Czasy końca

Strona 23 z 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 9th Lipiec 2016, 18:38

Niektóre z tych metod były stosowane już za czasów powstania B. Chmielnickiego w XVII wieku. Było to min. wywlekanie kiszki, przybicie do drzewa i bieganie dokoła niego aż się wszystko wypruje. Do tego zazwyczaj musiała to robić sama ofiara tego bestialstwa popychana przez siepaczy.

Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 601
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Bushi on 9th Lipiec 2016, 19:55

Chciałbym nadmienić że Polacy bronili się przed bandami UPA ale w 43-45r. Ale w pierwszej fazie głównie na Wołyniu nie mieli większych możliwości. Niemcy pozwolili im na rzeź do granic generalnej guberni. Bandy nacjonalistów jednak przekraczały granicę i zabierały się za wioski dzisiejszej Lubelszczyzny. Radków,Wasylów, Rzeplin, Nowosiółki. Mój dziadek musiał uciekać z wioski Rzeplin tylko dlatego że miejscowi Ukraińcy ( wieloletni sąsiedzi ) przyszli i powiedzieli mu że tu teraz jest Ukraina i pozwolili mu zabrać co chce. Nawet jeden znajomy Ukrainiec uratował go przed rozstrzelaniem kiedy przejeżdżał obok wiejskiego sklepu z całym swoim dobytkiem. Ponieważ inna grupa ( zapewne przybyłych tu nacjonalistów z wschodu ) miała chrapkę na furę z pierzynami i gratami. Tak więc ewidentnie była to robota planowana a ci nacjonaliści podburzali polskich Ukraińców do przejmowania majątku Polaków. To samo widzieliśmy w Kosowie, tam również z dnia na dzień ktoś podburzył islamskich kosowian przeciwko sąsiadom serbskim, z którymi żyli w zgodzie setki lat!.
Dziadek uciekł do Bełżca przesiedział zostawiając tam Babcię. Następnie wrócił do lasu gdzie był zaopaczeniowcem AK. W ciągu 6 miesięcy Rzeplin znowu nadawał się do zamieszkania przez Polaków Smile
Opowiadał mi wiele o tak zwanych akcjach odwetowych!. Każda wioska która zabijała Polaków lub ich pognała w pola, była w nocy napadana przez grupę AK. Winni mordu byli na miejscu rozstrzeliwani. Innym paliły się stodoły dla przykładu!. Wioski były szybko odzyskane a ludność Ukrańska musiała uciekać na wschód. Potem przez lata żałowali tego że zapuścili szpony na swoich sąsiadów i po wojnie musieli mieszkać na Ukrainie. Bandy upa grasowały długo po terenach Bieszczad, głównie jako grabieżcy, nowy rząd socjalistyczny wykorzystywał działalność tych band przypisując ich "chwalebne" dokonania grupom AK, które nie składały nadal broni. To właśnie pod pretekstem walki z bandami UPA wybijali tak naprawdę grupy A.K. Bandy UPA działały nawet do 47 roku i główni siepacze nie zostali ukarani, podczas gdy dowódcy AK. dawno gnili w więzieniach z wyrokami śmierci.
Mam więcej wiadomości na ten temat, cała moja rodzina pochodzi z za Buga. Znam wiele ciekawostek o których nikt nie śmie pisać w książkach historycznych!
Bushi
Bushi

Liczba postów : 545
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Zwykły on 9th Lipiec 2016, 20:18

Hmmm czy w takim razie ta informacja to przypadek? Raczej nie

Jak dowiedział się Puls Historii, Ojciec Święty Franciszek podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 31 lipca 2016 r. poświęci zrekonstruowany przez Fundację Dziedzictwa Kulturowego obraz Matki Boskiej Kazimierzeckiej – Patronki Wołynia. Obraz trafi do Kolegiaty Świętej Trójcy w Ołyce, w której Fundacja od trzech lat prowadzi prace konserwatorskie.

http://pulshistorii.pb.pl/4580389,47770,papiez-poswieci-obraz-patronki-wolynia

http://wpolityce.pl/historia/288035-na-wolyniu-powstaje-pierwsze-po-wojnie-sanktuarium-maryjne

Zwykły

Liczba postów : 162
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 10th Lipiec 2016, 02:50

Musimy naśladować Chrystusa, jako doskonały wzór dla naszego postępowania. Na obrazkach wyobrażenie Chrystusa.

https://www.google.com.au/search?q=christ+on+the+white+horse&client=firefox-b&biw=1342&bih=890&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi4pYek0efNAhVDVZQKHQqEBocQ_AUIBigB#tbm=isch&q=jesus+on+the+white+horse+in+revelation&imgrc=YJeo0eii3F_9uM%3A

Rev 19:11  I widziałem niebo otwarte, a oto biały koń, a Ten, który na nim siedział nazywa się Wierny i Prawdziwy, gdyż sprawiedliwie sądzi i sprawiedliwie walczy.
Rev 19:12  Oczy zaś jego jak płomień ognia, a na głowie jego liczne diademy. Imię swoje miał wypisane, lecz nie znał go nikt, tylko on sam.
Rev 19:13 A przyodziany był w szatę zmoczoną we krwi, imię zaś jego brzmi: Słowo Boże.
Rev 19:14  I szły za nim wojska niebieskie na białych koniach, przyobleczone w czysty, biały bisior.
Rev 19:15  A z ust jego wychodzi ostry miecz, którym miał pobić narody, i będzie nimi rządził laską żelazną, On sam też tłoczy kadź wina zapalczywego gniewu Boga, Wszechmogącego.
Rev 19:16  A na szacie i na biodrze swym ma wypisane imię: Król królów i Pan panów.

Oto nasz Król, w szacie zmoczonej w ludzkiej krwi.

Jesteśmy sądzeni z uczynków. Do grona 144.000 armii Chrystusa są brani ludzie czynu, czyniący sprawiedliwość.

W chwili obecnej jeszcze nas do niczego nikt nie wybrał i nie dano nam rozkazu.

Ale obrona własnej rodziny to święty obowiązek każdego naśladowcy Chrystusa.


Nawet o własną owcę musisz się troszczyć i nie pozwolić jej nawet w sabat zginąć. Według fałszywej religii, Chrześcijaństwa Chrystus wybaczy wszystkim wszystko.

Ale według Biblii ABSOLUTNIE nie! Ludzkość zostanie zbawiona na podstawie swych uczynków.


Z powodu wielu dobrych uczynków Słowiaństwo nadal istnieje a szatański świat ma pretensje do Boga i armii Izraelitów, że wyrżnęli Kananejczyków niemal w pień.

I SŁUSZNIE I SPRAWIEDLIWIE.

Ponieważ martwi Kananejczycy nie mogli już dalej popełniać żadnych zbrodni. Bóg w swej mocy powstrzymał zbrodnie Kanaanu!

Ludzie pokroju Kananejczyków nie są... LUDŹMI!

Prawo Boże mówi o nie zabijaniu ludzi, bliźnich naszych i za owo zabijanie bliźnich Izrael dzisiaj jest w niewoli.

Isus Chrystus, wiedząc że będziemy nadal w niewoli nasienia węża nakazał za wszelką cenę miłość do naszych nieprzyjaciół w stosunkach miedzy ludzkich.

Zauważmy, że nakazał dodać nawet płaszcz czy iść z nimi nawet dalej niż od nas to wymuszali.

Ale nie nakazał On oddawania swego życia i życia naszych rodzin!

Człowiek stworzony przez Boga miał żyć, starać się o rodzinę, chronić jej przed zwierzętami i uprawiać rolę a nawet polować.

Nie było celem Boga, aby człowiek miał wielką wiarę w Boga i czekał na wszystko z założonymi rękami.

Bóg jest Bogiem czynu, a czyny stanowią Osobę Boga i każdego z nas.

Obraz patronki Wołynia.

Gdyby ktoś pokazał przed kamerami napis: Nie dla demona Wołynia!

To byłby dobry uczynek!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 10th Lipiec 2016, 20:19

Bardzo obszerny tekst o relacjach między Polakami a Ukraińcami. Tekst pani Ewy Siemiaszko który uważam jest rzetelny i w pełni obrazujące przedmiotowe relacje :

http://www.fronda.pl/a/ewa-siemiaszko-ukraincy-ktorzy-ratowali-polakow,74801.html
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 601
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 13th Lipiec 2016, 14:11

Jest zasadniczy aspekt, o którym trzeba zawsze wspominać. Ukraina to byłe królestwo Chazarii, czyli hybryd. Niekoniecznie Żydów, chociaż to niemal to samo.

Tak po stronie Ukraińców część to byli Chazarowie, nienawidzący wszystkich nie Chazarów oraz Słowianie Ukraińcy, którzy pomagali Polakom. Ze strony Polaków także jest oczywiste, że pośród Polaków także żyli Chazarzy i na pewno mordowali Słowian Ukraińców, niby w odwecie.

Dzisiaj sytuacja jest także podobna i pomiędzy Polakami żyje mnóstwo Chazarów i rządzi nami chazarska mafia. Wielu Chazarów przesiedlono celowo ze Wschodu na zachód Polski a Wrocław zasiedlono Żydami.

Jak byśmy na to nie patrzyli, Słowianie są stale prześladowani przez nasienie węża i często jest trudno dojść do ładu - kto jest kim.

Uczynki ich ujawniają i niczym nie prowokowana nienawiść do Polaków czy do Ukraińców połączona z czynną przemocą to domena wszelkiej maści hybryd.

Z tych przyczyn jest bardzo trudno rozróżnić, kto jest Polakiem, kto jest Ukraińcem a kto jest morderczym Chazarem.

Szatan to nieźle zakamuflował i zawsze wybiera się strony nasienia węża, aby pokazać, że Polacy także mordowali.

Tymczasem wracając nico do teraźniejszości, nasz wielki 'przyjaciel', Putin okazuje się ohydnym satanistą w pełnym tego słowa znaczeniu.

http://investmentwatchblog.com/end-time-persecution-is-here-russia-just-banned-evangelism-and-china-has-torn-down-1000s-of-crosses/

W Rosji zaakceptowano prawo zakazu jakichkolwiek rozmów na temat Boga i Biblii oraz innych religii, w tym Islamu czy innych. Wolno tylko zgromadzać się w miejscach kultów i tylko tam mozna na te tematy rozmawiać i dzielić się informacjami czy wersetami biblijnymi.

Jakakolwiek praca ewangelizacyjna jest zabroniona i zabronione są nawet rozmowy prywatne pomiędzy ludźmi na tematy wiary i Boga.

Jedyne pozwolenie mają religie ortodoksyjnego Chrześcijaństwa w Rosji (bałwochwalcze na poziomie Kościoła Katolickiego) czy jakiekolwiek religie już zarejestrowane oficjalnie w Rosji.

W wielu miejscach usunięto koło 2000 krzyży.

Prawo to będzie efektywne od 20 Lipca.


The law, which will come into force on July 20, will prohibit evangelism anywhere outside a church or religious site – including private homes and online – and those in breach of it will be fined. Only named members of religious organisations will be able to share their faith, and even informal witnessing between individuals is forbidden.


Prawo, które wejdzie w stan obowiązujący 20 Lipca będzie zabraniać ewangelizacji gdziekolwiek poza kościołem czy miejscem religijnym - włączają w to domy prywatne oraz na Necie - ci, którzy to złamią będą karani karami pieniężnymi. Tylko wyznaczeni członkowie religijnych organizacji będą mogli dzielić się swą wiarą ale i dla nich nie formalne głoszenie pomiędzy indywidualnymi osobami jest zabronione.


Zanosi się więc na Wielki Ucisk i w USA narastają z dnia na dzień coraz nowsze zakazy i nakazy tolerancji dla gejów i dla Islamu, zmuszanie do wspólnych modlitw z Islamem i kategoryczne zakazy jakiekolwiek krytyki odnośnie Islamu.

Praktycznie w obliczu tych praw już trwa w pewnym sensie Wielki Ucisk i w takim przypadku nie możemy sami się bronić czy ratować naszego życia z bronią w ręku.

Jak mówi nam Objawienie, jeżeli zbory wytrwają aż do śmierci, to znaczy poniosą śmierć za Boga, zostaną zbawione i co do tego Objawienie nie budzi żadnych wątpliwosci.

Rev 2:10  Nie lękaj się cierpień, które mają przyjść na cię. Oto diabeł wtrąci niektórych z was do więzienia, abyście byli poddani próbie, i będziecie w udręce przez dziesięć dni. Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci koronę żywota.
11  Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzca nie dozna szkody od drugiej śmierci.

Kwestia wiary i wytrwałości nie podlega więc dyskusji i mamy raczej zginąć niż walczyć przeciwko oprawcom. Śmierć w takim przypadku daje nam zmartwychwstanie do... nieśmiertelności.


Wynika z tego wszystkiego jedna kwestia.

Niedługo to wszystko się skończy, witryny, blogi, forum i pozostaniemy na własnym rozrachunku. Nie łudźmy się, to nas czeka i być może niektórzy z nas zapłacą za opór życiem lub nawet opór nie będzie do wyroku śmierci potrzebny.


Być może jesteśmy zastraszani wieloma sytuacjami, ale największe zagrożenie dotychczas nie było wymieniane.

Całkowity zakaz ewangelizacji, jaki właśnie wprowadza się w Rosji.

Oni wiedzą, co Bogu się nie podoba i nie tyle zrobią nam wojnę, ile zrobią nam Wielki Ucisk znając Bożą wolę i te wersety z Objawienia.

Oni wiedzą, że czynna obrona rodziny przed bandytami nie jest grzechem ale grzechem jest zaparcie się wiary w Boga dla uratowania doczesnego życia.

I na ten szczegół siły szatańskie kierują całą swoją uwagę i wysiłki idą w tym właśnie kierunku.

Pobieżnie poszukałem po polsku, czy ktoś o tym prawie w Rosji w Polsce mówi, ale pierwsze 2 strony w Google nie dały żadnego wyniku, poza zakazem dla Świadków Jehowy.

Jest możliwa także demonizacja Putina przez świat zachodni i chazarskie media. Dlatego jeżeli zostałem przez Zachód wprowadzony w błąd, proszę o wybaczenie.

Ale czytałem o próbie przeforsowania takiego prawa kilkakrotnie z różnych źródeł i wiele wskazuje na to, że to raczej nie propaganda antyrosyjska i anty putinowska ale rzeczywista szatańska postawa rosyjskiego rządu pod berłem Putina, rzekomego obrońcy Chrześcijaństwa i Biblii.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 13th Lipiec 2016, 15:15

Jest jeszcze inne wytłumaczenie sytuacji. Chodzi o to że Putin już dawno wojował z rożnymi sektami i kościołami z zachodu.

Było wiele przypadków wydalania z Rosji, nawet do 10 lat wstecz i wcześniej,np  mormonów, różnych głosicieli religii związanych z zachodem. A nawet wielu księży katolickich Polaków i nie tylko. I to co teraz zrobił Putin jest przysłowiową kropką nad i.

Putin miał powody się bać wzrostu takich poszczególnych kościołów które poprzez kontakt z zachodem "uświadamiałyby" społeczeństwo Rosjan i tym samym tworzyłby dla niego wewnętrzna opozycję.

Tymczasem Putin stawia na cerkiew która kontroluje i spaja społeczeństwo Rosji. Bo przecież nawet jak ktoś nie bierze czynnego udziału w życiu cerkwi to i tak bierze ślub, chrzci w cerkwi. To jest wymierna kontrola i spajanie społeczeństwa.

Podobna analogia miała miejsce u zarani dziejów KRK, cesarz Konstanty zakazał kultu poszczególnych bożków w różnych wierzeniach i nacjach imperium rzymskiego i .... wprowadził jedną religię. Poburzył setki pogańskich świątyń a na ich miejscu pobudował katolickie kościoły.

Stworzył zorganizowaną, schematyczną do powielania w każdym zakątku imperium formę religijną KRK. To w IV w. na stałe wprowadzono wszystkie listy Pawła i Łukasz i Dz do kanonu NT!.

To samo robi dziś Putin tylko inne są realia i szczegóły tej operacji. Oni zawsze mają jeden cel: utrzymać się u władzy! a przy okazji lub przede wszystkim są realizowane równolegle plany złego.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 601
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 14th Lipiec 2016, 08:05

thewordwatcher napisał:

Niedługo to wszystko się skończy, witryny, blogi, forum i pozostaniemy na własnym rozrachunku. Nie łudźmy się, to nas czeka i być może niektórzy z nas zapłacą za opór życiem lub nawet opór nie będzie do wyroku śmierci.

Już od pewnego czasu oswajam się z tą myślą i jestem przekonany, że wydarzenia związane z wypełnieniem się proroctw Objawienia dotkną także Izraela i będziemy świadkami różnych strasznych wydarzeń z nimi związanych..jedynie 144000 mają mieć szczególną ochronę, lecz reszta będzie zapewne doświadczona.

Nie na darmo Isus przestrzegał nas przed godziną próby, która ma przyjść na świat, oraz powtarzał byśmy wytrwali do końca nawet w obliczu śmierci!

Tak sobie myślałem również o całych tych poczynaniach władz, NATO, Putina, papieża...

To co oni robią jest tylko teatrzykiem i wielkim przedstawieniem dla mas, które ma na nie oddziaływać w taki czy inny sposób, prowokując do określonych reakcji, jak w przypadku ruchów narodowo nacjonalistycznych.

Straszy nas się wojną z Rosją zapewniając rzekomą ochronę przez NATOwskie wojska.

Putin niby uchodzi za tego niewinnego, który w tym całym amerykańskim imperializmie okazuje się rzekomym obrońcą wartości, które zachód chce zniszczyć...ale nie ma co się łudzić, że on chce dla kogolwiek dobrze! On gra w tej samej szatańskiej klice i jego gra, to tylko pozory...

...celem i tak jesteśmy my, rasa biała i żyjący pośród niej Izrael!!

A więc władze, które mamią nas takimi czy innymi działaniami i tak będą dążyć do wypełnienia planów, które zostały już dawno temu wytyczone, czyli kolejna wojna światowa!!


Isus w 24 rozdziale Ewangelii Mateusza ostrzega nas przed tym wszystkim i mówi wyraźnie:

"Nie trwóżcie się albowiem musię się to stać, ale to jeszcze nie koniec"

Mateusza 24

(6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec.

Proroctwa Objawienia także wskazują, że Izrael zostanie wybawiony spośród chaosu jaki zapanuje na ziemi.

Przygotujmy się więc na najgorsze i ufajmy naszemu Bogu i pokładajmy nadzieję w Jego Synu Isusie!!

"KTO WYTRWA DO KOŃCA, TEN BĘDZIE ZBAWIONY"Obserwator

Liczba postów : 1318
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 15th Lipiec 2016, 07:15

We Francji wczoraj 25 letni francuz o korzeniach Tunezyjskich wjechał ciężarówką w tłum ludzi w Nicei.

Zginęło wg najnowszych danych już z 80 osób.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 601
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 15th Lipiec 2016, 09:42

Tutaj film o obozach zagłady w USA i planowanej eksterminacji ludzi z listy czerwonej, niebieskiej i żółtej. O tych obozach pisała gazeta warszawska wiele miesięcy temu.Jeden z obozów fema jest ich w USA z 800!!!

Ciekawym że autor filmu nawołuje do ucieczki do Europy z zastrzeżeniem aby nie do Anglii. Czy nie jest tak że jej wyjście z UE zapoczątkuje te zmiany w USA, Kanadzie, Meksyku i właśnie Anglii???

Polskie FEMA??? na razie nie ma informacji o większej ilości w Polsce ani o trumnach. Być może to tylko dla celów wojskowych???To jednak chyba fałszywy trop, jest to Jednostka Wojskowa NIL JW472430-901 Kraków, Tyniecka 45.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 601
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 15th Lipiec 2016, 11:25

O obozach FEMA wiadomo od co najmniej 7-8 lat albo i więcej.

Odnośnie Nicei... ludzie jakoś nie potrafią mówić prawdy i zrozumieć, jaką krzywdę im wyrządza syjonistyczny rząd, w tym przypadku François Hollande i jego syjonistyczna mafia powinna być pozbawiona wladzy NATYCHMIAST!!!

Imigrantów powinno się aresztować, zapakować do kilkunastu samolotów, do których powinno się dołączyć ich 'przyjaciół' syjonistycznych i wysadzić gdzieś w Somalii a najlepiej w Libii. Cały aparat zbrodniczy Francji z obu partii oraz większość mas merdiów powinna do nich dołączyć za zdradę narodu, zdradę wyborców, za celowy sabotaż wpuszczenia do państwa V kolumny zbrodniarzy islamskich, i za karę wysłać całą tę mafię do Libii, gdzie znajdą sobie wiele miejsca i 'sympatyków' z ISIS, która wyrazi im wiele 'współczucia'.

Takim językiem trzeba pisać i mówić.

To nie są panowie politycy, to są zbrodniarze bez dusz ludzkich i bez sumień, którzy świadomie i celowo demoralizują naród francuski, trują ich wszelkimi możliwymi truciznami oraz propagandą gejów, aborcji i poprawności syjonistycznej. W ten sposób czynią we Francji ludobójstwo!

Z pomocą sił demonicznych, które zachęcane przez syjonistyczne media synagogi szatana oraz składane szatanowi ofiary z francuskich ofiar jaki w przypadku tego autobusu, 'wybrane' w wyniku medialnej kłamliwej propagandy 'władze' dążą z pełną świadomością do zniszczenia tego kraju.

W Szwecji, w Anglii i w innych krajach Europy jest identycznie i nasienie węża czyli synagoga szatana nadal odnosi sukcesy w wyniszczaniu rasy białej.

"Polskiego' rządu nie można inaczej nazywać.

Przymusowe szczepienia zatrutymi szczepieniami to zbrodnia w stylu dr.Mengele, którego tak zbrodnicze władze USA chroniły, że nigdy nie zaznał sprawiedliwości i kierował MK-Ultra!

Ale zazna Bożej sprawiedliwości każdy z nich.

Wczoraj czytałem w Biblii, że Bóg wystąpi w naszej ochronie wtedy, kiedy będziemy dookoła otoczeni przez naszych wrogów.

I teraz to tak wygląda. Jak daleko owe zbrodnie nienawistnych rządów nasienia węża się posuną, nie wiemy, ale wiemy, ze Bóg nas wyzwoli.

Ale musimy Go o to prosić, błagać i strofować tych, którzy oddają się bałwochwalstwo.Joe 3:1  A potem wyleję mojego Ducha na wszelkie ciało, i wasi synowie i wasze córki prorokować będą, wasi starcy będą śnili, a wasi młodzieńcy będą mieli widzenia.
Joe 3:2  Także na sługi i służebnice wyleję w owych dniach mojego Ducha.
Joe 3:3  I ukażę znaki na niebie i na ziemi, krew, ogień i słupy dymu.
Joe 3:4  Słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew, zanim przyjdzie ów wielki, straszny dzień Pana.
Joe 3:5  Wszakże każdy, kto będzie wzywał imienia Pana, będzie wybawiony; gdyż na górze Syjon i w Jeruzalemie będzie wybawienie jak rzekł Pan a wśród pozostałych przy życiu będą ci, których powoła Pan.
Joe 3:6  Bo oto w owych dniach i w owym czasie, gdy odmienię los Judy i Jeruzalemu,
Joe 3:7  Zgromadzę wszystkie narody i sprowadzę je do Doliny Józafata, i tam się z nimi rozprawię z powodu mojego ludu i mojego dziedzictwa, Izraela, ponieważ rozproszyli je między ludy pogańskie i podzielili mój kraj.
Joe 3:8  O mój lud rzucali losy, dawali chłopca za ladacznicę, a dziewczynę sprzedawali za wino, aby pić.
Joe 3:9  A ty, Tyrze i Sydonie, i wy, wszystkie okręgi filistyńskie - czego chcecie ode mnie? Czy chcecie mi odpłacić za to, co Ja uczyniłem? Jeżeli wy chcecie mi odpłacić, to Ja waszą odpłatę skieruję bardzo szybko na waszą głowę!
Joe 3:10  Bo wy zabraliście moje srebro i złoto, a drogocenne moje klejnoty wzięliście do swoich świątyń.
Joe 3:11  Synów Judy i synów Jeruzalemu sprzedaliście Jończykom, aby ich oddalić od ich ojczyzny.
Joe 3:12  Oto Ja znowu sprowadzę ich z miejsca, dokąd wy ich sprzedaliście, a należną wam za to odpłatę skieruję na waszą głowę.
Joe 3:13  I sprzedam waszych synów i wasze córki w ręce synów Judy, a ci sprzedadzą ich Sabejczykom, ludowi dalekiemu. Tak powiedział Pan.
Joe 3:14  Obwołajcie to wśród narodów! Ogłoście świętą wojnę! Powołajcie pod broń bohaterów, niech przyjdą i wyruszą wszyscy wojownicy!
Joe 3:15  Przekujcie swoje lemiesze na miecze, a swoje sierpy na oszczepy! Kto słaby, niech mówi: Jestem bohaterem!
Joe 3:16  Przychodźcie śpiesznie, wy, wszystkie okoliczne narody! Zbierzcie się! Panie, sprowadź tam swoich bohaterów!
Joe 3:17  Niech poruszą się ludy i przyjdą do Doliny Józafata, bo tam zasiądę, aby sądzić wszystkie okoliczne narody.
Joe 3:18  Zapuśćcie sierp, gdyż nadeszło żniwo! Przyjdźcie, zstąpcie, bo pełna jest prasa; pełne są kadzie, gdyż złość ich jest wielka!
Joe 3:19  Tłumy i tłumy zebrane w Dolinie Sądu, bo bliski jest dzień Pana w Dolinie Sądu.
Joe 3:20  Słońce i księżyc będą zaćmione, a gwiazdy stracą swój blask.
Joe 3:21  Pan zagrzmi z Syjonu i wyda swój donośny głos z Jeruzalemu, tak że zadrżą niebiosa i ziemia. Lecz dla swojego ludu Pan jest ucieczką i twierdzą dla synów Izraela.
Joe 3:22  I poznacie, że Ja, Pan, jestem waszym Bogiem, który mieszkam na Syjonie, świętej mojej górze. Wówczas Jeruzalem będzie święte, a obcy już nie będą przez nie przechodzili.
Joe 3:23  W owym dniu góry będą ociekać moszczem, a pagórki opływać mlekiem, i wszystkie potoki judzkie będą pełne wody, a z przybytku Pana wypływać będzie źródło i nawodni Dolinę Akacji.
Joe 3:24  Egipt zamieni się w pustynię, a Edom w goły step z powodu gwałtu zadanego synom Judy, gdyż w ich ziemi przelewali krew niewinną,
Joe 3:25  Lecz Juda będzie zamieszkana po wszystkie czasy, a Jeruzalem po wszystkie pokolenia.
Joe 3:26  I pomszczę ich krew, której dotąd nie pomściłem. A Pan zamieszka na Syjonie.Dopóki możemy coś robić, ujawniajmy Prawdę - biblijną i stawiajmy opór zwłaszcza w obliczu papieskiej wizyty i planów wyświęcenia demona Wołynia, czyli Królowej Niebios, pomagającej satanistom wyniszczać Polaków.

Drugi pomysł - naklejanie na samochodach naszych małych napisów - ziemia jest płaska - sprawdź w Google!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 15th Lipiec 2016, 15:28

Szybki dodatek... coś się dzieje, raczej niedobrego. W Moskwie jest John Kerry i coś bardzo poważnego jest negocjowane z Putinem.

Oczywiście nie znamy detali, które są ukrywane oraz nie wiemy, czy Biały Dom autoryzował owe negocjacje.
Albo otwarty konflikt albo coś zupełnie z innej strony.

Jak tylko coś ciekawego znajdę, poinformuję.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Mutu on 15th Lipiec 2016, 22:59

Od Turcji sie miało zacząć...No i się zaczęło, jak sądzę...
Mutu
Mutu

Liczba postów : 534
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by levrone55 on 15th Lipiec 2016, 23:07


levrone55

Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by levrone55 on 16th Lipiec 2016, 00:18

Kolejny krol upadl?????

levrone55

Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 16th Lipiec 2016, 04:48

Erdogan najpierw uciekł do Niemiec, gdzie odmówiono mu azylu, potem skierował się do Anglii.

Turcja jest członkiem NATO więc nie wiadomo w chwili obecnej, jakie są cele tego puczu. Zbyt mało wiemy ale pobyt Johna Kerry w Moskwie wydaje się być w tym świetle nieco zrozumiały.

Nie znamy wielu szczegółów. Ale wiadomo, że Turcja jest sponsorem ISIS i Erdogan jest zaciekłym wrogiem Rosji. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że rzeczywiście armia szatańska białego smoka czyli Rosji i Chin zaczyna zwyciężać masońskie loże i obecny system rządów zaczyna się poważnie walić.

W ten piątek mają się odbyć w USA masowe demonstracje czarnych przeciwko białym, w 37 miastach. Podejrzewa się użycia broni jak w Dallas oraz wielu ludzi podejrzewa wprowadzenie stanu wojennego.

Za kilka godzin będzie coś wiadome. Podobno generałowie USA rozważają możliwość aresztu Obamy.

http://www.survivaldan101.com/remove-obama-office-military/

Tutaj jest link do filmów z Nicei. W jednym artykule czytałem, ze data Niepodległości we Francji jest jak zwykle doskonałą datą na szatańskie ofiary składane przez Iluminatów.

Mnóstwo zdjęć i filmy.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3691019/Several-people-injured-truck-crashes-crowd-Bastille-Day-celebrations-Nice.html

Odnośnie wizyty Johna Kerry w Moskwie - wygląda to na osiągniecie jakiegoś porozumienia pomierzy USA i Rosją a akcja w Turcji, czyli przejęcie władzy przez armie daje także wiele do myślenia.

https://www.rt.com/news/351081-kerry-putin-russia-meeting/

Istnieje wielkie połączenie pomiędzy Turcją a Izraelem i o tym rzadko się mówi. W Turcji jest mnóstwo Żydów tureckich, podobnie jak w Arabii Saudyjskiej rodzina królewska to Żydzi.

Plan III WŚ zakłada napuszczenie na siebie syjonistów i islamistów.

Coś mnie się wydaje, ze to są rzeczywiste cele... Watykanu, który chce zrzucić całkowita winę za swe zbrodnie na syjonizm i na Islam. Zwróćmy uwagę na to, ze istnieje wiele oskarżeń Izraela o szkolenie ISIS i jest faktem, że ISIS nigdy nie atakowała Izraela.

Co jest jeszcze ciekawe, wielu twierdzi, żer ISIS nie istnieje i tym mianem określa się wszelkie siły Islamu zwalczające Chrześcijaństwo.

Czyli ISIS nie ma stałego miejsca pobytu, stolicy czy przedstawicielstwa i wiele wskazuje na jak zwykle kłamliwą propagandę. Owszem, zbrodnie są popełniane na Chrześcijaństwie w winę zrzuca się na być może nie istniejącą ISIS.

Sytuacja jest więc ciekawa.

Wydarzenia światowe wskazują nam, ze jesteśmy w czasach końca ale nie widać dwóch świadków.

Następuje NAJPRAWDOPODOBNIEJ zmiana systemu władzy i jest sporo pogłosek o ujawnieniu aliens (UFO) czyli są szanse na pojawienie się Bestii na arenie świata. Ale nadal nie widać 2 świadków.

Gdzieś coś nie pasuje...
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 16th Lipiec 2016, 10:49

Ja bym ten ostatni czas widział tak:

1. Jest realizowany nie wątpliwie plan dojścia do, a być może nawet początek, III wojny światowej.

2. Równocześnie mamy pierwsze wydarzenia upadku hegemoni syjonistów-Watykanu i wyłaniania się nowej siły Rosja-Chiny czytaj bestia druga z Apokalipsy.

3. Ostatnie wydarzenia począwszy od wojny na Ukrainy, zajęcia Krymu, interwencji w Syrii Rosjan, sprzeciw co do przyjęcia uchodźców przez Polskę i inne kraje prowadzą do opóźnienia lub blokują wywołanie III wojny światowej.

4. Wizyta Kerrego w Moskwie  najprawdopodobniej ma związek z tym że Rosja tak namieszała i pokazuje taką siłę że  syjoniści nie mogą inaczej jak się dogadać bo otwarta wojna z Rosją groziłaby totalną porażką:

raz ich planu wywołania III wojny światowej

dwa w przypadku konfliktu Rosja - Nato obie strony wykrwawiłyby  się a na to z satysfakcją czekały by Chiny i świat islamski!!!

5. Przed ostatni zamach w Turcji był przeprowadzony przez rosyjskich islamistów czytaj sterowanych przez Kreml. Być może i ten pucz tez był sterowany przez Kreml. Świadczy o tym to że była to niewielka grupa w wojsku, która liczyła na szerokie poparcie społeczne a się srodze przeliczyła i ludzie poszli z gołymi rękoma na czołgi:Rosjanie są mistrzami w knuciu, intrygach i różnego rodzaju dywersji. Doskonale widzimy to w historii na przestrzeni wieków.
Przypomnijcie sobie jak przekabacili kozaków którzy przez dłuższy czas wiernie walczyli u boku Korony. Co się działo w XVIII wieku, jak została przekupiona polska magnateria i stronnictwa polityczne i  w konsekwencji upadek Rzeczpospolitej.

A dalej wiek XX wszystkie grupy pacyfistyczne,  ugrupowania lewicowe na świecie skala i siła do tej pory nie jest doceniana i zrozumiana przez świat.

Rosja posiada dziś swojego cara który najprawdopodobniej jest na usługach drugiej bestii z Objawienia.

Historia znowu się powtarza, kiedyś w XIX wieku car poważnie ingerował w wojnie secesyjnej i jego flota blokowała flotę angielską która chciała przyjść z pomocą jednej ze stron wojny. Car w pewnym momencie otwarcie sprzeciwił się też Rothschildom w Europie. Był w końcu udzielnym władcą potężnego obszarowo państwa. To samo ma miejsce i dziś.

Zauważcie jak na tym filmie co Henry umieścił z wizyty Kerrego w Moskwie w czasie 0:13 do 0:18 jak Kerry się rozgląda z bojaźnią i w ogóle jego nie pewna postawa podczas całego materiału filmowego.


Syjoniści nie mogą lekceważyć Kremla i muszą się dogadać i to nie wiadomo! bo jakby nie patrzeć Putin ma wiele  haseł jak np:  ochrona białych, chrześcijaństwa które są nie w smak syjonistom.

Wygląda to wszystko na to że Bóg nas mimo wszystko chroni i okazuje miłosierdzie i nie dopuszcza do realizacji planów III wojny światowej. Czyni to poprzez rozłam w szeregach złego dopuszczając do powstania drugiej bestii o czym mówi Objawienie.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 601
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 16th Lipiec 2016, 11:23

Jest wielce prawdopodobne, że ten puch zorganizował sam Erdogan aby oczyścić armię oraz zyskać na jeszcze większej wiarygodności.

Krążą po necie niesprawdzone informacje, że już się to skończyło i Erdogan nadal jest u władzy.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 3271
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 16th Lipiec 2016, 16:46

Jeszcze jeden trop możliwy w  tej sytuacji politycznej na świecie.

A mianowicie sprawa może dotyczyć nie dawnej informacji że prezydent Chin wydał rozkaz szykowania się do wojny z USA.

W tym momencie USA nie wytrzymałoby tylu konfliktów w których na dziś jest zaangażowana w sytuacji gdyby miała jeszcze wybuchnąć wojna z Chinami o morze południowochińskie !!!!

Stąd też ta wizyta Kerrego w Moskwie. Być może USA próbuje sobie podczas tych rozmów załatwić neutralna postawę Rosji w przypadku konfliktu w Azji południowo-wschodniej. Być może coś więcej ??

Wszystko jest możliwe. Wiem że Rosję i Chiny nie łączą żadne związki po za tymi pragmatycznymi w gospodarce i wojskowości. Prędzej czy później Chiny będą chciały zagarnąć ziemie od Rosji za Uralem.

Rosja z kolei zdaje sobie sprawę że jest demograficzna za słaba i grozi jej zalew ludności chińskiej co mam miejsce już od kilkunastu lat w strefach przygranicznych.

Uważam że jak jest prawdą to co mówią że Chiny przygotowują się do wojny to Kreml się dogada z USA. Znowu np USA zrezygnuje z budowy tarczy w Polsce lub nie przyjedzie tych 4 tys. wojaków. To będzie taka cena lub nawet odpuszczą na Ukrainie itp. ...

Szczerze ??? byłby to bardzo korzystny obrót sprawy dla naszej egzystencji.

Już kilka lat temu słyszałem od pewnego chińczyka w Polsce że morze południowochińskie jest kluczowe dla bezpieczeństwa i egzystencji Chin gdyż praktycznie przechodzi tamtędy transport większości surowców i ropy naftowej na której opiera swoją gospodarkę ten kraj.

A co do relacji z Rosją to ten chińczyk, jak sobie wypiliśmy, wznosił toasty typu za wspólną granicę ( Polski i Chin ) na Uralu  Cool .

Albo inaczej Rosja i USA mają wspólny cel aby Chiny dalej nie rosły w potęgę więc muszą się dogadać.

Konsekwencje ewentualnej wojny w Azji południowo-wschodniej?

Na pewno będzie to wojna wyczerpująca bo specyfika działań na morzu i oceanach jest taka, jak to pokazała II wojna światowa, że kto pierwszy zada tam straty drugiej stronie w statkach ( poważne straty ) to powstrzyma na okres 1-2 lat przeciwnika w operacjach wodnych. Do tego US potrzebowałaby by przerzucić duże ilości żołnierzy np do Filipin, Tajwanu, Korei Australii itp.

Aż się boje dalej pisać. Ale z drugiej strony byłoby to wybawienie dla nas w Europie w tym sensie że nie byłoby tutaj wojny.

W Bogu jednak nadzieja aby w tym wszystkim mieć wiarę i wytrwałość do końca naszych dni.


Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 601
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 17th Lipiec 2016, 10:20

Iraeneus napisał:Wszystko jest możliwe. Wiem że Rosję i Chiny nie łączą żadne związki po za tymi pragmatycznymi w gospodarce i wojskowości. Prędzej czy później Chiny będą chciały zagarnąć ziemie od Rosji za Uralem.

Chyba nie wiesz o czym piszesz.

Wiele regionów Chin jest słabo zaludnionych z uwagi na ciężki klimat. Sam Tybet jest na siłę zaludniany przez władzę Chin.

Ten ogromny region jest zamieszkiwany przez 7 milionów Tybetańczyków i 14 milionów Chińczyków. Jednak Chińczycy są słabego zdrowia i dlatego narzekają na wiele dolegliwości zdrowotnych.

Najbardziej zaludnione są w Chinach regiony przy Morzu, gdzie jest klimat korzystny czyli wilgotny i w miarę ciepły.

Tak naprawdę ludność w Chinach jest bardzo skoncentrowana. Zresztą tak naprawdę cała ludzkość jest coraz bardziej skoncentrowana a przeludnienie to kolejne kłamstwo szatana;
http://zbawienie.forumotion.com/t76-co-jest-prawdziwym-celem-szatana

Co do ziem które chciały by zagarnąć Chiny..... to one są jeszcze trudniejsze do zaludnienia niż Tybet. Syberia i Tajga... tam są długie i mroźne zimy. Drzewa są głównie iglaste bogate w żywice czyli jest to kiepski opał.

Chińczycy głownie jedzą ryż, nie trawią chleba czy diety bardziej tłustej. Są to ludzie delikatniejsi od Mongołów. A na terenach Rosji nie da się produkować ryżu.

No właśnie Mongołowie także zamieszkują Chiny tereny trudniejsze do kolonizacji ale nie jest ich za wiele.

Samą Syberię i Tajgę zaludniają narody Mongolskie od wieków.... ponieważ ich organizmy są naprawdę wytrzymałe na trudy zimy.

Obecnie trwa ekspansja demograficzna Chin z uwagi na cieplejszy klimat. Ale klimat może się zmienić i co wtedy???

Same Chiny graniczą z państwami które są podobnie liczne. Np. Indie - które nie chcą aby Chiny zajęły część Rosji a ponadto kupują sprzęt wojskowy od Rosji.

Mamy też takie państwa jak Japonia, Korea Południowa. Filipiny, Indonezja, Tajlandia, Birma i wiele innych.

Ekspansja Chin jest nastawiona bardziej na morze, gdzie występuje największa koncentracja, ludności i kapitału Chin.

Iraeneus napisał:A co do relacji z Rosją to ten chińczyk, jak sobie wypiliśmy, wznosił toasty typu za wspólną granicę ( Polski i Chin ) na Uralu Cool .

Relacje relacjami.... ale realia klimatu terenów Północy powodują, że Syberia i te tereny są jakość trudne do kolonizacji.

Ponadto zrozummy jedno. Kto ekonomicznie osłania Rosję przed sankcjami z zachodu????

Chiny, swoimi kredytami dla Rosji.

Przez jakie państwo będzie od Chin do Polski biegł jedwabny szlak???

Przez Rosję.

A zatem obecnie mamy militarny i ekonomiczny sojusz Chin i Rosji.

Cyryl

Liczba postów : 1360
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 17th Lipiec 2016, 16:39

Cyryl chyba mnie nie do końca zrozumiałeś i wyciągasz błędne wnioski.

Popatrz na ten artykuł:

http://niezalezna.pl/45196-chinskie-przeznaczenie-syberii

To jest tylko jeden z wielu źródeł które potwierdzają ekspansywną politykę Chin min. na Syberii i Dalekim Wschodzie a już na pewno na tereny przygraniczne Rosji.

Temat Chin jest mi bliski od co najmniej 10 lat. Mój Tato był tam dwukrotnie, znam kilku chińczyków z którymi przyszło mi co najmniej kiedyś na tematy około chińskie rozmawiać.
To co napisałem uważam że jest rzetelne w ocenie Chin i sojuszu Rosji i Chin. A sojusz ten można porównać do Paktu III Rzeszy i ZSRR z 1939 r. który po kilku latach się rozpadł.

I w takim duchu oceniam ten sojusz, Rosjanie i Chińczycy się nie cierpią. Często Rosjanie jak są w Chinach to się podają za Polaków jak mogą. Takie mam informacje od znajomych.

Żeby nie przedłużać to proponuje wszystkim jedną bardzo ciekawą lekturę. Wśród wielu książek które przeczytałem w temacie około chińskim polecam:

https://merlin.pl/podboj-swiata-po-chinsku-juan-pablo-cardenal/7129065/?gclid=Cj0KEQjw2ay8BRC7sYequMydsq0BEiQAbEX9UPP8p5fKV26Z9p3bnY0pyvmhbHtNyzMJrMDieJazcZMaAnMd8P8HAQ

Książka jest na miarę np ukrytych terapii Jerzego Zięby.

W Chinach nikt z rządzących nie przejmuje się zdrowiem swojej populacji. Jest to dla nich masa która służy realizacji podboju gospodarczego jakiego do tej pory żadne imperium na świecie nie dokonywało. Naprawdę nie przesadzam!!! przeczytajcie książkę i zobaczycie jak władze Chin w sposób brutalny, pod każdą szerokością geograficzną, eksploatują narody i państwa świata.

I to samo robią w Syberii między innymi wywożą miliony metrów sześciennych drzew. I w cale nie tylko sosnowych Wink ale w większości świerki, modrzewie, jodła syberyjska są to też iglaste ale z wyższej półki.

Tutaj jest też o interesie drzewnym :

http://haniashen.blogspot.com/2013/09/pekin-okroi-panstwo-putina.html

Sporo ciekawych informacji i treści o których może mało kto wie.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 601
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Zwykły on 17th Lipiec 2016, 20:36

Kolejna strzelanina pewnie na tle rasowym

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/usa-strzelanina-w-baton-rouge-nie-zyja-policjanci,661610.html

A tymczasem na świecie szaleństwo na punkcie gry "Pokemon Go".

Tutaj np w środku nocy w Central Parku pojawił się rzadki pokemon i ludzie rzucili się by go zdobyć Shocked
Zwykły

Liczba postów : 162
Join date : 18/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 17th Lipiec 2016, 20:58

Pamiętam na studiach na pierwszym roku (2000-01 ) któryś z kolegów miał pytanie o nazwę jakiegoś władcy z krajów starożytnego Bliskiego Wschodu.

Padła odpowiedź: Pokemon II Very Happy Very Happy Very Happy Cały rok się z niego potem przez długi czas nabijał.

A tak na poważnie to te gry... wyprowadzają ludzi w osobliwy świat. Nic dobrego. Trudno tam poznać Boga.
Iraeneus
Iraeneus

Liczba postów : 601
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 17th Lipiec 2016, 21:04

Iraeneus napisał:W Chinach nikt z rządzących nie przejmuje się zdrowiem swojej populacji. Jest to dla nich masa która służy realizacji podboju gospodarczego jakiego do tej pory żadne imperium na świecie nie dokonywało. Naprawdę nie przesadzam!!! przeczytajcie książkę i zobaczycie jak władze Chin w sposób brutalny, pod każdą szerokością geograficzną, eksploatują narody i państwa świata.

Oczywiście, że nie.

Zauważ jedno ekspansja Chin na tereny Rosji, zaczęła się w latach 90 a przybrała na sile kiedy???

Kiedy klimat zaczął się ocieplać.

Natomiast jedno jest pewne gdy klimat zacznie ponownie się oziębiać to co się stanie z tymi milionami Chińskich rolników???

Zauważ też jedno, takie państwa jak Mongolia mają około 3 miliony ludności, Kazachstan około 20 milionów dlaczego tych państw nie podbiją Chiny???

Ponieważ te państwa, jak granica Rosji i Chin jest słabo zaludniona po obydwu stronach.

A dlaczego???

Ponieważ mroźny i ciężki klimat sprawia, że te tereny nie mogą utrzymać wysokiej populacji ludzi.

Obecnie Chiny wykorzystują ocieplenie klimatu i wysyłają miliony ludzi na tereny Rosji.

Natomiast tereny Chin gęsto zaludnione graniczą z państwami, które również są gęsto zaludnione.

Problem jest w tym, że Chińczycy z terenów gęsto zaludnionych są słabi fizycznie. Ich dieta jest węglowodanowa oparta na ryżu, warzywach i sporadycznie mięsie.

Zacytuje twój artykuł:

niezależna napisał:W niektórych obwodach większość ogórków czy pomidorów pojawiających się na rynku pochodzi od chińskich ogrodników, którzy stawiają namioty foliowe i uprawiają w nich warzywa. Szacuje się, że obecnie ponad połowę tego rodzaju upraw w Rosji stanowią chińskie farmy, znajdujące się nie tylko na Syberii i Dalekim Wschodzie, ale także w rejonie Uralu i na Powołżu.

Zjawisko dotyczy nie tylko ogrodnictwa, ale też dużych upraw rolnych, m.in. soi czy gryki. Japoński dziennik „Sankei Shimbun” opisał mechanizm powstawania wielkoobszarowych chińskich farm. Formalnie gospodarstwa liczące czasami po kilka tysięcy hektarów są chińsko-rosyjskimi spółkami lub nawet na papierze należą do Rosjan. Jednak w rzeczywistości rosyjski partner jest jedynie „słupem”, dzięki któremu można ominąć administracyjne przeszkody. Właściciel rosyjskiego paszportu potrzebny jest do tego, by wydzierżawić ziemię po preferencyjnych cenach i płacić niskie podatki. Chińscy przedsiębiorcy biorą w chińskich bankach państwowych nisko oprocentowane kredyty inwestycyjne, kupują maszyny i po załatwieniu przez podstawionego Rosjanina formalności związanych z dzierżawą ziemi rozpoczynają działalność, wynajmując do pracy sprowadzonych z kraju rodaków.
http://niezalezna.pl/45196-chinskie-przeznaczenie-syberii

Chodowa warzyw na Syberii to jak gra w totka z pogodą. Gdy zacznie się oziębienie klimatu to cała ta ekspansja Chin padnie szybko.

Zresztą zauważ inną ciekawą rzecz, USA ma broń HARP i tę broń mają Rosjanie.

HARP powodować może zmiany klimatu i nie wiadomo czy owe ocieplenie klimatu nie jest efektem stosowania broni Harp.

Jeśli tak i Rosjanie mają taką broń to duża populacja Chin nie jest żadną przeszkodą.

Przypominam, za czasów Iwana Groźnego z powodu mroźnej zimy zginęła jedna trzecia ludności Rosji w skutek głodu.

Dodatkowo musimy pamiętać o jednym Chiny graniczą z Indiami, które wspierają Rosję - świadczą o tym zakupy broni od Rosjan przez Indie.

No i jest jeszcze inna przesłanka. Tylko Rosjanie pozwalają sobie na ekspansje na Arktykę, gdzie leży otchłań. Ponadto co jest jeszcze ciekawsze, Rosjanie pomimo, że od Chin są gospodarczo słabsze mają bardzo silną armie i doskonałą technologie wojskową.

Kto dał Rosjanom tak nowoczesne uzbrojenie???

Cyryl

Liczba postów : 1360
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 23 z 40 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach