Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Sierpień 2023, 17:43
Dość ciekawa pisana zgodnie z faktami bez przesadyzmów  analiza obecnej sytuacji Polaków.

https://chart.neon24.org/post/172951,polska-i-rosja-nieuchronna-eskalacja

Czy będziemy kolejnymi ofiarami wojny NATO-Rosja?

Paradoksalnie wydaje się, że na wywołaniu wrażenia „Stalin dał – Putin może odebrać” może zależeć zarówno III RP, jak i Federacji Rosyjskiej. Z jednej strony znakomicie wpisuje się to w dominującą w Polsce propagandę rosnącego rosyjskiego zagrożenia. Równocześnie zaś rosyjscy politycy reagują w ten sposób społeczne oczekiwanie bardziej zdecydowanej reakcji na wrogą Rosji politykę Warszawy. Chcąc nie chcąc, Polska i Rosja są zatem na kursie kolizyjnym i eskalacja może tylko postępować. Na razie szczęśliwie są to deklaracje, jednak zbliżanie się wojsk polskich do granicy z Białorusią nie wróży nic dobrego, grożąc gwałtownym przejściem w pełnowymiarowego konfliktu zbrojnego.
 
Przykryć Wołyń Katyniem
 
Podnoszenie kwestii historycznych to element budowania uzasadnienia dla takiego starcia, a przy tym ważny element pro-kijowskiej strategii Warszawy. Przed niedawnymi obchodami 80-tej rocznicy Rzezi Wołyńskiej spindoktorzy głównych partii ewidentnie zalecili kontrowanie w mediach społecznościowych wszelkich nawiązań do zbrodni banderowskich jednym grepsem: „A Katyń?!”, dokładnie tak, jakby sprawa katyńska nie była już dawno wyjaśniona i zamknięta w stosunkach polsko-rosyjskich i jakby środowiska kresowe i narodowe nie były wcześniej w forpoczie także rozliczania zbrodni sowieckich. Oczywiście, tak jak wojna polsko-rosyjska byłaby straszliwym nieszczęściem, tak wywołanie jej rzekomo z powodów historycznych stanowiłoby dodanie do tej tragedii elementu surrealistycznego. Niestety, cały czas jest to scenariusz zupełnie realny.
 
Polska kolejną ofiarą
 
Na granicę polsko-białoruską relokowane są właśnie aż trzy polskie dywizje, a pamiętajmy też, że będą one flankowane zwiększającym się kontyngentem niemieckim na Litwie, kanadyjskim na Łotwie, z Brytyjczykami w odwodzie estońskim. Z kolei na Ukrainie szkoleni są cały czas terroryści, gotowi do użycia dla destabilizacji Białorusi. Takie masy wojska przewalające się naprzeciw Sił Zbrojnych Białorusi i wspomnianych wagnerowców to po prostu proszenie się o pierwszy wystrzał. Zresztą, cała prowokacja z „bronieniem polskiej granicy”, wybudowaniem muru, stałe epatowanie opinii w Polsce opowieściami o rzekomych prześladowaniach mniejszości polskiej na Białorusi – wszystko to przygotowania, których nie można lekceważyć. W sytuacji, gdy dogorywa osławiona ukraińska kontrofensywa, kiedy Kijów nie ma już rezerw do rzucenia na front – otwarcie frontu kolejnego wydaje się jedynym logicznym rozwiązaniem dla zainteresowanych przedłużeniem wojny decyzyjnych kręgów zachodnich. W tym scenariuszu Polsce przypada, niestety, rola kolejnej po Ukrainie ofiary militarystycznych anglosaskich prowokacji.
 
Wirtualna odbudowa i realne koszty
 
Oczywiście, w mediach III RP nadal obowiązuje triumfalistyczna linia „Byczo jest!”, czego szczególnie humorystycznym wyrazem są wizje miliardów, jakie zarobimy na naszym udziale w odbudowie Ukrainy. Najpierw, rzecz jasna, oznacza to jednak koszty, bo przecież właśnie biurokratycznym kosztem będzie obsługa szumnie otwieranych biur „Serwisu Odbudowy Ukrainy”. Władze samorządowe Lubelszczyzny równie hałaśliwie szykują się do inwestycji na partnerskiej Ługańszczyźnie i już konferują z jej ukraińskimi „władzami”, oczywiście też hojnie je współfinansując, a przecież najwięksi pro-kijowscy optymiści już dawno powinni  porzucić powinni myśl o zdobyciu Donbasu. Żadne też pieniądze nie są wydawane tak łatwo, jak pieniądze podatników, stąd właśnie kolejne biura, fundusze, fundacje itp. organizowane, aby jak najwięcej środków przepuścić i zmarnować w trakcie obecnej wojny. Polska nie zarobi natomiast na odbudowie tego, co zostanie z Ukrainy, bo w tych sprawach (tak i jak obecnie) decydować będą silniejsi gracze. Zresztą Polska nie ma możliwości ekonomicznych, by przeprowadzić operację na taką skalę, ani też sama nie kontroluje własnej gospodarki na tyle, by takie środki zdobyć. Jesteśmy taką samą kolonią Zachodu, jak Ukraina, to nie my kolonizujemy, to nas wszystkich skolonizowano.
 
Kara i zadośćuczynienie, zamiast fałszywych przeprosin
 
Zresztą, III RP okazuje się być podrzędną nie tylko wobec Zachodu, ale i kijowskiego reżimu. Mogliśmy to boleśnie odczuć podczas niedawnych obchodów rocznicy Krwawej Niedzieli. Nie miejmy też złudzeń, że coś może się w tej kwestii zmienić na lepsze. Ekipa Zełeńskiego, ani żaden kolejna tego samego chowu, nie potępi Rzezi Wołyńskiej, nie nazwie jej po imieniu ludobójstwem, nie odetnie się od ideologicznego obciążenia ukraińskim nazizmem. Cała tożsamość polityczna obecnej państwowości ukraińskiej jest budowana na fundamencie nienawiści i szowinizmu, nie może więc być żadnych wyjątków ani odstępstw od tej linii. Przedstawiciele kijowskich władz nie mówią wprawdzie jeszcze Polakom w oczy, że uważają wymordowanie naszych rodaków podczas II wojny za właściwe i uzasadnione, dokładnie tego uczą jednak ukraińskie dzieci, przygotowując kolejne pokolenie do straszliwej roli następców Bandery i Szuchewycza.
 
W tej sytuacji strona polska nie powinna bynajmniej dążyć do fałszywych przeprosin czy pseudopojednania. Skoro w Kijowie nie ma ani skruchy, ani żalu za grzechy, ani mocnego postanowienia poprawy – to nie może być mowy o szczerej pokucie ani o polskim wybaczeniu. Przeciwnie, Polska powinna stać konsekwentnie na gruncie prawnym, domagając się twardo ścigania wciąż żyjących sprawców ludobójstwa, w tym zwłaszcza bandytów z UPA. Polska ma także podstawy, by żądać od Ukrainy poszanowania umów dwustronnych i międzynarodowych konwencji gwarantujących budowę i ochronę miejsc pamięci walki i męczeństwa, a także restytucję majątków wypędzonych z Kresów Polaków. Opór Kijowa powinien powodować wyciąganie przez Warszawę konsekwencji dyplomatyczych, a także gospodarczych. Kijów jest na deskach, możemy i powinniśmy podyktować Zełeńskiemu i ultimatum. Fakt, że tego nie robimy – świadczy właśnie o niesamodzielności władz w Polsce, które działają jawnie na szkodę  polskiej racji stanu i polskiego interesu narodowego.
 
Konrad Rękas

------

Tak to właśnie wygląda a my znając proroctwa wiemy że szatan dopóki nie odda władzy Bestii będzie dążył do zagłady polskiego Narodu Wybranego. Bestia zaś Izraela nie dosięgnie bo będzie on pod ochroną Boga na pustyni.

Wszystkie obecne armie wokół nas i wśród nas rzucą się na Polaków lecz Bożą mocą zostaną zniszczone i po tym szatan zajmie się prześladowaniem reszty potomstwa Bożego oraz odda władzę Bestii.

Wszystko to wiemy bracia i siostry bo Bóg chce byśmy to wiedzieli.



Nim jednak szatan dopnie swego nastąpi wzięcie do Nieba , które ZAKOŃCZY REALIZOWANY już na całego plan zniszczenia Polaków.



(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.
(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,
(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.
(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.
(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.
(43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.
(44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.



Czas ku temu jest doskonały ponieważ sytuacja Polaków przypomina tą przed potopem gdy obecnie każdy prawie Polak żyje błogo pogrążony w swej ignorancji nie zdając sobie sprawy z tego że szatańskie nasienie wokół Polski oraz w Polsce szykuje im zagładę.


Bóg powiedział że powstrzyma nadchodzącą planowaną rzeź swego ludu a ta rzeź jest już za rogiem.


Ale najpierw ma nastąpić wzięcie do Nieba tych którzy w nie wierzą czyli wierzą swemu Bogu i czekają na swego Króla Isusa Chrystusa.

Zatem sami spójrzcie w jakiej sytuacji jest obecnie polski naród i jak to ma się do proroctw , które są bliższe wypełnienia niż kiedykolwiek wcześniej.


Myślę że jesteśmy gotowi na wzięcie do Nieba bo czas jest już ku temu odpowiedni!




Na świecie wyłania się władza Bestii a upada Rzym a w Polsce lud Boży jest już u progu planowanej rzezi.

Cóż więcej można napisać?!


Bądźmy gotowi na wzięcie do Nieba!


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Sierpień 2023, 13:49
Na mnie ten film wyslany przez Lusie nie wywarł wrażenia zwłaszcza gdy narrator twierdzi że Raj Eden może nie być żadnym szczególnym miejscem.

Na takie niuanse jestem niezwykle czuły gdy ktoś umniejsza Bożą pracę!


https://zbawienie.forumotion.com/t387p450-posty-naszych-czytelnikow#24050


Opisy drzewa żywota i drzewa mądrości z Henocha mówią same za siebie!


Poza tym układ Ziemi przed potopem był inny niż obecnie i  lądów było 70 procent.  


Biblia mówi że ogród Eden jest w centrum płaskiej Ziemi a biorąc pod uwagę opisy z Henocha możemy się pokusić o stwierdzenie że Eufrat przed potopem mógł mieć swe źródła gdzie indziej niż obecnie czyli...w Edenie!

Dowiemy się już niedługo!

I jeszcze jedno Eden nie był zalany przez wody potopu o czym również mówi nam Pismo.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

8th Wrzesień 2023, 13:16
Zbliżają się wybory w których wyborcy będą głosować na swoich idoli.


Inaczej tego nazwać nie można.


My oczywiście mamy w nosie wybierać oszustów i złodziei a nawet morderców w niektórych przypadkach.


Parlament należy do węża a my wiedząc o tym nie bierzemy w tym dobrowolnym procesie poddaństwa zwanym " wolnymi wyborami " udziału.


Politycy mają wady oraz  każdy człowiek ma wady czyli każdy z nas.


Bóg oraz Syn Boży nie mają żadnych wad!


Ja wybrałem już właściwie.


Idol mój nie ma żadnych wad.


Postawiłem na Boga już dawno temu na jedna kartę bo wiem że ta karta jest wygrana.



A wygraną jest życie wieczne jako doskonały człowiek w służbie dla Boga.



Nawet nie jesteśmy sobie wyobrazić .
co to oznacza...

Znośmy jeszcze ten podły zakłamany świat jakiś czas a weźmiemy udział w tworzeniu nowego jako wybrani do specjalnych celów synowie i córki Boga Wszechmogącego!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Wrzesień 2023, 21:26
Najwięcej obserwacji UFO w Europie jest w Polsce?!



https://wolnemedia.net/ufo-nad-polska-na-mapie-pentagonu/


Zastanowiło mnie to ponieważ sam obserwuje często wielki ruch pod  sklepieniem Nieba ale jedynie nocą.

W dzień nic nie widać.

Wystarczy popatrzeć kilka minut do góry a na pewno coś się zauważy.


Nawet wczoraj wieczorem spojrzałem do góry i widziałem zniekształcone przez wodę  światło migoczące w wodach nad firmamentem które się poruszało po Niebie a jak wiemy gwiazdy pilnują swego porządku.


Często też widzę pedzące po Niebie światła,  jedne silnie świecące inne słabo a najdalej jak kilka dni temu widziałem bardzo mocne pojedyńcze  światło pedzące po Niebie , które wyglądało jak gwiazda.


Czy to są aniołowie czy ich powietrzne statki tego nie wiem.


Czy to siły Syna Bożego czy wroga tego też nie wiem.


Wiem za to że Polska i Polacy są pod specjalną ochroną Boga jaką ma Jego Naród Wybrany w czasach końca gdy koniec niewoli jest praktycznie zakończony.


My też mamy ochronę i to osobistą od Boga w postaci aniołów nas strzegących.



Szatan dobrze wie o mającym się odbyć  wzięciu do Nieba dlatego mamy dużo opowieści o kosmitach itd.


Szatan nie zna szczegółów i nie zna dnia i godziny więc jest w niekomfortowej sytuacji bo gdy Syn Boży nagle się objawi i przeprowadzi wzięcia wybranych to szatan nie zdoła tego powstrzymać.


Możemy być jednak pewni że szatan przygotowuje się do 'inwazji' Syna Bożego a jak wiemy z proroctw jedna z jego armi zostanie zniszczona gdy ruszy w pościg za Izraelem opuszczającym Arzareth.


Natomiast całkowite unicestwienie armii tego świata nastąpi w miejscu zwanym Armageddon a dokona tego Syn Boży Isus Chrystus Król królów!


Wzięcie do Nieba to niezmierme  ważne zdarzenie które może się wydarzyć każdego dnia którego się nie domyślimy.


Starajmy się zatem być w porządku na co dzień bo lepiej nie będzie a szatan nas stale próbuje powalić.



Atak na Niewiaste TRWA a Bóg skróci te dni.


Módlmy się o to codziennie to ważne skoro o tym jest mowa w Biblii!

 



2 Ezdrasza
Rozdział 2:

(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Wrzesień 2023, 13:22
Rozbawił mnie ten obrazek bardzo.

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Biden-10

"Uczyńmy Amerykę przestraszoną znowu"


Oby to tylko ograniczyło się do Babilonu Wielkiego który ma wyrok całkowitej zagłady od Boga.

Bóg już zsyła kary na USA



USA jest też poważnie niszczone przez ich władzę a tak do niedawna dumni ze swego kraju Amerykanie mają coraz bardziej przechlapane.



Tak długo mieszkańcy USA cieszyli się ze ich kraj niszczy i niewoli inne kraje a teraz będą musieli sami wypić kielich gniewu Bożego.


A w Polsce tym czasem szopka wyborcza o której nawet nie chce mi się pisać.


Nasz brat podesłal mi wczoraj zdjęcie które mówi samo za siebie kim są politycy wszelkich partii łącznie z tak promowaną obecnie Konfederacją.


Głupi przykład- zablokowanie konta Memtzenowi na debilnym Instagramie tylko przysporzy mu poparcia jako 'ofierze' cenzury.



A poniżej nadeslane foto  kolejnego Konfederaty.


Moje Posty -Bartek  - Page 22 Screen36


Warto przeczytać tekst na tym screenie bo mówi on prawdę którą każdy z nas widzi.



Nie ma i nie będzie kandydata dla Polaka wśród nasienia węża!


My mamy swego Króla o którym naród wybrany nie ma pojęcia ale już wkrótce się dowie i albo ugnie kark na pustyni albo do ziemi izraelskiej nie wejdzie.


Módlmy się do naszego Ojca o rychłe przyjście Syna Bożego Króla Isusa Chrystusa!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Wrzesień 2023, 20:02
Ciekawy artykuł jednego chrześcijanina z USA mówiący nam o nasieniu węża.


Jak każdy chrześcijanin nie rozumie on planu Boga co do Izraela i Królestwa Bożego oraz  nie zna prawdziwej tożsamości Izraela biblijnego czyli nas Polaków - 10 plemion w Arzareth.


Już wkrótce każdy na Ziemi dowie się że my Polacy mamy swojego Króla Isusa Chrystusa Syna Boga Wszechmogącego!


https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/09/wyjasnienie-nazistowskiej-synagogi-szatana/




Sąd Boży ogłosi Syn Boży i to Ojciec z Synem zrobią porządek w ziemskim domu bo jest gorzej niż na pijackiej melinie!

Do tego doprowadziły rządy szatana na Ziemi!


Niech tak się stanie - Módlmy się o skrócenie tych dni!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Wrzesień 2023, 18:00
Dużo osób i portali ujawniających prawdę milczy na ten temat.


https://m.facebook.com/pensjonatBoniTolkmicko/videos/strasz%C4%85-was-wybuchem-i-promieniowaniem-to-obejrzyjcie-co-m%C3%B3wi-na-ten-temat-najwi/804827217395450/



Czy jest to tak niewygodna prawda by o niej nie wspominać?


Czy to tak samo ważny temat aby o nim NIE INFORMOWAĆ ludzi  jak kształt Ziemi która nie jest kulą tylko płaską nieruchomą powierzchnią?


Sami sobie odpowiedzcie dlaczego niektóre prawdy są nagłaśniane a inne nie.


Niektóre prawdy tak po prostu przeszkadzają szatanowi że nie może ich znieść.


Poza tym niektórym nie jest dany na tyle rozum od Boga by zrozumieć i przyjąć prawdę o kształcie Ziemi i nuklearnym oszustwie.


I nie każdy jest też na tyle ODWAŻNY by stanąć przed ludźmi i powiedzieć im te prawdy prosto w twarz  nie bojąc się wyśmiania.


Może dlatego też większość blogerów i yotuberów unika tych tematów a mając nierzadko wiele subskrypcji czy wpłat od czytelników nie chce im się narażać by nie stracić kupców na swoje prezentowane materiały.


Poza tym yotube nie lubi płaskiej ziemi czy oszustwa nuklearnego i z chęcią obniża dostępność takich materiałów.


Gdy Królem całej Ziemi będzie Syn Boży Isus Chrystus nie będzie miejsca ma kłamstwa i praktyki ukrywania  CAŁEJ prawdy.

---
Dziękuję za ten link z Facebooka

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Wrzesień 2023, 14:23
Ważna informacja którą trzeba wiedzieć jeżeli ktoś ma osobą przewlekle chorą w rodzinie lub byście sami nie wpadli w pułapkę jaką szykuje nam tak zwana służba zdrowia!

"Eutanazja Po Polsku."



https://www.bitchute.com/video/5TMVcFOvaOsA/


Wszędzie gdzie nie spojrzymy i gdzie się nie przypatrzymy widać jak na dłoni że " pałający wielkim gniewem diabeł ma mało czasu".

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

15th Październik 2023, 17:46
Ciekawy artykuł  o Słowianach.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/10/dlaczego-watykan-zakazal-ksiazki-o-slowianach-i-zagrozil-jej-autorowi-smiercia/


Nigdy nie słyszałem o tym człowieku i o jego dokonaniach.


Oczywiście orzeł rzymski zawsze i wszędzie walczył przeciwko nam i prawdzie o nas że jesteśmy prawdziwym Izraelem.


Starożytność Polaków i Słowian jest faktem.


Wiemy też o wielkim bałwochwalstwie Narodu Wybranego stąd nie ma co się dziwić znalezionym figurą bałwanów egipskich nad Bałtykiem.


Czemu ten fakt miałby przeszkadzać Rzymowi?


A temu że wszelka wzmianka o istnieniu Polaków przed rzymskim poddaństwem aż przyprawia ich o spazmy!


Już wkrótce czeka ich zasłużona zapłata a my módlmy się o to aby prędko to nastąpiło...


Czuwajmy!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Październik 2023, 20:12
Nie będę wklejał tekstu,  możecie sami to przeczytać.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/10/benjamin-fulford-chazarscy-mafijni-zbrodniarze-biora-w-izraelu-zakladnikow-w-celu-unikniecia-aresztowania-i-trybunalu-ds-zbrodni-wojennych/


Szatan rządzi tym światem a określanie przez Fulforda Żydów nadal Narodem Wybranym w niewoli babilońskiej jest jedną z tego widocznych oznak.


Nic o Polakach i Słowianach!


Szatan realizuje swój plan a Fulford działa przy pełnej jego aprobacie.


Szatan poświęci wszystkich swych czcicieli aby pociagnąć za sobą każdego do jeziora ognia.


To jest prawdziwa doktryna Lucefera - aby każdy poniósł wieczną śmierć!



Ta doktryna już jest przegrana wobec zapisanych w księdze żywota Baranka i tylko nasienie węża pójdzie za szatanem.


Objawienie 14:

(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon Bestii i jej ikonie i przyjmie pieczęć na swoje czoło lub na swoją rękę,

(10) To i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha Jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka.

(11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon Bestii i jej ikonie, ani nikt, kto przyjmuje pieczęć jej imienia.


Objawienie 19:

(20) I pojmane zostało zwierzę, a wraz z nim fałszywy prorok, który przed nim czynił cuda, jakimi zwiódł tych, którzy przyjęli znamię Bestii i oddawali pokłon ikonie jego. Zostali oni obaj wrzuceni żywcem do jeziora ognistego, gorejącego siarką.


Objawienie 20:

(10) A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora z ognia i siarki, gdzie znajduje się też Bestia i fałszywy prorok, i będą dręczeni dniem i nocą na wieki wieków.


Kłamstwa i manipulacje aby świat przyjął nadchodzącą Bestię a Boga i Syna nienawidził.


Świat jest szatana zatem problemu dużego nie będzie z tym aby ludzie tego świata  znamię przyjęli.


My ze świata nie jesteśmy tylko z Boga i każdy kto z Boga ten Bogu uwierzy gdy rzeczy staną się jawne po wzięciu do Nieba.


Czuwajmy i módlmy się o skrócenie tych dni.


My już pouczeni zostaliśmy abyśmy gotowi byli na to co nadchodzi!



Objawienie 3:

(11) Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie wziął korony twojej.


Mocno trzymajcie to co Wam dano!!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Październik 2023, 18:14
Trafiłem na ten artykuł.


Oto, czego MSM nigdy wam nie powie na temat niezwykle ponurej sytuacji Palestyny.



https://stateofthenation-co.translate.goog/?p=191811&_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=wapp

Palestyńczycy na Zachodnim Brzegu i w Strefie Gazy żyją w dziwnej i przytłaczającej otchłani. Nie mają narodu, obywatelstwa ani ostatecznej władzy nad własnym życiem.

Od 1967 r., kiedy Izrael podbił te obszary (ostatnie 22 procent obowiązkowej Palestyny), Palestyńczycy żyją pod izraelską okupacją wojskową. Podczas gdy w niektórych częściach Izrael pozwolił palestyńskiej „autonomicznej” jednostce przejąć takie funkcje miejskie, jak edukacja, opieka zdrowotna, infrastruktura i policja, Izrael zachowuje ogólną władzę.

Zgodnie z prawem międzynarodowym siły okupacyjne są odpowiedzialne za ochronę ludności cywilnej żyjącej pod ich kontrolą. Izrael jednak ignoruje ten wymóg, rutynowo dopuszczając się łamania Konwencji Genewskich – zbioru zasad ustanowionych po II wojnie światowej, aby zapewnić, że cywile „nigdy więcej” nie będą cierpieć tak, jak pod nazistowską okupacją. Izrael jest dziś jednym z głównych gwałcicieli tych konwencji.

Siły izraelskie regularnie konfiskują grunty prywatne; więzić osoby bez procesu – w tym dzieci – i znęcać się nad nimi fizycznie w czasie odbywania kary; burzyć domy rodzinne; buldożerami sady i uprawy; wprowadzić godzinę policyjną w całych miastach; niszczyć sklepy i firmy; strzelać, okaleczać i zabijać cywilów – a Palestyńczycy nie mają mocy, aby temu zapobiec.

Kiedy na przykład dziecko zostaje aresztowane – często przez grupę uzbrojonych żołnierzy w środku nocy – rodzice nie mogą nic zrobić. Świadomość, że ich syn najprawdopodobniej jest bity przez żołnierzy w drodze na stację, rozbierany i poniżany w więzieniu, prawdopodobnie znęca się fizycznie na wiele dodatkowych sposobów i ma być przetrzymywany – być może w izolacji – przez dni, tygodnie lub miesiące (a wszystko to jeszcze przed rozprawą), rodzice nie są w stanie chronić swojego dziecka. Często wręcz nie mogą go nawet odwiedzić.

Wreszcie podczas procesu wojskowego, w którym ich syn ma zostać skazany – często na lata (czasem dziesiątki) więzienia – jedyne, co mogą zrobić, to zatrudnić prawnika, którego wysiłki w najlepszym razie skrócą ostateczny wyrok o kilka miesięcy. Rzadko, jeśli w ogóle, nawet najbardziej wykwalifikowany prawnik może zrobić więcej niż zapewnić dziecku przyjazną twarz w sądzie i być zewnętrznym świadkiem niesprawiedliwości postępowania. Tymczasem obecność takiego prawnika zapewnia Izraelowi osłonę dla jego „systemu sądowniczego”.

Być może najbardziej znaczący – i rzadko rozumiany przez ludzi w świecie zewnętrznym – jest fakt, że Palestyńczycy żyją w zasadzie w więzieniu, do którego klucze trzyma Izrael.

Nie mogą opuścić Gazy ani Zachodniego Brzegu, chyba że izraelscy strażnicy im na to pozwolą. Jeśli pozwolono im wyjść, nie mogą wrócić do swoich domów i rodzin, chyba że pozwolą na to izraelscy strażnicy.

Często w obu przypadkach Izrael odmawia takiego pozwolenia.

Naukowcy zaproszeni do udziału w konferencjach za granicą, uczniowie szkół średnich otrzymali stypendia Departamentu Stanu USA na studia w Stanach Zjednoczonych, matki chcące odwiedzić córki za granicą, obywatele amerykańscy powracający do swoich rodzin, humanitaryści przewożący wózki inwalidzkie – lista jest długa niemal bez ograniczeń – wszyscy Izrael odmówił pozwolenia na opuszczenie lub wjazd na swoją ziemię.

„Intifada”

Żyjąc w obliczu takich trudności i upokorzenia, w roku 2000 ludność palestyńska rozpoczęła powstanie przeciwko izraelskim rządom zwane „Intifada”. Termin ten – rzadko tłumaczony w amerykańskich mediach – to po prostu arabskie słowo oznaczające powstanie lub bunt – dosłownie oznacza „otrząsnięcie się”. Na przykład wojnę o niepodległość Stanów Zjednoczonych można by nazwać amerykańską intifadą przeciwko Wielkiej Brytanii.

To już drugie takie powstanie. Pierwsza rozpoczęła się w 1986 r. i zakończyła w 1993 r., kiedy negocjacje pokojowe dały nadzieję na sprawiedliwość. (Niestety, w kolejnych latach nadzieje te zostały zniweczone, gdy Izrael zamiast zgodnie z obietnicą wycofać się z Zachodniego Brzegu i Gazy, faktycznie podwoił swoją ekspansję na tych obszarach.)

Podczas tego pierwszego powstania, które polegało głównie na rzucaniu przez Palestyńczyków kamieniami w żołnierzy izraelskich (bardzo niewielu Palestyńczyków miało broń), liczba ofiar śmiertelnych wśród Palestyńczyków była około 7–10 razy większa niż wśród Izraelczyków.

Jednym ze sposobów, w jaki siły izraelskie próbowały stłumić tę rebelię, była polityka „łamania kości” wdrożona przez Icchaka Rabina, w ramach której osoby rzucające kamieniami – często młodzież – były trzymane i łamane im ręce. Tylko pierwszego dnia obowiązywania tej polityki jeden szpital w Gazie leczył 200 osób ze złamaniami. 1

Dzisiejsze powstanie – zwane „Drugą Intifadą” – wybuchło, gdy izraelski generał Ariel Szaron, znany przez całą swoją karierę z rzezi palestyńskich cywilów, odwiedził święte miejsce w Jerozolimie w towarzystwie ponad tysiąca uzbrojonych izraelskich żołnierzy. Kiedy kilku młodych Palestyńczyków rzucało kamieniami, izraelscy żołnierze odpowiedzieli ostrym ogniem, zabijając 5 osób pierwszego dnia i 10 drugiego.

To powstanie trwa już ponad pięć lat, podczas gdy Izrael okresowo przeprowadza masowe inwazje na społeczności palestyńskie, używając czołgów, helikopterów bojowych i myśliwców F-16. Palestyńscy bojownicy stawiający opór tym siłom posiadają karabiny oraz domowej roboty moździerze i rakiety. Minutowy ułamek przyczepia materiały wybuchowe do własnych ciał i próbuje osobiście dostarczyć bomby; często zabijają tylko siebie.

Chociaż zdecydowana większość Palestyńczyków sprzeciwia się samobójczym zamachom bombowym, wielu uważa, że ​​zbrojny opór stał się konieczny – podobnie jak Amerykanie wspierali wojnę po ataku na Pearl Harbor. Niemniej jednak tylko niewielka część bierze czynny udział w ruchu oporu, mimo że praktycznie wszyscy popierają jego cel: stworzenie narodu wolnego od obcego ucisku.

Większość Palestyńczyków próbuje – z większym lub mniejszym sukcesem – kontynuować swoje życie, wychowywać dzieci, chodzić do szkoły, chodzić do pracy, obchodzić święta, organizować wesela, uprawiać plony, utrzymywać rodziny – wszystko to zajmuje ludzi wokół świat.

Jednakże w miarę jak Izrael buduje wokół nich mur, uniemożliwiając im na punktach kontrolnych podróżowanie z miasta do miasta, niszczy plony, uniemożliwia dzieciom podróżowanie do szkół, a chorym i rannym dotarcie do szpitali, życie nawet przybliżenie normalnego życia.

Większość Palestyńczyków uważa, że ​​intencją izraelskiego rządu jest wypędzenie ich z kraju i istnieje wiele dowodów na to, że taki jest cel wielu izraelskich przywódców.

Jednocześnie jednak istnieje niewielka, ale zdeterminowana mniejszość Izraelczyków, do której dołączają obywatele z całego świata, którzy przybywają na Terytoria Palestyńskie, aby przeciwstawić się izraelskiej okupacji. Ci „międzynarodowi ludzie”, jak się ich często nazywa, biorą udział w pokojowych marszach, próbują pomóc palestyńskim rolnikom w zbiorach plonów pomimo zamknięcia izraelskiego wojska, żyją w obozach dla uchodźców w nadziei, że ich obecność zapobiegnie izraelskim inwazjom i ostrzałom, a także wyprowadzają dzieci do szkoły.

Czasami są bici, strzelaniny i zabijani.

Niektórzy izraelscy żołnierze odmawiają służby na Zachodnim Brzegu i w Gazie, stwierdzając: „Nie będziemy kontynuować walki poza granicami z 1967 r. w celu dominacji, wypędzenia, głodzenia i upokorzenia całego narodu”.

Tymczasem pozory autonomii Palestyny ​​nadal trwają. Wybory, które odbyły się w styczniu 2005 r., zaowocowały nowym przywódcą palestyńskim, który będzie rządził pod okupacją i będzie próbował negocjować ostateczne wyzwolenie Palestyny. Jednak nawet te wybory pokazały siłę Izraela, ponieważ siły izraelskie aresztowały, przetrzymywały, a czasem biły różnych kandydatów palestyńskich. Jednak ten aspekt, podobnie jak wiele innych, był rzadko poruszany przez amerykańskie media.

Uwagi końcowe

• „Na rozkaz Ministra Obrony Icchaka Rabina «Żołnierze uzbrojeni w pałki bili każdego, na kogo wpadli, niezależnie od tego, czy byli demonstrantami, czy nie, włamywali się dzień i noc do domów, ciągnąc za sobą mężczyzn i kobiety, młodych i starych, z łóżek, aby ich bić. W szpitalu Shifa w Gazie w ciągu pierwszych pięciu dni obowiązywania nowej polityki leczono 200 osób, z których większość cierpiała na złamania łokci i kolan. Trzej mieli pęknięte czaszki.” ( PALESTYNA I IZRAEL: POWSTANIE I PONIŻEJ , David McDowall, University of California Press, 1989, s. 7.)

___



Nie ma co się łudzić że nasienie węża dąży do uczynienia nam Polakom to samo co Palestyńczyką.


Ten plan Judeopoloni a teraz Polin nie jest już żadną tajemnicą!



Módlmy się do Boga codzienne o skrócenie tych dni byśmy w końcu mogli odpocząć od tego świata  u Ojca nim zaczniemy działać w imię Boga i Syna Bożego według Ich woli!!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Listopad 2023, 11:18
Uściśliłem bardziej zdanie na głównej stronie mojego bloga.


https://arzareth.home.blog/

Oto ono:

"Wyjaśnienia instrukcji zawartych w Słowach Boga Wszechmogącego danych jego sługom prorokom zawartych w Biblii."


Poniżej werset jaki jest już też od dawna na moim blogu.


Dlatego Pan Bóg nie uczyni niczego bez ujawnienia instrukcji swoim sługom prorokom. ( Amosa 3:7)


NIE JESTEM prorokiem Boga a moje artykuły zawierają wyjaśnienia Bożych proroctw które już są w Biblii.


Ja nie tworzę własnych proroctw!





Kto rozumny ten Boga szuka i pragnie zrozumieć Jego plany.




Bóg nie zrobił niczego czego nie zapowiedział ponieważ jest Bogiem Prawdy!




Tak jak nam zapowiedział że już wkrótce uczyni nowe rzeczy które my będziemy znali czyli rozpoznamy bo On nam da to rozpoznać.




Nie znamy dnia i godziny a żywimy wiarę w zbawienie jakie pragniemy uzyskać




To zbawienie jest nam obiecane na mocy Prawa do zbawienia gdyż narodziliśmy się z woli Boga a nie z woli mężczyzny czy kobiety.




To rozumiemy i nie dajemy się wmanewrować w poboczne tematy zastępcze jakie mają za zadanie odwieść nas od wąskiej drogi na rzecz innych z pozoru prawdziwych dróg.




Pamiętajmy że nasza droga jaką nam objawił Król Isus Chrystus jest drogą którą niewielu znajduje i niewielu nią podąża.




Wy znaleźliście drogę życia bo Boga szukaliście a szukaliście bo po to się narrodziliście aby stać się dziećmi Bożymi na rzecz przyszłych wielkich rzeczy jakie nasz Ojciec będzie czynił w przyszłości!!!



Jesteście Bogu potrzebni w Jego planie  bracia i siostry a On sam nas sobie ukształtował i wychował a niektórych wychowuje nadal.



Musimy czuwać zwłaszcza teraz gdy szatan wystartował ze swoim planem trzeciej wojny światowej a my nie znamy dnia i godziny kiedy Bóg skróci te dni!


Czuwajmy
!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

4th Listopad 2023, 13:21
1 Piotra 5:

8. Bądźcie trzeźwi, czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, chodzi wokoło jak lew ryczący, szukając kogo by pochłonąć.

(9) Przeciwstawcie mu się, mocni w wierze, wiedząc, że te same cierpienia są udziałem braci waszych w świecie.

(10) A Bóg wszelkiej łaski, który was powołał do wiecznej swej chwały w Chrystusie, po krótkotrwałych cierpieniach waszych, sam was do niej przysposobi, utwierdzi, umocni, na trwałym postawi gruncie.

(11) Jego jest moc na wieki wieków. Niech się stanie!




Cały czas  szatan krąży wokół nas a my nie mamy takiej  mocy jak on więc to cholerny bohater który bije słabszych!


Ale swoje zbierze od Isusa oraz samego Boga!!!!




Pomimo tego przeciwstawiamy mu się regularnie i zwyciężamy bo on odchodzi!



Jakuba 5:

(7) Przeto poddajcie się Bogu, przeciwstawcie się diabłu, a ucieknie od was.

(Cool Zbliżcie się do Boga, a zbliży się do was. Obmyjcie ręce, grzesznicy, i oczyśćcie serca, ludzie o rozdwojonej duszy.




Jednak wraca do nas jak głodny lew i stara się nas pożreć co oznacza byśmy dali za wygraną i pogrążyli się w wielkich grzechach.



Bo jesteśmy grzeszni i grzeszymy często nawet złym słowem do innych w złości jednak nie popełniamy wielkich grzechów świadomie i z premedytacją jak na przykład w naszej sytuacji bylby pokłon przed bałwanem czy zjedzenie opłatka wigilijnego - dla nas z naszą wiedzą to jest wielki grzech.


Tak jak kradzież,  cudzołóstwo czy kłamanie na innych by osiągnąć swoje cele czyli fałszywe świadectwo,  krzywoprzysiestwo i to nie tylko w sądzie lecz w codziennych kontaktach międzyludzkich.


Szatan nas chce złamać byśmy utoneli w nieprawościach które Boga prowokują!


2 Henocha
70:

Cała ziemia będzie wypełniona krwią i wielce złym zamieszaniem. Co więcej, oni porzucą swego Stwórcę i będą kłaniać się temu, co jest umocowane na niebie, temu, co porusza się na ziemi i falom morza. A przeciwnik uczyni się wielkim i będzie zachwycony ich uczynkami, które Mnie prowokują.


To jest cel szatana!



Bóg widzi że walczymy bo zna nasze serca i nas wspiera a nasza wypróbowana wiara okazuje się wtedy cenniejsza niż znikome srebro i złoto w ogniu wypróbowane.


Jakbyśmy zaczęli lubić grzeszyć a zaczyna się niewinnie ot zrobię sobie głupi tatuaż albo a raz przełamie się opłatkiem i to zjem ,  to wtedy Bóg widzi za czym podąża nasze serce.


Boga nie oszukany i dlatego postępujemy uczciwie wobec Niego nawet jak zdaża nam się zachować w sposób niewłaściwy o czym wiemy że Mu się to nie spodobało.



Nie możemy dać się pogrążyć w bagnie szatańskim tylko dawać odpór złemu w każdej podejrzanej sytuacji jaka nam się przytrafi,  w tym celu mamy sumienia i intuicje aby wyczuć próbę podkopu domu naszego.


Jesteśmy męczeni ale zwyciężamy i z Bogiem zwyciężymy do samego przyjścia Króla Isusa Chrystusa!


Różnimy się OGROMNIE od reszty bo ta cała reszta Boga i tego co On myśli  w ogóle nie bierze pod uwagę w swoim życiu i decyzjach!



Dlatego będzie się Bóg radował z tej niewielkiej liczby ludzi którzy przynoszą Mu chwały niż całą resztą co idzie ślepo na zatracenie swego życia i dusz.



Ufajmy Bogu i trwajmy dalej pomimo tego co nas dotyka bracia oraz siostry!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Listopad 2023, 11:23
Wszyscy to wiemy ale nazwijmy to po imieniu.

My mamy już "niszczycieli cywilizacji" w Polsce którzy są już nawet kreowani przez media na takich.


To Ukraińscy banderowcy.


Wczoraj zauważyłem że ze starostwa zniknęła flaga Ukrainy wisząca tam od prawie dwóch lat. To poważny sygnał.



Wszyscy to widzimy i dużo o tym już pisaliśmy na forum...



Czuwajmy bo dnia i godziny nie znamy a Bóg dał Słowo że tym razem słudzy Boży nie zginą!




2 Ezdrasza
Rozdział 2:

(26) Nikt ze sług, których ci dałem, żaden z nich nie zginie: bo się będę o nich dowiadywał z liczby twojej.

(27) Nie trwóż się, bo gdy przyjdzie dzień ucisku i utrapienia, inni będą płakać i smucić się, a ty będziesz cieszyć się i mieć obfitość.

(28) Narody będą ci zazdrościć, a nic nie będą mogli niczego zdziałać przeciw tobie, mówi Pan.

(29) Moje ręce cię przykryją, aby synowie twoi Gehenny nie ujrzeli.

(30) Wesel się matko z twoimi synami, bo cię oswobodzę." mówi Pan.


Chwała ci Boże zbawienia mojego!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

15th Listopad 2023, 00:04
Już o niebieskim świetle ze smartphonów i laptopów była mowa że oddziałują na ludzi i mogą wywoływać stany podobne do hipnozy.


To by tłumaczyło jak wielu pochylonych nad smartphonem wygląda jak garbaty zombie.


Nawet prowadząc samochód patrzą się tępo w ten swój smartphone , to przyczyna wieku wypadków.


Nawet prawo w tym kraju zabrania korzystania z telefonów podczas jazdy!


Lecz wielu jest tak uzależniona że nie umie żyć bez snartphona i mediów społecznościowych czy głupich filmików.


Tym razem inny aspekt niebieskiego światła w snartphonie...


Niebieskie światło z telefonów i laptopów może przyspieszać dojrzewanie u dzieci. Niepokojące badania


https://www.rynekzdrowia.pl/Badania-i-rozwoj/Niebieskie-swiatlo-z-telefonow-i-laptopow-moze-przyspieszac-dojrzewanie-u-dzieci-Niepokojace-badania,250217,11.html

---
Ja smartphona używam do według mnie ważnych celów.


Mediów społecznościowych nie mam a światło niebieskie mam wyłączone od dawna zarówno w telefonie jak i laptopie i głowa mnie już nie boli!


Od niedawna uświadomiłem moją żonę w tym temacie i też używa filtra.


Dziś pisałem o tym matce bo się zgadaliśmy a ma ona straszne bóle głowy od telefonu.


Ostatnio mało używam telefonu a w pracy prawie wcale bo mam co robić.


Wam radziłbym to samo.



Smartphona mam jedynie dlatego że mam w nim Internet potrzebny do szperania w ważnych dla mnie rzeczach  bo inaczej używałbym zwyklaka który ciągle leży w szufladzie.



Nikogo nie potępiam bo większość z nas używa Internetu w ramach naszego czuwania na powrót naszego Pana i Króla Isusa Chrystusa.



Nie możemy narzekać na siebie nawzajem bo wszyscy jesteśmy niedoskonali i żyjemy w czasach tak podłych i tragicznych że są one nazwane czasami końca.




I jeżeli Bóg tych dni nie skróci to nikt nie przeżyje!



Czuwajmy i trwajmy w tym co nam Bóg dał aż do przyjścia Króla Isusa Chrystusa a dnia tego nie znamy więc uzbrojmy się w cierpliwość bracia i siostry z domu Izraela!  




Psalm 18

(31) Droga Boża jest doskonała, Słowo Pańskie jest wypróbowane. Jest tarczą wszystkim, którzy w nim ufają.

(32) Któż bowiem jest Bogiem oprócz Pana? Kto jest skałą prócz Boga naszego?


Tego się trzymajmy , dzięki Bogu wytrwamy i się nie zawiedziemy bo swoją ufność w naszym Ojcu złożyliśmy!


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Grudzień 2023, 21:30
Ciekawy artykuł mi podesłano...

"Czy gdy pijesz alkohol grozi ci zasiedlenie przez demony?"



https://www.pepsieliot.com/czy-pijac-alkohol-grozi-ci-zasiedlenie-przez-demony/


Bóg potępia picie na umór!


Izajasza 5:

(11) Biada tym, którzy od wczesnego rana gonią za trunkiem, których do późnego wieczora rozpala wino,

(12) A na ich ucztach jest cytra i lutnia, bębenek i flet oraz wino, lecz na dzieło Pana nie patrzą, a sprawy jego rąk nie widzą.


Napisałem ponad  3 lata temu o demonicznym powiązaniu upijania się z atakami właśnie demonów.


https://arzareth.home.blog/2019/11/03/rozpijanie-naszego-narodu-przez-wladze-nasienia-weza/


Warto też sobie przypomnieć czym są a właściwie KIM są demony...

1 Henocha
Rozdział 15:

8 A teraz giganci, którzy zrodzili się z duchów i ciała otrzymają na ziemi nazwę złych duchów i ich mieszkanie będzie na ziemi.

9 Złe duchy wyszły z ich ciała, albowiem zostali oni stworzeni z tego, co jest na górze. Ich pochodzenie i pierwszy fundament wywodzi się od świętych Czuwających. Będą oni na ziemi złymi duchami i nazywać się będą "duchy złe" (demony, szedim).

10 Mieszkaniem duchów niebieskich jest niebo, ale mieszkaniem duchów ziemskich, którzy urodzili się na ziemi jest ziemia.

11 Duchy gigantów, którzy czynią zło i są zepsuci, atakują, walczą i niszczą [ wszystko] na ziemi oraz powodują smutek. Nie spożywają żadnego pokarmu, nie piją, są niewidoczni.

12 Te duchy powstaną przeciwko synom ludzkim i przeciwko kobietom, albowiem z nich one wyszły.



Demony dobrze wiedzą co ich czeka a nienawidzą nas z całego swojego złego ducha.


16.

1 Kiedy giganci zostaną zabici, zniszczeni i umrą, kiedy duchy wyjdą z ich ciał, ich ciało zostanie zniszczone na mocy sądu. Tak zostaną zniszczeni, aż dzień wielkiego dokonania spełni się nad wielkim wiekiem, nad Czuwającymi i nieprawymi.


Mateusza 8:


(28) A gdy przybył na drugą stronę, do krainy Gadareńczyków, zabiegli mu drogę dwaj opętani, wychodzący z grobów, bardzo groźni, tak że nikt nie mógł przechodzić tą drogą.

(29) I poczęli krzyczeć tymi słowy: Cóż my mamy z tobą, Synu Boży? Przyszedłeś tu przed czasem nas dręczyć?


Wtedy było to przed czasem lecz teraz czas ten już nastał i jest bardzo bliski.



Mamy kilka lat do wykonania wyroku  ogłoszonego już dawno przez Boga i oni o tym wiedzą.


Bitwa w dolinie Arnagedonu zakończy pobyt na Ziemi wszystkich wrogów Boga,  Syna Bożego i ludzkości.



Nie dajcie się złamać nikomu  i czuwajcie a Ojciec nas będzie nas wspierał i ochraniał jak sam powiedział!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

16th Grudzień 2023, 12:19
Zajrzałem na kanał Ewaranon i podaje kilka ciekawych filmików.













Jest też taki filmik:




Autor opiera się na wielu teksatch i miesza wiele elementów jednak można z tego coś wynieść.


Nie mamy pojęcia jak Stworzenie Boga działa i to nam zostanie objaśnione we właściwym czasie.



Księgi Henocha wiele ujawniają ale nie mając KOMPLETNEJ wiedzy na temat mechanimzu Bożego Stworzenia zbytnio tego nie rozumiemy...

2 Henocha
Rozdział 30:


Stworzyłem 7 wielkich okręgów i nadałem im wygląd kryształu, mokrego i suchego, aby był to obwód dla wody i innych elementów.

Wskazałem każdemu z nich jego ścieżkę, do siedmiu gwiazd, każda z nich w jej własnym niebie, aby mogły odpowiednio podróżować. W ten sposób utwierdziłem niebiańskie kręgi.

Na pierwszym, najwyższym kręgu umieściłem gwiazdę Saturna; w drugim, nieco niżej w dół umieściłem Jowisza; na trzecim Marsa; na czwartym Słońce; na piątym Wenus; na szóstym Merkury; a na siódmym, najniższym Księżyc.

Przy najniższych gwiazdach ozdobiłem powietrze poniżej. Wyznaczyłem słońce nad oświetleniem dnia, ale księżyc i gwiazdy ponad oświetleniem nocy. Słońce idzie zgodnie z każdym zwierzęciem, a dwanaście zwierząt jest następstwem miesięcy. Przydzieliłem im imiona, zwierzęta ich pór, ich połączenie z nowonarodzonymi i jak się oni obracają.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

18th Grudzień 2023, 14:53
https://wolnemedia.net/konfederacja-chciala-wyrzucic-grzegorza-brauna/

Liderzy Konfederacji chcieli usunąć Grzegorza Brauna z klubu za tzw. incydent gaśnicowy. Decyzję zmienili w ostatniej chwili, gdy usłyszeli szantaż ze strony Szymona Hołowni – wynika ze słów Przemysława Wiplera.

Nie milkną echa akcji posła Konfederacji Grzegorza Brauna, który zakłócił w Sejmie żydowskie święto. Używając gaśnicy proszkowej, zgasił zapalone świece chanukowe. Mainstream zawył z oburzenia, marszałek Szymon Hołownia wykluczył Brauna z obrad, a Prezydium Sejmu nałożyło na posła maksymalną możliwą karę – pozbawienie połowy uposażenia na trzy miesiące i całości diety na pół roku. Ponadto sprawa została skierowana do prokuratury. Także Konfederacja ukarała Brauna zawieszeniem w prawach członka klubu oraz zakazem wystąpień z mównicy Sejmie na czas nieokreślony. Taką karę nałożono na wniosek Sławomira Mentzena. Okazuje się jednak, że początkowo współprzewodniczący Konfederacji chciał najostrzejszej kary dla prezesa Konfederacji Korony Polskiej. Z relacji posła Konfederacji Przemysława Wiplera, który gościł w programie „Śniadanie Rymanowskiego w Polsat News i Interii”, wynika, że przynajmniej część Konfederatów chciało wyrzucenia Brauna z partii. „Szliśmy na ten klub ze Sławomirem Mentzenem i powiedział wyraźnie, że idziemy, żeby położyć wniosek o wyrzucenie Grzegorza Brauna” – powiedział Wipler.

Co takiego się wydarzyło, że Braun nie został usunięty z klubu? Po pierwsze, nie było na posiedzeniu klubu samego Brauna, a po drugie, Szymon Hołownia zastosował pewnego rodzaju szantaż. Po akcji Brauna część mainstreamu domaga się usunięcia Krzysztofa Bosaka z Prezydium Sejmu i pozbawienia funkcji wicemarszałka. Hołownia powiedział, że poprze taki wniosek, jeśli Braun nie zostanie wyrzucony z Konfederacji. „Zostaliśmy postawieni w bardzo trudnej sytuacji. De facto stawiając nam ultimatum i żądanie wyrzucenia Grzegorza Brauna z klubu, Szymon Hołownia uratował go” – oznajmił poseł. Dodał, że wyborcy Konfederacji nie mogą mieć przeświadczenia, że ktoś wewnątrz partii, dla „ratowania swojego stołka”, jest gotów wyrzucić kolegę z klubu. Powiedział ponadto, że sam głosował przeciwko zawieszeniu Brauna, ponieważ w dalszym ciągu optował za wyrzuceniem prezesa Konfederacji Korony Polskiej z Konfederacji Wolność i Niepodległość.

TVP, najprawdopodobniej z powodu medialnego szumu Brauna, po raz pierwszy od dłuższego czasu zaprosiła do studia polityka Konfederacji. Partię reprezentowała jej rzeczniczka prasowa Ewa Zajączkowska-Hernik.

„Polska to kraj, w którym jest wiele wyznań, wiele osób ma różne poglądy i Sejm to jest miejsce, w którym te poglądy i te wyznania mają miejsce do przedstawiania swoich wizji Polski” – twierdził w programie „Woronicza 17” europoseł Nowej Lewicy Marek Balt. „Tylko krzyż w Sejmie wam przeszkadza, a Chanuka nie” – zauważyła Ewa Zajączkowska-Hernik. „Identyfikujecie się z tego rodzaju zachowaniami, czy absolutnie odcinacie się od posła Brauna?” – pytał prowadzący Miłosz Kłeczek. „My daliśmy jasny komunikat, że potępiamy tego typu zachowanie. No, nie powinno się gasić świec chanukowych w Sejmie gaśnicą, można było je ugasić w każdy inny możliwy sposób, niekoniecznie gaśnicą, powodując przy tym zagrożenie” – odparła rzecznik Konfederacji.

„Ale po co je gasić?” – dziwił się Kłeczek. „Powstaje podstawowe pytanie, dlaczego w ogóle Chanuka jest obchodzona w Sejmie. 17 lat temu nie była obchodzona, została wprowadzona do Sejmu przez śp. Lecha Kaczyńskiego. Przed 17 laty nie było problemu z tym, że Chanuki w Sejmie nie było, tak samo jak w Knesecie nie ma problemu, z tym że nie ma dzielenia się opłatkiem i nie ma szopki bożonarodzeniowej” – wskazała Zajączkowska-Hernik. „Kolejna sprawa jest taka, nie powinniśmy wspierać żydowskich uroczystości w momencie, kiedy dochodzi do ludobójstwa na palestyńskiej ludności cywilnej przez armię Izraela. I kolejna sprawa, mamy do czynienia z ogromną hipokryzją, zarówno ze strony marszałka Szymona Hołowni, który sam był za rozdziałem państwa od kościoła, a wprowadza i godzi się na to, by uroczystość Chanuki była w Sejmie obchodzona i ponownie, hipokryzją ze strony Lewicy, która teraz nagle bardzo tłumnie staje za obroną Chanuki w Sejmie” – dodała. „Nasze stanowisko wobec posła Brauna jest jasne, potępiliśmy ten czyn” – mówiła rzecznik Konfederacji. „Pan poseł Braun został zawieszony w prawach członka klubu Konfederacji i nikt z zewnątrz nie będzie dyktował tego, jak klub Konfederacji będzie wyglądał, bo w tym momencie […] wicemarszałek Krzysztof Bosak jest szantażowany tym, że powinien pojawić się na odpaleniu świec chanukowych – no przecież nie można katolikowi nakazać pokazywania się na żydowskich uroczystościach” – podkreśliła Ewa Zajączkowska-Hernik.


----


Czyli Hołownia uratował Brauna przed wyrzuceniem z klubu.


Ciekawe czemu  Holownia tak zrobił?


A raczej kto Hołowni nakazał to zrobić i w jakim celu...


Czyn Brauna jest godzien pochwały zwłaszcza że przerwał rytuał satanistyczny i głośno to powiedział nazywając to po imieniu.



Bardzo rzadko można usłyszeć z ust polityka słowo " satanistyczny"...



Jakby nie było taka akcja pozostawiona bez większych konsekwencji świadczy o słabości USA i fałszywego Izraela.



To ponownie daje mam obraz czasów końca gdy Bóg nadzoruje proces niszczenia Babilonu Wielkiego.



Z drugiej strony nadchodzi terror władzy Bestii która będzie mordować wszystkich  chrześcijan  (i nie tylko) którzy stana po stronie Boga i Syna Bożego.



Kto wie może Braun opowie się właśnie po słusznej prawej  stronie gdy nastanie czas ujawnienia i sądu Boga Wszechmogącego.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Grudzień 2023, 10:45
Dopiero na to wpadłem przez przypadek.

Nigdy w Warszawie nie byłem i w sumie nie żałuję.

Obelisk szatański w Warszawie.

Moje Posty -Bartek  - Page 22 99_ful10


I więcej zdjęć:

https://duckduckgo.com/?q=obelisk+w+Warszawie&t=samsung&iax=images&ia=images


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Styczeń 2024, 12:29
Wiceministrem nauki w rządzie PO został Ukrainiec – negacjonista wołyński

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2024/01/wiceministrem-nauki-w-rzadzie-po-zostal-ukrainiec-negacjonista-wolynski/



Nowym wiceministrem nauki został dr hab. Andrzej Szeptycki, prof. UW, z pochodzenia Ukrainiec. Podczas kampanii wyborczej jako kandydat Trzeciej Drogi deklarował, że chce wspierać „grupy mniejszościowe i dyskryminowane”, m.in. mniejszości narodowe oraz imigrantów i „społeczność LGBT”. Wcześniej wzywał do milczenia o ludobójstwie wołyńsko-małopolskim.

Wiceministrem nauki w rządzie PO został negacjonista wołyński. W ubiegłym tygodniu przedstawiono nowych wiceministrów odpowiedzialnych za sprawy nauki i szkolnictwa wyższego. Wśród nich jest politolog dr hab. Andrzej Szeptycki, prof. Uniwersytetu Warszawskiego. Z pochodzenia jest Ukraińcem, a media zwracają też uwagę, że jest aktywistą Związku Ukraińców w Polsce. W resorcie nauki odpowiada za współpracę międzynarodową.

Według oficjalnego biogramu, zainteresowania badawcze nowego wiceministra skupiają się na polityce wewnętrznej i zagranicznej Ukrainy, polityce zagranicznej Polski, sytuacji na obszarze poradzieckim, a także „studiach postkolonialnych i polityce pamięci”. Jego najnowsza publikacja nosi tytuł „Współczesne stosunki polsko-ukraińskie”.

Prof. Szeptycki politycznie jest związany z partią Polska 2050 Szymona Hołowni. Kandydował w październikowych wyborach parlamentarnych do Sejmu z list Trzeciej Drogi. Jak deklarował, chce się zajmować sprawami nauki i oświaty. Zapowiadał, że będzie wspierał szczególnie warszawskich studentów.

„Chcę wspierać wszystkie grupy mniejszościowe i dyskryminowane, osoby z niepełnosprawnościami, mniejszości narodowe i etniczne, imigrantów, społeczność LGBT” – mówił w krótkim klipie wyborczym prof. Szeptycki, stojąc na tle warszawskiej restauracji „Krym”, z wywieszonymi na niej flagami ukraińską i polską. Dołączył do tego hasztag #polskaróżnorodna.

Warto przypomnieć, że w 2016 roku na portalu periodyku “Nowa Europa Wschodnia” Andrzej Szeptycki wezwał do ulegania ukraińskim warunkom niepodejmowania na poziomie politycznym tematyki zbrodniczej, antypolskiej działalności OUN-UPA i do milczenia o kresowym ludobójstwie, o czym pisał portal kresy.pl.

Z kolei w 2020 roku podpisał się pod opublikowanym przez „Gazetę Wyborczą” listem “środowisk obywatelskich, artystów, intelektualistów, księży rzymskokatolickich, dziennikarzy i aktywistów” do ówczesnego wicepremiera i ministra kultury Piotra Glińskiego, w którym wezwano do przywrócenia dawnego napisu na pomniku nagrobnym bojowników UPA na górze Monastyrz na Podkarpaciu.

Dwa lata wcześniej znalazł się w gronie proukraińskich osobistości, które apelowały do prezydenta Andrzeja Dudy, by nie odwoływać ze stanowiska ambasadora Polski w Kijowie Jana Piekło. W listopadzie br. prof. Szeptycki opublikował na łamach „Rzeczpospolitej” artykuł, w którym twierdził, że i Polska, i Ukraina potrzebują “uchodźców".

----

Kolejny dowód że w Polsce miejsca dla Polaków nie ma ale Polacy tego nie widzą że na rzeź prowadzeni są.



Nie ma i nie będzie przyszłości tutaj dla dzieci Izraela.


Większość z Was to rozumie choć niektórzy nie rozumieją że ratunek jest nam niezbędny.


Cierpliwie czekajmy na Króla Isusa Chrystusa  NADAL  nie będąc częścią tego świata POZOSTAJĄC w wierze w zbawienie.


Nie dajmy się pogrążyć naszym nieprawością tylko WALCZMY bo przeciwnik podwoił swoje wysiłki.


Demony stale krążą wokół nas choć ich nie widzimy.



Nie chce za dużo o tym  pisać lecz wiem co mówie i co przeżyłem kilka dni temu.



Bądźcie czujni i mocni w modlitwach do Boga naszego



Wzięcie do Nieba może być właśnie z powodu zagrożenia ze strony szatana i jego demonów w naszym BEZPOŚREDNIM otoczeniu.




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

8th Styczeń 2024, 13:12
Dzisiejszy post Henryka o dodanym czasie przypomniał mi jak wpadłem na wersety z 2 Ezdrasza o prawidłowej linii czasowej.

https://arzareth.home.blog/2022/01/18/klamstwo-dodanego-czasu/


To jest coś wielkiego i nawet mamy podany dokładny czas kiedy Ezdrasz otrzymał wyrocznie o 12 częściach wieku!


2 Ezdrasza
Rozdział 3:

(1) W trzydziestym roku po zniszczeniu naszego miasta, ja Salatiel, którego także nazywają Ezdraszem, byłem w Babilonie. Byłem zaniepokojony leżąc na moim łóżku i moje myśli przepełniały moje serce,


----

Wiemy że Nowy Rok nie zaczyna się w Styczniu tylko 1 Nissan i rok temu wiele o tym pisaliśmy,  posuwając się nawet o stwierdzenie że Syn Boży nadejdzie do tego czasu.


Lecz jak wiemy dnia i godziny nie poznamy - się nie domyślimy dlatego wzięcie wybranych nastąpi podczas dosłownie codziennych zajęć jak wykonywanie pracy.


Tak się zastanawiam czy koniec tego wieku nie oznacza początku 7 lat końca tego swiata?!


Może wiek zakończy się właśnie za trzy miesiące gdy nastanie nowy rok według Bożej chronologii?


Czuwajmy bo oni też są już przygotowani na walkę na śmierć z Bogiem oraz  Synem Bożym.


To nie będzie walka na śmierć i życie jak się mówi bo oni poniosą śmierć.


To jest pewne na 100 procent dlatego napisałem że będą walczyć na śmierć.


Tak jak mówi proroctwo...

Objawienie 17:

(11) A Bestia, która była, a już jej nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie.

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją Bestii.



(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów - ci, którzy są z Nim, to powołani, wybrani i wierni.



Syn Boży zwycięży Bestię oraz nowych króli a będą Mu towarzyszyć wybrani,  powołani oraz wierni!



Ostateczną bitwą tej walki będzie totalna klęska sił tego świata w dolinie Arnagedonu w Izraelu.


Bądźmy dobrej myśli i czekajmy na naszego Króla Isusa Chrystusa!


cheers  cheers  bounce  bounce  bounce


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Styczeń 2024, 18:08
Nalot NYPD na siedzibę Chabad Lubawicz w Nowym Jorku...

W poniższym linku mamy film.


https://wolnemedia.net/dantejskie-sceny-w-siedzibie-glownej-sekty-chabad-lubawicz/


Zamieszki w nowojorskiej synagodze Chabad Lubawicz. W poniedziałkowy wieczór Żydzi starli się z policją, po tym, jak służby chciały zasypać tajemny tunel podziemny.

Na portalu „X” pojawiły się nagrania z tego zajścia. Widać na nich, jak Żydzi ścierają się z nowojorską policją. Członkowie Chabad Lubawicz przewracali ławy i przechodzili przez policyjną taśmę zabezpieczającą, za którą stali mundurowi. Inny urywek pokazuje także Żyda wydostającego się z chodnikowego otworu, który wydaje się być połączony z synagogą.
Do zamieszek doszło w poniedziałek po południu, po tym jak do światowej siedziby głównej Chabad Lubawicz wysłano betoniarkę. Miała ona wypełnić podziemny tunel, który wykopano od głównej synagogi do sąsiedniego budynku, w którym znajdowała się część przeznaczona dla kobiet.

Pierwsze doniesienia o tunelu pojawiły się pod koniec 2023 r. Właściciel budynku skontaktował się z władzami, w związku z podejrzanymi odgłosami. Jednocześnie trwały także prace związane z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej, podczas których odkryto podziemny tunel.

Kopanie tunelu odbywało się po nocach. Nie wiadomo, jak długo trwał ten proces. Po jego odkryciu pojawiły się obawy o stabilność budynku. W poniedziałek na miejsce wezwano policję, po tym jak grupa mężczyzn miała odłączać zasilanie i dewastować betoniarki.

Ostatecznie policja aresztowała dziesięć osób. Z doniesień służb wynika, że jeden z mężczyzn usiłował spryskać funkcjonariusza gazem pieprzowym.

Foxi 09.01.2024 15:02
Tu jest film z tych podziemnych tuneli, które są pod siedzibą główną Chabad Lubawicz na Brooklynie (Union Mikvah). Tunele wyglądają dosłownie jak siedlisko wampira! Mają tam ziemię rozkopaną do zagrzebywania siebie albo swoich wyssanych ofiar… normalnie jakiś horror. Co to ma znaczyć? Tam też ktoś zgasił świeczkę, czar prysł i demony stały się widoczne?
https://www.instagram.com/reel/C1PQ8hKLBRd/
(Przydało by się ten film jakoś skopiować zanim skasują. Przecież to jest dowód, że ta szajka coś ukrywa…)
*
Cała ta akcja zaczęła się od tego że ktoś nieświadomy z czym ma do-czynienia sfilmował to i puścił w świat chyba jako żart:
https://www.bitchute.com/embed/IZ0VpozwTDwp/
*
https://www.bitchute.com/embed/hoFKwbk0ZwiW/
*
Potem policja tam wlazła i zaczęły się aresztowania bo chyba “coś” znaleźli?! (Widać skutego kajdankami rabina.)
https://www.bitchute.com/embed/WfUvEOsL43Nr/

------

To co nasienie węża robi pod ziemią i po co im takie tunele dobrze my wiemy!

W takich miejscach aż roi się od demonów którym oni oddają cześć.

Co do samego incydentu to nie wiem co o tym myśleć bo tyle razy byliśmy przez nich okłamywani i w błąd wprowadzani....



Możemy być pewni że gdy przyjdzie czas to Syn Boży z nasieniem węża patyczkować się nie będzie i zobaczymy O WIELE , WIELE więcej niż na tych filmikach.

Niektórzy z nas może nawet będą brali udział w działaniach wojennych Syna Bożego podczas nadchodzących lat sądu Boga nad tym światem...

Tak bracia i siostry –  początek dopiero jest przed nami gdy nadejdzie czas naszej 'aktywacji' w służbie Boga i Syna!

Czuwajmy.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Styczeń 2024, 21:29
Postęp: Już okaleczanie dzieci w publicznym szpitalu w Lublinie.



https://www.dakowski.pl/postep-okaleczanie-dzieci-w-publicznym-szpitalu-w-lublinie/


Nasienie węża wychodzi z cienia w Polsce.

Zostało im mało czasu i już się nie kryją.


Zabijanie dzieci i narzucanie zboczeń to ich chleb powszedni.


Bądźmy cierpliwi bo sąd do Boga oraz Syna Bożego należy!


My nie WALCZMY z nimi bo na to przyjdzie czas gdy nasz zwierzchnik Król Isus Chrystus zacznie robić tutaj w domu ziemskim porządek.


Do tego czasu żyjmy ćwicząc się w cierpliwości  i spokoju  bo niczego nam nie brakuje i nie braknie a nasz Ojciec ma nas stale pod strażą swoich aniołów.


Nie traćcie z oczu zbawienia od Boga naszego jakie nam umożliwił!


Przeciwnik chce w nas zagłuszyć nadzieję i wiarę jaka raz na zawsze została nam dana!


Bądźcie silni i mocni a modlitwy do Boga naszego Niech będą Waszą tarczą i wzmocnieniem w tych ciężkich czasach!


Chwała i cześć Tobie Ojcze nasz!



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

13th Styczeń 2024, 14:24
Poderwano samoloty. Jest komunikat polskiego wojska


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/poderwano-samoloty-jest-komunikat-polskiego-wojska/ar-AA1mTVFc?ocid=hpmsn&cvid=102d438f14394bca8d8fe8861cead6c1&ei=21


W związku ze "wzmożoną aktywnością lotnictwa dalekiego zasięgu Federacji Rosyjskiej" aktywowano polskie i sojusznicze lotnictwo - podało w sobotę rano Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych. Podkreślono, że aktywność rosyjskiego lotnictwa związana jest z zamiarem wykonania uderzeń na terytorium Ukrainy.

"Informujemy, że obserwowana jest wzmożona aktywność lotnictwa dalekiego zasięgu Federacji Rosyjskiej, która związana jest z zamiarem wykonania uderzeń na terytorium Ukrainy" - poinformowało w porannym komunikacie Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych.

Jak zaznaczono, uruchomione zostały wszystkie niezbędne procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa polskiej przestrzeni powietrznej.

"Ostrzegamy, że aktywowano polskie i sojusznicze lotnictwo co może wiązać się z występowaniem podwyższonego poziomu hałasu, zwłaszcza w południowo-wschodnim obszarze kraju" - czytamy we wpisie udostępnionym w mediach społecznościowych.

Rosja znów zaatakowała Ukrainę

W sobotę rano Siły Powietrzne Ukrainy poinformowały o wystrzeleniu przez Rosję rakiet manewrujących z terenu Morza Kaspijskiego. We wszystkich obwodach kraju ogłoszono alarm powietrzny.

"Zagrożenie rakietowe na obszarach, na których ogłoszono alarm! Wystrzelono rakiety manewrujące z samolotu Tu-95MS. Uciekajcie do schronu" - napisano w komunikacie opublikowanym na Telegramie.

Ukraińskie siły podały, że najeźdźcy wystrzelili z Morza Kaspijskiego rakiety manewrujące dalekiego zasięgu typu X-101/555/55.

-----

Pomijam fakt wielkiego lania jakiego Ukraińscy naziści doświadczają na własnej skórze - skupmy się na naszej sprawie bo szczerze mówiąc los zadziornej i zuchwałej banderowskiej  Ukrainy mało mnie obchodzi...


Polacy wojny nie pragną i do niej nie dążą i możemy być pewni że Bóg liczy się z nami bo jesteśmy Jego ludem!



Dążenie do wojny i zabijania Polaków   jest tak silnie zakorzenione w szatanie i wykonawcach jego woli że nie dziwota takie 'newsy'.


Oczywiście to tylko pozory i kłamstwa aby sprawić wrażenie prawdziwości słuszności ewentualnej wojny a rzekome  powody są wyssane z palca bo dobrze wiemy że szatan wladzami Rosji rządzi tak samo jak wladzami Polski czy UE.


A Bestia...

Bestia i nowi królowie będzie walczyć przeciwko Watykanowi i jego Babilonowi a nie przeciwko szatanowi.


Szatan i cała reszta nienawidzi Polaków i Słowian z całego swego zepsutego serca.


Tak jak Henryk dziś napisał że im gorzej dla nas tym tak naprawdę lepiej.


Stale rosnące zagrożenie dla Narodu Wybranego tylko przybliża jego uratowanie przez Boga i Syna Bożego zgodnie z proroctwami!



Bądźmy cierpliwi i czujnie bez strachu oczekujmy naszego Króla Isusa Chrystusa.



Będąc pewnymi Słów Boga nie zwariujemy w tym świecie i będziemy twardo stali na pewnym gruncie nie targani żadnymi wątpliwościami i niepewnością co do przyszłości!


Czuwajmy...

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Styczeń 2024, 09:16
Tylko sześć godzin na stawienie się do wojska albo więzienie. Dziś weszło w życie nowe rozporządzenie
Ministerstwa Obrony Narodowej.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/tylko-sze%C5%9B%C4%87-godzin-na-stawienie-si%C4%99-do-wojska-albo-wi%C4%99zienie-dzi%C5%9B-wesz%C5%82o-w-%C5%BCycie-nowe-rozporz%C4%85dzenie-ministerstwa-obrony-narodowej/ar-AA1mV2US?ocid=hpmsn&cvid=578ce3e60ce447888a053500b1b3d3da&ei=20

Dzisiaj, 13 stycznia zaczął obowiązywać nowy wzór karty powołania. Zmiany w dokumencie nie są duże, ale bardziej widoczna jest informacja o karach za niestawienie się do wojska w czasie ogłoszenia mobilizacji i w razie wojny.

O wejściu w życie rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej, określającego nowy wzór karty powołania do służby wojskowej w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny napisał portal samorządowy.

Kary więzienia za niestawienie się do wojska

W nowym wzorze karty powołania zawarta jest informacja o karach za nie stawienie się do wojska w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny. O jakie kary chodzi? „Kto w czasie mobilizacji lub wojny, będąc powołany do czynnej służby wojskowej, nie zgłasza się do tej służby w określonym terminie i miejscu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3 (art. 687 ustawy)” - czytamy na wzorze kart powołania.

Jak podaje portal samorządowy, to jednak nie wszystko, bo we wzorze jest też mowa o tym, że „kto w czasie mobilizacji lub wojny w celu trwałego uchylenia się od obowiązku służby wojskowej, będąc powołany do czynnej służby wojskowej, nie zgłasza się do tej służby w określonym terminie i miejscu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 (art. 688 ust. 1 pkt 6 ustawy)”.

Tylko sześć godzin na stawienie się w jednostce

Według nowych zapisów w karcie osoba powołana powinna nie później niż w ciągu sześciu godzin od otrzymania informacji o ogłoszeniu mobilizacji powszechnej lub wybuchu wojny stawić się w określonego w tej karcie miejsce. Do wybranej jednostki wojskowej trzeba ze sobą zabrać tę kartę, książeczkę wojskową, dowód osobisty oraz inne dokumenty, które mogą mieć wpływ na przebieg służby.

Rozporządzenie Ministra Obrony Narodowej w tej sprawie zostało ogłoszone 29 grudnia 2023 roku i zaczęło obowiązywać od soboty, 13 stycznia 2024 r.




-----
Czynią przygotowania czynią.


Szatan łatwo nie zrezygnuje z dążeń do naszego zniszczenia.


Stale posuwa się w tym coraz bardziej.


Przecież on nawet w obliczu obecności Syna Bożego zaatakuje i poniesie klęskę jak mówi proroctwo Objawienia rozdziału 12.


Ufajmy Bogu naszemu i nawet w razie ogłoszenia takiej mobilizacji zdajmy się na Niego!


6 godzin tylko dali czasu i te 6 godzin może być kluczowe w naszej próbie bracia gdyby do niej doszło...


Czy wytrzymamy presję  i NIC nie zrobimy zdając się na naszego Ojca!


Nie mamy obowiązku walczyć w wymuszonych wojnach szatana które są tylko po to aby nas zabijać.
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 22 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach