Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

+42
Obserwator
Mutu
Aleksander
Henry Kubik
Będzimysł
levrone55
efraimita
Lotion
Iraeneus
przebudzonyzesnu
thecombo
Kowalski
Jacek86
Tabitha
Liksar
Andrzej
Gregor
Poznanie Prawdy
polskapaw
marko7
Kropla
Zwykły
anileve
anowi
Milosc
zipek
Bushi
Arkadia
Hugo
Skiper
Rafal81
lusia
Cyryl
walirlan
Edwedere
ikiro
piotrek123
Olo
Kasia
wiosna
Marysia87
Takeshi
46 posters
Go down
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

30th Marzec 2015, 11:38
Co prawda niezupełnie o płaskiej ziemi, ale bardzo ważny szczegół z misji pod imieniem upadłego anioła, Apolla.

Apollo (gr. Ἀπόλλων Apóllōn, zwany też Φοῖβος Phoibos ‘Jaśniejący’, łac. Apollo) – w mitologii greckiej syn Zeusa i Leto. Urodził się na wyspie Delos.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Apollo_%28mitologia%29

I zdjęcie wskazujące na oczywiste oszustwo NASA.

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Jumpsalute

Co jest takiego ważnego na tym zdjęciu?

Pył piachu opadający z butów skaczącego oszusta, Paula Younga! Opada normalnie i znacznie szybciej, niż znacznie się cięższy Jung.

Wysokość skoków Younga jest typowa w warunkach ziemskich, aczkolwiek jego 'opóźnione lądowanie' jest spowodowane podtrzymującymi go cienkimi linkami na sprężynach.

Wysokość skoku - około 42 cm - nieco poniżej kolan.

Skoro według 'naócofcuf' NASA przyciąganie księżyca jest 6-cio krotnie słabsze, powinien on z taką samą łatwością skakać 6 x wyżej, czyli

2.52 m w górę. Jak na tym zdjęciu.

Co prawda niezupełnie o płaskiej ziemi, ale bardzo ważny szczegół z misji pod imieniem upadłego anioła, Apolla.

Apollo (gr. Ἀπόλλων Apóllōn, zwany też Φοῖβος Phoibos ‘Jaśniejący’, łac. Apollo) – w mitologii greckiej syn Zeusa i Leto. Urodził się na wyspie Delos.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Apollo_%28mitologia%29

I zdjęcie wskazujące na oczywiste oszustwo NASA.

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Hjump

Ewidentnie mamy dwa potężne problemy na zaledwie jednym ujęciu z setkami innych problemów.

Dowodów na fałszerstwo lotu na księżyc przez NASA jest mnóstwo. Ten dowód jest niezwykle jasny do zrozumienia dla największego laika.

Możemy wiec spać spokojnie, nikt nigdy z ludzi nie był w kosmosie a zwłaszcza na księżycu.

Dowód na to jest prosty.

Nie posiadamy ani jednego zdjęcia Ziemi z kosmosu.

A NASA przyznaje że słynne zdjęcie Ziemi, znane nam wszystkim to kompozycja wielu zdjęć, czyli manipulacja Photoshopem.

Jeżeli nie ma kosmosu, i jakim mówią nam astronomowie, to nic dziwnego, że tam nikt nie lata i nie robi żadnych zdjęć Ziemi.

NASA - Never A Straight Answer - nigdy prosta odpowiedź.

Sataniści wielbiący wszelkich bogów pogańskich jak Apollo, Saturn, nazwy gwiazd to czysty satanizm. Zawsze kłamiący i zwalczający Boga.

NASA ściśle współpracująca z Watykanem.



Film po angielsku, ale zadajmy sobie proste pytanie.

Cóż wspólnego z wiarą katolicką ma szatańska NASA i dlaczego papież ma przywilej wglądu na ISS?

Jeżeli przed Watykanem jest obelisk boga RA, przywieziony wprost z Heliopolis, czyli miasta słońca, i taki sam obelisk jest przed Białym Domem w Waszyngtonie, to już wiemy o co w tym wszystkim chodzi.

Warto to przeczytać. http://www.proroctwa.com/kogo-wielbi-watykan.htm

Wiarygodność NASA jest równa zeru.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

30th Marzec 2015, 13:39
Ten film jest też świetnym dowodem na to, że nagranie pochodzi ze studia nagraniowego, a nie z kosmosu Wink

Mam na myśli super "push up" pani z załogi ISS Very Happy

Przecież widać, że jej włosy są nastroszone i usztywnione jakimś lakierem, a nie swobodnie falujące jak to powinno dziać się w próżni.

Słabo się starają, ale my przynajmniej zyskujemy nowe dowody, że te nagrania to fikcja, a nie kosmos!

Heh..elegancko Wink
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

30th Marzec 2015, 16:59
Message reputation : 100% (5 votes)
WYMIARY PŁASKIEJ ZIEMII

Na stronie nr 7, Ikiro wrzucił fimik od JezusNonStop o płaskiej Ziemi.
Autorka odnosi się tam do pewnej książki, w której zawarte jest wiele obliczeń na podstawie danych przekazanych przez niezależnych  żeglarzy.

Książka to:
Zetetic Astronomy - Earth Not a Globe (1881r), Samuel Birley Rowbotham

Wg jego obliczeń Ziemia na granicy z antarktydą ma 52800mil obwodu (czyli 84973km).
Średnica Ziemi zatem wynosi 27061 km.



W 1867 roku na dnie Atlantyku, między Walencją (Hiszpania), a Heart's COntent Station (Kanada) zostały położone kable telefoniczne.
Odległość tą zanotowano jako 3125 km.
Tutaj gif z filmiku z obliczeniami Samuela (duży plik, może się chwilkę ładować).
Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 ZeteticAstronomy_zpsnbbzzwmj



















Zachód Słońca.
Pisaliśmy wcześniej o zachodzie Słońca, o złudzeniu, że zachodzące Słońce wydaje się większe.

Poniżej filmik nagrywany z filtrem polaryzacyjnym, dzięki czemu widać doskonale, że oddalające się Słońce robi się coraz MNIEJSZE ! Czyli najbardziej podstawowe reguły zwykłej PERSPEKTYWY! Smile
Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Zachod_zpsfdazwwac

Dodatkowo, złudzenie chowania się słońca poniżej horyzontu ziemi polega na fakcie, że promienie świetlne są rozpraszane przez CHMURY i wilgotną atmosferę przy samej Ziemi.
Ostatnio mieliśmy możliwość oglądania zaćmienia Słońca. Mimo, że Słońce było przysłonięte w większej części, gołym okiem nie było możliwości dostrzeżenia tego. Jedynie przy użyciu filtrów można było zobaczyć rzeczywisty wygląd tarczy Słońca. To samo tyczy się wschodów i zachodów.

Poniżej filmiki pokazujące, że Słońce "maleje" oddalając się. Często jednak nie widać całego Słońca, ponieważ spienione fale na morzu będą bliżej nas, przysłaniając jego tarczę.
(Film najlepiej przewijać częściami, aby dobrze zobaczyć ten efekt)


Chmury również przysłaniają Słońce i rozpraszają jego promienie, dlatego prawie za każdym razem widzimy złudzenie chowającego się Słońca za horyzontem, podczas, gdy tak naprawdę przysłania je zwykła perspektywa.

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 7463908_zachod-slonca-nad-morzem
Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Zachod_slonca_nad_morzem
Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 19615555
Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 T1_9103
Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Kwiaty-zachod-slonca-gory-aka






POZA TEMATEM:  do robienia szybkich gifów polecam fajny programik nagrywający bezpośrednio z wybranego miejsca na ekranie: LICEcap. Nagrywanie zaczyna się po naciśnięciu "record" i po zapisaniu nazwy pliku. Na koniec należy wcisnąć stop i gotowe Smile


Ostatnio zmieniony przez Marysia87 dnia 2nd Czerwiec 2015, 04:24, w całości zmieniany 1 raz
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

30th Marzec 2015, 20:09
Fajne opracowanie ale zabrakło mi wniosków z pierwszej części. Twoich wniosków bo swoje wyciągnąłem.
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

30th Marzec 2015, 20:27
Nie rozumiem? O jaką część chodzi?? I jakie masz wnioski? Smile
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

30th Marzec 2015, 20:47
Przepraszam. Ten gif się ładuje u mnie bardzo powoli. Teraz widzę o co chodzi.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

30th Marzec 2015, 22:19
Marysia87 pozamiatała dowodami!! Hahahaa..Prawda jest z nami Very Happy

Dobreee!!

Ciekawe co na to niebocentrycy?
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

2nd Kwiecień 2015, 19:05
Message reputation : 100% (3 votes)
Wiem, że to nie wątek o guru satanistycznych niebocentryków Szczytyńskim ale skoro obnażyliśmy część jego kłamstw to trzeba iść za ciosem.

Wszystko to tylko i wyłącznie dla pełnego obrazu "co, po co i z jakich motywacji".
No i oczywiście ku przestrodze, i refleksji zaglądających tutaj niewątpliwie dzieciaków, których guru kaptuje do sekty.

Na stronie bloga wiele mówiący filmik i zdjęcia.

http://damgrath.blogspot.com/2015/01/mariusz-szczytynski-syjonista.html#comment-form

Ja tylko dodam od siebie, że na facebokowym profilu Szczytyńskiego jest info mówiące, że studiował on inżynierię na "Moskiewski Instytut Inżynieryjno-Budowlany im.Kujbyszewa". Rocznik 1986(rok ukończenia) a więc w latach kiedy komuna jeszcze ani myślała ustąpić, a na studia do Moskwy wysyłani byli w jakiś sposób "zasłużeni", czyli dzieci prominentnych komunistów albo rokujący, młodzi komuniści.
Takie zasady obowiązywały wtedy. Studia w Moskwie wiązały się również z deklaracją absolutnego oddania komunizmowi oraz absolutnym ATEIZMEM.
Na studiach takich również obowiązkowe były nauki polityczne, czyli nazywając po imieniu - nauki komunistów, których jednym z podstawowych elementów była nienawiść do wiary w Boga.
Wnioski pozostawiam czytającym.


Ostatnio zmieniony przez Mutu dnia 3rd Kwiecień 2015, 15:27, w całości zmieniany 1 raz
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

3rd Kwiecień 2015, 01:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Piękne znalezisko! Laughing

Sfotografowałem ten moment.

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Sz

Film pokazuje nam dobitnie, że nie jest ten masoński układ rąk czystym przypadkiem. Palce się w taki sposób nienaturalny nie składają. Trzeba to zrobić siłą woli i wymaga to pewnej siły umysłu. Czyli Mariusz celowo zrobił taki gest, aby masonom pokazać, że jest nadal po ich stronie i gojom porządnie w głowach miesza.

Dlatego musiał na chwilę podczas wywiadu się skoncentrować i nie wyszło mu to zbyt dobrze, ponieważ koncentrując się na ukazaniu gestu nie mógł normalnie w tym miejscu kontynuować rozmowy.

Podczas rozmów z nim wiedziałem, że stale kontaktował się telefonicznie z Esterą i Kozłowskim (Wiosna) a także był na telefonie z BBC (pisuje teraz u niego) i kto wie, kto jeszcze należy do tej masońskiej paczki.

Co jest moim zdaniem ciekawe, wielu Żydów jest Świadkami Jehowy i organizacja ta jest naszpikowana straszliwie hybrydami.

Sprawdźmy ten link - http://cicheowce.fm.interiowo.pl/

Raportuje się ponad 23 tysiące ŚJ podejrzanych lub już skazanych za pedofilię!

Nic dziwnego skoro JHWH - czasami są te litery na froncie Salki Królestwa -u nas były - Tetragrammaton jest wielbiony właśnie przez masonów i nic dziwnego, że grono starszych jest nimi naszpikowane.

Mariusz podobno był starszym u ŚJ.

Niemniej gest absolutnie nie jest przypadkowy i jego 'nauki' w Moskwie nie są dziełem przypadku. Najprawdopodobniej sowiecki mason.

Najpierw rujnował duchowo uczciwych ŚJ a potem przykleił się do mnie i do nas. Dopiero teraz wychodzi na wierzch, jakie komedie oni grali przed nami - BBC, Mariusz, Estera, Elar i kilku innych. Komedie te grają nada, a Brain Breaker jest także w tej paczce.

Widać jak na dłoni wysiłki Synagogi Szatana, aby zniszczyć duchowo, cokolwiek jest jeszcze do zniszczenia i nasza grupa jest dla nich solą w oku. Wszystko już mają, ŚJ w ich rękach, Watykan i wszystkie inne religie.

Czyli nie byłem wcale przewrażliwiony usuwając systematycznie Hasbarę z forum! Wyczuwam ich po zapachu czosnku! bounce

"Nie ma tajemnicy, która nie byłaby ujawniona."

"Po owocach ich poznacie."

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

3rd Kwiecień 2015, 11:23
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryku a mi w głowie zaświtała taka myśl, pomysł czym może być Niebo centryzm.

Otóż jeśli ziemia jest płaska - a dowody na to wskazują. To wg płaskiej ziemi co jest w centrum ziemi???

Otchłań !!!!

Co jest w niebo centryzmu w centrum ziemi???

Niebo!!!

Otóż wg teorii,  koncepcji płaskiej ziemi Otchłań jest to miejsce zamknięcia, uwięzienia Bestii w wielkim zamkniętym otworze, lochach. Miejsce w środku i otoczone ziemią.

Dowodem na to jak ludzie pojmowali kto jest zamknięty w lochach, jest otoczony ziemią jest w śrdoku ziemi, jest list Piotra:

2 list Piotra 2 napisał:(4) Bóg bowiem nie oszczędził aniołów, którzy zgrzeszyli, lecz strąciwszy do Tartaru, umieścił ich w mrocznych lochach, aby byli zachowani na sąd;

czy też sama Apokalipsa:

Apokalipsa 9 napisał:(1) I zatrąbił piąty anioł; i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani.

(2) I otwarła studnię otchłani. I wzbił się ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca, a słońce i powietrze zaćmiły się od dymu ze studni.

W Niebo centryzmie niebo jest otoczone ziemią, jest także ograniczoną kulą w której zamknięty jest Bóg!!!

Zobaczmy W otchłani zamknięte jest zwierzę o siedmiu głowach, Bestia.

Mariusz stwierdza, że przeciwnicy niebo centryzmu to wyznawcy diabła nieświadomi. Ale zobaczmy masoni stosują poprzez swoje symbole i poglądy symbolikę. Każdy pogląd, nauka czy symbol masoński zawiera wiele interpretacji. Pierwsza interpretacja jest dla gojów, nie masonów, inne są dla masonów niższych szczebli zaś masoni najwyższych szczebli znają wszystkie interpretacje. Oczywiście masoni najwyższych szczebli nie znają wszystkich interpretacji ponieważ wszystkie interpretacje zna tylko szatan, smok, wąż. Nawet upadli aniołowie nie znają zapewne wszystkich interpretacji zamierzeń szatana, zna je tylko szatan. W ten sposób szatan zwodzi cały świat!!!

W książce "Śmiertelna Pułapka" Jim Shaw i Toma McKenney, ci bracia chrześcijanie byli masoni znakomicie opisali system wielokrotnych interpretacji symboli, nauk i pomysłów masonerii.

Czyli w tym wypadku, mason Mariusz czci bóstwo Otchłani - które jest ładnie opakowanie pod maską Niebocentryzmu.

Mariusz określając innych chrześcijan oddanych Isusowi, "nieświadomymi wyznawcami diabła" - chce zachęcić do ich do stania się nieświadomymi wyznawcami Bestii!!!!

Nauki Mariusza - głównie Niebocentrym - to iluminacja dla naiwnych poszukiwaczy prawdy, którzy łykają każdą oryginalną opinie, sensacje.

Zresztą Mariusz, estera dali dowody na to, że brakuje im sumienia w tym temacie:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/czy-chrzescijanie-musza-milowac-zbrodniarzy,1433.html

kiedy podważali miłość do nieprzyjaciół, w zasadzie twierdząć, że niemożliwa jest taka miłość.

Wszem dla ludzi u których brak sumienia lub którzy nie próbują wzmocnić sumienie - poprzez trening przebaczania (tak moim zdaniem sumienie to mięśnie duszy i można je wytrenować tak jak mięśnie na ciele, tak jak trening siłowy jest na początku ciężki i jest szokiem dla organizmu, tak miłość do nieprzyjaciół na początku tym jest - ale wiarą w słowa Isusa i wytrwałością można to osiągnąć i wypracować sumienie nawet u hybryd - to właśnie pokazuje jak potężnym, mądry i pełen miłości jest Bóg, który daje szanse każdemu człowiekowi - pomimo jego skażonych genów).

Zauważyłeś Henryku, że Mariusz przytył. Czym jest przytycie jak nie lenistwem ciała oraz woli. Ja sam mam tendencje do łakomstwa i lenistwa ale od kiedy staram się wypełniać słowa Isusa Chrytusa zawarte w ewangeliach to się zmieniłem. Na początku przebaczenie było dla mnie bardzo trudne obecnie takie nie jest. Tak samo obecnie trzymam swoje ciało w ryzach dobrej diety i ćwiczeń. Wpierw Mariusz zanegował miłość do nieprzyjaciół - czyli zanichał treningu duszy i sumienia - a potem przeszedł ten jego nawyk na ciało.

Stwierdzam, że prawdziwość ewangelii Mateusza, Marka i Jana można stwierdzić tylko przez wypełnianie słów Isusa Chrytusa. Każde zdanie Isusa, zawiera tak naprawdę głębokie i wieloznaczne prawdziwe treści o budowie świata i nas a jednoczesne jest zrozumiałe i proste dla każdego człowieka.

Ja jednak się modle o to by Mariusz, estera i inni nasi nieprzyjaciele zawrócili ze ścieżki niesprawiedliwości i stali się sprawiedliwym uczniami Isusa Chrytusa. Pamiętajmy Bóg nie ma umiłowania w śmierci grzesznika pragnie jego nawrócenia!!!!
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

3rd Kwiecień 2015, 13:07
Dokładnie, taki układ palców jest bardzo nienaturalny jeśli chodzi o motorykę ciała. Każdy może sprawdzić jak trzeba się skupić aby ułożyć palce w taki sposób jak robi to Szczytyński. Gest nie jest więc przypadkowy.

Masoneria, sataniści i okultyści bardzo przywiązują wagę do symboli, których używają zawsze po coś.
Tylko ignoranci myślą, że np papież pokazał te słynne "okularki" tak sobie, bo był z niego taki żartowniś. Identycznie jest z gestem Szczytyńskiego. Co jest o tyle bardziej widoczne i oczywiste u niego, gdyż na jego filmikach widać, że jest on raczej safandułowaty. Taki pączuszek z łapkami jak serdelki. Tacy ludzie mają ograniczoną motorykę ciała. To nie jest cżłowiek który ma "gumowe" palce które sobie wygina jak chce. Taki typ jak on, musi się naprawdę skupić aby coś wykrzesać z tej "kołkowatości".

No i studia w Moskwie za komuny...młodsi nie wiedzą jaką to ma wagę wymowy. Wtedy studia tam to było coś takiego jakby teraz ktoś pojechał na studia do Korei Północnej.
Podstawą takich "studiów" były dzieła Lenina, sowiecka indoktrynacja i nienawiść do Boga.

Zwróciłbym jeszcze uwagę na jego zagrywki "psychologiczne" wyczytane, co widać też jak talerzu, w książkach o manipulacji. Z tym, że on stosuje to nieudolnie.


Dla mnie ten koleś jest tak czytelny, że aż do urzygu.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

3rd Kwiecień 2015, 14:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Dopiero teraz są widoczne intencje i zamiary. W rozmowach prywatnych kilka rzeczy mi nie pasowało, ale kładłem to na karb ludzkiej niedoskonałości czy niedyspozycji oraz braku wiedzy w pewnych zagadnieniach. Nie będę podawał szczegółów, nie bardzo to etyczne ale miałem pewne podejrzenia, które mnie czasami nurtowały, zwłaszcza, kiedy nastąpił na forum atak na Kazanie na Górze, wtedy wszystkie moje czujniki filtru kłamstwa zaczęły się jarzyć na czerwono.

W sumie podejrzewam, że w oczach Boga, w sytuacji trudnej zachowałem się niemal wzorowo i nie bacząc na przyjaźń - polubiłem bardzo Mariusza -podjąłem bolesną dla mnie ale niezwykle konieczną decyzję, która okazała się strzałem w dziesiątkę.

Teraz jestem już przekonany że wszyscy byliśmy ofiarami spisku masońskiego i brało w nim udział wiele osób, jak BBC, ZAMOS czy inni. Grano z nami komedię udając pozorna opozycję w stosunku do siebie, ale... wszystko zostało ujawnione.  bounce

Cyrylu... masz wiele racji mówiąc o zamknięciu Boga we wnętrzu Ziemi.

Zrobiono dwa wielkie przekręty.


  • 1. Rozmyto Boga w niewyobrażalnie wielkim wszechświecie i spowodowało to niemożliwe do pojęcia odczucie, że skoro Bóg stworzył tak olbrzymi Wszechświat, jakiż On sam jest wielki? I dlaczego dba o taki pył, jakim jest ziemia a ludzkość nie powinna mieć dla Niego żadnego znaczenia. Nagle staliśmy się istotami bez żadnego znaczenia.

    2. Zamknięto Boga w środku Ziemi czyli przestał być... wolny i niezależny. Stał się więźniem swej twórczości; bez wyjścia i możliwości opuszczenia Ziemi.


Płaska Ziemia z wielkim firmamentem z wypolerowanego szkła oddaje nie tylko prawidłowe znaczenie wersetów biblijnych, ale stawia Boga w doskonałej sytuacji, Pana całkowitego Nieba i Ziemi, zwłaszcza Ziemi, ponieważ nikt nie jest w stanie Ziemi opuścić!

A On, nasz wspaniały Bóg posiada całkowitą kontrolę nad Ziemią oraz jej mieszkańcami. I taka osobowość Boga, posiadającego zupełną niczym nie skrępowaną kontrolę nad wszystkim jak najbardziej pasuje do Autora Biblii. Bardzo to nie pasuje zbrodniarzom rządzącym nami!

Najwyraźniej Bóg pozwolił na umieszczenie Pawła i Łukasza a także księgi Estery w Biblii, widząc, ze ludzie uczciwi, ludzie dobrego serca nie skorzystają z ofert Pawła i będą postępować według swoich sumień a nie według doktryn faryzejskich.

A owe doktryny Pawła ujawnią wszystkim to, że Chrześcijaństwo i jego wszystkie kościoły są w szponach szatana.

Wiemy doskonale, że istnieje wielka rzesza naszych braci i sióstr, kontrolowanych na 100% przez fałszywe doktryny, ale nadal tworzą oni niezwykłe społeczeństwo ludzi uczciwych, miłujących swych bliźnich i... nie spodziewających się owego cudownego planu uwolnienia swego ludu z rąk oprawców, jakimi są nasze rządy.

Bóg ponownie okazuje się niezwykłym Geniuszem, który nawet fałszywe nauki Pawła wykorzystuje do swojego planu uratowania Narodu Wybranego.

Przecież Świadkowie Jehowy czy Adwentyści wykonali wiele pracy dla Boga będąc posłuszni doktrynom Pawła i głosząc nieco skażona Dobrą Nowinę dokonali niezwykłego dzieła zgromadzania Ludu Bożego a także przyczynili się do powstania Wielkiej Rzeszy, która wyjdzie z Wielkiego Ucisku.

Widać wyraźnie, że znajomość doktryn nie jest w ogóle istotna ale istotna jest miłość ludzi do Boga, do jego Praw i do Jego Syna.

Wszelkie wysiłki szatana okazały się zupełnie nieskuteczne i z braku skuteczności szatan zaczyna coraz bardziej stosować przemoc wobec Chrześcijan, ponieważ zwieść ich jest coraz trudniej.

W końcu postawi on świat przez przyjęciem znaku Bestii pod karą śmierci. Będzie to jego ostateczny haniebny wysiłek, aby ludzi przeznaczonych do życia wiecznego zniszczyć rękami Boga.

I to zamierzenie także okaże się fiaskiem.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
piotrek123
Liczba postów : 87
Join date : 19/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

3rd Kwiecień 2015, 21:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

5th Kwiecień 2015, 04:10
Detaliczny film Felixa Baumgartnera słynnego skoku spadochronowego z wysokości około 41 km. Miał on kilka kamer ale obraz był pokazywany głównie z jednej kamery, na której był obiektyw rybie oko, który zakrzywiał horyzont w obie strony.



Ta kamera była używana do samego końca i nawet na ziemi nadal zakrzywiała naszą starą, dobrą płaską ziemię.

Oczywiście w pewnym momencie ukazuje nam płaski horyzont.

Podłapałem to... z blogu masońskiego! bounce Popychają tam bzdurę na temat Wielkiej Nierządnicy, czyli według nich...Jerozolimie.

Opiszę te bzdury w temacie o Watykanie. Pośmiejemy się!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

5th Kwiecień 2015, 17:56
Chciałbym zadać małe pytanie odnośnie tego filmu pokazującego ruch słońca nad biegunem północnym...




Chodzi mi o efekt kiedy przez 24 godziny widać ruch słońca, które wznosi się okrążając obserwującego, a następnie po pełnym obiegu znów opada nisko nad horyzont nie chowając się i znów powtarza ten cykl.

Według naszych ustaleń wynika, że jest to efekt spowodowany odległością pomiędzy słońcem a danym miejscem na ziemi, w tym przypadku biegun północny.

Czyli im wyżej słońce jest nad horyzontem w odniesieniu do obserującego, tym bliżej niego przelatuje, a zbliżając się do horyzontu oddala się od obserwatora.

Obserwując ruch słońca jak na tym filmie wynikałoby, że oś orbity jego obrotu nie jest położona centralnie nad biegunem północnym, czy obserwującym tylko jest zmienna w zależności od pory roku.

Wiecie co mam na myśli? Może ktoś się odnieść do tego?
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

5th Kwiecień 2015, 21:49
Środek osi obrotu jest na arktyce, ale na tym filmie widać, jakby słońce nie poruszało się po okręgu, ale po elipsie.
Gdyby słonko szło równo po okręgu, obserwując je z bieguna północnego, widzielibyśmy jak chodzi równiutko dookoła horyzontu (jednakowa wysokość nad horyzontem). Jednak "wysokości" te ulegają zmianie, wobec czego dwie odległości są jednakowo krótkie, a dwie jednakowo długie - jak dla mnie ewidentnie elipsa Smile
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

5th Kwiecień 2015, 22:14
No właśnie też tak pomyślałem, że elipsa Wink

Ale to znowu przekładałoby się na układ kontynentów względem równika, czyli drogi słońca nad nim?

Już czytając księgę Henocha miałem tak, że wyobraźnia podpowiadała mi coś, ale nie potrafiłe tego rozszyfrować, mimo to myślę, że jest tam jakaś wskazówka.

Marysia87 Ty to ogarniasz..wiem, że na to wpadniesz Very Happy
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

6th Kwiecień 2015, 09:32
fajnie u Hioba opisane szkło NIEBA :

(18) Czy potrafisz tak jak On rozpostrzeć sklepienie niebios, które jest mocne jak lustro polerowane?

Hioba 37,18

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7443
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

12th Kwiecień 2015, 14:01
Kolejne dowody na płaskość Ziemi.

Film przelotu samolotem z Izraela do Austrii i pz potężnym zoomem, czyli Canonem SX60.

I co? Ziemia jest wypukła czy wklęsła?



A tutaj? Zaledwie 48 sekund film....



I jeszcze jeden - 58 sekund zoom z wieżowca na morze.



Czy widać gdziekolwiek jakąkolwiek wklęsłość lub wypukłość?

A powinno być widać!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

12th Kwiecień 2015, 14:15
Dodam tylko, że gdyby prawdą było to co twierdzą niebocentrycy - światło się ugina, to lecąc samolotem na wysokości kilku kilometrów i mając słońce nad sobą nie moglibyśmy NIGDY zobaczyć tego co jest bezpośrednio pod nami. Tak mówią oni sami twierdząc, że nie ma prostych promieni światła.
Widzimy więc że niebocentryzm to kłamstwo i głupota. Zaś o ziemi wypukłej nawet niema co wspominać bo to to jest dopiero kłamstwo.

" czyż nie pokazywano wam..." ?

Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

13th Kwiecień 2015, 23:30
- Henryku , to film z "Twojego" podwórka - Australian Antarctic Division - Na tym filmie wyraznie jakieś inne jasne światło poprzedza wschód słońca.



 Na Księżyc mi to nie wygląda.... Ktoś ma jakiś pomysł...?
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

15th Kwiecień 2015, 00:48


Znalazlem bardzo ciekawy film ! Autor na podstawie Filmow z Hollywod , znakow Illuminackich kart dosłownie udowadnia że ziemia jest płaska , autor zacheca aby samemu sprawdzic to na podstawie bibli! pokazuje ze ziemia jest plaska ! Film po Angielsku ale nie jest trudny w zrozumieniu polecam !

Edit:
Nie miałem czasu wcześniej więcej swoich przemyśleń podać. Ten film dobitnie pokazuję ze Ci co o tym wiedzą oni się z nas śmieją w twarz , kiedyś tego nie widziałem ale teraz widzę że w niemal każdej filmowej "Super Produkcji" Jest pełna masa znaków , podpowiedzi i symboli ziemi płaskiej ! W Filmach wręcz otwarcie o tym się mówi ale nikt nie bieże tego na poważnie. Autor filmu pokazuję również sam fakt że specjalna manipulacja nastąpiła aby ten kto nawet stwierdzi że ziemia jest inna niż Kula zostaje wyśmiany , często obrażany , uważany za świra itp , itd..  Teraz po większym poznawaniu biblii i prawdy człowiek dostrzega wiele rzeczy kiedyś oglądałem taki film jak Matrix w którym główny bochater mówi że żyjemy na płaskiej ziemi przeoczyłbym bez żadnych emocji a okazuję się że oni z nas wręcz kpią ! Zalewają symboliką a my tego do pewnego czasu nie widzieliśmy teraz wszystko jest jasne dodać do tego opis ziemi Biblii jestem na 100% przekonany że żyjemy na płaskiej ziemi !! Owszem wiemy tak czy siak bardzo mało ale Bóg wyraźnie powiedział że wszystkie tajemnice będą odkryte.


Ostatnio zmieniony przez Edwedere dnia 15th Kwiecień 2015, 19:17, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

15th Kwiecień 2015, 10:03
O co z tym chodzi?? Dwa jaśniejące ciała niebieskie?? Co to jest??




Niedawno zrobiłem też pewne zdjęcie podczas rozpylania chemtrails. Była słoneczna pogoda i rzuciła mi się wielka tęczowa łuna dookoła słońca jakby efekt 'halo'.
Pomyślałem, że to nic dziwnego jeśli coś jest w powietrzu. Pewnie opary powodują ten efekt, ale tam było coś ciekawego..już pokazuję i piszę o co chodzi:

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 2wlv8y1
[img]Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 243pzew[/img]

Na szczycie owej łuny dookoła słońca widac drugi refleks, czy jak to nazwać, który zarysowuje jakby drugi okręg. Obserwowałem to przez parę minut i dziwiło mnie jak to jest możliwe, że słońce dawałoby drugą taką łunę w dodatku odgiętą w drugą stronę.

Sprawdźcie to..co o tym myśleć??
Olo
Olo
Liczba postów : 440
Join date : 21/03/2015
Age : 63
Skąd : Kraków / Polska

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

22nd Kwiecień 2015, 23:12
Message reputation : 100% (1 vote)
Piękny filmik znalazłem, Nasa sama strzeliła sobie w stopę i to chyba z armaty....
Zdjęcia ze stacji ISS 429 (404) km nad ziemią . Przedstawia  prom Endeavour na tle horyzontu, a dodatkowo mamy komunikację radiową z tym promem w trakcie nagrania, przepiękne rozczepienie światła na szklanej linii Karmana (biblijny firmament), bezgwiezdną czerń kosmosu  a horyzont jest płaski jak naleśnik. Przypominam - wysokość ponad 400 km....
Rafal81
Rafal81
Liczba postów : 72
Join date : 14/04/2015
Age : 42
Skąd : już z Nieba :) nie należę JUŻ do tego upadłego świata
http://www.panjezusjedynadroga.pl

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

23rd Kwiecień 2015, 00:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie wniosę zapewne nic nowego do tematu lecz chciałbym się podzielić zdjęciem oryginalnym, "z życia wzięte" bo dokładnie z mojego skoku spadochronowego za czasów desantowych. Pomimo 5 oddanych skoków jakoś nie byłem wtedy "zafascynowany" PŁASKĄ ziemią - a dokładnie płaskim horyzontem. Lubię teraz to zdjęcie ze względu na przekaz "horyzontalny" a nie dlatego, że byłem komandosem.

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 028f31baec
Sponsored content

Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć? - Page 6 Empty Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach