Czyżby początek III Wojny Światowej?

Strona 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Odrodzony on 8th Grudzień 2017, 13:25

3WŚ ma więc na celu zniszczenie wszelkich religii, w tym chrześcijaństwa po to, aby zastąpić je wszystkie doktryną Lucyfera, wystawioną w końcu na widok publiczny.

A kto tę doktrynę będzie w przyszłości realizował?

Będzie ją nadal realizował szatan, ale już za pomocą „swojego syna” Apolla, któremu zgodnie z Objawieniem Jana szatan będzie musiał przekazać swoją władzę nad ziemią!!


Spójrzmy teraz na to, kim jest Trump, Putin, Netanjahu, syjoniści, czy Chabad.

Trump to pachołek Watykanu, który wielbi najważniejszą z siedmiu głów Smoka, czyli wielbi Lucyfera. Czyli Trump to de facto satanista.

Więc jeśli Trump rzeczywiście powiedział do Putina: „Albo Bóg zwycięży, albo ja umrę”, to dla mnie znaczy to tyle, że Trump wie, że albo jego bóg tj. Lucyfer zwycięży w walce z Bogiem i Jego Synem, albo Trump dostanie wyrok śmierci drugiej z rąk Pana Boga.

Jednocześnie Trump jest fanem Apolla, będącego przyszłym „synem” szatana, na czele którego stoi Lucyfer, a także ma on związek z Chabadem.

Syjoniści (np. deep state) to sataniści, a z nimi rzekomo walczy Chabad.

Chabad natomiast to także sataniści, którzy z kolei robią wszystko, aby sprowadzić na ten świat swojego żydowskiego mesjasza w postaci – jak myślę – właśnie Apolla (zwanego już przez nich „Jeszu”, czyli… Jezus).

Myśle, że po to szatan powołał tę sektę do życia.

Zaś Netanyahu i Putin to pachołki satanistycznego Chabadu.


A zatem wszyscy oni są satanistami i pracują dla Lucyfera, stojącego na czele szatana, który posługuje się nimi oraz upadłymi i demonami tak, aby tylko doprowadzili oni razem jego plan trzech wojen do końca.

Plan, który w ostatecznym rozrachunku ma doprowadzić do jawnego wdrożenia na świecie doktryny Lucyfera, realizowanej docelowo przez szatana rękami Apolla.


Zatem to Apollo – syn szatana – wraz z szatanem będzie w dalszym ciągu realizował plan szatana zniszczenia ludzkości poprzez wprowadzenie siłą doktryny lucyfera, bo innej doktryny oni przecież nie znają i nie mają.

A co jest przecież ostatecznym celem wprowadzenia tej doktryny?

Doporowadzenie do tego, aby ludzie – najpierw pod wpływem zwiedzenia, a potem już pod groźbą śmierci - uznali szatana (a konkretnie jedną z jego głów - Lucyfera) za boga, zaś Apolla za jego syna.

A tym samym – aby jak najwięcej ludzi odwróciło się od Boga i Jego Syna Isusa i aby jak najwięcej ludzi dostało za to ten sam wyrok śmierci drugiej z rąk Boga, co szatan.

Szatan przecież nie ma już nic do stracenia!!!

Apollo więc będzie moim zdaniem głównym (a wiec nie jedynym) fałszywym mesjaszem, gdzie jego wyróżnikiem na tle pozostałych fałszywych mesjaszy (których jak uważam będą odgrywać wyłącznie upadli aniołowie), działających wraz z nim dopiero w czasie wielkiego ucisku, a którzy – jak powiedział o nich Pan Isus – przyjdą „pod moim imieniem i będą mówić: ja jestem Mesjaszem”, będzie to, że Apollo też pojawi się na ziemi początkowo pod imieniem „Jezus”, ale potem – jak wynika z Ap 13:18 - zmieni je sobie na imię „Mesjasz”.

A dlaczego to zrobi?

Ano dlatego, że tylko słowo „Mesjasz”, a nie słowo „Jezus” oznacza zbawiciela dla wyznawców trzech największych szatańskich religii w postaci pawłowego chrześcijaństwa (Chrystus), islamu (Mahdi) i judaizmu (Maszijach). Czyli zrobi to po to, aby zwieść jak najwięcej ludzi.

Szatan zaś doskonale wie, że z rozkazu Boga musiał oddać swoją władzę w ręce Apolla.

Szatan wie, że nie może tego zmienić, więc to, że zgodnie z jego planem trzecia WŚ ma na celu wprowadzić na całym świecie niszczącą ludzkość doktrynę Lucyfera, ma w praktyce na celu doprowadzić najpierw do pojawiania się na powierzchni ziemi Apolla (początkowo o imieniu „Jezus”, które sam potem zmieni sobie na imię „Mesjasz”), aby to on właśnie realizował nadal plan szatana.

Tylko w ten sposób szatan będzie mógł dalej realizować swój plan rękami Apolla, a 3WŚ ma właśnie do tego moim zdaniem doprowadzić.

Zatem myślę, że tym samym celem pośrednim 3WŚ, ale koniecznym do zrealizowania planu szatana, a jednocześnie koniecznym do wypełnienia słowa Bożego (z Dan, Mt i Ap), jest góra Syjon, a konkretnie jej oczyszczenie przy okazji destrukcji Państwa Izrael pod budowę świątyni Apolla, w której stanie jego posąg będący ohydą spustoszenia.

Tak mi to wszystko wygląda na dzień dzisiejszy.


Ostatnio zmieniony przez Odrodzony dnia 8th Grudzień 2017, 14:19, w całości zmieniany 1 raz

Odrodzony

Liczba postów : 332
Join date : 11/06/2016

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Cyryl on 8th Grudzień 2017, 14:17

Henryku moim zdaniem problem z mniejszościami rewolucjonistów jest bardziej złożony.

Przede wszystkim trzecią światową mają wywołać i kontrolować agenci iluminatów którzy są ukryci wśród syjonistów i liderami świata islamu.

A to oznacza jedno, nie tylko syjoniści są rewolucjonistami.... ale także wróg syjonizmu wg planu 3 wojen czyli islam.

Masz racje, że narody islamskie są tylko do tego narzędziami. To samo zauważył Bushi, że sami Ukraińcy z uwagi na gorącą krew (czyli pochodzenie hybrydzie) są podatni na takową manipulacje. 

Znowu syjonizm, islam, banderyzm i wszelkie ideologie są to narzędzia manipulacji i nacisku na narody a w szczególności na hybrydy.

Zauważmy coś ciekawego do Europy Zachodniej, USA ostatnimi czasy wpuszczono miliony islamistów, którzy w szczególności są młodymi mężczyznami, posiadają niski intelekt oraz nie panują nad emocjami. Dodatkowo islam (stworzony jak każda religia i ideologia przez diabła) zagrzewa ich do rewolucji.

Do Polski także wpuszczono miliony Ukraińców w sporej części młodych mężczyzn którzy są chowani w kulcie Bandery.

Wiadomo nie każdy Ukrainiec czy islamista automatycznie może stać się rewolucjonistą.... ale władze dają sporo do tego zachęt. 

Podstawową zachętą jest nagły socjalny kataklizm który sprawi, że nagle ludzie poważnie zubożeją. 

A teraz Trump uznał Jerozolimę za stolicę Izraela, czyli jest to kolejna zachęta dla młodych islamistów do wszczynania rewolucji. 

Oto jak młodzi islamiści z Maroka "cieszyli się" z awansu Maroka na mistrzostwa świata w piłce nożnej:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/marokanscy-imigranci-zdemolowali-bruksele-plona-samochody-kilkudziesieciu-policjantow

Moim zdaniem Bóg sam jest ciekawy ile hybryd w obliczu takich "zachęt" jakie dają szatańskie władze, stanie się rewolucjonistami a ile wybierze sprawiedliwość.


Ap 3 napisał:(10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi.

Zobaczmy Bóg chce wystawić na próbę mieszkańców ziemi... czyli kogo???


Ap 13 napisał:(Cool I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.

Czyli tutaj chodzi o hybrydy. Bóg jest ciekawy kto stanie po jego stronie a kto będzie buntownikiem.

Tak samo w Edenie ludzie i anioły miały przejść próbę wierności. 

Zauważmy jedno, cały konflikt kontrolują nie sami syjoniści czy liderzy świata islamu ale iluminaci. 

Czyli wg mnie upadłe anioły.

Mnie ciekawi to co może spowodować, że w Polsce  zacznie się rewolucja banderowska w której wziąć może udział wielu młodych Ukraińców???

Być może obok jakiegoś kryzysu gospodarczego Pis zacznie nagle zmieniać swoje stanowisko i zacznie toczyć spór z Ukrainą. Być może Pis przygotuje ustawę przeciwko kultowi Bandery, co jeszcze bardziej ma zaognić sytuacje w Polsce????

Tego nie wiem. 

Jednak patrzmy nieufnie rządom na rękę, ponieważ wszystkie realizują obecnie plan 3 wojen.

Podsumowując, być może mniejszości rewolucyjne to ta część hybryd która podda się manipulacjom szatańskich władz i stanie się rewolucjonistami???

Z księga Henocha widać, że spora część dzikich zwierząt zostanie zbawiona i ich dna zostanie oczyszczone.... czyli nie wszystkie hybrydy dadzą sobą manipulować. 

Zauważmy jedno o ile w przypadku upadłych aniołów nie może być przebaczenia od Boga, ponieważ zostali oni stworzeni jako doskonałe istoty duchowe i nikt z nich nie ma nic na swoje usprawiedliwienie.... to hybryda urodziła się niedoskonała i nie ma wpływu na swoje pochodzenie. Dlatego Bóg chce przetestować hybrydy.

Cyryl

Liczba postów : 1390
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Liksar on 8th Grudzień 2017, 21:59

08.12.2017
Wczoraj, 23:49
23:48 - Brygady powiązane z IS wystrzeliły na IZrael ze Strefy Gazy trzy rakiety, nie spowodowały one jednak szkód. W odpowiedzi IDF zbombardowało cele Hamasu.

Wczoraj, 15:35
15:34 - Fatah również wzywa do intifady przeciwko Izraelowi. Podobne nawoływania słychać z głośników meczetów w Gazie.

Wczoraj, 12:43
12:43 - Palestyńczycy wycofują swe informacje o ofierze śmiertelnej wśród protestujących. Osoba jest krytycznie ranna.

Wczoraj, 12:23
12:23 - Kilkunastu rannych Palestyńczyków w zamieszkach, które się nasilają.

Wczoraj, 11:59
11:59 - Coraz więcej zamieszek notuje się na Zachodnim Brzegu, Betlejem czy przy granicy ze Strefą Gazy.

Wczoraj, 10:36
10:35 - Według palestyńskich mediów jest pierwsza ofiara śmiertelna protestów w Strefie Gazy pry granicy z Izraelem.

Wczoraj, 10:17
10:16 - Izraelskie wojsko (IDF) wysyła więcej żołnierzy na Zachodni Brzeg.

Wczoraj, 09:52
09:51 - Szef Hamasu wzywa do rozpoczecia nowej intifady (powstanie Palestyńczyków) przeciwko Izraelowi.

------------------------------
Dzisaj :

Po południu na Izrael poleciały rakiety z Gazy, zostały przechwycone przez system antyrakietowy Iron Dome. Wieczorem Izrael zbombardował w odwecie cele Hamasu - zginęły dwie osoby, starszy mężczyzna i 6-miesięczne dziecko, kilkanaście osób zostało rannych.

Przed momentem na Izrael poleciała kolejna rakieta. Eksplodowała na ulicy w mieście Sderot, bez rannych.

Eskalacja.

DWÓCH PALESTYŃCZYKÓW ZABITYCH PRZEZ IZRAELSKIE SIŁY W TRAKCIE PROTESTÓW PRZY GRANICY STREFA GAZY - IZRAEL.

Trwa Dzień Gniewu. Starcia między innymi na Zachodnim Brzegu, Betlejem, Jerozolimie.

http://kiks24.com/
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 9th Grudzień 2017, 01:52

Cyrylu. Twoja opinia jest nieco niedokładna z powodu braku właściwego zrozumienia słowa - rewolucja.

Zresztą to nie twoja wina, ponieważ po polsku Wikipedia nie przedstawia właściwie znaczenia tego słowa.

Angielskie źródła podają:

a forcible overthrow of a government or social order, in favour of a new system.

usunięcie za pomocą siły rządu lub... porządku społecznego na korzyść nowego systemu.

Klasycznymi przykładami historycznymi są rewolucja francuska i rewolucja rosyjska.

Najwięcej wiem o rosyjskiej. Rothschild zadecydował usunięcia cara Rosji i całej jego rodziny oraz zniszczenie maksymalnej części kultury rosyjskiej i kościoła ortodoksyjnego.

Sam przykład nam już mówi, że nie Rosjanie byli rewolucjonistami ale inicjatorem był obecny w tamtym czasie Rothschild.

Wykonawcami było nasienie węża, z Leninem, Trockim, Kaganowiczem i wieloma innymi na czele.

Ta grupa wraz z wojskiem finansowanym przez Rothschilda to byli rzeczywiści rewolucjoniści, którzy działali na zlecenie Rothschilda.

Podstawmy teraz inne osoby w to miejsce w czasie obecnym na skalę Europy i USA.

Rothschild - szatan (Lucyper)

Lenin, Trocki i reszta - Duda, May, Trump itd.

Cel: zniszczenie rasy białej. Żołnierzami są agenci rządowi, media, nauka oraz armie.

To wszystko to nasienie węża, poza armią, która jest jedynie dowodzona przez nasienie węża.

Wracają do planu III WŚ - szatanowi pali się grunt pod nogami, ponieważ czasy końca i sądu są w zasięgu ręki i czeka ową bandę 1000 letnie uwięzienie, a po nim wyrok śmierci.

Aby zwieść jak największą ilość najcenniejszych ludzi w oczach Boga, zadecydowano, aby stworzyć pozory, ze Bóg ich traktuje nieuczciwie i niesprawiedliwie.

Aby to udowodnić, postanowiono zniszczyć część syjonistów - rewolucjoniści - i ukarać ich za ich zbrodnie przeciwko rasie białej.

Identyczna taktyka jak w II WŚ, kiedy Hitler transportował przez wojną Żydów do Izraela a podczas wojny resztę z nich mordował.

Podobna taktyka była w getcie warszawskim, gdzie głównie Żydzi mordowali Żydów i w obozach kapowie syjonistyczni mordowali Żydów.

W ten sam sposób zaplanowano 3 WŚ. Część Żydów wybiją rękami normalnych ludzi.

W jaki sposób?

Poprzez ujawnienie rozmiarów pedofilii, prostytucji dzieci, ofiar krwawych dla szatana, zatruwania nas, handlu ludźmi, dziećmi i wielu innych dokonywanych zbrodni na świecie.

W ten sposób szatan i upadli mogą pozować na dobrych wujków, ponieważ zaprowadzą jakiś tam porządek, za cenę wzięcia 666 na czoło i rękę.  

W ten sposób mogą zwieść miliony Chrześcijan i może nastąpić masowy ich bunt przeciwko Bogu za niesprawiedliwe traktowanie aniołów i samego szatana.

Dlatego takie ostatnie piosenki przeciwko Bogu a za upadłymi.

Osobiście nie wierzę w taki bunt ale na pewno pewna mała część, przy pomocy demonów zacznie stawać po stronie szatana i upadłych.

Trumpa uznanie Jerozolimy stanowi początek tego procesu i ma na celu zniszczenie Izraela, o ile ten plan jest rzeczywisty i realizowany.

Z drugiej strony pamiętajmy, że to plan szatana a nie proroctwo i może zupełnie się zmienić z powodu... czasów końca.

Izrael dąży do ustanowienia tzw. Wielkiego Izraela czyli z Syrią i Libanem. Być może jest to wielka próba powstrzymania marszu Słowian do Ziemi Obiecanej.

Izrael może wygrać i zając całkowicie te tereny i dopiero bitwa Armagedonu, czyli wojna sił szatana z woskiem Chrystusa usunie na zawsze przeszkodę do ustanowienia Królestwa Bożego.

Trump jest na 100% satanistą/masonem i jezuitą i pracuje dla Watykanu.

Proroctwo o 10-ciu królach...

Rev 17:12  A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem.
Rev 17:13  Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.
To wiele wskazuje na zmianę rządów z syjonistycznych na inne rządy.

Mamy wiec wiele poszlak, ale nawet sataniści nie wiedzą na 100% co NAPRAWDĘ i KIEDY się wydarzy.

Ja widzę opcje, ale pewności żadnej nie mam. Dopiero rozwiniecie się wydarzeń ukaże nam więcej.

Nie zapominajmy, że praktycznie w każdej chwili może być ujawnienie się 2 proroków, może być porwanie i wymarsz na pustynię.

Ujawnienie się dwóch proroków dopiero wiele nam może pomóc.

Ale co nastąpi jako pierwsze i kiedy to nastąpi, tego nikt poza Bogiem nie wie.

Niemniej uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela nie ma żadnego innego znaczenia, poza oficjalną prowokacją krajów Islamu oraz jest to jeden olbrzymi ruch przeciwko Bogu, właścicielowi wzgórza Syjon.

A to pokazuje nam jasno, komu służy Trump.

W tych proroctwach mamy najprawdopodobniej opis... Putina. On stawia od długiego czasu na zbrojenia i fałszywe bałwochwalcze Chrześcijaństwo. Gdziekolwiek nie idzie, osiąga sukcesy. Ale i Trump może tutaj pasować a oba królestwa są na północy od Izraela.

Dan 11(36) A król uczyni według swej woli; będzie się wynosił i wywyższał ponad każdego boga; i będzie wypowiadał dziwne rzeczy, i będzie miał powodzenie, aż dopełni się miara gniewu, ponieważ to dojdzie do swego końca.

(37) Nie będzie zważał na bogów swych ojców, ani pragnień kobiet, nie będzie szanował żadnego bóstwa, bo wyniesie się ponad wszystkich.

(38) I w to miejsce będzie czcił boga mocy; i boga, którego nie znali jego ojcowie będzie czcił  złotem, srebrem, drogimi kamieniami i pożądanymi rzeczami.

(39) I uczyni to w mocnych miejscach schronienia z dziwnym bogiem, i zwiększy jego chwałę, podda jemu wielu i w nagrodę obdzieli ich ziemią.

(40) I na końcu czasów będzie on w konflikcie z królem południa i król północy nadejdzie przeciwko niemu z rydwanami, jeźdźcami i z wieloma okrętami;  i wejdą do ziemi i on rozbije na części i przejdzie.

(41) i wejdzie do ziemi piękna, i wielu upadnie; lecz oni ujdą: Edom i Moab, i główna część Ammonitów.

(42) A gdy wyciągnie swoją rękę po ziemie i ziemia egipska nie ocaleje.

(43) I obejmie władzę ponad tajnymi skarbami złota i srebra oraz nad wszystkimi pożądanymi rzeczami Egiptu, także nad Libijczykami i Kuszytami w swych twierdzach.

(44) Ale plotki i niepokoje ze wschodu i północy będą go niepokoić i przyjdzie z wielkim gniewem, aby zniszczyć wielu.

(45) I rozbije namiot swego pałacu pomiędzy morzami i świętą górą piękna, ale dojdzie do swojego przeznaczenia  i nie ma nikogo kto może go wybawić.

Ten bóg dziwny to być może jakiś upadły anioł na Antarktydzie. Tam się coś definitywnie dzieje i Rosjanie w rządzie wiedzą znacznie więcej.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 10th Grudzień 2017, 14:14

Obejrzałem właśnie film z tego linku, aby nieco zrozumieć decyzję Trumpa odnośnie Jerozolimy.

http://www.informationclearinghouse.info/48377.htm [EN]

Problem polega na tym. We wschodniej części Jerozolimy są dwa najświętsze meczety arabskie. Do chwili obecnej ta część Jerozolimy była miastem otwartym i Arabowie oraz Żydzi mieli swoje własne sektory i o nie dbali i mieli do nich dostęp.

Uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela oznacza odcięcie Arabów od meczetów. Być może nie nastąpi to natychmiast, ale Izrael posiadający stolicę w Jerozolimie posiada w takim przypadku pełne prawa do każdego cm2.

Dla świata arabskiego i dla Izraela owa decyzja jest oczywista i niemal wszyscy wiedzą, po co Izraelowi owa stolica. Aby usuną Arabów.

Do tej pory i Żydzi i Arabowie islamscy żyli w Jerozolimie bez większych problemów, czasami na siebie patrzyli z spode łba ale panował relatywny pokój przez kilkadziesiąt lat.

Mogłoby to w ten sam sposób trwać i gdyby Izrael nie grabił nieustannie ziemi Palestyńczyków i ich usuwał siłą a nawet zabijał, relatywny pokój trwałby przez dziesięciolecia.

W chwili obecnej sytuacja radykalnie się zmieniła i wystarczy jeden ruch żydowskiej ręki w kierunku któregoś z meczetów i nastąpi natychmiastowy olbrzymi przelew krwi.

Kraje arabskie już się do tego przygotowują wiedząc, do czego owa polityka USA i Izraela prowadzi. Sami Żydzi w Izraelu, duża ich część jest bardzo przeciwna decyzji Trumpa, podobnie ONZ i inne światowe organizacje.

Mamy więc olbrzymi stan zapalny, który może w każdym dniu wywołać olbrzymią wojnę.

Panuje ogólna opinia pośród władz różnych państw, że jest to praktycznie wypowiedzenie wojny krajom Islamu i ze jest to wyjątkowo idiotyczne posuniecie Trumpa i Kusznera.

Moim zdaniem jest to olbrzymi krok ku realizacji szatańskiego planu trzech wojen światowych.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Obserwator on 16th Grudzień 2017, 21:38

Po przeczytaniu ostatniego artykułu Henryka o planie 3 WŚ zwróciłem uwagę na pewien szczegół odnoszący się do naszych ostatnich rozważań w temacie planownej wojny.

Z analizowanych przez nas hipotez wiele wskazuje na to, że sama wojna jako typowy konflikt zbrojny, rozgożeje na bliskim wschodzie i może doprowadzić do zniszczenia państwa Izrael, jako wytworu politycznego syjonizmu skaznego na zniszczenie wraz z muzułmańskim światem arabskim.

W tym samym czasie w państwach białego chrześcijaństwa - głównie UE i USA, ma dojść po ich wyczerpniu do socjalnego kataklizmu, czyli swoistej wojny prowadzonej między obywatelami.

Ma być on celowo sprowokowany, będąc wcześniej podsycony działaniami nihilistów i ateistów.

A kim chce posłużyć się szatan w tym celu???

Otóż jest o tym mowa w planach 2 WŚ...

plan 2 wojny światowej:

(...)

W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu. w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu."

Czyli w planie szatana jest by to za pomocą Chrześcijaństwa sprowokować ów socjalny kataklizm!

Teraz chyba zaczynam rozumieć w jakim celu podsyca się ruchy nacjonalistyczne obnoszące się także wiarą w Boga, jak to mieliśmy okazję obserwować podczas ostatniego święta niepodległości. Te ruchy są powiązane z chrześcijanstwem.

Natomiast można także dostrzec działania przeciwne w postaci wybryków wszelkiej maści nihilistów i ateistów, siejących propagandę złudnej wolności.

Napięcie wciąż rośnie...plan jest realizowany.

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 17th Grudzień 2017, 00:18

Dokładnie Obserwatorze.

Ma się odbyć drugi holokaust. Ujawniane są stopniowo masowe zbrodnie nasienia węża, jak głównie pedofilia i krwawe ofiary, picie krwi itp. zbrodnie.

Ujawnione będą wszystkie ich kłamstwa, zdzierstwo lichwiarskie, wyniszczanie rasy białej. Masowe pranie ludzkich mózgów za pomocą mediów, muzyki i żmijowej propagandy. Szatan zrobi z ich kozła ofiarnego i to wszystko osiągnie to z czasem apogeum.

I wtedy kościoły chrześcijańskie będą nawoływały (ich szatańscy słudzy) do sprawiedliwości czyli do eksterminacji nasienia węża.

I to jest właśnie przyczyna, dlaczego Trump i Putin stawiają na... fałszywe Chrześcijaństwo.

Hmmm.. czy czasem Chrześcijaństwo nie zacznie walczyć ze sobą? Chyba tak, ponieważ amerykańskie Chrześcijaństwo będzie popierać Izrael a słowiańskie będzie temu przeciwne.

Drugie hmmm.. Dlatego na amerykańskie Chrześcijaństwo spadnie Boży wyrok i na USA będzie inwazja, być może z Antarktydy z upadłymi aniołami, Apollem i SI demoniczną.

Te rzeczy nagle zaczynają się doskonale układać w jedną logiczną całość!

Nie wiemy tylko, do jakiego stopnia Bóg dopuści realizację tego planu szatańskiego.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by levrone55 on 18th Grudzień 2017, 11:37

To co napisal Henryk wszystko sie sprawdza i widac jak na dloni plan 3 WS.

Ugrupowania patriotyczne w Polsce namawiaja do zabijania niszczycieli cywilizacji.

W tym filmie mowia nawet o zabiciu prezydenta RP.


levrone55

Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 18th Grudzień 2017, 15:37

Niestety ci panowie mówią czystą prawdę, ale w jednym przypadku posługują się kłamstwem.

Ludzie ci nie wierzą w Boga!

Oni wierzą w szatański Watykan i pedofilski kler z papieżem na czele a żaden z nich, pseudo inteligentów nie zadał sobie najmniejszego trudu, aby sprawdzić JAKO LUDZIE WIERZĄCY, jakie plany wobec NARODU ma sam Bóg. Przecież Biblia jest dostępna i nie trzeba się pytać pedofilów o opinię ale można jej zasięgnąć od samego źródła, czyli Boga.

Nikt nawet nie podziękował Bogu za możliwość spotkania i o Bogu nikt nie wspomniał, ale wspomniano o... klerze, mistrzom bałwochwalstwa.

Nie zrozumcie mnie źle. Los Polski bardzie mnie pognębia ale może życie rozjaśniło się z powodu niezwykłej obietnicy Boga, obietnicy, że to On nas wyzwoli ze szpon nasienia węża.

A Bóg ów plan zaprzysiągł na samego Boga!

Co jest szczególnie ważne. Kto mieczem walczy, ten od miecza z ginie.


Dlaczego?

Ponieważ plany wojen czy osądu nasienia węża to także plan szatański i ludzie tego typu, którzy odrzucają plany Boga z samym Bogiem i chcą Boga wyręczyć w wyzwoleniu Polski, to współpracownicy szatana, który zawsze kontroluje wszystkie strony wszelkich konfliktów.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Jacek86 on 19th Grudzień 2017, 02:39

W tym filmie ciekawą rzecz opowiada Pan występujący po Jabłonowskim. Mówi o tym, że już w 1918 roku, w takich krajach jak Włochy, Niemcy, Hiszpania, kraje ameryki południowej powstały żydowskie, komunistyczne mniejszości rewolucyjne, prześladujące katolików/chrześcijan, dążące do wywołana wojny domowej i eksterminacji tzw. prawicy. W krajach tych, łącznie z Polską, objęły władzę rządy socjalistyczne, mimo sporej niechęci obywateli... dzięki odpowiednim trikom politycznym możliwym tylko w tzw. demokracji.

Odpowiedzią na to, było zwarcie szeregów przez środowiska chrześcijańskie, a na tej fali powstały właśnie w tych krajach ruchy nacjonalistyczne, które później przerodziły się w faszyzm, i nazizm... Czyli II Wojna światowa, miliony zabitych, Unia Europejska, Dominacja USA, Zniszczenie państw narodowych.

Jak można zauważyć, na każdym etapie planu III wojen światowych, schemat jest dokładnie ten sam...

Podburzenie chrześcijan, którzy bez "kompasu" (???) doprowadzają do eskalacji przemocy, i autodestrukcji...

Tak jak analizował Obserwator i inni, wszystko idzie zgodnie z planem... Teraz rewolucjonistami są Niemcy i Unia ze swoimi chorymi lewackimi pomysłami... A chrześcijaństwo jest już tak osłabione, że tej III wojny ma nie przetrzymać??? I oddać się w opiekę komuś "mądrzejszemu". ;/

Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Obserwator on 19th Grudzień 2017, 21:14

Wszystko właśnie na to wskazuje, jak napisałeś Jacku.

Co ciekawe, jak udało nam się ustalić, głównym celem szatana jest unicestwienie całej ludzkości, a przynajmniej jak największej liczby ludzi, którzy zbuntują się przeciwko Bogu.

Bardziej skłaniam się ku drugiemu, ponieważ myślę, że szatan jest świadom swej przegranej i jedyne co mu pozostało, to zwiedzenie, a nie otwarty atak na ludzkość.

Dlatego też plan 3 WŚ mówi jedynie o zniszczeniu religii i wystawieniu doktryny lucyferiańskiej na widok publiczny, a same protokoły mówią o przejęciu władzy przez lucyferianistów, nie wspominając nic o kompletnej destrukcji życia ma ziemi.

Czyli plan ten musiał być pierwotnie wymyślony jako opcja na czas końca, by wtedy zwieść maksymalną ilość ludzi, sprowadzając na nich gniew Boga, a nie by stworzyć nowy ład i przejąć władzę...owszem szatan tak może mamić swe sługi, ale sam wie, że nie przemoże Pana Boga i władza zostanie mu odebrana.

Plan mówi o finalnym wystawieniu doktryny lucyferiańskiej, co jak dla mnie jest równoznaczne z przejęciem władzy przez bestie i ustanowieniem ohydy siejącej spustoszenie. Ruch reakcyjny jaki ma nastąpić w zwiazku z tym może więc być niczym innym, jak oficjalną namową do buntu wobec Boga poprzez oddanie czci bestii oraz walka z resztą potomstwa Niewiasty strzegącej przykazań Boga i wiary Isusa.

I myślę, że do tego sprowadza się plan 3 wojen.

Znamy więc jawne plany szatana oraz plany Boga i według tego, co mówią prorctwa zdaje się, że zostaną one spełnione, tyle że plany szatana kończą się na tym, co zapowiedział sam Bóg, czyli na zwiedzeniu możliwie największej liczby ludzi, a jeśli to możliwe, nawet i wybranych, przez bestię z morza i jej fałszywego proroka, czyli bestię z otchłani.

Plany Boga natomiast mówią jasno o wybawieniu Ludu Bożego i ludzi z innych narodów, plemion i języków i oszybkim zakończeniu owego zwiedzenia poprzez zniszczenie bestii i zniewolenie smoka na okres 1000 lat.

Tak więc myślę, że skoro Bóg pozwolił nam poznać Prawdę na temat własnych planów, tym bardziej pozwala nam też On na rozpoznanie planów złego. A te mamy podane jak na tacy, z listami Pawła włącznie i możemy wyraźnie zaobserwować ich sukcesywną realizację.

Ostatnie wydarzenia tylko mnie w tym utwierdzają, a wnioski jakie udaje nam się wyciągać z obserwacji, jasno dowodzą, że końcowy etap planów jest na wykończeniu.

Ruchy lewicowe od 100 lat są nakręcane i finansowane na skalę światową, zwłaszcza pośród białej rasy, przez co mamy obecnie wszechobecnie występujący ateizm i nihilizm.

Zdziesiątkowane chrześcijaństwo w stanie obecnym zaczyna zwierać szyki pod nacjonalistycznymi hasłami, stając w opozycji do liberalnej polityki rządów syjonistycznych, ktorę wyniszczają je na wszelkie sposoby, dążąc do swoistej rewolucji (rewolucja żydowska).

Rządy światowe są opanowane przez politycznych syjonistów z ich główną siedzibą w fałszywym państwie Izrael i to oni są owymi żydowskimi rewolucjonistami, stale szczujący jednych przeciwko drugim.

Tak więc wszelkie informacje serwowane w mediach "niezależnych", w których te rządy obnaża się, ukazując konotacje świata syjonistów z Watykanem i całym kosciołem zdają się być oczywiste...chodzi o podsycenie nastroju pomsty pośród resztek obywateli rasy białej - głównie chrześcijan, wzmocnienie frakcji nacjonalistycznych tak samo jak przed 2 wś i wykorzystanie ich do sprowokowania socjalnego kataklizmu pod postacią odwetu na niszycielach cywilizacji, czyli...

...mniejszościach rewolucjonistów, tj. syjonistach politycznych i ich państwie, zbrodniczym Izraelu.

Izrael jest więc w opałach i jak widać wszystko idzie w kierunku ostrej jadki pomiędzy wszystkimi, jak zapowiadał to Isus o powstaniu królestwa przeciw królestwu i narodu przeciw narodowi.

Z tego wynika, że w tym chaosie władzę przejąć ma 10 ostatnich króli oraz bestia, jako wybawcy ukazujący "nowe możliwości" będące rzekomym lekiem na jasno i dobitnie ukazany przez nią horror oraz najdziksze orgie, jako skutek istnienia religii monoteistycznych, wyznających niby tego samego Boga.

Czym więc będzie fałszywe antidotum na zło płynące z 3 głównych religii, jak nie gnoza podobna do tej w wykonaniu Pawła???

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Jacek86 on 19th Grudzień 2017, 22:44

Co jeszcze ciekawe, widziałem kiedyś mapkę landów niemieckich które głosowały za, i przeciwko partii NSDAP. Landy, które były katolickie czyli około 1/3 ludności kraju, głosowały przeciwko Hitlerowi. Landy protestanckie 2/3, głosowały za partią Hitlera.

Zobaczmy jakie było stanowisko Watykanu w tej sprawie:

Co było przyczyną niechęci dużej części katolików wobec nazistów? Hierarchia Kościoła katolickiego już od początku lat 30. nie miała wątpliwości, jak fundamentalne różnice dzielą prawdy chrześcijańskie od „prawd" głoszonych przez narodowych socjalistów. W 1930 r. sekretarzem stanu Stolicy Apostolskiej został kardynał Pacelli, późniejszy Pius XII, który jako nuncjusz w Niemczech poznał nazistów z bliska, między innymi za sprawą monachijskiego puczu z 1923 r. Konferencja biskupów we Fryzyndze opublikowała w lutym 1931 r. pastoralne wskazania dla duchowieństwa, w których zakazywano łączenia pracy duszpasterskiej z jakąkolwiek współpracą polityczną z ruchem nazistowskim. Większość hierarchii pozostała krytyczna wobec reżimu „brunatnych". W wielu dokumentach Kościół dał też szereg zakazów dla wiernych, między innymi w sprawie członkostwa w partii nazistowskiej.

Moim zdaniem, Watykan przyjął w Niemczech postawę krytykującą nacjonalistów, i narzucił ją swoim wiernym, ponieważ wiedzieli, że katolicy to mniejszość, i można włączyć ich w szeregi rewolucjonistów przeciw protestanckiej większości.

Może się mylę, ale jakoś nie słyszałem, żeby Watykan w katolickich Włoszech namawiał do niegłosowania na partię Mussoliniego?

Zobaczmy jakie podejście mieli protestanci niemieccy:

Inaczej było wśród protestanckiej elity, gdzie antynazistowski głos był prawie niesłyszalny. W dużej mierze dlatego, że wielu pastorów i teologów stanęło wyraźnie po stronie Hitlera. Wśród tych pierwszych warto wspomnieć choćby „hajlujących" biskupów Fredricha Cocha czy Ludwiga Mullera – członka NSDAP. Ten ostatni „po linii partyjnej" zdobył uznanie samego Führera i został przez niego nagrodzony tytułem biskupa Rzeszy Niemieckiej, najwyższego zwierzchnika niemieckich protestantów. Wśród czołowych teologów protestantyzmu wymienić należy oddanych sprawie nazizmu w Niemczech: Gerharda Kittela, Paula Althausa czy Emanuela Hirscha. To z ich ust padały między innymi słowa, że „hitlerowskie państwo powinno być akceptowane i wspierane przez chrześcijan jako narzędzie łaski Bożej", czy to, że „władza Hitlera to dar i cud Boży".  

Jak widać podwójne standardy, zależnie od potrzeby!!! Komunistyczna "mądrość etapu"???

Trzeba przyglądać się ruchom które uważają się za "narzędzie łaski Bożej", wtedy będziemy wiedzieli już, kto jest kto!!!

Więcej ciekawych informacji w artykule: http://www.uwazamrze.pl/artykul/966825/jak-protestanci-wybrali-hitlera/2
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 20th Grudzień 2017, 00:45

Wczoraj oglądałem filmy na YT o Europie, która nie ma szansy na podźwignięcie się z upadku.

Według wielu ludzi EUROPA, zwłaszcza zachodnia jest już stracona i finalne zniszczenie to kwestia czasu.

Główne problemy to gwałtownie rozmnażający się Islam oraz drastyczne mała ilość urodzin dzieci białych z powodu braku... małżeństw, feminizmu a dzieci są w szkołach uczone ideologii gender i wyrosną z nich osoby nie zdolne do normalnego funkcjonowania. Małżeństwa są wręcz obżydzane
(celowo tak napisałem) i stawia się na małżeństwa tej samej płci.

Co to ma wspólnego z nazizmem? Historia się powtarza.

Nasienie węża całego świata ogłosiło wojnę przeciwko Hitlerowi i gospodarka upadała w dużym tempie. Była to kara za pewne ograniczenia dla... lichwiarzy.

Było to w Marcu 1933 roku.

https://www.google.com.sg/search?q=judea+declares+war+on+germany+march+24+1933&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi82Oi0nZfYAhXjQ98KHXwuBQwQ_AUICigB

Owa wojna obejmowała całkowity bojkot Niemiec na rynkach całego świata.

Kiedy Hitler nie poddał się i zaczął to zwalczać, m.in. transportował Żydów do Izraela, nieco ich przekonał o swych... 'dobrych' zamiarach.

Ale historia się powtarza. Zaczęło się od ataku Żydów na Niemcy i Hitlera i postawa Hitlera spowodowała wielkie zaufanie narodu dla Hitlera, chrześcijanina watykańskiego, cieszącego się ogromnym poparciem Watykanu.

Sytuacja w chwili obecnej jest podobna. Nasienie węża zadeklarowało wojnę przeciwko rasie białej i przeciwko Słowianom.

Muszą więc pokazywać się władcy chrześcijańscy, przeciwni nasieniu węża, mający poparcie Watykanu. Będą stawiać na Watykan i katolicyzm jako dobrzy Chrześcijanie.

Putin, Trump i Morawiecki!?

Merkel upada i Theressa May także upada.

Scenariusz jest niemal identyczny.

Ale musimy pamiętać o planowanym wyprowadzeniu Słowian na pustynię z powodu coraz ostrzejszych ataków i próbach wywołania przelewu krwi.

Proroctwa odnośnie Słowian mówią o ucisku i potrzebie ucieczki ale nie mówią o wojnie. To wskazywałoby na to, że niewielu ludzi nabierze się na śpiewki katolickich pedofilów i gejów.

Mamy więc wiele nadziei oraz pewności, że będą nas naciskać aż do momentu... uprowadzenia na pustynię.

Nasza praca to ujawnianie podstawowego wymogu Boga wobec ludzkości - przedstawiania ludziom 10-ciu przykazań oraz potrzebie ich przestrzegania. Chodzi o przykazania Boga a nie pedofilskiego Watykanu.

Watykan powinien być tytułowany pedofilskim z powodu powszechnej wiedzy o tych zbokach i braku chęci naprawienia tych zbrodni przeciwko dzieciom.

Podejrzewam, że siły szatana także wzbudzą w innych państwach 'chrześcijańskich' króli i ci królowie, 10-ciu nowych odda władzę Bestii w celu frontalnego ataku na ludzkość, czyli na zmuszenie ludzkości do wzięcia znaku Bestii.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Cyryl on 20th Grudzień 2017, 22:19

A teraz podzielę się moimi przemyśleniami w jaki sposób chrześcijaństwo ma wywołać socjalny kataklizm.

Przede wszystkim, na żądanie Niemiec do UE głównie na tereny państw starej UE wpuszczono miliony islamistów. Merkel i koncerny Niemieckie mówiły, ci ludzie będą stanowić  ręce do pracy. Jednak co ciekawe ci ludzie nie zostali zatrudnieni przez koncerny niemiecki i stanowią oni w zasadzie koszt państwa i są "ekstremalnym obciążeniem dla państwa" co podaje ten polityk Niemiecki tutaj:Co ciekawe do przyjmowania islamistów namawiał i nadal namawia kościół katolicki z jej czołowym przedstawicielem papieżem Franciszkiem oraz większość biskupów nawet w Polsce.

Jak wiadomo kościół katolicki to najliczniejsze wyznanie chrześcijańskie - ponadto inne wyznania chrześcijańskie kościoły protestanckie także do tego namawiały.

A zatem jak widać ludzie są świadomi, że chrześcijaństwo jest odpowiedzialne za socjalny kataklizm.

Ale to nie wszystko. Jak wiadomo cud gospodarczy w Niemczech czy wysoki poziom życia na zachodzie czym jest spowodowany???

Pracowitością społeczeństw Niemiec czy Francji???

Otóż nie.

1. Okazuje się, że zachodnie koncerny wytransferowały z samej Polski za rządów PO i PSL ponad pół biliona złotych.
http://telewizjarepublika.pl/pol-biliona-zlotych-wycieklo-z-polski,54417.html

A jeszcze do tego ciekawe ile wytransferowały zachodnie koncerny na zachód z innych państw Europy Środkowo Wschodniej przyjętych do UE??? Sporo.

Jak wiadomo Pis oraz Orban mają kilka cech wspólnych. Obydwie siły są na zachodzie kojarzone z chrześcijaństwem. Obydwie siły polityczne spowodowały, że nagle z miesiąca na miesiąc tych pieniędzy transferowanych przez koncerny na zachód jest coraz mniej.

A to oznacza, że państwa Starej UE przyjęły miliony islamistów których trzeba utrzymać natomiast tracą one źródło dochodów.

Jednym słowem na naszych oczach szykuje się krach socjalny który trzeba będzie zwalić na chrześcijaństwo.


A teraz kilka kwestii Biblijnych.

1. Bestia zniszczy Wielką Nierządnice ponieważ jest ona utożsamiana z chrześcijaństwem. Wielka Nierządnica ma imię:

Ap 17 napisał:(5) A na czole jej wypisane było imię o tajemniczym znaczeniu: Wielki Babilon, matka wszetecznic i obrzydliwości ziemi.

Watykan czyli katolicyzm to matka nierządnic. A zatem Watykan ma córki w postaci rozmaitych wyznań chrześcijańskich. Protestantyzmu, czy innych wyznań gdyż całe chrześcijaństwo bazuje na naukach Pawła z Tarsu.

A zatem Bestia zniszczy matkę Wszetecznic Watykan a masy (mieszkańcy ziemi) zniszczą pozostałe wyznania chrześcijańskie czyli córki Wielkie Nierządnicy.

2. Szatan jest świadomy, że Słowianie szczególnie Polacy mogą zostać wyrwani spod szatańskiej władzy. Dlatego obecnie szatan kreuje Słowian szczególnie Polaków ale też Rosjan na obrońców chrześcijaństwa. Wszystko po to aby oskarżyć Słowian uprowadzonych na pustynie o spowodowanie socjalnego kataklizmu.

Stąd wśród Polaków i Rosjan są szerzone ruchy mówiące o tym, że odnowa moralna wyjdzie z Polski czy Rosji.

Zobaczmy obecnie KE wdrożyła procedurę o nałożenie sankcji na Polskę. To ma spowodować wyjście z UE lub ukrócenie zysków nie tylko z Polski ale innych państw Europy Środkowej które spowodują socjalny kataklizm.

Winę na socjalny kataklizm wśród mas mieszkających w UE zwali się na chrześcijaństwo i Słowian. W miedzy czasie islam i syjonizm się wyniszczą.

Cyryl

Liczba postów : 1390
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Jacek86 on 21st Grudzień 2017, 00:45

Hmm, czyli Twoim zdaniem chrześcijaństwo ma stać się czymś w rodzaju kozła ofiarnego, na które zwali się winę, że najpierw w duchu chrześcijańskim było odpowiedzialne za sprowadzanie ("pomoc") uchodźcom, a później odcięło się od wszystkiego, i całe obciążenie spadło na niczego winną administrację i gospodarkę UE???

Ciekawa hipoteza, biorąc pod uwagę to, że plan III WŚ, czasem wydaje mi się trochę zbyt "popularny"

Ale jendak według niego, to chrześcijanie, mają być narzędziem eksterminacji, niszczycieli cywilizacji, czyli urosnąć w siłę na fali niechęci do elit rządzących (syjonistów)

Według tego co piszesz, chrześcijanie będą niejako ukarani za socjalny kataklizm. Możesz trochę to rozwinąć Cyryl? Wink
Jacek86
Jacek86

Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 21st Grudzień 2017, 02:42

Myślę, że plan jest realizowany z przerażającą dokładnością i Chrześcijaństwo jest także na muszce.

Artykuły po angielsku, dzisiaj opublikowane.

http://gatesofvienna.net/2017/12/jews-have-to-hide-first-in-france-and-sweden-now-germany/

Żydzi musieli zacząć się ukrywać najpierw we Francji, w Szwecji a teraz w Niemczech.

https://www.thestar.com/news/gta/2017/12/19/synagogues-in-four-cities-receive-anti-semitic-hate-mail.html

Co najmniej 8 synagog otrzymało listy z groźbami i plakatem ukazanym w artykule.

https://972mag.com/army-arrests-palestinian-teen-for-hurting-soldiers-masculinity/131697/

Tytuł nie mówi o tym ale artykuł pokazuje wielki problem. Palestyńczycy zaczynają filmować zajścia z opresji i publikować na Internecie, co przeraża władze izraelskie.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5197847/Rise-antisemitism-Sweden-linked-Trumps.html

Anty semickie ataki w Szwecji, mające połączenie z Trumpa decyzją o Jerozolimie.

Widziałem także, nie pamiętam gdzie (cyba na forum) ale dzisiaj kawałek artykułu o zatrudnieniu w Niemczech emigrantów. Zatrudniono zaledwie KILKUSET imigrantów, a miało być ożywienie gospodarki Niemiec. Tymczasem Niemcy muszą płacić ze owe kilka milionów bezrobotnych.


Ponieważ pisuję obszernie o syjonizmie, uważnie śledzę cenzurę, która ostatnio jest coraz bardziej liberalna, mniejsza.

Jak pisałem w artykule o planie III WŚ, szatan kontroluje wszystkie aspekty polityki i siły szatańsko/anielskie kontrolują dokładnie wszystko. Masowa inwigilacja za pomocą telefonów itp.

Jak widać z tych artykułów, zaczyna się zmasowana akcja propagandowa przeciwko syjonistom.

Wykonawcami brudnej roboty anty syjonistycznej mają być Chrześcijanie.

Moim zdaniem wystarczy znieść cenzurę pro syjonistyczną i wtedy dopiero wszyscy otworzą szeroko oczy. A to już się zaczyna.

Jeżeli poluźnią także prawa zakazujące wnikania w Holokaust i zostaną ujawnione rządy syjonistyczne, media, nauka, historia i pedofilia, lewackie zboczenia i zbrodnie, idące razem z Watykanem, to najpierw nastąpi kataklizm syjonistyczny, nowe nie syjonistyczne władze - nowych 10-ciu króli, a ci rzucą się na rzeczywistego instygatora światowych problemów, na Watykan.

I w ten sposób Chrześcijaństwo, głównie katolickie zostanie pozbawione iluzji, co do Kościoła!

Największym problemem w tej chwili jest moc mas mediów i skrzynki dla idiotów - TV.

Pomimo wielu informacji na forum, na naszych witrynach nadal większość ludzi wierzy w TV!

Nie oglądam TV od co najmniej 5 lat i nawet nie słucham radia.

Ale czytam i wybieram starannie materiały, które mogą mieć sporą dozę wiarygodności z alternatywnych mediów.

Wczoraj znalazłem film z dwoma premierami mającymi identyczne przemówienie na temat wojny w Iraku. Australijskiego Johna Howarda i Busha. Słowo w słowo czyli ktoś im dał tekst do odczytania.

Czyli nawet oni nie podejmują żadnych decyzji a podejmują je ludzie i upadłe anioły spoza naszego kręgu widzenia.

Podobnie jest z Trumpem i wszystkimi politykami.

Islamiści są zbyt prymitywni, aby zrobić jakiś większy problem. Ich nawet nie można zatrudnić w europejskim czy amerykańskim systemie. To jest dla większości z nich bariera nie do pokonania.

Czyli Chrześcijaństwo otrzymało rolę kata na syjonistach - według planu III WŚ. W chwili obecnej jest to coraz bardziej przerażająca możliwość.

A Objawienie mówi wyraźnie, że kto mieczem wojuje, ten od miecza zginie.

Czyli Chrześcijaństwo tej walki nie wygra i Bóg im nie pomoże. A jeżeli szatan i Bestia będą to kontrolowały, celem jest maksymalne wyniszczenie i jednych i drugich.

Nie dajmy się nabierać na narrację satanistów!

Bóg spowodował ujawnienie tego planu, podobnie jak piorun uderzył w Iluminata wiozącego w Niemczech papiery o powstaniu Iluminatów.

Bóg powoduje ujawnianie planów satanistów jako ostrzeżenie dla nas, abyśmy mieli zaufanie do Boga a nie do władz szatańskich czy szatańskich agitatorów.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Cyryl on 21st Grudzień 2017, 09:55

Jacek86 napisał:Według tego co piszesz, chrześcijanie będą niejako ukarani za socjalny kataklizm. Możesz trochę to rozwinąć Cyryl? Wink

Nie chrześcijanie ale chrześcijaństwo ma zostać zniszczone czyli zlikwidowane!!!!

Religie można zmienić. Owszem zapewne podczas tego niszczenia będą zabijani, wsadzani do więzień ludzie broniący chrześcijaństwa.

Na tym polega perfidia tego szatańskiego planu na zwiedzeniu chrześcijan.

Socjalny kataklizm jest uruchamiany przez wiele czynników które były wprowadzane wcześniej, stopniowo aby nikt nie mógł się zorientować o co chodzi.

Po co np. władze ukryły większość wynalazków Tesli???

Ponieważ wtedy mielibyśmy bezpłatną energie a to oznaczało by, że nie można by handlować z islamistami czymkolwiek. Islamiści niczego nam potrzebnego nie produkują ale mają złoża w postaci ropy i gazu. W ten sposób islamiści się wzbogacili i nastąpił u nich wyż demograficzny.

W ten sposób zyskali oni środki na przekupywanie i naciski na polityków z Europy i USA.

A to tylko jeden z mechanizmów który obecnie ma wpływ na socjalny kataklizm.

Jak zauważył Henryk obecnie cenzura stała się mniejsza i można pokazywać zbrodnie syjonistów. Wcześniej syjoniści pozwalali tylko na pokazywanie zbrodni islamistów. Ale na syjonistów przyszła już kolej.

Jak sami zauważyliście UE jest zbudowana niczym piramida finansowa. Na dole tej piramidy znajdują się państwa Europy Środkowej i Wschodniej (czyli Słowianie), którzy utrzymują dobrobyt państw starej UE. Obecnie to się wali. Chabad trzęsie Polską i zapewne Węgrami oraz zdobywa władzę w innych państwa Europy środkowej i wschodniej. W ten sposób Chabad odetnie dla państw zachodniej UE wpływy i doprowadzi do socjalnego kataklizmu. Gdyż piramida się zawali jeśli wyciągnie się jej najniższe fundamenty.

Jak np. w Niemczech i na Zachodzie zacznie się pogarszać to wtedy miliony Polaków i innych nacji spakują tobołki i wrócą do swoich państw. Przy okazji zamkną swoje konta w Niemieckich czy Zagranicznych bankach czyli nastąpi ogromny odpływ gotówki.

Merkel (żydówka, komunista czyli syjonistka) ma tego świadomość dlatego atakuje ze wszystkich sił Polskę. Syjoniści rozumieją, że jak pojawi się socjalny kataklizm to będzie po nich.

Polska i inne państwa są powiązane gospodarczo z Niemcami więc i u nas pojawią się skutki socjalnego kataklizmu.
Cyryl

Liczba postów : 1390
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 21st Grudzień 2017, 15:40

Dzisiaj znalazłem.

https://www.youtube.com/watch?v=idJKHo34I10

Zbrodnie Amerykanów po II WŚ. Po prawej stronie wiele filmów o tych zbrodniach. A miała być cenzura Google!!!

https://www.youtube.com/watch?v=-Q8BLfefGtg

Anty żydowskie filmy po prawej stronie. Żadnej cenzury.

https://www.youtube.com/watch?v=uUPZJGmwUmI

Trzecia seria filmów i Google nie cenzuruje.

Wszystkie linki po angielsku.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Liksar on 21st Grudzień 2017, 22:03

Polska wstrzymała się od głosu w sprawie rezolucji ONZ dot. uznania przez USA Jerozolimy za stolicę Izraela.

Większość państw zagłosowało ZA, czyli potępiło decyzję Trumpa.

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 25488410
Liksar
Liksar

Liczba postów : 1411
Join date : 03/12/2015
Age : 23
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 24th Grudzień 2017, 01:31

III WŚ może zacząć się w każdej chwili.

http://www.zerohedge.com/news/2017-12-23/us-has-crossed-line-russia-warns-trump-decision-arm-ukraine-will-lead-bloodshed

USA przekroczyły wszelkie granice. Rosjanie ostrzegają Trumpa przed uzbrajaniem Ukraińców przeciwko czołgom.

Nigdy nie zajmowałem się za wiele problemem ukraińskim z powodu bariery językowej, ale miałem poważne podejrzenia, że chodzi o odrestaurowanie królestwa... CHAZARÓW.

I teraz mam potwierdzenie.Tytuł filmu:

Ukraine: Over 20,000 Jewish pilgrims visit Uman for Rosh Hashanah

20 tyś Żydów wizytuje Uman dla Rosh Hashanah.

W końcu okazuje się, że Żydzi to nie Żydzi ale Chazarzy dążący do odbudowania swego zgniłego moralnie królestwa chazarskiego.

Ukraińcy to głównie Chazarzy, mała ich część to Słowianie. Dlatego ich wpuszczono i to dużo do Polski.

Trump chce wyposażyć Chazarów w rakiety przeciwko czołgowe i Chazaria będzie atakować Rosję.

Tak to wygląda powierzchownie, ale układ chazarskich sił wskazuje na =zupełnie inny cel.

Atak na Słowiaństwo!

A to Bóg może odebrać jak dotknięcie Jego źrenicy oka.

Czy do tego dojdzie? Z czasem tak, w taki czy inny sposób.

I taka będzie reakcja Boga.

(O ile nie jest to fałszywa informacja, jak to u satanistów w zwyczaju.)
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 28th Grudzień 2017, 02:47

Przeczytałem poniższy artykuł i CHYBA zorientowałem się, że nieco błądzimy.

http://www.wnd.com/2017/12/top-insider-exposes-luciferian-origin-of-globalist-empire/#OESgvgvMw3xfjZLZ.99

Artykuł po angielsku.

Tytuł po polsku.

"Najwyżej wtajemniczony ujawnia pochodzenie lucyferiańskiego światowego imperium."

Autor stwierdza, że praktycznie większość świata wie o Lucyferianizmie i o planach globalizacji.

Lucyferianizm to obecna polityka światowa dążąca do NWO.

"Odwróć się od Boga i zwróć do Lucyfera aby doznać iluminacji" - tak podsumował on credo lucyferianizmu.

Autor - Ted Malloch, były najwyższy zatrudniony w Wall Street ekspert, działacz ONZ i ostatnio wydelegowany przez Trumpa do Unii Europejskiej ambasador.


I teraz zastanówmy się nad planem III WŚ.

Miała być wojna i Globalizacja, zniszczenie Chrześcijaństwa i dzieje się odwrotnie z powodu akcji Putina, Trumpa a nawet rządu Polski.

Wszyscy niemal wiedzą, ze chodzi o Lucyfera i jego Globalizację i już jest wiadomo, że z powodu Rosji, Chin i obecnie Trumpa, Niemiec a nawet Anglii czy Polski już do Globalizacji nie dojdzie.A to oznacza że plan Lucyfera III Wojny Światowej całkowicie upadł!!!A co to znaczy?

Że w każdej chwili mogą się dziać wydarzenia związane z proroctwami biblijnymi, jak pojawienie się Bestii, fałszywego proroka, dwóch świadków, porwania i uprowadzenia Słowian na pustynię.

Muszę to jeszcze lepiej przemyśleć z modlitwą - artykuł przeczytałem przed kilkoma minutami i o planie III WŚ artykuł oczywiście nie mówi ale mówi jedynie o masowym Lucyferianizmie, masowej pedofilii i walce przeciwko Chrześcijaństwu.

Doktryna lucyferiańska już jest wystawiona od kilku lat na publiczny widok. 

Wszyscy Chrześcijanie, którzy czytają takie fora, witryny, czy w Polsce czy na Zachodzie czy w Rosji doskonale wiedzą czym jest doktryna lucyferiańska.

To wszystko oznacza, że plan Lucyfera na ziemi zupełnie upadł!

W każdej chwili Lucyfer może zostać wyrzucony z nieba, ponieważ jego rola zakończyła się zupełnym fiaskiem.

Pałeczkę po nim ma przejąć Bestia, która przed potopem w pewnym stopniu ukorzyła się przed Bogiem prosząc Henocha o wstawienie się za nimi.

Szatan będzie zmuszony po porażce na ziemi i w niebie - oddać władzę Bestii!


Tzw Deep State to system lucyferiański, który już niemal sam upadł


Oto dlaczego Biblia mówi o potrzebie nieustannego czuwania.

Słowo Boże zawsze się sprawdza a szatan na ziemi już jest pokonany!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Aleksander on 28th Grudzień 2017, 12:15

Hmm całkiem możliwe że jest jak piszesz , przedewszystkim trzeba być czujnym no i zaufać Bogu. Oby Bóg zadziałał jak najprędzej bo może szatan jest w trakcie upadku albo i już upadł ale wszystkie jego zalecenia jak trucie jedzenia zboczeństwo szczepionki i lichwa trwają niestety nadal. Najgorsze jednak jest to że wszystkie fora podobne do naszego mimo różnic celowych bądź nie celowych to jest nisza margines, jak zwykle niestety. Oby Bóg nam wszystkim dopomógł.

Aleksander

Liczba postów : 60
Join date : 07/10/2016

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 28th Grudzień 2017, 13:19

Jak pisałem wcześniej, ten artykuł otworzył mi oczy.

Plan szatana to NWO i rządząca szatańska władza stosująca lucyferiańską doktrynę. Zaczęto ją rozpowszechniać ze 2 lata temu.

Ale szatan zawsze miał problem z bronią w rękach Amerykanów. Nie można było ich zmusić w żadnym wypadku do oddania broni.

Było wiele wysiłków, fałszywych ataków i prowokacji, ale zawsze Amerykanie wygrywali i szatan nie zdołał odebrać im broni.

Oczywiście to są moje spekulacje i... po spekuluję dalej. 

Ostatnią prowokacją szatana był atak na Las Vegas i także się nie udało.

Kiedy Trump doszedł do władzy, podejrzewam, ze była to już robota upadłych aniołów, którzy wiedzieli, ze szatan nie ma szans na odebranie Amerykanom broni plus Rosja pro chrześcijańska i wiele buntów, jak Polska, Węgry czy inne państwa. 

Także siła militarna USA jest w rozkładzie z wielu powodów, jak brak pieniędzy, geje w armii i kobiety, wiele kobiet, i już nie stosuje się w armiach zachodnich takiego reżimu w armii, jaki ja widziałem, kiedy byłem w wojsku.

Szatan ewidentnie popełnił wiele błędów i Internet dobił jego klęskę. Szatańskie media zostały obnażone jako media fałszywe i wyjątkowo kłamliwe oraz została ujawniona pedofilia, która może doprowadzić zupełnie normalnych ludzi do szału.

Wszystkie zbrodnie nasienia węża i ich szefa. Lucyfera są po części wielu ludziom znane.

Szatan przegrał totalnie i jego strategia rozbiła się w drobny mak.


Nadal są pewne szanse na wojnę ale nie ma szans na NWO!!!

Najprawdopodobniej Trump był i jest chroniony przez upadłych aniołów i system Bestii przygotowuje się do do ujawnienia.


Być może nastąpi w najbliższym czasie ujawnienie się Bestii oraz... usuniecie szatana z nieba.

Najprawdopodobniej Bestia wiedziała o ryzyku, jakie podjął szatan i nabrała przekonania, ze tym razem Lucyferowi się nie powiedzie i odebranie broni Amerykanom jest niemożliwe.


Wiem z innych źródeł, ze Trump był przygotowywany do prezydentury przez... 20 lat!!!

To oznacza, ze upadli dawali nadal szansę Lucyferowi na wygraną na świecie i Trumpa trzymano na wszelki wypadek.


Tak to w moich oczach wygląda po nieco głębszym przemyśleniu.

Jedno jest niemal pewne. Nie ma szans na NWO i nie ma szans na odebranie Amerykanom broni. I nie ma szans na wygranie walki w niebie.


Lucyfer będzie musiał oddać władzę Bestii.


Jeżeli te spekulacje to prawda, to porwanie i uprowadzenie na pustynię jest tuż tuż.


A Bóg już nie pozwoli na skrzywdzenie Narodu Wybranego!!!


Co mnie jeszcze zafascynowało - nagłe odkrycie błędnego zrozumienia Bestii i artykuł własnie w takim czasie.


A jeden z przyjaciół nie wiedział nic o moim poście na forum i przysłał mnie zdjęcie z tym aniołem.


Dołóżmy filmy muzyczne o upadłych i wiele zaczyna nam pasować, włącznie z wieloma meteorytami spadającymi  z firmamentu!


Trochę tego za dużo, aby to zignorować.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3373
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Cyryl on 28th Grudzień 2017, 20:37

Henryku zauważyłem jedno. W obliczu mądrości Boga upadli muszą mieć kilka planów.

Co do planu 3 wojny, który w zasadzie być może upadł. To sam Bóg obiecał szatanowi, że ten sam wpadnie we własne sidła:

Jer 50 napisał:(24) Zastawiłeś na siebie sidła i sam się złapałeś, Babilonie, a nie wiedziałeś o tym; zostałeś schwytany i pochwycony, gdyż wdałeś się w walkę z Panem.

Jak widać plan 3 wojen nie powiódł się dlaczego??? Ponieważ szatan sam złapał się we własne sidła!!!

A kim są owe sidła w które złapał się sam szatan???

Chrześcijaństwo, które stworzył szatan aby sprowadzać na manowce ludzi.

Tak najbardziej zwodnicze są nauki Pawła czyli twórcy chrześcijaństwa.

Zobaczmy ten film:


W nim pokazane jest, że islamiści modlą się codziennie do swego Allaha słowami:

"W imię Allaha miłosiernego i litościwego
prowadź nas prostą drogą (...)
a nie droga tych na których jesteś zagniewany (żydzi) oraz tych których sprowadziłeś na manowce (chrześcijanie)"

Zauważcie jedno, Allah sprowadził chrześcijan na manowce przy pomocy Pawła z Tarsu i jego nauk. Opis Pawła znakomicie pasuje do opisu Bestii wychodzącej z ziemi o rogach baranka i mowie smoka.

Jak wiadomo zwierzę drugie działa w interesie Bestii pierwszej na jej oczach. Dążąc do tego aby została ona ożywiona przez zwiedzenie mieszkańców ziemi.

W planie 3 wojen to Pawłowe chrześcijaństwo miało zostać zniszczone.... jednak zauważcie jedno, Trump, Putin czy władze w Polsce oraz na Węgrzech owe chrześcijaństwo wzmacniają i osłabiają Lucyferianizm.

Co jeśli owe chrześcijaństwo będzie ideologią króla Północy (który reprezentować będzie Bestie) i który zniszczy Babilon wielki.

W tym wypadku zniszczony zostałby by islam zaś syjonizm musiałby być podporządkowany.

Plan 3 wojen zostałby radykalnie zmieniony.

Jak wiadomo, że Lucyferianizm jest dla każdego wiadomym zwiedzeniem a zatem jego wprowadzenie przez zwiedzenie nie ma celu. Nikt nie nabierze się na Lucyferianizm.

Jednak Isus ostrzega nas nie przed Lucyfernizmem ale prze fałszami prorokami którzy będą zwiastować fałszywych Chrystusów czyli fałszywych pomazańców Bożych, królów działających w imieniu Boga. Isus ostrzega nas aby nie dać się im zwieść

A takim królem może być król Północy, który będzie podawał się za Chrystusa czyli Pomazańca Bożego a będzie po prostu upadłym aniołem z Otchłani który się ujawni.

W takim wypadku aby Bestia mogła się uwiarygodnić to zostanie zniszczony nie tylko Watykan ale także islam oraz wszelka opozycja.

Zauważcie też jedno, plan 3 wojen nie mówił nic o ustanowieniu na wzgórzu Syjon jakiegoś miejsca kultu. Najwidoczniej szatan zna reguły gry i wie, że zajęcie tego wzgórza to wypowiedzenie wojny Bogu. A obecnie są szykowane wydarzenia do zajęcia wzgórza Syjon.

Obecnie jest wiele możliwości i nie wiadomo co z tego wyniknie.


Cyryl

Liczba postów : 1390
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Obserwator on 29th Grudzień 2017, 10:16

Myślę, że powinniśmy nieco ustabilizować nasze wnioski, ponieważ raz piszemy, że plan 3 wojen jest nadal realizowany z wielką precyją, co świetnie potwierdza choćby Trump, a za chwile że ów plan upadł, co znaczy tyle, że przestał być realizowany.

Albo albo.

Dwie wojny doszły do skutku i trzecia wisi na włosku i ewidentnie widać ostatnią fazę przed jej wybuchem - wzniecenie napięcia w związku z Jerozolimą, oraz migracją innych ras pośród białych, co ostatecznie doprowadzi do kataklizmu socjalnego.

Cieżko mi o wniosek, że plan ten...upadł.

Owszem, szatan jest wielkim przegranym i pewne jest, że to Bóg i Jego plany zwyciężą, ale takie pochopne stwierdzenia, że raz tak albo tak, które będziemy zmieniać sobie jak rękawiczki jest dziwne.

Cały czas jestem zdania, że tak jak proroctwa mówią nam o strzasznych wydarzeniach czasów końca, w których siły szatana spróbują ostatni raz zawalczyć przeciw Bogu, tak dojdzie to do skutku i wielu będzie musiało być wówczas sprawdzonych.

Tak więc skąd pewność, że plan upadł a do wojny nie dojdzie???

Nie ma takiej pewności, tym bardziej widząc to, że wszystko idzie w kierunku wybuchu tej wojny.

Co z tego, że Trump i Putin wspierają Chrześcijaństwo? Wspierają bo taki jest widocznie plan. Najpierw je osłabiono i pozostawiono w takim stanie, by teraz dać mu wsparcie i posłużyć się do sprowokowania socjalnego kataklizmu i plan wojen jasno o tym mówi.

Trump dorzucił węgla na bliskim wschodzie i zaraz syjoniści rozpoczną walkę z muzułmanami. O kataklizm socjalny myślę, że nie trudno...kwestia odpowiedniej prowokacji.

Czemu plan nie mówi o zajęciu Syjonu???
Żeby nikt tego nie skojarzył z proroctwami.. proste.

Przecież Objawienie wyraźnie mówi o przejęciu władzy przez bestię i jej morderczych rządach. W jakich warunkach ma nastąpić ujawnienie się bestii i objęcie pełni władzy przez nią, jak nie po wojennych perturbacjach??

To nie będzie NWO, bo NWO to mamy już od przynajmniej kilkudziesięciu lat. Rząd światowy istnieje i działa, a nam się mydli oczy śpiewkami by do NWO nie dopuścić. Przejęcie władzy przez bestie zdaje się być jedynie finałem tego, do czego twórcy NWO są zdolni i tyle.

I ja jestem zdania, że Bóg dopuści do tych perturbacji, bo ludzie nie chcą się poprawić i z całego zgiełku najpierw wybawi tych, którzy są mu szczerze oddani oraz Jego Lud, a potem da szanse dla tych, którzy w tym zgiełku opamiętają się lub zginą wierni Bogu.

Niestety, ale nie dostrzegam żadnych przesłanek za tym by plan 3 wojen upadł.

Obserwator

Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 12 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 12 z 16 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach