Go down
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Prawa Boga

18th Kwiecień 2021, 09:25
2 Księga Henocha
Rozdział 50 :

"Ustaliłem osiągnięcia każdej osoby w pismach i nikt nie może się ukrywać, kto narodził się na ziemi, ani też jego osiągnięcia nie będą utrzymywane w tajemnicy. Widzę wszystko tak, jak w lustrze.



Teraz więc moje dzieci, w cierpliwości i łagodności trwajcie w liczbie swych dni, abyście mogli odziedziczyć końcowy niekończący się wiek, który nadchodzi.




Każdy atak, każde prześladowanie i każde złe słowo wycierpiane dla dobra Pana. Jeśli doznasz urazu i prześladowania z powodu Pana, to wytrwaj w nich wszystko ze względu na Pana. Jeśli potrafisz zemścić się ze stukrotną zemstą, nie mścij się ani na tym, który jest blisko ciebie, ani na odległym od ciebie. Albowiem Pan jest tym, który się pomści, a on będzie Mścicielem dla was w dniu wielkiego sądu, aby nie było tutaj żadnych aktów odpłaty od ludzi, ale tylko od Pana.




Niech każdy z was pogodzi się ze stratą swego złota i srebra ze względu na brata, aby mógł otrzymać pełny skarbiec w przyszłym wieku."




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

21st Kwiecień 2021, 19:43
2 Księga Henocha
Rozdział 10 :

Jest to bardzo okrutne miejsce uwięzienia, ciemni i bezlitośni aniołowie niosący narzędzia okrucieństwa i torturujący bez litości.
I powiedziałem: "Biada, biada! Jak bardzo straszne jest to miejsce." Ci mężowie mówili do mnie: "Henochu, to miejsce zostało przygotowane dla tych, którzy nie wielbią Boga, którzy na Ziemi praktykują grzechy przeciwko naturze. Ci, którzy praktykują z DZIEĆMI sodomiczne zepsucie. Ci, którzy uprawiają zaklęcia i czary, wróżby, czynią handel z demonami i którzy chwalą się swymi niegodziwymi czynami - kradzieżą, kłamstwem, oszczerstwami,  pożądaniem, urazą, cudzołóstwem i morderstwem.
Dla tych, którzy potajemnie kradną dusze ludzi, którzy chwytają ubogich za gardło zabierając ich dobytek sami się bogacą na nich kradnąc ich majętności, ci, którzy są w stanie zapewnić pożywienie. Dla tych, którzy powodują śmierć z głodu i kiedy są wstanie zapewnić im odzienie, są oni w stanie odebrać im ostatnią odzież powodując ich nagość.
Dla tych, którzy nie szanują ich Stwórcy lecz kłaniają się bezdusznym bożkom, które nie mają duszy, nie mogą ani widzieć ani słyszeć, próżnych bożkom, tworzących obrazy i oddają pokłony podstępnym dziełom rąk - dla tych wszystkich jest przygotowane to miejsce pośród tych, jako ich wieczna nagroda."



Pedofilia od samego początku była cechą charakterystyczną nasienia węża i nawet przed potopem jeszcze , Bóg objawił Henochowi za pośrednictwem swych aniołów miejsce nagrody dla tych zwyrodnialców !


Teraz coraz więcej ludzi dowiaduje się o tych okropnych praktykach gwałtów na dzieciach i okropnych torturach jakie im są zadawane w celu uzyskania Adrenochronu .


Panie , Boże nasz nie daruj im niczego i po śmierci niech zaznają w dwójnasób tego co uczynili tym niewinnym dzieciom !!!


Odsłoń Ojcze nasz  ich zbrodnie i niech cały świat dowie się prawdy o tym rodzie nasienia węża!



2 Księga Ezdrasza
Rozdział 16 :

(63) Oczywiście on zna twoją wyobraźnię i wie, co myślisz w sercu swoim. Biada tym, którzy grzeszą i chcą ukrywać swe grzechy.
(64) Ponieważ Pan dokładnie przejrzy ich wszystkie dzieła i uczyni publiczny pokaz was wszystkich,
(65) i kiedy twoje grzechy ukażą się przed ludźmi, będziesz się musiał wstydzić i twoje nieprawości powstaną jako twoi oskarżyciele w tym dniu.
(66) Cóż więc uczynisz? W jaki sposób ukryjesz swoje grzechy przed Bogiem i jego aniołami?


Nie ukryjecie się gwałciciele dzieci chcący 'szczepić' NORMALNYCH ludzi !


Bo wy nie jesteście normalni i wasza nagroda już na was czeka i nawet śmierć was od niej nie uratuje !


Prawo Boga jest sprawiedliwe i nie może być innej zapłaty dla pedofilskich władz !


Księga Henocha to chyba jedyne miejsce w Biblii gdzie wymieniona jest pedofilia jako bardzo ciężki nieludzki grzech .Nie ma co się dziwić czemu pedofilskie dzieci diabła za jego aprobatą ukryli przed światem na tyle wieków te święte Pisma natchnionego Duchem Bożym pisarza sprawiedliwości  Henocha .


2 Księga Henocha
Rozdział 39:

"O moje dzieci moje umiłowani! Podnieście głowy, moje dzieci na napomnienie waszego ojca na wszystko, co jest zgodne z wolą Pana.

Zostałem dzisiaj wysłany do was, aby mówić do was z ust samego Pana, cokolwiek było, cokolwiek jest, i cokolwiek będzie aż do dnia sądu. Słuchajcie, moje dzieci, ponieważ nie jest to z moich własnych ust które wam dziś opowiadam, ale z ust Pana zostałem do was wysłany.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

25th Kwiecień 2021, 11:43
Księga Izajasza
Rozdział 58:

13. Jeśli powstrzymasz swą stopę od przekraczania sabatu , by w ten dzień święty nie wykonywać swoich zamierzeń ; jeżeli nazywał będziesz sabaty rozkoszą i dniami poświęconymi Panu ; jeżeli nie poprowadzisz swych stóp do pracy ; jeżeli nie wypowiesz swoimi ustami gniewnego słowa;

14. jeżeli swą ufność oprzesz na Panu , to On dopuści cię do dóbr tej krainy i sycić cię będzie dziedzictwem Jakuba, twojego praojca . Tak orzekły usta Pana .



Przestrzegajcie sabatu i miejcie ufność w Bogu , który jeżeli widzi że chcecie to robić i dążycie do tego to pomoże wam to osiągnąć .


Proście Ojca a On usunie wszelkie przeszkody stojące wam na drodze tylko musi widzieć że ...działacie w tej sprawie .


Ten kto przez to przeszedł wie o czym mowa .


Bóg pomaga tym którzy chcą , dążą i przestrzegają Jego Przykazań i umożliwia im to .



Ja byłem gotowy zmienić prace ponieważ chcieli wprowadzić u nas system pracy siedmiodniowy z odpoczynkiem ósmego dnia .


I zrobili to na innych działach lecz na moim nie i nadal pracuje 5 dni a czasem 6 i siódmy dzień mam zawsze wolny , w moim przypadku to Niedziela . Raz kierownik chciał byśmy przyszli w Niedzielę do pracy ponieważ była presja od zarządu .Odmówiłem a na pytanie dlaczego odpowiedziałem że przestrzegam Przykazań Boga i siódmego dnia nie pracuje .Próbował dyskutować ale zgodnie ze Słowami Syna Bożego moje nie znaczyć ma nie i tyle w temacie . Oczywiście dostałem mniejszą premię za tamten miesiąc ale w ogóle tego nie odczułem ponieważ dostałem dwa albo i trzy razy więcej gdyż pieniądze się znalazły z jednego źródła o którym myślałem że już nic z tego .


Dlaczego to opisałem ?

Ponieważ musimy być zdecydowani i nieugięci w przestrzeganiu Przykazań i nie martwić się o finansowe sprawy ponieważ tym zajmie się Bóg . I to jest prawda . A moje słowa to świadectwo , które to potwierdza i z pewnością niejeden/niejedna z was drodzy bracia i siostry mają taką pomoc od Boga jeżeli przestrzegacie Przykazań i dążycie do tego aby to było możliwe .


Na pewno znacie temat jak to się mówi z autopsji !


Najpierw "sprawy Królestwa" a "wszystko inne będzie wam dodane "!


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

3rd Maj 2021, 20:01
2 Księga Henocha
Rozdział 51:


"Wyciągnij ręce do potrzebujących, zgodnie ze swoimi możliwościami. Nie ukrywaj swojego srebra w ziemi. Pomóż wierzącemu w utrapieniu, a wtedy utrapienie cię nie znajdzie, w twoich skarbach i w czasie twojej pracy. Wszelkiego rodzaju uciążliwe i trudne jarzmo, jeśli przychodzi na ciebie ze względu na Pana, ZNOŚ WSZYSTKO.  W ten sposób odnajdziesz swoją nagrodę w dniu sądu.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

9th Maj 2021, 13:26
Księga Izajasza
Rozdział 42:

13) Pan, Bóg Zastępów, wyruszy i położy kres wojnie . Da upust swojej żarliwości, wzniesie groźny okrzyk przeciw swoim wrogom .



14) Dotychczas milczałem , dłużej milczeć już nie mogę ani cierpliwie znosić . Dotąd wytrzymywałem  jak rodząca, teraz tracę panowanie i czuje pragnienie



My także mamy cierpliwie czekać.... na interwencję Boga .


Pomyślcie sobie ILE wieków Bóg już znosi ten cały bunt przeciwko swojej władzy !


To my również możemy cierpliwie znosić , zwłaszcza że mamy obiecaną pomoc i opiekę od Boga , którą nawiasem mówiąc odczuwamy na co dzień !


Mamy czuwać , obserwować  a nie brać czynny udział w tej covidowej grze dając się wodzić za nos.


"Baczcie aby was kto nie zwiódł " ostrzegł nas Syn Boży .


Teraz nadchodzi czas na rozrachunek i wypełnianie się proroctw czyli ogłoszonych nam przez Boga w Biblii planów zniszczenia systemu zła szatańskiej władzy oraz porwania 144 tysięcy i wyzwolenia plemion Izraela z tak długiej niewoli .


Będzie to czas cudów i kary dla wrogów Boga i Isusa Mesjasza .


Bóg dał nam wyraźny rozkaz a rozkaz Boży to Prawo Boże .



2 Księga Ezdrasza
Rozdział 2:
(24) Wstrzymaj się i bądź cichy mój ludu, ponieważ twój odpoczynek nadejdzie.


Mamy wstrzymać się od wszelkich akcji przeciwko władzy nasienia węża , wszelkich protestów oraz brania w nich udziału . Mamy być CISI i nie wykrzykiwać na ulicach żadnych haseł ponieważ pierwszy krok NALEŻY do Boga oraz Syna Bożego .


Mówimy tym którzy chcą słuchać nie rzucając swych pereł przed wieprze  oraz nie chwytamy za miecz słowny przeciwko władzy o której wiemy że oni NIGDY nas nie posłuchają tylko napuszczą na nas swe psy gończe .Drugi aspekt tych zorganizowanych protestów i akcji ulicznych jest taki  że możemy brać wtedy udział w akcjach szatana w ramach kontrolowanej opozycji w celu zmiany rządów na ...dobrego glinę !


To by było działanie wbrew woli Bożej i nie należy się oglądać na innych ponieważ ci inni nie wiedzą tego co Wy wiecie !


Nie bądźcie marionetkami szatana w postaci nabuntowanych mas ludzkich - on już tak robił nie raz w przeszłości przy okazji rewolucji...


Pamiętacie jak Izrael wyruszył aby zająć Kanaan po tym jak 12 zwiadowców wróciło z rozpoznania i Bóg powiedział wtedy aby nie wyruszali ponieważ nie będzie Go wśród nich?

Ponieśli wtedy straszliwą klęskę ....

http://www.bibliamesjanska.com/Lb/14.html




I my jako  poddani Boga oraz Syna Bożego  mamy nie wychylać się przed szereg . Tak jak podczas bitew sygnał do ataku dawał tylko król a każdy który na własną rękę coś próbował działać był traktowany jako działający wbrew królewskiemu rozkazowi .




Rozkaz nadejdzie i Król Isus z armią złożoną ze 144 tysięcy powracającą na ziemię  będzie tłoczył wtedy "kadź zapalczywego gniewu Boga Wszechmogącego" !



Niech się stanie !



Pamiętajcie o codziennej  modlitwie do Boga o to aby dni było niewiele i aby były skrócone .



To też jest polecenie Boga dla nas rozumiejących i powołanych do wspaniałych dzieł o których póki co przed porwaniem mamy bardzo mgliste pojęcie !

..... a nasze serca same nam dyktują słowa modlitwy i robimy to dobrowolnie i z chęcią a nie pod przymusem !

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

21st Maj 2021, 22:39
2 Ksiega Henocha
Rozdział 42:

Szczęśliwy jest ten, kto odwraca się od krótkiej wzoru tego próżnego świata i kroczy prawymi drogami, i który żyje życiem, które jest bez końca!


Szczęśliwy jest ten, który sieje właściwe nasienie, bo zbierze siedmiokrotnie!


Szczęśliwy jest ten, w którym jest prawda, aby mówił prawdę swojemu bliźniemu!


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

30th Maj 2021, 19:11
Księga Wyjścia
Rozdział 20:


(14) Nie cudzołóż.


Księga Przypowieści
Rozdział 6:


(23) Gdyż przykazanie jest pochodnią, a nauka światłem; drogą życia zaś są napomnienia do karności;

(24) Strzegą cię bowiem od złej kobiety, od słodkiego języka cudzej.

(25) Nie pożądaj w swym sercu jej piękności i niech cię nie złapie mruganiem swoich powiek,

(26) Gdyż nierządnicę można zgodzić za bochenek chleba, lecz cudzołożna żona przyprawia o cenne życie.

(27) Czy może kto zgarnąć ogień do swojego zanadrza, a jego odzienie się nie spali?

(28) Czy może kto chodzić po rozżarzonych węglach, a jego stopy się nie poparzą?

(29) Tak jest z tym, kto chodzi do żony swojego bliźniego: nie ujdzie bezkarnie ten, kto się jej dotyka.

(30) Czy nie pogardza się złodziejem za to, że kradnie, nawet aby zaspokoić głód?

(31) A gdy go złapią, musi oddać siedmiokrotnie, musi oddać całe mienie swojego domu.

(32) Lecz kto cudzołoży z zamężną, jest pozbawiony rozumu, a kto chce samego siebie zgubić, niech tak robi.

(33) Ciosów i wstydu się doszuka, nie zmaże swojej hańby.

(34) Gdyż zazdrość wywołuje gniew męża, który w dniu zemsty nie zna pobłażania;

(35) Nie przyjmie żadnego okupu i nie zgodzi się nań, choćbyś dawał dużo darów.


Rozdział 2:



(1) Synu mój! Jeżeli przyjmiesz moje słowa i zachowasz dla siebie moje wskazania,

(2) Nadstawiając ucha na mądrość i zwracając serce do rozumu,

(3) Jeżeli przywołasz rozsądek i donośnie wezwiesz roztropność,

(4) Jeżeli szukać jej będziesz jak srebra i poszukiwać jej jak skarbów ukrytych,

(5) Wtedy zrozumiesz bojaźń Pana i uzyskasz poznanie Boga;

(6) Gdyż Bóg daje mądrość, z jego ust pochodzi poznanie i rozum.

(7) On zachowuje swoją pomoc dla prawych, jest tarczą dla tych, którzy postępują nienagannie,

(Cool Strzegąc ścieżek prawa i czuwając nad drogą swoich wiernych.


(9) Wtedy zrozumiesz sprawiedliwość, prawo i prawość, każdą dobrą drogę.

(10) Gdyż mądrość wejdzie do twojego serca, a poznanie będzie miłe twojej duszy.

(11) Rozwaga czuwać będzie nad tobą, roztropność cię strzec,

(12) Zachowując cię od drogi zła, od człowieka, który mówi przewrotnie,

(13) Od tych, którzy porzucają ścieżki prawe, aby chodzić drogami ciemnymi,

(14) Którzy z radością popełniają zło, lubują się w złośliwej przewrotności,

(15) Których ścieżki są krzywe, którzy ze swoich dróg zbaczają na manowce;

(16) Ustrzeże cię także od cudzej żony, od obcej, która uwodzi słodkimi słowami,

(17) Która porzuca towarzysza swojej młodości i zapomina o przymierzu z Bogiem;

(18) Bo jej ścieżka schodzi w dół do śmierci, a jej drogi do krainy cieni.

(19) Nikt z tych, którzy do niej wchodzą, nie wraca i nie osiąga ścieżek życia.

(20) Przeto będziesz chodził drogą dobrych i będziesz się trzymał ścieżek tych, którzy są sprawiedliwi.

(21) Prawi bowiem zamieszkiwać będą ziemię i nienaganni pozostaną na niej;

(22) Lecz bezbożni zostaną z ziemi wytraceni, a niewierni z niej wykorzenieni.



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

5th Czerwiec 2021, 12:52

2 Księga Henocha
Rozdział 30:

Przydzieliłem mu 4 specjalne gwiazdy i nadałem mu imię Adam. Dałem mu jego wolną wolę; Wskazałem mu dwie drogi - światłość i ciemność. Powiedziałem mu: "To jest dobre dla ciebie, ale to jest złe". Abym mógł się dowiedzieć, czy posiada miłość do Mnie, czy też odrazę, aby stało się oczywiste, kto z jego rasy mnie miłuje.



Bóg dał człowiekowi wolną wole aby  mógł zasłużyć sobie na zbawienie na podstawie swoich wyborów.

Nawet jak człowiek umierał nieświadomy to jego życiowe wybory i uczynki z nimi związane będą wyznacznikiem nagrody życia wiecznego lub wiecznej śmierci podczas Sądu Ostatecznego .


Teraz sytuacja wygląda diametralnie inaczej niż kiedyś ponieważ żyjemy w czasach końca .


Zbliża się porwanie a potem sąd Boga nad narodem wybranym oraz całym światem łącznie z nasieniem węża , szatanem i jego aniołami (Bestia) .


Wolna wola to będzie podstawa podczas wyboru jaki otrzyma KAŻDY mieszkaniec ziemi podczas 42 miesięcy ostatniego tygodnia po porwaniu .


Pojawiają się doniesienia że szczepienia pozwolą satanistom kontrolować zaszczepionych za pomocą demonów ( wszyscy nazywają to SI ale my wiemy o co w tym chodzi ) i sieci 5G .


Znając niepohamowaną ambicję szatana nie jest to wykluczone !


Jednak wolna wola nie zostanie ludziom zabrana ponieważ każdy mieszkaniec ziemi nawet nasienie węża , będzie musiał dokonać świadomego wyboru :


Czy uwierzyć Bogu czy Bestii .



Tak jak Ewa uwierzyła wężowi i zrobiła co zrobiła dając życie Kainowi i Adam który jej nie potępił i wystąpił przeciwko Przykazaniu Boga – obydwoje mieli wolną wolę .



Nawet jak zdążą na chwile aktywować system DIVOC to zostanie on równie szybko zniszczony ponieważ wybór będzie musiał być świadomy .


My już dokonaliśmy świadomego  wyboru dlatego czuwamy i wypełniamy Prawo Boga naszego !


Wybraliśmy dobro zamiast zła abyśmy mogli żyć życiem bez końca !



https://arzareth.home.blog/2021/02/07/swiadomy-wybor-dobro-czy-zlo-czesc-druga-godzina-proby-na-caly-zamieszkany-swiat/

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

11th Czerwiec 2021, 12:58
 Ewangelia Mateusza
Rozdział 26:

(52) Wtedy rzecze mu Isus: Włóż miecz swój do pochwy; wszyscy bowiem, którzy miecza dobywają, od miecza giną.


To się tyczy również szatana , jego aniołów (Bestia) oraz nasienia węża.


My nie chwytamy za miecz i nie przegramy na tym tylko wygramy.



W wytrwałości, cierpliwości i bezgranicznie ufności wobec Boga nasza siła.


Ten świat ginie wraz z jego autorami a razem z tym światem giną ci którzy złożyli w nim swe nadzieję wierząc ślepo w jego dalsze trwanie  .


Na Titanicu orkiestra grała do samego końca...



Sąd Boży się przybliżył!


Dziękujemy Ci Panie Boże nasz za Twą święta wolę którą  realizujesz i która trwa na wieki tak jak na wieki  bedzie trwał ten który Tobie powierzył swe życie !

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

20th Czerwiec 2021, 11:54
Wczoraj odbył się marsz obrzydliwców i popierających ich bezbożników oraz najzwyczajniejszych głupców popierających to szaleństwo :

https://warszawa.naszemiasto.pl/parada-rownosci-2021-w-warszawie-teczowy-marsz-przeszedl/ar/c1-8331950

Warszawa to miasto grzechu i jak śpiewał jeden 'artysta' w jednym mocnym serialu odsłaniającym życie nocne stolicy – "ten syf może zmieść tylko potop"...

Wracając do parady ....

Media zachwycały się tym cyrkiem jakby nie wiadomo co się działo a o wcześniejszym marszu co odbył się tydzień temu przeciwko ludobójstwu 'szczepień Covid" była cisza jak makiem zasiał .


To pokazuje z kim mamy do czynienia w mediach .


W telewizji nazwali Polaków  jednym z najbardziej homofobicznych narodów na świecie . Dla mnie osobiście  to komplement a nie powód do jakiegokolwiek wstydu ! Niech się wstydzą ci wszelkiej masy zboczeńcy razem z pedofilami i zoofilami .

Jak stronnicza nazwa dla nas – homofobiczni
.
My się ich nie boimy w żadnym wypadku tylko brzydzimy i zbiera nam się na wymioty jak pomyślimy o tym w JAKI sposób oni się zachowują jak nikt nie widzi tzn w sypialni  !!!!


To ONI się nas boją ponieważ od wieków ukrywają przed normalnymi ludźmi swoje uciechy seksualne w tym z dziećmi ponieważ zostaliby rozszarpani na strzępy dosłownie gołymi rękami przez wściekłych rodziców . Każdy polityk jest szantażowany właśnie takimi filmikami z dziećmi przez tajne służby . Tylko na Leppera nie mieli takiego haka ponieważ był normalny a to że korzystał z usług prostytutek to nikogo tak nie gorszyło jakby miał seks z dzieckiem jak ONI . I dlatego go zabili ponieważ nie mogli go kontrolować tak jak reszty tych zboczonych świń z polskojęzycznego rządu tzw RP .


Ale wracając do Praw Boga to dla nas oni są obrzydliwi .

Tak jak dla Boga to jest obrzydliwością i obrzydliwy jest każdy dla niego kto tak czyni !


Księga kapłańska
Rozdział 20:
(13) Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich.


Rozdział 18:
(6) Nikt nie będzie się zbliżał do swojego krewnego, aby odsłaniać jego nagość; Jam jest Pan!
(7) Nie będziesz odsłaniał nagości swojego ojca i nagości swojej matki. Jest ona twoją matką. Nie będziesz odsłaniał jej nagości.
(Cool Nie będziesz odsłaniał nagości żony swojego ojca, gdyż jest to nagość ojca twojego.
(9) Nie będziesz odsłaniał nagości siostry swojej, córki twojego ojca lub córki twojej matki, czy się urodziła w domu rodzinnym, czy się urodziła poza nim.
(10) Nie będziesz odsłaniał nagości córki twojego syna lub córki twojej córki, gdyż są one twoją nagością.
(11) Nie będziesz odsłaniał nagości córki żony twojego ojca, urodzonej z ojca twojego, gdyż jest ona twoją siostrą.
(12) Nie będziesz odsłaniał nagości siostry twojego ojca, jest ona krewną twojego ojca.
(13) Nie będziesz odsłaniał nagości siostry twojej matki, jest ona krewną matki twojej.
(14) Nie będziesz odsłaniał nagości brata ojca twojego, nie zbliżysz się do jego żony, jest ona twoją stryjenką.
(15) Nie będziesz odsłaniał nagości twojej synowej, jest ona żoną twojego syna, nie będziesz odsłaniał jej nagości.
(16) Nie będziesz odsłaniał nagości żony twojego brata, jest ona nagością twojego brata.
(17) Nie będziesz odsłaniał nagości kobiety i jej córki. Nie weźmiesz córki jej syna ani córki jej córki, aby odsłonić jej nagość, są one krewne między sobą. Jest to sprośnością.
(18) Nie weźmiesz sobie kobiety i jej siostry za nałożnicę i nie będziesz odsłaniał jej nagości za życia tamtej.
(19) Nie zbliżaj się do kobiety, aby odsłaniać jej nagość w czasie jej nieczystości miesięcznej.
(20) Z żoną twego bliźniego nie będziesz dzielił swego małżeńskiego łoża, bo się przez nią staniesz nieczysty.
(21) Z potomstwa swego nie będziesz oddawał żadnego na ofiarę dla Molocha i nie będziesz przez to bezcześcił imienia Boga swojego; Jam jest Pan.
(22) Nie będziesz cieleśnie obcował z mężczyzną jak z kobietą. Jest to obrzydliwością.
(23) Nie będziesz obcował z żadnym zwierzęciem, bo przez to stałbyś się nieczysty. Także kobieta nie będzie się kładła pod zwierzę, aby się z nim parzyć. Jest to ohyda.
(24) Nie kalajcie się tym wszystkim, gdyż tym wszystkim kalały się narody, które Ja przed wami wypędzam.
(25) Także i ziemia została skalana, przeto ukarałem ją za jej winę i wyrzuciła ziemia swoich mieszkańców.

Rozdział 20:

(10) Mężczyzna, który cudzołoży z żoną swego bliźniego, poniesie śmierć, zarówno cudzołożnik jak i cudzołożnica.
(11) Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z żoną swego ojca, odkrył nagość swego ojca; oboje poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich.
(12) Mężczyzna, który obcuje cieleśnie ze swoją synową, razem z nią poniesie śmierć; popełnili ohydę, krew ich spadnie na nich.
(13) Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z mężczyzną tak jak z kobietą, popełnia obrzydliwość; obaj poniosą śmierć; krew ich spadnie na nich.
(14) Jeżeli mężczyzna pojmie za żonę kobietę oraz jej matkę, to jest to sprośność. W ogniu spalą jego i je, aby nie było sprośności wśród was.
(15) Mężczyzna, który obcuje cieleśnie ze zwierzęciem, poniesie śmierć; zwierzę także zabijcie.
(16) Kobietę, która zbliży się do jakiegoś zwierzęcia, aby się z nim parzyć, zabijesz, zarówno kobietę jak i zwierzę to także; oboje poniosą śmierć i krew ich spadnie na nich.
(17) Mężczyzna, który pojmie za żonę swoją siostrę, córkę swego ojca lub córkę swojej matki, i ujrzy jej nagość, a ona ujrzy jego nagość, to jest to rzecz haniebna. Zostaną zabici na oczach swojego ludu. Odsłonił nagość swojej siostry. Poniosą swoją winę.
(18) Mężczyzna, który obcuje cieleśnie z kobietą w czasie jej miesięcznego krwawienia i odsłania jej nagość oraz obnaża źródło jej upływu krwi, a ona też odsłoni źródło upływu krwi swojej, to oboje zostaną wytraceni spośród swego ludu.
(19) Nie będziesz odsłaniał nagości siostry swojej matki ani siostry swojego ojca, gdyż obnażyłbyś swoją krewną. Poniosą swoją winę.
(20) Mężczyzna, który obcuje cieleśnie ze swoją ciotką, odkrywa nagość swego wuja. Poniosą swój grzech, umrą bezdzietnie.
(21) Mężczyzna, który pojmie żonę swego brata, dopuszcza się rzeczy haniebnej, odkrył on nagość swego brata, będą bezdzietni.


Przypomnijmy sobie Sodome i Gomore i pomyślcie że obecnie  zachowanie w kwestii szeroko pojętej seksualności i zasady że seks TYLKO Z ŻONĄ LUB Z MĘŻEM dla  większości ludności ziemi  jest zapomnianym przeżytkiem a ich zachowanie w tych kwestiach jest  sto razy bardziej zboczone i również godne ognia z nieba jak było to w przypadku mieszkańców tych dwóch starożytnych miast !


http://www.bibliamesjanska.com/Rdz/18.html
http://www.bibliamesjanska.com/Rdz/19.html
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

4th Lipiec 2021, 10:23
2 Księga Ezdrasza
Rozdział 16:

(49) Tak jak szanowana i cnotliwa kobieta brzydzi się nierządnicą,

(50) tak sprawiedliwość będzie się brzydzić nieprawością, kiedy się przygotuje i oskarży ją prosto w twarz, kiedy przyjdzie ten, który szuka każdego grzechu na ziemi.

(51) Dlatego nie bądź tak jak ona i jej uczynki.

   

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

16th Lipiec 2021, 16:21
Bóg oraz Syn Boży nasz Król Isus Chrystus nakazali nam nie odpłacać złem za złe tylko mamy się wstrzymać czyli powstrzymać przed zemstą chocbyśmy nawet mieli ku temu środki .


Dlaczego Bóg tak nam rozkazał?


Ponieważ czyniąc zło łamiemy Jego Prawo .


Mamy czynić dobro a nie zło nawet jak sprawiedliwość jest po naszej stronie ...


Naszych wrogów najlepiej traktować jak powietrze nie odpowiadając na zaczepki i prowokacje choćby się w nas gotowało żeby dać przysłowiowo 'po pysku ' .


Zdusić w sobie złość i się  powstrzymać to większy wyczyn niż dać się ponieść !


Nadstawić drugi policzek to nie odpłacać tym samym ,

tym co nas nienawidzą.




Bóg tak nam nakazał abyśmy nie grzeszyli i nie łamali Jego Prawa


,a nie żeby CHRONIĆ złoczyńców ,bezbożników,szyderców i wszystkich podłych osobników którzy odplacili nam ZŁYM za DOBRE !



Czyniąc zło robimy to samo co ci którzy nas atakują i nakręcamy tylko spirale nienawiści łamiąc Przykazania a mamy być doskonali jak nasz Ojciec .


To dla naszego dobra aby szatan nas nie oskarżał przed Bogiem . To taki jego chytry zdradzciecko trik .



Bóg pomści wszystkie nasze krzywdy!



A  my i tak weźmiemy w tym udział pod dowództwem Króla Isusa Mesjasza ,

ale KIEDY nadejdzie na to czas!



Teraz cierpliwie trwajmy nie dając się prowokować i wszystko znośmy jak to robił król Dawid wobec tych którzy go nienawidzili ...


 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

18th Lipiec 2021, 19:29

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

25th Lipiec 2021, 11:09
Ewangelia Mateusza
Rozdział 5:

(42) Temu, kto cię prosi, daj, a od tego, który chce od ciebie pożyczyć, nie odwracaj się.



To Prawo dotyczy osób z naszego otoczenia z którymi mamy do czynienia w życiu codziennym.


W ostatnich kilku dniach dotarła do mnie oczywista prawda tych Słów Syna Bożego.


A wczoraj wieczorem jak czytałem piąty rozdział Mateusza i doszedłem do tego wersetu pojąłem jak to ważne Prawo chroniące nas przed późniejszą złośliwością ludzką.



Chodzi o tych którzy nie stosują Przykazań , nie mają zasad moralnych wobec innych i w niektórych przypadkach nie mają sumienia ....  a mieszkają z nami często pod jednym dachem lub obok jako sąsiedzi.



Odmówisz takiemu, nawet z rodziny a potem możesz mieć świętą wojnę na złośliwości z jego strony . My nie będziemy oczywiście odpowiadać złem za złe ale ta druga osoba może nie mieć takich wartości jak my i bardzo skutecznie uprzykrzać codzienne życie.


I weź potem żyj z takim za ścianą pod jednym dachem ...


Takie sytuacje bywają bardzo uciążliwe i męczące psychicznie, może nie dla tej osoby ale dla nas , którzy chcemy żyć w pokoju.



My z żoną mieliśmy przez ostatni miesiąc bardzo uciążliwą sytuację i to w jednym domu , pod jednym dachem z tzw rodziną. Na szczęście żona załatwiła to uniżając się i wykazując się wielką mądrością i uczyniła pokój w domu.



To była też potężna lekcja dla mnie a w tym przypadku chodziło o pożyczanie samochodu.... lecz żona to załatwiła i sama się poświęci teraz i będzie wozić zamiast pożyczać jak zostaniemy poproszeni pomimo tego że za paliwo nigdy nam się nie zwraca .Żona powiedziała że jak taka ma być cena spokoju to trudno.



To mi uświadomiło jak mądrą mam kobietę i przypomniałem sobie Prawo Boże i ponownie zrozumiałem że musimy czynić pokój. A ostatni miesiąc nie mieliśmy tego pokoju w domu . Taka jest złośliwość i podłość i brak wdzięczności co niektórych oraz odpłacanie złem za dobro jak tylko coś nie po ich myśli.


A większość myśli tylko o sobie ...


I tak ja pomyślałem sobie o Bogu!!!



(43) Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował bliźniego swego, a będziesz miał w nienawiści nieprzyjaciela swego.


(44) Ale Ja wam mówię: Miłujcie nieprzyjaciół waszych i módlcie się za tych, którzy was prześladują.


(45) Abyście byli SYNAMI Ojca waszego, który jest w niebie, bo słońce jego wschodzi nad złymi i dobrymi i deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych.


(46) Bo gdybyście miłowali tylko tych, którzy was miłują, jakąż macie zapłatę? Czyż i celnicy tego nie czynią?


(47) A gdybyście pozdrawiali tylko braci waszych, cóż osobliwego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią?


(48) Bądźcie więc doskonali, jak Ojciec wasz, który jest w niebie doskonały.




Ja się uniosłem bo poczułem się wykorzystywany a jak ma się czuć Bóg, którego słońce świeci na dobrych i złych lub deszcz pada na sprawiedliwych i niesprawiedliwych?




Jakby Bóg się miał unosić za każdym razem to codziennie by ginęły tysiące złych!!!




Nadejdzie czas gdy Prawo Boże będzie egzekwowane w Królestwie Bożym i nastąpią rządy laska żelazną lecz do tego czasu :



(48) Bądźcie więc doskonali, jak Ojciec wasz, który jest w niebie doskonały.



Tak Syn Boży czyni Prawo pełnym a nie anuluje jak kłamią religie !
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

28th Lipiec 2021, 21:12
Ewangelia Mateusza
Rozdział 6:
(2) Jeżeli dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak to czynią obłudnicy w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. Zaprawdę powiadam wam: Odbierają zapłatę swoją.

(3) Ale ty, gdy dajesz jałmużnę, niechaj nie wie lewa ręka, co czyni prawa ręka.

(4) Aby twoja jałmużna była ukryta, a Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odpłaci tobie.



Jałomużna to danie komuś pieniądze lub zrobienie zakupów gdy wiemy że jest w potrzebie i nie rzadanie zwrotu lub tzw przysługi .



Nie mówimy też o tym nikomu czyli nie trąbimy o tym aby uzykiwać pochwały  od ludzi .Ten kto tak robi otrzymuje swą zapłatę  to na czym mu zależało gdy dawał jałomużne czyli uznanie od ludzi .



My jak dajemy jałomużnę robimy to z serca swego i w ramach Prawa Bożego aby mieć czyste serce przed Bogiem .




_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

3rd Sierpień 2021, 21:21
Ewangelia Mateusza
Rozdział 13:

(19) Każdy, kto słucha słowa o Królestwie i nie rozumie, przychodzi zły i porywa to, co zasiano w jego sercu: to jest ten, kto jest posiany na drogę.


(20) A posiany na gruncie skalistym, to ten, kto słucha słowa i z radością je natychmiast przyjmuje,


(21) Ale nie ma on w sobie korzenia, ponad to jest niestały, a gdy przychodzi ucisk lub prześladowanie dla słowa, wtedy się gorszy.


(22) Ale posiany między ciernie to ten, który słucha słowa, ale troska o ten świat i podstępność bogactw zaduszają słowo i staje się bezowocny.


(23) A posiany na dobrej ziemi, to ten, kto słucha słowa i rozumie; ten wydaje owoc: jeden stokrotny, drugi sześćdziesięciokrotny, a inny trzydziestokrotny.



Trwajmy w tym co zostało nam powierzone bracia i siostry!



Jesteśmy ludźmi Bożymi  i to do nas należy przyszłość a nie do tych , którzy JESZCZE bezczelnie ponoszą się na Bożej ziemi!




Ich czas już się kończy a coraz bardziej widoczne szaleństwo COVID jest tego dowodem , nie wspominając o plagach Boga spadających na ziemię i przygotowywaniu pustyni dla Słowian- 12 pokoleń Izraela !


Oni to widzą i wiedzą a w swej głupocie myślą że szatan ich zdoła ochronić....


Nie zdoła !


Weź się za nich porządnie  Panie Boże nasz i wylej na nich swój tak długo powstrzymywany zapalczywy gniew !!!


Niech się stanie .


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

15th Sierpień 2021, 21:45
2 Księga Henocha
Rozdział 52:


"Szczęśliwy jest ten, kto otwiera usta aby sławić Pana i sławi Go z całego serca. Ale przeklętą jest każda osoba, która otwiera swoje serce na obrazę, obraża ubogich, oczernia bliźniego, ponieważ ta osoba oczernia Boga.


Szczęśliwy jest ten, kto otwiera usta błogosławiąc i chwaląc Boga. Przeklętą jest osoba, która otwiera usta ku przekleństwu i bluźnierstwu przed obliczem Pana przez wszystkie dni. Szczęśliwą jest osoba, która błogosławi wszystkie dzieła Pana. Przeklęta jest osoba, która gardzi każdym ze stworzeń Pana. Szczęśliwa jest osoba, która uważnie przygląda się podniesieniu dzieł swojej własnej ręki. Przeklętą jest osoba, która patrzy, jest zazdrosna i działa, aby zniszczyć dzieło innego.



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

18th Sierpień 2021, 19:37
Moje niedawne doświadczenia spowodowały że zrozumiałem szalenie istotną rzecz.


Dlaczego należy unikać kłótni z ludźmi ze swego otoczenia za wszelką cenę ?


Ponieważ potem musimy im wybaczyć a to nie jest łatwe ..


Ewangelia Mateusza
Rozdział 6:

(14) Bo jeśli wybaczycie ludziom ich winy, wybaczy wam także Ojciec wasz, który jest w niebie.


(15) A jeśli nie wybaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie wybaczy wam przestępstw waszych.



Czyż nie lepiej UNIKAĆ wszelkich sporów z ludźmi, kłótni i gniewnych słów nawet w emocjach niż potem dochodzić samemu w sobie aby wybaczyć?


A Boga nie oszukamy...



My musimy być doskonalsi i dojrzalsi w tym niż inni aby nasz Ojciec był z nas dumny .


My idziemy wąską drogą...



Dlatego gniew i pośpiech nie jest dobrym doradcą tylko łagodność i wstrzemięźliwość w słowach jest cenna w oczach Boga .



I dlatego też Król Isus Mesjasz powiedział nam abyśmy nie wchodzili w ŻADNE spory z ludźmi czy to z sąsiadem , współpracownikiem czy nawet z rodziną.


Ewangelia Mateusza
Rozdział 5:

(39) Ale Ja wam mówię: Nie sprzeciwiajcie się złemu, a jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi.

(40) A temu, kto chce się z tobą sądzić i zabrać ci szatę, zostaw i płaszcz.

(41) A kto by cię przymuszał, żebyś szedł z nim jedną milę, idź z nim i dwie.




Gdy jesteśmy z kimś pokłóceni to ta osoba często działa złośliwie przeciwko nam i w miarę czasu trwania sporu coraz trudniej jest ....wybaczyć mu winy .



Musimy być wyrozumiali dla ludzi tak jak nasz Ojciec jest wyrozumiały dla nas i wybaczyć im ponieważ oni nie wiedzą tego co my wiemy i nie mają nauki Syna Bożego jak my mamy i ją rozumiemy...




Rozdział 5:

(13) Wy jesteście solą ziemi; jeśli tedy sól zwietrzeje, czymże ją nasolą? Na nic więcej już się nie przyda, tylko aby była precz wyrzucona i przez ludzi podeptana.


(14) Wy jesteście światłością świata, nie może się ukryć miasto położone na górze.


(15) Nie zapalają też świecy i nie stawiają jej pod naczyniem, lecz na świeczniku, i świeci wszystkim, którzy są w domu.


(16) Tak niechaj świeci wasza światłość przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.




Rozdział 7:

(12) A więc wszystko, co chcielibyście, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; takie bowiem jest prawo i prorocy

(13) Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zniszczenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.

(14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.






Przyjście Króla Isusa Mesjasza coraz bliżej dlatego warto zrobić rachunek sumienia i jeżeli ktoś ma coś komuś do wybaczenia to naprawde warto wybaczyć w swoim sercu aby stanąć przed Bogiem z czystym sumieniem.

 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

31st Październik 2021, 15:24
Ewangelia Mateusza
Rozdział 6:

(19) Nie gromadźcie sobie skarbów na ziemi, gdzie je mól i rdza niszczą i gdzie złodzieje podkopują i kradną:

(20) Ale gromadźcie sobie skarby w niebie, gdzie ani mól, ani rdza nie niszczą i gdzie złodzieje nie podkopują i nie kradną.

(21) Albowiem gdzie jest skarb twój - tam będzie i serce twoje



Naszych dobrych prawych i sprawiedliwych uczynków nikt nam nie ukradnie i nasz Ojciec będzie je nam pamiętał.


W przeciwieństwie do dóbr materialnych , które zawsze mogą nam zostać odebrane jak są one dla nas najważniejsze .


O dobre uczynki też nie musimy się martwić że nam je odbiorą ponieważ w niebie są 'bezpieczne' .


Natomiast bogacz boi się że go ktoś okradnie lub ktoś kto nieuczciwie zgromadził majątek boi się że pojawi się większy oszust niż on i go majątku pozbawi.


Nasz skarb jest w niebie i gromadzimy sobie go naszymi dobrymi uczynkami .


Nasz Bóg jest wyrozumiały i wie że czasy są okropne i dlatego też ma dla nas i naszego zachowania duże zrozumienie ponieważ zna nasze serca i wie że zdarzają nam się uchybienia JEDNAK jeżeli chodzi o Przykazania i wierność tylko wobec Niego oraz Syna jesteśmy bezkompromisowi !


Jednak nasze serce zawsze będzie przy Bogu i skarbie w niebie czyli dobre uczynki .


A dobre drzewo rodzi dobre owoce .



Przecież nie jesteście z tego świata dlatego to rozumiecie i nikt ze świata tego nie zrozumie tak jak Waszych wyborów i priorytetów jakimi się kierujecie w życiu.


Kto rozumie NIEOBŁUDNE życie według Przykazań i tak żyje ?

Właśnie Wy !

I tak trzymać  do samego porwania !


Very Happy


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

3rd Listopad 2021, 23:07
Psalm 19.
(Cool Zakon Pana jest doskonały, pokrzepia duszę, Świadectwo Pana jest wierne, Uczy prostaczka mądrości.

(9) Rozkazy Pana są słuszne, rozweselają serce, Przykazanie Pana jest jasne, oświeca oczy.

(10) Bojaźń Pana jest czysta, ostoi się na zawsze, Wyroki Pana są prawdziwe, a zarazem sprawiedliwe.

(11) Są bardziej pożądane niż złoto, nawet najszczersze, I słodsze niż miód, nawet najwyborniejszy.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

12th Listopad 2021, 10:43
2 Księga Ezdrasza
Rozdział 7:
(3 ) I rzekłem: "Mów mój panie." I powiedział do mnie: "Na szerokim obszarze rozciąga się morze tak szerokie i rozległe,

(4) ale posiada wejście umieszczone w wąskim miejscu, i dlatego wygląda jak rzeka.

(5) Jeżeli ktoś, kto będzie chciał dotrzeć do morza, oglądać je lub na nim żeglować, jak może dotrzeć do szerokiej części jeżeli nie przejdzie przez część wąską?

(6) Inny przykład: na równinie jest zbudowane miasto, pełne dobrych rzeczy,

(7) ale wejście do niego jest wąskie  i ustawione na urwistym miejscu w taki sposób, że po prawej stronie jest ogień, a głębina jest po lewej stronie

(Cool i jest tylko jedna ścieżka pomiędzy nimi, to jest pomiędzy ogniem a wodą, tak że na ścieżce może się zmieścić tylko jeden człowiek.

(9) Jeśli to miasto będzie dane człowiekowi jako dziedzictwo, jak otrzyma swoje dziedzictwo dziedzic, jeżeli nie przejdzie przez niebezpieczeństwo stojące przed nim?"

(10) I rzekłem: "Nie otrzyma panie." I rzekł do mnie: "Taka jest także pozycja Izraela.

(11) Bo uczyniłem świat z ich powodu; a gdy Adam przestąpił moje prawa, co się wydarzyło, zostało osądzone.

(12) Wejścia do tego świata są uczynione ciasne, bolesne i pracowite; jest ich kilka i są złe, pełne niebezpieczeństw i wymagających wielu wyrzeczeń.

(13) Bo wejścia do większego świata są szerokie i bezpieczne i naprawdę wydają owoc nieśmiertelności.

(14) Dlatego jeżeli żyjący nie przeżyją trudnych i próżnych doświadczeń, nigdy nie otrzymają rzeczy, które są dla nich przygotowane.



(92)  Pierwszy porządek, ponieważ byli drążeni z wielką siłą aby PRZEMÓC złe myśli, które się w nich formowały, aby nie prowadziły ich do zatracenia życia ku śmierci.


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

21st Listopad 2021, 16:07
Wczoraj uderzyła mnie jeszcze jedna prawda ze Słów Isusa .

Mateusza rozdział 13:

(10) I przystąpiwszy uczniowie, rzekli mu: Dlaczego mówisz do nich w podobieństwach?
(11) A On, odpowiadając rzekł: Wam dano poznać tajemnice Królestwa Niebios, ale tamtym nie dano.
(12) Albowiem temu, kto ma, będzie dane i obfitować będzie; ale kto nie ma i to, co ma, będzie odebrane.
(13) Dlatego w podobieństwach do nich mówię, ponieważ patrząc nie widzą i słuchając, nie słyszą ani nie rozumieją.
(14) I spełnia się w nich proroctwo Izajasza, które mówi: będziecie uszami słuchać, a nie będziecie rozumieli; będziecie ustawicznie patrzeć, a nie ujrzycie.
(15) Albowiem otępiało serce tego ludu i uszy ich dotknęła głuchota, oczy swoje zmrużyli, żeby oczami nie widzieli a uszami nie słyszeli, i sercem nie rozumieli i nie nawrócili się, a Ja żebym ich nie uzdrowił.
(16) Ale oczy wasze są błogosławione, że widzą, i uszy wasze, że słyszą,

Sytuacja z narodem wybranym jest taka sama jak w czasach Isusa lub jeszcze gorsza...

To Bóg decyduje komu daje zrozumienie i również Bóg decyduje kogo wybiera do tego aby rozumiał , tak jak wybrał apostołów dla Isusa a Mateusz był wcześniej celnikiem czyli ponownie Bóg nie patrzy na przeszłość człowieka tylko na jego serce . Mojżesz dla przykładu był księciem w bałwochwalczym Egipcie rządzonym przez nasienie węża w tamtym czasie . Obydwaj od razu porzucili swoje życie i nieprawości jak tylko zostali 'wezwani' przez Boga . Ale wróćmy do tematu.


Bóg decyduje komu daje

ale również komu NIE DAJE .


(11) A On, odpowiadając rzekł: Wam dano poznać tajemnice Królestwa Niebios, ale tamtym nie dano


Zatem nie traćmy czasu na tych którym nie jest dane...


Wystarczy czasem kilka zdań z człowiekiem by zauważyć jak reaguje on na Słowo o Królestwie a czasem nawet nie ma szans by poruszyć temat Boga i Królestwa ponieważ nim byśmy doszli do planu Bożego to zostajemy już atakowani przy podstawowych prawdach jak płaska ziemia , spisek szatana , nasienie węża  , naród wybrany czyli my Słowianie lub bardziej aktualne – 'szczepienia' ...


Następuje wrogość i gorszą się nami mając nas za 'kosmitów' nie z tego świata – po części mają rację !  Wink  Wink  Wink  Wink


Jana Rozdział 17:
(14) Ja dałem im słowo twoje, a świat ich znienawidził, ponieważ nie są ze świata, jak Ja nie jestem ze świata.
(15) Nie proszę, abyś ich wziął ze świata, lecz abyś ich zachował od złego.
(16) Nie są ze świata, jak i Ja nie jestem ze świata.


Dlatego też nie ma sensu próbować nawracać  ludzi z tego świata – tym zajmie się Bóg na pustyni!


Mateusza Rozdział 7:
(6) Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie pereł swoich przed wieprze, aby was nie podeptały nogami swoimi i obróciwszy się, was nie rozszarpały.

Mamy ostrzeżenie Isusa aby nie dawać świętych Słów o Królestwie tym którym nie jest dane je zrozumieć ponieważ możemy zostać przez nich zaatakowani słownie lub nawet fizycznie . Niektórzy są tak silnie zakorzenieni w tym świecie że atak na ten świat oznacza dla nich atak na samych siebie – dlatego Isus mówi że świat nas nienawidzi i Jego też znienawidził .

Prawda Boża jest taka :

Kto szuka Boga i Prawdy ten znajdzie !


(7) Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; pukajcie, a otworzą wam.
(Cool Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto puka, temu otworzą.


Tak było z każdym z nas bracia i siostry - znaleźliśmy i się nawróciliśmy do Boga i Jego Przykazań a zrozumienie Słowa o Królestwie zostało nam dane , taj jak zaproszenie do Królestwa Niebieskiego , które Z RADOŚCIĄ przyjęliśmy !


Dlatego my rozumiemy ponieważ wybraliśmy wąska drogę i  zostało nam dane od Boga a jak wytrwamy w Słowie o Królestwie dostaniemy jeszcze więcej od Boga naszego !


Księga Daniela
Rozdział 12:
(9) A on odrzekł: Idź, Danielu, bo słowa są zamknięte i zapieczętowane aż do czasu końca.

(10) Wielu musi być wypróbowanych i dokładnie wybielonych, sprawdzonych ogniem i wyświęconych; ale przestępcy będą popełniać przestępstwa; i żaden z przestępców nie będzie rozumiał; ale mądrzy będą rozumieli.


Przestępcy to ci którzy przestępują Przykazania, łącznie z Sabatem,  i dlatego nie rozumieją !

Mądrzy natomiast przestrzegają Przykazań i rozumieją !





A kto nie szuka Boga tylko szuka tego świata ten znajduje to czego szuka !


Na przykład szukasz w TV to znajdujesz swoją głupią rozrywkę i z czasem stajesz się jeszcze głupszy.


Znajdujesz głupotę zamiast  mądrości Bożej ...



Ale to się wkrótce  skończy i Bóg wyprowadzi Słowian na pustynie ponieważ naród wybrany jest własnością Boga i jest nazwany od Jego świętego Imienia i skończy się pobłażanie Boga dla głupoty swego ludu!

Księga Ezechiela
Rozdział 36:


(32) Nie ze względu na was to czynię - powiedział Pan Bóg - niech to wam będzie wiadome, wstydźcie się i rumieńcie się z powodu swojego postępowania, domu Izraela!


Niech się stanie !

https://arzareth.home.blog/2020/03/01/historia-naszego-narodu-czesc-druga-nie-ze-wzgledu-na-was-to-czynie-niech-to-wam-bedzie-wiadome-domu-izraela/

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

22nd Listopad 2021, 13:24
Księga Wyjścia
Rozdział 20:

(Cool Pamiętaj o dniu sabatu, aby go święcić.

(9) Sześć dni będziesz pracował i wykonywał wszelką swoją pracę,

(10) Ale siódmego dnia jest sabat Pana, Boga twego: Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani obcy przybysz, który mieszka w twoich bramach.

(11) Gdyż w sześciu dniach uczynił Pan niebo i ziemię, morze i wszystko, co w nich jest, a siódmego dnia odpoczął. Dlatego Pan pobłogosławił dzień sabatu i poświęcił go.


Sześć dni możemy pracować i zatrudniać innych u siebie do pracy .


Masz presję w pracy by pracować w siódmy dzień bo planu dużo czy terminy gonią - kategorycznie odważnie odmawiasz mówiąc że przestrzegasz Przykazania Bożego . Bóg ci to wynagrodzi!



Dzień siódmy jest święty i nie pracujemy.


To jest proste Przykazanie.


Masz możliwość zarobienia więcej grosza bo trafiła się fucha - nie idziesz, odmawiasz koledzę i pracy nie wykonujesz .


Bóg ci wynagrodzi jeżeli Mu zaufasz i będziesz posłuszny .


Nie wolno wykonywać żadnej pracy zarobkowej ani żadnej niezbędnej którą możemy wykonać w inny dzień. Dlatego Izraelita który zbierał chrust, drzewo w Sabat został zgładzony ponieważ mógł to zrobić dzień wcześniej, czemu nie zrobił? Bo nie szanował Sabatu a przez to Boga - o tym możemy przeczytać w księdze Wyjścia.

Chcesz sobie pogrzebać przy samochodzie bo w tygodniu czasu i chęci brak to robiąc to w Sabat gardzisz Bogiem i Jego pracą tworczą jaką wykonał !


Tak Bóg sprawdza ludzi .


Wrogowie Boga i Jego Przykazań uwielbiają mówić w ten sposób:

" No pewnie, nic nie robić, zarość brudem a jak będzie wichura i wiatr stlucze nam okno lub dachówki pospadają to nic nie robić bo Sabat ! Niech zaleje nam dom a dach niech szlag trafi !"


Tak mówią wrogowie.


Nic dalszego od prawdy!



Jeżeli coś takiego się nam zdarzy to zadbamy i zabezpieczymy przecież dom - bo nie jesteśmy głupi! Posprzątać i umyć podłogi można by też dzień wcześniej.



Jednak zadajemy sobie pytanie czy Bóg jeżeli jesteśmy Mu wierni dopuści by spotkało nas takie nieszczęście...


Przemyslcie to sami z modlitwą do Ojca a wszelkie wasze wątpliwości zostaną przez Ojca  rozwiane !



W Sabat wolno dobrze czynić jak powiedział nam Syn Boży.



Ale wykonywanie jakiejkolwiek pracy a zwłaszcza zarobkowej jest zabronione .


Kwestia zaufania do Boga i kwestia bezwarunkowego posłuszeństwa.


Zacznij świecić Sabat jeżeli do tej pory tego nie robiłeś a zobaczysz .


Spotykają cie problemy i zastanawiasz się czemu a nie świecisz Sabatu to zastanów się!


Jeżeli wiesz czego Bóg od Ciebie wymaga a nie robisz tego to sam sobie odpowiedz DLACZEGO nie przestrzegasz Prawa Sabatu.


Jeżeli święcisz Sabat to dobrze wiesz jak to działa ponieważ Bóg daje tobie to odczuć!


Księga Izajasza
Rozdział  58:

(13) Jeżeli odwrócisz od sabatu swoją nogę po to, aby sprawiać sobie przyjemnosci w moim świętym dniu, ale będziesz nazywał sabat rozkoszą, świętem dla Pana; jeżeli nie powstaniesz aby pracować i nie wypowiesz gniewnych słów swoimi ustami,

(14) Wtedy będziesz ufał Panu, a On przyprowadzi cię w dobre miejsca na ziemi, i będzie cię karmił dziedzictwem Jakuba, twego ojca: ponieważ usta Pana to wypowiedziały.



_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

11th Grudzień 2021, 19:53
2 Henocha
Rozdział 66:

"Przeto teraz synowie, strzeżcie waszych dusz przed wszelkiego rodzaju niesprawiedliwością, której Pan nienawidzi: chodźcie przed Jego obliczem ze strachem, drżąc i wielbiąc tylko Jego.

Kłaniajcie się tylko do prawdziwego Boga; nie do bożków, które nie mają głosu. Wszelkiego rodzaju ofiarę, składajcie sprawiedliwie przed obliczem Pana; ale co jest niesprawiedliwe, Pan się tym brzydzi.

Gdyż Pan wie o wszystkim, o czym człowiek myśli w swoim sercu. Wtedy powód doradza Mu. Każda bowiem myśl przedstawiona jest przed Panem, który ziemię uczynił stałą oraz umieścił na niej swe stworzenia.

Jeśli spojrzysz w niebo, oto Pan jest tam; bo Pan stworzył niebo. Jeśli spojrzysz na ziemię, to Pan jest tam; ponieważ Pan założył ziemię i umieścił na niej wszystkie swoje stworzenia. Jeśli rozważasz głębiny oceanu i wszystko, co jest pod ziemią, wtedy Pan jest tam. Ponieważ Pan stworzył wszystko.

Nie kłaniajcie się niczemu, co jest uczynione przez człowieka, ani niczemu stworzonemu przez Boga, a więc nie popełniajcie odstępstwa przeciwko Panu wszelkiego stworzenia. Żaden rodzaj czynu nie jest ukryty przed obliczem Pana.

Chodźcie moi dzieci, w długiej cierpliwości, w łagodności, w uczciwości, w ucisku, w niedoli, w wierności, w prawdzie, w nadziei, w słabości, w szyderstwie, w atakach, w pokusie, w deprawacji.


Miłujcie się nawzajem, aż wyjdziecie z tego wieku cierpienia, abyście stali się spadkobiercami niekończącego się wieku.


Jakże szczęśliwi są sprawiedliwi, którzy ujdą przed wielkim sądem Pańskim; będą bowiem świecić siedmiokrotnie jaśniej niż słońce. W tym wieku wszystko szacuje się siedmiokrotnie - światło, ciemność, jedzenie, przyjemność, nędza, raj, tortury, ogień, mróz itd. Wszystko to zapisałem na piśmie, abyście mogli je przeczytać i pomyśleć o nich .


_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 3330
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

16th Styczeń 2022, 11:01
Mateusza Rozdział 21:
(27) I odpowiadając Isusowi, rzekli: Nie wiemy. Rzekł i In do nich: To i Ja wam nie powiem, jaką mocą to czynię.
(28) A jak się wam wydaje? Pewien człowiek miał dwóch synów. Przystępując do pierwszego, rzekł: Synu, idź, pracuj dziś w winnicy.
(29) A on, odpowiadając, rzekł: Tak jest, panie! Ale nie poszedł.
(30) I przystępując do drugiego, powiedział tak samo. A on, odpowiadając, rzekł: Nie chcę, ale potem zastanowił się i poszedł.
(31) Który z tych dwóch wypełnił wolę ojcowską? Mówią: Ten drugi. Rzecze im Isus: Zaprawdę powiadam wam, że celnicy i wszetecznice wyprzedzają was do Królestwa Bożego.


Rozdział 22:
(34) Lecz gdy faryzeusze usłyszeli, że zamknął usta saduceuszom, zgromadzili się wokół niego,
(35) A jeden z nich, znawca zakonu, wystawiając go na próbę, zapytał:
(36) Nauczycielu, które przykazanie jest największe?
(37) A On mu powiedział: Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej.
(38) To jest największe i pierwsze przykazanie.

(39) A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
(40) Na tych dwóch przykazaniach opiera się cały zakon i prorocy.
(41) A gdy się zeszli faryzeusze, zapytał ich Isus,
(42) Mówiąc: Co sądzicie o Chrystusie? Czyim jest synem? Mówią mu: Dawidowym.
(43) Rzecze im: Jakże więc Dawid w natchnieniu Ducha nazywa go Panem, gdy mówi:
(44) Rzekł Pan Panu memu: Siądź po prawicy mojej, aż położę nieprzyjaciół twoich pod nogi twoje.
(45) Jeśli więc Dawid nazywa go Panem, jakże może być synem jego?
(46) I nikt nie mógł mu odpowiedzieć ani słowa, ani też już nikt od owego dnia nie odważył się go pytać.


Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej.



Jeżeli tak macie jak Isus powiedział powyżej to reszta Przykazań staje się naturalną rzeczą i wypełnianie woli Ojca staje się normą która nie sprawia nam problemu i sprawia nam przyjemność - to wchodzi w naszą krew czyli duszę !


Przemyślcie to dobrze !

Wink  Very Happy  Very Happy  Basketball  Basketball

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)


bartekignatiuk@gmx.com

https://arzareth.home.blog
Sponsored content

Prawa Boga  Empty Re: Prawa Boga

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach