Rzeczywista Jerozolima

Go down

Rzeczywista Jerozolima

Pisanie by huberkinky on 10th Marzec 2018, 02:10

Jak zapowiedział Isus...

Mateusza 10:(26) Więc nie bójcie się ich; ponieważ nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani tajnego, o czym dowiedzieć by się nie miano.
(27) Co mówię wam w ciemności, opowiadajcie w świetle; a co na ucho usłyszycie, ujawniajcie z dachów.

Mamy kolejną, OLBRZYMIĄ tajemnicę ujawnioną.

To jest niemal nieprawdopodobne ale to jest prawdziwe oraz... CUDOWNE.

Jest to cudowne ponieważ Bóg tak powiedział i Jego Słowa wypełniają się stale na naszych oczach. Pisuję często, że nie bądźmy niczego pewni, ponieważ Bóg tylko ma pewność i Jego słowo zawsze powraca do niego wypełnione.

Dzisiejsza Jerozolima nie jest Jerozolimą króla Dawida czy króla Salomona.

Jerozolima obecna zawiera rzeczywiste miasto Jerozolimę oraz wzgórze Syjon.

Nie ma na niej żadnej obrzydliwości fałszywych religii i nie jest ona pod kontrolą fałszywego Izraela.

Właśnie nadchodzi czas na ujawnienie rzeczywistej Jerozolimy, miasta Króla Dawida.

Sataniści biją głowami w mur twierdzy Antonia, która nie ma niczego wspólnego z Miastem Dawida.Isa 52(1) Obudź się, obudź się, oblecz się w swoją siłę, Syjonie! Oblecz się w swoją odświętną szatę, Jeruzalem, ty święty grodzie, gdyż już nigdy nie wejdzie do ciebie nieobrzezany ani nieczysty!
(2) Strząśnij z siebie proch, powstań branko jeruzalemska, zdejmij z twojej szyi okowy, wzięta do niewoli córko syjońska!
(3) Bo tak mówi Pan: Za darmo zostaliście sprzedani, toteż bez pieniędzy będziecie wykupieni.
(4) Bo tak mówi Wszechmogący Pan: Mój lud zstąpił niegdyś do Egiptu, aby tam przebywać jako obcy przybysz. Potem Asyryjczycy gnębili go bez powodu.
(5) Lecz teraz, po co tutaj jesteście? Tak mówi Pan - gdyż mój lud postrzegano jako nicość, dziwicie się i wyjecie. Tak powiedział Pan, z waszego powodu moje imię ustawicznie jest lżone pomiędzy narodami.
(6) Dlatego mój lud pozna moje imię w owym dniu, że to Ja jestem, który mówi: jestem obecny.
(7) Dlaczego stopy uczyniono piękne, jak tych którzy zwiastują dobrą nowinę pokoju; ja ogłoszę twoje zbawienie, mówiąc, o Syjonie, twój Bóg będzie królował.
(Cool Słuchaj! Twoi strażnicy podnoszą głos, razem radośnie wykrzykują, bo na własne oczy oglądają, jak Pan wraca na Syjon.
(9) Niech puste miejsca Jeruzalemu wybuchną radością razem, gdyż Pan miał litość nad nią, i wyzwolił Jeruzalem!
(10) I Bóg obnaży swoje święte ramię na oczach wszystkich narodów; i wszystkie krańce ziemi będą oglądać zbawienie od naszego Boga
.


Nie ja to odkryłem, to już jest znane niektórym ludziom ale dopiero teraz staje się to ujawniane i powody są raczej oczywiste.

Widzę 2 powody.

1. Syjonizm to czysty satanizm, zwalczający Boga , Syna i Chrześcijaństwo we wszystkich państwach o białej populacji. Ujawnienie rzeczywistej Jerozolimy, nadal nie kontrolowanej przez Syjonizm to ukazanie klęski Syjonizmu w walce z Bogiem.

2. Miasto Dawida będzie potrzebne dla postawienia obrzydliwości czyniącej spustoszenie.

Co jest najważniejsze, do tej pory nie wiedzieliśmy, które miejsce jest w rzeczywistości święte.

Jest to wzgórze Syjon i miasto Dawida, czyli rzeczywista Jerozolima.

Doszczętne zburzenie Jerozolimy i świątyni w roku 70 n.e. miało na celu ukrycie świętego miejsca i nawet powracający Żydzi do Jerozolimy nie wiedzieli, gdzie podziała się świątynia. Nie pozostał kamień na kamieniu i zabudowano to miejsce i ślad po świątyni zaginął.

Oczywiście szatan i upadli doskonale wiedzieli, gdzie jest miejsce święte Boga i chcą usunąć Syjonizm, teraz jest to ujawniane.

A my z tego korzystamy!

Jest wiele cytatów biblijnych na poparcie Miasta Dawida i w Izraelu jest to także wiadome.Ale bardzo niewielu wie, że jest to rzeczywista Jerozolima.

Zacząłem pisać artykuł na ten temat. bounce bounce bounce

Wiele zdjęć w tym linku. Temat więc nie jest taki nieznany.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fbiblewalks.com%2Fsites%2FcityOfDavid.html&edit-text=&act=url

Angielski film na temat Jerozolimy i miasta Dawida.Oczywiście ludzie ci podają te wiadomości i popierają je wersetami biblijnymi, będący zadziwieni dokładnością biblijnych opisów.

I jeszcze jeden film po angielsku.Żydowscy 'naókowcy' starają się zaprzeczać (oczywiście) i twierdzą, że król Dawid to mit! Ale archeologia oraz Biblia to potwierdzają.

Ten film jest sprzed 5 lat 2013 i komentarze są zablokowane. Jedynie prawda jest cenzurowana!


Ostatnio zmieniony przez huberkinky dnia 14th Marzec 2018, 11:52, w całości zmieniany 2 razy (Reason for editing : Zmiana z powodu błędu opartego na syjonistycznej propagandzie. Miasto Dawida to TWIERDZA na SYJONIE)
avatar
huberkinky

Liczba postów : 45
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia

http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Powrót do góry Go down

Re: Rzeczywista Jerozolima

Pisanie by huberkinky on 14th Marzec 2018, 11:47

Z górą Syjon oraz rzeczywistą świątynią Jeruzalem jest sporo kłopotu na Internecie.

Kilkakrotnie szukałem szczegółów i znalazłem jeden szczegół pewny.

Wzgórze Syjon posiadało twierdzę Jebuzytów i ową twierdzę zdobył król Dawid, (ponownie) i zamieszkał w niej nazywając ją Miastem Dawida.

Czyli Miasto Dawida w dzisiejszej Jerozolimie nie jest miastem Dawida znanym nam z Biblii. W tzw. grobie Dawida nie ma zwłok Dawida ale jest to miejsce 'pamięci' Żydów. Hmmm... nie sądzę, że oni podniecają się Dawidem, który obrazuje króla Królestwa Bożego, Isusa Chrystusa, który będzie właśnie sprawował rządy z Syjonu!


Dawid Go właśnie obrazował i są wersety, w którym Bóg nazywa Syna... Dawidem na Syjonie.

Nie ma także pewności co do lokalizacji Jeruzalem, czyli miasta zdobytego przez Dawida. Ale jest pewne, że Dawid miał widok na całe miasto Jeruzalem.


Czyli świątynia MUSIAŁA być poniżej wzgórza Syjon.

Jeszcze wszystkiego nie sprawdziłem, ale to wszystko wygląda bardzo interesująco i oficjalne dane z fałszywego Izraela to żarty śmiechu warte.

Wikipedia podaje, że wzgórze Syjon zmieniło swoją pozycję i miejsce. Także Miasto Dawida jest ukazane w nieco innym miejscu. Czysta dezinformacja!

I tutaj ważna uwaga.

Jeżeli Dawid mieszkał na wzgórzu Syjonu w zbudowanej na Syjonie twierdzy, to miał wielkie szanse na ujrzenie pięknej i nagiej Batszeby, która nie podejrzewając, że jest widziana, kąpała się beztrosko.

Jedynie Wzgórze Syjon i na nim twierdza zamieszkiwana przez Dawida wyjaśnia incydent z Batszebą.
avatar
huberkinky

Liczba postów : 45
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia

http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Powrót do góry Go down

Re: Rzeczywista Jerozolima

Pisanie by huberkinky on 21st Marzec 2018, 14:15

Kwestia Syjonu oraz Jerozolimy i świątyni jest bardzo zagmatwana. Niemal napisałem spory artykuł na ten temat ale zorientowałem się, że nie ma pewności dzisiaj, gdzie jest Syjon, oraz gdzie była świątynia.

Jedno jest pewne, że ściana płaczu nie była nigdy częścią świątyni. Sam Isus nam to powiedział.

Według moich poszukiwań najprawdopodobniej doszliśmy już do momentu, w którym nikt z nas nie będzie wiedział, co się dzieje a przyczyny są dwie.


1. Ukrywanie przed światem walk satanistów przeciwko Bogu.
2. Bóg nie odkrywa swego planu i możemy mieć pewność, że On ma plan, który nie został nikomu objawiony.

Oznacza to, że czeka nas zupełne zaskoczenie - nas, naśladowców Isusa Mesjasza a także wrogów Boga i Syna.

I to jest jedyna pewna informacja na dzień dzisiejszy.

Sataniści prześcigają się w masowych kłamstwach, skierowanych ku Chrześcijanom.

Odbywa się to w taki sposób.Są takie filmy jak ten - [EN], w którym są manipulowane proroctwa na korzyść czy też niekorzyść Izraela. Ukazuje się wypełnienie proroctw, jak w tym filmie, plan zniszczenia doszczętnego Damaszku, który może się w każdej chwili wypełnić.

Ma się wydarzyć atak Goga z Magog na Izrael według proroctw Ezechiela 38 rozdział. Tłumaczy się to atakiem Rosji.

Są to manipulacje fałszywego Chrześcijaństwa, które akceptuje owe błędne interpretacje proroctw i wierzy, ze Bóg ochroni Izraela. Być może tak gra Chabad ale na pewno tak grają upadli aniołowie.

Upadli i szatan dążą do zrzucenia pełnej winy za niezwykły bałagan na świecie na syjonizm. Trump dąży do zniszczenia syjonizmu, a Chabad i upadli ma rządzić Izraelem. Tak to przynajmniej wygląda. 

Grozi nam także inwazja upadłych z Otchłani czy też z Antarktydy.

Upadli do tej pory działali rękami syjonistów i teraz ich zniszczą biorąc całą chwałę na siebie za owo zniszczenie i tym sposobem będą chcieli uzyskać zaufanie całego świata.

To jest widoczne w tym filmie. 

Ale jest druga część tej historii z filmu.


Na filmie jest pokazane mnóstwo proroctw wskazujących na wyrok Boga na Babilonie Wielkim czyli... USA.

Te proroctwa są pewne ale nie wiemy kto wykona ten wyrok - Putin, upadli z Otchłani czy obie siły na raz!

Mamy więc wiele śladów ale są one ze sobą sprzeczne i jeszcze raz powtórzę według Ewangelii i Isusa, jeżeli nie będziemy czuwali, sytuacja świata nas zupełnie zaskoczy.

Z tych przyczyn zaczynam podawać opcje ale będę się starał nie przewidywać, kto i co zrobi, ponieważ według słów Isusa, nie jest to już możliwe.

Ale jak w przypowieści o mądrych pannach i głupich, jedni dostąpią porwania, a inni pogubią się całkowicie w proroctwach i wydarzeniach.

Mówiąc najprościej - spodziewajmy się rzeczy najmniej spodziewanych.

Isus wyraźnie powiedział, że powróci wtedy, kiedy nie będziemy się Jego spodziewać.

Osobiście czekam na to od roku 1970 i w moich młodych latach nigdy nie przypuszczałem, że sytuacja świata tak się drastycznie zmieni i czasy końca będą aż tak bliskie.

Ale nadszedł czas wielkiego zwiedzenia - i świata, i nas. Dlatego istnieje potrzeba czuwania niemal każdego dnia.

Osobiście czekam z niecierpliwością na pierwszy ruch... Boga. Co to będzie?

Nikt z nas nawet nie przypuszcza. Dlatego Bóg ową informację ukrył przed nami oraz światem i możemy mieć pewność, że wydarzenia nie potoczą się tak, jak my czy nawet świat się ich spodziewa.
avatar
huberkinky

Liczba postów : 45
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia

http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Powrót do góry Go down

Re: Rzeczywista Jerozolima

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach