Czasy końca

+37
Iraeneus
Henry Kubik
Łukasz.s
Wróg Kozłów
Whisper
przebudzonyzesnu
Trawa
Arkadia
efraimita
Gregor
Olo
Andrzej
Kropla
Lotion
Liksar
piotrek123
Jacek86
Milosc
Edwedere
anileve
Hugo
Takeshi
Skiper
Mutu
anowi
zipek
Tabitha
Cyryl
Marysia87
levrone55
polskapaw
Zwykły
Szymon
Kasia
Obserwator
Bushi
lusia
41 posters
Go down
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

27th Luty 2016, 11:58
Jakoś muszą uśpić czujność Słowian Razz

Jednak nie uda im się. Razz

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

27th Luty 2016, 12:44
Message reputation : 100% (1 vote)

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

27th Luty 2016, 15:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Syria to nie tylko zwykła konwencjonalna czy nawet hybrydowa wojna. Syryjskich konflikt to przykład wojny propagandowej pomiędzy Watykanem a Bestią.

Aby otwarcie zaatakować Rosje, Chiny i stojącą za nią Bestią to Watykan musi mieć ogromne poparcie narodów i stojących za nimi państw.

Zobaczmy 1 wojna światowa przed jej wybuchem Niemcy aż paliły się do wojny zachęcane przez sprawną propagandę wojenną.

Druga wojna światowa znowu Niemcy znowu zostały zachęcone do wywołania tej wojny.

Natomiast jest inny ciekawy aspekt 2 wojny światowej. Otóż, kiedy ZSRR zaczęło nie tyle wygrywać co jej żołnierze zaczęli walczyć z 3 Rzeszą??? Otóż wtedy kiedy Stalin wypuścił popów i odwołał się do wartości narodowych i chrześcijańskich. Wtedy to Rosjanie zaczęli walczyć z Niemcami a nie przed nimi uciekać.

A teraz zobaczmy plan trzeciej wojny:

zbawienie.com napisał:"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."
http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm

Zadajmy sobie pytanie. Czyje to "boskie duchy" sformułowały obecne chrześcijaństwo???

Duchy piszące listy Pawła oraz ewangelie Łukasza i Marka, przecież te pisma pozbawiły chrześcijaństwo kompasu i kierunku gdzie oddać oczywiste uwielbienie!!!

Przecież Isus nakazywał aby czcić osobiście tylko Boga - którego nakazał nam określać swoim Ojcem!! Isus tez nakazał wypełniać prawo Boga - Torę, jako wyraz i dowód tego uwielbienia!!!

Czyli celem planu 3 wojen światowych, który realizować ma Watykan z rozkazu szatana, jest zniszczenie także tego chrześcijaństwa które stworzył Paweł z Łukaszem i Markiem!!!

Co w tym planie trzeciej wojny nie gra???

Potężny opór Rosji która opiera swoją siłę na obronie chrześcijaństwa w wydaniu Pawła!!!

Widać, ze owe "boskie duchy" sprzeciwiają się w realizacji planu jaki nakreślił sam smok.

Obecnie konflikt w Syrii w który wmieszała się Rosja spowodował, że sprowadzanie islamistów do Europy zostało ograniczone.

Co ciekawe Watykan myślał, że chrześcijański syjonizm - którego twórcą jest Paweł, jest słaby. Okazuje się, że Watykan poważnie się na tym przejechał.

Za chwilę Trump może wygrać wybory w USA a wtedy chrześcijański syjonizm zyska wpływ na NATO.

Rosja prowadzi zbyt inteligentną polityczną grę aby za nią stali ludzie czy nawet demony. Coś widać, że za Putinem stoją upadłe anioły które wydają mu polecania z Otchłani, czy może tez Druga Bestia o rogach Baranka - która chce uwolnić Bestie pierwszą.

Na przeszkodzie tego planu stoi Watykan.

My nie wiemy co się dzieje w niebie i w jakim miejscu jest smok. Jeśli szatan został zrzucony z nieba lub będzie zrzucony za chwilę to naprawdę będzie miał mało czasu... i wtedy plan 3 wojen traci sens.

Natomiast w to co wierzą obecni chrześcijanie to wierzą oni w fałszywe proroctwa Pawła. Czyli w powstanie 3 świątyni w Jerozolimie i osadzenie w niej antychrysta którego wg Pawła jego Chrystus ma zniszczyć jednym tchnieniem ust.

Isus zapowiada, ze w czasach końca powstanie wielu fałszywych Chrytusów. Być może jeden odegra rolę antychrysta a drugi jego pogromcę???

Być może Rosjanie szykują się pod ten "spektakl".

Sam islam... no cóż wpływowy imam z Egiptu, stwierdził że gdyby nie kara śmierci dla apostatów z islamu to islam by nie przetrwał do dziś. Czyli islam nie ma żaden siły zwodzenia takiej jaką posiada chrześcijaństwo Pawłowe (przypominam na chrześcijaństwo Pawłowe co roku przechodzi 6 milionów islamistów w samej Afryce Północnej).

Podsumowując widać wyraźnie, że odkrycie Henryka na temat "apostolstwa Pawła" jest ważnym elementem w zrozumieniu proroctw. Gdybyśmy wierzyli nadal w Pawła to nasze zrozumienie proroctw było by żadne.
avatar
piotrek123
Liczba postów : 87
Join date : 19/03/2015

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

27th Luty 2016, 20:32
Artykuł po angielsku. Nasa zakazuje używania słowa Jezus. Nie ma wątpliwości, że jest to satanistyczna organizacja.

http://www.foxnews.com/opinion/2016/02/08/nasa-bans-word-jesus.html
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

27th Luty 2016, 20:58

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7484
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

28th Luty 2016, 01:05
Message reputation : 100% (2 votes)
Z tym Chrześcijaństwem to nieco dziwna sprawa. Chrystus przyszedł do zaginionych owiec Izraela i mówił o drugich owcach także, najwyraźniej mając na myśli pozostałe 10 pokoleń Izraela.

Jego głoszenie o Królestwo Boże dotyczyło informowania głównie Izraelitów i Jego odkupieniu ich grzechów. Isus powiedział zanim obejdziecie miasta Izraela ja powrócę.

Apostołowie mieli za zadanie dotrzeć do nich wszystkich. Paweł początkowo głosił także tylko Żydom. Jeżeli zaczęło się to roznosić, to roznosiło się niesłusznie o fałszywa religia, ponieważ Chrystus oddał swoje życie za owce. Także 144.000 wykupionych z ziemi z każdego plemienia Izraela.

W tym kontekście Paweł nie głosił Królestwa Bożego czyli zjednoczenia Izraela czyli nie głosił Ewangelii ale ogłaszał Ewangelię fałszywą skierowaną do niewłaściwych ludzi.

Z tego punktu widzenia Chrześcijaństwo a w szczególności katolicyzm to fałszywa religia, uwłaczająca Bogu bałwochwalstwem i znakami krzyża oraz w szczególności krucyfiksem, wielbiąca śmierć Chrystusa jako Boga, głosząca fałszywą Ewangelię i nie mająca pojęcia i Ewangelii prawdziwej.


Czy można zabić Boga? Oczywiście że nie ale zamordowano Syna Bożego i w tym także jest dowód, że Syn Boży Bogiem nie był.

Dopiero Królestwo Boże pod berłem Chrystusa podporządkuje sobie cały świat i wprowadzi Prawo Boże na całą ziemię.


To jest zbawienie.


Chrześcijaństwo głosi fałszywą Ewangelię! Mówią jeszcze inaczej.

Światowe Chrześcijaństwo to poganie, którzy muszą pozbyć się fałszywego boga i zacząć wielbić Boga Izraela i stosować się do Jego Prawa.

To im da zbawienie.

Nasze grzechy, grzechy Narodu Wybranego wykupił Chrystus swoją krwią. Ich grzechy zostaną zmazanie dokładnie w taki sposób, w jaki Chrystus wybaczył cudzołożnicy mówiąc jej: idź i więcej nie grzesz!


Joh 17:14  Ja dałem im słowo twoje, a świat ich znienawidził, ponieważ nie są ze świata, jak Ja nie jestem ze świata.
Joh 17:15  Nie proszę, abyś ich wziął ze świata, lecz abyś ich zachował od złego.
Joh 17:16  Nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata.
Joh 17:17  Poświęć ich w prawdzie twojej; słowo twoje jest prawdą.
Joh 17:18  Jak mnie posłałeś na świat, tak i Ja posłałem ich na świat;
Joh 17:19  I za nich poświęcam siebie samego, aby i oni byli poświęceni w prawdzie.
Joh 17:20  A nie tylko za nimi proszę, ale i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie.
Joh 17:21  Aby wszyscy byli jedno, jak Ty, Ojcze, we mnie, a Ja w tobie, aby i oni w nas jedno byli, aby świat uwierzył, że Ty mnie posłałeś.

Joh 16:33  To powiedziałem wam, abyście we mnie pokój mieli. Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat.

Dlatego Bóg wybaczy nam nawet bałwochwalstwo i zamieni nam serca kamienne na serca mięsiste.

Dopiero wyzwolony Izrael spowoduje poznanie Prawdy reszty świata i z Jerozolimy będą płynąć błogosławieństwa dla świata.


Joh 10:14  Ja jestem dobry pasterz i znam swoje owce, i moje mnie znają.
Joh 10:15  Jak Ojciec mnie zna i Ja znam Ojca, i życie swoje kładę za owce.
Joh 10:16  Mam i inne owce, które nie są z tej owczarni; również i te muszę przyprowadzić, i głosu mojego słuchać będą, i będzie jedna owczarnia i jeden pasterz.



Powyższe słowa Isus wypowiedział do faryzeuszy - nasienie węża - synagoga szatana - i dodał:

Joh 10:26  Lecz wy nie wierzycie, bo nie jesteście z owiec moich.

Ewangelia zaczyna sie robić coraz bardziej klarowna i zrozumiała.

Nawet nie podejrzewałem, ze dzisiaj coś takiego napiszę.

Jeszcze trzeba dodać, ze pomiędzy poganami są nasi bracia Słowianie, nie tylko ci, którzy wyemigrowali w czasach dzisiejszych, ale także ci, którzy żyją tam z dawniejszych słowiańskich pokoleń.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

28th Luty 2016, 20:31
Message reputation : 100% (1 vote)
To raczej dobra wiadomość bounce

"Rosjanie budują „samolot dnia Sądu Ostatecznego”. Będzie można z niego dowodzić całą armią"

http://www.tvp.info/24178021/rosjanie-buduja-samolot-dnia-sadu-ostatecznego-bedzie-mozna-z-niego-dowodzic-cala-armia
avatar
Skiper
Liczba postów : 169
Join date : 17/04/2015

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

29th Luty 2016, 15:16
Henryku, chciałbym spytać dla jasności, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem (a trochę mnie to nurtuje)
w Twoim ostatnim poście mówisz, że Chrystus umarł na krzyżu wyłącznie za Izraelitów?
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7484
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

29th Luty 2016, 16:00
Zauważyłem to wczoraj,  że Chrystus powiedział, ze swoje życie kładzie za owce mu dane przez Ojca.

Nie oznacza to, że inni nie maja szansy na zbawienie, ale oznacza to precedens - zbawienie wynikające z ofiary Chrystusa.

I Chrystus wykupił tym Naród Wybrany a reszta musi ponosić większość konsekwencji łamania Prawa Bożego.

Nie studiowałem innych wersetów w tej kwestii i temat jest NOWY.

Trzeba się nim zająć.

Jest możliwość, że jest to skażenie tekstu, ale jest bardziej prawdopodobne, ze zbawienie jest z uczynków i trzeba je sobie uczynkami wypracować.

Napisałem posta jako kwestię wymagającą przemyślenia.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

29th Luty 2016, 23:00
Message reputation : 100% (3 votes)
Mnie również zaintrygował temat "owiec" Smile
Otóż ja widzę ten temat następująco
- Bóg posiadał swoje stado owiec któremu ofiarował przecudną owczarnie i zlecił wypasanie swego stada pasterzom.

- Pasterze (Kapłani i Królowie Izraela) zaprzedali stado innym właścicielom, a owce nie buntowały się przeciw temu.

- Właściciel owiec nie rezygnuje ze swego stada i posyła swego najlepszego pasterza, aby wykupił owce z powrotem dla niego.

- Jezus poprzez swoją śmierć wykupił je z powrotem na własność Pana i został posłany do owiec aby je zjednoczyć i pokazać, kto jest prawdziwym ich właścicielem.

- Bóg po wykupie swych owiec nie wprowadza ich od razu do swojej owczarni, ale poza zagrodą może teraz zrobić selekcje w swoich owcach, na owce wartościowe, które wprowadzi do swojej owczarni i owce złe które wyłączy z owczarni, najprawdopodobniej zleci to pasterzowi (Jezusowi) tu widzimy kolejne rozróżnienie Bóg właściciel owiec i Jezus Jego pasterz, który pasie Jego owce (dwie różne osoby!!!).

- Na miejsce owiec wyłączonych i odrzuconych, Właściciel owiec przyłączy wartościowe owce spoza Jego owczarni które spełnią pewne kryteria wyznaczone przez Właściciela owiec. Nowe owce będą się pasły razem z wcześniej wykupionymi i wybranymi owcami w owczarni Pana owiec.

- Między czasie Pan owiec zadba, aby wszyscy źli pasterze ponieśli karę za złe pasanie owiec i wyrządzanie im krzywdy, kara będzie surowa za to iż Pan poniósł straty w swoim stadzie.

- Pan zapoluje także na wszystkie drapieżne zwierzęta które zjadały i rozpraszały Jego owce.

- Pan owiec odnowi i wyremontuje swoje zagrody i odda owce pod władanie dobrych pasterzy, którzy będą pomnażać Jego stado, a owce będą się czuły bezpiecznie w nowej owczarni.
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

29th Luty 2016, 23:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Ps 79
(12) Odpłać sąsiadom naszym siedemkroć urąganie ich, Którym ciebie obrażali, Panie!

(13) My zaś, lud twój i owce pastwiska twojego, Będziemy sławić cię na wieki, Będziemy opowiadać chwałę twoją z pokolenia w pokolenie.

Jr 23
(1) Biada pasterzom, którzy gubią i rozpraszają owce mojego pastwiska, mówi Pan!

(2) Dlatego tak mówi Pan, Bóg Izraela, o pasterzach, którzy pasą mój lud: To wy rozproszyliście moje owce i rozpędziliście je, a nie zatroszczyliście się o nie to też ukarzę was za złe wasze uczynki - mówi Pan.

(3) I sam zgromadzę resztę moich owiec ze wszystkich ziem, do których je wygnałem, i sprowadzę je na ich pastwisko; i będą płodne i liczne.

(4) I ustanowię nad nimi pasterzy, którzy je paść będą, i nie będą się już bały ni trwożyły, i żadna z nich nie zaginie - mówi Pan.

Ten rozdział wiele wyjaśnia:
Ez 34
(1) I doszło mnie słowo Pana tej treści:

(2) Synu człowieczy, prorokuj przeciwko pasterzom Izraela, prorokuj i powiedz im: Pasterze! Tak mówi Wszechmocny Pan: Biada pasterzom Izraela, którzy sami siebie paśli! Czy pasterze nie powinni raczej paść trzody?

(3) Mleko wy zjadacie, w wełnę wy się ubieracie, tuczne zarzynacie, lecz owiec nie pasiecie.

(4) Słabej nie wzmacnialiście, chorej nie leczyliście, skaleczonej nie opatrywaliście, zbłąkanej nie sprowadzaliście z powrotem, zagubionej nie szukaliście, a nawet silną rządziliście gwałtem i surowo.

(5) Tak rozproszyły się moje owce, gdyż nie było pasterza i były żerem dla wszelkiego zwierzęcia polnego. Rozproszyły się

(6) I błąkały się moje owce po wszystkich górach i po wszystkich wysokich pagórkach; po całym kraju rozproszyły się moje owce, a nie było nikogo, kto by się o nie zatroszczył lub ich szukał.

(7) Dlatego wy, pasterze, słuchajcie słowa Pana!

(8 ) Jakom żyw - mówi Wszechmocny Pan - ponieważ moje owce stały się łupem i ponieważ moje owce były żerem dla wszelkiego zwierzęcia polnego, gdyż nie było pasterza, a moi pasterze nie troszczyli się o moje owce, a sami się paśli pasterze, a moich owiec nie paśli,

(9) Dlatego wy, pasterze, słuchajcie słowa Pana!

(10) Tak mówi Wszechmocny Pan: Oto ja wystąpię przeciwko pasterzom i zażądam od nich moich owiec, i usunę ich od pasienia moich owiec, i pasterze nie będą już paść samych siebie. Wyrwę moje owce z ich paszczy; nie będą już ich żerem.

(11) Gdyż tak mówi Wszechmocny Pan: Oto ja sam zatroszczę się o moje owce i będę ich doglądał.

(12) Jak pasterz troszczy się o swoją trzodę, gdy jest pośród swoich rozproszonych owiec, tak ja zatroszczę się o moje owce i wyratuję je z wszystkich miejsc, dokąd zostały rozproszone w dniu chmurnym i mrocznym.

(13) Wyprowadzę je spomiędzy ludów i zbiorę je z ziem; przyprowadzę je znowu do ich ziemi i będę je pasł na górach izraelskich, w dolinach i na wszystkich równinach kraju.

(14) Będę je pasł na dobrych pastwiskach i ich błonie będzie na wysokich górach izraelskich. Tam będą odpoczywać na dobrym błoniu i będą się paść na tłustych pastwiskach na górach izraelskich.

(15) Ja sam będę pasł moje owce i ja sam ułożę je na ich legowisku - mówi Wszechmocny Pan.

(16) Będę szukał zaginionych, rozproszone sprowadzę z powrotem, zranione opatrzę, chore wzmocnię, tłustych i mocnych będę strzegł, i będę pasł sprawiedliwie.

(17) Do was zaś, moje owce, mówi Wszechmocny Pan: Oto Ja rozsądzę między owcą a owcą, między baranami i kozłami.

(18) Czy nie dość wam tego, że spasacie najlepsze pastwisko, ale jeszcze resztę waszego pastwiska depczecie swoimi nogami, pijecie czystą wodę, ale jeszcze pozostałą resztę mącicie swoimi nogami?

(19) I moje owce musiały paść się na tym, co zdeptały wasze nogi, i pić to, co zmąciły wasze nogi.

(20) Dlaczego tak mówi do nich Wszechmocny Pan: Oto Ja sam rozsądzę między owcami tłustymi a owcami chudymi.

(21) Ponieważ odepchnęliście wszystkie słabe bokiem i plecami i odtrąciliście je swoimi rogami, aż wypchnęliście je na zewnątrz,

(22) Dlatego wyratuję moją trzodę i już nie będzie łupem. Rozsądzę między owcą a owcą,

(23) Ustanowię nad nimi jednego pasterza, mojego sługę Dawida, i będzie je pasł; będzie je pasł i będzie ich pasterzem.

(24) A Ja, Pan, będę ich Bogiem, a mój sługa Dawid będzie księciem wśród nich - Ja, Pan, to powiedziałem.

(25) Zawrę z nimi przymierze pokoju, wytępię z ziemi drapieżne zwierzęta, tak że będą bezpiecznie mieszkać nawet na pustyni i spać w lasach.

(26) I złożę na nich i na otoczenie mojego wzgórza błogosławieństwo, i spuszczę na nich deszcz we właściwym czasie, a będzie to deszcz błogosławieństwa.

(27) Wtedy drzewa leśne wydadzą swój owoc, a ziemia wyda swoje plony; będą bezpiecznie mieszkać na swojej ziemi i poznają, że Ja jestem Pan, gdy połamię drążki ich jarzma i wyratuję ich z ręki ich ciemięzców.

(28) Już nie będą łupem narodów ani dzikie zwierzęta nie będą ich pożerać; będą bezpiecznie mieszkać, a nikt nie będzie ich straszył.

(29) I wywiodę dla nich bujną roślinność, tak że już nie będą ofiarami głodu w kraju ani nie będą już znosić zniewag narodów.

(30) I poznają, że Ja, Pan, ich Bóg, jestem z nimi, i że oni, dom izraelski, są moim ludem - mówi Wszechmocny Pan.

(31) Moimi owcami jesteście, owcami mojego pastwiska, a Ja jestem waszym Bogiem - mówi Wszechmocny Pan.

mocne słowa o łupieżcach owiec Pana:
Ez 35
(14) Tak mówi Wszechmocny Pan: Ku uciesze całej ziemi uczynię z ciebie pustkowie.

(15) Jak się radowałaś, że dziedzictwo domu Izraela stało się pustkowiem, tak Ja uczynię tobie: Góro Seir i cały Edomie, staniesz się pustkowiem. I poznają, że Ja jestem Pan.

gdy Pan odbuduje swoją owczarnie inne narody (inne owce) poznają że prawdziwym i dobrym właścicielem owiec jest Pan i wiele będzie się starało, aby wejść do owczarni Pana
Ez 36
(33) Tak mówi Pan Bóg: Gdy oczyszczę was ze wszystkich waszych win, zaludnię miasta i ruiny będą odbudowane,

(34) A spustoszony kraj będzie uprawiany zamiast być pustkowiem na oczach wszystkich przechodniów,

(35) I będą mówić: Ten kraj, niegdyś spustoszony, stał się podobny do ogrodu Eden; a miasta, które legły w gruzach i były spustoszone i zburzone, są teraz obwarowane i zamieszkane.

(36) I poznają narody, które wokoło nas pozostały, że Ja, Pan, odbudowałem to, co było zburzone, zasadziłem to, co było spustoszone; Ja, Pan, powiedziałem to i uczynię.

(37) Tak mówi Pan Bóg: Oto jeszcze dam się uprosić domowi izraelskiemu, aby im uczynić: Pomnożę u nich liczbę ludzi jak owiec.

(38) Jak liczne są trzody dla celów ofiarnych, jak liczne są owce w Jeruzalemie w jego święta, tak zrujnowane miasta pełne będą trzód ludzkich; i poznają, że Ja jestem Pan.

Cały 10 rozdział Jana dużo wyjaśnia (nie będę wklejał całego)

Tu potwierdzenie, że Bóg przecedzi swoje owce i złe zastąpi dobrymi spoza owczarni
Mt 8
(10) Gdy Isus to usłyszał, zdziwił się i rzekł do tych, którzy szli za nim: Zaprawdę powiadam wam, u nikogo w Izraelu tak wielkiej wiary nie znalazłem.

(11) A powiadam wam, że wielu przybędzie ze wschodu i zachodu, i zasiądą do stołu z Abrahamem i z Izaakiem, i z Jakubem w Królestwie Niebios.

(12) Synowie Królestwa zaś będą wyrzuceni do ciemności na zewnątrz; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

1st Marzec 2016, 19:11
Nad Szkocją widziano bardzo jasne błyski na skutek deszczu meteorów


Wczoraj około godziny 18:50 czasu lokalnego, nad Szkocją miał miejsce deszcz meteorów. Jeden z obiektów był na tyle duży, że słychać było głośny grom dźwiękowy gdy wchodził w niższe partie atmosfery ziemskiej. Widziano również towarzyszący temu zjawisku jasny błysk, który na chwilę rozświetlił nocne niebo.

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nad-szkocja-widziano-bardzo-jasne-blyski-skutek-deszczu-meteorow



_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7484
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

3rd Marzec 2016, 23:54
Message reputation : 100% (1 vote)
Wklejam na szybko, co kombinuje synagoga szatana.





Niesamowita perfidia planów nasienia węża rzezi w Europie, czyli arabską wiosnę.

W Syrii obie armie - USA i Rosji coś szykują i wcale to nie wygląda na jakiś konflikt pomiędzy USA i Rosją

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

4th Marzec 2016, 00:52
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

4th Marzec 2016, 03:35
Z tego filmu co wiadomo???

Cała akcja była zaplanowana cztery lata temu. Czyli w czasie kiedy z papiestwa zrezygnował Niemiec Benedykt XVI a zastąpił go jezuita Franciszek z Argentyny (państwa w którym ukryci byli naziści).

Czyżby Benedykt nie chciał brać udział w tej "operacji" przeciwko własnemu państwu, dlatego ustąpił??? Być może pomysłodawcą tego planu był Franciszek, któremu szatan dał papiestwo za ten pomysł??

Co jest ciekawe, papież Franciszek stwierdził, że gra va bank i szanse wykonania jego planu są minimalne.

thewordwatcher napisał:W Syrii obie armie - USA i Rosji coś szykują i wcale to nie wygląda na jakiś konflikt pomiędzy USA i Rosją

Musimy pamiętać, że spora część Pentagonu jest przeciwko Obamie i założę się, że ta część wspiera kandydaturę Trumpa na prezydenta.

Ten film potwierdza, że Obama nie kontroluje za bardzo armii, dlaczego???

Zauważmy jedno, jakim cudem owe informacje przeciekły do Internetu???

Otóż te informacje dały te same służby specjalne, zapewne wojskowe do opinii publicznej aby nas urobić.

Główny rodzaj wojny to wojna informacyjna czy propagandowa!!! Ta wojna trwa zawsze od początku świata pomiędzy różnymi stronami a została zapoczątkowana przez szatana przeciwko Bogu i jego Słowu!!!

Tak naprawdę, inna ciekawa sprawa jest to, ze Rosja gromadzi coraz więcej wojsk po swojej zachodniej granicy.

Tak naprawdę Rosja w Syrii posiada kilkadziesiąt samolotów i 4 tysiące wojska czyli niewiele. Skoro uchodźcy to owa armia to dla nich jasnym sygnałem jest fakt, że ogromne siły Rosji na zachodzie mogą ich w każdej chwili zniszczyć.

Być może dlatego Obama próbuje związać ową ogromną armie Rosji aby ta nie była zdolna to interwencji na zachodzie. Zauważmy też inną sprawę Rosja pomimo sankcji i ich skutków wydaje najwięcej PKB na armie!!!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7484
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

4th Marzec 2016, 09:53
Message reputation : 100% (2 votes)
Z ostatnich wiadomości,  armia USA i rosyjska są w Syrii i najwyraźniej współpracują ze sobą.

Wygląda na to, ze Internet i mass media - wszyscy nas robią w balona a film ten ujawni pełną realizację planu III WŚ.

W tej chwili wiele wskazuje na to, że Watykan z masonerią jadą na całego z planem 3 WŚ a armie w Syrii... hmmmm... góra Sermon jest pod kontrolą Izraela a z tej góry schodzą upadli aniołowie. Izrael syjonistyczny i Islam ma się nawzajem zniszczyć, czyli... we wszystkich państwach białych władze są SYJONISTYCZNE, co może znaczyć, że do wojny dojdzie i te władze zostaną zniszczone wzajemnie z Islamem a po tych władzach  może nastąpić nowych 10-ciu króli.

Może także Bóg ich powstrzymać i oni już o tym wiedzą i szatan może wylecieć z nieba.

Te opcje są możliwe, ale okazuje się, ze w sumie niewiele wiemy i żadne spekulacje nam wiele nie pomogą, ponieważ mamy robioną wodę z mózgu za pomocą mas mediów, mediów PODOBNO niezależnych i informacji pochodzących od religii, czyli także chrześcijańskich syjonistów.

Jedno jest pewne - wydarzy się lada chwila coś olbrzymiego i nikt nie jest pewny co to będzie.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

4th Marzec 2016, 12:46

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7484
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

4th Marzec 2016, 14:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Najwyraźniej Duda jest gorliwym wielbicielem najwięcej dyktatora świata, Obamy i NATO, najbardziej zbrodniczej organizacji terrorystycznej na świecie, która ma na koncie w ostatnich 60 latach miliony wymordowanych ludzi, zwłaszcza na Bliskim Wschodzie.

W samym Wietnamie wymordowano 2.5 mln ludności cywilnej, Pol Pot to także intryga Amerykanów, Wojna w Korei 4.5 miliona zabitych. Zapytajmy teraz, po co ich wymordowano.

I teraz polski rząd syjonistyczny dąży do wojny po stronie NATO przeciwko Rosji, która rządzą także syjoniści. Czyli cały ten numer to jedno wielkie oszustwo i Rosji, USA a w szczególności zdradzieckiego polskiego rządu, który dąży do mordowania Słowian a zagrożenia jak na razie nie podano.

http://wpolityce.pl/polityka/283963-o-co-tu-chodzi-rosyjskie-media-bronia-oficerow-przed-polskim-mon-zaczela-sie-ucieczka-generalow-hartowanych-po-sowiecku

Pytanie: czy Bóg na to pozwoli, aby dopełniła się wina nasienia węża oraz Nierządnicy/Babilonu czyli USA.

Na to pytanie nie mamy odpowiedzi, ale sprawa w chwili obecnej jest bardzo poważna i mamy wiele oznak ruchów wojsk pośród krajów Słowian.

Moim zdanie wszyscy żołnierze powinni dezerterować i nie przelewać niczyjej krwi. Przecież za Żydów nie będą walczyć! Niech się sami bronią ale władzom nie chodzi o Żydów tylko o Słowian.

Ciężka sytuacja i jedyna pomoc może przyjść od Boga. Ale czy masowe nadal bałwochwalstwo nie stoi na przeszkodzie?

Nie musi być zupełnie wykorzenione, ale powinna być jakaś poprawa.

Czas pokaże i strach o tym wszystkim myśleć.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

6th Marzec 2016, 21:32
Message reputation : 100% (1 vote)
knują i knują przeciw naszemu Bogu i przeciw nam

ale o to co zapowiedział nasz Pan dla tego narodu, który jest najbardziej zbroczony krwią:

Iz 34

(1) Zbliżcie się, narody, aby słuchać, i wy, ludy, słuchajcie uważnie! Niech słucha ziemia i to, co ją napełnia, okrąg ziemi i wszystko, co z niej wyrasta!

(2) Gdyż rozgniewał się Pan na wszystkie narody, jest oburzony na całe ich wojsko, obłożył je klątwą, przeznaczył je na rzeź.

(3) Ich zabici nie będą pochowani, a z trupów będzie się unosił smród; Góry rozmiękną od ich krwi.

(4) I wszystkie pagórki rozpłyną się. Niebiosa zwiną się jak zwój księgi i wszystkie ich zastępy opadną, jak opada liść z krzewu winnego i jak opada zwiędły liść z drzewa figowego.

(5) Gdyż mój miecz zwisa z nieba, oto spada na Edom i na lud obłożony przeze mnie klątwą.

(6) Miecz Pana ocieka krwią, pokryty jest tłuszczem, krwią jagniąt i kozłów, tłuszczem nerek baranów, gdyż krwawą ofiarę urządza Pan w Bosra, wielką rzeź w ziemi edomskiej.

(7) I padną wraz z nimi bawoły i cielce z tucznymi wołami; ich ziemia będzie przesiąknięta krwią, a ich proch przesycony tłuszczem.

(8 ) Bo jest to dzień pomsty Pana, rok odwetu za spór z Syjonem.

(9) Toteż potoki Edomu zamienią się w smołę, a jego glina w siarkę, a jego ziemia stanie się smołą gorejącą:

(10) Ani w nocy, ani w dzień nie zgaśnie, jego dym wznosić się będzie zawsze; z pokolenia w pokolenie będzie pustynią, po wiek wieków nikt nie będzie nią chodził.

(11) Pelikan i jeż zagnieżdżą się w niej, a sowa i kruk będą w niej mieszkać; Pan rozciągnie na niej sznur na spustoszenie i ustawi wagę na zniszczenie.

(12) Fauny będą tam mieszkać, nie będzie tam dostojnych narodów, królestwa nie będzie się obwoływać, a wszyscy jego książęta będą niczym.

(13) Jego pałace porosną cierniem, pokrzywy i osty będą w ich zamkach; i stanie się mieszkaniem szakali, siedzibą strusi.

(14) Diabły spotkają się z satyrami i będą płakać jeden do drugiego:  tutaj satyrowie będą odpoczywać znalazłszy dla siebie [miejsce] odpoczynku.

(15) Tam wąż będzie się gnieździł i znosił jaja, wylęgał je i zbierał młode przy sobie, tam tylko sępy skupiać się będą, jeden z drugim.

(16) Badajcie Pismo Pana i czytajcie: Żadnej z tych rzeczy nie brak, żadna z nich nie pozostanie bez drugiej, gdyż usta Pana to nakazały i jego Duch je zgromadził.

(17) On sam rzucił dla nich los i jego ręka im to sznurem mierniczym przydzieliła; na wieki będą to posiadać, z pokolenia w pokolenie będą tam mieszkać.

Lud obłożony klątwą i nie chodzi tu o Edom tylko o inny lud niejako współpracujący z Edomem, chyba nietrudno się domyślić o kogo chodzi !!! Pamiętamy jak kończą narody obłożone klątwą. Straszna będzie ich odpłata.

Ten rozdział pokazuje też poniekąd dlaczego wzrasta nasze poznanie. Oprócz tego, że jest to oczywiście dla naszego pożytku, to wiedza na temat proroctw zawartych w biblii będzie miała kapitalne znaczenie w momencie gdy te proroctwa zaczną się wypełniać.
Gdy zaczną się dziać rzeczy zapowiedziane przez Pana będziemy sobie przypominać, że to wszystko było zapowiedziane, tak jak było z życiem i śmiercią Jezusa, wielu poznawało go poprzez proroctwa które o nim były wypowiedziane przez Boga i proroków.
Tak będzie z czasami ostatecznymi, Bóg da poznać większość proroctw aby wbiły się nam w świadomość i gdy będą się wypełniać będą nas utwierdzać w tym, że to od Pana pochodzi bo On to zapowiedział (przeczytajcie jeszcze raz werset 16)

Tworzy się coraz większa analogia do czasu w którym Chrystus przyszedł na świat, najpierw działalność Jana Chrzciciela przypomniała większość proroctw dotyczących Jezusa i w momencie gdy Chrystus działał w Judei wielu miało przed oczami te proroctwa i wielu przez to uwierzyło w Niego.
Teraz chyba jest podobnie, najpierw jest odkrywanie na nowo proroctw, wzrasta ich poznanie i zrozumienie. Ostatnio dostałem pytanie "Po co? Po co nam to skoro nie mamy na to wpływu?" Otóż myślę że głównie dla tego, aby nie dać się zwieść w czasach ostatecznych i abyśmy mogli jasno zrozumieć że to Pan działa, gdyż dzieje się wszystko co Pan zapowiedział. Dlatego też ważne chyba jest aby głosić te rzeczy coraz szerzej, nie wszyscy muszą w to uwierzyć, ale każdy sobie to przypomni w momencie gdy to sie stanie.
TAK JAK BYŁO ZA CZASÓW CHRYSTUSA

????????????????
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

6th Marzec 2016, 23:01
A oto cytaty, które niejako potwierdzają to że objawienie słowa Pana ma nastąpić przed wydarzeniami, aby poznać że się dzieje to co Pan zapowiedział

J 14

(25) To wam powiedziałem z wami przebywając.

(26) Lecz Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w imieniu moim, nauczy was wszystkiego i przypomni wam wszystko, co wam powiedziałem.

(27) Pokój zostawiam wam, mój pokój daję wam; nie jak świat daje, Ja wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze i niech się nie lęka.

(28) Słyszeliście, że powiedziałem wam: Odchodzę i przychodzę do was. Gdybyście mnie miłowali, tobyście się radowali, że idę do Ojca, bo Ojciec większy jest niż Ja.

(29) Teraz powiedziałem wam, zanim się to stanie, abyście uwierzyli, gdy się to stanie.

(30) Już wiele nie będę mówił z wami, nadchodzi bowiem władca świata, ale nie ma on nic do mnie;

(31) Lecz świat musi poznać, że miłuję Ojca i że tak czynię, jak mi polecił Ojciec. Wstańcie, pójdźmy stąd.


Iz 48

(5) Dlatego dawno ci zwiastowałem i ogłaszałem, zanim się spełniło, abyś nie powiedział: Mój bożek to uczynił, a mój posąg ryty i mój posąg lany to nakazał.

(6) Słyszałeś o tym, zobacz to wszystko! A wy - czy nie będziecie o tym świadczyli? Od teraz będę ci ogłaszał rzeczy nowe i rzeczy zakryte, o których nie wiedziałeś.

(7) Teraz stały się one, a nie dawno, i przed dniem dzisiejszym o nich nie słyszałeś, abyś nie powiedział; Ja o nich wiedziałem.

(8 ) Ty o tym ani nie słyszałeś, ani nie wiedziałeś, ani też twoje ucho nie było dawniej otwarte, wiedziałem bowiem, że jesteś zupełnie niewierny i że zwano cię odstępcą od urodzenia.

(9) Przez wzgląd na moje imię powstrzymywałem swój gniew i przez wzgląd na moją cześć oszczędzałem cię, aby cię nie zniszczyć.

(10) Oto wytapiałem cię sobie jak srebro, próbowałem cię w piecu cierpienia.

(11) Przez wzgląd na siebie, przez wzgląd na siebie czynię to, bo jakże zbezczeszczone było moje imię; a przecież mojej chwały nie oddam innemu.

(12) Słuchaj mnie, Jakubie, i ty, Izraelu, którego powołałem! Ja to jestem, Ja pierwszy i Ja ostatni,

(13) Przecież to moja ręka założyła ziemię i moja prawica rozpostarła niebiosa; gdy Ja na nie wołam, wszystkie razem stają.

(14) Zbierzcie się wszyscy i słuchajcie! Kto z nich to przepowiedział? Ten, którego Pan miłuje, wykona jego wolę na Babilonie, a jego ramię na Chaldejczykach.

(15) Ja, Ja to przepowiedziałem i Ja go powołałem, sprowadziłem go i on szczęśliwie dokona swojego dzieła.

(16) Zbliżcie się do mnie i słuchajcie tego! Od samego początku nie mówiłem w skrytości, odkąd się to dzieje, Ja tam jestem! A teraz Wszechmogący, mój Pan, posłał mnie i jego Duch.

(17) Tak mówi Pan, twój Odkupiciel, Święty Izraelski: Ja, Pan, twój Bóg, uczę cię tego, co ci wyjdzie na dobre, prowadzę cię drogą, którą masz iść.

Przy okazji ciekawy fragment o tym kto będzie wykonywał wyrok na Babilonie i Chaldeczykach (na niebiesko). Będzie to Ten którego Pan miłuje.


Am 3

(7) Zaiste, nie czyni Wszechmogący Pan nic, jeżeli nie objawił swojego planu swoim sługom, prorokom.

(8 ) Gdy lew zaryczy, któż by się nie bał? Gdy Wszechmogący Pan każe, któż by nie prorokował?


Ap 10

(5) Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu

(6) I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa,

(7) Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

Wiem że wcześniej pisze, że tajemnica ta jest zapieczętowana i jej nie widzimy, ale mimo wszystko jest potwierdzone że została już zwiastowana prorokom. Może własnie ją ujrzymy dopiero gdy się wypełni i szybko przypomnimy sobie których słów dotyczyła. Ale warunek jest taki że musimy znać te słowa, chociaż dziś możemy ich nie rozumieć.

Mam więc apel do wszystkich którzy czytają forum i poznają słowo Pana nie w pełni je rozumiejąc.
Głoście Jego słowo każdemu komu się da, nie każdy w nie uwierzy, ale każdy sobie przypomni to co trzeba gdy rzeczy te zaczną się dziać. Trzeba jeszcze bardziej głosić konieczność czytania Słowa Pana, po to aby je poznać (nie koniecznie w pełni zrozumieć teraz, ale trzeba poznać), aby rozpoznać dzieła Boga gdy wszystko zacznie się dziać.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7484
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

7th Marzec 2016, 00:45
Message reputation : 100% (1 vote)
Tajemnica została rozwiązana, efraimito. Najprawdopodobniej...

Rozpoznanie Bożej tajemnicy


Objawienie 10:(1) I widziałem innego potężnego anioła zstępującego z nieba, odzianego w obłok, z tęczą wokoło głowy, którego oblicze jaśniało jak słońce, nogi zaś jego były jak słupy ognia; (2) A w ręku swoim miał otwartą książeczkę. I postawił prawą nogę swoją na morzu, lewą zaś na lądzie. (3) I krzyknął głosem donośnym jak ryk lwa. A na jego krzyk odezwało się głośno siedem grzmotów. (4) A gdy przebrzmiało siedem grzmotów, chciałem pisać; lecz usłyszałem głos z nieba mówiący: Zapieczętuj to, co powiedziało owych siedem grzmotów, a nie spisuj tego. (5) Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu (6) I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa, (7) Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom. (BM)


Najprawdopodobniej już znamy tajemnicę Bożą, czyli odpowiedź siedmiu grzmotów, które były zapieczętowane aż do czasów końca.


I krzyknął głosem donośnym jak ryk lwa. "Co teraz?" A na jego krzyk odezwało się głośno siedem grzmotów. "Bóg wyzwoli swój Naród Wybrany wtedy, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić !

Dzięki pomocy Boga proroctwa o wyzwoleniu Słowian zostały już rozpoznane i właśnie nadszedł odpowiedni czas na wyzwolenie nas.

Bóg zapowiedział, że proroctwa te zrozumiemy dopiero w czasach końca.

Zrozumienie tego jest biblijnym dowodem na to, że już żyjemy w czasach końca.


Jeremiasza 30:(24) Nie uśmierzy się żar gniewu Pana, aż spełni i urzeczywistni zamysły jego serca; w dniach ostatecznych zrozumiecie to dokładnie. (BM) ( przeczytaj cały rozdział )

Jest to pierwsza witryna na świecie, która zaczęła to omawiać!

Przyczyną zrozumienia tych proroctw tylko w języku polskim jest to, że są one skierowane tylko do Narodu Wybranego, czyli Słowian, z Polską na czele.

Ową tajemnicą jest plan wyzwolenia Narodu Wybranego i ten plan będzie realizowany kiedy siódmy anioł zacznie trąbić.

Trzeba bliżej się przyjrzeć owym trąbieniom aniołów i rozpoznać siódme trąbienie.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

7th Marzec 2016, 08:43
Message reputation : 100% (2 votes)
Tak sobie rozmyślałem nad tymi proroctwami i nasuwa mi się pewien wniosek, a mianowie to, że wydarzenia związane z 4 jeźdźcami apokalipsy, zdejmowaniem pieczęci z Księgi, a także trąbieniem 7 aniołów poprzedzają dokonanie Tajemnicy Bożej, czyli wyzwolenie Ludu Bożego.

A zatem można stwierdzić, jeźdźcy apokalipsy już dawno wyruszyli, ponieważ wojny, głód i zarazy towarzyszą nam na wielką skalę już od ładnych kilku dekad.

Tak więc wydaję się, że "początek boleści" trwa już od znacznego czasu, a ludzkość stoi w obliczu odpieczętowania Księgi i dźwięku apokaliptycznych trąb.

Zauważmy także, że plagi, które zostaną wylane na ziemię przez siedmiu anołów Bożych będą miały miejsce już po dokonaniu Tajemnicy, a więc będzie już to czas wielkiego ucisku.

Myślę, że dokładna analiza proroctw Objawienia, połączenie ich z zapowiedziami Jezusa np. z Mateusza i Jana plus proroctw ze ST o uwolnieniu Izraela da nam całkiem czytelną kolejność tych wydarzeń.
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

7th Marzec 2016, 12:35
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:Tajemnica została rozwiązana, efraimito. Najprawdopodobniej...

Henryku ja wiem że tajemnica najprawdopodobniej została rozwiązana (ujawniona). Niezbyt precyzyjnie się wyraziłem.
W moim poście chodziło mi o coś innego. Chciałem zwrócić uwagę wszystkim czytającym, abyśmy zaangażowali się mocniej w przekazywaniu wszystkich wiadomości, które posiedliśmy między innymi czytając to forum. Trzeba przekazywać słowa Boga innym, chociażby się z nimi nie zgadzali lub je wyśmiewali. Trzeba to zrobić tylko po to, aby były one znane. W momencie jak słowa te zaczną się wypełniać literalnie, każdy kto o nich słyszał i sobie je przypomni będzie od razu wiedział, że dzieją się rzeczy zapowiedziane przez Boga.

Co do postu Obserwatora, również uważam, że jeźdźcy apokalipsy być może już przeszli przez ziemię lub nadal idą, ale co do dźwięku 7 trąby to na pewno jeszcze nie wybrzmiała, bo tajemnica się jeszcze nie dokonała, a po tym dźwięku tajemnica ma się dokonać a nie tylko ujawnić. I zgadzam się że tym trąbieniom trzeba się dokładnie przyjrzeć, aby i je w miarę możliwości rozpoznać.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 28
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

8th Marzec 2016, 13:47
Ataki " terrorystyczne" w Europie od 2001 roku :

[img]Czasy końca - Page 14 2co5xz5[/img]

a tutaj na świecie : https://imgur.com/CAJxDZG

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

8th Marzec 2016, 16:21
Tak sobie myślę że może coś spadajacego strąciło ta satelitę?

http://www.koniec-swiata.org/usa-wojsko-stracilo-kontakt-ze-swoim-satelita/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Sponsored content

Czasy końca - Page 14 Empty Re: Czasy końca

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach