Czasy końca

+37
Iraeneus
Henry Kubik
Łukasz.s
Wróg Kozłów
Whisper
przebudzonyzesnu
Trawa
Arkadia
efraimita
Gregor
Olo
Andrzej
Kropla
Lotion
Liksar
piotrek123
Jacek86
Milosc
Edwedere
anileve
Hugo
Takeshi
Skiper
Mutu
anowi
zipek
Tabitha
Cyryl
Marysia87
levrone55
polskapaw
Zwykły
Szymon
Kasia
Obserwator
Bushi
lusia
41 posters
Go down
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 55
Skąd : Gniezno

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

11th Wrzesień 2015, 17:58
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

20th Wrzesień 2015, 21:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Szef związku celników ostrzega: TIRy z krajów muzułmańskich wjeżdżają do Polski bez kontroli

Sławomir Siwy, lider związku zawodowego Celnicy PL nie zgadza się z premier Ewą Kopacz, która zapewnia, że Polska granica jest szczelna i że „z Polski można brać przykład” i oficjalnie obnaża słabość państwa polskiego w kwestii kontroli granic.


„Premier nie powinna wprowadzać Polaków w błąd. W interesie publicznym jest mówić prawdę, a ta wygląda tak, że jesteśmy właściwie bezbronni wobec działań przemytników. O ile na wschodzie odbywają się jeszcze jakieś kontrole to ruch z południa odbywa się bez żadnej kontroli. Jestem informowany, że tamtędy wjeżdżają nawet TIRy z krajów muzułmańskich” – powiedział Siwy.

Celnik przypomina, że tzw. Państwo Islamskie ogłosiło, że wyśle do Europy pół miliona fanatyków. „W telefonach młodych imigrantów znajdowano filmy propagandowe z egzekucji ISIS, a teraz w porcie na wyspie Kos znaleziono kontener z bronią” – powiedział Siwy. Zaznacza, że w lutym Turcja ostrzegała UE, że na jej terytorium dostało się kilka tysięcy wyszkolonych dżichadystów z Iraku i Syrii, których celem będzie przedostanie się do Europy Zachodniej. Z kolei w maju doradca rządu Libii uprzedzał, że dżihadyści planują przemycanie swoich bojowników na łodziach z migrantami.

Jego zdaniem winne są obowiązujące procedury i wytyczne, które uniemożliwiają skuteczną kontrolę. Przykładowo, jeśli na granicę wjeżdża ktoś, kto nie ma nic do zadeklarowania, a system komputerowy nie wskaże go jako podejrzanego, to celnicy mają nie poddawać go kontroli. A przemytnicy bezwzględnie to wykorzystują. „Wiemy o tym bo zamieszczają bezczelne komentarze na forach celników” – mówi celnik, którego nie dziwi, że bus z afgańskimi imigrantami dociera przypadkowo wpada na kontrolę dopiero na niemieckiej granicy.

Siwy przytacza konkretne przykłady: niedawno w pojemniku na śmieci w budynku kontroli szczegółowej w Medyce zaleziono dwa pistolety, które ktoś porzucił tuż przed rewizją. Mimo monitoringu nie ustalono, do kogo należała broń, jednak osoba ta najpewniej jest już w Polsce.

Zdaniem lidera Celników PL, prawdziwa skala przemytu ludzi i broni w Polsce jest o wiele większa. „O tym, że broń jedzie do Polski świadczą zresztą inne zatrzymania np. karabinu snajperskiego w Dorohusku. Zdecydowana większość przesyłek przekracza polskie granice bez kontroli, a sprawdzenia odbywają się tylko wyrywkowo” - mówi Siwy.

Ponadto, dwa miesiące temu w Barwinku w Małopolsce rozwiązano ostatnią grupę, która prowadziła patrole na terenach przygranicznych. Podobny los spotkał grupę mobilną z Budomierza. W zasadzie oznacza to, że cały ruch towarów z południa trafia do Polski bez kontroli.



„Premier nie powinna wprowadzać Polaków w błąd. W interesie publicznym jest mówić prawdę, a ta wygląda tak, że jesteśmy właściwie bezbronni wobec działań przemytników. O ile na wschodzie odbywają się jeszcze jakieś kontrole to ruch z południa odbywa się bez żadnej kontroli. Jestem informowany, że tamtędy wjeżdżają nawet TIRy z krajów muzułmańskich” – powiedział Siwy.

Celnik przypomina, że tzw. Państwo Islamskie ogłosiło, że wyśle do Europy pół miliona fanatyków. „W telefonach młodych imigrantów znajdowano filmy propagandowe z egzekucji ISIS, a teraz w porcie na wyspie Kos znaleziono kontener z bronią” – powiedział Siwy. Zaznacza, że w lutym Turcja ostrzegała UE, że na jej terytorium dostało się kilka tysięcy wyszkolonych dżichadystów z Iraku i Syrii, których celem będzie przedostanie się do Europy Zachodniej. Z kolei w maju doradca rządu Libii uprzedzał, że dżihadyści planują przemycanie swoich bojowników na łodziach z migrantami.

Jego zdaniem winne są obowiązujące procedury i wytyczne, które uniemożliwiają skuteczną kontrolę. Przykładowo, jeśli na granicę wjeżdża ktoś, kto nie ma nic do zadeklarowania, a system komputerowy nie wskaże go jako podejrzanego, to celnicy mają nie poddawać go kontroli. A przemytnicy bezwzględnie to wykorzystują. „Wiemy o tym bo zamieszczają bezczelne komentarze na forach celników” – mówi celnik, którego nie dziwi, że bus z afgańskimi imigrantami dociera przypadkowo wpada na kontrolę dopiero na niemieckiej granicy.

Siwy przytacza konkretne przykłady: niedawno w pojemniku na śmieci w budynku kontroli szczegółowej w Medyce zaleziono dwa pistolety, które ktoś porzucił tuż przed rewizją. Mimo monitoringu nie ustalono, do kogo należała broń, jednak osoba ta najpewniej jest już w Polsce.

Zdaniem lidera Celników PL, prawdziwa skala przemytu ludzi i broni w Polsce jest o wiele większa. „O tym, że broń jedzie do Polski świadczą zresztą inne zatrzymania np. karabinu snajperskiego w Dorohusku. Zdecydowana większość przesyłek przekracza polskie granice bez kontroli, a sprawdzenia odbywają się tylko wyrywkowo” - mówi Siwy.

Ponadto, dwa miesiące temu w Barwinku w Małopolsce rozwiązano ostatnią grupę, która prowadziła patrole na terenach przygranicznych. Podobny los spotkał grupę mobilną z Budomierza. W zasadzie oznacza to, że cały ruch towarów z południa trafia do Polski bez kontroli.


http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/szef-zwiazku-celnikow-ostrzega-tiry-z-krajow-muzulmanskich-wjezdzaja-do-polski-bez-kontroli

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 01:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Co tu mówić , właśnie czytam o tym że zdradziecka cała Synagoga Szatana rządząca Polską oddaje dowództwo Polskich wojsk pancernych dla Niemiec..

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Podwojna-sila-Polska-i-Niemcy-zaciesniaja-wspolprace-wojskowa,wid,17856048,wiadomosc.html?ticaid=1159f0

Więc to co mówi Kopacz na usługach Niemiec , żydów ogólnie Szatana oficjalnie to stek bzdur i kłamstw.. Widzę ze oni szykują się na zamieszki ustawa 1066 też pozwala obcym siłom porządkowym wejść na nasze terytorium i pacyfikować protestujące tłumy teraz mogą Niemcy wydać rozkaz brygadzie czołgów aby wjechali do akcji.. Widać że Szatan teraz masowo atakuję Naród Boży i chrześcijan. Więc skoro obce wojska mogą po Polsce się poruszać to nie łudźmy, sprzedajny rząd wpuści Muzułmanów jak UE tupnie... Niestety totalnie wbrew całemu narodowi
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 10:02
Message reputation : 100% (1 vote)
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:20, w całości zmieniany 1 raz
Mutu
Mutu
Liczba postów : 519
Join date : 18/03/2015

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 10:10
Nie ma to jak na podstawie jednej, wyrwanej z kontekstu linijki tekstu zbudować sobie całe przesłanie.
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 10:23
Mam nadzieję, że jest tak jak mówisz Miłość. Bardzo bym chciał i w sumie sam czuję bliskość Pana Smile

Bracie, nie dziw się, że co niektórzy z nas czują lęk, ponieważ są już świadkami przemocy że strony tych najeźdźców i mają prawo się bać.

Modlitwa "Ojcze Nasz" jest bardzo wymowna i zauważ, że prosimy w niej o uświęcenie Imienia Bożego, przyjście Jego Królestwa, panowanie Jego Woli, naszą ochronę przed złem!

"Ojcze Nasz" to modlitwa o szczególnej mocy, zalecana przez samego Chrystusa!

Czy nie chcemy by słowa modlitwy stały się rzeczywistością??

Właśnie tego chcemy!! Smile

Dlatego ta modlitwa ma sens, ponieważ modlimy się o wypełnienie Woli Bożej, czyli proroctw, o których mówisz Miłość, oraz o ochronę i zbawienie!! Very Happy


Ufajmy więc naszemu Ojcu, który jest w niebie i modlimy się o rychłe nadejscie Jego Syna, naszego Zbawiciela Isusa Chrystusa!!
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 11:00
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:19, w całości zmieniany 1 raz
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 13:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Miałem na myśli modlitwę, którą postanowiliśmy wspólnie zorganizować.

Warto jednak wziąć pod uwagę to co napisałeś Miłość.

Faktycznie zalew islamskich imigrantów jest wypełnieniem proroctw, czy początkiem ich spełnienia i nie ma co się przed tym bronić..tak musi być.

Chodzi o to, żebyśmy my Słowianie czyli Lud Boży w najczystszej postaci, nie stanęli twarzą w twarz z owymi najeźdzcami tak, jak stało się to w przypadku zepsutych nacji zachodnich, które to już dawno odwróciły się od Boga.

Nie wiem jak traktować możliwość użycia siły, jak to przedstawia 'ustawa 1066', ale póki co jesteśmy w miarę odcięci od napływu uchodźców.

Myślę, że nasza zachodnia granicą jest tymczasową linią za która ta fala póki co nie przechodzi i kto wie czy taki stan rzeczy nie potrwa do czasu, gdy ludy słowiańskie nie dostaną sygnału od Chrystusa i będą przez Niego wyprowadzane w bezpieczne miejsce..na pustynię.

Czasem tak właśnie myślę, że skoro nasza zachodnia granica jest kresem państw słowiańskich, to czy właśnie nie jest tak, że obecna sytuacja, w której jesteśmy stosunkowo wolni od islamistów, nie wynika właśnie z faktu, że jesteśmy pod Bożą opieką, że ta granica pozostaje do czasu zniszczenia babilonu stabilna?

Myślę również, że dużo zależy od krachu finansowego, który zniszczyłby strefę euro jak i dolara. Jeśli przebywający w Europie bojownicy ISIS opłacani pieniędzmi bez pokrycia zdałby sobie sprawę, że ich kasa jest nic nie warta, co by zrobili??

Najpierw ogołocą i zniszczą Watykan, następnie ruszą plądrować kraje Europy. Widząc ucieczkę 'Niewiasty' ruszą na wschód czyli na nas.

Wydedukowałem, taką możliwość choć dowodów nie mam. Mimo wszystko jakoś jawi mi się taki obraz wydarzeń..to tylko moje domysły i już wcześniej o tym pisałem, ale wspmniałeś o tym Miłość i znów naszły mnie takie wnioski.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 14:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Obserwator myślę podobnie jak Ty . najpierw rozwalą Watykan, splądrują, zniszczą , ogołocą a następnie żądni krwi Chrześcijan ruszą na kraje   Słowian.  Bo "apetyt wzrasta w miarę jedzenia " u nich apetyt na krew  "niewiernych" czyli Słowian . Czuje tak jak Wy że To już blisko.

Trzeba się modlić o 'zaszczyt " dostąpienia PORWANIA cheers

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Marysia87
Marysia87
Liczba postów : 197
Join date : 18/03/2015
Skąd : Katowice

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 14:56
Message reputation : 100% (1 vote)
Czy aby na pewno Bóg nie mógł lekko zmodyfikować swoich planów przez nasze modlitwy?

Myślę, ze tak, a potwierdza to werset z Mateusza 24:
(17) Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. (18) A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. (19) Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni! (20) A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. (21) Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. (22) Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.

Bóg słysząc nasze nawoływania o pomoc może nieco przyspieszyć niektóre wydarzenia, spowodować, że będzie nam nieco łatwiej, niz było to zaplanowane.
Wszystko zależy od tego jak bardzo "niewiasta będzie się zalecać". Smile
Pamiętajmy też, że mamy wolna wolę i to my możemy Bogu pokazać, jak bardzo go Kochamy, a wtedy może spojrzy na nas, grzeszników łaskawszym okiem.

Zatem bracia i siostry, módlmy się do naszego Ojca! Smile
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7514
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 16:32
Message reputation : 100% (1 vote)
Marysia87 napisał:Czy aby na pewno Bóg nie mógł lekko zmodyfikować swoich planów przez nasze modlitwy?

Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony.

Bóg słysząc nasze nawoływania o pomoc może nieco przyspieszyć niektóre wydarzenia, spowodować, że będzie nam nieco łatwiej, niz było to zaplanowane.
Wszystko zależy od tego jak bardzo "niewiasta będzie się zalecać".  Smile
Pamiętajmy też, że mamy wolna wolę i to my możemy Bogu pokazać, jak bardzo go Kochamy, a wtedy może spojrzy na nas, grzeszników łaskawszym okiem.

Zatem bracia i siostry, módlmy się do naszego Ojca! Smile

Moim zdaniem Marysiu trafiłaś w dziesiątkę. Ja to widzę także w podobny sposób ale w niektórych aspektach się różnimy.

Powiem wam szczerze, że po ogłoszeniu tego planu modlitw jestem ostro atakowany przez siły szatańskie. Zawsze mam takie ataki, kiedy coś wartościowego napiszę.

Z drugiej strony czuję jakieś ponaglanie w określonym kierunku i w tym przypadku jest ono najsilniejszym bodźcem, jaki kiedykolwiek odczuwałem.

Wiemy, że Bóg nas wyzwoli nawet w sytuacji naszego zobojętnienia i pozostawaniu w bałwochwalstwie ponieważ czyni to głównie ze względu na swoje Imię.


Ale nasza odpowiedź na ujawnienie Jego planów - czy pomyśleliśmy o tym?

Mamy ujawniony tajny plan Boga, zakryty przed nami przez kilka tysięcy lat!

W jaki sposób możemy wyrazić swoją wdzięczność za taką cudowną Dobrą Nowinę?

A On zaprzysiągł to wszystko na samego siebie i to wielokrotnie!!!

Na podstawie naszych podstaw i uczynków bodziemy sądzeni. Według ukazywanej miłości do Boga oraz miłości do naszych zwiedzionych rodaków, czyli naszych bliźnich.

Czy liczba 144.000 się dopełniła? Powiedzmy w Polsce - czy jest 12 tysięcy naśladowców Chrystusa, którzy nie plamią się bałwochwalstwem?

Dlatego trzeba nieco wysiłku aby to przyspieszyć i umożliwić Bogu wybór.

Kto się cieszy z tych planów Boga? W jaki sposób Bóg może to dostrzec i wybrać? Na postawie jakich uczynków?


Czy Bóg się cieszy z naszej radości? Czy raczej nie za bardzo ją widać?



A może nadal Bóg widzi lud... twardego karku!?

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 20:33
Message reputation : 100% (2 votes)
Ponadto do tych , którzy uważają że ta modlitwa miała by powstrzymać "Dzień Pański".

Mało prawdopodobne by islamiści byli wodą wyrzuconą przeciwko niewieście. A jeśli nawet to modlitwa o powstrzymanie ismaelitów na granicach jest jak najbardziej na miejscu.
Bóg powiedział że nie ma w upodobaniu śmierć grzesznego ale to by żył, aby się nawrócił.

Więc nie bójcie się modlić o wydawać by się mogło niemożliwe, jeśli będzie inna wola Pana nie wysłucha nas.

Modlimy się o bardzo poważne rzeczy, islamiści to PRZECIWNICY Najwyższego i jego Syna. Więc o dobre rzeczy prosimy , nie złe!

NIe bój się - Miłość- .. Bóg nie zrezygnuje z Dnia Pańskiego ze względu na nasze modlitwy. A raczej jak napisała Marysia, zrobi według jego woli. Jeśli będzie chciał weźmie nasze prośby pod uwagę i zrobi swoje i tak.

Czy chodzi jakiś prorok Boży podobny do Jeremiasza i woła: " Tak mówi Pan: nie módlcie się do mnie bo was nie wysłucham".

Nie .... bo Bóg może czeka na nasze modlitwy, a demony widzę starają się powstrzymywać. Ludzie tracą czujność, nie poddawajmy się!
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 20:43
Message reputation : 100% (1 vote)
Obserwator napisał:Myślę również, że dużo zależy od krachu finansowego, który zniszczyłby strefę euro jak i dolara. Jeśli przebywający w Europie bojownicy ISIS opłacani pieniędzmi bez pokrycia zdałby sobie sprawę, że ich kasa jest nic nie warta, co by zrobili??

Najpierw ogołocą i zniszczą Watykan, następnie ruszą plądrować kraje Europy. Widząc ucieczkę 'Niewiasty' ruszą na wschód czyli na nas.

Wydedukowałem, taką możliwość choć dowodów nie mam. Mimo wszystko jakoś jawi mi się taki obraz wydarzeń..to tylko moje domysły i już wcześniej o tym pisałem, ale wspmniałeś o tym Miłość i znów naszły mnie takie wnioski

Obserwatorze zrozum jedno, Watykan zniszczy Bestia - czyli upadłe anioły.

Otóż zauważcie jedno, diabeł zdaje sobie sprawę, że Wielka Nierządnica zostanie zniszczona.

Obserwatorze zobacz te przepowiednie:

III wojna światowa - Polska i Europa wg proroctwa Nostradamusa
http://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=439

Otóż zauważ jedno, w tych t.z.w. "proroctwach" jest mowa o tym, że Rzym ma zostać zniszczony przez islamistów.

Czy nie przyszło ci do głowy, że szatan z papieżem mogą chcieć zniszczyć Watykan rękoma islamistów przed tym zanim Bóg natchnie serce Bestii i 10 króli aby zniszczyli Wielką Nierządnicę???

Zauważ, wszyscy widzą już jak islamisci z ISIS niszczą Rzym.

Myślisz, że po co flota Nato sprowadza islamistów hurtem do Włoch???

Tutaj Dariusz Kwiecień opisuje w zasadzie jak to wszystko od dawna zostało zaplanowane:

Dariusz Kwiecień Audycja LV
https://www.youtube.com/watch?v=wuM-nJCgCAk

ISIS to armia Watykanu.

Zauważcie jedno, Watykan przez swoje mass media, zamiliczał to:
http://proroctwa.com/dlaczego-swiat-milczy.htm

zaczęto ścigać pedofilów i ludzi mordujących dzieci!!!

A teraz szykują być może z szatanem to aby ISIS zniszczyła Rzym i wszczeła wojnę religijną w Europie!!!

Czy kiedy takowa wojna by wybuchła ktoś by się przejmował dziećmi złożonym szatanowi w ofierze???

Tak naprawdę sprawa z uchodzcami jest aż nazbyt nagłaśniana!!!

Z kilku przyczyn, aby ochronić uwikłane w rytualne mordy osoby z kliki Wielkiej Nierzadnicy.

Czy też, aby ludzie nie widzieli jak resztki armii upadłych aniołow spadają na ziemię:
http://detektywprawdy.pl/2015/09/20/zielona-kula-ognia-nad-filipnami/

Zauważmy papież Franciszek, aż popełnia kardynalne błędy:

http://detektywprawdy.pl/2015/09/21/franciszek-jesli-parafie-nie-przyjma-uchodzcow-to-powinny-stracic-zwolnienie-z-podatku/

widać papież pogania nie tylko rządy ale też swoje parafie aby przyjmowały islamistów!!!

Wielka Nierzadnica staje się naga i moim zdaniem mało kto dałby się nabrać Obserwatorze na to, że islamiści zniszczą Rzym!!!

Tego zapewne dokona Bestia. Zobaczymy co papież powie na ONZ!!
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 21:01
Bushi napisał:Mało prawdopodobne by islamiści byli wodą wyrzuconą przeciwko niewieście. A jeśli nawet to modlitwa o powstrzymanie ismaelitów na granicach jest jak najbardziej na miejscu.

Pamętajmy o jednym, islam to najniebezpieczniejsza pułapka szatana.

Islam to deklaracja wojny z samym Stworzycielem.

Tak naprawdę szatan w samym islamie przyznał, ze islamisci czczą Szatana:

http://www.zbawieniecom.fora.pl/doktryny,5/wg-nauk-islamu-allach-to-szatan,2881.html
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 21:43
Mhm..czyli w obecnej sytuacji zdwać by się mogło, że lada moment Watykan może zostać zniszczony przez bestię doprowadzając do władzy 10 króli??

Islamiści w Europie mają posłużyć za środek zapłonowy do wywołania zamieszek odwracając uwagę od rzeczy istotniejszych?

Hmm..fakt, tego pod uwagę nie brałem.

Ale tak czy inaczej nadchodzące wydarzenia mogą nas zaskoczyć prawda?

Tyle się dzieje..rzeczywiście mogłem ulec złudzeniu.
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 22:13
Message reputation : 100% (2 votes)
Sprawdzając linki podane przez Cyryla natknęłam sie na to i ciarki mnie przeszły .

Szok! Franciszek ostrzega o ogniu piekielnym z góry i .. istotach z kosmosu!!
admin10 września 2015Kościół Rzymski, Watykan5 Comments
Nie wiem na ile to sa prawdziwe wypowiedzi, wygląda jak jakiś fake, jeszcze nie sprawdzałem tej wypowiedzi w innych żródłach, ale możecie to zrobić sami

Z translatora brzmi to tak:



WATYKAN – W kazaniu na Placu Świętego Piotra w niedzielę, Franciszek mówił o „nadchodzącej imprezie, w której ziemia będzie doświadczona  przez ogień piekielny z góry” i poprosił chrześcijan na całym świecie, aby dokonali rozgrzeszenia się w najbliższych dniach i tygodniach.

W oświadczeniu wydanym przez Watykan wtorek rano, Franciszek, który ma trafić w Stanach Zjednoczonych 22 września, poinformował, że został on odwiedzony „trzy razy przez istot niebieskich”, którzy ostatnio, ostrzegają o ” nadchodzącego kryzysu „, które mogą mieć poważne konsekwencje dla życia na Ziemi.

Papież jest do uczestniczenia w posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego ONZ w dniu 25 września, w siedzibie Organizacji Narodów Zjednoczonych w Nowym Jorku, gdzie będzie nadawać z światowych liderów, w tym prezydenta Baracka Obamę i prezydenta Rosji Władimira Putina, aby omówić możliwości obronne.

We wtorek rano Sekretarza Generalnego NATO Jens Stoltenberg potwierdził, że podjął kroki w celu załatwienia Walnego Zgromadzenia. „Rozmawiałem ze Stolicą Apostolską i [ONZ] Sekretarz Generalny Ban Ki-moona za pośrednictwem wideokonferencji niedzielę wieczorem,” Stoltenberg powiedział Associated Press. „NATO jest w ścisłej współpracy z naszymi partnerami na całym świecie, aby badać każdą realną dostępne odwołania.”

Szczegóły otaczające pozaziemskich odwiedzających Watykanu są skromne, ale brytyjski wywiad wojskowy urzędnik, mówiąc, pod warunkiem anonimowości, ponieważ nie był uprawniony, by omówić sytuację, powiedział The Guardian, że „podmioty zostały opisane jako spokojny z natury.” Jednakże, urzędnik powiedział ich stanowisko w tej sprawie był bierny, że „oni prowadzić politykę neutralności” w odniesieniu do akcji międzyplanetarnej przez „innego świata” sił.

Franciszek jest zaplanowane do udziału prywatne spotkanie z prezydentem Obamą w Białym Domu rankiem 23 września. Papież odwiedzi trzy miasta, w tym Waszyngtonie, podczas sześciodniowej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Oczekuje się, że do rozwiązania szereg tematów, w tym małżeństw jednopłciowych i imigracji.



http://detektywprawdy.pl/2015/09/10/franciszek-ostrzega-o-ogniu-piekielnym-z-gory-i-istotach-z-kosmosu-szok/

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 37
Skąd : Bydgoszcz

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Wrzesień 2015, 22:57
Message reputation : 100% (1 vote)
W Dreźnie 14 wreśnia odbyła się akcja protestu przeciwko polityce Abgely Merkel ws. uchodźców. Demonstranci przeszli ulicami miasta skandując: "Merkel nach Sibirien, Putin nach Berlin! (Merkel na Syberię, Putin do Berlina!)"

http://pl.sputniknews.com/wideoklub/20150921/1055749.html

Putin może stać się królem Europy bez jednego wystrzału! Wink ma też podobno uczestniczyć w szczycie ONZ! Ciekawe jakie podejmą tam decyzje!
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

22nd Wrzesień 2015, 06:36
Message reputation : 100% (1 vote)
Kasiu widać coś się rusza. Informacje od Henryka o tym, że znane osoby w USA ukrywają się w bunkrach wiele mówią, a twoje info pokazuje dlaczego oni się ukrywają.

Papież wie, że szatan przegrał wojnę w niebie na całego.

Natomiast zobaczmy jedno, Watykan - niewiasta Izebel -  traci powoli kontrolę nad kościołem katolickim - zborem w Tiatyrze:


biskup Libera napisał:5.W imię świętej i niepodzielnej Trójcy przez Zakroczym i Ziemię Zakroczymską – jak również wspomina mój Błogosławiony Poprzednik - w 1414 roku Władysław Jagiełło poszedł raz jeszcze na posiadłości zakonu krzyżackiego, gdy po bitwie pod Grunwaldem „krzyżacy – cytuję - nie przestali niszczyć Mazowsza i wielu szlachty polskiej z domu porywali”.
To też nauka na dzień dzisiejszy dla nas... Zakroczymska nauka... Chrześcijaństwo zawsze uczyło gościnności, uczyło szacunku dla obcego, dla przybysza... Także dzisiaj papież Franciszek prosi każdą wspólnotę chrześcijańską o przyjęcie do siebie jednej rodziny uchodźców. Ale choć jeszcze nic się nie zaczęło, choć jeszcze nie dotarła tu ani jedna rodzina, choć jeszcze nie daliśmy rady sprowadzić swoich, Polaków, z Kazachstanu, z Syberii, a już słyszymy głosy z Zachodu, a nawet zza oceanu, jacy to jesteśmy ksenofobiczni, ciemni, niecywilizowani...
Wyraźnie, dosadnie nawet, powtarzają się w tym słowa starożytnej Księgi Mądrości, które przed chwilą słyszeliśmy... Bezbożni – tak, bezbożni - mówią: „Zróbmy zasadzkę na sprawiedliwego, bo nam niewygodny: sprzeciwia się naszym sprawom, [...] wypomina nam błędy naszych obyczajów. Zobaczmy..., wybadajmy... go”. Nie, my nie jesteśmy ksenofobiczni i niegościnni, ale mądrzy i nauczeni... Nauka, jaką zaczerpnęliśmy z tamtych zmagań Polski, Mazowsza z krzyżakami, pozostała w nas na zawsze: jak raz wpuścisz do domu obcego – wpuścisz do domu dopiero budowanego, do domu małego, domu słabego, to możesz zgotować sobie wielką biedę... Już wiemy, jaką biedę zgotowali sobie nasi sąsiedzi z Francji, Niemiec, Austrii – choć ich domy są znacznie większe, bogatsze - wpuszczając w swoje granice miliony muzułmanów! Multikulti poniosło porażkę. A czynili to wszystko w imię kolejnej chorej, współczesnej ideologii – ideologii pluralizmu, dla której wszystkie kultury, wszystkie religie i wiary są dobre. Wszystkie - z wyjątkiem jednej, własnej: chrześcijańskiej. Tej jednej, własnej się wstydzą, z tą jedną, własną, z której czerpią korzenie, walczą!  

http://diecezjaplocka.pl/biskup/homilie/homilia-zakroczym-950-lecie-miasta-%E2%80%93-20-ix-2015-r

Tę homilię biskupa Libery przedstawiła żydowska Wyborcza:
http://wyborcza.pl/1,75478,18866712,uchodzcy-jak-krzyzacy-bp-libera-jesli-wpuscisz-obcego-do-slabego.html

Co ciekawe na swojej stronie wyborcza zablokowała możliwość komentowania tego artykułu - jak zresztą zablokowała możliwość komentowania wszelkich artykułów o uchodźcach. Dlaczego???

Ponieważ żydzi - hasabra i Watykan straciły kontrolę nad Polakami i innymi narodami Słowiańskimi !!!

Oni widzą, że polityka "poprawności politycznej" czy kontrola umysłów traci moc!!! Dlaczego???

Ponieważ szatańskie siły moim zdaniem doznały potężnych strat!!!

Czyżby słowa:


Ap 18 napisał:(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,
(5) Gdyż aż do nieba dosięgły grzechy jego i wspomniał Bóg na jego nieprawości.
(6) Odpłaćcie mu, jak i on odpłacił, i w dwójnasób oddajcie według uczynków jego; do kielicha, w którym napój mieszał, nalejcie mu podwójną miarę.


odnosiły się także do Polaków będących biskupami, księżmi???


Zauważmy papież Franciszek ma coraz potężniejszą opozycję nie tylko wśród katolików czy nawet księży ale biskupów!!!

Biskupi posiadają ogromne wpływy w polityce. Papież bez biskupów jest jak bez ręki.

Każdy biskup może wypowiedzieć posłuszeństwo Watykanowi, tak bywało w historii!!!

Władza Wielkiej Nierządnicy słabnie na naszych oczach!!!
Henry Kubik
Henry Kubik
Admin
Liczba postów : 7514
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

22nd Wrzesień 2015, 11:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Wszyscy macie rację. Razz

Ale nie wiemy co nastąpi i z której strony.

Złapano drugiego co do ważności lidera ISIS. Czytałem pobieżnie rano, że (nie mogę złapać linku) ISIS jest finansowana przez USA/Watykan, ujawnił on.

Być może już artykuł usunięto.

To był film. Już go znalazłem. Po angielsku.



Dalej w kilku artykułach widać, że ISIS to głównie Żydzi!

W tym linku jest informacja o specjalnych obradach, sesji Sądu Najwyższego USA na temat, czy Obama jest legalnym prezydentem.

http://investmentwatchblog.com/obamas-ineligibility-case-in-supreme-court-sept-28th/

Ma się odbyć 28 Września.

Putin miał spotkanie z Netanyahu odnośnie działań w Syrii.

Czyli Putin pro Izrael!?

Odnośnie Islamu i Judaizmu.

Obie religie wielbią Lucyfera, są naszpikowane pedofilami. Nie widać różnicy w tej dziedzinie.


Żydzi to głównie Edomici czy Chazarzy, czyli... Muzułmanie.


Królestwa jak Babilon, Iran, Assyria, Egipt to głównie królestwa Islamu.

Czyli najwyraźniej główną częścią Bestii jest Islam/Judaizm, pozornie wrogi przeciwko sobie ale zgodnie prześladujący Lud Boży i nienawidzący Boga i Bożych przykazań.

Bestia dwurożna? Możliwe ale zbyt małe detale i nie wszystkie.

Na pewno jest to nasienie węża, ponieważ są to hybrydy z obu stron.

Szatan ma na pewno jeden cel i jest on nam znany.

Dąży, aby świat znienawidził NWO WATYKANU!

Po usunięciu Watykanu przez Boga szatan będzie chciał wszystko zrzucić na Boga.

Ale nasz umiłowany Pan miał wiele czasu na przygotowanie się do tego momentu i podejrzewam wielką niespodziankę z Jego strony - coś, czego nikt nie będzie w stanie przewidzieć.

Podobną niespodzianką była śmierć Isusa. Gdyby szatan rozumiał proroctwa, nigdy by Syna Bożego śmierć  nie spotkała. Szatan chronił by Go jak swojego syna!

Wydaje mnie się, że historia się powtórzy i nie tylko nie przewidzimy dokładnie ruchów Watykanu/Obamy czy ISIS, ale na pewno nie przewidzimy posunięcia Boga.

Nie bez przyczyny Bóg zarezerwował dla siebie wyłączną wiedzę o czasie i godzinie swej akcji - nawet Syna nie poinformował.

Myślę, że właśnie o ten moment chodzi.


Czy to jest ten moment?

Wiele na to wskazuje ale nadal może się to wszystko rozmyć.

Chwila ciszy i nagle powróci w spektakularnym pokazie mocy i mądrości Bożej.

Zwróćmy uwagę na ukryte proroctwa odnośnie wyzwolenia Narodu Wybranego.

Znałem proroctwa nieźle już w roku mojego chrztu u Świadków Jehowy, około roku 1980, a nawet 4 lata wcześniej. I dopiero teraz te proroctwa zrozumiałem.

Tak to sprytnie przed nami ukrył!!!


To daje nam obraz niezwykłej przenikliwości Boga, który prowadzi niezwykle inteligentną grę, grę uczciwą i za każdym razem szatan wpada we własne sidła jak śliwka w kompot!

Uważam, ze spodziewajmy się raczej czegoś niespodziewanego. Opcji jest mnóstwo.

Zamach na Obamę i papieża, lub wprowadzenie nagłe stanu wojennego w USA i unieważnienie Konstytucji, czyli wojna domowa, straszliwy krach finansowy, ujawnienie aliens, czyli upadłych aniołów.

Może także nastąpić wypad upadłych z nieba w taki sposób, aby cały świat zobaczył wypełnienie się proroctwa z Objawienia.

Mozliwosci jest znacznie więcej ale osobiście nie stawiam na żadną.


Hmmmm... podczas pisania pierwszy raz przyszło mi na myśl o tym wylocie z Nieba na oczach całego świata.

Ale to także jedna z opcji.

Pozostaje nam... czuwanie. bounce bounce bounce

Istnieje jedna opcja, o której zapomniałem. Może nastąpić NWO i Ameryka zjednoczona z Meksykiem i z Kanadą. Przygotowania trwały wiele lat i nawet od lat są wydrukowane Amero i Amero monety.

http://bit.ly/1LsXET9

Gdzieś je przedstawiałem. Ta opcja może być bardzo aktualna i może wywołać masowe protesty i stan wojenny w USA.

_________________
Mateusza 24:22 A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota
lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.
----------------------------------------------------------------------------------------
henrykubik@gmx.com

http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Milosc
Liczba postów : 249
Join date : 17/07/2015

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

23rd Wrzesień 2015, 10:28
post można usunąć


Ostatnio zmieniony przez Milosc dnia 11th Maj 2016, 22:19, w całości zmieniany 1 raz
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

23rd Wrzesień 2015, 10:51
No właśnie. .. Very Happy

Ci dwaj mili "panowie" dadzą się nam jeszcze we znaki
Twisted Evil

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
avatar
piotrek123
Liczba postów : 87
Join date : 19/03/2015

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

28th Wrzesień 2015, 20:15
Message reputation : 100% (1 vote)


Może nasze modlitwy zostały wysłuchane i Bóg chce w ten sposób trochę wymęczyć imigrantów kierujących się do Polski.
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

20th Październik 2015, 18:25
Prezydent Czech interweniuje w sprawie dziecka. Gdy zabierają polskie dzieci, nie dzieje się nic

Norwegowie odebrali dzieci czeskiej rodzinie. W odpowiedzi na decyzję norweskich służb socjalnych, prezydent Czech zagroził wydaleniem urzędników norweskiej ambasady, jeśli dzieci nie wrócą do rodziców. Zdaniem Czechów, zachowanie norweskich urzędników jest sprzeczne z Europejską Konwencją Praw Człowieka oraz Konwencją Praw Dziecka.

Historia ma swój początek w 2011 roku. Wtedy norweska opieka społeczna zadecydowała o odebraniu dwóch synów mieszkającej w Norwegii rodzinie Michalaków. Zarzutem, jaki postawiły służby rodzicom było jedynie podejrzenie, że dzieci żyją w złych warunkach i mogą być molestowane. Jednak policja nie znalazła żadnych dowodów potwierdzających oskarżenie, więc oficjalnie rodzicom nie zostały postawione żadne zarzuty.

Jednak komisja do spraw nieletnich nie wzięła pod uwagę wyników śledztwa i zadecydowała o odebraniu dzieci rodzicom. Zgodnie z decyzją służb, rodzeństwo rozdzielono, a młodszy chłopiec najprawdopodobniej trafi do adopcji.
http://www.polishexpress.co.uk/norwegowie-odebrali-dzieci-czeskiej-rodzinie-jak-zareagowal-prezydent-czech/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

21st Październik 2015, 18:27
Message reputation : 100% (1 vote)
Zamieszczam link do artykułu na blogu jednego z braci o nicku Liksar.

Materiał przedstawia polskie, main stream'owe gwiazdy muzyki oraz ich twórczość, która jest przepełniona okultyzmem i nawoływaniem do szatana.

Co prawda nie słucham już od dawna muzyki, to też nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo jest to zaawansowane w naszym kraju.

Praktycznie wszystkie większe gwiazdy, codziennie puszczane w radiu czy telewizji osiągnęły popularność poprzez sprzedanie duszy lucyferowi i jego demonom w zamian za sławę i pieniądze!

Autor artykułu przedstawia teksty i wyraźnie wykazuje rzeczywiste przesłania piosenek i ich ukryte demoniczne podteksty.
Ukazuje również mocno praktykowany okultyzm i symbolikę w teledyskach.

Jestem nawet zdziwiony, ale większe od mojego zdziwienia jest obrzydzenie :/


Link:
https://liksar.wordpress.com/2015/10/08/oddani-swemu-panu-muzyka-pop-cz-1/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

22nd Październik 2015, 19:28
Naukowcy z CERN stoją na progu jednego z największych odkryć, jakiego może dokonać Wielki Zderzacz Hadronów. W przyszłym tygodniu użyją urządzenia do wykrycia, albo być może nawet stworzenia – mikro czarnych dziur. Jeśli przedsięwzięcie zakończy się sukcesem, możliwe, że uda się im połączyć z równoległym wszechświatem!

Planowany eksperyment możliwy będzie dzięki modernizacji, której urządzenie zostało poddane wiosną tego roku. Teraz Wielki Zderzacz jest w stanie pracować na o wiele większych energiach – w tym momencie energia jaką dysponuje maszyna może być porówna do detonacji 154 ton TNT. Pędzące z taką prędkością wiązki protonów będę w stanie wykryć m. in. nowe cząstki elementarne, czarną materię lub tworzyć mini czarne dziury.

http://ciekawe.org/2015/10/20/w-przeciagu-kilku-najblizszych-dni-naukowcy-z-cern-planuja-nawiazac-kontakt-z-rownoleglym-wszechswiatem/


czyli wiemy kogo chcą tu koniecznie zawołać- swojego upadłego szefa Shocked

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42



    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .




___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Sponsored content

Czasy końca - Page 6 Empty Re: Czasy końca

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach