Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Strona 6 z 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Mutu on 30th Marzec 2015, 20:47

Przepraszam. Ten gif się ładuje u mnie bardzo powoli. Teraz widzę o co chodzi.
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Obserwator on 30th Marzec 2015, 22:19

Marysia87 pozamiatała dowodami!! Hahahaa..Prawda jest z nami Very Happy

Dobreee!!

Ciekawe co na to niebocentrycy?

Obserwator

Liczba postów : 1285
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Mutu on 2nd Kwiecień 2015, 19:05

Wiem, że to nie wątek o guru satanistycznych niebocentryków Szczytyńskim ale skoro obnażyliśmy część jego kłamstw to trzeba iść za ciosem.

Wszystko to tylko i wyłącznie dla pełnego obrazu "co, po co i z jakich motywacji".
No i oczywiście ku przestrodze, i refleksji zaglądających tutaj niewątpliwie dzieciaków, których guru kaptuje do sekty.

Na stronie bloga wiele mówiący filmik i zdjęcia.

http://damgrath.blogspot.com/2015/01/mariusz-szczytynski-syjonista.html#comment-form

Ja tylko dodam od siebie, że na facebokowym profilu Szczytyńskiego jest info mówiące, że studiował on inżynierię na "Moskiewski Instytut Inżynieryjno-Budowlany im.Kujbyszewa". Rocznik 1986(rok ukończenia) a więc w latach kiedy komuna jeszcze ani myślała ustąpić, a na studia do Moskwy wysyłani byli w jakiś sposób "zasłużeni", czyli dzieci prominentnych komunistów albo rokujący, młodzi komuniści.
Takie zasady obowiązywały wtedy. Studia w Moskwie wiązały się również z deklaracją absolutnego oddania komunizmowi oraz absolutnym ATEIZMEM.
Na studiach takich również obowiązkowe były nauki polityczne, czyli nazywając po imieniu - nauki komunistów, których jednym z podstawowych elementów była nienawiść do wiary w Boga.
Wnioski pozostawiam czytającym.


Ostatnio zmieniony przez Mutu dnia 3rd Kwiecień 2015, 15:27, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Kwiecień 2015, 01:53

Piękne znalezisko! Laughing

Sfotografowałem ten moment.Film pokazuje nam dobitnie, że nie jest ten masoński układ rąk czystym przypadkiem. Palce się w taki sposób nienaturalny nie składają. Trzeba to zrobić siłą woli i wymaga to pewnej siły umysłu. Czyli Mariusz celowo zrobił taki gest, aby masonom pokazać, że jest nadal po ich stronie i gojom porządnie w głowach miesza.

Dlatego musiał na chwilę podczas wywiadu się skoncentrować i nie wyszło mu to zbyt dobrze, ponieważ koncentrując się na ukazaniu gestu nie mógł normalnie w tym miejscu kontynuować rozmowy.

Podczas rozmów z nim wiedziałem, że stale kontaktował się telefonicznie z Esterą i Kozłowskim (Wiosna) a także był na telefonie z BBC (pisuje teraz u niego) i kto wie, kto jeszcze należy do tej masońskiej paczki.

Co jest moim zdaniem ciekawe, wielu Żydów jest Świadkami Jehowy i organizacja ta jest naszpikowana straszliwie hybrydami.

Sprawdźmy ten link - http://cicheowce.fm.interiowo.pl/

Raportuje się ponad 23 tysiące ŚJ podejrzanych lub już skazanych za pedofilię!

Nic dziwnego skoro JHWH - czasami są te litery na froncie Salki Królestwa -u nas były - Tetragrammaton jest wielbiony właśnie przez masonów i nic dziwnego, że grono starszych jest nimi naszpikowane.

Mariusz podobno był starszym u ŚJ.

Niemniej gest absolutnie nie jest przypadkowy i jego 'nauki' w Moskwie nie są dziełem przypadku. Najprawdopodobniej sowiecki mason.

Najpierw rujnował duchowo uczciwych ŚJ a potem przykleił się do mnie i do nas. Dopiero teraz wychodzi na wierzch, jakie komedie oni grali przed nami - BBC, Mariusz, Estera, Elar i kilku innych. Komedie te grają nada, a Brain Breaker jest także w tej paczce.

Widać jak na dłoni wysiłki Synagogi Szatana, aby zniszczyć duchowo, cokolwiek jest jeszcze do zniszczenia i nasza grupa jest dla nich solą w oku. Wszystko już mają, ŚJ w ich rękach, Watykan i wszystkie inne religie.

Czyli nie byłem wcale przewrażliwiony usuwając systematycznie Hasbarę z forum! Wyczuwam ich po zapachu czosnku! bounce

"Nie ma tajemnicy, która nie byłaby ujawniona."

"Po owocach ich poznacie."
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Cyryl on 3rd Kwiecień 2015, 11:23

Henryku a mi w głowie zaświtała taka myśl, pomysł czym może być Niebo centryzm.

Otóż jeśli ziemia jest płaska - a dowody na to wskazują. To wg płaskiej ziemi co jest w centrum ziemi???

Otchłań !!!!

Co jest w niebo centryzmu w centrum ziemi???

Niebo!!!

Otóż wg teorii,  koncepcji płaskiej ziemi Otchłań jest to miejsce zamknięcia, uwięzienia Bestii w wielkim zamkniętym otworze, lochach. Miejsce w środku i otoczone ziemią.

Dowodem na to jak ludzie pojmowali kto jest zamknięty w lochach, jest otoczony ziemią jest w śrdoku ziemi, jest list Piotra:

2 list Piotra 2 napisał:(4) Bóg bowiem nie oszczędził aniołów, którzy zgrzeszyli, lecz strąciwszy do Tartaru, umieścił ich w mrocznych lochach, aby byli zachowani na sąd;

czy też sama Apokalipsa:

Apokalipsa 9 napisał:(1) I zatrąbił piąty anioł; i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani.

(2) I otwarła studnię otchłani. I wzbił się ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca, a słońce i powietrze zaćmiły się od dymu ze studni.

W Niebo centryzmie niebo jest otoczone ziemią, jest także ograniczoną kulą w której zamknięty jest Bóg!!!

Zobaczmy W otchłani zamknięte jest zwierzę o siedmiu głowach, Bestia.

Mariusz stwierdza, że przeciwnicy niebo centryzmu to wyznawcy diabła nieświadomi. Ale zobaczmy masoni stosują poprzez swoje symbole i poglądy symbolikę. Każdy pogląd, nauka czy symbol masoński zawiera wiele interpretacji. Pierwsza interpretacja jest dla gojów, nie masonów, inne są dla masonów niższych szczebli zaś masoni najwyższych szczebli znają wszystkie interpretacje. Oczywiście masoni najwyższych szczebli nie znają wszystkich interpretacji ponieważ wszystkie interpretacje zna tylko szatan, smok, wąż. Nawet upadli aniołowie nie znają zapewne wszystkich interpretacji zamierzeń szatana, zna je tylko szatan. W ten sposób szatan zwodzi cały świat!!!

W książce "Śmiertelna Pułapka" Jim Shaw i Toma McKenney, ci bracia chrześcijanie byli masoni znakomicie opisali system wielokrotnych interpretacji symboli, nauk i pomysłów masonerii.

Czyli w tym wypadku, mason Mariusz czci bóstwo Otchłani - które jest ładnie opakowanie pod maską Niebocentryzmu.

Mariusz określając innych chrześcijan oddanych Isusowi, "nieświadomymi wyznawcami diabła" - chce zachęcić do ich do stania się nieświadomymi wyznawcami Bestii!!!!

Nauki Mariusza - głównie Niebocentrym - to iluminacja dla naiwnych poszukiwaczy prawdy, którzy łykają każdą oryginalną opinie, sensacje.

Zresztą Mariusz, estera dali dowody na to, że brakuje im sumienia w tym temacie:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/rozwazania-biblijne,23/czy-chrzescijanie-musza-milowac-zbrodniarzy,1433.html

kiedy podważali miłość do nieprzyjaciół, w zasadzie twierdząć, że niemożliwa jest taka miłość.

Wszem dla ludzi u których brak sumienia lub którzy nie próbują wzmocnić sumienie - poprzez trening przebaczania (tak moim zdaniem sumienie to mięśnie duszy i można je wytrenować tak jak mięśnie na ciele, tak jak trening siłowy jest na początku ciężki i jest szokiem dla organizmu, tak miłość do nieprzyjaciół na początku tym jest - ale wiarą w słowa Isusa i wytrwałością można to osiągnąć i wypracować sumienie nawet u hybryd - to właśnie pokazuje jak potężnym, mądry i pełen miłości jest Bóg, który daje szanse każdemu człowiekowi - pomimo jego skażonych genów).

Zauważyłeś Henryku, że Mariusz przytył. Czym jest przytycie jak nie lenistwem ciała oraz woli. Ja sam mam tendencje do łakomstwa i lenistwa ale od kiedy staram się wypełniać słowa Isusa Chrytusa zawarte w ewangeliach to się zmieniłem. Na początku przebaczenie było dla mnie bardzo trudne obecnie takie nie jest. Tak samo obecnie trzymam swoje ciało w ryzach dobrej diety i ćwiczeń. Wpierw Mariusz zanegował miłość do nieprzyjaciół - czyli zanichał treningu duszy i sumienia - a potem przeszedł ten jego nawyk na ciało.

Stwierdzam, że prawdziwość ewangelii Mateusza, Marka i Jana można stwierdzić tylko przez wypełnianie słów Isusa Chrytusa. Każde zdanie Isusa, zawiera tak naprawdę głębokie i wieloznaczne prawdziwe treści o budowie świata i nas a jednoczesne jest zrozumiałe i proste dla każdego człowieka.

Ja jednak się modle o to by Mariusz, estera i inni nasi nieprzyjaciele zawrócili ze ścieżki niesprawiedliwości i stali się sprawiedliwym uczniami Isusa Chrytusa. Pamiętajmy Bóg nie ma umiłowania w śmierci grzesznika pragnie jego nawrócenia!!!!

Cyryl

Liczba postów : 1165
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Mutu on 3rd Kwiecień 2015, 13:07

Dokładnie, taki układ palców jest bardzo nienaturalny jeśli chodzi o motorykę ciała. Każdy może sprawdzić jak trzeba się skupić aby ułożyć palce w taki sposób jak robi to Szczytyński. Gest nie jest więc przypadkowy.

Masoneria, sataniści i okultyści bardzo przywiązują wagę do symboli, których używają zawsze po coś.
Tylko ignoranci myślą, że np papież pokazał te słynne "okularki" tak sobie, bo był z niego taki żartowniś. Identycznie jest z gestem Szczytyńskiego. Co jest o tyle bardziej widoczne i oczywiste u niego, gdyż na jego filmikach widać, że jest on raczej safandułowaty. Taki pączuszek z łapkami jak serdelki. Tacy ludzie mają ograniczoną motorykę ciała. To nie jest cżłowiek który ma "gumowe" palce które sobie wygina jak chce. Taki typ jak on, musi się naprawdę skupić aby coś wykrzesać z tej "kołkowatości".

No i studia w Moskwie za komuny...młodsi nie wiedzą jaką to ma wagę wymowy. Wtedy studia tam to było coś takiego jakby teraz ktoś pojechał na studia do Korei Północnej.
Podstawą takich "studiów" były dzieła Lenina, sowiecka indoktrynacja i nienawiść do Boga.

Zwróciłbym jeszcze uwagę na jego zagrywki "psychologiczne" wyczytane, co widać też jak talerzu, w książkach o manipulacji. Z tym, że on stosuje to nieudolnie.


Dla mnie ten koleś jest tak czytelny, że aż do urzygu.
avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 3rd Kwiecień 2015, 14:34

Dopiero teraz są widoczne intencje i zamiary. W rozmowach prywatnych kilka rzeczy mi nie pasowało, ale kładłem to na karb ludzkiej niedoskonałości czy niedyspozycji oraz braku wiedzy w pewnych zagadnieniach. Nie będę podawał szczegółów, nie bardzo to etyczne ale miałem pewne podejrzenia, które mnie czasami nurtowały, zwłaszcza, kiedy nastąpił na forum atak na Kazanie na Górze, wtedy wszystkie moje czujniki filtru kłamstwa zaczęły się jarzyć na czerwono.

W sumie podejrzewam, że w oczach Boga, w sytuacji trudnej zachowałem się niemal wzorowo i nie bacząc na przyjaźń - polubiłem bardzo Mariusza -podjąłem bolesną dla mnie ale niezwykle konieczną decyzję, która okazała się strzałem w dziesiątkę.

Teraz jestem już przekonany że wszyscy byliśmy ofiarami spisku masońskiego i brało w nim udział wiele osób, jak BBC, ZAMOS czy inni. Grano z nami komedię udając pozorna opozycję w stosunku do siebie, ale... wszystko zostało ujawnione.  bounce

Cyrylu... masz wiele racji mówiąc o zamknięciu Boga we wnętrzu Ziemi.

Zrobiono dwa wielkie przekręty.


  • 1. Rozmyto Boga w niewyobrażalnie wielkim wszechświecie i spowodowało to niemożliwe do pojęcia odczucie, że skoro Bóg stworzył tak olbrzymi Wszechświat, jakiż On sam jest wielki? I dlaczego dba o taki pył, jakim jest ziemia a ludzkość nie powinna mieć dla Niego żadnego znaczenia. Nagle staliśmy się istotami bez żadnego znaczenia.

    2. Zamknięto Boga w środku Ziemi czyli przestał być... wolny i niezależny. Stał się więźniem swej twórczości; bez wyjścia i możliwości opuszczenia Ziemi.


Płaska Ziemia z wielkim firmamentem z wypolerowanego szkła oddaje nie tylko prawidłowe znaczenie wersetów biblijnych, ale stawia Boga w doskonałej sytuacji, Pana całkowitego Nieba i Ziemi, zwłaszcza Ziemi, ponieważ nikt nie jest w stanie Ziemi opuścić!

A On, nasz wspaniały Bóg posiada całkowitą kontrolę nad Ziemią oraz jej mieszkańcami. I taka osobowość Boga, posiadającego zupełną niczym nie skrępowaną kontrolę nad wszystkim jak najbardziej pasuje do Autora Biblii. Bardzo to nie pasuje zbrodniarzom rządzącym nami!

Najwyraźniej Bóg pozwolił na umieszczenie Pawła i Łukasza a także księgi Estery w Biblii, widząc, ze ludzie uczciwi, ludzie dobrego serca nie skorzystają z ofert Pawła i będą postępować według swoich sumień a nie według doktryn faryzejskich.

A owe doktryny Pawła ujawnią wszystkim to, że Chrześcijaństwo i jego wszystkie kościoły są w szponach szatana.

Wiemy doskonale, że istnieje wielka rzesza naszych braci i sióstr, kontrolowanych na 100% przez fałszywe doktryny, ale nadal tworzą oni niezwykłe społeczeństwo ludzi uczciwych, miłujących swych bliźnich i... nie spodziewających się owego cudownego planu uwolnienia swego ludu z rąk oprawców, jakimi są nasze rządy.

Bóg ponownie okazuje się niezwykłym Geniuszem, który nawet fałszywe nauki Pawła wykorzystuje do swojego planu uratowania Narodu Wybranego.

Przecież Świadkowie Jehowy czy Adwentyści wykonali wiele pracy dla Boga będąc posłuszni doktrynom Pawła i głosząc nieco skażona Dobrą Nowinę dokonali niezwykłego dzieła zgromadzania Ludu Bożego a także przyczynili się do powstania Wielkiej Rzeszy, która wyjdzie z Wielkiego Ucisku.

Widać wyraźnie, że znajomość doktryn nie jest w ogóle istotna ale istotna jest miłość ludzi do Boga, do jego Praw i do Jego Syna.

Wszelkie wysiłki szatana okazały się zupełnie nieskuteczne i z braku skuteczności szatan zaczyna coraz bardziej stosować przemoc wobec Chrześcijan, ponieważ zwieść ich jest coraz trudniej.

W końcu postawi on świat przez przyjęciem znaku Bestii pod karą śmierci. Będzie to jego ostateczny haniebny wysiłek, aby ludzi przeznaczonych do życia wiecznego zniszczyć rękami Boga.

I to zamierzenie także okaże się fiaskiem.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by piotrek123 on 3rd Kwiecień 2015, 21:24


piotrek123

Liczba postów : 89
Join date : 19/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 5th Kwiecień 2015, 04:10

Detaliczny film Felixa Baumgartnera słynnego skoku spadochronowego z wysokości około 41 km. Miał on kilka kamer ale obraz był pokazywany głównie z jednej kamery, na której był obiektyw rybie oko, który zakrzywiał horyzont w obie strony.Ta kamera była używana do samego końca i nawet na ziemi nadal zakrzywiała naszą starą, dobrą płaską ziemię.

Oczywiście w pewnym momencie ukazuje nam płaski horyzont.

Podłapałem to... z blogu masońskiego! bounce Popychają tam bzdurę na temat Wielkiej Nierządnicy, czyli według nich...Jerozolimie.

Opiszę te bzdury w temacie o Watykanie. Pośmiejemy się!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Obserwator on 5th Kwiecień 2015, 17:56

Chciałbym zadać małe pytanie odnośnie tego filmu pokazującego ruch słońca nad biegunem północnym...
Chodzi mi o efekt kiedy przez 24 godziny widać ruch słońca, które wznosi się okrążając obserwującego, a następnie po pełnym obiegu znów opada nisko nad horyzont nie chowając się i znów powtarza ten cykl.

Według naszych ustaleń wynika, że jest to efekt spowodowany odległością pomiędzy słońcem a danym miejscem na ziemi, w tym przypadku biegun północny.

Czyli im wyżej słońce jest nad horyzontem w odniesieniu do obserującego, tym bliżej niego przelatuje, a zbliżając się do horyzontu oddala się od obserwatora.

Obserwując ruch słońca jak na tym filmie wynikałoby, że oś orbity jego obrotu nie jest położona centralnie nad biegunem północnym, czy obserwującym tylko jest zmienna w zależności od pory roku.

Wiecie co mam na myśli? Może ktoś się odnieść do tego?

Obserwator

Liczba postów : 1285
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Marysia87 on 5th Kwiecień 2015, 21:49

Środek osi obrotu jest na arktyce, ale na tym filmie widać, jakby słońce nie poruszało się po okręgu, ale po elipsie.
Gdyby słonko szło równo po okręgu, obserwując je z bieguna północnego, widzielibyśmy jak chodzi równiutko dookoła horyzontu (jednakowa wysokość nad horyzontem). Jednak "wysokości" te ulegają zmianie, wobec czego dwie odległości są jednakowo krótkie, a dwie jednakowo długie - jak dla mnie ewidentnie elipsa Smile
avatar
Marysia87

Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Obserwator on 5th Kwiecień 2015, 22:14

No właśnie też tak pomyślałem, że elipsa Wink

Ale to znowu przekładałoby się na układ kontynentów względem równika, czyli drogi słońca nad nim?

Już czytając księgę Henocha miałem tak, że wyobraźnia podpowiadała mi coś, ale nie potrafiłe tego rozszyfrować, mimo to myślę, że jest tam jakaś wskazówka.

Marysia87 Ty to ogarniasz..wiem, że na to wpadniesz Very Happy

Obserwator

Liczba postów : 1285
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by lusia on 6th Kwiecień 2015, 09:32

fajnie u Hioba opisane szkło NIEBA :

(18) Czy potrafisz tak jak On rozpostrzeć sklepienie niebios, które jest mocne jak lustro polerowane?

Hioba 37,18
avatar
lusia

Liczba postów : 565
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 12th Kwiecień 2015, 14:01

Kolejne dowody na płaskość Ziemi.

Film przelotu samolotem z Izraela do Austrii i pz potężnym zoomem, czyli Canonem SX60.

I co? Ziemia jest wypukła czy wklęsła?A tutaj? Zaledwie 48 sekund film....I jeszcze jeden - 58 sekund zoom z wieżowca na morze.Czy widać gdziekolwiek jakąkolwiek wklęsłość lub wypukłość?

A powinno być widać!
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Mutu on 12th Kwiecień 2015, 14:15

Dodam tylko, że gdyby prawdą było to co twierdzą niebocentrycy - światło się ugina, to lecąc samolotem na wysokości kilku kilometrów i mając słońce nad sobą nie moglibyśmy NIGDY zobaczyć tego co jest bezpośrednio pod nami. Tak mówią oni sami twierdząc, że nie ma prostych promieni światła.
Widzimy więc że niebocentryzm to kłamstwo i głupota. Zaś o ziemi wypukłej nawet niema co wspominać bo to to jest dopiero kłamstwo.

" czyż nie pokazywano wam..." ?

avatar
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Olo on 13th Kwiecień 2015, 23:30

- Henryku , to film z "Twojego" podwórka - Australian Antarctic Division - Na tym filmie wyraznie jakieś inne jasne światło poprzedza wschód słońca. Na Księżyc mi to nie wygląda.... Ktoś ma jakiś pomysł...?
avatar
Olo

Liczba postów : 460
Join date : 21/03/2015
Age : 57
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Edwedere on 15th Kwiecień 2015, 00:48Znalazlem bardzo ciekawy film ! Autor na podstawie Filmow z Hollywod , znakow Illuminackich kart dosłownie udowadnia że ziemia jest płaska , autor zacheca aby samemu sprawdzic to na podstawie bibli! pokazuje ze ziemia jest plaska ! Film po Angielsku ale nie jest trudny w zrozumieniu polecam !

Edit:
Nie miałem czasu wcześniej więcej swoich przemyśleń podać. Ten film dobitnie pokazuję ze Ci co o tym wiedzą oni się z nas śmieją w twarz , kiedyś tego nie widziałem ale teraz widzę że w niemal każdej filmowej "Super Produkcji" Jest pełna masa znaków , podpowiedzi i symboli ziemi płaskiej ! W Filmach wręcz otwarcie o tym się mówi ale nikt nie bieże tego na poważnie. Autor filmu pokazuję również sam fakt że specjalna manipulacja nastąpiła aby ten kto nawet stwierdzi że ziemia jest inna niż Kula zostaje wyśmiany , często obrażany , uważany za świra itp , itd..  Teraz po większym poznawaniu biblii i prawdy człowiek dostrzega wiele rzeczy kiedyś oglądałem taki film jak Matrix w którym główny bochater mówi że żyjemy na płaskiej ziemi przeoczyłbym bez żadnych emocji a okazuję się że oni z nas wręcz kpią ! Zalewają symboliką a my tego do pewnego czasu nie widzieliśmy teraz wszystko jest jasne dodać do tego opis ziemi Biblii jestem na 100% przekonany że żyjemy na płaskiej ziemi !! Owszem wiemy tak czy siak bardzo mało ale Bóg wyraźnie powiedział że wszystkie tajemnice będą odkryte.


Ostatnio zmieniony przez Edwedere dnia 15th Kwiecień 2015, 19:17, w całości zmieniany 1 raz

Edwedere

Liczba postów : 212
Join date : 21/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Obserwator on 15th Kwiecień 2015, 10:03

O co z tym chodzi?? Dwa jaśniejące ciała niebieskie?? Co to jest??
Niedawno zrobiłem też pewne zdjęcie podczas rozpylania chemtrails. Była słoneczna pogoda i rzuciła mi się wielka tęczowa łuna dookoła słońca jakby efekt 'halo'.
Pomyślałem, że to nic dziwnego jeśli coś jest w powietrzu. Pewnie opary powodują ten efekt, ale tam było coś ciekawego..już pokazuję i piszę o co chodzi:


[img][/img]

Na szczycie owej łuny dookoła słońca widac drugi refleks, czy jak to nazwać, który zarysowuje jakby drugi okręg. Obserwowałem to przez parę minut i dziwiło mnie jak to jest możliwe, że słońce dawałoby drugą taką łunę w dodatku odgiętą w drugą stronę.

Sprawdźcie to..co o tym myśleć??

Obserwator

Liczba postów : 1285
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Olo on 22nd Kwiecień 2015, 23:12

Piękny filmik znalazłem, Nasa sama strzeliła sobie w stopę i to chyba z armaty....
Zdjęcia ze stacji ISS 429 (404) km nad ziemią . Przedstawia  prom Endeavour na tle horyzontu, a dodatkowo mamy komunikację radiową z tym promem w trakcie nagrania, przepiękne rozczepienie światła na szklanej linii Karmana (biblijny firmament), bezgwiezdną czerń kosmosu  a horyzont jest płaski jak naleśnik. Przypominam - wysokość ponad 400 km....
avatar
Olo

Liczba postów : 460
Join date : 21/03/2015
Age : 57
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Rafal81 on 23rd Kwiecień 2015, 00:57

Nie wniosę zapewne nic nowego do tematu lecz chciałbym się podzielić zdjęciem oryginalnym, "z życia wzięte" bo dokładnie z mojego skoku spadochronowego za czasów desantowych. Pomimo 5 oddanych skoków jakoś nie byłem wtedy "zafascynowany" PŁASKĄ ziemią - a dokładnie płaskim horyzontem. Lubię teraz to zdjęcie ze względu na przekaz "horyzontalny" a nie dlatego, że byłem komandosem.

avatar
Rafal81

Liczba postów : 72
Join date : 14/04/2015
Age : 36
Skąd : już z Nieba :) nie należę JUŻ do tego upadłego świata

http://www.panjezusjedynadroga.pl

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 27th Kwiecień 2015, 15:20

Dwa interesujące filmy.
Zoom wsteczny - widać górę chowającą się jak maszty i żagle statków na morzu.

I link do naszej ulubionej Jezusnonstop.

Z polskimi napisami.

https://www.dailymotion.com/video/x1o3eir_earth-is-flat-flat-earth-former-nasa-employee-speaks-out-plaska-ziemia-rozmowa-z-bylym-pracownikiem_lifestyle?
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Kasia on 27th Kwiecień 2015, 16:03

Gdzieś w Bibli jest napisane (nie mogę tego znaleść ),ze gdybyśmy sie dowiedzieli całej prawdy to nie przezyllibysmy.

Myśle ,ze wszystkie kłamstwa ,którymi nas karmią i powoli wychodzą na jaw to jeszcze nic w porównaniu z tym czego jeszcze nie wiemy i nawet na myśl nam nie przychodzi w czym nas jeszcze mogą okłamywać .

Ten gość jezeli mówi prawdę a nie widzę powodu by mogło byc inaczej ,tym bardziej ze miał styczność z ludźmi z NASA daje dowody i w idealny sposób wyłożył "kawę na ławę.

Szkoda,ze ja jestem bardzo "uboga"w języku angielskim bo bardzo chętnie "weszłabym na jego kanał"popierając jego pogląd i uświadamiając go ,ze jest takie forum w Polsce,które walczy o prawdę i popiera jego poglądy Very Happy
avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Kasia on 27th Kwiecień 2015, 16:54

W zasadzie ja nie bardzo mogę cos nowego wnieść w ten temat ponieważ trzeba bardzo dobrze sie znac na przeróżnych  dziedzinach nauki w tym kierunku.

Za to bardzo chętnie wchłaniam to o czym piszecie jezeli wchodzą w grę kolejne dowody na płaskość ziemi i obalanie kłamstw globalistów .


Szatan bedzie chciał wielu przekonać do siebie i udowodnić,ze on nas nigdy nie okłamywał, wręcz  przeciwnie ,ze pisał nam prawdę .


Moze to GŁUPIE ale chciałam sie z wami podzielić moim spostrzeżeniem.

W Koranie mozemy przeczytać takie cytaty:

{On jest Tym, który ROZPOSTARŁ ziemię i umieścił na niej solidnie stojące (góry) i rzeki…} [Koran 13:3]

{A ziemię ROZPOSTARLIŚMY i rzuciliśmy na nią solidnie stojące; i sprawiliśmy, iż wyrosła na niej wszelka rzecz wyważona.} [Koran 15:19]

{On jest Tym, który uczynił dla was ziemię KOLEBKĄ i dla was wytyczył na niej drogi, i spuścił z nieba wodę...} [Koran 20:53]

{Ten, który uczynił ziemię KOLEBKĄ dla was; On wyznaczył na niej wasze drogi. Być może, pójdziecie drogą prostą!} [Koran 43:10]

Rozpościerać to:
-umieszczać coś na dużej przestrzeni ,układać szeroko
-rozszerzać ,zwiększać zakres czegoś

Ptak moze rozpościerać skrzydła (wiec są płaskie )

Kolbka zaś ma rożne kształty ale jej środek w którym umieszczamy cos lub kogoś przeważnie tez  jest płaski .

Są kolebki półokrągłe ale dopiero od płaskiej podstawy mozna zobaczyć wychodzące zaokrąglenia .

Nie wiem ale moze to jest też jakiś przekaz,który moze nas informować o płaskiej ziemi .
avatar
Kasia

Liczba postów : 1214
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Skiper on 3rd Maj 2015, 22:01

Witam,

mamy tu w Görlitz dobry punkt obserwacyjny a mianowicie wulkan Landeskrone. Jego wysokość to 419,4 mnpm. http://pl.wikipedia.org/wiki/Landeskrone
Wieża obserwacyjna na szczycie ma około 15 metrów więc w sumie śiwat oglądamy z około 435 metrów. Jako, że dzisiaj mieliśmy świetną pogodę, wybraliśmy się całą rodzinę na spacer na szczyt, wziąłem też  aparat żeby podzielić się z Wami tym widokiem. Niestety dobra pogoda nie oznaczała idealnej przejrzystości powietrza, bywało, że można było zobaczyć wiele więcej.
No więc kilkaset kalorii mniej i jesteśmy na szczycie Smile
[img][/img]
widoczność około 100km ale aparat niestety nie uchwycił tych "bardziej rozmytych" detali (Lustrzanka Nikon z obiektywem 18-55mm). Szacuję, że od lewej do prawej krawędzi obrazu jest około 200 km... a zaokrąglenia ani widu ani słychu.
[img][/img]
tutaj w oddali za jeziorem widać Karkonosze, w linii prostej coś około 70 km od punktu obserwacji, gołym okiem można było spokojnie dojrzeć Śnieżkę, na zdjęciach niestety rozmyte bo obiektyw nie dał rady.
Poniżej to samo w powiększeniu.


wszystkie fotki robione na wprost, horzyont oczywiście na poziomie oczu

Skiper

Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by thewordwatcher on 4th Maj 2015, 16:44

Temat płaskiej ziemi zaczyna być fascynujący.

Właśnie sprawdziłem, że na obliczenie promienia ziemi nie ma żadnego sposobu i stosuje się błędną interpretację pewnego znanego zjawiska. I ta interpretacja budzi śmiech na sali.

Już tłumaczę.

Ktoś musiał obliczyć promień Ziemi, ten ktoś musiał mieć nazwisko, imię i świadków swych obliczeń, dzieło spisane i zapis w Encyklopediach dla potomności.

Niby to jest, ale...

Wikipedia po polsku - http://pl.wikipedia.org/wiki/Promie%C5%84_Ziemi

Nie ma nic. Nikt nie obliczył, nikt nie napisał pracy na ten temat i o Koperniku także się nie wspomina. Dobre?

Wikipedia po angielsku - http://en.wikipedia.org/wiki/Earth_radius

Podaje się, że obliczył to niejaki Eratostenes na 250 lat p.n.e.

Podano jego życiorys i trzy tytuły ksiąg, które rzekomo napisał, ale... owe dzieła się spaliły z pożarze słynnej biblioteki w Aleksandrii w 391 roku n.e.

Z żalem Wikipedia stwierdza, że...

Unfortunately, there are only fragments left of his works after the Destruction of the Library of AlexandriaNiestety, są jedynie fragmenty jego prac po pożarze Biblioteki Aleksandryjskiej.

A teraz ciekawostka.

Kto i dlaczego spalił ową Bibliotekę?

Żydzi, aby zatrzeć wszelkie ślady po... SEPTUAGINCIE LXX oraz materiale w słowiańskim języku (paleo-hebrajskim) czyli oryginalna Biblia - Pięcioksiąg Mojżeszowy do dziś nie znamy jego manuskryptu. Właśnie w Aleksandrii dokonano przekładu Septuaginty około roku 285 p.n.e.!

W zamian za to podano nam bezdowodowo jakieś brednie o Eratostenesie. Nie podano, czy ówczesny świat naukowy przypadkiem nie chciał go spalić za takie horrendalne herezje, kiedy cały świat dobrze wiedział, ze ziemia była płaska.

Przecież Księgi Mojżeszowe nie mówiły ani słowa o Ziemi kuli! A były wtedy znane i dlatego je tłumaczono na grecki!

Jakim cudem tak znany Eratostenes nie został za to ukrzyżowany?

Giordano Bruno za podobne herezje zginął w płomieniach.

Na czym więc polega oszustwo o promieniu Ziemi?

Jest to bardzo proste.

Poniżej litera O oznaczająca Słońce.

O
|
|
|
|
|
|
|-----------\

Słońce nad równikiem. Rzuca cień daleko od równika, ponieważ Słońce jest blisko Ziemi i im dalej od źródła światła, tym mniejszy kąt padania cienia.

W powyższym przypadku kąt może mieć około 45 stopni, jak w rzeczywistości.

Gdzie więc nastąpił przekręt?

Proszę obejrzeć te rysunki samemu. Ja przedstawię najbardziej radykalne.i drugi, zupełny nonsenseW tym linku mamy masę tych bzdur.

https://www.google.com.au/search?q=angle+of+sun+rays+on+earth&rlz=1C1KMZB_enAU639&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ZoBHVbrTF8G5mwXS34D4Aw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1073&bih=867#imgrc=VI2q1OBWNpEpnM%253A%3BM9ISPTj2P7QnrM%3Bhttp%253A%252F%252Fweb.gccaz.edu%252F~lnewman%252Fgph111%252Ftopic_units%252FEarth_Sun%252F01_23.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fweb.gccaz.edu%252F~lnewman%252Fgph111%252Ftopic_units%252FEarth_Sun%252FEarth_Sun2.html%3B694%3B1202

Na czym polega problem?

Wiadomo już teraz że Ziemia jest płaska.

Zrobiono z niej kulę i jej rozmiary obliczono z pomiarów kątów padania cienia na PŁASKIEJ Ziemi.

A te oszukańcze  rysunki są tego dowodem.

Czy słońce jest takie wielkie w porównaniu z Ziemią?

Spalilibyśmy się w ciągu sekund i w dzień nie mielibyśmy szansy na zobaczenie nawet skrawka niebieskiego nieba, ponieważ słońce zakryłoby całe niebo.

A cienie?

Przy takiej wielkości słońca cienie niemal by nie istniały ponieważ światło docierałoby do każdego miejsca pod różnymi kątami z takiego olbrzymiego słońca.

Cienie jakie widzimy na Ziemi są rezultatem małej średnicy Słońca. Dlatego cienie są niemal całkowicie ostre - nie rozmazane.

Czyli z ziemi zrobiono kulę, według katów padania światła obliczono promień ziemi i... dzisiaj nikt do tego się nie chce przyznać i nie ma na ten temat żadnej pracy naukowej.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2783
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Płaska ziemia - czy można tej teorii zaprzeczyć?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 40 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach