Czyżby początek III Wojny Światowej?

+28
Cyryl
Iraeneus
Łukasz.s
Skiper
Odrodzony
polskapaw
Edwedere
krissss
Liksar
Gregor
levrone55
Jacek86
Tabitha
Marysia87
Andrzej
anileve
piotrek123
Zwykły
Olo
anowi
lusia
Bushi
Mutu
Kasia
Szymon
Obserwator
ikiro
Henry Kubik
32 posters
Go down
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

16th Listopad 2015, 21:50
Putin i wszyscy inni co nami rządzą dążą tylko i wyłącznie do wywołania w ludziach strachu i spowodowania wspólnej nienawiści miedzy ludźmi zwłaszcza między chrześcijaństwem i islamem.

Apeluje do wspólnej walki z diabłem?Nie ,on tylko podsyca nienawiść.

Chce walczyć z diabłem? A dla kogo on niby pracuje jak nie dla niego?

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 08:05
Nie wiem na ile wierzyć we wiadomości na onet.pl, ale wyłapałem informację o odwecie Francuzów na ISIS...

"Zmasowany atak francuskiego lotnictwa na bastion ISIS w Syrii".

Francuskie myśliwce bombardujące dokonały zmasowanego ataku na umocniony bastion Państwa Islamskiego (ISIS) w mieście Ar-Rakka na północy Syrii – poinformowało francuskie ministerstwo obrony. Wcześniej prezydent Francji, Francois Hollande, zapowiadał "bezlitosną odpowiedź" na piątkowe zamachy.

Według komunikatu ministerstwa w ataku uczestniczyło 12 maszyn, w tym 10 myśliwców bombardujących, które zrzuciły ok. 20 bomb. Samoloty wystartowały ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Jordanii.

Zniszczono ośrodek dowodzenia, centrum rekrutacji dżihadystów, skład amunicji i ośrodek szkoleniowy.

Nalotu dokonano w koordynacji z siłami USA po dwóch dniach od skoordynowanych ataków terrorystycznych w Paryżu, w których zginęło 129 osób, a ponad 350 zostało rannych.

Prezydent Francji Francois Hollande określił te ataki jako "akt wojenny" i zapowiedział "bezlitosną odpowiedź".

Hollande chce przedłużenia stanu wyjątkowego na trzy miesiące

Hollande poinformował parlament, że w związku z zamachami terrorystycznymi w Paryżu chce przedłużenia stanu wyjątkowego na trzy miesiące – poinformowała agencja AFP za źródłami w parlamencie.

We Francji ogłoszenie stanu wyjątkowego trwającego ponad 12 dni wymaga ustawy, która konkretnie określi czas jego trwania. Zanim ustawa wejdzie w życie, musi zostać poddana pod głosowanie w parlamencie.

Jak podała agencja AFP, rada ministrów ma w środę pracować nad nowelizacją ustawy o stanie wyjątkowym z 1955 roku. Członkowie rządu mają dyskutować nad zmianą zakresu i czasu obowiązywania stanu wyjątkowego.

Stan wyjątkowy ogłosił prezydent Hollande w związku z zamachami, do których przeprowadzenia przyznało się Państwo Islamskie (ISIS). Trwa on od północy z piątku na sobotę i obejmuje kontynentalne terytorium kraju oraz Korsykę.

Zgodnie z francuskim prawem stan wyjątkowy można zarządzić w razie "bezpośredniego zagrożenia w następstwie poważnego naruszenia prawa albo zakłócenia porządku publicznego". Pozwala on władzom na ograniczenie ruchu osób oraz pojazdów w określonym czasie i miejscu. Daje także możliwość wyznaczenia specjalnie chronionych stref bezpieczeństwa, gdzie ruch osób poddaje się kontroli.

Dodatkowo policja może przeprowadzać w domach rewizje nie tylko w ciągu dnia, lecz także w nocy.

W nocy z piątku na sobotę Hollande podjął także decyzję o wznowieniu kontroli granicznych. Powołano specjalny sztab kryzysowy; prezydent nazwał ataki "okropnością i barbarzyństwem" oraz zapowiedział "bezlitosną walkę" z terrorystami. Wezwał Francuzów do jedności w obliczu tragedii.

W sobotę prezydent ogłosił, że Francja odpowie na ataki dżihadystów, których nazwał "barbarzyńcami". Jego zdaniem zamachy były "aktem wypowiedzenia wojny" państwu i wartościom, których jego kraj broni na całym świecie. Zapewnił, że Francja w ramach stanu wyjątkowego zastosowała "wszystkie możliwe środki", aby chronić rodaków i terytorium.

Dodał, że działania odwetowe zostaną przeprowadzone "wszędzie, wewnątrz kraju, albo poza jego granicami".

"W obliczu tej grozy staje Naród, który potrafi się bronić, potrafi zmobilizować swoje siły i, kolejny raz, będzie umiał pokonać terrorystów" – napisał prezydent jeszcze w piątek wieczorem na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

W oficjalnym oświadczeniu islamiści podkreślili, że piątkowe ataki zostały dokładnie zaplanowane. Dżihadyści ostrzegli jednocześnie, że Francja pozostanie jednym z ich głównych celów do momentu, aż jej władze nie zrezygnują z dotychczasowej polityki.


Te zamachy w Paryżu musiały być czymś w rodzaju "fałszywej flagi".
Upozorowane pseudo-wydarzenie podane wszystkim jednakowo do wiadomości za pośrednictwem mass mediów i wszyscy będą przyklaskiwać do zemsty.

Mam wrażenie, że po tym odwecie będzie tylko gorzej. Co z tego, że napływ imigrantów zostanie (o ile to możliwe) powstrzymany, skoro Państwo Islamskie miało wystarczająco dużo czasu żeby przeszmuglować do Europy swych bojowników?
Teraz kraj ze wspólnoty UE zaatakował ISIS podsycając ich dziką nienawiść..to ma być rozwiązanie?? Przecież owi bojownicy rozpoczną lada moment jawny dżihad tu w Europie!

Czyżby teraźniejsze działania Francji, ale także Rosji miały być impulsem do odpalenia tej bomby, którą zainstalowano podczas przyjmowania "uchodźców"?
A co jeśli ten exodus był tylko przykrywką do wprowadzenia wojsk ISIS do Europy? Jeśli jest w niej teraz z kilka lub kilkanaście tysięcy bojowników, to już jest armia, dzięki której bez problemu można wywołać jadkę od środka.

To pasowałoby do planu 3 wojen, gdzie na działania dżihadystów z pewnością odpowiedziałoby wiele osób ze środowisk nacjonalistycznych - "pozbawionych iluzji".

Wczoraj znajomy opowiadał mi, że na dzielnicy, na której mieszka w Poznaniu (okolice Łazarza - raczej mniej bezpieczna), różne grupki chodzą wieczorami po ulicach z maczetami, siekierami, nożami i uganiają się za kimkolwiek, kto jest podobny do Arabów, Turków czy innych. Tacy to na prawdę mają się czego bać, a owe grupki przyznają same, że tylko czekają na przybycie islamistów.

To się robi niefajne :/
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7480
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 09:51
Nasuwa się proste pytanie. A co na to Rosja, która bombarduje ISIS codziennie!? Być może chodzi o powstrzymanie Rosji w Syrii przez Francję i USA.

W tym filmie Putin ujawnia kto finansował ISIS włącznie z członkami g20, razem 40 państw. [EN]



Zaczyna się więc wielka zawierucha.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 11:12
I to mi właśnie nie pasuje..gdy Rosja zbombardowała ostatnio cele ISIS w Syrii, to podniosła się wrzawa i krytyka ze strony USA wobec działań Putina.

Teraz nagle Obama zachęca do wojny z terroryzmem, Francja robi to samo co niedawno zrobiła Rosja i już nie wiem sam...chyba faktycznie idzie zawierucha.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 12:37
To zwykłe przepychanki i teatrzyk dla gawiedzi.
Nie analizujcie ciągle tego "co Putin powiedział" "co Obama powiedział" itd bo to nic nie znaczy. Oni grają do jednej bramki.
To co widać teraz to jest angażowanie coraz to nowych państw w konflikt. Francja z racji ilości muslimów mieszkających na jej terenie bała się oficjalnego angażowania w konflikt syryjski, w którym trzeba bombardować arabów.
No to zmontowali fałszywą flagę i już mozna oficjalnie. Walka z terroryzmem usprawiedliwi wszystko.

Paszporty na miejscu zbrodni, znalezione przy terrorystach mówią wszystko o tym zdarzeniu.

Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 13:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Uzupełnienie.

Zamach w Paryżu był zrealizowany identycznie jak Sandy Hook czy Boston marathon - w tym samym czasie w Paryżu odbywały się zakrojone na szeroką skalę ĆWICZENIA MARKUJĄCE ATAKI TERRORYSTYCZNE.

Klasyczna FALSE FLAG.
Tak jak napisałem wyżej - Żabojady potrzebowały pretekstu do uderzenia na Syrię na szeroka skalę.

Znamiennym jest fakt, że "zamachy" miały miejsce 13 listopada (jaka piękna illuminacka data) a...12 listopada francuski lotniskowiec Charles de Gaulle z myśliwcami mirage wypłynął z misją do Syrii.
Czyli jakoś tak przewidzieli. Klasyczny zbieg okoliczności u syjonistów.

Sprawa jest prosta.
Plan idzie pełna parą. Szykują rzeż chrześcijan i postchrześcijan z muzułmanami. Przy czym nie wybielam muzułmanów bo ich doktryny jasno mówią o zabijaniu niewiernych, i z racji tych przymiotów zostali wybrani. Oni ze swoją rządzą krwi nie zawiodą ukrytych mocodawców.

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 2u8caw5


Jak w poprzednich "zamachach" (Sandy i Boston) wynajęto sporo tzw "crisis actors". Są to ludzie specjalizujący się w tego typu inscenizacjach. Są wynajmowani i dobrze opłacani przez wojsko, aby na miejscu "zamachu" symulować bardzo realistyczne warunki. Duża część z nich to ludzie kalecy, bez kończyn.

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Qs5d3s

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 5cmxj
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7480
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 14:53
Message reputation : 100% (1 vote)
Te paszporty są najciekawsze. Te szmaciane łby zawsze na podróż do Allaha biorą ze sobą paszport, żeby po śmierci prawidłowo zidentyfikować zwłoki.

Jest jeszcze jedna ciekawostka. Nie ma nigdzie żadnych filmów z tych pozornych ataków zrobionych na komórkach.

Przyczyna jest oczywista.

Żadnych ataków nie było więc nikt niczego nie filmował.

Z doświadczenia wiem, że są filmy w USA, jak policja morduje ludzi trzymających ręce nad głową i nie stanowiących żadnego zagrożenia dla kilku uzbrojonych bandytów nazywanych policją. Ci bandyci często mordują ludzi w ten sposób i są oczywiście uniewinniani.

Są wśród nich uczciwy ludzie ale tych się najczęściej usuwa z policji.

W zamian wstawia się... hybrydy mordujące bez jakichkolwiek zahamowań.

Ja wiem, że większość myśli - Kubik znowu z hybrydami.... hahahahahahaha...

Ludzie... jak wytłumaczycie przymusowe szczepienia w Polsce?

Jak wytłumaczycie chamskie wyniszczanie kraju?

Jak wytłumaczycie akcję (nie)rządu 'francuskiego' - też hybrydy, którzy być może zamordowali dla przyzwoitości kilku ludzi aby zbombardować innych Chrześcijan w Syrii.

Przecież w informacje w mass media to tylko człowiek ograniczony na umyśle będzie wierzył.

Z głosowaniem jest identycznie. Ludzi bez jakiekolwiek wiedzy głosują na bandytów, którzy ich wykańczają.


Może to jest brutalne ale szczere i z dozą mądrości piszę, ponieważ została mi dana przez Boga. Bóg jest autorem wszystkiego dobrego.

Nie oglądanie TV i nie słuchanie radia drastycznie wyostrza właściwe postrzeganie świata.

Zaczynamy inaczej myśleć.

Przepraszam, bzdurę napisałem - zaczynamy... myśleć, ponieważ oglądając TV nasz mózg jest całkowicie wyłączony.

Ostatnio w pracy miałem taka krótką dyskusję. Powiedziałem, ze ci z radia - leciał dziennik o 8:00 rano - ludzie słuchali a ja zapytałem dlaczego tych zbrodniarzy słuchają.

- Jakich zbrodniarzy, co tobie odbiło?

- Mnie nie odbiło, to oni są zbrodniarzami i mają olbrzymi udział w zbrodniach rządu australijskiego, który zdradził Australijczyków wpuszczając motłoch, ale zanim ich wpuścili, armia australijska mordowała ich w Iraku, East Timor oraz nadal ich morduje w Afganistanie, gdzie ostatnio USA celowo zbombardowały szpital robiąc masakrę. A to są zbrodnie ludobójstwa, za które karano hitlerowców w Norymberdze. Polski rząd także bierze w tych zbrodniach udział.



- A co mają z tym wspólnego media? -jeden zapytał.

- Ano to, że nic na ten temat nie wiesz i jeżeli nie wiesz, to nie protestujesz i nie zadajesz niewygodnych pytań. Nie wiedząc o zbrodniach głosujesz na zbrodniarzy i wspierasz ich w ten sposób stając się współuczestnikiem tych zbrodni. Islamiści mają pełne prawo aby ci obciąć głowę za zbrodnie twego rządu w Afganistanie. Celem mediów jest uspakajanie społeczeństwa.

Odnośnie francuskiego 'terroru'... nikt nawet w alternatywnych mediach nie wskazuje na rzeczywistego zbrodniarza, czyli syjonistycznego rządu Francji, który nie tylko zdradził Francuzów wpuszczając miliony fanatyków satanizmu ale dopuścił się tej zbrodni w zeszłym tygodniu i nadal morduje się Muzułmanów z powietrza zrzucając na nich wszelkiego rodzaju bomby.

Musimy zacząć myśleć i zdać sobie sprawę z jednej ważnej rzeczy.

Oni wierzą w Boga bardziej niż większość z nas - podobnie jak demony wierzą i drżą, jak napisał satanista Paweł. Wiedział skądś o tym, co?

Dlaczego ONI to robią z taka pasją?

Bo wiedzą lepiej niż my, że Bóg istnieje i ich dni są policzone.

Innej alternatywy nie ma!


Spójrzmy na to jeszcze inaczej. Aby wpuścić kilka tysiecy mężczyzn, nie żonatych, młodych i jurnych do kraju, w którym zyją piękne białe kobiety chodzące w mini spódniczkach - zbrodniarzami nie są ci, którzy je gwałcą!

Zbrodniarzami są ci, którzy CELOWO dopuścili do takiej sytuacji! To oni spowodowali owe gwałty w Szwecji i wielu innych krajach.

Nie bez przyczyny nasz król Chrystus zbroczy swoją szatę we krwi tych zbrodniarzy, którzy w ten haniebny sposób wyniszczają Jego umiłowany lud!

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
levrone55
Liczba postów : 128
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 17:05
http://www.tvn24.pl/zamachy-w-paryzu-francja-odwolala-sie-do-klauzuli-o-wzajemnej-obronie,595147,s.html

Francja poprosila inne kraje unii eropejskiej o pomoc w zwiazku z atakami.
Czyli niedlugo tez Polska dolaczy do satanistycznych mordow.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 20:11

Widziałem to info po obiedzie zaraz.
Czyli ta akcja syjonistów w Paryżu ma szerszy aspekt.

Trwa faza wciągania jak największej liczby uczestników w koalicje. Kolejną fazą będzie jakiś zapalnik powodujący starcie sił. O co nie będzie trudno przy takiej koncentracji wojsk mających zamiar działać w Syrii.
Wystarczy sabotaż i wojna leci...
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 20:31
o proszę tu macie ZAPOWIEDŹ  :



Antoni Macierewicz: dzisiaj wszyscy jesteśmy Francuzami

Minister obrony narodowej zapewnia, że Polska wyrazi poparcie dla Francji. Antoni Macierewicz mówił o tym przed rozpoczęciem spotkania szefów resortów obrony Unii Europejskiej w Brukseli.



ciekawi mnie jaki to poparcie ???
czy militarne czy jakie może przyjmiemy uchodźców,
których Francja nie zechce ?



http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Antoni-Macierewicz-dzisiaj-wszyscy-jestesmy-Francuzami,wid,17979021,wiadomosc.html

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Szymon
Szymon
Liczba postów : 65
Join date : 28/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 20:59
Message reputation : 100% (1 vote)
Czytając wasze posty boje się o siebie i rodzinę, gdyby faktycznie coś się zaczęło na grubszą skale to.... ale zaraz, czego się tu bać? przecież z nami jest Bóg i jego Syn !!! choć jesteśmy grzeszni to chwałę zawsze mu oddamy bo wiem kto tutaj tak na prawdę rządzi i wierze w to, że nie dopuści do tego !!

Isusie, w Twoje ręce powierzam Ci moje życie, pokaż swą potężną chwałę i uchroń swoje owce, Polskę, kraje słowiańskie, i wszystkich tych, którzy wierzą, że jesteś Synem Bożym !!

_________________
"A kto zwycięża świat, jeśli nie ten, kto wierzy,
że Isus jest Synem Bożym.."

https://www.youtube.com/Prawda777
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 21:26

Lusia
do polskich efów (myśliwce) niedawno całkiem armia zakupiła znaczną ilość bomb do niszczenia ... bunkrów i umocnień podziemnych.
Czyżby takie umocnienia miały podlatywać do polskiej granicy?

Nałóż na to polskie efy na niedawnych ćwiczeniach w Iraelu i już masz odpowiedź jak chcą wspierać Francję.
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 21:37
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

17th Listopad 2015, 22:07
Message reputation : 100% (1 vote)

Masy mają być doprowadzone do skrajnego wyczerpania, tak aby same podjęły eksterminację burzycieli spokoju.
Nie ten czas jeszcze.
Jeszcze gałąź będą napinać. Sądzę, że to co widzimy to dopiero preludium tego co nas ma wkurzyć naprawdę.
Na mój nos, kiedy nastąpi "odpowiedni" czas oni dokonają rękami islamistów jakichś mordów na dzieciach (to Europę jest w stanie ruszyć naprawdę) albo czegoś jeszcze bardziej spektakularnego. Po czym ze zdziwieniem będziemy oglądali całkiem inną narrację w tv niż dotychczas. Tv zacznie mowić " czy nie dość już tego strachu we własnym kraju?"

To będzie wtedy.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Listopad 2015, 07:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Plan 3 wojen jest obecne realizowany pełną parą!!!

zbawienie.com napisał:W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wszelkie karanie przez państwa za sprzeciw wobec islamizacji i sprowadzania "uchodźców" a jednoczesne uczestniczenie tych państw w wojnie przeciwko islamowi.... ma doprowadzić je do czego... do kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego!!!

To już się dzieje. Ludzie nienawidzą własnych państw!!!

Czyli owe państwa są w zasadzie na kompletnym wyczerpaniu skoro posiadają już minimalne poparcie obywateli!!!

zbawienie.com napisał:Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Otóż zobaczmy narody mają zostać zachęcone do Lucyferianizmu!!!

Czyli celem tego planu nie jest i nie było multikulti!!!

Celem tego planu jest co???

zbawieni.com napisał:Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

Zniszczenie autorytetu słów Boga oraz słów Isusa Chrytusa zawartych w Biblii!!!

Mat 4 napisał:(4) A On odpowiadając, rzekł: Napisano: Nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.

Zobaczmy żyjemy dzięki wypełnianiu słów Boga!!!

Czy islamiści mogą nas zabić??? Nie zabić może nas tylko zaprzestanie wypełniania słów Boga jego prawa oraz nauk Isusa Chrytusa!!!

Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Listopad 2015, 12:44
Tak zgadza się Cyrylu, oni chcą na jednej pieczeni upiec Islam, Chrześcijaństwo,Judaizm z tym że Chrześcijaństwo najtrudniej jest przedstawić w złym świetle z uwagi na moc Ewangelii jaka wpływa na wierzących. Do tego ochrona Boga nie pozwala im pozbyć się otwarcie tej religii. Więc muszą zrobić to poprzez "terapie szoku", ludzie muszą uwierzyć :

a ) religie to przestarzały wynalazek ewolucji
b) nie ma różnic między religiami, bogami , liczy się "ekumeniczna miłość"
c) pokazać nam dowód że czas pradawnych wierzeń jest tylko balastem cywilizacji

O ile Islam sieje nienawiścią na wszystkie strony i z nim nie mają większego problemu, to chrześcijanie są pokojowi. Właśnie to chcą zmienić i wychodzi im to dobrze. Chcą usilnie pokazać jak chrześcijaństwo niczym nie różni się od reszty prymitywnych religii. Utytłany we krwi muzułmanina chrześcijanin z nożem w ręku to było by ZDJĘCIE ROKU i nie schodziło by z pierwszych stron gazet. Możliwe że teraz pojawią się prowokacje gdzie będzie ktoś robił odwety i podawał się za "Krzyżowca 21 wieku".

Lucyferjanizm to może być New Age w jakimś nowocześniejszym wydaniu, z wielkimi obietnicami pokoju , ładu rozwoju duchowego. Zresztą sami pisarze z grona New Age piszą o tym w swoich książkach, że musi dojść do narodzenia nowego EONU i dojdzie do tego kosztem wielu istnień. Znamy to z channelingów "wyższych istot", które ubolewają nad tym że wiele krwi popłynie tych , którzy nie będą chcieli dostosować się do tych 4 wymiarów i.t.p.

To może być kolejny holokaust oczywiście chrześcijan głównie.
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Listopad 2015, 13:03

Do tego dążą.
Na razie nasycają muslimami zachodnie społeczeństwa, i jednocześnie bardzo rygorystycznie pilnują aby owe nie wybuchły za wcześnie, bo na tym etapie (słabe jeszcze nasycenie) mogłoby to spowodować łatwą pacyfikację i wygaszenie muslimów.
Stąd te wszystkie karalne "mowy nienawiści" "islamofobie" " ksenofobie i rasizm".
Kiedy uznają, że nasyciło się do stopnia odpowiedniego dadzą zielone światło narodowcom, którzy nota bene rosną przy okazji w siłę. Ten element też jest kontrolowany bo potrzebny do tego aby był rzeczywistą siłą zdolną do walki zbrojnej z adwersarzami islamskimi.

Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7480
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Listopad 2015, 13:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Z Islamem sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana niż się nam wydaje i nie aż taka oczywista, jak my to widzimy.

Zwróćmy uwagę na to, że media - alternatywne oraz niezależne pokazują nam Muzułmanów jako dzicz, szaleńców, morderców, fanatyków i wszelkie inne zło, ale za nazywanie ich religia nienawiści czasami ludzi się karze.

Niestety w tym przypadku także jesteśmy ofiarami prania mózgów i zaszczepiono nam w umysłach niebezpieczne uczucia nienawiści do Islamistów, czyli... do grzechu.

Problem polega na tym, ze celowo pokazuje sie nam najgorsze rzeczy w Islamie i są one generalizowane i za te wszystkie niegodziwości Zachód zwala winę na cały Islam.

Kilka razy widziałem jednego niezwykle wykształconego Muzułmanina który zapędził kilku dziennikarzy w kozi róg. Zapomniałem jego nazwiska, ale nie to jest istotne.

On wskazał, że skrajności są w Pakistanie oraz w Arabii Saudyjskiej. W Turcji jest więcej kobiet na wysokich stanowiskach niż w USA na taką samą liczbę ludzi. Podobnie jest w Indonezji.

Łechtaczki wycina się w Somalii, która jest najbardziej katolickim państwem w Afryce.

I największy argument:

Rewolucje i powstania nigdy nie powstają z woli ludzi, Ktoś to musi finansować i podżegać za wielkie pieniądze do akcji. Cała ISIS to banda najemników białych i Żydów, sowicie opłaconych przez USA/CIA/FBI.

Celowo pokazują masową brutalność, często fałszywe obcinanie głów i wszystko robią na pokaz, oczywiście w maskach, abyśmy ich nie rozpoznawali. Oczywiście że najemnicy mordują a nawet podrzynają gardła za pieniądze.

Do tego masywna nagonka medialna z zakazem nazywania Islamu religią przemocy i szatańskie władze cel osiągnęły.

Generalnie niemal wszyscy biali nienawidzą z pasją każdego ciemnoskórego człowieka.

Czyli mała iskra i rozpoczną się masowe wzajemnie zabijania.

Z drugiej strony sprowadza się członków ISIS i oni robią wszystko, abyśmy ich nienawidzili. Owszem, gwałty masowe i pobicia to straszne rzeczy, ale rządy celowo wprowadzają ISIS czyli konia trojańskiego do chrześcijańskich krajów.

Normalni zwykli ludzie żyją swoim życiem i mają w nosie kto w kogo wierzy. Ale szatańskie elity dążą do wywołania skrajnej nienawiści do każdego brązowego człowieka.

Gdybyśmy zobaczyli podobną propagandę przeciwko białym, rezultat byłby identyczny. Masowe bójki a nawet zabójstwa na stadionach piłki nożnej. Dzicz?

Oczywiście, Zbrodnie kradzieże oszustwa, gwałty, mordowanie nienarodzonych dzieci, nieustanne mordy białych chrześcijańskich żołnierzy, z Polakami włącznie.

Wystarczy nieco propagandy i z Serbów zrobiono potworów.

Nie neguję, że Koran to satanizm, ale... katolicyzm także jest satanizmem i na Wielkanoc oficjalnie wielbi się w Watykanie Lucyfera.

Pedofilia w Islamie jest na takim samym poziomie, jaka jest w Watykanie.

Jesteśmy robieni propagandowo w balona i robią z nami cokolwiek chcą.

Znajdę tego gościa i ukażę nieco inny punkt widzenia.

Zaznaczę, ze nie chodzi o miłość do nieprzyjaciół ale chodzi o nie pokazywanie nienawiści do każdego Muzułmanina.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Listopad 2015, 13:52
No to jest oczywiste, że jesteśmy napuszczani na siebie przez syjonistów/illuminatów.
Tyle, że na poziomie życiowym, tym w którym się obracamy i żyjemy muzułmanie są rzeczywiście uciążliwi, roszczeniowi i uważający, że mamy ich utrzymywać bo zasiłki jakie dostają to forma podatku od niewiernych, który im się należy.

Jesteśmy napuszczani na siebie, ale muzułmanie wykorzystują fakt iż są pod ochroną. Wystarczy poczytac coś z drugiego obiegu z krajów zachodu - gwałty na białych dziewczynach tuszowane przez policję, przemoc wobec białych itd itp.

Nie wolno myśleć tylko w taki sposób, że oni są takimi samymi ofiarami systemu jak my, bo w ten sposób myślimy dokładnie tak jak chcą syjoniści.

Trzeba kochać bliźniego, ale...tak jak pisałem w innym wątku na tym forum - "nadstaw drugi policzek" to celowo błedna interpretacja. W czasach kiedy powstało to powiedzenie, oznaczało, że kiedy ktoś cię uderzy w jeden ty " wystaw na niego drugi" co było oznaką pogardy i "wypięcia się" na niego.
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7480
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Listopad 2015, 14:03
Tutaj jest ten gość...

[EN]

Nazywa się Reza Aslan i niszczy mas media dziennikarzy w każdym wywiadzie.

I oczywiście ma rację. Jego punkt jest następujący. Jest 1.5 miliarda Muzułmanów i Arabia Saudyjska oraz Pakistan ich nie reprezentuje.

On także potępia przemoc ale przemoc jest po obu stronach. USA wymordowały ponad 1.5 miliona Irakijczyków.

Czy Polacy powinni być obarczani winą za USA zbrodnie?

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

18th Listopad 2015, 19:51

Zabawna szarada dla gojów.

Znajdź 3 szczegóły kto zrobił Charliego.

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 2vipems
avatar
Gregor
Liczba postów : 223
Join date : 23/09/2015
Skąd : ccc

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

19th Listopad 2015, 13:33
Message reputation : 100% (1 vote)
.


Ostatnio zmieniony przez Gregor dnia 26th Marzec 2018, 14:17, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Łaska, miłosierdzie, pokój od Boga Ojca i od Isusa Chrystusa, Syna Ojca, niechaj będzie z nami w prawdzie i w miłości.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

20th Listopad 2015, 09:41
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:Z Islamem sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana niż się nam wydaje i nie aż taka oczywista, jak my to widzimy.

Raczej sprawa jest prosta. Pisałem o tym tutaj:

http://cyryl.blox.pl/2015/01/Umiarkowani-islamisci-potwierdzaja-ze-islam-jest.html

Otóż prędzej czy później porządny islamista albo odchodzi na chrześcijaństwo.... albo w taki czy inny sposób zostanie - często pod przymusem ummy - zradykalizowany.

Tak ISIS czy Arabia Saudyjska najlepiej wiedzą czym jest islam i dlatego najlepiej oddają jego fundamenty.

Pamiętamy reformacje Lutra???

Otóż gdy Luter odniósł się do fundamentu chrześcijaństwa Biblii i zawartych w nich Słowa Bożego aby to ono było naczelną zasadą w Kościele... to Kościół dostał taki cios, że powrót do potęgi zabrał mu kilka setek lat!!!

Obecnie mamy w islamie do czynienia z reformacją islamu czyli powrotem do jego fundamentów!!!

A jakie są fundamenty islamu to widać.

Niestety armia ISIS to nie tylko wysokiej klasy najemnicy to w większości islamiści którzy pełnią rolę mięsa armatniego!!!

Rządy świadomie wywołują wojny w państwach islamistów ponieważ jak tam usunie się dyktatora to wystarczy dać islamistom broń i wojna w zasadzie trwa dopóki są tam islamiści!!!

Ile osób zginęło w Iraku, w Libii z powodu walk pomiędzy islamistami???

A ile ginie osób w Pakistanie czy innych państwach islamskich w których nie ma wojny???

Afganistan i Somalia tam wojna trwa i nawet nie trzeba tych konfliktów z zewnątrz za bardzo podsycać!!!

Niestety islam to bardzo potężne narzędzie szatana dlatego jest tak wykorzystywane!!!

Winne są oczywiście satanistyczne rządy zachodnie.

Islamistyczne społeczeństwa przypominają suchą ściółkę w lesie. Zachodnie rządy zaś to człowiek rzucający iskrę. Wodą czy deszczem jest ewangelia Isusa Chrystusa i Tora!!!

Natomiast narody chrześcijańskie to ściółka mokra. Rządy zatem muszą osuszyć tą ściółkę przez system prania mózgów!!!

A wszystko po to aby wywołać globalną wojnę czyli ogień na osuszonej ściółce!!!
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

20th Listopad 2015, 19:41
Zamachy w Paryżu pretekstem do całkowitego rozbrojenia mieszkańców UE.

18 listopada br. na oficjalnej stronie organów UE, zawierającej projekty prawne organów unijnych pojawił się projekt dyrektywy KE: http://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=COM:2015:0750:FIN,  zaostrzający warunki posiadania broni, w tym kolekcjonerskiej.
KE przedstawiła „pakiet środków utrudniających dostęp do broni w Unii Europejskiej,” które przewidziano w Europejskiej Agendzie Bezpieczeństwa, przyjętej w kwietniu 2015 roku, ale prace nad nią znacznie przyspieszono „w świetle ostatnich wydarzeń".

Projekt, ograniczający dostęp do broni palnej zmienia dotychczasowe prawo i proponuje: zakaz udzielania cywilom licencji na broń półautomatyczną, zaostrza przepisy dotyczące nabywania broni palnej, amunicji i kluczowych części broni przez Internet. KE chce ujednolicić zasady dotyczące oznakowania broni palnej, by móc śledzić broń, chce także stworzenia centralnego rejestru posiadaczy broni i lepszej wymiany informacji między państwami członkowskimi na przykład na temat ewentualnej decyzji o odmowie udzielenia zezwolenia na broń palną itp.
Projekt przewiduje zaostrzenie kryteriów dotyczących wykorzystania tzw. broni hukowej np. rakiet sygnalizacyjnych, pistoletów startowych, by uniemożliwić przerobienie jej na „w pełni funkcjonalną broń palną.”
Zaostrzone mają być też warunki handlu bronią kolekcjonerską, aby „ograniczyć ryzyko jej sprzedaży przestępcom".

http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/zamachy-w-paryzu-pretekstem-do-calkowitego-rozbrojenia-mieszkancow-ue

Nie będę już szperać w statystykach ile ataków terrorystycznych odbyło się z zarejestrowaną bronią palną. Very Happy
No i mamy typowy "zamordyzm"i całkowite rozbrojenie już bezbronnego społeczeństwa.

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

20th Listopad 2015, 20:28
Message reputation : 100% (1 vote)
thewordwatcher napisał:Nazywa się Reza Aslan i niszczy mas media dziennikarzy w każdym wywiadzie.

I oczywiście ma rację. Jego punkt jest następujący. Jest 1.5 miliarda Muzułmanów i Arabia Saudyjska oraz Pakistan ich nie reprezentuje.

On także potępia przemoc ale przemoc jest po obu stronach. USA wymordowały ponad 1.5 miliona Irakijczyków.

Otóż napisze tak, Arabia Saudyjska najlepiej reprezentuje islam. Ale islam nie jest stworzony dla człowieka ale przeciwko człowiekowi.

I te 1,5 miliarda islamistów zachowuje się tak jak zachowuje się każdy normalny człowiek. Czyli większość tych1,5 miliarda islamistów zachowuje się porządnie ponieważ zostało stworzonych na:

obraz i podobieństwo Boże!!!

Tak, oni także wypełniają dobre uczynki pomimo wyznawania islamu dlaczego????

Ponieważ DNA całej ludzkości pomimo skażenia jej genami anielskimi wykazuje tendencje do naprawy z pokolenia na pokolenie!!!

Dodatkowo mamy ewangelie Isusa Chrystusa która potęguje naprawianie uszkodzonego DNA!!!

To nie jest przypadek, ze co roku ponad 6 milionów islamistów w Afryce Północnej przechodzi na chrześcijaństwo!!!

Bóg widzi w każdym człowieku potencjał i szanse na zbawienie:

Ez 33 napisał:(11) Powiedz im: Jakom żyw - mówi Wszechmocny Pan - nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, a raczej, by się bezbożny odwrócił od swojej drogi, a żył.

Bóg tutaj co mówi??

Ez 33 napisał:(14) Lecz gdy mówię do bezbożnego: Na pewno umrzesz, a on odwróci się od swojego grzechu, będzie wypełniał prawo i sprawiedliwość,

(15) Będzie oddawał zastaw, zwracał to, co zagrabił, postępował zgodnie z zasadami życia, nie popełniając występku, na pewno będzie żył, nie umrze.

(16) Nie będzie się pamiętało żadnych jego grzechów, które popełnił; będzie wypełniał prawo i sprawiedliwość; na pewno będzie żył.

Że zapomni człowiekowi który zacznie się do Stworzyciela nawracać i czynić sprawiedliwość grzech!!!

Dlatego tak ważne jest abyśmy pamiętali, że każdy człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga i że każdy człowiek ma szanse od Boga na zbawienie jeśli powróci na drogi sprawiedliwości!!!

Moim zdaniem Bóg ma jakiś potężny i mądry plan w którym uratuje także wielu islamistów!!!

Bóg moim zdaniem uratuje większość ludzkości w ten sposób pokona szatana ostatecznie.

Bóg widzi w tych 1,5 miliarda islamistów ogromny potencjał!!!
Sponsored content

Czyżby początek III Wojny Światowej? - Page 5 Empty Re: Czyżby początek III Wojny Światowej?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach