Go down
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 1st Styczeń 2019, 22:54
Message reputation : 100% (2 votes)
Debata w sejmie w najblizszych dniach


http://www.medexpress.pl/juz-w-styczniu-w-sejmie-odbedzie-sie-dyskusja-ws-szczepien-ochronnych-dzieci-i-doroslych/72582


Aluminium w mózgu osób autystycznych – prof. Chris Exley z Wielkiej Brytanii.
Sejm i przewodniczący Komisji Zdowia Bartosz Arłukowicz zablokowali możliwość udziału tego naukowca w posiedzeniu w czasie procedowania odrzuconego projektu STOP NOP o dobrowolność szczepień wzorem 20 państw Europy.
Aluminium w tkance mózgowej osób cierpiących na autyzm (Journal of Trace Medicine and Biology – Volume 46, March 2018, Pages 76–82 )
Badanie przez nas przeprowadzone umożliwiło zmierzenie zawartości aluminium w mózgach zmarłych osób, u których zdiagnozowano autyzm. Udało nam się dokonać dwóch rzeczy: dokonaliśmy pomiaru ilości aluminium w mózgach zmarłych osób cierpiących na autyzm oraz przyjrzeliśmy się aluminium obecnym w tkankach posługując się techniką badań mikroskopowych zwaną fluorescencją.
Aluminium w mózgu

„Zaburzenia ze spektrum autyzmu są zaburzeniem neurorozwojowym o nieznanej etiologii. Sugeruje się udział zarówno podatności genetycznej, jak i czynników środowiskowych, w tym toksyn środowiskowych. Ekspozycja ludzi na toksynę środowiskową jaką jest aluminium zostało wstępnie powiązane z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. W tym celu po raz pierwszy wykorzystaliśmy absorpcyjną spektrometrię atomową z atomizacją w piecu grafitowym (GFAAS), aby zmierzyć zawartość glinu w tkance mózgowej od dawców ze zdiagnozowanym autyzmem. Zastosowaliśmy również fluor selektywny względem aluminium do identyfikacji tego pierwiastka w tkance mózgowej za pomocą mikroskopii fluorescencyjnej. Zawartość glinu w tkance mózgowej osób z autyzmem była konsekwentnie wysoka. Średnia (odchylenie standardowe) zawartość glinu u wszystkich 5 osób dla każdego płata wynosiła 3,82(5,42), 2,30(2,00), 2,79(4,05) i 3,82(5,17)μg/g suchej masy, odpowiednio dla płatów potylicznych, czołowych, skroniowych i ciemieniowych.

Są to jedne z najwyższych wartości dla aluminium w ludzkiej tkance mózgowej, które zostały do tej pory zarejestrowane i należy zadać pytanie dlaczego, na przykład zawartość aluminium w płacie potylicznym 15-letniego chłopca wynosiłaby 8,74 (11,59) μg/g suchej masy? Mikroskopia fluorescencyjna została wykorzystana do identyfikacji glinu w tkance mózgowej u 10 dawców. Podczas obrazowania aluminium związanego z neuronami wydaje się, że jest ono obecne wewnątrzkomórkowo, w komórkach podobnych do mikrogleju i innych zapalnych nieneuronalnych komórkach w oponach mózgowych, układzie naczyniowym, substancji szarej i białej. Prymat wewnątrzkomórkowego glinu związanego z komórkami nieneuronowymi jest wyjątkową obserwacją w tkance mózgowej autyzmu i może dostarczyć wskazówek dotyczących zarówno pochodzenia glinu mózgowego, jak i przypuszczalnej roli w zaburzeniach ze spektrum autyzmu.” – Volume 46, March 2018, Pages 76–82; Aluminium in brain tissue in autism
http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0946672X17308763

Odnotowana przez nas ilość aluminium w tkankach mózgowych okazała się być na poziomie, który ja bym to określił jako zadziwiająco wysoki. Były to bardzo duże ilości. Moja grupa badała poziom aluminium w ponad 100 ludzkich mózgach.

Tkanki te, pobrane od zmarłych osób, u których zdiagnozowano autyzm, zawierały aluminium w ilości tak dużej, że była ona porównywalna z rekordowymi ilościami odnotowanymi kiedykolwiek w historii. Podobne ilości odnotowano w przypadku prowadzonych ostatnio badań nad dziedziczną chorobą Alzheimera.

„Wykonaliśmy pierwszy w historii pomiar aluminium w tkance mózgowej od 12 dawców, u których zdiagnozowano rodzinną chorobę Alzheimera. Stężenie glinu było wyjątkowo wysokie, na przykład wartości przekraczały 10 μg/g w suchej masie tkankowej u 5 z 12 osób. Ogólnie stężenia były wyższe niż wszystkie wcześniejsze pomiary glinu w mózgu, z wyjątkiem przypadków znanej encefalopatii wywołanej przez glin.” – Aluminium in brain tissue in familial Alzheimer’s disease; J Trace Elem Med Biol. 2017 Mar;40:30-36. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28159219

Tak więc, w tej grupie złożonej z relatywnie młodych osób – niektórzy mieli 13, 14 i 15 lat – w mózgach tych osób odnotowaliśmy większą zawartość aluminium, niż w każdym innym znanym medycynie przypadku.

To już samo w sobie jest bardzo ważnym odkryciem. Równie istotne wyniki – jeśli nawet nie bardziej – to badania mikroskopowe. Badania przy użyciu mikroskopii pozwoliły nam zlokalizować miejsca odkładania się aluminium w mózgu.

Przyglądając się mózgom osób cierpiących na autyzm odkryliśmy coś zupełnie nowego, coś, czego nigdy wcześniej nie obserwowaliśmy w jakimkolwiek badanym wcześniej mózgu ludzkim.

Odkryliśmy, że znaczna część tego aluminium znajduje się wewnątrz komórek mózgowych, pewna ilość znajdowała się także w neuronach, ale największa część zlokalizowana była w komórkach nie będących neuronami. Odkryliśmy, że właśnie te komórki zawierały ogromne ilości aluminium.

Również wykazaliśmy, że komórki te poprzez naczynia limfatyczne i krew dostawały się do mózgu, a więc przekazywały dalej swój „ładunek” aluminium – z ciała do mózgu.

Jest to pierwsza tego typu obserwacja w historii badań nad tkankami ludzkiego mózgu. Obserwacja ta jest unikalna w skali światowej, jeśli chodzi o badania nad mózgiem osób cierpiących na autyzm.

Moim zdaniem daje to poważne przesłanki odnośnie roli aluminium w etiologii autyzmu. Nie oznacza to, że aluminium jest przyczyną autyzmu – sugeruje raczej, że odgrywa ono dużą rolę w tej chorobie.

Zanim przystąpiliśmy do naszego badania, istniało kilka wskazówek sugerujących powiązanie aluminium z autyzmem. Według mnie podbudowa naukowa tych sugestii nie była wystarczająco mocna, aby wykazać dodatnią relację pomiędzy nimi. Nie dostrzegałem wystarczających przesłanek, aby powiązać aluminium z autyzmem, a także nie dostrzegałem roli aluminium w szczepionkach jako czynnika rozwoju autyzmu.

Obecnie jednak muszę zrewidować moje poglądy w obu tych kwestiach. Muszę zmienić zdanie odnośnie roli aluminium w autyzmie – obecnie uważam, że takową rolę odgrywa. Często będąc pytanym o konieczność zaprzestania stosowania adiuwantów na bazie aluminium w szczepionkach odpowiadałem, że raczej nie ma takiej konieczności, gdyż nie sądziłem, że istnieje jakaś bezpieczna alternatywa. Nie mówię „bezpieczniejsza” alternatywa, ale „bezpieczna” alternatywa. Nie oznacza to jednak, że nie uważam, iż aluminium może być odpowiedzialne za szereg niepożądanych efektów poszczepiennych.

Obecnie jednak, po ujrzeniu na własne oczy tych samych komórek, które pojawiają się w miejscu podania szczepionki transportujących ładunek aluminium do tkanek mózgu osób, które zmarły mając zdiagnozowany autyzm, powiedziałbym, że musimy bardzo mocno zastanowić się nad tym, komu i w jakich okolicznościach powinniśmy podawać szczepionki zawierające adiuwanty na bazie aluminium. Należy się porządnie zastanowić nad tym, kiedy szczepionka jest niezbędna do ocalenia życia, a kiedy nie.

Jeśli dana szczepionka nie służy ocaleniu komuś życia, nie dodawajmy do niej adiuwantów na bazie aluminium. Niekoniecznie mam tu na myśli wyłącznie natychmiastowe efekty, mam na myśli bardziej długofalowe skutki szczepień, jak to ma miejsce np. w przypadku autyzmu. To nie jest przypadłość, która objawia się od razu, jest to choroba, która może rozwinąć się w ciągu miesięcy, lat czy nawet dekad. Tak więc, obecnie musimy być niezmiernie ostrożni odnośnie tego, kiedy, komu i w jakiej sytuacji podajemy szczepionki z adiuwantem w postaci aluminium. Teraz, już po przejrzeniu wyników badań, jestem bardzo zaniepokojony tą sytuacją, choć wcześniej, jak wspomniałem, nie dostrzegałem powodów do niepokoju.

Przeprowadzanie tego typu badań jest niezmiernie trudne, żaden rząd nie wyraża chęci fundowania takich badań. Badanie przez nas przeprowadzone mogło zostać przeprowadzone dzięki pomocy filantropów, powstało dzięki osobom, które pragnęły poznać odpowiedzi na pytania i gotowe były w tym celu poświęcić swoje pieniądze.

Płacimy przecież podatki i to rząd właśnie powinien finansować tego typu badania.

Tłumaczenie stąd: https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/12/15/aluminium-w-mozgu-osob-autystycznych-prof-chris-exley/

JestemZaBezpieczeństwemSzczepień #JestRyzyko #MusiByćWybór

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 8th Styczeń 2019, 20:16
Zobaczmy to wydarzenie:Zobaczmy skoro oni pozwalają w sejmie zorganizować konferencje na której bronią nie tylko szczepionek ale zawartej w nich trucizny zwanej aluminium. 

Komentarze pod filmem pokazują dlaczego oni takie konferencje organizując zapraszając ludzi przeciwnym obowiązkowi szczepień. Ludzie przestają wieżyc w ich brednie i się coraz bardziej buntują. Syjonistycznej bandzie która nami rządzi, robi się gorąco naprawdę.

Skoro Trump jest przeciwny szczepieniom: 
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/10/szczepienia-to-ludobojstwo-powiedzial-donald-trump/ 

To co syjoniści mogą robić???

Próbują ratować się poprzez robienie dyskusji z przeciwnikami szczepień i ludobójstwa na front posyłając skorumpowanych przez koncerny profesorów, aby ci uspokoili ludzi. Jednak ludzie już im dawno nie wierzą.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 9th Styczeń 2019, 01:12
Mnie się wydaje, że używamy niewłaściwych określeń w stosunku do wrogów narodu polskiego.

Jest to marksistowsko/syjonistyczny rząd okupacyjny w Polsce, którzy w zmasowany sposób brutalnie i bezlitośnie wyniszcza polski naród obniżając drastycznie jego populację.

Jest to zbrodnia ludobójstwa i rządzą nami zbrodniarze i sataniści, którzy wcześniej czy później będą ukarani za swoje olbrzymie zbrodnie.

Redukcja populacji jest ludobójstwem, czy to za po mocą zbrodniczych aborcji, czy genderyzmu, homoseksualizmu, szczepień czy trucizn w pokarmach.

Nie można o zbrodniarzach wyrażać się z jakimkolwiek szacunkiem._________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 11th Styczeń 2019, 23:01
Message reputation : 100% (1 vote)
Henryku zastanówmy się nieco dlaczego władze nie wprowadziły przymusu szczepień ochronnych a jedynie sugerują, ze szczepienia ochronne są, poprzez mass media czy bezprawne kary sanepidu????

Odpowiedź jest banalnie prosta.

Otóż przymus szczepienia ochronnego powoduje, że w razie powikłań władze są zmuszone do wypłaty ogromnych odszkodowań. A zatem władze musiały by stworzyć fundusz rekompensat dla ofiar szczepień ochronnych który by miał gigantyczny budżet. 

A to było by obciążeniem dla każdego państwa. 

A zatem gdyby szczepienia ochronne były nie tyle korzystne ale tylko nieszkodliwe to z punktu widzenia ekonomii władze by taki przymus szczepień ochronnych wprowadziły. Jednak władze doskonale wiedzą, że szczepionki są szkodliwe i dlatego paradoksalnie przymusu szczepień ochronnych nie ma. 

Natomiast władze kłamią w tym temacie i stosują bezprawne kary sanepidu aby stworzyć wrażenie, ze taki przymus jest i aby wywrzeć presję na ludziach aby ci stosowali szczepienia ochronne. 

Dr Hubert Czerniak postulował aby utworzyć taki fundusz rekompensat dla ofiar szczepień, ale sam nie połapał się w tym zawiłym prawie, że takie przymusu w Polsce (i podejrzewam na świecie nie ma). Jest tylko kłamliwa propaganda rządu i mass mediów oraz bezprawne kary sanepidu aby zastraszyć ludzi. 

Czyli wg prawa skoro nie ma obowiązku szczepień ochronnych to ofiarom tych szczepień nie należy się od państwa żadne odszkodowanie. 

Pokazuje to jak perfidne, zakłamane, chciwe i zbrodnicze są rządy i politycy.
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 35
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 24th Styczeń 2019, 12:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 24th Styczeń 2019, 19:31
O ten Pan Frydrychowski ma klinikę u mnie w Bydgoszczy! Dobrze wiedzieć dzięki Smile
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 35
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 30th Styczeń 2019, 12:05
Message reputation : 100% (1 vote)
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 2nd Luty 2019, 09:08
Niezła suma

Robert F. Kennedy Jr wraz z Robertem De Niro przedstawili niesamowitą propozycję. Dla osób, lekarzy, naukowców, którzy udowodnią, że rtęć w szczepionkach jest bezpieczna w leczeniu dzieci, dostaną… 100 000 dolarów.


https://martabrzoza.pl/szczepienia/kennedy-100-000-dla-kazdego-kto-udowodni-ze-rtec-w-szczepionkach-jest-bezpieczna/

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 5th Luty 2019, 23:41
Message reputation : 100% (1 vote)
Ciekawy tekst. Teraz wiemy dlaczego nasienie węża chce zaszczepić wszystkich bez wyjątku


  Gorączkowe choroby zakaźne wieku dziecięcego (FICD) wiążą się z niższym ryzykiem zachorowania na raka w wieku dorosłym.[color]

Szwajcarskie badanie wykazało, że osoby dorosłe są w znacznym stopniu chronione przed rakiem nieswoistym - narządów płciowych, prostaty, żołądkowo-jelitowym, skórnym, płucnym i innymi - jeśli nabawili się odry (iloraz szans, OR = 0,45), różyczki (OR = 0,38) lub ospy wietrznej (OR = 0,62) wcześniej w życiu:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/9824838/?fbclid=IwAR0W_2WbeknkpmPcA7GrD77gUYENsa4G6XE-XOH0kU9HXPGspfmTRGzA9WQ

Ospa wietrzna i obniżone wskaźniki raka mózgu w wieku dorosłym:
https://www.bcm.edu/news/cancer/chicken-pox-may-reduce-risk-of-brain-cancer?fbclid=IwAR26L5IdPAIfyutm8hCdTCTaU65syVxRxckFN_YD667voduB2sS94nbLdTU

Świnka i zmniejszenie ryzyka raka jajników:
https://link.springer.com/article/10.1007/s10552-010-9546-1?fbclid=IwAR12Km_HUulS5umuXcfUNc982fPN78wYHJ7z-SzR8X8hrKK_zTAOm69X6Kk

Odra i zmniejszone ryzyko wystąpienia chłoniaków :
https://physiciansforinformedconsent.org/measles/dis/?fbclid=IwAR0DghAZyyeKJlTn8oVIQKr2xSsJgdvONN218b6wiXwerYxIuqoeYEzYAB4

I przeciwnie ... zarówno szczepionka MMR (odra, świnka i różyczka), jak i przeciwko ospie wietrznej zawierają ludzkie DNA, które zostało powiązane z nowotworami wieku dziecięcego, takimi jak białaczka i chłoniak i choroby autoimmunologiczne.

https://www.facebook.com/marcellaterry/posts/10214742184256064

https://www.facebook.com/theallnaturalparents/
#szczepionki #korzyści #straty Udowodniono naukowo ,że suplementacja witaminy A chroni przed ciężkimi powikłaniami w trakcie trwania odry , więc straszenie powikłaniami bez podania i zbadania poziomu witaminy A jest chyba naginaniem faktów korzyści i strat szczepienia na odrę

Witamina A do leczenia odry u dzieci (przegląd
http://www.measlesrubellainitiative.org/wp-content/uploads/2013/06/Vitamin-A-for-measles-children.pdf?fbclid=IwAR0zTzP9rSRiHcyzeeErvArNO1m1pb6u-hKApWuGYVY8OSx5n88ilfSWyOw

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 7th Luty 2019, 14:03
Message reputation : 100% (1 vote)
Moj osobisty apel : pomodlmy sie za tego chłopca....ostatnie wiesci po tomografii mózgu -widac krążenie krwi, wiec maluszek walczy. Oby Dobry Nasz Bóg mu pomógłŚwiatowa opinia publiczna była w szoku, gdy prawnie zakazano leczyć Alfiego Evansa, tymczasem podobna historia dzieje się właśnie teraz w Warszawie! Lekarze odmówili leczenia dziecka twierdząc, że nie żyje. Gdy zebrała się jednak komisja powołana z powodu protestów rodziców, „cudownie” stwierdzono, że dziecko żyje. Po niej jednak lekarze znowu odmówili leczenia dziecka.

O sprawie polskiego Alfiego Evansa poinformowała na Facebooku pani Alina Drabik, zaś na Twitterze temat nagłośnił Wojciech Cejrowski. Relacja na Facebooku zamieszczona przez p. Alinę Drabik ukazuje dramatyczną walkę o życie Szymona, który ciężko zachorował po szczepieniu przeciwko pneumokokom. Lekarze jakby w zmowie nie chcieli leczyć chłopca.

https://nczas.com/2019/02/07/szokujaca-relacja-ze-szpitala-w-warszawie-sprawa-podobna-do-przypadku-alfiego-evansa-w-tle-szczepienie-i-nop-nie-bedziemy-wentylowac-zwlok/https://plus.gloswielkopolski.pl/7miesieczny-chlopiec-w-ciezkim-stanie-trafil-do-szpitala-kilka-dni-wczesniej-zostal-zaszczepiony-przeciw-pneumokokom/ar/13873341


___________________


Dla posiadających facebook- komunikat szpitala w Warszawie


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1097143230465077&id=487884664724273


_____________________

Komunikat J. Sochy

#polskiAlfie #WalczSzymonie #noweinformacje
Pytacie co u Szymka? Pytacie jak trzyma sie mama?

Lekarze powiedzieli brutalnie rodzicom: Nie ma szans! Nie "będziemy wentylować zwłok". A przecież już raz postawili błędną diagnozę orzekając śmierć i odłączając chłopca od aparatury podtrzymującej życie.

Chłopiec jednak żyje i badania wykazują przepływy w mózgu.

Wczoraj pod szpital wesprzeć rodziców przyszło 20 osób. Spontaniczne zgromadzenie ogłosiła administratorka grupy "Polska dla Alfie Evans" Aleksandra Gudaniec. To historia uderzająco podobna do historii tego angielskiego chłopczyka. Głęboko wierzymy jednak, że skończy się inaczej. Mama wyszła do nas i dziękowała ze łzami w oczach...

Jak się zaczęła?

Szymek 16 stycznia tego roku otrzymał szczepionkę na pneumokoki. 5 dni od szczepienia pojawiły się drgawki. Teraz postawiono diagnozę: immunologiczne zapalenie mózgu.

Rodzice zgłosili się do STOP NOP po pomoc. Społeczność skupiona wokół stowarzyszenia pomaga rodzinie z Radomia pokryć koszty noclegu w Warszawie, by mogli być przy synku i opiekować się też starszym dzieckiem. Nadal trwa zbiórka na ten cel. Zapewniamy też opiekę prawnika. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2515997658427647&id=206336526060450

Największe poruszenie wzbudził jednak apel cioci chłopca, który udostępniono w mediach społecznościowych do chwili obecnej prawie 40 tysięcy razy!
Można go przeczytać tutaj:
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1318218974987295&id=100003976154186

Zaalarmowałam posła Pawła Skuteckiego. Wczoraj spotkał się z dyrektorem szpitala i od tej pory stosunek do rodziny diametralnie się zmienił. Poseł rzucił wszystko, wsiadł w auto l i poświęcił połowę dnia dla Szymka. Tutaj jego relacja wraz z komunikatem szpitala: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1097143230465077&id=487884664724273

W odpowiedzi oświadczenie dla mediów opublikował pełnomocnik rodziców, Arkadiusz Tetela
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10215727706299699&id=1654356292&ref=content_filter

A także wysłał wniosek z pytaniem w jakim celu w szpitalu był minister Pinkas i konsultant Teresa Jackowska.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10215729247698233&id=1654356292

W związku z niezgłoszeniem ciężkiego niepożądanego odczynu poszczepiennego co dla bezpieczeństwa dzieci POWINNO WSTRZYMAĆ PODAWANIE TEJ SERII SZCZEPIONKI, którą dostał Szymek, pełnomocnik zawiadomił organa ścigania.

Co teraz?

Mają być wykonane kolejne badania. Rodzice chcą pomagać dziecku metodą prof. Talara. Wnioskują o możliwość przeniesienia dziecka do innego szpitala/hospicjum. Szpital mówi, że to niemożliwe.

Jak można pomóc?

NAPISZ!
Do szpitala na email szpital@nieklanska.pl pisały setki osob. Te działania mają sens! Nie ustawajmy! Alarmujmy też media!

UDOSTĘPNIJ!
STOP NOP szuka rodziców dzieci z NOP po tej samej serii szczepionki. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2534315576595855&id=206336526060450&ref=page_internal

PRZYJDŹ!
Przyjdź dzisiaj o 13:00 pod naczelną Izbę Lekarską, gdzie wspieramy lekarkę, dr Katarzynę Bross Walderdorff, której chcą zabrać pracę za mówienie prawdy o szczepieniach! Warszawa, ul. Sobieskiego 110. Więcej informacji www.stopnop.com.pl/lekarka

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 17th Luty 2019, 16:01
Film o problemie Szymka_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 27th Luty 2019, 22:43

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 14th Marzec 2019, 12:30
Gorączkowe choroby zakaźne wieku dziecięcego (FICD) wiążą się z niższym ryzykiem zachorowania na raka w wieku dorosłym.Ps oczywiście nie jest to jeden z warunków !!!

Szwajcarskie badanie wykazało, że osoby dorosłe są w znacznym stopniu chronione przed rakiem nieswoistym - narządów płciowych, prostaty, żołądkowo-jelitowym, skórnym, płucnym i innymi - jeśli nabawili się odry (iloraz szans, OR = 0,45), różyczki (OR = 0,38) lub ospy wietrznej (OR = 0,62) wcześniej w życiu:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/9824838/?fbclid=IwAR0W_2WbeknkpmPcA7GrD77gUYENsa4G6XE-XOH0kU9HXPGspfmTRGzA9WQ

Ospa wietrzna i obniżone wskaźniki raka mózgu w wieku dorosłym:
https://www.bcm.edu/news/cancer/chicken-pox-may-reduce-risk-of-brain-cancer?fbclid=IwAR26L5IdPAIfyutm8hCdTCTaU65syVxRxckFN_YD667voduB2sS94nbLdTU

Świnka i zmniejszenie ryzyka raka jajników:
https://link.springer.com/article/10.1007/s10552-010-9546-1?fbclid=IwAR12Km_HUulS5umuXcfUNc982fPN78wYHJ7z-SzR8X8hrKK_zTAOm69X6Kk

Odra i zmniejszone ryzyko wystąpienia chłoniaków :
https://physiciansforinformedconsent.org/measles/dis/?fbclid=IwAR0DghAZyyeKJlTn8oVIQKr2xSsJgdvONN218b6wiXwerYxIuqoeYEzYAB4

I przeciwnie ... zarówno szczepionka MMR (odra, świnka i różyczka), jak i przeciwko ospie wietrznej zawierają ludzkie DNA, które zostało powiązane z nowotworami wieku dziecięcego, takimi jak białaczka i chłoniak i choroby autoimmunologiczne.

https://www.facebook.com/marcellaterry/posts/10214742184256064

https://www.facebook.com/theallnaturalparents/
#szczepionki #korzyści #straty Udowodniono naukowo ,że suplementacja witaminy A chroni przed ciężkimi powikłaniami w trakcie trwania odry , więc straszenie powikłaniami bez podania i zbadania poziomu witaminy A jest chyba naginaniem faktów korzyści i strat szczepienia na odrę

Witamina A do leczenia odry u dzieci (przegląd
http://www.measlesrubellainitiative.org/wp-content/uploads/2013/06/Vitamin-A-for-measles-children.pdf?fbclid=IwAR0zTzP9rSRiHcyzeeErvArNO1m1pb6u-hKApWuGYVY8OSx5n88ilfSWyOw

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 6th Maj 2019, 15:50
Sędzia federalny w USA orzekł, że szczepionki mogą spowodować SIDS (nagłą śmierć łóżeczkową).

"IV. Wnioski
"W tym przypadku, po przeglądzie dowodów, doszedłem do wniosku, że jest bardziej prawdopodobne, że szczepionki odegrały znaczącą rolę przyczynową w śmierci JB i bez tego czynnika ono by nie zmarło. Rola cytokin zapalnych jako neuromodulatorów w rdzeniu niemowlęcym została dobrze opisana i prawdopodobnie jest przyczyną znacznej liczby zgonów z powodu SIDS w połączeniu z łagodną infekcją. Doszedłem do wniosku, że bardziej prawdopodobne jest, że cytokiny stymulowane szczepionką miały taki sam efekt u tego wrażliwego niemowlęcia podczas snu.
W związku z tym składający petycję mają prawo do odszkodowania."

https://ecf.cofc.uscourts.gov/cgi-bin/show_public_doc?2013vv0611-73-0

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 10th Maj 2019, 23:11
Message reputation : 100% (1 vote)
https://wolnemedia.net/17-lat-ukrywano-badania-o-szkodliwosci-szczepien/


Dzieci zaszczepione szczepionką przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B w pierwszym miesiącu życia, w porównaniu do dzieci, które nie otrzymały tej szczepionki miały zwiększone ryzyko wystąpienia ADHD o 829%, autyzmu o 762%, ADD o 638%, tików o 565%, zaburzeń snu o 498% oraz opóźnień mowy o 206%.

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 17th Maj 2019, 12:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Post od Doroty C. Z facebook

INFANRIX HEXA , heksa to czarownica , wiedzma
https://pl.wiktionary.org/wiki/heksa
ci co tworza te szczepionki to bezduszni okultysci

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 21st Maj 2019, 21:44
Message reputation : 100% (1 vote)
Hej, myśleliście że to już koniec absurdów w nowelizacji Kodeksu karnego? Nic z tych rzeczy. Dziś kolejna porcja - publikuję je co półtorej godziny aż do południa. Na początek zupełny skandal: pod hasłem walki z pedofilią... Sejm chce uchylić karalność jednego z czynów pedofilskich!!! :thinking:

Przypomnijmy, że Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro grzmiał z mównicy sejmowej: walczymy z pedofilami, chcemy chronić dzieci. Spójrzmy prawdzie w oczy: jest dokładnie odwrotnie. :point_right: Uchwalona przed weekendem ustawa, przygotowana w Ministerstwie Sprawiedliwości, znosi karalność czynu polegającego na pedofilskim doprowadzeniu dziecka do obcowania płciowego!!!

W słowniku populisty penalnego jest takie określenie: "ochrona przestępców". Otóż to, co wprowadził pod obrady Sejmu minister Ziobro, to jest właśnie ochrona przestępców. Czyn pedofilski, który jest obecnie karalny, po wejściu w życie uchwalonej ustawy przestanie być czynem zabronionym. Czy potrzeba więcej dowodów na to, jak szkodliwa jest to "reforma" i jak cynicznie zagrano na nosie ofiarom czynów pedofilskich?

Cóż, jak widać można walczyć z problemem czynów pedofilskich także i w ten sposób: zmieniać przepisy tak, żeby czyny te przestały być karalne... I nie ma problemu...

Opisywana kuriozalna sytuacja wynika z nowelizacji art. 200 k.k. Dotychczas w jednym paragrafie opisane były różne czyny, m.in. obcowanie płciowe, inna czynność seksualna, doprowadzenie dziecka do obcowania płciowego, doprowadzenie dziecka do innej czynności seksualnej. Zauważmy, że :point_right: czym innym jest obcowanie płciowe (osobiste, własnoręczne), a czym innym doprowadzenie dziecka do obcowania płciowego (w tej sytuacji sprawca "doprowadzenia" nie musi sam obcować z dzieckiem, wystarczy np., że skłoni je do podjęcia czynności seksualnych z inną osobą).

Wg uchwalonej ustawy art. 200 k.k. został rozbity na kilka paragrafów. "Doprowadzanie do" przeniesiono do paragrafu 3 i w ten sposób zerwano związek tego znamienia z paragrafem 1. W rezultacie z art. 200 zniknął czyn polegający na doprowadzaniu małoletniego do lat 15 do obcowania płciowego.

Omawiane dzisiaj absurdy pochodzą z obszernej ekspertyzy, którą sporządzili krakowscy karniści z Katedra Prawa Karnego UJ  i Krakowski Instytut Prawa Karnego. Zapraszam do zapoznania się z całością ekspertyzy, do pobrania pod adresem: :point_right: https://kipk.pl/dokumenty/kipk_opinia_nowelizacjakk_2019.pdf

Tam też znajdziecie dokładne wyjaśnienie, w jaki sposób ustawodawca zniósł karalność doprowadzenia dziecka do lat 15 do obcowania płciowego (część 1, pkt 1 ekspertyzy).  

W czwartek posiedzenie komisji senackich, a w piątek posiedzenie Senatu, który będzie zajmował się tą nowelizacją. Do tego czasu walczymy Dogmatycznie o dobre prawo karne! Ta ustawa nie może wejść w życie.


http://wyborcza.pl/7,75398,24808119,nowelizacja-kodeksu-karnego-miala-byc-walka-z-pedofilami-bedzie.html?disableRedirects=true

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 26th Maj 2019, 13:26
Message reputation : 100% (1 vote)

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 31st Maj 2019, 11:04
Message reputation : 100% (2 votes)
Dr Judy A. Mikovits, PhD, została wtrącona do więzienia po tym, jak odmówiła zdyskredytowania własnych badań, które doprowadziły do odkrycia, że śmiertelne retrowirusy zostały przeniesione do 25 milionów Amerykanów za pomocą szczepionek.

Jeśli śledziłeś historie naukowców, którzy dokonują odkryć, które zagrażają Deep State i interesom Big Pharma, zobaczysz wcześniej ten powtarzający się scenariusz. Lekarze ci są często „przekonywani” do wycofania się z badań, zaoferowania łapówek lub innych korzyści, aby zdystansować się lub nawet zniszczyć ich dane, a nawet przedstawiona jest im groźba więzienia lub, jeśli sprawa prawna jest zbyt trudna do sfabrykowania, mogą po prostu zginąć.

Taka jest własnie historia biologa molekularnego, dr Judy A. Mikovits, w niepokojącej prawdziwej historii, opisanej po raz pierwszy w artykule w „Naturalnych Wiadomościach”, który zawiera wideo poniżej, jak została wtrącona do więzienia za badania, które doprowadziły do odkrycia, że śmiertelne retrowirusy były przekazywane do dwudziestu pięciu milionów Amerykanów za pomocą ludzkich szczepionek.

ZA: Grace Zabrocka w grupie Czas Wiedzy i Prawdy.
======================
Ripsonar News

https://www.collective-evolution.com/2018/11/06/researcher-jailed-after-uncovering-deadly-virus-delivered-through-human-vaccines/?fbclid=IwAR0rnE6vlRE0GOSRgbUJr_4-s-sNUxP6eKX5lGG-nNMYD826o7nCU5r3H08

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 13th Czerwiec 2019, 15:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Minister Zdrowia Macedonii dla przykładu, celem zdobycia zaufania publicznego postanowił publicznie zaszczepić swoją siostrzenicę. Podczas szczepienia przez roztargnienie zapomniał o drobnym szczególe - ściągnięciu zatyczki ochronnej z igły, co widać na zdjęciu. Tak o to elity "szczepią swoje dzieci i nic im nie jest", co w tej sytuacji nie budzi kompletnie żadnego zdziwienia. Strzykawka w kosz, a naklejka i wpis do książeczki szczepień.

"Jest to drugi PR-owy wyczyn ministra zdrowia Venko Filipce, który wysadził go w powietrze i tylko rozpalił w Macedonii działaczy antyszczepionkowych. Najpierw pojawiły się billboardy, które jego ministerstwo zamówiło przed referendum we wrześniu 2018 roku, chodziło o zmianę nazwy Macedonii. Ministerstwo zadeklarowało, że jeśli ludzie zagłosują na „tak”, to po przyłączeniu się Macedonii do UE będą mieli bezpieczne szczepionki, co rodzi pytania, czy obecnie stosowane szczepionki są niebezpieczne." - Failed PR stunt from Healthcare Minister Filipce further erodes trust in vaccines

https://english.republika.mk/news/macedonia/failed-pr-stunt-from-healthcare-minister-filipce-further-erodes-trust-in-vaccines/

https://kurir.mk/makedonija/vesti/socijalnite-mrezi-vrijat-otkako-filipche-prizna-deka-ne-ja-vakciniral-vnukata-ostavka-i-odgovornost-a-ne-lazenje-foto/

Za: Malgorzata Goldstein

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 14th Czerwiec 2019, 17:54
https://www.rp.pl/Medycyna-i-zdrowie/170629693-Trybunal-UE-Szczepionki-moga-byc-traktowane-jako-szkodliwe-nawet-bez-dowodow-naukowych.html


Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej orzekł, że sądy mogą uznawać szczepionki za przyczynę choroby nawet wtedy, gdy nie ma na to jednoznacznych dowodów naukowych.
Najważniejszy sąd UE stwierdził, że jeśli choroba miała miejsce bezpośrednio po czasie, w którym szczepionka została przyjęta, jeśli dana osoba wcześniej była zdrowa, a w rodzinie nie stwierdzono podobnych przypadków choroby i jeśli stwierdzono znaczną liczbę podobnych przypadków zachorowań, to jest to wystarczający dowód dla sądów.


Wyrok Trybunału odnosił się do sprawy Francuza znanego pod inicjałami J.W, który w 1998 roku został zaszczepiony przeciwko zapaleniu wątroby typy B. Rok później stwierdzono u niego stwardnienie rozsiane. Choroba ta uznawana jest za autoimmunologiczną, w której układ odpornościowy człowieka zwalcza komórki własnego organizmu, w tym przypadku w tkance nerwowej. Stwardnienie rozsiane może powodować wiele objawów i zespołów objawów. Najczęściej są to zaburzenia ruchowe, czuciowe, móżdżkowe (zaburzenia równowagi), zaburzenia widzenia, zaburzenia autonomiczne, zespoły bólowe oraz objawy psychiatryczne. Choroba jest jedną z najczęstszych przyczyn niepełnosprawności u osób młodych. J.W. zmarł w 2011 roku.

5 lat przed śmiercią Francuz pozwał jednak firmę farmaceutyczną Sanofi Pasteur, która produkowała szczepionkę, obwiniając ją za przyczynę swojej choroby.


Sprawa została wniesiona do francuskiego sądu, który orzekł, że w sprawie stwardnienia rozsianego nie ma naukowego konsensusu i nie wykazano dotąd związku pomiędzy szczepionką przeciw zapaleniu wątroby typu B a stwardnieniem rozsianym. Pozew został więc oddalony, ale wniesiono apelację Sądu Kasacyjnego - najwyższego sądu we Francji. Ten skierował w tej sprawie zapytanie do Trybunału Sprawiedliwości UE.

Trybunał stwierdził, że "konkretne i spójne dowody" dotyczące okresu choroby, uprzedniego stanu zdrowia, historii chorobowej rodziny i wielu podobnych przypadków mogą sądowi wystarczyć do stwierdzenia związku przyczynowo-skutkowego. Sprawa J.W. dotyczyła pierwszych trzech kryteriów - bez wykazania podobnych przypadków u innych pacjentów.

W orzeczeniu Trybunał dodał, że sądy muszą upewnić się, czy dowody są "wystarczająco poważne, konkretne i spójne", by pozew był uzasadniony, przyjmując także argumenty producenta szczepionki. Wówczas sąd może uznać, że szczepionka jest najbardziej prawdopodobnym wyjaśnieniem choroby.

Decyzja Trybunału Sprawiedliwości UE nie jest wyrokiem w sprawie J.W., ale stanowi wytyczne dla wszystkich sądów Unii Europejskiej, w których toczą się podobne sprawy.

W swoim oświadczeniu firma Sanofi Pasteur stwierdziła, że "jej obowiązkiem jest nie komentować tej decyzji prawnej, ale firma pragnie powtórzyć, że jej szczepionki są bezpieczne i skuteczne oraz chronią przed chorobami zakaźnymi. Szczepionki przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B są bezpieczne i dobrze tolerowane, zostały zatwierdzone przez właściwe organy medyczne i są sprzedawane już ponad 30 lat."

Decyzja Trybunały wywołała krytykę ze strony ekspertów. - Nie ma związku przyczynowo-skutkowego między tą szczepionką a stwardnieniem rozsianym. Kilka przypadków choroby po szczepieniu nie byłoby niczym zaskakującym, zwłaszcza jeśli szczepionka była podana nastolatkom, czyli w grupie gdzie często szybko wykrywa się wkrótce stwardnienie rozsiane - powiedział Keith Neal, emerytowany profesor epidemiologii i chorób zakaźnych Uniwersytetu w Nottingham, cytowany przez CNN.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: CNN

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 23rd Czerwiec 2019, 09:33
APEL
Proszę Państwa.
Wiadomo było rok wcześniej, że wprowadzą obowiązkowe szczepienia na pneumokoki - miały być również i szczepienia na HPV, ale na szczęście nie weszły razem w tym samym roku co pneumokoki.
Teraz po tych kilku latach wiadomo jest że od przyszłego roku chcą również szczepić najgorszą z najgorszych szczepionek czyli HPV.
Przed wprowadzeniem szczepionki pneumokokowej były tylko informacje nieoficjalne, trochę w necie pisano i na tym się zakończyło. Potem ukazał się kalendarz szczepień już aktualny na kolejny rok z ujętą wspomnianą szczepionką.
Nikt w tej sprawie prócz pisaninie na FB nic więcej nie uczynił.
Nie pamiętam aby SN czy Pan Paweł Skutecki jakieś realne przeciwdziałania w tym kierunku zrobili. Nie odbywały się żadne spotkania z ludźmi, tak na dobrą sprawę nie wypłynął problem poza fb i to w określonych grupach. Praktycznie nic nie zrobiono - nic - Czekano.

Do czego zmierzam
Mamy już koniec czerwca, do grudnia pozostało Nam tylko jeszcze około 6 miesięcy. Nikt nic nie robi, nie przeciwdziała, nikt nie wychodzi do społeczeństwa w teren z tym problemem. Przyjdzie grudzień i znowu zostaniemy postawieni przed faktem dokonanym i będzie za późno na jakiekolwiek działania. Nie będzie czasu nawet na rozgłos i protesty.
BOJĘ SIĘ TEGO DNIA KIEDY UJRZĘ KOLEJNY KALENDARZ,a w nim HPV.
Tysiące dzieci nie będzie mogło mieć dzieci, kolejne powikłania też będą. Wiele osób z Was już nigdy wnuków się nie doczeka - nie będzie takiej możliwości.
Szczepionka HPV nie chroni przed brodawczakiem, ona tylko kolejne mutacje wprowadza. Uszkadza system rozrodczy. Jest wiele materiałów i filmów w tym temacie.
Wiele źródeł o tym pisało. A dużo zostało na zawsze usunięte.
A my czekamy i liczymy na osoby, które już zawiodły w poprzedniej szczepionce.
Ruszmy się wreszcie i naciskajmy aby teraz zaczęło się coś działać w tym temacie, póki jeszcze można coś w tej sprawie zrobić. To już trzeba rozkręcać. Nie ma czasu
JEST MI BARDZO PRZYKRO ŻE BEZ STRZAŁU ZGINIE SŁOWIAŃSKI NARÓD 😰

"Ofiara szczepienia p.HPV, u której rozwinął się RAK szyjki macicy!"
https://www.youtube.com/watch?v=zlwqmZrKEak&fbclid=IwAR2muJgD5FZ19XYuKbpT-hSE1eZY1YBZNa5P1GYsYcTIqtsd9lzteM7aXi8

Tu też mówią o hpv. W dodatku bardziej naukowo. Naukowcy i zagraniczni lekarze są ta szczepionka przerażeni.
Medycyna pod dyktando
https://m.cda.pl/video/113197307?fbclid=IwAR2vXzILKxw2QUXI8L92QAsrQUa1NzE9p1ROLqpQkRe_cy2YW256k9xIyXs

"ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA"
https://m.cda.pl/video/100845182

CZY NAPRAWDĘ NIC NIE MOŻEMY ZROBIĆ ABY TEN HOLOKAUST ZATRZYMAĆ?
#HPV

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 2nd Lipiec 2019, 13:06

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 15th Lipiec 2019, 13:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Bardzo osobiście ubodła mnie sprawa Szymka..._________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

on 17th Lipiec 2019, 15:19
Message reputation : 100% (1 vote)
Dziecko w pierwszej dobie wazy najczęściej do max. 5kg.
Szczepionka przeciw WZW B, w pierwszej dobie – 250mcg aluminium.
Oficjalny poziom aluminium przyjętego pozajelitowo, prowadzący do toksyczności według FDA to 4-5mcg/kg na dobę lub mniej.
Ilość aluminium pozostała w organizmie z pierwszej dawki do czasu podania kolejnych porcji w drugi miesiącu – około 220mcg.

W badaniu z 1997 roku przeprowadzonym na dwóch królikach wykazano, że po 28 dniach od wstrzyknięcia aluminium 94% nadal pozostało w organizmie zwierząt. – In vivo absorption of aluminium-containing vaccine adjuvants using 26Al.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9302736

W tym badaniu niemowlęta ludzi wcale nie wydalały aluminium. – Effect of routine vaccination on aluminum and essential element levels in preterm infants.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23856981

„Badania wskazują, że u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek, w tym wcześniaków, którzy otrzymują pozajelitowo aluminium w ilości powyżej 4-5 mikrogram na kg na dobę, gromadząca się ilość tego metalu zaczyna być toksyczna dla kości i ośrodkowego układu nerwowego. Obciążenie tkanek może wystąpić nawet przy podawaniu niższych dawek.” – Subpart G–Specific Labeling Requirements for Specific Drug Products https://www.accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/CFRSearch.cfm?fr=201.323

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Sponsored content

Szczepionki - Page 5 Empty Re: Szczepionki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach