Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Kwiecień 2023, 22:23
Objawienie 12:

(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.

(14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.

(15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.

(16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.



Naród Wybrany wyprowadzać będzie Syn Boży a cały świat szatana będzie się starał to powstrzymać.



Ale na PRÓŻNO!!!



Objawienie 17:

(12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz z Bestią.


(13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją Bestii.

(14) Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów - ci, którzy są z Nim, to powołani, wybrani i wierni.


Niektórzy z nas mogą w tym pogromie uczestniczyć u boku Syna Bożego i z tego powodu znajdą się w Niebie!


Nie ukrywam że ja bym chciał bounce bounce bounce


Czuwajmy i bądźmy ostrożni oraz trzeźwi na ten świat i na siebie samych  aby diabeł słabości w nas nie znalazł!


1 Piotra 5:

(6) Ukórzcie się więc pod mocną rękę Bożą, aby was wywyższył czasu swego.

(7) Wszelką troskę swoją złóżcie na niego, gdyż On ma o was staranie.


(Cool Bądźcie trzeźwi, czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, chodzi wokoło jak lew ryczący, szukając kogo by pochłonąć.

(9) Przeciwstawcie mu się, mocni w wierze,
wiedząc, że te same cierpienia są udziałem braci waszych w świecie.

(10) A Bóg wszelkiej łaski, który was powołał do wiecznej swej chwały w Chrystusie, po krótkotrwałych cierpieniach waszych, sam was do niej przysposobi, utwierdzi, umocni, na trwałym postawi gruncie.

(11) Jego jest moc na wieki wieków. Niech się stanie!  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

20th Kwiecień 2023, 17:07
Żydowscy ekstremiści i policja stosują przemoc wobec chrześcijan



https://wolnemedia.net/zydowscy-ekstremisci-i-policja-stosuja-przemoc-wobec-chrzescijan/

Oczywiście papiestwa los chrześcijan nie interesuje ale jak przystało na obludników i prawdziwych wrogów chrześcijan udają oni zatroskanych.


Warto to przeczytać bo to pokazuje nam jak Żydzi nienawidzą z pasją Boga oraz Syna Bożego którego za swego Władcę uznają chrześcijanie.


------

https://cyfrowa.rp.pl/technologie/art38259281-chatgpt-5-spodziewany-jest-w-tym-roku-bedzie-nie-do-odroznienia-od-czlowieka

ChatGPT-5 spodziewany jest w tym roku. Będzie nie do odróżnienia od człowieka

https://cyfrowa.rp.pl/technologie/art38292051-nadchodzi-potezna-sztuczna-inteligencja-chatgpt-5-to-rewolucja-w-komunikacji

Nadchodzi potężna sztuczna inteligencja. ChatGPT-5 to rewolucja w komunikacji

W czwartym kwartale tego roku ma zadebiutować nowa, potężniejsza wersja konwersacyjnego bota – ChatGPT-5. To odmieni naszą rzeczywistość – zapowiadają eksperci.



----

To nic innego jak rozmowa z demonem.

Już teraz wiele osób korzysta z tak zwanego " asystenta" i nie widzi w tym nic szatańskiego czy demonicznego.


Większość mieszkańców Ziemi zginie bo w Bestii i jej znamieniu też nic złego nie będzie widzieć.

Natomiast w oddaniu pokłonu Bogu....

Nie będę kończyć dobrze wiemy!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

22nd Kwiecień 2023, 13:27
Dodam do dzisiejszego posta Henryka :

https://zbawienie.forumotion.com/t413-szczegolnie-wazne-informacje#23527

że to NADAL  WIELKIE odkrycie jakiego dokonaliśmy udowadniając na podstawie Biblii  że minimum 1500 lat jest fałszywie dodane do naszego kalendarza.


Nikt na Ziemi tego nie dokonał , nawet Ewaranon który 2 Ezdrasza też studiował!


NIKT!!!


Nie jest to przechwalanie tylko świadczy o ogromnej pomocy Boga jaką nam udzielił.




Żeby obliczyć dokładną datę końca wieku to trzeba by było wyliczyć DOKŁADNĄ datę zburzenia pierwszej świątyni na podstawie rodowodów od Adama aż do ostatniego króla Judy.


Można by też to zrobić na podstawie proroctwa dotyczącego dokładnej daty narodzin Isusa z Daniela rozdział dziewiątego  i tak by było prościej...


Teraz na to wpadłem!


(24) Siedemdziesiąt tygodni zostało wyznaczonych dla twojego ludu i świętego miasta, aby grzech został zakończony, aby zapieczętować występki i zmazać nieprawości i dokonać przebłagania za nieprawości, i przynieść wieczną sprawiedliwość i aby zapieczętować wizję i proroka i namaścić Miejsce Najświętsze.

(25) Będziesz wiedział i rozumiał, że od wydania polecenia, odpowiedzi i budowy Jerozolimy do Chrystusa Władcy będzie siedem tygodni i sześćdziesiąt dwa tygodnie; a wtedy czas powróci, droga zostanie wybudowana, także i mur i czasy będą wyniszczone.


Od słowa odbudowy drugiej świątyni do Isusa miało minąć 69 tygodni lat czyli 483 lat ludzkich.


Dodajmy 70 lat niewoli i mamy 563 rok p.n.e.


Dlaczego data zburzenia pierwszej świątyni jest taka ważna?


2 Ezdrasza
Rozdział 3:

(1) W trzydziestym roku po zniszczeniu naszego miasta, ja Salatiel, którego także nazywają Ezdraszem, byłem w Babilonie. Byłem zaniepokojony leżąc na moim łóżku i moje myśli przepełniały moje serce,



Trzydzieści lat po zniszczeniu Jeruzalem Salatiel kapłan z pokolenia Lewiego ( Rozdział 1 ) zwany też Ezdraszem spisuje święte Słowa Boga które od Niego otrzymał jako ważne proroctwa odnośnie czasów końca i podziału czasów na dwanaście części.


Rozdział 14:

(11) Wiek jest podzielony na dwanaście części a dziewięć już przeminęło 

(12)  wraz z połową dziesiątej części
; tak dwie części pozostają, poza połową dziesiątej części.


Do 563 p.n.e dodajemy 30 lat i mamy rok 533 p.n.e ( PRZED Chrystusem) kiedy Ezdrasz spisal proroctwa.


Tak więc do daty zburzenia Jeruzalem dodamy trzydzieści lat i mamy okres 9.5 części wieku w roku 533 p.n.e.


A i tak musimy mieć datę początku wieku aby wyliczyć ile trwa jedna część wieku więc rodowody trzeba tez policzyć!


Tyle z moich szybkich wyliczeń jakie teraz zrobiłem na bieżąco pisząc swoje wnioski.


Zatem sami widzimy jak to wygląda...


To dużo pracy i nie łatwo o błąd oraz trzeba użyć Septuaginty i nie mamy GWARANCJI czy teksty o linii czasowej nie są skażone.



Faktem jest że minęło 300-500 lat od Isusa Chrystusa!!!



Dwie wojny światowej i wcześniejszy atak Rzymu i Babilonu na świat z tak zwanego dziewietnastego wieku pogrzebały pamięć o tym a u ludzi wywołały ogromną traumę.



Po drugiej wojnie światowej oszustwo i kłamstwo się podwoiły i do niedawna szatan tryumfował w kłamstwie lecz to się zmieniło i zmienia coraz szybciej bo Syn Boży jest już u drzwi a Bóg Wszechmogący niszczy już Babilon zgodnie ze swym Słowem jakie nam dał.


Czas Edomu też się skończył!


W każdej chwili może nastąpić wzięcie do Nieba a my się nie bójmy bo mamy Bożą gwarancję że DOŻYJEMY do tego!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Kwiecień 2023, 10:33
Wszyscy znamy te wersety.

Przeczytajmy jeszcze raz dokładnie.


(1) Piotr, apostoł Isusa Chrystusa, do wychodźców rozproszonych po Poncie, Galacji, Kappadocji, Azji i Bitynii, wybranych

(2) Według powziętego z góry postanowienia Boga, Ojca, poświęconych przez Ducha ku posłuszeństwu i pokropieniu krwią Isusa Chrystusa: Łaska i pokój niech się wam rozmnożą.

(3) Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Isusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Isusa Chrystusa,

(4) Ku dziedzictwu nieznikomemu i nieskalanemu, i niezwiędłemu, jakie zachowane jest w niebie dla was,

(5) Którzy mocą Bożą strzeżeni jesteście przez wiarę w zbawienie, przygotowane do objawienia się w czasie ostatecznym.


(6) Weselcie się z tego, mimo że teraz na krótko, gdy trzeba, zasmuceni bywacie różnorodnymi doświadczeniami,

(7) Ażeby wypróbowana wiara wasza okazała się cenniejsza niż znikome złoto, w ogniu wypróbowane, ku chwale i czci, i sławie, gdy się objawi Isus Chrystus.

(Cool Tego miłujecie, chociaż go nie widzieliście, wierzycie w niego, choć go teraz nie widzicie, i weselicie się radością niewysłowioną i chwalebną,

(9) Osiągając cel wiary, zbawienie dusz.


Nasza wiara w zbawienie jest fundamentem dzięki któremu budujemy nasz dom poprzez uczynki.


Dzięki temu że wierzymy naszemu Bogu to mamy Jego ochronę!


A wierzymy bo jesteśmy wybrani do tego.



Do czego?


Do " dziedzictwa nieznikomego i nieskalanego, i niezwiędłemgo, jakie zachowane jest w niebie dla was,
którzy mocą Bożą strzeżeni jesteście przez wiarę w zbawienie, przygotowane do objawienia się w czasie ostatecznym."


To jest możliwe dzięki ofierze jaką poniósł ze swego doskonałego życia Syn Boży.


Nie pozwólcie nikomu podkopać Waszą wiarę w zbawienie jakie oczekuje na nas w Niebie gdzie objawi się nasze dziedzictwo gdy się tam znajdziemy!


Szatan tego pragnie bo gdy mamy wiarę to moc Boża nas strzeże.


Będziemy wzięci do góry tak jak Ezdrasz.


2 Ezdrasza
Rozdział 14:

(Cool Zachowaj w sercu swoim znaki, które ci ukazałem, sny które widziałeś oraz wyjaśnienia które słyszałeś;

(9) ponieważ ty będziesz wzięty do góry spomiędzy ludzi, i odtąd będziesz żył z moim Synem i z takimi jak i ty, aż się zakończą czasy.


Ezdrasz jest z Isusem w Niebie!


Został "wzięty do góry" tak jak my zostaniemy.


2 Ezdrasza
Rozdział 6:

(26) I oni zobaczą ludzi, którzy będą wzięci do góry, którzy nie skosztowali śmierci od narodzenia swego, i odmieni się serce mieszkańców ziemi i będzie przemienione w innego ducha.


Co się z nami stanie w Niebie?


Zapewne Bóg nas przemieni , dokona translacji naszego DNA do doskonałego jak to zrobił z Henochem.


Nie chce za dużo o tym myśleć lecz w Henocha są wersety silnie wskazujące  że podczas ETAPU 1000 lat Królestwa Bożego będziemy się swobodnie poruszać między Niebem a Ziemią.


Potem będzie nowa Ziemia i nowe Niebiosa gdzie wszyscy już będą żyć wiecznie mając doskonale sprawne w 100 procentach MOŻLIWOŚCI naszego DNA które jest stworzone na....OBRAZ Boga Wszechmogącego!!!





Co będziemy robić gdy zostaniemy wzięci  - tego się dowiemy w Niebie gdy dojdzie do odebrania korony chwały która jest naszym dziedzictwem.



A daty wzięcia do Nieba czy też " do góry" nie znamy dlatego mamy czuwać co też jak najlepiej umiemy robimy bracia i siostry mający wiarę we wzięcie do Nieba.



Jak brakuje Ci tej wiary to proś o nią Boga Ojca!!!

Tylko szczerze musisz tego chcieć.


To forum służy właśnie Wam mającym wiarę w zbawienie jakie oczekuje na nas w Niebie zgodnie z obietnicą i postanowieniem Boga.



Pójdziemy do naszego Króla a potem PODEJRZEWAM wielu z nas weźmie udział w sprzątaniu tego świata a potem...Ufajmy Bogu i nie pozwólcie podkopać swojej wiary nikomu!




(3) Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego Isusa Chrystusa, który według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Isusa Chrystusa,

(4) Ku dziedzictwu nieznikomemu i nieskalanemu, i niezwiędłemu, jakie zachowane jest w niebie dla was,

(5) Którzy mocą Bożą strzeżeni jesteście przez wiarę w zbawienie,
przygotowane do objawienia się w czasie ostatecznym.


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

27th Kwiecień 2023, 13:03
Trump jakiś czas temu pasował mi do króla z Protokołów Mędrców Syjonu , który miał wziąć laury od całego świata za zniszczenie syjonizmu.


Protokoły przedstawiają plan szatana oszukania całego świata.


Jednak Trump nie został kolejnym prezydentem i nie zanosi się by nim jeszcze  został  a obecny Biden robi wszystko by USA upadało jeszcze bardziej.


Trump chciał uczynić Amerykę ponownie wielką ale Bóg na to nie pozwolił szatanowi.



USA i jego mieszkańcy poniosą karę i nie będę ponownie aroganckim ludem mającym w pogardzie inne narody i żyjąc z grabieży,  wojen i krwi reszty świata.


Trump wielokrotnie mówił że " jest tym wybranym" a będąc OGROMNYM przyjacielem Żydów był pewnym kandydatem na króla państwa Izraelczyków oraz USA a z czasem całego świata.



Trump przeniósł nawet stolicę FAŁSZYWEGO Izraela do Jeruzalem i prywatnie uważam że to była przyczyna pozbawienia go władzy przez Boga!



Bóg nie pozwolił na żydowskiego króla dla całego świata według Protokołów Mędrców Syjonu.


Zamiast tego szatan został przez księcia Michała wyrzucony z Nieba a Bóg zaczął niszczyć USA zsyłając głupotę na jego zarządców aby niczym pijani się obnażyli dla reszty świata



Od tego czasu Covid szczepienia zostały powstrzymane a nienawiść do Wielkiej Nierzadnicy z imieniem Babilon Wielki na czole jest widoczna na przykładzie polityki tego świata.


To też jest z woli Boga!



Szatan któremu grunt pod nogami się obsunął zajął się prześladowaniem Narodu Wybranego.


Szykują nam zagładę pomimo tego że wiedzą że Bóg nie dopuści do tego.


Dlaczego?


Bo NIC już szatanowi nie pozostało jako władcy tego swiata!!!


Po rozgromieniu jego armi przez Syna Bożego odda on władzę Bestii dla której zaufanie ludzi zdobywają JUŻ nowi królowie jak Moskwa i Pekin.


Sami widzimy że się dzieje!!!



Babilon z godłem wielkiego orła

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Deposi11


upada a Bestia szykuje się do wyjścia z morza.




Jednocześnie w tym samym czasie szatan w wielkim gniewie popełniając masę błędów PRÓBUJE zniszczyć Naród Wybrany.


Ale Bóg zapowiedział:

(Cool "już nie będę milczał z powodu ich bezbożnych działań, które niegodnie czynią, ani nie będę więcej tolerował ich złych praktyk. Oto krew niewinna i sprawiedliwa woła do mnie, a dusze sprawiedliwych wołają nieustannie.

(9) Z pewnością pomszczę ich,"mówi Pan," i przyjmę na siebie wszelką niewinną krew z pomiędzy nich.

(10) Oto lud mój jest prowadzony jak stado do rzeźnika; ja już nie pozwolę im dłużej żyć w ziemi Egiptu,

(11) ale ich wywiodę ręką mocną i ramieniem wzniesionym i uderzę Egipt plagami, jak poprzednio, i zniszczę całą jego ziemię."


(12) Niech rozpacza Egipt i jego fundamenty z powodu plagi wyroku i kary, które Bóg na niego sprowadzi.



Bóg przerwie ten straczeńczy rajd szatana na nas  tego możemy być pewni!




(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.

(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.



A my miejmy pewność co do naszego Boga bo plan Jego już się wykonuje zatem CIERPLIWIE i na TRZEŹWO czuwajmy!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Kwiecień 2023, 10:39
Dodam kilka słów do powyższego posta.

Wszyscy znamy ten rozdział.


(1) I widziałem wychodzącą z morza Bestię, która miała dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na głowach jej bluźniercze imiona.

(2) A Bestia, które widziałem, była podobna do pantery, a nogi jej jak u niedźwiedzia, a paszcza jej jak paszcza lwa. I przekazał jej smok siłę swoją i tron swój, i wielką moc.

(3) A jedna z głów jej była śmiertelnie raniona, lecz śmiertelna rana jej była wygojona. I cała ziemia szła w podziwie za ową Bestią.

(4) I oddali pokłon smokowi za to, że dał Bestii moc, a także Bestii oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż może z nią walczyć?

(5) I dano jej paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano jej też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.

(6) I otworzyła paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.

(7) I dozwolono jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano jej też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.

(Cool I oddadzą jej pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.

(9) Jeśli kto ma uszy, niechaj słucha.

(10) Jeśli kto jest przeznaczony do niewoli, do niewoli pójdzie; jeśli kto zabija mieczem, musi sam zginąć od miecza. Tu się okaże wytrwanie i wiara świętych.

(11) I widziałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi, która miała dwa rogi podobne do baranich, i mówiła jak smok.

(12) A wykonuje ona wszelką władzę pierwszej Bestii na jej oczach. Ona to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której śmiertelna rana była wygojona.

(13) I czyni wielkie cuda, tak że i ogień z nieba spuszcza na ziemię na oczach ludzi.

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi przez cuda, jakie dano jej czynić na oczach Bestii, namawiając mieszkańców ziemi, by wykonali ikonę Bestii, która ma ranę od miecza, a jednak została przy życiu.

(15) I dano jej tchnąć ducha w ikonę Bestii, aby ikona Bestii przemówiła i sprawiła, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu ikonie Bestii, zostaną zabici.

(16) Ona też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują pieczęć na swojej prawej ręce albo na swoim czole,

(17) I że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znaku, to jest imienia Bestii lub liczby jej imienia.

(18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę Bestii; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.


To nam szykują.


I Bóg nas od tego uchroni.


Zastanówmy się po co Rosją , Chiny i inne kraje tak się dwoja i troją aby reklamować swój BRICS a Dolara opuścić...


Po to aby system Bestii miał dobry start!



To samo ZŁO tylko w nowym opakowaniu!


A USA upada i Bóg już kara to zbrodnicze mocarstwo którego całkowity upadek zakończy czas władzy wielkiego orła.


Wszystko według Bożego planu aby poddać próbie każdego mieszkańca Ziemi.


Grozi nam unicestwienie lecz Bóg ma nas w opiece i niczego nam nie brakuje ani pokarmu duchowego ani tego potrzebnego dla ciała.



Trwajmy i Czuwajmy aby nikt ani nic  domu naszego nie podkopało!


Jana 14:

(1) Niechaj się nie trwoży serce wasze; wierzcie w Boga i we mnie wierzcie!

(2) W domu Ojca mego wiele jest mieszkań; gdyby było inaczej, byłbym wam powiedział. Idę przygotować wam miejsce.

(3) A jeśli pójdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, abyście, gdzie Ja jestem, i wy byli.





_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Maj 2023, 17:42
Znajdźcie kilka minut i przeczytajcie , pod artykułem mój komentarz.


Polak ostrzący ostrze gilotyny na własną egzekucję

https://kresywekrwi.blogspot.com/2023/05/w-przededniu-drugiej-woynki.html?m=1
 

Jak pisaliśmy o tym z moją śp. małżonką od wielu lat na naszym blogu, że ukraińscy naziści prędzej, czy później zrobią nam drugą Wołynkę i to na naszym własnym polskim podwórku, i to za naszą własną, pełną bierności aprobatą, zdecydowanej większości naszych bezrozumnych i bezrefleksyjnych rodaków, którym ordynarna, chamska propaganda obecnego reżimu PiS i jego wszystkich sejmowych akolitów, po 24 lutego ubiegłego roku zrobiła w zmasowanej nawałnicy mielonkę tam, gdzie powinien znajdować się mózg każdego człowieka, którym ten powinien kierować swoimi wszystkimi decyzjami płynącymi wyłącznie z jego własnych suwerennych przemyśleń i decyzji, a nie z sugestii medialnego ścieku. Obecnie natomiast przekaz tzw. poza sejmowej opozycji, mieniącej się, a jakże pro polską i arcy patriotyczną, której wielu rzekomych anty systemowych liderów, na codzień żyje z tegoż systemu, który rzekomo zwalcza i to całkiem nieźle, i jest z nim praktycznie od zawsze za pan brat, ,,ostrzega'', że możemy jako cały naród zostać wciągnięci do tej nie naszej wojny, w interesie międzynarodowych banksterów z Wall Street i London City Corporation pana Rotschilda, które to dwa banksterskie twory stały od zawsze za wszystkimi wojnami, jakie przetoczyły się przez świat, na przestrzeni ostatnich dwustu lat. I tym razem może być wprawdzie podobnie, choć z informacji, które pojawiają się coraz częściej, a o których ci farmazoni z tzw. pozasejmowej, ,,patriotycznej'' opozycji nie poinformują swoich naiwnych wyznawców, że nasi amerykańscy przyjaciele szykują nam Polakom coś dużo gorszego, niż nasz bezpośredni udział w tej wojnie, toczącej się na Ukrainie w charakterze mięsa armatniego. A są nimi, toczone wprawdzie z przerwami, ale trwają nadal tureckiej Antalyi rozmowy pokojowe oraz dotyczące ostatecznego podziału Ukrainy i stref wpływów w Europie Wschodniej pomiędzy USA i Rosją, które z tego co ćwierkają już wróble na dachu, weszły już w decydującą fazę i zakończą się porozumieniem i resetem relacji pomiędzy obiema stronami, który to reset, najbardziej odbije się czkawką nam Polakom, którzy zapłacimy zań cenę największą i najwyższą, a które to porozumienie pokojowe, nie przyniesie wcale pokoju, jednemu krajowi spośród wszystkich w naszym regionie, zaangażowanych obecnie w ten konflikt, czyli nam Polakom. A efektem końcowym dla nas będzie nie uczestnictwo w wojnie w charakterze mięsa armatniego, ale w roli ofiar Wołynki 2.

 

Takie to ostateczne dla nas Polaków rozwiązanie ogłosił wobec nas Polaków w 2018 roku ówczesny wiceminister obrony narodowej banderowskiej Ukrainy generał Ołeksandr Kuźmiuk, który stwierdził był wówczas, że wprowadzenie w Polsce ustawy penalizującej banderyzm, może wywołać powstanie ukraińskich imigrantów zarobkowych. 


,,Warszawa regularnie przypomina Kijowowi o wydarzeniach rzezi wołyńskiej i o działaniach liderów UPA, Stepana Bandery i Romana Szuchewycza. Jednak Ukraińcom też jest co przypominać – powiedział Kuźmuk. Zaznaczył, że odnoszenie się przez Ukraińców i Polaków do kwestii historycznych może tylko pogorszyć sytuację.

 

– Jeśli przypomnieć historię, sprzed 100, 200 lat, nawet króla Bolesława [Chrobrego], 1000 lat temu, to tyle nazbieramy, że te milion dwieście tysięcy Ukraińców, którzy są dziś w Polsce, o których dziś przypomnieliśmy „a może z nimi coś będzie”. Tak, to piąty front ukraiński, który poszedł do Polski [nawiązanie do sowieckiego 4. Frontu Ukraińskiego z czasów II wojny światowej – red.]. I niczego z nim nie będzie. Ale on chwyci za kije, jeśli będziemy przypominać o wszystkich Kozakach powieszonych od Lwowa do Kijowa – powiedział ukraiński generał.''

 

Tak właśnie wygląda ukraińska wersja porozumienia  i definicji tzw. ,,wspólnego interesu'' pod nazwą... ,,ZGODA BUDUJE''. Tutaj ta zgoda o nazwisku Ołeksandr Kuźmiuk zagroziła otwarcie rezaniem Lachów na ich własnym podwórku i to nie jest bynajmniej propaganda płynąca z Moskwy, tylko tzw. ,,propozycja nie do odrzucenia'' z Kijowa.

 

A tak o ostatecznym efekcie zawarcia porozumienia pokojowego, czyli resetu pomiędzy USA i Rosją, dotyczącego obecnego konfliktu zbrojnego na Ukrainie, napisał dziś Pan Tomasz Gryguć i którego słowa w pełni pokrywają się z obietnicami Pana generała Ołeksandra Kuźmiuka sprzed pięciu lat, a którego to scenariusza zupełnie nie biorą pod uwagę przywódcy tzw. opozycji parlamentarnej, którzy dziś prowadzą ulicami Warszawy swoich zwolenników, w tzw. Marszu Antywojennym.  

 

 

,,Kiedy do nadwiślańskiej Lachoukrainy wrócą do swoich starych i bachorów niewybici gieroje banderowscy z frontu po upadku krainy U i porozumieniu USA-Rosja, zacznie się pełne show i wszechwładza ukrów, łącznie ze sterroryzowaniem liżących im dupy droidów polińskich. Czeka nas wojna domowa. Banderowcy na polińskich Terytoriach Przemarszu dadzą wtedy upust swej frustracji i wściekłości. Dojdzie do nich, że stracili wszystko i muszą w trybie pilnym, bez owijania w bawełnę, zdominować politycznie terytorium zastępcze , tj. Polin - podarowane im przez USA nasze ziemie. Jeśli trzeba będzie, użyją przemocy. Czekają nas zamachy bombowe i niszczenie wszelkich przejawów polskiej aktywności narodowej. Powyższe wywody w mniemaniu droid-ameb nadwiślańskich nazywają się bodaj „dezinformacją”. 

 

https://www.youtube.com/channel/UCYypAWpzVYF0HzOu3rVHaAg/community?lb=UgkxjVMbG8Auem_e-9INONabfo4iN-piUlku

 

 

I te przemyślenia dedykuję dziś do rozważenia różnym pięknoduchom typu Grzegorz Braun, góralowi Pitoniowi, który z miasta Łodzi pochodzi, Panom Korczarowskiemu, Klimczakowi, Roli, Szlachtowiczowi, Nowoczesnemu Sykulskiemu i Mateuszowi Piskorskiemu, który na dzisiejszym marszu antywojennym skompromitował się nazywając Ukraińców... NASZYMI BRAĆMI. Kiedy jednak Ukraińcy byli dla nas Polaków braćmi, tego już Pan Piskorski nie objawił, ani nie doprecyzował. Ot pusty lewacki frazes rzucony ot tak, żeby zrobić dobre wrażenie, a wyszło jak zwykle, czyli żałośnie. Ciekawe jest także to, czy wtedy, gdy banderowska hołota, która zwali gromadnie nad Wisłę po zakończeniu tej wojny, zawiedziona w swych oczekiwaniach, zacznie rżnąć Lachów, którzy według nich, tak jak dawniej, tak i obecnie zawiedli jej nadzieje, czy wówczas również Pan Piskorski będzie tym samym mianem, określał tych ukraińskich braci rezunów, nawet wtedy gdy jemu samemu przystawią w końcu lufę karabinu lub ostrze siekiery, czego mu nie życzę do głowy, by hajdamackiej tradycji stało się zadość. 

 

A także te swoje dzisiejsze, zupełnie luźne przemyślenia dedykuję również, rzecz jasna, wszystkim innym osobom podobnym tym nowym zbawcom Czeciej Erpe i ich wyznawcom.

 

I to by było na tyle. 




Jacek Boki - 1 Maj 2023 r.


Źródła:




Ruch antywojenny maszeruje przez Warszawę

 

https://www.youtube.com/watch?v=M-Tmip75ONM


Banderowskie kłamstwa 1abezmetki 

 

https://kresywekrwi.blogspot.com/2021/08/banderowskie-kamstwa-1abezmetki.html

 

Były minister obrony Ukrainy grozi Polsce


https://kresy.pl/wydarzenia/byly-minister-obrony-ukrainy-grozi-polsce-powstaniem-ukrainskich-gastarbaiterow-powodu-penalizacji-banderyzmu/



-----


Pamiętam artykuł rosyjski w którym ponad kilka miesięcy temu pisano że Rosja nie chce zachodniej Ukrainy a nawet jakby tam weszli to z "miotaczami ognia spaliliby wszystko do gołej ziemi" bo każdy banderowski Ukrainiec to nóż w plecy i wilk w domu dla Rosji.



A Polska dąży do unicestwienia się z zachodnią Ukrainą co określają mianem " unii brzeskiej 2.0"!


Chyba nam się klaruje już pomału sytuacja w jak złej sytuacji jest Polska.


Pan J.Boki proroctw nie zna ani nie patrzy pod kątem biblijnym i to nie jest wcale jego wina i rozumiem że stracił nadzieję.


Bo owce polskie są prowadzone na rzeź jak mówi Słowo Boże i nie jest nas wcale aż tak dużo bo nie każdy obywatel mający pesel jest Polakiem!


Sytuacja w Polsce jest podobna teraz do poniższego proroctwa:

2 Ezdrasza
Rozdział 2:

(24) Wstrzymaj się i bądź cichy mój ludu, ponieważ twój odpoczynek nadejdzie.


Nikt  nie protestuje a przyszłe 144 000 królów nie jest tak głupich  aby bawić się w politykę tylko poszerzają swoją wiedzę w poszukiwaniu Prawdy aż swoją pieczęć i koronę władzy otrzymają.



Reszta owiec polskich potulnie idzie na rzeź oglądając codziennie regularnie telefikcje oraz odmawiając też codziennie zdrowaś maryjkę i modląc się na kolanach do bałwanów od których sam Bóg ich oczyści dopiero na pustyni. Niewielu przeżyje sąd Boży na pustyni ale to Bóg ich będzie karał!



Naród wybrany to bałwochwalcy poza 144 000 i nami do wzięcia ponad firmament przeznaczonymi!



Sytuacja jest naprawdę podła i dlatego Syn Boży przyjdzie z potężną mocą oraz armią aniołów aby lud Boży mógł bez przeszkód opuścić ten wilczy padół jakim stała się Polska.


Jesteśmy w pułapce otoczeni z każdej strony!



Nie jesteśmy głupcami oszukujacymi samych siebie i mamy świadomość sytuacji ale się nie boimy bo nasz Bóg jest z nami.



Nie pozwólmy też aby nasze grzechy przeważały nad nami i nas zwyciężyły tylko skarb w Niebie dalej pielęgnujmy poprzez uczynki Prawa Bożego bo gdzie skarb nasz tam serce nasze!



Módlmy się do naszego  Boga o obiecaną pomoc i bez strachu czuwajmy i czekajmy na naszego Króla Isusa Chrystusa!!!



Plany szatana w pył się obrócą bo tak rzekł Bóg Wszechmogący!!!
cheers  cheers  cheers    

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

7th Maj 2023, 13:35
Czasem Telewizja prawdę pokaże zwłaszcza gdy nie mogą ukryć radości z realizacji planów ich władcy diabła.


Nadziałem się na to w ogóle tego nie szukając.


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/w-faktach-tvn-pokazali-map%c4%99-polski-sytuacja-jest-fatalna-w-prawie-ca%c5%82ym-kraju/ar-AA1aQRCg?li=BBr5CAq

W "Faktach" TVN pokazali dwie mapy, sytuacja jest fatalna

W Polsce rodzi się coraz mniej dzieci, a to jest zapowiedzią wielkiej katastrofy. Rozwija się ona powoli i jej skutki będą widoczne dopiero za jakiś czas, ale już teraz specjaliści alarmują, że sytuacja w całej Polsce jest zwyczajnie fatalna. Widzowie “Faktów” TVN nie na takie wiadomości czekali w sobotni wieczór.

W pewnym momencie na ekranie telewizorów pojawiły się dwie mapy. Jedna prezentowała sytuację z 2012 roku, a druga z 2022. Nie trzeba znać się na statystyce, aby zauważyć różnicę gołym okiem.

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Aa1aqr10

Receptą mogą być....Ukraincy!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

---
Te nadmierne zgony to oczywiście również i żniwo szczepień bo masę ludzi umiera tylko trzeba to przyjąć do wiadomości i  zaakceptować z czym ma problem każdy telewidz w Polsce.



I jak tu Bóg ma nie ratować swego ludu?! z którego po selekcji na pustyni też niewielu pozostanie względem liczby wyprowadzonych.



Ale to Bóg osądzi swój lud i Babilon Wielki już nie ma prawa do karania Izraela!


Choć cały czas robią ku temu grunt jak to na przykład:


Amerykańskie Apache przylecą do Polski. „Zamknięcie bramy brzeskiej”



https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/ameryka%C5%84skie-apache-przylec%C4%85-do-polski-zamkni%C4%99cie-bramy-brzeskiej/ar-AA1aNdLK?ocid=hpmsn&cvid=c7b9021f4b7943ce812392751b69d25f&ei=15



Oni o Bogu nawet nie wspomną bo w kłamstwie żyją i w kłamstwie umrą ale my wiemy że Bóg już działa a Syn Boży prowadzi działania zmierzające do wyprowadzenia plemion z obecnej pułapki bez wyjścia.


Gdyby tak nie było to już byśmy mieli powtórkę z 1939 roku jak byśmy dożyli po obowiązkowej podanej pod przymusem szprycy Divoc!!!



Zatem wiary nie traćcie w naszego Ojca  i nie wątpcie w Boże Słowo bracia i siostry w Bogu i Chrystusie zrzeszeni!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

15th Maj 2023, 07:34
Nagroda dla najbardziej zasłużonych zbrodniarzy nasienia węża ląduje w łapkskach kolejnego zbrodniarza i psychopaty.


https://wpolityce.pl/swiat/646539-zelenski-otrzymal-nagrode-karola-wielkiego

Przypomnijmy co to za nagroda i kim są jej laureaci.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Laureaci_Mi%C4%99dzynarodowej_Nagrody_Karola_Wielkiego


Pierwszym satanistą i to w dodatku  arystokratą nasienia węża jaki ją otrzymał był niejaki hrabia Richard Coudenhove-Kalergi


Przypomnijmy sobie za co został tak uhonorowany!


https://www.proroctwa.com/plan-zniszczenia-europy.htm


Można powiedzieć z czarnym humorem że tak prestiżowa nagroda szatańska zeszła na psy bo dają ją teraz byle komu!


Czyżby brakowało już wybitnych satanistów?! Shocked  Shocked


Nie ma co się dziwić skoro dni władzy szatana są policzone a jego słudzy są coraz bardziej obłąkani w swoich mrzonkach,  większość z nich to narkomani   więc nie ma co się dziwić że są oderwani od rzeczywistości.


A rzeczywistość to Boży sąd za rogiem i Syn Boży prowadzący już działania nieoficjalnie  na Ziemi!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

17th Maj 2023, 20:47
Ciekawy artykuł z filmem.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/05/scott-ritter-bardzo-mocna-wiadomosc-dla-polakow/

Artykuł w linku a film poniżej.




------

Ja to widzę tak że Bóg powiedział że tym razem rzezi Narodu Wybranego nie będzie zatem nie pozwoli On Rosji dać się sprowokować czy przyłączyć do planu zniszczenia Polaków przez USA czyli zaatakować Polski wojskowo.



Atak szatana na Naród Wybrany będzie ale już gdy Syn Boży przejmie nad nim  dowództwo czyli do tej pory Rosją i resztą armi TEGO ŚWIATA bym się nie martwił!



A Banderowcami w Polsce  na mój nos zajmie się Król Isus Chrystus dlatego mamy być cisi i się wstrzymać a także być sprytnymi jak węże a zarazem niewinnymi jak baranki.




Bóg kontroluje działania nowych króli aby zniszczyć Wielką Nierządnice z Imieniem Babilon Wielki na czole oraz aby ci nowi królowie przekazali władzę Bestii.



Tak mówią proroctwa.



Rosja i totalitarne Chiny z zaawansowaną technologią demoniczną zwaną SI wspierają system BRICS który prędzej czy później zostanie poddany władzy Bestii LECZ na zasadach sądu Bożego podanych nam w Objawieniu.


Będzie ostrzeżenie Boga dla całego świata przed wzięciem znaku Bestii!





A jeszcze przed tym wzięcie do Nieba i przyjście Sędziego -Syna Bożego Isusa Chrystusa aby sąd mógł się rozpocząć!




ONI panicznie się tego boją lecz i tak odważą się walczyć z Synem Bożym ponieważ są NASIENIEM WĘŻA.




Pozostaje nam pełne zaufanie do Ojca naszego oraz szczere modlitwy o obiecaną pomoc!




Oczywiście pamiętajmy też o naszym zachowaniu aby zachować naukę Syna Bożego i Przykazania Boże.




Słowem bądźmy gotowi każdego dnia na nowe życie jakie zaplanował dla nas nasz Bóg! bounce  bounce  cheers
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

19th Maj 2023, 13:23
https://wolnemedia.net/wywlaszczanie-na-strzelnice/


Posłowie PiS złożyli projekt ustawy zezwalającej na przeznaczanie nieruchomości nie tylko publicznych, ale i prywatnych na „inwestycje w zakresie budowy strzelnic oraz inne inwestycje kształtujące postawy patriotyczne i wychowanie w poczuciu odpowiedzialności za państwo polskie” realizowane przez uczelnie.

https://sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/druk.xsp?nr=3236

Czym są „inne inwestycje kształtujące postawy patriotyczne i wychowanie w poczuciu odpowiedzialności za państwo polskie” – nie wiadomo. Nie jest to w ustawie zdefiniowane, na co zwróciła już uwagę Rada Główna Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Decydować będzie wojewoda. Może być to pomnik jakiejś ważnej dla Polski postaci, hala sportowa mogąca wszak służyć też uroczystościom patriotycznym, albo po prostu nowy budynek dla uczelni, gdzie będzie się prowadzić m.in. zajęcia z kierunków mogących być uznanymi za „kształtujące postawy patriotyczne” – na przykład dziedzictwo myśli Jana Pawła II (taki kierunek jest na studiach podyplomowych prowadzonych przez uczelnię ojca Rydzyka).

I taki obiekt, albo związany z nim parking czy inne zaplecze, nie mówiąc o strzelnicy, uczelnia będzie mogła wybudować na cudzym terenie. To znaczy na terenie, który przejmie Skarb Państwa i zostanie jej oddany w nieodpłatne użytkowanie, stając się tym samym zgodnie z projektowaną ustawą „terenem uczelni”.

Będzie można wywłaszczyć dotychczasowych prywatnych właścicieli nieruchomości, a przy przeznaczeniu na takie inwestycje nieruchomości państwowych i samorządowych wygaśnie na nich ewentualne użytkowanie wieczyste, obciążające je hipoteki, a także – w przypadku nieruchomości należących do Lasów Państwowych – umowy dzierżawy, najmu i użyczenia.

Ma oczywiście przysługiwać odszkodowanie, ale jeśli nie dojdzie do porozumienia, jego wysokość ustali wojewoda.

Sama inwestycja będzie mogła być finansowana w części lub nawet w całości z budżetu państwa.

Jak widać, już nie tylko wielkie strategiczne inwestycje takie jak Centralny Port Komunikacyjny czy autostrady mogą być pretekstem do zabierania ludziom ich własności. Furtka otwarta w art. 21 „Konstytucji” – wywłaszczenie na cele publiczne – może być uchylana dowolnie.


------

https://wolnemedia.net/pis-chce-konfiskowac-majatki-bez-wyrokow-sadu/

KOMENTARZ „WOLNYCH MEDIÓW”


Po prostu realizują zalecenia Agendy 2030 i Światowego Forum Ekonomicznego, którego sloganem stały się słowa – „Niczego nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy”. Tworzą ustrój totalitarny, w którym rząd może ludzi wsadzać na wiele lat do więzienia za „dezinformacje”, zabierać majątki bez wyroku sądu na mocy decyzji administracyjnej, zadłużać ludzi windowaniem norm energetycznych budynków, itd. PiS dokonał zamachu na zbiórki społeczne m.in. na operacje chorych dzieci i biednych staruszków, które po szumie medialnym spacyfikowano obietnicą zmiany przepisów przed ich wejściem w życie 1 lipca. Jak na razie nic w tej materii się nie zmieniło.


-----
Dodałbym do tego SI demonów które już przejmują kontrolę nad  coraz większą przestrzenią publiczną zwłaszcza w miejscach pracy ostatnio.



Jako słudzy i uczniowie Boga oraz Syna Bożego musimy mieć w pamięci i być pogodzeni z tym że WSZYSTKO co posiadamy na tym świecie przejdzie w ręce obcych naszych wrogów.



Nasze domy , samochody,  sprzęty ogrodowe itd.


Do Nieba NIC  nie weźmiemy.


2 Ezdrasza
Rozdział 16:

(35) Słuchajcie teraz tych rzeczy i zrozumcie, o słudzy Pana.

(36) Oto słowo Pana, przyjmijcie je, nie wątpcie w to, co mówi Pan.

(37) Oto nieszczęścia się przybliżają i się nie spóźniają.

(38) Jak brzemienna z dzieckiem dziewiątego miesiąca, kiedy nadchodzi czas jej porodu, najpierw ma ona wielkie bóle jej żywota przez dwie lub trzy godziny, a gdy dziecko wychodzi z żywota, nie będzie już opóźnienia.

(39) Tak i nieszczęścia nie będą się opóźniać w przyjściu na ziemię a świat będzie jęczał a bóle go ogarną na każdym miejscu.

(40) "Słuchajcie mych słów, ludu mój, przygotujcie się ku bitwie, i pomiędzy nieszczęściami bądźcie jako obcy na ziemi.

(41) Niech sprzedający będzie jak ten, który ucieka; niech kupujący będzie jak ten, który traci.

(42) niech ten, który handluje będzie jak ten, kto nie ma zysku, a kto buduje dom, jak ten, który nie będzie w nim mieszkał.

(43) niech ten, kto sieje będzie jak ten, który nie będzie zbierał, ten który obcina winnicę jak ten, który nie będzie zbierał jej winogron.

(44) ci, którzy się żenią jak ci, którzy nie będą mieli dzieci, a ci, którzy się nie żenią będą jak wdowcy.

(45) Ponieważ ci, którzy pracują, pracują na próżno;

(46) gdyż obcy będą zbierać ich owoce i ograbią ich dobra, posiądą ich domy, wezmą ich dzieci w niewolę; dla niewoli i głodu będą rodzić swe dzieci.

(47) Ci, którzy prowadzą interes, robią to po to, aby być ograbionymi, im bardziej zdobią swe miasta, domy i majętności i swe osoby,

(48) tym bardziej będę zagniewany na nich z powodu ich grzechów " mówi Pan.

(49) Tak jak szanowana i cnotliwa kobieta brzydzi się nierządnicą,

(50) tak sprawiedliwość będzie się brzydzić nieprawością, kiedy się przygotuje i oskarży ją prosto w twarz, kiedy przyjdzie ten, który szuka każdego grzechu na ziemi.

(51) Dlatego nie bądź tak jak ona i jej uczynki.

(52) A oto jeszcze niewielka chwila, a nieprawość będzie usunięta z ziemi i sprawiedliwość będzie rządzić nad nimi.



Powyższe proroctwa mówią nam jam mamy żyć i jaki stosunek mieć do życia w tym szatańskim  świecie który coraz bardziej staje się widoczny dla każdego.


Mówią nam też o tym co czeka większość mieszkańców Ziemi którym odbiorą nawet ich własne dzieci.


Naród Wybrany ma obiecaną pomoc od samego Boga ale na pustyni też będą musieli się wyrzeknąć starych nawyków jak miłość do matki boskiej.



My mamy mieć świadomość że wszystko co mamy z rzeczy materialnych nic nie znaczy bo po naszym zabraniu z tego świata to wszystko zostanie przejęte przez obcych dlatego nie zabiegajmy w swych sercach o nie.



Podobnie cały Naród Wybrany opuści swoje nieruchomości i opuści kraje Słowian i też obcy wezmą ich dobra w posiadanie.


Ciężko to ubrać w słowa ale Wy to rozumiecie bo Duch Boga naszego działa w nas abyśmy rozumieli tak jak mówią proroctwa!



Dlatego Syn Boży mówił że o WSZYSTKO co nam potrzeba zadba nasz Bóg a my nie pragniemy życia ponad stan i bogactw tego swiata i nasz Ojciec o tym wie.




Dlatego badźmy gotowi ,czuwajmy i Bogu ufajmy!




Gdybyśmy nie mieli być gotowi na wzięcie do Nieba to Syn Boży by nam nie kazał być GOTOWYMI!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

28th Maj 2023, 14:41
https://wolnemedia.net/wojna-trwa-bo-ukraincy-odrzucaja-mediacje/

Media od kilku dni piszą, że papież Franciszek podjął się misji zaprowadzenia pokoju w wojnie na Ukrainie. Głowa Kościoła katolickiego, pytana o tę sprawę, krótko odpowiedziała, jak się sprawy mają.

Wysłannik papieża Franciszka Matteo Zuppi, przewodniczący Konferencji Episkopatu Włoch, ma poprowadzić misję pokojową Watykanu na Ukrainie. Ma rozmawiać zarówno z Moskwą, jak i Kijowem. „Papież Franciszek powierzył kardynałowi Matteo Zuppiemu, arcybiskupowi Bolonii i przewodniczącemu Konferencji Episkopatu Włoch, kierowania misją mającą na celu złagodzenie napięć w konflikcie na Ukrainie” – czytamy w komunikacie Watykanu.

W połowie maja z kolei papież Franciszek osobiście rozmawiał z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Teraz, w rozmowie z telewizją Telemundo, krótko streścił przebieg tamtego spotkania. „Poprosił mnie (Zełenski – red.) tylko o wielką przysługę, abym zaopiekował się dziećmi, które zostały wywiezione w głąb Rosji. Ukraińcy nie myślą o mediacji. Proukraiński blok jest w rzeczywistości bardzo silny: cała Europa, Stany Zjednoczone. Innymi słowy dysponują wielką siłą. Ale prezydent był bardzo zasmucony i prosił mnie o współpracę na rzecz powrotu na Ukrainę wywiezionych dzieci” – powiedział papież Franciszek.

Zapytany, czy Rosja powinna zwrócić zagrabione Ukrainie terytoria, Papież odpowiedział tylko, że jest to „problem polityczny”. „Pokój nastanie w dniu, w którym obie strony będą mogły ze sobą rozmawiać: sami bądź za pośrednictwem innych” – podsumował papież.

Na podstawie: VaticanNews.va

----

Jeśli chodzi o dzieci to handel nimi przenoszą do Polski do czego wstępem jest ustawa antyprzemocowa.


Jaką mamy sytuację?


Antypolską w każdej dziedzinie życia.


Bóg powiedział prawdę że bez Niego Naród Wybrany zostanie po prostu zlikwidowany jak to obrazowo nam przedstawił w proroctwie o drodze na rzeź.



Ale to nie powstrzyma Syna Bożego przed wyzwoleniem 10 plemion Izraela jak mamy zagwarantowane przez Boga.



Ani banderowskie luźne oddziały w Polsce i na zachodniej Ukrainie ani rosyjskie wojska broniące drogi do Kaukazu!


I to jest zgodne z Biblią i nie sposób temu w żaden sposób  zaprzeczyć.


Pozostaje nam czuwać i obserwować w zaufaniu do Boga  jak pętla na szyi Narodu Wybranego się zaciśnia.


Wznośmy swe modlitwy w ramach przypomnienia jak mówi nam Biblia.


Bóg oraz Syn Boży  już działają i widać te ich działania na Ziemi.


Największym tego dowodem jest NAMACALNA , POTĘŻNA i stale rosnąca ochrona od Boga jaką posiadamy!


Odkąd zaczęły się czasy końca 3 lata temu każdy z nas doświadczył tej ochrony na własnej skórze.


Dziękujcie Bogu codziennie za wszystko!!!


Bez łaski jakiej nam udzielił już by nas dawno nie było.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

29th Maj 2023, 11:54
1 Piotra
Rozdział 4:

(17) Nadszedł bowiem czas, aby się rozpoczął sąd od domu Bożego; a jeśli zaczyna się od nas, to jakiż koniec czeka tych, którzy nie wierzą ewangelii Bożej?

(18) A jeśli sprawiedliwy z trudnością dostąpi zbawienia, to bezbożny i grzesznik gdzież się znajdą?

(19) Przeto i ci, którzy cierpią według woli Bożej, niech dobrze czyniąc powierzą wiernemu Stwórcy dusze swoje.




Sąd Boży zaczął się od nas i to ci z nas którzy zawrócili ze swej wcześniejszej błędnej  drogi tego swiata  dostąpią obietnic jakie złożył nam nasz Bóg.


Uwierzyliśmy Bogu i przyjęliśmy swe powołanie.


Dlatego czuwamy i trzymamy się z daleka od propagowanego przez szatana wzoru tego próżnego świata.


Ten świat idzie na zagładę tak jak poszedł na zagładę świat starożytny przed potopem.


Wtedy też Bóg dał czas na zmianę postępowania ludziom tak jak to robi dzisiaj.


Ale czas cierpliwości Boga dobiega już końca co widać głównie  na przykładzie USA ale i nie tylko.


Ludzie dawali się deprawować szatanowi od lat , większość nie protestowała tylko przyjmowała wszystko co im podrzucano głównie poprzez media dla ich własnej zguby.



Aż doszło do obecnej sytuacji gdy szkodliwe uczynki ludzkości osiągają ustalony przez Boga  limit zgodnie z pełną miarą Jego sprawiedliwości jaką On ustalił aby sąd był sprawiedliwy.


Wybrani zostaną zbawieni ze względu na ich postępowanie które świadczy o ich prawych sercach które codziennie walczą o zachowanie czystości przed Bogiem pośród wchechobecnego  szamba w którym z chęcią taplają się nasi rodacy.



Kto tak robi przysparza chwały imieniu Boga i zostanie zbawiony jak mamy w Biblii przekazane od Ojca.


Grupa która zostanie wzięta do Nieba jest tego świadoma bo przyjęła swe powołanie dając wiarę w prawdziwość Słów Boga.


Na to wszystko są dowody w Biblii które były mnóstwo razy podawane i Wy je dobrze znacie! Wink  Wink  Smile  Very Happy  Very Happy



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

3rd Czerwiec 2023, 17:39
Kilkanaście słów na temat polskiej rzeczywistośći.

To co się dzieje ostatnio z tak zwaną „Komisją rewizyjną” , która ma sprawdzić powiązania z Rosją w czasach rządów PO to wstęp do większych rzeczy.

Kto zostanie ukarany za wykonywanie poleceń rządu w latach 'przedpisowych'?

Pracownicy którzy służyli państwu w tamtych latach. To pokazuje że nie warto pracować dla ŻADNEJ władzy! Ja służę Bogu i Królowi Isusowi Chrystusowi i się na Nich nigdy nie zawiodłem i nie zawiodę!!

Oczywiście Donald Tusk nie ma się czego obawiać stawając przed „komisją”

Oni wszyscy powinni sobie zrobić lustrację za antypolską działalność w służbie dla szatana ale my to wiemy że to będzie należało do Syna Bożego.

Po co Pis miałby wprowadzać komisję na kilka miesięcy przed wyborami skoro to obniża im poparcie społeczne a daje tylko rzekomej opozycji większe poparcie w postaci SZOPKI szatańskiej jak jutrzejszy marsz Tuska? To się w ogóle logiki nie trzyma.


Chyba że Pis ma iść na samo dno razem z USA.


To wszystko odwracanie uwagi od innych rzeczy jak wzmacnianie banderyzmu w Polsce z jednoczesnym wpędzaniu Polaków w jeszcze większe tarapaty finansowe na początek a z czasem to już sami wiemy jaki jest cel.


Szykują po prostu rzeź Polaków od Odry po Bug.


USA chętnie pomogą a Rosja PALECEM nie kiwnie!



Bo Rosja i Chiny z którymi Putin się brata w Uni Euroazjatyckiej nie są naszymi przyjaciółmi i NIGDY nie byli.


Szatan zwodzi cały zamieszkany świat jak mówi Biblia.


Kończy się dominacja Babilonu Wielkiego a Syn Boży w każdej chwili może po nas przybyć - taka jest prawda.


My to wiemy bo wiedzieć to musimy gdyż Bóg tego chce abyśmy byli gotowi a bez tej wiedzy nie będziemy gotowi.



Spójrzcie jak wzbudzono w Polsce sympatię dla Rosji poprzez media alternatywne wśród mądrzejszej części narodu  aby TERAZ karać ich wszystkich za tą sympatię!


Wykreowano Rosję jako obrończynie chrześcijaństwa i ludzkości podczas gdy ONI razem z Chinami tylko tworzą system finansowy Bestii odbierając kontrolę nad nim  Wielkiej Nierządnicy!



Jakiś czas temu było głośno o prześladowaniach Świadków Jehowy w Rosji a to zazwyczaj chrześcijanie poza tymi u góry którzy ZAWSZE są w bogactwie i nic im nie grozi. A Rosja z Chinami sztama na całego.


Jaka obrona chrześcijan skoro pozwalali na ludobójstwo na tak zwanej Ukrainie rosyjskich chrześcijan przez ponad 4 lata?!


A teraz niby ochraniają ludność cywilną podczas trwającej wojny na wyniszczenie prowadzonej tak  aby trwała dopóki cele nie zostaną spełnione!


Do Polski sprowadzono miliony odwiecznych wrogów Polaków czyli nasienia węża z Ukrainy – ludzi agresywnych , zawziętych i żywiących wieczną nienawiść do nas tak jak Ezaw do Jakuba.


I my mamy w Rosji teraz wypatrywać pomocy skoro Rosja UCZESTNICZYŁA w tym wszystkim od samego początku?!



Niestety wielu dało się nabrać na Rosję obrończynie ludzkości!


Tak właśnie działa nasz przeciwnik diabeł – nie dajcie się na to nabrać tylko z Bogiem więź trzymajcie!




Powtarzam od dawna że Rosja to nie nasz przyjaciel ani USA tylko jedynie Bóg z Synem nam pomogą bo tak Biblia mówi.


I jak zawsze okazuje się to prawdą bo Biblia zawsze nam prawdę mówi gdyż Bóg nie kłamie.






Pomijając medialne show przedwyborcze to pomyślcie o limicie na prąd , kończącym się terminie zerowego Vatu na jedzenie , coraz odważniejszych pochodach banderowców wspieranych przez kościół katolicki oraz prawosławny już nie mówiąc o rządzie itd.


Polacy idą na rzeź podzieleni  JAK ZAWSZE przez szatana obecnie  na zwolenników USA lub ROSJI!


Taka jest prawda , której żaden dziennikarz Wam nie powie.






Po wzięciu do Nieba nastanie jawny sąd Boży lecz na tą chwilę my to wiemy i rozumiemy jako wybrani przez Boga.

I na koniec napiszę że niczego nam nie brakuje bo nasz Bóg nas ochrania i OSOBIŚCIE nadzoruje opiekę nad nami.


Mocą Bożą strzeżeni jesteśmy czyli 24 godziny na dobę mamy ochronę której szatan nie sforsuje.


Wzięcia do Nieba on nie powstrzyma i nigdzie nie jest podane że będzie próbował , jest podane że wymarsz na pustynię spróbuje powstrzymać ale przegra i Bestii odda władzę.



Czuwajmy jak mamy polecone bracia i siostry bo się nie domyślimy dnia i godziny.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

7th Czerwiec 2023, 08:42
Wczoraj czytałem trochę o Aszkenazi.

Końcówka - Nazi


Żydzi to po prostu naziści - Ukraińcy krzycząc "sława nazi" po prostu gloryfikują swoje pochodzenie od Chazarów czyli od Edomu który teraz nazywa się Aszkenazi.


I tak się zachowują jak  plemię żmijowe co zabiło Syna Bożego.


Bóg karą klątwy obłożył Ezawa i dziwić się że baty dostają?!


Gadałem z Ukrainką wczoraj w pracy i pozwoliłem jej mówić i ona mi powiedziała że Rosji nie będzie tylko będą malutkie kawałki. Mówiła to z nienawiścią. To jest mowa nazistów z Ukrainy. Oczywiście Żydów ona broni że to nie ma znaczenia kto ma jakie pochodzenie tylko jakim jest człowiekiem  ale już bycie Ruskim kacapem czy Lachem ma dla nich znaczenie. Wiadomo rezać ich!


Ale o Polakach nie mówiła w ten sposób co o ruskich pewnie dlatego że ja byłem rozmówcą.


Uważajcie na Ukraińców!


Są co prawda wśród nich Słowianie i ja ich poznaje,  nie wiem jak po prostu od razu jakby intuicyjnie czuje do nich sympatię natomiast do reszty to już ten fałsz udawanej przyjaźni wyczuwam na kilometr.


A co do potomków akcji Wisła to oni zawsze mnie nienawidzili a ja zawsze zastanawiałem się co jest ze mną nie tak... Teraz już wiem!


I filmik o plemieniu żmijowym co opanowało Polskę , w filmie nie pokazują poprzednich ekip rządzących ale przypomnijmy sobie na przykład Kwaśniewskiego i Jedwabne.... Ja innych władz w Polsce  jako 37 latek poza żydowskimi nie pamiętam!


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

11th Czerwiec 2023, 19:46
Podpinam do posta powyżej...





Amosa 1:


(11)Tak mówi Pan: Z powodu trzech zbrodni Edomu i z powodu czterech nie cofnę tego, ponieważ stłumiwszy w sobie wszelką litość, ścigał mieczem swojego brata, ustawicznie pałał gniewem i wiecznie chował swoją wściekłość.
(12) Rzucę ogień na Teman, aby strawił pałace Bosry.


Jak widzimy od 1000 lat NIC się nie zmieniło w ich nastawieniu wobec nas.


Słuszny jest wyrok klątwy Bożej na tym ludzie.


Przed Bogiem oraz Synem Bożym nie schowają się tak jak spróbowali się schować w Polsce przed krwią która ich  ściga!!!


Księga Ezechiela
Rozdział 35:


(5) Ponieważ żywiłaś wieczną nienawiść i wydałaś synów izraelskich pod miecz w czasie ich niedoli, w czasie ostatecznej kary za ich winę,
(6) Dlatego - jakom żyw - mówi Wszechmocny Pan - sprawię, że będziesz krwawić i krew będzie cię ścigać; zaiste, przelewem krwi zawiniłaś i krew będzie cię ścigać.


Niech się stanie!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

12th Czerwiec 2023, 17:20
Bardzo ciekawy audiobook , który KONIECZNIE powinien poznać każdy Polak.


O niszczeniu narodu polskiego w ziemi Arzareth przez Żydów od co najmniej...200 lat!


To co dzisiaj obserwujemy to już końcowy etap planu szatana naszego całkowitego zniszczenia.


Warto tego wysłuchać bo wyniesiecie z tego więcej aniżeli z obejrzenia jakiegoś filmu fabularnego!



Judeopolonia - Żydowskie państwo w państwie polskim


https://www.bitchute.com/video/X6FTGNeDGRJj/



Rzym rozproszył ich po 70 roku i oni chętnie przyszli do NAS do ziemi Arzareth trzysta lat temu.

Od tamtego czasu nieszczęście za nieszczęściem spadało na Polskę a bałwochwalstwo maryjne wcale w tym naszym przodkom nie pomagało! 


Możemy być pewni  że to żydowskie plemie żmijowe łatwo się nie podda dlatego oczekujmy naszego Króla Syna Bożego Isusa Chrystusa!


A Bóg dał Słowo że swój lud ocali od węża i jego 13-tego fałszywego plemienia bo to My jesteśmy prawdziwym Narodem Wybranym a  nie oni!!!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

15th Czerwiec 2023, 19:41
https://zbawienie.forumotion.com/t360p375-henryk-posty#23770


Czy wiedziałem?


Raczej czułem i mialem przekonanie o tym od kilkunastu dni ale wiedziałem już na 100 procent gdy wysłuchałem tego całego audiobooka i powiązałem to z ziemią Arzareth.

A historią interesuje się od dziecka.

https://www.bitchute.com/video/X6FTGNeDGRJj/


https://zbawienie.forumotion.com/t367p500-moje-posty-bartek#23757


To się zgadza czasowo i po zwycięstwie Isusa Chrystusa nad tym światem Polacy zostali celem ataku szatana który na sam początek podesłał nam Żydów po zburzeniu drugiej świątyni w 70 roku czyli jakieś 400 lat temu.


Dwa pokolenia później mamy już upadek Polski i rozbiory...



Nie można tego dłużej ignorować i próbować wrzucać wszystkich Słowian do 10 plemion Izraela skoro Bóg NIE POWIADOMIŁ nikogo poza POLAKAMI o swym pochodzeniu!



Dlaczego Bóg miałby powiadomić jedno plemię a resztę trzymać w niewiedzy?


I dlaczego miałby wybrać sobie do wzięcia do Nieba jedynie spośród jednego plemienia?



I najważniejsze pytanie - to jakim w końcu jesteśmy plemieniem?!



Odpowiedź jest jedna i znajduje się w Biblii.



Jesteśmy tutaj wszystkie 10 plemion w ziemi Arzareth.



W dodatku mówimy jednym językiem i tylko po polsku i dla Polaków jest dostępna wiedza o 10 plemionach Izraela oraz ZROZUMIENIE Biblii na takim poziomie wraz z księgą 2 Ezdrasza oraz 2 Księgami Henocha.



Ziemia Arzareth jest ziemią gdzie 10 plemion przybyło i JEST tutaj w chwili obecnej.



To my Izraelici mówiący po polsku będący nazywani Polakami a wśród nas powołanych do wzięcia do Nieba są  również i BARDZO GORLIWI o dobre Imię naszego Boga Lewici!



Ą przynajmniej jeden bo za innych mówić nie będę i nie mogę dlatego piszę o sobie.



Nie wiem skąd wywodzi się reszta Słowian ale Dobra Nowina dla Narodu Wybranego jest dostępna JEDYNIE po Polsku bo to kim jesteśmy to jest bardzo Dobra Nowina dla NAS i przeznaczona jest tylko dla Polaków czyli 10 rzekomo zaginionych plemion Izraela.


To nam wszystko wyjaśnia i upraszcza.



Wielu w Polsce o tym już słyszało choć nie do końca jeszcze wiarę w to daje.


Tylko Polacy o tym słyszeli bo Polacy to Izraelici północne królestwo!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

23rd Czerwiec 2023, 05:30
Potężny artykuł o czarnej szlachcie...orła rzymskiego.

Warto się z tym zapoznać!

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/06/ukryty-globalny-syndykat-przestepczy-ktory-rzadzi-swiatem-klany-i-powiazania-rodzinne-czarnej-szlachty-rodzin-krolewskich-i-bankierskich-oraz-ich-sfery-nadzoru-i-zarzadzania/


Czwarte zwierzę które jeszcze 400 lat temu posiadało Cezarów istnieje do tej pory ze swoimi satanistycznymi elitami patrycjuszy i najwyższym kapłanem Pontifexem Maximusem zwanym papieżem.



To właśnie Wielkiej Nierządnicy Bestia wraz 10 nowymi królami   odbierze władzę zgodnie z wolą Boga a szlachta rzymska zostanie zganiona i zniszczona przez Syna Bożego Isusa Chrystusa.

2 Ezdrasza
Rozdział 11:

(37) I widziałem, a oto stworzenie jak lew podniosło się z lasu rycząc; i słyszałem, jak on wypowiedział ludzkim głosem do orła, i mówił:

(38) "Słuchaj a będę mówić do ciebie. Najwyższy mówi do ciebie,

(39) `Czyż nie jesteś jedynym, który pozostał z czterech bestii, które uczyniłem panującymi w moim świecie tak, że koniec moich czasów mógł przyjść podczas ich rządów?

(40) Ty, czwarty, który przyszedłeś, zwyciężyłeś wszystkie zwierzęta, które przeminęły wcześniej; i ty panowałeś nad całym światem z wielkim terrorem i nad całą ziemią, z bolesnym uciskiem tak długo mieszkałeś na ziemi z oszustwem.

(41) A ty sądziłeś ziemię, ale nie prawdą.

(42) To ty szkodziłeś cichych i raniłeś spokojnych; nienawidziłeś tych, którzy mówią prawdą i kochałeś kłamców; zniszczyłeś mieszkania tych, którzy przynosili owoc, i kładłeś niskie mury tym, którzy nie zrobili ci nic złego.

(43) I twoja bezczelność doszła przed Najwyższego i twoja duma do Mocnego.

(44) I Najwyższy wejrzał na jego czasy, a oto one skończyły się, a jego wiek został zakończony!

(45) Tak więc na pewno znikniesz ty orle, i twoje przerażające skrzydła i twoje najbardziej złe małe skrzydełka i wasze złośliwe głowy i twoje najbardziej złe szpony, i całe twoje bezwartościowe ciało

(46) tak, że cała ziemia uwolniona od twej przemocy, może być odświeżona i uwolniona, a może mieć nadzieję na sąd i miłosierdzie Tego, który ją uczynił ".

Rozdział 12:

(31) Odnośnie lwa, którego widziałeś powstającego z lasu ryczącego i mówiącego do orła, strofującego go za jego niesprawiedliwości i jak słyszałeś wszystkie jego słowa.

(32) Ten jest Mesjaszem, którego Najwyższy zachował ku dniom ostatnim, który powstanie z potomstwa Dawida, przyjdzie i będzie do nich przemawiał; on ich potępi za ich bezbożność oraz za ich nikczemność i rzuci przed nimi ich pogardliwe interesy.

(33) Najpierw postawi ich na żywo przed jego sędziowskim tronem: kiedy ich zgani, wtedy ich zniszczy.




Niech się stanie!

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

25th Czerwiec 2023, 20:22
Bardzo ciekawy i ważny artykuł który dużo nam mówi o planach Żydów dla Polski.

Powinniście to przeczytać.

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/06/jeszcze-polska-czy-juz-polin-co-sobie-jeszcze-negocjuja/


Warto się zapoznać by wiedzieć jakie już prawa mają Żydzi w Polsce ustawowo zagwarantowane jakby przygotowywali sobie tutaj gniazdko.


Plany Judeopoloni są od ponad 200 lat choć teraz nazywa się to Polin oficjalnie nazwanym nawet już przez prezydenta Dude który Polskę tytułuje Polin.


Kiedyś już pisałem że Polin jako pierwsze przyjełoby Żydów.


Tak sobie myślę czy przypadkiem razem z Żydami nie przyszliby....Judejczycy do nas do ziemi Arzareth.



Arzareth to ziemia północna w której przebywa Izrael czyli Polacy.



Jeremiasza 3:

(18) W owych dniach przybędzie do domu Izraela dom Judy i oni przyjdą razem z ziemi północnej i ze wszystkich krajów do ziemi, którą dałem waszym ojcom w posiadanie.


Powyższe proroctwo mówi o przybyciu Judejczyków do ziemi północnej w której przebywa 10 plemion Izraela i że oni RAZEM przyjdą do ziemi obiecanej.


To proroctwo mówi że z innych krajów też przybędą co może oznaczać że nie wszyscy Judejczycy pojawią się wśród Izraela(10 plemion).


Syn Boży powiedział że w Judei będą Judejczycy gdy postawią obrzydliwość spustoszenia i że mają uciekać  wtedy w góry.



Ponad to 2 Ezdrasza informuje nas o części ludu Bożego znajdującym się w świętych granicach co zostanie zbawionym.


To wszystko jest bardzo ciekawe i tak się zastanawiam czy Żydostwo nie przybędzie do Polski gdy zacznie się robić gorąco w ziemi izraelskiej.


Zwłaszcza że na Ukrainie zbyt bezpiecznie nie jest i nigdy nie było!


Zobaczymy jak to będzie a Żydzi mają w Polsce już praktycznie prawnie zagwarantowany status klasy uprzywilejowanej.


Dobrze że nasz Bóg nas stąd wkrótce  zabierze!


Czuwajmy i czekajmy na obiecane nam w Niebie zbawienie.


Nie traćcie wiary w obiecane Wam zbawienie  to....NIEZMIERNIE ważne!!!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

1st Lipiec 2023, 21:22
Bardzo ciekawy artykuł....

Jutro postaram się to bardziej omówić bo dziś po całym dniu nie za bardzo mam już na to głowę.

" Przyjaciele prowadzą wojnę między sobą jak wrogowie" - tak jak mówi nam Biblia że wojna przeciwko Bogu oraz Człowiekowi jest dla nich zawsze na pierwszym miejscu niż konflikty jakie mają między sobą nawzajem.


I musimy koniecznie  pamiętać  że Bóg posługuje się swoimi wrogami (10 rogów Bestii i sama Bestia ) aby zniszczyli Wielką Nierządnice lecz i tak da im władzę aby pokazali ludziom kim są naprawdę.


W ten sposób sprawiedliwy sąd Boży z Apokalipsy  zostanie zrealizowany.

I artykuł...

https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2023/06/apokaliptyczna-faza-technokracji-i-transhumanizmu/
Apokaliptyczna faza technokracji i transhumanizmu

Opublikowano 27 czerwca 2023 r., autor: State of the Nation

Już wkrótce: apokaliptyczna faza technokracji i transhumanizmu



Ten esej pochodzi od uczonego z Mołdawii, który oferuje pogląd spoza Stanów Zjednoczonych. Ważne jest, aby zrozumieć, jak obywatele innych narodów postrzegają globalne przejęcie przez technokratów i transhumanistów. ⁃ Edytor TN

1. Przynależność do religii covidyzmu jako dowód lojalności wobec globalistów

W niniejszym eseju odniosę się do podwójnej nieadekwatności do nowych rzeczywistości, zdeterminowanej szeregiem czynników duchowych, ekonomicznych i technologicznych. Mianowicie do fałszywej alternatywy dla systemu globalistycznego, do której rości sobie pretensje wiele krajów zjednoczonych w ramach BRICS, oraz do nieskuteczności legalistycznego oporu praktykowanego przez tych, którzy próbują przeciwstawić się systemowi.

Osobiście śledzę alternatywne media w czterech językach: angielskim, francuskim, rosyjskim i rumuńskim. Zwłaszcza po rozpoczęciu specjalnej operacji morderstwa przez zastrzyk, modyfikacji genetycznej i kontroli umysłu, która została przeprowadzona pod kryptonimem “pandemia Covid-19”. Minęły ponad trzy lata od początku tej złowrogiej farsy, która ujawniła nową rzeczywistość geopolityczną, która do tej pory umykała naszej uwadze. Mianowicie. Wszystkie państwa widoczne jako ciężar geopolityczny zademonstrowały swoje absolutne posłuszeństwo jednemu światowemu centrum dowodzenia.

Jedyne państwa, które próbowały oprzeć się totalnej agresji sił globalistyczno-satanistycznych pod pretekstem medycznym, zapłaciły życiem własnych przywódców. I trzeba im przyznać, że wszyscy bez wyjątku byli czarnymi Afrykanami. W tym sensie zobacz sugerowany materiał na dole strony[1]. Do tych przykładów można dodać Szwecję i Białoruś, gdzie władze unikały terroryzowania własnej ludności drakońskimi restrykcjami i niszczenia własnych gospodarek lockdownami.

Poza tym USA, Kanada, kraje UE, Rosja i Chiny, wraz z innymi krajami BRICS, okazały się być kierowane przez niektóre marionetkowe rządy, kontrolowane przez jedno centrum władzy, które możemy nazwać bez przesady Światowym Rządem działającym za pośrednictwem agencji stowarzyszonych z ONZ, takich jak WHO.

Jak pokazałem w kilku ostatnich artykułach[2], wspólnym mianownikiem wszystkich państw podlegających globalistycznemu centrum dowodzenia jest ONZ z jej polityką ustanowioną przez Agendę 21 i Agendę na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030.

Wymieniamy tutaj raz jeszcze tylko główne elementy Wielkiego Resetu jako koniec ludzkiej cywilizacji i wejście w apokaliptyczną fazę TECHNOKRACJI i TRANSHUMANIZMU, która ma na celu dwa główne priorytety, DEPOPULACJA i KONTROLA, promowane wszędzie na świecie, bez państw twierdzących, że reprezentują alternatywę dla “kolektywnego Zachodu”, aby pokazać poważne nieporozumienia:

· Organizowanie fałszywych pandemii, takich jak Covid-19, w celu wprowadzenia śmiercionośnej surowicy, nasyconej składnikami takimi jak białka kolców, nanocząsteczki, substancje fluorescencyjne sugestywnie nazwane lucyferazą, komórki z abortowanych płodów ludzkich itp., Wszystkie razem powodujące nieodwracalne zmiany genetyczne, zwiększoną ogromną śmiertelność, w tym wśród nieletnich i młodych ludzi, spontaniczne poronienia i nagłe zgony, powszechny rozwój nowotworów i AIDS, a także sterylizacja światowej populacji.

· Trzymanie się mitu klimatycznego, który narzuca fałsz globalnego ocieplenia, efekt cieplarniany jako pretekst do całkowitego zniszczenia gospodarki światowej poprzez zakaz tradycyjnych paliw (ropa, gaz, węgiel), a także poprzez narzucenie “zielonej gospodarki”, “śladu węglowego” itp.;

· Promowanie polityki eliminacji płynnego pieniądza i narzucania cyfrowej waluty banku centralnego (CBDC);

· Ustanowienie systemu całkowitego nadzoru poprzez masowe wykorzystanie kamer monitorujących, programów rozpoznawania twarzy, kodów QR, portfeli cyfrowych itp .;

· Całkowita cyfryzacja społeczeństwa;

· masowe wprowadzenie sztucznej inteligencji i robotyki, które spowodują, oprócz całkowitego nadzoru i kontroli, globalne bezrobocie o kolosalnych proporcjach;

· Inżynieria genetyczna mająca na celu przekształcenie całego stworzenia, od roślin i zwierząt po człowieka, w tym klonowanie zwierząt i ludzi;

· Rozwój człowieka poprzez połączenie fizycznego, cyfrowego i biologicznego w ramach czwartej rewolucji przemysłowej;

· Konwergencja między dyscyplinami naukowymi nanotechnologii, biotechnologii, technologii informacyjnej i kognitywistyki, w skrócie NBIC;

· Zakaz normalnego spożywania mięsa pochodzenia zwierzęcego pod pretekstem sanitarnym (świńska grypa, ptasia grypa, emisja gazów u bydła jako przyczyna globalnego ocieplenia itp.);

· Nałożenie owadów i robaków pod nazwą środków spożywczych.

Dobrze jest pamiętać, że w chwili obecnej następuje szybkie przejście od “cywilizacji pieniądza” (Valentin Katasonov) do “cywilizacji techno-nauki” i postludzkości. W tym sensie wszystkie przewidywania Jacquesa Ellula o “zdradzie technologii” dokładnie się materializują. Obsesja na punkcie podboju natury przez człowieka przerodziła się w podbój człowieka przez technologię.

Wymieniona powyżej lista koszmarnych realiów mogłaby być kontynuowana. Na przykład sztuczna koncepcja dzieci, seksualizacja nieletnich, legalizacja pedoprzestępczości, rewolucja LGBT itp. Prawdą jest, że wiele krajów muzułmańskich, Chiny i Rosja sprzeciwiają się sodomii i niszczeniu rodziny, ale biorąc pod uwagę niszczycielską siłę kultury masowej promowanej przez nowoczesne technologie i totalną wojnę poznawczą prowadzoną przez globalistyczne ośrodki władzy, pewna desynchronizacja stopnia deprawacji społecznej zostanie przezwyciężona w ciągu dekady lub dwóch. Zachód stał się globalny, udaje mu się zanieczyścić cały świat swoimi chorobami.

Dynamika i skala wymienionych powyżej zjawisk jest wręcz potopowa, a dokładniej dosłownie apokaliptyczna. Z tej perspektywy konieczna jest właściwa i głęboka ocena tej międzynarodowej rzeczywistości, która nie wpisuje się w klasyczne schematy geopolityczne, przezwyciężając poziome podziały między państwami i grupami państw. Konieczny jest również spis metod walki ruchu oporu przeciwko techno-naukowej tyranii, która jest ustanawiana z prędkością błyskawicy.

Aby przetestować stopień lojalności jakiegokolwiek państwa i przywódcy państwowego wobec globalistycznego centrum władzy, które ogólnie nazywamy Rządem Światowym, wystarczy podjąć następujące ćwiczenie intelektualne. Projektujmy na nich zaproponowaną powyżej siatkę czytania, która z maksymalną precyzją rozwinie prawdziwą naturę poszczególnych reżimów politycznych i dygnitarzy w hierarchiach państwowych.

Pierwsze ćwiczenie. Czy dane państwo/przywódca przyłączył się do globalnego ludobójstwa pod przykrywką fałszywej pandemii Covid-19, czy nie? A tu – och, cóż za szokująca niespodzianka! – znajdujemy w tym samym zbiorze marionetek Rządu Światowego Donalda Trumpa i Joe Bidena, Władimira Putina i Xi Jinpinga, Justina Trudeau i Narendrę Damodardasa Modiego, Emmanuela Macrona i Ursulę Gertrud von der Leyen, Władimira Zełenskiego i Wiktora Orbana.

Z tego wynika, że każdy istniejący konflikt między “zbiorowym Zachodem” a Rosją / Chinami / BRICS – ideologiczny, dyplomatyczny, gospodarczy lub wojskowy – jest drugorzędny w porównaniu ze wspólną agendą narzuconą im przez organizacje globalistyczne, takie jak ONZ i WHO. A to dlatego, że – najwyższa uwaga!!! – Siłowe rozmieszczenie tsunami globalistycznej agendy spowoduje ogromne przemiany na skalę światową, które przyspieszą nadejście końcowej fazy ludzkiej cywilizacji. Wszystkie dystopijne powieści i horrory z funkcjami programowania predykcyjnego nie tylko staną się rzeczywistością szybciej, niż my, antysystemowi dysydenci, możemy sobie wyobrazić. Jeśli nie nastąpi radykalna zmiana, nie nastąpi poważna przerwa w porządku międzynarodowym, ludzkość stanie w obliczu nieubłaganej zagłady. Wtedy nawet ateiści i wolnomyśliciele nagle przypomną sobie Apokalipsę i będą wołać do Boga. Z tego prostego powodu, że zobaczą na własne oczy te transcendentalne rzeczywistości niedostępne dla współczesnego człowieka.

Co powinien zrobić państwo/reżim polityczny/przywódca niepodległego narodu?

1) Stanowczo potępić zbrodnie przeciwko ludzkości, które są operacją masowego zabójstwa ludzkości pod przykrywką pLandemic Covid-19?

2) Natychmiastowe opuszczenie Światowej Organizacji Zdrowia i potępienie wszelkich związków z GAVI, Globalnym Sojuszem na rzecz Szczepionek i Szczepień.

3) Zerwanie wszelkiej współpracy z Big Pharma poprzez wypowiedzenie wszystkich umów z ponadnarodowymi korporacjami produkującymi szczepionki.

4) Anulować wszelkie obowiązkowe szczepienia ludności, od noworodków po osoby starsze.

5) Wszczęcie dochodzeń kryminalnych przeciwko dygnitarzom, którzy nawiązali stosunki współudziału z przestępcami z globalistycznej elity w celu popełnienia masowego morderstwa.

Czy ponad trzy lata po wybuchu epidemii Covid-19 jakiekolwiek państwo podjęło takie środki? Oczywiście, że nie. Skąd więc tyle entuzjazmu w międzynarodowych kręgach oporu przeciwko amerykańskiej hegemonii nad Rosją Putina, Chinami Xi czy BRICS? Staram się odpowiedzieć na to pytanie.

1. Nasi zachodni przyjaciele w sieci dysydenckiej nienawidzą systemu rządzącego tak bardzo, że popadają w stan ślepej adoracji tych wyżej wymienionych krajów i ich formalnych przywódców, osiągając nawet stany bałwochwalstwa.


2. To zamieszanie jest masowo podsycane przez oficjalny dyskurs frontmanów ze Wschodu, którzy kwestionują “zachodnie wartości”, twierdząc, że bronią alternatywnych wartości cywilizacyjnych. Oznacza to, że intelektualiści w antyzachodnim ruchu oporu wpadają w pułapkę oficjalnej retoryki i nie rozróżniają słów od czynów.

3. W każdym konflikcie między dwiema stronami mamy pokusę, aby stanąć po stronie jednej z nich. Jest to syndrom widza meczu piłki nożnej lub wyborcy w konfrontacji między rządem a opozycją. W takich sytuacjach trudno jest zaakceptować pogląd, że dana fauna polityczna nie przedstawia żadnej pozytywnej postaci.

4. Propaganda stolic takich jak Moskwa, poprzez RT, Sputnik itp. jest dość skuteczna w podtrzymywaniu iluzji alternatywy dla Zachodu. Potwierdza to również fakt, że studia odpowiedniej firmy medialnej istniejącej w krajach zachodnich stale zapraszają intelektualistów zakazanych przez media głównego nurtu, a ambasady dbają o ich obecność na wszystkich światowych wydarzeniach.

5. Moskwa ucieka się do starej strategii stosowanej w latach 1920-1930 przez Komintern, który wiedział, jak schlebiać i korumpować dużą liczbę zachodnich intelektualistów, którzy zamienili się w trąby reżimu sowieckiego, “alternatywne” dla kapitalistycznego.

6. W tej chwili cała seria rebeliantów zaangażowanych w walkę z Systemem osiedliła się w Moskwie lub regularnie tam odwiedza, zamieniając nolens-volens w neokominternów w służbie Kremla.

7. Mając niezwykłego ducha krytycznego i wykazując godną pochwały siłę analizy w swoich artykułach, publicznych wykładach i książkach, nasi zachodni przyjaciele często wykazują zadziwiającą ślepotę na realia Rosji lub Chin. Dyskutować z nimi o naturze władzy politycznej, strukturze instytucji państwowych, procesie decyzyjnym, strukturze gospodarki narodowej, polityce redakcyjnej dominujących mediów w tych krajach itp. To niemożliwe. Ludzie są gotowi bez końca kultywować własne iluzje, gdy po prostu nie muszą podążać za wizją uzgodnioną przez ich wschodnich sponsorów.

2. Klimatyzm jako broń masowego rażenia w rękach globalistów

Teraz kilka słów o micie klimatycznym i jego implikacjach dla ustanowienia Nowego Porządku Świata. Nie będę zagłębiał się w ten temat, zamiast tego polecam serię książek na ten temat o wzorowej wartości akademickiej:

François Gervais: “L’urgence climatique est un leurre”, “Merci au CO2: Impact climatique et conséquences: quelques points de répères”, “Impasses-climatiques-contradictions-discours-alarmiste”; Christian Gerondeau: “Le CO2 est bon pour la planète: Climat, la grande manipulation”, “La religion ecologiste”, “La voiture électrique et autres folies: la religion écologiste”; Tim Ball; “Celowe zepsucie nauki o klimacie”; Calude Allegre: “L’klimatyczne oszustwo”; Rémy Prud’homme: “L’ideology of warming”, “Warmism as an ideology: soft science and hard doctrine”, “Le mythe des energies rénovéables”, Marc Morano, “Climate Change”, “Green Fraud”.

Przywołujemy tu trywialną prawdę, znaną wszystkim w intelektualnym środowisku antyglobalistycznego dysydencji. De-suwerenność państw jest starym planem globalistycznych elit, który został w pełni zrealizowany. A jeśli wiemy, że światem rządzą jakieś sieci wpływów, tajne stowarzyszenia i ponadnarodowe korporacje, dlaczego ograniczamy tę aksjomatyczną prawdę tylko do przestrzeni zachodniej?

Przypominamy również fakt, że dywersja globalnych proporcji z głównym strategicznym interesem, słusznie nazywanym “religią ekologiczną” lub “ideologią globalnego ocieplenia”, została narzucona państwom w wyniku obrad Klubu Rzymskiego stworzonego przez klan Rockefellerów w celu uzasadnienia teorii depopulacji. Ta fałszywa teoria stała się międzynarodową konwencją po Szczycie Ziemi w Rio de Janeiro w 1992 roku, który odbył się pod auspicjami ONZ. W ten sposób zmiana klimatu stała się normą międzynarodową, a koncepcja zrównoważonego rozwoju przeniosła się do kilku aktów tej samej ONZ. Nasz obóz bardzo dobrze rozumie cel tych projektów – ustanowienie Nowego Porządku Świata. Ale czy któryś kraj sprzeciwia się tej strategii? Nie. Jak zatem wytłumaczyć, że zbyt dobrze widzimy, jak ten plan jest wdrażany na Zachodzie, ale pomijamy fakt, że to samo dzieje się na Wschodzie?

Co powinno zrobić niezależne i patriotyczne państwo/rząd, aby odrzucić globalistyczną agendę opartą na religii ochrony środowiska?

1. Potępić wszystkie międzynarodowe konwencje przyjęte w ONZ i ratyfikowane przez państwa członkowskie, które nadają legalny wygląd mitowi klimatycznemu i zdradzieckiej strategii zwanej zrównoważonym rozwojem?

2. Zainicjowanie oficjalnej debaty na szczeblu międzynarodowym, z udziałem uczciwych ekspertów w tej dziedzinie, w celu potępienia tej dywersji, która ma na celu zmniejszenie liczby ludności i ustanowienie światowej tyranii.

Czy jakiekolwiek państwo lub jego przywódca wykazał zamiar wycofania się z międzynarodowych zobowiązań, które unieważniają narodową niepodległość, niszczą gospodarkę i prowadzą do masowego wyludnienia? Nie. A jeśli tak jest, to dlaczego wolimy mieć selektywne podejście również do tego głównego problemu, jakim jest ludzkość?

Albo, powiedzmy, które państwo (grupa państw) z roszczeniami do niepodległości może sobie pozwolić na porzucenie Światowej Organizacji Handlu i Banku Rozrachunków Międzynarodowych? Ani jednego? O jakiej więc niezależności ekonomicznej moglibyśmy mówić? Ale właśnie niezależność ekonomiczna determinuje niezależność polityczną. Nie wspominając już o powszechnej obsesji na punkcie zależności gospodarki narodowej od rynków zagranicznych i handlu zagranicznego, zapominając o jakiejkolwiek idei protekcjonizmu gospodarczego lub gospodarki bliskości zarówno przez małe, jak i duże kraje.

W tym samym duchu podkreślamy, że wyjście ze śmiertelnego uścisku systemu globalistycznego odbywa się poprzez zdecydowane i oficjalne odrzucenie planu wyeliminowania płynnego pieniądza (społeczeństwo bezgotówkowe), technokratycznych obsesji, które stają się normą prawną i praktyczną rzeczywistością, takich jak “miasta 15-minutowe“, “inteligentne miasta – inteligentne ciała – inteligentne umysły” itp.

W tych warunkach, jeśli globalizacja jest przeznaczeniem, nieubłaganym prawem w sensie progresywizmu jako jedynej wizji świata, dlaczego mielibyśmy wykazywać taką gorliwość w kultywowaniu różnic cywilizacyjnych, religijnych lub ideologicznych? Wszystko to schodzi na dalszy plan, by rozpłynąć się na stałe w kotle globalizacji technologicznej, gospodarczej i kulturowej. Uniformizacja, homogenizacja, dehumanizacja i wejście w ostateczny paradygmat dwóch bliźniaków zła – technokracji i transhumanizmu (Patrick M. Wood[3]) wydają się nieuniknione, jako predestynacja, która w tragiczny i przyspieszony sposób zakończy dzieje ludzkości.

3. Nieadekwatność metod walki politycznej w warunkach tyranii

Biorąc pod uwagę nowe realia międzynarodowe i biorąc pod uwagę fakt, że globalistyczna dyktatura stłumiła wszystkie prawa i wolności, fakt, który był w pełni widoczny podczas fałszywej pandemii Covid-19, musimy przyznać, że tradycyjne metody walki politycznej stały się całkowicie nieskuteczne. Sanitarnej tyranii narzuconej przez globalistyczną hiperklasę towarzyszy bezprecedensowy terror przeciwko tym, którzy nie akceptują oficjalnej linii. Metody ustanowienia globalnego reżimu totalitarnego sięgają od cenzury na dominujących platformach cyfrowych, przez prześladowanie, publiczną stygmatyzację i ostracyzm, po jawne zabójstwa, które są przedstawiane jako ataki serca lub wypadki samochodowe. Myślozbrodnia i narzucanie “jednej myśli” (Fr: Pensée unique) jest nie tylko prerogatywą chińskiego reżimu, ale rozciąga się zarówno na przestrzeń zachodnią, jak i na Rosję.

W tych warunkach, biorąc pod uwagę przyspieszone tempo narzucania Nowego Porządku Świata, jednostki i grupy społeczne reprezentujące Ruch Oporu znajdują się w całkowitym impasie. Odwołanie się do starych metod walki politycznej w nowych warunkach nie ma szans powodzenia. Stosowanie demokratycznych i legalistycznych metod w warunkach terroru państwowego jest tak samo absurdalne, jak było w Rosji po zamachu stanu w październiku 1917 r. czy w nazistowskich Niemczech po 1933 r.

Tworzenie partii, udział w wyborach, organizowanie demonstracji ulicznych, zbieranie podpisów, wysyłanie e-maili czy petycji do dygnitarzy, wszystko to nie ma już żadnego celu w nowych warunkach. Co gorsza, cała praca informowania i budzenia społeczeństw do rzeczywistości, którą my, antysystemowi bojownicy, robimy, mamy ograniczony wpływ i nie może doprowadzić do odwrócenia sytuacji. Dzieje się tak z powodu kontroli nad zbiorowym umysłem sprawowanej przez dziesięciolecia przez media głównego nurtu i kulturę masową, przez manipulację i zarządzanie percepcją, przez media społecznościowe i hedonistyczny indywidualizm.

A niekończące się apele niektórych aktywistów do obywatelskiego sumienia obywateli, którzy są wezwani do przebudzenia, mają ograniczony wpływ, mieszcząc się w marginesie błędu, który nie przeszkadza globalistycznej władzy. W obliczu całkowitej nieskuteczności legalistycznych metod rozwiązaniem jest uciekanie się do przemocy politycznej. Ale ta opcja wydaje się być również brana pod uwagę przez światową oligarchię. “Rządzenie poprzez chaos” (L. Cerise) jest dokładnie tym, do czego dąży.

W tych warunkach tylko interwencja Boga w historię może obalić obecny stan rzeczy i otworzyć ludzkości jaśniejszą perspektywę. Ale Zachód, który stał się globalny, zdradził Boga, jest dumny z własnej duchowej ślepoty i trwa w błędzie samowystarczalności autonomicznego człowieka. Nawet ogromna większość z nas, antyglobalistów i suwerennych bojowników, definitywnie zsekularyzowała się, mając horyzontalne postrzeganie świata.I to w przeciwieństwie do naszych wrogów, głęboko przywiązanych do szatana, którzy dobrze wiedzą, z kim walczą. Dlatego, jak powiedzieliśmy w poprzednim artykule, podczas gdy sataniści sprzymierzyli się z księciem tego świata, my, ich wrogowie, odrzucamy przymierze z Królem nieba i ziemi, Jezusem Chrystusem.

W tych okolicznościach, kiedy zostaniemy zdradzeni przez wszystkich mężów stanu, pozbawieni praw, niezdolni do przemocy politycznej i obcy boskiemu źródłu, co pozostaje nam do zrobienia?

Powiedziałbym, że kontynuujmy naszą śmiałą pracę i zdecydowaną afirmację prawdy pomimo wszystkich zagrożeń. Demaskujmy zdradzieckich mężów stanu i polityków, zachęcajmy wyznawców do przygotowania się do długiej i ofiarnej walki. Ale także, aby być w pełnym stanie czujności. W sztuce wojennej, podobnie jak w boksie, sukces zależy od intuicji i maksymalnego wykorzystania odpowiedniego momentu. Mój trener boksu uczył nas w ten sposób: “Kiedy jesteś w ringu z przeciwnikiem przed sobą, nie zamykaj oczu. Ryzykujesz, że przegapisz najciekawszy moment”. To znaczy uzyskanie coup de grâce

i bycie pokonanym.

4. Wojna jako końcowa faza świata czy szansa i nowy początek?

Nie ma innego wyjścia z tego historycznego impasu niż wojna. Nie chcemy tego. Ale jeśli globaliści i tak już go sprowokowali, miejmy nadzieję, że ogromne poświęcenia, których trudno obecnie uniknąć, zaowocują nowym początkiem dla ludzkości. Rozwiązanie trudne do zaakceptowania dla dzisiejszych zdemaskulinizowanych, hedonistycznych i narcystycznych pokoleń. Ale inny sposób na przebudzenie się ze stanu letargu, na ponowne maskulinizowanie, na przesiedlenie społeczeństw na fundamencie cnót moralnych, hierarchii i honoru wydaje się nie istnieć.

Wojna, która obecnie toczy się tylko na terytorium Ukrainy, zasługiwałaby na osobny artykuł na zbadanie jej źródeł i implikacji. Do tego czasu jednak zauważamy, że ta wojna wykuta i zainicjowana przez atlantystów, przez USA, które ucieleśnia absolutne zło, jest tylko ogniwem w długim historycznym łańcuchu ofensywy Anglosasów, cywilizacji talasokratycznej przeciwko Rosji jako kontynentalnej, tellurokratycznej cywilizacji. Cel jest oczywisty: zniszczenie Rosji jako państwa, demontaż terytorialny, denuklearyzacja i usunięcie z historii. Głównym celem agresorów jest prawosławie i ogromne zasoby naturalne Rosji.

W tych warunkach nasze sympatie są oczywiście po stronie ofiary agresji, jaką jest Rosja. Tyle tylko, że niekoniecznie rozciągają się one na przywództwo tego kraju przesiąkniętego zagranicznymi sieciami wpływów i pozbawionego lidera, który sprostałby wielkim wyzwaniom dzisiejszego historycznego momentu. Dynamika ostatnich trzech lat, od ustanowienia covidistowskiego terroru, a także szesnaście miesięcy wojny ujawniły prawdziwe oblicze rosyjskich władców. Od posłuszeństwa wobec globalistów i zależności od oligarchii, która kontroluje gospodarkę kraju, po szokującą niezdolność do radzenia sobie z poważnym kryzysem, takim jak wojna. Do tego masowa obecność elementów wrogich interesowi narodowemu w aparacie państwowym i propagandowym, co można scharakteryzować dwoma uzupełniającymi się terminami: “piąta kolumna” i “ksenokracja”. Ale mamy nadzieję, że wrócimy do tego wszystkiego bardziej szczegółowo w innym artykule.

Co więcej, wojna doskonale pasuje do globalistycznej strategii, która dąży do wyludnienia, zniszczenia państw narodowych, zniszczenia gospodarki, pauperyzacji mas i spowodowania ogólnego chaosu, a wszystko to stanowi warunki wstępne ustanowienia Nowego Porządku Świata.

Innymi słowy, biorąc pod uwagę nowe uwarunkowania międzynarodowe, obecny międzynarodowy system polityczno-prawny i gospodarczo-finansowy wydaje się niereformowalny. A ewentualne przesiedlenie świata na nowe, sprawiedliwsze i bardziej ludzkie podstawy staje się możliwe dopiero po nowej wojnie światowej. Tylko powojenny pokój mógł zmienić świat. Ale wiąże się to z trudnym do uniknięcia ryzykiem, że świat zniknie w katastrofie nuklearnej.

W każdym razie, nawet bez samounicestwienia w wyniku użycia broni masowego rażenia, ta hiper-technologiczna cywilizacja zmierza ku nieuchronnemu upadkowi.

W takich przypadkach my, chrześcijanie, mówimy: «Bądź wola Twoja, Panie!». Nie dlatego, że jesteśmy fatalistami ani wyznawcami predestynacji. Wręcz przeciwnie. Chrześcijański optymizm jest kluczem do niezwyciężonego charakteru człowieka religijnego.

Przeczytaj całą historię tutaj…

___
https://www.technocracy.news/coming-soon-the-apocalyptic-phase-of-technocracy-and-transhumanism/  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Lipiec 2023, 11:16
W powyższym artykule nie ma nic czego byśmy już nie wiedzieli ani o czym ja już nie pisałem.

Mój starszy post z 11 Maja gdy zacząłem małe śledztwo bo nie pasowała mi rzekoma rola Rosji jako obrończyni świata przed satanizmem.

https://zbawienie.forumotion.com/t232p150-znaki-czasow-konca#23616

Benjamin Fulford za dużo nam mieszał w głowach podczas gdy fakty mówią nam co innego!

BRICS i Klub Waldyjski realizują te same wrogie cele przeciwko ludzkości.


Dużo o tym już było też pisane.

Poniżej kilka linków które sobie zapisałem aby nie zapomnieć tych stron.


https://zbawienie.forumotion.com/t383p350-klamstwa-wladzy-nasienia-weza-w-polsce-oraz-propagowanie-balwochwalstwa-wsrod-narodu-wybranego#23702

https://zbawienie.forumotion.com/t408p75-wasze-maile#23701


https://zbawienie.forumotion.com/t409p75-czuwajmy#23717


https://zbawienie.forumotion.com/t232p150-znaki-czasow-konca#23720


Czyli czuwam na działania wroga aby potem się tym z Wami dzielić jak rozkazał Król Isus Chrystus nasz Zbawiciel.


Będę się bacznie przyglądał tym działaniom aż do wzięcia do Nieba bo po tym wydarzeniu wiele się zmieni.

Świadomość prawej części  ludzkości się  zmieni podczas gdy lewi pójdą za Bestią  na zagładę.

Wszystko stanie się jawne a my możemy być pewni pomysłowości naszego Boga w realizacji Jego planów.


My mamy czuwać , być gotowymi na przyjście Króla Isusa ze świadomością że plany naszych wrogów nie zostaną do końca zrealizowane w takiej formie w jakiej nam je przedstawiają.

Pojawienie się Syna Bożego na Ziemi wszystko odmieni a już DRUGIE zejście Boga Wszechmogącego  na Synaj na sąd nad swym ludem wstrząśnie całym światem szatana!!!


Henoch 1:

1 Błogosławieństwo Henocha, którym pobłogosławił wybranych i sprawiedliwych obecnych w dniu ucisku, podczas którego wszyscy źli i niegodziwi zostaną usunięci.
2 Henoch, człowiek błogosławiony i sprawiedliwy, któremu Pan otworzył oczy i obdarzył świętym widzeniem w niebiosach, zabrał głos i powiedział: [To, co] pokalali mi aniołowie! Usłyszałem od nich wszystko i zrozumiałem to, co zobaczyłem, choć przeznaczone to jest nie temu pokoleniu, lecz pokoleniom dalekim, które dopiero nadejdą.
3 Przemówiłem na temat wybranych i o nich ułożyłem przypowieść: Święty (Kaddosz) i Wielki (Eljon) wyjdzie ze swego mieszkania
4 i Wieczny Bóg (Elohim) zstąpi na Górę Synaj i ukaże się ze swoim zastępem i objawi się w mocy swej niebiańskiej potęgi.
5 Wszyscy ulegną przerażeniu, a Czuwający zadrżą i strach oraz wielkie drżenie zapanuje aż po krańce ziemi.

6 Wysokie góry zostaną poruszone, a wyniosłe wzgórza zmaleją i topnieć będą jak wosk przed ogniem.
7 Ziemia pogrąży się, a wszystko, co się na niej znajduje ulegnie zniszczeniu. Na wszystko zostanie wydany wyrok, również na wszystkich sprawiedliwych.
8 Sprawiedliwych [Bóg] obdarzy pokojem, swoich wybranych zachowa i zmiłuje się nad nimi. Wszyscy będą należeli do Boga, będzie im się powodzić i będą błogosławieni, a światło Boże nad nimi będzie świecić.
9 Oto przychodzi On z dziesięcioma tysiącami świętych, aby dokonać sądu nad nimi i aby zniszczyć grzeszników i aby złajać każdego za to wszystko, co przeciwko Niemu uczynili grzesznicy i niegodziwcy.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

6th Lipiec 2023, 11:58
https://wolnemedia.net/ci-malutcy/

https://www.bitchute.com/video/mW4Xin3bSFv9/


Nasz Bóg nie wybaczy i unicestwi również i tych sług szatana ze szczytu piramidy którzy wiernie wykonują szatański plan (obecnie realizowany) zniszczenia demokracji czyli politycznego syjonizmu.



Aniołowie kary będą ich torturować pod powierzchnią Ziemi i oddadzą im ten sam ból co czuły mordowane przez nasienie węża dzieci jak zrywanie  na żywca skóry z twarzy.


W ICH przypadku oko za oko!!!

2 Henocha

10

Ci mężczyźni zaprowadzili mnie w stronę północy i pokazali mi tam bardzo straszne miejsce, a tam były wszelkiego rodzaju tortury i udręki, okrutna ciemność i nie oświetlona ciemność. Nie ma tam jasności, lecz czarny ogień świeci wiecznie wraz z rzeką ognia, której płomienie unoszą się nad całym miejscem. Ogień tutaj, zamarznięty lód tutaj wysycha i się zamraża.

Jest to bardzo okrutne miejsce uwięzienia, ciemni i bezlitośni aniołowie niosący narzędzia okrucieństwa i torturujący bez litości.


I powiedziałem: "Biada, biada! Jak bardzo straszne jest to miejsce." Ci mężowie mówili do mnie: "Henochu, to miejsce zostało przygotowane dla tych, którzy nie wielbią Boga, którzy na Ziemi praktykują grzechy przeciwko naturze. Ci, którzy praktykują z dziećmi sodomiczne zepsucie. Ci, którzy uprawiają zaklęcia i czary, wróżby, czynią handel z demonami i którzy chwalą się swymi niegodziwymi czynami - kradzieżą, kłamstwem, oszczerstwami,  pożądaniem, urazą, cudzołóstwem i morderstwem.

Dla tych, którzy potajemnie kradną dusze ludzi, którzy chwytają ubogich za gardło zabierając ich dobytek sami się bogacą na nich kradnąc ich majętności, ci, którzy są w stanie zapewnić pożywienie. Dla tych, którzy powodują śmierć z głodu i kiedy są wstanie zapewnić im odzienie, są oni w stanie odebrać im ostatnią odzież powodując ich nagość.

Dla tych, którzy nie szanują ich Stwórcy lecz kłaniają się bezdusznym bożkom, które nie mają duszy, nie mogą ani widzieć ani słyszeć, próżnych bożkom, tworzących obrazy i oddają pokłony podstępnym dziełom rąk - dla tych wszystkich jest przygotowane to miejsce pośród tych, jako ich wieczna nagroda."



Zwykła bezbolesna śmierć to dla nich za mało jak postanowił Bóg Wszechmogący!


Nie wszystkie dusze czołowych satanistów  dostaną przywilej wiecznej śmierci..


https://arzareth.home.blog/2019/12/16/co-sie-dzieje-z-duszami-po-smierci-czesc-pierwsza-dusze-zloczyncow/  

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

9th Lipiec 2023, 12:52
Ciekawe źródło wiedzy na temat "demokracji" która jest wymysłem szatana.


https://bitomat.wordpress.com/2023/06/18/demokracja-najbardziej-niebezpieczna-religia-2-zydowskie-pochodzenie-larry-romanoff/


My jesteśmy już obudzeni z tego szatańskiego snu a dokonał tego Duch Boga dając nam zrozumienie abyśmy rozumieli i poznali prawdę na temat szatańskich rządów od samego Edenu    z ust samego Boga oraz Syna Bożego.



To zaszczyt którym poszczycić może się bardzo mała grupa Polaków na Ziemi!



Tylko Izraelici wybrani do wzięcia do Nieba mają to rozeznanie którego brak innym pomimo ich wiedzy w tematach  w których nam wiedzy takiej brak.


My mamy jednak wiedzę od samego Boga z Biblii którą tą wiedzę rozumiemy dzięki Duchowi Bożemu którego mamy w sobie.


Bóg dał człowiekowi ducha od swojego Ducha a my jako narodzeni z Jego woli mamy łaskę Boga którą nam udzielił wyznaczając do wzięcia do Nieba.


My myślimy jak nasz Ojciec przez co jesteśmy godnymi synami i córkami powołanymi do wielkich rzeczy ku chwale Boga.


Bóg Was wybrał a to powołanie jest prawdziwe tak jak prawdziwa jest ofiara Syna Bożego która to nasze powołanie uczyniła prawomocnym.


(12) Tym zaś, którzy go przyjęli, dał prawo stać się dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię jego,
(13) Którzy narodzili się nie z krwi ani z cielesnej woli, ani z woli mężczyzny, lecz z Boga.


W oczach i standardach tego świata jesteśmy mało znaczący lecz dla Boga jesteśmy NAJMĄDRZEJSZĄ częścią ludzkości jaka OBECNIE żyje na Ziemi!!!




Jeremiasza 9:

(22) Tak mówi Pan: Niech się nie chlubi mędrzec swoją mądrością i niech się nie chlubi mocarz swoją mocą, niech się nie chlubi bogacz swoim bogactwem!
(23) Lecz kto chce się chlubić, niech się chlubi tym, że jest rozumny i wie o mnie, iż Ja, Pan, czynię miłosierdzie, prawo i sprawiedliwość na ziemi, gdyż w nich mam upodobanie - mówi Pan.




Nie zapominajcie o tym i nie dajcie sobie wmówić że jesteś gorsi od tych niby mądrzejszych.


Nasza mądrość pochodzi od Boga bo słuchamy głosu swego Ojca!


Gdy przyjdzie czas usłyszymy Go gdy Słowo do nas dotrze dlatego bądźcie gotowi pozostając mocni w wierze bo dnia i godziny nie znamy gdy Syn Boży dokona obiecanego naszego wzięcia do Nieba!


Czuwajcie...

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3342
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

2nd Sierpień 2023, 22:44
Kolejny afrykański kraj wyrzuca europejskie rządy.


https://wolnemedia.net/francja-oglosila-ewakuacje-obywateli-z-nigru/


A co do nas...

To Bóg dobrze  wie że ma ratować swój lud w końcu On sam nam o tym w Biblii powiedział i dał zrozumienie stąd wiemy o wyzwoleniu plemion z Arzareth.


Wystarczy spojrzeć na Polaków , są jak owce prowadzone do rzeźnika słuchając zetki w samochodach a potem tv w domach - NIC nie rozumieją ale krzyż i bałwana matke nieboską w domu mają.


Natomiast ci którzy coś rozumieją i telewizji nie oglądają to moim zdaniem kandydaci do 144 000 i to nie katolicy bo są wolni od bałwochwalstwa jak mówi proroctwo Objawienia rozdziału 14.


A czytelnicy tego forum rozumiejący zbawienie w Niebie że na nich czeka są właśnie tymi o których mówi Pismo że będą wzięci do góry czyli do Nieba.


Na to czekamy i życiowe problemy przeżywamy lecz się nie poddajemy i na swojego Króla Isusa Chrystusa oczekujemy!
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Moje Posty -Bartek  - Page 21 Empty Re: Moje Posty -Bartek

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach