Go down
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Znaki Czasów Końca ! Empty Znaki Czasów Końca !

on 10th Wrzesień 2016, 14:14
Message reputation : 100% (2 votes)
Witajcie Kochani ! Nie wiem czy zauważyliście ale od około początku Września jest mega nasilenie katastrof pogodowych ! Anomalii , znalazłem rzekę w której jest czerwona woda , pożary we Francji , Portugalii , Hiszpanii , Grecja pod wodą i lasy płoną oczywiście , we Włoszech 2 tygodnie temu było w samym centrum trzęsienie ziemi , które epicentrum miało zaledwie 100 km od Rzymu ! kilka wiosek zostało doszczętnie zniszczonych po czym powstało 5 tys wstrząsów wturnych !! Ostatnio czytałem że w Rzymie zaczynają obawiać się bo ziemia się trzęsie ! Postanowiłem pozbierać kilka informacji aby każdy mógł sam zobaczyć i zweryfikować !!

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/dramat-we-francji-w-rzekach-wyschla-woda-a-strazacy-walcza-z-pozarami,211023,1,0.html

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wlochy-trzesienie-ziemi/aktualnosci/news-trzesienie-ziemi-we-wloszech-ponad-5-tys-wstrzasow-wtornych,nId,2262961

http://www.rp.pl/Kleski-zywiolowe/160419342-Ekwador-Trzesienie-ziemi-o-sile-78-w-skali-Richtera-Ostrzezenie-przed-tsunami.html

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/grecja-pod-woda-sa-ofiary-smiertelne-i-powazne-zniszczenia,211019,1,0.html

http://zmianynaziemi.pl/wideo/rzeka-w-rosji-przybrala-krwisto-czerwony-kolor

http://tvnmeteo.tvn24.pl/raporty-pogoda/deszcz-meteorytow-na-uralu,223,1,1,0,0.html

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/goraco-swiatowy-rekord-to-567-st-c,211173,1,0.html

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/goraco-swiatowy-rekord-to-567-st-c,211173,1,0.html

http://wolnemedia.net/w-pazdzierniku-onz-przejmie-internet/

http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1664514,Grozne-pozary-w-Hiszpanii-Ewakuowano-1400-osob

http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/swiat,27/polnocna-portugalia-stanela-w-ogniu,208823,1,0.html

Jest to tylko częśc materiałów gdyż nie jestem w stanie sobię nawet przypomnieć obecnie wszystkich nowin które już w samym wrześniu się wydażyły albo około !! Dużo tych nowin poznajdywaliśmy wspólnie na naszej grópie FB postanowiłem zebrać razem te najważniejsze do analizy !

Apokalipsa Jana o tym informuje czy to już ???
7 Trąb z Obj. Jana
PIERWSZA TRĄBA: „I pierwszy zatrąbił. A powstał grad i ogień - pomieszane z krwią, i spadły na ziemię. A spłonęła trzecia część ziemi i spłonęła trzecia część drzew, i spłonęła wszystka trawa zielona.” (Ap.8,7) napisał:
DRUGA TRĄBA: „I drugi anioł zatrąbił: i jakby wielka góra płonąca ogniem została w morze rzucona, a trzecia część morza stała się krwią i wyginęła w morzu trzecia część stworzeń - te, które mają dusze – i trzecia część okrętów uległa zniszczeniu.” (Ap.8,8-9) napisał:
TRZECIA TRĄBA: „I trzeci anioł zatrąbił: i spadła z nieba wielka gwiazda, płonąca jak pochodnia, a spadła na trzecią część rzek i na źródła wód. A imię gwiazdy zowie się Piołun. I trzecia część wód stała się piołunem, i wielu ludzi pomarło od wód, bo stały się gorzkie.” (Ap.8,10-11) napisał:
CZWARTA TRĄBA: „I czwarty anioł zatrąbił: i została rażona trzecia część słońca i trzecia część księżyca i trzecia część gwiazd, tak iż zaćmiła się trzecia ich część i dzień nie jaśniał w trzeciej swej części, i noc - podobnie.” (Ap.8,12) napisał:
PIĄTA TRĄBA: I piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę*, która z nieba spadła na ziemię, i dano jej klucz od studni Czeluści*. I otworzyła studnię Czeluści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. A z dymu wyszła szarańcza* na ziemię, i dano jej moc, jaką mają ziemskie skorpiony. I powiedziano jej, by nie czyniła szkody trawie na ziemi ani żadnej zieleni, ani żadnemu drzewu, lecz tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Boga na czołach. I dano jej nakaz, by ich nie zabijała, lecz aby pięć miesięcy cierpieli katusze. A katusze przez nią zadane są jak zadane przez skorpiona, kiedy ugodzi człowieka. I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie. (Ap.9,1-6) napisał:
SZÓSTA TRĄBA: I szósty anioł zatrąbił: i usłyszałem jeden głos od czterech rogów złotego ołtarza*, który jest przed Bogiem, mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę: «Uwolnij czterech aniołów, związanych* nad wielką rzeką Eufratem!» I zostali uwolnieni czterej aniołowie, gotowi na godzinę, dzień, miesiąc i rok, by pozabijać trzecią część ludzi. A liczba wojsk - konnicy: dwie miriady miriad - posłyszałem ich liczbę. I tak ujrzałem w widzeniu konie i tych, co na nich siedzieli, mających pancerze barwy ognia, hiacyntu i siarki. A głowy koni jak głowy lwów, a z pysków ich wychodzi ogień, dym i siarka*. Od tych trzech plag została zabita trzecia część ludzi, od ognia, dymu i siarki, wychodzących z ich pysków. (Ap.9,13-18) napisał:
SIÓDMA TRĄBA: I siódmy anioł zatrąbił: i w niebie powstały donośne głosy mówiące: «Nastało nad światem królowanie Pana naszego i Jego Pomazańca i będzie królować na wieki wieków». A dwudziestu czterech Starców, zasiadających na tronach swych przed tronem Boga, padło na oblicza i oddało pokłon Bogu, mówiąc: «Dzięki czynimy Tobie, Panie, Boże wszechmogący, Który jesteś i Który byłeś, żeś objął wielką Twą władzę i zaczął królować. I rozgniewały się narody, a nadszedł Twój gniew i pora na umarłych, aby zostali osądzeni, i aby dać zapłatę sługom Twym prorokom i świętym, i tym, co się boją Twojego imienia, małym i wielkim, i aby zniszczyć tych, którzy niszczą ziemię». Potem Świątynia Boga w niebie się otwarła, i Arka Jego Przymierza ukazała się w Jego Świątyni*, a nastąpiły błyskawice, głosy, gromy, trzęsienie ziemi i wielki grad. (Ap.11,15-19) napisał:
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 10th Wrzesień 2016, 14:42
Początek boleści 4 Na to Jezus im odpowiedział: "Strzeżcie się, żeby was kto nie zwiódł. 5 Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: Ja jestem Mesjaszem. I wielu w błąd wprowadzą. 6 Będziecie słyszeć o wojnach i o pogłoskach wojennych; uważajcie, nie trwóżcie się tym. To musi się stać, ale to jeszcze nie koniec! 7 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. Będzie głód i zaraza, a miejscami trzęsienia ziemi. 8 Lecz to wszystko jest dopiero początkiem boleści. napisał:

Prześladowanie uczniów 9 Wtedy wydadzą was na udrękę i będą was zabijać, i będziecie w nienawiści u wszystkich narodów, z powodu mego imienia. 10 Wówczas wielu zachwieje się w wierze; będą się wzajemnie wydawać i jedni drugich nienawidzić. 11 Powstanie wielu fałszywych proroków i wielu w błąd wprowadzą; 12 a ponieważ wzmoże się nieprawość, oziębnie miłość wielu. 13 Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. 14 A ta Ewangelia o królestwie będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom. I wtedy nadejdzie koniec. napisał:

Znaki zapowiadające zburzenie Jerozolimy 15 Gdy więc ujrzycie "ohydę spustoszenia", o której mówi prorok Daniel, zalegającą miejsce święte - kto czyta, niech rozumie - 16 wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry! 17 Kto będzie na dachu, niech nie schodzi, by zabrać rzeczy z domu. 18 A kto będzie na polu, niech nie wraca, żeby wziąć swój płaszcz. 19 Biada zaś brzemiennym i karmiącym w owe dni! 20 A módlcie się, żeby ucieczka wasza nie wypadła w zimie albo w szabat. 21 Będzie bowiem wówczas wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd i nigdy nie będzie. 22 Gdyby ów czas nie został skrócony, nikt by nie ocalał. Lecz z powodu wybranych ów czas zostanie skrócony. napisał:
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 11th Wrzesień 2016, 02:34
To jest dopiero przygrywka przed koncertem.

Daniela 7:23 I tak rzekł: Czwarte zwierzę oznacza czwarte królestwo na ziemi, które jest inne niż wszystkie królestwa; ono pochłonie całą ziemię, podepcze i zmiażdży ją. (24) A dziesięć rogów znaczy, że z tego królestwa powstanie dziesięciu królów, a po nich powstanie inny; też będzie inny niż poprzedni i obali trzech królów. (25) I będzie mówił zuchwałe słowa przeciwko Najwyższemu, będzie męczył świętych Najwyższego, będzie zamyślał odmienić czasy i zakon; i będą wydani w jego moc aż do czasu i dwóch czasów i pół czasu.

Jeżeli dotychczasowe proroctwa są dobrze rozpoznane, to jeszcze nie rozpoczęły się czasy końca.

Najwyraźniej USA, być może NATO z Anglią i Niemcami mają się podzielić na 10 osobnych króli a dopiero po nich czyli po zniszczeniu Wielkiej nierządnicy ma się pojawić ostatni król, który obali trzech króli.

Ten król będzie najprawdopodobniej działa w drugim okresie 3.5 do samego Armagedonu czy ostatecznej bitwy sił Chrystusa i jego 144 tyś przeciwko wojskom zgromadzonym w Izraelu.

Co jest ciekawe, owe wydarzenia jak na razie nie dotykają krajów Słowian.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 11th Wrzesień 2016, 22:34
Henryku , możesz mieć racje ale mi coś nie pasuje z twierdzeniem że to najpierw będzie przygotowanie.. Z jednej strony W Biblii stoi że będzie dzień sądu zaskoczeniem wielkim ale z 2 strony dla innej ? Grópy są ostrzeżenia aby wypatrywać znaków żeby dzień pana nie zaskoczył. Według mnie takie myślenie że to dopiero przygotowanie itp może zbić z tropu a przecież chodzi dokładnie o wypatrywanie znaków których cała masa jest ! Właśnie Lusia mi podesłała kolejną ciekawą rzecz tego już zignorować się nie da o ile informacje są prawdziwe zaraz zweryfikuje je sprubuje poszperać w sieci


No i kolejne anomalie w przeciągu 3 dni




Nie mogę znaleźć lunku ale kilka dni temu chyba gdzieś w Ameryce nie pamiętam w jakim kraju a nie chce skłamać sprubuje znaleźć był rozbłysk na niebie porównywalny do tego nad Polską okoł rok temu chyba ?

Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 29th Listopad 2016, 20:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Kolejna anomalia w Arabi Saudyjskiej.

Wielbłądy na pustyni chodzą po śniegu a ludzie zamiast bałwanów lepią wielbłądy o ile imam pozwoli:)


Arabia Saudyjska leży w strefie klimatu zwrotnikowego suchego

Opady w kraju są niewielkie, lub w ogóle nie występują

Ogólna wartość termiczna dla całego kraju wynosi około 30 °C.

Latem na wybrzeżach średnie dobowe wartości oscylują w granicach 30-32 °C, ale już 50 km dalej, temperatury są o 10 °C wyższe. np. w Mekce latem w dzień jest około 45 °C, a w nocy 20 °C.

W głębi lądu te wartości jeszcze bardziej się rozszerzają.

Na pustyni Ar-Rub Al-Chali w dzień temperatura dochodzi do 50-53 °C, w nocy obniża się do zaledwie 10 °C.

Okres zimy w Arabii także jest nacechowany wysokimi temperaturami.

Na pustyni zimą w dzień jest dość upalnie temperatury w zależności od miesiąca wahają się od 20 do 30 stopni w nocy jest zimno i nierzadko występują przymrozki, ponieważ dłuższa od dnia noc sprawia, że powierzchnia pustyni szybko oddaje swoje ciepło.












https://losyziemi.pl/ogromna-anomalia-w-arabii-saudyjskiej-pustynia-zasypana-sniegiem-i-temperatury-ujemne-ludzie-lepia-ze-sniegu-wielblady

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 1st Maj 2017, 00:40
Coś znowu ...


_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 17th Czerwiec 2017, 04:46
Message reputation : 100% (2 votes)
W Południowej Afryce uderzył jakiś potężny "meteor" czy inny obiekt, ale nikt jego nie zdążył sfotografować. Podobno uderzenie w ziemię było tak potężne, że towarzyszyło temu lokalne trzęsienie ziemi.

https://www.youtube.com/watch?v=ZB2t0UmTbAY

Chciałbym omówić część proroctw Isusa Pomazańca, który ujawnił w sumie najwięcej detali odnośnie czasów końca.


Jego ostrzeżenie i wskazówki wskazują wyraźnie na możliwość naszego wyzwolenia w dosłownie każdej chwili.


Dzieje się mnóstwo na świecie WŁAŚNIE w kierunku atakowania bezpośredniego Ludu Bożego oraz są wyraźne działania w kierunku blokowania ewentualnej drogi wymarszu na pustynię.

Najważniejszy we wszystkim jest nasz sposób myślenia, który polega na tym, że:

jak już zacznie się dziać to czy tamto, to wtedy zaczniemy czuwać na poważnie.


Według słów Isusa jest to błędne podejście i jesteśmy ponaglani do stałego czuwania.

Proste ostrzeżenie Isusa -


Mat 24:42  Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie.
Mat 24:43  A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego.
Mat 24:44  Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

A to usuwa z naszego postrzegania wszelkie możliwe spekulacje.


Trzeba czuwać JUŻ TERAZ!


W jakim sensie mamy czuwać? Stała obserwacja oraz bycie gotowym mentalnie i fizycznie na... porwanie lub uprowadzenie nas na pustynię.

Miejmy na uwadze, ze posłuszeństwo wobec Prawa określa nas przed Bogiem i Synem, kim w rzeczywistości jesteśmy. Posłuszeństwo wobec Prawa albo kwalifikuje nas do bycia członkiem Królestwa lub nie.

Nie można tego przesuwać w czasie i jeżeli musimy coś zwalczać w swoim życiu, aby być doskonałymi w oczach Boga, czyńmy to w tej właśnie chwili.

A wiemy dużo i wiemy, że nasze wyzwolenie jest już bardzo blisko. Można to rozpoznać po szybkości, ż jaką szatańskie władze starają się niszczyć lud Boży.

Odbywa się to na dwóch płaszczyznach.

1. Bezpośrednia maksymalna anihilacja Chrześcijaństwa oraz stałe próby ataków na Słowian. Wszystkie związane z tym akcje mają na celu nasze maksymalne straty.


Wczoraj była wielotysięczna demonstracja w Rzymie przeciwko wprowadzeniu OBOWIĄZKOWYCH szczepień.

http://healthimpactnews.com/2017/mass-protests-against-mandatory-vaccines-in-rome-some-parents-prepare-to-leave-italy/ [EN]

W Polsce są także obowiązkowe i ostatnio ukazała się informacja, że w wielu szczepieniach stosuje się fragmenty ciał z aborcji.


Są to rzeczywiste wysiłki w celu maksymalne nas wykańczania.

2. Z drugiej strony widać wyraźnie, że wojska szatańskie są właśnie na wszystkich terenach, na których Bóg postanowił zgromadzić Naród Wybrany, z Izraelem włącznie.

(3) A gdy siedział na Górze Oliwnej, przystąpili do niego uczniowie na osobności, mówiąc: Powiedz nam, kiedy się to stanie i jaki będzie znak twego przyjścia i końca świata?

(4) A Isus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł.

(5) Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.

(6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec.

(7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

(Cool Ale to wszystko dopiero początek boleści.

(9) Wtedy wydawać was będą na udrękę i zabijać was będą, i wszystkie narody pałać będą nienawiścią do was dla imienia mego.

(10) I wówczas wielu się zgorszy i nawzajem wydawać się będą, i nawzajem nienawidzić.

(11) I powstanie wielu fałszywych proroków, i zwiodą wielu.

(12) A ponieważ bezprawie się rozmnoży, przeto miłość wielu oziębnie.

(13) A kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.

To wszystko już jest wypełnione, za wyjątkiem ostatniego zdania.



(14) I będzie głoszona ta ewangelia o Królestwie po całej ziemi na świadectwo wszystkim narodom, i wtedy nadejdzie koniec.
(15) Gdy więc ujrzycie na miejscu świętym ohydę spustoszenia, którą przepowiedział prorok Daniel - kto czyta, niech uważa -
(16) Wtedy ci, co są w Judei, niech uciekają w góry;
(17) Kto jest na dachu, niech nie schodzi, aby co wziąć z domu swego;
(18) A kto jest na roli, niech nie wraca, by zabrać swój płaszcz.
(19) Biada też kobietom brzemiennym i karmiącym w owych dniach.
(20) Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat.
(21) Wtedy bowiem nastanie wielki ucisk, jakiego nie było od początku świata aż dotąd, i nie będzie.
(22) A gdyby nie były skrócone owe dni, nie ocalałaby żadna istota, lecz ze względu na wybranych będą skrócone owe dni.

To jest przyszłość. Nie wiemy, czy głoszenie Ewangelii się dzieje, czy ogłoszą ją wg. Objawienia aniołowie. Zwróćmy szczególną uwagę na zapowiadany pośpiech.

Oznacza to, ze naciski na Lud Boży będą się wzmagać coraz bardziej i Bóg będzie na to szybko reagował, ponieważ siły szatana i jego armii upadłych aniołów wraz z ziemskimi sługami będą coraz ostrzej naciskać na Lud Boży. Bóg i Syn będą działali szybko i nie znamy wielu detali ale ten dzień nas zaskoczy.

Powody są oczywiste. Siły demoniczne chcą Boga przechytrzyć a Bóg zna ich zamiary ale będzie musiał działał szybko i stanowczo.

Czy jesteśmy gotowi na to, że każdego dnia lub nocy może pojawić się informacja, że postawiono na Syjonie jakieś szatańskie obrzydlistwo i od jutra władze będą chciały zmuszać nas do złożenia hołdu.

Czy Trump będąc w Izraelu/Rzymie?Arabii Saudyjskiej właśnie czegoś takiego nie organizował?

Znaki Czasów Końca ! Tr11

Są spore sugestie...




Objawienie jest w pewnych miejscach detaliczne, ale nie znamy kolejności wydarzeń ani nie mamy 100% pewności interpretacji pewnych detali. Objawienie mówi nam co będzie się działo ale kolejność wydarzeń nie jest ukazana. Nie wiemy kiedy nastąpi atak na Wielką Nierządnicę - czy podczas naszej ucieczki, po porwaniu czy przed!

Podobnie jest z pojawieniem się Zwierzęcia czyli Bestii.

Sam opis w Mateusza nie jest także dokładnie chronologiczny i możemy być z tej prostej przyczyny pewni, że dzień ten może nas zaskoczyć oraz zaskoczyć cały świat.

Nie będą zaskoczeni tylko ci, którzy będą czuwać NIEUSTANNIE!


(23) Gdyby wam wtedy kto powiedział: Oto tu jest Chrystus albo tam, nie wierzcie.
(24) Powstaną bowiem fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.
(25) Oto powiedziałem wam.
(26) Gdyby więc wam powiedzieli: Oto jest na pustyni - nie wychodźcie; oto jest w kryjówce - nie wierzcie.
(27) Gdyż jak błyskawica pojawia się od wschodu i jaśnieje aż na zachód, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego,
(28) Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy.
(29) A zaraz po udręce owych dni słońce się zaćmi i księżyc nie zajaśnieje swoim blaskiem, i gwiazdy spadać będą z nieba, i moce niebios zostaną wstrząśnięte.
(30) I wtedy ukaże się na niebie znak Syna Człowieczego, i wtedy będą rozpaczać wszystkie narody ziemi. I ujrzą Syna Człowieczego przychodzącego na obłokach nieba z wielką mocą i chwałą.
(31) I pośle aniołów swoich z wielką trąbą, i zgromadzą wybranych jego z czterech stron świata z jednego krańca nieba aż po drugi.
(32) A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato.
(33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.
(34) Zaprawdę, powiadam wam. Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie.

Czas pokolenia - maksimum 100 lat.

Naród przeciwko narodowi czyli pierwsza wojna światowa, 1914 rok czyli 100 lat minęło 3 lata temu!

Ostatnio nie nadążam z informowanie co się dzieje a dzieje się mnóstwo przeciwko Chrześcijaństwu i rasie białej.

Ucisk na Chrześcijaństwo i Słowiaństwo narasta każdego dnia i tempo tego wrasta nieustannie.

c.d.n.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 18th Czerwiec 2017, 03:16
Message reputation : 100% (3 votes)
Nie spodziewałem się tego, co przed chwilą przeczytałem i że mój post, ten powyższy jest aż tak na czasie, tak ważny i...

Kilkakrotnie cytowałem z tego linku artykuły a informacje w nich znalezione zawsze okazywały się rzetelne i potwierdzone w większym lub mniejszym stopniu.

Dzisiejszy artykuł wprawił mnie w szok!


http://www.whatdoesitmean.com/index2317.htm

Tytuł artykułu.

“Message From God” Warning Throws Western Elites Into Absolute Terror

"Wiadomość od Boga" - ostrzeżenie wtrąciło zachodnie elity w zupełny terror!


Wiadomość otrzymano za pomocą CERN!

Opiszę w dużym skrócie, co według tego artykułu robi CERN czyli LHC.

Według badań naukowych z użyciem LHC odkryto, ze w momencie zapłodnienia jaja ludzkiego wytwarza się także element niematerialny. Ja nazwałbym to duszą i ten element łączy przez całe życie człowieka z Bogiem.

Czyli są już na to dowody naukowe. A teraz zwróćmy uwagę na jedno słowo w tym kontekście.

ABORCJA!


Czy rozmiar zbrodni aborcyjnych zaczął w tym kontekście nabierać jeszcze większego znaczenia?

Ale tego w artykule nie ma.

W związku z tym odkryciem także odkryto, że myśli ludzkie czy też nasza świadomość jest ściśle związana z materią i nawet jest w stanie materię zmienić. Ten koncept był badany przez wiele lat i Einstein (plagiator) za wszelką cenę starał się to naukowo obalić.

Nie udało mu się a za pomocą LHC potwierdzono to w pełni i potwierdzono siłę modlitw ludzkich kierowanych do Boga, które często się materializują!

CERN logo to 666!

Znaki Czasów Końca ! Mbbm110

Uzyskano wiele interesujących odkryć i danych za pomocą tego największego w dziejach świata urządzenia. Ale rok temu złożono krwawe ofiary ku chwale Shivy, posągu przed głównym wejściem do tego kompleksu.

Dyrektorem generalnym CERN jest Fabiola Gianotti.  4 Lipca 2012 roku ona ogłosiła odkrycie Higgs Bosson cząsteczkę. Chodzi o tę 'duszę'.

Ona była pierwszą osobą z zewnątrz, kobietą, która uczestniczyła 1 Lipca 2017 roku w obradach Bilderberg.

W swoim przemówieniu na zebraniu Bilderberg oświadczyła, że za pomocą LHC otrzymano wiadomość od Boga i ową wiadomość rozszyfrowano.

LHC wyprodukował obraz zawierający jedno słowo w starożytnym aramejskim języku (artykuł podaje, że błędnie, że jest to język staro-hebrajski)


תקל

Wymawia się to słowo - tekel!


Oto, skąd znane jest to słowo.

Daniela 5:

(24) Dlatego przez niego została zesłana ta ręka i został wypisany ten napis.

(25) A oto napis, który został wypisany: mene, mene, tekel, uparsin.

(26) A taki jest wykład tego słowa: Mene: Bóg policzył dni twojego panowania i doprowadził je do końca.

(27) Tekel - jesteś zważony na wadze i znaleziony lekkim.

(28) Peres - twoje królestwo będzie podzielone i oddane Medom i Persom.


(30) Tej samej nocy został zabity Belsazar, król chaldejski.

Tekel to wyrok wydany przez Boga na obecny zachodni syjonistyczny system władzy.

Osobiście nie myślę, że to jest kłamstwo, ponieważ od 1 Lipca panuje jakaś dziwna cisza w polityce i wisi jakaś dziwna atmosfera w powietrzu.

Portal z tą informacją jest raczej rzetelny i jest on olbrzymi. Nie posiada reklam.

http://www.whatdoesitmean.com

Nie myślę, że podano by informację takiej wagi wyssanej z palca.

Taka wiadomość - o ile rzeczywista - zwiastuje tragiczny koniec rządów syjonistycznych w najbliższych tygodniach czy miesiącach - z wyroku samego Boga.


Jeżeli nie jest to kłamstwo - sam Bóg pokieruje tymi wydarzeniami!


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 52
Skąd : Gniezno

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 18th Czerwiec 2017, 20:27
Wydaje mnie się że oni tego nie wiedzą,co słowo Tekel znaczy, a szatan im by tego nie wyjawił,czyli elitom. Więc zadałeś im teraz Henryku,cios,wiążąc to właśnie z tym wersetem, i pisząc tutaj.Największy cios dostał szatan,że to się ujawni teraz,przez to będą dopiero robić w majty !!! Naukowcy może oczekiwali wiadomości z nieba,ale nie od Boga, Haaa dobre.Proszę nie brać tego za pewnik,tylko tak mi przyszło do głowy. A co do postu poprzedniego i wersetu z Mateusza, to myślę że podpowiedz mamy w " Bo gdzie jest padlina, tam zlatują się sępy." To są tylko moje przemyślenia i może warto by było obserwować,gdzie ta padlina się najwięcej zbiera.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 19th Czerwiec 2017, 00:49
Message reputation : 100% (1 vote)
To CERN w taki sposób to rozszyfrował. Ja tylko podałem to w kontekście wersetów Daniela.

Właśnie interpretacja CERN wprowadziła ich w przerażenie. Oni znają Biblię nie gorzej niż my, aby jak najlepiej... szkodzić nam i Bogu.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
zipek
Liczba postów : 31
Join date : 30/03/2015

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 19th Czerwiec 2017, 21:53
Ciekawostki od samych pracowników CERN'a:
https://www.youtube.com/watch?v=dXm2oCvlLwo
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 19th Czerwiec 2017, 22:41
Dwadzieścia pięć minut bękotu jak dla mnie:(

Jak już po angielsku to chociaż streść troszkę,proszę...

_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 20th Czerwiec 2017, 12:14

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 20th Czerwiec 2017, 12:54
Kasiu... to JEST bełkot.

Jakiś gość wyjaśnia, co dwie prezenterki omawiają i ogólnie jest to nazywane Schody Do Nieba, jak w utworze Led Zeppelin.

Czyli jest to satanistyczny plan zdobycia nieba.

Tak bardzo ogólnie określiłbym treść tego filmu.

Gość podał także, że chemtrails są niezwykle ważną częścią programu CERN.

Ostatnio miałem takie dziwne odczucie, że chemtrails są potrzebne do ukazywania obrazów w 3D, czyli holograficznych.

Aby połączyć to wszystko razem, to jest możliwe, że CERN to system nadawania obrazów holograficznych. Być może owe dziwne dźwięki, dziwne chmury czy inne widoki to właśnie nadawanie przez CERN (próby) obrazów jak najbardziej realistycznych.

Po co? Projekt Blue Beam.


Zacząłem nabierać podejrzliwości, że ów project nigdy nie umarł i jest on możliwy do zrealizowania. Być może pokażą nam JEZUSA (nie Isusa) Mahometa, Allaha czy inne bóstwa abyśmy się razem zjednoczyli w wielbieniu Bestii, która będzie zawierać wszystkie wyświetlane na ziemi bóstwa. Być może wiąże się to z resztą oszustw i ma na celu odciąganie Chrześcijaństwa i innych religii od Boga.

Może ukazać się Jezus i powiedzieć w kilku miejscach, że jest on częścią Bestii czy też systemu wierzeń i po 'chrześcijańsku' powinniśmy się wszyscy zjednoczyć.

Chemtrails znacznie pomogą w transmisji obrazu a nawet dźwięku.

Taki plan istnieje od kilkudziesięciu lat i... CERN być może jest tego epicentrum.

Od dwóch poranków obserwuję dziwne zachowanie się samolotów w Perth. Obserwuję je dlatego, że od 5:00 nie kogę już spać z powodu olbrzymiego ruchu lotniczego.

Kiedy jeździłem TAXI znałem nieźle rozkład jazdy samolotów ponieważ znając rozkład jazdy mogłem być o właściwej porze aby rozwozić pasażerów do różnych punktów miasta.

Najbardziej zatłoczone dni na lotnisku to czwartek i piątek.

Wczoraj i dzisiaj był znacznie głośniej w zwiększonym ruchu w oba poranki niż kiedykolwiek w czwartek czy piątek.

W Perth Airport lądują potężne amerykańskie wojskowe samoloty, które nie są ukazywane na rozkładach lotów z wiadomych powodów.

Czyżby one rozpylały chemtrails w tej części świata? Bardzo możliwe. Kilkakrotnie stałem obok takiej bestii z pracującymi silnikami, (15 metrów - za płotem z siatki drucianej) gotowej do lotu i w rozmowie z innym taksówkarzem powiedziałem: ta bestia musi być straszliwie głośna, co?

-Byłbyś zdziwiony - odpowiedział.
-Są cichsze niż mniejsze Jumbo Jety-

I za kilkanaście minut samolot potoczył się na pas startowy i początkowo był nieco głośny ale z innym głębszym tonem. W momencie oderwania się od ziemi czy kilkanaście sekund później już go niemal nie było słychać.

I dzisiaj rano oraz wczoraj wieczorem słyszałem kilkanaście takich startów. A mieszkam kilka km -2-3 od lotniska.

Czyli od poniedziałku coś się zaczęło dziwnego dziać - wzmożony ruch wojskowych samolotów.

W jakim celu? Tego oczywiście nie wiem. Spryskują od dwóch dni bardziej niż zwykle, ale mogę się mylić.

W Syrii wypowiedziano wojnę USA i NATO - Rosjanie zapowiedzieli strącanie wszelkich latających samolotów nad Syrią za zestrzelenie syryjskiego samolotu ostrzeliwującego ISIS oddziały.

Istnieje także trzecia możliwość.

W Perth jest jedynie lotnisko w Zachodniej Australii dla tego kalibru samolotów. Był tutaj kiedyś Concorde a także największy samolot świata, Antonow 225 w zeszłym roku.

A Zachodnia Australia jest blisko Antarktydy i port lotniczy może się w tym celu bardzo przydać.

Ponownie... są to moje spekulacje ale coś dziwnego się zaczęło dziać na lotnisku.

I jeszcze jedna rzecz. Jak rozpoznać, czy ukazująca się postać Isusa to rzeczywistość czy oszustwo?


Jeżeli TV powie, że to prawdziwy JESUS, to będzie na 100% pewne, że to oszustwo!

I to jest moim zdaniem najważniejsze, ponieważ Biblia mówi nie o witaniu Chrystusa ale i niezwykłym strachu przez Jego i Ojca sądem.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 20th Czerwiec 2017, 13:02
Message reputation : 100% (1 vote)
Misnąłem posta Ireneusza. Ale dodam, że nadal to jest manipulacja i w ten weeknd zdałerm sobie z tego sprawę.

Naszym problemem nie są Islamiści ale Ukraincy, czy raczej ich chazarska czyli żmijowata część.

Czyli pamiętamy o jednym. Bóg i Syn będą działali w pośpiechu w obu przypadkach.

Porwanie to nie będzie ot taka sobie podróż do nieba.

Będzie to szybkie porwanie z powodu ataków wrogów Boga.


Uprowadzenie to będzie także szybka akcja i nie będzie czasu, aby zabrać płaszcz z domu, jak będziesz na polu!


To jest jedyna nasza nadzieja!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Kasia
Kasia
Liczba postów : 1213
Join date : 18/03/2015
Skąd : Tarnów

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 23rd Lipiec 2017, 10:24
Message reputation : 100% (1 vote)
W Rzymie brakuje wody.

To jest tragedia - powiedział Nicola Zingaretti w wywiadzie telewizyjnym
. Zaznaczył, że poziom wody w głównym zbiorniku w rejonie Wiecznego Miasta, czyli w jeziorze Bracciano, obniżył się do poziomu grożącego katastrofą ekologiczną. Jego zdaniem to, co dzieje się w tym jeziorze, jest niewyobrażalne.


Mamy siedem dni na to, by znaleźć wszystkie możliwości ograniczenia utrudnień dla mieszkańców - oświadczył gubernator regionu, nie wyjaśniając, z jakich danych wywiódł te obliczenia.

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/554664,wlochy-rzym-woda.html



A to z rosyjskiego Facebooka-przedziwna kula



https://vk.com/video4602628_456239108


_________________
"A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy"
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 23rd Lipiec 2017, 10:51
Ten film to najwyraźniej ludzka produkcja, tzn. latające pojazdy kule (orbsy) wyświetlają w 3D kulę hologram i widać wyraźnie po jej lewej stronie dwa świecące obiekty.

Znaki Czasów Końca ! Orbs10

Na tle tęczowej kuli także w pewnym momencie widać dwa takie orbsy.

Znaki Czasów Końca ! Orbs210

Jest możliwe, że tajne służby sprawdzają działania holograficzne dla przyszłych oszustw.

Mogą to być gwiazdy, ale one znikają i pojawiają się ponownie.

Chyba, że to fotomontaż...

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Edwedere
Liczba postów : 211
Join date : 21/03/2015

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 24th Lipiec 2017, 11:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Hmmm.. Te orbosy , więc jakiś czas temu około miesiąc z rana słońce wyglądało wg mnie dosyć dziwnie postanowiłem sfotografować bo wyglądało bardzo ładnie , zrobiłem ze 3 zdjęcia i zacząłem je oglądać gdy przybliżyłem je sobie na telefonie zauważyłem coś bardzo dziwnego. Nie wiem co mam o tym myśleć ponieważ słońce to słońce i jak się je fotografuje to mogą pojawić się anomalia czy jakieś zniekształcenia obrazu a robiłem zdjęcia zwykłym aparatem z telefonu nowy bo nowy ale tylko z telefonu teraz gdy popatrzyłem na te orbosy to nie do końca ale przypominają one jak przybliżyłem dziwne obiekty które uwieczniłem na zdjęciu o ile to nie jest błąd aparatu wstawiam bardziej jako ciekawostkę bo jestem daleki od stwierdzenia że coś dziwnego tam udało mi się uwiecznić


[img]Znaki Czasów Końca ! Img_2010 [/img]

Jest to 1 zdjęcie które lekko przerobiłem w sensie że przybliżyłem je i nałożyłem filter czarnobiały bo po ściągnięciu kolorów bardzo dobrze widać te obiekty po lewej stronie słońca

tutaj niżej jest zdjęcie w jego oryginalnej formie gdy się przybliży widać nadal te obiekty wyglądają jakby krzyże ?? gdy przybliżyłem te orbisy widać że niby lepszym aparatem robione jakby też taki kształt się wyłania sam nie wiem.


[img]Znaki Czasów Końca ! Img_2011 [/img]


Jeżeli ktoś zna się na urządzeniach do fotografii itp i jest to zwykłe zniekształcenie od siły słońca to napiszcie żebym nie siał nie potrzebnie dziwnych tutaj teorii , robiłem kilkukrotnie zdjęcia słońca o różnych porach i ani razu nie widziałem takich rzeczy i żadnych obrazów które by mnie zainteresowały takie coś widać przedewszystkim przy zachodzie i wschodzie słońca sprawdzałem.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 23rd Wrzesień 2017, 12:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Wersety czytywane tysiące razy wydają się być wreszcie zrozumiałe.

Najpierw wersety.




Rev 7:1  Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo.

Rev 7:2  Widziałem też innego anioła wstępującego od wschodu słońca, który miał pieczęć Boga żywego i który zawołał głosem donośnym na czterech aniołów, którym zezwolono wyrządzić szkodę ziemi i morzu, mówiąc:

Rev 7:3  Nie wyrządźcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich.

Rev 7:4  I usłyszałem liczbę tych, których opatrzono pieczęcią: sto czterdzieści cztery tysiące opieczętowanych ze wszystkich plemion izraelskich



Teraz Huragany. Harvey i Irma.

Straty - ponad 200 mld dolarów. Starty także w ludziach i szkody na morzu.

Oba huragany zasysały wodę z oceanu.

http://fortune.com/2017/09/10/hurricane-irma-ocean-dry/

Być może jest to zbyt wczesne, ale idą następne dwa huragany. Irena to jeden z nich.

Czy są one uczynione przez człowieka? Bardzo, bardzo możliwe.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że są to najsilniejsze huragany jakie świat widział i uderzające na najbardziej zbrodnicze państwo na ziemi.

Zwróćmy uwagę na to, że czterech aniołów powstrzymywało cztery wiatry ziemi, aż skończy się pieczętowanie 144 tyś Izraelitów.

Rev 7:3  Nie wyrządźcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich.

Owe huragany wyrządzały wszystkie te trzy szkody.

Czterech aniołów to być może... upadłe anioły, które być może dostały autoryzację od Boga.


Dwa potężne huragany i masa szkód, nadal nie wiadomo ilu ludzi dokładnie zginęło.


Jest możliwe, że to upadłe anioły otrzymały już pozwolenie i zaczyna się ostra jazda.


Dwa huragany to jeszcze nie wypełnienie proroctwa z Objawienia ale 4 czy więcej z podobnymi skutkami, zwłaszcza w innych częściach świata to już będzie 100% pewnik, że zaczynają się czasy końca.

I nie ma znaczenia, czy dokonali tego ludzie czy upadłe anioły czy też Boże anioły wykonują wyrok Boga.

Można więc przypuszczać, że akcja pieczętowania 144 tys może być już zakończona.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Iraeneus
Iraeneus
Liczba postów : 585
Join date : 16/03/2016
Skąd : Lubelskie

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 23rd Wrzesień 2017, 15:15
Tak skromnie sobie myślę że Henryk ta szkoda zadana morzu, ziemi, drzewom to powinna być dla ... całej płaskiej ziemi!!

To wszystko jakby patrzeć jest lokalne. Tymczasem jak czytamy proroctwa Objawienia widzimy że się one odnoszą do całej ziemi gdzie np. z pamięci zginie 1/3 ludzi od plag pierwszy itp.

Tak bynajmniej ja to pojmuję Rolling Eyes

_________________
Mt 22:37-39 Będziesz miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej myśli swojej. To jest największe i pierwsze przykazanie. A drugie podobne temu: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 23rd Wrzesień 2017, 15:30
To wszystko jakby patrzeć jest lokalne. Tymczasem jak czytamy proroctwa Objawienia widzimy że się one odnoszą do całej ziemi gdzie np. z pamięci zginie 1/3 ludzi od plag pierwszy itp.

Owe wiatry to jeszcze nie są plagi. Po za tym piszę, że:

Dwa huragany to jeszcze nie wypełnienie proroctwa z Objawienia ale 4 czy więcej z podobnymi skutkami, zwłaszcza w innych częściach świata to już będzie 100% pewnik, że zaczynają się czasy końca.


bounce bounce bounce

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 23rd Wrzesień 2017, 16:00
Henryk ale zobacz :

Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo.

Sądzisz że upadłe anioły miały by powstrzymywać wiatry by nie robiły szkody?, a może to są anioły Boga powstrzymujące ( może te wiatry wywołują właśnie upadli technologia ).
avatar
Obserwator
Liczba postów : 1311
Join date : 18/03/2015
http://www.obserwatorczasowkonca.wordpress.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 23rd Wrzesień 2017, 18:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Też mam podobne przemyślenia odnośnie tych proroctw Apokalipsy.

Co ciekawe, niedawno, kiedy obserwowaliśmy doniesienia o nadchodzącym huraganie Irma, oraz kolejnych za nim podążających, podjęliśmy duskusję z ludźmi z grupy na fb, w której doszliśmy do wniosku, że mogą być one raczej wypełniem proroctw, a nie tylko stosowaniem broni klimatycznych.

Pomyślałem, że w tym świetle wiele do myślenia dają właśnie zapowiedzi o uwolnieniu 4 wiatrów niasących ze sobą szkody dla ziemi, o czym mówią wersy podane przez Henryka.

Tym samym oznaczało by to, że liczba 144000 dopełniła się i pieczętowanie dobiegło końca.

Pytanie tylko, na ile możemy uznać, że tegoroczne anomalia pogodowe są wyjątkowe w swym rodzaju, porównując je z innymi latami, gdy huragany nawiedzały USA, jak np. Kathrina?

Nietypowe incydenty pogodowe niosące wiele szkód trwają już od dobrych kilku lat, tak naprawdę.

I tutaj znowu pojawia się problem z odniesiem czasu rzeczywistego do hronologii prorctw Apokalipsy. Z tym jest zawsze zagmostka.

Zauważyłem też pewną analogię między wersami z rozdziału 7, opisującymi rzeczy dziejące się po zdjęciu 5 i 6 pieczęci a wydarzeniami po dźwięku 5 i 6 trąby...

Objawienie 7

(1) Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo.

(2) Widziałem też innego anioła wstępującego od wschodu słońca, który miał pieczęć Boga żywego i który zawołał głosem donośnym na czterech aniołów, którym zezwolono wyrządzić szkodę ziemi i morzu, mówiąc:

(3) Nie wyrządźcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich.

Spójrzmy teraz na rozdział 9...

Objawienie 9

(1) I zatrąbił piąty anioł; i widziałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani.

(2) I otwarła studnię otchłani. I wzbił się ze studni dym jakby dym z wielkiego pieca, a słońce i powietrze zaćmiły się od dymu ze studni.

(3) A z tego dymu wyszły na ziemię szarańcze, którym dana została moc jaką jest moc skorpionów na ziemi.

(4) I powiedziano im, aby nie wyrządzały szkody trawie, ziemi ani żadnym ziołom, ani żadnemu drzewu, a tylko ludziom, którzy nie mają pieczęci Bożej na czołach.

(...)

(12) Jedno "biada minęło; oto nadchodzą jeszcze po tamtym dwa następne "biada".

(13) I zatrąbił szósty anioł; i usłyszałem z czterech rogów złotego ołtarza stojącego przed Bogiem jakiś głos,

(14) Mówiący do szóstego anioła, który miał trąbę: Uwolnij czterech aniołów, którzy są spętani nad wielką rzeką Eufratem.

(15) I zostali uwolnieni czterej aniołowie, którzy byli przygotowani na godzinę i na dzień, i na miesiąc, i na rok, aby wytracić trzecią część ludzi.

Wygląda to, jakby te proroctwa nachodziły na siebie w pewien sposób, a mianowicie aniołowie powstrzymujący owe wiatry mają pozwolonie na czynienie zniszczeń dopiero po zakończeniu pieczętowania, natomiast po dźwięku 5 i 6 trąby dochodzi już do ataku na wszystkich ludzi nie posiadających pieczęci, a 4 aniołowie związani nad rzeką Eufrat, którzy byli przygotowani na określoną porę, zostają uwolnieni by zniszczyć 1/3 ludzkości.

Czy mowa jest o tych samych 4 aniołach, mających podobne zadania? Trudno mi powiedzieć, aczkolwiek wydaje się, że zniszczenia jakich dokonają będą ogromne, na skalę światową.

Ponadto proroctwa zapowiadają także, że ma być to wszystko poprzedzone wymownymi znakami, jak pociemnienie słońca, krwistość księżyca, spadające gwiazdy i...zwinięcie się nieba!

To znaki wielce wymowne, a to co widzieliśmy dotychczas zdaje się być...bublem.

Ostatnie zaćmienie słońca nad USA oraz krwawe księżyce. Dziwne zjawiska astronomiczne w tym ostatnie wymysły o 23 września...

...to wszystko wygląda trochę jak rozdmuchiwanie sztucznie naciąganych faktów, mających na celu zwiedzenie, co świetnie widać po Chrześcijaństwie, które chętnie łyka te ściemy.

W tej sytuacji trudno mi ocenić, czy obecne kataklizmy i zjawiska, to dzieło upadłych czyniących swój plan zwiedzenia, czy oznaki Bożego gniewu, zwłaszcza tego opisanego w Apokalipsie...

...pytanie, czy proroctwa Apokalipsy nie mówią przypadkiem o znacznie większych kataklizmach i plagach, niż te, które obserwujemy obecnie, które mogą być równie kopią złego na drodze do ostatecznego zwiedzenia przez fałszywego proroka???
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 24th Wrzesień 2017, 02:55
Message reputation : 100% (1 vote)
Oczywiście że mówią ale ten jeden przypadek jest w Objawieniu poruszony osobno i wiele wskazuje na EWENTUALNY początek tych wydarzeń.

Znaki Czasów Końca ! Watch10

Te czerwone to huragany. Jeden wielki na morzu blisko Chin. Podczas huraganu Harvey.



Na powyższym filmie w Białym Domu facet oznajmia PRAKTYCZNIE , że FEMA to nie organizacja rządowa.

Właśnie obejrzałem pewne wiadomości i włos się jeży na mojej niezupełnie łysej głowie.

Bracia znający angielski, proszę koniecznie sprawdzić ten link!

http://beforeitsnews.com/alternative/2017/09/proof-fema-is-killing-people-who-come-to-them-for-disaster-relief-3555837.html

Jest kilka filmów. Twierdzi się (ponownie) że FEMA rozstrzeliwuje ludzi. Że FEMA to nie jest rządowa organizacja. FEMA pobudowała w USA ponad 600 obozów koncentracyjnych a także posiada nieznaną ilość takich więzień.




Ten film z 16 Września pokazuje przybycia takich więzień do USA to Port Arthur (blisko Houston!).

Informacje na temat spisku przeciwko Amerykanom nagle zaczęły się rozprzestrzeniać z niezwykłą siłą i najwidoczniej władze i Google czy YouTube tego nie cenzurują. Czyli chcą aby nastąpił bunt Amerykanów.

Na filmach nie ma jeszcze trupów ani filmów ukazujących rozstrzeliwanie. Być może to oszustwo w celu rozpoczęcia wojny domowej w USA.

Wiadomo, że niezależne media także pracują dla Sorosa i rządu i Deep State.

Ale jedno jest pewne. Obozy koncentracyjne FEMA istnieją i więzienia jak na powyższym filmie były dostarczone do Port Arthur. Mówi się, że dostanie się do takiego więzienia to praktycznie pożegnanie się z życiem.

Podczas huraganu Katrina w Nowym Orleanie strzelano do mieszkańców także i wielu zabito. Niewielu ludzi w to wierzyło a były to najprawdopodobniej ćwiczenia przed czymś znacznie większym.


W TAKICH PRZYPADKACH pierwszą ofiarą jest... PRAWDA. Pamiętajmy o tym.


Przekazuję to, co inni pokazują ale nie mam szansy na sprawdzenie ile w tym prawdy!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
efraimita
efraimita
Liczba postów : 292
Join date : 27/01/2016

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

on 24th Wrzesień 2017, 10:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie jestem zagłębiony bardzo w ten temat, ale ja mam jeszcze inne podejrzenia. Ale najpierw spójrzmy jak obrazowo wygląda taki huragan w skali do całego świata (oczywiście mapa jest w realiach ziemi kuli, ale nie to jest teraz istotne)

https://www.windy.com/?31.878,7.031,3

W skali świata te huragany są niewiele istotną kropelką. Moim zdaniem prawda może leżeć jeszcze gdzie indziej. Być może te huragany są wywoływane nie przez ludzi i jakieś niezwykłe technologie, ale przez upadłe anioły. A rzekome technologie które miały by te huragany powodować to odwracanie uwagi właśnie od tego, kto je naprawdę powoduje. Póki co świat szatana nie może pokazać otwarcie kto za tym stoi więc dla ogółu jest bajka o zmianach klimatycznych, a dla bardziej świadomych którzy tego nie łykają jest bajka o niezwykłych technologiach, które mogą powodować coś podobnego. Te huragany de facto nie są wiatrami wiejącymi w określonym kierunku, ale wirami powietrza. To wg mnie pokazuje, ze nie mogą to być wiatry opisane w apokalipsie. Jeśli to powodują upadli to mogą jedynie wytworzyć niewielki lokalny wir powietrza. Nie mają mocy aby przepuścić wiatr przez większą część ziemi. Tak więc w większym obrazie ziemi huragan to nie wiatr ale wir.

Tak naprawdę po co ten cyrk okaże się w przyszłości. Obraz zaczyna się klarować. Wygląda na to, aby wywołać lokalne lub nawet globalne katastrofy w celu wprowadzenia na ich karbie większej kontroli która ma utorować drogą dla NWO, czyli ogólnego wprowadzenia kultu bestii. Można to też zaobserwować po tym jak szkolone jest wojsko i jaki jest kierunek ćwiczeń i manewrów wojskowych. Pisał o tym Bushi i on jest bardziej kompetentny aby to dokładnie opisać. Zresztą widzimy pewne ćwiczenia w tym kierunku na Karaibach. Poszczególne wyspy są niszczone przez huragany, następnie przypadkiem znajdują się tam jakieś zagraniczne jednostki wojskowe które zaczynają pilnować porządku. Sprawdźcie sami jaki był schemat działania na wyspie Sint Maarten. Nagle na wyspie znalazły się Holenderskie wojska.

Myślę że karta zmian klimatycznych będzie jeszcze mocno rozgrywana i właśnie tego jesteśmy świadkami.

_________________
Iz 45, 22 Do mnie się zwróćcie, wszystkie krańce ziemi, abyście były zbawione, bo Ja jestem Bogiem i nie ma innego.
Sponsored content

Znaki Czasów Końca ! Empty Re: Znaki Czasów Końca !

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach