Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

31st Styczeń 2022, 17:39
Dostałem maila od naszego brata wraz z niezwykłymi zdjęciami potwierdzającego nam ponownie Biblię i prawdziwą historię ziemi :



"Po obejrzeniu filmów Ewaranona coś mi się przypomniało. Te zdjęcia zrobiłem w Niemczech w Parku Krajobrazowym teraz wiem po co są ścieżki wyznaczone!!!.Ciekawski byłem i udałem się z GPS w las i co zobaczyłem, pochylona drzewo przedpotopowe i jest tu informacja że to w tej dziurze było objawienie tylko po to aby nikt przypadkiem nie skupił się nad prawdą ktora tu leży. Very Happy  Very Happy  Very Happy "

Moje Posty -Bartek  - Page 16 20220110
Moje Posty -Bartek  - Page 16 20220112
Moje Posty -Bartek  - Page 16 20220111


Serdecznie dziękujemy za te zdjęcia !


Napisano 31 Stycznia co odpowiada jedenastemu miesiącu i 30 dniu według kalendarza Boga z Biblii –  roku pańskiego 480.

Początek roku w Biblii zaczyna się wiosną a nie zimą jak to zrobił Rzym ze swym pogańskim Sylwestrem.


Księga Henocha
Rozdział 82:
13 Te są imiona dowódców, którzy dzielą cztery wyznaczone części roku: Melkiel, Helemmelek, Melejal i NareI.
14 A imiona tych, którzy ich prowadzą, to Adnarel, Ijasusael i Ijlumiel. Ci trzej postępują za dowódcami porządków i każdy postępuje za trzema dowódcami porządków, którzy postępują za tymi dowódcami pozycji oddzielających cztery części roku.
15 Na początku roku Melkiel powstaje pierwszy i rządzi tym, który jest nazwany południowym słońcem; i wszystkie dni jego okresu panowania, podczas którego on panuje wynoszą 91 [ dni] .
16 Te [są] znaki dni, które mają być widoczne na ziemi w dniach jego okresu panowania: pot, upał, spokój. I wszystkie drzewa przynoszą owoc i liście ukazu-ją się na wszystkich drzewach i są żniwa pszenicy, kwiat róży i wszystkie kwiaty kwitną na polach, ale drzewa zimowe obumierają.
17 Te są imiona podlegających im dowódców: Berkeel, Zelebsael i jeszcze dodatkowy tysiącznik zwany Helojasef. Tak dopełniają się dni panowania Melkiela.
18 Drugim po nim dowódcą jest Helemmelek, którego nazywają jaśniejącym słońcem. Wszystkich dni jego światła jest 91.
19 Te są znaki dni na ziemi: upał i susza. Owoce drzew dojrzewają, dorodnieją i schną. Owce parzą się i kocą, a ludzie zbierają wszystkie owoce ziemi i wszystko, co jest na polach i co idzie do prasy wina. To pojawia się w dniach okresu jego panowania.



Sami widzimy początek roku to wiosna a nie środek zimy . Wiosna  kiedy zaczyna się budzić życie , drzewa puszczają liście , kwiaty się pojawiają na łąkach i tak dalej - to pierwsze trzy miesiące roku potem drugie jest  jest lato i są żniwa i itd jak mówi nam Henoch i jak sami widzimy jak jest latem ... Very Happy

Pierwszy miesiąc nowego roku :


Księga Wyjścia
Rozdział 12
(1) I rzekł Pan do Mojżesza i do Aarona w ziemi egipskiej, mówiąc:
(2) Ten miesiąc będzie wam początkiem miesięcy, będzie wam pierwszym miesiącem roku.



Ten miesiąc nazywa się Abib .

Rozdział 13:
(4) Dziś wychodzicie, w miesiącu Abib.


Ten miesiąc zacznie się w tym roku 2 Marca i jest pierwszym miesiącem roku .

Dlatego pisze jedenasty miesiąc na Styczeń i nie oznacza to Listopad tylko 11 miesiąc w roku  kalendarza pór roku i miesiecy Biblii jakim określano jeszcze czas na długo przed Mojżeszem.

Księga Rodzaju
Rozdział 8:
(13) W sześćsetnym pierwszym roku, w miesiącu pierwszym, pierwszego dnia tego miesiąca, wyschły wody na ziemi. Zdjął tedy Noe dach arki i zobaczył, że powierzchnia ziemi obeschła.
(14) A w drugim miesiącu, dwudziestego siódmego dnia tego miesiąca, ziemia całkowicie wyschła.


Pilnuje faz księżyca i kolejności dni kolejnych miesięcy według Biblii ponieważ ma to związek ze ślubem jaki złożyłem kilka lat temu Bogu i ta wiedza jest mi do tego potrzebna . Stąd tak liczę czas od kilku lat.

Musiałem to wyjaśnić aby nikt nie myślał że jest jakaś sprzeczność między mną a Henrykiem w określeniu daty – mamy Styczeń tylko że nie jest on pierwszym miesiącem roku tylko jedenastym i tak też będę podawał.

Nowy rok w zimę i Sylwester to wymysł szatana tak jak sfałszowana historia i dodane lata !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Luty 2022, 04:42
Podesłano mi taką informację:

https://wolnemedia.net/rosja-wylaczyla-izraelskie-samoloty/


Rosyjskie dowództwo odpowiedziało na ostatnią inwazję Izraela na Syrię uziemieniem wszystkich samolotów w tym także tych na lotnisku Ben Guriona.


Izrael oskarżył Rosję o użycie broni elektronicznej przeciwko terytorium Izraela. Według izraelskiego kanału telewizyjnego Kan 11, w wyniku użycia rosyjskiej broni sparaliżowana została nie tylko przestrzeń powietrzna nad częścią izraelskiego terytorium, ale także największe lotnisko w kraju, Ben Gurion.

Według kanału telewizyjnego Kan 11, rosyjskie systemy walki elektronicznej zablokowały urządzenia GPS w północnej części Izraela, w wyniku czego ruch lotniczy został poważnie zakłócony a loty lotnicze nad całym regionem zostały utrudnione. Ponadto zarzuca się, że w następstwie rosyjskiej operacji elektronicznych środków zaradczych wstrzymano również działanie największego izraelskiego lotniska Ben Gurion.

Próby nacisku Izraela na Rosję spotkały się z surowym odrzuceniem przez rosyjskie wojsko, jak wyjaśniono, jest to sposób przeciwdziałania izraelskim atakom na Syrię.

„W ostatnich tygodniach piloci linii lotniczych doświadczyli zjawiska, które ponownie pojawiło się po trzyletniej przerwie: poważnych awarii GPS w samolotach przygotowujących się do lądowania na lotnisku Ben Gurion. Stało się to znane dzisiaj. Działania armii rosyjskiej w bazie Khmeimim oraz w portowym mieście Latakia w Syrii uruchomiły zaawansowane i potężne systemy obronne, które emitują fale elektromagnetyczne nad wschodnią częścią Morza Śródziemnego. Zakłócają także lądowanie samolotów w Izraelu. Izrael powiedział Rosjanom, że używanie systemów go niszczy, ale Rosjanie twierdzą, że systemy mają chronić ich żołnierzy. W tym samym czasie Izrael pracuje nad neutralizacją naruszeń spowodowanych przez rosyjskie obiekty EW (wojny elektronicznej). Niektórzy w Izraelu uwierzyli, że Rosja próbuje pokazać, kto jest panem sytuacji w Syrii na tle ataków przypisywanych Izraelowi w regionie” – informuje kanał telewizyjny Kan 11.

IDF („najmoralniejsza armia świata”) twierdzi, że jest gotowe do ostrej reakcji, jeśli zostaną znalezione dowody, że za użyciem takiej broni stoi Rosja.

------

Czytaliście artykuł co dziś Henryk wrzucił ?

https://strangesounds-org.translate.goog/2022/02/gigantic-winter-storm-warnings-that-extend-over-2200-miles-news-updates-in-videos-and-pictures.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=en-US&_x_tr_pto=wapp


Ta burza obejmuje coraz większe połacie terytorium Babilonu według prognoz a może  JUŻ i proroctwa z 2 Ezdrasza?!

https://zbawienie.forumotion.com/t232p75-znaki-czasow-konca#21549

Czuwajmy.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Luty 2022, 20:55
Księga Henocha


46:

3 Odpowiadając mi rzekł do mnie: "To jest Syn Człowieczy, do którego należy sprawiedliwość i z którym mieszka sprawiedliwość. On to objawi cały skarbiec tajemnic. Jego to wybrał Pan Duchów; ma on zwyciężać przed Panem Duchów, w sprawiedliwości na wieki.

49:

2 Bo on jest mocny we wszystkich tajemnicach sprawiedliwości i niegodziwość przeminie jak cień i nie będzie miała istnienia. Bo Wybrany stoi przed Panem Duchów i jego chwała jest na wieki wieków i jego moc po wszystkie pokolenia.
3 I w nim mieszka duch mądrości i duch, który daje zrozumienie i duch wiedzy i mocy i duch tych, którzy śpią w sprawiedliwości.

51:

3 W owych dniach Wybrany zasiądzie na swym tronie i usta jego wyjawią wszystkie tajemnice mądrości, bo Pan Duchów wyjawił mu je i go uwielbił.
4 W owych dniach góry będą skakać jak barany, a pagórki brykać jak jagnięta nasycone mlekiem i wszyscy staną się aniołami w niebie.
5 Oblicza ich jaśnieć będą radością, bo w owych dniach powstanie Wybrany i ziemia ucieszy się i sprawiedliwi będą na niej mieszkać, a wybrani po niej będą chodzić i przechadzać się.


Mamy słuchać tylko głosu Ojca Boga naszego oraz Pasterza Syna Człowieczego Isusa Chrystusa – Syna  Boga Żywego !


Choć nie wszystko jeszcze rozumiemy a są rzeczy których nie sposób oddać słowami to jednak nasze serca czują intuicyjnie Prawdę.


To Syn Boży wyjawi nam cały „skarbiec tajemnic” jak mówią proroctwa.


Wybrani do wzięcia do nieba zostaną przemieni i staną się jak aniołowie w niebie jak to Bóg zrobił z Henochem .


Wszystko zostanie im objaśnione i zrozumieniem napełnią się ich serca a do tego czasu muszą trwać w tym czego już się nauczyli.


Słuchamy tylko głosu naszego Ojca oraz Syna Bożego z Biblii a od wszystkich innych 'objawień' i rewelacji od rzekomych istot 'światła' trzymamy się z daleka.


Po co Wam kto inny jak macie całodobowy dostęp do Ojca wraz z Jego Słowem z Biblii , wystarczy tylko prosić o zrozumienie !



Są jednak rzeczy o naszej duchowości , których nie zrozumiemy nim nie dopełni się czas i MUSIMY się z tym pogodzić ponieważ taka jest wola Boga!


Tak jak z mocą o której mówił Isus na przykładzie góry rzuconej w morze tylko JEDNYM słowem z ust naszych !!!


Tego nie pojmiemy i nie zrozumiemy i nawet apostołowie tego nie rozumieli będąc obok Isusa – teraz są razem z Synem Bożym i wszystko rozumieją.


Szatan próbuje nas zwieść i podsyła różne opowiastki o 'pozytywnych energiach ' , 'siłach sprawczych' , 'afirmacji' i tym podobne abyśmy w tym doszukiwali się wyjaśnień niektórych zagadnień z Biblii na temat naszej natury człowieczej JEDNAK to jest nieprawdziwe a prawdziwe wyjaśnienia DOPIERO objawi Isus Mesjasz zarówno wybranym jak i wszystkim sprawiedliwym gdy zasiądzie na tronie swej chwały na ziemi.



Wszelkie informacje na temat „duchowości” czerpcie tylko od Boga i Syna z Biblii ponieważ to jest pokarm jaki  przewidział na ten czas dla nas Ojciec jako wystarczający – nie wkraczajcie w głębiny szatańskie! Reszta wiedzy jak historia , kształt ziemi , prawa słońca , księżyca , gwiazd czy oszustwa szatana są jak najbardziej dla nas cenne pod warunkiem naszej roztropności przy ocenie materiału w konfrontacji z Biblią.



Naszą duchowość zostawmy póki co Bogu od którego pochodzi nasz duch....    Wink  Wink  Wink  Cool




A gdy Isus będzie rządził w sprawiedliwości i mądrości na ziemi to wszystkie narody będą tłumnie do Niego przybywać aby z ust Jego uczyć się zagadnień natury człowieczej.



Jedyna droga do poznania wszystkich tajemnic tkwi w posłuszeństwie do Przykazań Bożych czyli wytrwania w Ojcu i Synu osiągając zwycięstwo a przez to ZBAWIENIE !


Innej drogi nie ma i nie będzie !



Chcesz zostać zbawionym to przestrzegaj Przykazań Ojca i podążaj za Synem w bojaźni Bożej cierpliwie czekając na swój dzień zbawienia , przemienienia i wiedzą napełnienia !!!


Reszta to marność i gonitwa za wiatrem jak pisał mędrzec Boży...


Nie szukajcie tam gdzie nie trzeba ponieważ nie znajdziecie PRZED powrotem Króla Isusa Chrystusa Syna Boga Wszechmogącego !



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Luty 2022, 20:00
Księga Izajasza
Rozdział 41:

(21) Przedstawcie swoją sprawę - mówi Pan - podajcie swoje dowody, mówi Król Jakuba!
(22) Niech przystąpią i objawią nam, co ma się stać, powiedzcie nam o rzeczach dawnych, co to było, abyśmy to wzięli do serca i dowiedzieli się, jak się one dokonały, albo zwiastujcie nam o rzeczach przyszłych!
(23) Powiedzcie, co się stanie później, abyśmy poznali, czy jesteście bogami, i uczyńcie coś, czy dobrego, czy złego, abyśmy z podziwem mogli to oglądać.
(24) Oto wy zgoła niczym jesteście i wasze działanie nic nie znaczy; obrzydliwy jest ten, kto was sobie obiera.



Rozdział 42:
(1) Oto sługa mój, którego popieram, mój wybrany, którego ukochała moja dusza. Natchnąłem go moim duchem, aby nadał narodom prawo.
(2) Nie będzie krzyczał ani wołał ani nie wyda na zewnątrz swojego głosu.
(3) Trzciny nadłamanej nie dołamie ani knota gasnącego nie dogasi, ludom ogłosi prawo.
(4) Będzie On światłością i się nie zniechęci, zanim nie wyda wyroku dla ziemi,  a w Jego imieniu narody będą pokładać nadzieję,
(5) Tak powiedział Bóg, Pan, który stworzył niebo i je rozpostarł, rozciągnął ziemię wraz z jej płodami, daje na niej ludziom tchnienie, a dech życiowy tym, którzy po niej chodzą.
(6) Ja, Pan, powołałem cię w sprawiedliwości i ująłem cię za rękę, strzegę cię i uczynię cię pośrednikiem przymierza z ludem, światłością dla narodów,
(7) Abyś otworzył ślepym oczy, wyprowadził więźniów z zamknięcia, z więzienia tych, którzy siedzą w ciemności.
(Cool Ja, Pan, a takie jest moje imię, nie oddam mojej czci nikomu ani mojej chwały bałwanom.



Księga Jeremiasza
Rozdział 10:

(11) Tak mówcie o nich: Bogowie, którzy nie stworzyli nieba ani ziemi, zginą z ziemi i spod tego nieba.
(12) On stworzył ziemię swoją mocą, utwierdził okrąg ziemi swoją mądrością, a swoim rozumem rozpostarł niebiosa.
(13) Na jego głos szumią wody na niebie; On sprawia, że obłoki podnoszą się z krańców ziemi, On z błyskawic wyprowadza deszcz i wypuszcza wiatr ze swoich komór.
(14) Głupi jest każdy człowiek i bez rozumu, na wstyd naraża się każdy złotnik z powodu bałwana, gdyż złudą są i bez życia jego odlane bożki.
(15) Są nicością, dziełem wartym śmiechu, które w czasie swojego nawiedzenia poginą.


2 Ezdrasza
Rozdział 8:
(50) Dlatego wielkie problemy dotkną tych, którzy będą mieszkać na świecie w czasach ostatecznych, ponieważ oni w wielkiej pysze chodzili.
(51) Ale ty myśl za samego siebie i dla podobnych tobie szukaj chwały,
(52) ponieważ raj jest otworzony, drzewo żywota zasadzone, przyszły czas jest przygotowany, przygotowana jest obfitość, zbudowane jest miasto, odpoczynek wyznaczony, dokonana jest dobroć, i  uprzednio doskonała mądrość.
(53) Korzeń zła jest zapieczętowany przed wami, choroba jest ukryta przed wami, śmierć jest schowana, Hades uciekł a korupcja została zapomniana.
(54) Smutki przeminęły, a na końcu ukazał się skarb nieśmiertelności.
(55) Tak więc nie zadawaj więcej pytań o wielu tych, którzy giną,
(56) ponieważ oni także otrzymali wolność, ale wzgardzili Najwyższym, pogardzili jego prawem i porzucili jego drogi.
(57) Co więcej, oni nawet deptali po jego sprawiedliwych,
(58) i powiedzieli w swych sercach, że nie ma Boga - pomimo tego dobrze wiedzą, że muszą umrzeć.
(59) Bo jak rzeczy, które ci zapowiedziałem oczekują ciebie, tak też pragnienie i udręka dla nich jest zgotowana. Najwyższy nie planował aby ludzkość zginęła,
(60) ale oni, którzy są stworzeni splugawili imię tego, który ich stworzył i byli niewdzięczni temu, który życie im przygotował.
(61) Dlatego mój sąd teraz się przybliża;



Objawienie Rozdział 22:

(7) I oto przyjdę wkrótce. Błogosławiony, który strzeże słów proroctwa tej księgi.
(10) I rzecze do mnie: Nie pieczętuj słów proroctwa tej księgi! Albowiem czas bliski jest.
(11) Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca.
(12) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku.
(13) Ja jestem alfa i omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec.
(14) Błogosławieni ci, którzy wykonują jego przykazania, aby mieli prawo do drzewa życia i aby mogli wejść przez bramy do miasta.
(15) Na zewnątrz są psy i czarownicy, i wszetecznicy, i zabójcy, i bałwochwalcy, i wszyscy, którzy miłują kłamstwo i czynią je.
(16) Ja, Isus, wysłałem anioła mego, by poświadczył wam to w zborach. Jam jest korzeń i ród Dawidowy, gwiazda jasna poranna.
(17) A Duch i oblubienica mówią: Przyjdź! A ten, kto słyszy, niech powie: Przyjdź! A ten, kto pragnie, niech przychodzi, a kto chce, niech darmo weźmie wodę żywota.
(18) Co do mnie, to świadczę każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi: Jeżeli ktoś dołoży do nich, dołoży mu Bóg plag opisanych w tej księdze;
(19) A jeśli ktoś ujmie coś ze słów tej księgi proroctwa, ujmie Bóg z działu jego z drzewa żywota i ze świętego miasta, opisanych w tej księdze.
(20) Mówi ten, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź, Panie Isusie!
(21) Łaska Pana Isusa niech będzie ze wszystkimi.



Czas oddania chwały Bogu i podporządkowania się Jego Przykazaniom znacznie się przybliżył.

Czas wyboru – uznanie Boga za stwórce nieba i ziemi i oddanie należnej Mu czci za dar życia lub wieczna śmierć .

Zaiste , wielką pychą jest odrzucać Boga , Jego Prawo oraz Syna w którego ręce złożył całą władzę a potem dalej raczyć się Bożymi darami jakie dał w obfitości na ziemi !


Dowody na istnienie Boga są wszędzie wkoło – spójrz gnostyku na to jak jesteś zbudowany i ukształtowany , przyjrzyj się swojej dłoni , tysiącom komórek tworzących tkankę i poczuj puls swojej krwi – ducha którego dał ci Najwyższy !




Proszę więcej nie przesyłać mi gnostycznych materiałów , przestać lekceważąco wypowiadać się o Bogu moim Ojcu , Jego Prawie i mym Królu Isusowi Chrystusowi.




Nikt nie każe czytać forum ani naszych witryn oraz postów Henryka i moich – jak ktoś się nie zgadza z Biblią to niech nie próbuje mnie NAWRACAĆ na gnozę szatana a takich maili dostaje coraz więcej .

Powtórzę za naszym Bogiem :

PODAJCIE DOWODY że  Bóg kłamie  !



Nie macie żadnych  dowodów a chcecie dowód od Boga to spójrzcie w …. LUSTRO jak nie umiecie obserwować otoczenia – jesteście żywym dowodem jako dzieło Bożego umysłu.



A Wy drodzy bracia i siostry żyjący w bojaźni Bożej dostrzegacie to wszystko , wiecie że to Prawda a obecność Ducha Ojca i Jego opiekę czujecie w życiu codziennym. Maile od Was bardzo cenie ponieważ  potrafię rozpoznać tego co jest z Prawdy .  Wink  Wink  Very Happy  Very Happy



(37) Rzekł mu tedy Piłat: A więc jesteś królem? Odpowiedział mu Isus: Sam mówisz, że jestem królem. Ja się narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie; każdy, kto z prawdy jest, słucha głosu mego. ( Jana 18)


Dlatego Bestia będzie mordować ludzi Bożych zapisanych w Księdze Życia którzy będą trwać przy świadectwie Isusa i Przykazaniach !!!



Napisano 5 Lutego roku Pańskiego 480 w ziemi Arzareth .
https://www.zbawienie.com/jak-obliczyc-rzeczywista-date.htm

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

7th Luty 2022, 08:37
Niezwykły i bardzo ważny dla nas artykuł Henryka .

https://www.zbawienie.com/ksiezycowe-oszustwo.htm


Henryk poinformował mnie o tym odkryciu już kilka dni temu i teraz po przeczytaniu artykułu doskonale to rozumiem.

Zawsze miałem problem z odwróconym przez satanistów nowiem ponieważ dni nie zawsze się zgadzały.


A pełnia zawsze się zgadza i wtedy zaczynamy liczyć!



Zatem 12 miesiąc zaczyna się 16 Lutego po zachodzie słońca o 17:59 kiedy będzie pełnia .

Liczymy 30 dni do następnej pełni- 18 Marca i mamy pierwszy dzień pierwszego miesiąca.

Liczymy 14 dni i mamy 1 Kwietnia



To dziś by był w takim razie 20 dzień 11 miesiąca a Sabat Biblijny wypada 22 dnia tj Wtorek 8 Lutego . Nie mamy OBEBNIE nakazu świętować Sabatu jak to robili Izraelici w dawnych czasach, tak będzie DOPIERO w Królestwie Bożym dla wszystkich narodów.


Dlatego Bóg w Przykazaniu nie sprecyzował konkretnego dnia tylko KAZAŁ 7 dzień uczcić bo wiedział że naród wybrany trafi kiedyś do niewoli. Sataniści zmienili też z tego powodu nasz kalendarz z księżycowego na gregoriański abyśmy Sabatu nie celebrowali we właściwym czasie ale Bóg to przewidział i dlatego Przykazanie mówi:

(Cool Pamiętaj o dniu sabatu, aby go święcić.

(9) Sześć dni będziesz pracował i wykonywał wszelką swoją pracę,

(10) Ale siódmego dnia jest sabat Pana, Boga twego: Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach.


Dla mnie jest to Niedziela i byłem gotów zmienić pracę jak były dość poważne plany by wprowadzić na moim dziale 7 dniowy cykl w pracy.. Skończyło się że każdy inny dział pracuje 7 dni ale mój 5 . Tak Bóg to załatwił a że zna moje serce wiedział że się zwolnie z pracy ale do tego nie doszło i czuje że Ojciec chce bym pracował tu gdzie pracuje .


Się rozpisałem ale zauważcie że satanizm polega na ODWRÓCENIU Bożego Porządku i Prawa !


Uczcijmy naszego Ojca zgodnie z opisem Isusa Mesjasza 1 Kwietnia 2022 tuż po zachodzie słońca jako żywiący nadzieję życia wiecznego przed drugim stwarzaniem na mocy Prawa do zbawienia poprzez okup ofiary Isusa !


Jana 1:

(12) Tym zaś, którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego,

(13) Którzy narodzili się nie z krwi ani z cielesnej woli, ani z woli mężczyzny, lecz z Boga.



Chwalmy i błogosławmy Ojca !!!


Napisano 20 dnia 11 miesiąca (7 Luty) roku Pańskiego 480 w ziemi Arzareth.    

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Luty 2022, 18:15
Mail od naszego brata , który zwrócił moją uwagę na ważną dla nas kwestię...

Zamiast pisać nowego posta po prostu zamieszczę naszą rozmowę.

Serdecznie dziękuję za to !






Cześć Bracie,

krótko napisze o jestem chory od dzisiaj i czuje się podle.


Łamie mnie w kościach, dreszcze, bol brzucha, osłabienie i goraczka. Jakby dawna grypa.


Tak żle nie czułem się od ok 8 lat, a cały czas faszeruje się wit C , D, B, cynk , propolis, w większych dawkach niz zalecane.


Żona ma te same ojawy od 4 dni, kolezanka w Norwegii teraz też, znajoma z innego miasta polski ,te same objawy teraz.


Moje dwoje dzieci 2 i 4 lat narzekały na ból brzucha przez ok 10 dni kilka dni temu.


Od dawna doszukuje sie drugiego dna przy dzialaniach satanistów i pomyslalem, że to moze byc ich ostatnia próba.


Przystopuja obostrzenie i wycofaja czesciowo, ale wypuszcza wzmocnioną chorobę tak jak teraz czuje, żeby ludzie mocno chorowali i sami chcieli się szczepić i ponownie chcieli obostrzeń.


Decyzje rządów nie mają sensu , dlatego ta teoria jest wg mnie prawdopodobna.

Pozdrawiam z Bogiem naszych Przodków

-----


Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia, grypsko to paskudna sprawa i jedt tylko jedno najlepsze lekarstwo - wyleżeć to .

Ja miałem miesiąc temu... spać nie idzie, wszystko łamie i poty , poty , poty !

Odkąd pamiętam ZAWSZE tak było.

Aspiryna bez dodatków pomaga , ja mam zamówioną na allegro z etykietą nie do spożycia, UE zabrania zdrowych rzeczy bez trucizn.

A pro po trucizn czyli wirusów, oglądałeś ten film?

https://www.youtube.com/watch?v=WtuNvHkbw2k&list=PLwxM0oEUUPoQuWFU-lecKqmpXhqEJjllz&index=3


Jewtube usunął ale w opisie jest link na bittube. 



Obejrzyj sobie a dużo zrozumiesz .



Covid choroba to bardzo sprytne oszustwo ponieważ grypa istnieje i dużo ludzi się nabrało na to .Ale grypa była od zawsze odkąd my żyjemy tzn nasze pokolenie bo wcześniej to nie wiemy.

Oni grypę czyli sezonowy detoks organizmu z trucizny którymi nas trują nazwali Covid i zaczęli szczepić.


Szczerze wątpię by Bóg im pozwolił na cokolwiek innego poza grypą.


To by było bardzo nie w porządku jakby ludzie zaczęli chorować i umierać na coś naprawdę groźnego !


A tak ludzie mogą pomyśleć i się zastanowić analizując fakty i wybrać mądrze i się nie szczepić ponieważ NIE MA zagrożenia dla ich życia innego niż zawsze było.

Nie ma nic i nie będzie poza grypą ponieważ tego wymaga sprawiedliwość Boża.

Tak to widzę bracie.

Jest jeszcze kwestia 5G ale na to też najeidoczniej nie ma pozwolenia od Boga.

Szatan się przeliczył ze wszystkim i już wkrótce ZACZNIE ponosić konsekwencje bo jak do tej pory żyje sobie w przepychu i zabytku dopóki nie pójdzie do Otchłani gdzie " robaki i zgnilizna będą jego przykryciem "

Niech się stanie !

Zdrowiej bracie , pozdrawiam w Bogu i Królu Izraela Isusie Chrystusie.


10 Luty roku Pańskiego 480.    

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Luty 2022, 17:09
Jaki kraj ma największą ochronę Boga przed Covid spiskiem ?

Polska !

Nie było żadnych przymusowych testów jak na Słowacji czy w Czechach , dziwiło mnie to trochę skoro to Słowianie ale myślałem że to przez znaną niemoralność seksualną tych narodów.


Jeżeli Polacy to 10 pokoleń a nic nie wskazuję  że tak nie jest to sprawa jest bardzo prosta .

Dowodów na zmianę języka nie ma i myśl Henryka o tym z dzisiejszego jego artykułu jest dla mnie  dowodem że nie ma dowodu że tak nie jest .


Czemu inni Słowianie NIC z tego nie rozumieją poza Polakami ?


Przemyślcie to z modlitwą do Ojca w swym sercu !


Jeszcze jedno – największe bałwochwalstwo wśród Słowian jest wśród Polaków jednak to się zmienia i na naszym przykładzie to widać najbardziej.


I bardzo ważne – nie ustawajmy w modlitwach do Boga naszego ponieważ On nas UWAŻNIE słucha I SPEŁNIA nasze prośby !


Jesteście Jego ludem – Jego wybranym szczepem – rośliną sprawiedliwości !


Traktujcie poważnie Boga jako naszego Obrońce !!!!



Pamiętacie próby wprowadzenia stanu wyjątkowego dwa razy w zeszłym roku ?

Pamiętacie próby zmuszania nas do testów w pracy I innych form nacisku na szczepienia?


Jak to się skończyło ?!



Król Isus powiedział że praca będzie I mamy się o nic nie martwić bo Ojciec WSZYSTKO nam zapewni jeżeli będziemy stawiać “sprawy królestwa” na pierwszym miejscu .


Tak się dzieję!!!


Nie zapominajcie o tym I módlcie się do Ojca o szybkie przyjście Króla Isusa Chrystusa!



Stoimy po stronie Ojca oraz Syna jak ...Lewici pod Synajem !




Bóg już nie pozwoli skrzywdzić swojego wybranego narodu w tym nas proszących Go cały czas wysłuchuje I WYSŁUCHA jeszcze bardziej!



Księga Ozeasza
Rozdział 14:
(5) Będę dla Izraela jak rosa, tak że rozkwitnie jak lilia i zapuści korzenie jak topola.
(6) Pędy jego rozrosną się i będzie okazały jak drzewo oliwne, a jego woń będzie jak kadzidło.
(7) Wrócą i będą mieszkać w moim cieniu, uprawiać będą zboże; zakwitną jak krzew winny, który będzie sławny jak wino libańskie.
8. Efraimie! Na cóż ci jeszcze bałwany? Wysłucham go i wejrzę na niego łaskawie. Jestem jak cyprys zielony, dzięki mnie wyrośnie twój owoc.
(9) Kto mądry, niech to zrozumie, kto rozumny, niech to pozna; gdyż drogi Pana są proste, sprawiedliwi nimi chodzą, lecz bezbożni na nich upadają.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Luty 2022, 09:13
Wspaniale się to ogląda!




W Polsce raczej nie ma co liczyć na takie coś, prędzej padną na kolana z obrazkiem mateczki boskiej....

Dla tego Bóg sam się zajmie tym obrzydliwym bałwochwalstwem wśrod swego ludu i uświęci się w ten sposób na oczach wszystkich narodów.

Tacy Kanadyjczycy to zobaczą i wiernie wytrwają próbe Bestii !



Jeszce raz - takie coś na pewno się Bogu podoba i takie coś On wesprze !


Szatan jest bezsilny na szczere modlitwy do Ojca, szczerych ludzi którzy złożyli w Bogu swe nadzieję w dodatku publicznie!


Ojcze nasz miej w opiece tych którzy Cię szukają i w Tobie szukają schronienia przed złym!


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Luty 2022, 21:04
Czy zdajecie sobie sprawę z tego w jak wielkim stopniu jesteśmy zatruwani przez szatana I jego sługusów ?!

Opryski podwoiły a nawet potroiły się od co najmniej dwóch lat !

Zauważyliście ?!


Jedzenie jest też paskudnie podtrute I co raz trudniej znaleźć coś w miarę nie zatrutego !


Zauważyliście problem z wodą w kranach ?


Jest paskudna , twarda , PIECZE W OCZY !

Niektórym włosy zaczynają wychodzić .

A tak zwane ….'objawy Covid “ cóż rzec o nich ?


Skąd był wszechobecny brak węchu I smaku jesienią 2020 roku I tak nagle zniknął jak się pojawił ?


Chodziło o uwiarygodnienie kłamstwa “ Covid “ aby nakłonić do szczepień I wielu to łyknęło.


Grypy nie przenosi żaden wirus tylko jest to efekt ZATRUCIA naszego organizmu różnymi substancjami przez władzę ! Taka powinna być definicja Grypy !


Wkrótce opisze to bardziej szczegółowo.


Zniszcz ich Ojcze nasz jak oni nas niszczą od lat !!!!!



Czy w ogóle robicie sobie jakiekolwiek głupie nadzieje że JEŻELI Bóg oraz Syn nie wkroczą w najbliższym czasie to  dożyjecie tak zwanej emerytury a Wasze dzieci choć obecnego Waszego wieku ?!


Jeżeli ktoś z Was tak myśli to jest wyjątkowo NAIWNY I oszukuje sam siebie ponieważ prawdopodobnie wciąż SKRYCIE w swym sercu pożąda tego świata I jego elementów życiowych .

Ja na przykład RZYGAM tym światem I wszystkim co reprezentuje ten system od najmniejszego elementu budulcowego czyli podstawowej cegiełki tego społeczeństwa wychowywanego na SATANISTÓW mających do Boga gorzkie żale aż do całości na jaki składa się ten świat BEZ Boga I Jego Prawa ! Ale to ja czyli osoba która gdy mówi o Bogu uważana jest za nawiedzonego głupca - Wole być nawiedzony Duchem Prawdy od Ojca niż duchem kłamstwa tego zmysłowego świata  jak reszta tego  narodu nadal tkwiąca w bałwochwalstwie i bojąca się WSZYSTKICH i WSZYSTKIEGO poza Bogiem !!!


Henoch 101:
4 I czy nie widzicie królów owiec, jak ich owce targane są falami i rozbijane wiatrami i są w ucisku?
5 I z tego powodu lękają się, bo wszystkie ich dobra toną w morzu razem z nimi i nic dobrego nie myślą w swoich sercach, [mianowicie] że morze ich pochłonie, a oni zostaną w nim zgubieni.
6 Czyż całe morze, wszystkie jego wody, wszelki ich ruch nie są dziełem Najwyższego? Czyż to nie On ustanowił dla nich granice, zawarł je i otoczył piaskiem?
7 Gdy On zagrzmi, drżą i wysychają, a ryby i wszystko, co znajduje się (w morzu), wymiera. Tymczasem, wy, grzesznicy zamieszkujący ziemię nie lękacie się Go.
8 Czyż nie uczynił On nieba i ziemi i wszystkiego, co w nich się znajduje? A kto dał wiedzę i mądrość wszystkim tym rzeczom, które poruszają się na lądzie i morzu?
9 Czyż owi sternicy okrętów nie boją się morza? Tymczasem grzesznicy nie lękają się Najwyższego.


To jest mądrość Boga a głupota bezbożnych !



Niektórym niektóre rzeczy z tego świata pasują I takich Isus przyrównał do “głupich dziewic”


To Słowa Syna Bożego I nazywa On głupcem każdą osobę która pomimo zaproszenia do Królestwa Niebios NADAL w swym sercu okazuje SENTYMENT do tego świata .


Henryk dziś super to wyjaśnił w odświeżonym artykule , który bardzo mnie podniósł na duchu bo ostanie kilka dni miałem ciężkie – taki jest ten świat , Bóg oraz Syn nie obiecywali że będzie lekko tylko że będziemy w pocie czoła walczyć o swe zbawienie I z TRUDEM jego dostąpimy !

Dzisiejszy artykuł Henryka I moje dwa starsze w temacie “ tego świata” :

https://www.zbawienie.com/zaczynaja-sie-czasy-cudow.htm


https://arzareth.home.blog/2020/09/22/kto-nienawidzi-zycia-swego-na-tym-swiecie-zachowa-je-ku-zywotowi-wiecznemu/


https://arzareth.home.blog/2021/11/14/trzymaj-co-masz-aby-nikt-nie-wzial-korony-twojej/




Zadaj sobie pytanie czy wedłg Syna Bożego Sędziego tego świata jesteś głupi/ głupia czy mądry/mądra !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Luty 2022, 20:05
Dla tych co oglądają kanał “Ewaranon po polsku” mam ostrzeżenie przed innymi filmami które są tam zamieszczane a nie są one autorstwa Ewaranona .


Do tej pory było to “Stolen History” ale pojawiły się filmy z nieukrywaną już mową Bestii .


Wiem to od naszego czytelnika , który mi napisał tak :

“Hej Bartku po ostatnim filmie ewaranona zaczęło mi śmierdzieć starożytnymi kosmitami, globalna cywilizacja ktorej osiagniecia dzisiaj nasienie węza ukrywa. Zupelnie jakby bestia juz wtedy dzialala i teraz niala powrocic. Tak jak w proroctwach. " Byla i nie ma jej i znów będzie". Tylko ze ewaranon sie tym zachwyca... „


Zajrzałem na kanał i zobaczyłem że chodzi o film o Eterze , który od ponad1,5 roku jest dostępny po polsku na tym kanale... Cóż za demoniczna muzyka w tle !



A tutaj link do filmu na kanale pod nazwą “Ewaranon po polsku” , który nie jest autorstwa Ewaranona tylko grupy propagandy Bestii , którzy przedstawiają upadłych aniołów ("bogowie-aniołowie")jako dobrych twórców wspaniałej Białej Federacji  ukrywając przy tym czwarte zwierze czyli Rzym .




To zwiedzenie polegające na przekonaniu polskich odbiorców do odrzucenia  Biblii  jako złej wersji złego Demiruga czyli gnoza . Dalsze części po polsku  z którymi się zapoznałem na pierwszym kanale co podałem omawiają to bardziej szczegółowo stawiając bezosobową “ISTOTE” ponad Bogiem Wszechmogącym.

Nie dalej jak tydzień temu miałem gorącą wymianę maili  z gorliwym wyznawcą teorii “ISTOTY”  


Niebezpieczna gnoza i próba wiary dla co niektórych !



"Uważajcie aby Was kto nie zwiódł..."


Ja swoje zrobiłem I ostrzegłem a to tylko dlatego że obaj z Henrykiem promowaliśmy filmy Ewaranona

ale jak widzimy twórcy kanału postanowili powrzucać i materiały bluźniercze wobec Boga , Syna I ...Wybranych Boga  nazywając nas “Pasożytami” którzy przejęli władzę a biednych “bogów -aniołów” spętali w Tartarze czyli piekle .O tym mówią dalsze części “Eteru” czy też “ISTOTY” ….


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Luty 2022, 15:57
Prośmy Boga naszego codziennie o ratunek i przyjście Isusa.

Henryk napisał w miarę delikatnie przed chwilą.

https://zbawienie.forumotion.com/t387p250-posty-naszych-czytelnikow#21660


Ja dodam że bez modlitw do Boga po prostu pójdziemy do Hadesu bo wrogowie nas wybiją!


Naród milczy i Boga nie prosi !


Naród jest bałwochwalczy i zachęcany do tego z domieszką niby patriotyzmu !


Naród jest ignorancki i całkowicie pozbawiony zrozumienia!


TO NA NAS SPOCZUWA OBOWIĄZEK MODLITWY ZA LUD BOŻY!


Ojciec nas wysłucha bo nie jesteśmy bałwochwalcami i przestrzegamy Przykazań!


Jak nie My to NIKT tego nie zrobi i nie będzie oficjalnej prośby do Boga jako świadectwa Jego wiernych sług!


Pojmujecie co się dzieje?!


Bez naszych modlitw nie będzie PODSTAW do Bożej interwencji a Bóg działa zgodnie ze swym Prawem !!!


Dlatego taki nacisk od Boga w całej Biblii o ważności modlitw!


"Módlcie się aby dni były skrócone "


Bóg czeka na nasze modlitwy i bada serca nasze a my dzielnie stoimy po stronie Nowego Przymierza jako świadomi Izraelici poddani Króla Isusa Chrystusa!


Niech nasz głos dojdzie bram nieba aby nasz Bóg zesłał nam wybawienie i nastał koniec udręki !


Niech spełnia się WSZYSTKIE proroctwa Mesjańskie , które się jeszcze nie wypełniły !


(7) W niedoli mojej wzywałem Pana I wołałem o pomoc do Boga mego, Z przybytku swego usłyszał głos mój, A wołanie moje doszło uszu jego.

(Cool Ziemia zadrżała i zatrzęsła się, A posady gór się zachwiały... Zadrżały, bo rozgniewał się.

(9) Buchnął gniew z nozdrzy jego, A ogień pożerający z ust jego zionął, Węgle rozżarzone płonęły przed nim.

(10) Nachylił niebiosa i zstąpił, A ciemna chmura była pod stopami jego.

(11) Dosiadł cheruba i uleciał, I poszybował na skrzydłach wiatru.

(12) Ciemności uczynił zasłoną swoją. Rozpiął wokół siebie jak namiot masy wody, gęste obłoki.

(13) Z blasku przed nim występowały obłoki jego, Grad i węgle ogniste.

(14) I zagrzmiał Pan na niebiosach, A Najwyższy wydał głos swój... grad i węgle ogniste.

(15) Wypuścił strzały swe i rozproszył ich, Wypuścił liczne błyskawice i wprawił ich w zamęt.

(16) Ukazało się dno morza I odsłoniły się posady świata Od groźby twojej, Panie, Od tchnienia gniewu twojego.

(17) Sięgnął z wysokości, pochwycił mnie, Wyciągnął mię z wód wielkich.

(18) Wyratował mię od potężnego nieprzyjaciela I od nienawidzących mnie, bo byli mocniejsi ode mnie.

(19) Zaskoczyli mnie w dniu udręki mojej, Ale Pan był podporą moją.

(20) Wyprowadził mnie na szeroką przestrzeń, Wyratował mnie, gdyż mię umiłował.

(21) Wynagrodził mi Pan według sprawiedliwości mojej, Oddał mi według czystości rąk moich.

(22) Strzegłem bowiem dróg Pana I grzesznie nie odstąpiłem od Boga mego.

(23) Bo mam przed sobą wszystkie prawa jego, A przykazań jego nie odrzucam od siebie.

(24) Byłem wobec niego nienaganny I wystrzegałem się niegodziwości mojej.

(25) Przeto oddał mi Pan według sprawiedliwości mojej, Według czystości rąk moich przed oczyma jego.

(26) Z pobożnym obchodzisz się łaskawie, Z nienagannym postępujesz nienagannie.

(27) Z czystym okazujesz się czysty, A z przewrotnym postępujesz przewrotnie.

(28) Ty bowiem wybawiasz lud ubogi, Lecz oczy wyniosłych poniżasz.

(29) Ty zaiste zapalasz pochodnię moją; Pan, Bóg mój, oświeca ciemności moje.

(30) Gdyż z tobą rozbijam drużynę, A z Bogiem moim przesadzam mur.

(31) Droga Boża jest doskonała, Słowo Pańskie jest wypróbowane. Jest tarczą wszystkim, którzy w nim ufają.

(32) Któż bowiem jest Bogiem oprócz Pana? Kto jest skałą prócz Boga naszego?

(33) Bóg, który mię opasuje mocą, A uczynił doskonałą drogę moją.

(34) Nogi moje czyni rącze jak u łani I na wyżynach postawił mnie.

(35) Ręce moje zaprawia do walki I ramiona moje napinają łuk spiżowy.

(36) Dajesz mi tarczę zbawienia swego I prawica twoja wspiera mnie, A łaskawość twoja czyni mnie wielkim.

(37) Dajesz szeroką drogę krokom moim I nie zachwiały się kostki moje!

(38) Będę ścigał nieprzyjaciół moich i dopędzę ich, A nie zawrócę, póki ich nie zniszczę.

(39) Rozbiję ich tak, że nie zdołają powstać! Padną pod nogi moje.

(40) Opasałeś mnie mocą do boju, Przeciwników moich rzuciłeś pode mnie,

(41) Sprawiłeś, że nieprzyjaciele moi uciekli przede mną, A ja zniszczę tych, którzy mnie nienawidzą,

(42) Wołali, lecz nie było wybawiciela, Wzywali Pana, lecz im nie odpowiedział.

(43) Starłem ich jak proch na wietrze, Usunąłem ich jak błoto na ulicy.

(44) Wyratuj mnie od wrogiego mi ludu:  Uczynisz mnie głową narodów: Ludzie, których znałem nie służyli mi.

(45) Obce dzieci okłamywały mnie. Obce dzieci zestarzały się i odpadły daleko od swoich ścieżek, będąc okulawione.

(46) Cudzoziemcy upadają na duchu I drżąc wychodzą z twierdz swoich.

(47) Pan żyje! Niech będzie błogosławiona skała moja! Niech będzie wywyższony Bóg, mój Zbawiciel!

(48) Bóg odpłaca za krzywdy moje I poddaje mi narody...

(49) Ratujesz mnie od zaciekłych nieprzyjaciół, Wynosisz mnie ponad przeciwników, Ocalasz mnie od męża gwałtownego.

(50) Przeto będę cię, Panie, wysławiał między narodami I będę śpiewał imieniu twemu.

(51) Zapewniasz wielką pomoc królowi swemu I okazujesz łaskę pomazańcowi swemu, Dawidowi, i potomstwu jego na wieki.

( Psalm 18)

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Marzec 2022, 07:16
Dwa maile od naszych braci :


"Może warto uwrażliwić naszych braci nieco.

Pracuje jako dostawca. Dzis na parkingu jakiś człowiek pomachał mi gdy odjeżdżałem więc myślałem że może coś z samochodem mi sie dzieje. Okazało sie że był to jakiś cudzoziemiec chciał mi sprzedać wkrętarke.gdy odmówiłem momentalnie zmienił mimikę twarzy z zadowolonego handlowca na dotkniętego tragedią uchodźdza który tłumaczył że ma rodzine i wraca na ukrainu. Nie uwierzyłem i zacząłem wrzucać bieg pokazując mu że to koniec naszej rozmowy. Mimika zbitego psa znów sie zmieniła tym razem na wrogą lub co najmniej jakby chciał mnie opluć. Przejeżdżając dziś koło akademików studenckich praktycznie nie ma szans żebyś nie trafił wzrokiem na czarnoskórego gościa, kiedy któryś już się na nas spojrzy na pewno nie zasługuje takie spojrzenie na zaufanie. Myślę że dziś musimy szczególnie na sie ie uważać. Ale Bóg jest z nami, musimy być jednak przezorni jak węże."





"Witaj Bracie, 


 obserwuje codziennie a szczegolnie dzis sytuacje w "naszym" kraju.

Ludzie sa w amoku. Nawet bardziej niz na poczatku c19. Widze coraz bardziej jak brakuje ludzia Bożego rozumowania tego swiata. Mysla o rzeczach proznych jak poganie a byloby inadziej gdyby znali Słowo Boże ze podstawowe rzeczy jak dach nad glowa zywnosc i odzienie otrzymaja w zamian za respektowanie prawa.

Mysla ze to wszystko wina władka a to glownie zachod plus balwany za tym stoja przy ich aprobacie.

Jak bardzo sie ciesze ze do tego nie naleze poznajac Dzięki Bogu a co za tym idzie waszej pomocy ze prawde i sciagnolem ten balast w postaci zmartwienia o ten swiat ktory musi upasc i zostac zniszczony.


Pozdrawiam w Bogu i Isusie."


‐‐---------

Ja dodam że wczoraj gdy byłem koło Starostwa zobaczyłem gigantyczna flaga Ukrainy na wielkim maszcie przed budynkiem PAŃSTWOWYM.


Z tego co widzę na Internecie tak jest w całej Polsce ludzie piszą w komentarzach na yotube.




Uważajcie na siebie i trzymajcie się z dala od nasienia węża , które ciągnie z Ukrainy.


Poznacie ich po bezczelnych kłamstwach , zachowaniu i .. oczach !


W ukraińskich oczach zobaczycie prawdę o ich miłości do Laszków...


Wczoraj obejrzałem to świadectwo naocznego świadka z Wołynia ....


Warto wysłuchać!





Ten starszy pan na koniec życzy im wszystkiego dobrego, wybaczył !

Nasienie węża nie wie co to wybaczenie bo to nie ludzie....



Nie ustawajmy w modlitwach do Ojca , to niezmiernie ważne.


   

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Marzec 2022, 18:12
Bracia i siostry przed nami niezwykłe wydarzenia które zostały zapowiedziane przez naszego Boga w Biblii.


Panika jaką widzimy w mediach jest prawdziwą paniką starych władz , które chcą aby ludzie podzielali ich strach i prawdopodobnie jest to też ostatnia próba szatana aby sprowokować naród wybrany do mordowania nasienia węża z Ukrainy. Lecz diabeł dobrze wie że zmiana władzy jest nieunikniona ale próbuję do samego końca jak próbował z Hiobem i Isusem na pustyni . Tonący brzytwy się chwyta ....


Wielka Nierządnica już nie będzie ochraniać i ukrywać  podłych zbrodni  i grzechów obecnych wiernych jej rządów ponieważ ją samą czeka już wkrótce wykonanie wyroku Bożego.


Można powiedzieć że szatan zdradził swoich wiernych czcicieli z politycznego obozu syjonistów – nic dziwnego w końcu to zdrajca , kłamca i psychopatyczny narcystyczny morderca.


USA czyli Babilon Wielki do niedawna jeszcze siały strach i były wykonawcami wyroków Rzymu/Watykanu ale to już się zmieniło i na własne oczy widać słabość USA jakiej nie widzieliśmy od swego narodzenia . Nie ważne ile masz lat 60 , 40 czy 20 to USA nigdy nie były tak słabe jak obecnie ! Tylko propaganda medialna dalej jeszcze utrzymuje mit wielkiej Ameryki .Przemyśl to ...


Biblia nam mówi o nowych królach , którzy uwolnieni spod władzy Rzymu/Watykanu zniszczą całą jego strukturę i władzę po czym oddadzą swą władzę królewską Bestii aż spełnią się wyroki Boże sądu 42 miesięcy.

Objawienie Isusa
Rozdział 17:

(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestię, ci znienawidzą Nierządnicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską Bestii, aż wypełnią się wyroki Boże.
(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.


Bestia otrzyma władzę od szatana oraz od ziemskich nowych króli – Takie olbrzymie poparcie dla Bestii spowoduje jeszcze większe jej uwielbienie wśród CAŁEGO nasienia węża na ziemi!


Objawienie Isusa
Rozdział 13:


(2) A Bestia, które widziałem, była podobna do pantery, a nogi jej jak u niedźwiedzia, a paszcza jej jak paszcza lwa. I przekazał jej smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.
(3) A jedna z głów jej była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jej była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za ową Bestią.
(4) I oddali pokłon smokowi za to, że dał Bestii moc, a także Bestii oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż może z nią walczyć?
(5) I dano jej paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano jej też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.


Pamiętajmy że nikt kto jest zapisany w księdze żywota nie odda czci Bestii i  nie weźmie jej pieczęci/znamienia na czoło lub prawą rękę a to znaczy że zrobi to wyłącznie nasienie węża z genami szatana bądź upadłych aniołów . A teraz pomyślcie ILU ich jest na ziemi ! Jedni bardziej inni mniej zanieczyszczeni genetycznie ale są i pójdą za Bestią i tym światem przeciwko Bogu i Isusowi ! . Może nawet znasz niektórych w życiu codziennym... Nie muszą być pedofilami jak ich bardziej szatańscy bracia ale ich złe serca pokazują ich złe uczynki! Po uczynkach ICH poznawajcie ! I nie mówię tutaj TYLKO o bałwochwalstwie bo to główna  cecha  narodu wybranego z której oczyści ich Bóg na pustyni a i tak tylko resztka się nawróci . Nie każdy kto mówi po polsku jest członkiem narodu wybranego - Przemyśl to ...


Obecna sytuacja jasno nam pokazuję że przejmowanie władzy przez nowych króli już się rozpoczęło  i tak to wygląda wedle mego zrozumienia.




Czuwajmy bracia i siostry pozostając z Bogiem i Synem !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Marzec 2022, 08:38
Uczciwy mieszkaniec Ukrainy o tych co przyjechali z Ukrainy na 'zaproszenie' chazarskiego rządu z Warszawy :







I drugi film.....





Serdecznie dziękuję za podesłanie tych filmów...

 


   
Szykuje się głód.

Objawienie Rozdział 6:

(5) A gdy zdjął trzecią pieczęć, usłyszałem, jak trzecia postać mówiła: Chodź! I widziałem, a oto koń kary, ten zaś, który siedział na nim, miał wagę w ręce swojej.

(6) I usłyszałem, jakby głos pośród czterech postaci mówił: Miarka pszenicy za denara i trzy miarki jęczmienia za denara; a oliwy i wina nie tykaj.


" Jeźdcą" DANO czyli Bóg dał na to ZGODĘ dlatego pamiętajcie żebyście głodu się nie bali bo Bóg dba o swoich ludzi !



https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-i-ukraina-wstrzymuja-sprzedaz-zboz-swiatu-grozi-niedobor-zywnosci-nawet-glod

Ukraina do końca roku wprowadza zakaz eksportu pszenicy, żyta, jęczmienia, gryki, prosa, cukru, soli i mięsa – poinformował w środę ukraiński rząd. To kolejny z wielkich producentów zbóż po Rosji, którego towary nie dotrą na rynki światowe. Ceny pszenicy rosną w zastraszającym tempie. Światu grozi bardzo droga żywność a nawet jej niedobory!

Rosja jest obecnie największym światowym eksporterem pszenicy, a Ukraina zajmuje 4 miejsce, ale aż 75 procent jej produkcji trafiało za granicę. Od 9 marca cena pszenicy na rynku światowym wzrosła o 62% w porównaniu z początkiem roku. Gdy największe kraje eksportujących pszenicę na świecie walczą w brutalnej wojnie można się spodziewać wszystkiego najgorszego i zgodnie z przewidywaniami szaleją nie tylko ceny paliw ale i ceny pszenicy, która w skupach kosztuje od 1500 do 2020 zł!

 

Gdy do tego doda się fakt że Chiny z jakiegoś powodu (teraz już chyba wiemy z jakiego) od jesieni 2021 wykupiły już 50 procent światowych zasobów zbóż, to sytuacja robi się jeszcze poważniejsza. Rosja i Ukraina odpowiadają za jedną trzecią światowego eksportu zbóż w tym pszenicy. Możemy być pewni, że - nie licząc oziminy - na Ukrainie w związku z wojną nie obsieją pól, więc nie będzie czego zbierać, a Rosja wysyła obecnie tego typu produkcję żywnościową do Chin.

 

Decyzja ukraińskiego rządu to czarny scenariusz dla Polski. Biorąc pod uwagę fakt, że w krókim czasie możemy mieć do wykarmienia w Polsce kilka milionów Ukraińców, decyzja aby wprowadzić sankcje na eksport żywności, które uderzą w Polskę, wydaje się być wymierzona w samych uciekających przed wojną uchodzców. 

 

Wojna na Ukrainie z pewnością wpłynie na globalne bezpieczeństwo żywnościowe. Ukraina jest eksporterem pszenicy na Bliski Wschód, Afryki Północnej. Z dnia na dzień przestała eksportować i może się to w wymienionych regionach przełożyć na problemy z dostępnością żywności a nawet z głodem.

-------


Taka decyzja rządu Ukrainy która uderza również w Polskę co przyjęła Chazarską dzicz...

Powinni tą pszenicę za darmo oddać na chleb dla swych kozackich banderowskich braci !

No ale przecież to nasienie węża więc co się dziwić...

Ich uczynki tylko potwierdzają słuszność wyroku i kary wiecznej śmierci w jeziorze ognia jaka jest dla nich przeznaczona!


--- Za ten artykuł również BARDZO dziękuję!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

12th Marzec 2022, 02:22
https://www.bankier.pl/wiadomosc/USA-wprowadzi-embargo-na-rosyjski-alkohol-i-owoce-morza-8296598.html


"Prezydent USA Joe Biden oświadczył w piątek, że Stany Zjednoczone wraz z Unią Europejską i państwami G7 zawieszą normalne stosunki handlowe z Rosją, odbierając jej status preferowanego partnera handlowego (MFN). Ogłosił też, że Rosja nie będzie mogła korzystać z pożyczek MFW i Banku Światowego, oraz zapowiedział zakaz importu rosyjskiego alkoholu, diamentów i owoców morza."


To oznacza WOLNOŚC Rosji od systemu finansowego Watykanu !


Oni to podali jako wiadomość dla Rosji negatywną ale my wiemy czym jest FED i Bank Światowy...



Rosja jest wolna od gospodarki opartej na długu i WŁADZY RZYMU !


-----‐-----------
Czuwajmy i bądźmy uważni na słońce i księżyc jak nam nakazał nasz Król Isus Chrystus !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Marzec 2022, 11:50

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.
(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.


Warto zadać sobie pytanie czy żyjemy w udręce obecnie ?


Widmo szczepień Covid 19 stale wisiało nad naszymi głowami i chociaż twardo postanowiliśmy że się nie zaszczepimy i tego się trzymaliśmy a Bóg nas wspierał w tej DOBREJ decyzji to ciągle nas władzę męczyły swoją narracją .


Aż doszło do bardzo realnego już testowania nas w miejscach pracy i wtedy Bóg powiedział stanowcze zdecydowane NIE dla tego!

Pamiętamy jak to było i jak to SZYBKO się szatanowi posypało!

Jesteśmy Ci wdzięczni Ojcze nasz !!!!


Wdzięczni i wierni w całkowitej opozycji do tego świata co idzie na sąd !


https://zbawienie.com/Bog-juz-dziala-2.htm




A teraz mamy  medialny pic pod nazwą "inwazja na Ukrainę".

Tak to prawda że sprowadzają Ukraińców ale zadajmy sobie pytanie czy Polska jest przeludniona ?

Czy ziemia jest przeludniona ?

Przeludnienie to kłamstwo i ktoś obliczył kiedyś że na terenie Australii zmieszczą się wszyscy ludzie mając do dyspozycji jeszcze kawałek ziemi . A pozostaje cała reszta lądów!

W Polsce swobodnie zmieści się spokojnie kilkanaście milionów ludzi dodatkowo.

Jak rząd chazarski chce niech daje swym ziomkom ziemie pod budowę domów , niech stawia na szybko baraki a w międzyczasie buduje osiedla dla nich , miasta mogą się rozrastać co zresztą się dzieję cały czas  od lat .


Mamy ochronę Boga nad swym ludem poza tym szczerze wątpię w jakieś ogólnokrajowe zamieszki z powodu rosnących 'przywilejów' Ukraińców . Polacy chcą po prostu spokojnie żyć i będą więcej pracować aby utrzymać rodziny a walki z Ukraińcami im nie w smak . Szatan dąży do sprowokowania tego ale nie zapominajmy o UKRYTYM planie Boga i jego ochronie nad swym ludem .

Trzymajmy się z daleka od nasienia węża z Ukrainy i jak już widzę wokół siebie to ludzie których znam zaczynają podświadomie to robić bo widzą że to co robi rząd nie jest normalne.


Oczywiście kto za miecz chwyci i pójdzie na jakieś wiece może stracić życie jednak drugi Wołyń się nie wydarzy i nie przyjdą ukraińscy mordercy w nocy jak to było 80lat temu...

Mamy już inne czasy i teraz to Bóg już sądzi swój lud czego efektem jesteśmy my oraz zapieczętowani królowie 144 tysięcy a reszta zostanie osądzona przez Boga na pustyni.


Ceny rosną ale Bóg nam daje co potrzebujemy – mamy prace z której się utrzymamy a jak ktoś nie ma takiej to niech prosi Ojca o taką a OTRZYMA na sto procent !


Czy mamy udrękę obecnie w Polsce ?

Tak udrękę medialnego gadania szatańskich psychopatów ale można jej nie słuchać – jak ktoś chce wystarczy wejść na MSM szatana i wszystko wiemy co kłamią i jak manipulują . Ja nie SŁUCHAM radia ani TV bo mnie szlag od tego trafia a po co mam się dawać prowokować demonom przez gniew jaki wywołuje to we mnie ?!


Szczepienia i presja na nie ZNIKNĘŁA od nas a to co teraz mamy nie jest aż taką udręką na jaką kreują to media szatańskie –RZYM/WATYKAN oraz  USA słabną z dnia na dzień tak jak mówią proroctwa Boże i taka jest Prawda



To nas powinno cieszyć ale nie pchać w ramiona Rosji tylko w ramiona Boga jeszcze bardziej !



Przestrzegajcie Przykazań Boga i nie dajcie się sprowokować demonom które stale szukają do Was dostępu – Nasze zbawienie coraz bliżej dlatego trzymajcie się z całych sił tego co Wam powierzono aż do przyjścia Pana i Króla  naszego Isusa Chrystusa !


https://arzareth.home.blog/2021/11/14/trzymaj-co-masz-aby-nikt-nie-wzial-korony-twojej/


Nie przejmujmy się i nie patrzmy na bezbożnych niewdzięczników o zatwardziałych sercach których mogą spotykać niemiłe rzeczy – sąd Boży jest indywidualny i nie nam osądzać decyzje Boga bo nie znamy serca i myśli innych ludzi.

Bóg powiedział że na pustyni będzie sądził każdego twarzą w twarz co oznacza indywidualny zestaw skal i miar którymi będzie sądzony każdy a co niektórzy z nich już teraz mogą być sądzeni a może i nawet odtrąceni przed wyjściem na pustynie.



Czas zająć się SWOIM zbawieniem na poważnie a nie patrzeniem na innych bo Bóg każdego sądzi według swojej słusznej woli.


Jeżeli ktoś z czytelników nadal ma bożki w swym domu jak krzyżyki i medalioniki  to niech wie że Bóg go nie będzie chronił ponieważ ma on świadomość że to grzech i dalej świadomie trwa w grzechu !


Isus wyjaśnił to nam bardzo prosto i konkretnie !

Jana 15:

(22) Gdybym nie przyszedł i do nich nie mówił, nie mieliby grzechu; lecz teraz nie mają wymówki z powodu grzechu swego.


--------------------------
2 dzień pierwszego miesiąca , ziemia Arzareth

Bądźmy uważni na księżyc i słońce jak nam przekazał nasz Król Isus Chrytus !



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

26th Marzec 2022, 12:43
Duda powiedział.... prawdę !

https://www.bitchute.com/video/wlUbKXTBfiDt/


Udostępniajcie gdzie się da - niech znają prawdę o tak zwanej "Rzeczpospolitej" z ust prezydenta rządu nasienia węża.


Jak będą widzieć może zaczną traktować poważnie nasza sytuację i wołać do Boga!


Ziemia obiecana jest obiecana przez Boga narodowi wybranemu a nie Żydom...


Od Poniedziałku Covid zostaje oficjalnie zakończony a zbrodniarze udają że się nic nie stało.


Oj stało się i Król Isus Chrystus wam to przypomni już wkrótce!

---------
Bądźmy uważni na słońce i księżyc jak polecił nam nasz Król Isus Chrystus !

Czuwajmy!



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

27th Marzec 2022, 13:24
Ciekawy artykuł warty przeczytania...

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/03/rozkwit-rosji-jest-koncem-swiata-zydowskich-finansowych-elit-czego-sily-ciemnosc-posiasc-nie-moga-usiluja-zniszczyc/

Klub Inteligencji Polskiej 18/03/2018

Rozkwit Rosji jest końcem świata żydowskich finansowych elit. „Czego siły ciemności posiąść nie mogą, usiłują zniszczyć”

Żydowskie Yelity robiły wszystko żeby Rosja nigdy nie stała się konkurentem dla biznesowych ośrodków operacyjnych w Londynie, a potem w Stanach.

W praktyce, by to osiągnąć, zamierzali nieustannie marginalizować obecność Rosji na kontynencie euroazjatyckim oraz nie dopuścić do tego, aby narody Europy, a w szczególności Europy Zachodniej, zawarły z Rosją jakiś poważny sojusz.

Plan ten zaczęto wdrażać w życie w późnych latach 90. XIX wieku, a jego realizacja trwa do dziś, niestety zaczyna się sypać…

Geopolityka Davidson Rockefeller

„Czego ciemność posiąść nie może, usiłuje zniszczyć”
Z pewnością słyszeliście o różnych teoriach, próbujących wyjaśnić przyczyny „nowej zimnej wojny”, której właśnie doświadczamy.

Począwszy od żenująco uproszczonej w stylu „Putin to Hitler”, upowszechnianej przez zachodnią prasę, a skończywszy na bardziej złożonej, mówiącej o „wojnie energetycznej” na linii Stany Zjednoczone-Europa-Rosja.

Powód, dla którego znajdujemy się obecnie właśnie w takich, a nie innych okolicznościach, jako gatunek ludzki, jest w gruncie rzeczy dziecinnie prosty. Aby jednak go zrozumieć, będziecie musieli porzucić koncepcję „nowej zimnej wojny” i zastąpić ją ideą „120-letniej wojny, która nigdy się nie skończyła”.

Jeśli lubicie historię w pigułce, nawiązującą w istotny sposób do bieżących wydarzeń, czytajcie dalej. Ponad 100 lat temu, w 1904 roku, jeden z twórców geopolityki i jej dziedziny, geostrategii, absolwent Oxfordu oraz założyciel London School of Economics, sir Halford Mackinder, przedstawił teorię, która przenosiła analizę geopolityczną z lokalnego lub regionalnego poziomu na poziom globalny.

Geopolityka jest nauką (ludzi u władzy), badającą wpływ czynników geograficznych (ludzkich i fizycznych) na politykę międzynarodową i takowe stosunki. W języku laika, jest to nauka o tym, co należy zrobić, by przejąć kontrolę nad możliwie największą częścią świata – jego zasobami, naturalnymi i ludzkimi. Jeśli myślicie o świecie podobnie jak ja, widzicie duży, złożony obszar z miliardami ludzi.

Gdy rozmyśla o nim „elita”, dostrzega globus lub mapę z zaznaczonymi krajami, które, według nich, można, a nawet trzeba, kształtować i zmieniać en masse.
Mackinder podzielił świat na kilka części:
„Wyspę Świata”, tj. wszystkie przyległe lądy Europy, Azji i Afryki.
Wyspy zewnętrzne, tj. Wyspy Brytyjskie i Japonia
Wyspy odległe, tj. Ameryka Północna, Ameryka Południowa i Australia
Geopolityka Geostrategiczna mapa świata wg MackinderaGeostrategiczna mapa świata wg Mackindera

Zdecydowanie najważniejszą z nich jest “Wyspa Świata”, a w szczególności tzw. Serce Lądu („Heartland”), co zasadniczo oznacza Rosję. Mackinder powiedział, że kto panuje nad Sercem Lądu (Rosją), rządzi „Wyspą Świata” (Eurazją i Afryką), a kto rządzi „Wyspą Świata”, ten panuje nad światem.

Analiza nad wyraz oczywista, gdyż większość światowej populacji i zasobów znajduje się na kontynencie euroazjatyckim. Posiadanie olbrzymiego północnego lądu, chronionego od tyłu przez nieprzekraczalny, skuty lodem ocean, daje pierwszorzędny punkt obserwacyjny lub, jak kto woli, „wyżej położone tereny”.

Mackinder doszedł do takiego wniosku prawdopodobnie w oparciu o imperialne doświadczenia Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy mieli w posiadaniu kolonialne imperium, gdzie „nigdy nie zachodzi Słońce” (i nigdy nie zastyga krew).

Podczas gdy elity brytyjskie zarobiły mnóstwo pieniędzy i spowodowały ogrom cierpienia, przywłaszczając sobie zasoby należące do innych narodów, to w gruncie rzeczy nigdy nie udało im się „zapanować nad światem”, gdyż „serce lądu” (Rosja) ani razu nie zostało podbite i podporządkowane siłom Zachodu.

Głównie ze względu na jej rozległy obszar oraz dlatego, że Rosja sama w sobie była już od dawna mocarstwem. W 1904 roku koncepcje Mackindera (podzielane przez mu współczesnych) były już powszechnie znane członkom anglo-amerykańskiej elity, którzy próbowali zdominować świat, zapobiegając pojawieniu się jakiegokolwiek przeciwwagi dla Stanów Zjednoczonych.

Rosja była naturalnym potencjalnym konkurentem ze względu na je rozmiar, zasoby i imperialną historię. A zatem już w XIX wieku elita Stanów Zjednoczonych, w porozumieniu z jej ideologicznym odpowiednikiem w Wielkiej Brytanii, była zajęta obmyślaniem sposobu na „zneutralizowanie” Rosji, gdyż stanowiła ona zagrożenie dla planów globalnej hegemonii Zachodu.

W chwili gdy Mackinder publikował swoje przemyślenia, polityczno-przemysłowo-bankowe siły Stanów i Wielkiej Brytanii rozpoczynały już wdrażanie procesu „zmiany reżimu” w Rosji, przy pomocy „zewnętrznej wyspy” świata – Japonii, i Wojny Światowej, a potem Rewolucji Październikowej.

W 1898 Rosja wydzierżawiła od Chin Port Artura. W tamtym czasie był to jedyny port rosyjski z dostępem do ciepłych wód Pacyfiku (miał on podobne strategiczne znaczenie jak współcześnie Krym). I Brytyjczycy, i Amerykanie byli zaniepokojeni zbyt bliskimi relacjami pomiędzy Rosją i Niemcami (car Mikołaj II i cesarz Wilhelm II byli kuzynami) oraz możliwością dołączenia do nich Francji i utworzenia antybrytyjskiego sojuszu trzech państw.

Taka sytuacja była w ich mniemaniu wyraźnym „zagrożeniem dla międzynarodowego porządku” (1).

By udaremnić rosyjskie plany w Azji, w 1902 roku Wielka Brytania i Japonia podpisały traktat, który przewidywał, że w razie zbrojnej napaści więcej niż jednego wroga, udzielą sobie wzajemnej pomocy wojskowej. Ergo, Wielka Brytania dała Japonii zielone światło dla zaangażowania się w wojnę z Rosją, gdyby zaistniała taka potrzeba, zakładając, że ani Francja, ani Niemcy (sojusznicy Rosji) nie interweniowałyby i nie ryzykowałyby wojny z Wielką Brytanią. To właściwie od tego momentu Japonia zaczęła odgrywać rolę strażnika brytyjskich interesów we Azji Wschodniej.

Od 8 lutego 1904 do 5 września 1905 roku toczyła się pierwsza „wielka wojna” XX wieku, pomiędzy Japonią i carską Rosją, w przeważającej mierze o dostęp do Portu Artura.

Rząd brytyjski zaopatrzył flotę japońską w okręty wojenne, a w czasie trwania wojny przekazywał Japończykom depesze wywiadowcze.

Najważniejszą pomocą, jaką otrzymał rząd japoński, były prawdopodobnie kredyty, udzielone przez brytyjskie i amerykańskie banki oraz instytucje finansowe, o ówczesnej wartości 5 miliardów dolarów, w tym 200 milionów dolarów „pożyczki” od prominentnego bankiera z Wall Street – Jacoba Schiffa (2).

W trakcie I Wojny Światowej Schiff i inni bankierzy z Wall Street dawali kredyty państwom centralnym (przeciwnikom Ententy), pomimo faktu, że oficjalnie były one wrogami ich przybranej ojczyzny – Stanów Zjednoczonych.

Rosja wystawiła ponad milion żołnierzy i marynarzy przeciwko 500 tysiącom Japończyków; mimo tego przegrała tę wojnę, głównie dzięki pomocy, jakiej udzielili Japonii i Brytyjczycy, i Amerykanie.

Rozstrzygająca bitwa została stoczona 27 i 28 maja 1905 roku, kiedy to floty rosyjska i japońska spotkały się w Cieśninie Cuszimskiej.

Rosja straciła 2/3 swojej floty. Porażkę Rosji przypieczętowano podpisaniem w Portsmouth traktatu pokojowego, który utwierdził pozycję Japonii jako nowej, dominującej siły w Azji Wschodniej, natomiast Rosję zmusił do porzucenia planów rozbudowy obszarów Syberii od strony Pacyfiku oraz wytyczenia tras handlowych na Daleki Wschód.

Japonia stała się szóstą co do wielkości flotą morską, natomiast koszty wojenne Rosji odbiły się negatywnie na jej gospodarce. Jeszcze przed oficjalnym zakończeniem wojny zła sytuacja finansowa Rosji, przegrana w Cieśninie Cuszimskiej oraz presja ze strony Brytyjczyków zmusiły cara Mikołaja II do ostatecznego wycofania się z Traktatu z Bjorko, podpisanego 24 lipca 1905 roku z cesarzem Wilhelmem II (oraz w konsekwencji z Francją).

Kiedy rząd brytyjski i jego anglofilska siatka w Rosji dowiedziały się o podpisaniu tajnego traktatu dyplomatycznego na jachcie cesarza niemieckiego na Morzu Bałtyckim – który zagroziłby „światowemu porządkowi” wskutek sojuszu pomiędzy Rosją i Niemcami – postraszono Rosję obcięciem funduszy oraz ustawieniem rosyjskiej prasy – nad którą rząd brytyjski miał już najwyraźniej kontrolę – w celu rozpoczęcia antyniemieckiej kampanii propagandowej.

Cesarz Wilhelm napisał w liście do cara Mikołaja: „Cała wasza wpływowa prasa jest od dwóch tygodni zawzięcie antyniemiecka, a jednocześnie probrytyjska. Częściowo została przekupiona przez okrągłe brytyjskie sumy; co do tego nie ma wątpliwości” (3).

Wraz z odizolowaniem i ekonomicznym osłabieniem Rosji zostało zażegnane „zagrożenie” euroazjatyckiej integracji.

Następnym logicznym krokiem było pozbycie się cara i przekształcenie Rosji w kontrolowany, niedorozwinięty, „trzymany na uwięzi” rynek dla zachodnich finansistów.

Aby osiągnąć ten cel, w pierwszej kolejności należało definitywnie zająć się cesarzem Niemiec Wilhelmem, a to oznaczało wojnę. W celu przygotowania gruntu pod konflikt zbrojny, w 1904 roku Wielka Brytania podpisała porozumienie z Francją (tzw. ententę cordiale), a w 1907 roku z Rosją, co doprowadziło do powstania tzw. Trójporozumienia (Potrójnej Ententy) – sojuszu największych militarnych potęg sprzymierzonych przeciwko Niemcom.

W latach 1903-1914 brytyjska opinia publiczna była stopniowo podburzana przeciwko Niemcom poprzez niezliczone artykuły prasowe, książki i pamflety, w których (fałszywie) oskarżano niemieckie władze o zakrojoną na szeroką skalę remilitaryzację oraz plany najazdu na Wielką Brytanię i przejęcia całego świata.

Ówczesny brytyjski magnat prasowy Alfred Harmsworth, misternie powiązany z brytyjską elitą polityczno-bankową, wywierał przeogromny wpływ na Brytyjczyków, wykorzystując w tym celu dziennikarskie pióro.

W wywiadzie, jakiego udzielił francuskiej gazecie Le Matin, powiedział: „Niemcy napawają wstrętem całą Europę. Nie pozwolę, by w mojej gazecie ukazał się tekst, w jakikolwiek sposób uderzający w uczucia Francuzów, a jednocześnie nie chciałbym, by wydrukowano cokolwiek przychylnego na temat Niemców” (3).

Punktem kulminacyjnym antyniemieckiej histerii było przyjęcie przez parlament brytyjski w 1911 roku ustawy o tajemnicy państwowej, co zasadniczo było pierwszym krokiem w procesie utworzenia brytyjskich służb specjalnych MI5 i MI6.

To dosyć wymowne, że te agencje, zajmujące się obecnie fabrykowaniem zagrożeń terrorystycznych, by utrzymywać brytyjską – i globalną – opinię publiczną w okowach strachu i dzięki temu pozyskać jej wsparcie dla idei wojny, powstały w odpowiedzi na wyssane z palca zagrożenie ze strony Niemiec.

Na „punkt zapalny” anglo-amerykańskiej wojny, wywołanej w celu zniszczenia Niemiec, osłabienia Europy i podporządkowania jej interesom zachodnich banków, wybrano Bałkany. W listopadzie 1912 roku rosyjski ambasador w Bułgarii w telegramie nadanym do rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Aleksandra Izwolskiego przekazał, że pewien dziennikarz brytyjskiej gazety The Times twierdzi, że „wiele osób w Anglii podejmuje działania, mające na celu zaognienie skomplikowanej sytuacji na Bałkanach, co ma doprowadzić do wojny, a w efekcie do zniszczenia niemieckiej floty i handlu” (4).

Owym brytyjskim dziennikarzem był najprawdopodobniej James David Bourchier, członek angielskiej arystokracji, głęboko zaangażowany w działalność Ligii Bałkańskiej, tajnej organizacji założonej w 1912 roku przez rosyjskiego ambasadora w Belgradzie Mikołaja Hartwiga, zrzeszającej Serbię, Czarnogórę, Bułgarię i Grecję, lobbującej na rzecz uzyskania niepodległości państw bałkańskich, tj. uniezależnienia się od Cesarstwa Otomańskiego i Austro-Węgier. Hartwig był agentem angielskiego monarchy Edwarda VII, a tym samym, brytyjskiej elity (5). Idea niepodległości państw bałkańskich była w pełni zgodna z celem brytyjskiej elity, tj. pozbyciem się konkurencyjnych mocarstw.

Geopolityka Ferdynand i jego zabójca Gavrilo PrincipDwa kozły ofiarne zachodniej elity: arcyksiążę  Ferdynand i jego zabójca Gavrilo Princip

Zamach w Sarajewie na arcyksięcia Franciszka Ferdynanda w 1914 roku uznawany jest za bezpośrednią przyczynę wybuchu I Wojny Światowej. Ale to zwyczajne przeinaczenie faktów.           Jak już wspomniano, brytyjskie plany wojenne przeciwko Niemcom były gotowe w owym czasie od przynajmniej 10 lat. W każdym razie zamachy na członków królewskiej lub arystokratycznej elity europejskiej nie były wówczas czymś nadzwyczajnym, a zatem śmierć Ferdynanda również nie musiała siłą rzeczy doprowadzić do wojny. Austro-Węgry były z pewnością zainteresowane wyłącznie uciszeniem Serbów, a Niemcy, jako ich sojusznik, zdecydowanie opowiadały się przeciwko wymknięciu się tego kryzysu spod kontroli.

Geopolityka Wilhelm II I Mikołaj IICesarz Wilhelm II (po prawej) oraz car Mikołaj II w mundurach wojskowych.

Po zabójstwie Ferdynanda rząd brytyjski zwodniczo zakomunikował władzom Austro-Węgier i Niemcom, że popiera prawo Austro-Węgier do otrzymania rekompensaty od Serbii. W dniu 23 lipca Austria dostarczyła Serbom ultimatum, zawierające serię warunków do spełnienia – z których część już z założenia była nie do zaakceptowana – licząc na to, że stanie się to pretekstem do wywołania lokalnej wojny. Tymczasem w Rosji rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Sazonow (kolejny brytyjski agent) (6) 28 lipca postawił w stan mobilizacji rosyjskie siły zbrojne, wbrew woli cara. Również Brytyjczycy potajemnie przygotowywali swoich żołnierzy, w oczekiwaniu na wystąpienie Niemców przeciwko Belgii, do którego doszło 4 sierpnia.

Ani Niemcy, ani Austro-Węgry nie zdawały sobie sprawy z faktu, że zabójstwo arcyksięcia – casus belli – było zaaranżowane przez Serbów, zachęcanych do tego czynu przez brytyjskich agentów w rosyjskim rządzie. W 1917 roku przed austriackim sądem, w trakcie procesu w sprawie zabicia Ferdynanda, serbski pułkownik Dragutin Dimitrijević zeznał, że to on zatrudnił zabójców arcyksięcia oraz że morderstwo zostało zaplanowane za wiedzą i zgodą rosyjskiego ambasadora w Belgradzie, Mikołaja Hartwiga, oraz rosyjskiego attaché wojskowego w Belgradzie, Wiktora Artamonowa. W rzeczywistości obydwaj byli przekupieni przez brytyjski rząd.

Jeśli w ówczesnym czasie rozniosłoby się, że w zabójstwo Ferdynanda byli zaangażowani bezpośrednio Rosjanie, to rząd brytyjski nie mógłby w żaden sposób uzasadnić przed brytyjską opinią publiczną przystąpienia do wojny z Niemcami. Brytyjczycy byli silnie antycarscy w efekcie systematycznej antyrosyjskiej propagandy, upowszechnianej w trakcie „Wielkiej Gry” XIX wieku, tj. walki pomiędzy Wielką Brytanią i Rosją o dominację w Azji Środkowej. Jeśli już, to społeczeństwo wezwałoby do wojny z Rosją. W dniu 1 lipca, gdy rosyjska i niemiecka armia opuszczały koszary, car i cesarz nadal wymieniali między sobą telegramy, na próżno usiłując zapobiec katastrofie. Z depeszy, napisanej przez cesarza pod koniec dnia, dowiadujemy się, że ostatecznie zrozumiał głębię brytyjskiej perfidii:

„Nie mam co do tego wątpliwości: Anglia, Rosja i Francja uzgodniły pomiędzy sobą, że konflikt austro-serbski stanie się pretekstem do wypowiedzenia nam wojny, do pozbycia się nas […] Głupota i niekompetencja naszego sojusznika stały się dla nas pułapką […] Znienacka zarzucono nam na głowę sieć, a Anglia z szyderczym uśmieszkiem zgarnia kapitalne korzyści z prowadzenia konsekwentnej, czysto antyniemieckiej polityki światowej, wobec której okazaliśmy się być bezsilni. Zostaliśmy wciągnięci w sytuację, która dostarczyła Anglii pożądanego pretekstu, by nas unicestwić pod pozorem sprawiedliwości” (7).

Nie powinno nikogo zaskoczyć, że podczas tej „wielkiej” wojny (The Great War), prowadzonej w celu ochrony wolnego świata, brytyjscy i amerykański producenci broni – wielu z nich powiązanych z bankami z londyńskiego City oraz z bankami z Wall Street – zbroili wszystkie strony konfliktu. Dla przykładu, brytyjska firma Armstrong-Pozzuoli Company, z centralą w Zatoce Neapolitańskiej, zatrudniająca 4000 osób, była głównym dostawcą sprzętu marynarki wojennej dla wroga Wielkiej Brytanii, Włoch, a jej dyrektorem był wysoko postawiony oficer floty brytyjskiej, wiceadmirał Ottley! (Cool

W trakcie wojny członek brytyjskiego parlamentu z Partii Pracy Philip Snowden ze złością mówił w Izbie Gmin, że „łodzie podwodne i wszystkie torpedy, wykorzystywane przez austriacką flotę, pochodzą z zakładów Whitehead Torpedo na Węgrzech […] Produkują torpedy za brytyjską gotówkę, by niszczyć brytyjskie okręty” (9).

Te same torpedy odpalane z niemieckich U-Bootów zatapiały też brytyjskie, a później amerykańskie, okręty. Rewolucja Październikowa  i opłakane konsekwencje wojny rosyjsko-japońskiej dla Rosji – konfliktu zainspirowanego przez Brytyjczyków – doprowadziły w latach 1905-1907 do wybuchu rosyjskiej „rewolucji”. Przetarła ona ścieżkę dla obalenia cara i dojścia do władzy nihilistycznie usposobionych bolszewików podczas Rewolucji Październikowej w 1917 roku.

To wydarzenie zdeterminowało historię Rosji na kolejne 70 lat. Fakt, iż Rosja carska była sojusznikiem Brytyjczyków w szczycie I Wojny Światowej, nie był w owym czasie żadną przeszkodą dla brytyjskiego i amerykańskiego rządu, a wręcz przeciwnie, był świetną sposobnością, by znienacka wbić sztylet w plecy cara – czego ten się w ogóle nie spodziewał.

Jak w przypadku I Wojny Światowej, plany obalenia cara i doprowadzenia w Rosji do rewolucji były przygotowywane już od lat. Najwyraźniej wojna rosyjsko-japońska z 1905 roku była wykorzystana, przez wspomnianego już Jacoba Shiffa i spółkę, do zasiania ziarna Rewolucji Październikowej już 12 lat wcześniej. W książce pt. „Jacob H. Schiff: Studium amerykańsko-żydowskiego przywództwa” (Jacob H. Schiff: A Study in American Jewish Leadership) Naomi Wiener Cohen – pisarka żydowsko-amerykańskiego pochodzenia, autorka wielu publikacji, napisała: Wojna rosyjsko-japońska sprzymierzyła Schiffa z George’em Kennanem w śmiałym przedsięwzięciu siania rewolucyjnej propagandy wśród rosyjskich jeńców wojennych przetrzymywanych przez Japończyków (Kennan miał do nich dostęp).

Operacja ta była trzymana w ścisłej tajemnicy aż do marca 1917 roku, kiedy to Kennan ujawnił ją publicznie. Opowiedział o tym, jak za pozwoleniem i pod ochroną Japończyków odwiedzał obozy, oraz o tym, że więźniowie prosili go o coś do czytania. Aranżując drogą morską dla „Przyjaciół Rosyjskiej Wolności” transport ponad tony rewolucyjnej bibuły, zabezpieczył tym samym finansowe wsparcie, jakiego udzielił Schiff. Zdaniem Kennana 50 tysięcy oficerów i cywilów wróciło do Rosji jako żarliwi rewolucjoniści. Stali się 50-tysięcznym „zarzewiem idei wolności” w stuosobowych pułkach i przyczynili się do obalenia cara. Schiff był ostrym przeciwnikiem cara w związku ze sposobem, w jaki traktował on rosyjskich żydów. Niemniej jednak trudno powiedzieć, czy głównym bodźcem dla sfinansowania rewolucji bolszewickiej przez Shiffa oraz innych bankierów i przemysłowców z Wall Street była rzeczywiście sympatia dla ich współwyznawców w Rosji, bo jak by nie było, wszyscy oni na rewolucji sporo zarobili. Generał rosyjski Arsen de Gulewicz, który był naocznym świadkiem rewolucji bolszewickiej, powiedział: „Głównymi ‘sponsorami’ rewolucji nie byli ani szaleni rosyjscy milionerzy, ani uzbrojeni bandyci Lenina. ‘Prawdziwe’ pieniądze nadeszły z pewnych brytyjskich i amerykańskich kręgów, które od dawna wspierały ideę rewolucji w Rosji […] Powiedziano mi, że lord Alfred Milner zainwestował w rosyjską rewolucję ponad 21 milionów rubli „(10).

Milner był prawdopodobnie pierwszorzędnym agentem Imperium Brytyjskiego w owych czasach. Jako Najwyższy Komisarz ds. Afryki Południowej, urodzony w Niemczech Milner był pionierem w organizowaniu obozów koncentracyjnych i czystek etnicznych w trakcie wojen burskich w Afryce, mających na celu umocnienie brytyjskiej kontroli nad tym kontynentem. Był również głównym autorem Deklaracji Balfoura, mimo tego, że oficjalnie opatrzono ją nazwiskiem brytyjskiego ministra spraw zagranicznych. Edward Crankshaw, w książce o Milnerze, w taki oto sposób podsumował wyznawaną przez niego „ideologię”: “Z niektórych fragmentów [książek Milnera] na temat przemysłu i społeczeństwa […] nie byłby dumny żaden socjalista, jeśli byłby ich autorem. Nie napisał ich jednak socjalista, lecz ‘człowiek, który wymyślił wojny burskie’. Niektóre teksty o imperializmie oraz o ciężarze białego człowieka można by przypisać twardogłowemu torysowi, napisał je jednak student Karola Marksa” (11).

Geopolityka Lord Alfred MilnerLord Alfred Milner: arcyimperialista i  miłośnik  “kolorowych rewolucji”

Ideologiczna dwupartyjność Milnera – i całkowita obojętność w stosunku do jego niemieckich korzeni – stanowi odzwierciedlenie ideologii bankierów z Wall Street. Otto H. Kahn – partner biznesowy Jacoba Schiffa i Felixa Warburga w spółce Kuhn, Loeb & Co. oraz dyrektor American International Corporation – przemawiając 30 grudnia 1924 roku w Nowym Jorku do członków Ligii na Rzecz Demokracji Przemysłowej, powiedział: „to, co różni was radykałów i nas, którzy mamy odmienne zdanie, to nie tyle cel, lecz środki; nie tyle, co należy zrobić, lecz jak trzeba i można to uczynić”.

De Gulewicz cytuje też relacje lokalnych obserwatorów i dziennikarzy,obecnych w Petersburgu w 1917 roku, na temat brytyjskich i amerykańskich agentów wręczających 25-rublowe banknoty żołnierzom pułku piechoty Pawłowskiego, tuż przed zorganizowaniem przez nich rebelii i przyłączeniem się do rewolucji (5). Mówi też o sir George’u Buchananie, ówczesnym brytyjskim ambasadorze w Rosji, jako o jednym z głównych rozgrywających w finansowaniu tego, co można w istocie nazwać pierwszą „kolorową rewolucją” w Rosji.

Jak napisał Jennings C. Wise: „Historykom nigdy nie wolno zapomnieć, że to Woodrow Wilson […] umożliwił Leninowi i Trockiemu wjazd do Rosji z amerykańskim paszportem” (12).
Wraz z odejściem cara i dojściem do władzy popieranych przez Zachód bolszewików, rządom Stanów Zjednoczonych i innych zachodnich państw, a także korporacjom, udało się zniszczyć nie tylko rosyjską gospodarkę i przemysł, ale również pozbawić Rosję części jej obszaru.

Przykładem nieudolności bolszewików było podpisanie Traktatu Brzeskiego, w którym Rosja przystała na wycofanie się z wojny, oraz zrzeczenie się części swojego terytorium na rzecz Niemiec i Austro-Węgier.

Pierwsza runda negocjacji utknęła w martwym punkcie, gdyż fanatyczni rewolucjoniści myśleli, że także Niemcy i Austro-Węgry stoją u progu rewolucji. Kiedy Lenin i cała reszta w końcu się otrząsnęli, okazało się, że muszą podpisać porozumienie z państwami centralnymi na jeszcze gorszych warunkach niż poprzednio.

Rosja odzyskała większość utraconych ziem po II Wojnie Światowej, aby po 1991 roku ponownie je utracić. W gruncie rzeczy zachodnia granica Rosji po 1991 roku z grubsza przebiega według ustaleń poczynionych w Brześciu Litewskim.

„Rewolucja” bolszewicka pod rządami Lenina i Trockiego skutecznie doprowadziła do zniszczenia rosyjskiej gospodarki i przemysłu, co pozwoliło na wkroczenie zachodnich banków, które miały to wszystko „odbudować”. Rozważcie słowa amerykańskiego dziennikarza, organizatora związków pracowniczych i publicysty, Alberta Rhysa Williamsa, a jednocześnie świadka i uczestnika Rewolucji Październikowej.

W trakcie składania przez niego zeznań przed specjalną senacką komisją śledczą, badającą propagandową, probolszewicką działalność w Stanach Zjednoczonych, zanotowano: Pan Williams: […] pod rządami Sowietów przemysł będzie rozwijał się prawdopodobnie znacznie wolniej niż w ramach klasycznego systemu kapitalistycznego. A zatem, dlaczego tak wielki przemysłowy kraj, jakim są Stany, pragnie, by powstał drugi olbrzymi, przemysłowy kraj – rywal i konkurent? Czy powolne tempo rozwoju Rosji Sowieckiej, jakie sama sobie narzuca, nie jest w tym przypadku w interesie Ameryki?

Senator Wolcott: Argument, jaki pan tu prezentuje, może, pana zdaniem, przypodobać się Amerykanom, tzn. że jeśli zaakceptujemy sowiecki rząd w obecnej formie, to tym samym uznamy, że będzie on gwarancją tego, że Rosja nie stanie się dla nas konkurentem w sferze przemysłu przez wiele, wiele lat? Pan Williams: Takie są fakty. Senator Wolott: Czyli pana zdaniem Rosja pod rządami Sowietów nie będzie w stanie przez wiele, wiele lat nawet zbliżyć się do amerykańskiego poziomu rozwoju przemysłu? Pan Williams: Zdecydowanie.

Gdy bolszewicy w 1922 roku założyli swój pierwszy bank – Ruskombank, jednym z jego dyrektorów został Max May z Guaranty Trust, spółki należącej do J. P. Morgana. Dołączając do Ruskombanku, May powiedział: „Stany Zjednoczone, jako bogaty kraj z dobrze rozwiniętym przemysłem, nie muszą niczego importować, ale […] są niezwykle zainteresowane eksportowaniem własnych produktów, a rynek rosyjski jest w tym względzie najbardziej odpowiedni, biorąc pod uwagę olbrzymie gospodarcze potrzeby Rosji” (13).

Guaranty Trust – spółka J. P. Morgana udzielała pożyczek wojennych Niemcom, finansując jednocześnie Brytyjczyków i Francuzów – którzy z nimi walczyli. Kredytowała też Rosjan, gdy u władzy był car, walczący z Niemcami, a także bolszewików, opowiadających się przeciwko carowi i za „rewolucją” (14).

Za pośrednictwem bankierów z Wall Street, amerykański rząd za czasów Woodrowa Wilsona po I Wojnie Światowej wyłamał się z międzynarodowych konwenansów, tj. nie zgodził się na umorzenie długów, jakie powstały w efekcie pożyczek, udzielonych na masową skalę sojusznikom, głównie Wielkiej Brytanii i Francji (15).

W jeszcze gorszej sytuacji znalazły się Niemcy, wskutek nałożonych na nie dotkliwych reparacji wojennych, zgodnie z ustaleniami Traktatu Wersalskiego. Żaden z tych krajów nie był w stanie spłacić zaciągniętego długu. W związku z tym opracowano plan Dawesa. Zgodnie z nim rząd Stanów Zjednoczonych miał udzielać Niemcom pożyczek na spłatę reparacji wojennych dla Francji i Wielkiej Brytanii, które z kolei miały zwrócić te pieniądze Stanom Zjednoczonym w formie spłaty długu wojennego.

Właśnie w tak „zabawny” sposób pracuje pieniądz. I Wojna Światowa była dla Stanów istnym dobrodziejstwem. W 1914 roku zobowiązania z tytułu zadłużenia zagranicznego Stanów wynosiły 4.5 miliarda dolarów, a już 1928 roku ich wierzytelności kształtowały się na poziomie 25 miliardów dolarów, wliczając w to wojenne długi Europy. W efekcie większość europejskiego złota trafiła do skarbca w Fort Knox. Profesor ekonomii Michael Hudson jest zdania, że nadmierne żądania finansowe amerykańskiego rządu w stosunku do Europy miały raczej podtekst polityczny niż czysto ekonomiczny.

Niemcy ostatnią transzę długu wobec rządu Stanów spłaciły w 2010 roku. Wielka Brytania nadal go spłaca. Podstawową przyczyną upadku niemieckiej gospodarki we wczesnych latach 30-tych były długi wojenne wobec Amerykanów i ich sojuszników, co ułatwiło dojście do władzy Hitlerowi i nazistom, którzy również…byli finansowani przez tę samą klikę bankierów z Wall Street (16).

Nowy wspaniały świat. W 1925 roku europejski teoretyk imperializmu Gerhart Von Schulze-Gaevernitz zasugerował, że historia pokaże, iż najważniejszym rezultatem I Wojny Światowej nie było „zniszczenie królewskich rodów, sprawujących władzę w Niemczech, Rosji, Austrii i Włoszech”, lecz „przesunięcie światowego środka ciężkości z Europy, gdzie istniał od czasów Maratonu, w stronę Ameryki”. Jego zdaniem twa nowa era „superimperializmu” postawiła tradycyjny imperializm na głowie, gdyż obecnie „pośrednikiem władzy politycznej w skali międzynarodowej jest kapitał finansowy, w celu monopolistycznego nadzorowania zasobów naturalnych, surowców i siły roboczej oraz czerpania z tego zysków, zmierzając ku autarkii [samowystarczalności], dzięki sprawowaniu kontroli nad wszystkimi obszarami i surowcami całego świata” (17).

Rosyjski pisarz i krytyk sowieckiego totalitaryzmu Aleksander Sołżenicyn oszacował, że za czasów sowieckiego reżimu, narzuconego przez Zachód, zginęło 66 milionów osób.
W latach 20. XX wieku rosyjski przemysł został de facto odbudowany przez amerykańskie korporacje, dzięki kilku 5-letnim planom Lenina, sfinansowanym przez banki z Wall Street. Służyło to przygotowaniu Rosji do II Wojny Światowej, w której w istocie odniosła ona zwycięstwo, walcząc za aliantów, ale została ponownie dotkliwie zniszczona i, tak jak inne władze europejskie, zaciągnęła olbrzymie długi u bankierów z Londynu i Wall Street.

Antony Sutton ujawnił, że przykładem zasięgu wpływu i kontroli Zachodu w Rosji Sowieckiej, jest fakt, iż w trakcie wojny w Wietnamie pojazdy militarne, wykorzystywane przez żołnierzy z Korei Północnej do walki z Amerykanami, pochodziły z sowieckich zakładów produkcyjnych The Kama River Truck Plant, których właścicielem była amerykański koncern Forda.

Doprowadzając do rewolucji bolszewickiej, Wall Street zabezpieczył Stany Zjednoczone przed konkurencją ze strony Rosji. Przez kolejne 70 lat „menedżerowie świata” w Stanach i w Zachodniej Europie rozszerzali globalną dominację, wykorzystując do tego celu fałszywą ideę „komunistycznego zagrożenia” (której byli autorami).

W późnych latach 80. bankowa elita Zachodu doszła do wniosku, że ich globalna władza pozwala na to, by odsłonić „żelazną kurtynę” i ponownie nawiązać bliższe kontakty z Rosją – tym razem oferując jej trochę „wolnego rynku”, tj. neoliberalnej grabieży w ramach „otwartego społeczeństwa”. Wszystko przebiegało zgodnie z planem do czasu, gdy na scenie pojawił się Władimir Putin i popsuł zabawę zachodnich elit o nazwie „to my rządzimy światem”.

A zatem, jaki jest cel tej krótkiej lekcji historii? Mam nadzieję, że udało mi się zwrócić uwagę na dwie kwestie. Po pierwsze, że ponad 100 lat temu zachodnia bankowo-korporacyjno-polityczna elita – ludzie, którzy myślą i mówią jak Cecil Rhodes [brytyjski polityk i przedsiębiorca. Twórca idei „od Kapsztadu do Kairu”, czyli kolonizacji przez Wielką Brytanię pasa ziem afrykańskich ciągnących się od Kraju Przylądkowego do Egipt]: „Pomyśl o tych gwiazdach, które widać nocą nad głowami, o tych rozległych światach, których nigdy nie zdobędziemy. Gdybym tylko mógł, zaanektowałbym te planety; często o tym myślę. Smuci mnie to, że widzę je tak wyraźne, a mimo to są tak odległe”. „Cieszę się, że jesteśmy pierwszą rasą na świece i że im więcej świata zamieszkujemy, tym lepiej dla rasy ludzkiej”. …dogłębnie pojęła, że jedynym sposobem na zdominowanie świata jest zagwarantowanie, że Rosja nigdy nie stanie się konkurentem dla biznesowych ośrodków operacyjnych w Londynie, a potem w Stanach.

W praktyce, by to osiągnąć, zamierzali nieustannie marginalizować obecność Rosji na kontynencie euroazjatyckim oraz nie dopuścić do tego, aby narody Europy, a w szczególności Europy Zachodniej, zawarły z Rosją jakiś poważny sojusz. Plan ten zaczęto wdrażać w życie w późnych latach 90. XIX wieku, a jego realizacja trwa do dziś, niestety zaczyna się sypać…

Indyk myślał o niedzieli… Z chwilą dojścia do władzy Putin poczynił kroki, by Rosja znalazła się w pozycji – bardzo nie na rękę bankowym elitom Zachodu i od ponad 100 lat próbują temu zapobiec – silnego, niezależnego kraju, wolnego (w najszerszym możliwym zakresie) od toksycznego wpływu zachodnich bankierów.

Co więcej, plany Putina zdają się nie ograniczać wyłącznie do uwolnienia Rosji, lecz zawierają również koncepcję wykorzystania wpływu Rosji do ustanowienia „nowego światowego porządku”, opartego nie na hegemonii kilku „wybrańców”, lecz na idei wielobiegunowości (multipolarności, równowadze sił), prawdziwej narodowej suwerenności, wzajemnym szacunku i istnieniu autentycznego wolnego handlu między narodami.

Putin, będąc u sterów władzy od zaledwie 15 lat, i jego przyjaciele zrobili wiele w kierunku osiągnięcia tych celów. Z zainteresowaniem obserwuję odpowiedź Zachodu na działania Putina.

Począwszy od poczynań sił NATO, które usiłują otoczyć Rosję od strony wschodniej Europy, poprzez nałożenie sankcji ekonomicznych na podstawie wyssanych z palca oskarżeń, sabotowanie stosunków gospodarczych pomiędzy UE i Rosją, zorganizowanie zamachu stanu na Ukrainie w 2014 roku, manipulowanie cenami ropy naftowej, a skończywszy na mordowaniu „opozycjonistów” rosyjskich w Rosji i poza jej granicami.

Angloamerykańska elita ucieka się do coraz bardziej desperackich, podszytych histerią metod, by utrzymać globalną nierównowagę sił, na którą tak ciężko pracowali. Ale zdaje się, że ich działania nie wzruszają Rosji, która nie zbacza z obranej ścieżki.

A zatem, czego jeszcze możemy spodziewać się po elitach Zachodu? Poza wojną nuklearną z Rosją (która nigdy, tak naprawdę, nie była brana pod uwagę, w przeciwieństwie do zimnowojennej propagandy), jakie inne, oparte na obłudzie i fałszu, posunięcia mają w zanadrzu? Z pewnością nie za wiele. Być może jedyna broń, jaka pozostała im w arsenale, to wszechmocny amerykański dolar – dzięki któremu panują nad światem już tak długo – jako światowa waluta rezerwowa oraz „petrodolar”.

Przez dziesiątki lat te dwa „instrumenty” finansowe zmuszają wszystkie inne kraje do utrzymywania dużych rezerw amerykańskiej waluty, co oznacza, że fundują gospodarce Stanów Zjednoczonych „wolną jazdę” i chronią jej pozycję największego światowego rynku. Jeśli z jakiś przyczyn nastąpiłoby załamanie dolara, na rynkach światowych zapanowałaby masowa panika, a w rezultacie doszłoby prawdopodobnie do upadku wielu rządów na całym globie. Niewykluczone, że to właśnie z tego powodu Rosja i Chiny nie marnują czasu i robią wszystko, by stworzyć podstawy nowego ekonomicznego porządku nie opartego na dolarze.

Jeśli ta inicjatywa posunie się wystarczająco daleko, to kto wie, może w najbliższym czasie da się bezpiecznie „pozbyć się” dolara i zastąpić go inną walutą rezerwową, bądź ich koszykiem. I dzięki temu uniknąć lub złagodzić systemowe zagrożenie dla globalnej gospodarki (jeśli nie da się nic zrobić z gospodarką Stanów) w związku z załamaniem się dolara, a w efekcie zmusić zachodnie elity, prowadzące swą działalność w Stanach, do przyjęcia bardziej pokornej i wyrównanej postawy pośród narodów. Czy czas karmienia grubych ryb dobiega końca?

Każdy, kto badał i pojął naturę owych „elit”, o których piszę, wie, że nie należą one do tych, co, ot tak, godzą się z porażką, nawet jeśli stoją z nią twarzą w twarz. Są niczym nadmiernie narcystyczni szachiści, którzy widząc, że „szach mat” jest już blisko, prędzej zmiotą figury z planszy (albo je spalą… nawet z całym pomieszczeniem), niż zgodzą się na upokorzenie w związku ze sromotną klęską. A po wszystkim powiedzą: „Widzisz, nie wygrałeś, musimy zacząć od nowa”.

Analogia do gry w szachy jest tu jak najbardziej właściwa, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co napisał w swojej książce pt. „Wielka szachownica” (The Grand Chessboard) jeden z największych propagatorów teorii euroazjatyckiej strategii Mackindera, Zbigniew Brzeziński: „to rzecz wielkiej wagi, by nie pojawił się żaden euroazjatycki rywal, będący w stanie zdominować Eurazję, a w konsekwencji stawić wyzwanie Ameryce”.

W chwili obecnej dług Stanów Zjednoczonych kształtuje się na poziomie 104% PKB (i wciąż rośnie). Nie ma sposobu, tudzież chęci na to, by go zredukować lub zwiększyć PKB. A zatem Stany Zjednoczone są w gruncie rzeczy krajem niewypłacalnym, niewydolnym finansowo, po prostu „bankrutem”.


------------

Chyba już się domyślamy czemu upadli aniołowie wybrali Rosję.


To naturalna przeciwwaga dla Rzymu z wielkimi zasobami i potencjałem aby wykreować w opinii publicznej całego świata kraj 'wolny od zgniłego zachodu i jego satanizmu"...


Fulford ostatnio pisał w nowym artykule że to jest właśnie "aranżowane aby wybudzić śpiące owce również z inicjatywy Trumpa ..."

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/03/pelny-raport-benjamina-fulforda-rownonoc-wiosenna-wyznacza-punkt-zwrotny-w-bitwie-o-wyzwolenie-ziemi/


Idealny plan dla Bestii która zniszczy Watykan i będzie chciała pozować na zbawce świata w opozycji do Boga oraz Isusa Mesjasza  !



Jak już widzimy Bóg działa na ziemi i szatan niewiele już zdoła uczynić aby powstrzymać Boży reset !!!


----------

[size=24]Bądźmy uważni na słońce i księżyc jak przykazał nam nasz Król Isus Chrystus !


[/size]

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Marzec 2022, 08:49
Kolejny podesłany artykuł:

https://dziennikzachodni.pl/nie-chca-masztu-z-technologia-5g-w-dabrowie-gorniczej-beda-protestowac-do-skutku/ar/c1-16122873

Rządowe węże zmieniły prawo i maszty mogą stawać teraz na terenie stacji benzynowych.


Oczywiście w TV ani słowa !


Czas pokaże jak 5G będzie działać na zaszczepionych którzy bez smartphonów żyć nie mogą i wiecznie gapią się w ich ekran emanujący niebieskim światłem...


https://geekweek.interia.pl/nauka/news-naukowcy-opracowali-sposob-kontrolowania-mozgu-za-pomoca-swi,nId,5746621



Przyjrzyjcie się , to jest już plaga - jak zombie !


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Marzec 2022, 23:50
https://zbawienie.forumotion.com/t392p50-iii-wojna-swiatowa#21843

Jest tak jak mówią proroctwa i ja się z tego niezmiernie raduję !

Nie pisze tak ponieważ chce tak pisać. Pisze tak ponieważ to się dzieje na naszych oczach i Bóg działa aby wypełnić swoją wolę. I słucha naszych modlitw!!!


Nasz Ojciec który jest w niebie dobrze o nas zadbał zostawiając nam swoje żywe Słowo !

Czuwajmy !



(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.

(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.

(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.


Bądźmy uważni na słońce i księżyc jak polecił nam nasz Król Isus Chrystus!


(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Kwiecień 2022, 20:36
Zastanawiałem się czy to podać i uznałem że warto wiedzieć JAK Bestia manipuluje aby wyjść  na zbawce świata przynajmniej nim zacznie prześladować i mordować ludzi Bożych.


Pamiętajmy że Bóg kontroluje sytuacje która nieuchronnie zmierza do sądu Bożego nad tym światem a nim to nastąpi czeka nas znak Isusa i wzięcie wybranych.


Wojna w niebie po której szatan odda władzę Bestii , która już najwyraźniej się bardzo ku temu garnie stąd takie artykuły:


https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/04/benjamin-fulford-falszywy-biden-falszywa-wojna-na-ukrainie-falszywa-pandemia-czy-to-wszystko-dobiega-konca/

Mała tylko część artykułu którą zacytuje reszta w linkach:

"Źródła wysokiego szczebla w tajnych wschodnich i zachodnich stowarzyszeniach mówią, że fałszywe show to tylko część procesu budzenia ludzi Zachodu z głęboko wypranymi mózgami. Jest to rodzaj ceremonii inicjacji dla Zachodu. W antropologii takie ceremonie nazywane są “wydarzeniami granicznymi” i odnoszą się do rzeczy takich jak śluby lub ceremonie dojrzewania, które oznaczają znaczącą zmianę w życiu. W tym przypadku ceremonia jest przeprowadzana aby rozpocząć nowy wiek miłości, postępu i harmonii z naturą, mówią źródła. To będzie jasne wkrótce, źródła obiecują.

Jednak zanim to się stanie, należy zakończyć bardzo realne rozprawienie się przez międzynarodowe wojsko, agencje i policję przeciwko starożytnej satanistycznej sekcie, która przejęła najwyższe poziomy władzy w większości krajów zachodnich.


Innymi słowy, cała planeta zbuntowała się przeciwko ich niekompetentnym, morderczym rządom.

Kluczem do ich ostatecznej klęski jest obalenie ich kontroli nad zachodnim systemem finansowym, dlatego Władimir Putin powiedział, że Rosja zażąda aby kraje, które określiła jako “nieprzyjazne” (w tym Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i kraje Unii Europejskiej) musiały płacić za rosyjski gaz w [opartych na złocie] rublach.

https://www.zerohedge.com/markets/russia-demand-hostile-states-pay-rubles-gas

Ponieważ mafia chazarska kontroluje głównie fałszywe lub fiducjarne pieniądze wspierane przez nic, przejęcie kontroli nad prawdziwymi rzeczami jest kluczem do ich pokonania, dzieje się tak teraz gdy zaczyna się pętla zagłady towarów. Zachodni handlarze towarami i izby rozliczeniowe borykają się z historycznym kryzysem płynności, ponieważ świat domaga się aby płacili realnymi (zabezpieczonymi aktywami) pieniędzmi.

https://www.zerohedge.com/markets/trading-houses-will-collapse-margin-call-doom-loop-goes-global-trafigura-cfo-warns

Jeśli nadal uważacie, że Zachód może wymyślić sankcje, które zmaksymalizują ból dla Rosji przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka finansowego i stabilności cen na Zachodzie, “równie dobrze możecie wierzyć w jednorożce“, zauważa raport Credit Suisse.
W te dni Iran, Arabia Saudyjska, Rosja, Nigeria itp. wszyscy odmawiają sprzedaży ropy na Zachód w zamian za pustą walutę. Na przykład, w Nigerii zachodnie korporacje otrzymały zaledwie 5% wolumenu ropy przepompowywanej rurociągiem Trans Niger między październikiem 2021 a lutym 2022, ponieważ Nigeryjczycy zdecydowali się zatrzymać ropę dla siebie."

https://benjaminfulford.net/2022/03/28/fake-biden-fake-ukranian-war-fake-pandemic-is-it-all-about-to-end/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2022/03/31/benjamin-fulford-falszywy-biden-falszywa-wojna-na-ukrainie-falszywa-pandemia-czy-to-wszystko-dobiega-konca/

----------------------------

Dodam tylko że o OSTATNICH zbrodniach satanistów z Azow na Ukrainie  jakoś zapomniał wspomnieć nazywając to fałszywą wojną i ceremonią przejścia ...

Akurat filmy na tym kanale nie są sfałszowane:

https://www.youtube.com/channel/UCbjTWVaRx6jMN5ZYgbqe2_w


O szczepieniach też coś mało wspomina - fałszywe show i inicjacja aby wybudzić ludzi z wypranymi mózgami na wiek miłości - tak stoi w artykule



Czyli kolejne zwiedzenie aby ludzi pchnąć w ramiona Bestii gdy ta obejmie władzę !




Możemy ufać tylko Bogu oraz Synowi !


A o nienawiści i działaniach nowych króli oraz Bestii wobec Rzymu i satanistycznej podległej mu kabale jako wykonawcach woli Rzymu mówi nam Biblia .



(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestię, ci znienawidzą Nierządnicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską Bestii, aż wypełnią się wyroki Boże.
(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi.



System finansowy zachodu to Wielka Nierządnica - Watykan - Fulford nie napisał tego wprost tylko użył takich słów:

"Kluczem do ich ostatecznej klęski jest obalenie ich kontroli nad zachodnim systemem finansowym,"


Dlaczego nie mówią wprost że wojują z Watykanem ?

Widocznie działają według jakiegoś swego planu ale po porwaniu już nie będzie żadnych tajemnic!



Pamiętajmy że zamiar zniszczenia Rzymu jest od Boga ale te nowe władzę mają swoje cele aby oszukać cały świat  i w tym celu stosują swoją  propagandę jak artykuły Benjamina Fulforda.


Nie obrażam go ale wątpię czy chciałby się odnieść do czegokolwiek co ja a zwłaszcza Henryk tutaj pisujemy ...


Wszystko dąży do Bożej próby.

(5) I dano jej paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano jej też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.
(6) I otworzyła paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.
(7) I dozwolono jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano jej też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.
(Cool I oddadzą jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.
(9) Jeśli kto ma uszy, niechaj słucha.
(10) Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych.

Znak Isusa bardzo bliski !

---------------

Bądźmy uważni na księżyc i słońce jak polecił nam nasz Król Isus Chrystus  !



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Kwiecień 2022, 15:09

Podesłano mi ten film z POPULARNYM na Zachodzie bluźnierczym satanistą i sodomitą nienawidzącym ludzkiego gatunku , Boga oraz Syna Bożego . Moim zdaniem kontroluje go demon .



Takie plany mają na szczęście my w Bogu złożyliśmy swe nadzieję i codziennie prosimy Go o skrócenie tych dni - Ojciec nas wysłucha , już zaczął działać w naszej obronie a Jego sąd jest już w zasięgu ręki . Jak pisał dziś już Henryk czasy są APOKALIPSY więc bierzmy całkowicie poważnie Słowa proroctwa Objawienia Isusa !

http://www.bibliamesjanska.com/Ap/6.html



Nasz brat podał nam również te wersety  :

Iz 26

(3) Temu, którego umysł jest stały, zachowujesz pokój, pokój mówię; bo tobie zaufał.

(4) Ufajcie po wsze czasy Panu, gdyż Pan jest skałą wieczną.

(5) On bowiem powala tych, którzy mieszkają wysoko, w mieście wyniosłym; poniża je aż do ziemi, rzuca je w proch,

(6) I depczą je nogi, nogi nędzarza, kroki ubogich.

(7) Ścieżka sprawiedliwego jest prosta, równa jest droga sprawiedliwego, Ty ją prostujesz.

(Cool Na ścieżce twoich sądów oczekujemy ciebie, Panie, dusza tęskni za twoim imieniem, chce o tobie pamiętać.

(9) Moja dusza tęskni za tobą w nocy i mój duch poszukuje ciebie, bo gdy twoje sądy docierają do ziemi, mieszkańcy jej okręgu uczą się sprawiedliwości.

(10) Kiedy bezbożny jest poniżony: nikt nie uczący się sprawiedliwości na ziemi nie będzie mógł postępować praworządnie: niech bezbożny będzie usunięty, aby nie ujrzał chwały Pana.

(11) O Panie, twoje ramię jest wywyższone, lecz oni tego nie wiedzieli: ale kiedy będą wiedzieć, będą zawstydzeni: gorliwie przejmą niedouczony naród, a teraz ogień pożre przeciwników!

(12) Panie! Zgotuj nam pokój; gdyż także wszystkich naszych dzieł Ty dla nas dokonałeś!

(13) Panie, Boże nasz! Inni panowie, a nie Ty, panowali nad nami, my zaś oprócz ciebie nikogo nie znamy, tylko twoje imię wysławiamy.

(14) Umarli nie ożyją, duchy zmarłych nie wstaną z martwych, dlatego że nawiedziłeś ich i zniszczyłeś, i zatarłeś wszelką pamięć o nich.

(15) Rozmnożyłeś naród, Panie, rozmnożyłeś naród, objawiłeś się w chwale, rozszerzyłeś wszystkie krańce ziemi.

(16) Panie! W niedoli szukali cię, wołali, gdy ich smagałeś.

(17) Jak brzemienna, gdy zbliża się chwila rodzenia, wije się z bólu, krzyczy w boleściach, tak było z nami przez ciebie, Panie!

(18) Poczęliśmy, wiliśmy się z bólu, lecz porodziliśmy wiatr; nie dokonaliśmy wybawienia kraju, nie przyszli na świat mieszkańcy ziemi.

(19) Ożyją twoi umarli, twoje ciała wstaną, obudzą się i będą radośnie śpiewać ci, którzy leżą w prochu, gdyż twoja rosa jest rosą światłości, a ziemia wyda zmarłych.

(20) Wejdź więc, mój ludu, do swoich pokojów i zamknij swoje drzwi za sobą, skryj się na chwilkę, aż przeminie gniew!

(21) Bo oto Pan wyjdzie ze swojego miejsca, aby ukarać mieszkańców ziemi za ich winę; wtedy ziemia odsłoni krew na niej przelaną i już nie będzie ukrywała swoich zabitych.



Jesteśmy stali w naszym podążaniu wąską drogą jak już na nią weszliśmy i dlatego nasz Bóg zachowuje nas i zachowa w  pokoju ponieważ zaufaliśmy Bogu a nie takim fałszywym prorokom aroganckiego szatana z TV i mediów !

My od naszego Ojca nigdy nie odejdziemy jak już do Niego oraz Syna przyszliśmy!!!


-----------

Bądźmy czujni jak rozkazał nam nasz Król Syn Boży Isus Chrystus!!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Kwiecień 2022, 05:24
Większość tych rzeczy znamy jednak warto przeczytać ten artykuł.


https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2022/03/przeczytaj-koniecznie-minister-spraw-zagranicznych-lawrow-przemawia-do-przywodcow-rosji-mowi-prawdomowny-genialny-g/


Jeśli za Putinem stoją upadli aniołowie lub on sam jest jednym z nich to strategia Bestii nie jest już żadną tajemnicą.


Dlatego nasienie węża tak krzyczy na władzę Rosji !




Historia tego świata to wieczna nienawiść nasienia węża do potomstwa niewiasty która zaczęła się od mordu na Ablu przez Kaina.



Milony zabitych Słowian o których wiemy w poprzednim wieku są tego fundamentalnym dowodem!!!


To są ostatnie zbrodnie o których pamięć nie zaginęła i nie została wymazana jak poprzednich po śmierci i zmartwychwstaniu Isusa


Henryk wczoraj napisał artykuł który nam wszystko poukładał to co nasienie węża gmatwa a mianowicie prawdę o swoim samolubnym i nienawidzącym LUDZI parszywym rodzaju istot które MUSZĄ zostać wydane na rzeź!


http://www.proroctwa.com/bliski-koniec-rzadow-szatana.htm


Jak Kain zareagował na zabójstwo Abla?

Rodzaju 4:

(9) Wtedy rzekł Pan do Kaina: Gdzie jest brat twój Abel? A on odpowiedział: Nie wiem  . Czyż jestem stróżem brata mego?

(10) I rzekł: Cóżeś to uczynił? Głos krwi brata twego woła do mnie z ziemi.

(11) Bądź więc teraz przeklęty na ziemi, która rozwarła paszczę swoją, aby przyjąć z ręki twojej krew brata twego.

(12) Gdy będziesz uprawiał rolę, nie da ci już plonu swego. Będziesz tułaczem i wędrowcem na ziemi.

(13) Wtedy rzekł Kain do Pana Boga: Moja wina jest zbyt wielka, aby mnie ją odpuszczono.

(14) Oto dziś wypędzasz mnie z tej ziemi i muszę ukryć się przed obliczem twoim. Będę tułaczem i wędrowcem na ziemi, a każdy, kto mnie spotka, zabije mnie.

(15) I rzekł Pan do niego: Nie! Ktokolwiek by zabił Kaina, siedmiokrotną pomstę poniesie. Położył też Pan na Kainie znak, aby go nikt nie zabijał, kto go spotka.

(16) I odszedł Kain sprzed oblicza Pana, i zamieszkał w ziemi Nod, na wschód od Edenu

Pierwsze co zrobił to ...SKŁAMAŁ i to samemu Bogu !!!.


Był arogancki w rozmowie z Bogiem , nie prosił o wybaczenie , nie żałował że zabił człowieka tylko troszczył się o własną skórę.


Zero wyrzutów sumienia bo brak sumienia!


Taki jest ten podły rodzaj który musi zostać spalony w ogniu jak chwasty.


Mat 3


(7) Kiedy zobaczył wielu faryzeuszy i saduceuszy, którzy przyszli do swego chrztu, rzekł do nich:rodzaju jaszczurczy, kto was ostrzegł przed przyszłym gniewem?

(Cool Wydawajcie więc owoce godne pokuty;

(9) Nie myślcie, że możecie mówić o sobie: Ojcem naszym jest Abraham; ale ja wam mówię,  że Bóg może z tych kamieni począć dzieci Abrahamowi.

(10) Już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona: każde drzewo nie wydające dobrego owocu, zostanie wycięte i rzucone w ogień.



Faryzeusze Edomici czyli nasienie węża  byli ówczesną  władzą nad Judejczykami.


Zadajmy sobie DZIŚ pytanie JAKIE są owoce obecnych  władz nasienia węża...

Rzeź ich nie minie !


Bądźmy czujni jak rozkazał nam nasz Król Isus Chrystus!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

7th Kwiecień 2022, 05:12
https://wolnemedia.net/ukrainskie-czyszczenie-w-buczy/


W linku film video na którym banderowskie nasienie węża pokazuje prawdę o swoim podłym NIELUDZKIM rodzaju!


Dlatego oni mają wyrok śmierci od Boga a najwięksi zbrodniarze pójdą na tortury pod ziemię do Hadesu.


Oni sami dostarczają nam dowody swych zbrodni filmując je...


Ludzie filmują swoje zwierzęta , krajobrazy czy śmiech swoich dzieci  a nasienie węża  tortury !


Teraz już wiecie dlaczego będą oni męczeni pod ziemią przez aniołów z Hadesu ?


To będzie ich zapłata według ich uczynków!


Objawienie 21:

(12) Oto przyjdę wkrótce, a zapłata moja jest ze mną, by oddać każdemu według jego uczynku.


Co innego jak się czyta czy słucha a co innego jak widzimy na własne oczy a Bóg z Synem widzą wszystko!!!


------

Dziękuję naszemu bratu za przesłanie tego filmu!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Kwiecień 2022, 19:53
Kilka zaległych filmów nadesłanych w tym tygodniu...


O "Atomowym Oszustwie" :



"Prawda o Ukrainie"






I najmocniejsze na koniec...

To są POSZUKIWANIA Boga !!!




Tutaj trzeba się przyjrzeć uważnie ponieważ pomimo unikania słowa "Bóg" widać że naród wybrany zaczyna stawać po stronie Prawdy ODMAWIAJĄC zgody na dalsze trwanie tego świata.



To wygląda  przygotowywanie przez Boga swoich sług na przyjście Króla Isusa Chrystusa i autor filmu choć sam jeszcze nie wie może mieć już pieczęć przynależności do 144 000 , którzy są zapieczętowani  !


Nie przesadzam tak pisząc a obserwuje go od jakiegoś czasu i nie namawia on do bałwochwalstwa starosłowiańskiego . Moim zdaniem robi dobrą robotę.

Jeżeli należysz do wybranych to rozumiesz i widzisz do czego to zmierza.

Do przyjścia Króla Isusa Chrystysa , wzięcia wybranych i przebudzenia reszty sług Bożych którzy stoją JUŻ  po stronie Prawdy ale są bardzo ostrożni co do religii  !


Takim oczy się otworzą za sprawą Boga jak zacznie się czas cudów Bożych NIM Bestii zostanie dane bluźnić Bogu i zwodzić pozostałą ludzkość z potomstwa niewiasty.



Bóg działa w sposób zadziwiający i niezwykle skuteczny w my z Henrykiem piszemy tylko do wybranych do wzięcia do nieba , taka nasza rola . Przed 'porwaniem' nikt więcej nie dostanie takiego zrozumienia jakie macie Wy drodzy bracia i siostry których Bóg wezwał do siebie...




Módlmy się od Boga o skrócenie tych dni mówiąc Mu że pragniemy władzy Bożej – coraz więcej ludzi prawych wśród narodu wybranego tego pragnie a Ojciec to widzi.

 1 Księga Henocha
Rozdział 99:
3 Sprawiedliwi! Bądźcie gotowi w owych dniach, aby wznieść swe modlitwy w charakterze przypomnienia i postawić je jako Świadectwo przed aniołami, aby ci z kolei ukazali przed Najwyższym grzech grzeszników jako przypomnienie.

[/b]

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 16 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach