Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Kwiecień 2022, 16:38
Nadesłano nam taki film....



(7) Ukształtował Pan Bóg człowieka z prochu ziemi i tchnął w nozdrza jego dech życia. Wtedy stał się człowiek istotą żywą.

Wszelkie zmiany na poziomie genetycznym w Bożym stworzeniu powodują jego oraz człowieka skażenie.

Rodzaju 6;

(11) Ale ziemia była skażona w oczach Boga i pełna nieprawości.
(12) I spojrzał Bóg na ziemię, a oto była skażona, gdyż wszelkie ciało skaziło drogę swoją na ziemi.
(13) Rzekł tedy Bóg do Noego: Położę kres wszelkiemu ciału, bo przez nie ziemia pełna jest nieprawości; zniszczę je wraz z ziemią.




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

12th Kwiecień 2022, 07:53
Możemy się spodziewać coraz więcej takich 'rewelacji' ...

Uwagę na to zwróciły....Chiny !!!

https://wolnemedia.net/usa-stosuje-tortury-i-lamia-prawa-czlowieka-w-54-panstwach/

Dzięki za link !


-----
Henryk nam to dziś rewelacyjnie poukładał :

https://zbawienie.forumotion.com/t230p350-zwiedzenie-czasy-ostateczne#21898

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

13th Kwiecień 2022, 21:33
Postanowiłem sprawdzić godło Rosji bo pamiętałem że jest na nim orzeł rzymski.


Na pierwszym obrazku jest 'goły' orzeł sprzed dynsatii Romanowów, na środkowej już jest orzeł z prawosławnymi symbolami i bardzo ciekawym środkiem...

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Rosyjs10


Widać rycerza , wojownika na białym koniu który tryumfuje nad pokonanym smokiem.


Poniższy obraz jest bardziej wymowny bo pokonany stwór przypomina węża latającego.


Moje Posty -Bartek  - Page 17 Deposi10



Godło prawosławnej NIE rzymskiej Rosji ma w sobie od wieków ukazany sprzeciw wobec diabła i jego Watykanu , który jak wiemy czci od swego początku szatana a obecny król Rzymu robi to już prawie oficjalnie dlatego tak namawiał do szczepień Covid ( wężowego serum)


W sumie nic nie wiemy o Rosji 'putinowskiej' jednak już bardzo poważnie wiele wskazuje na to że rządzą nią upadli aniołowie nie podlegający władzy Rzymu.


Godło Rosji wbilo mnie w szok ponieważ ukazuje nam Rosję i jej władców jako od wieków walczących z NWO szatańskim. Car Mikołaj drugi został wraz z rodziną zamordowany przez plemię zimowe i na 100 lat Rosja została prawie zniszczona...


Teraz mają nowego Cara Putina który możliwe że jest upadłym aniołem i Rosja może być główną głową Bestii śmiertelnie ranioną przez nasienie węża w rewolucji październikowej .


Obj 13:

(3) A jedna z głów jej była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jej była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za ową Bestią.


Głowa śmiertelnie raniona znowu odżyła i cała ziemią będzie podziwiać Bestię. Trzeba wspomieć że szatan będzie współpracować z Bestią gdy odda już jej władzę.


Jeden z carów nazywał się Aleksander i to jemu przypisuje się wzniesienie kolumny z brązu w Sank Peterburgu.


Kościół katolicki od wieków miał jobla by zniszczyć kościół prawosławny i prawie mu się to udało jednak on przetrwał i ma się coraz lepiej.


Bestia na początku może udawać prawdziwych czcicieli Boga a prawosławie mówi że jest prawdziwą wiarą i to Rzym jest heretycki...


Rosja może odzyskać ziemię świętą z rąk Żydów gdzie postawi Bestia obrzydliwy posąg czyniący spustoszenie ZGODNIE  z Bożą wolą sądu nad ziemią.


Na koniec wersety o tożsamości szatana .

Obj 12:

(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.


Izajasz 27:

(1) W owym dniu Bóg sprowadzi swój święty, wielki i mocny miecz na smoka, węża, który ucieka, na smoka, węża skręconego: On zniszczy smoka.

Więcej obrazów godła Rosji :

https://duckduckgo.com/?q=godlo+rosji&t=samsung&iax=images&ia=images

-----

Czuwajmy i bądźmy uważni już na wszystko jak rozkazał nam nasz Król Isus Chrystus!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Kwiecień 2022, 17:47
Babilon Wielki i jego wasale padają na łeb na szyję a nasienie węża mówi w swoich mediach że wszystko jest ok.


Tego nie da się już czytać i dlatego będę mało podawał z głównego ścieku kłamstw, chyba że uznam że to ważne omówienia.


Kłamstwo na kłamstwie - tylko to im już pozostało i na tym znają się najlepiej poza gwałtem na dzieciach i zabijaniem z torturami.


Taka jest prawda o plemieniu żmijowym co NIC nie umie dobrego zrobić bo jest złem w czystej postaci i jako takie zostanie potraktowane już wkrótce przez Boga oraz Syna Bożego!



Bądźmy uważni na słońce i księżyc jak polecił nam nasz Król Isus Chrystus!


I czuwajcie , nie zapominajcie oraz nie wypychajcie myśli w swym sercu o wzięciu do nieba na dalszą przyszłość bo jeszcze byście chcieli pożyć w tym świecie ponieważ tak się stanie i .....


(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.



Ja wiem że większość z Was nienawidzi tego świata bo znając Prawdę nie da się go kochać jednak Isus wyraźnie powiedział że jeden będzie wzięty a drugi zostawiony...


Stan naszego serca jest odkryty dla Ojca oraz Syna i jak nie będziemy gotowi wszystko zostawić a będzie nam żal tego życia na tym świecie to zostaniemy pominięci.


(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.



Dobrze obrazuje  to los żony Lota której ŻAL było życia jakie miała w Sodomie i w niej prowadziła pomimo że dom Lota był sprawiedliwy .



Rodzaju 19:

(12) Wtedy mężowie ci rzekli do Lota: Kogokolwiek masz tu jeszcze w tym mieście, zięciów, synów lub córki oraz wszystko, co do ciebie należy, wyprowadź z tego miejsca.

(13) Zniszczymy bowiem to miejsce, gdyż głośna jest na nich skarga przed Panem i posłał nas Pan, abyśmy je zniszczyli.

(14) Wyszedł tedy Lot i powiedział zięciom swoim, którzy mieli pojąć jego córki za żony, mówiąc: Wstańcie, wyjdźcie z tego miejsca, bo Pan zniszczy to miasto! Ale zięciom wydawało się, że żartuje.

(15) A gdy wzeszła zorza, przynaglali aniołowie Lota, mówiąc: Wstań, weź żonę swoją i dwie córki, które się tu znajdują, byś nie zginął wskutek winy tego miasta.

(16) Lecz gdy się ociągał, wzięli go owi mężowie za rękę i żonę jego za rękę, i obie córki jego za rękę, bo Pan chciał go oszczędzić, i wyprowadzili go, i pozostawili poza miastem.

(17) A gdy ich wyprowadzili poza miasto, rzekł jeden: Ratuj się, bo chodzi o życie twoje; nie oglądaj się za siebie i nie zatrzymuj się w całym tym okręgu; uchodź w góry, abyś nie zginął.

(18) A Lot rzekł do nich: Nie, Panie!

(19) Oto sługa twój znalazł przychylność w oczach twoich i okazałeś wielką łaskę wobec mnie, zachowując mnie przy życiu. Lecz ja nie zdążę ujść w góry, zanim mnie nie dosięgnie nieszczęście i umrę,

(20) Oto jest miasto w pobliżu, do którego mogę uciec. Jest ono małe. Pozwól mi, proszę, tam uciekać. Choć jest ono małe, w nim ocalę życie.

(21) I rzekł do niego: Oto i w tej sprawie biorę wzgląd na ciebie: Nie zniszczę tego miasta, o którym mówiłeś.

(22) Schroń się tam szybko, bo nie mogę nic uczynić, dopóki tam nie wejdziesz! Dlatego to miasto nazywa się Soar.

(23) Gdy słońce wzeszło nad ziemią, Lot wszedł do Soaru.

(24) Wtedy Pan spuścił na Sodomę i Gomorę deszcz siarki i ognia, sam Pan z nieba,

(25) I zniszczył owe miasta i cały okrąg, i wszystkich mieszkańców owych miast oraz roślinność ziemi.

(26) Lecz żona Lota obejrzała się za siebie i stała się słupem soli


Musimy i będziemy a co niektórzy już są gotowi całym sercem i duszą  zostawić to życie na tym zatańskim świecie aby rozpocząć nowe życie zgodne z przeznaczeniem jakie mamy od Ojca naszego Boga Wszechmogącego!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Kwiecień 2022, 20:06
Kawałek podesłany przez naszego czytelnika.



Artysta co to spiewa już nie żyje.

Się wcale nie dziwię .

To dotyczy naszych braci, sam się zdziwiłem że takie teksty są!

Dziękuję za tą piosenkę naszemu bratu za podesłanie !

Nasz Bóg ICH zabije a krew będzie płynąć strumieniami!

Dziękuję za tak odważny tekst, czasem wrzucam bo to ważne.

To dotyczy nie tylko tych z bloków...Sam takim byłem z bloków gościem


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

18th Kwiecień 2022, 19:39
Spójrzcie w niebo !

Moje Posty -Bartek  - Page 17 20220410


Cały czas rozpylają trucizny.

Proście Ojca Boga naszego bo inaczej nas wybiją !

Taka jest prawda - plemię żmijowe nas zabija.


Widzicie to na co dzień -- Ojca proście bo zginięcie.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Kwiecień 2022, 17:41
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/w%c4%99gry-nie-popr%c4%85-sankcji-na-rosyjsk%c4%85-rop%c4%99-i-gaz-%e2%80%9eto-nasz-obowi%c4%85zek%e2%80%9d/ar-AAWmWHz


- Jest naszym obowiązkiem i czynimy mu zadość, by zapewnić bezpieczeństwo dostaw energii na Węgry. Nie możemy pozwolić na to, by Węgrzy płacili cenę za tę wojnę i dlatego do tej pory nie popieraliśmy i w przyszłości też nie poprzemy sankcji dotyczących rosyjskiej ropy naftowej i gazu ziemnego – poinformował szef węgierskiej dyplomacji Peter Szijjarto.

Wojna w Ukrainie zjednoczyła państwa Unii Europejskiej, które nałożyły rekordową liczbę sankcji gospodarczych i personalnych na Rosję. W zanadrzu wciąż trzymane są kolejne ograniczenia w handlu, mogące objąć surowce energetyczne. Jak się okazało, we Wspólnocie nie ma jednomyślności w stosunku do takiego kroku.

Węgry oznajmiły, że nie poprą sankcji na rosyjską ropę naftową i gaz. Peter Szijjarto oznajmił, że wyborcy węgierscy poparli taką politykę rządu podczas niedawnych wyborach parlamentarnych, w których partia Orbana otrzymała 54 procent głosów.

Węgry przeciwne sankcjom na gaz i ropę z Rosji. „Wola pokoju i bezpieczeństwa”

Szijjarto oznajmił, że podobne stanowisko dotyczące sankcji na surowce energetyczne z Rosji mają inne kraje Wspólnoty, które jednak mają nie mówić o tym tak otwarcie. Wcześniej Węgry przekonywały, że nie będą blokować nakładania sankcji na Rosję.

Kraj rządzący przez Orbana pozostaje przeciwny przekazywaniu Ukrainie broni przez jej terytorium, tłumacząc to obawami o mniejszość węgierską zamieszkującą przygraniczne tereny. Niedawne ataki rakietowe na Lwów miały za cel według szefa węgierskiej dyplomacji zniszczenie transportów broni przeznaczonych dla Ukrainy.

Zobacz także

Putin polegnie w bitwie o Donbas? Prognozy analityków są jednoznaczne

Trwa wielka bitwa o Donbas. "Zmasowany ostrzał, ruszyli ze wszystkich kierunków"

- Nie chcemy, by do podobnych scen doszło na terenach Ukrainy zamieszkanych przez Węgrów albo w okolicy węgiersko-ukraińskiej granicy. A gdybyśmy przepuścili transporty broni przez nasze terytorium, albo nie daj Boże sami je dostarczali, wzięlibyśmy na siebie takie ryzyko – powiedział Szijjarto.

Polityk podkreślił, że za takim stanowiskiem głosowała większość Węgrów, dlatego też rząd musi uczynić wszystko, żeby uniknąć wciągnięcia kraju w tę wojnę. - Na wyborach Węgrzy zajęli jasne stanowisko w tej kwestii. Wyrazili zdecydowaną wolę pokoju i bezpieczeństwa – oznajmił minister.



-----

Rząd Węgier wydaje się być zbliżony bardziej już ku Bestii niż szatańskiemu Watykanowi i USA.

UE jest tworem Watykanu i możliwe że już wkrótce również upadnie jak Wielka Nierządnica.


Jak by nie było wszystko idzie zgodnie z proroctwami Boga ponieważ one są Prawdą.


Bestia i nowi królowie wykonają Bożą wole ale to nie nasi przyjaciele i nabrać się na Rosję nie możemy bo Putin to żaden przyjaciel narodu wybranego .


Od początku pisze i będę pisał że ŻADEN rząd tego świata nie jest nam przyjazny i dopiero rząd królewski Isusa Chrystusa takim będzie więc wszelkie maile zarzucające mi ze jestem raz za " ruskimi" a raz za "ukraińcami" będę ignorował.



My mamy Boga i Syna po swojej stronie oraz Michała archanioła jak mówi proroctwo Daniela.


Udręka w Polsce zdaje się kończyć coraz szybciej!


Dlatego czuwajcie i nie dawajcie się prowokować demonom czy innym wrogom oraz uważnie obserwujcie swoje otoczenie.



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Kwiecień 2022, 13:37
Przypomnijmy sobie jak skończy Bestia.


Objawienie 19:

(19) I widziałem zwierzę i królów ziemi, i wojska ich, zebrane, by stoczyć bój z tym, który siedział na koniu. oraz z jego wojskiem.

(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię Bestii i oddawali pokłon ikonie jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.

(21) A pozostali byli pobici mieczem wychodzącym z ust jeźdźca na koniu, i wszystkie ptaki nasyciły się ich ciałami.



Przypomnijmy sobie jak skończą ci którzy  będą popierać fałszywego mesjasza ,Bestię i publicznie wezmą jej znamię .

Objawienie 14:

(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon Bestii i jej ikonie i przyjmie pieczęć na swoje czoło lub na swoją rękę,

(10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha Jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.

(11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon Bestii i jej ikonie, ani nikt, kto przyjmuje pieczęć jej imienia.

(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Isusa.



Póki co za popieranie Bestii a głównie Rosji jako siły obecnie będącej jej główną siłą Bóg nie będzie karał.


Jednak jak zasłona zostanie zdjęta i ktoś nadal będzie popierał nowe władze NIE Boże i publicznie zadeklaruje taka postawę to skończy w jeziorze ognia.


Ludzie odrzucą Boga oraz Isusa jako Króla ziemi i będą wielbić Bestię z różnych powodów m.in za usunięcie satanizmu watykańskiego czy za chwilowy dobrobyt i najważniejsze za pozwolenie Bestii na odrzucenie przez ludzi Przykazań Boga.


Ludzie będą mogli swobodnie grzeszyć a Bestia będzie im za to płacić dobrym statutem życiowym aż dojdzie do oddawania czci posągowi i wzięciu znamienia i mordowania wiernych Bogu.




Z tej to przyczyny ludzie będą nienawidzić dwóch świadków ponieważ oni będą mieli moc zsyłania plag ma grzeszników.


Nim nastanie Królestwo Boże niewielu ludzi ocaleje - tylko sprawiedliwi co przejdą sąd Boży wejdą do Królestwa które nastanie nas ziemią pod władzą Isusa Chrystusa i Jego króli 144 000.


Co ci mają nadzieję na wzięcie do nieba, którzy pilnie strzegą swych szat i tego co im powierzono rozumieją ten plan doskonale.


To ci którzy są za Bogiem oraz Synem całymi sercami i duszami I nie rozkładają się na boki szukając nadziei w Rosji czy kimkolwiek innym!!!


Żaden rząd na ziemi nie stanie po stronie Isusa ani Boga i wybrani Boga to rozumieją.


Mateusza 12

(30) Kto nie jest ze mną, ten jest przeciwko mnie, a kto ze mną nie zbiera, ten rozprasza.


Żaden z króli tego świata ani przywódców religijnych nawet jak Cyryl patriarcha Moskwy nie nauczają nauk Syna Bożego czyli nie zbierają owiec dla Boga tylko rozpraszają herezjami Pawła jak już coś.



Tutaj mase wersetów potwierdzających że Isusa jako Króla nie przyjmą żadne władzę i będzie On siłą przeprowadzał Boży reset bezbożnych.


https://arzareth.home.blog/2020/01/14/ku-krolestwu-bozemu-czesc-pierwsza-koniec-wladzy-nasienia-weza-czyli-sad-krola-isusa-chrystusa-nad-nimi/


Jak ktoś chce negować niech spróbuję, z chęcią wysłucham jak przedstawi dowody z Biblii bo na zwykle zaczepki satanistów odpowiadać nie będę pomimo tego że zmieniają oni adresy maili jak rękawiczki.


To jest forum dla wybranych i do czeladzi Bożej oczekującej wiernie na swego Króla i do nich tutaj piszemy z Henrykiem.


Nie piszemy do tych co się nie zgadzają z Bożym planem i których serca idą za tym światem i na dodatek nie potrafią podać żadnym argumentów z Biblii przeciwko nam poza listami Pawła.


A dlaczego?

Ponieważ poza Pawłem i Łukaszem w Biblii nie ma nic PRZECIWKO Bożemu planowi Królestwa Bożego na ziemi i narodowi wybranemu !

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Kwiecień 2022, 19:37
Kłamstwom szatana nie ma końca .

Film z 1992 roku ! Wywiad Davida Cole’a  (Muzeum Auschwits-Bireknau 1992)


Cały tak zwany holocaust Żydów w komórach gazowych w Oświęcimiu śmierdzi na kilometr jak się temu przyjrzeć DOKŁADNIE , co zrobił ten człowiek na tym filmie .

Nie ma debat o płaskiej ziemi.

Nie ma debat o Covid 19.

Nie ma debat o broni atomowej .

Wreszcie nie ma debat o ...komorach gazowych w Oświęcimiu  !

Miłego seansu !

https://www.bitchute.com/video/EEQzZlXIk2Gt/

I druga część jeszcze mocniejsza.

https://www.bitchute.com/video/bDainspEswo7/


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Kwiecień 2022, 05:05
Kilka filmów nadesłanych przez naszego brata:


Nasienie węża z ukraińskiej TV :




Bardzo niezwykły film o niesamowitej mądrości naszego wspaniałego Boga, który tak cudownie zaprojektował swoje stworzenie wraz z ziemią. Szatan pozbawił nas dostępu do wiedzy o ziemi, jej częstotliwościach oraz naszych możliwościach ale to jest do nadrobienia gdy Król Isus przejmię władzę!




I film po angielsku ale można włączyć napisy. Jak korzystasz z telefonu to musisz przejść z wersji mobilnej strony na wersję ma komputer.



Bardzo dziękuję!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Kwiecień 2022, 19:16
Artykuł o Putinie wraz z masą linków do innych artykułów na temat współczesnej Rosji:

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/04/czy-prezydent-wladimir-putin-jest-globalista-i-marionetka-chabad-lubawiczerow-dla-domoroslych-politykierow-zaplatanych-w-teorie-spiskowe-i-wlasne-miazmaty-umyslowe/

Warto przeczytać chociaż pierwszą część artykułu ponieważ druga część to już jest pamflet na cześć Putina jako zbawcy Słowian pt " Analiza Bacy" .

Zamieszczam pierwszą część artykułu:

"Propaganda i dezinformacja na temat Prezydenta Rosji Władimira Putina jest oszałamiająca od co najmniej kilkunastu lat. Przypisuje mu się, że jest globalistą, żydem, marionetką żydowskiej satanistycznej sekty Chabad Lubawicz, zbrodniarzem, satrapą itd. itd. Jeśli ktoś jest tak oczerniany, od tak wielu lat, przez globalistyczne ścierwomendia  w rękach żydowskich, to powinno, samo to uwiarygodnić go, jako największego i najpotężniejszego przeciwnika Nowego Satanistycznego Porządku Świata. Powiedział już o tym publicznie w 2013 roku ( jest artykuł na naszej stronie), że Zachodem rządzą sataniści. Ale o jego ocenie dowodzą jego czyny, a nie zdjęcia z różnymi gremiami globalistycznymi.

Należy tu dodać, że przywódcy ZSRR i następnie Rosji: Michaił Gorbaczow i Borys Jelcyn, którzy doprowadzili do upadku Związku Radzieckiego i następnie prawie samej Rosji, byli nieustannie chwaleni przez Zachód… za zdradę swoich krajów. Tak samo jest i w Polsce, zdrajcy są chwaleni, a patrioci dbający o własny kraj są oczerniani, a nawet zabijani, jak Andrzej Lepper.

Władimir Putin  doszedł do władzy, dzięki Borysowi Jelcynowi, który zrozumiał, że w czasie swoich rządów znalazł się w matni i dlatego rozpił się. Jako następca w skrojonej w czasie pierestrojki formie rządów z silną władzą prezydencką, uratował Rosję przed rozpadem i podziałem na 10 państw (polski episkopat realizując wytyczne Watykanu zaplanował podział Rosji na diecezje i parafie, oczekując jej rozpadu ), co m.in. upublicznił pułkownik Słowacki kilka lat temu.

Prezydent Putin swoją strategię odbudowy Rosji  z gospodarczych i społecznych zgliszcz ( pod koniec lat 90-tych wskutek nie wypłacania w Rosji wynagrodzeń, emerytur i rent zmarło z głodu 15 milionów obywateli Rosji – według oficjalnych danych statystycznych !!!) realizował krok po kroku w istniejących bardzo trudnych  uwarunkowaniach wewnętrznych ( nasycenie V kolumną wszelkich środowisk po prezydencie Jelcynie i Gorbaczowie ) i zewnętrznych (dominacja na wszelkich szczytach władzy, zwłaszcza w krajach Zachodu,  struktur globalistycznych i satanistycznych). Dopiero odbudowa potencjału militarnego, w tym zwłaszcza rodzajów broni, których nikt na świecie nie ma, pozwoliła Rosji, cierpliwie znoszącej wszelkie upokorzenia od Zachodu przez ponad trzydzieści lat, pokazać najpierw „lwi pazur” w Syrii, a obecnie w znacznie większej skali na Ukrainie, stworzonym sztucznym tworze do szachowania Rosji.

Na końcu tego artykułu zamieszczamy wiele linków do artykułów o prezydencie Władimirze Putinie i samej Rosji opublikowanych na naszej stronie w ciągu 8 lat. Szczególnie ważne jest przypomnienie po raz kolejny rozmów Albina Siwaka  z Marszałkiem ZSRR Wiktorem Kulikowem, Głównodowodzącym Wojsk Układu Warszawskiego, m.in. o tym kim jest Władimir Putin, opisanych w książce  pt. „Syndrom gotowanej żaby”[i] i opowiadanych przez Autora, piszącemu ten tekst:

KULIKOW O PUTINIE I TAJNEJ ORGANIZACJI ROSJAN z książki Siwaka

( strona 32) „… tenże Żukow obalił też trzeci mit. Żydzi po drugiej wojnie głosili na cały świat, że władzy nigdy nie oddadzą. Mam na myśli władze NKWD w Moskwie. Do dziś można znaleźć opisy modłów dziękczynnych w synagogach na Zachodzie. Dziękowali Bogu, że mają w ZSRR władzę i rozszerzą ją na cały świat. Jak Żukow zastrzelił Berię na posiedzeniu Biura Politycznego i zamknięto Kaganowicza, a Kulikow wybił dwa garnizony moskiewskie NKWD, to Żydom na świecie zrzedła mina…” ;

Wypowiedź marszałka Wiktora Kulikowa do Albina Siwaka ( strona 40-41) „… Ale przy okazji powiem Ci, że nigdy bym nie poszedł do Żyda na doradcę, a Żyd nie wziąłby mnie z prostej przyczyny: ja  bym nie poszedł, bo po śmierci marszałka Żukowa zostałem szefem tajnej organizacji, właśnie tej partyjnej „razwiedki”. A ta organizacja właśnie została założona w celu usunięcia Żydów ze wszystkich zajmowanych przez nich stanowisk i funkcji. Czyli odsunięcia ich od władzy i możliwości wywierania wpływu na sprawy państwa i los ludzi. (…) Otóż kiedy Żukow robił tą czystkę na Biurze Politycznym, to ona by się nie udała, gdybym swoimi ludźmi nie zlikwidował obu moskiewskich garnizonów NKWD. Przecież pół godziny przed godziną wyznaczoną na rozpoczęcie akcji marszałek Żukow zebrał w ministerstwie obrony tych dowódców okręgów podmoskiewskich, którzy mieli wyznaczone konkretne zadania. Ja dostałem rozkaz likwidacji tych obu garnizonów NKWD. A rozkaz był taki: << Wszystko co się tam porusza – zlikwidować. Tam nie ma Rosjan. Jeśli źle wykonasz rozkaz to każę cię zastrzelić. Zresztą jeśli źle to zrobisz, to oni cię zabiją pierwsi.>> A Żydzi na świecie doskonale wiedzą, że to ja dowodziłem tą dywizją, której żołnierze wykonali ten rozkaz. Do dziś można uzyskać dane liczbowe zlikwidowanych obu garnizonów NKWD i jest to prawie cztery tysiące ludzi. I jak ty myślisz – spytał mnie marszałek – gdyby Putin był Żydem, to przyjąłby mnie na swojego doradcę. A spójrz też na to z innej strony. Przede wszystkim jestem oficerem, marszałkiem zostaje się później i za konkretną wiedzę oraz i zaufanie najwyższych władz, i czy ja oficer ze szkoły Żukowa, gdzie o honorze dużo nasz uczono i wpajano, poszedłbym na służbę do Żyda ze swoją przeszłością ? Więc bądź pewny, że Putin to człowiek o korzeniach rosyjskich i ci co dorabiają mu rodowód żydowski doskonale o tym wiedzą. Ale użyli broni bardzo skutecznej przeciwko Putinowi, bo i u nas znaleźli się ludzie, którzy w tą brednię uwierzyli lub mieli wątpliwości czy jest Rosjaninem. Przypomnę ci – mówił marszałek – że i tobie dorobili rodowód rosyjski. Myśmy  znali tą gazetę Solidarności, gdzie Mazowiecki na pierwszej stronie, wielkimi literami, głosił: <Towarzysz A. Siwak nie jest Polakiem. Rosjanie go przywieźli i wsadzili do KC i Biura Politycznego. Jego rodzice żyją pod Moskwa i nazywają się Siwakow> . No i co ty na to ? – spytał. – Przysłowie mówi, że jak się obrzuci kogoś fekaliami, to coś tam się przyczepi i zostanie…”

[[i] Wyjaśnienie tytułu jest następujące: jak wrzucimy żabę do garnka z wrzącą wodą to oparzy się, ale wyskoczy z garnka, natomiast jeśli żabę będziemy powoli podgrzewać stopień po stopniu, to nim się zorientuje – się ugotuje. Ta paralela odnosi się do narodu polskiego, który jest gotowany krok po kroku, stopień po stopniu i stąd dylemat czy zorientuje się w porę, czy da się „ugotować „ jak żaba w garnku. ]

Przytoczone bardzo wiarygodne, z pierwszej ręki wyjaśnienie odnośnie prezydenta Władimira Putina, uzyskane od Albina Siwaka zaprzyjaźnionego z Marszałkiem Wiktorem Kulikowem, powinno wystarczyć, ponieważ były przytaczane wielokrotnie w książkach Albina Siwaka i na naszej stronie. Należy tu dodać, że marszałek Wiktor Kulikow do samej śmierci w wieku 93 lat w roku 1993 r. był przez kilkanaście lat osobistym doradcą Prezydenta Putina i Premiera Miedwiediewa.

Te informacje wystarczały by ograniczyć różne dezinformacje jedynie przez kilka lat w internecie, bo mendiach głównego ścieku, nie ma co liczyć na prawdę w każdym temacie. Ale ostatnio kampania oczerniania Prezydenta Putina wzrosła do kosmicznych rozmiarów, w związku z demilitaryzacją i denazifikacją Ukrainy przez Rosję, a przede wszystkim zdecydowane postawienie się zakłamanemu, oszukańczemu i zbrodniczemu Zachodowi, rządzonemu przez satanistycznych globalistów NWO. "


------------

Hmm...

Mi Rosja coraz bardziej wygląda na siedzibę króla anielskiego Bestii o imieniu Władimir Puttin który zniszczy syjonizm.

Bestia z nowymi królami położy kres Rzymowi ( Wielkiej Nierzaądnicy) czyli satanistycznemu porządkowi świata bo właśnie z Watykanu oraz z USA płynie satanizm na cały świat.


Wszystkie rządy nadal podległe Rzymowi służą szatanowi łącznie z 'polskim' włącznie.  Te rządy rozpoznajemy po ślepej miłości do USA , Ukraińskich banderowców i nienawiści do Putina.


Proroctwa Boże spełnia się niezawodnie i dlatego czuwamy jak nakazał nam nasz Król Isus Chrystus.


Nie ufamy Putinowi ani NIKOMU z areny polityki tego świata ponieważ wiemy że Bestia to wróg Boga , Syna i Boskiego porządku świata na jaki czekamy!!!


Plan trzeciej wojny światowej niekoniecznie zostanie przeprowadzony/doprowadzony do końca ale proroctwa naszego Boga zostaną zrealizowane co do najmniejszego szczegółu!


-----------
Dodaje z ostatniej chwili.

Właśnie podali że Musk kupił Twittera.

https://forsal.pl/biznes/aktualnosci/artykuly/8407590,elon-musk-kupil-twittera-za-44-mld-dolarow.html

Wszędzie piszą jedną wersję:

https://duckduckgo.com/?q=Musk+kupil+Twittera&t=samsung&pn=1&iar=news&ia=news

Zobaczymy co z tego wyjdzie a raczej JAKIE treści zaczną się pojawiać na Tweeterze lub nie zaczną... 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Kwiecień 2022, 05:24
https://spiritolibero.neon24.info/post/167766,spotkanie-prezydenta-putina-z-sekretarzem-generalnym-onz-a-guterresem


Nasze "obiektywne" i "rzetelne" media nie raczyły przedstawić szczegółów opowiadając jak zwykle banialuki wyssane z brudnego palucha. Ogromna liczba Polaków, oczadzona działalnością presstytutek medialnych z chęcią widziałaby Prezydenta Rosji i wszystkich Rosjan na szubienicy. Moc propagandy jest przerażająca. Ale może warto posłuchać co miał do powiedzenia Prezydent Putin.
Audiatur et altera pars.

Prezydent Rosji Władimir Putin : Panie Sekretarzu Generalny,
Jestem bardzo szczęśliwy że Pana widzę.
Jako jeden z założycieli Organizacji Narodów Zjednoczonych i stały członek Rady Bezpieczeństwa ONZ, Rosja zawsze wspierała tę uniwersalną organizację. Wierzymy, że ONZ nie jest po prostu uniwersalna, ale w pewien sposób wyjątkowa – społeczność międzynarodowa nie ma innej takiej organizacji. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wspierać zasady, na których się opiera i zamierzamy to robić w przyszłości.

Uważamy, że wypowiedzi niektórych naszych kolegów na temat świata opartego na zasadach są nieco dziwne. Uważamy, że główną zasadą jest Karta Narodów Zjednoczonych i inne dokumenty przyjęte przez tę organizację a nie niektóre dokumenty napisane przez ich autorów według własnego uznania lub mające na celu zapewnienie własnych interesów. Jesteśmy również zaskoczeni, gdy słyszymy wypowiedzi naszych kolegów, które sugerują, że niektórzy na świecie mają wyjątkowy status lub mogą domagać się praw wyłącznych, ponieważ Karta Narodów Zjednoczonych mówi, że wszyscy uczestnicy komunikacji międzynarodowej są równi bez względu na ich siłę, wielkość czy położenie geograficzne . Myślę, że jest to podobne do tego, co Biblia pisze o równości wszystkich ludzi. Jestem pewien, że tę samą ideę znajdziemy zarówno w Koranie, jak i w Torze. Wszyscy ludzie są równi przed Bogiem. Tak więc pomysł, że ktoś może domagać się pewnego rodzaju wyjątkowego statusu, jest dla nas bardzo dziwny.

Żyjemy w skomplikowanym świecie, dlatego wchodzimy do rzeczywistości i chętnie pracujemy ze wszystkimi. Bez wątpienia kiedyś Organizacja Narodów Zjednoczonych została powołana do rozwiązywania ostrych kryzysów i przechodziła różne okresy swojego rozwoju. Całkiem niedawno, zaledwie kilka lat temu, słyszeliśmy, że jest przestarzała i nie ma już takiej potrzeby. Działo się tak, gdy uniemożliwiało to komuś osiągnięcie swoich celów na arenie międzynarodowej.

Zawsze mówiliśmy, że nie ma innej uniwersalnej organizacji jak ONZ i trzeba pielęgnować instytucje, które powstały po II wojnie światowej w wyraźnym celu rozwiązywania sporów. Wiem o twoim zaniepokojeniu operacją wojskową Rosji w Donbasie na Ukrainie. Myślę, że to będzie tematem naszej dzisiejszej rozmowy. W tym kontekście chciałbym tylko zauważyć, że cały problem pojawił się po zamachu stanu na Ukrainie w 2014 roku. To oczywisty fakt. Możesz to nazwać, jak ci się podoba i mieć jakiekolwiek uprzedzenia na korzyść tych, którzy to zrobili, ale to był naprawdę antykonstytucyjny zamach stanu.

Potem nastąpiła sytuacja, w której wyrazili wolę mieszkańcy Krymu i Sewastopola. Działali praktycznie tak samo, jak ludzie mieszkający w Kosowie – podjęli decyzję o niepodległości, a następnie zwrócili się do nas z prośbą o wstąpienie do Federacji Rosyjskiej. Jedyna różnica między tymi dwoma przypadkami polegała na tym, że w Kosowie decyzję o suwerenności przyjął parlament, podczas gdy Krym i Sewastopol podjęły ją w ogólnokrajowym referendum.

Podobny problem pojawił się na południowo-wschodniej Ukrainie, gdzie mieszkańcy kilku terytoriów, co najmniej dwóch ukraińskich regionów, nie akceptowali zamachu stanu i jego skutków. Jednak byli poddawani bardzo silnej presji, po części z użyciem lotnictwa bojowego i ciężkiego sprzętu wojskowego. Tak narodził się kryzys w Donbasie na południowo-wschodniej Ukrainie.

Jak wiecie, po kolejnej nieudanej próbie siłowego rozwiązania tego problemu przez władze Kijowa, doszliśmy do podpisania porozumień w Mińsku. Tak je nazywano – porozumienia mińskie. Była to próba pokojowego uregulowania sytuacji w Donbasie. Ku naszemu ubolewaniu, w ciągu ostatnich ośmiu lat ludzie, którzy tam mieszkali, znaleźli się w oblężeniu. Władze Kijowa publicznie ogłosiły, że organizują oblężenie tych terytoriów. Nie wstydzili się nazwać tego oblężeniem, chociaż początkowo zrezygnowali z tego pomysłu i kontynuowali presję militarną.

W tej sytuacji, po tym, jak władze w Kijowie rzeczywiście zadeklarowały, że – podkreślam, a najwyżsi urzędnicy państwowi ogłosili to publicznie – że nie zamierzają wypełniać porozumień mińskich, byliśmy zmuszeni uznać te regiony za niepodległe i suwerenne państwa, aby zapobiec ludobójstwu żyjących tam ludzi. Chciałbym powtórzyć: był to wymuszony środek, aby powstrzymać cierpienie ludzi żyjących na tych terenach.

Niestety nasi koledzy na Zachodzie woleli to wszystko zignorować. Po uznaniu przez nas niepodległości tych państw poprosiły nas one o udzielenie im pomocy militarnej, ponieważ zostali poddani działaniom zbrojnym, agresji zbrojnej. Zgodnie z art. 51 Karty Narodów Zjednoczonych, rozdział VII, byliśmy do tego zmuszeni poprzez uruchomienie specjalnej operacji wojskowej.

Informuję, że choć operacja wojskowa jest w toku, nadal mamy nadzieję na osiągnięcie porozumienia na ścieżce dyplomatycznej. Prowadzimy rozmowy. Nie porzuciliśmy ich. Co więcej, podczas rozmów w Stambule udało nam się dokonać imponującego przełomu. Nasi ukraińscy koledzy nie wiązali wymogów bezpieczeństwa międzynarodowego Ukrainy z takim pojęciem, jak uznana międzynarodowo granica Ukrainy, pomijając Krym, Sewastopola i niedawno uznane przez Rosję republiki Donbasu, choć z pewnymi zastrzeżeniami.

Ale niestety, po zawarciu tych porozumień i po tym, jak moim zdaniem wyraźnie zademonstrowaliśmy nasze zamiary stworzenia warunków do kontynuowania rozmów, stanęliśmy w obliczu prowokacji w miejscowości Bucza, z którą armia rosyjska nie miała nic wspólnego. Wiemy, kto był za to odpowiedzialny, kto przygotował tę prowokację, jakimi środkami, i wiemy, kim byli zaangażowani.

Po tym radykalnie zmieniło się stanowisko naszych negocjatorów z Ukrainy w sprawie dalszego ugody. Po prostu wyrzekli się wcześniejszych zamiarów pozostawienia na boku kwestii gwarancji bezpieczeństwa dla terytoriów Krymu, Sewastopola i republik Donbasu. Po prostu się tego wyrzekli. W przedstawionym nam odnośnym projekcie umowy po prostu w dwóch artykułach stwierdzili, że kwestie te muszą być rozstrzygnięte na spotkaniu głów państw. Jest dla nas jasne, że jeśli te kwestie przedstawimy szefom państw bez rozwiązania ich we wstępnym projekcie umowy, nigdy nie zostaną one rozwiązane. W tym przypadku po prostu nie możemy podpisać dokumentu o gwarancjach bezpieczeństwa bez uregulowania kwestii terytorialnych Krymu, Sewastopola i republik Donbasu. Mimo to rozmowy trwają. Są teraz prowadzone online. Nadal mam nadzieję, że doprowadzi to nas do jakiegoś pozytywnego wyniku. To wszystko, co chciałem powiedzieć na początku. Jestem pewien, że będziemy mieli wiele pytań związanych z tą sytuacją. Może pojawią się też inne pytania. Porozmawiamy. Jestem bardzo szczęśliwy że Cię widzę. Witamy w Moskwie.

(W swoich uwagach sekretarz generalny ONZ wyraził zaniepokojenie sytuacją na Ukrainie, podkreślając jednocześnie potrzebę wielostronnego porządku światowego, opartego na Karcie Narodów Zjednoczonych i prawie międzynarodowym. Antonio Guterres przedstawił również dwie propozycje, które wysunął tego samego dnia podczas spotkania z ministrem spraw zagranicznych Siergiejem Ławrowem.Propozycje te dotyczą spraw humanitarnych, w tym korytarzy humanitarnych, w szczególności dla mieszkańców Mariupola, a także powołania humanitarnej grupy kontaktowej, w ramach której Biuro ONZ ds. Koordynacji Pomocy Humanitarnej (UN OCHA), Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK), Rosja i Ukraina będą współpracować w celu omówienia sytuacji, aby te korytarze były naprawdę bezpieczne i skuteczne.)

Władimir Putin: Panie Sekretarzu Generalny,
Jeśli chodzi o inwazję, dobrze znam dokumenty Międzynarodowego Trybunału dotyczące sytuacji w Kosowie. Właściwie sam je czytałem. Bardzo dobrze pamiętam orzeczenie Międzynarodowego Trybunału, który stwierdza, że ​​wypełniając swoje prawo do samostanowienia, terytorium w obrębie jakiegokolwiek państwa nie musi zwracać się o zgodę rządu centralnego kraju na proklamowanie swojej suwerenności. To było orzeczenie w sprawie Kosowa i tak zadecydował Międzynarodowy Trybunał i wszyscy go poparli. Osobiście czytałem wszystkie uwagi wydawane przez organy sądowe, administracyjne i polityczne w Stanach Zjednoczonych i Europie – wszyscy poparli tę decyzję.

Jeśli tak, to republiki Donbasu, Doniecka Republika Ludowa i Ługańska Republika Ludowa mogą korzystać z tego samego prawa bez uzyskania zgody władz centralnych Ukrainy i ogłaszać swoją suwerenność, ponieważ ten precedens został stworzony. Czy tak jest? Czy zgadzasz się z tym?
(Antonio Guterres zauważył, że ONZ nie uznało Kosowa).

Władimir Putin: Tak, oczywiście, ale sąd tak. Pozwól, że dokończę to, co mówiłem.
Jeśli istnieje precedens, republiki Donbasu mogą zrobić to samo. Tak właśnie zrobili a my z kolei mieliśmy prawo uznawać ich za niepodległe państwa.
Zrobiło to wiele krajów na całym świecie, w tym nasi zachodni przeciwnicy, z Kosowem. Wiele państw uznało Kosowo. Faktem jest, że wiele krajów zachodnich uznało Kosowo za niepodległe państwo. To samo zrobiliśmy z republikami Donbasu. Następnie poprosili nas o udzielenie im pomocy wojskowej w radzeniu sobie z państwem, które rozpoczęło przeciwko nim operacje wojskowe. Mieliśmy do tego prawo w pełnej zgodności z rozdziałem VII art. 51 Karty Narodów Zjednoczonych.

Chwileczkę, porozmawiamy o tym za minutę. Ale najpierw chciałbym zająć się drugą częścią pańskiego pytania, Mariupol. Sytuacja jest tam trudna, a może nawet tragiczna. Ale w rzeczywistości jest to bardzo proste.
Rozmawiałem dzisiaj z prezydentem Erdoganem. Mówił o toczących się tam walkach. Nie, nie ma tam walki; to koniec. W Mariupolu nie ma walk; to się zatrzymało. Część ukraińskich sił zbrojnych rozmieszczonych w innych okręgach przemysłowych poddała się. Prawie 1300 z nich poddało się, ale rzeczywista liczba jest większa. Niektórzy z nich byli ranni; przebywają w absolutnie normalnych warunkach. Ranni otrzymali pomoc medyczną od naszych lekarzy, fachową i wszechstronną pomoc.

Zakład Azovstal został całkowicie odizolowany. Wydałem polecenie, rozkaz powstrzymania szturmu. Nie ma tam teraz bezpośredniej walki. Tak, władze ukraińskie twierdzą, że w zakładzie przebywają cywile. W tym przypadku ukraińskie wojsko musi ich uwolnić, w przeciwnym razie zrobią to, co zrobili terroryści w wielu krajach, co ISIS zrobiło w Syrii, kiedy używali cywilów jako żywych tarcz. Najprostszą rzeczą, jaką mogą zrobić, jest uwolnienie tych ludzi; to takie proste.

Mówisz, że korytarze humanitarne Rosji są nieskuteczne. Panie Sekretarzu Generalny, został Pan wprowadzony w błąd: te korytarze są skuteczne. Ponad 100 000 osób, 130 000-140 000, jeśli dobrze pamiętam, opuściło Mariupol z naszą pomocą i mogą swobodnie jechać, gdzie chcą, do Rosji lub na Ukrainę. Mogą iść, gdzie chcą; nie przetrzymujemy ich, ale zapewniamy im pomoc i wsparcie. Cywile w Azovstal, jeśli tam są, również mogą to zrobić. Mogą wyjść, tak po prostu. To przykład cywilizowanego stosunku do ludzi, przykład oczywisty. I każdy może to zobaczyć; wystarczy porozmawiać z ludźmi, którzy opuścili miasto. Najprostszą rzeczą dla personelu wojskowego lub członków batalionów nacjonalistycznych jest uwolnienie cywilów. Przestępstwem jest trzymanie cywilów, jeśli są, jako żywych tarcz.

Utrzymujemy z nimi kontakt, z tymi, którzy ukrywają się pod ziemią w zakładzie Azovstal. Mają przykład, za którym mogą podążać: ich towarzysze broni poddali się, ponad tysiąc z nich, 1300. Nic złego im się nie stało. Ponadto, panie sekretarzu generalnym, jeśli chce pan, jeśli przedstawiciele Czerwonego Krzyża i ONZ chcą skontrolować warunki ich przetrzymywania i zobaczyć na własne oczy, gdzie i w jaki sposób udzielana jest im pomoc medyczna, jesteśmy gotowi to zorganizować. To najprostsze rozwiązanie pozornie złożonego problemu.
Porozmawiajmy o tym.

Źródło oryginalne http://en.kremlin.ru/events/president/news/68287

------


Niezła przemowa....

Jednak, nie ufajcie przywódcy Rosji tak jak reszcie królów i książąt tego świata choćby nie wiem jak przemawiali !


Oni nie są po stronie Boga i Jego Wybranego Króla Isusa Chrystusa.

Poniżej proroczy Psalm Dawida.

Przeczytajmy!

21:

(1) Przewodnikowi chóru. Psalm Dawidowy.

(2) Panie! Król raduje się mocą twoją I weseli się bardzo zbawieniem twoim!

(3) Spełniłeś pragnienie serca jego I prośbie ust jego nie odmówiłeś. Sela.

(4) Bo wyszedłeś mu naprzeciw z darami, które przynoszą błogosławieństwo, Włożyłeś na głowę jego koronę szczerozłotą.

(5) Prosił cię o życie, dałeś mu je, Długie dni na zawsze, na wieki.

(6) Chwała jego jest wielka dzięki zbawieniu twemu, Wspaniałością i dostojeństwem okryłeś go.

(7) Bo czynisz go błogosławieństwem na zawsze, Udzielasz mu radości przed obliczem swoim.

(Cool Król bowiem ufa Panu I dzięki łasce Najwyższego nie zachwieje się...

(9) Ręka twoja dosięgnie wszystkich nieprzyjaciół twoich, Prawica twoja dosięgnie tych, którzy cię nienawidzą.

(10) Uczynisz, że będą jak w piecu ognistym, Gdy się zjawisz... Pan w gniewie swoim pochłonie ich, A ogień ich pożre.

(11) Wygubisz z ziemi ich pokolenie, A potomstwo ich spośród ludzi.

(12) Bo zamierzyli zło przeciwko tobie, Uknuli spisek, lecz nie przemogli.

(13) Ty bowiem zmusisz ich do ucieczki, Cięciwę łuku swego nastawisz przeciwko nim.

(14) Powstań, Panie, w mocy swojej, A będziemy śpiewać i wysławiać potęgę twoją!



Jeszce dobitniej mówi nam Objawienie:
17:

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją Bestii.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów - ci, którzy są z Nim, to powołani, wybrani i wierni.


Nowe władze będą walczyć przeciwko Isusowi ponieważ choćby nie wiem jak teraz ładnie mówili i walczyli z satanizmem to są OBECNIE wrogowie i będą NADAL wrogami  Boga , Syna oraz powołanych, wybranych i wiernych ludzi Bożych  !


Poniższe wersety są wręcz niesamowite i wniosek z niego taki byśmy nie ufali i nie dali się im WSZYSTKIM nabrać biorąc udział w ICH wojnie...


2 Ezdraza
Rozdział 13:

(29) Oto dni nadchodzą, gdy Najwyższy wybawi tych, którzy są na ziemi.

(30) I zamieszanie umysłów przyjdzie na tych, którzy mieszkają na ziemi.

(31) I będą  planowali wojnę przeciwko drugiemu, miasto przeciwko miastu, miejsce przeciwko miejscu, naród przeciwko narodowi, i królestwo przeciwko królestwu.

(32) A gdy się to stanie, i znaki się wydarzą, które ci ukazałem przedtem, wtedy mój Syn będzie ujawniony, ten, któregoś widziałeś jako męża wychodzącego z morza.

(33) I kiedy wszystkie narody usłyszą jego głos, każdy człowiek pozostawi własną ziemię i wojnę, którą toczyli jeden przeciwko drugiemu;

(34) i niezliczony tłum zbierze się razem, tak, jak to widziałeś, pragnąc przyjść i zwyciężyć go.


(35) A on będzie stał na szczycie góry Syjon.

(36) A Syjon nadejdzie i ukaże się wszystkim ludziom, przygotowany i zbudowany tak, jak widziałeś górę wyciętą bez rąk.

(37) I on Syn mój będzie gromił narody za ich bezbożność, (to symbolizowała burza)

(38) i zgani ich wprost w ich twarze, złe myśli i tortury, którymi będą męczeni (co symbolizowały płomienie) i zniszczy ich bez wysiłku przez prawo (które symbolizował ogień).


Czuwajmy , uważajmy by nas kto nie zwiódł od Słów Boga i Syna oraz dalej nie ustawajmy w modlitwach do Ojca o skrócenie tych dni!


------
Świetna analiza Henryka którą właśnie przeczytałem:

https://zbawienie.forumotion.com/t364p250-zacznijmy-nieco-informowac-polakow-slowian#21984

Wszystko wygląda obiecująco i co najważniejsze zgodnie z proroctwami Boga naszego dlatego dalej wierzmy tylko Ojcu oraz Synowi a żadnym władzą nie Ufajmy.

Chwała Bogu Wszechmogącemu !!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

29th Kwiecień 2022, 17:11
Każdy z nas już zapewne słyszał o "niedzielnych kolumnach wojskowych " , które mają jeździć po terenie Polski w Niedzielę 1 Maja czyli za dwa dni...

Tylko po co ?!

Po pierwsze ta data 1 Maj ... Bez komentarza!


Po drugie, pokaz siły, manewry ?

Kupa śmiechu !

Ponoć kolumny te mają iść na zachodnią Ukrainę...

To może być zgodne z prawdą i celem tego niedzielnego przedstawienia tylko że ...Polacy NIE CHCĄ wojny .

A jak naród nie chce wojny to się zazwyczaj robi fałszywą flagę i tak mogą planować ma przykład  wysadzić jedną z " kolumn " i zrzucić winę na Rosję. Po czym media zrobią robotę....

Nim się Polacy zorientują będą już ginąć na Ukrainie.

Taki mogą mieć plan te gnidy rządowe.


Druga opcja to...stan wojenny i po to rozmieszczają wojska . Wytłumaczyć stan wojenny mogą oczywiście zagrożeniem ze strony Rosji a jakby dokonano do tego aktu fałszywej flagi .... Sami widzimy tą opcję.

Trzecia opcja -  jedno i drugie .


Szykuje się długi weekend czyli majówka trwająca 5 dni. Wiemy co się będzie działo, grilowanie, picie , imprezowanie itd . Idealny czas aby zaskoczyć Polaków gdy będą w trakcie tych dni mocno zakrapianych alkoholem.

Takie plany mogą mieć te pedofile z rządu a raczej ich panowie na czele z szatanem.

Oni wiedzą że koniec się zbliża i może marzy im się ostatnia rzeź narodu wybranego. Oni najlepiej się czują jak nasza krew płynie ulicami!


Równie dobrze może się nic nie wydarzyć z powyższych.


Na wszelkim wypadek DORADZAM , nie nakazuje trzeźwość w Niedzielę  aby nasz umysł nie był odurzony i zamroczony. Najlepiej wstrzymać się od wyjazdów na grilla itd aby ten dzień spędzić CZUJNIE...



Ufajmy Bogu i módlmy się do Niego o pomoc .


Nasze modlitwy są BARDZO , BARDZO ważne.



Cokolwiek by się nie wydarzyło, nawet jak by po nas przyszli to nie walczymy z nimi tylko poddajemy się woli Boga.


Jesteśmy strzeżeni dzień i noc mocą Bożą jak mówi Biblia zatem nie bójmy się tylko z pewnością co do naszego Ojca czekajmy na kolejne dni aż do przyjścia Króla Isusa!


A i tak będziemy zaskoczeni tym jak Bóg rozegra tą sytuację nim słońce się zaćmi i księżyc straci swój blask.

Mowa tu o planie Boga którego nie przewidzimy i nie domyślimy się.

Nie dowiemy się też od NICH ani ONI od nas bo my nie będziemy wiedzieć , zatem i szatan się NICZEGO od mas nie dowie bo  napewno ma informacje o tym forum...


Wszyscy dowiemy się jak się zacznie dziać Boży fortel!

Szatan zapewne odczuwa dość nieprzyjemne uczucia z tym związane jak flustracja i niepewność a to dopiero początek jego zapłaty bo jak do tej pory czuł się bezczelnie bezpiecznie...  


Sytuacja jest bardzo niebezpieczna i jeżeli Bóg nie zainterweniuje widocznie lub niewidocznie jak do tej pory ,

to bedzie źle w Polsce z Jego ludem.

Prosimy Ojcze nasz wysłuchaj naszych modlitw bo my u Ciebie szukamy schronienia i pomocy ponieważ Ty naszym Bogiem !

Do Kogo mamy się zwrócić jeśli nie do Ciebie Ojcze nasz ?!

NIECH SIE DZIEJE WOLA TWOJA !

[/b]

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Kwiecień 2022, 22:30
Dodam tylko do dzisiejszego artykułu Henryka że jest jeszcze jeden fragment mówiący nam o głośnej trąbie która zatrąbi.


2 Ezdrasza

Rozdział 6:

(18) I rzekł: "Oto dni nadchodzą, i stanie się gdy się zbliżę do odwiedzenia mieszkańców ziemi,

(19) a gdy będę wymagał od czyniących nieprawość kary za ich nieprawość, kiedy się dopełni poniżenie Syjonu,

(20) i kiedy pieczęć zostanie umieszczona  na wieku, który ma właśnie przemijać, wtedy pokażę te owe znaki: księgi będą otworzone przed firmamentem, i wszyscy będą je widzieć:

(21) Niemowlęta jednoroczne mówić będą swymi głosami, a kobiety z dziećmi urodzą  przedwczesne dzieci w trzecim i czwartym miesiącu a ci będą żyli i będą tańczyli.

(22) Zasiane miejsca nagle ukażą się nie zasiane, a nagromadzone magazyny staną się nagle puste;

(23) i trąba głośno zatrąbi i gdy wszyscy ją usłyszą, będą nagle przerażeni.

(24) W tym czasie przyjaciele będą prowadzić wojnę przeciwko przyjaciołom jak przeciwko wrogom,
a ziemia i ją zamieszkujący będą przerażeni, a źródła fontann staną, i nie popłyną przez trzy godziny:

(25) "I będzie tak, że każdy, który pozostanie po tym wszystkim co tobie przepowiedziałem, ten będzie zachowany i będzie oglądał zbawienie moje oraz koniec mojego świata.

(26) I oni zobaczą ludzi, którzy będą wzięci do góry, którzy nie skosztowali śmierci od narodzenia swego, i odmieni się serce mieszkańców ziemi i będzie przemienione w innego ducha.

(27) Bo zło będzie usunięte, a oszustwo będzie wygaszone.

(28) A wierność będzie owocowała, korupcja będzie zwyciężona,  a prawda, która przez tak wiele dni nie owocowała będzie ujawniona."


Wszyscy usłyszą dźwięk tej trąby i będą tym bardzo przerażeni ponieważ nastanie to nagle i niespodziewanie dla wszystkich !

No może nie dla nas bo jak usłyszymy potężną trąbe to domyślimy sie że sie zaczyna - od razu ROZPOZNAMY ten sygnał. Ta trąba może zatrąbić w każdej chwili i jak czytaliśmy dzisiejszy artykuł Henryka to rozumiemy dlaczego mamy czuwać...



Możliwe że chodzi w tym wersecie 23  właśnie o trąbienie anioła zapowiadającego przyjście Boga Wszechmogącego i Syna którzy obejmą władzę nad światem.


Trąba ta napewno wyda z siebie dźwięk o takiej częstotliwości która wpłynie na cały świat bo jak wiemy dźwięk może spowodować dosłownie wszystko w zależności od częstotliwości. A możemy mieć pewność że trąby 7 archaniołów Boga to potężnę instrumenty MOCY Bożej!


Jedno z proroctw mówiących nam właśnie o przybyciu Boga Wszechmogącego na ziemię:


1 Henocha

Rozdział 1:

3 Przemówiłem na temat wybranych i o nich ułożyłem przypowieść: Święty (Kaddosz) i Wielki (Eljon) wyjdzie ze swego mieszkania

4 i Wieczny Bóg (Elohim) zstąpi na Górę Synaj i ukaże się ze swoim zastępem i objawi się w mocy swej niebiańskiej potęgi.

5 Wszyscy ulegną przerażeniu, a Czuwający zadrżą i strach oraz wielkie drżenie zapanuje aż po krańce ziemi.


6 Wysokie góry zostaną poruszone, a wyniosłe wzgórza zmaleją i topnieć będą jak wosk przed ogniem.

7 Ziemia pogrąży się, a wszystko, co się na niej znajduje ulegnie zniszczeniu. Na wszystko zostanie wydany wyrok, również na wszystkich sprawiedliwych.

8 Sprawiedliwych [Bóg] obdarzy pokojem, swoich wybranych zachowa i zmiłuje się nad nimi. Wszyscy będą należeli do Boga, będzie im się powodzić i będą błogosławieni, a światło Boże nad nimi będzie świecić.

9 Oto przychodzi On z dziesięcioma tysiącami świętych, aby dokonać sądu nad nimi i aby zniszczyć grzeszników i aby złajać każdego za to wszystko, co przeciwko Niemu uczynili grzesznicy i niegodziwcy


Wers 4 mówi nam że Bóg zstąpi ponownie na górę Synaj zatem naród wybrany zostanie zaprowadzony na tą samą pustynię co kiedyś gdzie przejdzie sąd i ....odnowienie Przymierza !
.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

1st Maj 2022, 18:23
Podesłano mi wczoraj pewien materiał , który odczytałem  BARDZO sceptycznie ponieważ nie chciałem się tym zbytnio jarać a tym bardziej wprowadzać Was w błąd.

Dalej jestem ostrożny i sceptyczny jednak po dzisiejszym newsie co Henryk znalazł muszę trochę to omówić. Informacja o fiasku NWO jest z 28 Marca , w ten sam dzień zniesiono maski w Polsce a 1 Kwietnia praktycznie  WYCOFANO się z Covid oszustwa w trybie uciekinierskim można rzec.

To co Henryk znalazł jest BARDZO cenne i dla nas czuwających wiernych Bogu oraz Synowi ludzi jest niezmiernie ważne !

https://zbawienie.forumotion.com/t392p50-iii-wojna-swiatowa#22001

A poniżej daje film co mi wczoraj podesłano i którego w ogóle nie brałem pod uwagę aby omówić na forum ponieważ pachnie mi to Q . Dalej mi to pachnie Q jednak to co ten 30 letni chłopak mówi jest w dużej mierze zgodne z tym co nam przekazuje rzecznik Białego Smoka B.Fulford. Nie twierdze że ten młody człowiek jest świadomie po stronie Bestii ale mnie tylko zastanawia OGROM jego prawie codziennych audycji , w sensie skąd ma tyle czasu aby to wszystko pisać ( słychać ze czyta z kartki) skoro ma 30 lat i musi gdzieś pracować . Co innego jakby był na emeryturze ...no ale może się trochę czepiam i chłopak nie ma rodziny , żony i po prostu poświęca temu cały wolny czas bo ma go dużo...

Posłuchajcie co on mówi , dobrze że zaznacza że to jego zdanie i nikomu nie narzuca , czas pokaże po czyjej stronie jest LUB czyjej stanie już w bliskim czasie. Nie zgadzam się z nim w kwestii naszego czynnego uczestnictwa w zmianie władzy ponieważ sami wiemy komu na tym zależy abyśmy się angażowali w to... Dlatego mu nie ufam powtarzam ale warto tego wysłuchać !

Jakoś NIKT z tych 'komentatorów'  nie mówi że jest za Bogiem i Chrystusem oraz nie omawia tak szczegółowo proroctw i Biblii w Polsce poza Henrykiem i mną a to świadczy o tym że plan Boży uwolnienia plemion Izraela z niewoli jest znany tylko wybranym.

Warto wysłuchać :


https://rumble.com/v12y0h8-29.04.2022.html


Jeżeli jego analiza jest prawidłowa to za przejazdem wojsk po terenie Polski począwszy od dzisiaj kryje się Bestia i zmiana rządów w Polsce na rządy w opozycji do syjonistów satanistycznych czyli apokaliptycznej Bestii i nowych 10 królów.

Ja nadal jestem ostrożny co do takich rewelacji i te "manewry" jak to nazywają to może być po prostu transport wojsk syjonistycznych na Ukrainę lub jak pisałem w Sobotę w poście wieczornym.

Musimy czuwać i pamiętać że Bóg zaskoczy wszystkich !




Drugi film co mi podesłano :

https://wolnosc.tv/konfederacja-ujawnia-przerazajaca-liczba-22-5tys-smiertelnych-nop-ow-po-szprycy-wideo/

O dawana widać że Konfederacja jest opozycją do syjonistów , może i była kontrolowaną opozycją jednak podczas trwania udręki Covid to najwyraźniej w mojej ocenie uległo zmianie. Leppera za MNIEJSZE ujawnienia najzwyczajniej w świecie zamordowano...


Czas zacząć traktować sytuacje bardzo poważnie i nie planować swej przyszłości w tym świecie – Bóg z Synem badają nasze serca i nerki , dlatego Was wybrali...


To co jest tutaj omawiane  nie zostanie zrozumiane przez nikogo kogo uszy nie są przeznaczone do tego.


Serca i dusze oddaliśmy Ojcu naszemu i nie da rady nas odwrócić od oblicza Boga naszego !!!


Nie zawrócimy do tego świata bo go dobrze znamy i z niego się WYPISALIŚMY mając nadzieję na Królestwo Niebios tak łaskawie nam zaoferowane przez naszego Ojca Boga Wszechmogącego!


Ja wiem że czytają nas tylko wierni Bogu wybrani i wybrane oraz upadająca agentura szatańska więc pisze zawsze prosto i z serca a Wy mając zmysł prawdy wiecie że nie kłamiemy a drobne błędy się zdarzają ALE  w tym przypadku to jest już TAK Biblijne i nawet moja i Henryka ostrożność co do nie podniecania się za bardzo musi ustąpić miejsca Prawdzie którą obserwujemy na własne oczy.


Proroctwa zmiany rządów się wypełniają !



Bóg z Synem wkrótce .... publicznie zabiorą głos i przedstawią swój sąd całemu światu !

Wielu ze strachu będzie gryzło języki swe bo bezbożność leży w ich wężowej naturze ale nie my i nie ludzie Boży !


Księga Izajasza
Rozdział 30:
(27) Oto imię Pana przychodzi z daleka, płonie jego gniew i obciąża jego brzemię; jego wargi są pełne wzburzenia, a jego język jak ogień pożerający.
(28) Jego tchnienie jak wezbrany potok, który sięga aż po szyję; będzie przesiewał narody w rzeszocie zniszczenia i nałoży wędzidło swojej uzdy na szczęki narodów.
(29) Wtedy zaśpiewacie pieśń jak w noc uroczystego święta i będziecie się radować z serca jak pielgrzym, który idzie przy wtórze fletu na górę Pana, do opoki Izraela.
(30) I odezwie się Pan swoim potężnym głosem, i ukaże ciosy swojego ramienia w zapalczywości gniewu i w płomieniu pożerającego ognia, wśród burzy i ulewy, i ciężkiego gradu.


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 12:
(31) Odnośnie lwa, którego widziałeś powstającego z lasu ryczącego i mówiącego do orła, strofującego go za jego niesprawiedliwości i jak słyszałeś wszystkie jego słowa.
(32) Ten jest Mesjaszem, którego Najwyższy zachował ku dniom ostatnim, który powstanie z potomstwa Dawida, przyjdzie i będzie do nich przemawiał; on ich potępi za ich bezbożność oraz za ich nikczemność i rzuci przed nimi ich pogardliwe interesy.
(33) Najpierw postawi ich na żywo przed jego sędziowskim tronem: kiedy ich zgani, wtedy ich zniszczy.

(34) Ale on wyzwoli w miłosierdziu resztę ludu mego, tych, którzy zostali zbawieni poprzez moje granice i uczyni ich radosnymi, zanim koniec nadejdzie, dzień sądu, o którym tobie na początku mówiłem.



CZUWAJMY bo czas już jest bliski nie dlatego że tak chcemy tylko dlatego że już bez wątpienia Isus "jest u drzwi " !


(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.
(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Maj 2022, 19:39
Ciekawa informacja z Watykanu...

https://www.ekai.pl/papieska-dzialalnosc-zawieszona-na-dziesiec-dni/

Całkiem prawdopodobne że obecny najwyższy kapłan szatana Ponifex Maximus Franciszek jest już ostatnim i następnego nie będzie.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Maj 2022, 10:47
Nadesłane przez naszego brata :

https://tarnogorski.info/portal-wrealu24-zablokow/

Dodam też że portal https://wolnemedia.net/ na którym też były treści antybanderowskie również zniknął i to już kilka dni temu.


Niestety dla psychopatów z Davos lista krajów które podpisały deklarację cenzury Internetu  nie jest IMPONUJĄCA I pokazuje nam gdzie jeszcze te szumowiny się trzymają!


Albania

Andora

Argentyna

Australia

Austria

Belgia

Bułgaria

Chorwacja

Cypr

Czarnogóra

Czechy

Dania

Dominikana

Estonia

Finlandia

Francja

Grecja

Gruzja

Hiszpania

Holandia

Irlandia

Islandia

Izrael

Jamajka

Japonia

Kanada

Kenia

Kolumbia

Komisja Europejska

Kosowo

Kostaryka

Litwa

Łotwa

Luksemburg,

Macedonia Północna

Malediwy

Malta,

Mikronezja

Mołdawia

Niemcy

Niger

Nowa Zelandia

Palau

Peru

Polska

Portugalia

Rebublika Zielonego Przylądka

Republika Chińska ( czyli Tajwan)

Rumunia

Senegal

Serbia

Słowacja

Słowenia

Stany Zjednoczone

Szwecja

Trinidad i Tobago

Ukraina

Urugwaj

Węgry

Wielka Brytania

Włochy

Wyspy Marshalla


https://spidersweb.pl/2022/04/deklaracja-przyszlosci-internetu.html


A gdzie Meksyk, Brazylia, Chile , Egipt , Turcja, Syria, Irak , Iran, Arabia Saudyjska , ZEA , Indie, Chiny , Tajlandia , Wietnam, Mongolia, Indonezja i cała reszta ogromnych krajów? Już nie wspomnę o Rosji i Białorusi !

To nam pokazuje jak wiele Bestia już ma władzy w brakujących na tej liście krajach...  

Stosunek 208 do 61 bo państw na ziemi jest 269.

Faktycznie imponująca jest skala posłuszeństwa wobec USA!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Maj 2022, 18:05
Przeczytałem przed chwilą jeszcze raz wersety z Objawienia 12:


(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,

(Cool Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.

(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.

(11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć.

(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie : Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.

(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.


Według tych wersetów to Bóg już oczyścił niebo dlatego jest "radujcie sie niebiosa " a "biada ziemi ".


Szatana w niebie nie ma zatem to Bóg już w niebie rządzi ale jeszcze nie na ziemi.


Szatan prześladuje obecnie naród wybrany ale mamy Boże Słowo na odsiecz Boga z Synem i czuwamy ponieważ my mamy nadzieję na niebo.


Szatan władzę traci na ziemi aż utraci ją calkowicie . Z nieba strącony na ziemię a z ziemi zostanie strącony jeszcze niżej do samego Hadesu pod ziemię.



Nad ziemią Bóg przejmie panowanie dopiero w dniach gdy siódmy anioł zatrąbi.

Objawienie 11:

(14) Drugie "biada" minęło; oto nadchodzi szybko trzecie "biada".

(15) I zatrąbił siódmy anioł; i odezwały się w niebie potężne głosy mówiące: Panowanie nad światemprzypadło w udziale Panu naszemu i Pomazańcowi jego i królować będzie na wieki wieków.


Wracając do obecnych czasów...


Niebo jest już wolne i oczyszczone  z ...grzeszników czyli diabła i jego aniołów.


W niebie nie ma już buntowników dlatego mieszkańcy nieba się weselą jak mówi proroctwo ale trzy biada ziemi!


Już niedługo czas na oczyszczenie i ziemi  z sympatyków szatańskiego świata i wartości !



Czas plag Bożych i czas  Bożego sądu na zatwardziałych grzeszników którzy się nie opamiętają ...


Więcej nie będę już pisał ale z tym czułem że muszę sie podzielić!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

7th Maj 2022, 21:56


Nikt od NICH nie zakwestionował nigdy ziemi kuli...

NIKT!

Bawią się z ludźmi w kotka i myszkę podając troszkę prawdy , troszkę kłamstw ale NIGDY nie powiedzieli że ziemia kula to największy pic jaki istnieje.

Z tego co wiem to obecne władze Rosji również podtrzymują mi wirującej piłeczki... Dlaczego skoro walczą z szatanem ?!

Płaska ziemia z firmamentem u góry OD RAZU wymaga POMYŚLENIA o ...Bogu , Stwórcy !


A tego ONI nie chcą .

Możesz myśleć o wszystkim ale nie o Bogu i Biblii .



Temat płaskiej ziemi jest tabu bardziej niż szczepionki czy zbrodnie USA.

Płaska ziemia dla wszystkich wrogów Boga jest jak kryptonit dla Supermana...

Słabnie i upada ich cała narracja bo rozmowa o Bogu jest NIEUNIKNIONA wtedy .

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

8th Maj 2022, 12:59
Naszła mnie wczoraj myśl że w planie trzeciej wojny światowej nie ma ANI słowa na temat chrześcijańskiej prawosławnej potęgi czyli odrodzonym Imperium Rosji.

Plan pierwszej wojny zakładał zniszczenie mocy carów w Rosji co się udało . Bez tego nie byłby możliwy pochód satanistów ku NWO.

Druga wojna światowa zakładała wzmocnienie światowego komunizmu z centralą w Rosji aby zrównoważyć chrześcijaństwo , które miało by być zachowane do trzeciej wojny światowej . To się PRAWIE udało , prawie ponieważ ....Rosja się odrodziła czego  nie było w planie szatana !


Prawosławna chrześcijańska Rosja taka jaką była pod panowaniem Carów i to na pewno nie było celem satanistów ponieważ to obróciło w pył realizacje NWO czyli globalizacje , jak sami zresztą przyznali w słowach prezesa Black Rock .

https://www.facebook.com/paszportdowallstreet/posts/7196647973741870/ Propaganda ale ukryć się tego nie dało !


Lata 90-te były dla satanistów wspaniałym okresem ponieważ komunizm rosyjski został rzucony na kolana a Rosja była rozkradana do granic możliwości przez wyznawców szatańskiego NWO , którzy chcieli zrobić z Rosji drugą ...Polskę ( Polin).


George Bush senior był wielbiony za promocję NWO przez wszystkiej maści pedofilskie kręgi na całym świecie . Byli tak pewni siebie że ich NWO nie jest zagrożone że urządzili sobie rzeź Serbów w 1999 roku . W tym samym roku na scenie prawie już wykończonej Rosji pojawił się Putin...

Plan szatana legł w gruzach a ostatnio nachodzą mnie myśli że Rosjanie to mogą być potomkowie Manassesa – najliczniejszego plemienia jakie miał Izrael . To by oznaczało że to nasi najbliżsi bracia ,którzy jednak obecnie są pod kontrolą Bestii.


Uczynienie z Rosji nic nie znaczącego marionetkowego państwa na wzór Polski aby plan trzeciej wojny mógł zostać swobodnie realizowany nie powiodło się . Inaczej jak interwencją Bożą nie można tego nazwać. To też tłumaczy chorobliwą wręcz nienawiść Zachodu do Rosji i Putina , takiej wrogości nie miał nawet ZSRR jaką od kilkunastu lat ma Rosja pod panowaniem Putina.


Nie udało się szatanowi ponieważ Imperium Rosyjskie się odrodziło a siły które za nim stoją i które do tego doprowadziły pokrzyżowały prawidłowe wykonanie planu trzeciej wojny światowej do tego stopnia że król Rzymu podlizuje się Carowi Rosji Putinowi . https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/papiez-franciszek-o-wojnie-w-ukrainie-przyczyna-moglo-byc-szczekanie-nato-pod-drzwiami-rosji,1104391.html


Rosja jest obecnie prawosławnym Imperium w którym monarcha trzyma sojusz z przywódcą całego prawosławia patriarchą Cyrylem , zupełnie jak to było za carów rosyjskich 100 lat temu.. Czyli mamy silne chrześcijaństwo w Rosji połączone z władzą świecką czego nie powinno już być według  planu drugiej wojny w momencie rozpoczęcia trzeciej wojny światowej . Czyli plan drugiej wojny w przypadku Rosji i chrześcijaństwa prawosławnego ....NIE POWIÓDŁ SIĘ !

Niezależnej od Zachodu Rosji MIAŁO NIE BYĆ  ale jak widzimy .....JEST !


Putin czy ktokolwiek kryje się za tym nazwiskiem jest de facto królem Rosji , nowym Carem . Możliwe że to jest upadły anioł z Bestii.

Plan trzeciej wojny mówi że :

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą."


Ani słowa o potężnej chrześcijańskiej Rosji pod przywództwem monarchy przeciwnemu szatańskiemu NWO czyli ponownie Putin nie jest Iluminatem. Jeżeli jest to upadły anioł od Bestii lub nowy król  to jest kontrolowany przez Boga aby POKRZYŻOWAĆ plany szatana jak mówią proroctwa. Nie oznacza to że jest przyjacielem narodu wybranego tylko że Bóg się nim posługuje aby zrealizować pewne cele dopóki nie nastąpi przyjście Isusa i wyzwolenie Słowian z niewoli Zachodu i Wschodu... Jak wiemy wszystkie władze pomimo obecnych konfliktów staną przeciwko Synowi Bożemu !



Jeśli chodzi o plan trzeciej wojny to fałszywy Izrael zostanie zniszczony ale nie w sposób w jaki zaplanował to szatan próbując proroctwa Boże MIĘDZY INNYMI o zniszczeniu Edomu obrócić , przeinaczyć na swoją korzyść . Nic z tego ponieważ Bóg już zainterweniował w wydarzenia na ziemi ale władzy jeszcze nad nią  nie przejął tak jak już panuje w niebie.



Szatan próbuję również wywołać głód wprowadzając sankcję jednak jak widzimy ponad 3/4 świata ma to w nosie ponieważ Rosja jest na tyle silna aby wziąć pod skrzydła tych wszystkich którzy do tej pory byli zastraszeni i ciemiężeni przez USA i jego agentury Iluminatii. Głód możliwe że będzie tylko w samych Stanach nim aniołowie Boży zaczną trąbić rozpoczynając sąd Boga Wszechmogącego nad tym światem .Wtedy już nie będzie wątpliwości za co ludzie będą ginąć a dwóch proroków , których Bóg mianuje na ten czas będą składać świadectwo przeciwko bezbożnym uczynkom ludzi.

Spójrzcie na pierwszą trąbę :

Objawienie Isusa
Rozdział 8:
(7) I zatrąbił pierwszy. I powstał grad i ogień przemieszane z krwią, i zostały rzucone na ziemię; i spłonęła jedna trzecia ziemi, spłonęła też jedna trzecia drzew, i spłonęła wszystka zielona trawa.

To oznacza potężny głód na ziemi jako plaga Boża ku opamiętaniu się ludzi !

Ale jak wiemy z dalszych wersetów ludzie sobie nie wezmą tego do serca...
http://www.bibliamesjanska.com/Ap/8.html
http://www.bibliamesjanska.com/Ap/9.html

(20) Pozostali ludzie, którzy nie zginęli od tych plag, nie odwrócili się od uczynków rąk swoich, nie przestając oddawać czci demonom Oraz bałwanom złotym i srebrnym, i spiżowym, i kamiennym, i drewnianym, które nie mogą ani widzieć, ani słyszeć, ani chodzić,
(21) I nie odwrócili się od zabójstw swoich ani od swoich czarów, ani od wszeteczeństwa swego, ani od kradzieży swoich.



Wracając do planu trzeciej wojny te wszystkie niedociągnięcia i niezgodności w świecie szatana są widzialnym dowodem na całkowity upadek NWO i doktryny Lucyfera polegającej na odwrotności Bożych Przykazań.  W ogóle pomyślcie sobie o  majestacie i ogromnej mocy proroctw , ich struktur i niezwykłej wręcz precyzji do wypełniania się w najmniej spodziewanym momencie oraz zrozumienia ich przez nas według woli Bożej i czasu zrozumienia ! A teraz pomyślcie sobie o prymitywnych w stosunku do nich planów trzech wojen szatana, który czytał proroctwa ale nic z nich nie wyniósł co mogłoby mu pomóc w walce z Bogiem . Dowód ? Bestialskie i głupie zamordowanie Isusa w stylu krótkowzrocznego ogarniętego furią psychopaty...  

Słowo Boże jest dla nas jako pomoc  

a nie dla szatana !

To tłumaczy dlaczego wykonywanie planu trzeciej wojny światowej napotyka na takie trudności jakie OBSERWUJEMY na własne oczy !

Co to oznacza dla nas ?

Czuwanie oraz uważne czytanie proroctw Bożych ponieważ one na pewno się spełnią , mało tego już się wypełniają  !



Ufajmy Bogu naszemu we wszystkim oraz módlmy się o skrócenie tych pozostałych jeszcze dni...

(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.



Pałający wielkim gniewem bez Bożego ducha zrozumienia i mądrości popełnia błędy tak jak wtedy gdy Isus był na ziemi...

Bezsilny i zagniewany diabeł to niebezpieczna dla nas mieszanka dlatego wzięcie do nieba wybranych jest niezbędne aby nas po prostu nie próbował zamordować !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Maj 2022, 05:18
Niemcy i Francja zmieniają zdanie i idą w ślady Węgier.


https://businessinsider.com.pl/gospodarka/jak-placic-w-rublach-za-gaz-z-rosji-bez-lamania-sankcji-instrukcje-komisji/celrq00


Oczywiście chazarska mafia z Warszawy jest przeciwna płaceniu w Rublach za gaz.


Głównie rozchodzi się o Niemcy , których dobre stosunki z Rosją są wybitnie nie na rękę USA.


A Polaków żydowskie psy z Warszawy szczują zarówno na jednych jak i na drugich.

Większość omamiona od lat telewizyjnym szambem w ogóle nie dostrzega PRAWDZIWEGO wroga , który zniszczył kiedyś i mordował naród rosyjski tak samo jak i naród niemiecki.



I post od naszej siostry...

" https://dorzeczy.pl/kraj/295522/zaskakujaca-inicjatywa-mentzena-polityk-postawil-pomnik-premiera.html


Pajace...najpierw krytykuje polski ład a potem mu pomnik stawia

Ludzie! ...czy jeszcze ktoś ma jakieś pytania co się dzieje naprawdę?


Masz już POMNIK jak każdy Ludobujca!!!


Jeśli się ktoś jeszcze łudzi tym szaleństwem gadziego jadu to trudno bo tylko Nasz Bóg może ...a nie musi obudzić resztę śpiących smacznie! Każdy ma wolną wole


A szkoda bo gra się toczy o bezcenne skarby z Nieba czyli o życie wieczne!


My mamy Obietnice odnowienia przymierza od Naszego Ojca w Niebie ze nastanie Królestwo panowania Króla Isusa Chrystusa dla ludzi dobrej woli.


Wierzący bezgranicznie Bogu naszemu nie musimy się o nic dosłownie martwić...tak jak było przy wyprowadzeniu naszych przodków z Egiptu domu niewoli.


Czy coś się zmieniło odnośnie niewoli w Egipcie a naszymi czasami w niewoli Babilonu Wielkiego?


Ks. Wyjścia

(Cool Tymczasem rządy nad Egiptem objął nowy król, który nie znał Józefa.

(9) Rzekł on do ludu swego: Oto lud izraelski stał się liczniejszy i potężniejszy od nas.

(10) Postąpmy więc z nim mądrze, aby się nie mnożył. Bo gdyby nas zaskoczyła wojna, mógłby także on przyłączyć się do naszych wrogów, walczyć przeciwko nam i ujść z kraju.

(11) Ustanowiono przeto nad nim nadzorców pańszczyźnianych, aby go gnębili ciężkimi robotami; budowano wtedy dla faraona miasta - spichlerze: Pitom i Ramses.

(12) Lecz im bardziej go gnębili, tym więcej się rozmnażał i rozrastał; i bano się synów izraelskich.

(13) Egipcjanie zmuszali Izraelitów do ciężkich robót

(14) I uprzykrzali im życie uciążliwą robotą w glinie i przy cegłach i różną pracą na polu. Wszystkie te prace wykonywali pod przymusem.

(15) Wtedy król egipski rzekł do położnych hebrajskich, z których jedna nazywała się Szifra, a druga Pua,

(16) Mówiąc: Gdy będziecie przy porodach niewiast hebrajskich, uważajcie, co się rodzi: Jeżeli rodzi się chłopiec, zabijcie go, a jeżeli dziewczynka, niech zostanie przy życiu.

(17) Lecz położne bały się Boga i nie czyniły tak, jak im nakazał król egipski, ale pozostawiały chłopców przy życiu.

(18) Wtedy król egipski wezwał położne i rzekł do nich: Czemuście to uczyniły i pozostawiały przy życiu także chłopców?

(19) Położne odpowiedziały faraonowi: Kobiety hebrajskie nie są takie jak kobiety egipskie; są one tak żywotne, że rodzą wcześniej, niż przyjdzie do nich położna.

(20) A Bóg nagradzał te położne dobrym powodzeniem, lud zaś rozmnażał się i potężniał.

(21) A ponieważ położne bały się Boga, obdarzył je rodzinami.

(22) Wtedy faraon nakazał całemu swemu ludowi: Każdego chłopca, który się urodzi u Hebrajczyków, wrzućcie do Nilu, a każdą dziewczynkę pozostawcie przy życiu.


Czyli warto słuchać słów Boga Żywego i przestrzegać jego Prawa????

WARTO❗ BOG, KAZDEGO KTORY GO KOCHA I SZANUJE - BŁOGOSŁAWI♥


Historia się powtórzy i mamy drugą szansę by stać się prawdziwym ludem Boga siejącym dobro i miłość ma ziemi

Ks. Wyjścia 19

1) Pierwszego dnia trzeciego miesiąca od wyjścia synów izraelskich z ziemi egipskiej, przybyli na pustynię Synaj.

(2) Wyruszyli z Refidim, a przybywszy na pustynię Synaj, rozłożyli się obozem na pustyni. Tam obozował Izrael naprzeciw góry.

(3) A Mojżesz wstąpił na górę do Boga, Pan zaś zawołał nań z góry, mówiąc: Tak powiesz domowi Jakuba i to oznajmisz Synom izraelskim:

(4) Wy widzieliście, co uczyniłem Egipcjanom, jak nosiłem was na skrzydłach orlich i przywiodłem was do siebie.

(5) A teraz, jeżeli pilnie słuchać będziecie głosu mojego i przestrzegać mojego przymierza, będziecie szczególną moją własnością pośród wszystkich ludów, bo moja jest cała ziemia.

(6) A wy będziecie mi królestwem kapłańskim i narodem świętym. Takie są słowa, które powiesz synom izraelskim.

(7) I przyszedł Mojżesz, i zwołał starszych ludu, i przedstawił im te wszystkie słowa, które Pan mu nakazał.

(Cool Wtedy cały lud odpowiedział razem, mówiąc: Uczynimy wszystko, co Pan rozkazał. A Mojżesz powtórzył Panu słowa ludu.

(9) Potem rzekł Pan do Mojżesza: Oto Ja przyjdę do ciebie w gęstym obłoku, aby lud słyszał, gdy będę rozmawiał z tobą i aby uwierzył ci na zawsze. A Mojżesz oznajmił Panu słowa ludu.


Dla nas Bóg sprawia cuda jak plagi na oprawców naszych i znowu nas uwolni..."jak nosiłem was na skrzydłach orlich i przyniosłem was do siebie"

W porównaniu do nas to Bóg Nigdy o nas nie zapomina!!!


Jeśli ktoś nie zrobił zachunku SUMIENIA

CZAS NAJWYŻSZY

...niedługo może być za późno❗

To powinno NAS INTERESOWAC

OJCIEC W NIEBIE I PRAWO:

KS. WYJŚCIA 20

2) Jam jest Pan, Bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, z domu niewoli.

(3) Nie będziesz miał innych bogów poza mną.

(4) Nie czyń dla siebie bożka ani podobizny czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i co jest na ziemi w dole, i czegokolwiek, co jest w wodzie pod ziemią.

(5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą,

(6) A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.

(7) Nie nadużywaj imienia Pana, Boga twojego, gdyż Pan nie zostawi bez kary tego, który nadużywa imienia jego.

(Cool Pamiętaj o dniu sabatu, aby go święcić.

(9) Sześć dni będziesz pracował i wykonywał wszelką swoją pracę,

(10) Ale siódmego dnia jest sabat Pana, Boga twego: Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach.

(11) Gdyż w sześciu dniach uczynił Pan niebo i ziemię, morze i wszystko, co w nich jest, a siódmego dnia odpoczął. Dlatego Pan pobłogosławił dzień sabatu i poświęcił go.

(12) Czcij ojca swego i matkę swoją, aby długo trwały twoje dni w ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.

(13) Nie zabijaj.

(14) Nie cudzołóż.

(15) Nie kradnij.

(16) Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.

(17) Nie pożądaj domu bliźniego swego, nie pożądaj żony bliźniego swego ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Maj 2022, 14:28
Kolejne burze i silne wiatry zbliżają się do Polski, tak jak niespełna trzy miesiące temu gdy Covid w Polsce upadł a Rosja weszła na Ukrainę.


https://pogoda.wprost.pl/10725853/uwaga-na-silny-wiatr-i-burze-rcb-wydalo-ostrzezenie-dla-calej-polski.html


Może teraz też to będzie zwiastun kolejnych dobrych dla nas zmian...


Są filmiki już z Niemiec w Internecie ukazujących nam siłę tego wiatru.


Nie ustawajmy w naszych codziennych modlitwach do Boga !



Co do wiatru to wybrani sprawiedliwi nie mają się czego obawiać ponieważ mocą Bożą są strzeżeni.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Maj 2022, 18:21
Artykuł na temat odpowiedzialności żydowskiej za 11 Września :

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/05/oto-wiecej-dowodow-na-to-ze-izrael-stal-za-atakami-terrorystycznymi-9-11/

Nastroje antyżydowskie czuć coraz większe co widzę nawet po osobach które znam a które w ciągu ostatnich miesięcy zmieniły zdanie o Żydach o 180 stopni.


Chwila jak to Bóg powiedział  ?

(1) Widzenie Abdiasza. Tak mówi Wszechmogący Pan o Edomie: Słyszeliśmy wieść od Pana i wysłano gońca do narodów: Wstańcie! Ruszmy przeciwko niemu! Do boju!


Bóg wydaje rozkaz i narody mają ruszyć do boju przeciwko fałszywemu Izraelowi !


Możemy mieć całkowitą pewność że te Słowo Boże się spełni. Szatan wie o tym dlatego zbudował swój plan zniszczenia syjonizmu właśnie w oparciu o wyrok Bożej klątwy na Edomie – fałszywym narodzie wybranym podszywającym się pod potomków Jakuba już od czasów gdy Isus był na ziemi czyli od  ponad 450 lat.

Dopóki nie nastąpi wzięcie wybranych i przyjście Króla Isusa nie nastąpi ujawnienie Prawdy ludzkości.

Niewielu na ziemi czyta Biblię i traktuję ją poważnie a jeszcze mniej rozumie co czyta poza tymi którzy mają rozumieć ponieważ taka wola Boga co do takich osób. A i tak nie wszystko rozumiemy jednak wiemy że w Biblii jest Prawda a Bogu ufamy.

Ci którzy wierzą i ufają Bogu to NIGDY się na Nim nie zawiedli – bez strachu żyją bo Bóg ich umacnia i ochrania. Kto to zna i ma ten wie o czym mowa!

Chwała i cześć jedynemu prawdziwemu Bogu , który wszystko stworzył i z którego woli wszystko zaistniało  !


Obecnie ludzie karmią się tym co pochodzi z ust węża lub ust Bestii.



Usta szatana to MSM a usta Bestii to ogromna część kontrolowanej opozycji w tym rosyjskojęzyczna propaganda  – razem szatan i Bestia robią zgodną politykę w walce przeciwko Bogu , Synowi i każdemu kto należy do rodziny Bożej.



Prawdę mamy tylko z ust Boga oraz Syna którego Ojciec posłał i przykazał Mu co ma mówić !



Wracając do nowych 10 króli to takie działania jak poniższe tylko przyspieszają upadek starych władz.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/05/brytyjskie-pasozyty-wypowiadaja-wojne-rosji/

Jest jeszcze ..." małpia ospa" która może okazać się kolejnym gwoździem do trumny obecnych elit Edomu.


Swoją drogą czemu Żydowscy dostojnicy dalej tak ślepo wierzą szatanowi , czy są aż tak głupi że nie widzą że ten wydaje ich pod miecz zgodnie z tym co Bóg rozkazał już dawno temu ?



Nie widzą , nie zobaczą i nie zrozumieją bo brak im mądrości i roztropności - poniosą słuszną karę zgodnie z wyrokiem Boga Wszechmogącego.

(Cool Zaiste, w owym dniu - mówi Pan - wytępię mędrców z Edomu i roztropnych z góry Ezawa; nie ma u niego roztropności.
(9) Wtedy będą przerażeni twoi bohaterowie, Temanie, wszyscy mężczyźni będą wytępieni z gór Ezawa mieczem.
(10) Z powodu zbrodni na twoim bracie Jakubie, okryje cię hańba i będziesz wytępiony na zawsze.


Więcej o tym jak Edom zasłużył sobie na taką karę od Boga.

https://arzareth.home.blog/2019/12/01/edom-czesc-druga-od-kanaana-do-ezawa/


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

27th Maj 2022, 22:28
Może i ważna informacja a jak nie ważna to na pewno ciekawa :


„Prorosyjska Konfederacja”. Piątkowe wydanie „Wiadomości” uderza w partię Korwin-Mikkego


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/%e2%80%9eprorosyjska-konfederacja%e2%80%9d-pi%c4%85tkowe-wydanie-%e2%80%9ewiadomo%c5%9bci%e2%80%9d-uderza-w-parti%c4%99-korwin-mikkego/ar-AAXOiaR


Taka emisja w TVP to jest jak ogromna reklama Konfederacji dla tych którzy co nieco widzą i podejrzewają.


Konfederacja od dawna należy do kontrolowanej opozycji tylko raczej kontrolowanej przez szatana i Bestię a nie przez koszerny rząd który musi ją tolerować.


Takie jest moje zdanie i podejrzenie co do Konfederacji która jest wręcz STWORZONYM kandydatem do władzy w Polsce gdyby nastąpił czas na zmianę tej władzy.


Wrócę na chwilę do szczepień też.

Pfaizer i Moderna to modyfikacja mRNA czyli już poważna inżynieria genetyczna.

A Astra zeneka i Johnson to oficjalnie białka SZYMPAŃSIEGO adenowirusa.

Mogę się mylić ale te szczepienia i ujawnianie prawdy o nich oraz o tym co się działo podczas 'epidemii C-19' plus obecna wojna Rosji z zachodnimi Żydami doprowadzi do światowego przewrotu i wielkiej rzezi Żydów jako winowajców obecnego banksterskiego systemu.


W USA chodzą plotki o rezygnacji Demokratów z nadchodzącej kampanii wyborczej oraz usunięciu gabinetu fikcyjnego Bidena. Mówi się tez o puczu armii i powrocie Trumpa.


Trump, ten oryginalny, to kumpel Putina.


Dodajmy dwa do dwóch i jeżeli tak sie sprawy rozwiną to mamy nowe władze światowe o których mówią proroctwa .


Te władzę również przekażą Bestii anielskiej pełnię swej władzy.


Obserwujmy ,czuwajmy  i tylko Bogu i Biblii ufajmy bo kłamstwa szatana czają się wszędzie wokół nas !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Maj 2022, 22:29
Dostałem taki filmik:



Kapłan kościoła szatana 'uwalnia' takie 'rewelacje' ?

Czyli robi to czego można się spodziewać po ...kontrolowanej opozycji !


Dla mnie oznacza to tylko jedno – to jest zgodne z planem szatana.

Wiemy że szatan działa w zgodzie z Bestią aby wypromować nowe władzę i dać jak najlepszy start pod przyszłe rządy Bestii.

A takie przemowy do wiernych na tle bożków od gościa z rybą Dagona na głowie mają wywołać gniew wśród katolików na lewactwo żydowskie.

Resztę  planu trzeciej wojny znamy...

Chce pomóc Słowianom to niech im powie o grzechu BAŁWOCHWALSTWA !


Oczywiście że tego nie zrobi tylko będzie szczuć i podjudzać naród wybrany aby może z "szabelką na czołgi" .


Czas skończyć ze słuchaniem Rzymu i zacząć słuchać głosu Boga oraz Syna i to naród wybrany będzie musiał zrozumieć już wkrótce lub zginie na pustyni  jak ich krnąbrni przodkowie.


Dziękujemy za ten materiał...

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 17 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach