Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga

Go down

Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga

Pisanie by damian on 23rd Styczeń 2018, 10:48

Zakładam temat bo odkryłem właśnie coś i muszę się z Wami podzielić.
Poskładałem w całość kilka od dawna porozrzucanych elementów układanki w jakiś spójny większy fragment.

Temat dla mnie nowy (z ostatniego weekendu) i będę to jeszcze wnikliwie badał i uzupełniał o jakieś materiały jeśli znajdę ... chociaż domyślam się, że może być dość ciężko bo to z pewnością jeden z kluczowych elementów kampanii szatańskiej na ziemi i wiem już, że siły zła nie wahają się i zabijają ludzi, którzy mówią o tym publicznie ... więc jest na rzeczy i GRUBO, że tak to określę.

Zastanawiam się od czego zacząć ... zacznę chyba od przedstawienia luźnych elementów, które znałem lepiej lub gorzej od dawna i były one przedmiotem rozważań .... brakowało mi jednak wspólnego mianownika ... .który otrzymałem w ostatni weekend.

Dobrze jest mieć mądrych, ogarniętych przyjaciół w świecie medycznym ... ludzi, którzy mają szczere i dobre intencje, którzy traktuję medycynę jak rzeczywiste niesienie pomocy i nieszkodzenia innym .... RZADKOŚĆ w tych czasach ale znam takie osoby ... do tego dysponują wiedzą w tematach nas interesujących (bo sami się interesują) i dzielą ... niestety skrycie, z przyjaciółmi ... bo za to grozi co najmniej pozbawienie prawa do wykonywania zawodu.

Więc po kolei ...

ELEMENTY UKŁADANKI

1. TELEGONIA.

Pamiętacie ten temat?
W skrócie chodzi tam o to, że były badania na zwierzętach, które udowadniały wpływ DNA pierwszego partnera seksualnego na potomostwo płodzone przez kolejnych ojców.

W odniesieniu do ludzi w skrócie i wprost - pierwszy partner danej kobiety wywiera wpływ na dzieci płodzone przez kolejnego itd.
Telegonia szła dalej i są tam istotne dowody na to, że KAŻDY partner seksualny kobiety pozostawia wpływ na nią i dzieci.

2. PRAWO pierwszej nocy.

Z uwagi na powyższe ... wiemy już dlaczego władcom w historii zależało na prawie pierwszej nocy.

3. Dziewice w Biblii.

Z telegonią wiąże się też logicznie znaczenie dziewictwa w Biblii i siła nacisku położona właśnie na to.

4. NIECZYSTOŚĆ z powodu wycieków.

Zwróciliście kiedyś większą uwagę na Torę i nacisk położony na NIECZYSTOŚĆ z powodu wycieków ludzi?
Jak duży był nacisk na to i nie wolno było DOTYKAĆ takiego człowieka. Mamy tam konkretne regulacje co do tego.

Sam Isus też powiedział .... to co WYCHODZI z człowieka czyni go nieczystym ... wycieki + On miał jeszcze na myśli również SŁOWA.

Wyciekami, które powodowały nieczystość (poza chorobami) były tam: męskie nasienie i płyny menstruacyjne.
Oba zawierają DNA ... są wręcz "bombami DNA" To jest istotna uwaga.

Nasienie męskie to aktywne białka, które niosąc z sobą materiał genetyczny UŁATWIAJĄ jego wbudowywanie ... to takie bardzo proste określenie.
Daję to CELOWO jako przykład ponieważ wiemy, że DNA znajduje się wszędzie np. we włosach ... ale one nie zawierają dodatkowych substancji pomagających wiązać to DNA w innym ciele.

Nie myślałem, że sprawy związane z nieczystością i wyciekami są TAK WAŻNE i wciąż aktualne dla nas DZIŚ i że należy zwracać na to szczególną uwagę.

Idziemy dalej.

5. CIEKAWOSTKA dodatkowa - podobieństwo w małżeństwach.

Zwróciliście kiedyś uwagę na pewne zjawisko ... że małżeństwa z dłuższym stażem stają się do siebie coraz bardziej podobne pod wieloma względami, nawet wręcz pod względem podobieństwa w wyglądzie?
Jest takie zjawisko. Nie w każdym małżeństwie jest ono widoczne ale wśród wielu par jest wyraźne.

Muszę sam poszukać czy były jakieś badania na ten temat ... domyślam się, że nawet jeśli tak to były niewygodne i ...

Wiąże się to w każdym razie z naszym tematem.

6. ZAKAZ łączenia się Izraela z obcymi plemionami ludzi.

W obliczu powyższego, większego znaczenia i zrozumienia nabiera zakaz łączenia się Ludu Bożego (Izraela biblijnego) z innymi ludami.

7. ABORCJA.

Świat naciska na legalizację aborcji.
Fakt - płody poaborcyjne (pozyskiwane masowo, legalnie w np. szpitalach) są wysyłane "do badań" ...  na razie tyle.

Nacisk świata pozwala na zadanie pytania ... czy chcą jedynie skłaniać ludzi do przestępstwa mordowania dzieci ... czy może jeszcze coś więcej motywuje tych agitatorów ...
Może potrzebują ludzkich płodów poaborcyjnych do czegoś? W dużej ilości?

8. Ludzkie płody w PEPSI i McDonald's.

Pamiętacie niedawno pewną "aferę", której ukręcono łeb i w sumie obśmiano i tak sprzątnięto pod dywan?
Było coś takiego, że ktoś odkrył fragmenty DNA ludzkich płodów w ... PEPSI.
Było też coś na ten temat o ludzkich płodach w McDonald's ....

Ciekawe ... i do odkopania.

9. Ludzkie płody w ... szczepionkach.

Tak. To fakt. Potwierdzone. W szczepionkach odkryto DNA płodów poaborcyjnych ...

10. Przymus szczepień w Polsce ... i dobrowolność w innych krajach.

Ciekawe to jest, no nie? My musimy .... inni mogą.
Trzeba sprawdzić jak jest z tym w innych krajach słowiańskich.

11. Niemcy podczas II wojny w tajnych bazach i laboratoriach podziemnych i naziemnych na terenie Polski i nie tylko prowadzili na dużą skalę BADANIA GENETYCZNE

To, o czym mówię OD DAWNA.
Wojna była tylko przykrywką do tego aby w łatwy sposób pozyskiwać materiał do badań.

Niemcy mieli na tym punkcie (między innymi na tym) obsesję.
Fascynujące jest to, że całe te kompleksy wraz z materiałami, BADANYMI i lekarzami zboczeńcami i oprawcami pojechały później ... do USA ... gdzie z pewnością w wojskowych, tajnych i podziemnych (oni lubią pod ziemią operować jak widać ... ) bazach kontynuowane były i są po dzisiejszy dzień.

Muszą wiedzieć DUŻO ... bo środków sporo na to przeznaczają i mieli sporo czasu. Aż strach ... na szczęście wiemy, że Bóg się z nich śmieje.

I teraz FAKT WIĄŻĄCY wszystko ...

Ludzkie DNA podawane w szczepionkach WIĄŻE SIĘ z DNA szczepionego dziecka (za sprawą dodatkowych składników szczepionek),
WBUDOWUJE się w DNA dziecka ... i MODYFIKUJE DNA dziecka.

Potwierdziły to badania medyczne lekarzy, którzy występują właśnie przeciwko szczepionkom.

WNIOSEK .... uważajmy i brońmy się przed szczepionkami, unikajmy leków i nie spożywajmy produktów dużych korporacji ....

Temat wymaga szerokiego rozwinięcia i badania.
damian

Liczba postów : 97

http://PrawdaNasWyzwoli.com

Powrót do góry Go down

Re: Genetyczna inwazja wroga na Lud Boga

Pisanie by damian on 23rd Styczeń 2018, 10:56

ZWRÓĆMY też uwagę jakiego wymiaru nabierają te słowa:

Rdz 2:23 Wtedy rzekł człowiek: Ta dopiero jest kością z kości moich i ciałem z ciała mojego. Będzie się nazywała mężatką, gdyż z męża została wzięta.

Rdz 2:24 Dlatego opuści mąż ojca swego i matkę swoją i złączy się z żoną swoją, i staną się jednym ciałem.

Mar 10:7 Dlatego opuści człowiek ojca swego oraz matkę i połączy się z żoną swoją.

Mar 10:8 I będą ci dwoje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało.

I Pawełek ... bo w tym akurat miał rację. On zresztą z 90% racji ma i prawd głosił ... Gdyby nie to by go nikt nie przyjął w tamtych czasach ... zwodnicze idee zatruwające to u niego tylko dodatki ... subtelne ...

1Ko 6:15 Czy nie wiecie, że ciała wasze są członkami Chrystusowymi? Czy mam tedy wziąć członki Chrystusowe i uczynić je członkami wszetecznicy? Przenigdy!

1Ko 6:16 Albo czy nie wiecie, że, kto się łączy z wszetecznicą, jest z nią jednym ciałem? Albowiem, mówi Pismo, ci dwoje będą jednym ciałem.
damian

Powrót do góry Go down

Pisanie by damian on 23rd Styczeń 2018, 10:56

1Ko 6:18 Uciekajcie przed wszeteczeństwem. Wszelki grzech, jakiego człowiek się dopuszcza, jest poza ciałem; ale kto się wszeteczeństwa dopuszcza, ten grzeszy przeciwko własnemu ciału.
damian

Powrót do góry Go down

Pisanie by damian on 23rd Styczeń 2018, 10:59

Rzm 1:24 Dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą,

A świat promuje luźny seks ... jak chyba nic innego .... i obcowanie z męskim nasieniem.
Teraz wiemy, że to niszczy nasze ciała. Uczmy tego nasze dzieci jeśli nie jest za późno.
damian

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 23rd Styczeń 2018, 13:22

Dwa dni temu czytałem, że Bill Gates dąży do redukcji populacji w Afryce za pomocą szczepionek!!!!

Powodem jest niezaradność mieszkańców i najczęściej skrajna bieda, głód i ubóstwo, brak higieny itp.

Jest jeszcze jeden ciekawy czynnik o nieczystości. 

W mózgu kobiety są zarejestrowani za pomocą DNA wszyscy mężczyźni, z którymi miała seks.
thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by efraimita on 23rd Styczeń 2018, 17:19

Kiedyś dość intensywnie interesowałem się tymi tematami.
Świat szatana ma jeden bardzo poważny problem z DNA. Otóż ma ono "wbudowaną" tendencję do samooczyszczania i wszelkie zmiany DNA na przestrzeni pokoleń nie są trwałe.

Te działania o których piszesz Damianie to niestety wg mojej wiedzy prawda, ale mają one na celu nie tylko samą zmianę DNA ale przede wszystkim są to prace nad sposobem utrwalania tych zmian.

Patrząc na to logicznie, zaczynam rozumieć dlaczego u Boga ważne jest POCHODZENIE w linii męskiej. Otóż DNA może być zanieczyszczone, ale ostatecznie na przestrzeni pokoleń i tak ono wraca do postaci poerwotnej, czyli tej od której pochodzi.

I to jest największa bolączka świata szatańskiego, że musi podjąć gigantyczny wysiłek, aby zmiany których dokonano już dawno były utrwalane. Stąd powszechność szczepionek zwłaszcza w krajach o białej populacji.

Stąd także antybiotyko terapia. Prawdopodobnie niemal każda choroba zakaźna zwłaszcza w wieku dziecięcym jest czyszczeniem DNA. Brzmi to niewiarygodnie i dla ludzi bardziej bajkowo niż płaska ziemia, ale wszystko na to wskazuje.

Temat jest ciekawy.
efraimita

Liczba postów : 276

Powrót do góry Go down

Pisanie by damian on 24th Styczeń 2018, 22:13

Istotne dla nas, że atak wroga trwa ... i należy świadomie wiedzieć i unikać tego, czego się da uniknąć.
W świetle tego tak ważne staje się również pełne zaufanie Bogu, o czym pisałem w innym założonym temacie.

Badam kilka tematów i będę uzupełniał informacje tu i w pozostałych.
damian

Powrót do góry Go down

Pisanie by Olo on 11th Luty 2018, 22:30

No to dodam do tego że żywność GMO również zmienia ludzki genom..... Shocked
Olo

Liczba postów : 455

Powrót do góry Go down

Pisanie by Xyz on 20th Luty 2018, 08:01

Witam serdecznie,

nie bardzo wiem gdzie umieścić ten post, więc umieszczam go tutaj.

Otóż zainteresowały mnie, a jednocześnie wprawiły w zaniepokojenie pewne słowa z Księgi Salomona.

(15)Albowiem wspaniałe są owoce dobrych uczynków (jak) niezniszczalny korzeń
mądrości.
(16)Dzieci cudzołożników są małe, a nasienie z nieprawego łoża zgniłe.
(17)Choćby się stały długowieczne za nic będą uważane, a na końcu ich starość
będzie
bez szacunku.
(18)Gdyby wcześnie umarły nie będą mieć nadziei ani pociechy w dniu radości
i (sądu).
(19)Albowiem straszny jest koniec nieprawego pokolenia!

Odnosząc to do własnej osoby, mój tata spłodził mnie z moją mamą kiedy trwał w związku małżeńskim jeszcze z inną kobietą. Czy w wyniku tego ja, jako nic nie winna istota, ponieważ nie miałam wpływu na to z jakiego łoża powstanę, będę z tego tytułu ukarana przez Boga jak wynika z powyższego tekstu?

Jednakże czytając dalej, Ks. Mądrości 4,4-5,7, nadziewam się na takie słowa:

(6)Albowiem dzieci zrodzone z nieprawego łoża są świadkami zła rodziców
dlatego osądzą ich przewrotność

Bardzo proszę o odpowiedź bardziej oświeconych ode mnie, ponieważ, nie umiem tego zinterpretować.

Pozdrawiam Smile
Xyz

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by Bushi on 20th Luty 2018, 08:24

Bóg nie robi różnicy przed dzieckiem z prawego czy lewego łoża. Salomon miał w zwyczaju opisywać problemy społeczne w ówczesnym Izraelu. Nie traktuj tego jako wyrok Boga, ale jedynie spostrzeżenia mądrego człowieka.

Salomon wywyższa tu potomstwo urodzonych z prawgo łoża
Salomon napisał:Albowiem wspaniałe są owoce dobrych uczynków (jak) niezniszczalny korzeń
mądrości.

(16)Dzieci cudzołożników są małe, a nasienie z nieprawego łoża zgniłe.

Tu znowu alegoria do owocu zgniłego, który tyczy się potomstwa z lewego łoża, nie oznacza to dosłownie że są złe, ale z powodu swojej alienacji w społeczeństwie takie dzieci stawały się często brutalne i bezwzględne i zdeprawowane. To tyczyło się ludzi zamożnych i rodów królewskich, w podziale majątku czy walce o władzę.

Ten werset właśnie na to wskazuje:
Choćby się stały długowieczne za nic będą uważane, a na końcu ich starość
będzie
bez szacunku.

Albowiem straszny jest koniec nieprawego pokolenia!

Tu nie jest mowa o tym że Bóg kara takim końcem pokolenie z nieprawego łoża, ale opisuje jakie niszczycielskie było w tym czasie dla moralności bycie z nieprawego łoża ( patrz wyżej )

Nie mamy nigdzie napisane w Słowie Boga, że z nieprawego łoża mają jakieś konsekwencję. Jedynie fakt że dzieci płacą przeważnie za grzechy ojców. Ale to dotyczy wszystkich z prawego czy lewego łoża.

Bushi

Liczba postów : 454

http://arkabushiego.blox.pl/html

Powrót do góry Go down

Pisanie by Xyz on 20th Luty 2018, 08:43

Bardzo dziękuję za odpowiedź Bushi ! Smile

Nie jestem jeszcze tak bardzo zorientowana jak Wy, którzy od dawna tworzycie to forum. Cały czas szukam, ale mam nadzieję, że dzięki czytaniu Waszych postów i pomocy Boga będę wiedziała więcej.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc Smile
Xyz

Liczba postów : 3

Powrót do góry Go down

Pisanie by thewordwatcher on 20th Luty 2018, 09:52

Osobiście nie stawiam na opinie ludzkie. Król Salomon nie jest wzorową postacią biblijną. Miał wspaniały początek ale koniec jego życia to uczestnictwo w satanizmie.

Zwłaszcza nie miał on żadnego wyobrażenia o związku małżeńskim.

Trudno by go nazwać ekspertem małżeństwa skoro miał 300 żon i 700 nałożnic i część z tych kobiet była z nasienia węża.

Mnie interesują słowa Boga, ponieważ tym mamy się karmić. Jeżeli znajdziemy potwierdzenie gdziekolwiek z ust samego Boga, wtedy ma to wielką wartość.

Owszem Bóg kategorycznie zabraniał małżeństw mieszanych, tzn. małżeństw Izraelitów z kobietami Kanaanu, które były poważnie skażone genetycznie z powodu powiązań krwi z upadłymi aniołami oraz ich bezpośrednim potomstwem.

Ale dzisiaj nawet taki zakaz to nie wyrok na potomstwo a powodów jest wiele.

Dlatego Bóg dzisiaj stawia głównie każdą osobę na sądzie według swego Prawa, głównie 10-ciu Przykazań.

Pochodzenie z Narodu Wybranego Bóg nadal faworyzuje i On doskonale wie, kto jest kim. My nie mamy najczęściej zielonego pojęcia.

Po za tym Bóg obiecał nowe serca czyli nową wrażliwość ludzką.

Dlatego w chwili obecnej wszystko sprowadza się do przestrzegania 10-ciu Przykazań i to jest główną miarą naszych osobowości.

Zasada ta dotyczy wszystkich narodów a nawet nasienia węża. Objawienie mówi nam o tym.

thewordwatcher
Admin

Liczba postów : 2608

http://zbawienie.com

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics