Czasy końca

+37
Iraeneus
Henry Kubik
Łukasz.s
Wróg Kozłów
Whisper
przebudzonyzesnu
Trawa
Arkadia
efraimita
Gregor
Olo
Andrzej
Kropla
Lotion
Liksar
piotrek123
Jacek86
Milosc
Edwedere
anileve
Hugo
Takeshi
Skiper
Mutu
anowi
zipek
Tabitha
Cyryl
Marysia87
levrone55
polskapaw
Zwykły
Szymon
Kasia
Obserwator
Bushi
lusia
41 posters
Go down
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

3rd Październik 2016, 22:34
Bushi te informacje o tych 200 000 tysiącach co rok aborcji to oszustwo!

Ten argument od zawsze był podawany aby zalegalizować aborcję i zlikwidować szarą strefę bo tam nie ma należytej opieki dla kobiety itp. W tym właśnie sensie że skoro już istnieje tak wielka "liczba" tych morderstw to nie można ich dokonywać w tych niby ciężkich warunkach.

Nikt nigdy nie miał wiarygodnych danych a tym bardziej nie dysponuje przejrzystą możliwością obliczenia tej skali.

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 27
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

3rd Październik 2016, 23:05
Message reputation : 100% (1 vote)
To od razu lecę z wyjaśnieniem
artykuł z 2013 r.

"Nie będziemy nawet wiedzieć, czy bioprodukty z embrionów ludzkich znajdują się w napojach, pożywieniu, lekach czy kosmetykach"

Jak często może do tego dochodzić?

W tej chwili nie kontrolujemy koncernów biotechnologicznych, bo nie mamy takiej możliwości. Eksperymenty mogą być przeprowadzane w określonych państwach, wszędzie tam w laboratoriach gdzie jest to możliwe, gdzie nie ma zakazów, lub są takie, że można je ominąć. Takie procedery łatwo przenosić z jednego miejsca na inne. Trudno dociec, jakie jest pierwotne źródło linii hodowlanych z komórek macierzystych w laboratoriach koncernów przemysłowych, a nawet w pracowniach uczelni technicznych. Wprawdzie w USA wycofano się z klonowania człowieka na komórki macierzyste, również Europa wprowadziła taki zakaz w Europejskiej Konwencji Bioetycznej, niemniej np. Wielka Brytania dopuściła tworzenie hybryd zwierzęco-ludzkich do 14 dnia życia, by na nich eksperymentować w poszukiwaniu specyficznych tkanek i bioproduków. Można mówić o wyścigu koncernów przemysłowych w kierunku wyprodukowania i opatentowania różnych biologicznych tkanek i bioproduków, co ma przynieść niespotykane zyski. To właśnie owe zyski, postęp na skróty, kusi również państwa tak bardzo, że niektóre z nich jak Anglia, byle być w czołówce wyścigu, ubliżając godności ludzkiej, posuwają się nawet do tworzenia hybryd zwierzęco-ludzkich. Inne państwa natomiast albo opieszale formułują skuteczne prawodawstwo, albo tak jak nasz kraj, wcale go nie posiadają.

Wspominał Ksiądz profesor o metodzie, w ramach której osiąga się podobne efekty, ale bez zabijania zarodków. Dlaczego się z niej nie korzysta, skoro jest taka możliwość?

Ta metoda jest nowa, dopiero się pojawiła i prawdopodobnie stawia pewne techniczne wymagania. Koncerny idą więc na skróty. Łatwiejsza i tańsza jest metoda sklonowania człowieka czy też wyprodukowania go in vitro, niż metoda bardziej skomplikowanego przeprogramowania komórek somatycznych. Łatwo jest sięgnąć po zarodki ludzkie, ciągle gromadzenie w klinikach in vitro, gdyż nikt nie wie, co z nimi zrobić, a niektórzy nawet agitują, by użyć je na komórki macierzyste. Zakup embrionów ludzkich, ciągle gromadzonych w klinikach in vitro i rzucenie ich na linie produkcyjne w laboratoriach wydaje się więc być czymś prostym i atrakcyjnym.

Kilka miesięcy temu obrońcy życia zaczęli bojkotować koncern PepsiCo., gdyż miał on wykorzystywać do produkcji komórki abortowanych dzieci. Jakie jeszcze giganty mogą stosować niemoralne metody?

To nam zagraża, że nie będziemy nawet wiedzieć, czy bioprodukty z embrionów ludzkich znajdują się w napojach, pożywieniu, lekach czy kosmetykach. Mówimy o procesach, które szybko się rozwijają i są niekontrolowane. Brak bowiem kontroli nad wytwarzaniem embrionów ludzkich, nad liniami hodowlanymi pochodzących z nich komórek macierzystych, prowadzi do tego, że nie wiemy, co do nas w sprzedaży dociera. Niektórzy, tworzenie a później wykorzystanie embrionów ludzkich dla celów produkcyjnych, nazywają wprost kanibalizmem. Dlatego w pierwszej kolejności należałoby wprowadzić zakaz wytwarzania embrionów ludzkich oraz kontrolować to, co z embrionalnych komórek macierzystych hoduje się już w przemyśle. Bez naszej wiedzy owe bioprodukty mogą być w tym, czym handluje się na wolnym rynku. Embrion ludzki musi być chroniony, nie może być produkowany i magazynowany, bo nikt nie wie, co się z nim później stanie.

http://www.fronda.pl/a/nie-bedziemy-nawet-wiedziec-czy-bioprodukty-z-embrionow-ludzkich-znajduja-sie-w-napojach-pozywieniu-lekach-czy-kosmetykach,27728.html

Neutral pale

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

4th Październik 2016, 09:26
thewordwatcher napisał:

A was niech gwałcą... Muzułmanie. Zasługujecie na to!


To stwierdzenie nie jest godne prawdziwego Chrzescijanina  Crying or Very sad

Życzyc komuś źle nie przystoi nam,tym co kochamy Boga i którzy staramy sie wypełniać Jego prawa.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7427
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

4th Październik 2016, 10:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Krzyki tego obrzydliwego babska nieco mnie ruszyły. Ale taka postawa powoduje, podobnie, jak u mnie, wyjątkową niechęć do większości kobiet za bezdenną głupotę kupowania rządowych bzdur feminizmu.

Ale... Bóg za taki styl życia owo życie odbierze, jeżeli poprawa i to drastyczna nie nastąpi.

Niewielu mężczyzn ruszyłoby na pomoc w przypadku gwałtu czy innych problemów. Owo feministyczne pokolenie jest zbyt zbrodnicze i czynnie niszczy rodzaj ludzki.

Dlatego głównie rasa biała wymiera.

Władze zrobiły to po mistrzowsku.

Najpierw wmówiły paniom wiele bzdur, otwarły im oczy na wiele grzesznego seksu, aborcja była łatwa i dostępna, a teraz odwrócono kota ogonem. Piękny rządowy manewr i o dziwo... bardzo ludzki!

Albo używać środki anty, albo znaleźć sobie... kochankę to ciąża nie grozi a władze nadal to propagują, może nawet mieszkanie dadzą.

Kiedy jeździłem taksówką, nasłuchałem się narzekań i napatrzyłem się na wiele rzygających po ulicach a także w taksówkach 'panienek'.

Jest w Perth dzielnica 'rozrywkowa' z nocnymi klubami itp.

Myśmy mówili wprost.

Jedziemy na Northbridge rozwozić śmiecie do domów.

To nie ja ten termin wymyśliłem, powstał on znacznie wcześniej. Używany jest jest w większości państw anglo języcznych.

Używa się słowa - trash.


Seks czasami odbywał się w ciemniejszym miejscu pomiędzy murami czy nawet wprost na trawniku.

Po pewnym czasie zrezygnowałem z jeżdżenia nocami. Miałem tego serdecznie dosyć, ale wiele się nauczyłem.

I dzięki temu, że wiele widziałem zrozumiałem potrzebę bezwzględnego przestrzegania Prawa Bożego.

A Bóg stawia to w bardzo prosty sposób.


Albo się Prawa przestrzega i żyje, albo przywilej życia zostaje odebrany i idzie się do ziemi, za brak szacunku dla Boga i Jego daru - życia.


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

4th Październik 2016, 11:18
Twoje oburzenie jest zrozumiałe.
Mysle ze każdy z nas odczuwa to tak samo.

Nigdy nie byłam kobietą zważającą na słowa jednak ze względu na Prawo bardzo chcialam się zmienić (myślę że Bóg to dostrzegł i pomógł mi w tym)

Dlatego zawsze staram się o tym pamietać:

 Ew.Mateusza 12
"...Albowiem z obfitości serca mówią usta..."


(36) A powiadam wam, że z każdego nieużytecznego słowa, które ludzie wyrzekną, zdadzą sprawę w dzień sądu.

(37) Albowiem na podstawie słów twoich będziesz usprawiedliwiony i na podstawie słów twoich będziesz  potępiony.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

4th Październik 2016, 12:33
thewordwatcher napisał:Krzyki tego obrzydliwego babska nieco mnie ruszyły. Ale taka postawa powoduje, podobnie, jak u mnie, wyjątkową niechęć do większości kobiet za bezdenną głupotę kupowania rządowych bzdur feminizmu.

Ale... Bóg za taki styl życia owo życie odbierze, jeżeli poprawa i to drastyczna nie nastąpi.

Niewielu mężczyzn ruszyłoby na pomoc w przypadku gwałtu czy innych problemów. Owo feministyczne pokolenie jest zbyt zbrodnicze i czynnie niszczy rodzaj ludzki.

Dlatego głównie rasa biała wymiera.

Władze zrobiły to po mistrzowsku.

Najpierw wmówiły paniom wiele bzdur, otwarły im oczy na wiele grzesznego seksu, aborcja była łatwa i dostępna, a teraz odwrócono kota ogonem. Piękny rządowy manewr i o dziwo... bardzo ludzki!

Albo używać środki anty, albo znaleźć sobie... kochankę to ciąża nie grozi a władze nadal to propagują, może nawet mieszkanie dadzą.

Kiedy jeździłem taksówką, nasłuchałem się narzekań i napatrzyłem się na wiele rzygających po ulicach a także w taksówkach 'panienek'.

Jest w Perth dzielnica 'rozrywkowa' z nocnymi klubami itp.

Myśmy mówili wprost.

Jedziemy na Northbridge rozwozić śmiecie do domów.

To nie ja ten termin wymyśliłem, powstał on znacznie wcześniej. Używany jest jest w większości państw anglo języcznych.

Używa się słowa - trash.


Seks czasami odbywał się w ciemniejszym miejscu pomiędzy murami czy nawet wprost na trawniku.

Po pewnym czasie zrezygnowałem z jeżdżenia nocami. Miałem tego serdecznie dosyć, ale wiele się nauczyłem.

I dzięki temu, że wiele widziałem zrozumiałem potrzebę bezwzględnego przestrzegania Prawa Bożego.

A Bóg stawia to w bardzo prosty sposób.


Albo się Prawa przestrzega i żyje, albo przywilej życia zostaje odebrany i idzie się do ziemi, za brak szacunku dla Boga i Jego daru - życia.



Dokładnie Ciebie rozumiem i dodam że przestrzeganie prawa Bożego musi być radykalne i w 100% zgodne z jego słowem.. Mamy ostrzeżenia że lepiej abyśmy byli albo ciepli albo zimni a nie letni , może nam wielu zażucić i też to słyszałem że zachowujemy się czy nawet ja sam jak jakiś fanatyk it, itd Smile.. Tylko że nie afiszuje się z niczym i nikomu nie wciskam na siłe mamy wiele przykładów że małe odstępstwo od prawa bożego kończyło się nie raz natychmiastowym pozbawieniem życia takiej osoby przez Pana Zastępów , Czarno na białym dostaliśmy prawo i nie ma tutaj miejsca na jaką kolwiek interpretacje ludzką bo wtedy to zaczyna robić się parodią i w sumie Dotkryną szatańską. Też jako DJ wcześniej byłem niemal co tydzień w różnych clubach w których grałem, napatrzyłem się na tyle nie przyjemnych sytuacji iż doszedłem do podobnych wniosków. Nie raz byłem w szoku i widziałem wiele ochydnych rzeczy. Nie będę nawet opowiadał Smile...

W ST mamy wiele przykładów że wystarczył jakiś oszołom w Izraelu który zaczął podważać prawo Boże i wiemy czym to się kończyło
Albo jest się z Panem Zastępów albo przeciwko , nie ma środka
avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

4th Październik 2016, 21:49
Liksar napisał:"Nie będziemy nawet wiedzieć, czy bioprodukty z embrionów ludzkich znajdują się w napojach, pożywieniu, lekach czy kosmetykach"

Znalazłem ten filmik podający nazwy firm i produktów. W opisie jest tytuł oryginalnego artykułu.
https://www.youtube.com/watch?v=4DKzFdM0o2Y
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 27
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

4th Październik 2016, 23:11
Message reputation : 100% (1 vote)
No proszę ! Jak niewiele trzeba czasami aby zmądrzeć !


Aktorka wycofuje się z "czarnego protestu", bo... w końcu przeczytała projekt "Stop aborcji"


Maja Bohosiewicz przeczytała ustawę antyaborcyjną autorstwa Ordo Iuris i wycofała się z "czarnego protestu". – Przeczytałam ustawę i jestem trochę w szoku. Bo nic mnie w niej nie szokuje – napisała na Facebooku.


Przeczytałam ustawę i jestem trochę w szoku. Bo nic mnie w niej nie szokuje. Myślałam że nie można robić badań prenatalnych, że lekarz który ratując mnie pójdzie siedzieć jeśli płód umrze. Brednie (...). Puszczają w mediach informacje, że lekarz który ratował twoje życie i przez te działania dziecko zmarło, będzie siedział. Przeczytałam tę ustawę (dopiero dzisiaj) i ja się z czarnego protestu wypisuję – napisała na Facebooku Maja Bohosiewicz.

Jej zdaniem temat aborcji to tylko temat zastępczy. Maja Bohosiewicz uważa, że ważniejsza jest sprawa umowy CETA, która – w jej opinii – dotnie każdego Polaka.

Znacie te zasadę, że jak celnicy zatrzymali na granicy samochód pełen kokainy, to w tym czasie pewnie przejechały cichaczem 3 takie tiry? Jeżeli w państwie jest głośno na jakiś temat to też nie bez powodu. Wałkowanie tematu aborcji to tylko temat zastępczy żeby wzburzyć lud, który ślepo będzie wychodził na ulice mając poczucie, że wie co się dzieje i ma prawo głosu. W międzyczasie po cichu, obok przejedzie „tir pełen narkotyków”. Na pierwszych stronach czarny protest. A po cichu przechodzi właśnie ustawa która zaważy na życiu KAŻDEGO Z NAS. Ustawa o CETA ma być odpisana 26 października. Polskę zaleją produkty naszpikowane GMO. Wszystkie produkty będą odkażane chlorem, nafaszerowane antybiotykami, modyfikowane genetycznie. Przerażający jest fakt, że nie piszą o tym gazeta, onet, newsweek… jak się już porządnie najemy takiego GMO i będziemy zachodziły w ciąże to faktycznie jest spora szansa na urodzenie ośmiornicy zamiast zdrowego dziecka. Więc idźcie na #czarny protest żebyście mogły się przebadać, bo nowotwory będą czekały na was na półce w sklepie – dodała aktorka.

Niestety z powodu hejtu jaki spadł na aktorkę, Bohosiewicz postanowiła usunąć swój wpis na Facebooku. Oto jak działa tłum zwolenników aborcji.

lml, sm

Źródło: pch24.pl, pikio.pl, telewizjarepublika.pl



pamiętajmy :

PMS napisał:
§ 13. Ślepy tłum

Aby opracować plan działań celowych, należy z jednej strony wziąć pod uwagę podłość, niestałość i chwiejność tłumu, jego niezdolność pojmowania, z drugiej zaś - szanować warunki życia własnego i pomyślności własnej. Należy zrozumieć, że potęga tłumu jest ślepa, nierozumna, niezdolna do rozważania, nasłuchująca na wszelkie strony. Ślepy nie może prowadzić ślepych i nie zawieść ich na brzeg przepaści, a więc jednostki spośród tłumu, parweniusze z ludu, nawet genialnie mądrzy, lecz nie znający się na polityce, nie mogą występować w charakterze kierowników tłumu bez prowadzenia do zguby całego narodu.

§ 20. Wolność, równość, braterstwo

Było to jeszcze w czasach starożytnych, kiedy to po raz pierwszy rzuciliśmy narodowi wyrazy: ,,wolność, równość, braterstwo", wyrazy od tej chwili tyle razy powtórzone przez papugi bezmyślne, które ze wszystkich stron zleciały się na tę przynętę. Wraz z nią uniosły dobrobyt świata, istotną wolność jednostki, tak chronioną dawniej od ucisku tłumu. Rozumni rzekomo, inteligentni goje, nie wyczuli abstrakcyjności wyrazów wypowiedzianych, nie spostrzegli, że w naturze nie ma również i nie może istnieć wolność, że natura sama ustaliła nierówności rozumów, charakterów i zdolności, jak równości i podległości prawom swoim. Nie rozumieli, że tłum to potęga ślepa, że parweniusze, wybrani spośród tłumu do objęcia rządów, w dziedzinie polityki są również ślepi jak i tłum, że człowiek nawet ograniczony, lecz świadomy jej tajników, może rządzić; nie wtajemniczony zaś, nawet geniusz, nie jest w stanie zrozumieć nic z polityki.


To tylko ślepe papugi.. które nawet nie wiedzą w tym przypadku NIC o ustawie, a jedzą tylko z ręki mediów.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

5th Październik 2016, 09:17
Message reputation : 100% (1 vote)
Na fecaboku rozsyłam tą ustawę pod różnymi postami i linkuje niestety od 3 dni nikt tego nie czyta, kompletne pustkowie, masy są tak wyprane, że to już koniec czasu. Sam Chrystus jak by zszedł z krzyża do nich na wiecu z głosem przeciwnym, to by go spowrotem przybili . Do tego rozmowy z ludźmi wskazują że tu dowody nie mają żadnego znaczenia, ich nie interesuje treść ustawy, FEMINISTKI i ludzie bezprawia siłą chcą przeforsować nawet ustwę nominalną, oni otwarcie mówią że to wojna nie tylko z rządem ale z chrześcijanami i zasadami, celem jest ustanowienie aborcji na rzyczenie. Moim zdaniem to eksplozja lucyferanizmu i jego idei zakorzenionej tak bardzo w społecznościach.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7427
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

5th Październik 2016, 14:34
Message reputation : 100% (2 votes)
Jakoś to mnie nieco zbulwersowało i wydaje mnie się, że nie wielu zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji oraz rzeczywistego stosunku Boga do nas.

Kasia napisała:


To stwierdzenie nie jest godne prawdziwego Chrzescijanina  Czasy końca - Page 27 Icon_cry
Całkowicie się z tym zgadzam!

Ponieważ nie jestem już Chrześcijaninem a Chrześcijaństwo ogólnie nie ma pojęcia o Bogu oraz o sobie.

Nie piję do ciebie Kasiu niczego złośliwego czy niedorzecznego, ale po postawie wielu innych forumowiczów widać wyraźnie, że niewiele osób dostatecznie rozumie Boga i widzi różnicę pomiędzy Chrześcijaństwem a rzeczywistymi naukami Chrystusa.

Chrystus uratował on życie nierządnicy, ale zastrzegł wyraźnie. Idź i więcej nie grzesz!

To był i jest do dzisiaj warunek Boga, przyczyna wybaczenia grzechu na podstawie ofiary Chrystusa.


Kontynuacja grzechu pozbawia nas złagodzenia kary za grzechy.

Bóg wybaczy niemal wszystko pod warunkiem zmiany grzesznego postępowania.

Wybaczy nawet czarownikom czy mordercom, jak to opisuje Objawienie. I będą tacy, którzy się zmienią i wejdą do Królestwa.

Problem większości ludzi polega na zupełnym braku zrozumienia Boga. Każda chwila naszego życia to efekt Jego miłosierdzia i za każdą chwilę jesteśmy mu winni... owo życie. Stąpamy po Jego ziemi, wdychamy Jego powietrze itd. itp.

Niewielu ludzi o tym myśli! Nie jest to na 100% nasza wina ponieważ wiele winy ma szatański świat, który nas w taki oszukańczy sposób 'wychował'.

To, co nas spotyka, niewola nasienia węża, uciski, mordy, gwałty, choroby często śmiertelne, znój, wyzysk, praca ponad siły, często nie dosypiamy i to wszystko jest z woli Boga.

Proszę sobie UWAŻNIE przeczytać cały rozdział 28 Powtórzonego Prawa.

http://www.bibliamesjanska.com/Pwt/28.html

Wszystko to, co zapowiedział Bóg jako karę za nieposłuszeństwo 3.5 tysiąca lat temu i nas to właśnie spotyka.


W pełni na wiele kar zasługujemy. Chociażby dlatego, że niewielu z nas docieka, co zawdzięcza Bogu w każdej chwili życia.

Taka jest nasza mentalność, że bez bicia nie rozumiemy! Jak nie dostaniemy solidnego lania, nasze żony czy córki nie zostaną zgwałcone czy zabite, czy sprzedane w niewolę, to my nie rozumiemy, że jesteśmy Jego własnością i posiadamy od Boga dar życia, który zdecydowana większość z nas zupełnie lekceważy.

Z tych przyczyn Bóg wyraźnie zapowiedział, że wyzwoli nas z tego, ale nie ze względu na nasze właściwe zachowanie i posłuszeństwo, ale ze względu na swoje święte Imię.

Zapowiedział także, że będziemy się sami siebie wstydzić. Owszem, pranie mózgów odgrywa wielką rolę ale zwykła uczciwość wymaga, aby każdy z nas czasami zapytał samego siebie, czy jestem co Bogu winien?

Czym Go dzisiaj obraziłem? Które przykazanie złamałem? Co powinienem zrobić, aby więcej do tego nie dopuścić?

Zadajmy sobie jeszcze jedno pytanie.

Czy stoję mocno po stronie Boga i Jego Prawa?


Mamy wiele do zrobienia w tym kierunku!

jeszcze raz podkreślę, nie jest to post przeciwko Kasi, ale jej wypowiedź uzmysłowiła mi, że większość z nas nie rozumie naszego stosunku do Boga i posiada naleciałości z fałszywych religii.

Według tych Pawłowych religii napisanie coś na temat Boga na publicznym miejscu maże nasze grzechy.

Według wielu uczciwych Chrześcijan większość Chrześcijaństwa nie różni się absolutnie niczym od świata i równo razem grzeszą będąc przekonani, że już są zbawieni, ponieważ byli na koncercie chrześcijańskim i uronili łzy szczęścia raz na miesiąc a Chrystus im wszystko wybaczy, ponieważ jego miłość nie zna granic.

Ale niewielu zauważa, że Isus Chrystus jest w Objawieniu ukazany jako Król skąpany w ludzkiej krwi z powody wykonywania zasłużonego wyroku na sługach szatana.

Nie mówię, że wszyscy masowo grzeszymy i nie ma dla nas szans. Ale mówię, że nie zawsze widzimy całe zło świata i często je usprawiedliwiamy naszą niedoskonałością.

I mamy w tym wiele racji ale starajmy się widzieć nieco więcej ponieważ zło zwycięża, niekoniecznie nas, ale zło innych nas także dotyka i często nas zbrudzi.

Poglądy te nie są mile widziane przez innych, zwłaszcza nie Chrześcijan ale my... musimy zawsze stać po stronie Boga.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

5th Październik 2016, 15:57
Nie  nie chciałam tego komentować.
Wstałam rano i dalej miałam to zdanie w głowie.
To był dla mnie znak że Panu Bogu to się nie spodobało.

Ja nie jestem bez grzechu i przypuszczam że mam ich więcej niż ty.

Jednak gdybym tego nie skomentowała to byłabym nie w zgodzie ze swoim sumieniem .

Być albo gorącym albo zimnym dla mnie oznacza za albo przeciw.
Jestem ZA czyli ocenianie i pomsta nalezy do Boga.
Jestem ZA czyli za Prawami Bożymi .
Jestem ZA czyli nie daj Panie Boże ktoś zrobi krzywdę memu dziecku bedé oczekiwała pomsty ze strony Pana Boga a sama zaś wybaczę bo tego oczekuje ode mnie Pan Bóg.

Wybacz mi proszę bo nie chciałam cie zranić i uważam cię za godnego sługę Bożego.
Gdyby Pan Bóg  dał mi jeszcze raz możliwość tu na ziemi  posiadanie zastępczego "ojca"(mój  już żyje)wybrałabym właśnie Ciebie.

Gdybym tego nie skomentowała byłabym fałszywa w oczach Pana Boga.

Jeszcze raz Cię bardzo przepraszam:(((



Może byłam w błędzie pisząc to a jeżeli nie to Bóg już zapomniał o tym zdaniu bo Ty "kamieniem na pewno byś nie rzucił".

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7427
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

5th Październik 2016, 17:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Przecież ja się na ciebie nie gniewam. Pobudziłaś skutecznie moje myślenie.

Dwukrotnie podkreśliłem, że pisząc twego posta nie miałem ciebie na myśli i nie do ciebie jest ten post skierowany.

Po prostu, w wyniku twego komentarza postanowiłem w jakiś sposób poruszyć wielu z nas sumienia.

I... poruszyłem twoje, co jest... sukcesem.

Niewiele wiemy wiemy o Bogu i On wydaje się nam obcy. A twój post świadczy, że poczułaś się Jego... dziecięciem.

I takie uczucie Bóg chce wzbudzić w każdym z nas.

Ponieważ On jest Ojcem i miłuje nas ponad miarę. Czasami nas karci i większość z nas owego karcenia nie rozumie.

Powiem wam coś.

Często, niemal codziennie proszę Boga o mądrość, aby Go nie zawieść i wytrwać. I często otrzymuję, o co prosiłem, ale nie czuję się tego godny.

Nie uraziłaś mnie Kasiu!

Ukazałaś mi pewne potrzeby, nie tyle swoje ale nas wszystkich. Abyśmy spojrzeli na Boga jak na rzeczywistego Ojca i... zaufali Mu bezgranicznie.

Tak, jak uczynił to Chrystus.

Wzór naszego posłuszeństwa wobec Ojca.

Nawzajem się budujemy i dążymy do Ojca. Nie zawsze nam to wychodzi ale... musimy próbować.


Wybacz mi proszę bo nie chciałam cie zranić

Nie zraniłaś mnie. Dałaś mi wiele do myślenia i zdałem sobie sprawę z tego, że za wiele piszę o spiskach, konspiracjach a tymczasem... Bóg nas prosi o powrót pod Jego opiekuńcze skrzydła.

Ehhh... Może kiedy indziej więcej napiszę... . Very Happy

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

5th Październik 2016, 22:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Bushi sprawa jest prosta. W żyjemy w demonkracji, gdzie państwami z ramienia Watykanu rządzi masoneria która czci Molocha. A prawo zezwalające na aborcje jest największym oddaniem czci Molochowi.

W zasadzie Mikke ładnie i jasno to objaśnił:


Blog Cyryla napisał:Churchil jako mason, mówił te słowa do masonerii. A kto rzadzi w demokracji jak nie masoneria!!! Mówi o tym sam Korwin Mikke (sam jak nie będący masonem to mający o nich sporą wiedzę):


„JA ZRESZTĄ NIE UWAŻAM MASONERII ZA DIABELSKI POMIOT. MASONERIĘ KLASYCZNĄ UWAŻAM ZA MOLOCHA, NAPRAWIAJĄCEGO NIEUSUWALNĄ WADĘ D***KRACJI – CZYLI BRAK DZIEDZICZNEGO MONARCHY; MOLOCHA MAJĄCEGO LICZNE WADY – ALE I ZALETY. NATOMIAST „WIELKI WSCHÓD” UWAŻAM ZA PRZEBIEGŁEGO, INTELIGENTNEGO PRZECIWNIKA POLITYCZNEGO – ALE CAŁKIEM ZIEMSKIEGO CHOWU. O TYLE BARDZIEJ NIEBEZPIECZNEGO, NIŻ MIĘDZYNARODÓWKA SOCJALISTYCZNA, ŻE DZIAŁA TAJNIE I DOŚĆ SPRAWNIE.”
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2008/10/10/skandale-masoni-i-metodologia-naukowa/


Tutaj Korwin Mikke mówi jasno kto rządzi w demokracji, czyli masoneria a przez nią Watykan!!! Tutaj Mikke znający Biblie mówi znowu kłamstwo. Skoro masoneria nie jest diabelskim pomiotem- dla pana Korwina – to dlaczego nazwana jest ona przez niego Molochem – który rządzi w demokracji??? Oto kim jest Moloch wg Biblii:
(21) Z potomstwa swego nie będziesz oddawał żadnego na ofiarę dla Molocha i nie będziesz przez to bezcześcił imienia Boga swojego; Jam jest Pan. Kapł 18
(2) Powiedz do synów izraelskich: Ktokolwiek z synów izraelskich i z obcych przybyszów mieszkających w Izraelu odda kogoś ze swego potomstwa Molochowi, poniesie śmierć; miejscowa ludność ukamienuje go.
(3) Ja zaś zwrócę się przeciwko mężowi temu i wytracę go spośród jego ludu, gdyż oddał Molochowi jedno ze swego potomstwa i skalał moją świątynię, i zbezcześcił moje święte imię.
(4) A jeśliby miejscowa ludność nie zwróciła uwagi na tego męża, że oddał Molochowi kogoś ze swego potomstwa, i nie zabiła go,
(5) To Ja sam zwrócę swoje oblicze przeciwko temu mężowi i przeciwko jego rodzinie i wytracę go oraz wszystkich spośród ich ludu, którzy go naśladują cudzołożąc z Molochem. Kapł 20
Biblia jednoznacznie określa Molocha jako diabła, diabelski pomiot. Zauważmy jedno masonerie i iluminatów stworzyli i kontrolują jezuici. To oni dzięki masonerii i jednemu z masonów Napoleonowi Bonaparte obalił papieża, dzięki czemu jezuici przejęli kontrolę nad Watykanem i całym kościołem katolickim. Sam Napoleon mawiał o jezuitach:


„Jezuici to organizacja militarna, nie religijny zakon. Ich szef to generał armii, a nie ojciec w jakimś klasztorze. Celem tej organizacji jest władza, w najbardziej jej despotycznym znaczeniu. Absolutna, uniwersalna władza by kontrolować świat wedle woli jednego człowieka. Generał Jezuitów jest mistrzem, suwerenem nad suwerenami. Gdziekolwiek Jezuici zostaną przyjęci, staja się mistrzami, za wszelka cenę. Każdy czyn, każde przestępstwo, jakkolwiek okropne, jest chwalebna praca, jeśli popełnione jest w interesie Zakonu Jezuitów lub z rozkazu jego generała.”

Napoleon Bonaparte, źródło:
Fifty Years In the Church of Rome, Charles Chiniquy, (Grand Rapids, Michigan:
Baker Book House, 1968; originally published in 1886) p. 487.



Zobaczmy jezuici to trzon armii Wielkiej Nierządnicy, masoneria to odziały jezuitów których celem było zdobycie władzy królewskiej we wszystkich państwach. Oto co anioł powiedział o wielkiej Nierządnicy:
(18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi. Ap 17

ZOBACZMY WATYKAN PANUJE NAD KRÓLAMI ZIEMI DZIĘKI JEZUITOM I ICH ODDZIAŁOM MASONERII. MASONERIA SPRAWUJE WŁADZĘ DZIĘKI DEMOKRACJI. MIKKE POWIEDZIAŁ JASNO, ŻE MASONERIA TO MOLOCH!!! A CO ROBI SIĘ W DEMOKRACJI JAK NIE ODDAJE SIĘ CZCI MOLOCHOWI I TO JAWNIE. W JAKI SPOSÓB???

W NIEMAL KAŻDYM PAŃSTWIE DEMOKRATYCZNYM GDZIE RZĄDZI MASONERIA PRAWO DOPUSZCZA ABORCJE, ZAŚ SZATAŃSKIE WŁADZĘ PROMUJĄ ABORCJE!!! WG TORY ODDAWANIE CZCI MOLOCHOWI POLEGA NA PRAWNYM ZEZWOLENIU DO ZABIJANIA SWEGO POTOMSTWA ORAZ NA ZACHĘCANIU DO ZABIJANIA SWEGO POTOMSTWA!!! 

https://cyryl27.wordpress.com/2016/09/24/demonkracja/


Zobaczmy ludzie którzy chcą zliberalizować prawo aborcyjne w Polsce to wyznawcy Molocha.


Kobiety uczestniczące w t.z.w. "czarnym marszu" biorą udział w satanistycznym rytuale oddawania czci Molochowi!!!!


Te wszystkie kobiety biorące udział w marszu nie są świadome jak wielki gniew Boga na siebie ściągają. 


Głupota ludzi w demonkracji mnie dosłownie poraża. Politycy wcale się nie kryją kim są i jakie są ich cele.
avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

6th Październik 2016, 02:34
Message reputation : 100% (2 votes)
thewordwatcher napisał: że niewiele osób dostatecznie rozumie Boga i widzi różnicę pomiędzy Chrześcijaństwem a rzeczywistymi naukami Chrystusa.

Masz rację. Prawie wszyscy utożsamiają nazwę Chrześcijaństwo z naukami Chrystusa, a istnieją przesłanki, by brać pod uwagę, że od początku nazwa ta odnosiła się do odstępców od tych nauk. Tylko, że propaganda, "edukacja" itd. działa. Jak ktoś nie ma "open mind" to nawet o tym nie pomyśli.

Ostatnio nie wytrzymałem i (po raz pierwszy) zostawiłem komentarz u cenionego gdzieniegdzie Detektywa Prawdy, gdzie "znęcano się" nad katolikami porównując katechizm z... listami Pawła. W skrócie poprosiłem, by delikatniej oceniać innych i najpierw wyjąć "belkę z własnego oka" i zauważyłem, że uczciwie byłoby przedstawić katechizmowi Słowa Boga lub Syna Bożego, zamiast Pawła. Jeszcze zauważyłem, że mogę im podesłać coś z Szymona Maga, co będzie kompatybilne z ich wierzeniami.

Kto zgadnie co odpowiedział?
Nic. Chyba jeszcze tego samego dnia mój wpis zniknął bez śladu!

Kiedyś myślałem, że "zreformowani" są lepsi od katolików z powodu bałwochwalstwa.
Ale u katolików pozostało jeszcze coś z Zakonu, a tam (to fragmenty z innego artykułu detektywa):

"Rzymski katolik jest nauczany od dzieciństwa, aby tradycję Kościoła przyjąć bez dyskusji. Akceptuje słowa Papieża i księży, nie porównując ich z Pismem Świętym. Nawet jeśli czyta Biblię, to nie czyta, by w niej znaleźć prawdę. Bo w razie sprzeczności pomiędzy tradycją a Biblią, twierdzi że Kościół zawsze ma właściwą interpretację i zamiast poddać się Słowu Bożemu, trzyma się tradycji. „Całkowicie znosicie przykazanie Boże, aby zachować swoją tradycję” (Mk 7:9)
Prawdziwy chrześcijanin natomiast rozumie, że skoro Jezus umarł za grzechy świata, to On jest jedynym pośrednikiem pomiędzy Bogiem, a ludźmi. Uznaje, że tylko Bóg może przebaczać grzechy i że obiecał On zbawić tych, którzy przez Jezusa (za Jego pośrednictwem) przychodzą do Niego. (1 J 2:1, Hbr 7:25, J 6:37, Mk 2:7).
Rzymski katolik wierzy, że przez swoje zasługi (dobre czyny, pielgrzymki, uczestnictwo we mszy, spowiedź itp.) może osiągnąć przebaczenie swoich grzechów.
Prawdziwy chrześcijanin natomiast zdaje sobie sprawę, że jego grzechy są obrazą dla Boga. Wie on, że zbawienie jest z łaski (niezasłużona dobroć) więc rozumie, że żaden dobry czyn nie pomoże mu uzyskać zbawienia. Uznaje, że jedyna zasługa, dzięki której może otrzymać przebaczenie to właśnie ofiara Jezusa Chrystusa. (Gal 2:21, Rz 3:19-25, Rz 4:4-6).
„Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę, i to nie jest z was, jest to dar Boga. Nie z uczynków, aby nikt się nie chlubił” (Ef 2:8-9)".
http://detektywprawdy.pl/2016/06/05/roznica-pomiedzy-katolikiem-a-chrzescijaninem/

Niestety wygląda na to, że córka jest jeszcze gorsza od matki.  Shocked
Dodatkowo TO ONI cytując Marka zarzucają katolikom "znoszenie przykazań Bożych".  Laughing

Na koniec ważna informacja: BYLIŚMY NA DOBRYM TROPIE sprawdzając kim są święci Thelemy! (tego dnia był też rekord odwiedzin na stronie).
Ponieważ jeden z ich świętych był protoplastą ruchu protestanckiego, chciałem jego osobę na "szybko" tu przytoczyć.
Co na to wikipedia? Zacytuję:
"Uwaga! Zamierzasz utworzyć stronę, która została wcześniej usunięta.
Upewnij się, czy ponowne utworzenie tej strony jest uzasadnione. Poniżej znajduje się rejestr usunięć i zmian nazwy tej strony:
20:34, 5 paź 2016 Pawel Niemczuk (dyskusja | edycje) usunął stronę Święci Ecclesia Gnostica Catholica (Usunięto po dyskusji: Wikipedia:Poczekalnia/artykuły/2016:09:28:Święci_Ecclesia_Gnostica_Catholica)".

Udało nam się pogonić szatana.  Laughing

A by ich radość nie trwała zbyt długo:
"Collect V: The Saints

"LORD of Life and Joy, that art the might of man, that art the essence of every true god that is upon the surface of the Earth, continuing knowledge from generation unto generation, thou adored of us upon heaths and in woods, on mountains and in caves, openly in the marketplaces and secretly in the chambers of our houses, in temples of gold and ivory and marble as in these other temples of our bodies, we worthily commemorate them worthy that did of old adore thee and manifest thy glory unto men,

Lao-tzu, Siddhartha, Krishna, Tahuti, Mosheh, Dionysus, Mohammed, To Mega Therion, Hermes, Pan, Priapus, Osiris, Melchizedek, Khem, Amoun, Mentu, Heracles, Orpheus, Odysseus, Vergilius, Catullus, Martialis, Rabelais, Swinburne, Apollonius Tyanæus, Simon Magus, Manes, Pythagoras, Basilides, Valentinus, Bardesanes, Hippolytus, Merlin, Arthur, Kamuret, Parzival, Carolus Magnus, William of Schyren, Frederick of Hohenstaufen, Roger Bacon, Jacobus Burgundus Molensis the Martyr, Christian Rosencreutz, Ulrich von Hutten, Paracelsus, Michael Maier, Roderic Borgia Pope Alexander the Sixth, Jacob Boehme, Francis Bacon Lord Verulam, Andrea, Robertus de Fluctibus, Johannes Dee, Sir Edward Kelly, Thomas Vaughan, Elias Ashmole, Molinos, Adam Weishaupt, Wolfgang von Goethe, William Blake, Ludovicus Rex Bavariae, Richard Wagner, Alphonse Louis Constant, Friedrich Nietzsche, Hargrave Jennings, Carl Kellner, Forlong dux, Sir Richard Payne Knight, Paul Gaugin, Sir Richard Francis Burton, Doctor Gerard Encausse, Doctor Theodor Reuss, Sir Aleister Crowley

—Oh Sons of the Lion and the Snake! With all thy saints we worthily commemorate them worthy that were and are and are to come.
May their essence be here present, potent, puissant and paternal to perfect this feast!"
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7427
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

6th Październik 2016, 12:45
Message reputation : 100% (3 votes)
Pisałem kilkakrotnie już, że zdecydowana większość portali 'chrześcijańskich' to sataniści, czyli... kąkol!

Chrystus wcale nie przesadzał, że w ślad po siewcy zawsze idzie szatan siejąc nasienie szatańskie, czyli nasienie węża.

Co jest ciekawe, plan trzech wojen dosadnie to potwierdza!

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Powtórzę najciekawszy fragment.

...wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację,

Lucyfer kontroluje Chrześcijaństwo za pomocą listów Pawła, za pomocą nasienia węża czyli kąkolu.

W większości religiach czołowe stanowiska i ciepłe posadki zajmują cyniczni sataniści, którzy w szatański sabat składają ofiary Lucyferowi, a w niedzielę podają wykłady o braniu sobie Chrystusa do serca i anulowanym Prawie.

To jest ten kąkol i jak Isus powiedział, zawsze za siewcą idzie szatan i sieje kąkol.

Kiedy kąkol miał być widoczny?

Tuż przed żniwem czyli sądem.


Zwiedzenie się jeszcze bardziej nasila ale świadomość wielu Chrześcijan stale wzrasta.

Nie twierdzę, że ten czy inny portal czy blog jest prowadzony tylko i wyłącznie przez satanistów.

Jest wielu zdezorientowanych Chrześcijan, którzy z zakłopotaniem drapią się w głowę czytając o Pawle, płaskiej Ziemi czy o planach wyzwolenia Izraela i zaprowadzenia go do Ziemi Obiecanej.

Nie możemy na nikogo wydawać sądu, od tego jest Bóg. Ludzie się zmieniają i często Bóg ich z czasem pobudza.

Jest więc bardzo niewłaściwe obdarzanie pewnych ludzi tytułami i trzeba się trzymać na wodzy.

To, co napisałem w tym poście nie jest sądem ale próbą wyjaśnienia znanego proroctwa.

To jest moim zdaniem właściwa droga i tylko w ten sposób nie odrzucamy od siebie tych braci i siostry, którzy uczciwie szukają Prawdy i są zdezorientowani.

Cytaty słów Boga i Syna są najpotężniejszą bronią Prawdy.

Reszta to często niepotrzebne akcesoria.

Mam kilka linków do niedojrzałych blogów i piszę, ze jest tam sporo prawdy i warto tam zajrzeć.

A oni niech zaglądają i porównują.


Potem do nas piszą i się zwierzają ponieważ widzą, że naszym celem nie jest sąd nad innymi ale dostarczamy dowód na Prawdę, która zaczyna do wielu powoli ale skutecznie docierać.

Nauczanie typu - Rafał - powoduje natychmiastową ucieczkę osób szukających Prawdy.

Nie naśladujmy jego sposobu głoszenia.




_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Łukasz.s
Liczba postów : 102
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

6th Październik 2016, 23:37
thewordwatcher napisał:Bezdenna głupota tej głupiej kobiety oraz jej podobnych 'dziwcząt' wręcz poraża.

Za jej plecami jest idiotyczne hasło: Ratujmy kobiety!

Przed czym? Przed skutkami... cudzołóstwa i nierządu.

Zaczęła ona w sposób jeszcze głupszy, mówiąc, ze posłowie wypowiedzieli kobietom wojnę.

W tym przypadku raczej się nie zgodzę, ponieważ kobiety jej pokroju wypowiedziały wojnę rodzajowi ludzkiemu, i rezultaty są widoczne jak na dłoni.

Nie tylko nasienie węża morduje Słowian ale takie dziwczęta jej pokroju mordują własnymi rękami owoce własnego nierządu, którym nie dają one szansy na przeżycie.

Oczywiście wspierają owe "dziwczęta" panowie cudzołożnicy, którzy solidarnie wyniszczają białą rasę.

Jakkolwiek byśmy na to nie patrzyli, ci nierozumni ludzie sami sobie zakładają pętlę na szyje.


Wolna amerykanka za cenę śmierci owocu nierządu?

Czy to się komuś podoba, czy też nie - matematyka jest prosta
 
Dwoje ludzi płodzi dwoje dzieci. Oboje rodziców umiera i przy życiu pozostaje dwójka ich potomstwa.

Nieco za mało, ale w ten sposób ludzkość może jakoś przetrwać i bez aborcji niektórym kobietom przytrafi się trzecie dziecko, które pozwala na przetrwanie ludzkości.

Niestety, ani ten prosty rachunek, ani jakakolwiek argumentacja nie trafia do 'ludzi' tego pokroju.

To jest jawna zbrodnia, kiedy kobieta obdarzona przywilejem tworzenia życia, oczywistego cudu Bożego, na ów przywilej w taki  skrajnie idiotyczny sposób pluje.

Czyż te 'dziwczyny' spodziewają się ochrony mężczyzn? W imię czego? Może waszego dziewictwa?

Nie łudźcie się ladacznice.






Czy myślicie, że w razie wojny ktoś stanie w waszej obronie? W obronie... nierządnic i morderczyń własnego potomstwa?

Jest wielu głupich mężczyzn, ale jest ich za mało, aby za was nadstawiać karku i ryzykować dla was życie!.

A was niech gwałcą... Muzułmanie. Zasługujecie na to!

Henryku, zgadzam się z tym co napisałeś, oprócz ostatniego zdania. Jako, że jesteś Izraelitą (uważam, że wszyscy, którzy wyznajemy Boga, o którym nauczał Isus są Izraelitami, nie mylić z Izraelczykami, bo to nazwa zarezerwowana dla żydów, którzy są synagogą szatana)  i wierzysz i przestrzegasz prawa, które nadał Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba, to powinieneś unikać złorzeczenia, nawet pod wpływem silnej emocji jaką była wypowiedź tej kobiety, jak i demonstracji, w której brała udział. Powinniśmy mówić głośno, że aborcja to zło i nie ma na to miejsca i ogólnie każde zło, czyli odstąpienie od prawa Bożego, napiętnować, ale życzenie komuś np. gwałtu to w naszym wypadku nie przystoi. Ludzie, pokroju tej kobiety zasługują na surową karę, ale jaka ta kara będzie wyglądać to nie zależy od nas.
A co do ustawy antyaborcyjnej to niestety została odrzucona, przykre... http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1676727,Sejm-odrzucil-ustawe-antyaborcyjna-po-burzliwej-debacie-Premier-Szydlo-zapowiada-nowy-projekt .
avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

7th Październik 2016, 01:51
Wydaje mi się, że Henryk nie tyle złorzeczył, co stwierdził, że trzeba być kompletnym frajerem, żeby zaryzykować własne zdrowie i życie w obronie takich debilek Very Happy
Moim zdaniem też nie są tego warte.
Obejrzałem parę filmów z tych "imprez", np. w Szczecinie policja zatrzymała małą grupkę "obrońców życia" ku uciesze tych ladacznic.
Jeśli ktoś chciałby skrytykować słowo "ladacznic" proszę najpierw obejrzeć jakimi hasłami i sloganami się posługiwały.
avatar
Łukasz.s
Liczba postów : 102
Join date : 25/09/2016
Skąd : Warszawa

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

7th Październik 2016, 06:25
Zgadzam się bracie, tak samo zgadzam się z Henrykem. To są ladacznice, morderczynie, a mężczyżni którzy popierają i stają po stronie takich kobiet to idioci. Spotka ich kara za swoje czyny. Lecz nie wolno nam mówić że ktoś zasługuje na gwałt, pobicie czy nawet śmierć, nie my będziemy sądzić. Powinniśmy uważać na słowa, bo nie tylko z czynów ale i ze słów będziemy rozliczani :-)
avatar
Wróg Kozłów
Liczba postów : 156
Join date : 28/09/2016

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

7th Październik 2016, 08:02
Możliwe, że dopuścili do debaty o ustawie aborcyjnej tylko po to, by w tym zamieszaniu przyjąć CETA.
CETA przyjęli, więc "ochrona życia" była im już niepotrzebna i natychmiast odrzucili ten projekt.
Prawo i Sprawiedliwość? Opcja narodowa, broniąca "wartości"?

https://www.youtube.com/watch?v=NCz-I2zVKTg
przebudzonyzesnu
przebudzonyzesnu
Liczba postów : 36
Join date : 11/02/2016

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

7th Październik 2016, 08:53
.


Ostatnio zmieniony przez przebudzonyzesnu dnia 23rd Sierpień 2017, 12:49, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

7th Październik 2016, 10:23
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 26th Marzec 2018, 13:46, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

7th Październik 2016, 11:30
Nie oszukujmy się tak czy tak już wystarczająco trucizn jest w żywności .

Kupując produkty BIO raz że nie do końca wiemy czy są one na prawdę naturalne dwa są wiele droższe.

Już nie jedna afera była gdy produkt posiadał certyfikat zdrowej żywności a okazało się że to monsanto.

Pozostaje nam tylko oparcie się na BOGU jak zresztą zawsze i wzięcie sobie głęboko do serca że to Pan Nazs leczy i rani.


Ten obrazeczk to nie żart lecz bardziej przybliżający nas do prawdy która czeka nas w przyszłości.
Lecz z drugiej strony kto wie co Pan Bóg w tej sprawie zamierza Smile  
Może akurat ci co się o nas tak bardzo "troszczą"bedą sami zmuszeni "paść się"tym dziadostwem.
Nie martwmy się na zapas.

Mat.6
25)Dlatego powiadam wam.Nie troszczę się o życie swoje,co będziecie jedli albo co będziecie pili,ani o ciało swoje,czym się przyodziewać będziecie.
Czyż życie nie jest czymś więcej niż pokarm,a ciało niż odzienie?




Czasy końca - Page 27 Image_zpsv4ocxhvs

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

7th Październik 2016, 12:44
Władze Szatańskie biorą się powoli coraz większymi krokami za brutalną cenzure internetu.. Chcą doprowadzić do rejestracji wszelakich blogów i stron internetowych na podstawie "Poprawności Politycznej" I jak twierdzą blogerzy to dziennikarze ,zresztą przeczytajcie sami....

http://biznes.interia.pl/media/news/strona-internetowa-jak-gazeta-czas-skonczyc-z-rejestracja,2400344,5058#commentsZoneList
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7427
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

8th Październik 2016, 05:58
Message reputation : 100% (2 votes)
Znalazłem ciekawe źródła dezinformacji i wiele detali jest szokujących.

Najciekawsze bzdury to proroctwa...Trumpa.


Najwyraźniej siły szatan stoją za Trumpem i czynią z niego... drugiego Cyrusa Meda, który ma wyzwolić uciskany Izrael oraz... Babilon Wielki czyli USA.

Komentuje się, że podobnie jak w Babilonie Wielkim, kiedy syn Nabukadnesara, Belsazar podczas uczty używał naczynie świątynne Izraela, pokazała się ręka pisząca na ścianie i tej nocy wybrany władca przez Boga zdobył Babilon i uwolnił potem Lud Boży i nakazał odbudowanie świątyni Bożej. Podaje się, że Trump to wybraniec Boga, który przywróci świetność Babilonowi a także protekcję Izraelowi.



(26) A taki jest wykład tego słowa: Mene: Bóg policzył dni twojego panowania i doprowadził je do końca.
(27) Tekel - jesteś zważony na wadze i znaleziony lekkim.
(28) Peres - twoje królestwo będzie podzielone i oddane Medom i Persom.
(29) Wtedy na rozkaz Belsazara obleczono Daniela w purpurę i włożono złoty łańcuch na jego szyję i głoszono o nim publicznie, że ma rządzić jako trzeci w królestwie.
(30) Tej samej nocy został zabity Belsazar, król chaldejski.
(31) A Dariusz Med objął władzę w królestwie, mając 62 lata.

Dariusz Med obrazuje Trumpa. Warto przeczytać cały rozdział. http://www.bibliamesjanska.com/Dn/5.html






Ten film [EN] ukazuje wiele aspektów tych proroctw i z tych przyczyn jest ewidentne, że są to proroctwa demoniczne. Trey Smith.

Jednym z głównych proroków jest Kim Clement. http://www.kimclement.com/ wyjątkowo szatański 'prorok'.

Drugi 'prorok', który ma regularne dyskusje z 'bogiem' - http://www.jesusministries.org/aboutus.php?reloaded=true Sadhu Sundar Selvaraj.

Oczywiście Bóg mu to powiedział.

Wrzód na Bliskim Wschodzie, centrum synagogi szatana, czyli Izrael jest przez tych 'proroków' nazywany narodem wybranym przez Boga.


Jest tego sporo.

Trump - trąba - z Objawienia?

Tak to oni tłumaczą. Trump ostatnio sławił Chrześcijan ewangelicznych a nawet przyznał sie do ponownego narodzenia.
Mamy więc w USA zwiedzenie na maxa!

Oczywiście, że Trump mówi wiele prawdy i każdą ekonomię, z amerykańską włącznie można w szybki sposób podnieść z upadku. Trump zna doskonale te mechanizmy i jest w stanie w ciągu pół roku podnosić w sposób wyraźny USA ekonomię. USA posiada jedne z największych złóż ropy naftowej na świecie i wystarczy nieco inwestycji i niezwykle tanie paliwa w USA oraz wyrzucenie watykańskiej pijawki finansowej, czyli Banku Federalnego i po roku gospodarka byłaby ponownie na wysokim poziomie.

Trump mówi właśnie o podobnych możliwościach oraz uświadamia masy ludzkie o masowych przekrętach mas mediów.

Amerykanie przestali wierzyć w mas media, ponieważ Trump podał i masę dowodów.

W tym filmie powyżej Trump mówi, że w rzeczywistości największym wrogiem USA są MSM (Main Stream Media) ponieważ władze robią co chcą ponieważ media ukrywają to przed ludźmi.

Podczas ujawniania tego Trump mówi publicznie do kamerzysty - ...


"ty jesteś zwyczajny kłamca i łajdak i nie mam dla ciebie krzty szacunku, ponieważ nigdy nie pokażesz swoją kamerą tłumu, który przychodzi aby mnie posłuchać. Na Hillary zebraniach robicie fotomontaże, aby upozorować tysiące ludzi, OPŁACONYCH aby sprawić wrażenie, że tylu ludzi uwielbia Hillary Clinton. Jesteście oszuści i łajdacy!"



A polskie łajdackie MSM media działają identycznie i powtarzają brednie po MSM w USA i krytykują Trumpa!

Do czego to prowadzi? Ponieważ religie chrześcijańskie są w tym uwikłane po uszy, wróży to właśnie III WŚ która ma być wojną religijną i Trump jest praktycznie bombą zegarową do wywołania tej wojny.


Ale jest możliwa zupełnie inna reakcja... Boga.

Ciekawe są wydarzenia polityczne, zwłaszcza z uwagi na naszą wiedzę na temat nie istniejących systemów satelitarnych, braku kosmosu oraz fałszu tzw. nuklearnej broni.


Czytając te wiadomości można pękać ze śmiechu.


https://www.superstation95.com/ [EN]

Szef US gotowy do walki przeciwko Północnej Korei. Dlaczego? Amerykanie podobno przenoszą stolicę do Denver z obawy przez bombami jądrowymi.


http://allnewspipeline.com/Is_NWO_Preparing_Move_To_Denver.php


https://www.theguardian.com/world/2016/oct/07/russia-moving-nuclear-capable-missiles-into-kaliningrad-says-estonia

To z mas mediów - Rosja przenosi rakiety mające możliwości noszenia ładunków nuklearnych do Kaliningradu. Wiadomość podana publicznie!

Gdyby broń nuklearna istniała, a rakiety mogły latać pomiedzy kontynentami, nikt by o niczym nie mówi tylko szybko zdetonował ze dwie potężne rakiety i albo mielibyśmy Nowy Jork czy Waszyngton lub Moskwę wraz z władzami zniszczone i rozpoczęłaby się nowa era w polityce światowej. A oni się ostrzegają, obrzucają wyzwiskami jak dzieci i publicznie przemieszczają rakiety aby wszyscy wiedzieli co im grozi. Absolutna żenada, czyli wytwarzanie psychozy strachu opartej na kłamstwie nuklearnym.

Owszem, broń nuklearna istnieje, czyli są jedynie pociski mające łuski z zubożonego uranu, które po detonacji zmieniają swoją strukturę i skażają radioaktywnie cały teren na miliardy lat! Wystarczy spory ładunek wybuchowy w jakimś większym miejscu oraz spore ilości tego uranu i cały teren jest skażony radioaktywnie i mogą oni nam opowiadać bajeczkę, że to była mini broń nuklearna.

Proszę poczytać po polsku, jest tego mnóstwo.

https://www.google.com.au/search?q=zubo%C5%BCony+uran+irak&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=_mP4V-yDD9Lu8wfJmbLwAQ


Innej broni jądrowej nie ma i satelitów także nie ma.

Jesteśmy traktowani jak pieczarki, karmieni odchodami i trzymani w ciemnościach.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodatek z ostatniej chwili.

USA wycofuje się z planowanej akcji w Syrii, kiedy Rosjanie zagrozili zestrzeleniem samolotu amerykańskiego.

http://theduran.com/us-backs-down-over-syria-following-russian-threat-shoot-down-american-aircraft/

W linku ([EN] jest film z konferencji prasowej w Białym Domu, film godzinny!


_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7427
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

9th Październik 2016, 03:25
Widziałem to znacznie wcześniej ale zbytnio to wygląda na komputerowy hoax.



Niemniej są inne sygnały - 1 Października był sabat i te dźwięki brzmią jak trąby z... Objawienia.

Zwiedzenie rządowe? Możliwe ale także jest możliwy sygnał od Boga. Stawiam raczej na oszustwo rządowe.

USA zrzuciło 2 fałszywe bomby atomowe na Nevadzie jako ostrzeżenie. Oczywiście rzeczywistych nie mają i tworzą psychozę strachu.

http://www.defenseone.com/business/2016/10/us-air-force-just-dropped-two-fake-nukes/132180/

Mt Aso wulkan w Japonii rozrzuca popiół do 2650 kim! Sporo zdjęć w linku.

Japonia jest chyba najbardziej ateistycznym państwem na świecie i około 50% młodzieży to... dziewice. Nie z powodu moralności ale strachu przed odpowiedzialnością w małżeństwie.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3828379/Japan-s-Mount-Aso-volcano-erupts-blankets-cities-ash-Kyushu.html

Wolą masturbację przed ekranami komputerów z filmami porno!



Nie wiadomo, czy to cel Watykanu, ale narasta potężny ruch w kierunku oskarżenia Obamy o nielegalne ataki na Syrię. W tę akcję jest włączona ONZ oraz inne  ruchy pokojowe na ziemi.

Wszystkie materiały po angielsku.

Ogólnie mówi się o masowej propagandzie światowych mediów, które zupełnie zniekształcają fakty kolejnej inwazji USA, tym razem przeciwko Syrii.

Schemat jest znany.

Premier jest dyktatorem i zabił gazem z USA 50 osób (rzekomo) więc oddziały USA, Turcji, Arabii Saudyjskiej mordują dziesiątki tysięcy ludności cywilnej.

W ten sam sposób postąpiono w Libią, ćwierć miliona cywilów zginęło, to samo dzieje się w Afganistanie a Irak jest wyjątkowym przykładem pomocy humanitarnych dla ludności cywilnej, w oparciu i fałszywe oskarżenia posiadania broni masowego rażenia.

W Iraku humanitarna pomoc USA wymordowała ponad milion ludności cywilnej.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Czasy końca - Page 27 Empty Re: Czasy końca

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach