Islam! Wiara w tego samego Boga?

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Olo on 16th Październik 2015, 20:04

Niezależne źródła podają że to minimum 1753 ofiary...
avatar
Olo

Liczba postów : 434
Join date : 21/03/2015
Age : 56
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by lusia on 19th Październik 2015, 19:23

O tym zamachu mówiono ostatnio w mediach. Chrześcijanka Marike Veldman była w autobusie, kiedy weszli do niego islamscy terroryści. ...


http://chnnews.pl/index.php/pl/reszta-swiata/item/2898-byla-w-autobusie-kiedy-weszli-do-niego-islamscy-terrorysci-zaczela-wolac-do-jezusa-i.html
avatar
lusia

Liczba postów : 488
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Kasia on 19th Listopad 2015, 15:01

Miłuj bliźniego swego jak siebie samego Sad

avatar
Kasia

Liczba postów : 1039
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by lusia on 19th Listopad 2015, 17:01

Zginiecie jak wszyscy niewierni”. Młody warszawiak walczy w szeregach ISIS [WIDEO]

Krew męczennika pachniała nie jak krew. Ja zamknąłem oczy i czułem się jak w pięknym lesie, na polanie” – mówi młody człowiek z Warszawy, który walczy dla ISIS. Wywiad szokuje. Umieściło go na swoim kanale Youtube… Radio Maryja.  

https://www.youtube.com/watch?v=TFRHZMH6yts&feature=player_embeddedChłopak mówi że wejdą do Rzymu- więc może go zniszczą? kto kandyduje na miano bestii ? Imperium Osmańskie miało plany aby wejść do Rzymu- On podziwia to Imperium - Nie ma już Imperium Osmańskiego a może się Odrodzi ??? Konstantynopol to stolica Imperium Osmańskiego...


Takie moje gdybanie...
avatar
lusia

Liczba postów : 488
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Olo on 19th Listopad 2015, 20:03

Asyryjska zakonnica z Tur Abdinu potwierdza szokujące relacje o butelkowaniu i sprzedawaniu krwi chrześcijańskich ofiar do Arabii Saudyjskiej. Saudyjczycy kupujący ten „towar” obmywają w nim swoje ręce przekonani, że w ten sposób uczestniczą w dżihadzie przeciw „niewiernym”, jaki jest prowadzony przez liczne komanda muzułmańskie w Syrii.


Siostra spotkała pewną kobietę z Aleppo w Syrii, która została zgwałcona wraz z 9-letnią córką na oczach męża. Jej cała rodzina została dosłownie zarżnięta na jej oczach. Jedynie ona przeżyła, a siostra pomogła jej dając pożywienie i pieniądze na utrzymanie.

Poznała też dwóch Asyryjczyków, którzy zostali porwani i torturowani. Są widoczne ślady tortur: sypanie soli do ran i tworzenie „torebek” podskórnych.

Kolejne osoby, o których mówi siostra, do dwie dziewczyny, które zostały porwane. Przez miesiące przetrzymywane, były gwałcone przez porywaczy. Na koniec odcięto im lewą pierś, ponieważ porywacze nie byli zadowoleni z okupu.

Siostra Hatune rozmawiała z 218 dziewczynami, które były porywane, gwałcone i odsprzedawane za okup. Trzynaściorgu z nich wycięto wargi sromowe, trzem odcięto piersi.

Następnie siostra pokazuje jedno ze 174 materiałów video, które posiada od rodzin uchodźców. Terroryści na prezentowanym nagraniu mówią, że Allah rozkazał im tak czynić, i że oni wypełniają tylko słowo Allaha. Z zarzynania niewinnych ludzi robią swoistą ceremonię religijną.

Po pewnym czasie siostra spotkała jednego z morderców. Miał on poważne psychiczne problemy. Po tym wszystkim został chrześcijaninem porzucił swoje dawne życie. Siostra spytała się go, co robili ze zbieraną krwią. On odpowiedział: „To wielki interes. Mała butelka chrześcijańskiej krwi sprzedawana fanatykom z Arabii Saudyjskiej jest warta 100 000 dolarów. Według ich koncepcji obmywając ręce w tej krwi stają się oni częścią tej ofiary dla Allaha. To Allah żąda ofiar z ludzi”. Siostra z mocą podkreśla: „Dla Allaha, który nie jest naszym Bogiem. Ich Allah żąda ofiar z ludzi. To nie jest ten sam Bóg„.
avatar
Olo

Liczba postów : 434
Join date : 21/03/2015
Age : 56
Skąd : Kraków / Polska

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Kasia on 12th Grudzień 2015, 22:27

Według dziennika Państwa Islamskiego zmuszanie Jazydek do uprawiania seksu to nie gwałt ponieważ Allah pochwala takie działanie.

Umm Sumayyah, zwana w zachodnich mediach Jihadi Bride, jest autorką artykułu w propagandowym magazynie Dabiq, w którym udowadnia, że gwałty na Jazydkach tak naprawdę gwałtami nie są.

Gdy w naszym domu pojawiła się niewolnica, razem z innymi domownikami padliśmy na kolana i dziękowaliśmy Allahowi.
Dziękowaliśmy naszemu Panu za to, że pozwolił nam dożyć czasu, gdy niewierni są poniżani – tak pisze w swoim artykule dżihadystka.

Według niej niewolnikami zostają tylko ci ludzie, którzy utracili łaskę Allaha.
Uważa ona także, że lepiej by bojownicy ISIS uprawiali seks z niewolnicami niż z prostytutkami ponieważ jest to bardziej moralne.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bliski-wschod?zobacz/allah-nie-potepia-gwaltow-na-jazdykach-twierdzi-dzihadystka


No proszę to jest dopiero definicja moralności !


Tak na marginesie to dlaczego ja jestem do dzisiaj "niewolnicą "?
Nigdy nie utraciłam łaski Allacha bo przecież nigdy jej nie miałam?(ciekawe co by mi odpowiedziała)
avatar
Kasia

Liczba postów : 1039
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Cyryl on 29th Luty 2016, 16:04

Mamy ciekawy film:
Ostra kłótnia w debacie o uchodźcach !
https://www.youtube.com/watch?v=0APV_Io3zyg

Tutaj dosłownie jest pokazane, że islamu nie da się obronić. Zobaczmy poczciwy człowiek jakim jest prof. Selim Chazbijewicz (który sprzeciwia się przyjęciu uchodźców) no cóż w debacie z arabką Miriam Shaded nie ma argumentów.

Zauważmy jedno Selim oskarża Miriam o co???

O rasizm. Sama Miriam zauważa, że co najwyżej może być islamifobką a nie rasistą, gdyż islam to kryterium wiary a nie rasy. Islamistami są zarówno biali, czarni, żółci, Arabowie i inne rasy i narody.

Dlaczego prof. Selim gada takie brednie???

Zauważmy jedno ów prof. Selim przyznał się, że nie jest fundamentalista islamskich!!!

Co to oznacza??? Pisałem o tym tutaj:

https://cyryl27.wordpress.com/2015/12/06/umiarkowani-islamisci-potwierdzaja-ze-islam-jest-zlem/
http://cyryl.blox.pl/2015/01/Umiarkowani-islamisci-potwierdzaja-ze-islam-jest.html

Otóż prof. Selim swoją postawą stwierdzeniem, że nie jest fundamentalistą islamskim udowadnia, ze fundamenty islamu jakim jest Koran i hadisy - czyli życie i czyny Mahometa to czyste zło. Gdyby islam był dobry wg Salima to fundamentalizm islamski był by dobry i wtedy prof. przyznałby się, że jest fundamentalistą islamskim.

Zauważmy jedno chrześcijanie odchodzą z danego kościoła z powodu odejściu tego kościoła od fundamentów chrześcijaństwa czyli Biblii lub uczynków ich przywódców. Sama reformacja była ruchem który na początku dążyła do powrotu kościoła katolickiego do fundamentu czyli odrzucenia doktryn sprzecznych z Biblią (pomijam fakt, że była ona ruchem opartym też na naukach Pawła). Czyli poczciwi ludzie odchodzą z kościołów z powodu nauk i uczynków przywódców kościoła sprzecznych ze słowami Boga i jego Syna w Biblii.

Tymczasem poczciwi ludzie wśród islamistów są tak naprawdę hipokrytami, gdyż stwierdzając, że nie są fundamentalistami islamskimi - tak naprawdę odchodzą od islamu, ale twierdzą, że wyznają islam.

Tutaj do profesora Salima aż cisną się takie pytania.

Skoro pan prof. nie jest fundamentalistą islamskim to dlaczego pan nim nie jest???

Czyżby z powodu takich fundamentów islamu jakimi są Koran i życie oraz czyny Mahometa??

Skoro nie jest pan prof. fundamentalistą islamskim to dlaczego broni pan fundamentów islamu jakimi są Koran i jego promotor Mahomet???


Owszem nie mam zaufania do Miriam Shaded ale bądźmy sprawiedliwi, prof. Salim nie mógł obronić islamu bo się go obronić nie da. A samo stwierdzenie prof., że nie jest fundamentalistą islamskim to był argument dobijający islam dlaczego???

Ponieważ prof. Salim Chazbijewicz to człowiek który ceni kulturę Polską i sprzeciwia przyjmowaniu islamistów do Polski, czyli jako człowiek dobry stwierdzając, że nie jest fundamentalistą islamskim daje dowód, że fundamenty islam czyli sam islam jest złem które wymyślił szatan.


Cyryl

Liczba postów : 816
Join date : 21/03/2015

https://cyryl27.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by lusia on 29th Luty 2016, 16:56

Miriam Shaded, która pomaga prześladowanym chrześcijanom oraz przestrzega przed napływającymi do Europy islamistami, ogłosiła na Facebooku, że poszukuje dobrego prawnika. Szefowa fundacji Estera ma konkretne plany.

Była kandydatka do Sejmu chce zdelegalizować islam.


Szukam prawnika biegłego w wygrywaniu dużych spraw na terenie RP i być może UE, który pomoże mi wygrać proces w sprawie delegalizacji islamu jako systemu totalitarnego oraz Koranu, który to nawołuje do nienawiści, przemocy oraz legitymizuje przestępstwa


http://wpolityce.pl/polityka/283312-miriam-shaded-szuka-prawnika-chce-zdelegalizowac-islam
avatar
lusia

Liczba postów : 488
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by lusia on 29th Luty 2016, 17:00

Rosja – W centrum Moskwy ubrana na czarno kobieta trzymając odciętą głowę dziecka krzyczała „jestem terrorystką” [Video 18+]

Jedna ze stacji metra w Moskwie została zamknięta po tym, gdy tuż przed wejściem pojawiła się ubrana na czarno kobieta. W ręku trzymała odciętą głowę dziecka. Z relacji świadków wynika, że krzyczała „Allah akbar!” i „Jestem terrorystką!„.

Rosyjskie media donoszą, że przed południem w poniedziałek w okolicy stacji metra Pole Październikowe pojawiła się kobieta ubrana w czador i czarną kurtkę zimową. Kiedy próbowała zejść do metra, została zatrzymana przez policjanta do kontroli dokumentów. Wtedy wyjęła z torby głowę dziecka i zaczęła krzyczeć, że je zabiła. Wykrzykiwała: „Jestem terrorystką!”, „Allah akbar!”.Miała także grozić, że się wysadzi.

Kobieta została obezwładniona przez policjanta i zatrzymana. Rosyjskie media podają, że pochodzi z Uzbekistanu, w Moskwie pracowała jako niania. Ofiara to oddana pod jej opiekę 4-letnia dziewczynka, Nastia M.


http://losyziemi.pl/rosja-w-centrum-moskwy-ubrana-na-czarno-kobieta-trzymajac-odcieta-glowe-dziecka-krzyczala-jestem-terrorystka-video-18


Crying or Very sad
avatar
lusia

Liczba postów : 488
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa

http://mojaopoka.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Jacek86 on 29th Luty 2016, 19:13

Przeraziłem się i zrobiło mi się żal tego dziecka i rodziców.. ale później pomyślałem, że jakoś nie wyobrażam sobie żeby Polka czy Rosjanka oddała swoje dziecko pod opiekę kogoś takiego. Przecież obok tych islamistów strach usiąść w autobusie a co dopiero oddać dziecko.

Co ciekawe, krótko po sylwestrowych gwałtach w Niemczech ścierwomedia podały:

"Szwedzki lekarz porwał i więził kobietę w betonowym bunkrze bo chciał mieć dziewczynę"

hmmm, biały, ustatkowany, pewnie religijny a też zachowuje się jak imigranci...

Wynająć dom i upozorować coś takiego jest bardzo łatwo... gdyby tak poszperać, ciekawe co z tym szwedem teraz się dzieje!

Trochę to wszystko wygląda na walkę Watykanu z Rosją, szkoda tylko ofiar..
avatar
Jacek86

Liczba postów : 167
Join date : 31/08/2015
Age : 30
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Hugo on 12th Marzec 2016, 10:15

http://crusader1973.salon24.pl/701229,co-by-bylo-gdyby-muzulmanie-byli-chrzescijanami
Kiedyś już polecałam tego autora, warto czasem zerknąć na jego wpisy, bo są bardzo trafne

Hugo

Liczba postów : 179
Join date : 21/03/2015
Age : 31
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Liksar on 14th Marzec 2016, 23:13

Dlaczego papa JP 2 całował koran ?

Zaskakujące słowa księdza egzorcysty Aleksandra Posackiego o islamie: „wbrew wielu katolikom KK nie uznaje dziś islamu za religię szatana, ale wielką religię, gdzie są ziarna prawdy i świętości. Dlatego św. Jan Paweł II całował KORAN jako świętą Księgę....” – napisał na Facebooku.

Ks. Posacki pisał tak przy okazji liturgicznego wspomnienia Eulogiusza z Kordoby, patrona dialogu z islamem – świętego i męczennika. Wspomnienie to przypadało 11 marca.

Oto cały wpis ks. Aleksandra Posackiego:

„ISLAM jest WYZWANIEM, zwłaszcza tam, gdzie chrześcijaństwo zwietrzało, a katolicyzm wypłowiał.

Trzeba szukać KRYPTOCHRZEŚCIJAŃSTWA W ISLAMIE i tym samym pobudzać chrześcijan do większej gorliwości, co będzie korzystne i dla chrześcijaństwa i dla islamu - i dla ich wzajemnego dialogu i współpracy...

Wbrew wielu katolikom KK nie uznaje dziś islamu za religię szatana, ale wielką religię, gdzie są ziarna prawdy i świętości. Dlatego św. Jan Paweł II całował KORAN jako świętą Księgę....

http://www.fronda.pl/a/dlaczego-jan-pawel-ii-pocalowal-koran-zaskakujace-wyjasnienie-egzorcysty,67816.html

Nic tylko przyjmować uchodźców Very Happy

A co mówi " święta " księga o dialogu z chrześcijanami ?


O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!
Koran 5:51

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!
Koran 2:191

avatar
Liksar

Liczba postów : 907
Join date : 03/12/2015
Age : 21
Skąd : Białystok

https://liksar.wordpress.com/

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Hugo on 23rd Marzec 2016, 12:17

Początki islamu w pigułce, wszystko poparte wiarygodnymi źródłami
http://3obieg.pl/zycie-mahometa-niewygodna-prawda-cz-1

Hugo

Liczba postów : 179
Join date : 21/03/2015
Age : 31
Skąd : Londyn

http://oislamie.wordpress.com

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Kasia on 11th Kwiecień 2016, 18:41

Materiał skierowany do Obamy Very Happy


Bardzo bym chciała znaleść i wysłuchać co ma do powiedzenia w odpowiedzi-raczej wątpię że sie doczekam. Mad

avatar
Kasia

Liczba postów : 1039
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Gregor on 20th Kwiecień 2016, 14:44

Większość ludzi po prostu zakłada, że Bóg Biblii i ten z Koranu to jedno i to samo, jedynie o innym imieniu . Co więcej przywódca Krk sam promuję tego typu herezje.
Czy oby na pewno ma racje? Odpowiedz jest banalnie prosta NIE.

Kiedy porównamy atrybuty Boga przedstawione w Biblii z atrybutami al.z Koranu, staje się oczywistym, że nie jest to ten sam Bóg. Kiedyś już gdzieś pisałem porównanie że miedzy innymi Nasz Bóg Ojciec ma Syna ,ali nie posiada syna. Już widać różnice:) Czytając to i owo doszukałem się nowych porównań które są niezaprzeczalne i moim zdaniem nie da się ich obalić i z którymi chciałbym się podzielić.

Według Biblii Bóg jest poznawalny. Isus Chrystus przyszedł na świat abyśmy mogli poznać Boga (Jana 17:3)
W islamie allah jest niepoznawalny. Jego transcendentność, wywyższenie sprawiają, że żaden człowiek nie może poznać allaha.

Miłość Boża jest głównym atrybutem Bożym objawionym w miejscach takich jak Jana 3:16. Bóg okazuje swoje uczucia swemu stworzeniu a w szczególności człowiekowi.

Gdy natomiast zwrócimy się do Koranu, nie znajdziemy tam miłości jako głównej cechy allaha.

allah osobiście nie wkracza w historię ludzkości i nie uczestniczy w niej osobiście. Oddziałuje na świat poprzez swoje słowo, proroków i aniołów. Nie wkracza osobiście w sprawy ludzi.

Jakże odmienny obraz Boga mamy przedstawiony w biblijnym opisie , gdzie sam Bóg wkracza w historię i dokonuje dzieła zbawienia człowieka. Sam Isus wielokrotnie powtarzał że wykonuje wolę Ojca.

Na koniec, Biblia mówi wiele o łasce Boga, przez którą umożliwił On człowiekowi zbawienie
W Koranie natomiast nie ma koncepcji łaski allaha. Dodam więcej Very Happy  Nie ma również zbawiciela ani pośrednika w Koranie.

na koniec kilka przepisów:

[1] Samuel Zwemer, The Muslim Doctrines of God: An Essay on ther character of Allah According to the Koran (New York: American Tract Society, 1905)

[2] Samuel Schlorff, "Theological and Apologetical Dimensions of Muslim Ewangelism," Westminster Theological Journal, vol. 42 no. 2 (wiosna 1980), p 338

[3] Po chrześcijańską perspektywę Boga patrz: H. Spencer, Islam and the Gospel of God (Madras: S.P.C.K., 1956) i Augustus Strong, Systematic Theology, p 186. Perspektywa muzułmańska, patrz: Mohammad Zia Ullah, Islamic Concept of God (Londyn: Kegan Paul Inter., 1984).

[4] Cytowane przez Zwemera, Muslim Doctrines, p. 21

[5] International Standard Bible Encyclopedia (red. Orr), II:1323

Gregor

Liczba postów : 217
Join date : 23/09/2015
Skąd : Trojmiasto

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Kasia on 21st Sierpień 2016, 18:51

Największym zwycięstwem szatana to to że jeszcze wciąż mnóstwo ludzi w niego nie wierzy.

Dlatego też skutki jego działalności dają tak obfite zbiory na tym świecie.

Dla tych wszystkich islamskich kobiet jest tylko jedno rozwiązanie :
-piwnica
-wór na siebie
-i od czasu do czasu szklanka wody i chleb by " nie zdechły z głodu"

...może wtedy nie sprowadzą mężczyzny na złą drogę Embarassed

Czy po to stworzył Bóg płeć piękną?
Raczej nie!
avatar
Kasia

Liczba postów : 1039
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Kasia on 18th Październik 2016, 12:03

Przed wczoraj muzułmanin urządził szopkę na ulicach Wiednia jako protest po śmierci ojca który ponoć zginął w bombardowaniu w Syrii.
Filmik nie jest cały.
Najpierw kładzie się pod tramwaj i roluje na torach.

Wzywa allacha ale chyba zamiast pomocy w przetrwaniu żałoby dostaje w zamian coś innego...bo jak widać chce targnąć się na  swoje życie.


avatar
Kasia

Liczba postów : 1039
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Powrót do góry Go down

Re: Islam! Wiara w tego samego Boga?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach