Czyżby początek III Wojny Światowej?

Strona 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 9th Listopad 2018, 01:18

Liksar napisał:Oczywiście sam różaniec będzie obrzydliwością, ale proszę zwrócić uwagę na te słowa :

" My chcemy Boga w naszym kraju [...]Jego prawo niech będzie naszych czynów tchem"


To jest właśnie sedno wszystkiego i to czyni ich naszymi braćmi. Naród w większości nie rozumie, nie dowierza krytykom Kościoła i... zgodnie z Biblią i słowami Isusa, to są Boże owce, które otrzymają od Boga zbawienie.

Nadal jeszcze zwiedzone i niewiele rozumiejące, ale hasło powyższe czyni ich w bardzo wyraźny sposób Ludem Bożym.

Oto dlaczego takie wielkie sprzeciwy lewackiego nasienia węża.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3071
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Liksar on 10th Listopad 2018, 14:38

Może nie będzie tak źle...

Będzie jeden wspólny marsz! Narodowcy dogadali się z rządem

Wiadomo już na pewno, że w niedzielę 11 listopada ulicami Warszawy przejdzie jeden wspólny marsz. W piątek (09.11) przed północą doszło do porozumienia pomiędzy rządem, a Stowarzyszeniem Marsz Niepodległości.- Obie strony porozumiały się, by godnie świętować Dzień Niepodległości w tym wyjątkowym roku - poinformował Damian Kita, rzecznik Stowarzyszenia.

Ponad to poinformowano, że wszelkie kwestie organizacyjne zostały dokładnie zaplanowane i przeanalizowane.

Prezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak podsumował, że "#MarszNiepodległości i Marsz Biało-Czerwony będą skoordynowane w jeden wielki wspólny marsz, w którym każde zgromadzenie będzie mogło zachować swój własny charakter.- Z niczego nie musimy rezygnować i idziemy razem!" - napisał Bosak. Dodał również, że najpierw będą szły władze państwowe, z odpowiednią ochroną, a później uczestnicy Marszu Niepodległości ze środowiskami narodowymi i społecznymi.- Będą dwa legalne zgromadzenia w jednym wspólnym marszu, zabezpieczanym przez służby państwowe i Straż Marszu Niepodległości, a na koniec koncert na błoniach Stadionu Narodowego organizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości - czytamy w jego komentarzu na Twitterze.

Marsz rozpocznie się na Rondzie Romana Dmowskiego, gdzie o godzinie 15 przewidziane jest przemówienie prezydenta Andrzeja Dudy. Po nim tłum ruszy w stronę Stadionu Narodowego.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/narodowcy-dogadali-sie-z-rzadem-bedzie-jeden-marsz/8ww60rq
avatar
Liksar

Liczba postów : 1332
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Jacek86 on 10th Listopad 2018, 17:09

Spotkałem się już niejednokrotnie z opiniami narodowców o tym, że ich przywódcy ich zdradzili i zaprzedali się władzy, zbytnio poszli na układy. Są teorie, że albo są agentami wmieszanymi w struktury, albo po prostu woleli odpuścić, dostać ciepłe posady w sejmie itp.

Skąd my to znamy! Nasz noblista Lech też rozmył ruch solidarnościowy i odsunął najbardziej skrajne jego odłamy tak, żeby żadnemu komuchowi włos nie spadł z głowy!!

Osobiście byłem pod Komendą Policji na Wilczej w Warszawie jak wypuszczali Pana Artura Zawisze po rozróbach po ujawnieniu taśm prawdy. Widać było że Pan Zawisza jest w bardzo koleżeńskich relacjach z Policjantami, dopiero przed kamerami przybrał bardziej poważną minę. Podczas gdy wspierający go narodowcy przed komendą traktowani byli jak zaraza.

Możliwe, że syjonistyczne władze tak przeraziły się zeszłorocznego marszu, że teraz specjalnie doprowadziły do tego żeby oba marsze połączyć. A liderzy RN zadbają o to, że za 2-3 lata będzie już tylko marsz państwowy jak te wszystkie święta państwowe, praktycznie bez żadnej treści, z flagami, pokazami ruskich czołgów i grochówką wojskową...

Dokładnie tak samo jak z solidarnością Wink

No nic, ale jutro zobaczymy o co chodzi...
avatar
Jacek86

Liczba postów : 278
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by lusia on 10th Listopad 2018, 17:26

Mnie sie wydaje ze przeczytali nasze wpisy tu na tej witrynie Very Happy

Że moze byc REAKCJA OJCA cheers
avatar
lusia

Liczba postów : 675
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Liksar on 10th Listopad 2018, 17:31

Kolejna głupia wpadka nasienia węża, moim zdaniem znowu celowa po to by jeszcze więcej dolać oliwy do ognia.Jak widzimy pokazany jest rok 2018... jak się zrobiło głośniej błąd skorygowali : http://wyborcza.pl/7,75968,24023167,4-kobiety-z-mostu-poniatowskiego-chca-zostac-ukarane.html?fbclid=IwAR1pDCS0uareqN6iGUHG525up8f-dtGZO7KLcGK8S6gAm1-8Eb5APTfO8ew

i mamy pokazane , że zdjęcie pochodzi z 2017.... bo oczywiście pochodzi.

Tacy prorocy co wiedzą, że " faszyści " będą "bili "kobiety w 2018r? I się pośpieszyli z datą....
Czyli znowu będą prowokacje ? Baaardzo ciekawe...


Zobaczmy jeszcze jedną ciekawą sprawę z tamtego roku :

Ulicami Warszawy przeszły dwie przeciwne sobie demonstracje. Jedna to Marsz Niepodległości. Druga marsz antyfaszystów. Hasłem tej pierwszej było ,,My chcemy Boga”, a tej drugiej ,,Dzielmy się pierogiem, a nie straszmy Bogiem”.

– Wkrótce będą tylko dwa sztandary Boga i Lucyfera! – krzyczał na początku Marszu Niepodległości jeden z jego organizatorów. Starał się tym samym nawiązać do głównego hasła Marszu Niepodległości „My chcemy Boga”. – Odbierzemy nasze ulice i szkoły! Niech żyje Obóz Narodowo-Radykalny! Naszą drogą nacjonalizm! – dodawał mówca.

http://wiadomosci.com/chcemy-boga-kontra-dzielmy-sie-pierogiem-a-straszmy-bogiem/

Temu tak bardzo tego marszu nienawidzą, bo jest tam głoszona prawda, zabłocona prawda, ale prawda która rusza serca .
avatar
Liksar

Liczba postów : 1332
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Jacek86 on 10th Listopad 2018, 17:43

No dlatego mówię, zrobią wszystko żeby marsz szedł pod hasłami Jan Paweł II, Andrzej Dupa, Lech Kaczyński itp, jak już nie mogą zrobić tęczowego marszu to wolą zrobić krok w tył niż dwa w przód.

Wszystko byle tylko Izrael nie wołał do Boga o wyzwolenie.
avatar
Jacek86

Liczba postów : 278
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 11th Listopad 2018, 11:58

Jak napisałem w innym miejscu, Trump i Republikanie zaatakowali w tych wyborach ostro szatana i ich kohorty. Teraz być może zaczyna się w USA wojna domowa lub... kto wie, co się zaczyna.

Przyłapano Demokratów na ostro, że fałszowali wybory ale i tak je przegrali. Głosy zostały przywiezione
na miejsce głosowań, a teraz się je odwozi w rzekomym powtórnym liczeniu, a są liczni świadkowie, że głosy są zabierane przez prywatne samochody, manipulowane czy też wstawiane nowe głosy i przywozi się je z powrotem.

Tymczasem prawo kategorycznie zabrania wynoszenia czegokolwiek poza budynek. Trump już polecił śledztwo.

W Nowym Yorku już są protesty kilku tysięcy ludzi przeciwko zwolnieniu ze stanowiska Głównego Prokuratora Jeff Session!

Zastanówmy się nieco.

Jak można protestować przeciwko czemuś, o czym nie mamy zielonego pojęcia?

Przecież protestujący wiedzą o tym, kto to jest Jeff Session jeszcze mniej niż my wiemy na tym forum!

To są grupy opłacane przez Sorosa!!!

Trump ZAPOWIEDZIAŁ 11/11 TSUNAMI czyli potężny sztorm w USA. I rzeczywiście coś tam się niezwykłego dzieje. Ponownie po wybuchały owe dziwne pożary w Kalifornii w szczególności w Malibu. Przyczyny pożarów nie są znane, są bardzo podejrzane i jest przymusowa ewakuacja.

Są nawet głosy że pożary wywołuje jakaś broń DEW (direct energy weapon) Broń Bezpośredniej Energii - niewidzialne potężne promienie laserowe.Ogień spala samochody, budynki, asfalt i stalowy most ale nie spala drzew.

Są podejrzenia, że elity zdążyły uciec przed tym atakiem.

Są także oświadczenia, że Trump zaatakuje w poniedziałek Bank Federalny.


Tekst z tego linku - https://beforeitsnews.com/v3/opinion-conservative/2018/3410869.html

Komentator radiowy, dr Dave Janda, powiedział, że prokurator generalny Jeff Sessions został usunięty, ponieważ nie opublikował zdeklasowanych dokumentów FISA przed wyborami do Parlamentu, które były wykorzystywane do szpiegowania Donalda J. Trumpa. Była to zdrada nieudana próba zamachu na usunięcie należycie wybranego prezydenta, a teraz sprawiedliwości ma zostać doręczone. Dr Janda wyjaśnia: "Myślę, że pierwszą rzeczą, od której musisz zacząć, jest deklasyfikowanie dokumentów i myślę, że to zrobi. Uważam też, że jest tu bardzo krótki czas. Okno czasowe jest pomiędzy teraz a kiedy Demokraci przejmują kontrolę nad Izbą Reprezentantów.

Kiedy te dokumenty zostaną odtajnione, odpowiedź przestępców, czy to republikańscy, czy demokraci zbrodniarze globalistyczni, powiedzą, że błędnie interpretowaliście te teksty między McCabe'em a Comey'em, które mnie wplątywały. Mylicie się z tym, co musieliśmy zrobić z tymi nakazami FISA. . . . Nie masz dokumentacji, która mogłaby mi w tym pomóc. . . . Teraz gracze w domu muszą uwolnić się od tego. . . . Okno jest krótkie. . . . Jeśli zaczekają, aż House wpadnie w ręce globalistycznych demokratów, to zostanie odtajniona i będą krzyczeć, gdzie jest dowód, a Demokraci będą kręcić palcami. . . Będą pracować nad podważaniem prezydenta i nie będą się tym przejmować. Mają więc oś czasu, a oskarżenia nie mają miejsca, dopóki nie nastąpi deklasyfikacja. "

Kto najpierw zostanie oskarżony? Janda mówi: "Jeśli zaczniesz w górnej części łańcucha, idziesz za Rothchildami, Rockefellerami, rodziną Paysour, rodziną Warburgów i Pincus. . . to jest szczyt łańcucha. Myślę, że się tam dostaną, ale myślę, że najpierw wywalą facetów na średnim poziomie. To jest Obama, Clintonowie, Posiadacze, Lynches, Brennans, Clappers i może tam też będzie Ryan. Może nazwisko McCaina znów się pojawi. Może to być pewna liczba członków Izby Reprezentantów i być może Senatu. Zostaną one przekazane i połączone z tymi dokumentami, gdy zostaną odtajnione. "

Podczas ostatnich wyborów średniookresowych, Janda mówi: "Nie było oszustw wyborczych przed, w trakcie i po wyborach parlamentarnych. Moje źródła podają, że w poniedziałek wieczorem przed wyborami we wtorek dokonano oszałamiającej liczby urządzeń do głosowania, ponieważ wcześniej ustawiono w nich głosy. Obejmowało to urządzenia do głosowania we wszystkich 50 stanach. . . . Trump miał tam drużyny, które upewniły się co do uczciwości głosowania. To tylko niektóre z oszustw wyborczych przed wyborami. . . . Na miejscu jest wielu urzędników federalnych. . . . Sądzę, że stanie się to za sprawą wydarzenia Jill Stein ". Znaczące, ogromne oszustwa wyborców zostaną ujawnione w wielu miejscach w całej Ameryce.

W tym linku jest znacznie więcej, w filmie [EN]

https://www.youtube.com/watch?v=g-2ae8ZQvqs

Tam są informacje o masowych oszustwach! [EN]

Teraz najwyraźniej rozpocznie się, jak w każdym przypadku wielkich zmagań dwóch sił, masowa fala dezinformacji.

Jest możliwe, że to prowadzi do II Wojny Światowej i wojny domowej w USA. Ale to są moje spekulacje i możemy sobie przypuszczać co dusza zapragnie, ale grozi nam wielkie zwiedzenie.

Coś wielkiego się rozpoczyna ale nie ma pewności co się w rzeczywistości wydarzy. Pozostaje... cierpliwość i poleganie na... NASZYM BOGU.

Uaktualnienie...
................................................

Spojrzałem jeszcze raz na posta Liksara i owa walka dobra ze złem także jest w Polsce. Ten pochód to wyraźny sygnał a także te światła w Kairze.

Co do nas... MY CHCEMY BOGA!!!!!!!!!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3071
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Jacek86 on 11th Listopad 2018, 15:02

Oglądacie TVP info??

Przed chwilą powiedzieli, że organizatorzy marszu się dogadali i zalecili uczestnikom przynoszenie tylko flag Polski!!!

Czym jest flaga polski dla Boga?? Niczym!!!

Rozegrali nas znowu koncertowo jak z solidarnością!!!!

No ale nic, dopiero się zaczyna, może jednak pojawią się banery:

My chcemy Boga!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No to marsz się już powoli kończy. Jak ktoś nie widział na żywo, albo nie ma dostępu do polskiej telewizji, to wyglądało to mniej więcej tak że szła pierwsza część marszu z politykami Pisu, i tu było dość skromnie, tylko flagi itp.

Po nich idą narodowcy, i tutaj już jest lepiej, podobno łącznie jest ponad 200 tyś ludzi, są race, jest ta czerwona łuna światła i dymu, nie ma niestety tych wielkich banerów na czele marszu, bo po prostu rozdziela ich policja od marszu państwowego i wygląda to dość skromnie, nawet żadna telewizja nie pokazuje czoła marszu narodowców. Są za to banery wśród ludzi jak Bóg Honor Ojczyzna, itp, kilka razy wydaje mi się że w relacji telewizyjnej, słyszałem hasło "My chcemy Boga"

Moje zdanie jest takie, że marsz się na pewno "rozmył". Wygląda to tak jak jeden z punktów programu obchodów święta, dla samych zainteresowanych. Czyli takie prywatne wydarzenie narodowców w śród innych wydarzeń. Nawet wśród dziennikarzy padły pomysły, że fajnie, to i w przyszłości swój mały marsz będą mogli zrobić dodatkowo zwolennicy Unii Europejskiej itp. (No jeszcze geje). Dawniej Marsz narodowców to było wydarzenie dnia.

Na plus to to, że i tak kto chciał to wznosił hasła do Boga o wyzwolenie, a może dzięki "złagodzeniu" marszu było tych osób więcej...

Czas pokaże... Nie wiadomo jeszcze jak minie wieczór, bo najwięcej zadym zawsze było jak ludzie się rozchodzili.avatar
Jacek86

Liczba postów : 278
Join date : 31/08/2015
Age : 32
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by lusia on 11th Listopad 2018, 18:20

Na czele Marszu " szedł" obraz Isusa
To obraz niesiony przez nieświadomy - albo coraz bardziej świadomy Lud Boży należy pamiętać. Tylko szkoda że jeszcze w bałwanach Sad

avatar
lusia

Liczba postów : 675
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Liksar on 11th Listopad 2018, 22:13

Czyli w myśl ich najstarszej zasady " dziel i rządź"

zamiast 1 marszu , zróbmy kilkanaście podzielonych w grupki ludzi podobnych do siebie. i się wszystko rozmyje....

Za rok pewnie od razu zaplanują marsz rządowy , i zrobią z tego taką ' tradycję" .
avatar
Liksar

Liczba postów : 1332
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Liksar on 11th Listopad 2018, 22:47

Podsumowując marsz :

2017.2018.


I chyba wszystko jasne , cel osiągniety...
avatar
Liksar

Liczba postów : 1332
Join date : 03/12/2015
Age : 22
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 12th Listopad 2018, 06:06

Liksar

Ulicami Warszawy przeszły dwie przeciwne sobie demonstracje. Jedna to Marsz Niepodległości. Druga marsz antyfaszystów. Hasłem tej pierwszej było ,,My chcemy Boga”, a tej drugiej ,,Dzielmy się pierogiem, a nie straszmy Bogiem”.

I to mnie naprowadziło na rozwiązanie wielkiej zagadki, wielkiego zwiedzenia dla całego świata.

Najwyraźniej boją się panicznie Boga.

Wpadłem więc na taką hipotezę, która być może jest planowana a jest wiele śladów takiego planu.

Wiele obiecuje Trump, jak bezpłatną energię, rozwiązanie Banku Federalnego i ogólnie wielki dobrobyt.

Tych obietnic jest sporo, ale nic się nie dzieje. Ale... dzieje się tylko nie patrzymy we właściwą stronę.

Ich plan jest najprawdopodobniej zgodny z planem Boga. Oni wiedzą znacznie więcej o planach Boga. To jest niezmiernie ważne i znają proroctwa, być może lepiej niż my je znamy.

Oto hipoteza tego planu.

W jednym wersecie proroctw Boga o wyzwoleniu Narodu Wybranego jest zdanie (muszę to odszukać i sprawdzić) w którym Bóg zapowiada, że będzie swemu Ludowo na pustyni tak obficie błogosławił, aby ludzie poza pustynią wpadali w zazdrość.

I jako riposta ze strony satanistów - oni zrobią coś identycznego. Umorzą wszystkie długi, dadzą bezpłatną energię, dużo narkotyków, mnóstwo seksu i... wielu za nimi pójdzie według tego, co Liksar napisał. Przykazania dla nasienia węża są nie do przyjęcia.

Oni nam nie umorzą niczego i będą nas coraz bardziej uciskać, aby nastąpiło porwanie i wyprowadzenie na pustynię. Dopiero wtedy oni i szatan oddadzą władzę Bestii i będą się starali pokazać swoim podwładnym, jak to dobrze jest być po ich stronie.

Grzechów nikt nie liczy, można wszystko i prawie wszystko jest za darmo.

Być może taki jest ich plan i na 100% nie dostaniemy żadnych ulg czy zniżek za cokolwiek. Będziemy coraz bardziej gnębieni, do tego stopnia, że Bóg wyruszy na pomoc!

Wersety z Jeremiasza 30 rozdziału wyraźnie o tym mówią i w Mateusza mamy, że będzie tak wielki ucisk, jakiego nie było w dziejach świata.

Mat 24:21 Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.
22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
23 Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus albo tam, nie wierzcie.
24 Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.

Mamy więc kolejną tajemnicę biblijną rozwiązaną.

Wielki ucisk to... ucisk Narodu Wybranego!!!

To wszystko dotyczy Narodu Wybranego... aby zwieść i wybranych, czyli tuż przed porwaniem czy wyprowadzeniem na pustynię.

"nie ocalałaby żadna istota" z Narodu Wybranego, i dalej Syn Boży dodał - ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

Sataniści nie będą gnębić już swoich i dlatego będą chwalić Bestię!

Rev 13:4 I oddali pokłon smokowi za to, że dał zwierzęciu moc, a także zwierzęciu oddali pokłon, mówiąc: Któż jest podobny do zwierzęcia i któż może z nim walczyć? 5 I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące. 6 I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie.

Najprawdopodobniej taki jest scenariusz. Czyli będzie na nas następował coraz większy ucisk i próby zwiedzenia. Właśnie Trump i fałszywi prorocy pracują teraz, aby zwieść całe Chrześcijaństwo - walka Trumpa z szatanem i NWO a jeżeli możliwe, nawet zwieść i wybranych!

Dopiero teraz to zaczyna mieć głęboki sens.

avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3071
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Cyryl on 12th Listopad 2018, 19:35

Ciekawy komentarz dał mi Nathaniel:

blog Cyryla napisał:

NATHANIELYSANDER


I już przestał mi się podobać ex-ksiądz za Magma Mater Kybele… świadomie lub nie jak większość chociaż osoby z jakimi się otacza/ł – Rybak, Podlecki nie dają kredytu zaufania zwłaszcza że ten drugi jest dla mnie przykładem typowego agenta hasbary który najpierw coś promuje a później ośmiesza swoim jestestwem
https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,marsz-polski-niepodleglej-rozwiazany,wia5-3266-45204.html#
Pierwsza strona, dawno zdemaskowana natomiast druga tam też nawrzucano chamów, cebulaków opłacanych krzykaczy agentów
W każdym razie cel osiągnięty ludzie przegrali:
”Przemawiający Jacek Międlar nie robi sobie nic z rozwiązania zgromadzenia i dalej zwraca się do uczestników Marszu. – Zróbmy znak krzyża i pokażmy, że zaczynamy wielką świętą wojnę przeciwko złu i wrogom ojczyzny – mówił.
Następnie uczestnicy odmówili wspólnie modlitwę
„Pod Twoją Obronę”.’

Do kogo jest to inwokacja ?
Do anioła zbuntowanego a nie do Boga,
Oczywiście nikt nie krytykuje obrazu matki z dzieckiem (Iset i Horos) ale to co się pod tym kryje a kryje się znów kult płodności upadłych Nefilimim Helios boski potomek bogów… tak w skrócie

Znalazłem coś lepszego, ich szczerze intencje
Jest to wspaniałe gdyż oni się ze swoimi poglądami nie kryją ponieważ nawet taki bandzior dla kontrastu lubi się pochwalić swymi czynami i tak tutaj w myśl zasady agent krzyczy łapać agenta w tym przykładzie
https://www.pch24.pl/skandaliczne-slowa-gronkiewicz-waltz–haslo-my-chcemy-boga-bylo-demoniczne,56250,i.html

Przeszkadza im nie KRK który wmawia poczucie winy oraz programuje na to że człowiek kiedy chce służyć Bogu to musi umrzeć męczeńsko w nędzy bez pieniędzy jak to Łukasz i Paweł promowali, w nocy o tym myślałem przecież to Łukasz był głównym propagatorem kodowania na generalizację – biedny=dobry a bogaty=zły
I cytacik z tego artykułu
– To jest podszywanie się. Hasło używane niemalże w sposób diabelski, demoniczny. To nie ma racji bytu, przecież jest wolność religijna – powiedziała w absurdalnym wywodzie prezydent Warszawy.”
Przeszkadza im Bóg ponieważ w przypadku Stwórcy nie ma ekumenizmu nie ma oszustw, mordów, wyzysku, dewiacji, manipulacji i tak dalej
Teonomia dla nich jest ciężarem ponieważ nie potrafią żyć normalnie bez wyrządzania krzywdy więc za wszystkie swe zbrodnie zrzucają winę na Boga że nie zainterweniował kiedy ci drudzy po fachu krzywdzili, ohydne aczkolwiek na wielu to działa
Jak oni uwielbiają zamieniać pojęcia dobro nazywają zło zło dobrem…
Boga nazywają jaszczurem bydlakiem jhwh (ich jest pełno) natomiast diabła nazywają wężem, logosem, zbawicielem (Bławacky)

Nie udało się….przynajmniej widać co ich tak bardzo boli
https://cyryl27.wordpress.com/2018/10/27/pawel-z-tarsu-czyli-bestia-druga-dowody-i-analiza/comment-page-1/#comment-2565

No właśnie oto ten artykuł:


https://www.pch24.pl napisał:Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz kompromituje się niemal każdą wypowiedzią. Tym razem postanowiła zaatakować hasło tegorocznego Marszu Niepodległości – „My chcemy Boga”.
 
Gronkiewicz-Waltz oceniła, że katolickie zawołanie Polaków „My chcemy Boga” zostało użyte przez uczestników tegorocznego Marszu Niepodległości w sposób… demoniczny.
 
To jest podszywanie się. Hasło używane niemalże w sposób diabelski, demoniczny. To nie ma racji bytu, przecież jest wolność religijna – powiedziała w absurdalnym wywodzie prezydent Warszawy.
 
Skompromitowana aferą reprywatyzacyjną polityk PO uznała także, iż od takich pochodów, jak Marsz Niepodległości zaczyna się… faszyzm.
 
- Tak się zaczął faszyzm w krajach, w których zaczynał się, a przypomnę, że w Polsce zaczął się od getta ławkowego, od takich rzeczy, które powiedziałabym, wyglądały na początku – w cudzysłowie oczywiście mówię – niewinnie, i trzeba reagować od razu – stwierdziła Gronkiewicz-Waltz.
 
 
Źródło: niezależna.pl
ged
https://www.pch24.pl/skandaliczne-slowa-gronkiewicz-waltz--haslo-my-chcemy-boga-bylo-demoniczne,56250,i.html


Gronkiewicz te słowa powiedział rok temu w 2017. Te słowa pokazują jak nasienie węża nienawidzi Boga!!!!

Cyryl

Liczba postów : 1277
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by thewordwatcher on 13th Listopad 2018, 09:56

Skompromitowana aferą reprywatyzacyjną polityk PO uznała także, iż od takich pochodów, jak Marsz Niepodległości zaczyna się… faszyzm.

Syjonistyczna prezydent nie ma pojęcia o czym mówi i jest to przykre, ze osoba z syjonistycznego podwórka robi zarzuty narodowi polskiemu o faszyzm,.

Jest obraz zupełnego obłędu i braku wiedzy.

Faszyzm powstał na identycznych założeniach, na jakich powstał komunizm i syjonizm.

To są trzy identyczne ideologie. Różnica tkwi w tym, ze jest nieco zmieniony cel nazistów.

Wszystkie trzy organizacje polegają na identycznych zasadach faworyzowania pewnej grupy specjalnie uprzywilejowanej.

Niemcy stawiali na Arian, a komuniści i syjoniści na naród wybrany przez 'boga'.

Razem wymordowali wiele milionów ludzi, w rewolucji syjonistycznej w Rosji, podczas II Wojny Światowej oraz w komunistycznej rewolucji w Chinach - ponad 80 mln zabitych.

Największym problemem w tej polityce jest potępianie jedynie faszyzmu z powodu jego nie istnienia dzisiaj. Ale komunizm czy syjonizm to identyczne wysoce mordercze ideologie.

Nie można ich porównywać do Polskiego marszu pod hasłem, My Chcemy Boga, ponieważ to hasło nie ma w sobie niczego z tych trzech zbrodniczych ideologii.

Warto jeszcze dodać, ze celem syjonistów jest NWO pod rządami szatana i wymordowanie 7 miliardów ludzi i pozostawienie zaledwie 500 mln.

Taka szatańska ideologia powinna być kategorycznie zabroniona na całym, świecie. Ale najwyraźniej uczyni to Bóg i właśnie Jego ta nierozumna hałastra tak panicznie się Go boi.

I słusznie.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3071
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 15 z 15 Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach