Czyżby początek III Wojny Światowej?

+28
Cyryl
Iraeneus
Łukasz.s
Skiper
Odrodzony
polskapaw
Edwedere
krissss
Liksar
Gregor
levrone55
Jacek86
Tabitha
Marysia87
Andrzej
anileve
piotrek123
Zwykły
Olo
anowi
lusia
Bushi
Mutu
Kasia
Szymon
Obserwator
ikiro
Henry Kubik
32 posters
Go down
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7332
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Czyżby początek III Wojny Światowej?

21st Marzec 2015, 03:04
avatar
ikiro
Liczba postów : 32
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

22nd Marzec 2015, 10:50
może tu pasuje
http://www.monitor-polski.pl/rosja-przygotowania-do-mozliwego-ataku-nuklearnego/

W Rosji w tempie ekspresowym odnawiane są i na nowo uzupełniane schrony przeciwatomowe z okresu zimnej wojny. Na portalu baltInfo.ru podano, że 16 marca b.r. Minister Sytuacji Niebezpieczeństwa,Władimir Puczkow, wydał rozkaz zabezpieczenia wszystkich firm i ich pracowników na wypadek ataku chemicznego lub nuklearnego. Szczególnie dotyczy to okręgu St. Petersburga, gdzie jest najwyższy procent procent oddziałów obrony cywilnej. Tam 100% ludności cywilnej ma być zaopatrzona w maski gazowe oraz specjalne zestawy pierwszej pomocy, m.in. z tabletkami z jodem. Koszty mają ponieść firmy i pracownicy, ale zakup jest obowiązkowy pod groźbą wysokiej kary (100 – 200,000 rubli). Na pytanie o potwierdzenie tych działań, blogerzy internetowi otrzymują od firm zdawkową odpowiedź, że „słyszeliśmy o tym, ale nie mamy tego jeszcze na papierze”.

Potwierdzone zostało to, że Putin wydał międzynarodowy nakaz aresztowania dla Nathana Rotszylda i jego zausznika George’a Sorosa za przestępstwa ekonomiczne wobec Rosji. Mógł być to powód zemsty Rotszyldów na Putinie – planu nuklearnego ataku na Wielkiej Brytanii, która jak wiadomo, obok Izraela i USA, jest prywatnym folwarkiem tejże rodziny banksterskiej. Jest to też dowód na to, że Putin nie jest agentem NWO i międzynarodowej kliki finansowej.

Doniesienia o zamachu na Putina, o możliwości którego niedawno informowaliśmy, nie były bezpodstawne. Komsomolskaja Prawda podała, że sponsor zamachu na Niemcowa przygotował także zamach na Putina. Informacje te podał gazecie jeden z śledczych w.s. Niemcowa. Dane z telefonów komórkowych zamachowców wskazują na to, że Niemcow był śledzony przez grupę zabójców pod mostem, w samochodzie i w okolicy. Zaur Dadaev, który ponoć pociągnął za spust, był w stałym kontakcie z Adamem Osmajewem, dowódcą batalionu Dudajew. Celem zamachu było przedstawienie Rosji w złym świetle i sprowokowanie protestów przeciwko Rosji na świecie, co w konsekwencji spowodować miało fiasko rozmów pokojowych w Mińsku. Potwierdza to reakcja kontrolowanych mediów w Europie i USA.

Działania te mogą być też skutkiem hakerskiego przejęcia i odszyfrowania przez Rosjan transmisji wysłanej przez brytyjskie dowództwo jednostek nuklearnych, które wskazują na przygotowania Brytyjczyków do ataku nuklearnego na Rosję. Ma być też to powód do tego, że prawdziwy Putin się ukrywa, a człowiek, którego pokazują w telewizji jest jego sobowtórem.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

22nd Marzec 2015, 17:16
ikiro broń nuklearna nie istnieje:
http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/czy-swiat-szatana-posiada-bron-nuklearna,1127.html

Zapominasz o jednym:

NWO to plan Watykanu. Putin sprzeciwia się NWO czyli planom Watykanu - Wielkiej Nierządnicy, co nie oznacza, że Putin chce dla nas dobrze.

Putin to kolejny satnista i nifilim.

Prawdopodobnie obecny Putin wróg Watykanu zastąpił rzeczywistego Putina który był pachołkiem Watykanu:
http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/wydarzenia-i-epizody-ukazujace-rzeczywistych-wladcow-swiata,2138.html

Pamiętajmy o jednym. Arktyka i Grenlandia znajdują się najbliżej Otchłani gdzie jest Bestia, którą kontroluje Watykan.

Tylko dwa państwa na ziemi graniczą z otchłanią są nią:

Canada (wspierana przez USA i Wielką Brytanie) oraz Rosja.

Najprawdopodobniej obecnie Rosja i Putin służą Bestii która chce zerwać kontrolę Watykanu nad sobą.

USA, Kanada i Wielka Brytania oraz Nato to narzędzia Watykanu aby ponownie Rosja znalazła się pod jej kontrolą.

Zobaczmy największe potęgi militarne obecnie to:

USA - które kontroluje Kanadę i ją wspiera militarnie oraz Rosja. Dlaczego Watykan uczynił z Rosji i USA potęgi militarne??? Aby te państwa kontrolowały Bestie.

Putin wspominał o tym, że ma on kontakty z Obcymi. Czyli zapewne rząd Rosji zmienił front i ma wsparcie Bestii dlatego wystąpił przeciwko Watykanowi.

Watykan zajęty wywoływaniem 3 wojny światowej, zapewne stracił w pewnym momencie kontrolę nad wydarzeniami i Bestia dogadała się z politykami w Rosji.

Zapewne do koalicji pomiędzy Bestią a Rosją dołączyły Chiny.

I obecnie papież Franciszek wie, że nie ma już szans na utrzymanie Bestii w ryzach.

Moim zdaniem, Bestia nie zdaje sobie sprawy, że jak ona przejmie władzę na ziemi to będzie to:

OTWARTA DEKLARACJA WOJNY Z BOGIEM I JEGO SYNEM ISUSEM CHRYTUSEM!!!!

Jeśli Bestia zniszczy Watykan i przejmie władzę to Bóg otwarcie będzie interweniował. Wydostanie się Bestii z otchłani jest niczym innym niż ucieczką z więzienia więźniów. Czyli złamaniem prawa Bożego.

Widać, że Putin musi mieć wsparcie Bestii inaczej by nie stawali otwarcie przeciwko Watykanowi.

Co do prób zabójstwa Putina. To Watykan niczym tonący brzytwy się chwyta. Całe elity polityczne Rosji stanęły po stronie Bestii przeciwko Watykanowi, wszystkich polityków i generałów w Rosji nie da się zabić. Putin to figurant, którego można zastąpić kimś innym.

Watykan chce wywołać wojnę z Rosją nie tylko na terenie Ukrainy ale innych państw Słowiańskich w tym Polski:
https://www.youtube.com/watch?v=28v2S3eQQcg

Czyli nagłe zniszczenie przez Bestie Watykanu i Rzymu, będzie w interesie Boga. Gdyż wojna nie przetoczy się przez państwa Słowiańskie.
avatar
ikiro
Liczba postów : 32
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

22nd Marzec 2015, 17:59
Tak czytałem, po tych rzekomych bombach niema śladu w przeciwieństwie do np: Czarnobyla i Fukushimy.
ale skoro w artykule już występują to co zrobić?
tylko co nazywają atakiem nuklearnym? Czy znaczyło by to że w ten sposób selekcjonują ludzi kto po czyjej stronie stanie.
@Cyryl
1.Moim zdaniem, Bestia nie zdaje sobie sprawy, że jak ona przejmie władzę na ziemi to będzie to:

OTWARTA DEKLARACJA WOJNY Z BOGIEM I JEGO SYNEM ISUSEM CHRYTUSEM!!!!
hmm
może wie, ale liczy na wygraną
2.Watykan chce wywołać wojnę z Rosją nie tylko na terenie Ukrainy ale innych państw Słowiańskich w tym Polski:
i jak to wytłumaczyć tym co myślą że to "pobrzękiwanie szabelką" jest dla naszego dobra Sad
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

22nd Marzec 2015, 21:29
http://www.pch24.pl/putin-mowi-jak-hitler---przemowienie-rosyjskiego-przywodcy-skopiowane-,34678,i.html

Ciekawe spostrzeżenie po jednym z przemówień Putina wygłoszone podczas rocznicy aneksji Krymu.



Dokonano analizy przemówień obu dyktatorów i okazuje się, że zostały wygłoszony na podobny wzór. Te same wytłumaczenia co do intencji podjętej agresji, oraz złamania międzynarodowych postanowień.

Putin mówił o Krymie w niemal identyczny sposób co Hitler o Gdańsku.

Za tymi ludźmi stoi jedno i to samo, czyli bestia. Nikt inny jak żydomasoneria i wszystko co z nią związane. Muszą w jakiś sposób wywołać konflikt by pogrążyć w nim Watykan. Myślę, że może dojść do ogólnej eskalacji agresji w krótkim momencie na skalę światową. Nie tylko przez działania Rosji, ale też na tle religijnym tu w Europie..taki chaos, w którym wszystko zacznie się sypać, a wtedy interweniuje sam Isus by wyzwolić swój Lud.

Jestem ciekaw..trzeba czuwać Wink
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7332
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

24th Marzec 2015, 12:39
Cyrylu... bardzo interesująca interpretacja obecnych wydarzeń. W linku poniżej Ben Fulford ujawnia, że Kabała straciła władzę nad światem.

http://antimatrix.org/Convert/Books/Benjamin_Fulford/Benjamin_Fulford_Reports.html#Khazarian_Satanists_shake_their_fists_2015_03_23

On zdecydowanie pracuje dla Bestii i ujawnia wiele szczegółów na jej temat, ale to wszystko jest w bardzo pozytywnym świetle.

Coraz częściej pojawiają się artykuły w mas mediach na temat pedofilii.

Zorganizowano chiński bank - Asian Infrastructure Investment Bank czyli w skrócie AIIB, i do tego banku już należą Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Szwajcaria, Japonia Australia i stale dołączają się inne państwa.

Podkreślone państwa to bezpośredni podwładni Watykanu! Niemcy to szef watykańskiej Unii Jewropejskiej!

Międzynarodowy Fundusz Walutowy (Watykan) posiada całkowicie nowy zarząd. To samo stało się Banku Światowym, również dziecku Watykanu.

W USA nawołuje się coraz częściej do przejecia przez rząd USA Baku Federalnego - ponownie Watykan właścicielem.  

Najwyraźniej koalicja watykańsko-syjonistyczna, nazywana inaczej Kabałą Chazarską utraciła władzę nad  większą częścią świata i jest bardzo możliwe, że Europie wojna raczej nie grozi.


Oznacza to, że szatański plan trzech wojen światowych nie musi być wcale zrealizowany do końca. Jest oczywiste, że Bóg nie pozwoli na zniszczenie całkowite swego Narodu Wybranego.

Mamy więc wiele powodów do zaufania Bogu, żer przeprowadzi swój odwieczny plan bezbłędnie i zostaniemy wkrótce wyzwoleni ze szponów szatana.

Pamiętajmy o jednym. Syn Boży zapłacił za nas swoją krwią i Jego męka i śmierć nie były daremne.

Po długim czasie nadszedł moment na sprawdzenie się reszty proroctw.

Pamiętajmy także, że wiele czasu upłynęło, zanim pojawił się na ziemi Zbawiciel, Syn Boży.

Sytuacja światowa w niemal doskonały sposób prowadzi nas ku zagładzie Wielkiej Nierządnicy.

Takiej sytuacji jeszcze nigdy na świecie nie było. W chwili obecnej Watykan jest okrążany, pozbawiany dóbr materialnych i władzy i co najważniejsze, jest on czy raczej ona obnażana, co oznacza ujawnianie wszystkich jej zbrodni i kłamstw.

Dlatego drążymy temat płaskiej Ziemi i dlatego informujemy innych, ponieważ jesteśmy częścią wypełnianego proroctwa.

I jeszcze jedna bardzo ciekawa informacja czy też spostrzeżenie.

Najwyraźniej Hasbara przestała swoją agresywną propagandę. Od trzech dni na forum pl.soc.religia niemal nic nie piszą.

https://groups.google.com/forum/#!forum/pl.soc.religia

Pisywałem tam czasami, ponieważ nie mogłem pozostawić ich bluźnierstw przeciwko Bogu bez odpowiedzi. A niewielu mogło im stawić czoła. Nazwałem siebie SZEF PSR, ponieważ cała ta hałastra nigdy nie mogła dać mi rady! Hahahahaha...

Od niedzieli (chyba) nikt już z nich tam nie pisze.

To także świadczy o coraz agresywniejszej postawie państw, w tym USA w stosunku do Izraela. Przez ostatnie 60 lat było to nie do pomyślenia.

Wiele wskazuje na to, że siły szatańskie wyczekują akcji Boga w stosunku do Watykanu oraz czekają na ujawnienie się Bestii, która ma otrzymać od szatana olbrzymią moc.

Celem tego wszystkiego jest atak na 144.000 oraz atak za przemieszczaną na pustynie Niewiastę czyli Naród Wybrany przez Boga, - Słowianie głównie. Prześledźmy rozdział 12 Objawienia.

Może krótki na krótki okres czasu poprawić się sytuacja gospodarcza świata, ale nie ufajmy żadnym politykom nawołującym do walki o niepodległość Polski.

Nie bronią osiągniemy zwycięstwo ale ramieniem samego Boga.


Jak za czasów Mojżesza, to Bóg rozpocznie uświęcanie swego świętego Imienia na nas, czyli nasze wyzwolenie będzie tylko i wyłącznie Jego dziełem.

Ciekawi mnie jeden werset z Objawienia, na temat Babilonu.

Rev 18:4  I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,


Może chodzi tutaj o opuszczenie terenów katolicyzmu, czyli... przeniesienie się na wskazaną przez Boga pustynię.

Jest to jedna z kilku możliwych interpretacji.

Czyli niezwykłe rzeczy tuż przed nami. Porwanie, uprowadzenie czy też ucieczka przy pomocy Boga na pustynię oraz ujawnienie się Bestii.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

28th Marzec 2015, 12:47
Message reputation : 100% (1 vote)
Oto ciekawy artykuł na blogu Piotra:
detektywprawdy.pl napisał:Nie wiem ile w tym prawdy, ale sprawa warta uwagi. Wszak podczas 10 królestw czasów końca mieli rządzić upadli aniołowie a 2 przywódców królestw miało być zamordowanych. Jeśli jest to kłamstwo, to nie wiem w jakim celu. Moe komuś się uda sprawdzić rzetelność tych informacji pod kątem wiarygodności informacyjnej oraz technik retuszu.

To taka moja insynuacja w nawiązaniu do poniższych informacji:







FSB realizuje tajny projekt pod kryptonimem „Nowa Wielka Rosja”. Jak ujawnili badacze tematu: Rosją rządzą klony Putina. Ten szokujący fakt potwierdziła, była żona prezydenta Rosji Ludmiła Putin. Jednocześnie powiedziała, że jej męża zamordowano, a zamiast niego wprowadzono na Kreml sobowtórów, którzy realizują scenariusz opracowany przez tajne służby specjalne.

Niemiecka gazeta Die Welt opublikowała sensacyjny wywiad z byłą Pierwszą Damą Rosji Ludmiłą Putin. – Mój mąż, niestety, już od dawna nie żyje. Muszę się przyznać publicznie, bo nie mogę już znieść tego, co wyprawia się niby w jego imieniu. Rządzą tam teraz straszni ludzie. Oni nie cofną się przed niczym. Obawiam się, że teraz będą chcieli mnie i córki zabić, tak jak zabili mi męża – mówi była żona Władimira Putina.

W rozmowie z niemieckimi dziennikarzami opowiada o swoim małżeństwie. – Nasza rodzina nie była idealna. Kiedy wyszłam za mąż, byłam zakochana w oficerze wywiadu. Ale rzeczywistość była zupełnie inna. Putin był podłym, okrutnym człowiekiem, tyranem. Nigdy nie uznał mnie jako partnera w związku, po prostu nie zauważał mojego istnienia. Musiałam mu służyć do celów reprezentacyjnych i być matką dla dzieci. Trudno mi o tym mówić, ale Putin poniżał i wyśmiewał mnie. Życie z nim było torturą. Starałam się walczyć o nasz związek, a nie po prostu się rozwieść. Ten człowiek nie był nigdy święty – mówi zrozpaczona Ludmiła Putin. – Aby mnie uciszyć, wysłał na leczenie do kliniki psychiatrycznej. Przeszłam przez wszystkie kręgi piekła… odurzających substancji psychotropowych i zastraszanie. Przez długi czas byłam jak w zamkniętym więzieniu i nie widziałem światła słonecznego, nie miałam kontaktu z ludźmi – wspomina swój pobyt w szpitalu psychiatrycznym była pierwsza Dama Rosji.

Putin był jak Bóg w Rosji. – Wciąż pamiętam go i dreszcz przeszywa moje ciało. Wokół niego było zawsze pełno młodych kobiet, od pewnego momentu stałam się cieniem w tym związku z Prezydentem Rosji, moja wola została złamana. Jednak mam nadzieję, że teraz cała prawda ujrzy światło dzienne – podkreśla w rozmowie z niemieckimi dziennikarzami. – Najgorszy etap w moim życiu rozpoczął się przed jego śmiercią. To był dla mnie i córek bardzo trudny okres. I to oczywiste, że nie powiedział mi, co mu grozi, tylko stał się jeszcze bardziej wycofany. Miesiąc przed śmiercią, w nocy, bez ostrzeżenia przyniósł córki i powiedział - Uciekajcie. Ja nawet nie wiem, gdzie i kiedy zginę – A potem zupełnie zniknął. Tej nocy uciekłyśmy do domu naszych bliskich znajomych. Widziałam tam niektóre osoby po raz pierwszy. Wtedy nasze życie przewróciło się do góry nogami. Służby specjalne przekopały naszą willę, dom, zabrali wszystkie dokumenty, skuwali nawet tynk ze ścian, ale nic nie znaleźli. Powiedzieli mi tylko jedno: „Jeśli chcesz żyć masz milczeć.” – mówi Ludmiła Putin.

Wszelkie pytania na temat jej męża ucichły już wkrótce po tej akcji. – Powiedziano mi, że to ważna racja stanu oraz, że wszystkie te działania leżą w interesie bezpieczeństwa narodowego Rosji i nie wolno mi z nikim o tym rozmawiać. Kilka dni później przyszedł jego pierwszy… dubler. Później dowiedziałem się, że zabójstwo Włodzimierza było przygotowane z wyprzedzeniem, do wyeliminowania go doszło, gdy pierwszy bliźniak był gotowy, aby zająć jego miejsce na Kremlu. Na zewnątrz, na pewno był bardzo podobny do Putina. Byłam pod wrażeniem. Ale to była zupełnie inna osoba – opowiada dziennikarzom swoje przeżycia Ludmiła.

– Służby znalazły nasze córki. A ja wtedy dostałam ultimatum – albo gram rolę lojalnej żony i pierwszej damy, albo córki już nie żyją. Nie miałem wyboru. Po raz pierwszy starałam się unikać imprez publicznych. Uwaga mediów, intrygi i plotki – to wszystko mnie mierzi. Ale udawać żonę innego mężczyzny było jeszcze gorzej – wspomina była żona Putina. – Jakimś cudem udało nam się uciec. Z oczywistych powodów, nie mogę nic powiedzieć o ludziach, którzy nam pomagali, aby przerwać tę dramatyczną sytuację i uciec. „Rozwód” był moim wybawieniem. Teraz mieszkam za granicą, nic mi nie jest. Ale boję się, bo widzę, co się dzieje w Rosji. Ludzie, którzy przyjeżdżają na zachód odchodzą od zmysłów! Rosjanie żyją jak żebracy, wiążą ledwo koniec z końcem, bo są bezlitośnie ogłupiani i oszukiwani. I teraz jest pytanie o przetrwanie narodu w Rosji – stwierdza Ludmiła Putin, była żona Prezydenta Rosji.”
https://www.youtube.com/watch?v=oKO8x9jmQ7I
źródło: http://pressmania.pl/?p=11883
http://detektywprawdy.pl/2015/03/28/rosje-niszcza-klony-sobowtory-putina/

Temat Putina był poruszany tutaj:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/sekcja-priorytetowa,29/wydarzenia-i-epizody-ukazujace-rzeczywistych-wladcow-swiata,2138.html

Zapewne upadli aniołowie z nieba, przejęli Rosje aby uwolnić Bestie. Zapewne wiedzą oni, ze wojna w niebie jest przegrana. Być może przygotowują Rosje do przybycia z nieba szatana i jego niedobitków - przegranej armii upadłych aniołów (których zapewne większość nie przeżyło, a ich morale jest kiepskie). Owi upadli aniołowie zapewne szykują Rosje aby ta umożliwiła uwolnienie Bestii którą kontroluje Watykan. Stąd wojna pomiędzy Rosją a Watykanem.

Prawdziwy Putin - człowiek Watykanu - zapewne kontrolował Bestie podobnie jak rząd Kanady i USA kontroluje Bestie - która jest na Arktyce w Otchłani - od drugiej strony.

Sytuacja naszych braci Rosjan - Słowian jest dramatyczna.

Należy jednak pamiętać o jednym. Jeśli Rosją rządzi któryś z upadłych aniołów to muszą oni się liczyć z pewnymi realiami, które ograniczają ich mordercze zamiary wobec ludu wybranego przez Boga - zaginionego Izraela, Słowian.

Przede wszystkim pamiętajmy nad zgrają upadłych aniołów wisi zagrożenie w postaci:

Zwycięskich wojsk aniołów Bożych pod dowództwem - Michała - obrońcy Izraela, Słowian.

Wbrew pozorom upadli aniołowie z nieba i szatan woli przekazać aby zaginiony Izrael, Słowian zaatakowała - niczego nieświadoma Bestia. Tak to może tłumaczyć dlaczego Rosja nie atakuje Polski i dlaczego nie zajęła jeszcze całej Ukrainy. Podejrzewam, że oni - upadli aniołowie - patrzą jaka będzie reakcja Boga. Ich sytuacja jest zapewne z punktu widzenia strategicznego tragiczna. Patrzą w niebo ile wojsk anielskich Michał przesuwa na niebie np. w kierunku Ukrainy.

Nie sądzę aby upadli aniołowie którzy przegrali wojnę w niebie, chcieli otwarcie zaatakować Izrael. Wiedzą, że w tym wypadku jeden rozkaz Boga i Michał dokończy to co zaczął w niebie.

Moim zdaniem smok, szatan przekaże władzę Bestii ze strachu.

Tylko nieświadoma Bestia, będzie miała na tyle odwagi aby walczyć z Izraelem i uciskać ludzkość.

Powiedzmy jedno sobie o szatanie i upadłych aniołach oni znają jedno obecnie uczucie:

STRACH PRZED BOGIEM I JEGO POMAZAŃCEM ISUSEM CHRYTUSEM.

NIE ZAPOMINAJMY, ŻE ISUS WYKAZAŁ SIĘ BEZGRANICZNĄ ODWAGĄ ODDAJĄĆ ŻYCIE ZA LUDZKOŚĆ.

SMOK ORAZ JEGO ANIOŁOWIE CZUJĄ BEZGRANICZNY STRACH PRZED ISUSEM.

Dlatego smok przekaże władzę Bestii....

Szymon
Szymon
Liczba postów : 65
Join date : 28/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

2nd Kwiecień 2015, 22:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Co do IIIWŚ ja sobie zawsze interpretuje to w ten oto sposób. Plany III wojen są już od dawna (wiadomo kto to zaplanował) 1 i 2 plan wypalił ale.... moim zdaniem 3 nie wypali !! Jak wiemy szatan zawsze chciał podpiąć się pod Boga i tworzył wszystko dosłownie takie samo jak Bóg, tak jak Bóg ma swoje plany, które wykonuje w 100% dokładności tak i szatan chce wykonywać swoje, ale niestety nie może się równać z Bogiem, tym samym nie uda mu się wykonać całego jego planu, planu 3 wojen żeby ponownie uświadomić watykan, rządy, że ich obecny przywódca jest zerem !!

Bóg wykonuje wszystkie swoje plany, szatanowi to się nigdy nie uda, tym samym po raz kolejny znów staje po PRZEGRANEJ stronie ! Very Happy

_________________
"A kto zwycięża świat, jeśli nie ten, kto wierzy,
że Isus jest Synem Bożym.."

https://www.youtube.com/Prawda777
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

26th Kwiecień 2015, 20:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Zacząłem to wszystko analizować i...trochę się pogubiłem  - wszystkie organizacje dżihadystów  mają coś jakby "ochronę" -  armie, które z nimi walczą, nie dają sobie rady. Ogromna nigeryjska armia nie potrafi pokonać Boko Haram, a pakistańska armia nie radzi sobie z talibami. Iracka armia nie potrafi pokonać Państwa Islamskiego, musimy też przyznać, że Izraelowi nie udało się pokonać Hamasu. Wszystko to jest "wbrew prawu ciążenia" , bo przecież Irakijczycy powinni zmieść z powierzchni ziemi  armię państwa islamskiego, podobnie jak Israel Hamas w 24 godziny, bo przewagę mają ogromną... Delikatnie czuję siarkę.... Twisted Evil
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7332
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

27th Kwiecień 2015, 01:33
Message reputation : 100% (2 votes)
Project NESARA jest znany od wielu lat i praktycznie jest to dobry pomysł, gdyby był zastosowany w życiu. Zniesienie podatków od zarobków, zniesienie lichwy, udostępnienie bezpłatnych źródeł energii. Szczególnie interesują tym... aliens, czyli demony.

Zwróćmy uwagę na to, w jaki sposób szatan wszystko kopiuje.

Watykan zawsze dążył do zagarnięcia Jerozolimy a zwłaszcza wzgórza Syjon. Nigdy się to jemu nie powiodło.

Dlaczego?

Przecież Jerozolima to święte miasto Boga a Syjon to święte wzgórze, które według Boga należy do Niego. Watykan dąży do NWO czyli Globalizacji i do sprawowania rządów z Jerozolimy oraz z Syjonu.

Spójrzmy teraz na nowo odkryte zrozumienie proroctw biblijnych odnośnie Izraela, czyli jego powrotu... do Jerozolimy w Ziemi Obiecanej a z Syjonu ma rządzić światem Isus Chrystus. Po 1000 letnim królestwie (pamiętamy 1000 letnią Rzeszę niemiecką!?) i po wyroku wykonanym na szatanie, sam Stwórca zasiądzie na tronie na Syjonie.

Królestwo Boże to królestwo na całej Ziemi, czyli... GLOBALIZACJA ale BOŻA.

Globalne królestwo jest nieudolnie kopiowane przez Watykan i jego pachołków. NWO to kopia Królestwa Bożego, ale oparta na lucyferianizmie, nie na prawie Bożym.

Szatan musi zmieniać swoje plany ponieważ Bóg nie pozwala mu na wolną amerykankę i szatan musi dostosować się do nowych realiów.

Zostanie wyrzucony z nieba, gdzie wywołał wojnę a na ziemi Bóg rękami Bestii wykona wyrok na Wielkiej Nierządnicy. Musi więc nastąpić zmiana planów.

Z wielu pogłosek wynika, ze plan szatan jest następujący.

Celem jest maksymalne zniesławienie Boga. Za wszystkie zbrodnie Watykanu, Islamu i Syjonizmu szatan będzie oskarżał publicznie Boga, ponieważ wszystkie religie prowadzą do Niego. Oczywiście o swojej kontroli tych religii nie będzie on wspominał.

Wie on, szatan dobrze, że nie wyrwie on Słowian z rąk Boga. Czyli Bóg przemieści Słowian na pustynię, gdzie będziemy sądzeni. W tym momencie cały glob ziemski będzie wiedział, że owa ochrona Izraela/Słowian to dzieła samego Boga.

Szatan oskarży Boga o brak litości, czy to w potopie czy w Egipcie podczas wyprowadzenia Izraelitów, za sąd na pustyni i zaprowadzi coś w rodzaju systemu NESARA, czyli względnie sprawiedliwy podział majątków, zniesienie lichwy i wspaniałe warunki życia.

Będzie to odpowiedź na Boże dary dla ludu Bożego.

Czyli Bóg będzie błogosławił Izraelowi/Słowianom a szatan będzie próbował dorównać Bogu dając technologię i dobry styl życia, aby pokazać światu i Bogu, że jego rządy są lepsze i on oraz upadli aniołowie zawsze starali się pomagać ludzkości, latali na spodkach, wysyłali posłańców jak Thor, ale religie RZEKOMO należące do Boga były przeciwne i Watykan 'chrześcijański' dążył do szatańskiej Globalizacji, wszystko w rzekomym imieniu Boga.

W tym czasie będzie także działać dwóch świadków Boga i będą oni ujawniać wszystkie kłamstwa szatana i być może ukażą światu rzeczywiste nagrania wielu znanych wydarzeń światowych z przeszłości pokazując tym samym prawdę o kłamliwych rządach szatana, o jego zniewoleniu w Egipcie ludu Bożego i wiele innych wydarzeń.

Kiedy świat zobaczy na własne oczy różnicę pomiędzy rzeczywistym Królestwem Bożym a królestwem szatana na zewnątrz, szatan będzie miał już tylko jedno wyjście.

Każdy z jego królestwa zewnętrznego, kto odda pokłon Bogu i odmówi znaku Bestii zostanie ścięty publicznie gilotyną lub mieczem.

Owe plagi i działania siedmiu aniołów najprawdopodobniej będą dotyczyć właśnie zewnętrznego świata szatana.

Takie są przesłanki z materiałów New Age i New Age jest właśnie o tym okresie. Kiedyś sprawdzałem sporo rzeczy i ta polityka utkwiła mi w głowie, aczkolwiek jej wtedy nie rozumiałem i uważałem za bzdury. Teraz widząc wyraźniej plany Boże widzę to zupełnie inaczej.

Czy to się wszystko wydarzy w taki sposób?

Wiele na to wskazuje. Putin czy jego klon może być przywódcą opisanym w Daniela, który zaprowadzi w świecie szatana dobrobyt. Może to być ktoś inny ale w Daniela mamy o dobrobycie za rządów tego króla, nazywanego antychrystem przez świat szatana.

Dan 7:19 Wtedy zapragnąłem dowiedzieć się prawdy o czwartym zwierzęciu, które było inne niż wszystkie inne, straszne nad miarę, z żelaznymi zębami i miedzianymi pazurami, pożerało i miażdżyło, a to co pozostało, deptało nogami,
Dan 7:20 I o dziesięciu rogach na jego głowie, i o innym rogu, który wyszedł i przed którym trzy z nich wypadły, o rogu, który miał oczy i usta, które mówiły zuchwale, i który wyglądał na większy niż inne.
Dan 7:21 A gdy patrzyłem, wtedy ów róg prowadził wojnę ze Świętymi i przemógł ich,
Dan 7:22 Aż przyszedł Sędziwy i odbył się sąd i prawo zostało przyznane Świętym Najwyższego, i nadszedł czas, że Święci otrzymali królestwo.
Dan 7:23 I tak rzekł: Czwarte zwierzę oznacza czwarte królestwo na ziemi, które jest inne niż wszystkie królestwa; ono pochłonie całą ziemię, podepcze i zmiażdży ją.
Dan 7:24 A dziesięć rogów znaczy, że z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, a po nich powstanie inny; też będzie inny niż poprzedni i obali trzech królów.
Dan 7:25 I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu.
Dan 7:26 Potem odbędzie się sąd i pozbawią go władzy, aby ją ostatecznie zniszczyć i obalić.
Dan 7:27 Królestwo, władza i moc nad wszystkimi królestwami pod całym niebem będą przekazane ludowi Świętych Najwyższego. Jego królestwo jest królestwem wiecznym, a wszystkie moce jemu będą służyć i jemu będą poddane.

Bardzo ciekawe proroctwo rzucające więcej detali. Czyli Bestia otrzyma władzę od dziesięciu króli a po zniszczeniu Babilonu Wielkiego powstanie jeden potężny władca i będzie rządził przez okres 3.5 roku, czyli czas, czasy i połowę czasu, czyli podczas sądu nad Izraelem/Słowianami na pustyni.
Zobaczmy jak to wszystko pasuje.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

27th Kwiecień 2015, 13:32
Message reputation : 100% (3 votes)
...właśnie -"Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" Very Happy


"Program obfitości NESARA jest bardziej aktualny niż kiedykolwiek wcześniej i dokładnie dopracowany przez Białych Rycerzy .
Czeka on obecnie na wprowadzenie w życie po nieuniknionym bankructwie Rezerwy Federalnej i oficjalnym UJAWNIENIU KOSMITÓW..."

Prędzej mozemy sie spodziewać ostatecznego "rozstrzygnięcia "przez Boga niż początku III wojny światowej .

...i oby tylko tak było .



http://galacticchannelings.com/polski/nesara.html
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

27th Kwiecień 2015, 20:46
Kurczę, nie słyszałem o tej Nesarze. Oj , przydało by się.... Very Happy
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

28th Kwiecień 2015, 20:52
thewordwatcher napisał:
Królestwo Boże to królestwo na całej Ziemi, czyli... GLOBALIZACJA ale BOŻA.

Globalne królestwo jest nieudolnie kopiowane przez Watykan i jego pachołków. NWO to kopia Królestwa Bożego, ale oparta na lucyferianizmie, nie na prawie Bożym.

Szatan musi zmieniać swoje plany ponieważ Bóg nie pozwala mu na wolną amerykankę i szatan musi dostosować się do nowych realiów.

Zostanie wyrzucony z nieba, gdzie wywołał wojnę a na ziemi Bóg rękami Bestii wykona wyrok na Wielkiej Nierządnicy. Musi więc nastąpić zmiana planów.

Z wielu pogłosek wynika, ze plan szatan jest następujący.

Celem jest maksymalne zniesławienie Boga. Za wszystkie zbrodnie Watykanu, Islamu i Syjonizmu szatan będzie oskarżał publicznie Boga, ponieważ wszystkie religie prowadzą do Niego. Oczywiście o swojej kontroli tych religii nie będzie on wspominał.

Wie on, szatan dobrze, że nie wyrwie on Słowian z rąk Boga. Czyli Bóg przemieści Słowian na pustynię, gdzie będziemy sądzeni. W tym momencie cały glob ziemski będzie wiedział, że owa ochrona Izraela/Słowian to dzieła samego Boga.

Szatan oskarży Boga o brak litości, czy to w potopie czy w Egipcie podczas wyprowadzenia Izraelitów, za sąd na pustyni i zaprowadzi coś w rodzaju systemu NESARA, czyli względnie sprawiedliwy podział majątków, zniesienie lichwy i wspaniałe warunki życia.


Henryku nie zapominajmy, że celem Boga jest uświęcenie Swojego imienia w oczach całego świata.

Czyli celem Boga jest pokazanie prawdy o Bogu i odzyskanie reputacji zniszczonej przez Izrael, a także zniszczonej przez Watykan.

Izrael za duchowy nierząd został wygnany a Watykan za duchowy nierząd zostanie zniszczony.

W jaki sposób Bóg to zrobi???

To proste, zmusi szatana swoimi działaniami aby ten sam przyznał, że stworzył:
_ Talmud, Kabałę, hinduizm ateizm oraz zdziczały islam.

Islam to dzieło szatana, za które szatan nie chce brać odpowiedzialności i przyznać się do jego stworzenia.

Bestia zniszczy Watykan ale Bóg wyrwie Słowian a być może większość rasy białej (wszak inne narody białe to być może Słowianie, także).

W tej sytuacji Bestia będzie musiała zawrzeć sojusz z innymi narodami Abrahama czyli zaraz po Izraelitach narodach błogosławionych przez Boga.

Potomkowie Ezawa, czyli żydzi, Chazarowie, a także narody Tureckie czyli judaizm i islam. A także Arabowie, potomkowie Ismaila czyli islam.

W tej sytuacji jak się nie ma co się lubi - czyli plan szatana przypisania Bogu własnych pomysłów szatana czyli islamu, talmudu czy listów Pawła - to się lubi co się ma - czyli poparcie wpływowych narodów Abrahama w zamiar za poparcie przez Bestie takich kultów jak Talmud czy islam.

Przecież w wojnie z Bogiem szatan i jego Bestia nie będą mogły wybrzydzać na sojuszników.

Zapewne nawet szatan nie wie co będzie dokładnie symbolem Bestii wie to tylko Bóg, który swoimi działaniami zmusi szatan do nadania takiego a nie innego imienia Bestii....

Ale to takie moje ogólne spostrzeżenia.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7332
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

29th Kwiecień 2015, 12:10
Dlatego Bestia będzie bluźnić Bogu.

Rev 13:5  I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.
Rev 13:6  I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.
Rev 13:7  I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.
Rev 13:8  I oddadzą mu pokłon wszyscy mieszkańcy ziemi, każdy, którego imię nie jest od założenia świata zapisane w księdze żywota Baranka, który został zabity.

Czyli hybrydy, Nefilimy i inne smoczaste potwory opowiedzą się za szatańską Bestią.

Co jest najbardziej dla mnie budujące, to fakt, że te wszystkie działania będą trwały 3.5 roku i ten okres czasu powtarza się w wielu miejscach, z Danielem włącznie.

Bóg odrestauruje swoje Imię na Narodzie Wybranym i Jego działalność ukaże całemu światu, kim On jest, czego dokonał, w jaki sposób szatan to niszczył.

Podejrzewam, ze Bóg pokaże znacznie więcej swej mocy niż podczas wyjścia z Egiptu.

Bóg zresztą zapowiedział taki pokaz mocy i nie tylko mocy, ale błogosławieństw dla Narodu Wybranego, że świat szatana nie będzie w stanie tego skopiować.

I to będzie doprowadzało siły szatana do obłędu i z braku argumentów Bestia i fałszywy prorok będą otwarcie i publicznie bluźnić Bogu. Ale świat na ich bluźnierstwa nie da się już nabrać.  Cool

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

29th Kwiecień 2015, 13:12
Obyś miał rację Henryku, bo z tego co widzę ten świat daje się nabierać chyba na wszystko byle to było podane przez celebrytę lub tzw autorytet... No
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

1st Maj 2015, 23:49
Kochani, coś niedobrego sie dzieje w Polsce w związku z wyborami. Komorowski ma poparcie prawie zerowe, gdzie by nie pojechał jest totalnie wygwizdywany
 http://fakty.interia.pl/news-incydent-na-wiecu-prezydenta-komorowski-zdrajca-polski,nId,1726767,s,1,strona,1,th,89151590,pst,89178654#pst89178654 .

Ekipie rządzącej wyraznie puszczają nerwy. Wiele wskazuje na przygotowanie do potężnego fałszowania wyborów (np to że serwery do liczenia głosów są......w Rosji , lub najnowsze badania COBOP pokazujące 59% przewagi Komorowskiego), a  na dodatek szykowana jest "operacja kraj 2015"  -

http://nwonews.pl/artykul,4126,operacja-kraj-2015-trwaja-przygodowania-do-stanu-wyjatkowego

http://www.cda.pl/video/2097148f/SFALSZOWANE-WYBORY-OPERACJA-KRAJ-2015-czytaj-w-opisie

Coś się faktycznie dzieje, bo dziś byłem odwiedzić kumpla w szpitalu (po poważnej operacji) i dowiedziałem się że w srodę idzie do domu. Szpital jest prawie pusty, wypisują kogo się da.... Trochę niepokojące.... confused
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

1st Maj 2015, 23:55
Message reputation : 100% (1 vote)
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

14th Maj 2015, 11:09
Plan 3 wojen jest realizowany co do joty. 3 wojna światowa zbliża się na tereny państw Słowiańskich:

http://pl.sputniknews.com/swiat/20150513/375962.html
http://www.fronda.pl/a/komisja-europejska-polacy-wymieraja-bedzie-was-malo,51330.html
http://m.dziennik.pl/wiadomosci/swiat/do-polski-trafi-najwiecej-imigrantow-z-afryki-bruksela-rozdziela-uchodzcow
http://narodowcy.net/polska/11103-komisja-europejska-kaze-polsce-przyjac-1000-uchodzcow-na-poczatek

Widać wyraźnie Watykan chce za wszelką cenę wywołać 3 wojnę światową.

Moim zdaniem te wydarzenia pokazują, że tylko plan 3 wojen światowych:

http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

wyjaśnia te wydarzenia.

Tak naprawdę Watykan ma mało czasu. Polska i państwa Europy środkowowschodniej są w konflikcie z Rosją. Narzucenie przyjęcia uchodźców to ogromne bunty narodów i wzrost poparcia dla Rosji.

Dla Rosji takie rozwiązanie jest nad wyraz korzystne. Nowo przyjęte państwa UE- tworu Watykanu, narody zaczną nienawidzić UE. Polskę zapewne czeka los Ukrainy, gdzie młodzi Polacy zaczną garnąć się do Rosji. Tak naprawdę Rosja pokazała, że bez problemu może wyszkolić i uzbroić 50 tysięcy i więcej ludzi. Polskę i inne państwa rzeczywiście może ogarnąć 3 wojna światowa.

W planie 3 wojen światowych rolę "kozła ofiarnego" zapewne może odgrywać Watykan. Który zadziera z z żydami:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fstolica-apostolska-uzna-panstwowosc-palestyny#

Czym dla Watykanu jest USA tym dla syjonistów z Izraela jest Rosja i Chiny. Putin to najprawdopodobniej żyd.

A szatan tak ogólnie skonstruował plan trzeciej wojny światowej, że Watykan i katolicyzm może być "kozłem ofiarnym chrześcijaństwa".

Zapewne Watykan chce wykazać się przed szatanem, że jest zdolny do realizacji jego planu 3 wojen światowych.

Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

14th Maj 2015, 11:30
Bóg czuwa i oby wiadomości ze świata były tylko domysłami .



Czy III wojna światowa jest już przesądzona? Wiele na to wskazuje. W otoczeniu Władmira Putina powstał plan, który zakłada zajmowanie kolejnych państw sąsiadujących z Rosją. Wśród nich jest także Polska!

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/iii-wojna-swiatowa-tak-putin-podzieli-europe-polska-nie-ma-racji-bytu_544304.html


- Trzecia wojna światowa może wybuchnąć we wrześniu. Po Ukrainie następna będzie Białoruś. Putin tam się nie zatrzyma - mówi w wywiadzie dla polskatimes.pl Jurij Felsztinski, rosyjski historyk.

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/iii-wojna-swiatowa-wybuchnie-we-wrzesniu-putin-sie-nie-cofnie_542145.html

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

14th Maj 2015, 15:15
Message reputation : 100% (2 votes)
Kasia - najlepszą cenzurką wiarygodności dla takich "przepowiadaczy" jak Felsztinski jest sprawdzalność ich przepowiedni.
Sprawdzając jego wcześniejsze wizje dostrzeżesz, że jedyne co się i niego zgadza to to, że zawsze sieje syjonistyczną propagandę.
Zresztą czego oczekiwać od syjonisty.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

14th Maj 2015, 15:27
Kasiu Polska już dawno nie istnieje.

Przyjęcie traktatu Lizbońskiego to tak naprawdę utrata suwerenności Polski.

Co do artykułów. To moim zdaniem mogą być one materiałem propagandowym USA, aby Polska przystąpiła do wojny z Rosją.

Tak naprawdę, na logikę. To wojna pomiędzy NATO a Rosją jest na rękę USA i Watykanowi.

Rosja na razie nie zajęła wschodu Ukrainy, a nie pisząc o całej Ukrainie.

Okupacja całej Ukrainy w tym anty - rosyjskiej zachodniej jest na rękę USA. Wiązałoby to ogromne siły Rosyjskie. Ów Rosyjski politolog wyraźnie pisze pod interesy Watykanu i USA.

Białoruś po co Putin miałby ją atakować. Łukaszenko jest pod butem Rosji a sami Amerykanie i UE chcą go obalić.

Litwa i państwa Bałtyckie nie posiadają armii, i się najszybciej wyludniają. Zaś UE zdecydowała o przyznaniu każdemu państwu uchodźców:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fbruksela-postanowila-polska-bedzie-musiala-przyjac-uchodzcow-z-afryki

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Flitwa-wyludnia-sie-najszybciej-w-europie

A teraz pomyślmy co nas czeka na jesieni w Polsce???

Wybory parlamentarne w Polsce. Polska ma położenie strategiczne.

Bruksela szykuje Polakom przymusowy przydział islamistów. Polacy są coraz bardziej anty UE i anty USA.

Polsce grozi krach gospodarczy spowodowany zadłużeniem Polaków i tym, że Polskie PKB opiera się na kredytach.

Putin określił się obrońcą chrześcijaństwa. W swojej polityce podbojów opiera się na poparciu jego armii przez większość. Na Ukrainie zajmuje tereny w których dominuje ludność Rosyjska.

Rosja po cichu wspiera w państwach które zamierza podbić, wszelkie decyzje polityczne które osłabiają dane państwo i autorytet państwa wśród obywateli. Dlatego Rosja wspierała po cichu polityków PO, Komorowski zaś to zapewne agent Rosji.

Rosja ma wpływy wśród większości Ruchów Narodowych w Europie. Skoro UE, Watykan, Niemcy wspierają mniejszości etniczne to Rosja wspiera większości narodowe.

Popieranie większości przez mocarstwo, jest tańsze i skuteczniejsze.

Rosja zapewne posiada wsparcie Bestii. Ponieważ, prowadzi ona naprawdę skuteczną politykę przeciwko Watykanowi.

Coś się szykuje, ale moim zdaniem w Polsce dojść może do krwawej rewolty w której władzę przejmą siły pro Rosyjskie.

Szymon
Szymon
Liczba postów : 65
Join date : 28/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

14th Maj 2015, 21:03
Waszym zdaniem.. Bóg dopuściłby do IIIWŚ ?

_________________
"A kto zwycięża świat, jeśli nie ten, kto wierzy,
że Isus jest Synem Bożym.."

https://www.youtube.com/Prawda777
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

14th Maj 2015, 22:44
Nie wiem czy wiesz Szymon jak trudne zadałeś pytanie.

Kazdy zdrowy rozsądnie myślący człowiek ,ktory posiada sumienie czyli ludzkie uczucia pragnie pokoju i czynienia tylko i wyłącznie dobra.

Bóg dopuścił do pierwszej i drugiej wojny...

Odpowiadając na to pytanie mozna nas juz posądzić o prorokowanie a tego nie mozemy robić.
Nikt z nas nie ma bezpośredniego kontaktu z Bogiem.

Jasne -mozna napisać - ja myślę ,że nie albo ,myślę że tak.

Ale my to sobie mozemy choć co myśleć .

Nikt z nas do końca nie wie co tak na prawdę w przyszlosci sie wydarzy.
Jest wiele wskazówek w Bibli lecz szczegółów nigdy nie poznamy aż do czasów wypełnienia się ich.

Wiesz pewnie dobrze ,ze poznanie wzrośnie ale tylko wzrośnie.

Cała reszta jest tylko i wyłącznie w rękach Boga.

Pozostaje nam jedynie modlitwa by nigdy nie doszło do następnej wojny światowej.
Pozostaje nam czuwanie i błaganie...

Panie Boże w imieniu Syna Twojego Jednorodzenego Isusa Chrystusa proszę abyś otoczył nas wszystkich swoją opieką i niech się stanie wola Twoja.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Maj 2015, 19:52
Tak naprawdę problem napływu islamistów do Europy jako uchodźców jest wywołany przez szatańskie rządy.

Zobaczcie jak Malezja poradziła sobie z problemem nielegalnych imigrantów:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/malezja-nie-przyjela-imigrantow-zawrocila-ich-na-pelne-morze,542165.html

Statki zatrzymała napełniła im baki paliwa oraz zawróciła.

Problem nielegalnych imigrantów bardzo łatwo rozwiązać.

Tak naprawdę Polska może, sobie zażyczyć, że będzie pomagać tylko uchodźcom chrześcijanom.
Wiarę można, zmienić czyli jak jakiś uchodźca wyznaje islam to władze danego państwa - np. Polski - mówią mu, że jak wyrzeknie się islamu i przyjmie chrześcijaństwo to może przebywać na terenie Polski jako uchodźca.

Gdyby podczas pobytu w Polsce jako uchodźca - jego zmiana wiary - okazał się fałszywa i nadal wyznawał by islam, to władze Polski powinny go wydalić, ale przedtem w więzieniu odpracowywał by pieniądze które dostawałby jako uchodźca.

Tak naprawdę każdy islamista, jest hipokrytą. Wyznają religie która nawołuje do wojny a jak wojna jest to od niej uciekają. Ale tak naprawdę islamiści nie mogą uciec od wojny dopóki wyznają islam. Oni po prostu przenoszą ze sobą wojnę - islam - niczym zarażony człowiek przenosi chorobę zakaźną.

Tak naprawdę islam to choroba zakaźna i każdy nią zainfekowany albo decyduje się na leczenie - przyjęcie ewangelii - albo wraca z powrotem do zakażonych na tereny islamu gdzie trwa ich dżihad.

Władze doskonale wiedzą czym jest islam - chorobą - pragną ową chorobę wojnę przyprowadzić na tereny chrześcijan.

Powinniśmy pomagać wpierw chrześcijanom - naszym braciom. Natomiast islamistom może tylko pomóc ewangelia.

Zobaczcie na twór Watykanu UE. Jego symbolem jest wieża Babel. UE promuje co multilateralizm. Polityka UE to polityka Watykanu czyli odwrócenie prawa jakie Bóg dał ludzkości podczas buntu Nimroda. A to prawo polegało na podziale ludzkości na narody które zajmować miały określone tereny i posługiwać się miały innymi językami.

Obecnie UE chce ponownie zebrać wszystkie narody - w wierze Babel. UE to twór Watykanu które celem jest rzucenie wyzwanie Bogu. UE to niczym nogi z proroctwa Daniela o posągu, nogi z gliny i żelaza, które nie mogą się złączyć. Dlatego UE upada podobnie jak szybko upadnie Watykan z tego powodu.

Z powodu odwrócenia prawa Boga jakie Stwórca dał aby ostatecznie zniszczyć wierzę Babel. Babel nigdy nie powstanie.

Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Maj 2015, 21:01
No właśnie..Malezja sobie poradziła a co z innymi krajami?

Parę lat temu muzułmanie otworzyli biuro w Brukseli aby walczyć z europejską "islamofobią"

W ostatnich latach OIC przeprowadziła ofensywę dyplomatyczną, której celem było przekonanie zachodnich demokracji do realizacji uchwały 16/18 oenzetowskiej Rady Praw Człowieka. Uchwała wzywa wszystkie kraje do zwalczania „nietolerancji, negatywnych stereotypów i stygmatyzacji (...) wyznań i wiary”.

Została ona przyjęta w siedzibie Rady Praw Człowieka w Genewie w marcu 2011 r. (z poparciem administracji Obamy).

http://www.pch24.pl/Mobile/Informacje/informacja/id/15910



Okrzyk starorzymskiego autorstwa poety Juwenalisa "Chleba i Igrzysk "zrobił swoje.
Dajcie ludziom chleba i zabawy a  uśpicie ich czujność i zamkniecie im buzie.


"Polacy zajęci prezydenckim teleturniejem i czczeniem ofiar Smoleńskiej Tragedii nie zauważają, że w zaciszu brukselskiej centrali szykują się z kolejnym "uszczęśliwianiem" Polski i Polaków. Na pewno wielu nawet nie słyszało w kampanijnej wrzawie, o kolejnej tragedii na Morzu Sródziemnym, gdzie znowu zatonął stateczek z uchodźcami i około 500 osób, głównie kobiet i dzieci utonęło. Kolejna taka tragedia w tym roku. "

http://widzianezdaleka.mobile.salon24.pl/642051,bruksela-uszczesliwi-nas-imigrantami



...a szef Rady Europejskiej Donald Tusk swoich przyzwyczajeń nie zmienił.Wciąż spokojnie  sobie żyje i dwa razy w tygodniu uprawia jogging. Very Happy

Muzułmanie nie bedą mu przeszkadzać w "nieistniejącej już Polsce"

http://www.fakt.pl/polityka/dzien-donalda-tuska-w-brukseli-z-dziennikarka-tvp,artykuly,543313.html

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Sponsored content

Czyżby początek III Wojny Światowej? Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach