Czyżby początek III Wojny Światowej?

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Obserwator on 18th Wrzesień 2017, 06:28

Andrzej napisał:Jako że należe do pokolenia które miało w szkole obowiązkowy język rosyjski to wyjasnie że "zapad" to nie znaczy upadek ale po prostu "zachód"

Andrzeju...a w znaczeniu kierunku świata czy np. zachodu w sensie zachodzącego słońca?
avatar
Obserwator

Liczba postów : 1194
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Łukasz.s on 18th Wrzesień 2017, 08:56

Wg mojej wiedzy "zapad" znaczy "na zachód" czyli kierunek swata i taki jest raczej sens i cel tych manewrów. Nazwy manewrów NATO są za to jak zwykle ciekawe, w zeszłym roku manewry miały nazwę Anakonda, w tym roku Dragon, czyli smok. W Szwecji mają nazwę Aurora czyli jutrzenka. Warto byłoby przeanalizować jak nazywają się manewry NATO w innych częściach, które odbywają się w tym samym lub podobnym czasie.

Łukasz.s

Liczba postów : 82
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Andrzej on 18th Wrzesień 2017, 09:22

Tak jak Łukasz napisał. To kierunek swiata

Andrzej

Liczba postów : 97
Join date : 18/03/2015
Age : 47
Skąd : Będzin

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher Yesterday at 12:44

Dopiero teraz znalazłem rozwiązanie, kto za kim przeciwko komu itp. Nagle stało się wszystko jasne.

Plan III WŚ jest realizowany na pełnym biegu i realizuje go nikt inny jak Trump, który jest... katolikiem.

Pamiętamy przyjęcie katolickie z biskupami i Trumpem?

Trump i jego klika sprytnie ukrywają swoje zamiary, grają przed nami komedię, jakoby Trump atakował papieża podczas swej wizyty w Watykanie itp sprawy.

W każdej chwili może się wydarzyć otwarty konflikt pomiędzy Izraelem a Islamem.


"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

Krążą słuchy, że w Syrii trwają nadal masowe zbrodnie na Arabach i jesteśmy w oczywisty sposób oszukiwani. Raz Syria zwyciężyła ISIS ale na drugi dzień mamy odwrotne informacje.

Podobnie jest z USA.

Niemniej od tej wojny ma się rozpocząć konflikt, nie tyle walka armii ale walki wewnętrzne w państwach rasy białej.


W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

W sumie III WŚ top nie tyle zbrojny konflikt ale walki wewnętrzne w poszczególnych państwach.


Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

To jest w trakcie działania i masowe wspieranie przez władze transgenderów, homoseksualizmu, gejostwa i wszystkich zboczeń z pedofilią włącznie właśnie jest realizowane i w niektórych państwach jak Szwecja - masowe gwałty oraz ostatnio Kanada, zupełny obłęd względem transgender ukazuje efekt absolutnego ateizmu.

Krwawe orgie jeszcze nie nastąpiły, ale są blisko.

I najważniejsza część, przeraźliwie realna. Już kiedyś o tym nieśmiało wspomniałem ale teraz nabrałem głębokiego przekonania, że grają nami jak chcą i jest masowe zwiedzenie.


Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

W tym tekście jest malutki błąd tłumaczeniowy, który zmienia w dużym stopniu znaczenie. W podkreślonym na czerwono miejscu jest TERAZ - mniejszościami etnicznymi rewolucjonistamia było za słowem etnicznymi i - litera i.


Owe mniejszości etniczne to właśnie rewolucjoniści.

Czyli... kto to jest? Kto dąży do rewolucji? Syjoniści, którzy zaczęli rewolucję francuską i rosyjską i teraz zwalczają rasę białą.

Mieszkańcy Polski i innych państw białych, stale osaczani przez owe rewolucyjne rządy nas wyniszczające w końcu doprowadzą do masowych buntów przeciwko syjonistom. Masy ludzi zaczną ich mordować z wielką zaciekłością.


Oto perfidny plan masoński, realizowany przez sługę Watykanu, Trumpa.


Połączmy wszystkie elementy.

Nastąpiła masowa nagonka na syjonistów.

W pierwszej fali aresztowani są pedofile w USA i narastają masowe niezadowolenia z prób akceptacji pedofilii. Hollywood okazał się centrum pedofilii ale tego jest znacznie więcej.

Zaatakowano z wielką mocą main stream media!

Dlaczego syjoniści tak nienawidzą Trumpa? Ponieważ oni wiedzą jakie są plany!!!!

Deep State to syjoniści dążący do NWO.

To bankierzy, przemysł szczepień, aborcji, rządy w krajach o białej populacji sprawują syjoniści. Trump dąży do ich usunięcia, nie tylko w USA.

Chabad jest przeciwko syjonizmowi i najprawdopodobniej jest kontrolowany przez... Watykan.

Planem jest zniszczenie syjonizmu rękami Chrześcijan w najbardziej krwawej rewolucji narodów.

Dlaczego? Aby pokazać Bogu zbrodnie Chrześcijan na syjonistach. Kiedy zwykli ludzie dowiedzą się o wszystkich oszustwach i mordach syjonistów, agenci watykańscy podsycą ludzi, broń się znajdzie i zacznie się wielki kataklizm.

Jest możliwość, że pomagać będą Arabowie, kiedy zorientują się, kto jest odpowiedzialny za wojny i rzezie krajów arabskich. Syjoniści!!!

Szczególnie niebezpieczna jest sytuacja Polski. Marsz Niepodległości to początek kierowania naszej nienawiści do syjonistycznego rządu i Żydów. Widać było agentów watykańskich i hasła nacjonalistyczne słyszeliśmy wyraźnie.

I to jest zgodnie z planem Alberta Pike'a.

Mamy w Polsce ze 2-3 mln Żydów. Mamy syjonistyczny rząd wyniszczający naród i zdradzający Polskę i Polaków.

Ostatnia wizyta Trumpa grała na polskich skrzypcach 'patriotyzmu'. Film o Powstaniu Warszawskim oraz podżeganie do nacjonalizmu to właśnie narzędzia do wywołania wewnętrznego konfliktu.

A mamy jeszcze ze 2 mln Ukraińców nas nienawidzących. Wystarczy ich podjudzić i krew będzie się lała strumieniami.

Wystarczy ukazać prawdę o płaskiej ziemi, podróżach na księżyc, o ewolucji, wielkim wybuchu i wskazać na wszelkie lewackie pomysły, szczepienia śmiercionośne, zatruwane wszystkiego, chemtrails, jedzenia, sprzedawania ciał zabitych dzieci w aborcjach i wiele, wiele innych zbrodni, to większość narodu oszaleje z nienawiści.


W tej chwili uderzyliśmy na Chrześcijaństwo jako fałszywą religię. I to się rozwija i coraz więcej ludzi zaczyna to rozumieć. Czyli iluzja... chrześcijaństwa którego boskie duchy... bez kompasu i kierunku.

To jest fałszywa religia kierowana przez demony z katolicyzmem włącznie. Jeżeli ci ludzie dowiedzą się, jak zostali oszukani przez Pawła i ich szatańskich przywódców, dostaną szału z nienawiści do nich.

A to wszystko realizuje z zimną krwią Trump, udający władcę zatroskanego o Polskę i Polaków z nieznanych nam przyczyn.

Ma się pojawić 10-ciu nowych króli. żyli rządy syjonistów upadną i już rząd w Niemczech, rząd Merkel upada i według pewnych źródeł jest to na 100% pewne.

Podobno dni premier Anglii są policzone. (Theresa May - syjonistka) a i we Francji coś zaczyna sie ruszać także.

Mamy więc niezwykłe niebezpieczeństwo zagrażające rasie białej a w szczególności jest to olbrzymia groźba dla Polski, osaczonej i wewnętrznie osłabionej przez emigrację do Anglii oraz imigracji Ukraińców i uciekających Żydów z Izraela.

Przemyślmy to sobie dokładnie, ponieważ jeżeli jest to realne, a moim zdaniem jest to bardzo realne, MUSIMY naszych braci i siostry ostrzec przed braniem udziału w jakichkolwiek walkach.


Objawienie nie bez przyczyny nas ostrzega przed braniem oręża do ręki i zapowiada, że kto chwyci za broń, od tej broni zginie.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2405
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Obserwator Yesterday at 20:34

Jakiś czas temu wspominałem o tym na forum, że 3WŚ mająca rozpocząć się od starcia politycznego syjonizmu ze światem arabskim została wywołana przez agentury illuminati w 2001 roku podczas upozorowanego ataku na Nowy York przez rzekome zgrupowania islamskich terrorystów.

Zwróćmy uwagę na to, że mowa jest o politycznym syjonizmie, a nie zwierzchnościach syjonistycznych, które są w rzeczywistości synagogą szatana.

To synagoga szatana, która kontroluje syjonizm, może poświęcić syjonistów politycznych, czyli wszelkich przedstawicieli polityki, biznesu, mass mediów itp, którzy wykonują swymi rękami polecenia synagogi, tak samo jak było to podczas tak zwanego holocaustu 2WŚ. Tym samym jasne jest, że plan 3 wojen jest nadal prowadzony i na szybko realizowany.

Od 2001 roku państwa rasy białej, bo to onie się rozchodzi, są trzymane w uścisku i prowadzone do komoletnego wyczerpania...

- psychoza stachu powodowana propagandą terroryzmu
- narastająca kontrola społeczeństw i ich inwigilacja
- zaostrzanie konfliktu na bliskim wschodzie i angażowanie w niego wojsk krajów układu NATO
- napływ do białych krajów ucikenierów z obszarów rzekomo objętych działaniami wojennymi
- propaganda uległości wobec imigrantów i kolejna psyhoza strachu
- zadłużanie kolejnych państw i wyniszczanie ekonomiczne (kryzys 2008)
- promocja wszelkich zboczeń
- mieszanie narodów
- zanieczyszczanie środowiska

...itd...

Kraje o białej populacji są od ponad 15 lat pod tak silnym atakiem, że nijak to określić, jak powstrzymywanie do punktu kompletnego wyczerpania, którego eskalacja może nastąpić wraz wybuchem wojny Izraela między Iranem, czy Arabią.

Starcie między syjonizmem politycznym a muzułmańskim światem arabskim może być więc tylko scenariuszem, odgórnie sterowanym, który ma wyglądąć tak, jak go opisano, aby uwypuklić ostatecznie zwyrodnienie wszelkich religii i zwalić winę na...Boga i jego "naród wybrany".

Może właśnie o to chodzi w planie 3 WŚ, by całe zło przypisać religiom rzekomo wyznającym Boga Stwórcę i między innymi w tym celu wykreowano fałszywe państwo Izrael oraz naród żydowski, jako rzekomych spadkobierców biblijnej historii, by w czasach końca bestia z morza oraz Apollyon mogli zdyskredytować ich i ukazać jako zbędnych, posługując się przy tym czym, jak nie...naukami Pawła z Tarsu!

To Paweł nauczał o zbawieniu dla pogan i braku różnicy między Żydem czy Grekiem, tak więc w świetle jego nauk Żydzi i 'Izrael' nie są do niczego potrzebni, a wręcz można ich uznać za twór fałszywy, ponieważ Paweł głosił "izrael duchowy".

Czy bestie i synagoga szatana zrobią z żydów syjonistów i Izraela kozła ofiarnego? W przypadku mowy smoka według Pawła jest to wielce prawdopodobne.

Czy według Pawła można uznać taki twór jak Watykan za wrogi Bogu i ludzkości? Jak najbardziej.

Myślę, że herezje Pawła nie zostaną rozpoznane przez świat chrześcijanski. Nawet w listach do 7 zborów mowa jest tylko o jednej grupie, która dowie się o fałszywych apostołach, tak więc mowa smoka według Pawła i kryjąca się za nią gnoza, może być elementem wykorzystanym w nieco innej formie podczas wielkiego ucisku.

Czyli ubliżanie Bogu i miłowanie idoli (tak jak Paweł jest idolem wielu), negowanie Prawa Bożego, darowanie życia w zamian za znamie (rzekome zbawienie) itp.

Wielki ucisk nastąpi i jestem zdania, że będzie działo się naprawdę 100 razy gorzej niż jest teraz oraz, że zwiedzenie jeszcze nabierze na sile.

Owszem, Bóg może nie pozwolić na zbyt wiele, choć proroctwa według mnie nie pozostawiają złudzeń, że będzie to jednak pewnego rodzaju zagłada, ale może być też tak, że przy naszej wiedzy coś gorszego nie mieści się już w głowie, gdy w rzeczywistości większość ludzi i tak żyje przecież w totalnej iluzji już na obecnym etapie.

Wszystko przed nami i zdaje się być już tuż tuż...
avatar
Obserwator

Liczba postów : 1194
Join date : 18/03/2015
Skąd : Poznań

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach