Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Marzec 2021, 19:44
 I takie właśnie akcje są z góry skazane na porażkę:

https://tenpoznan.pl/warszawa-policja-uzyla-gazu-i-granatow-hukowych-podczas-marszu-o-wolnosc-sa-zatrzymani/


Przeciwnicy pandemii zebrali się dziś w Warszawie na Marszu o Wolność, by zaprotestować przeciwko wprowadzeniu kolejnych obostrzeń. Skończyło się starciami z policją i zatrzymaniami.

W marszu wzięło udział kilkaset osób: głównie przeciwników obowiązku noszenia maseczek uważających, że żadnej pandemii nie ma, żądających przywrócenia prawa do prowadzenia działalności gospodarczej i zgromadzeń. Uczestnicy marszu protestowali także przeciwko, jak to nazywają, przymusowi szczepień. Mieli ze sobą transparenty z napisami: “Stop plandemii”, “Dzieci do szkoły”, “Stop przymusowym szczepieniom”, “Stop terapii genetycznej”.

Jak informuje Onet.pl, Marsz o Wolność miał przejść z pl. Defilad na Pole Mokotowskie, gdzie miał się odbyć piknik wolności. udziałem w marszu chwalił się poseł Grzegorz Braun, którzy wrzucił na swoje konto na Twitterze zdjęcie autokaru pełnego ludzi, oczywiście bez maseczek, jadących na demonstrację z Rzeszowa i Stalowej Woli.

Marsz został rozwiązany na wniosek policji ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Mimo to część jego uczestników nadal usiłowała go kontynuować, więc zostali zatrzymani przez policję. Wśród zatrzymanych była osoba poszukiwana do odbycia kary więzienia. Jak poinformowała komenda stołeczna, w niektórych przypadkach policjanci byli zmuszeni do użycia siły fizycznej i gazu. Uczestnicy manifestacji odpowiadali petardami i kamieniami, kilka osób zapaliło też race. Są ranni – na razie wiadomo o jednej policjantce kopniętej w głowę i policjancie, który dostał kamieniem.



Ogłosili  wczoraj "zero tolerancji" dla każdego nawet bez maski .


A takie protesty są organizowane przez te same siły które stoją za oszustwem COVID .


Nie da się negocjować z satanistami komunistami a metody do walki z protestujacymi mają coraz ostrzejsze .


A taki pan Braun zawsze się wywinie aby móc dalej namawiać innych na ....darmowe pałowanko od policji nad którą nie ma już żadnego prawa .



Policja już praktycznie nie musi się obawiać żadnych konsekwencji prawnych zupełnie jak milicja za PRL pod warunkiem posłuszeństwa oczywiście władzą .


Nasza nadzieja w Bogu i Jego woli co do nas a nie w protestach, które są po prostu ...całkowicie bezowocne i których Bóg nam absolutnie zakazał ze względu na nasze bezpieczeństwo i sprawdzając w ten sposób....nasze ZAUFANIE do Niego  



Uczestnictwo w takich publicznych akcjach to w naszym przypadku będzie wystawianiem Boga na próbę !


Wiemy że za zgromadzanie się ryzykujemy 'LEGALNYM] obecnie potraktowaniem gazem, pałką policyjną lub nawet gorzej ...




 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Marzec 2021, 20:16
Ewangelia Mateusza
Rozdział 13:

(31) Inne podobieństwo podał im, mówiąc: Podobne jest Królestwo Niebios do ziarnka gorczycznego, które wziął człowiek i zasiał na roli swojej.

(32) Jest ono najmniejsze ze wszystkich nasion, ale kiedy urośnie, jest największe ze wszystkich jarzyn i staje się drzewem, tak że przylatują ptaki latające pod niebem i gniazda czynią w jego gałęziach.


http://www.bibliamesjanska.com/Mt/13.html



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

24th Marzec 2021, 19:30
 Dwa linki z zaskakującej dziś decyzji  A.Merkel o odwołaniu twardego lockdownu na święta rzymskiej wielkiej nocy.


Szczegóły w linkach .


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/lockdownu-nie-b%c4%99dzie-merkel-przyznaje-si%c4%99-do-b%c5%82%c4%99du/ar-BB1eV2Op




https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/odwo%c5%82any-lockdown-rz%c4%85d-merkel-w-stanie-upadku-opinia/ar-BB1eVelh





To jest bardzo szybka zmiana decyzji ze strony tej satanistki , która świadczy o niezdecydowaniu i całkiem możliwym wahaniu !


Strach przed Bogiem i NAJPRAWDOPODOBNIEJ świadomość tego że szatan słabnie z każdym dniem powodują panikę wśród tych zbrodniarzy .


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 9:
(1) I Odpowiedział i rzekł: "Zmierz dokładnie w swym umyśle: i kiedy zobaczysz, że pewna część przepowiedzianych znaków przeminęła,
(2) wtedy będziesz wiedział, że to jest ten czas, kiedy Najwyższy ma właśnie odwiedzić świat, który uczynił.
(3) A kiedy pojawią się na świecie trzęsienia ziemi, wzburzenie ludzi, zgiełk ludów, intrygi narodów, chwiejnych przywódców, anarchia książąt,
(4) wtedy będziesz wiedział, że to są te dni, o których Najwyższy mówił od dni, które były dawne, od samego początku.
(5) Bo jak ze wszystkim, co się wydarzyło na świecie, początek jest oczywisty i koniec się staje jawny;
(6) tak jest także z czasami Najwyższego: początek manifestuje się w cudach i w mocnych dziełach, a koniec w karze i znakach.


Mamy trzęsienia ziemi coraz częstsze .

Mamy coraz większe wzburzenie ludzi ze względu na oszustwo epidemii i masowe szczepienia COVID 19 i coraz bardziej chwiejnych przywódców .

Szatan przegrywa na wielu frontach i jak zwierze zapędzone do rogu zaatakuje i wywoła wojnę w niebie po wzięciu wybranych "144 tysięcy".


I tak początek końca władzy szatana  i jego świata" STAJE SIĘ JAWNY " w "KARZE I ZNAKACH" jak mówi proroctwo Boga naszego  !

bounce  bounce  bounce  cheers  cheers  cheers


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Marzec 2021, 20:12
To będzie troszkę dłuższy post ale moim zdaniem niezwykle ważny ponieważ

Okazuje  się że słynna ostatnio Amantydyna  zdaje się zyskiwać poparcie środowiska medycznego w Polsce .

Jednak Amantydyna nie jest tak cudowna jak ją malują coraz szersze grona ekspertów do których dołączają ci główni .

https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/amantadyna-jednak-skuteczna-%e2%80%9emamy-liczne-doniesienia-%c5%bce-rzeczywi%c5%9bcie-mo%c5%bce-pom%c3%b3c%e2%80%9d-badania-wchodz%c4%85-w-faz%c4%99-kliniczn%c4%85/ar-BB1eX2vN?li=BBr5CAq


Grupa specjalistów zajmujących się badaniem skuteczności amantadyny informuje, że otrzymuje od pacjentów „liczne doniesienia od pacjentów, że lek ten rzeczywiście może pomóc”. Eksperci zastrzegają jednak, że chodzi o skuteczność wyłącznie w najwcześniejszej fazie infekcji. „Na początku tygodnia rozpoczynamy badania kliniczne nad amantadyną. Weźmie w nich udział około 200 osób powyżej 18. roku życia” - zapowiedział w czwartek w Radiu Zet kierownik Katedry i Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak.
Udało się przejść przez wszystkie procedury administracyjne i od poniedziałku, wtorku rozpoczynamy badanie kliniczne. Chcemy zbadać ten lek, bo mamy liczne doniesienia od pacjentów, że rzeczywiście może pomóc, ale w takiej najwcześniejszej fazie infekcji. To jest taka nisza, bo dla tych pacjentów we wczesnej chorobie nie mamy wiele do zaoferowania" – wyjaśnił.


Druga rzecz - pobudza układy przekaźnikowe w mózgu - dopaminę. To ważny przekaźnik dający nam napęd motoryczny. Pacjenci, którzy walczą z infekcją, potrzebują takiego impulsu, bo mogą mieć słabą wydolność oddechową.

- podkreślił specjalista.

Jeżeli stymulujemy układ nerwowy, a tym samym cały organizm, bo wszystkie organy reagują na bodźce nerwowe, to mamy szansę przełamać ten kryzys. I to jest bardzo ważny mechanizm i dlatego też tym lekiem się interesujemy.



Amantadyna była w latach 1996-2009 szeroko używana w profilaktyce i leczeniu wirusowej grypy typu A. Obecnie jest stosowana jako lek neurologiczny i podawana pacjentom z chorobą Parkinsona lub stwardnieniem rozsianym. Badania kliniczne, które ruszają w siedmiu ogólnopolskich ośrodkach sprawdzą czy lek może być on przydatny w leczeniu choroby COVID-19.
 




To wywołało u mnie dzwonek alarmowy w głowie i sprawdziłem co nie co .


Otóż Amantydyna ( siarczan amantydyny) ma jakiś związek z nadzorem nad wydzielaniem hormonu Dopaminy w naszych mózgach – bardzo ważnego dla naszego człowieczeństwa neuroprzekaźnika !


https://www.mp.pl/pacjent/leki/subst.html?id=4509


Mechanizm działania
Syntetyczna trójpierścieniowa AMINA. Amantadyna zwiększa pozakomórkowe stężenie dopaminy poprzez nasilenie jej uwalniania w prążkowiu oraz poprzez blokowanie wychwytu zwrotnego przez neurony presynaptyczne. Jest antagonistą receptorów glutaminianowych podtypu N-metylo-D-asparaginianu (NMDA) o małym powinowactwie. W stężeniach terapeutycznych amantadyna hamuje uwalnianie acetylocholiny za pośrednictwem receptorów NMDA i przez to wykazuje działanie antycholinergiczne. Wykazuje działanie synergistyczne w stosunku do lewodopy. Nadaktywność neuroprzewodnictwa glutaminergicznego ma wpływ na powstawanie objawów parkinsonowskich, dlatego uważa się, że skuteczność kliniczna amantadyny jest wynikiem antagonizmu leku względem podtypu NMDA receptorów glutaminianowych. Wykazuje również działanie wirusostatyczne. Amantadyna w małych stężeniach swoiście hamuje replikację wirusów grypy A. W oznaczeniu wrażliwości metodą zmniejszenia liczby łysinek, wirusy ludzkiej grypy, w tym podtypy H1N1, H2N2 i H3N2 są hamowane przez amantadynę w stężeniach ≤0,4µg/ml. Lek hamuje wczesne stadium replikacji wirusa blokując pompę protonową wirusowego białka M2, a co za tym idzie, zatrzymuje usuwanie otoczki wirusa i unieczynnia nowo syntetyzowaną wirusową hemaglutyninę. Wpływ na późne etapy replikacji stwierdzono dla reprezentatywnych wirusów ptasiej grypy. Dane z badań reprezentatywnych szczepów wirusa grypy A wskazują, że amantadyna przypuszczalnie działa na uprzednio nieznane szczepy i mogłaby być stosowana we wczesnych stadiach epidemii, przed ogólną dostępnością szczepionki przeciw szczepowi wywołującemu epidemię.  



Czyżby ostatnie zdanie zostało umieszczone ze względu i na potrzeby obecnej fałszywej epidemii??



Wróćmy jednak do sedna .


Dopamina inaczej zwana hormonem szczęścia oddziałuje na ośrodek nagród w mózgu powodując poprawę nastroju a czasem i wręcz euforie . Organizm w ten sposób nagradza nas jeżeli dokonamy czegoś ważnego lub wykonamy bardzo istotną prace .


https://www.hellozdrowie.pl/dopamina-dzialanie-skutki-nadmiaru-i-niedoboru/


Dopamina odpowiedzialna jest za energię i dobre samopoczucie. Ten związek chemiczny wpływa na codzienną motywację do działania. Podobnie jak w przypadku serotoniny, należy zadbać o jej odpowiedni poziom w organizmie. Dlaczego dopamina jest tak ważna?

Dopamina – co to jest?
Dopamina („hormon szczęścia”) to organiczny związek chemiczny, neuroprzekaźnik z grupy katecholamin. Dopamina jest produkowana i uwalniana przez neurony zlokalizowane w mózgu oraz rdzeniu kręgowym. Działa w obrębie obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego.
Dopamina jest takim neuroprzekaźnikiem, który aktywowany jest w różnych miejscach i od tego właśnie zależą jej funkcje. Wpływa ona na układ limbiczny i kontroluje procesy psychiczne i emocjonalne. To właśnie dopamina odpowiedzialna jest za motywowanie do działania. Wiele osób mówi, że dopamina daje im „kopa” do podejmowania wyzwań oraz realizowania własnych celów. Wzbudza pragnienie i jest zarazem źródłem kreatywności. Dzięki niej jesteśmy bardziej radośni i milsi dla innych. Bez wątpienia wpływa ona również produkcję hormonu wzrostu, gonadotropiny oraz prolaktyny.  



Zwiększanie sztucznie wydzielania Dopaminy powodują również narkotyki – głównie amfetamina , metaamfetamina oraz kokaina .


Dlatego są tak uzależniające ponieważ cokolwiek człowiek nie robi podczas działania narkotyku zostaje za to sowicie wynagrodzony przez swój mózg , stąd niezwykłe pobudzenie ,euforia i wręcz samozachwyt własną osobą człowieka pod wpływem zwiększonej ilości Dopaminy wewnątrz synapsów nerwowych .


To bardzo niebezpieczne ponieważ powoduje ogromne spustoszenie pośród neuronów powodując że one po prostu giną a późniejsze wydzielanie Dopaminy jest poważnie zaburzone...


http://kanonpojecpsychologicznych.pl/encyclopedia/amfetamina/


Amfetamina – to substancja psychoaktywna, stymulant zwiększający wydzielanie dopaminy w mózgu. Amfetamina odwraca działanie transportera dopaminy, przez co komórka wydziela dopaminę zamiast ją wychwytywać. Blokuje także synapsy hamujące wydzielanie dopaminy. Amfetamina powoduje w związku z tym dyfuzję dopaminy z synapsy szybciej, niż jest w stanie ją wytworzyć komórka presynaptyczna, a nadmiar dopaminy w szczelinie synaptycznej pobudza autoreceptory w zakończeniu presynaptycznym, gdzie uruchamiając mechanizm ujemnego sprzężenia zwrotnego przyczynia się do hamowania dalszego wydzielania dopaminy. Te efekty składają się na efekt „zjazdu”, czyli stanu depresyjnego następującego w kilka godzin po zażyciu amfetaminy. Amfetamina powoduje także rozwój tolerancji na jej efekty – im dłużej jest stosowana, tym słabszy efekt na wydzielanie dopaminy wywiera. Amfetamina ze względu na umożliwienie poprawy koncentracji jest stosowana w leczeniu ADHD w dawkach niższych niż rekreacyjne. Poza tym jest możliwe jest jej zastosowanie w zminimalizowaniu szkody wynikłej z diaschizy, czyli obniżonej aktywności neuronów ocalałych po uszkodzeniu mózgu. Amfetamina pod wpływem przedłużonego zażywania lub zażywania w zbyt wysokich dawkach może indukować przejściowe stany psychotyczne.
 



Obydwie substancję zarówno Amfetamina jak i Amantydyna zwiększają wydzielanie Dopaminy oraz BLOKOWANIE  jej  wychwytu zwrotnego przez neurony presynaptyczne.


To bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia  !


Wiedzą o tym nawet osoby nałogowo biorące amfetamine !


Tutaj wątek na pewnym forum na ten temat .

Poczytajcie sobie z jaką tragedią borykaja się uzależnieni od amfetaminy , która dosłownie niszczy prawidłowe funkcjonowanie emocji powodujac depresje i ogólny brak chęci do życia – a to wszystko skutki INGERENCJI w wydzielanie Dopaminy a właściwie zmuszanie organizmu do jej NADPRODUKCJI .

https://hyperreal.info/talk/dopamina-t33331.html

Jedna osoba tak napisała :

Potrzebuje czegos na zwiekszenie dopaminy zebym poprostu poczul sie troche lepiej bedac w stanie bez amfetaminy.
Niekoniecznie chodzi mi o jakies ziola czy leki moze byc cos "mocniejszego" ale chociaz troszke mniej szkodliwego niz amfetamina. Niewiem co mam robic czuje poprostu ze brakuje mi tej dopaminy a proboje przestac z amfetaminą i chce normalnie zyc


Druga osoba tak jej odpisała:

"Rozejrzyj się wśród leków na chorobę Parkinsona, np prekursor dopaminy L-DOPA lub agoniści receptorów dopaminowych (np. pirybedyl)"



Amantandyna to właśnie m.in  jest lek na Parkisnona !!!


Zarówno Amantadyna jak i Amfetamina powoduje nadprodukcje Dopaminy niszcząc w ten sposób neurony w mózgu .


Od tego można się uzależnić a zbyt duża ilość Dopaminy w naszych mózgach powoduję przejsciowe psychozy , omamy a nawet kilkugodzinne paranoje nazywane fachowo " stanami przejściowej schizofremi spowodowanej intoksynacją amfetaminą " . Taka osoba może mieć wtedy zachowania autoagresywne co kończy się bardzo często samobójstwem .


Nie jestem lekarzem ani nie mam medycznego wykształcenia ale ....


Czy nie lepiej i bezpiecznej walczyć z TRUCIZNAMI (WIRUSAMI) powodującymi różnorakie  stany grypowe za pomocą sprawdzonych od tysiącleci Bożych lekarstw ?!



https://zbawienie.forumotion.com/t395p75-szczepic-sie-czy-nie-szczepic#20014



Ta sprawa z tą Amantydyną śmierdzi mi na kilometr , zwłaszcza że tak wielu agentów kontrolowanej opozycji namawia do jej kupowania i zaopatrywania się w nią nawet na czarnym rynku.




Dla swojego bezpieczeństwa unikajcie tego środka medycznego jak dżumy – taka moja rada bracia i siostry . Korzystajcie z LEKARSTW stworzonych przez Boga – Naczelnego lekarza swojego Ludu !


Księga Wyjścia
Rozdział 15:

(26) I rzekł: Jeżeli pilnie słuchać będziesz głosu Pana, Boga twego, i czynić będziesz to, co prawe w oczach jego, i jeżeli zważać będziesz na przykazania jego, i strzec będziesz wszystkich przepisów jego, to żadną chorobą, którą dotknąłem Egipt, nie dotknę ciebie, bom Ja, Pan, twój LEKARZ.







_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

29th Marzec 2021, 14:32
 Zaczynam dziś tydzień nocnych zmian w fabryce w której pracuje a prócz tego zaczynam pisać artykuł o "144 tysiącach wykupionych z ziemi ".

Nie tyle o szczegółach wzięcia i porwania ponieważ to Henryk wyjaśnił tylko bardziej o ...nas .

Mam już poważny szkic i cały czas coś mi przychodzi do głowy i na bieżąco to staram się notować .


Prócz tego będę starał się na bieżąco obserwować sytuację w naszym kraju wygnania czyli Polsce leżącej w ziemi Arzareth.


Co z resztą robi każdy z Was drodzy bracia i siostry, rodacy potomkowie Jakuba nazwanego przez Boga Izraelem.


Zajrzałem dziś na stronę oficjalną (nie)rządu polskojęzycznych żmiij i liczba zakażonych od wczoraj ....zmalała dwukrotnie


https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2


Wiemy że te liczby to wyssane z palca numeru na chybił trafił w totolotku , które są dokładnie takie jakie mają być zatwierdzone przez władzę centralną smoczego królestwa.


Testy PCR podają dokładnie taką liczbę dodatnich na jaką zostały ustawione czy podkręcone jakkolwiek to nazwiemy jako laicy medyczni


I to już nie jest żadną tajemnica tylko oficjalnie ogłoszone przez wężowe ministerstwo programu eugenicznego czyli WHO .


Szczegóły we wczorajszym poście Henryka :

https://zbawienie.forumotion.com/t395p75-szczepic-sie-czy-nie-szczepic#20031


Wracając do numerków "zakażeń" zobaczymy jakie podadzą jutro , jeżeli będą znowu tak małe to może oznaczać...

Ehh , zobaczymy jutro i w kolejnych dniach !

Nie ma co gdybać.  Laughing  Laughing


Pojawiają się również doniesienia z Angli o luzowaniu obostrzeń a w Giblartarze ściągneli ludziom maseczki z twarzy , a propaganda szatańska ogłasza że to zasługa "szczepień COVID"


Jakże by inaczej ! Twisted Evil  Twisted Evil  Suspect  Suspect


Anglia to zdaje się być dla nas żyjących w obozie polskim propagandowy przykład "powrotu do normalności"...  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Marzec 2021, 21:09
Wszedłem dziś na rejestr "zakażeń" i podali liczbę ok 20 000 .

https://www.gov.pl/web/koronawirus/wykaz-zarazen-koronawirusem-sars-cov-2


Czyli nie ponad 30 000 którymi straszyli eksperci nasienia węża pałający nienawiścią i chęcią poczucia jeszcze raz Słowiańskiej krwi !


Jednak nic z tego!!!


Wiemy że te liczby zakażeń to zwykle kłamstwo i te liczby są takie jakie mają być według rozkazów szatana- ojca kłamstwa COVID 19.


Jeżeli te liczby nie są wysokie to oznacza tylko jedno - brak zgody Boga na "wysokie liczby " i co za tym idzie ogłoszenie tak upragnionego przez NICH stanu klęski żywiołowej.


Jeżeli w nadchodzących dniach dalej tak będzie to nie ma żadnych złudzeń i Bóg ....NIE POZWALA na żadne podobne metody znane nam z przeszłości !!!


Chwała za to naszemu potężnymu Ojcu , który wysłuchuje naszych modlitw !!!


W takich okolicznościach te wszystkie tak pieczołowicie przez nich przygotowane ustawy do realizacji oszustwa COVID i szczepień na siłę o których poninformowałem w Niedzielę są tylko nic nie znaczącym bezwartościowym kawałkiem papiery lub linkiem w sieci.




Poza tym Henryku dziś dał nam niezwykłą wiadomość potwierdzającą Bożą interwencję w wydarzenia światowe:


https://zbawienie.forumotion.com/t16p825-wiadomosci-w-swietle-proroctw#20041


I jeszcze to ....


https://zbawienie.forumotion.com/t395p75-szczepic-sie-czy-nie-szczepic#20045


Nie sądziłem że tak szybko OSZUSTWO COVID zaczynie padać DOSLOWNIE z dnia na dzień coraz szybciej na łeb na szyję!!!


Dziękujemy Ci Panie Boże nasz za to że wysluchujesz naszych stałych modlitw od ponad roku czasu o zniszczenie tego diabelskiego oszustwa i tryumf Prawdy na Twoich zasadach a nie oszukańczych prób wybielania się tych zbrodniarzy jak sprawa z tym ...kontenerowcem !

A Twoje warunki Boże to :


(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.


(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.


(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.


Dziękuję Tobie Boże mój teraz tutaj jeszcze osobiście ponieważ jesteś Jedynym prawdziwym Bogiem któremu należy się część, szacunek i bezwarunkowe oddanie i posłuszeństwo!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

8th Kwiecień 2021, 19:29
Znalazłem ta stronę kilka dni temu:


https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/30/morgelony-bron-biologiczna-xxi-wieku/



Jest to strona zwodnicza, tej drugiej niby lepszej strony istot światła czyli dobrego gliny.

Jesteście już na tyle ...dorośli ze to rozumiecie!



Ale to nieprawda ONI to nie my, a ONI pozują na ...NAS !

I w tym zwodniczość tego cakego new age !!.


To my ludzie stworzeni przez Boga i na obraz Boga jesteśmy istotami światła a nie ONI którzy nas kierują w kierunku zwodniczej gnozy.


Syn Czlowieczy Isus Chrystus jest pierworodnym całego stworzenia światłością świata- Synem Bożym Jego umiłowanym.


Bez tego ani rusz  jako Jego poddany!


Ewangelia Jana

Rozdział 1:

(9) Prawdziwa światłość, która oświeca każdego człowieka, przyszła na świat.

(10) Na świecie był i świat przezeń powstał, lecz świat go nie poznał.


(11) Do swej własności przyszedł, ale swoi go nie przyjęli.

(12) Tym zaś, którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego,

(13) Którzy narodzili się nie z krwi ani z cielesnej woli, ani z woli mężczyzny, lecz z Boga.

(14) A Słowo ciałem się stało i zamieszkało wśród nas, i ujrzeliśmy chwałę jego, chwałę, jaką ma jedyny Syn od Ojca, pełne łaski i prawdy.

(15) Jan świadczył o nim i głośno wołał: Ten to był, o którym powiedziałem: Ten, który za mną idzie, był przede mną, bo pierwej był niż ja.

(16) A z jego pełni myśmy wszyscy wzięli, i to łaskę za łaską.

(17) Zakon bowiem został nadany przez Mojżesza, łaska zaś i prawda stała się przez Isusa Mesjasza.



Ewangelia Mateusza
Rozdział 3:

(16) Gdy Isus został ochrzczony, wtedy wyszedł z wody, i oto otworzyło się niebo, i zobaczył Ducha Bożego, zstępującego w postaci gołębicy która usiadła na nim.


(17) Wtedy głos z nieba przemówił: "Ten jest moim Synem umiłowanym, którego upodobałem sobie.



Tak to działa że obŻYDza nam się temat naszego pochodzenia i PRAWDZIWEJ natury sugerując że to ONI , ci pozornie sprzeciwiający sie diabłu ,stoją za światłem jednak to PODWÓJNA fałszywa opozycja.


Temat jest NIEZWYKLE trudny i możliwie że zrozumiemy istotę swego człowieczeństwa dopiero gdy Syn Boży Isus Chrystus nam objawi cały skarbiec tajemnic jak mówią proroctwa Henocha.


Isus Chrystus Syn Boży to światłość świata!



Gnoza wszystko gmatwa i rzuca nas na zdradliwe podwodne skały .


A morgellony niby mają powodować przejęcie kontroli nad komunikacją świetlną w naszym ciele i DNA !


Ja to rozumiem jakby zastąpić nasze żyły w których płynie nasza dusza czyli krew tym malo zlożonym badziewiem !


Księga Rodzaju
Rozdział 9:

(4) Lecz nie będziecie jedli mięsa z duszą jego, to jest z krwią jego.



Imitacja wspaniałych struktur układu żył w jakie nas wyposażył nasz kochający Ojciec Bóg Wszechmogący- To nasz Ojciec i to trzeba postawić jasno .


W ten sposób mogą chcieć mieć wpływ na naszą duszę...


Dodaj "szczepienia Covid" i 5G , które może aktywować ten mechanizm i mamy niezwykle okrutną broń uderzającą w nasze samo sedno człowieczeństwa !

Jednak Bóg obiecał że to przerwie ...


Na szczęście dla nas !


Dziękujemy Ci Boże nasz !


Czy dane nam będzie TO zrozumieć przed zabraniem do Boga istoty naszego człowieczeństwa to się okaże ...


To kim naprawdę jesteśmy wie nasz Król Pierworodny ( czyli pierwszy) Syn Boży Isus Chrystus ponieważ On zwyciężył i to do Niego kieruje nas nasz Ojciec Bóg Wszechmogący !


Objawienie Isusa
Rozdział 3:

(21) Zwycięzcy pozwolę zasiąść ze mną na moim tronie, jak i Ja zwyciężyłem i zasiadłem wraz z Ojcem moim na jego tronie.


Ewangelia Jana
Rozdział 17:


(5) A teraz Ty mnie uwielbij, Ojcze, u siebie samego tą chwałą, którą miałem u ciebie, zanim świat powstał.

(6) Objawiłem imię twoje ludziom, których mi dałeś ze świata; twoimi byli i mnie ich dałeś, i strzegli słowa [color:b93f=#6600FFt]wojego.



Ku chwale świętego Izraela Boga Ojca naszego .  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

13th Kwiecień 2021, 05:11
 Niezwykle ciekawy artykuł na temat wyroku jednego sądu w Niemczech na temat zmuszania dzieci w szkołach do noszenia maseczek, dystansu społecznego i tzw "szybkich testów ".

Oczywiście główne media milczały na ten temat i dopiero po czasie o tym napisały i to stronniczo i zapewne ten odważny sędzia nie będzie miał teraz łatwego życia z tzw "góry " .

Niemniej takie informacje cieszą i stanowią dowody że oszustwo COVID słabnie.

Szatan za ten atak genetyczny na naród wybrany i resztę potomstwa niewiasty  utraci władzę i nic ani nikt ci nie wyratuje od Bożego gniewu .

Link do artykułu:

https://tzuzkswxvd7ri7sforyq4tvc3a-adwhj77lcyoafdy-globalresearch-ca.translate.goog/hammer-judgment-weimar-no-masks-no-distance-no-more-tests-students/5742392

"W uzasadnieniu sędzia stwierdził: „Dzieci są krzywdzone fizycznie, psychicznie i edukacyjnie, a ich prawa są naruszane, bez korzyści dla samych dzieci ani dla osób trzecich”. Sędzia doszedł do wniosku, że dyrektorzy szkół i nauczyciele nie mogą powoływać się na przepisy państwowe, na których oparte są środki. Dzieje się tak, ponieważ te przepisy są niekonstytucyjne, a zatem nieważne. Sędzia uzasadnił to faktem, że naruszyli zasadę proporcjonalności, a tym samym praworządność."  

Więcej w linku z artykułem .  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

14th Kwiecień 2021, 05:32
  Wczoraj trafiłem na informacje że władzę Berlina postanowiły wprowadzić "szczepionkę " jako przepustkę do tej ich nowej komunistycznej "wolności ".


https://m.dw.com/pl/berlin-szczepionka-przepustką-do-wolności/a-57187346

Pamiętacie temat 100 inteligentnych miast ?

Tutaj dość wyczerpujący artykuł o tym :

https://szczumic.pl/aktualnosci/fema-inteligentne-miasta-jako-obozy-koncentracyjne/

Autor aczkolwiek wspomina o Biblii i Bogu mówiąc że Biblia zapowiada w czasach końca reżim komunistyczny jednak żadnego cytatu  ze Słów Boga i Syna nie podaje .

Warto przeczytać artykuł w celach informacyjnych.



Zauważyłem też jedno że od OSTATNIEGO roku wiele witryn ujawnia dużo prawdy ale bez najważniejszego tematu czyli ukazania się znaku Isusa i porwaniu 144 tysięcy.



http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/04/masowe-zabijanie-ludzi-i-kultura-smierci-w-nowym-porzadku-swiata-na-przykladzie-szpitala-w-gosport/




Ujawniają dużo prawdy ale ....hmmm ja bym ujął że nie dają ŻADNEJ NADZIEI ludziom  i recepty w postaci powrótu do Boga poprzez wierność Przykazaniom .

Brak zrozumienia lub jeszcze co innego , nie mi to oceniać.


Nie znając stanowiska Boga i cytatów z Jego oraz Syna Słowami nie ma szans by pojąć cokolwiek . I rzecz jasna bez pomocy Ducha Prawdy !



Piszą ogólnikowo o wielkim ucisku i czasach Antychrysta ( z dużej litery ) ale nic o Bestii upadłych aniołów którzy mają przejąć władzę od szatana który będzie MUSIAŁ ją oddać.


I tak ludzie czytają i widzą że będzie tylko gorzej LUB trafiają na to forum i nasze witryny i dowiadują się Prawdy czyli tylko nawrócenie się do Boga poprzez posłuszeństwo do Przykazań daje PRAWDZIWĄ nadzieję ponieważ Bóg nie kłamie i spełni to co powiedział.


Jest jeszcze druga strona czyli kierunek w stronę tak zwanych "istot światła " i pchanue ludzi w New Age i rozwój duchowy poprzez odblokowywanie tzw "czakramów" którym jednych z nich ma być ostatnio bardziej znana ludziom SZYSZYNKA .


http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/04/szyszynka-dlaczego-system-chce-ci-ja-zniszczyc/



Szyszynka jest organem w który wyposażył nas Bóg i jest kompatybilna częścią naszej natury czlowieczej .Nie wiemy w jaki sposób dusza jest umocowana w ciele ale razem z ciałem fizycznym tworzy właśnie człowieka czyli istotę stworzona przez samego Boga Wszechmogącego i to na Jego własnym obraz i podobieństwo.


A z tego co się ostatnio zorientowałem to szatan chce ...zabić duszę człowieka .


Ten temat będę starał się wyjaśnić oczywiście w oparciu o Słowa Boga i Syna ponieważ tylko Oni nas nigdy nie okłamali.


Lecz wiemy że nie ma żadnych szans na to by szatan ZABIŁ duszę choć jego próby w tym kierunku są coraz bardziej widoczne...


To może być główny lub jeden z głównych powodów odebrania mu władzy co spowoduje jego atak na niebo. Porwanie 144 tysięcy napewno też go dodatkowo rozwścieczy ...




Wracając do tematu że mało kto rozumie to znaczy mający niedługo nastąpić znak Isusa w dzień Jego ujawnienia to wskazuje że niewielu na tą chwilę to .. ma zrozumieć.


To że Wy to również rozumiecie to niezwykły przywilej od Boga tak jak to że ja i Henryk o tym piszemy.


Dla nas wszystkich to przywilej i wyróżnienie że rozumiemy plan zbawienia Boga naszego na ten czas


Przecież to prosty plan a jest prosty dla Was ponieważ Bóg go zrobił dla nas prostym tzn wybrał do swego planu i dał zrozumienie za pomocą swego Ducha Prawdy i oddał nas pod rozkazy swego Syna.


Spójrzcie że Wy już uznaliście Isusa Mesjasza za swego Króla prawdziwego Syna Bożego i to była decyzja Boga !


Są wersety ze Słowami Isusa że w Królestwie Bożym będzie chierachia ..


Reszta 144 tysięcy może dowiedzieć się kim jest dopiero gdy aniołowie...."zapukaja do ich dzwi" w momencie akcji zgromadzenia!


Ewangelia Jana
Rozdział 17:

(3) A to jest żywot wieczny, aby poznali ciebie, jedynego prawdziwego Boga i Isusa Chrystusa, którego posłałeś.


(4) Ja cię uwielbiłem na ziemi; dokonałem dzieła, które mi zleciłeś, abym je wykonał;


(5) A teraz Ty mnie uwielbij, Ojcze, u siebie samego tą chwałą, którą miałem u ciebie, zanim świat powstał.


(6) Objawiłem imię twoje ludziom, których mi dałeś ze świata; twoimi byli i mnie ich dałeś, i strzegli słowa twojego.


(7) Teraz poznali, że wszystko, co mi dałeś, od ciebie pochodzi;


(Cool Albowiem dałem im słowa, które mi dałeś, i oni je przyjęli i prawdziwie poznali, że od ciebie wyszedłem, i uwierzyli, że mnie posłałeś.


(9) Ja za nimi proszę, nie za światem proszę, lecz za tymi, których mi dałeś, ponieważ oni są twoi;


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Kwiecień 2021, 20:07
Henryk porządnie uaktualnił  dziś bardzo ważny dla nas artykuł .

Jest to potężny  artykuł z masą wersetów  nie do obalenia i wyraźnie widocznej pomocy od Ducha Bożego – danego nam od Boga Ducha Prawdy ku zrozumieniu, każdemu w mierze wedle uznania Boga .


Nareszcie ta pozorna sprzeczność została wyjaśniona !


Mi zawsze nie pasowało to :

Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:
(29) A zaraz PO udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.


Skoro te dni mają zostać skrócone to co oznacza że porwanie miało być  "zaraz po udręce owych dni " ?

Teraz wyjaśnienie jest bardzo proste .

Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.
(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.




Werset 22 nie mówi o zakończeniu wielkiego ucisku tylko o skróceniu tych dni które mamy TERAZ ponieważ szatan dąży obecnie do zagłady całego życia na ziemi i to już jest niemal jawne dla wszystkich. To te dni mają zostać skrócone a szatan powstrzymany.


Wielki Ucisk będzie potem kontynuowany aż dojdzie do ścinania głów świętych przez Bestie podczas 42 miesięcy.


To chodzi o te dni o których Bóg mówił Ezdraszowi, o których skrócenie mamy się modlić i JEDNOCZEŚNIE czuwać- zatem te Słowa Boga są do nas - do czuwających 144 tysięcy mężczyzn wraz z kobietami które również zostaną porwane .

2 Księga Ezdrasza
Rozdział 2:

(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, CZUWAJCIE!


Kto ma się modlić o "skrócenie dni" i jednocześnie CZUWAĆ skoro niemal NIKT na ziemi AKTUALNIE nie ma pojęcia o co w tym chodzi ?!


Tylko 144 tysiące wybranych na przyszłych królów oraz ich aktualne lub przyszłe  ...królowe !


Skrócenie  dni oznacza moment porwania i transport do Boga gdzie Królestwo Niebiańskie jest już dla nas przygotowane przez Syna Bożego!


Moment porwania i samo już dokonane porwanie na oczach całego świata  będzie końcem oszustwa COVID i szczepień czyli udręki owych dni.


I jak to się stanie to wtedy dopiero :

(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.
(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.


Dlatego mamy nakazane czuwać bo porwanie może być w każdej chwili i nie będzie poprzedzone żadnymi ZNAKAMI.



Gdy tylko pieczętowanie się zakończy zapieczętowani zostaną porwani do Boga ponieważ szatan zaatakuje .


Tyle z mojej strony bracia i siostry na teraz . Smile


Henryk w artykule opisał to bardzo szczegółowo.


https://www.zbawienie.com/porwanie.htm


Opanowała mnie dziś niezwykła radość ....  Basketball  Basketball  cheers  cheers  bounce  bounce  bounce

Was zapewne również!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

18th Kwiecień 2021, 12:24
Tak sobie pomyślałem , jak swego czasu próbowałem powiedzieć co niektórym kim naprawdę jesteśmy że jesteśmy narodem wybranym prawdziwym Izraelem i że Żydzi to kłamcy itd , to spotykałem się  najczęściej z lekceważeniem a czasem i z drwiącymi uśmieszkami .

Nawet nie próbowałem nikomu powiedzieć o 144 tysiącach , których Bóg weźmie do nieba ...

Wtedy to już pewnie by mi wybuchnęli śmiechem prosto w twarz .


I dlatego Syn Boży porównał swoje pierwsze nieoficjalne przyjście po 144 tysiące wykupionych z ziemi Izraelitów (wraz z kobietami ) do czasów Noego .

Ewangelia Mateusza
Rozdział 24:

(37) Albowiem jak było za dni Noego, takie będzie przyjście Syna Człowieczego.
(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,
(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.
(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.
(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.
(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.


Dokładnie mamy teraz wypisz wymaluj taką samą sytuację jak przed potopem jeśli chodzi o wiarę w Boży plan i samo Słowo Boże .


Ludzie wszystkiego się spodziewają łącznie z ujawnieniem UFO , uderzeniem asteroidy , osądzeniem Deep State przez Trumpa czy nawet wielkiego skoku ludzkości ku erze Wodnika poprzez przebudzenie globalnej świadomości wskutek otworzenia trzeciego oka czyli szyszynki i wskoczeniu na wyższy poziom energetyczny ... tego to akurat spodziewa się ma matka  i wielu jej podobnych ..

Ale porwania nikt się nie spodziewa a ci którzy się spodziewają , wierzą w to i mają zrozumienie to aktualnie przebudzeni wybrani przez Boga i nikogo innego do swej roli , swego przeznaczenia .


https://arzareth.home.blog/2021/02/21/144-000-zrodzonych-przez-boga/

Podejrzewam , to moje prywatne odczucie , że ci którzy już teraz mają zrozumienie tego tematu to ścisłe grono przywódcze przyszłego rządu i dlatego Bóg przebudził ich już wcześniej . To że wszyscy 144 tysiące są obecnie testowani przez Boga jest faktem , jednak nie wszyscy muszą być ...tego świadomi .

Pewnym jest na 100 procent że żaden spośród wziętych 144 tysięcy przyszłych królów nie będzie bałwochwalcą tak jak nie będą też  nimi wzięte kobiety . Bóg powiedział na początku że mężczyzna i kobieta tworząc rodzinę staną się symbolicznie jednym ciałem zatem obydwoje muszą być czyści duchowo.

Są oni bez skazy – zatem są doskonali przed Bogiem i mają uznanie w Jego oczach tak jak miał je Noe .

Szerzej omówiłem ten temat w poprzednim artykule w którym zmieniłem końcowe wersety i wstęp w związku z nowym zrozumieniem tematu porwania :

https://arzareth.home.blog/2021/04/01/zakaz-balwochwalstwa-konkretny-wymog-dla-144-tysiecy-wykupionych-z-ziemiizraelitow/


Porwanie może być w każdym niemal momencie i jak powiedział Syn Boży Isus Chrystus:

(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.
(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.

(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.


To oznacza że możemy być wtedy w swej pracy i wykonywać swe codzienne obowiązki , jak ktoś pracuje w fabryce telewizorów to może sobie składać na montażu pewne części i nagle CIACH zniknie a sąsiad obok będzie zachodził w głowę CO SIĘ STAŁO ! A zobaczy on "wzięcie" ponieważ Isus wyraźnie zaznaczył że będzie dwójka osób z czego jedna zostanie wzięta a druga zostawiona czyli będą razem przebywać w momencie porwania . To się tyczy osób które będą pracować kiedy nastąpi porwanie .

Wyobraźcie to sobie drodzy bracia i siostry !!!


jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.

jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.


Moim zdaniem poniższy 27  werset właśnie mówi o nieoficjalnym pierwszym przyjściu Isusa po 144 tysiące .


(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,


Isus porównał swoje przyjście do błyskawicy – to jest moment jak błyśnie na niebie i znika .


I tak będzie przy porwaniu w jednym momencie wszyscy porwani znikną lub w jeszcze inny sposób zostaną "wzięci" na oczach innych i tego nie będzie można ukryć ani ocenzurować ze względu na ogromną ilość świadków i takich samych nie różniących się od siebie zeznań osób . Może aktualnie porywana osoba będzie się znajdować w kadrze jakiegoś nagrania np telefonem osoby trzeciej co będzie robić filmik ... Sytuacji może być masa ... I masa będzie zeznań naocznych świadków.



Ucisk wokół nas się nasila ale ufajmy Bogu naszemu , bądźmy wierni Przykazaniom , módlmy się o skrócenie tych dni i czuwajmy !




Skoro Bóg dał Wam świadomość przyszłości swego planu co do Waszych osób to oznacza że jesteście ogromnie ważni i wasze przyszłe zadania podczas 1000 letniego Królestwa będą szalenie istotne i odpowiedzialne !



W Królestwie będzie hierarchia ponieważ każde Królestwo musi opierać się na porządku i konkretnej zwierzchności . Bóg stwarzając aniołów również podzielił ich na archaniołów i dowódców tysiączników , setników itd jak czytamy w Księgach Henocha .


Równość będzie dotyczyć wszystkich bez wyjątku wobec Prawa ale stanowiska obsadzi Bóg wedle swego uznania i wiedzy o umiejętnościach i talentach konkretnej osoby – Bóg nada stanowiska idealnie ponieważ On zna serca każdego ponieważ On jest naszym Stwórcą .




Ewangelia Mateusza
Rozdział 20:
(23) Mówi im; Kielich mój pić będziecie, ale zasiąść po prawicy mojej czy po lewicy - nie moja to rzecz, lecz Ojca mego, który da to tym, którym zostało przez niego przygotowane.



12 apostołów Baranka to będą zaraz po Isusie najważniejsi królowie i sędziowie NAD Izraelem a 144 tysiące mają panować nad resztą narodów .


Ewangelia Mateusza
Rozdział 19:
(28) A Isus rzekł im: Zaprawdę powiadam wam, że wy, którzy poszliście za mną, przy odrodzeniu, gdy Syn Człowieczy zasiądzie na tronie chwały swojej, zasiądziecie i wy na dwunastu tronach i będziecie sądzić dwanaście plemion izraelskich.



Ewangelia Mateusza
Rozdział 5:

(19) Ktokolwiek unieważnił by jedno z tych przykazań najmniejszych i nauczałby tak ludzi, najmniejszym będzie nazwany w Królestwie Niebios; a ktokolwiek by czynił i nauczał, ten będzie nazwany wielkim w Królestwie Niebios.



 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

21st Kwiecień 2021, 19:53
Właśnie przeczytałem ...

NIESAMOWITE !

https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2021-04-21/arabowie-byli-w-szoku-wydmy-na-pustyni-zmienily-kolor-na-bialy-tym-razem-to-nie-byl-snieg/

(...)   Burzę gradową poprzedziła ściana piasku, która znacznie ograniczyła widoczność. Wystarczyło tylko kilka minut, aby ochłodziło się o kilkanaście stopni. Grad błyskawicznie się roztopił i krajobrazy wróciły do normy. Jednak roztopy doprowadziły do lokalnych podtopień, gdy po brzegi wodą wypełniły się okresowe strumienie.


Księga Izajasza
Rozdział 43:

(19) A oto uczynię nowe rzeczy, które niedługo wypłyną, a wy je będziecie znali i uczynię drogę na pustyni oraz rzeki na suchym lądzie.

(20) zwierzęta polne będą mnie błogosławić, sowy i młode strusie; ponieważ dałem wodę na pustyni i rzeki na suchym lądzie, aby dać napój mojej wybranej rasie,

(21) mój lud, który zachowałem, aby głosił moją chwałę.


Proroctw jest o wiele, wiele  więcej . W samej księdze Izajasza jest ich kilkanaście !

Chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości że Bóg działa na ziemi i Jego aniołowie wiernie wykonują wszelkie Boże rozkazy .

Bóg sam osobiście odwiedzi ziemię ale wtedy to już będzie ona cała się trząść od potęgi chwały i ogromnej mocy Bożej jak mówią nam proroctwa !

Niech tak się stanie !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Kwiecień 2021, 22:29
Moje Posty -Bartek  - Page 12 Green-desert-saudi-arabia-2

https://strangesounds.org/wp-content/uploads/2018/12/green-desert-saudi-arabia-2.jpg


Objawienie Isusa
Rozdział 12:


 (6) I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

26th Kwiecień 2021, 08:47
https://wolnemedia.net/zaszczep-sie-albo-ukarzemy-cie-grzywna-10-000-zl/

Ten artykuł nie informuje ludzi dokładnie o prawie . Co do reszty psychologicznych technik komunistycznych metod jakie przedstawiono jest to jak najbardziej realne ponieważ już tak w przeszłości robili .


Wróg powrotu do normalności to inaczej wróg ludu !


Brzmi znajomo?

Jednak ...


Żeby doszło do "obowiązku szczepień" musieli by wprowadzić stan wyjątkowy np klęski żywiołowej , który zakłada wprowadzenie powszechnego "OBOWIĄZKU szczepień"


I wtedy mogą korzystać z tej wprowadzonej po cichaczu ustawy z Lutego 2021 do której nawet linka nie podali i nie zacytowali w całości w tym artykule .


Pisałem  o tym w marcu gdy mordercy z rządu przebąkiwali o takiej możliwości wprowadzenia stanu wyjątkowego.

https://zbawienie.forumotion.com/t383p100-klamstwa-wladzy-nasienia-weza-w-polsce-oraz-propagowanie-balwochwalstwa-wsrod-narodu-wybranego#20030



www.infor.pl/akt-prawny/DZU.2002.062.0000558,ustawa-o-stanie-kleski-zywiolowej.html

Art. 20

Ograniczenia wolności i praw człowieka i obywatela w stanie klęski żywiołowej stosuje się do osób fizycznych zamieszkałych lub czasowo przebywających na obszarze, na którym został wprowadzony stan klęski żywiołowej, oraz odpowiednio do osób prawnych i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, mających siedzibę lub prowadzących działalność na obszarze, na którym został wprowadzony stan klęski żywiołowej, z zastrzeżeniem art. 24 i art. 25. 

Art. 21. 
5) OBOWIĄZKU poddania się badaniom lekarskim, leczeniu,SZCZEPIENIOM ochronnym oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów, niezbędnych do zwalczania chorób zakaźnych oraz skutków skażeń chemicznych i promieniotwórczych,     


Wprowadzono by "OBOWIĄZEK SZCZEPIEŃ"


I o to im chodziło i dlatego po cichaczu (jak zawsze ) wprowadzili w Lutym  taką ustawę , która dawała bym im WTEDY takie oto prawo :

Dz.U.2020.1845 t.j.
| Akt obowiązujący 
Wersja od: 23 lutego 2021 r. 
Art.  36.  [Zastosowanie środków przymusu bezpośredniego] 

1.  Wobec osoby, która nie poddaje się obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym, zabiegom sanitarnym, kwarantannie lub izolacji obowiązkowej hospitalizacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano chorobę szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną, stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia innych osób, może być zastosowany środek przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu, unieruchomieniu lub przymusowym podaniu leków. 

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/zapobieganie-oraz-zwalczanie-zakazen-i-chorob-zakaznych-u-ludzi-17507739/art-36

Żeby mogli korzystać z tej ustawy musi być wprowadzony powszechny obowiązek szczepień a taki może im zagwarantować jedynie ustawa o stanie wyjątkowym klęski żywiołowej zatem musieliby wprowadzić taki stan w Polsce


Oczywiście mogą straszyć karami pieniężnymi i wywierać presję w zakladach pracy ale nic więcej bez wprowadzenia stanu wyjątkowego.


A jeżeli się odważą bez tego to będzie już akt desperacji szatana , może spowodowany końcem pieczetowania i Bóg to przerwie w przeciwnym wypadku nas po prostu wyłapią i zaszczepią ..


Atak szatana napewno nastąpi, stąd porwanie !



I presja i naciski na "szczepienie" będą i nie ma co się oszukiwać.



I wielu da się zastraszyć...


Jednak dopóki jeszcze przynajmniej oficjalnie istnieje prawo i konstytucja znajmy te prawa .


https://zbawienie.forumotion.com/t47p200-szczepionki#20129


Módlmy się do Boga aby dni do porwania było już na prawdę niewiele !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

26th Kwiecień 2021, 17:43
Dużo dziś myślę drodzy bracia i siostry- Izraelici .


Tak naprawdę nasienie węża ma już gdzieś jakiekolwiek prawa a skoro mamy Wielki Ucisk to .... będzie on coraz większy!


Sama nazwa wskazuje- WIELKI ucisk .

Szatan przegrywa z prawdą więc ucisk staje się coraz większy.Każdy  tyran gdy władza wymyka mu się z rąk zaczyna stosować coraz większy terror .


I to właśnie zaczyna być coraz bardziej  widoczne i możemy się tylko domyślać jaka w tym rola Boga  ... Very Happy



Dziś przed pracą widziałem jak policja chciała zabrać do tzw "suki" czyli busa jednego gościa spod sklepu ponieważ nie miał dowodu osobistego i odmówił podania swoich danych. Potem podał ale dalej chcieli go zawinąć i zrobili by to ale za dużo świadków było a ja stałem z telefonem i pewnie myśleli że filmuje .

Gościu głośno się wykłucał że w Polsce jest jak w Kambodży i odpuścili ale mandat chyba dostał pomimo tego że był w masce , nie wiem bo odjechałem autobusem do pracy .Takich sytuacji do tej pory nie było ...

A wszystko z powodu rzekomego wirusa !

To jest już komunizm i wszelkie dochodzenie swoich praw jest z góry skazane na porażkę .


Coś się szykuje ponieważ nie da się już słuchać tych kłamców i czytać cokolwiek z głownych mediów ...


Według mojej oceny szykujmy się na coraz bardziej widoczny totalitaryzm w Polsce , który już de facto jest ale do tej pory nie było tak odczuwalny .


Nie jest to straszenie z mojej strony jednak weźcie pod uwagę że...Żydzi przybywają do Polski a w Izraelu to nie pieściili się ze szczepieniami i NIKT na świecie nie zaprotestował że łamane są jakiekolwiek prawa .

Nikt nie pisnął słówkiem o łamaniu tzw praworządności !


A postanowienia trybunału z Norymbergi?!


Dopiero ten przykład "szczepień" w Izraelu dosłownie w tej chwili pisania tego zdania uświadomił mi prawdę że JEŻELI Bóg nie zareaguje to oni zrobią to samo w Polsce i w innych krajach nie oglądając się na nikogo!


Co nam pozostaje ?


Gorliwie codzienne modlitwy do Boga o przerwanie tego COVIDOWEGO szaleństwa !


I czuwanie wraz z przestrzeganiem Przykazań aby być gotowym ponieważ nie znany dnia i godziny porwania do Boga .



Znacie proroctwa i wierzycie Bogu naszemu inaczej by Was nie wybrał!


   

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Kwiecień 2021, 22:34
Bardzo ważny z dobrymi wieściami artykuł!!!

https://losyziemi.pl/arabia-saudyjska-gwaltowne-powodzie-w-kilku-prowincjach-kraju-samochody-plywaly-ulicami

"Ulewne opady deszczu spowodowały gwałtowne powodzie w kilku prowincjach Arabii Saudyjskiej. Samochody zanurzyły się w wodzie.

To, jak ogromne ilości deszczu spadły, widać na nagraniach z Mekki w zachodniej części Arabii Saudyjskiej. Ulica wygląda, jakby zamieniła się w rwącą rzekę. Woda sięgnęła do połowy wysokości samochodów stojących na poboczach.

Narodowe Centrum Meteorologii Arabii Saudyjskiej ostrzegło, że intensywne opady deszczu mogą utrzymywać się w kilku prowincjach na południu kraju do 2 maja."



W artykule masa zdjęć .

Szarańcza dla Żydów w NIE ICH ziemi izraelskiej a...woda dla prawdziwego narodu wybranego na ...PUSTYNI!

Siły Boga bardzo prężnie działają na ziemi .

Telewizja tego nie powie ale Biblia jak najbardziej i po to mamy ja od Boga z Jego Słowami abyśmy wiedzieli ...

Szatan nie ma lekko ...i nie będzie miał !!!

Chwalmy Boga naszego i przysparzajmy Mu chwały swoją codzienną postawą !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

30th Kwiecień 2021, 08:44
https://zbawienie.forumotion.com/t395p100-szczepic-sie-czy-nie-szczepic#20203


To było do przewidzenia znając tożsamość nasienia węża i ich ojców ...

To są dzieci diabła czyli wszystko co najgorsze , ZŁE i zawsze KŁAMCY .


Od miesięcy się do tego przygotowujemy więc nie powinniśmy być zdziwieni jak ci, którzy nie brali tego na poważnie .


To jest coraz większy atak szatana i jego sił na naród wybrany i na nas wybranych na kandydatów do 144 tysięcy!


Bądźmy nieugięci w Bogu aż do dnia porwania !!!


Módlmy się do Boga codziennie na kolanach aby dni tego ucisku było niewiele i aby zostały skrócone !


Ten coraz większy ucisk "szczepionkowy" tylko przybliża porwanie - to jest zgodne z proroctwami naszego Boga .


Im większe zagrożenie dla nas Izraelitów, na dodatek wiernych Bogu !

, tym bliższa interwencja Boga!!!



Bóg zawsze ratował wiernych Mu ludzi, zwłaszcza ze swojego narodu wybranego i dlatego mamy proroctwo, obietnice i Słowo samego Boga o porwaniu 144 tysięcy, wraz z kobietami i wyzwoleniu narodu polskiego i reszty narodu wybranego.


Bóg nigdy nie złamał swego Słowa!


Bóg jest Bogiem i wiedział że w czasach końca będzie miał tutaj w Waszych osobach tak wypróbowanych wiernych sług i służebnice, którzy będą zanosić do Niego swe modlitwy!


Nasze modlitwy zawierające również nasze skargi na nasienie węża będą przypomnieniem przed początkiem plag w dniach nadchodzącego sądu nad tym światem !!!


Wiecie to i rozumiecie ...I to jest właśnie wspaniałe w wyborach naszego Boga .


Wspomnę tylko jeszce dla porządku że ta ustawa z Wałbrzycha musi jeszcze uzyskać zatwierdzenie od władz wojewody województwa Dolnośląskiego ale to może być już tylko formalność. To samo tyczy się zatwierdzenia "COVID 19" jako choroby zakaźnej wymagającej "obowiązku szczepień" .


Byłem kilka razy w Wałbrzychu , pracowałem w Czechach 14 lat temu z ludźmi z tego miasta. To jest bardzo brzydkie zapadające się miasto pod ziemie wskutek kopalń i tuneli pod ulicami. Miasto z wielką przestępczością i ogólnie niezbyt bezpieczne dla życia. Przynajmniej takie było 14 lat temu.  


Ale każdy mieszkający tam sprawiedliwy może liczyć na ratunek od Boga , tak jak otrzymał go Lot wraz z rodziną!


Zauważyliście jak ostatnio u nas ...wietrznie? Shocked Shocked  Shocked


Na koniec drodzy bracia i siostry .


Prośmy Boga, Ojca naszego o ratunek przed nimi w przeciwnym wypadku szykuję się powtórka z przeszłości .


A znamy ich zapędy!


Panie, Boże nasz prosimy wejrzyj na swą obietnicę i zakończ tą nadchodzącą rzeź jaką szykują Twym ludziom !  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Maj 2021, 19:17

Czytam właśnie potężny artykuł , który podał dziś Henryk

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https://beforeitsnews.com/prophecy/2021/04/jack-otto-author-of-ww3-reveals-the-plan-for-ww3-where-a-race-war-will-be-incited-against-the-whites-jacks-explosive-final-broadcast-before-he-was-knocked-off-forbidden-knowledge-of-the-khaza-2520435.html

a w drugim pokoju żona ogląda "Panorame" aby " wiedzieć co kłamią " jak ona to mówi .Dobrze że mam na tyle mądrą  kobietę że nie wierzy w COVID i "szczepienia" i żydowskie baśnie . Przez to żyje nam się w miarę dobrze ale za dużo i tak jej nie mówię ponieważ ona nie lubi rozmawiać o zbrodniach nasienia węża i jak sama mówi " jak ty się rozkręcisz to gadasz i gadasz " .. Rolling Eyes



No ale do rzeczy , dwa zdania , które usłyszałem z bełkotu telewizyjnego i uznałem że należy je omówić .



1) "Cała strategia walki z pandemią była oparta o czekanie na szczepionki "

I to jest prawda tylko trzeba właściwie spojrzeć .


Pandemia została  wprowadzona jako oszustwo aby usprawiedliwić i przekonać nie używające rozumu masy ludzkie do przyjęcia " szczepionki COVID".


Drugie zdanie niesie za sobą wiele implikacji i moim zdaniem jest to zapowiedź przyszłej strategi tych morderców pedofilii z rządu nasienia węża z Warszawy .  


2) "Stosowanie się do obostrzeń to przykład współczesnego patriotyzmu "


To jest groźba pod adresem wszystkich znających prawdę na temat oszustwa epidemii owinięta sprytnie w tak POPULARNY w Polsce ....PATRIOTYZM .


Na dodatek wypowiedziana  dziś 2 Maja w święto flagi podczas gdy ten biało-czerwony kawałek tkaniny otacza się niemal ...boską czcią!


Każdy chce być ...patriotą  bo nie bycie patriotą wiąże się z nie byciem Polakiem !

Taka pokrętna droga zaprogramowanego i wgranego narodowi do głowy programu lojalnościowego na temat FAŁSZYWEGO PATRIOTYZMU .


Bycie patriotą idąc za Żydami ???!!!!

I tak to się przedstawia ....


A jutro 3 Maj to już nawet nie wspomnę jak głęboko ten dzień siedzi w zbiorowej świadomości Polaków , którzy zapomnieli o swoim Bogu i że są Jego narodem wybranym .



Wracając do tej groźby to nie trzeba będzie czekać długo jak ogłoszą że zaszczepienie się to przykład patriotyzmu !


Nie trzeba być geniuszem czy prorokiem by przewidzieć jak nazwani zostaną ci , którzy wykazują się mądrością i się nie szczepią .


Widzimy drodzy bracia i siostry że walka zaczyna się w najlepsze i musimy być gotowi na coraz większą presję i ...każdą ewentualność .


Ale wytrzymamy to ponieważ nasz Bóg jest z ....Nami !!!



Jesteśmy silni i nie damy się zastraszyć !


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 2:

(47) A on odpowiedział i rzekł mi: "To jest syn Boży, którego oni na świecie wyznali." Więc ja rozpocząłem chwalić tych, którzy stali mężnie dla imienia Pańskiego.


Izraelu nie bój się gdyż masz swego Boga , który zgodnie ze swoim planem już bardzo prężnie działa aby doprowadzić do końca swoje wszystkie  zamysły .Pierwszym takim działaniem ,które zostanie zauważone przez cały świat będzie porwanie 144 tysięcy wraz z kobietami !



Telewizyjne gadanie dociera TYLKO  do pozbawionego umiejętności samodzielnego myślenia tłumu i tylko w tym mają swoje sukcesy i mogą dalej prowadzić tą grę przeciwko Bogu .



Bez telewizji leżą i kwiczą – tak samo jakby ludzie się obudzili i PRZESTALI wierzyć w te kłamstwa i brednie z tych  MAGICZNYCH skrzynek . Domek z kart wali się !




I to się załamie gdy nastąpi porwanie i niedługo po nim powróci Syn Boży ze swoimi aniołami aby zgromadzić prawdziwe plemiona Izraela ! Wtedy prawda tak długo skrywana przez nasienie węża u władzy o Bogu i Jego narodzie wybranym oraz Synu Bożym jako Królu całej ziemi ujrzy światło dzienne !


2 Księga Ezdrasza
Rozdział 12:

(32) Ten jest Mesjaszem, którego Najwyższy zachował ku dniom ostatnim, który powstanie z potomstwa Dawida, przyjdzie i będzie do nich przemawiał; on ich potępi za ich bezbożność oraz za ich nikczemność i rzuci przed nimi ich pogardliwe interesy.
(33) Najpierw postawi ich na żywo przed jego sędziowskim tronem: kiedy ich zgani, wtedy ich zniszczy.
(34) Ale on wyzwoli w miłosierdziu resztę ludu mego, tych, którzy zostali zbawieni poprzez moje granice i uczyni ich radosnymi, zanim koniec nadejdzie, dzień sądu, o którym tobie na początku mówiłem.

Rozdział 13:

(39) A to, że widziałeś jego zbierającego dla siebie inną liczną rzeszę, która była pokojowa,
(40) ci, to jest dziesięć pokoleń, które były uprowadzone z własnej ziemi w niewolę za czasów króla Ozeasza, którego Salmanasar król Assyryjczyków  wziął w niewolę: przeniósł ich za rzekę i oni byli wzięci do innej ziemi.



Nie znamy dnia i godziny porwania ale codziennie dostajemy coraz to nowsze dowody na to że to bardzo bliski już czas ! Dowody te to działania szatana i jego dzieci .



Dlatego czuwajmy nieustannie, patrząc i słuchając w oparciu o instrukcję od Boga
jakie nam zostawił w swoim Słowie w Biblii .



I pamiętajmy :



(5) Zgodnie z obietnicą, którą wam dałem, gdy wychodziliście z Egiptu, mój duch jest stale wśród was, nie bójcie się! (Ag 2)




Dziękujemy Ci Panie ,Boże nasz za to że się nami opiekujesz i wysłuchujesz naszych modlitw!!!

Niech Twoje Święte Imię będzie błogosławione teraz i na na wieki wieków !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Maj 2021, 19:36

Od rana mam pewne myśli i postanowiłem dziś przypomnieć sobie proroctwa o nowych 10 królach .



10 nowych króli to 10 rogów Bestii zatem będą oni po jej stronie jak się ujawnią światu i nastąpi zmiana rządów .


Objawienie Isusa
Rozdział 13:

(1) I widziałem wychodzącą z morza Bestię, która miała dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na głowach jej bluźniercze imiona.


Rozdział 17 :

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.



Z tego wynika że 10 nowych króli obejmie władzę jednocześnie z Bestią zatem będzie to już po porwaniu .




Dalsze wersety :

(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją Bestii.
(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.



10 nowych króli będzie walczyć z Isusem i poniosą oni porażkę . Będzie to już po porwaniu i prawdopodobnie będą oni chcieli przeszkodzić Synowi Bożemu w Jego misji zgromadzenia narodu wybranego . Po swej porażce 10 nowych króli odda swoją władzę i moc Bestii .



W tym też  czasie nowi królowie razem z Bestią zniszczą Nierządnice i PONOWNIE mamy powiedziane że 10 nowych króli odda swą władzę królewską nad ziemią Bestii .



(16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i Bestię, ci znienawidzą Nierządnicę i spustoszą ją, ,i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu.
(17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską Bestii, aż wypełnią się wyroki Boże.



Bóg ma nad wszystkim kontrole i nawet jakby teraz Bestia i nowi królowie myśleli sobie że tak nie postąpią to i tak gdy nadejdzie WŁAŚCIWY czas w planie Boga to wykonają oni wszystko czego Bóg będzie od nich wymagał ponieważ Bóg "natchnie ich serca" .





Czas władzy Bestii to będzie 42 miesiące , podczas których wypełnią się wyroki Boże czyli sąd nad całym światem nazwany przez Syna Bożego "godziną próby dla wszystkich mieszkańców ziemi".


Ciekawe jest też to , że szatan również odda swą władzę Bestii po porażce jego armii , która zostanie zniszczona podczas próby powstrzymania przed dotarciem na pustynię narodu wybranego.


10 króli też odda władzę Bestii po porażce z Synem Bożym...


Czy te wydarzenia się łączą?


A może to jest to samo wydarzenie i 10 króli bedzię przewodzić tej armi szatana?!  affraid  bounce  bounce



Ale to się wydarzy już po porwaniu !



A my dalej czuwajmy bracia i siostry i nie bójmy się ICH ponieważ nasz Bóg o WSZYSTKO zadbał !!!


Oni idą z tym cały czas dalej do przodu ale Bóg nam obiecał że to przerwie !


Sami widzicie co się dzieje w Polsce i na świecie - frontalny atak nasienia węża przeciwko ludzkości .



Żyjmy tak jakby porwanie miało się wydarzyć w KAŻDYM momencie !


O tym z Henrykiem piszemy od kilku tygodni – od czasu nowego zrozumienia okoliczności porwania , które nie będzie poprzedzone ŻADNYM znakiem i tylko wzmagający się ucisk świadczy że to już niedługo .




Codziennie prośmy Ojca naszego Boga Wszechmogącego aby "dni było niewiele i aby były skrócone " !


" Królestwo już jest przygotowane dla was , CZUWAJCIE " !!!


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

4th Maj 2021, 20:21
Warto obejrzeć . To ten sam filmik co wrzucił Henryk...przed snem  Laughing   :

https://m.cda.pl/video/739215443

Obejrzałem i ciekawie zaczyna się robić  od  minuty 15 ...


Warto obejrzeć ciekawą rozmowę z dwoma policjantami i rozmowę z ...ochroniarzem tego spektaklu


Kilka osób później mówi wprost że ta kolejka to "STATYŚCI" .


My w takie działania mamy się nie wdawać ale miło popatrzeć że jednak są ludzie którzy starają się informować innych . Tym razem obyło się bez gazowania i pałowania i muszę przyznać że ten filmik daje nam pewien obraz .


Obraz słabnącego szatana wobec coraz większej świadomości narodu na temat oszustwa epidemii i preparatu modyfikującego DNA zwanego kłamliwie "szczepionką" .


Tak to wygląda na tym filmiku .


Jak serce ludzi ma się odmienić po porwaniu to ... wszystko idzie w dobrym kierunku !
 


2 Ezdrasza
Rozdział 6:

(26) I oni zobaczą ludzi, którzy będą wzięci do góry, którzy nie skosztowali śmierci od narodzenia swego, i odmieni się serce mieszkańców ziemi i będzie przemienione w innego ducha.
(27) Bo zło będzie usunięte, a oszustwo będzie wygaszone.
(28) A wierność będzie owocowała, korupcja będzie zwyciężona,  a prawda, która przez tak wiele dni nie owocowała będzie ujawniona."



Czuwajmy i obserwujmy ...co dalej !


Oni po dobroci nie ustąpią ale Bóg już sam najlepiej wie jak sobie z nimi poradzić i ochronić 144 tysiące oraz naród wybrany .


Detali nie znamy ale mamy pewność że to będzie ...COŚ niesamowicie dla nas radosne tzn porwanie ! bounce  bounce  bounce  cheers  cheers


Tak jak Henryk wyjaśnił dziś w nowym artykule :


https://zbawienie.com/zaczynaja-sie-czasy-cudow.htm


Radzę przeczytać dokładnie kilka razy i dobrze przemyśleć z modlitwą do Boga  . Ja przeczytałem  trzy razy .


Nie przejmujmy się że czegoś nie rozumiemy i nie potrafimy poukładać teraz przed porwaniem  wszystkich proroctw w jedną chronologiczną spójną całość !!




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

5th Maj 2021, 14:46
Jak widzimy Bóg ma zawsze rację , zawsze wie co się wydarzy nim się wydarzy i zawsze mówi nam Prawdę!


I ta obecna drogą na rzeź i sposób jej prowadzenia została przez Boga przewidziana i zapowiedziana już ponad 2000 lat temu.


Jest obraz obecnej sytuacji i obietnica Boga przerwania tej drogi na rzeź!


O tym nikt inny na świecie na ten czas nie informuje .



2 Księga Ezdrasza
Rozdział 15:

(7) "Dlatego" - mówi Pan:


(Cool "już nie będę milczał z powodu ich bezbożnych działań, które niegodnie czynią, ani nie będę więcej tolerował ich złych praktyk. Oto krew niewinna i sprawiedliwa woła do mnie, a dusze sprawiedliwych wołają nieustannie.


(9) Z pewnością pomszczę ich,"mówi Pan," i przyjmę na siebie wszelką niewinną krew z pomiędzy nich.


(10) Oto lud mój jest PROWADZONY jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,


(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."


Niech się stanie !

Ojcze nasz prosimy .

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

7th Maj 2021, 22:45
Nierządnica pójdzie na samo dno razem z COVID 19 ?!


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/watykan-wydał-dokument-nt-covid-19-zachęca-do-szczepień/ar-BB1gqNT9


Według proroctw 10 nowych króli i Bestia zniszczą Nierządnicę.




Czuwajmy i obserwujmy bracia i siostry co się wydarzy ...dalej!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Maj 2021, 18:54
 Nawet jeszcze nie zrealizowali żadnych gróźb a ludzie się szczepią .

A oni grożą i grożą , jak tutaj :


https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/walka-z-covid-19-wa%c5%bcniejsza-ni%c5%bc-prywatno%c5%9b%c4%87-pracownik%c3%b3w/ar-BB1gwM6B


I to na wielu działa . Nie chce mi się już o tym zjawisku pisać ponieważ znamy je dobrze – dobrowolna droga na rzeź powodowana strachem przed jeszcze NIE ZREALIZOWANYMI groźbami .


Ale coś się dzieje we Włoszech i moja matka , która tam mieszka nieopodal Rzymu napisała mi że  premier Włoch powiedział w głównych mediach że " nie ma potrzeby już tyle szczepić " i że od jutra otwierają się na turystykę.

Szukałem o tym informacji ale nic nie mogę znaleźć ...


Może coś się pojawi później lub jutro .



U nas Morawiecki ogłosił dziś wielki sukces szczepień

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/pandemia-si%c4%99-ko%c5%84czy-szczepionki-wymiataj%c4%85-covid-19-z-kraju/ar-BB1gwVkC


Od dawna nie było tak 'dobrych' wiadomości dla żyjących w iluzji COVIDOWEGO szaleństwa ludzi .


I to na większość działa to znaczy : otwieranie hoteli , restauracji ( choć u mnie restauracje non stop działają i nie ma żadnych problemów z kupieniem jedzenia czy zamówieniem na wynos , może to tylko w dużych miastach ) i najważniejsze – zdjęcie maseczek na powietrzu za tydzień !

Hurrrraaaaaa !!!

Cóż za żałosna sytuacja w której ludzie cieszą się że im POZWOLONO bez dalszego  strachu przed policją ...ODDYCHAĆ na zewnątrz poza swoim domem i podwórkiem !


A wszystko dzięki szczepieniom!


Ale to może być na próżno ponieważ prawdopodobnie ci kTórzy ze strachu przed groźbami konsekwencji pozostania przy statusie " niezaszczepiony" dała się zaszczepić zrobiła to z głupiego pośpiechu powodowanego troską o swój dalszy los.


Nic nie jest jeszcze egzekwowane i nie wiadomo czy będzie ponieważ COVID wcześniej  MOŻE paść!


Jedno jest pewne mamy się nie bać o to czy będziemy mieć co do garnka włożyć tylko zaufać Bogu.


Ja się nigdy nie zarejestruje na to " szczepienie " ponieważ ufam Bogu i to jest gwarancja jakiej nie da mi żaden producent "szczepionki Covid" ponieważ ONI żadnych gwarancji nie dają !!!


A Bóg daje nam taką  gwarancję tylko trzeba Mu zaufać we wszystkim !


I właśnie z tego braku zaufania do Boga skwapliwie korzysta nasienie węża strasząc i grożąc ludowi Bożemu a NIC dosłownie nie spełnili z tych gróźb .


Jednak te groźby działają , widzę to własne oczy , nie wiem jak jest wokół Was bracia i siostry ale " szczepienia " mają jak to się mówi coraz większe wzięcie .



Nie doceniłem siły kontroli umysłów i skali programowania i prowadzenia jak na smyczy ludzi w Polsce . Te wszystkie działania od ponad roku , artykuły , wiadomości w TV były częścią tego ogromnego projektu kontroli umysłów .



To jest prowadzenie owiec Bożych "jak stado do rzeźnika" – Słowa naszego Boga nam to wyjaśniają w pełnej krasie .


Ile to jeszcze potrwa , tego nie wiemy .


Porwanie może się dokonać w każdym momencie i będziemy na nie przygotowani jeśli będziemy stale się tego spodziewać .



Zaczyna się rozprężenie w Covidowej grze naszych wrogów i dają ludziom coraz więcej swobody i nadziei a ci w ramach rewanżu dają sobie wstrzyknąć te chemikalia prawdopodobnie zawierające DNA samego węża  ! To jest jakiś chwyt psychologiczny i oni a w szczególności szatan dobrze znają się na psychice ludzkiej , którą programowali od lat.



My jesteśmy wolni od  myślenia tego świata ponieważ SKORZYSTALIŚMY z  bezproblemowego  dostępu do Boga w postaci modlitwy i Jego opieki oraz dostaliśmy  zrozumienie Słowa jakie zostało nam dane i to gwarantuje nam mur nie do przebicia przez siły zła i ich propagandę .



Na myśl przychodzą mi  Słowa Syna z Mateusza rozdziału 24;


(38) Bo jak w dniach owych przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do tego dnia, gdy Noe wszedł do arki,
(39) I nie spostrzegli się, że nastał potop i zmiótł wszystkich, tak będzie i z przyjściem Syna Człowieczego.
(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.
(41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.
(42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.


Czego teraz ludzie się spodziewają ?


Końca pandemii czyli tak zwanego powrotu do normalności a to zapewniają ...SZCZEPIENIA . Nie ważne czy wierzysz w oszustwo epidemii ponieważ jak ludzie będą się szczepić to wtedy oni popuszczają smycz . Wiemy jak to działa i widzimy a widzimy ponieważ czuwamy .


Ludzie nie spodziewają się porwania ani powrotu Syna Bożego i samego Boga w celu wyzwolenia narodu wybranego . Będą raczej zajęci letnimi rozrywkami i tym co było do tej pory zakazane ...



Dlatego mamy NAKAZANE czuwać i nie ZASYPIAĆ  jak "głupie panny" uśpieni złudnym polepszeniem się sytuacji w kraju .


Smok podejmie próbę pożarcia nas i nie wiemy NIC o jego zakulisowych działaniach i przygotowaniach do ataku na nas ....ALE Bóg wie i zareaguje wcześniej posyłając Syna aby zajął się całą akcją porwania . Szatan nas nie dosięgnie – na to mamy Słowo samego Boga Wszechmogącego.



Powtórzę , dlatego musimy czuwać ponieważ nie wiemy co się dzieje aktualnie za kulisami .


Bądźmy gotowi KAŻDEGO dnia czy nocy na..... POCZĄTEK !!!


_________

Kończyłem swój post i miał być koniec ale Henryk dał posta , który nie daje już żadnych złudzeń niezdecydowanym i niedowiarkom – Edom( Żydzi ) rządzi narodami ziemi i droga do jawnych rządów ostatniego króla jest już widoczna jak na dłoni.


https://zbawienie.forumotion.com/t364p150-zacznijmy-nieco-informowac-polakow-slowian#20265


A proroctwo Daniela mówi nam że ten zuchwalec postawi sobie swoją siedzibę w świętym mieście Boga Jerusalem i to na Jego świętej górze .

Jestem też prawie pewien że to jest Trump , który ogłosił już Jerusalem stolicą Izraela a według innych doniesień i ...świata .

Księga Daniela
Rozdział 11:

(45) I rozbije przybytek swego pałacu między morzami na świętej górze piękna, lecz dojdzie do swego sądu i nikt go nie wyratuje.


Czuwajmy i obserwujmy ...co dalej bracia i siostry !

------

Ponoć w Jerusalem trwały jakieś walki , niby z terrorystami ....


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/gwa%C5%82towne-zamieszki-w-jerozolimie-walka-toczy%C5%82a-si%C4%99-w-pobli%C5%BCu-s%C5%82ynnego-meczetu/ar-BB1guL5h

Zamieszki miały miejsce podczas spotkania modlitewnego Palestyńczyków w jerozolimskim meczecie Al-Aksa. Meczet ten jest ważnym punktem na religijnej mapie – zarówno dla wyznawców islamu, jak i judaizmu.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

10th Maj 2021, 08:16
Nie wiem skąd oni wzięli te informacje ale takie przedstawienie tematu to totalne New Age Bestii.


http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/05/dekret-aleksandra-macedonskiego-rasa-slowian-jest-suwerenna/


Nie pierwszy raz zresztą w Klubie takie rzeczy się dzieją. Pachnie dobrym gliną....



W dodatku podpierają się królem greckim opisanym w księdze Daniela czyli Aleksandrem Macedońskim  prawdopodobnie  upadłym aniołem Apollo.


Trump ma obsesję na punkcie Apolla !


W tym kontekście Aleksander wygląda na przyjaciela ludu Bożego .

Jednak:

Księga Daniela
Rozdział 10:


(12) I powiedział do mnie: Nie bój się, Danielu, gdyż od pierwszego dnia, gdy postanowiłeś zrozumieć i ukorzyć się przed Panem twoim Bogiem, słowa twoje zostały wysłuchane, a ja przyszedłem z powodu twoich słów!

(13) Ale książę królestwa perskiego powstrzymywał mnie przez dwadzieścia jeden dni, lecz Michał, jeden z książąt, przybył aby mi pomóc, dlatego pozostawiłem go tam z szefem królestwa Persów,

(20) A on rzekł: czy wiesz dlaczego przyszedłem do ciebie? Lecz teraz powrócę, aby walczyć z księciem Persów, a kiedy przychodziłem, oto przybył książę Greków.

(21) Ale oznajmię ci, co jest napisane w pismach prawdy. I nie ma nikogo, kto by stał po mojej stronie w tych sprawach oprócz Michała, twego księcia.



Jak widzimy żaden anielski książę czy perski czy GRECKI nie stoi po stronie ludu Bożego poza księciem Michałem.



"Klub inteligencji polskiej " zapewne czerpał garściami przy artykule z Awesty i innych tak zwanych ksiąg światła od wieków przed "chrześcijaństwem pawłowym" mamiących Słowian.


Teraz widzę się do tego wraca .



Bardzo dobrze Henryku że to wstawiłeś bo to pokazuje nam próbę zwiedzenia Słowian prawdopodobnie przez Bestie.


Oni już panikują i się przygotowują.



Czytałem kiedyś Awesty i to wygląda łudząco podobnie .




Isus Mesjasz wprowadzi naród wybrany do ziemi izraelskiej po usunięciu szatana i reszty z ziemi - z płaskiej ziemi .


Klub inteligencji polskiej podaje że według dokumentu nasze granice kończą się na Kaukazie i Wlochach , północna pólkula i nie uwzględnia praw Słowian do Jerusalemu i całej ziemi obiecanej Izraelowi od Egiptu aż do Eufratu .


Dla mnie to kolejny stek bzdur New Age w który to sposób chcą namieszać narodowi wybranemu w głowie przed zbliżającym się zgromadzeniem i wyjściem na pustynię na sąd.


Poniekąd tym "dokumencie"  przyznaje się   wielkość rasy Słowiańskiej  jednak moim zdaniem tylko po to aby nam się przypodobać i fałszywie schlebiać.  Żydostwo robiło tak od wieków aby przetrwać wśród narodów nim przejęli władzę ...


Jednak najbardziej z tych 'świetlistych' nowin zaciekawił mnie ostatni komentarz :

  "KRNABRNY1 SAYS:

09/05/2021 AT 22:13

A swoją drogą tam już się robi gorąco:

https://www.sott.net/article/452527-Hundreds-injured-as-Israeli-forces-attack-Palestinian-worshipers-in-Jerusalem-UPDATES

Setki rannych, gdy siły izraelskie atakują palestyńskich wyznawców w Jerozolimie.
Yumma Patel, sob., 08 maja 2021, 00:00 UTC

Izraelska policja zbiera się podczas ataków na Palestyńczyków w kompleksie, w którym znajduje się meczet al-Aksa

Setki Palestyńczyków zostało rannych, a dziesiątki trafiły do ​​szpitala w piątek wieczorem w Jerozolimie, gdy siły izraelskie wtargnęły na teren meczetu Al-Aksa i kontynuowały tłumienie protestów przeciwko nieuchronnym eksmisjom Palestyńczyków w Sheikh Jarrah.

Atmosfera przemocy miała miejsce wewnątrz kompleksu meczetu Al-Aksa, gdzie dziesiątki tysięcy palestyńskich wyznawców zgromadziło się w meczecie Al-Aksa i na otaczającym go dziedzińcu na wieczorne modlitwy w ostatni piątek Ramadanu.

Nagranie wideo z tej sceny pokazuje ludzi modlących się, gdy uzbrojone siły izraelskie wtargnęły na teren obiektu, strzelając bombami dźwiękowymi, gazem łzawiącym i gumowymi kulami w stronę wyznawców.

https://twitter.com/i/status/1390797061784756224

Sytuacja szybko przekształciła się w chaos, gdy siły izraelskie siłą rozproszyły grupy ludzi na modlitwie, a Palestyńczycy w kompleksie odpowiedzieli rzucając krzesłami, butami i kamieniami w kierunku żołnierzy.

W pewnym momencie wieczorem Palestyńczycy, którzy schronili się w samym meczecie, który jest trzecim najświętszym miejscem w islamie, zostali zaatakowani przez żołnierzy, którzy strzelali granatami ogłuszającymi i gumowymi kulami do meczetu, zatrzymując w nim ludzi.

Palestyński Czerwony Półksiężyc poinformował, że w Jerozolimie rannych zostało 205 osób, w tym 88 hospitalizowanych z powodu odniesionych obrażeń.

Raporty na miejscu wskazywały, że siły izraelskie celowały w głowy i twarze ludzi za pomocą pokrytych gumą stalowych kul. Chociaż Izrael uważa tę broń za „środki kontroli tłumu”, użycie przez Izrael gumowych kul na okupowanym terytorium palestyńskim ma długą historię poważnego ranienia, okaleczania, a nawet zabijania palestyńskich demonstrantów.

Potwierdził to Czerwony Półksiężycwiele ran odniesionych przez Palestyńczyków w piątek dotyczyło głowy i oczu, w wyniku czego przynajmniej jedna osoba straciła oko. Dwóch innych miało poważne rany głowy, a dwóm Palestyńczykom złamano szczęki.

Filmy z kliniki we Wschodniej Jerozolimie, w której leczono rannych Palestyńczyków, pokazały, że siły izraelskie strzelają do samej kliniki bombami dźwiękowymi.

https://twitter.com/i/status/1390830581873881089

Siły izraelskie były intensywnie rozmieszczone w okolicy Starego Miasta i wokół niego, prowadząc do wieczornych modlitw, a filmy w mediach społecznościowych pokazują izraelską policję strzelającą bombami dźwiękowymi w tłum Palestyńczyków, którzy gromadzili się, by przerwać post na ulicy.

Inne filmy przedstawiające dzieci biegające ulicami starego miasta z dala od gazu łzawiącego i bomb dźwiękowych stały się wirusowe w mediach społecznościowych.

W ciągu dnia palestyńskie media donosiły, że izraelskie siły bezpieczeństwa poważnie ograniczają dostęp do świętego miejsca, zawracając wiernych, którzy przybyli z całej Palestyny, aby modlić się w świętym miejscu przed końcem miesiąca ramadanu.

Od początku Ramadanu izraelska policja w mieście szeroko ograniczyła dostęp Palestyńczyków do muzułmańskich świętych miejsci inne ważne miejsca spotkań publicznych, takie jak obszar Bramy Damasceńskiej poza Starym Miastem. Te ograniczenia, w połączeniu z rasistowskimi antyarabskimi izraelskimi tłumami atakującymi Palestyńczyków w mieście i uczestniczącymi w marszach „Śmierć Arabom” , postawiły miasto na krawędzi.

#SaveSheikhJarrah

Przemoc, która wybuchła w piątek, była kulminacją tygodni narastających napięć w mieście i na okupowanych terytoriach palestyńskich.

Te napięcia doszły do ​​szczytu w tym tygodniu, gdy siły izraelskie stłumiły protesty przeciwko nieuchronnym przymusowym eksmisjom Palestyńczyków w Sheikh Jarrah, a siły izraelskie rozstrzelały i zabiły dwóch Palestyńczyków na okupowanym Zachodnim Brzegu, w tym 16-letniego chłopca .

Palestyńczycy w dzielnicy Sheikh Jarrah w okupowanej Jerozolimie Wschodniej codziennie organizują demonstracje przeciwko wysiłkom izraelskich osadników, by wyrzucić ich z domów. Ich protesty odbiły się echem w masowych demonstracjach w meczecie Al-Aksa w ostatnich dniach oraz w innych częściach Izraela i Palestyny.

Siły izraelskie szeroko stłumiły pokojowe demonstracje i ataki w Sheikh Jarrah, spryskując wodą skunksów palestyńskich demonstrantów i dziennikarzy, strzelając bombami dźwiękowymi i gazem łzawiącym w tłumy oraz brutalnie bijąc i zatrzymując mieszkańców okolicy.

Al Jazeera podała, że co najmniej 30 osób zostało rannych, a 15 aresztowano w czwartek wieczorempo tym, jak izraelscy osadnicy zaatakowali i spryskali pieprzem grupę palestyńskich mieszkańców w sąsiedztwie, kiedy siedzieli na ulicy przy wspólnym posiłku iftar.

Filmy przedstawiające uzbrojonych izraelskich osadników, do których dołącza izraelska policja, z bronią wyciągniętą podczas patrolowania okolicy, były szeroko rozpowszechniane w mediach społecznościowych przez działaczy palestyńskich z sąsiedztwa, którzy ostrzegali przed wzmożoną przemocą ze strony osadników.

Mohammed el-Kurd, palestyński pisarz i aktywista oraz mieszkaniec Sheikh Jarrah napisał w piątek na Twitterze, że izraelska policja zapobiega wjazdowi Palestyńczyków i dziennikarzy do Sheikh Jarrah, wpuszczając tylko tych, których dowody tożsamości dowodzą, że byli mieszkańcami okolicy.

W międzyczasie uzbrojeni izraelscy osadnicy pochodzący spoza sąsiedztwa zostali wpuszczeni na ten obszar przez policję i najwyraźniej mogli swobodnie wędrować po ulicach.

„A co, jeśli nas zmasakrują ?! Nasze rodziny są przerażone. Kto nas uratuje ?!” napisał el-Kurd.

Wcześniej w tym tygodniu izraelski Sąd Najwyższy odroczył orzeczenie w sprawie odwołania rodzin, nakazując im „porozumienie się” z osadnikami próbującymi ich wydalić, uznając ich za właścicieli ziemskich i płacąc im czynsz – czego rodziny odmówiły.

Sąd ma przeprowadzić kolejną rozprawę w poniedziałek 10 maja.

Przygotowując się do dalszych niepokojów

Oczekuje się, że napięcia w Jerozolimie będą się utrzymywać w najbliższych dniach iprzeniosły się na Zachodni Brzeg i do Strefy Gazy, gdzie Palestyńczycy wezwali w sobotę na dzień gniewu w odpowiedzi na represje w meczecie Al-Aksa. Oczekuje się, że inne protesty przeciwko eksmisjom Szejka Jarraha również będą kontynuowane.

W niedzielę 9 maja przypada 27. noc świętego miesiąca Ramadanu, nocy uważanej przez muzułmanów za Laylatul-Qadr, jedną z najświętszych nocy w miesiącu. Noc zazwyczaj przyciąga tłumy wiernych do meczetu Al-Aksa.

W niedzielę wieczorem rozpoczyna się także izraelskie święto narodowe „Dzień Jerozolimy”, podczas którego Izrael obchodzi nielegalną aneksję Jerozolimy Wschodniej w 1967 roku.

Okazja ta zazwyczaj przyciąga duże tłumy ultra-nacjonalistycznych Izraelczyków i prawicowych grup religijnych, które maszerują po mieście w celu potwierdzenia swojej dominacji, często nękając i atakując Palestyńczyków po drodze.

Oczekuje się, że siły izraelskie zostaną rozlokowane w dużych ilościach w całym mieście, a Palestyńczycy szykują się na większą przemoc podobną do tej, której byli świadkami w piątek wieczorem."
 



To wygląda na próbę przejęcia przez Edom wzgórza świątynnego czyli ...Syjonu!



A wiemy z Objawienia że "poganie będą tratować święte miasto przez 42 miesiące ".


Dobrowolnie stamtąd nie odejdą .  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Maj 2021, 04:24

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 12 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach