Czyżby początek III Wojny Światowej?

+28
Cyryl
Iraeneus
Łukasz.s
Skiper
Odrodzony
polskapaw
Edwedere
krissss
Liksar
Gregor
levrone55
Jacek86
Tabitha
Marysia87
Andrzej
anileve
piotrek123
Zwykły
Olo
anowi
lusia
Bushi
Mutu
Kasia
Szymon
Obserwator
ikiro
Henry Kubik
32 posters
Go down
avatar
Aleksander
Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

29th Grudzień 2017, 11:48
Ja myślę że nwo działa ale nie tak jak powinno w mniemaniu pomysłodawców i że z wojną będzie podobnie bo musi być burza która oczyści atmosfere ale ten konflikt jakby go nie nazwać będzie pod całkowite dyktando Boga jak zresztą wszystko, i musi coś "rypnąć" konkretnie żeby ludzie otworzyli oczy. Władza władzą jest zła jedynie rząd Boga i Syna będzie dobry ale żeby tu ludzie szarzy ludzie sobie dokuczali mordowali itd to się musi skończyć.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

29th Grudzień 2017, 11:51
Obserwatorze... proroctwa mówią o plagach z woli Boga, jak plaga szarańczy z Otchłani.

Czytałem dzisiaj jeden artykuł w którym autor twierdzi, że wojska NATO w Europie i Polsce nie są po to, aby chronić Polskę przed atakiem Rosji, ale są po to aby bronić Polskę przed atakami Unii Europejskiej, która jest także na wykończeniu.

Trumpa przemówienie miało napędzać patriotyzm i katolicyzm w Polsce i podobno było skierowane przeciwko UE, czyli z poparciem nacjonalizmu, zamkniętych granic oraz Chrześcijaństwa jako kultury narodowej

Okazało się, ze wojna przeciwko Chrześcijaństwu sporo upadła i w Australii, USA, Anglii i chyba w innych krajach wznowiono szopki na święta i wznowiono życzenia na Christmas, jak to się na Zachodzie mówi.

Trump i Putin wznawiają wpływy Chrześcijaństwa i jest to w wielu sytuacjach widoczne.

Coraz częściej mówi się o szatańskiej, pedofilskiej antychrystowej globalizacji, co powoduje coraz większe opory w kierunku zniesienia granic i dalszego napływu emigrantów do Europy i USA.

Są ostatnio głosy, że jest znacznie taniej opłacić emigrantów w Afryce niż ich za darmo żywić przez lata w Europie. Nawet Merkel - chyba ustąpi przyznaje że nie doceniała niebezpieczeństwa, w jakie wpędziła Niemcy.

Z wielu źródeł są wieści, ze szatański system nie ma pieniędzy na żadne awantury

Celem szatana była i jest Globalizacja i do tego na pewno nie dojdzie.

Owszem może być gdzieś jakaś wojna, ale raczej nie światowa.

Jak na razie Islam nie pali się do wojny przeciwko Izraelowi, aczkolwiek są pewne sygnały ale Trump oświadczył ostatnio, że spodziewa się rozwiązania pokojowego pomiędzy Izraelem a Palestyńczykami i nalega na pokojowe rozwiązanie sytuacji, którą sam stworzył.

Jest także spory ruch, aby odsunąć Deep State ( satanisci) od władzy bez skazywania ich. Aby oddali banki, anulowali długi i się od nas odczepili.

Jedyne, co wskazuje nie tyle na III WŚ co na protekcję Izraela to armie dokoła Izraela, jakby chroniły przed... siłami Boga?

Jest wiele opcji, jeżeli się popatrzy na wszystkie strony, ale najwięcej ich jest przeciwko szatanowi, który nie zdołał nawet wprowadzenia stanu wojennego w USA, kiedy ANTIFA groziła wojną domową.

I nikt z ANTIFA nawet nie zrobił kroku, aby zacząć wojnę domową.

Amerykanie połapali się o co komu chodzi i obniżka podatków dla wielu biznesów oraz dla pracowników a nawet zwroty już zapłaconych podatków doprowadzają do szału Demokratów szatańskich.

Jeżeli to dotrwa do Lutego, kiedy ludzie zaczną otrzymywać pieniądze od rządu, to gospodarka USA ruszy z kopyta.

Zgodzę się z tym, ze wiele wyglądało na wypełnianie się tego planu ale patrząc na to pod innym kątem okazuje się, że Trump, Chabad i upadli mają inne plany i nie są to plany III WŚ.

W najbliższych 2 miesiącach wszystko się chyba wyjaśni.

Aha... nie wiadomo na 100% co z Sorosem - nie wiadomo na 100% czy on żyje.

I jeszcze jedno. Jeden werset, który mi nigdy nie pasował do III Wojny Światowej i masakry Żydów syjonistycznych.

Rev 3:9  Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem. 10  Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi.

To wygląda na to, że synagoga szatana przeżyje będzie się kłaniać Słowianom.

Nie ma problemu mieć dwie opinie. Jedna z nich się zrealizuje.

bounce  bounce  bounce

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

29th Grudzień 2017, 12:42
Tak dokładnie, ale mówią też o postawieniu ohydy spustoszenia na Miejscu Świętym, oddaniu władzy bestii na 42 miesiące i walce ze świętymi, strzegącymi Przykazań Boga i wiary Isusa, których dane bedzie bestii zwyciężać.

Dla mnie jest to argument za tym, że Bóg pozwoli na wiele i rządy bestii będą brutalne, a wielki ucisk jaki zapanuje w związku z tym, będzie także karą Boga na mieszkańcach ziemi, podczas którego Bóg objawi swą Moc oraz Zbawienie.

Dlatego myślę, że Bóg dopuści do realizacji planu 3 wojen i dlatego też pozwolił ten plan ujawnić.

Mało tego w ucisku i pod zaborem bestii, Bóg ukaże wybór jakim będzie oddanie Mu chwały i możliwość zbawienia i właśnie taka sytuacje byłaby wielce wymowna...

Pokazanie pełnego zamordyzmu szatanów i chwałę sprawiedliwości Bożej, a wtedy każdy stanie przed prostym wyborem - Bóg albo bestia.

W taki sposób to widzę po prostu Smile

PS.

Inaczej sprawa się ma wobec Ludu Bożego i 144 000, ale to oni będą według mnie tym znakiem dla narodów pośród zgiełku wojny, że u Boga Izraela jest zbawienie.
avatar
Odrodzony
Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

29th Grudzień 2017, 14:51
Myślę podobnie jak Obserwator.

Choć trzeba zauważyć, że Henryk napisał, że są to jedynie jego spekulacje, a nie że ma on pewność, że ten plan już całkowicie upadł.

Niemniej jednak wniosek, że plan szatana już definitywnie upadł wydaje mi się nieco przedwczesny.

Kiedyś gdzieś usłyszałem taki tekst, chyba w jakimś filmie, że największą sztuczką szatana jest to, że przekonał ludzi, że on sam nie istnieje.

I z tym planem jest moim zdaniem podobnie.

Szatan zawsze robi wszystko, aby nas zmylić. A wiec być może i teraz jego celem jest, aby dojść do wniosku, że jego plan już upadł.

Zresztą pisałem już o tym w tym miejscu:

https://zbawienie.forumotion.com/t293p50-liczba-zwierzecia-666

Moim zdaniem to, że pawłowe chrześcijaństwo jest teraz wspierane przez satanistę Trumpa i satanistę Putina wcale jeszcze nie musi oznaczać, że plan upadł albo że się zmienił, ale może to oznaczać, że obecne wzmacnianie chrześcijaństwa przez Trumpa i Putina jest tylko pewnym etapem tegoż planu, który w dalszym ciągu jest w pełni realizowany.

Tak samo, jak częścią tego planu realizowaną obecnie jest ukazanie wszelkich zbrodni syjonistów, jak np. pedofilia.

Nie wiadomo, co z tego będzie, zwłaszcza, że mamy teraz zalew różnych sprzecznych ze sobą informacji.

A czy dojdzie do wprowadzenia NWO?

Myślę, że nie można powiedzieć, że już na pewno do tego nie dojdzie.

Wszystko bowiem teraz może wskazywać na upadek planu szatana IIIWŚ oraz szatańskiego pomysłu wprowadzenia NWO, w którym doszłoby do wprowadzenia oficjalnego i otwartego, światowego lucyferianizmu, ale jak dla mnie to są tylko pozory, które mają osłabić ludzką czujność.

Poza tym zależy, kto jak rozumie NWO.

Jeżeli NWO rozumieć jako realną i jawną władzę światowego rządu w postaci Bestii pierwszej to moim zdaniem do wprowadzenia tak rozumianego NWO dojdzie, zaś lucyfarianizmem będzie w tym układzie oficjalnie ogłoszony światowy kult tej Bestii.

Natomiast środkiem, który z założenia miałby do tego doprowadzić, jest wzmacniane obecnie w tym celu pawłowe chrześcijaństwo, przy czym wydaje mi się, że nie dojdzie to tego już teraz i nie wprowadzi tego sam szatan, tylko szatan osiągnie ten cel dopiero za rządów Bestii i zrobi to jej rękami oddając jej swoją władzę.

Wiemy, że Bestia pierwsza - czyli jak dla mnie najpierw Bestia z morza, a więc Bestia pochodząca z ludzi (choć niekoniecznie będąca w rzeczywistości ludźmi, a jedynie mająca wygląd ludzi), zaś potem za jej pośrednictwem już Bestia z otchłani - ma dostać władzę absolutną na ziemi i siać taki terror, jakiego na ziemi jeszcze do tej pory nie było (wielki ucisk):

Ap 13:
(1) I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze. (2) Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę. (3) I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią; (4) i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał Bestii. I Bestii pokłon oddali, mówiąc: Któż jest podobny do Bestii i któż potrafi rozpocząć z nią walkę? (5) A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy. (6) Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba. (7) Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem. (Cool Wszyscy mieszkańcy ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka. (9) Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy! (10) Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem - musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych.

I moim zdaniem to właśnie chrześcijaństwo – z racji tego, że ma największą siłę zwodzenia, bo łączy prawdę słowa Bożego z szatańskimi kłamstwami – może być tym narzędziem, dzięki któremu lucyferianizm zostanie na krótko wprowadzony na całym świecie jako oficjalny kult Bestii.

Bo czym byłoby wprowadzenie otwartego lucyferianizmu, jak nie oficjalnym i otwartym bluźnieniem Bogu i Jego Synowi?

A przecież Bestia pierwsza będzie bluźnić Bogu i Panu Isusowi, co wynika z Objawienia Jana.

Dlatego jak dla mnie szatan po prostu chce zrealizować swój plan rękami Bestii z otchłani, której będzie musiał oddać swoją władzę.

Jednak mając na uwadze fakt, że szatan i Bestia (upadli) mają wspólnego wroga w postaci Boga i Jego Syna Isusa jest jasne, że z pewnością będą działać wspólnie przeciwko Bogu, Panu Isusowi oraz przeciwko oddanym im ludziom, w ramach tego, na ile Bóg im pozwoli.

Dlatego jest możliwe, że plan szatana zakłada takie akcje, które w tej chwili wyglądają na upadek tego planu, a w rzeczywistości są one zaplanowanymi zagrywkami, aby w ten sposób sprowadzić nasze myśli na manowce i spróbować nas nabrać.

Myślę, że ten plan ten jest tak rozciągnięty w czasie, że sięga on do czasów oficjalnego pojawienia się na ziemi Bestii pierwszej.

I myślę też, że chrześcijaństwo po to jest teraz wzmacniane i jednoczone przez Trupa oraz Putina, aby miało jeszcze większą siłę zwodzenia, co tylko jest elementem tego planu, który ma ostatecznie doprowadzić do uznania szatana (a w zasadzie Lucyfera) za boga, który „zstąpi” na ziemię, zaś jakiegoś upadłego uwolnionego z otchłani grającego rolę Bestii – za syna tegoż boga, czyli za prawdziwego mesjasza.

Taki byłby cel utworzenia przez szatana całego chrześcijaństwa.

Zwieść ludzi tak, aby najpierw przyjęli fałszywego mesjasza (czyli Bestię z otchłani) za prawdziwego mesjasza, a potem uznali Isusa, czyli jedynego prawdziwego Mesjasza, który przyjdzie na ziemię już po pojawieniu się na ziemi Bestii z otchłani za fałszywego mesjasza.

Tyle że ta ostatnia faza tj. przekonanie ludzi do uznania Pana Isusa za fałszywego mesjasza w przypadku wielu osób Bestii się nie uda, bowiem Bóg będzie już w tym czasie działał oficjalnie i żaden człowiek nie będzie miał wątpliwości, kto jest kim, a więc będzie miał świadomość, po czyjej stronie staje.

Czyli chrześcijaństwo po zrzuceniu szatana na ziemię i po ujawnieniu się upadłych z otchłani nie będzie już ani szatanowi, ani Bestii z otchłani do niczego potrzebne, tak samo, jak i ateizm, bo obie te religie stracą rację bytu.

Dlatego, w ten sposób chrześcijaństwo i ateizm zostałby w założeniu wzajemnie zniszczone w tym samym czasie, w wyniku czego zamiast nich na krótko zostałby oficjalnie ustanowiony światowy lucyferianizm w postaci kultu Bestii pierwszej (a w zasadzie jej części w postaci jakiegoś upadłego anioła uwolnionego z otchłani).

I to zakłada plan 3 WŚ.

Zaś odnośnie tego, że ludzie wiedzą, co to jest lucyferianizm, to myślę sobie, że jak na razie miażdżąca większość ludzi na świecie permanentnie ogłupianych i kontrolowanych przez pachołki szatana nie ma o tym pojęcia, nie mówiąc już o bardziej oczywistych sprawach, bo mają oni, zresztą jak i my wszyscy, zupełnie przyziemne problemy na głowie.

Więc moim zdaniem szatan ma jeszcze kogo zwodzić, bo tych, co już teraz wiedzą albo chociaż domyślają się i analizują, poświęcając często swoje inne życiowe sprawy, bo chcą poznać słowo Boże i zrozumieć, na jakim świecie tak naprawdę żyją, jest na świecie garstka.

Ale to są również tylko takie moje spekulacje.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

30th Grudzień 2017, 02:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Ja to widzę zupełnie inaczej. 

Każda akcja szatana to zupełna klęska. Z kuszeniem w Edenie, kuszeniem Hioba czy propozycja świata dla Chrystusa, to wszystko klęski szatańskie.

Do czasów końca szatan przygotowywał się 2 tyś lat. 

Utworzenie uzbrojonego USA to był pierwszy wielki błąd szatana. Szatan zastosował prawo Boże aby zbudować kolejne imperium i dał w ręce ludzi broń.

Dał także Konstytucję opartą o Prawo Boże i to był nieuczciwy ruch wobec Boga.

I Wojna oraz II Wojna światowa były łatwymi krokami. 

Nie było wolnej myśli bez kontroli szatańskich rządów i nikt nie wiedziałby o celach tych wojen, gdyby plan III Wojen nie został opublikowany. Dowiedziano się o tym później. Podobnie jest z Protokołami Mędrców Syjonu. Te dwa dokumenty oraz znalezienie martwego kuriera z dokumentami Iluminatów w Bawarii podważyło cały plan szatana.

Zanim wybuchła III wojna, cały świat już wiedział o tych planach - nie zwykli ludzie ale opozycja polityczna.

Dwa problemy stały na przeszkodzie i z dalszych problemów zrobiła się jeszcze większa ilość. 

Dwa problemy to broń w rękach obywateli imperium, które miał zawładnąć światem oraz Internet, który miał zwiększyć propagandę szatańską ale brak skutecznej cenzury spowodował wielkie straty w planach III WŚ.


Największym problemem w zrozumieniu tych spraw jest niedokładne zrozumienie proroctw biblijnych.

Szatan już został zwyciężony w momencie zmartwychwstania Isusa. Prawda zwyciężyła i kłamstwo zostało pokonane.

Co ciekawe czas nauczania Chrystusa wynosił OKOŁO 3 lat. Może było to 3.5 roku, czyli 42 miesiące?

Problem leży w tym że okres 42 miesięcy będzie można porównać z okresem nauczania Chrystusa.


Jest to publiczna walka kłamstwa szatana przeciwko Prawdzie Boga.

Podobnie ma być podczas 42 miesięcy, kiedy wszystko będzie publiczne, Słowianie będą w cudowny sposób wyprowadzeni na pustynię, będzie po porwaniu a będą także głosić dwaj świadkowie, głosić publicznie Prawdą Bożą, oraz będą latać po niebie aniołowie Boży i ujawniać plany Boga.

To oznacza, że w tym okresie 3.5 roku nie będzie już zwiedzenia

Zwiedzenie jest teraz, ale w momencie objawienia się Bestii i uprowadzeniu na pustynię i porwaniu nie będzie już wątpliwości, że Bóg i Syn istnieją i działają.

Przed ujawnieniem Bestii obejmie władzę 10-ciu króli, którzy BĘDĄ kontrolowani przez Boga, który natchnie ich serca, aby wykonali Jego zamysł i z pomocą Bestii wykonali wyrok na Nierządnicy.

To będzie wynik sądu Boga nad szatańskim Watykanem i egzekucja publiczna.

Dalej będzie poselstwo 3 aniołów ujawniających sąd Boga oraz Królestwo Boże.

To oznacza, że 42 miesiącach Bestia będzie jedynie mogła bluźnić Bogu ale o zwiedzeniu nie będzie już mowy. Cały świat będzie wiedział, o co toczy się walka na ziemi.

Wzięcie 666 na ramię i czoło będzie pod karą śmierci z powodu masowego oporu całego świata, który będzie ostrzegany przez aniołów.

Ponownie - jest to bezradność Bestii, której nikt nie będzie wierzył w nic, cokolwiek ona nie powie. 

Dlatego Bestia zabije w końcu 2 świadków za ujawnianie prawdy o upadłych aniołach oraz prawdy o szatańskim świecie.

Zwiedzenie jest w chwili obecnej ale to już zaczyna ustępować.

Szatan nie zdołał rozbroić USA, nie wywołał wojny domowej w USA i nie powstrzymał odrodzenia się Chrześcijaństwa w Rosji, Polsce i innych państwach.

Kiedy oglądałem pochód Polaków śpiewających - My chcemy Boga - wtedy zrozumiałem miłość Boga do swego Wybranego Narodu.

Jest olbrzymia różnica pomiędzy Izraelitami wyprowadzonymi z Egiptu a Słowianami dzisiaj.

W Egipcie Izraelici nie znali Boga i wierzyli szatanowi oraz demonom. Egipscy czarownicy także czynili wiele cudów. Kiedy Bóg ich wyprowadził, nie było zbytniego posłuszeństwa pośród rozwydrzonych Izraelitów, którzy w Bogu widzieli większego Boga, który po wejściu na górę Mojżesza o nich zapomniał.

Dzisiejsze Słowiaństwo miłuje Boga i Prawo, pomimo fałszywej religii, w jakiej szatan stara się ich kontrolować.

Bóg doskonale to widzi i wie, ze wystarczy jedno objawienie się Boga czy Syna i cudowne uwolnienie i wyprowadzenie na pustynię i Słowianie pójdą za Bogiem w ogień!


I to jest także wielka klęska szatana w stosunku do Narodu Wybranego.

W chwili obecnej szatański system upada coraz szybciej. 

W USA dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Ludzie są aresztowani, podobno bracia Podesta są w Guantanamo więzieniu z wieloma innymi pedofilami. Zatrzymywane są loty samolotów, w których członkowie szatańskich elit chcą uciekać poza granice USA.

Media niczego nie raportują ale media socjalne ujawniają skrawki informacji. Jeżeli to rzeczywistość, to Trump wybrał doskonały termin na masowe areszty pedofilów. Ale może to być punkt zwrotny w negocjacjach z Deep State. Trump może wszystkich pozwalniać i... nie dopuścić do rządów w USA.

Nie wiadomo jak to się skończy, ale sataniści przegrywają całkowicie USA. Nie ma szansy na NWO. To oznacza całkowitą klęskę szatana, klęskę publiczną i pozostaje nam jedynie... początek sądu Bożego - na pustyni oraz sądu nad Nierządnicą i Babilonem Wielkim.

Upadające imperium jeszcze nigdy się nie podźwignęło.

Tak wygląda sytuacja w moich oczach. Czy Bestia ukaże nam UFO czy też mesjasza, nie będzie to miało znaczenia z powodu ujawnienia się Boga i Syna.

Szatan i Bestia praktycznie już przegrali i w takim przypadku czas się bardzo przybliżył i rozpoczęcie się 3.5 roku może być w zasięgu ręki.

Jedynym atakiem szatana na Słowian będzie wypuszczenie armii za uprowadzanymi Słowianami, którą to pochłonie ziema.

Mamy więc niemal ujawniony świat szatana oraz Chrześcijaństwo wierzące według szatańskiego Pawła, ale owo Chrześcijaństwo już się budzi.

Tak ja to widzę w świetle posiadanych informacji politycznych oraz proroctw biblijnych.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

30th Grudzień 2017, 10:44
Muszę przyznać, że jestem bardzo zdziwiony Twoimi wnioskami Henryku. Może mam mylne wrażenie, ale zdaje mi się, że nieco bagatelizujesz proroctwa mówiące o godzinie próby jaka ma spaść na mieszkańców ziemi, a zwłaszcza na wybranych.

Same listy do 7 zborów mówią tyle o potrzebie nawrócenia się i godzinie próby, którą przetrwa nie każdy.

Jest mowa o wytraceniu jednej trzeciej ludzkości przez aniołów uwolnionych nad Eufratem. Kogo oni będą zabijać, jak nie zwiedzonych ludzi lub tych, którzy w tym wszystkim podejmą jawny bunt?

Skoro poselstwo 3 aniołów jest potrzebne w czasach końca, to nie bez powodu!

Po co aniołowie mieliby głosić cokolwiek i ostrzegać kogolwiek, jeśli szatan już przegrał i nie ma powodu do obaw???

Jeśli zwiedzenie jest takie oczywiste, to po co anioł ma kogokolwiek ostrzegać przed wzięciem znamienia na rękę lub czoło???

Proroctwa Objawienia zawsze wzbudzały we mnie powagę sytuacji jaka ma się na świecie pojawić, a według tego co napisałeś, wygląda to jakby nie należało się już niczym przejmować, a szatan już siedzi w otchłani i nie ma nic do gadania.

Ciężko mi też zgodzić się z tym, że Chrześcijaństwo dostępuje jakiegoś przebudzenia...owszem, ale w Pawle, nie w Chrystusie.

Trudno jest mi w ogóle znaleźć zwykłą osobę, z którą można by pogadać o Ojcu i Synu. Nikt nie chce o Nich słuchać.
Jak się mówi o satanizmie na najwyższych szczeblach władzy, to nadal mnóstwo osób patrzy jak na idiotę i puka się w czoło. To nie jest żadne przebudzenie.

Budzą się pojedyńcze jednostki, którym daje to sam Bóg i w mojej ocenie taki zaszczyt mają głównie potomkowie Izraela, a nie jacyś Chrześcijanie i inni poganie.

Nie tędy droga moim zdaniem i lepiej dmuchać na zimne.

Wnioski jakie wysuwasz Henryku, myślę że można by próbować podciągnąć pod Lud Boży i 144 000, nad którymi Bóg będzie trzymał specjalną ochronę, ale dla reszty ludzkości jest to nonsensem i siły szatańskie jeszcze dadzą popis.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

30th Grudzień 2017, 12:44
Spójrzmy może na całą sytuację z dalszej perspektywy.

Szatan wypowiedział na początku wojnę Bogu.

Można by stwierdzić, że Bóg szatanowi na wiele pozwalał i ten pozornie wygrywał niektóre bitwy, że tak powiem.

Pozwolił na bunt szatana, na zwiedzenie pierwszej pary ludzkiej, jak i aniołów. Pozwolìł na pojawienie się nasienia węża i jego zgubną działalność, która doprowadziła do upadku Narodu Wybranego i jego rozproszenia.

Bóg pozwolił także na zaplanowanie 3 wojen światowych i perfekcyjne przeprowadzenie już dwóch z nich.

Dlaczego Bóg nie miałby dopuścić do 3 wojny, skoro jej plany są zupełnie jawne, a wydarzenia na świecie jasno pokazują, że wszystko prowadzi do jej wybuchu, a sam jej cel czyli publiczne ukazanie lucyferianizmu i zniszczenie  wszystkich religii (Wielkiej Nierządnicy) jest praktycznie tożsame z objęciem władzy przez bestię, ustanowieniem ohydy spustoszenia na Syjonie i publiczną namową do jej kultu, o czym mówią właśnie proroctwa 13 rozdziału Objawienia???

Przecież jedno idzie ewidentnie w parze z drugim...

Wystawienie doktryny lucyferiańskiej na widok publiczny i zniszczenie wszystkich religii  = przejęcie władzy przez bestię oraz ustanowienie jej kultu i zniszczenie Wielkiej Nierządnicy, czyli religii fałszywych z Watykanem na czele.

Przecież Bóg zapowiedział to już kilka tysięcy lat temu, dobrze o tym wiedział i prawdopodobnie dlatego dopuści do tego, tak samo jako dopuścił do wszystkiego, co stało się wcześniej.


Bóg o tym wszystkim od zawsze dobrze wiedział i mimo pozornie wygranych bitew szatana, całą wojnę i tak szatan przegra i Bóg ma w tym określony z góry cel, który zna od zawsze, a jego finałem będzie godzina próby.

Temu ja jestem zdania, że tak jak zawsze, Bóg dopuści do wszystkiego, co sam wcześniej zapowiedział i dał nam poznać, a czego nie robił nim nie oznajmił swych zamiarów swoim sługom, a dla nas jest to dogłębny sprawdzian na zaufanie wobec Niego nawet w obliczu nadchodzacej wojny czy zagłady.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

30th Grudzień 2017, 13:01
Wnioski jakie wysuwasz Henryku, myślę że można by próbować podciągnąć pod Lud Boży i 144 000, nad którymi Bóg będzie trzymał specjalną ochronę, ale dla reszty ludzkości jest to nonsensem i siły szatańskie jeszcze dadzą popis. napisał:

O tym właśnie piszę.

Są dwa etapy. 

Etap dotyczący Narodu Wybranego, wyjścia na pustynię i porwania.

Ten etap i całą resztę szatan już przegrał.

Bóg na więcej nie pozwoli. Wystarczy, wszystkie tricki szatańskie były użyte i Chrześcijaństwa białego i słowiańskiego szatan nie zniszczył i jest odnowa. 

W Rosji Chrześcijaństwo było zniszczone prze komunę a teraz rozkwita ponownie.

Ci ludzie, nasi bracia, czy to prawosławni czy katolicy to lud Boży, miłujący Boga i kontrola umysłu ich ogłupiła, ale Bóg to osobiście zmieni.

Druga część czasów - 42 miesiące to rzecz normalna - nie zmieniona, ale realia są moim zdaniem nieco inne. Szatan nie będzie miał władzy ale Bestia i wszystkie karty będą na stole otwarte, z powodu porwania, uprowadzenia Słowian na pustynię oraz ich sąd oraz ścisła ochrona sił Boga i Syna, widoczna dla całego świata.

W takim przypadku, kiedy reszta świata będzie widziała aniołów, Naród Wybrany pod opieką Boga na pustyni oraz dwaj świadkowie będą działać ujawniając Bestii i szatan kłamstwa, wtedy Bóg będzie stosował surowe metody, jak wylewanie plag czy inne klęski za odmowę uznania Jego  autorytetu oraz autorytetu Jego Syna, króla świata.

Ci, którzy się nie ukorzą, spotkają ich wszystkie plagi Objawienia.

Ale szatan będzie musiał oddać władzę za swą nieudolność i same klęski.

Po wyrzuceniu z nieba jaką wiarygodność będzie on miał na ziemi?

Ścinanie głów za odmowę wzięcia znamienia Bestii?

Najbardziej odporni na wiedzę i na wielbienie Stwórcy zostaną wypróbowani... znakiem Bestii.

Karą Bestii będzie śmierć ale i zmartwychwstanie za oddanie życia dla Boga.

Jeżeli będzie widoczny Chrystus, Naród Wybrany żyjący na pustyni już w luksusach za wierność Bogu i Chrystusowi, ścięcie głowy za wierność Bogu z natychmiastową nagrodą nie będzie zbyt wielkim dramatem.

Owszem, wielu z nasienia węża weźmie 666, ponieważ bez pedofilii, kłamstwa, władzy i w zgodzie z przykazaniami ci ludzie nie są w stanie w ogóle żyć!

Tak to widzę i jest to zgodne z Biblią.

Aha... skończyłem artykuł o sprzedaniu duszy szatanowi i ponownie obejrzałem film z Johnem Toddem.



Nigdy na ten fragment nie zwróciłem uwagi. Jest to na początku.

John ujawnił, ze Rothschildowie to bezpośrednie potomstwo Lucyfera.

Bezpośredni dowód i najprawdopodobniej za to go zakatowano w jakimś więzieniu.

A jego zeznanie w pełni potwierdza nasienie węża, czyli bezpośrednie potomstwo szatana, które w chwili obecnej całkowicie przegrywa walkę o świat Boga.

Odnośnie odnowy. Spójrz na poczytność naszych materiałów, czy na forum, czy na naszych blogach. Według moich informacji bardzo wielu ludzi o tym wie i wie o czym głosimy.

Niewielu się przyznaje innym, że nas czyta ale informacje te otwierają wielu ludziom szeroko oczy, na Pawła, na Boga, na Słowian jako Naród Wybrany i wiele innych sygnałów, ze ONI wiedzą o nas. Ta apatia jednego dnia gwałtownie się zmieni.

bounce bounce bounce

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

30th Grudzień 2017, 15:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Wybacz, może niewłaściwie odczytałem Twoje wnioski, tak więc zgadzam się, że jeśli chodzi o plany wobec Ludu Bożego i odrestaurowania Syjonu, to bez dwóch zdań szatan przegrał i musi liczyć się z każdym ruchem przeciwko niemu, gdyż reakcja Boga będzie natychmiastowa, jak przy dotknięciu źrenicy oka.

Co do tego nie ma wątpliwości, że Bóg wybawi swój Lud na oczach wszystkich narodów i uswięci swe Imię, a szatan nijak temu nie ma zaradzić.

I tak jak piszesz, będzie to widoczną przewagą dla rządów bestii i jasnym wyborem pomiędzy nią a Bogiem dla reszty świata, ale...

...w pierwszej kolejności zbawienia dostąpią właśnie Izraelici i myślę, że nie do końca można utożsamiać ich z całym Chrześcijaństwem.

Owszem, kraje słowiańskie są w większości takie, ale nie wszyscy są prawdziwymi Słowianami, czy mówiąc wprost - Izraelitami.

Wiemy z 12 rozdziału Objawienia, że Niewiasta ma być cudownie uprowadzona na pustynię, a ostateczny atak szatana na nią udaremniony, po czym podejmie on jawną walkę ze świętymi, którzy strzegą przykazań Boga i wiary Isusa.

I to właśnie oni są według mego zrozumienia tymi Chrześcijanami, tudzież innymi, którzy Izraelitami nie są, ale wierzą Isusowi i przestrzegają przykazań.

Tak więc to ich dotyczyły by plany szatana i dla nich byłaby to największa próba, podczas jawnej manifestacji doktryny lucyfera - bestii i oddania życia w obliczu odmowy przyjęcia znamienia, tak jak o tym wspomniałeś.

Tutaj kłania się jeszcze temat zwiedzonego Chrześcijaństwa pawłowego, które jest urobione przez szatana i bardzo łatwo może ulec zwiedzeniu, o którym pisałem w tym artykule...

https://obserwatorczasowkonca.wordpress.com/2016/12/05/motyw-ostatecznego-zwiedzenia-rozpoznany/

Myślę, że powinniśmy podejść do kwestii wybuchu wojny właśnie bardziej od strony tych, którzy Ludem Bożym nie są, ponieważ Objawienie o nich mówi i smok oraz bestia skupią się na walce z tymi, którzy na pustynię uprowadzeni nie będą.

Wnioskuję, że to właśnie ich dotyczy plan zniszczenia Chrześcijaństwa i wystawienia go na jawną manifestację bestii podającej się za mesjasza.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

30th Grudzień 2017, 17:46
Message reputation : 100% (2 votes)
Z wielu źródeł są wieści, ze szatański system nie ma pieniędzy na żadne awantury

Sami je produkują ,więc u nich nie ma czegoś takiego moim zdaniem jak brak funduszy.

Plan szatana, plan 3 wojen światowych, zwał jak zwał.

Zobaczmy na to

Mt 24 napisał:
(6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec.

(7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

Chrystus mówi jedno, że w czasach końca musi być zawierucha, w jaki sposób na scenie politycznej może powstać naród przeciwko narodowi ?

A no własnie wspólczesny Izrael, islam etc. przez to powstanie najwiekszy problem, a o tym mowi plan III WS. nie wiemy tez czy plan III WS to kompletny plan, czy tylko część z wiekszej części, wiec nie skupiajmy się moim zdaniem na dokladnych slowach tego planu

Nie widze innego powodu na wojnę na skalę globalną, jeśli nie wojna islamu z syjonizmem i chrześcijaństwem pawłowym, tylko taki obraz nam sie pisze, i to akurat bardzo wiele osób np w Polsce widzi, widzi co się dzieje na zachodzie i widzi że taka wojna wczesniej czy pozniej będzie, i to akurat przytaknie nawet przecietna osoba z tego co zauwazylem.

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.


"Musi byc prowadzona" ale nie oznacza ze przecież plan w 100% wypali, i w trakcie go nie zmienią widząc ze na coś np .Bóg nie pozwoli.


Szatan z perspektywy czasu to wiadomo, największy przegrany jaki był na tym swiecie, ale on nienawidzi ludzi, i zapewne nawet wtedy kiedy oda władze bestii, będzie robił wszystko by ukuć jeszcze nas ludzi jakkolwiek.

Dlatego nie lekceważyłbym go aż tak.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

30th Grudzień 2017, 20:52

Masowe antyrządowe protesty w wielu irańskich miastach. Wciąż niezbyt liczne, ale stale rosnące w siłę.

Władze wzywają ludzi, by nie brali udziału w nielegalnych zgromadzeniach, które będą tłumione.

---

Coraz gwałtowniejsze antyrządowe protesty w całym Iranie, zrywane są plakaty z wizerunkiem Chomeiniego, władze tłumią zgromadzenia.

W Lorestanie otworzono ogień do protestujących, filmy wskazują na pierwsze trzy ofiary śmiertelne.

----

Powoli, bardzo powoli możemy zacząć mówić o początkach rewolucji w Iranie (z jakim skutkiem się okaże).

Coraz więcej protestujących na ulicach, w niektórych miastach przejmują budynki rządowe. Gwardia rewolucyjna zabiła kilku protestujących. Władze odłączają stopniowo dostęp do mediów społecznościowych.

Ta noc będzie niespokojna.

https://www.facebook.com/konfliktyPL/?hc_ref=ARR3GtoT-JK0LebJJFzGDL8G0cwfj5lnIylnuQC-CIa2RPvgeHCMFI5oZPfA5qZbxPk&fref=nf

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

31st Grudzień 2017, 02:34
Message reputation : 100% (2 votes)
Ostatnio dopadają mnie myśli na temat czasów końca i co jest pozytywne, są one oparte na Biblii.

Słowo Boga mówi nam o dopełnieniu się miary przestępców oraz o ujawnieniu wszelkich tajemnic na świecie. To się wypełnia od pewnego czasu i wiemy coraz więcej o siłach - ziemskich oraz anielskich i demonicznych, które wyniszczają rodzaj ludzki.

Księga Ezdrasza ujawnia nam także informacje o postępie negatywnym pokoleń w określonym przedziale czasu i z reguły istoty i ludzie czyniący zło pogrążają się w tym coraz bardziej i ich dążenia i działania są coraz bardziej widoczne.

Dlatego w chwili obecnej mas media światowe zostały w wyraźny sposób podważone i dowiadujemy się coraz więcej z mediów alternatywnych.

Odnośnie Narodu Wybranego, rasa biała jest bliską pochodną Słowian oraz... nasienia węża. Szatan robił wszystko, aby w maksymalny sposób skazić rasę białą i ostatnich latach dążył do całkowitego jej zniszczenia.

Dzisiaj dowiedziałem się że GMO zboża w Australii są wyjątkowo zatrute i powodują śmierć milionów kangurów. Nie oznacza to śmierci Australijczyków ale... my jemy te chleby! Ma to na 100% jakiś negatywny wpływ na nas. (Chleba i mąki nie jadam od lat!)

Zwróćmy uwagę na szczególny sposób wyniszczania Słowian.

Rewolucja w Rosji czy Francji to był początek. Dwie wojny światowe, w szczególności II Wojna spowodowała wielką ilość ofiar pośród Polaków. Ale to nie wszystko.

Podczas II WŚ trwały masowe gwałty na kobietach w krajach okupowanych. Zwłaszcza podczas przemarszu wojsk, czy to sowieckich czy niemieckich.

Polskie czy niemieckie kobiety czy rosyjskie były gwałcone i często rodziły się dzieci... hybrydy, czyli nie czyste genetycznie dzieci Narodu Wybranego.

W Anglii czy USA sposób życia, który dotarł także do Europy pozwalał na masowy przed małżeński seks, który powodował dalszą degradację genetyczną Słowian.

Według pewnych informacji i spekulacji połowa rasy białej to całkowicie skundlona część Słowian, którzy nawet nie mają pojęcia, kim w rzeczywistości są.

Są to ofiary wielu wojen a także 'prawa' do seksu po ślubie książąt czy namiestników, którzy uzurpowali sobie w średniowieczu prawo do pozbawienia cnoty poślubionej żony podwładnych. Cos takiego działo się na masową skalę w... Anglii.

Tam jest także centrum Iluminatów czyli potomków Lucyfera.

USA powstały wyniku emigracji tak skażonej rasy białej z Anglii i to jest genetyczna część USA, do której dołączyła emigracja z Europy m.in. Polski, Rosji.

I jeszcze trzeba dodać masowy seks z nasieniem węża, które poważnie osłabiało Słowian - Naród Wybrany a poszerzało szeregi nasienia węża.

W ten sposób mamy bardzo rozsiany po świecie Naród Wybrany, który nie ogranicza się do krajów Słowian i Biblia wyraźnie nam podaje, że okręty przywiozą wielu z Narodu Wybranego z dalekich wysp i lądów.

Niedawno pisałem i pozwoleniu rządu Putina na amerykańskie kolekcje DNA Rosjan.

Wczoraj widziałem film o nowym urządzeniu, coś w rodzaju zegarka na rękę, które transmituje do komputerów i sieci wszelkie dane o grupie krwi, o DNA każdego noszącego to przekleństwo na ręce człowieka.

Na domiar złego mamy masowe i przymusowe szczepienia, które z pewnością powodują zniszczenia w naszym DNA.

Ewidentnym celem jest DNA Narodu Wybranego, aby go jak najskuteczniej zniszczyć.

Inne wyjaśnienia nie mają sensu i z pewnością rządy nie dążą do rozkwitu rasy białej.

W tym świetle wersety z Mateusza mają wiele sensu:

Mat 24:40 Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony.
Mat 24:41 Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona.
Mat 24:42 Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.

Jedni będą uciekać, inni będą zabierani, ale nie jako tłum, ale... wybiórczo, pojedynczo jak rodzynki z ciasta.

Tak wygląda w moim zrozumieniu Naród Wybrany i część tego narodu nawet nie wie, kim w rzeczywistości jest.

W tym świetle jest także ewidentne, że dla większości, którzy o tym czytają to o Narodzie Wybranym nie ma żadnego sensu i duża część takie informacje całkowicie odrzuca. Ale nie wszyscy to odrzucają.

Można więc na poważnie powiedzieć, że Polsce powiedzmy jest zaledwie 20%-10% czystych Słowian. Reszta to Żydzi, Cyganie, część Niemców, wielu Ukraińców przesiedlonych po II Wojnie Światowej na tereny zachodniej Polski. Dołóżmy nową emigrację i 20-10% to liczba raczej możliwa.

W innych krajach Słowian jest podobnie.

Oto przyczyny, dlaczego wyprowadzenie na pustynię jest możliwe. Będzie liczba większa niż podczas Exodusu, ale nie tak wiele większa.

Dlatego władze szatańskie za wszelką cenę dążą do udokumentowania, kto jest rzeczywistym członkiem Narodu Wybranego.

Także powyższe wersety z Mateusza ukazują nam wybiórczą selekcję Narodu Wybranego.

Dlatego jestem przekonany, że to ostatnia szansa dla Narodu Wybranego i na więcej zniszczeń Bóg już im nie pozwoli.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

31st Grudzień 2017, 11:15
Message reputation : 100% (1 vote)
Liksarze, żadne masowe protestów w Iranie nie ma. Owe "masowe" protesty to efekt życzeniowy propagandy USA. Zobacz ten film:



W nim widać jak protest kilku setek ludzi przy pomocy zbliżenia kamery uczyniono masowym.

Dla mnie jest to zwykła propaganda. USA zresztą wykazały się skrajną hipokryzją jak zauważył portal zmiany na ziemi:

zmiany na ziemi napisał:Stany Zjednoczone bardzo szybko wtrąciły się i ostrzegły, że opowiadają się po stronie demonstrantów i będą przyglądać się jak irańskie władze i służby traktują mieszkańców. USA zaczęły również wzywać tamtejsze społeczeństwo do ogólnonarodowych demonstracji w sobotę. Tu można zauważyć hipokryzję Amerykanów, którzy oskarżają inne państwa o ingerencję w wybory prezydenckie i sprawy wewnętrzne, a jednocześnie same nawołują do antyrządowych manifestacji.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/masowe-protesty-w-wielu-miastach-w-iranie-demonstranci-wzywaja-do-obalenia-rzadu

Jak widać hipokryzja w USA osiąga szczytowego momentu.

thewordwatcher napisał:Można więc na poważnie powiedzieć, że Polsce powiedzmy jest zaledwie 20%-10% czystych Słowian. Reszta to Żydzi, Cyganie, część Niemców, wielu Ukraińców przesiedlonych po II Wojnie Światowej na tereny zachodniej Polski. Dołóżmy nową emigrację i 20-10% to liczba raczej możliwa.

Zgadza się. Jeszcze w w XIX wieku i na początku XX do Niemiec z Polski wyemigrowało kilka milionów Polaków, mieszając swoje geny.

A zatem mamy ciekawy obraz rozproszony po całym świecie Izrael - Słowian - i jego potomstwo czyli narody rasy białej.

Księga Henocha mówi, że białe owce - rozproszony Izrael - będzie miał wokół siebie ogrom dzikich zwierząt czyli hybrydy. Co jeszcze ciekawsze część dzikich zwierząt po ustanowieniu Królestwa Bożego będzie miało naprawione DNA -zamieniona zostanie w białe byki. Czyli te dzikie zwierzęta będą potomstwem Niewiasty i będą wypełniać prawo Boga pomimo swojego skażonego DNA.

To pokazuje jedno. Bestia będzie oskarżać Boga, że ten jest rasistą i chce zbawić tylko Izraelitów porwanych na pustynie. Tymczasem Bóg pokazuje, że zbawi każdego kto wypełnia jego prawo bez względu na geny.

Pamiętajmy na pustyni Bóg mocno i surowo będzie sądził i testował Izraelitów tak, że tylko część ich wejdzie do ziemi obiecanej. A zatem każda istota musi przejść test z posłuszeństwa wobec prawa Boga. Taki test musiał przejść sam Isus.

Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

31st Grudzień 2017, 12:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryk ma racje.

Jesteśmy wewnętrznie podzieleni poprzez gwałty i niecne praktyki które doprowadziły do wymieszania nas Słowian z innymi nacjami.

W pełni mnie przekonują argumenty o proponowanej ilości ale ... uważam że o ile Izraelitów wyszło z Egiptu kilka milionów ... obecnie może to być kilkadziesiąt milionów.

Wynika to z prostej kalkulacji. Będzie nas 10-20% to około 3,5 mln - ponad 7 mln.
A przecież dużo będzie rodziców tak jak ja i na pewno zabrałbym i swoje małoletnie dzieci!.
To tylko Polska, krajów słowiańskich jest jak wiemy wiele. Pozwala to mieć nadzieję na wyniki w dziesiątkach milionów.

Z tego oczywiście na pustyni wielu się nie ostanie w wyniku sądu.

A tak na potwierdzenie argumentów Henryka:

https://wiadomosci.wp.pl/tatry-turysta-wpadl-w-szal-bo-musial-isc-6204106762037377a

po prostu ciśnie się na usta ... bydło!.

Ja akurat na początku grudnia byłem z dziećmi w Zakopanem aby im pokazać zimę i śnieg ale ... tyle chamstwa ...

kiedyś w liceum co roku przyjeżdżałem na feerie do Zakopanego ... jechaliśmy całą noc z Lublina pociągiem i tylko co godzina na rozpakowanie i szruuu w góry! jak liczyliśmy robiliśmy grubo 100 km na szlakach ( min. na Morskie Oko ) przez 7 dni. Nikomu nie przyszło na myśl jeździć konno.
Nawet jak mam teraz dzieci to wolałem najmniejsze wziąć na "barana" a starsze już sobie radziły.

A najgorsi są też miejscowi bo wszędzie tylko kroją turystów ile się i tak spirala się nakręca ... raczej nigdy już tam nie pojadę.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

1st Styczeń 2018, 10:22
Message reputation : 100% (2 votes)
Tym razem mam odkrycie OLBRZYMIE. Jak zawsze szukam codziennie na necie informacji, artykułów o Biblii, UFO itp.

Dzisiaj znalazłem coś WIELKIEGO, które wyjaśnia nam bardzo wiele.
Zacząłem oglądać ten film.

[EN]

Ktoś może zapytać, dlaczego wklejam filmy i artykuły po angielsku, skoro mało kto rozumie dobrze ten język?

Motywacja jest bardzo prosta. Forum jest czytane przez wielu ludzi i część z nich zna angielski.

Gdybym kłamał, natychmiast można by przeczytać na innych blogach lub zobaczyć na filmach, że kłamię i opowiadam bzdury.

Ale mówię prawdę, niekoniecznie materiały które przedstawiam podają zawsze prawdę i dzisiaj przekonałem się, że kolejny rzekomy agent anty syjonistyczny Brendon O'Connell do najprawdopodobniej syjonistyczny agent. Jego kanał.

https://www.youtube.com/channel/UCFRV23uUZAf7l3tyq1CAoMA

On jest z Perth i według wielu doniesień odsiedział 3 lata w Perth więzieniu za zatargi z syjonistami, mówiąc ogólnie.

Pomyślałem, ze gość mówi dużo prawdy i wysłałem mu na jego kanale post, w którym ukazałem kilka rzeczy, o których na pewno nie wiedział. Kilka dni później zwrócił się do Nowej Zelandii, aby dano mu azyl polityczny ale... go zamknięto na 3 tygodnie.

Byłem pewien ze nie przeczytał tego posta i sprawdziłem, czy post tam jeszcze jest.

Posta nie było!!! Usunął!!!

Ale znalazłem innego posta, w którym gość ujawnia, że O'Connell to agent syjonistyczny pozorujący na przeciwnika, Gość podał sporo detali oraz stwierdził, że O'Connell zawsze w cudowny sposób zostaje zwolniony i nikt nie nastaje na jego życie oraz że jego działania nie mają racjonalnego wyjaśnienia i w sumie niewiele o nim wiadomo, nie wiadomo z czego żyje itp.

Dlaczego o tym piszę?

Otóż ten gość na pierwszy rzut oka to wiarygodny człowiek, zwalczający syjonistów i cierpiący wielce od nich.

Rzeczywista jego misja: najprawdopodobniej zwabienie innych anty syjonistów w celu kontrolowania ich przez MOSAD.

To nam daje obraz, do jakiego stopnia Prawda jest przed nami ukrywana i jakie metody idące aż tak głęboko są stosowane, aby dać komuś - jak temu człowiekowi - wielki kredyt zaufania.

Alex Jones - syjonista i większość blogów i producentów filmów to różnej maści agenci, którzy są także częścią FAKE MEDIA, czyli kłamliwych mediów.


Jest to opozycja kontrolowana przez siły szatańsko-anielskie (Bestia) w celu ukrycia Prawdy przed nami.

Przedwczoraj znalazłem film, w którym były fragmenty filmów starszych, które wcześniej widziałem i są w nim osoby, o których wiedziałem, że mówią prawdę oraz kłamcy, jak... Alex Collier, 'EXPERT' od UFO.

Zacząłem początkowo oglądać go z pewną nieufnością, na temat składania ofiar demonom przez Hollywood, rodzinę królewską w Anglii czy inne epizody, i wiedząc już znacznie więcej z powodu wzrastającej wiedzy, zauważyłem pierwszą interesującą rzecz.

Wyśmiewana przez wielu Arizona Wilder czy Katy O'Brian mówiły obie o rzeczach w latach 80-tych, o których dopiero dzisiaj są te rzeczy w pełni potwierdzone.

Miałem dzisiaj nieco czasu więc zacząłem oglądać film do końca, czyli od 30 minuty.

Tam właśnie występuje Alex Collier, również lata 80-te, który ujawnia UFO, reptylian i drakonians.  

Wiedziałem, że to kłamca ponieważ ziemia jest płaska i galaktyki nie istnieją. Zacząłem się mu uważnie przyglądać, w którym momencie kłamie.

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Ac10

Kłamstwa można rozpoznać najczęściej po tzw. odruchach ciała języka, wyraźnie objawy zakłopotania itp. Najważniejszym elementem kłamstwa osób nie wyszkolonych w kłamstwach - a politycy są szkoleni - to ruch oczu.

Wygląda to tak. Jeżeli patrzymy uważnie na rozmówcę, a on coś opowiada i wzrok jego leci w lewo, patrząc na osobę wprost, to oznacza kłamstwo, jeżeli osoba jest prawo ręczna. Jeżeli osoba jest lewo ręczna, to działa to odwrotnie.

U Collier'a zauważyłem właśnie takie zachowanie się oczu, kiedy mówił i gościach z kosmosu, czyli wiedział że kłamie ale większość jego informacji była zgodna z prawdą, tzn. z jego prawdą.

Oto rysunek ujawniający jak rozpoznać kłamstwo po oczach. Wszystko tworzone to kłamstwo. Wszystko przypominane to prawda zapamiętana powiedzmy... z wypadku.

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Kl10

W filmie ukazuje się Phil Schneider, który zabił dwóch UFO w podziemnej bazie w USA, których jest (obecnie) ponad 160.

Są one robione nadal i idzie tak mnóstwo pieniędzy. Rząd oraz armia USA na najwyższych szczeblach wiele wie na ten temat a armia i służby bezpieczeństwa chronią owej tajemnicy przed światem.

Nie każdy prezydent wie, o co w tym wszystkich chodzi i Trump może także nie być dokładnie w tym wtajemniczony.

W podziemnych bazach, które są połączone ze sobą za pomocą głębokich tuneli a w tunelach jeżdżą pociągi z szybkością ponad 2 Machów. Technologia od upadłych aniołów.

Są gdzieś filmy Schneidera z polskimi napisami, proszę ich poszukać. Schneider został za ujawnianie tych informacji brutalnie zamordowany!!!

Pierwsze ślady alienów spod ziemi są datowane na około 400 lat temu. Ja podałem w artykule o Bestii około 300-350! Nieźle co?

W 45 minucie Phil mówi o stałej walce, konflikcie WSZYSTKICH armii świata z upadłymi aniołami oraz ich UFO!!!

Phil mówi od tego momentu, że ich (UFO upadli aniołowie - Phill nie używa nazwy upadli aniołowie) cel to wymordowanie 80% populacji oraz wprowadzenie NWO - Nowego Porządku Świata w roku 2029  46:50.

Armia wie o tym przez wiele lat. NWO to ściśle plan alienów i rząd niekoniecznie się z tym zgadza. Według Phila i wielu innych ludzi Eisenhower, żydowski prezydent USA podpisał porozumienie o współpracy z obcymi w roku 1951. To ten sam prezydent, który wymordował głodem ponad milion niemieckich żołnierzy. Najprawdopodobniej NWO to dzieło obcych z tych baz!

NWO i agenda obcych to jedno i to samo!!!

Nie myślę, że Phill wiedział o nasieniu węża, o rytuałach szatańskich ku czci Lucyfera. Pracownicy takich tajnych służb wiedzieli raczej mało i musieli przysięgać na siebie i swoje rodziny, że nigdy niczego nie ujawnią a wiedzieli tylko to, co musieli wiedzieć.

Phil także mówi o adrenalinie którą się żywią obcy, jak podczas szatańskich rytuałów. Oni żywią się naszymi dziećmi!!!

Od 48:15 minuty w innym wywiadzie William Tompkins (wywiad marynarki USA) mówi, że zabijanie i jedzenie ludzi to jeszcze nie wszystko. Jest znacznie gorzej.

Potem jest mowa o ujawnianiu pedofilii pośród elit - David Icke - wspomina o Ted Heath - premierze Anglii, już nie żyjącym, pedofilu, a ja... pracuję (chyba) z jego wnukiem, który jest masonem!!!

Dalej David Icke mówi, ze ujawniona prawda o rządzie brytyjskim oraz królewskiej rodzinie spowoduje jej upadek.

Aplauz publiczności.

Najważniejsza myśl z tego filmu, która mnie wprawiła w szok, to ujawnienie, że NWO to pomysł szatański, plan III Wojen Światowych i w podziemnych bazach kryją się upadli aniołowie, którzy manipulują nasieniem węża i rządami, aby uzyskać NWO.

Oczywiście CIA i Watykan kontroluje tajemnicę o upadłych aniołach. Bestia jest ujeżdżana przez Nierządnicę.

Rządy, media i religie to nasienie węża uwikłane po uszy w pedofilię, ofiary dla szatana itp. zbrodnie. Jak juz wiemy, do NWO raczej nie dojdzie czyli upadli aniołowie muszą się ujawnić i sami dokończyć dzieła szatana, ale w nieco innej strategii, która nie jest nam na 100% znana.

Najciekawsze jest także to, że wszystko zacznie się od porwania oraz uprowadzenia na pustynię.

Objawienie 12:2 A była brzemienna, i w bólach porodowych i w męce rodzenia krzyczała. 3 I ukazał się drugi znak na niebie: Oto ogromny rudy smok, mający siedem głów i dziesięć rogów, a na jego głowach siedem diademów; 4 A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd niebieskich i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię. 5 I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu. 6 I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

Kiedy smokowi nie udało się zaatakować 144.000 (chłopczyka) wybuchła wojna w niebie i szatan został strącony na ziemię.

Objawienie 12:13 A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.14 I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.

Wygląda to na szybką akcję szatana.

Próba ataku na 144.000 zapieczętowanych. Ci zostają porwani i szatan dostaje szału i powoduje wojnę w niebie. Zostaje zrzucony na ziemię i dopiero wtedy zaatakuje niewiastę, która poleci na pustynię i nie zdoła jej zrobić żadnej krzywdy.

Wydaje mnie się, że wszystko zaczyna się ładnie układać w pewnych proroctwach.

Jak długo to potrwa? Tego nie wiemy!


Dodatek;

Film z napisami polskimi - Phil Schneider Area 51.


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

1st Styczeń 2018, 17:14
Message reputation : 100% (3 votes)
I jeszcze dodam bardzo ważny detal.

Rev 12:6 I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

Niezwykle ważny detal.

Niewiasta będzie miała miejsce PRZYGOTOWANE przez samego Boga na pustyni.

Czyżby dlatego było tyle armii wokół tej pustyni!?

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

1st Styczeń 2018, 17:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Coś w tym może być..Lusia ostatnio zarzuciła...

Izajasza 43.19

19) Oto Ja czynię rzecz nową: Już się rozwija, czy tego nie spostrzegacie? Tak, przygotowuję na pustyni drogę, rzeki na pustkowiu.

(20) Chwalić mnie będą zwierzęta polne, szakale i strusie, że dostarczyłem na pustyni wody, rzeki na pustkowiu, aby napoić mój lud, mojego wybrańca.

(21) Lud, który sobie stworzyłem, będzie zwiastował moją chwałę.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

2nd Styczeń 2018, 07:15
Message reputation : 100% (2 votes)
Fantastyczne wersety, ale pozostałe pominąłeś, Obserwatorze, a są niezwykłe.

Najpierw jakość tłumaczenia na polski. W tych wersetach mamy czas teraźniejszy, ale w Septuagincie mamy czas przyszły!

(19) A oto uczynię nowe rzeczy, które niedługo wypłyną, a wy je będziecie znali i uczynię drogę na pustyni oraz rzeki na suchym lądzie.

(20) zwierzęta polne będą mnie błogosławić, sowy i młode strusie; ponieważ dałem wodę na pustyni i rzeki na suchym lądzie, aby dać napój mojej wybranej rasie,


Jedna przestroga z Google Tłumaczu. Google używa specjalne algorytmy i one są zaprogramowane także na wersety biblijne. Jest to SI w akcji i dlatego bez znajomości i to niezłej angielskiego nie można za bardzo dokładnie czegokolwiek z Biblii tłumaczyć.
Łatwo to można sprawdzić. kiedy podaje się połowę zdania. Wtedy sztuczna inteligencja nie wie, że chodzi o wersety biblijne i tłumaczy to inaczej, czyli... lepiej.


(21) mój lud, który zachowałem, aby głosił moją chwałę.


(22) Nie teraz nazwałem ciebie Jakubie, nie uczyniłem ciebie zmęczonym, o Izraelu.


(23) Nie przyniosłeś mi całopalnej ofiary z owcy, także nie uwielbiłeś mnie mnie swoimi ofiarami. Nie zmusiłem cię abyś mi służył z ofiarami, także nie zmęczyłem cię kadzidłami.


(24)Także nie kupowałeś dla mnie ofiar za srebro, a także i ja nie pożądałem tłuszczu twych ofiar. Ale stałeś prze de mną w swych grzechach i w swych nieczystościach.


(25)Ja, nawet ja jestem tym, który wymazuje twoje wykroczenia ze względu na samego siebie, i twych grzechów ja już nie będę pamiętał.

(26) Ale pamiętajcie i rozliczmy się razem, i wy pierwsi wyznajcie swoje przestępstwa, abyście mogli być usprawiedliwieni.

(27) Wasi ojcowie najpierw, i wasi książęta zgrzeszyli przeciwko mnie.

(28) I książęta splamili moje sanktuaria: tak że oddałem Jakuba jego wrogom na zniszczenie i Izraela na naganę.


Podanie czasu przyszłego oraz takie dobitne ukazanie postawy Boga w stosunku do dzisiejszego Izraela (Słowian) - opis katolików jest bezbłędny, jak to u Boga bywa w zwyczaju. 

Za każdym razem, kiedy są proroctwa mesjańskie, Biblia jest w tłumaczeniach masakrowana, czasami poważnie.

Zwróćmy uwagę na ten werset:

mój lud, który zachowałem, aby głosił moją chwałę.


Przypomina mnie się marsz Polaków ze śpiewem: My chcemy Boga.


Cały świat to chwalił, ale Żydzi na to pluli, co oznacza także chwałę dla Boga, kiedy nasienie węża jest wściekłe za oddawanie chwały Bogu przez jego Naród Wybrany.


bounce bounce bounce



Miejmy na uwadze, że jesteśmy jedynymi ludźmi, którzy w taki efektywny sposób oddają Bogu chwałę i nawołują Słowian do posłuszeństwa wobec Przykazań Bożych.


Radujemy w ten sposób serce naszego Boga, robiąc to z własnej i nie przymuszonej roli, narażając się na szykany, wyśmiewanie i radykalizowanie nas na każdym kroku.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

2nd Styczeń 2018, 08:07
Message reputation : 100% (2 votes)
Przetłumaczyłem cały 43 rozdział i zwróciłem szczególną uwagę na werset:

(10) Bądźcie moimi świadkami, a ja też jestem świadkiem, powiedział Pan Bóg i mój sługa którego wybrałem, abyście wiedzieli i wierzyli mi, i zrozumieli, że to Ja jestem, że przede mną nie było innego Boga i po mnie nie będzie żadnego.

http://www.bibliamesjanska.com/Iz/43.html

Świadkowie Jehowy powinny sprawdzić ten werset. Sługą wybranym przez Boga jest jego Syn!

Nie ma to niczego wspólnego ze Świadkami Jehowy!!!

Ten rozdział także wspomina o Isusie.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Będzimysł
Liczba postów : 61
Join date : 29/12/2016

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

3rd Styczeń 2018, 10:22
Message reputation : 100% (2 votes)
Czy rozpocznie się kolejna wojna światowa? Słowo Boże mówi o wojnach i wieściach wojennych w czasach końca i tyle wiemy.

Polacy jako naród w ostatniej wojnie ucierpieli najbardziej. Dlatego pewnie możemy prosić Boga o zlitowanie się nad nami, ale o pokój modlić się nie możemy bo wojny zostały zapowiedziane.

Które narody ucierpiały najbardziej w najcięższej wojnie w historii świata?

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Straty10

Narody słowiańskie, z Polakami na pierwszym miejscu. Dlatego Polacy mają szczególną traumę związaną z wojną. Modlę się do Boga o to, aby Polaków tym razem ochronił.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

14th Marzec 2018, 22:03
Chyba wojna na wyniszczenie pomiędzy islamem a syjonizmem zbliża się dość szybko:


zmiany na ziemi napisał:
Turecka gazeta, która jest zbliżona do prezydenta Erdogana i jego partii rządzącej pisze o sojuszu 57 krajów islamskich, które powinny ustanowić wspólną armię przeznaczoną specjalnie do ataku na Izrael.

 
Takie rewelacje podano w raporcie Josepha Fara w „G2”. Middle East Media Research Institute (MEMRI) informuje, że artykuł ukazał się na stronie internetowej gazety pod tytułem „Co jeśli armia islamu powstanie przeciwko Izraelowi?”. Publikacja ukazała się na krótko przed szczytem Islamskiej Organizacji Współpracy, która zrzesza 57 członków, informuje MEMRI.
 
W artykule podano, iż „taka wspólna armia znacznie przewyższy armię izraelską pod względem siły uderzenia, technologii i budżetu”. Autorzy publikacji dysponują danymi statystycznymi, które to potwierdzają. Wymagane byłoby tworzenie wspólnych baz dla sił lądowych, powietrznych i morskich z państw muzułmańskich z całego świata, które oblężyłyby Izrael, podkreślając, że wśród nich jest Pakistan – jedyny kraj z potencjałem jądrowym, który ma specjalny status wśród krajów OIC (Organisation of Islamic Cooperation).
Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 8797714_s_26_13
MEMRI wyjaśnia także, że wiele z kluczowych informacji w artykule prasowym została zaczerpnięta ze strony tureckiego Ministerstwa Obrony i firmy Sadat, zajmującej wojskowością. Sadat dostarcza m.in. informacje na temat obrony i wojny, zarówno konwencjonalnej jak i niekonwencjonalnej oraz zapewnia szkolenia i kursy dla różnych armii.
 
Firma ma wizję i plan rozwoju ogólnoislamskiej współpracy wojskowej. Zgodnie ze swoją misją, ma ona na celu ustanowienie kooperacji w sektorze obrony i przemysłu obronnego wśród krajów islamskich, aby pomóc światu islamskiemu zająć odpowiednie miejsce wśród mocarstw, dostarczając m.in. strategiczne usługi doradcze i szkoleniowe dla sił zbrojnych oraz sił bezpieczeństwa krajów muzułmańskich.
 
W artykule skonkludowano, iż „staje się oczywiste, że siła militarna państw członkowskich znacznie przekracza potencjał armii Izraela. Co więcej, w możliwej operacji wojskowej ta wyższość może być realizowana w terenie poprzez tworzenie wspólnych baz wojskowych dla sił lądowych, powietrznych i morskich".
 
Stwierdzono, że jeśli państwa członkowskie OIC „zjednoczą się i stworzą wspólną siłę militarną, to będzie to największa armia na świecie". Łączna liczba ludności w tych krajach wynosi 1 674 526 931 osób. Liczba żołnierzy czynnych zawodowo w tych krajach obejmuje co najmniej 5 206 100 ludzi.
 
Gazeta krytykuje Izrael i twierdzi, że próbuje on przejąć Jerozolimę otoczoną przez kraje muzułmańskie. W Izraelu mieszka w sumie około osiem i pół milionów osób, podczas gdy tylko sam Stambuł liczy ponad 15 milionów obywateli.
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/turcja-moze-utworzyc-potezny-ogolnoislamski-sojusz-przeciw-izraelowi


Napisze tak, same te wydarzenia polityczne i sam fakt wyniszczającej 3 wojny światowej wg planu Alberta Pike pomiędzy islamem a syjonizmem może być także wypełnieniem tego proroctwa:


Ap 12 napisał:(6) I uciekła niewiasta na pustynię, gdzie ma miejsce przygotowane przez Boga, aby ją tam żywiono przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni.

Zauważmy jedno, wyniszczająca wojna pomiędzy islamem a syjonizmem sprawi, że tereny półwyspu Arabskiego gdzie jest pustynie i góra Synaj zostaną oczyszczone z islamistów.


Albert Pike napisał:"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.

Zniszczenie syjonizmu będzie oznaczało zniszczenie państwa Izrael natomiast jak można zniszczyć islam???

To proste zniszczyć najświętsze miasta islamu takie jak Mekka i Medyna.

Co jeszcze ciekawsze obecna Jerozolima zapewne nie jest tą prawdziwą Jerozolimą o czym pisze Henryk tutaj:

https://zbawienie.forumotion.com/t317-rzeczywista-jerozolima

Otóż w obecnej Jerozolimie jest t.z.w. wzgórze świątynne:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wzgórze_Świątynne

Otóż nie jest ono Syjonem, ale znajdują się na nim najświętsze miejsca zarówno dla syjonistów jak i islamistów:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Meczet_Al-Aksa_w_Jerozolimie
oraz ściana płaczu.

Oznacza to, ze jeśli to wzgórze zostanie zniszczone wraz z Mekką i Medyną to islam i syjonizm wzajemnie się wyniszczą. Otóż w tej wojnie mają zostać zniszczone religie zaś ich wyznawcy staną się wyznawcami kultu Lucyfera. 

Upadli aniołowie zapewne zdają sobie sprawę, że nie mają za szansy jeśli Bóg zdecyduje się wyzwolić swój naród. Upadli próbowali potrzymać Boga w Egipcie a Stworzyciel przez człowieka Mojżesza upokorzył upadłych, dal tak potężne plagi, że nie mogli oni ich powstrzymać a na końcu zamknął ich w otchłani.

Dlatego upadli utworzyli trzy największe religie judaizm, chrześcijaństwo i islam które powołują się na Boga z Biblii aby zniesławić Boga wśród narodów. 

Zauważmy jedno obecnie pokazuje się wszelkie negatywne strony zarówno islamu, syjonizmu (judaizmu) jak i chrześcijaństwa.... czynią tak upadli aby zniesławić Boga. 

Celem planu 3 wojen jest zniszczenie wszystkich tych trzech religii ale w szczególny sposób. Islam i syjonizm mają się wyniszczyć w wojnie zaś chrześcijaństwo które chwiejnie wspiera albo syjonizm (chrześcijański syjonizm) lub islam (katolicyzm czy Luteranie w Szwecji) ma zostać zniszczone przez samych chrześcijan. 

Upadli doskonale wiedzą, że nie ma siły na świecie która by mogła powstrzymać Boga przed ocaleniem jego ludu jeśli tylko Bóg tak uczyni. Jedynie co mogą uczynić upadli to walczyć w wojnie propagandowej.

Dlatego upadli stworzyli syjonizm, chrześcijaństwo i islam które powołują się na Boga z Biblii aby zniesławić jego imię wśród narodów.

Zauważmy jedno, upadli takie kierują Izraelem, że ten np. chce wyciągnąć od Polski gigantyczne odszkodowanie za 2 wojnę światową, choć każdy kto zna pobieżnie 2 wojnę światową wie, że Polska była pod okupacją Niemiec i sama była ofiarą tej wojny. A zatem upadli przez taki konflikt pokazują ponure oblicze judaizmu. Tak samo upadli przez sprowadzenie uchodźców z islamu pokazują ponure oblicze islam. Upadli karząc Franciszkowi czy innym przywódcą chrześcijańskim popierać albo islamistów albo syjonistów także obrzydzają ludziom chrześcijaństwo...
W ten sposób podstępnie upadli obrzydzają ludziom Boga z Biblii.

Jesteśmy bombardowani gigantyczną ilością informacji taką, że ludzki mózg może się rzeczywiście zatruć tym jadem który nam sączą.

Dlatego jedynie działania Boga mogą nam pokazać prawdę.
huberkinky
huberkinky
Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia
http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

15th Marzec 2018, 00:44
Wojna najwyraźniej jest przygotowywana. W Izraelu jest masowy pobór do wojska oraz trwają manewry oddziałów USA i Izraela. Najwyraźniej są to przygotowania do wojny.

Rosjanie twierdzą, że USA planuje atak na Damaszek i grożą, ze za to im odpłacą.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.reuters.com%2Farticle%2Fus-mideast-crisis-syria-russia-usa%2Frussia-says-u-s-plans-to-strike-damascus-pledges-military-response-idUSKCN1GP0TY&edit-text=

Stan Kalifornia dąży do oderwania się od USA i ustanowienia samodzielnego państwa.

Trump zamierza aresztować obecny rząd Kaliforni.

Wielu popierających Trumpa ma poważne obawy z powodu nominacji dwóch zbrodniarzy wojennych,
Mike Pompeo oraz Gina Haspel do służb wywiadowczych USA.

Najprawdopodobniej zaczyna się poważna wojna w Syrii i najprawdopodobniej Damaszek zostanie zrównany z ziemią.

Czy to jest początek planu III WŚ?

Najprawdopodobniej tak, ale... moim zdaniem... być może nastał czas na pewnie przygotowania do wypełnienia proroctw przez Boga i Syna.

Pustynia musi być przygotowana na wejście Narodu Wybranego i praktycznie nie wiemy, co się dzieje w Izraelu, Syrii i tych terenach bliskich Ziemi Obiecanej.

Możemy się spodziewać bardzo dziwnych, niewytłumaczalnych sytuacji, klęsk czy katastrof.

Putin oficjalnie popiera Izrael także, a więc jest on w tej samej drużynie, w której gra Trump.

Czyli maksymalne kłamstwa sług szatana. Możemy się spodziewać niemal wszystkiego, w momencie wybuchu wielki akcji zbrojnych.

Z powodu planu III WŚ oraz z powodu możliwości ingerencji Boga w te sprawy, toczące się na jego Ziemi Obiecanej.

Siły szatańskie całego świata patrzą z uwagą na owe działania, wiedząc, że wszystko już jest możliwe.
huberkinky
huberkinky
Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia
http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Marzec 2018, 02:30
Przywódca turecki, Erdogan nawołuje do zjednoczenia sił arabskich w celu zniszczenia Izraela!!!

Turecka gazeta blisko prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana i jego partii rządzącej wzywa 57 islamskich narodów do zbudowania wspólnej armii specjalnie do ataku na Izrael, odnotowuje nowy raport w biuletynie G2 Josepha Faraha.

Instytut Badań nad Mediami na Bliskim Wschodzie donosi, że artykuł pojawił się na stronie internetowej pod tytułem "Co by się stało, gdyby powstała armia islamu przeciwko Izraelowi?"

Został opublikowany tuż przed szczytem Organizacji Współpracy Islamskiej, która liczy 57 członków, podał MEMRI.

Artykuł zauważa, MEMRI powiedział, "że taka wspólna armia znacznie przekroczy armię izraelską pod względem siły roboczej, wyposażenia i budżetu, i przedstawi statystyki, które to potwierdzą."

"Opowiada się również za ustanowieniem wspólnych baz sił lądowych, lotniczych i morskich, które przybywają z całego świata muzułmańskiego, by oblegać Izrael, jednocześnie zauważając, że Pakistan, jako jedyny kraj nuklearny, ma" specjalny status "wśród krajów OIC , "Raport powiedział.

MEMRI wyjaśnił, że wiele głównych punktów w artykule w gazecie zostało "wziętych ze strony internetowej tureckiej międzynarodowej organizacji obrony i doradztwa SADAT, która zapewnia doradztwo w zakresie obrony i działań wojennych, zarówno konwencjonalnych, jak i niekonwencjonalnych, a także w zakresie organizacji wojskowej, szkoleń i narzędzi. "

"Firma ma plan promowania ogólno-islamskiej współpracy wojskowej. Zgodnie z deklaracją misji, dąży ona do "nawiązania współpracy w zakresie obrony i współpracy przemysłu obronnego między krajami islamskimi, aby pomóc światu islamskiemu zająć należne mu miejsce wśród mocarstw, zapewniając ... strategiczne usługi doradcze i szkoleniowe dla sił zbrojnych i sił bezpieczeństwa wewnętrznego Islamu kraje.'"

Artykuł stwierdza: "Staje się jasne, że siły zbrojne państw członkowskich mogą znacznie przewyższać moce Izraela. Co więcej, w możliwej operacji wojskowej ta wyższość może być realizowana w terenie przez [tworzenie] wspólnych baz wojskowych dla sił lądowych, powietrznych i morskich ".

Mówi, że jeśli członkowie OIC "zjednoczą się i stworzą wspólną siłę militarną, będzie to największa armia na świecie".

"Całkowita liczba mieszkańców tych krajów wynosi 1 674 526 931. Liczba żołnierzy aktywnej służby w tych krajach wynosi co najmniej 5 206,100. "

Gazeta nazywa Izraela "znacznie gorszym" i mówi, że "ten kraj, który próbował okupować Jerozolimę w otoczeniu państw muzułmańskich" ma populację zaledwie około 8 milionów, podczas gdy sam Stambuł przekracza 14 milionów.

Źródło - http://www.wnd.com/2018/03/57-muslim-nations-urged-to-besiege-israel/

_________________
zbawienie.com
proroctwa.com
huberkinky
huberkinky
Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia
http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

19th Marzec 2018, 01:01
Poniżej pełna treść artykułu, który cytowałem w powyższym poście.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.wnd.com%2F2018%2F03%2Farmy-of-islam-would-be-worlds-biggest-military%2F&edit-text=

A poniżej przetłumaczony na polski artykuł grecki na temat możliwości olbrzymiego konfliktu zbrojnego pomiędzy USA/Izraelem a Turcją/Rosją.

https://translate.google.com/translate?sl=el&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fwww.pronews.gr%2Famyna-asfaleia%2Fdiethnis-asfaleia%2F674806_ektakto-rosikika-pyraylofora-ploia-ypovryhia-kai-stratigika&edit-text=

To wszystko wygląda bardzo niebezpiecznie oraz prowadzi wprost ku III Wojnie Światowej, która własnie ma się w taki sposób zacząć.


I druga myśl!

Być może nastąpi najpierw wojna o Izrael, która... oczyści Ziemię Obiecaną!

A potem reszta armii świata zbierze się w w Meggido na finałową bitwę z siłami Boga, Syna Isusa oraz 144.000

huberkinky
huberkinky
Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia
http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

20th Marzec 2018, 00:59
Message reputation : 100% (1 vote)
Sytuacja się zaostrza z każdą chwilą.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fhalturnerradioshow.com%2Findex.php%2Fnews%2Fworld-news%2F2235-russia-issues-ultimatum-if-u-s-attacks-damascus-it-will-be-the-last-thing-you-do&edit-text=

Artykuł pod tytułem (błędnie przetłumaczony przez Google!)

Ultimatum Rosji:


Jeżeli USA zaatakuje Damaszek, "Będzie to ostatnia rzecz jaką zrobicie!"



Pragnę przypomnieć, że nie ma żadnego innego powodu do masowego przelewu krwi w tym rejonie świata, poza powodem... Ziemi Obiecanej oraz planu Boga.

Wiele się nam mówi że chodzi o władzę i pieniądze. ABSOLUTNY NONSENS!

Pieniądze można drukować, są drukowane i nie mają żadnego pokrycia w złocie. Podobnie jest z planem skomputeryzowanego systemu finansowego.

Nie jest oparty na złocie.

Światem rządzą ci, którzy posiadają 'prawo' do druku oraz kontroli waluty - Watykan i Rothschilds. Nie podporządkowani są niszczeni, jak Sadam Hussejn czy Libia i Kadaffi!

Polska komunistyczna sama drukowała swoje pieniądze, podobnie jak inne państwa socjalistyczne. Jugosławia żyła lepiej w tym czasie niż USA.

Nie chodzi więc o żadne drukowane pieniądze czy nawet ropę.

Zamiast ropy mamy mnóstwo bezpłatnej energii i ropa nam nie jest wcale potrzebna.

Są tysiące wynalazków zapieczętowanych przez rządy dających energię bezpłatną bez jakichkolwiek limitów.

Jeżeli się sprawdzi te realia, walutowe i energetyczne, to okaże się, że jedyną przyczyną rozwijającej się rzezi w Syrii czy Izraelu jest... walka satanistów przeciwko Bogu i jego planowi wyzwolenia Narodu Wybranego.

Sponsored content

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 13 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach