Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 24th Luty 2020, 03:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Według wielu informacji odnośnie ostatnich działań satanistów tego świata muszę przekazań pewną PRAWDĘ, która MOIM ZDANIEM dojrzała, aby ujrzeć światło dzienne.

Według moich obserwacji tego szaleńczego świata w świetle proroctw biblijnych badanych osobiście od roku 1973 uważam, że jesteśmy niemal na progu Czasów Końca, nazywanych także w Biblii okresem Wielkiego Ucisku.

Znaczy to, że jesteśmy już niemal na ich progu i możemy w każdej chwili spodziewać się interwencji obronnej Boga oraz Syna Bożego. Informacje te są ściśle oparte na proroctwach biblijnych. Takiej sytuacji na całym świecie jeszcze nigdy nie było.

Wyjaśnię raz jeszcze, że wiele proroctw biblijnych wskazuje na bliski początek okresu Wielkiego Ucisku, w szczególności dla ludzi dobrej woli. 

Nie oznajmiam, że ten czas się zaczął, ale oznajmiam, że według moich analiz i nie tylko moich istnieje olbrzymia ilość dowodów biblijnych oraz informacji ze świata, które prowadzą do wniosku, że dramatyczna sytuacja całego świata od kilku miesięcy stale się nasila. 

To nie oznacza że już mamy Czasy Końca, ale oznacza, że wszystkie zapowiedziane proroctwa Biblii mogą nagle się zacząć sprawdzać i może nastąpić objawienie się i Boga i Syna. 


Może także nastąpić coś nie zapowiedzianego przez Biblię i Biblia to także wyraźnie sugeruje.Mówiąc jeszcze inaczej, to już nie są spekulacje. Nie ma już żadnych wątpliwości dokąd zdąża świat rządzony przez skrajnych psychopatów. 


Głównym celem świata szatana jest zniszczenie białej rasy oraz Narodu Wybranego przez Boga.
.............................................................................

W tym temacie będziemy przedstawiać informacje ze świata związane z bliskimi już Czasami Końca, jak plany ujawnienia żydowskiego mesjasza czy plany III Wojny Światowej.


Sytuacja światowa, niezwykły i szaleńczy pęd szatańskiego świata w kierunku zniszczenia większości ludzi na ziemi są niezwykle mocnymi dowodami na determinację szatana, aby zniszczyć i ziemię i wszystkich jej mieszkańców. Histerie medialne agentów nasienia węża owe plany w pełni popierają a stale i dramatycznie narastająca cenzura mediów alternatywnych jest jasnym wskaźnikiem zbrodniczych planów psychopatów, którzy rządzą tym szatańskim światem i w szybkim tempie wyniszczają białą rasę.


Najnowsze dowody ich zbrodniczych planów będą w tym miejscu publikowane tak długo, na jak długo to będzie możliwe.


Wszelkie inne informacje czy analizy biblijnych proroctw nie związanych z Czasami Końca będą umieszczane w znanych nam sekcjach forum.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 24th Luty 2020, 13:16
Message reputation : 100% (2 votes)
Zbliżają się tak zwane manewry Nato "Defender Europe 2020".

Na teren Europy ma zostać przetransportowanych 20 000 żołnierzy USA czyli najemników Babilonu .

Prócz tego udział ma wziąść 10 000 żołnierzy Rebubliki Ferderalnej Niemiec.

Zwieńczeniem manewrów na ziemiach Słowian a także w Norwegii i Gruzji ma być ponad 37 000 żołnierzy rozlokowanych na terenach 18 państw .

Oficjalne informacje rządu nasienia węża RP :

https://www.tvp.info/46211206/wojska-usa-ruszaja-do-polski-na-manewry-defender-europe-2020

Inna strona mówiąca o tym samym wydarzeniu:

https://m.dw.com/pl/defender-2020-37-tys-żołnierzy-na-manewrach/a-50723192

Skupmy się na ewentualnej przyczynie tych "manewrów " ,które są niczym innym niż OTOCZENIEM krajów Słowiańskich czyli plemion rzeczywistego fizycznego Izraela przez wrogie nam siły.

Jak wiemy zarówno Trump jak i Putin są w tej samej jednej drużynie podlegając Edomowi i jego religijnej władzy Chabad Lubawicz .Nie ma co do tego żadnych wątpliwości- dowodów jest masa .
Nie ma więc mowy o rzekomym "prowokowaniu" Rosji....

Druga ważną informacją jest "pojawienie się " Króla Żydowskiego w okupowanej ziemi izraelskiej przez Edom .

Ta informacja plus manewry dają nam obraz co możliwe że się szykuje .

Ogłoszenie OFICJALNEJ władzy Edomu nad światem może być kwestią bardzo bliską .Czemu tego jeszcze nie robią?

Nie mogą palcem kiwnąć póki nie będzie im to DANE jak mówią proroctwa Apokalipsy.

Dopóki nie zostaną zapieczetowani ostatni ze 144 000 co spowoduje wielką bitwę w niebie i wyrzucenie smoka nie ma mowy o żadnych jawnych działaniach przeciwko Slowianą.

Tak mówią proroctwa .


Jednak to wyrzucenie już całkowite szatana z nieba zapoczątkuje wielki ucisk czyli początek czasów końca


http://www.bibliamesjanska.com/Ap/12.html
(7) I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,

(Cool Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.

(9) I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.

(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.

(11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć.


Po wyrzuceniu z nieba szatan już nie będzie zwlekać i zaatakuje lud Boży - rozwścieczony bo wie że MAŁO MA CZASU !

(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele.
13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka.

(14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża.

(15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał.

(16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.


Szatan zaczyna prześladować niewiastę czyli mamy wtedy już początek czasów końca lub inaczej wielki ucisk na Słowian- rzeczywisty fizyczny Izrael .

Diabeł wyrzuca za uciekającą niewiastą strumień wody co może symbolizować potężną armię.

Lecz Bóg powoduje że armia ta zostaje pochłonięta przez ziemię która się rozstąpi.

Teraz spójrzmy na obecne wydarzenia pod kątem proroctw i wszystko zaczyna się układać.

To mogą być przygotowania aby nie dopuścić do wymarszu Izraela na pustynię.

Na horyzoncie już jest król żydowski a co za tym idzie zmiana systemu rządów na system Bestii.

42 miesiące - bo tyle zostanie im DANE od Boga


Księga Daniela 7:

(25) I będzie wypowiadał słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył świętych Najwyższego, będzie zamyślał zmienić czasy i prawo; i moc będzie dana w jego ręce na czas, czasy i połowę czasu. .

(26) I sąd usiadł i oni pozbawią go władzy, aby ją całkowicie obalić i zniszczyć ją całkowicie.

(27) Królestwo, moc i wielkość króli pod całym niebem będzie przekazana świętym Najwyższego; Jego królestwo jest królestwem wiecznym, a wszystkie moce jemu będą służyć i jemu będą posłuszne.  


Moc zostanie dana temu NOWEMU królowi na okres 42 miesiące czasów rządów Bestii.Po tym okresie nastanie Królestwo Boże.

Wszystko wskazuje że pojawienie się tego króla na arenie jest bardzo bliskie a dodając do tego potężną armię która się zbiera na naszych ziemiach nie można udawać że to nic nie znaczy.

A tak robią wszystkie media kontrolowane przez szatana.

Początek czasów końca jest MOIM ZDANIEM bliższy niż jeszcze miesiąc temu i WSZYSTKO PRZYSPIESZYŁO.

Do tego dochodzi szaleństwo dezinformacjne w mediach na temat Chin i gospodarki - to jest celowe aby pogrzebać stary ład i przygotować miejsce na "dobrodziejstwa " władzy Bestii.

Nas jednak powinny interesować proroctwa mówiące o ataku na nas i cudownej pomocy Boga ,który objawi się aby osobiście wyprowadzić swój lud a pierwszym zwiastunem tego wydarzenia będzie pojawienie się na niebie Isusa .

Czekamy drodzy bracia i siostry ,cały czas czekamy i bądźmy gotowi że to wszystko może się zacząć lada moment.

Skoro oni już zaczęło działać "po cichu" to znaczy że dostali na to zezwolenie od Boga - Dlatego POJAWIŁY sie pogloski o krolu Żydowski .Tak myślę i dlatego módlmy się do Boga o wyzwolenie i ratunek dla naszego narodu gdy nastąpi atak pokonanego w niebie rozwścieczonego szatana .

Mówi się że w gniewie popełnia się błędy i diabeł właśnie taki błąd popełni- ZAATAKUJE lud który jest wyłączną własnością Boga ,Świętego Izraela czyli nas !

Dotknięta zostanie "źrenica oka " naszego Boga !

A gdy pojawi się dwóch świadków Bożych to wyjaśniać będę cały przekręt z władzą Bestii że to ten sam szatanski medal tylko z tej "ładnej strony "...

Obserwujemy temat, bądźmy gotowi i mówmy naszym rodakom nawet jeśli nam nie uwierzą, to jak się zacznie mogą wtedy sobie przypomnieć nasze słowa i zwrócą się wtedy do Boga o ratunek !

My też będziemy obserwować i dzielić się tym z wami ponieważ po to powstał ten temat .

Myślę że nie napisałem za dużo, starałem się użyć jak najmniej słów bo wiadomo że nikt nie lubi czytać zbyt rozległych wpisów...

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 24th Luty 2020, 14:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie zdawałem sobie sprawy z tego, co dzisiaj znajdę po tym wstępie do tego tematu.

Wstawiam jeden film, niestety po angielsku i wyjaśnię, dlaczego jest on niezwykle ważny i ciekawy i... w sumie w pełni potwierdza mojego powyższego posta!!!Cały kanał - jest na nim kilka niezwykle ujawniających filmów, których materiały już dobrze znam. 


Co jest szczególnie interesujące, Google stosuje coraz bardziej ostrą cenzurę i takie materiały natychmiast usuwa


Ale te filmy są od trzech tygodni i nie są usunięte, as mówią o drastycznej pedofilii i chwalą one Trumpa za postawienie USA na nogi.


W tym filmie są przedstawione plany... upadłych aniołów. Czyli usunięcie obecnych władz syjonistycznych - nowych 10-ciu króli. Utworzenie niezwykłego dobrobytu na całej ziemi, wprowadzenie wolnej energii, wysokich zarobków, zasiłków, zlikwidowanie długów, cen ziemi, odrestaurowanie wielbienia Boga itp. To raczej będzie negatywne MOIM zdaniem i według Biblii!

I najciekawsza informacja.

Podobno żyje John Fitzgerald Kennedy junior oraz jego żona i (chyba) córka. 


Jest to syn zamordowanego prezydenta Kennedy'ego w Dallas. Kilkadziesiąt lat temu (może 20 lat) podobno zginął on w katastrofie lotniczej jego samolotu wraz ze swoją żoną. 

Jeszcze ciekawsza informacja - był on za życia bliskim przyjacielem Trumpa!

Sprawdziłem na wyszukiwarkach i owa teoria jest potwierdzona przez wiele źródeł a nawet istnieje facet podejrzany, że to on, ale noszący ciężki makijaż i sztuczny nos.

I jeszcze jedna sensacja dla tych, którzy znają nieco sprawy międzynarodowe. Podobno Q-anon to... JFK junior, współpracujący z... Trumpem.

I jeszcze jedna ciekawa informacja - podobno JFK junior ma stanąć w tym roku do wyborów USA!!!

Początkowo myślałem że to wszystko bzdury o JFK ale pobieżne poszukiwania potwierdzają wiele detali.


To wszystko jest na powyższym filmie. Poniżej jest kanał autorki filmy, na którym jest 10 filmów (bez jednego, numeru 5-tego).

https://www.youtube.com/channel/UCthJtvcJZQgfCHG9QOWXjqw

Facetka, która tę serię zrobiła... jej Twitter kanał.

https://twitter.com/janetossebaard

Tego wszystkiego dowiedziałem się parę godzin po założeniu tego tematu na forum. Przypadek? Wątpię. Czytelnicy znający angielski - może ktoś to przetłumaczy, albo... proszę oglądać film i włączyć polskie napisy.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 25th Luty 2020, 09:29
Message reputation : 100% (1 vote)
Czyli władza Bestii będzie niczym innym jak drugą stroną szatańskiego świata tylko pokazaną z tej "lepszej strony "

Niby dobrze dla ludzi a tak naprawdę będzie to kolejna maska krwożerczej wrogiej nam władzy, która będzie zabijać za odmowę wzięcia znamienia na czoło lub prawą rękę i za STANIE PO STRONIE Boga i Syna .


Tak sobie pomyślałem czy nasienie węża  WYRZEKNIE się PEDOFILII podczas rządów Bestii???


Raczej nie .....

Dlatego spadną na ziemię wszystkie plagi Boże z Objawienia ponieważ system Bestii dopełni miarę zła i przelanej ludzkiej krwi na ziemi!

Czekamy na Królestwo Boże o to Cię prosimy Panie Boże nasz aby dni było już nie wiele !

Niech tak się stanie !

cheers bounce

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 25th Luty 2020, 11:57
Message reputation : 100% (2 votes)
Bardzo ciekawy film, niestety nie tylko po angielsku, ale ta pani, naukowiec nie wymawia nazwy miasta w Chinach, nie wymawia kilku innych słów z powodu cenzury YouTube i ciężko jest ją słuchać nawet mnie.


Obejrzałem 1/2 filmu i oto co zrozumiałem. To nie jest żaden wirus na świecie, który wystartował w Chinach. jest to efekt 5G który zaczęto używać na częstotliwościach bliskich 60 G.


Ta pani wyjaśnia, że to działa tak jak kuchenka mikrofalowa, które pracuje na częstotliwości 2.4 G. Ta częstotliwość ma wpływ na tlen, który zaczyna się gotować w wodzie i w ten sposób grzejemy wszystko, co wkładamy do kuchenki.


5G przy częstotliwości bliskiej do 60 Ghz robi to samo ale ze znacznie większą mocą. Ludzie nie tyle chorują ale padają na ziemię z powodu braku tlenu. Tlen pod 5G o wysokiej częstotliwości nie może być przyswajany przez ciało do oddychania!


Wszystkie inne wypadki tzw coronavirusa to w miastach, w których już pracują nadajniki 5G. Na statku, na którym 'zaraziło' się kilkanaście osób nie mając żadnego kontaktu z chorymi ludźmi - statek ten posiada już najnowszy model 5G.


Oczywiście pani tako naukowiec przedstawia masę dowodów na to wszystko. Wszystkie objawy choroby to typowe objawy braku... tlenu z powodu 5G. I to prowadzi nawet do zawału serca, zapalenia płuc, duszenia się itp.

Tytuł filmu:

Maska przeciwko 60GHz?Podaje także jeden przypadek, w którym szefowie produkujących firm 5G obaj zgodnie odpowiadają na pytania, że nie przeprowadzono żadnych badań o szkodliwości 5G ponieważ nikt nigdy na to nie dał żadnych funduszy.


Pani ta ma dobrą reputację i komentarze są bardzo dobre. Ma ona ponad 135 000 subskrybentów!


https://www.youtube.com/channel/UCBizESL5Wcvcxs2eB6h0txQ


Obejrzałem około 50% filmu i... dałem sobie spokój. Jeżeli to prawda, to obudzi ona coś olbrzymiego, lawinę protestów, oskarżenia Izraela i kto wie, do czego to jeszcze doprowadzi.


Oczywiście Izrael o ty wszystkim wiedział dokładnie!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 27th Luty 2020, 03:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Praktycznie zdecydowana większość informacji z powyższego posta jest potwierdzona. Sytuacja jest następująca według artykułu z poniższego linku, źródła, które jest raczej wiarygodne.

http://stateofthenation.co/?p=7517

.......................................................................................................

Oto lista powodów, dla których Siły, które zostały opracowane w sposób biologiczny, pandemię korona wirus Wuhan, która wcale nie jest wyczerpująca. Inne motywy NWO z pewnością pojawią się w nadchodzących miesiącach.

(1) Narzuć Nowy Porządek Świata - NWO na Światową Wspólnotę Narodów
(2) Przyspieszenie inauguracji Izraela jako światowej stolicy światowej władzy pochodzącej z Jerozolimy
(3) Zapewnienie szybkiego i powszechnego rozmieszczenia wojskowego 5G na całym świecie
(4) Wprowadzenie Przymusowych programów szczepień na całym świecie z powodu Coronavirusa
(5) Odwrócenie uwagi ludzkość od szalejącej globalistycznej korupcji i przestępczości
(6) Sprzyjanie sprzyjającemu środowisku na gorącą fazę III wojny światowej i wydarzenie wyzwalające konflikt zbrojny
(7) Sfabrykowanie pretekstu do kontrolowanego wyburzenia globalnego systemu ekonomiczno-finansowego
(Cool Dokonanie ludobójstwa w Chinach, a także globalnego wydarzenia wyludnienia grożącego, że stanie się wydarzeniem na poziomie wymierania
(9) Wprowadzenie paniki całej cywilizacji planetarnej w celu wywierania drakońskiej kontroli nad masami z kontrolowanymi przez władze umysłami
(10) Rozszerzenie i wzmocnienie uprawnień ONZ przyznanych Światowej Organizacji Zdrowia w kierunku globalnej tyranii medycznej
(11) Zmuszenie Chin do przestrzegania amerykańskich żądań gospodarczych i polityki handlowej
(12) Postęp w projekcie Większy Izrael poprzez wyłączenie chińskiego, rosyjskiego i indyjskiego wsparcia dla Iranu
(13) Ustanowienie Międzynarodowego Towarzystwa Bezgotówkowego z Jedną Światową Walutą za pomocą Jednej Cyfrowej Kryptowaluty
(14) Zainfekowanie całej globalnej populacji koronawirusem, aby przyszłe epidemie mogły zostać wywołane za pomocą szczepionek, 5G, chemtrails itp.
(15) Uderza to w ponowne wybranie Trumpa, organizując wydarzenie Black Swan, które ma rozbić rozbić giełdę i załamać gospodarkę USA
(16) Promowanie budowy Internetu Przedmiotów jako rozwiązania dla przyszłych pandemii


Istnieją inne ważne powody, które nie zostały wymienione powyżej, które zostaną omówione w przyszłych postach, gdy będą pełniej manifestować. Istotne informacje podstawowe i dane historyczne na temat tej pandemii bioinżynieryjnej można znaleźć w pierwszych 3 ekspozycjach tej trwającej serii w następujący sposób:


.............................................................................


Tyle zapowiedzi ludzi, którzy znają sytuację świata raczej dokładnie i to wszystko jest jak najbardziej sensowne i widoczne od pewnego czasu, za wyjątkiem korony wirusa.


Plany nasienia węża także dobrze znamy oraz proponowane prawa noachidzkie. Trumpa syjonistę już dokładnie opisałem więc najwyraźniej to wszystko zmierza w jednym kierunku.


------------------------------------------------------------


Moja opinia oraz moja teoria oparta na Biblii.


Najważniejsza rzecz - cały ten plan raczej się w całości nie spełni ponieważ jest to w konflikcie z upadłymi aniołami. Jak wiemy klika szatana musi oddać władzę Bestii czyli upadłym aniołom. Wydaje się, ze obecne działanie szatana ma na celu stworzenie iluzji, że on jest złych gliną a Bestia jest dobrym gliną.


Najważniejsze jest to i proszę się nad tym dobrze zastanowić.


Szatan będzie próbował zaatakować 144 000! A to spowoduje ukazanie się znaku Syna Bożego na niebie oraz porwanie ich do nieba.


Zaraz po porwaniu wystąpi wojna w niebie, przegrana przez szatana, wyprowadzenie Słowian na pustynię a podczas wyjścia szatan będzie próbował zaatakować bezbronnych Słowian. Wszystko to mamy opisane w 12 rozdziale Objawienia. http://www.bibliamesjanska.com/Ap/12.html 


Podkreślam, że jest to moja spekulacja oparta na Biblii. Cały plan NWO może być natychmiast odwołany, ale na razie wszystko wskazuje, że pęd ku władzy z Jerozolimy się nasila.


Moim zdaniem jest mało czasu i w każdej chwili możemy się spodziewać próby ataku szatana na 144 000, co spowoduje gwałtowną reakcję Boga oraz Isusa Chrystusa. Może także nastąpić coś zupełnie nie spodziewanego ze strony Boga!!!


Przypomnę, że nigdy czegoś takiego nie pisałem i nie ostrzegałem o bliskiej interwencji Boga. Ani jako dawny świadek Jehowy czy jako ponownie narodzony Chrześcijanin. Robię to pierwszy raz, ponieważ sytuacja świata wyraźnie wskazuje na taką możliwość pierwszy raz w dziejach świata .


Zaraz umieszczę znacznie poprawiony artykuł o czasach końca, który właśnie skończyłem pisać.


Będzie on w tym linku za jakieś 20 minut! http://www.zbawienie.com/czasy-konca.htm  


..................................................................


Właśnie uaktualniłem artykuł o porwaniu. Pracując nad nim znalazłem wersety, które już są najwyraźniej wypełnione i 144 000 już jest opieczętowanych.


Objawienie 7:(1) Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo. (2) Widziałem też innego anioła wstępującego od wschodu słońca, który miał pieczęć Boga żywego i który zawołał głosem donośnym na czterech aniołów, którym zezwolono wyrządzić szkodę ziemi i morzu, mówiąc: (3) Nie wyrządźcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich. (4) I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich:Szczegóły w uaktualnionym artykule.


http://www.zbawienie.com/porwanie.htm

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 28th Luty 2020, 12:53
Chłopczyk czyli 144 000 będzie rządził "laską żelazną" nad narodami całej ziemi .

Nie będzie tolerancji dla łamania Prawa Boga ani żadnej pobłażliwości tzw "dzisiejszego liberalizmu"

Powyższy artykuł Henryka dobrze nakreśla ten temat

Według 'oficjalnych danych ' powierzchnia lądowa to 149 000 000 km kwadratowych .

Podzieliłem to przez 144 000 i wyszło ok 1035 km kwadratowych .

Dla porównania sprawdziłem ile to jest i tak mój powiat ma 1391 km kwadratowych i powiem wam że to wcale nie mało .

Nie ma zbytnio co polegać na danych od satanistów i ziemia może być o WIELE większe niż nam mówią .
Sama Afryka ponoć jest dwa razy większa niż oficjalnie na mapach .

A co jeśli na Oceanie Spokojnym jest jakiś ląd także, bądź duża wyspa jak Australia i tylko ONI o tym wiedzą i tam mają swoje czyste enklawy , wolne od smug chemicznych i zatrutej żywności?

I jeszcze dochodzą "krańce ziemi " ...
Skąd wiemy jaki dystans jest od ściany lodu tzw Anarktydy do podwalin nieboskłonu??

Z Księgi Henocha wiemy że tam są różne miejsca o których władzę nie mówią..

Pamiętacie wyprawę admirała Byrna, jeśli wierzyć w jego dzienniki to tam są lasy i góry i to zgadza się z opisami z Henocha ....

Tak dziś myślałem o tym i biorąc to wszystko pod uwagę to 144 000 to wcale nie tak dużo by nadzorować i sprawować władzę na całej ziemi - od jednego krańca po drugi lub jak kto woli jednego narożnika po drugi .
Very Happy

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 28th Luty 2020, 14:21
Czy z tego calego bałaganu wyłoni sie 10 króli czasów ostatecznych?

https://globalna.info/2020/02/27/globalisci-chca-wykorzystac-koronawirusa-w-dazeniu-do-swiatowego-rzadu-nwo/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 28th Luty 2020, 15:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Jest w jednym z filmów z USA informacja, bardzo prawdopodobna o tym, że Trump nie będzie dopuszczony do wyborów w tym roku.Mówi o tym Rudi Guliani, czyli wielka szycha syjonistyczna. Obiecuję, że nie będę już używał żargonu syjonistycznych mediów ale że będę nazywał tych durni i idiotów po imieniu. Jeżeli oni są głupsi od mojej suczki Soni, która rozróżnienia płeć bez problemu. A ich intelekt jest na poziomie niższym od dżdżownicy.

Dzisiaj jest słonecznie. Bydło bezrozumne mówi - zmiana klimatu.
Dzisiaj jest pochmurnie. Bydło bezrozumne mówi - zmiana klimatu.
Jutro będzie padał deszcz. Bydło bezrozumne mówi - zmiana klimatu.
Pojutrze będzie śnieg. Bydło bezrozumne mówi - zmiana klimatu.
Dzisiaj są chmury na niebie. Bydło bezrozumne mówi - zmiana klimatu.
Jutro będą burze. Bydło bezrozumne mówi - zmiana klimatu.


A temperatury się nie zmieniły od kilku tysięcy lat!

Oni są głupsi od Grety Thunberg, która jest cofnięta w rozwoju. A to oznacza, że oni są jeszcze bardziej cofnięci w rozwoju i ich intelekt jest poniżej zera.

Dlatego wprowadzają cenzurę, ponieważ nie są w stanie dyskutować z nawet z nastolatkiem, który także widzi, że nasi przywódcy światowi to bezrozumne bydło.

I oni chcą nas uczyć moralności a nawet religii.

I dążą do ścinania naszych głów według ich bluźnierczego szatańskiego Talmudu. Naród znienawidzony przez cały świat musi robić coś źle. Teraz już wiemy, że oni robią WSZYSTKO źle!

Boże, nie miej nad pseudo ludźmi żadnego miłosierdzia. Przecież nawet nasi bałwochwalcy i panie różańcowe są mądrzejsze od naszych władz!

Nie będę już o nich mówił z szacunkiem, ponieważ oni na jakikolwiek szacunek nie zasługują. Gdyby nie ich cenzura i propaganda syjonistyczna, oni by już dawno byli wykorzenieni z naszych ziem. 


Jeżeli mnie zatłuką, będzie to ku chwale Boga i Prawdy.

Macie Izrael od 'boga'? To walcie do Izraela i pokażcie co potraficie! Dajcie nam święty spokój. Lub... czekajcie na opiekę naszego Boga. Ze śmiechu się z ziemi nie pozbieracie a sąd nad wami jest bardzo bliski!!!

Zmiana klimatu!!!!!!!?????? Jeszcze większych durni u władz nigdy nie widziałem.

Ale... są ludzie jeszcze głupsi i im w te brednie... wierzą!!!!

Boże daj im, tym głupszym rozumu nieco, bo władze nigdy tego nie zrozumieją. Ludzie... idźcie na wybory i dajcie się znowu wykołować.


To już będzie szczyt głupoty narodowej! Żeby głosować na jarmułkowców!?

A w USA są właśnie szanse na nowego kandydata. Czy będzie nim John F. Kennedy jr, syn Johna Kennedy'ego?

Czas pokaże, ale łatwiej jest uwierzyć w to, że JFK junior żyje niż w globalne ocieplenie czy zmianę klimatu.

Przepraszam czytelników za taki bezpośredni ton, ale nie można skrajnych durni nazywać mędrcami.

Mam ich bzdur powyżej uszu. A w szczególności... zmiany klimatu i autorytetu Grety Thunberg!.

Na szacunek musicie sobie zasłużyć i to bez WASZEJ cenzury!!!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 28th Luty 2020, 22:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Szacunek szacunku wymaga .

Jak o NICH mówić z szacunkiem ?!

Całkowicie się zgadzam z Tobą Henryku i pisze to szczerze bo miłując Boga i będąc gorliwym o prawdę nie można sztucznie być grzecznym wobec  morderczego bezrozumnego nasienia węża które myśli  głównie o tym by zaspokoić swoje wyuzdane żądzę ku DZIECIOM !!!

Ślepo dalej niech podążają za szatanem wykonując jego rozkazy a dostaną to na co zasłużyli i jeszcze zasłużą mordując PRAWDZIWYCH LUDZI  podczas 42 miesęcy !

Nasz król Isus Chrystus nie będzie miał nad nimi litości...

I Słusznie.Jak ktoś nie czytał tutaj masa wersetów które nie zapowiadają im dobrego końca....

https://arzareth.home.blog/2020/01/14/ku-krolestwu-bozemu-czesc-pierwsza-koniec-wladzy-nasienia-weza-czyli-sad-krola-isusa-chrystusa-nad-nimi/

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 29th Luty 2020, 02:22
Message reputation : 100% (1 vote)
Z twego posta, Bartku...

Co ciekawe gdy nadejdzie czas sądu Isusa będą ONI prosić aniołów kary o chwilę zwłoki aby mogli uznać i złożyć pokłon Synowi Człowieczemu oraz aby mogli błogosławić Boga lecz WTEDY będzie już dla NICH za pózno. Zastanówmy się czy do takiego aktu desperacji zmusi ICH szczera chęć poprawy i miłość do Boga i Syna czy raczej strach przed  zbliżający się nieuchronnym wykonaniem wyroku – Ich wieczną nagrodą w miejscu swego uwięzienia na wieki ? To raczej strach przed karą jak na NICH spadnie spowoduje ICH nagłe „nawrócenie” które nie może być szczere dlatego nie dostąpią ONI łaski ani przebaczenia!


Już są pewne dowody, że zaczynają iść w tę stronę. Chodzą już słuchy, że zaczną nagle robić dobrze, co znaczy, że będzie to jedynie przykrywka pod ścisłą cenzurą, abyśmy nie odkryli, że to wszystko będzie jedynie powierzchowne. Zmiany na pokaz, dla Narodu Wybranego i świata a ofiary z pewnością nie ustaną. Oni planują dobrobyt dla świata, czyli wtedy już będzie Chrystus ich sądził ze swego tronu.


Wtedy Bestia będzie urągać Bogu, i Synowi, ponieważ Bóg i Syn nie dadzą się zwieść obecnym władzom, które nadal będą wielbić szatana, jak mówi nam Objawienie 13 rozdział. W tym rozdziale będą właśnie detale ich 'pozytywnej' zmiany.


Będzie więc ciekawie i budująco. Cały brud ludzkiego społeczeństwa zostanie z niej całkowicie usunięty.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kilka wiadomości ze świata szatana i upadłych.

https://detektywprawdy.pl/2020/02/27/chinski-oficer-wywiadu-ujawnia-motywy-wprowadzenia-koronawirusa-w-chinach/

Wczoraj czytałem ten artykuł jednego Chińczyka po angielsku, ale nie przekonuje to mnie, ponieważ nigdzie poza Chinami nie ma opisywanych kilku dniowych straszliwych bolesnych śmierci.

Fragment bardziej sensownego artykułu Fulforda.

To czego te grupy nie popierają, to faszystowski Nowy Porządek Świata kontrolowany przez syjonistów i rządzony przez czczących Szatana chazarskich bandytów. Ci ludzie wciąż uparcie trzymają się biblijnego scenariusza końca świata,   który zabija 90% populacji Ziemi i zniewala resztę. Niektóre z ich ostatnich taktyk zastraszania za pomocą ponad 10 plag, które nękają planetę, można obejrzeć pod poniższym linkiem:


Link do całości - https://meditation539.com/?p=12286

I ciekawy film przetłumaczony polski, pokazujący sytuację z jeszcze innej strony.Zdaję sobie sprawę z tego, że można się w tym wszystkim pogubić i zwykle stawiam najczęściej na Fulforda, ponieważ to ma najwięcej sensu oraz jest udokumentowane artykułami z poważniejszych witryn.


Także nie jest to doskonałe, ale najbliższe prawdy.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 29th Luty 2020, 06:35
Message reputation : 100% (2 votes)

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 29th Luty 2020, 09:12
Message reputation : 100% (2 votes)
Co do informacji z posta Lusi ...

Ten rząd to nasienie węża w całej krasie wielbiące plugastwo i ohyde Kaananu Asztarte ,której kult przejęli nasi przodkowie i duś dalej się NIĄ kalają w postaci matki boskiej...
Synagoga szatana !

I oni mają czelność nazywać mnie czy Ciebie czytelniku 'swym bliźnim ?!!

To tylko puste KLAMLIWE słowa ZWYKŁYCH KLAMCÓW ,które NIC nie znaczą.

Przyjdzie czas że jej posągi i podobizny spłoną i nic nie pozostanie z bożków w Królestwie Bożym .


I Henryku 100 procent racji podczas rządów Bestii gdy Isus zasiądzie na tronie chwały by sądzić świat ich zmiana na pokaz nie spowoduje ich OCALENIA .

O Tym też mówi proroctwo Ezdrasza gdy Isus będzie PUBLICZNIE 'ganił' orła ...

Czekają nas ciekawe czasy gdy Bóg powstanie by nawiedzić mieszkańców ziemi i oczyścić ją z wszelkiego plugastwa nasienia węża i 'osiągnięć ' szatana i jego aniołów !

Niech tak się stanie zgodnie z proroctcwami!!


Prawo Boże na ziemi może być zaprowadzone tylko siłą bo nic innego nie przemawia do szatana i jego pomiotu.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 29th Luty 2020, 10:09
Message reputation : 100% (2 votes)
https://tvp.info/46877748/rozpoczal-sie-najwiekszy-przerzut-amerykanskich-wojsk-do-europy?fbclid=IwAR2Iv-xcGv3fpuJcwjiSDCl_MRDy0paNlud-rcrEZoDi8KL2CUgBSlrwQrw


Rozpoczął się przerzut amerykańskich wojsk do Europy w ramach ćwiczenia Defender–Europe 20 – największych tego typu manewrów od ćwierćwiecza. Pierwsi żołnierze USA przyjadą do Polski; odprawa z udziałem prezydenta i kierownictwa Ministerstwa Obrony Narodowej odbędzie się w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 29th Luty 2020, 16:17
Message reputation : 100% (2 votes)
W ostatnich kilkunastu godzinach trwały wielkie walki pomiędzy Syrią a Turcją i 38 żołnierzy podobno Syryjczycy zabili w akcji. Raporty są całkowicie sprzeczne ze sobą z tego regionu (zawsze były) ale wygląda na to, że Putin popiera Turków i zachęca do rewanżu aczkolwiek Putin jeszcze niedawno wspomagał Syrię przeciwko Izraelowi.


Być może ten cały wirus to hoax w celu ukrycia jakichś działań w pobliżu Izraela/Syrii lub krajach Słowian.


To dzieje się w regionie ewentualnego marszu Narodu Wybranego na pustynię.


W tym rejonie nigdy niczego logicznego się nie dzieje i dzisiejszy przyjaciel Syrii jutro może ją bombardować z Izraelem, a pojutrze z Turcją Putin może zaatakować Izrael. 


Oczywiście zawsze ofiarą takich działań wojskowych jest... PRAWDA.


Co jest najciekawsze, Turcja zaczęła wpuszczać masy imigrantów przez swoją ziemie do Europy a Węgry ostrzegają, że użyją siły i nie wpuszczą do państwa ani jednego imigranta. Podobnie zastrzega się Grecja i wystawiła już statki chroniące jej wybrzeże przed inwazją imigrantów z Afryki.


Podobno chodzi o kilkaset tysięcy lub nawet ponad 3 mln imigrantów. Grecja ustawiła na morzu 50 statków w celu ochrony swojej granicy.


Sprawa więc jest niezwykle poważna i koronawirus wydaje się odwróceniem uwagi od tych wydarzeń.


Inaczej mówiąc, jest w tym regionie niezwykłe zamieszanie i jak zwykle nie mamy zielonego pojęcia o co w tym wszystkim chodzi i chyba długo jeszcze nie będziemy nic o tym wiedzieli. 

Co jest najbardziej podejrzane, to ruchy w Europie i Polsce w tym właśnie momencie oddziałów USA i NATO, czyli największych morderców świata na terenach Słowian! 


Miejmy więc oczy i uszy otwarte w Polsce!

Nie wstawiam linków do Twittera a pojedyncze posty są raczej nie przydatne.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 29th Luty 2020, 20:44
Message reputation : 100% (2 votes)
Dokładnie armia Babilonu na terenach zamieszkanych przez 10 pokoleń czemuś służy....

Oficjalnie podają że to największa od 25 lat liczba żołnierzy na tych terenach.

Oficjalnie można powiedzieć  co się chce czyli ok 20 000 A wiadomo że w każdej chwili może ich być jeszcze więcej.

Wiemy że Trump i Putin sztama jako słudzy Chabadu więc o żadnych manewrach "obronnych " nie może być mowy.

Myślę że ta armia się zbiera bo szatan czuję pismo nosem ,dokładnie nie wie BO NIE ZNA TERMINU swej PRZEGRANEJ W NIEBIE ale chce być gotowy by uniemożliwić Slowianą ucieczke na pustynię.  cheers Basketball

Do tego dochodzą informacje które podałeś Henryku o Turcji i imigeantach o czym już "ZDĄRZONO" powiedzieć w oficjalnych obwieszczeniach okupanta dziś w TV .

Musimy bacznie się temu przyglądać bo raczej plemiona Izraelskie niczego nie będą świadome dopóki nie UJRZĄ NA własne oczy CHWAŁY Boga Izraela ,który je ocali i wyprowadzi na pustynię.

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 1st Marzec 2020, 04:27
Message reputation : 100% (2 votes)
Różne opinie i newsy na temat walki Syrii i Rosji przeciwko Turcji.


Jedno jest pewne. Turcy są bezprawnie na terytorium Syrii. Rosjanie najwyraźniej pomagają Syrii


Ale Żydzi zaatakowali Syrię za pomocą helikopterów.


https://www.timesofisrael.com/israeli-helicopters-said-to-attack-syrian-army-posts-along-border/


Czyli Rosja według tych informacji jest nadal po stronie Syrii ale czy jest przeciwko Izraelowi, który z nieznanych powodów zaatakował Syrię?


Nie ma 3 milionów imigrantów ale jest może ze 3 tysiące. Ale i tak otrzymujemy same kłamstwa.


Jedna opinia - Turcja nie powinna atakować Syrii, ale podobno w Syrii jest Al-Kaida. To ci którzy rzekomo zaatakowali 9/11. A ja myślałem że to Izrael zrobił 9/11. A może jednak Izrael!?


Jak sami widzimy, Trump trzyma się od tego konfliktu na razie z daleka, Izrael na pewno nie jest szczęśliwy ale wszyscy inni zgodnie plują na Turcję za wywołanie tego konfliktu.


Czyli nadal niczego o tym nie wiemy, ale wiemy, że jest to blisko terenu planowanego przejścia z Kaukazu Narodu Wybranego.


W USA zmarła pierwsza osoba na Koronęwirusa


I to ma być światowa plaga? Podobno zainfekowanych było 15 osób, 14 już niemal zdrowych a jedna starsza osoba zmarła.


W wypadkach samochodowych codziennie giną setki ludzi i nikt o epidemii nie mówi.


Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Plaga10

Tytuł na spodzie obrazka.


Ta sama kampania strachu, w różnym roku.


Pokazane są daty 'epidemii' w każdym roku wyborów w USA.


Po każdą częścią obrazka jest u góry data wyborów a na dole nazwa 'choroby' a potem oświadczenie: ZABIJE NAS WSZYSTKICH.


Regularnie co 4 lata.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 1st Marzec 2020, 10:05
Message reputation : 100% (2 votes)
Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Fb_img11


Tyle w temacie

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 2nd Marzec 2020, 14:34
Message reputation : 100% (1 vote)
Myślę, że trzeba odwołać bliskość Czasów Końca, ponieważ jest to wszystko jeden BS (b-bull - byk - shit) Bull Shit = bycze gówno.

Tyle warte są newsy z TW i nie ma znacznenia, czy polskiej TV, czy chińskiej TV czy USA, które to media Trumpo w PRAWIDŁOWY i uczciwy sposób nazwał FAKE MEDIA czyli media fałszywe. 

A to oznacza, że Reuter i wielu innych to właśnie FAKE MEDIA, z których cytują polskie, równie kłamliwe media jak i fake media całego świata.

Z powodu tego rzekomego wirusa możemy bezpiecznie ocenić, że wszystkie media światowe, które nazwały to epidemią to wszystkie są FAKE MEDIA z polskimi mediami włącznie.


Owa psychoza mediów to wspólna medialna choroba która rozpowszechnia BS! (BULLSHIT) i jest ku temu doskonale zsynchronizowana. Warto zapamiętać tę nazwę BULLSHIT oraz jej znaczenie, ponieważ jest to pokarm satanistów. Jeżeli wierzysz w te kłamstwa, stoisz po ich stronie, czyli po stronie szatana.


Odwracając nieco bieguny tych oszustwo medialnych, to oni rozprowadzają TEORIE KONSPIRACYJNE na cały świat i są w tej kłamliwej akcji doskonale zsynchronizowani.


Chińczykom nie można wierzyć na ani jedno słowo, chyba, że zaczną potępiać masowe mordy co najmniej 60 milionów ludzi, mordy połączone z torturami, orkiestrowane przez masowego mordercę Mao! Uczeń Stalina!


Dopóki nie postawią przed sądami morderców owych 60-80 mln ludzi, nie wierzmy na ani jedno słowo jakichkolwiek newsów z Chin. 


To jeszcze gorsze media niż sowieckie za Stalina!!!


W ten sposób doszedłem do wniosku, aby napisać wielki artykuł na temat oszustw władz i mediów nadal rozpowszechnianych przez władze i media.  


Głownem punktem jest jedno.


Jeżeli władze i media nadal rozpowszechniają te kłamstwa, powinny być postawione przed murem i plutonem egzekucyjnym i rozstrzelane z powodu kłamliwej manipulacji społeczeństw, które ogólnie są uczciwe, poza zawsze kłamliwymi władzami.


A ludzie wierzący tym mediom to zwykli, pospolici idioci.


Jeżeli oszukano cię raz lub dwa razy, to jest normalne i znajdziesz w tym sposób na uwolnienie się od kłamstwa.


Jeżeli oglądasz z lubością mas media wierząc we wszystkie kłamstwa bez zmrużenia oka, jesteś skończonym durniem i wrogiem Boga, ponieważ jedynie Bóg i Syn posługiwał się i posługuje nadal prawdą. Jeżeli wierzysz w kłamstwa mas mediów, wierzysz... szatanowi a nie Bogu!

Mnie także z tym wirusem oszukano i zrobiono ze mnie durnia. Nie spodziewałem się aż takiego masowego światowego kłamstwa. Ale to było już ostatni raz. Niech mi pomoże w tym nasz Bóg!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 2nd Marzec 2020, 17:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Natomiast w temacie POWODU PRZYBYCIA wojsk Babilonu na tereny zamieszkałe przez 10 pokoleń jest to ewidentne kłamstwo mediów które podają to pod nazwą "Defender Europe 2020" .Te manewry nie są dla bezpieczeństwa żadnej Europy a już na pewno nie dla NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA .


Nie istnieje żadna "wschodnia flanka" NATO .Putin i Trump to jednakowi słudzy Chabadu ,którzy realizują politykę wrogą Slowiaństwu .

Te wojska mogą zrobić tylk dwie rzeczy:
1) Grzecznie wrócą do domu .

2) Nastąpi nie zatwierdzony przez Boga atak szatana na lud Boży o którym mowa w Apokalipsie.

Dlatego myślę że musimy być czujni i uważni przestrzegając Przykazań ,które są naszą bronią w codziennej walce z tym światem i jego chorymi wartościami, na drodze do zbawienia i życia wiecznego .

Mamy dwie informacje - manewry Nato i pogłoski o pojawieniu się króla Żydów .

Wspominałem o tym w tym artykule jakiś czas temu :

https://arzareth.home.blog/2020/02/23/ogromna-moc-naszych-modlitw-skierowanych-do-boga/

Wspomnę jeszcze o czymś bardzo MOIM ZDANIEM istotnym .

Lud Boży Izrael jest wydany w niewolę podczas której jest zabijany ale liczby pomordowanych są o WIELE wyższe niż te ZATWIERDZONE przez Boga !

Muszę dokładnie to sprawdzić i przemyśleć ponieważ jest to potwierdzone w Słowie Bożym

Na każdy atak musi mieć szatan pozwolenie i na ten z 12 rozdziału Apokalipsy nie dostanie.

Będzie działał w gniewie i ze świadomością że ta samowola zakończy się końcem niewoli Izraela i wtedy to już Bóg zajmie się sądem i oddzieleniem bezbożnych i buntowników od godnych Królestwa.
 

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 2nd Marzec 2020, 18:00
Message reputation : 100% (2 votes)
Proszę co nam szykuje chabab-"polski" rząd . ustawę z piekła rodem Crying or Very sad

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polskie-wladze-przygotowuja-ustawe-koronawirusowa-ktora-przypomina-dekret-o-stanie?


https://wolna-polska.pl/wiadomosci/noc-miedz-koronawirus-stan-nadzwyczajny-2020-03

Każdy kryzys jest zwykle dla rządzących okazją do wprowadzenia zamordyzmu. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie politycy PiS postanowili walkę z koronawirusem rozpocząć od ustawy przypominającej dekret o stanie wojennym. Jej projekt pojawił się na witrynach rządowych wczoraj w nocy. Umożliwia ona zrobienie z chorymi i zdrowymi, wszystkiego co tylko zdechce władza, a chce bardzo wiele

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 3rd Marzec 2020, 06:45
C.d z ustawą.Choroba zakaźna przymusem poddania chorego i osób w jego otoczeniu kwarantannie, leczeniu, hospitalizacji, izolacji, zabiegom sanitarnym, szczepieniom ochronnym, profilaktycznemu stosowaniu leków po ekspozycji na zakażenie,
badaniom sanitarno-epidemiologicznym, co obejmuje pobranie lub dostarczenie materiału do tych badań,
nadzorowi epidemiologicznemu, czyli, m.in., obserwacji osoby zakażonej lub podejrzanej o zakażenie, bez ograniczenia jej swobody przemieszczania się i wykonywaniu badań,
zaleceniom służb sanitarnych – komentuje Justyna Socha na swoim portalu społecznościowym.

http://www.czujny.pl/stalo-sie-400-poslow-za/

http://www.czujny.pl/pilne-stan-wojenny-glosowanie/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 3rd Marzec 2020, 14:16
Message reputation : 100% (1 vote)
Według moich obserwacji internetowych jest to broń 5G, która została w taki własnie sposób skonstruowana, a centrum jest właśnie w Wuhan, że częstotliwość 57 Gz powoduje zmiany w atomach tlenu, które dzięki tym zmianom nie są przyswajalne przez organizm a te w organizmie stają się zupełnie bezużyteczne. To powoduje natychmiastową utratę przytomności oraz często zgon. 


Największym problemem jest to, ze po zgonie nie można stwierdzić rzeczywistej przyczyny zgonu, ponieważ wszystko wygląda normalnie poza martwymi zwłokami. Czyli na zwłokach nie widać śladu braku tlenu w organizmie.


Podobno można to stosować jako broń i zabijać w ten sposób masy ludzi.


Największe skupiska ludzi chorych to właśnie Wuhan oraz we Włoszech Północnych, gdzie 5G sieć już jest dobrze funkcjonująca o czym świadczą osoby chore. 


Nikt nie choruje w Izraelu, w którym nie ma 5G!


Najwyraźniej nie jest to wcale zaraźliwe i wielu ludzi śmieje się ze zdjęć z Chin lekarzy poubieranych jak amerykańscy kłamliwi 'kosmonauci' na księżycu.


A w Europie i USA głównie są jedynie maski. 


Jest to inny wirus czy inna forma kłamstwa? 


W USA w czasie zimy zmarło kilkanaście tysięcy ludzi z powodu grypy oraz przeziębień. Jak zwykle o tej porze roku.
Dokładne dane: 32 miliony chorych na grypę - zwykle podobne liczby co roku, oraz 18 tysięcy zmarłych tego roku. 

https://www.breitbart.com/politics/2020/03/02/cdc-32-million-americans-ill-with-flu-this-season-18000-deaths/


Na koronę 'virusa' zmarło 2 czy 4 osób w wieku od 75-85 lat, czyli ludzi którzy już żyli na kredyt! 


Jest także podejrzane, że zgony w ośrodkach opieki nad starszymi mogą być różnie interpretowane, co z pewnością zakłamane władze i media chętnie podszywają pod wirusa.


Jeden gość mający tego 'wirusa' powiedział do kamer, że woli tego wirusa niż grupę czy przeziębienie, bo jest on bardzo łagodny.


...................................................................................................................


Ciekawy problem ma UE z Polską i innymi krajami Słowian, które nie akceptują morderczej polityki UE i ONZ oraz zmuszają narody Słowian do akceptacji bezużytecznych zjadaczy chleba i raka naszych społeczeństw, czyli LGBTQ. 


Szczególnie rozwściecza tych pasożytów z UE, że wolne sfery od LGBTQ w Europie zaczynają się stale powiększać.


Problem polega na tym, że każda para ludzka, czyli normalna para złożona z mężczyzny i kobiety MUSI mieć w swym życiu minimum 2 dzieci, aby naród czy rasa nie wymarła. Każda para gejów oraz transgender powoduje masowy wzrost dodatkowych obowiązków dla normalnych ludzi, aby płodzili więcej potomstywa, aby naród przez LGBTQ i genderyzmu nie wymarł.


Małe pytanko. Dlaczego pasożyci z UE i władz nigdy nie poruszają tematu potrzeby rodzenia zwiększonej ilości dzieci, gdyż geje i genderyści mają to wszystko w nosie.


Biurokraci UE i syjonistyczne władze świata dążą i to oficjalnie do wymordowania milionów ludzi na ziemi, z głównym celem rasy białej do liczby 500 milionów ludzi.


To nawet nie jest przed nami ukrywane i takie plany a zwłaszcza ich realizacja to zbrodnia przeciwko ludzkości karana śmiercią zgodnie z międzynarodowym prawem.


Jest oczywiste, że pierwszymi ofiarami będą geje i lesbijki, oraz ofiary indoktrynacji genderyzmu, którzy wymrą naturalnie i bezdzietnie. 


Nie będzie ich nawet komu pochować i za co! Nikt im nie da nawet szklanki wody do łóżka przed śmiercią. Tak im własnie dobrze władze świata życzą a oni im ślepo wierzą.


Widziałem przed chwilą filmik na Twitterze, w którym brytyjska idiotka medialna ubolewa, że kraje Słowian się nieludzkie i nietolerancyjne wobec członków LGBTQ oraz genderyzmu. 


A dlaczego władze świata chcą nas zniszczyć własnie za pomocą genderyzmu i LGBTQ? Przecież te schematy to planowane wyniszczanie ludzkości, a w szczególności rasy białej.


Mam dla tej pani pewne małe ale sympatyczne ostrzeżenie.


Będzie znacznie weselej, kiedy Bóg zajmie się osobiście tym problemem. Będzie wam wesoło, OJ!


Ci ludzie nie rozumieją, że oni żyją właśnie z powodu Bożego błogosławieństwa i że są dziećmi dwojga normalnych ludzi. 


Jeszcze nie słyszałem aby ktoś kupił dwa ogiery w celu założenia stada koni.


Dlatego oni istnieją i plują na Boga i na Boży lud, czyli lud szanujący Boga.


Kto wie, czy polityka Słowian nie rozwściecza szatańskich władz, które szykują jakieś reperkusje dla wszystkich krajów Słowian i stąd groźba interwencji wojsk zbrodniczego NATO.


A próbujcie sobie... tym razem Bóg nie pozwoli dotknąć Jego Narodu Wybranego.

................................................................................................................

I jeszcze jedna news. 


Benjamin Netanyahu wygrał wreszcie wybory na premiera Izraela. Czyli biada Palestyńczykom i Słowianom.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
BartekBartosz
Liczba postów : 990
Join date : 01/08/2019
Skąd : Arzareth/Ziemia Lubuska
https://arzareth.home.blog/

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 4th Marzec 2020, 05:11
Wczoraj jak wróciłem z pracy moja żona powiedziała do mnie : "Zobacz w TV mówią że Korona Virus tymi ściema !"

"Co ty mówisz?!" Odpowiedziałem.

Cofneła mi program żebym obejrzał.

Był to program TVP1 pt ""Alarm" .
Nie powiedzieli ze to ściema lecz mówili o poprzednich "epidemiach" z minionych lat czyli SARS i "choroba wściekłych krów " że MEDIA w tamtym czasie manipulowały informacjami aby wywołać panikę która służyła interesom wyższych grup ... oraz użyto terminu "fake news".

Mówili że nie można panikować itd ponieważ media MANIPULUJĄ ludźmi ...

Coś takiego!!!!

Hahaha...

Media kreują rzeczywistość która nie istnieje naprawdę tylko w głowach ludzi którzy w to wierzą .Tsk dziala zwykle klamstwo .Klamstwo które wymyślił szatan .

Z jednej strony mówią że to manipulacje a z drugiej nagłaśniają rzekomą epidemie czegoś co nie istnieje !

Jak Henryk wyżej pisal w jakimś poście że już coraz mniej ludzi wierzy w TV dlatego tak już prubóją się "wkupić " w łaskę ludzi .

To pokazuje jak niebezpieczna jest propaganda rządu nasienia węża PiSu w Polsce .

Mówią część prawdy aby ludzi z powrotem przyciągnąć do mediów rządowych...

Myślę że zdają sobie sprawę że już MAŁO kto wierzy w oficjalne kłamstwa dlatego podpierają się częściową prawdą aby zmanipulować i ogłupić i ODWRÓCIĆ uwagę od istotnych rzeczy...

Jak zawsze .

Zresztą sami sobie obejrzyjcie tą probę manipulacji i ZDOBYCIA WIARYGODNOŚCI :

https://vod.tvp.pl/video/alarm,02032020,46591288

Trzeba poczekać aż przeleci durna reklama ale warto zobaczyć tą próbę uzyskania wiarygodności u ludzi .

Nigdy im nie wierzcie !

To cały czas to SAMO nasienie węża i szatan za nimi stojący co 10 ,15 czy 20 lat temu!

_________________
Ojcze nasz, który jesteś w niebie, Święć się imię twoje,
Przyjdź Królestwo twoje, Bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi.
Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj,
I odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom;
i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego.;
Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się tak stanie!  


(13) Proście, a weźmiecie. módlcie się aby dni było niewiele i aby były skrócone. Królestwo jest już przygotowane dla was, czuwajcie!(2 Ezdrasza)

(20) Mówi TEN, który świadczy o tym: Tak, przyjdę wkrótce. Niech się tak stanie, przyjdź , Panie Isusie!(Objawienie Isusa Chrystusa)https://arzareth.home.blog
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

on 4th Marzec 2020, 13:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Poczytałem trochę, jak zwykle i ponownie Fulford jest CHYBA najbliższy prawdy. Twierdzi on, że jest to atak syjonistów w celu powrotu do pełnej władzy nad światem, ponieważ owa władza już się im nieźle wywinęła z rąk.

Ale Trump powiedział publicznie, że to jest hoax! Według Fulforda używana jest broń 5G, która posiada moc w zupełności wystarczającą aby takie schorzenia powodować z odległości. https://benjaminfulford.net/Chyba Trump miał na myśli, że to nie jest koronawirus ale własnie wynik promieniowania 5G. 


Ale Fulford stwierdził on, że sytuacja jest nadal bardzo niebezpieczna i syjoniści mogą jeszcze walkę o świat wygrać. Napisał on, że celem tego 'wirusa' nie jest zakażenie ale wywołanie psychozy strachu oraz... aresztowania wszystkich tych, którzy zarzucają rządom kłamstwa i rozpowszechniają fałszywe informacje.

Ukazał nawet się film w którym proponuje się atak na alternatywne media.

https://www.youtube.com/watch?v=NvB_ik9RBWg

Problem polega na tym, że mas media zawsze kłamią a media alternatywne czasami się mylą. Alternatywne media JUŻ zyskały znacznie większą wiarygodność niż media syjonistyczne.

Jednak ludzie nadal nie myślą właściwie i nadal nie łączą prawidłowo pewnych oczywistych faktów.

Jeżeli media i władze w pełni i to przed kamerami popierają ścinanie głów Słowianom i Chrześcijanom według szatańskich przepisów zgnilizny Talmudu, to jakim cudem rzekomo normalni ludzie wierzą mediom, papieżowi oraz władzom, ponieważ są to oczywiste dowody, że oni wszyscy dążą do mordowania nas za wiarę w Chrystusa i Biblię.

Jeżeli nasze władze jeszcze nie zaaresztowały całej bandy Chabad Lubawitcz, to znaczy ze ich popierają. A to oznacza jasno i wyraźnie, że ani mediom, ani władzy ani żadnemu psu ufać absolutnie nie wolno. 


Papież też kocha Chabad i ma on wyrok za jego zbrodnie na dzieciach więc dlaczego ktoś powinien wierzyć Kościołowi, którego 'królem' jest szatan w ludzkiej skórze a papież jest szatana reprezentantem?!

Zacznijmy mówić sobie całą prawdę! Bez owijania w bawełnę. 


Czołowy komunista świata, międzynarodowy zbrodniarz nienawidzący Słowian, Boga i Biblii, papież Franciszek został skazany na dożywocie a kościół na tego zbrodniarza i jego zbrodniczych koleżków wcale nie reaguje. Oczywiście że nie ponieważ cały kościół z papieżem wierzy w tego samego boga - szatana!

A papież to najbardziej zagorzały wróg Narodu Wybranego, Chrześcijaństwa i Biblii, oburzony, ze Słowianie nie chcą imigrantów! Niech ich papież weźmie do Watykanu!

Artykuł sprzed 1.5 roku o tym, że Europejski Kongres Żydów dąży do wywierania nacisków na druk Biblii, w których będą ostrzeżenia przed tekstami antysemickimi. To w każdej Ewangelii będzie pełno kłamliwych notatek i Chrystusie antysemickim, który odważał się krytykować faryzeuszy i nawet Sanhedryn oraz samego Heroda a także... szatana, Boga Żydów.


https://christiansfortruth.com/jews-demand-that-bible-be-censored-because-it-portrays-them-as-they-really-are/

Ciekawe jak wyjaśniają Żydzi zburzenie Jerozolimy w roku 70 n.e., w którym zginęło ponad milion Żydów? 


Komu się pomyliło? Bogu i Synowi, ponieważ Bóg zaplanował rzeź Jerozolimy a Syn Boży zapowiedział, że kamień na kamieniu nie pozostanie: czy może tej rzezi nigdy na Żydach nie było!?

A jeżeli była to za co? Czyżby Bóg był antysemitą? Musieliby poprzekreślać 3/4 Biblii ponieważ, jeżeli uwierzymy ich bajkom, że to Żydzi są Narodem Wybranym, to dlaczego Bóg ich tak pokarał za mord na swoim Synu? 


Jeżeli Syn nie był Synem Bożym, to Żydzi wykonali sprawiedliwy Boży wyrok, prawda? 


Ale jeżeli Syn Boży rzeczywiście był i jest Synem Bożym, to kara zburzenia dokładnego Jerozolimy jest w pełni zasłużona i śmierć zaledwie 1.1 miliona - to mały początek tego, co ich w dzisiejszych czasach czeka. A ci, którzy zginęli wcześniej powstaną na sąd Boży i otrzymają podobny wyrok śmierci. Jedni śmierci szybkiej, ale pedofile i wyjątkowe łajdactwo otrzyma pewną dawkę tortur i wyrok jeziora ognistego.

Zacznijmy pytać władze: kto dał wam zezwolenie, wam czy papieżowi na sprzedawanie ziemi, którą stworzył Bóg!? 


Jakim prawem zmieniacie Prawo Boże? 


Przecież jeżeli wy nie rozróżniacie płci pośród ludzi, to nie można dać wam nawet miotły do ręki z obawy na niewłaściwe jej użycie.

Bóg stworzył ziemię a oni ją sprzedają i Bóg stworzył kobietę i mężczyznę, a oni twierdzą, że to raczej byli 2 geje. 


Oto dlaczego ta cała hałastra globalistyczno-syjonistyczna tak bardzo boi się prawdy i jakichkolwiek debat. 

Ponieważ w każdej zrównoważonej rozmowie oni zawsze wyjdą na skrajnych durni.


Dodam jeden obrazek.


Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca As10----------------------------------------------------


I jeszcze dodatek jednego emaila do mnie.


Tutaj masz temat jaki wrzucił eter Tv

https://www.youtube.com/post/Ugwu_tresxJbYZ_Wc9J4AaABCQ   abstrahując od jego tematu to rzeczywiście jakaś podróbka 


[url=https://swisscows.ch/image?query=franciszek papie%C5%BC]https://swisscows.ch/image?query=franciszek%20papie%C5%BC[/url] 


Z Bogiem Abrahama, Izaaka i Jakuba 

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca Empty Re: Czasy Końca - wiadomości związane z Czasami Końca

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach