybędzie to nie będzie już żadnych wątpliwości że Żydzi to nie naród wybrany Boży Izrael.


Na koniec artykuł o potencjalnym przyszłym systemie finansowym Bestii...

Nie chodzi tyle o chińskiego cyfrowego Juena tylko o sam koncept takich form płatności gdzie znika wszelka anonimowość a znając proroctwo o Bestii z 13 rozdziału Objawienia nie możemy tego wykluczyć.

https://kresy.pl/wydarzenia/media-chinska-waluta-cyfrowa-moze-wstrzasnac-swiatowym-systemem-finansowym/


Transformacja w system Bestii już się rozpoczęła a etapem przejściowym będą 3.5 letnie rządy nowych króli , którzy na koniec oddadzą swą władzę Bestii.


Wiedzmy że nadchodzący okres będzie czasem jawnych działań Boga i Syna a wszystko ma na celu odsiew kakolu od przenicy.


Tak Bóg zaplanował swój sąd na kandydatów do Królestwa Bożego.


Czuwajmy i badźmy mądrzy a nie głupi to Isus nas weźmie jak przybędzie !


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Czerwiec 2022, 05:16
Po wielokrotnym zaprzeczaniu istnieniu ukraińskich biolabów, Pentagon w końcu przyznaje się do prowadzenia 46 z nich

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/06/po-wielokrotnym-zaprzeczaniu-istnieniu-ukrainskich-biolabow-pentagon-w-koncu-przyznaje-sie-do-prowadzenia-46-z-nich/


(Wiadomości naturalne) Pamiętacie, jak na początku roku marionetki w Waszyngtonie, D.C., powiedziały nam wszystkim, że na Ukrainie nie ma amerykańskich laboratoriów broni biologicznej? Cóż, historia się zmieniła i teraz Pentagon mówi, że w rzeczywistości prowadzi kilkadziesiąt laboratoriów broni biologicznej na Ukrainie – dokładnie 46.

Nowa narracja jest taka, że te biolaby są “pokojowymi wysiłkami na rzecz poprawy bezpieczeństwa jądrowego i radiologicznego, nadzoru nad chorobami, bezpieczeństwa chemicznego i ochrony oraz gotowości do reagowania na epidemie i pandemie, takie jak COVID-19”.

Przez ostatnie 20 lat Pentagon przyznaje, że prowadzone przez USA biolaby na Ukrainie działały w celu ochrony zdrowia publicznego, a nie w celu rozwoju broni biologicznej, takiej jak koronawirus z Wuhan (Covid-19). A każdy, kto mówi inaczej, w tym Rosja i Chiny, “szerzy dezinformację i sieje nieufność” wobec odważnych i cnotliwych wysiłków Ameryki na rzecz uwolnienia świata od broni masowego rażenia (BMR).

“Arkusz informacyjny” Departamentu Obrony (DoD) reżimu Bidena twierdzi, że USA nigdy nie zrobiły nic na Ukrainie poza próbą uratowania większej liczby istnień ludzkich poprzez zabranie dużych, złych zamówień na broń z Rosji i zasadniczo przechowywanie jej na Ukrainie na przechowanie.

Pentagon podkreśla, że USA “współpracowały w celu poprawy bezpieczeństwa biologicznego, ochrony i nadzoru nad chorobami na Ukrainie zarówno w zakresie zdrowia ludzi, jak i zwierząt”, zapewniając wsparcie “46 pokojowym ukraińskim laboratoriom, placówkom zdrowia i ośrodkom diagnostycznym chorób w ciągu ostatnich dwóch dekad”.

Celem tych programów nie było opracowanie śmiercionośnej broni biologicznej do rozpętania w grabieży gotówki i gromadzeniu władzy plandemii. Nie, prawdziwy cel, jak twierdzi Pentagon, obejmuje “poprawę zdrowia publicznego i środków bezpieczeństwa w rolnictwie na styku nieproliferacji”.

Rosja dostarcza dowodów, podczas gdy USA dostarczają pustych słów

Nic z tego, oczywiście, nie zgadza się z tym, co Rosja mówi w tej sprawie. Federacja Rosyjska musiała zaangażować się w “operację specjalną”, aby poradzić sobie z problemem na Ukrainie, a teraz mówi, że być może będzie musiała rozszerzyć to na szeroko zakrojony ruch “demilitaryzacji” przeciwko NATO.

Jednak nie wszystko, co działo się w biolabach Pentagonu, odbywało się przy międzynarodowym wsparciu. Pentagon twierdzi, że działania były “często” prowadzone we współpracy ze Światową Organizacją Zdrowia (WHO) i innymi globalistycznymi podmiotami – ale nie zawsze .


Rosyjski generał igor Kiriłłow, który kieruje krajowymi Siłami Ochrony Radioaktywnej, Chemicznej i Biologicznej, mówi, że tylko trzy z wielu ukraińskich biolabów posiadają wymagane kryteria bezpieczeństwa, aby nawet podejmować tego rodzaju “badania”, które rzekomo prowadzą.

Powodem, dla którego rosyjska wersja wydarzeń jest bardziej wiarygodna niż amerykańsko-natowska, jest to, że rosyjskie wojsko nadal dostarcza rzeczywistych dowodów na to, że Pentagon był zaangażowany w podejrzane, nielegalne i zdradzieckie działania, w tym “nieludzkie eksperymenty” na ukraińskich pacjentach.

Pentagon rozpętał również liczne ataki biologiczne na Ukrainie, w tym jeden na separatystyczne terytorium Ługańska na początku maja. W lutym na Ukrainie podjęto również próby uzbrojenia dronów w celu rozprzestrzeniania patogenów, a także próby zniszczenia dowodów na nadużycia w biolabach.

“Według rosyjskiego Komitetu Śledczego usa przeznaczyły od 2005 r. do początku 2022 r. ponad 224 miliony dolarów na badania biologiczne na Ukrainie” – donosi Great Game India. Według Moskwy spisek obejmował zachodnich gigantów farmaceutycznych, organizacje, a nawet Demokratyczną Partię Stanów Zjednoczonych.

Za ujawnienie tej i innych obciążających informacji na temat działań USA na Ukrainie, Departament Obrony Bidena oskarża Rosję, z pomocą Chin, o próbę “podważenia tej pracy poprzez szerzenie dezinformacji i sianie nieufności wobec ludzi i instytucji na całym świecie, które przyczyniają się do zmniejszenia zagrożenia bronią masowego rażenia”.

W odpowiedzi na te oskarżenia Chiny poprosiły USA o wyjaśnienie swoich działań w sposób “uczciwy, obiektywny i profesjonalny”.


-------


Czyli coraz więcej uwalniania prawdy na temat żydowskiego  zbrodniczego syndykatu zbrodni nasienia węża pod nazwą USA.




Lamentacje Jeremiasza
Rozdział 4:

(21) Wesel się i raduj, córko Edomska, która mieszkasz w krainie Us. Także do ciebie przyjdzie kubek: upijesz się i obnażysz.


(22) Kończy się twoja wina, córko Syjońska. On już nigdy nie skaże cię na wygnanie. Ukarze twoją winę, córko Edomska, odsłoni twoje grzechy.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Czerwiec 2022, 11:11
Spójrzcie w niebo. Czy ono jest niebieskie?

Jest białe i jakby zamglone jak dla mnie i wczoraj już wieczorem takie było.

W Czwartek i Piątek były intesywne opryski ale wczoraj niebo o tej godzinie czyli 11 rano było piękne, czyste , PRZEJRZYSTE i niebieskie a dziś jest jakie jest !

Może dobrze że tak wieje i wywieje to dziadostwo...


Też taka myśl mnie naszła wczoraj, że szatan i jego banda spodziewają się inwazji . Bo jak nazwać przyjście Syna Bożego z aniołami na ziemię pod kontrolą szatana i jego sił ?

Oni nigdzie nie mogą uciec bo ziemia to system zamknięty , są jak w oblężonym mieście...


Może oni się okopują ? Może te opryski tworzą również jakąś barierę demoniczną tam na górze dla wojsk niebieskich ?

Opryski są szkodliwe dla zdrowia ludzi , zwierząt i atmosfery ziemskiej . Mogą być też swego rodzaju polem siłowym napędzanym energią demoniczną.


Pewnym jest że opryski to szatańska technologia czyli NIC dobrego.


Tak naprawdę to NIC nie wiemy co się dzieje TERAZ w niebie .


Dlatego mamy czuwać i nie wykonywać żadnych niezbędnych i nadprogramowych dla naszej codziennej egzystencji działań .


Najlepiej ZAWSZE pytać Boga o Jego zdanie a będziemy mieli pewność że nie robimy niczego niezgodnego z Jego wolą.



Ja tak robię od kilku lat i widzę że to działa.


Chwała i cześć Bogu Ojcu naszemu!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Czerwiec 2022, 12:58
Muszę uporządkować artykuły na http://arzareth.home.blog/ i niektóre zaktualizować ponieważ trochę to zaniedbałem a noszę się z zamiarem od dwóch, trzech miesięcy.

Myślę że Bóg tego ode mnie wymaga a ja zbyt długo z tym zwlekałem.

Żadnych nowych artykułów nie będę pisał póki co ponieważ chyba już wszystko co miałem napisać to napisałem.


Pisze tak ponieważ mam trzy tematy których nie mogę skończyć i najwyraźniej Bóg nie chce bym o tym pisał teraz.


Zajmę się uporządkowaniem bloga a jest kilka artykułów które wymagają dużej aktualizacji lub wręcz zredagowania od nowa o nowe wersety i ich wyjaśnienia.


Nasze poznanie wzrasta i to wymaga ode mnie więcej pracy aby artykułu na blogu były aktualne i bardziej poszerzone.


Tak więc tym się teraz zajmę oraz bieżącymi postami ku chwale naszego Boga oraz Tego na którego wszyscy czekamy Pana i Króla naszego Isusa Syna Bożego!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

29th Czerwiec 2022, 13:00
Może to nie aż taka " teoria spiskowa"  Wink  Wink  Wink

Jakiś z tydzień temu czytałem  artykuł na temat zmodyfikowanych komarów puszczanych w obieg z amerykańskich ośrodków na Ukrainie  , które już zostały zamknięte przez siły Rosji.

W mediach głównego nurtu też o tym trąbiono czyli " najnowsze fake newsy rozsiewane przez Rosję " . Było w MSM o tych komarach .

Teraz pytanie – Gdzie się podziały komary które w ciągu ostatnich kilku lat nie dawały nam żyć?

Prawie nie ma komarów i nie mówię o terenach podmokłych czy blisko rzek lub jezior . Mówię o naszych domostwach . Przecież w zeszłym roku nie szło wyjść przed dom czy na ulicę a teraz praktycznie nie ma komarów. Chwila ja w zeszłym tygodniu dwa zabiłem !

No ale to przecież teoria spiskowa  Twisted Evil  , prawda ?   Laughing  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Lipiec 2022, 11:49
https://www.youtube.com/watch?v=uepO2SHTktA

Zacząłem oglądać ten wywiad nam podesłany z tą panią astrolog i alchemik i doszedłem do jej odwołań do Apokalipsy to znaczy o "czterech jeźdcach "  . Szczerze mówiąc szkoda mi czasu na dokończenie tego materiału i nie wiem co dalej jest mówione więc nie będę tego komentował . Poza tym jest chyba z 8 reklam aby to obejrzeć całe . Czyli zarabiają na Yotubie sporo kasy dając rady naszym rodakom .

Mi ich rady czy tej pani są niepotrzebne ponieważ wiem  w jakim czasie żyjemy i MAMY nie pomnażać swego majątku TYLKO zdać się na Boga zamiast gromadzić fizyczne złoto i srebro.


Planowanie na przyszłość jest sprzeczne z tym co Bóg nam przekazał ponieważ to co ma nadejść to nadejdzie zgodnie z Bożą wolą a my w Bogu składamy swe życie i nie gromadzimy żadnego złota czy srebra bo to jest DAREMNE . Gromadzimy skarby w niebie a Bóg daje nam wszystko co potrzebujemy i dniem jutrzejszym mamy się nie martwić choć świadomość rzeczy mamy .

Głód i wysokie cenny są zapowiedziane przez Boga jako część Jego planu tak jak i inne nieszczęścia o których Bóg nas informuje.

2 Ezdrasza
Rozdział 9:
(5) Bo jak ze wszystkim, co się wydarzyło na świecie, początek jest oczywisty i koniec się staje jawny;
(6) tak jest także z czasami Najwyższego: początek manifestuje się w cudach i w mocnych dziełach, a koniec w karze i znakach.

Niemal nikt poza nami nie chce słuchać o KARZE Boskiej.

Przeczytajmy uważnie poniższy fragment :

2 Ezdrasza
Rozdział 16:
(35) Słuchajcie teraz tych rzeczy i zrozumcie, o słudzy Pana.
(36) Oto słowo Pana, przyjmijcie je, nie wątpcie w to, co mówi Pan.
(37) Oto nieszczęścia się przybliżają i się nie spóźniają.
(38) Jak brzemienna z dzieckiem dziewiątego miesiąca, kiedy nadchodzi czas jej porodu, najpierw ma ona wielkie bóle jej żywota przez dwie lub trzy godziny, a gdy dziecko wychodzi z żywota, nie będzie już opóźnienia.
(39) Tak i nieszczęścia nie będą się opóźniać w przyjściu na ziemię a świat będzie jęczał a bóle go ogarną na każdym miejscu.
(40) "Słuchajcie mych słów, ludu mój, przygotujcie się ku bitwie, i pomiędzy nieszczęściami bądźcie jako obcy na ziemi.
(41) Niech sprzedający będzie jak ten, który ucieka; niech kupujący będzie jak ten, który traci.
(42) niech ten, który handluje będzie jak ten, kto nie ma zysku, a kto buduje dom, jak ten, który nie będzie w nim mieszkał.

(43) niech ten, kto sieje będzie jak ten, który nie będzie zbierał, ten który obcina winnicę jak ten, który nie będzie zbierał jej winogron.
(44) ci, którzy się żenią jak ci, którzy nie będą mieli dzieci, a ci, którzy się nie żenią będą jak wdowcy.
(45) Ponieważ ci, którzy pracują, pracują na próżno;
(46) gdyż obcy będą zbierać ich owoce i ograbią ich dobra, posiądą ich domy, wezmą ich dzieci w niewolę; dla niewoli i głodu będą rodzić swe dzieci.
(47) Ci, którzy prowadzą interes, robią to po to, aby być ograbionymi, im bardziej zdobią swe miasta, domy i majętności i swe osoby,
(48) tym bardziej będę zagniewany na nich z powodu ich grzechów " mówi Pan.


Nie próbujemy się przeciwstawiać NA WŁASNĄ RĘKĘ nieszczęściom jakie nadciągają ponieważ mamy zdać się na Boga tylko Jemu ufając.

To Boża próba i dlatego nasz Król Isus nam przekazał :

Mateusza
Rozdział 5;
(25) Dlatego mówię wam: Nie matrwcie się o życie swoje, co będziecie jedli albo o będziecie pili, ani o ciało swoje, czym się przyodziewać będziecie. Czyż życie nie jest czymś więcej niż pokarm, a ciało niż odzienie?
(26) Spójrzcie na ptaki na niebie, że nie sieją ani nie koszą, ani nie zbierają do stodół, a Ojciec wasz który jest w niebie żywi je; czyż wy nie jesteście bardziej wartościowi niż tamci?
(27) A któż z was, troszcząc się, może dodać do swego wzrostu jeden łokieć?
(28) A co do odzienia, dlaczego się troszczycie? Przypatrzcie się liliom polnym, jak rosną; nie pracują i nie przędą.
(29) A mówię wam: Nawet Salomon w całej chwale swojej nie był tak przyodziany, jak jedna z nich.
(30) Jeśli więc Bóg tak przyodziewa trawę polną, która dziś jest, a jutro będzie w piec wrzucona, czyż nie bardziej o was, o małowierni?
(31) Nie troszczcie się więc i nie mówcie: Co będziemy jeść? albo: Co będziemy pić? albo: Czym się będziemy przyodziewać?
(32) Bo tego wszystkiego poganie szukają; albowiem Ojciec wasz który jest w niebie wie, że tego wszystkiego potrzebujecie.
(33) Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane.
(34) Nie troszczcie się więc o dzień jutrzejszy, gdyż dzień jutrzejszy będzie miał własne troski. Dosyć ma dzień swoich trosk.


Wrócę teraz do pieczęci Bożych z Objawienia . Pisałem o tym z Henrykiem nawet kilka  dni temu . Dlaczego NIKT z yotuberów nie mówi o tym że pieczęci jest 7 ?!

Głód i wysokie ceny to trzecia pieczęć.

Mówią o czterech jeźdcach ale bez zaznaczenia że to TYLKO pierwsze cztery pieczęcie a co jest dalej ?

(9) A gdy zdjął piątą pieczęć, widziałem poniżej ołtarza dusze zabitych dla Słowa Bożego i dla świadectwa, które złożyli.
(10) I wołały donośnym głosem: Kiedyż, Panie święty i prawdziwy, rozpoczniesz sąd i pomścisz krew naszą na mieszkańcach ziemi?
(11) I dano każdemu z nich szatę białą, i powiedziano im, aby jeszcze odpoczęli przez krótki czas, aż się dopełni liczba współsług i braci ich, którzy mieli podobnie jak oni ponieść śmierć.
(12) I widziałem, gdy zdjął szóstą pieczęć, że powstało trzęsienie ziemi i słońce pociemniało jak czarny wór, a cały księżyc poczerwieniał jak krew,
(13) I gwiazdy spadły z nieba na ziemię, podobnie jak drzewo figowe zrzuca figi swoje, gdy wiatr gwałtowny nim potrząśnie;
(14) I niebo znikło, jak niknie zwój, który się zwija, a wszystkie góry i wyspy ruszone zostały z miejsc swoich.
(15) I wszyscy królowie ziemi i możnowładcy, i wodzowie, i bogacze, i mocarze, i wszyscy niewolnicy, i wolni ukryli się w jaskiniach i w skałach górskich,
(16) I mówili do gór i skał: Padnijcie na nas i zakryjcie nas przed obliczem tego, który siedzi na tronie,
(17) I przed gniewem Baranka, albowiem nastał ów wielki dzień ich gniewu, i któż się może ostać?



Nie wspominają o tym ponieważ to jest niewygodne i ludzie nie chcą słuchać o Bogu , Jego Prawie które jest deptane i zwłaszcza nie chcą słuchać o Bożym SĄDZIE !


Gdyby wspominali o pieczęci piątej i szóstej to szczerze mówiąc słabo widzę ich wyniki i zarobki z reklam Google!

Już nie mówiąc o pieczęci siódmej i siedmiu aniołach z trąbami !

Dużo wspomina się o czterech jeźdcach w Polsce  ale nic o dalszych pieczęciach.

Ja wiem jedno – jestem posłuszny Bogu oraz Synowi i słucham oraz karmię się tylko Ich Słowami i jak Bóg oraz Syn mówią aby zdać się na Boga Ojca naszego i nie próbować działać na własną rękę jakby ten świat miał dalej trwać  bo to nic nie da to ja tak zrobię .

Robię tak cały czas i widzę że to Bogu się podoba ponieważ dba o moją rodzinę zgodnie ze swym Słowem jakie nam dał !



Nadchodzi Boży sąd kończący ten wiek a my bracia i siostry nie mamy żadnych złudzeń ani nie oszukujemy siebie samych bo w naszych sercach nie ma miłości do tego świata tylko miłość do Boga i sprawiedliwości , która zostanie na ziemi siłą Bożą zaprowadzona !



To moje świadectwo i wychwalam w tym momencie Boga Wszechmogącego który błogosławi wszystkim którzy są Mu wierni i posłuszni !!!




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Lipiec 2022, 19:10
Przeczytałem artykuł co podał dziś Henryk:

https://zbawienie.forumotion.com/t364p250-zacznijmy-nieco-informowac-polakow-slowian#22266

Tysięce błyskawic w Szwajcarii i potężne wiatry nad Davos.

Wiem że istnieje ważna informacja na temat błyskawic i piorunów w Księdze Henocha.

Kilka minut i znalazłem :

59.
1 W owych dniach moje oczy zobaczyły tajemnice błyskawic i świateł oraz rządzące nimi prawa. Będą błyskać na błogosławieństwo lub na przekleństwo tak, jak zechce Pan Duchów.
2 Ujrzałem tam tajemnice grzmotu, jak grzmi on na niebiosach w górze i jak rozchodzi się jego głos. Pokazano mi mieszkanie ziemi i głos grzmotu ku pokojowi i błogosławieństwu lub ku przekleństwu stosownie do słowa Pana Duchów. Potem pokazano mi wszystkie tajemnice świateł i błyskawic. Błyskają one, aby przynieść błogosławieństwo i obfitość plonów.


Błyskawice z grzmotami czyli pioruny są ku błogosławieństwu lub przekleństwu WEDŁUG rozkazu Boga .



Tak sobie pomyślałem czy Bóg ma zamiar błogosławić Szwajcarii gdzie mają sztab dowodzenia sataniści z WEFu ?


Czy raczej te burze z piorunami są ku przekleństwu i wyrażają gniew Boży na tych psychopatów ?

Ja swoje myślę i nie uważam by były one ku błogosławieństwu...

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Lipiec 2022, 20:16
Bardzo ciekawy wywiad z posłem Grzegorzem Braunem podesłany nam przez naszego brata.



Jak ktoś nie zauważył to - 1:26 masoński lub tak zwany szatański trójkąt posła Grzegorza Brauna pokazuje komu on służy . Szatan porzucił syjonistów jednak Braun może pracować dla Bestii i nowych króli a co za tym idzie dla szatana również . Poseł Braun podczas każdego wystąpienia robi rękoma ten ZNAK wrogów Boga . Każdy z nich tak robi i po tym ich poznajemy.


Od 15 minuty robi się ciekawie i to co mówi Braun automatycznie stawia jego partie w opozycji do syjonizmu amerykańsko- europejskiego . Co to może oznaczać dobrze wiemy – znamy proroctwa . Ja obejrzałem do 20 minuty i mi wystarczy . Z tego co obserwuję od dwóch lat to Konfederacja jest jedynym promowanym kandydatem do nowych władz w Polsce , zwłaszcza gdy zaczną 'wypływać' do szerszej publiczności  wszelkie brudy obecnych władz od 1989 roku

To jasne że Konfederacja ma jeszcze 'czyste konto' bo do tego ją stworzono i  bliżej jej do Rosji i BRICS niż do USA i UE , G7 i Davos group .




PAP również potwierdza akcję Konfederacji o której mówi poseł Braun.


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/konfederacja-ruszy%c5%82a-z-ofensyw%c4%85-programow%c4%85-po-stronie-polski/ar-AAZni20

Przeczytajmy obietnice wyborcze Konfederacji...  :


Konfederacja ruszyła z ofensywą programową "Po Stronie Polski", podczas której politycy ugrupowania spotkają się z wyborcami w 16 miastach wojewódzkich. Będą przekonywać m.in. do swoich postulatów antyinflacyjnych, rozwoju energetyki i przemysłu obronnego.

W rozmowie z PAP poseł Konfederacji Robert Winnicki przypomniał, że ubiegłoroczna ofensywa programowa Konfederacji "Polska na nowo", opierała się na pięciu podstawowych postulatach: "niskich i prostych podatkach, sprawnej i dostępnej ochronie zdrowia, efektywnej i nowoczesnej edukacji, niższych kosztach życia i państwie prawa". Według Winnickiego, ta ofensywa przyniosła partii "bardzo dobre efekty i stabilny wzrost notowań".

Jak dodał, rozpoczęta w piątek lipcowa ofensywa zatytułowana "Po Stronie Polski", ma być odpowiedzią na nowe wyzwania, a zwłaszcza na "zduszenie szalejącej inflacji". W tym zakresie Konfederaci będą prezentować pakiet własnych projektów ustaw, takich jak "Tani prąd", "Tani węgiel", "Tanie paliwa", czyli wpisujące się w konsekwentnie postulowane przez ugrupowanie obniżanie podatków i kosztów życia.

Według posła, kolejne postulaty programowe są odpowiedzią Konfederacji na wojnę na Ukrainie i konieczność wzmacniania bezpieczeństwa Polski. "Jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami agresji rosyjskiej na Ukrainę, jesteśmy zdecydowanymi zwolennikami budowy silnej i nowoczesnej polskiej armii. A fakt, że chcemy opierać nasze bezpieczeństwo na polskiej armii, na polskim przemyśle zbrojeniowym, nie jest tezą prorosyjską, jest tezą propolską" - zaznaczył Winnicki. W tym kontekście poseł wskazał na konieczność pilnego odtworzenia zdolności defensywnych, w tym obrony przeciwlotniczej, przeciwrakietowej i artylerii. "Stawiamy na polski przemysł zbrojeniowy, a nie obce zakupy" - podkreślił.


Mówiąc o postulacie "podnoszenia zdolności militarnych Polaków", Winnicki przekonywał, że "każdemu Polakowi powyżej 16. roku życia trzeba zapewnić możliwość wzięcia udziału w podstawowym, bezpłatnym szkoleniu wojskowym". Opowiedział się też za liberalizacją prawa do posiadania broni. "Polska rozbrojona, to stan, któremu się sprzeciwiamy i zamierzamy przeciwko temu walczyć" - zadeklarował.

Poseł przyznał, że Konfederacja sprzeciwia się "imigracji socjalnej, ściąganej do Polski tylko po to, by państwo polskie płaciło imigrantom za sam fakt przebywania". Według niego, system ten jest nieszczelny, co powoduje, że "Ukraińcy mogą pobierać polskie świadczenia przebywając na Ukrainie, a nawet w innym państwie UE".
Winnicki podkreślił, że Konfederacja uznaje ewentualną Unię Polsko-Ukraińską za "mrzonki", co - jak zastrzegł - wcale nie wyklucza wspierania Ukrainy przez Polskę, "jednak z efektywną obroną własnych interesów, również w warstwie tożsamościowej, historycznej i symbolicznej". "Jednoznacznie żądamy od władz państwowych odrzucenia kultu Stepana Bandery i uznania rzezi wołyńskiej za ludobójstwo. Oczekujemy też pełnego poszanowania praw polskiej mniejszości narodowej na Ukrainie" - oświadczył.
Pytany o plany na oficjalną kampanię wyborczą przez wyborami parlamentarnymi i zaostrzającą się już rywalizację między jej dwoma głównymi uczestnikami - PiS i PO, poseł zauważył, że w Polsce "trwa permanentna kampania wyborcza".

"Konfederacja - jako jedyna partia - miała w mijającej kadencji odwagę przeciwstawić się ogólnie obowiązującym trendom w sprawie polityki lockdownowej podczas pandemii i drukowaniu pieniędzy, co jest zasadniczą przyczyną inflacji. Mamy też odwagę przeciwstawiać się narracji, że Polska musi teraz stać się jakąś federacją polsko-ukraińską w związku z wybuchem wojny na Ukrainie. Myślę, że wyborcy to docenią w zbliżających się wyborach" - powiedział Winnicki.
Zwrócił też uwagę na rosnący w badaniach sondażowych odsetek wyborców "nieprzekonanych", do których Konfederacja chce dotrzeć i "dodać otuchy" wobec - jak mówił - znaczącego "zużycia obecnej władzy i niewiarygodności opozycji pod przywództwem Donalda Tuska".
Winnicki ocenił, że w takiej sytuacji "2023 rok jest - być może jak nigdy wcześniej - szansą na to, żeby duopol (PiS-PO) przełamać". "Ostrzymy sobie zęby, żeby ten duopol przełamać i czujemy, że jest to możliwe. Chcemy, żeby osoby niezdecydowane, co do wyborów politycznych, przekonać, że Konfederacja jest odpowiedzią na ten uwiąd klasy politycznej, z jakim mamy do czynienia w Polsce. Konfederacja ma do zaproponowania program innego rządzenia państwem, niż miało to miejsce do tej pory. I sądzę, że Polacy tego oczekują" - powiedział Winnicki. (PAP)


Braunowi nikt nie przeszkadza czyli musi mieć poparcie Bestii i nowych króli.

Co z tego wyniknie ?

Może nic i to zwykłe krasomówstwo  a może Polacy są 'gotowi' do buntu przeciwko obecnemu reżimowi i ktoś musi tym pokierować...

Czytając komentarze pod filmem zauważyłem że jest sporo takich z nadzieją...

Wiemy co chodzi im po głowie bo jest to w planie szatana zniszczenia syjonizmu.

Bardzo dziękuję za ten wywiad i ....czuwajmy dalej bracia i siostry.

Oczywiście udziału w ewentualnym 'rozliczaniu' syjonistów  nie weźmiemy !




A Bóg może w każdej chwili zadziwić swoich wrogów jakimś cudownym ruchem !

Jesteśmy już w bardzo bliskim czasie do wzięcia wybranych i ujawnienia się Isusa Syna Bożego .

To co obecnie obserwujemy na ziemi jest wypełnianiem się proroctw w tempie w jakim jeszcze tego nie było !

Proroctwa się wypełniają i my je ROZPOZNAJEMY - nigdy nie było to tak wyraźne jak teraz .


Nie pisze tak bo chcę tego bardzo tylko że tak się sprawy mają i wszystko wskazuje na ten czas już bliskiego ujawnienia się Syna Bożego.

Chcę tego oczywiście ale ta chęć nie przysłania mi zdrowego rozsądku a przecież obserwujemy to co w Biblii jest napisane- To się dzieje i coraz bardziej przyspiesza !


Trzymajmy się bracia i siostry i polegajmy tylko na Bogu jak do tej pory .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Lipiec 2022, 12:06
Sojusz Nierządnicy i rządu nasienia węża w Polsce a poniżej głupi bałwochwalczy tłum.



https://mobile.twitter.com/prezydentpl/status/1546056906631938049?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1546056906631938049%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fregiony.tvp.pl%2F61218318%2Fprezydent-na-jasnej-gorze-nie-bedzie-polski-bez-rodziny

Wystarczyło że biskup zaintoniował " Dziekujemy" a bezmyślne masy wielbicieli ochydy jasnogórskiej jak papugi ...


Dziękuję serdecznie za podesłanie tego krótkiego przykładu jak balwochwalstwo wpływa na rozum czcicieli idolów...

Jeremiasza 51:

(17) Głupi jest każdy człowiek, gdy nie rozumie, że każdy złotnik okryty jest hańbą z powodu bałwana, gdyż oszustwem jest to, co ulał, i nie ma w tym ducha.

(18) Są one marnością, robotą wartą śmiechu, zginą, gdy przyjdzie na nie kara.
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Lipiec 2022, 21:10
Zaczyna się ostra jazda bracia i siostry ! Very Happy

Na początek - Rosja przestaje się cackać z chazarską Ukrainą...


Putin wzywa do nadzwyczajnego posiedzenia Dumy – Rosja może wypowiedzieć wojnę i rozwiązać Ukrainę za pomocą “przyspieszonych” procedur


https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/07/putin-wzywa-do-nadzwyczajnego-posiedzenia-dumy-rosja-moze-wypowiedziec-wojne-i-rozwiazac-ukraine-za-pomoca-przyspieszonych-procedur/

Na Zachodzie i w NATO zabrzmiał alarm, gdy Prezydent Rosji W.Putin zwołał nadzwyczajne posiedzenie Dumy Państwowej (niezaplanowane). Z informacji wynika, że zamierza oficjalnie wypowiedzieć wojnę Ukrainie, dlatego Kijów stawia miny na granicy z Białorusią.

Dane pokazujące nową eskalację:

Kilka godzin temu B. Putin wydał dekret, na mocy którego przyznaje rosyjskie obywatelstwo wszystkim obywatelom Ukrainy, a nie tylko z regionów kontrolowanych przez Moskwę, poprzez “przyspieszone” procedury. Jest to ruch w kierunku rozwiązania i “wchłonięcia” państwa ukraińskiego.

Rosja jest nieustannie atakowana HIMARS w Donbasie. Bazy na tyłach i składy amunicji zostały trafione.
Ukraina ogłosiła kontratak z 1 milionem żołnierzy.
Rosyjscy hakerzy ujawnili udział Zachodu i USA w atakach na Rosję.


Trzeba zaznaczyć, że już 9 dnia miesiąca, czyli na dwa dni przed tym, jak dowiedziała się dzisiejsza wiadomość o nadzwyczajnym zwołaniu Dumy, w rosyjskich mediach pojawiła się informacja o “ważnej decyzji, która zmieni formę wojny na Ukrainie”. Nadzwyczajne posiedzenie Dumy
Państwowej Wśród wojny na Ukrainie rosyjski parlament zwoła nadzwyczajną sesję

Niższa izba rosyjskiego parlamentu zbierze się 15 lipca na nadzwyczajnej sesji, zdecydowała jej rada w poniedziałek, kilka dni po tym, jak prezydent Władimir Putin ostrzegł, że wojna na Ukrainie nawet nie rozpoczęła się na dobre.


Rosjanie piszą także : "Jeśli Federacja Rosyjska zostanie uznana za sponsora terroryzmu na prośbę Ukrainy Moskwa w ciągu 24 godzin wypowie wojnę Kijowowi, po czym Kijów, Lwów, Dniepr, Krzywy Róg, Charków i Nikołajew zostaną zniszczone w ciągu 72 godzin, a reszta Ukrainy zostanie masowo zaatakowana rakietami i bombami, natomiast mosty na Dnieprze, lotniska cywilne i cała infrastruktura kolejowa zostaną zniszczone.
Białoruś odetnie wszystkie lądowe drogi ucieczki na zachód kraju, a trzy pułki S-400 zestrzelą wszystkie prywatne samoloty próbujące wystartować z Zakarpacia i Odessy uciekając na Zachód.
Do września Zelenski i jego kuratorzy z Waszyngtonu mają czas na miękką kapitulację z utratą zaledwie 30 % terytoriów, po czym państwo ukraińskie zostanie na zawsze utracone i usankcjonowane zgodnie z zasadą podziału na trzy części w ramach patronatu ONZ.”



-------

Najwyraźniej plan wyroku Boga dla Edomu przyspiesza i już wkrótce żydowskie rządy będą miały wielkie problemy bo zbliża się ich koniec .

Przygotujmy się również na natretną propagandę strachu atomowego oszustwa.

Tak naprawdę wszystko idzie w dobrą stronę czyli wypełnianie się proroctw i sąd Boga nad Edomem który zostanie pozbawiony władzy zarówno w Izraelu jak i wszędzie na świecie łącznie z USA i resztą krajów  jak rząd w Warszawie.


Widzieliśmyco się stało na Sri Lance. , oni też widzieli i zapewne dlatego próbują uciekać podając się do dymisji ale przed Bogiem i Synem nie uciekną!



Mamy Zatem fale 'rezygnacji' żydowskich szefów w Europie :

https://topwar-ru.translate.goog/199055-ja-uhozhu-posle-otstavok-premerov-britanii-i-jestonii-svoj-post-pokinul-i-glava-pravitelstva-italii.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=wapp
Włochy :

https://www.salon24.pl/newsroom/1239255,premier-wloch-mario-draghi-podaje-sie-do-dymisji-powod-kryzys-rzadowy

I Estonia :


https://www.tvp.info/61285804/upadl-rzad-estonii-premier-kaja-kallas-podala-sie-do-dymisji


Ależ to się sypie , nie spodziewałem się że tak szybko , tylko odpaliłem Internet !  Shocked  Exclamation  Exclamation  Razz  Razz  bounce  bounce  Basketball  cheers  cheers


No cóż zobaczymy co będzie jutro , dziś dwa rządy upadły a jutro głos ma zabrać Rosja...


Żydzi mają wielkie kłopoty ponieważ Bóg Wszechmogący odbiera im władzę na ziemi  którą odda nowym królom i Bestii .


Bóg daje władzę komu chce i również czas odebrania jej szatanowi znacznie się przybliżył!


Czuwajmy bracia i siostry bo przyjście Syna Bożego bliskie!
 [/b]

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

15th Lipiec 2022, 19:24
Dwa artykuły od Rosji.

Potęga rewolucji islamskiej: czy irańskie drony mogą pomóc Rosji na Ukrainie?


https://www-rt-com.translate.goog/russia/558928-iran-supply-uav-drones/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp

Były jednak inne wieści z Kremla, jak zapowiedział rzecznik prezydenta Dmitrij Pieskow, że Władimir Putin odwiedzi Teheran w następnym tygodniu, 19 lipca.
Program i szczegóły dwustronnego spotkania Putina z prezydentem Iranu Ebrahimem Raisi nie zostały ujawnione.


„Odbędzie się spotkanie szefów państw gwarantów procesu astańskiego, który, jak wiadomo, jest procesem ułatwiającym rozwiązanie syryjskiego kryzysu. Rzeczywiście dojdzie do spotkania Putina, Raisi i Erdogana. Oprócz spotkania trójstronnego odbędą się również rozmowy dwustronne” –  powiedział Pieskow.

------------

Sina: Rosja zadecyduje o losie Europy 21 lipca.

https://politros-com.translate.goog/23535587-sina_rossiya_reshit_sud_bu_evropi_21_iyulya?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=wapp

Losy Unii Europejskiej i jej waluty zostaną rozstrzygnięte 21 lipca. Zostało to napisane przez obserwatorów chińskiego wydania Sina. Specjalnie dla swoich czytelników PolitRussia prezentuje ekskluzywną wersję publikacji.

Tego dnia - 21 dnia drugiego letniego miesiąca - Europa czeka z niepokojem. Faktem jest, że w ten czwartek odbędą się dwa ważne wydarzenia, które wpłyną na europejską walutę i życie całej populacji UE. Po pierwsze, w wyznaczonym terminie nastąpi pierwsza od dekady podwyżka stóp procentowych przez Europejski Bank Centralny. Jednak ten plan jest dobrze znany i pod pewnymi względami już przetrawiony przez rynek.

Dużo ważniejsze jest drugie wydarzenie – remont gazociągu Nord Stream 1 powinien zakończyć się w tym dniu. W wyniku prac ograniczono dostawy gazu do krajów UE, które z trudem przetrwały. Teraz państwa europejskie obawiają się, że Rosja nie zwiększy dostaw do poprzednich poziomów, a nawet nie wstrzyma dostaw gazu.


--------------

Edom jest przegrany i wiemy że nie MOGĄ wygrać. Odbudowali swoje imperium ale nadszedł czas że Bóg je burzy i rękoma swych wrogów wymierza słuszną zapłatę.

Malachiasza
Rozdział 1:
(4) Choćby Edom mówił: Jesteśmy wprawdzie rozbici, lecz znowu odbudujemy ruiny, to Pan Zastępów mówi: Oni odbudują, lecz Ja zburzę; i nazwą ich krajem bezeceństwa i ludem, na który Pan zawsze się gniewa.


(5) Wasze oczy będą to oglądać i sami wyznacie: Wielki jest Pan poza granicami Izraela.


Edom zostanie rozgromiony na całym świecie - poza granicami Izraela RÓWNIEŻ.


Jak ktoś nie przeczytał to warto - http://www.proroctwa.com/chazarska-mafia-upada.htm



Nas nie trzeba przekonywać ale świat dopiero się zapozna z Bożym Planem już wkrótce.


Obserwujmy uważnie ten świat i miejmy baczenie na znaki !

Dużo znaków już się zaczęło a to oznacza BARDZO bliskie odwiedziny Boga i Syna Bożego...

2 Ezdrasza
Rozdział 9:
(1) I Odpowiedział i rzekł: "Zmierz dokładnie w swym umyśle: i kiedy zobaczysz, że pewna część przepowiedzianych znaków przeminęła,
(2) wtedy będziesz wiedział, że to jest ten czas, kiedy Najwyższy ma właśnie odwiedzić świat, który uczynił.

(3) A kiedy pojawią się na świecie trzęsienia ziemi, wzburzenie ludzi, zgiełk ludów, intrygi narodów, chwiejnych przywódców, anarchia książąt,
(4) wtedy będziesz wiedział, że to są te dni, o których Najwyższy mówił od dni, które były dawne, od samego początku.
(5) Bo jak ze wszystkim, co się wydarzyło na świecie, początek jest oczywisty i koniec się staje jawny;
(6) tak jest także z czasami Najwyższego: początek manifestuje się w cudach i w mocnych dziełach, a koniec w karze i znakach.
(7) I stanie się, że każdy, który będzie zbawiony i będzie mógł zbiec ze względu na swe uczynki, lub ze względu na wiarę, przez którą wierzył,
(Cool przeżyje przepowiedziane niebezpieczeństwa i będzie oglądał moje zbawienie w mojej ziemi i w zasięgu moich granic, które poświęciłem dla siebie od początku.


Znaki o których mowa w wersie drugim znajdziemy w rozdziałach 5 i 6.

Sami sprawdźcie :

http://www.bibliamesjanska.com/2_Ez/5.html
(1) Odnośnie znaków: oto nadchodzą dni, w których mieszkańcy ziemi będą w szponach wielkiego terroru, a droga prawdy będzie ukryta a kraina będzie niepłodna w wierze.
(2) Rozmnoży się bezprawie bardziej, niż to kiedykolwiek widziałeś czy słyszałeś.
(3)  A kraina, którą teraz widzisz że króluje, będzie zniszczona i nieprzejezdna, a ludzie będą ją widzieć opuszczoną.
(4) A jeśli Najwyższy da ci żyć, ujrzysz, że zostanie ona wrzucona w chaos po trzecim okresie, a słońce nagle rozjaśni się w nocy, a księżyc w ciągu dnia.
(5) A krew będzie kapać z drzewa i kamień wyda głos swój; narody będą zaniepokojone a gwiazdy zaczną spadać.
(6) I będzie rządził ten, którego mieszkańcy ziemi się nie spodziewają się, a ptaki będą odlatywać razem;
(7) I morze Sodomy będzie wyrzucać ryby; i wyda ktoś w nocy głos nieznany, a wszyscy usłyszą głos jego.
(Cool I nastanie także chaos w wielu miejscach i ogień często będzie wybuchał a dzikie bestie będą szarżować i straszyć,  a niewiasty w ciąży będą rodzić potwory:
(9) Wody słone będą znajdowane w wodach słodkich i przyjaciele będą się nawzajem zwyciężać, wtedy wszelkie przyczyny się poukrywają a mądrość wycofa się do zamknięcia swego,
(10) a wielu będzie jej szukać, ale jej nie znajdą, ale niesprawiedliwość i brak umiarkowania zwiększy się na ziemi.
(11) I jedna kraina zapyta sąsiednią: 'Czy prawość, czy ktokolwiek, kto dobrze czyni przeszedł przez ciebie?' Odpowiedzią będzie: 'Nie'.
(12) I w tym czasie ludzie będą się spodziewać, a nie otrzymają: będą pracować, ale nie będzie się im powodziło.

Ostatnio oglądamy kolejny znak – gwiazdy zaczęły spadać coraz częściej.

http://www.bibliamesjanska.com/2_Ez/6.html

(18) I rzekł: "Oto dni nadchodzą, i stanie się gdy się zbliżę do odwiedzenia mieszkańców ziemi,
(19) a gdy będę wymagał od czyniących nieprawość kary za ich nieprawość, kiedy się dopełni poniżenie Syjonu,
(20) i kiedy pieczęć zostanie umieszczona  na wieku, który ma właśnie przemijać, wtedy pokażę te owe znaki: księgi będą otworzone przed firmamentem, i wszyscy będą je widzieć:
(21) Niemowlęta jednoroczne mówić będą swymi głosami, a kobiety z dziećmi urodzą  przedwczesne dzieci w trzecim i czwartym miesiącu a ci będą żyli i będą tańczyli.
(22) Zasiane miejsca nagle ukażą się nie zasiane, a nagromadzone magazyny staną się nagle puste;
(23) i trąba głośno zatrąbi i gdy wszyscy ją usłyszą, będą nagle przerażeni.
(24) W tym czasie przyjaciele będą prowadzić wojnę przeciwko przyjaciołom jak przeciwko wrogom, a ziemia i ją zamieszkujący będą przerażeni, a źródła fontann staną, i nie popłyną przez trzy godziny:
(25) "I będzie tak, że każdy, który pozostanie po tym wszystkim co tobie przepowiedziałem, ten będzie zachowany i będzie oglądał zbawienie moje oraz koniec mojego świata.
(26) I oni zobaczą ludzi, którzy będą wzięci do góry, którzy nie skosztowali śmierci od narodzenia swego, i odmieni się serce mieszkańców ziemi i będzie przemienione w innego ducha.
(27) Bo zło będzie usunięte, a oszustwo będzie wygaszone.
(28) A wierność będzie owocowała, korupcja będzie zwyciężona,  a prawda, która przez tak wiele dni nie owocowała będzie ujawniona."



Czyli czuwajmy i UTRZYMUJMY więź z naszym Ojcem bo tylko On jest prawdziwym Bogiem .

Bożki to zdrada i policzek dla Boga !


I pamiętajmy :

(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Lipiec 2022, 10:03
Niesamowite.
https://zbawienie.forumotion.com/t384p375-czasy-konca-wiadomosci-zwiazane-z-czasami-konca#22333

To o czym Henryku dziś napisałeś , ja oglądałem kilka  dni temu temu właśnie ten film Awaranona ( najlepszy jaki zrobił) i porobiłem drobne notatki.

Miałem coś o tym napisać ale odkładałem to a dziś Henryk o tym również pisze...

Zaraz odpale komputer i zobaczę może coś o tym napisze bo to  jest ciekawe lecz Ewaranon tego dalej nie rozwinął i nie rozwija ...


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Lipiec 2022, 10:57
Tak jak napisałem  przed godziną w poście u góry wracam do tego filmu Awarnona .


Bardzo warto ten film zobaczyć i ja co jakiś czas do niego wracam bo nie daje mi to spokoju a po dzisiejszej akcji nie mam wątpliwości że to nie jest przypadek.  Laughing

Jak znajdziecie czas obejrzyjcie dokładnie , ja jak go oglądam często zatrzymuje i myślę bo ciężko jest się pozbyć fałszywego obrazu fałszywych map z głowy którymi nas karmią od urodzenia

Poniżej jest screen z mapy księżycowej z zaznaczonym miejscem prawdziwego centrum ziemi.

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Screen11


Film wyjaśnia nam różnice między magnetycznym biegunem północnym który jest ruchomy i wokół którego krąży układ słońca i księżyca a prawdziwym środkiem ziemi gdzie według Biblii jest strzeżony przez cherubów  ogród Eden . Sataniści nie mają tam wstępu ale pilnują tego rejonu na sto procent.

Spójrzcie jeszcze raz na mapę gdzie położony jest Raj Boży .



W Centrum ziemi i to są lądy po przeciwległej linii jak obecne położenie Australii , z podobnym klimatem .


Zatem na fałszywych mapach jakie mamy Raj  będzie położony  na południu pomiędzy Afryką a Ameryką Południową .. Tereny te są patrolowane na mocy traktatu ONZ i nikt tam się nie zbliży.

Tak nas okłamują !!!

Będziemy nad tym  z Henrykiem jeszcze pracować , są wersety , są odpowiedzi w pismach Henocha oraz 2 Ezdrasza .

Co znajdziemy to opiszemy.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Lipiec 2022, 17:31
Trzeci post dzisiaj tutaj.

Hmmm , zacząłem sprawdzać wersety i nie pasuje to zbytnio... Henryk pogłębił moje wątpliwości i też to zauważył że brak solidnych dowodów .


To co Ewaranon mówi o środku ziemi nie ma poparcia w Biblii...

Zauroczyła mnie po prostu ta księżycowa mapa.


Ten jego film jest BLIŻSZY prawdy  :







Jest taki  werset w 2 Henocha:

28

I powiedziałem: "Niech niższa woda, która jest poniżej nieba, zbierze się w jedno miejsce i niech jej fale wyschną". I tak się właśnie stało.

Z fal stworzyłem skały, solidne i duże. Ze skał złożyłem suchy ląd i nazwałem suchy ląd ziemią. Co było w środku ziemi, nazwałem otchłanią. Morze zebrałem w jedno miejsce i związałem je jarzmem. I rzekłem do morza: "Oto daję ci wieczną granicę. Nie przełamiesz swoich wód. Ustaliłem solidną strukturę.



Pierwszy stworzony dzień nazwałem dla samego siebie. Wtedy nadszedł wieczór i znowu poranek i był to drugi dzień."


Teraz ma to sens i inne wersety z Henocha pasują bardziej. Jestem teraz  w pracy ale posprawdzam to bardziej jutro.  Henryk też



Opis stwarzania  z 2 Henocha wiele nam mówi zwłaszcza o fundamentach ziemi...  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Lipiec 2022, 23:25
Podesłane właśnie przez naszego brata:

Syria ogłosiła zerwanie stosunków dyplomatycznych z Ukrainą


https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/syria-oglosila-zerwanie-stosunkow-dyplomatycznych-z-ukraina


Główny nurt  to potwierdza:

https://duckduckgo.com/?q=syria+zrywa+stosunki+z+Ukrain%C4%85&t=samsung&ia=web

Syria jest po stronie Rosji i przeciwko USA i falszywemu Izraelowi od lat.

No bracia i siostry wygląda na to że się rozkręca...

Nie wiemy ile to jeszcze potrwa . USA są coraz słabsze i to dobry znak .


Rosja i reszta rośnie w siłę i to też dobry znak dla nas.


Znaków poprzedzających przyjście Króla Isusa też jest sporo .


Dlatego mamy czuwać bo nie wiemy ILE to jeszcze potrwa do szóstej pieczęci . Very Happy

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Lipiec 2022, 21:13
Dużo możemy się dowiedzieć ze sprawozdań Fulforda.

https://meditation539.com/2022/07/21/benjamin-fulford-odliczanie-do-implozji-usa-zaczyna-sie-po-niepowodzeniu-bliskowschodniej-wyprawy-bidena/

Wiele rzeczy co on nam sprawozdaje zgadza się z proroctwami.

Milczy on jednak o płaskiej ziemi i oszustwie atomowym co nam pokazuje że jego szefom nie jest w smak ujawnienie tych prawd. Za to inne prawdy ujawnia.

Zauważyłem jeszcze jedno przesłanie jakie Bestia z nowymi królami ma dla ludzi o której Fulford wspomina na końcu swych raportów od kilku miesięcy:



"Mówiąc o teatrze ulicznym, zakończmy teraz najnowszą optyką projektu Bluebeam. Niektóre z nich wyglądają jak pokazy nadawane przez konwencjonalne drony. Jednak wiele z nich pozostaje tajemniczymi. Jak zwykle z takich rzeczy, choć uważamy, że fascynujące, to nadal nie wpływa na prawdziwe życie tu/teraz. To od nas, ludzi będzie zależało wyzwolenie planety."



Ostatnie zdanie mówi wszystko.


Nie wspomina on o Bestii tylko pisze "my ludzie" .


Syn Boży powiedział że narody będą biadać gdy On przybędzie robić tutaj porządek.



Możliwe że dziwne światła na niebie , które obserwujemy są onakami pewnych  działań  aniołów archanioła Michała,  który z rozkazu Boga  działa oraz czyni przygotowania...


Możliwe że Syn Boży to wszystko już nadzoruje !


Wyzwolenie nadejdzie ale nie będzie zależało od ludzi tylko od Boga , który przeprowadza już swój sąd.



A Bestia będzie bluźnić za to Bogu używając swego fałszywego proroka do propagandy i propagowania bałwochwalstwa.


I Bóg na to pozwoli aby każdy mógł zostać przetestowany.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Lipiec 2022, 13:38
https://zbawienie.forumotion.com/t400-wersety-na-czasie#22354

To proroctwo powinny przeczytać władcy tego świata ponieważ jest to ostrzeżenie od Boga dla nich !


(10) Teraz więc zrozumcie, królowie, bądźcie pouczeni wszyscy, którzy sądzicie ziemię.

(11) Służcie Panu z bojaźnią i weselcie się w nim z drżeniem.

(12) Przyjmijcie naganę, aby Pan nie rozgniewał się w żadnej chwili, a wy zginęlibyście od sprawiedliwej drogi: kiedy gniew jego się rozpali: błogosławieni są wszyscy, którzy Mu ufają.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Lipiec 2022, 13:29
Z wielu rzeczy które poruszył Henryk w dzisiejszym artykule mnie uderzył ponownie werset z Daniela 12 ;

(9) A on odrzekł: Idź, Danielu, bo słowa są zamknięte i zapieczętowane aż do czasu końca.

(10) Wielu musi być wypróbowanych i dokładnie wybielonych, sprawdzonych ogniem i wyświęconych; ale przestępcy będą popełniać przestępstwa; i żaden z przestępców nie będzie rozumiał; ale mądrzy będą rozumieli.



Żaden bezbożny przestępca Przykazań Bożych  z narodu wybranego NIC nie rozumie i nie będzie.


I ci przestępcy bezbożni będą tacy nadal natomiast mądrzy będą rozumieli.


Są mądrzy bo Przykazań przestrzegają i a więź z Bogiem jest dla nich najważniejsza , za nic nie chcą jej stracić.


Są często próbowani i zasmucani ale przez to chartowani.


To ci którzy są wybrani i temat Biblii rozumieją.


Cała reszta jest bez zrozumienia a gdy zrozumienie przyjdzie to tylko resztka się nawróci . Ale ta resztka jest dla Boga niezwykle cenna o wiele cenniejsza niż miliony  bezbożnych co nadal będą bezbożni o zatwardziałych sercach w obliczu Prawdy ujawnionej.


Wybrani przez Boga do wzięcia do nieba oraz na królów do liczby 144 000 mają obiecane życie wieczne przed drugim stwarzaniem.

Resztka co się nawróci z narodu wybranego będzie żyć do 120 lat jak Bóg zadecydował po potopie.

Na chwilę obecną naród wybrany ma swoje bożki.

Dla większości to bałwany chrześcijaństwa katolickiego i prawosławnego.  Dla innych bożkami są to bogactwa i dobra materialne . Dla jeszcze innych są to gwiazdy sportowe i inne autorytety których naśladować chcą i to robią. Jest jeszcze pogaństwo New Age i starosłowiańskie oraz wszyscy co rozwijają szeroko pojętego ducha .


Każdy forma adoracji kogokolwiek czy czegokolwiek poza prawdziwym Bogiem jest bałwochwalstwem!

Jan pisał abyśmy " strzegli się bożków"



Teraz rozumiemy jak NIEWIELU spośród narodu wybranego już nie mówiąc o reszcie narodów,  jak NIEWIELU jest OBECNIE  prawdziwych czcicieli PRAWDZIWEGO Boga Stwórcy nieba, ziemi i człowieka ?!


Jesteśmy w sytuacji jak przed potopem gdy ludzkość jest totalnie skażona genami złego oraz jego naukami!



Bóg szuka ludzi o prawych sercach którzy od urodzenia swego  dażą do dobrego a nie złego.


Których serca zawsze nawet jako małe dzieci już wtedy nawet PODŚWIADOMIE szukają dobrego a z wiekiem  Boga i Prawdy  . Są wrażliwi nad wyraz i często znienawidzeni przez rówieśników przez ich umiłowanie prawdy a nie kłamstwa .


Są zapisani w księdze życia - to Boże dzieci Jego ludu Izraela!

To prawdziwi czciciele Boga którzy oddają Mu cześć w duchu i prawdzie.

Takich Ojciec szuka !


Jana 4:

(23) Lecz nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawali Ojcu cześć w duchu i w prawdzie; bo i Ojciec takich szuka, którzy by mu tak cześć oddawali.

(24) Bóg jest duchem, a ci, którzy mu cześć oddają, winni mu ją oddawać w duchu i w prawdzie.




I Nie dajcie się pożreć diabłu bo właśnie w ten czas już coraz bliższy objawienia się  naszego zbawienia przeciwnik nasila swe próby i ataki na nas coraz bardziej.

1 Piotra 5:

(6) Ukórzcie się więc pod mocną rękę Bożą, aby was wywyższył czasu swego.

(7) Wszelką troskę swoją złóżcie na niego, gdyż On ma o was staranie.

(Cool Bądźcie trzeźwi, czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, chodzi wokoło jak lew ryczący, szukając kogo by pochłonąć.


Odwagi i pomimo drobnych upadków i porażek nie poddawajcie się bracia i siostry.


Tylko rażące świadome łamanie Przykazań będzie wygraną diabła!

Gdy zaczniemy uprawiać bałwochwalstwo,  kraść,  mordować czy cudzołożyć....

A tego nikt z nas nie robi !!!

Jest nas GARSTKA prawdziwych czcicieli Boga w czasach końca o których była mowa że będą bezbożne o wielokroć niż czasy minione.

Dlatego Bóg zaczął już swój sąd bo NADSZEDŁ wyznaczony czas.

Rozejrzyjcie się! W tym świecie nie da się żyć w naszym przypadku bo to nie jest świat dla sług Bożych  !

Ale to się zaczyna zmieniać i już wkrótce nasycimy się Bożą sprawiedliwością!


Ci wszyscy co mieli Was w pogardzie za waszą wiarę i umiłowanie prawdy zostaną jak mówi Pismo "zawstydzeni" .
.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Sierpień 2022, 13:25
Świetny artykuł o walce nasienia węża przeciwko potomstwu niewiasty.


Powstanie Warszawskie jest ważne, bo służy wojnie z Rosją.


https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/08/powstanie-warszawskie-jest-wazne-bo-sluzy-wojnie-z-rosja%ef%bf%bc/

“Warszawskie dzieci pójdziemy w bój…” W myśl tego hasła dokonano ludobójstwa.

Wielu z nas jeszcze pamięta zabawy w wojnę po 1945r., nikt nie chciał być Niemcem, faszystą.

Dzisiaj powszechne żydo-media i banda funkcjonariuszy żydowskiego reżimu IIIRP/Polin w prokuratorskich i sędziowskich togach, wysługująca się żydowskim szowinistom, bezczelnie, bez najmniejszego skrępowania i bez poczucia a może i bez zrozumienia piętrowej absurdalności politycznej sytuacji, oskarża nas, Polaków, o propagowanie faszyzmu, gdy tymczasem sam reżim IIIRP/Polin wstrzymuje się od potępienia nazizmu, ponieważ jego bratni reżim Ukrainy i pierwszy sojusznik, reżim USA, są przeciwne potępianiu nazizmu. Priorytetem jest wojna z Rosją i nazizm – nazizm na Ukrainie – jest potrzebny tym reżimom jak powietrze.

W tym roku 1-go sierpnia o godzinie 17:00 nie zawyją syreny – reżim IIIRP/Polin nie chce traumatyzować Ukraińców, choć to bardziej syjonistyczny chwyt propagandowy i ukłon wobec bratniego reżimu Ukrainy niż prawdziwy powód. A już na pewno żaden funkcjonariusz żydowskiego reżimu IIIRP/Polin, ani powszechne żydo-media, słowem nie wspomną o Ukraińskim Legionie Samoobrony (Legionie Wołyńskim) – o specjalistach od tortur – ani o 3 pułku Kozaków z grupy Dirlewangera i ich udziale w pacyfikowaniu powstania w Warszawie.

D.Kosiur  –  31.07.2022r.


1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach


‐------------

O wiele więcej w artykule.

Wojna szatana i jego potomstwa przeciwko nam - potomkom Izraela trwa od wieków.  

Znamy przyczyny ponieważ Biblię rozumiemy i wiemy jak to się skończy.


Mamy czasy końca a obecny wiek zbliża się do zakończenia. Już wkrótce nastąpi jego zakończenie gdy przyjdzie Król Isus Syn Boga Prawdziwego Stwórcy nieba i ziemi.

2 Ezdrasza 2:

(34) Dlatego mówię do was o narodach, które słyszą i rozumieją: "Oczekujcie pasterza waszego, On da wam odpoczynek wieczny, ponieważ On  jest tym, który przyjdzie na zakończenie wieku, który jest już w zasięgu ręki.


Isus pierwszy raz był na ziemi niecałe 450 lat temu i od tego czasu szatan prześladuje coraz bardziej potomków Izraela . Ostatni jego zamysł który wedle naszego zrozumienia pozbawił go miejsca w niebie to Covid 19 szczepienia.  Gdy szatan został zrzucony to przystąpił do realizacji jego wykonania jednak nie potoczyło się po jego myśli.


Wiemy jak wyglądały szczepienia bo się bacznie temu przyglądaliśmy podczas gdy reszta ślepo podążała za władzami kierowana ignorancją i strachem o dobry status swego życia w tym świecie.

Ale to okazało się kłamstwem.

Nie było żadnego fizycznego przymusu szczepień ! Wolna wola !


Nikt na siłę nie ciagnął do punktu szczepień.  OCHOTNICY szli tam sami.



Musimy wiedzieć jedno i to zrozumieć:

2 Ezdrasza 15:

(24) "Biada tym którzy grzeszą, a nie są posłuszni przykazaniom moim." - mówi Pan.

(25) "Nie oszczędzę ich. Odstąpcie niewierzące dzieci. Nie zanieczyszczajcie świątyni mojej."

(26) Gdyż Pan zna wszystkich, którzy grzeszą przeciw niemu: dlatego podał ich na śmierć i rzeź.

(27) Tak teraz przyszły nieszczęścia na całą ziemię, a wy pozostaniecie w niej; bo was nie wybawi Bóg, ponieważ zgrzeszyliście przeciwko niemu.





Bóg zna serca każdego człowieka i wie kto sobie cenni swoją bezbożność.  Tacy już giną z powodu swoich grzechów i będą ginąć nadal a ci którzy dotrwają aby wziąć znamię Bestii i tak je wezmą.


Ludzie nie chcą się nawrócić teraz i nie będą chcieli i później w obliczu jawnej już mocy Bożej jak mówi nam Objawienie.


Mamy czasy końca i Bóg juz zaczął plagami karać świat a bezbożni ludzie nawet nie wiążą tego ze swymi grzechami a większość Przykazaniami wręcz się brzydzi tak jak ludźmi którzy je traktują poważnie.


My chcemy pozbyć się grzechu z naszego życia raz na zawsze dlatego strzeżemy w swych sercach Przykazań Bożych aby ich przestrzegać. Nie jesteśmy bezgrzeszni, tylko Isus z ludzi nigdy nie zgrzeszył!



A my jeżeli wytrwamy na wąskiej drodze i z niej nie zboczymy to zostaniemy zbawieni w niebie gdy przyjdzie Król Isus Chrystus jak mówią nam święte Słowa Boże objawione nam przez Syna Bożego,  proroków Bożych i apostołów.


To jest obiecane dla nas którzy czuwamy a nie dla tych którzy nawet nie mają pojęcia bladego co się dzieje na ziemi i nadal myślą że ziemia jest kulą a Bóg to abstrakcja.



Dlatego jesteście wybrani bo się według Boga nadajecie  - dostaliście wiedzę,  zrozumienie i wielką nadzieję na zbawienie i nieśmiertelność już wkrótce. 


To nas czeka jeżeli wytrwamy i się nie poddamy!!!


Ufajcie Bogu , nie wątpcie i nie pozwólcie się tego pozbawić  bracia i  siostry a Bóg nas wesprze.


Wszelkie próby jakie przechodzimy są po to aby nas wzmocnić aby się okazało że jesteśmy godni życia wiecznego od Boga.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

8th Sierpień 2022, 10:56
Muszę to napisać !

Dzisiejszy artykuł Henryka większość z nas ogromnie zbudował i dał siły do dalszego trwania w tym chorym świecie.

http://www.zbawienie.com/porwanie.htm


Wiem też że TEGO RODZAJU ZROZUMIENIE Biblii i proroctw pochodzi TYLKO od Boga.


Człowiek sam nie jest w stanie zrozumieć proroctwa tak ukryte na konkretny czas przez Boga i tylko z woli Ojca następuje ich zrozumienie gdy czas jest wyznaczony.


Gdy spojrzymy trzeźwymi oczami  na świat to widzimy postępujący upadek żydowskiej dominacji,  kontroli i władzy nad narodami w tym nad Narodem Wybranym czyli nami !


Bóg kończy z Babilonem Wielkim czwartym zwierzęciem  i to jest dla nas widoczne CZYLI...CZUWAMY !



Koniec udręki tych dni prawdopodobnie jest w toku odkąd obalono agendę przymusu szczepień. W Polsce było to w połowie Lutego i zaraz na koniec Lutego Rosja  wkroczyła na banderowską Ukrainę.



Ukraina to symbol . Symbol który upada i jest znakiem końca żydowskiej władzy na ziemi. A to co robi Rosja a teraz już i Chiny oraz kraje arabskie wymownie świadczy że Bóg wydał rozkaz do wojny przeciwko Wielkiej Nierzadnicy z imieniem Babilon Wielki na czole i już niedługo wladza przypadnie Bestii oraz na krótko nowym krolom.


Bóg kontroluje sytuację bracia i siostry , kontrolując nowych króli i Bestie a zatem Bóg KONTROLUJE wszystkie działania narodów przeciwko Żydom fałszywemu Izraelowi .  I tu w Polsce i w Izraelu I oczywiście w USA i na całym świecie gdzie ten pomiot żmijowy się zagnieździł !



Kilka dni temu zadałem pytanie na forum  czy Bóg jeszcze zakończy władzę Babilonu Wielkiego w Polsce przed przyjściem Syna Bożego....

Władza ta to postmagdalenkowy reżim.


To by było spektakularne zwieńczenie końca udręki tych dni....JEŻELI jest to w planie Boga !


Czuwajmy bo czas bliski  !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Sierpień 2022, 12:06
Jedną rzecz chce napisać.

Musimy wiedzieć że jeżeli Bóg pozwoli wejść wojską rosyjskim na teren " Rzeczpospolitej Polskiej" to Amerykanie nie będą pomagać Narodowi Wybranemu !

Pędzej będą się zachowywać jak wojska banderowskie wobec cywilów...

Na tym to polega bracia i siostry- całkowite zaufanie do Boga !!!


Jeżeli tak by się stało i Rosjanie by weszli aby wygonić stąd USA i jego żydowski rząd aby zainstalować rząd prorosyjski to stanie się tak z woli Boga.


Ale wcale nie musi tak być !!!


Ponownie CALKOWICIE  UFAJMY Bogu !!!


Nie oszukujcie się bracia i siostry jak reszta tego narodu że Ameryka nie może przegrać.  Oni się oszukują  ze strachu a my mamy się nie bać bo Bóg jest z nami. On to potwierdził mnóstwo razy w Biblii i mamy Jego Słowo!


To wierzcie Bogu a nie kłamcom tego świata!


Wczoraj dostałem maila z filmem że USA przewyższa Rosję w każdym względzie ...


Nie wiem nie widziałem na własne oczy ale wiem że Bóg jest przeciwko USA dlatego oni przegrają - już są przegrani a ich działania są przejawem  czystego szaleństwa i obłędu który zesłał na nich Bóg.


Wiemy do czego stać Rosję a jeżeli będą wykonawcami Bożych postanowień to nie przegrają.


Rosję powstrzymały wojska polskie w 1920 i to był cud nad Wisłą. Bóg nie dopuścił  wtedy do tragedii a mądrzy wojskowi w tamtym czasie zamknęli Żydów w aresztach aby nie sabotowali walk !


Wracając do dzisiaj to ufajcie Bogu i wierzcie Bogu!!!!


A co o sprzętu USA...


Jeremiasza 50:


(37) Miecz przeciwko jego rumakom i wozom wojennym, przeciwko całej mieszaninie ludów pośród niego, aby zniewieścieli; miecz przeciwko jego skarbcom, aby były zrabowane.


W walce z mieczem Bożym nikt nie ma szans ! A już od lat USA są coraz słabsze i od czasów Libii NIC nie pokazały...  


Pamiętamy ostatnie myśliwce USA które jakimś cudownym zrzadzeniem losu wylądowały w Morzu Śródziemnym ?


Jedno Słowo Boga i Jego aniołowie robią co trzeba z całym sprzętem wojskowym USA !



Liczy się to co Bóg powie a nie co powiedzą...ludzie!!!

Słuchajcie Słów Boga waszego i Słów Króla waszego Isusa Chrystusa!!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3329
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Sierpień 2022, 21:32
2 Księga Ezdrasza
Rozdział 7:

(19) I rzekł do mnie: "Nie jesteś lepszym sędzią niż Bóg, ani mądrzejszy niż Najwyższy!

(20) Niech wielu zginie dzisiaj żyjących, aniżeli Prawo Boże dane nim byłoby zlekceważone.

(21) Ponieważ Bóg ściśle rozkazał tym, którzy przyszli na świat, kiedy oni się pojawili, co muszą czynić aby żyć, i czego powinni przestrzegać, aby uniknąć kary.

(22) Mimo tego oni nie byli posłuszni i mówili przeciwko Niemu;  wymyślili dla siebie próżne myśli.

(23) i zaproponowali dla siebie samych złe oszustwa, oni nawet zadeklarowali, że Najwyższego nie ma i zignorowali Jego drogi!

(24) I prawem Jego wzgardzili, i odrzucili Jego przymierza; byli niewierni Jego zakonowi i nie czynili Jego dzieł.

(25) Tak więc Ezdraszu rzeczy próżne dla próżnych, a obfite rzeczy dla obfitych.


Bardzo mądre Słowa Boga.



Sami widzimy jak większość woli żyć bez Boga w swym życiu ignorując Jego Prawa.


Choć Biblia jest dostępna mało kto szuka Boga a jak wiemy kto Boga szuka temu daje się On znaleźć.


Trzeba szukać nie obłudnie tymczasem większość zadawala się zbawieniem tylko z wiary którą daje fałszywy apostoł  Paweł i okłamuje samych siebie że Boga znalazło ale to nie prawda.




Wy się tym nie zadowoliliście tylko szukaliście dalej aż Słowo o Królestwie Niebios zostało Wam dane bracia i siostry.


Ci którzy poprzestają na Pawle sami wystawiają sobie świadectwo że chcą osiągnąć zbawienie bez wysiłku i trudu.


Myślę że między innymi Bóg zezwolił szatanowi na fałszywego apostoła w Biblii aby odsiać w ten sposób PRAWDZIWYCH poszukiwaczy Boga od tych którzy chcą słuchać wygodnych kłamstw.



My przeszliśmy przez fałsz Pawła podczas gdy całe chrześcijaństwo jemu nadal jest posłuszne zamiast Bogu.


O czym to świadczy ?


O tym że jesteśmy prawdziwymi czcicielami Boga którzy Go szukali,  znaleźli i otrzymali zaproszenie do Królestwa Niebios od Ojca !


Trwajmy w tym aż do przyjścia Króla Isusa a wiele się jeszcze przed tym  wydarzy ...



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 18 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach