Czasy końca

Strona 31 z 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 2nd Styczeń 2017, 03:59

Ponownie wielce niepokojąca informacja.

Izrael poinformował Putina, że może zaatakować Syrię w każdej chwili i coś mówił o tym, że ma nadzieję ze to nie spowoduje pewnego nieporozumienia.

Z Google tłumacza.

https://translate.google.com/translate?sl=ru&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Flinkis.com%2Fwww.rusdialog.ru%2Fnew%2Fhy8Zn&edit-text=&act=url

Oryginalny link po rosyjsku.

http://linkis.com/www.rusdialog.ru/new/hy8Zn

Kluczowe zdanie z tego artykułu.

Zauważono również, że Netanjahu przyznał się do Putina, w każdym przypadku, izraelska armia może rozpocząć inwazję na Syrię .

Pisałem w którymś dziale, że Izrael bombardował Damaszek kilkakrotnie i Rosjanie nie reagowali, co mnie bardzo zastanawiało.

Jakakolwiek inwazja byłaby zatem za zgodą Rosji, dlatego premier Izraela go o tym poinformował.

Z uwagi na 13-15 Stycznia konferencja 70 państw odnośnie Izraela taka akcja jest niezwykle prawdopodobna i ona może wywołać trzecią wojnę światową.

A państwa chrześcijańskie będą nawoływać do poparcia Izraela - zwłaszcza te oblężone przez Islamistów ponieważ trzeba bronić Naród Wybrany przez boga... Lucyfera.

Może więc być sytuacja Chrześcijan pomiędzy młotem a kowadłem i nie wiadomo, co jest czyim celem. Według Biblii Damaszek ma być totalnie zrównany z ziemią.

Jaką rolę odegra Putin?

Nie wiadomo, ale istnieje możliwość że początkowo przymknie oczy na atak Izraela - bardzo dobrze wyposażona armia i świetnie wyszkolona, po za tym wypełniona fanatykami izraelskimi.

Putin może po pewnym czasie zaatakować osłabiony Izrael, co może być także wypełnieniem proroctw.

Sytuacja jest coraz bardziej zaogniona i coś paskudnego może się wydarzyć.

Jerozolimska gazeta mówi o o rozmowach ale nic nie mówi o ewentualnym ataku, aczkolwiek wspomina o próbach uniknięcia militarnego nieporozumienia.

http://www.jpost.com/Israel-News/Benjamin-Netanyahu/Netanyahu-Putin-speak-for-second-time-in-a-week-477065

“with an emphasis on Syria and a continuation of security coordination on that front, coordination that has already proven itself in the prevention of misunderstandings.”


"...z naciskiem na Syrię oraz kontynuacji koordynacji bezpieczeństwa na tym froncie, koordynacji, która już udowodniła sama, ze zapobiega nieporozumieniu."W tym świetle widać, że owe bombardowania Damaszku były uzgodnione z Putinem.

Wiemy także, że to Izrael utworzył i wyszkolił ISIS za pieniądze USA. Wyjątkowe zamieszanie.


Sytuacja niezwykle niebezpieczna dla całego regionu. Co najciekawsze, są to zmagania o... naszą Ziemię Obiecaną i wskaźnik, że satanistom gdzieś bardzo spieszno.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Hugo on 2nd Styczeń 2017, 11:36

Wanie dziś czytałam o tym, wspomniałeś też o proroctwie Daniela na ten temat, tylko w innym temacie i mi zginęło. Ale przeczytajcie tu:
Jer 1:13 I powtórnie doszło mnie słowo Pana tej treści: Co widzisz? I odpowiedziałem: Widzę rozpalony kocioł, z którego wrzątek wylewa się od północy.
Jer 1:14 Wtedy Pan rzekł do mnie: Z północy leje się nieszczęście na wszystkich mieszkańców kraju.
Jer 1:15 Bo oto Ja przywołam wszystkie ludy królestw północnych - mówi Pan - i przyjdą, i każdy ustawi swój tron u wejścia do bram Jeruzalemu i naprzeciw wszystkich jego murów wokoło, i naprzeciw wszystkich miast judzkich.
Jer 1:16 Wtedy wypowiem na nich swoje wyroki z powodu wszystkich ich złości, że mnie opuścili, kadzili obcym bogom i oddawali pokłon dziełu swoich rąk.
Jer 1:17 Ty więc przepasz swoje biodra, wstań i mów do nich wszystko, co Ja ci każę, nie lękaj się ich, abym Ja nie napełnił cię lękiem przed nimi!
Jer 1:18 Oto Ja czynię cię dziś miastem warownym i słupem żelaznym, i murem spiżowym przeciwko całemu krajowi, przeciwko królom judzkim, jego książętom, jego kapłanom i jego pospólstwu.
Jer 1:19 I będą cię zwalczać, lecz cię nie przemogą, bo Ja jestem z tobą, aby cię ratować - mówi Pan.
Bardzo zwrócił moją uwagę werset 14, który w różnych tłumaczeniach mówi o mieszkańcach ziemi, ale nie wiadomo czy o Izraelitach. Poza tym niektóre tłumaczenia mówią o tej ziemi a inne o ziemi, czyli może nawet o całej ziemi.

Hugo

Liczba postów : 229
Join date : 21/03/2015
Age : 32
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 21st Styczeń 2017, 18:27

Podobno jakieś zamieszki w Waszyngtonie:

http://wp.tv/i,kolejne-starcia-po-inauguracji-trumpa-korespondent-wp-z-waszyngtonu,mid,1996503,cid,4051,klip.html?ticaid=6187c3

Tylko spójrzcie na koniec filmu Very Happy , wokół palących się koszy są sami kamerzyści, prawie zero protestujących.

Taka akcja typu polski KOD lub gorzej.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 22nd Styczeń 2017, 10:13

Oglądając ten wywiad można pozbawić się wszystkich złudzeń nt jak brudna jest polityka w Polsce:Polecam
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Styczeń 2017, 12:43

Nie znam polskich polityków ale ogólnie wiem, kto w Polsce rządzi i kim jest Kaczyński.

Stonoga praktycznie potwierdził fakt, że Polska nie jest odmienna od USA czy Anglii i w identyczny sposób rządzi tam nasienie węża, a Stonoga doskonale to wie.

Nasuwa się pytanie: dlaczego on z nimi walczy, ponieważ nie ma szans, zwłaszcza, że nie nazywa rzeczy po imieniu.

Być może działa jako taki wentyl bezpieczeństwa dla elit, które ulegają presji świadomej części społeczeństwa, która domaga się jakiś działań w sferze pedofilii i Stonoga łapie tych najmniej ważnych i tych najgłupszych.

Kiedy miałem biznes komputerowy i naprawiałem komputery poznałem jednego pedofila, ponieważ zdjęcia nagich dzieci nagle wylazły na ekran i sam facet sie przyznał, że był aresztowany.

Tacy goście to zwykle hybrydy, które jedynie mogą liczyć na jakąś akcję z dzieckiem, i owa akcja jest wysoce ryzykowna. A oni są najczęściej łapani i stawiani przed sądami, aby uciszyć społeczeństwo, ponieważ rząd pedofilię zwalcza i to są dowody!

Pedofile rządowi nigdy nie są łapani, ponieważ oni nie 'czatują' jak zwykli pedofile ale ofiary są im dostarczane przez agentów i owi agencji usuwają wszelkie ślady w postaci krwi, części ciał czy nawet całe zwłoki.

Z wielu materiałów jest to oczywiste i najwyżsi rangą policjanci i służby bezpieczeństwa są także w to uwikłane. Praktycznie na zachodzie nie ma na wysokich stanowiskach ludzi, którzy nie są w to po uszy uwikłani. Jeżeli nie są w zaangażowani w pedofilię to mają inne grzechy na sumieniu i to gwarantuje innym członkom władz na utrzymywanie ciszy w tych tematach.

Tak to funkcjonuje i Stonoga nie może o tym nie wiedzieć. Dlatego jego motywy są co najmniej podpadające.

Ale miło jest widzieć i słyszeć, że moje 'rzekome' teorie i nasieniu węża wcale nie są teoriami i pan Stonoga to w pełni potwierdza.

To, o czym on mówi, to zaledwie czubek wielkie góry lodowej i on o tym doskonale wie.

Dla odmiany Trump nie jest członkiem tej kliki i dlatego jest bardzo dla nich groźny a oni nie mają na niego prawie nic.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by lusia on 22nd Styczeń 2017, 13:35

http://www.tvp.info/28368402/kissinger-doradca-trumpa-podpowie-jak-postepowac-z-rosja

Były sekretarz stanu USA Henry Kissinger będzie doradzał nowemu prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi w sprawach polityki zagranicznej i ma m.in. opracować plan ustabilizowania sytuacji na Ukrainie – poinformował we wtorek niemiecki dziennik „Bild
avatar
lusia

Liczba postów : 559
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 22nd Styczeń 2017, 13:43

Trzeba dodać że Stonoga nie koniecznie musi wiedzieć o pedofilii w polskiej elicie. Mógł mieć na myśli materiały typu obyczajowych damsko-męskie.

Henryku nie wszyscy postrzegają świat lub posiadają tak dogłębnie analitycznie rozpracowane jego zależności i reguły działania jak Ty. A w zasadzie końcowa analiza która jest prosta i wywodzi się z Pisma. Ludzie są zmanipulowani kłamstwem tego świata.

I tak Stonoga. Wychował się w bardzo biednej rodzinie, gdzie te lata odcisnęły na nim "pozytywny" chart ducha. Jest silny wewnętrznie więc sobie pozwala na prawdę w prosto w oczy, pamiętliwy itp.
Jest w końcu kimś kto idzie jednostronnie biznes,polityka a nie ma np potrzeby bliższego zapoznania się z Pismem (  zniechęcają go księża pedofile ). Jak swego czasu zamieścił filmik z szpitala ( który usuną ) to wyrażał się ze złością o Bogu że mu nie daje więcej czasu życia cyt.:"... pier...y Boże ".

Czyli jest to ktoś kto dużo wie ale jeszcze zbyt mało aby zrozumieć.

Dla przykładu np min. Ziobro walczy z całą mafią żydowską w polskim wymiarze sądowym nie mają o tym zielonego pojęcia!! ( popatrzcie :

http://www.proroctwa.com/objawienie/stenogram-Jakuba-Bermana.htm
)

Gdyby mieli pojęcie z kim walczą.... a czy nie jest tak że Bóg im to zasłania i daje sił aby robili swoje ??

Ja osobiście już przestałem od jakiegoś czasu dziękować jakimś politykom, urzędnikom za coś co wydawałoby się z ich woli wykonane. Jedynie Bóg jest sprawcą wszystkich dobrych rzeczy które mają miejsce w naszym życiu.


Po za tym taki krótki analitykon. Stonoga w wywiadzie stwierdził że w taśmach które ujawnił są nagrania jak Miller i Kwaśniewski umawiali się co do zeznań na temat więzień C.. w Polsce. I że co? co z tym robi P.. ? czemu nie ma procesów.
Sprawa nie jest tak oczywista. Zobaczcie co się stało z Burym, senatorem z Poznania.

po prostu układ chroni dawne SLD chodź nie można wykluczyć że jest to też i straszak na SLD aby siedzieli cicho i nie szkodzili PiS.

Podam że ostatnio dowiedziałem się że sędzia Tuleja ten od tego kontrowersyjnego wyroku w który przywoływał stalinowskie praktyki itp.

To jest pociotek Bieruta!!!

Czas pokaże każdy ma szanse opowiedzieć się po dobrej lub złej stronie w tym życiu.


Ostatnio zmieniony przez Iraeneus dnia 22nd Styczeń 2017, 14:01, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 22nd Styczeń 2017, 14:00

Może i masz rację. Stare przysłowie mówi, że o prawdę wielu się potyka, upada, podnosi i nadal jej nie zauważa.

Ja siedzę w tych tematach od roku 1995 jak tylko otrzymałem dostęp do internetu. Ojciec mnie wiele ujawnił i oczywiście był anty komunistą.

Mnie wiele nie trzeba, abym zauważył że coś jest nie w porządku. Czasami są to fałszywe tropy ale raczej rzadko.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Obserwator on 25th Styczeń 2017, 12:10

Przyszło mi na myśl proroctwo z Objawienia o szarańczy i wpadłem na coś, co może być bardzo prawdopodobne...

Objawienie 9

(3) A z tego dymu wyszły na ziemię szarańcze, którym dana została moc jaką jest moc skorpionów na ziemi.

(4) I powiedziano im, aby nie wyrządzały szkody trawie, ziemi ani żadnym ziołom, ani żadnemu drzewu, a tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Bożej na czołach.

(5) I nakazano im, aby nie zabijały ich, lecz dręczyły przez pięć miesięcy; a ból przez nie wywołany był jak ból od ukłucia skorpiona, gdy ukłuje człowieka.

Postanowiłem sprawdzić, jakie dokładnie są objawy po ukąszeniu skorpiona...

Toksyny znajdujące się w jadzie skorpiona po tym jak zostanie on wstrzyknięty do Naszego krwiobiegu porażają nerwy w okolicy ukłucia. Stąd miejscowe paraliże i ból. Toksyny rozprzestrzeniają się porażając kolejne nerwy. Wywołuje to mimowolne skurcze mięśni, początkowo w okolicach miejsca ukąszenia a następnie w kolejnych partiach ciała. Gdy toksyny dotrą do OUN działają już na cały organizm. Przejmują stery nad naszym ciałem. Wtedy często zaczynają pojawiać się nudności, wymioty, biegunka i podwyższona temperatura ciała. W zależności od siły jadu i Naszej reakcji na toksyny w nim zawarte mamy dwa wyjścia: przeżyć lub nie.

Momentalnie skojarzyło mi się to z...opętaniem i atakami demonów!

Tak się składa, że ostatnio prosiła nas o pomoc pewna dziewczyna, co jest opisane w tym poście...

http://zbawienie.forumotion.com/t111p150-modlitwa-w-intencji#10611

Zobaczmy coś...

Anna napisała:

Było ze mną coraz gorzej. 'coś' weszło w moje ciało i żywiło się moją duszą. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam.'to coś' doszczętnie zniszczyło mnie od środka i zmieniło moje życie w koszmar.

Kursowałam między Polską a Austrią, bo myślałam, że to kwestia miejsca. Nie spałam w ogóle.

Byłam ciągle atakowana. Coś zainstalowało mi się w moim czole i zaczęło mnie wsysać do środka, jak czarna dziura.

Nie spałam, krzyczałam ciągle, ponieważ resztka mojej duszy była ciągle atakowana. Rzucało mnie po podłodze, nie spałam w ogóle, krzyczałam, moje serce pracowało z częstotliwością ponad 100 uderzeń na minutę, coś ciągle trzęsło moim ciałem.

Ciągle byłam atakowana przez demony. Tam też nie mogłam spać, leki nasenne nie pomagały. Brałam ich ogromną ilość, a one niszczyły mój system nerwowy.

Po wyjściu ze szpitala nadal nie mogłam spać i byłam atakowana. Byłam zdesperowana, pragnęłam chwili ulgi.

Nie mogłam już tego wytrzymać i nałykałam się różnych tabletek w nadmiernych ilościach.

Teraz zostałam bez niczego. Nie mam duszy, nie mam sumienia, nie mam uczuć. Codziennie chcę się zabić, a nawet jeśli się zabije, nie będę zbawiona. Czuję się kompletnie odcięta od świata i rzeczywistości.

Każda minuta jest dla mnie udręką.

To z kolei skojarzyło mi się z dalszymi słowami proroctwa...

Objawienie 9

(6) A w owe dni będą ludzie szukać śmierci, lecz jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć omijać ich będzie.

Nie chcę niczego stwierdzać na 100%, ale nabrałem silnych podejrzeń, co do prawdopodobieństwa, że taka może być rola szarańczy i czy to się już przypadkiem nie dzieje.

affraid affraid affraid

Obserwator

Liczba postów : 1278
Join date : 18/03/2015

http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 26th Styczeń 2017, 20:42

Putin jawnie mówi że jak kilka lat temu Trump przyleciał do Moskwy to od razu skorzystał z usług prostytutek affraid od około 3:15

avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Whisper on 26th Styczeń 2017, 21:22

To ironia, nie stwierdzenie faktu.

Chodzi o zobrazowanie do jakich rzeczy są skłonne uciec się obce służby, by osiągnąć swoje cele.

Whisper

Liczba postów : 20
Join date : 17/09/2016

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 1st Luty 2017, 11:48

Film o masowym ludobójstwie narodu polskiego podczas II wojny światowej. Wiele liczb i faktów które nie są znane powszechnie :
Jeszcze całego filmu nie oglądnąłem ale .... film wielce porusza i daję odczucie o tym jaki był to tragiczny czas, przeszywa do szpiku kości.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 1st Luty 2017, 16:04

Nie warto oglądać!!!

Wiele kłamstw wymieszanych z prawdą i film najwyraźniej pod nadzorem Watykanu.

Film celową ohydną animacją pobudza Polaków do skrajnej nienawiści do Niemców, Rosjan, Żydów i Ukraińców.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 1st Luty 2017, 16:26

I chyba jeszcze Litwinów.

Ale my jesteśmy odporni na tą manipulację Henryku.

Chodziło mi bardzie o poznanie okrucieństwa wojny i bardzo mało znanych faktów eksterminacji, mordów.

Mnie film bardzo poruszył, a z drugiej strony jestem odporny na tą manipulację. Dla mnie się liczy duży zasób wiedzy którą mogę później wykorzystać.
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Lotion on 4th Luty 2017, 18:12

szukałem najodpowiedniejszego miejsca i postanowiłem wkleić to tutaj Smile

trochę jak kij w mrowisko, ale pobudza do myślenia i być może zweryfikowania naszej wiedzy i dotychczasowego postrzegania proroctw. Mnie bardzo zastanowiło i dało do myślenia. scratch

Serdecznie pozdrawiam osobę, która dokonała tego odkrycia i się nim podzieliła Very Happy

Owieczka napisał:

Upadek szatana
Od dłuższego czasu zastanawiamy się nad tym, kiedy szatan i jego aniołowie zostaną zrzuceni na ziemie. Jak chyba wszyscy, byłam przekonana, że nastąpi to w czasach końca, ale czytając wczoraj pismo, zastanowił mnie jeden fragment z Ewangelii Jana (Ew. Jana 12:31):

(31) Teraz odbywa się sąd nad tym światem; teraz
władca tego świata będzie wyrzucony.


Chrystus wypowiada je, po wjeździe do Jerozolimy, wiemy, kto jest władcą tego świata, a słowa wyrzucony przynajmniej mi, w odniesieniu do szatana, kojarzą się z jednym: wywaleniem go z nieba. Zaczęło mnie to mocno zastanawiać, więc trzeba było szukać innych fragmentów, które mogłyby potwierdzić, że szatan faktycznie został już dość dawno wyrzucony z nieba. W Objawieniu Jana, mamy fragment o niewieście i smoku. Patrząc na ten tekst i konfrontując go z tekstem z ewangelii Jana nasunęło mi się kilka myśli. Jak wiemy Niewiasta to Izrael, a smok to szatan, ale myślę, że źle interpretujemy dziecię, które Izrael wydał na świat. Zakładamy, że dziecię to 144 tys. porwanych do nieba, ale tekst mówi wyraźnie o jednej osobie:

(5) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić
będzie wszystkimi narodami laską żelazną;
dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego
tronu.


Według mnie tym chłopczykiem jest Isus Chrystus, który po zmartwychwstaniu zasiada na tronie po prawicy Ojca. Podobnych słów używa prorok Izajasz opisując właśnie Syna Bożego:

(5) Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest
nam dany i spocznie władza na jego
ramieniu, imię jego: Posłaniec Wielkiej Rady,
Wspaniały Doradca, Bóg Potężny,
Mocarz, Władca, Ojciec Przyszłego Wieku.
Sprowadzę bowiem na książąt pokój i
zdrowie dla niego.
(6) Potężna będzie władza i pokój bez końca na
tronie Dawida i w jego królestwie, gdyż
utrwali ją i oprze na prawie i sprawiedliwości,
odtąd aż na wieki. Dokona tego
żarliwość Pana Zastępów.

Jeżeli dziecię to Chrystus, to zrozumiałe staje się zachowanie smoka, który chce pożreć chłopca. Dlaczego? Szatan był przekonany, że Chrystus przybył na ziemie, by stworzyć Królestwo Boże i uwolnić naród wybrany z pod jarzma prześladowców, a więc, to co jest przewidziane na czasy końca. O tym, że mylnie zinterpretował proroctwa dowiedział się z chwilą, gdy one się wypełniły. Gdy Chrystus, a więc dziecię zmartwychwstaje i zostaje zabrane do Boga, co dzieje się w niebie ? Myślę, że w tym czasie w niebie zapada wyrok na szatana i następuje jego usunięcie:
 
(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie
jego stoczyli bój ze smokiem. I
walczył smok i aniołowie jego,
(8 ) Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca
w niebie.
(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż
starodawny, zwany diabłem i szatanem, który
zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię,
zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.


Czas przebywania szatana w niebie, był czasem, w którym Bóg dopuszczał go do głosu i pozwalał mu zwodzenie aniołów i świętych, ale też na oskarżanie mieszkańców ziemi. Wnioskować można, że w niebie były dwa obozy: jeden wierny Bogu, drugi oddany szatanowi. Wygrana walka Michała i jego aniołów, oraz strącenie szatana, prowadzi do ponownego ładu i harmonii w niebie:

(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący:
Teraz nastało zbawienie i moc, i
panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca
jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel
braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich
przed naszym Bogiem.
(11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez
słowo świadectwa swojego, i nie
umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż
śmierć.

Czytając ten fragment można odnieść wrażenie, że szatan przed Bogiem nie oskarża wszystkich ludzi, ale wybranych, tych którzy są posłuszni woli Bożej, idealnym przykładem jest tu Hiob, który był poddany próbom, właśnie z powodu oskarżeń diabła. Wiemy, że każdy człowiek jest grzeszny, ale jeśli służy Bogu i wypełnia Jego wolę, to krew Baranka zmażę grzechy, które popełnił.

(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w
nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i
morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim
gniewem, bo wie, iż czasu ma
niewiele.

Wiemy, że czas na ziemi i w niebie jest inaczej liczony, nawet Chrystus gdy zapowiada przyjście Królestwa Bożego mówi o chwili, a na ziemi to duży odstęp czasu. Jeżeli szatan został wyrzucony z nieba, gdy Isus zmartwychwstał, to jego czas na ziemi, a czas oczekiwania na Królestwo, to ta sama chwila w oczach Boga, o której mówi Syn Boży.  

(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię,
zaczął prześladować niewiastę, która
porodziła chłopczyka.

Zauważmy pewną istotną rzecz w Starym Testamencie, nie ma ani razu mowy o tym, że szatan ma gdzieś swoją siedzibę, w wielu miejscach jest mowa o królach Babilonu, Tyru, Egiptu czy Asyrii, ale bardziej królowie Ci odpowiadają upadłym aniołom, niż samemu szatanowi. Ale w Nowym Testamencie mamy już konkretną informacje, gdy czytamy list do zboru w Pergamonie (Objawienie Jana 2:13):

(13) Wiem, gdzie mieszkasz, tam, gdzie jest tron
szatana; a jednak trzymasz się mocno
mego imienia i nie zaparłeś się wiary we mnie,
nawet w dniach, kiedy Antypas,
świadek mój wierny, został zabity u was, gdzie
szatan ma swoje mieszkanie.

Czy słowo mieszkanie nie odnosi się do dosłownego  miejsca przebywania szatana?  

Król został zabrany do tronu Boga, ale na ziemi wciąż przebywa naród wybrany, to na nim szatan skupia swoją uwagę od czasu zmartwychwstania po dzień dzisiejszy. Wie, że naród wybrany jest pod szczególną ochroną Boga, dlatego jego pole manewru jest ograniczone.

Teraz spójrzmy na świat pod tym kątem.
Z chwilą powrotu Syna Bożego do nieba, na ziemi zaczynają się liczne prześladowania apostołów, zniszczenie świątyni w Jerozolimie, zabijanie chrześcijan, potem powstaje kościół i kulty bałwochwalcze, palenia na stosie, krucjaty, wojny szatańskiego kościoła z królami, którzy nie chcą się podporządkować.
Na samym przykładzie Polski mamy wiele oznak prześladowania narodu wybranego: najazdy krzyżowców, wojny z mocarstwem arabskim, wojny ze Szwecją,  rozbiory, dwie wojny światowe skupione na naszych ziemiach. Do tego dodajmy zanieczyszczanie wód, powietrza, zatruwanie żywności, szczepionki, szkodliwe leki, technologie itd.
Wszystko służy wyniszczeniu narodu wybranego. Szatan prześladuje niewiastę do czasu, gdy w wyniku Bożej interwencji zostaje ona zabrana na pustynie, gdzie będzie przebywać przez 1260 dni.  

To są czasy końca, to jest też czas gdy, szatan podejmuje walkę z resztą potomstwa Izraela, która przestrzega prawa i trwa przy Chrystusie.

Ciekawe w tym kontekście robią się również różne informacje ze świata, mniej lub bardziej wiarygodne jak np. wyprawa Richarda Byrda na Antarktydę, gdzie miał spotkanie z rzekomym mistrzem, lub obecne nawoływania żydów do ujawnienia się ich Mesjasza, nie przyjścia, a ujawnienia.

To wszystko, tylko moje przemyślenia, wiadomo, prawdę zna tylko Bóg, ale może faktycznie szatan już dawno spadł na ziemie i próbują to zatuszować, bo jakiś plan w tym jest.


avatar
Lotion

Liczba postów : 192
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Łukasz.s on 4th Luty 2017, 19:24

To co wstawiłeś jest bardzo ciekawe, czytając te wnioski przypomniał mi się jeszcze jeden fragment z ewangeli św. Jana, w którym Isus mówi, że przychodzi władca tego świata, który nie ma nic w Isusie, nie ma nic swego w Isusie (zależy od tłumaczenia)

Ewangelia Jana 14:(1) Niechaj się nie trwoży serce wasze; wierzcie w Boga i we mnie wierzcie!

(2) W domu Ojca mego wiele jest mieszkań; gdyby było inaczej, byłbym wam powiedział. Idę przygotować wam miejsce.

(3) A jeśli pójdę i przygotuję wam miejsce, przyjdę znowu i wezmę was do siebie, abyście, gdzie Ja jestem, i wy byli.

(4) I dokąd Ja idę, wiecie, i drogę znacie.

(5) Rzekł do niego Tomasz: Panie, nie wiemy, dokąd idziesz, jakże możemy znać drogę?

(6) Odpowiedział mu Isus: Ja jestem droga i prawda i żywot, nikt nie przychodzi do Ojca, tylko przeze mnie.

(7) Gdybyście byli mnie poznali i Ojca mego byście znali; odtąd go znacie i widzieliście go.

(Cool Rzekł mu Filip: Panie, pokaż nam Ojca, a wystarczy nam.

(9) Odpowiedział mu Isus: Tak długo jestem z wami i nie poznałeś mnie, Filipie? Kto mnie widział, widział Ojca; jak możesz mówić: Pokaż nam Ojca?

(10) Czy nie wierzysz, że jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie? Słowa, które do was mówię, nie od siebie mówię, ale Ojciec, który jest we mnie, wykonuje dzieła swoje.

(11) Wierzcie mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie; a jeśliby tak nie było, to dla samych uczynków wierzcie.

(12) Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Kto wierzy we mnie, ten także dokonywać będzie uczynków, które Ja czynię, i większe nad te czynić będzie; bo Ja idę do Ojca.

(13) I o cokolwiek prosić będziecie w imieniu moim, to uczynię, aby Ojciec był uwielbiony w Synu.

(14) Jeśli o co prosić będziecie w imieniu moim, spełnię to.

(15) Jeśli mnie miłujecie, przykazań moich przestrzegać będziecie.

(16) Ja prosić będę Ojca i da wam innego Pocieszyciela, aby był z wami na wieki -

(17) Ducha prawdy, którego świat przyjąć nie może, bo go nie widzi i nie zna; wy go znacie, bo przebywa wśród was i w was będzie.

(18) Nie zostawię was sierotami, przyjdę do was.

(19) Jeszcze tylko krótki czas i świat mnie oglądać nie będzie; lecz wy oglądać mnie będziecie, bo Ja żyję i wy żyć będziecie.

(20) Owego dnia poznacie, że jestem w Ojcu moim i wy we mnie, a Ja w was.

(21) Kto ma przykazania moje i przestrzega ich, ten mnie miłuje; a kto mnie miłuje, tego też będzie miłował Ojciec i Ja miłować go będę, i objawię mu samego siebie.

(22) Rzekł mu Judasz, nie Iskariota: Panie, cóż się stało, że masz się nam objawić, a nie światu?

(23) Odpowiedział Isus i rzekł mu: Jeśli kto mnie miłuje, słowa mojego przestrzegać będzie, i Ojciec mój umiłuje go, i do niego przyjdziemy i u niego zamieszkamy.

(24) Kto mnie nie miłuje, ten słów moich nie przestrzega, a przecież słowo, które słyszycie, nie jest moim słowem, lecz Ojca, który mnie posłał.

(25) To wam powiedziałem z wami przebywając.

(26) Lecz Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w imieniu moim, nauczy was wszystkiego i przypomni wam wszystko, co wam powiedziałem.

(27) Pokój zostawiam wam, mój pokój daję wam; nie jak świat daje, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze i niech się nie lęka.

(28) Słyszeliście, że powiedziałem wam: Odchodzę i przychodzę do was. Gdybyście mnie miłowali, tobyście się radowali, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest niż Ja.

(29) Teraz powiedziałem wam, zanim się to stanie, abyście uwierzyli, gdy się to stanie.

(30) Już wiele nie będę mówił z wami, nadchodzi bowiem władca świata, ale nie ma on nic do mnie;

(31) Lecz świat musi poznać, że miłuję Ojca i że tak czynię, jak mi polecił Ojciec. Wstańcie, pójdźmy stąd.

Łukasz.s

Liczba postów : 97
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by polskapaw on 4th Luty 2017, 21:29

Zastanawiam się nad opcją, że dwie wersje są prawdziwe. Ta długa trwająca od 2000 lat i ta skrócona na czasy końca. Gdzieś pisze w biblii, że wszystko już było pod słońcem. Mam na myśli, że obie interpretacje mogą być prawidłowe i nie wykluczają się a nawet zazębiają czy też wzajemnie uzupełniają a nawet wyjaśniają braki.

Może jest tak, że interpretacja długoterminowa potrafi nam wyjaśnić tą krótkoterminową i połatać dziury?

Ja na to jestem za głupi...ale wierzę w Was Very Happy

polskapaw

Liczba postów : 162
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Cyryl on 4th Luty 2017, 21:43

Moim zdaniem te wnioski kiedyś postawiła na starym forum Estera z Mariuszem Szczytyńskim.
Czyli szatan został wyrzucony z nieba po zmartwychwstaniu i wniebowstąpieniu Isusa.

Potem estera z Mariuszem forsowali pogląd, że obecny czas jest czasem w którym szatan jest uwięziony w otchłani na 1000 lat.

Zobaczmy te słowa Isusa:


Jana 12 napisał:(27) Teraz dusza moja jest zatrwożona, i cóż powiem? Ojcze, wybaw mnie teraz od tej godziny? Przecież dlatego przyszedłem na tę godzinę.
(28) Ojcze, uwielbij imię swoje! Odezwał się więc głos z nieba: I uwielbiłem, i jeszcze uwielbię.
(29) Lud więc, który stał i słyszał, mówił, że zagrzmiało, inni mówili: Anioł do niego przemówił.
(30) Isus, odpowiadając, rzekł: Nie gwoli mnie odezwał się ten głos, ale gwoli was.
(31) Teraz odbywa się sąd nad tym światem; teraz władca tego świata będzie wyrzucony.
(32) A gdy Ja będę wywyższony ponad ziemię, wszystkich do siebie pociągnę.
(33) A to powiedział, by zaznaczyć, jaką śmiercią umrze.


Te słowa podobnie jak wiele innych słów Isusa w ewangelii Jana trzeba rozpatrywać w pewnym kontekście.

Otóż chłopczyk z Objawienia to nie Isus gdyż nie został on porwany ale wstąpił do nieba.

Zobaczmy, że Isus po tym jak powiedział o sądzie i wyrzuceni szatana, wspomniał, że będzie wywyższony i pociągnie do siebie wszystkich czyli kogo???


Ap 12 napisał:(4) A ogon jego zmiótł trzecią część gwiazd z nieba i strącił je na ziemię. I stanął smok przed niewiastą, która miała porodzić, aby, skoro tylko porodzi, pożreć jej dziecię.
(5) I porodziła syna, chłopczyka, który rządzić będzie wszystkimi narodami laską żelazną; dziecię jej zostało porwane do Boga i do jego tronu.


Otóż Isus wspomniał, że sąd i wyrzucenie szatana nastąpi wtedy gdy zostanie wybranych dla Isusa 144 tysięcy współkróli z 12 pokoleń Izraela. 


Ap 12 napisał:(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.
(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.
(11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć.
(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.


Czyli sąd nad światem nastąpi gdy niewiasta urodzi chłopczyka (144 tysiące z 12 pokoleń) i zostanie on porwany do Boga. Wtedy smok zostanie precz wyrzucony i nastanie władza Isusa nad ziemią. Dlatego smok będzie wściekły ponieważ będzie miał mało czasu aby temu przeciwdziałać.

Czy setki lat na ziemi dla smoka to mało czasu???

Moim zdaniem nie, jest to ogrom czasu. Watykan - Wielka Nierządnica - istnieje 1700 lat. Imperia Babilonu, Persji, Grecji czy Rzymu istniały setki lat.

A zatem owa argumentacja owieczki to przysłowiowa kula w płot i typowe chciejstwo.

Dla smoka, który zwodzi cały świat sto lat to było by aż nadto czasu.

Zresztą w ewangelii Mateusza pisze jasno, że czas końca będzie czasem jednego pokolenia:


Mat 24 napisał:(34) Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.

Przeciętny czas jednego pokolenia to 25 lat. Czyli 3,5 roku to jest mało czasu dla smoka.

Kto forsował pogląd, że szatan po zmartwychwstaniu Isusa został wyrzucony na ziemię???

Ewangelista Łukasz (czarownik):

Łuk 10 napisał:
(18) Rzekł więc do nich: Widziałem, jak szatan, niby błyskawica, spadł z nieba.

I teraz rozumiecie!!!!

Pogląd o tym, że smok został wyrzucony z nieba zaraz po wniebowstąpieniu Isusa do nieba, był powszechny kiedyś ponieważ całe chrześcijaństwo zaakceptowało ewangelie Łukasza.

To przez ewangelie Łukasza, ludzie zaczęli interpretować słowa Isusa o czasie wyrzucenia smoka jako czasie po wniebowstąpieniu Isusa. Ponadto zaczęto utożsamiać chłopczyka z Apokalipsy jako Isusa.

Cyryl

Liczba postów : 1145
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 5th Luty 2017, 01:51

Jest werset, który wyjaśnia tajemnicę chłopczyka niewiasty i definitywnie nie jest to Chrystus.

Rev 2:25  Trzymajcie się tylko mocno tego, co posiadacie, aż przyjdę.
Rev 2:26  Zwycięzcy i temu, kto pełni aż do końca uczynki moje, dam władzę nad poganami,
Rev 2:27  I będzie rządził nimi laską żelazną, i będą jak skruszone naczynia gliniane;
Rev 2:28  Taką władzę i Ja otrzymałem od Ojca mojego; dam mu też gwiazdę poranną.

Władza nad innymi państwami pochodząca od Boga i Syna to właśnie 144 000 współkróli.

Rządy laską żelazną oznaczają ścisłe podporządkowanie się Prawu i ci, którzy nie będą się podporządkowywać zostaną skruszeni jak naczynia gliniane.

Nie będzie negocjacji w kwestiach Prawa. Ostatnio oglądałem (ponownie) jeden z krótkich filmów Trey Gowdy'ego i on wyjaśniał w ciekawy sposób prawo i Konstytucję USA.

Ma to wręcz doskonałą analogię do Prawa Bożego które jest oczywiście doskonałe.

Powiedział on jedno niezwykle mądre zdanie.

"Nie jest żadnym wyczynem stosowanie sie do prawa, które się nam podoba. Wyczynem jest podporządkowanie się tym prawom, których nie popieramy ale one chronią innych."

Dalej Gowdy podkreśla moc prawa USA i zaniedbań rządu, który anuluje Konstytucję USA.

Nadal jest to obraz ludzi z wieka dozą mądrości, którzy doskonale wiedzą, ze bez Prawa nic nie może istnieć.

Żadne państwo nie może utrzymać się bez prawa i konstytucji. Prawo jest kręgosłupem państwa a Prawo Boże jest kręgosłupem Królestwa Bożego i wystarczy pobieżne przyjrzenie się Prawu Bożemu, aby natychmiast zauważyć wielką różnicę pomiędzy wartością prawa ludzkiego w porównaniu z Prawem Bożym.

Bóg dał narodom wiele czasu na wypróbowanie wielu systemów rządów poza Jego Prawem i rezultaty są oczywiste.

Jedynie Prawo Boga jest w stanie utrzymać porządek i szczęście narodu. Dlatego stosowanie Prawa w Królestwie i przeszły przykłady zastosowania przez Chrystusa ukazuje nam niezwykłą mądrość Bożą.

Wszyscy wierzący w odrzucenie Prawa i zbawienie z łaski to ludzie wysoce niebezpieczni dla tych, którzy ich słuchają.

Dla takich będzie władza... żelazną laską, która albo doda im nieco rozumu, albo ich skruszy oraz ich głupotę jak gliniane naczynia.


W Królestwie owe rządy będą niezwykle stanowcze, dlatego jest takie porównanie do żelaznej laski.


Wracając do poruszanego wątku, takie teorie były przemycanie na stare forum.

Znalazłem kilka wątków informacyjnych i muszę je nieco prześledzić, ale wydaje się, że są to bardzo poważne źródła informacji.

Trump jest głową Masonerii, pewnego odłamu i stara się zjednoczyć siły przeciwko Watykanowi oraz syjonizmowi.

Znalazłem informację o inwazji 4 tyś ludzi na granicę USA/Meksyk w dniu zaprzysiężenia Trumpa i dopiero teraz owe wieści trafiają nieśmiało do szerszych kręgów ludzi.

Nastąpiło zbrojne starcie z komandosami USA i grupa ta została skutecznie powstrzymana oraz odebrano jej broń, ładunki wybuchowe i mnóstwo narkotyków.

Sytuacja wygląda w ten sposób.

Watykan posiada nadal monopol na newsy. Dlatego ostatnio taka masa informacji, które nas wprowadzają w błąd. Watykan zaciekle walczy o władzę i żadne fundusze nie są oszczędzane na usuniecie Trumpa z fotela.

Ten ruch z Meksyku miał na celu mord na Trumpie i został on powstrzymany.

Międzynarodowe serwisy szpiegowskie, głównie z Rosji poinformowały o tym Trumpa i w ten sposób zapobieżono tej katastrofie, która mogła doprowadzić do wojny domowej.

http://www.rosbalt.ru/moscow/2017/01/28/1587051.html

Powtarza się więc sytuacja za czasów... Lincolna i wiemy jak to się skończyło. Opór Watykanu jest masywny ale watykańskie media, t. znaczy mas media oraz 95% tzw. alternatywnych mediów skutecznie ukrywa owe informacje i spycha nas na fałszywe tropy. Już na temat ataku Trumpa na Bank Federalny nie ma śladu informacji.

Historia za czasów Lincolna była kierowana  przez Piusa IX. Podobny wydźwięk mieliśmy przed II WŚ za Piusa XII, kiedy wpędzono USA w wielką depresję a wszystkie pieniądze przetransferowano do Niemiec.

Dzisiejsza strategia wygląda podobnie i USA jest niszczone A Niemcy otrzymują fundusze.

Papież Franciszek rozkazał zniszczenie Porządek Masonów Malty, za popieranie Trumpa.

Trump został nominowany do pokojowej nagrody Nobla za pomoc Japonii i Rosji. Watykan szaleje.

Tutaj jest film sprzed kilku lat ujawniający organizację masońską z liderami o nieznanych nikomu nazwiskach, którzy dysponują sumami pieniężnymi wartości wszystkiego złota na świecie, jakie kiedykolwiek wykopano w dziejach świata.Osoby z tego kręgu kontaktują się jedynie z najwyższymi głowami państw lub osobami posiadającymi najwyższe formy bezpieczeństwa międzynarodowego, powiedzmy jak... James Bond.

Spotkałem kilka skrawków informacji na temat ten organizacji nazwanej w tym filmie Fundacją X i zaczyna to wskazywać na Mr. Sino czy też M1 jaki główne figury, które posiadają takie bogactwa i dążą do zmiany systemu światowego.

Do tego dochodzą jeszcze rzadsze informacje o... udziale upadłych aniołów i to jest rzeczywista przyczyna aż takich przedsięwzięć względem bezpieczeństwa tych osób.

Warto sobie przeczytać ten artykuł ponownie i zaczniemy rozumieć, z kim współpracował Watykan i najwyraźniej owa współpraca się (chyba) zakończyła a współpracują oni z Trumpem.

http://www.zbawienie.com/przymierze.htm

Końcówka nam wiele mówi.

Informacje, do których dotarłem... nie podam źródeł, ponieważ zbyt wielu nieproszonych gości czytuje to, co się pisze i źródło mogłoby szybko wyschnąć.

Mogę podać jedynie link do... być może innego źródła, które za wiele nie ujawnia ale kilka państw otrzymało olbrzymie kwoty od M1 jako zapłatę za umożliwienie zmian pozytywnych w tych państwach.

Podejrzewam, że ta organizacja a Fundacja X to ta sama organizacja.

http://swissindo.news/

Mamy więc wielkie zmagania poza kulisami o władzę, czyli Trump chce ją utrzymać a Watykan chce go usunąć.

Tak pobieżnie wygląda sytuacja w USA.
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 5th Luty 2017, 10:06

Bardzo ciekawy film. Oczywiście mówi o faktach oczywistych dla nas ale ... zawiera bardzo dużo szczegółów, o których nie zawsze wiemy oraz ... film jest bardzo dobry co przejrzystości ukazania faktów, ułożonej fabuły itp. na prawdę warto obejrzeć ! No i to że wyemitowany w PLANETE+ ... totalne zaskoczenie:Tylko końcówka, ostatnie 10 min., brak odniesienia do Prawa.


Ostatnio zmieniony przez Iraeneus dnia 5th Luty 2017, 11:38, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by polskapaw on 5th Luty 2017, 10:33

Jeśli władza Nierządnicy opiera się na bogactwie a M1 zabrał jej bogactwo kilka lat temu to dlaczego jeszcze nie upadła?
Dopływ gotówki poprzez FED i inne organizacje mógłby być przerwany w każdej chwili w sytuacji gdy odebrano całe złoto. Tu coś nie pasuje.

Chyba że M1 kooperuje z Nierządnicą i ona mu przekazała bogactwa. Tylko cóż za problem zabrać komuś majątek? Poza tym jak kiedyś oglądałem listę państw do "obdarowania" przez M1, to był tam też chyba Watykan.

Jeśli M1 ma takie możliwości, to niech przeleje po te 6 mln $ na konto każdego człowieka i po dwóch dniach się ujawni. Od razu będzie "Bogiem". Dodatkowo wypłata za nic co miesiąc i super technologie.

Królestwo boga nieba i ziemi, król królów - M1. Aż ciarki przechodzą.

Rozumiem, że wielu ludziom nie na rękę jest upadek Nierządnicy, stąd też może jeszcze jakoś funkcjonuje, ale to wszystko nie jest specjalnie spójne i logiczne.

Też bym chciał żeby "zaczęło się dziać" tak jakoś czytelnie, ale to co do nas dociera na pewno jest kontrolowane w celuj jak największego zwiedzenia i powalenia prawdy na ziemię.

Zwiedzenie się odbywa i rośnie a jeszcze dwóch świadków tego nie prostuje.

Pokręcone to jest na maxa.


polskapaw

Liczba postów : 162
Join date : 27/03/2015

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 5th Luty 2017, 12:04

Obejrzyjcie ten film jak wyżej zamieściłem. Obrazuje on ogrom siatki finansowej synagogi szatana przez wiek XX i początek XXI.

W jaki sposób jakiś Mr. Sino miałby przejąć ich majątek ?? Do tego potrzeba mozolnie budowanej organizacji i to nawet w sercu cywilizacji finansjery wall street i całej tej bandy nasienia węża. Musiałby mieć potężna siatkę swoich agentów w krajach zachodu.

Chyba że są nimi od ponad stu lat emigrujący Chińczycy, Azjaci ???
avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Bushi on 5th Luty 2017, 12:31

Na samym końcu tego filmu są przesłania NEW AGE, oraz widać że film przygotowany na odpowiednie czasy gdy doktryna lucyferiańska będzie uwodzić tymi hasełkami:
- wolność
- równość
- człowiek w centrum
- pokój
W szczególności gdy facet wylicza :

"religia, patriotyzm , rasa, stopień zamożności , przynależność społeczna, wszystkie te wyznaczniki to narzędzia jedynie by budować społeczeństwa które łatwo daje się kontrolować"

To mowa smoka który zwodzi, ponieważ w tych wyznacznikach kryje się również plan Boga względem ludzkości, jak widać smok ma zupełnie odmienne plany.

"dziel i rządź ..... póki ludzie będą się uważali za wolnych, zostaną zniewoleni"

znowu uderzenie w prawo Boga, ponieważ owe prawo również zakłada bezwzględne podporządkowanie jedynej istocie która jest władcą, tutaj ewidentnie bije programowanie umysłu przyszłego zwiedzenia. Szczególnie gdy pokazują w tym czasie oko i zierenicę która zamienia się w glob światowy.

najlepsze jest potem :
"jeśli jednak zrozumieją swą relację z naturą i dostrzegą że mają wpływ na zachodzące zmiany, cały ten misternie utkany system runie jak domek z kart"

Oczywiste się staje że to ukryty przekaz znowu celujący nie w system szatana ale głównie w plany Boga które zakładają Królestwo wraz z systemem opartym nie na bezwzględnym oddaniu i podporządkowaniu. Wygląda to jak wylewająca się właśnie doktryna lucyfera oparta właśnie na złudzeniu kontroli świata przez człowieka pomijając istotę najważniejszą.

Potem monolog zaczyna bić po oczach jeszcze mocniej oko się zamyka pokazując że Bóg przestaje mieć wpływ na ludzi i zaczyna się gadka jak z ust upadłego :

"Świat w którym żyjemy wmawia nam.. że jesteśmy słabi i bezradni a społeczeństwo jest złe i przeżarte przez zbrodnie...to kłamstwo".

Czy naprawdę jest to kłamstwo ? czy to znowu nie uderzenie w Prawo Boga oraz jego słowa ? Jaki świat nam to wmawia?. Bóg powiedział moje ścieżki są nad waszymi ścieżkami, myśli moje ponad waszymi myślami. Świat w którym żyjemy to głównie świat Boga.

Jesteśmy silni , piękni i wyjątkowi, potrafimy określić kim jesteśmy i dokąd zmierzamy, zwykły człowiek też się liczy, jesteśmy niezwykle zdolnymi istotami

Nie chcę tu przeginać w interpretacji ale aż się prosi tutaj zatrzymać chwilę, kim do cholery jest zwykły człowiek według tego mądrali?. Więc w ich nowej wizji świata zwykły człowiek też się liczy to kim są ci piękni i niezwykle inteligentni? Widać że w ich nowym świecie jest rozdział na zwykłych ludzi oraz tych innych, pięknych , inteligentnych niosących ład i porządek. Potem do końca fimu jest seria podprogowych obrazów z całą masą haseł rodem z filozofii wschodu z całą poprawką jaką nanosi ruch NEW AGE.

Sory ale mi się chce wymiotować po tym filmie, proszę odsłuchajcie jeszcze raz ten fragment uważnie i sprawdźcie czy to ja jestem przewrażliwiony dziś ?

zaczyna się od 35 minuty do samego końca.


avatar
Bushi

Liczba postów : 480
Join date : 21/03/2015

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Iraeneus on 5th Luty 2017, 12:58

Zgadzam się z tobą Bushi i dla tego napisałem swoją rozterkę że nie ma Prawa.

Ale do 35 min jest bardzo dużo prawdy, szczegółów które oni sami ujawniają ... i to się liczy . Bo czasami jeden drobny szczegół a możemy ułożyć dość spory fragment rzeczywistość lub zrozumieć pewne rzeczy o których do tej pory nie wiedzieliśmy.

Dziękuje że jasno określiłeś te ostatnie 10 minut filmu.

Ja nie miałem do tego zacięcia tak jak Ty, tylko zachwyciłem się tymi szczegółami i prawdą z pierwszej części filmu.

avatar
Iraeneus

Liczba postów : 538
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by thewordwatcher on 5th Luty 2017, 13:14

Polski lektor natychmiast sugeruje, że jest to nieprawda i wprowadzanie nas w błąd.

Donośnie M1. Trudno jest dociec prawdy, ale on posiada rzeczywiście pod swoją kontrolą olbrzymie ilości złota i pokazywał na swoich witrynach dokumenty świadczące o posiadaniu złota.

Są to bankowe certyfikaty własności.

Ale dlaczego system nie upada?

Proste wyjaśnienie. System może funkcjonować bez złota a nawet bez pieniędzy drukowanych. I do tego właśnie się dąży i już prawie to funkcjonuje.

Przelewa się jedynie cyfrowe transakcje i po wprowadzeniu systemu gotówkowego ani złoto ani waluta nie będą potrzebne. Po prostu pójdziesz do pracy, dopiszą ci do zarobku ilość twojego tygodniowego zarobku i jak w dzisiejszym systemie możesz już się obyć bez gotówki.

Dlatego do tego się dąży i to może funkcjonować całkiem nieźle nawet w zupełnie skorumpowanym systemie.

Takie są więc plany z obrazem czy posągiem Bestii.  Problemem nie będzie jakiś chip ale wzięcie znaku na czoło i na dłoń.

Weźmiesz widoczny dla innych znak, bank i karty kredytowe będą działać bez problemu. Odmówisz, stracisz nie tylko konto ale i głowę.

Mamy więc wielkie zwiedzenie i nie wiadomo, czy M1 zapłaci, czy nikomu na tym nie zależy ponieważ ma być system bezgotówkowy.

Dlatego wszelkie informacje są drastycznie kontrolowane i istnieje mnóstwo tzw. portali rzekomo niezależnych, które jedynie pozornie mówią prawdę i czasami dajemy się nabierać na ich kłamstwa.

Biblia mówi o wielkim zwiedzeniu i zaczyna to być widoczne i będzie jeszcze gorzej. Dlatego trzeba poznawać jedyne źródło Prawdy, czyli Biblię.

Tutaj jest ciekawy film po angielsku.
Autor syjonista pokazuje dowody na to, że proroctwa się sprawdzają i Izrael to rzeczywisty naród wybrany przez Boga.

Jak to możliwe?

Po prostu podobnie jak plany wojen światowych, są to plany szatańskie i manipulacja wersetami biblijnymi, aby 'udowodnić' to czy owo. Aby poznać prawdę trzeba naprawdę dobrze poznać Biblię aby zorientować się co jest prawdą a co jest kłamstwem.

Poznanie Biblii to olbrzymia ilość czasu i wysiłku i jedynie mała garstka ludzi może się w tym wszystkim połapać. Dlatego istnieje Chrześcijaństwo oparte na Pawle a nie na Chrystusie.

Z tej prostej przyczyny MUSZĘ czasami sprostować ohydne i manipulacyjne kłamstwa Kudrańskiego, ponieważ on, najwyraźniej nasienie węża nie wstydzi się żadnych kłamstw a bracia i siostry czasami zastanawiają się, jak to możliwe, że człowiek tak 'miłujący' Boga mógłby tak ohydnie kłamać. Dlatego czasami na jego niewybredne ataki reaguję i często prostuję jego manipulacje.

Co jest najciekawsze w jego metodach -  on najwyraźniej wie, co można sprzedać a czego nie, i idzie na całego wkładając wiele wysiłku w swe poszukiwania po to, aby one sprawiały wrażenie jego wiedzy oraz sam stara się sprawiać wrażenie, że rzeczywiście on kocha Boga i Prawdę.

Trudno jest zaprzeczyć komuś, kto twierdzi, że ma kontakt z Chrystusem, ponieważ nie można także  zaprzeczyć komuś, kto miał sen numerów totolotka i wypełnił kupon. Kwestia zostanie wyjaśniona w odpowiednim czasie ale nawet w przypadku fiaska zawsze jest jakieś wytłumaczenie, jak: szatan nie pozwolił abym wygrał w totka.

Na tym takie zwiedzenia się opierają.

A przy okazji... zmieniłem szatę graficzną witryny zbawienie.com i ją uporządkowałem oraz poprawiłem znacznie artykuł główny.

Link w stopce. bounce
avatar
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2717
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Re: Czasy końca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 31 z 40 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach