Go down
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 5th Listopad 2018, 05:08
Wklejam komentarz czytelnika naszego forum:
Piszę nie na temat Pawła.
jeszurun napisał:Mój wpis dotyczy wpisów na forum Henryka dot. przymusu szczepień https://zbawienie.forumotion.com/t47p50-szczepionki
Nie mam wstępu na to forum, a chcę się podzielić moimi spostrzeżeniami w tej sprawie i proszę cyrylu o udostępnienie tam moich spostrzeżeń.
Nie ma obowiązku prawnego szczepień, a tym bardziej nie ma nikt nakazanego prawem obowiązku pisania pism o wyrażaniu lub nie wyrazaniu zgody na szczepienie lub inne czynności czy zabiegi, i nie ma obowiązku podpisywania jakichkolwiek oświadczeń w tych sprawach, że się zgadza, czy nie zgadza i dlaczego.
Ponadto radzę: Nie wdawajcie się w żadną dyskusję. Absolutnie w żadną, z lekarzem, pielęgniarką, urzędnikiem: sanepidu, wydziału zdrowia, policją, prokuraturą, szkołą, przedszkolem, czy nawet Panem Prezydentem – na temat szkodliwości bądź dobroczynności szczepień – to nic nie da i nic nie pomoże, a może zaszkodzić i szkoda waszych nerwów.
Wręcz przeciwnie – udawajcie „głupa’:
„Panie dochtorze jak toto takie dobre to niech pon podpisze i po znajomości zaszczypi nawet i czy rozy”
„Panocku jo nie umie pisać, podpiszcie toto za mnie i róbta co chceta”
Możecie też normalnie mu uzmysłowić, że nic nie będziecie podpisywać – bo nie ma takiego obowiązku i wy nie będziecie brać na siebie odpowiedzialności moralnej za podpisanie „cyrografu” na kalectwo lub śmierć własnego, kochanego dziecka. Jeśli tak mu zależy na tym szczepieniu to niech sam podpisze oświadczenie, że szczepionka jest bezpieczna i po jej zastosowaniu nie ma zagrożenia dla zdrowia i życia dziecka. Jeśli to go nie przekona to poradźcie mu szczepił swoje własne dzieci – jeśli je ma.
jeszurun
https://cyryl27.wordpress.com/2018/10/27/pawel-z-tarsu-czyli-bestia-druga-dowody-i-analiza/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 5th Listopad 2018, 05:42
Trudno się z tymi radami nie zgodzić. Ale istnieje jeden poważny problem.

Musimy mieć pewne dowody na 100%, że nie ma prawnego obowiązku szczepień w Polsce.

Drugim problemem jest  brak informacji o ewentualnych reperkusjach uczestnictwa dzieci w żłobkach czy przedszkolach, jeżeli nie mają one zaświadczeń owych szczepień.

W tym przypadku jest nam potrzebna pomoc prawnika, który nie musi się ujawnić nazwiskiem na forum, ale powinien nam wskazać najbardziej prawidłową drogę, abyśmy mogli skutecznie chronić nasze dzieci przed wszczepianiem im trucizn do ich wątłych ciał.

Przypomniałem sobie jedną ważną informację dla kobiet w ciąży.

Nie dawajcie się prześwietlać w jakikolwiek sposób.

To jest także bardzo szkodliwe dla płodu. Tzw. ultrasoud powoduje spadek wagi noworodka o 200 gram podczas urodzin. 10 x ultrasonda i waga zmniejszy się o 2 kg.

A to wiem z oficjalnych informacji z australijskiego ośrodka chiropraktyków.

Trzeba także trzymać z daleka komórki, nigdy w okolicach brzucha!

Ale żeby takie informacje opublikować gdziekolwiek, trzeba mieć poważne podstawy.

Trzeba podać źródła informacji oraz jej treść w pełni. Owe źródła mogą być karane za wprowadzanie nas w błąd! Jeżeli my jesteśmy źródłami, my zostaniemy ukarani.

Jeżeli przymusu szczepień nie ma, muszą istnieć jakieś materiały rządowe lub ekspertów, które to potwierdzają.

To nie są łatwe sprawy. O przekonaniach religijnych możemy sobie pisywać do woli oraz ukazywać nasze zrozumienie czy przekonania. Ale i w tym przypadku mamy najstarszy dokument na świecie, Biblię, z której cytaty są podstawą do naszej ich interpretacji.

W przypadku szczepień nie możemy polegać na jakimkolwiek poście bez podania konkretnych dowodów, ponieważ my możemy być pociągnięci do odpowiedzialności karnej za wprowadzanie ludzi w błąd za pomocą nie sprawdzonych informacji.

Jeżeli takie materiały opublikował jakikolwiek lekarz, nawet alternatywny, nawet w takim przypadku on MUSI zaprezentować dokumenty potwierdzające jego rady dla innych.

Nic dziwnego, że niektórzy z nich nawet w przypadku prawidłowych porad fachowych stracili prawo do wykonywania swego zawodu.

Pisząc publicznie o takich sprawach musimy cytować autorytety, w przeciwnym przypadku możemy znaleźć się na ławie oskarżenia. To nie są żarty!

Dobre chęci nie wystarczają.

Jak mówi przysłowie: droga do piekła jest wyłożona kafelkami z dobrych chęci!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 35
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 5th Listopad 2018, 13:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Właśnie szczepienia w Polsce są obowiązkowe i chyba nie masz na myśli, by ktoś doradził zaszczepić by być praworządnym obywatelem?
Cały trik polega na tym, żeby wykazać, że rodzic nie jest osobą uchylająca się od obowiązku, tylko że troska o dziecko sprawia, że się nie szczepi.
Teoretycznie proste ale w praktyce mega trudne.
Wiele zależy od gorliwości urzędnika na jakiego się trafi.
Trochę działa to tak, kiedy jakaś grupa nieszczepiących rodziców podważy działanie urzędnika, przez jakiś casz ta działa, aż urząd podważy argumenty rodziców.
Zapłacenie grzywny sprawia, że cała zabawa zaczyna się od nowa, grozi nową grzywną i dlatego zawsze warto grać na czas, by nie dostawać jednej grzywny za drugą.
Anileve, współczuję strasznie, też jestem poszkodowana przez urzędy i wiem jak potrafią zastraszyć.
Nawet Isus był oskarżony bez powodu i On też to widzi.
A już wkrótce nas tu nie będzie i to zastraszenie się skończy. cheers cheers cheers
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 6th Listopad 2018, 02:26
Message reputation : 100% (1 vote)
To może zorganizujemy modlitwę w intencji świadomych rodziców żeby udawało im się wygrywać z systemem, ale też tych nieświaomych, żeby szczepionki nie wyrządzały zbytniej szkody ich dzieciom!
Przecież Bóg może sprawić, że te świństwo będzie przelatywało przez organizm jak woda, nie czyniąc żadnej szkody, nieważne jakby się starali ich twórcy! Smile Smile
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 6th Listopad 2018, 13:15
Modlitwa bez działania nie jest wiele warta. Po to Bóg dał nam rozum, abyśmy poznali Jego wolę, Przykazania  oraz abyśmy posługiwali się rozumem ku chwale Boga.

Trzeba zacząć od modlitwy ale nie poprzestać na modlitwie.

1.Trzeba zaleźć konkretną odpowiedź odnośnie prawa polskiego. Czy szczepienia są obowiązkowe czy też nie.
2. Jeżeli nie, rozdmuchać gdziekolwiek się da i poinformować całą Polskę. Wszystkich rodziców i pouczyć ich, aby nie podpisywali żadnej zgody na jakiekolwiek szczepienia.

To jest właściwa droga w tym przypadku i bardzo mądra. Ja postaram się coś w tej kwestii znaleźć, ale nie mogę za wiele napisać i odkryć swoje karty.

Postaram się o tym dowiedzieć i mieć 100% pewność.

Jeżeli się dowiem, opublikuję to wraz z odpowiednim komentarzem.

Byłoby dobrze, gdyby ktoś miał dojścia do osób takich jak pan Zięba czy inni lekarze widzący owe problemy. Nie chcielibyśmy ich wiązać w taką sprawę ale chcielibyśmy konkretnej odpowiedzi.

To jest NIEZWYKLE ważne, ponieważ widziałem gdzieś pismo zadające zgody rodzica na szczepienie.

Jest to moim zdaniem bardzo wielki wskaźnik na to, że takiego prawa chyba nie ma. Ale jeżeli ktoś podpisze zgodę i że wie o ryzyku, w takim przypadku rodzic jest winny... kalectwa lub śmierci swego dziecka. I Bogu to na pewno się nie podoba!

Ale podpisanie takiego dokumentu i śmierć dziecka po szczepieniu praktycznie czyni rodzica mordercą w oczach Boga!

To nie są żarty! Taką sprawę trzeba zbadać i to dokładnie. Do tej pory nie zastanawiałem się nad tym, ponieważ nigdy nie miałem dzieci i do tej pory nawet nie przemyślałem tej kwestii z powyższego powodu.

Dopiero głębsze zastanowienie się spowodowało to, co właśnie napisałem.

To jest sprawa życia i śmierci, nie tylko w naszych oczach ale i w oczach Boga.

Człowiek mający dzieci odpowiada za nie przed Bogiem.

Uaktualnienie....

.......................................

Jeżeli widzicie świeży post, ZAWSZE sprawdzajcie czy nie nastąpiły jakieś korekcje. Ja mam w zwyczaju znacznie poprawiać swoje posty a nawet dodawać spore materiały.

Wracając do tego tematu, włos się na głowie jeży z powodu obserwacji braku odpowiedzialności za potomstwo spłodzone ku.... chwale Boga?

A dlaczego nikt nie wie nic o szczepieniach? Czy są legalne czy nie?

Jak można płodzić dzieci narażając je na autyzm czy nawet na śmierć!?


To jest co najmniej brak odpowiedzialności i lekceważenie daru życia. Znam osobiście małżeństwa bezdzietne z powodu... szczepień.

Podam wam pewien przykład, o którym chyba jeszcze nikt nie pisał nigdzie.

144.000 porwanych do nieba. Po co? Na szkolenie. W jakim celu? Aby poznać dogłębnie Prawo Boże. Po co? Ponieważ 144.000 to współkrólowie Isusa, króla świata Królestwa Bożego, którzy będą rządzić razem z Nim nad całą ziemią. I czasami będą musieli wydawać poważne ostrzeżenia a nawet stosować kary śmierci.

Królestwo Boże to najbardziej poważny system władzy jaki kiedykolwiek istniał na Ziemi i Bóg powołał na współkróli aż 144.000, którzy najwyraźniej będą królami nad 144.000 miastami na Ziemi w Królestwie Bożym i Prawo Boże będzie znane i w 100% stosowane. Za złamanie sabatu najprawdopodobniej będzie kara śmierci!

Tak było na pustyni! Oczywiście będą sytuacje łagodzące, czasami Bóg czy członkowie 144.000 za pierwszym razem darują takie złamanie Prawa, albo i nie.

Będą technologie, będą obfite błogosławieństwa ale także będą określone odpowiedzialności względem Boga. Jest niemal gwarantowane, że Królestwie Bożym wyrok śmierci na jakiekolwiek czarownicy czy czarowniku będzie natychmiast karany wyrokiem śmierci!

I słusznie!

Zacznijmy nieco myśleć o Królestwie Bożym, ponieważ... nasienie węża imituje to Królestwo ale jego (nasienia węża) prawem jest doktryna Lucyfera.

Zacznijmy nieco używać naszego rozumu i wyobrażajmy sobie sytuacje, w których wielu z nas się znajdzie i będziemy musieli podejmować czasami bardzo trudne decyzje, ale całkowicie zgodne z Prawem Bożym._________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Lotion
Lotion
Liczba postów : 215
Join date : 16/12/2015
Skąd : Warszawa

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 6th Listopad 2018, 17:12
Message reputation : 100% (1 vote)
temat trudny i niejednoznaczny prawnie

mówiąc o prawie i ustawach powinno się zacząć od najważniejszego dokumentu w państwie jakim jest Konstytucja!

KONSTYTUCJA A OBOWIĄZEK SZCZEPIEŃ: napisał:
Konstytucja milczy na temat obowiązku szczepień.

W art. 68 ust. 4
(1. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.
2. Obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej, władze publiczne  zapewniają równy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej  ze środków publicznych. Warunki i zakres udzielania świadczeń określa  ustawa.
3. Władze publiczne są obowiązane do zapewnienia szczególnej opieki  zdrowotnej dzieciom, kobietom ciężarnym, osobom niepełnosprawnym i  osobom w podeszłym wieku.
4. Władze publiczne są obowiązane do zwalczania chorób epidemicznych  i zapobiegania negatywnym dla zdrowia skutkom degradacji środowiska.
5. Władze publiczne popierają rozwój kultury fizycznej, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. )

Konstytucja nakłada na władze publiczne obowiązek zwalczania chorób epidemicznych. Oznacza to, jednak przede wszystkim walkę z epidemiami - także przy pomocy szczepień, a nie profilaktykę chorób choć niebezpiecznych to nie mających charakteru epidemicznego.

Obowiązek szczepień może naruszać następujące przepisy konstytucji:

1. art. 48:
1. Rodzice mają prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Wychowanie to powinno uwzględniać stopień dojrzałości dziecka, a także wolność jego sumienia i wyznania oraz jego przekonania.
2. Ograniczenie lub pozbawienie praw rodzicielskich może nastąpić tylko w przypadkach określonych w ustawie i tylko na podstawie prawomocnego orzeczenia sądu.

2. art. 72:
1. Rzeczpospolita Polska zapewnia ochronę praw dziecka. Każdy ma prawo żądać od organów władzy publicznej ochrony dziecka przed przemocą, okrucieństwem, wyzyskiem i demoralizacją.
2. Dziecko pozbawione opieki rodzicielskiej ma prawo do opieki i pomocy władz publicznych.
3. W toku ustalania praw dziecka organy władzy publicznej oraz osoby odpowiedzialne za dziecko są obowiązane do wysłuchania i w miarę możliwości uwzględnienia zdania dziecka.
4. Ustawa określa kompetencje i sposób powoływania Rzecznika Praw Dziecka.

3. art. 53:
1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.
3. Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami. Przepis art. 48 ust. 1 stosuje się odpowiednio.
4. Religia kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej może być przedmiotem nauczania w szkole, przy czym nie może być naruszona wolność sumienia i religii innych osób.
5. Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.
6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.
7. Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.

4. art. 30:
Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

a. naruszenie art. 30 Konstytucji:
Obowiązek szczepień może godzić w art. 30 Konstytucja gwarantujący niezbywalne prawo do poszanowania godności człowieka. Obejmuje on także prawo do ochrony przed naruszeniem integralności cielesnej przez przerwanie tkanek (uszkodzenie ciała) i/lub przez wywołanie wprowadzeniem substancji do organizmu stanu patologicznego w rozumieniu stanu odbiegającego od normalnego (rozstrój zdrowia). Ten argument może być powołany wprost wobec organów, gdyż Konstytucję stosuje się bezpośrednio

(art. 8 Konstytucja:
 1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej. )
 i każdy organ ma obowiązek działania w ramach prawa

(art. 7 Konstytucja:Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa. ).

W ostateczności jest to materiał na skargę konstytucyjną.

Uwagi prawnoporównawcze:
niemiecka ustawa federalna z 2001 r. zniosła obowiązek szczepień i wprowadziła zasadę szerokiej informacji i uświadamiania obywatelom potrzeby szczepień. Ostateczną decyzję natomiast podejmuje sam zainteresowany lub jego przedstawiciel ustawowy (w przypadku dzieci i innych nie posiadających pełnej zdolności do czynności prawnych). Istnieje tam specjalna komisja działająca przy instytucie R. Kocha oceniająca stan epidemiologiczny (STIKO - Ständige Impfkommission). W niemieckiej ustawie z 2001 r. wprowadzono natomiast obowiązek szczepień na wypadek epidemii.

b. naruszenie art. 31 Konstytucji
Obowiązek szczepień może jeszcze naruszać Art. 31 ust. 1 Konstytucji.
(1. Wolność człowieka podlega ochronie prawnej.
2. Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie  wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.
3. Ograniczenia w zakresie korzystania z konstytucyjnych wolności i praw  mogą być ustanawiane tylko w ustawie i tylko wtedy, gdy są konieczne w  demokratycznym państwie dla jego bezpieczeństwa lub porządku  publicznego, bądź dla ochrony środowiska, zdrowia i moralności  publicznej, albo wolności i praw innych osób. Ograniczenia te nie mogą  naruszać istoty wolności i praw. )

Wolność obejmuje także prawo do decydowania o swoim ciele i stanie zdrowia. Ponieważ życie i zdrowie są najwyższymi wartościami a obowiązek ich poszanowania wynika z godności człowieka, to każda ingerencja w to prawo, wymaga szczególnie dużej ostrożności ze strony państwa. Nakazanie wstrzykiwania sobie substancji jest bez wątpienia ingerencją w prawo wolności.

Ustęp 3 tego przepisu pozwala na ograniczenie prawa wolności w celu m.in. "ochrony zdrowia publicznego".
Szczepienia nie są jednak po to, by leczyć z chorób, lecz mają charakter profilaktyczny. Osoby nieszczepione nie są zagrożeniem dla innych, bo zaszczepienie są uodpornieni. Dla niniejszej sprawy nie ma natomiast znaczenia, czy szczepienia są dobre czy szkodliwe. O tym powinien każdy móc zadecydować samemu na podstawie udzielonych mu wyczerpująco informacji.

Państwo natomiast nie może nakładać na obywatela obowiązku wstrzykiwania sobie jakichkolwiek substancji i to bez jego zgody.
Jednakże ograniczenie to nie może iść daleko, aby naruszona została istota tego prawa. Zmuszanie do podania się zabiegom medycznym bez zgody narusza istotę tego prawa, gdyż pozbawia zainteresowanego decydowania o swoim losie w najważniejszej dla niego kwestii jaką jest życie i zdrowie.

c. naruszenie art. 2 Konstytucjii
Można podnieść pewne zastrzeżenia natury formalno-prawnej (naruszenie : ponieważ komunikaty GIS nie są prawem powszechnie obowiązującym

( art. 87 Konstytucji:
 1. Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej   Polskiej są: Konstytucja, ustawy, ratyfikowane umowy międzynarodowe oraz rozporządzenia.
 2. Źródłami powszechnie obowiązującego prawa Rzeczypospolitej Polskiej są na obszarze działania organów, które je ustanowiły, akty prawa miejscowego. ),
nie mogą one wiązać obywateli, a jedynie podległe GIS organy, czyli powiatowe stacje epidemiologiczne. Byłby to zarzut naruszenia zasady demokratycznego państwa prawa wynikającej z art. 2 Konstytucji.


źródło: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2015/07/konstytucja-obowiazek-szczepien.html

_________________
Mateusza 10:22 Kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.
Psalm 139:23 Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski, i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 6th Listopad 2018, 21:33
Message reputation : 100% (1 vote)
Otóż najgorsze jest w szczepionkach aluminium. Same zarazki które są martwe to mały pikuś.

Zobaczmy to:

Szczepionki - Page 4 Szczep10
"Kładę cały swój autorytet na szali. Jestem doktorem habilitowanym nauk medycznych, pracownikiem Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, który kształci wszystkich lekarzy w Polsce podyplomowo. (...) 
Od 2011 r. w żadnej szczepionce w Polsce nie ma rtęci ani glinu" - oświadczył Pinkas. (żródło PAP)
https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/10/autorytety-i-logika.htmlOto co kiedyś dawano w szczepionkach:

http://portal.bioslone.pl napisał:Niegdysiejsze szczepionki były, jakbyśmy to dzisiaj powiedzieli, prymitywne. Były to zabite bądź osłabione zarazki zakonserwowane w alkoholu , i tyle. Produkowano je w laboratoriach w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniu, gdyż można było przechowywać je nie dłużej niż tydzień. Te, których nie zużyto, niszczono. Co to komu szkodziło?

http://portal.bioslone.pl/zdrowie-a-medycyna/szczepienia_dawniej_i_dzis

A oto co odkryli Polscy naukowcy na temat przyczyn raka:


zmiany na ziemi napisał:Ołów, rtęć i kadm, to najczęstsze przyczyny zatrucia metalami ciężkimi. Według naukowców to właśnie jest praprzyczyną epidemii chorób nowotworowych, które dziesiątkują obecnie ludzi w krajach rozwiniętych. 

 
Przełomowe badania w tym zakresie przeprowadzili szczecińscy naukowcy, którzy odkryli , że połowa ich próby badawczej kobiet z chorobą nowotworową jest zatruta metalami ciężkimi. Z badań wynika, że za masowe powstawanie nowotworów odpowiada szczególnie zatrucie rtęcią, ołowiem i kadmem. Z 76 chorych na raka pacjentek aż 74 były zatrute metalami w stopniu znacznym. 
 
Analiza wykonana przez Wojciecha Marciniaka, pod kierownictwem prof. Jana Lubińskiego z zakładu Genetyki i Patomorfologii PUM w Szczecinie może być przełomem w leczeniu nowotworów. Z badań wynika, że u osoby zatrutej metalami ciężkimi ryzyko wystąpienia nowotworu wzrasta o 650 proc. 
 
Zdaniem polskich naukowców, kluczowe w profilaktyce przeciwnowotworowej może być odtruwanie organizmu z metali ciężkich za pomocą wszelkich możliwych terapii oczyszczających. Właśnie tym mają się obecnie zająć szczecińscy naukowcy. 

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polacy-sa-truci-metalami-ciezkimi-czy-podstawowa-przyczyna-epidemii-raka

Czyli po to zwiększa się dawki aluminium w szczepionkach aby zwiększyć zachorowalność na raka. Dodajmy różne dezodoranty i brak prowadzenia diety detoksykacyjnej z metali ciężkich i nasz organizm powoli zatruwany jest rakiem.

Szczepionki to tylko wierzchołek góry lodowej. Cały nasz styl życia, czyli brak ruchu, brak wiedzy o prawidłowej diecie, to przyczyna naszych nieszczęść.
Zwalanie wszystkiego na fakt, ze całe pożywienie moim zdaniem nie jest do końca prawdziwe, przez lata szczególnie współczesne dzieci zamiast warzyw i owoców jedzą cukierki.
Tak samo szczepionki one zbierają coraz większe żniwo u dzieci ponieważ, niestety rodzice olewają to co dzieci jedzą. Zwykła woda usuwa skutecznie metale ciężki takie jak aluminium a wiele dzieci nie pije zwykłej wody tylko jakieś słodkie napoje. Dodajmy, że dzieci nie jedzą owoców i warzyw tylko zajadają się przetworzonym mięsem (a aby spożywać mięso to trzeba spożywać sporo warzyw szczególnie bogatych w witaminę C). I mamy obraz nędzy i rozpaczy.

Mamy zatrute środowisko ale też sami pomagamy swoim stylem życia w rozwoju chorób. Widzę jak u mnie w pracy ludzie codziennie piją coca colę, piją ją nawet dzieci i taki organizm zainfekowany szczepionką po prostu nie wytrzymuje. 

Moim zdaniem szczepionki to tylko wierzchołek góry lodowej. Sprawa jest szersza. Władze i mass media wpajają nam niezdrowy styl życia szczególnie diety, przez co dłużej i ciężej chorujemy. Potem mass media i władze nie mówią prawdy, że nasz styl życia powoduje choroby tylko proponuje nam prymitywne szczepionki. Zaś szczepionki podawane są tak naprawdę osobom które przez lata niewłaściwej diety i braku ruchu mają wyniszczone organizmy. I dlatego szczepionki zbierają takie śmiertelne żniwo. Dodatkowo szczepionki to nie są szczepionki czyli same martwe zarazki ale w zasadzie aluminium czyli trujący metal. 

Zwalczanie obowiązku szczepień jest ważne, jednak pamiętajmy w dezodorantach  jest również aluminium a zatem można się nie szczepić a i tak dostarczać organizmowi więcej aluminium niż niejedna szczepionka. 

https://biotechnologia.pl/kosmetologia/artykuly/aluminium-w-antyperspirantach-wzbudza-coraz-wiecej-watpliwosci,1120

Pomyślmy mass media wmawiają nam, że pocenie się jest złe i wciskają nam aluminium codziennie w postacie dezodorantów. No i proszę nie trzeba szczepionek aby nas wytruć i dać nam więcej aluminium niż w szczepionce.

Dodajmy, brak warzyw i picie mało wody która wypłukuje metale ciężkie i mamy epidemie raka i innych chorób.

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 7th Listopad 2018, 04:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Znalazłem bezpośredni przepis prawny.

Źródło linku - http://www.prawo.egospodarka.pl/akty/dziennik-ustaw/2008/234/1570

Ostania pozycja na liście.


Dziennik Ustaw Nr 234 — 13354 — Poz. 1570


Link bezpośredni - http://www.prawo.egospodarka.pl/akty/pliki/dziennik-ustaw/2008/234/1570/pdf

Można to zassać i wydrukować..


O ile się nie mylę, o te przepisy opiera się cały biznes szczepionkowy.Nie czytałem tego dokładnie ale nie zauważyłem sformułowania o przymusowych szczepieniach. Są wyraźne wzmianki o przymusowym leczeniu osób już zarażonych.Fragment o przymusie mówi jedynie o osobach już zakażonych, czyli... groźnych dla otoczenia!

To jest oczywiście jasne i zrozumiałe.

Art. 36. 1. Wobec osoby, która nie poddaje si´
obowiązkowi szczepienia, badaniom sanitarno-epidemiologicznym,
zabiegom sanitarnym, kwarantannie
lub izolacji, a u której podejrzewa się lub rozpoznano
chorób´ szczególnie niebezpieczną i wysoce zakaźną,
stanowiącą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub
życia innych osób, może być zastosowany środek
przymusu bezpośredniego polegający na przytrzymywaniu,
unieruchomieniu lub przymusowym podaniu
leków.


2. O zastosowaniu bądź zaprzestaniu stosowania
środka przymusu bezpośredniego decyduje lekarz lub
felczer udzielający pomocy osobie, o której mowa
w ust. 1. Każdy przypadek zastosowania środka przymusu
bezpośredniego odnotowuje się w dokumentacji
medycznej.


3. Lekarz lub felczer może zwrócić się do Policji,
Straży Granicznej lub żandarmerii Wojskowej o pomoc
w zastosowaniu środka przymusu bezpośredniego.
Udzielenie pomocy następuje pod warunkiem wyposażenia 
funkcjonariuszy lub żołnierzy w środki
chroniące przed chorobami zakaźnymi przez tego lekarza
lub felczera.


4. Przed zastosowaniem Środka przymusu bezpośredniego
uprzedza się o tym osoby, wobec której
środek przymusu bezpośredniego ma być zastosowany,
i fakt ten odnotowuje się w dokumentacji medycznej.
Przy wyborze środka przymusu bezpośredniego
należy wybierać środek możliwie dla tej osoby najmniej
uciążliwy, a przy stosowaniu środka przymusu
bezpośredniego należy zachować szczególną ostrożność 
i dbałość o dobro tej osoby.


I jeszcze jeden fragment. 

Pierwsza część jest bardzo wysoce podejrzana!

Art. 19. 1. Osoby lub grupy osób mogą poddawać
się szczepieniom ochronnym przeciw chorobom zakaźnym,
innym niż szczepienia obowiązkowe, zwanym
dalej „zalecanymi szczepieniami ochronnymi”.


2. Zalecane szczepienia ochronne i lekarskie badania
kwalifikacyjne ubezpieczonych przeprowadzają
świadczeniodawcy, z którymi Narodowy Fundusz Zdrowia
zawarł umowę´ o udzielanie tych świadczeń.


Oto, co do tej pory udało się mi znaleźć.

W tym dokumencie nie ma ani słowa o przymusowych szczepieniach ochronnych dla dzieci.Ale trzeba jeszcze sprawdzić, czy nie ma gdzie indziej innego dokumentu.


Niemniej według moich poszukiwań na tym właśnie dokumencie opiera się służba zdrowia.


Nie mówię ani słowa i niczego nie zalecam o tym, czy powinniśmy się my i nasze dzieci szczepić profilaktycznie czy też nie! 


Ale ten dokument o niczym takim nie wspomina.


Będę szukał dalej a jeżeli ktoś chce zasięgnąć opinii prawnika, byłoby to wspaniałe.


....................................................


W tym świetle proszę jeszcze raz DOKŁADNIE przeczytać wcześniej zlinkowany artykuł o groźbach kar pieniężnych, które są najprawdopodobniej czystą fikcją.


https://dziecisawazne.pl/szczepienia-w-polsce-a-prawo-co-grozi-rodzicom-za-nieszczepienie-dzieci/

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Hugo
Liczba postów : 260
Join date : 21/03/2015
Age : 35
Skąd : Londyn
http://oislamie.wordpress.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 7th Listopad 2018, 10:13
Kary są owszem nielegalne albo przynajmniej wątpliwe, mimo to są nakładane i ściągane. Ten przepis jest znany w środowisku nieszczepiących i co z tego? Nie tylko ten, tam jest wiele więcej absurdów. Przepis o grzywnach pochodzi z prawa budowlanego.
Największym problemem jest zderzenie ze złą wolą, bo urzędnik ma za zadanie doprowadzić do zaszczepienia lub ściągnąć grzywnę a nie przestrzegać prawa.
Tu przepisy w jednym miejscu, ale chyba czegoś mi w tym zestawie brak
http://stopnop.com.pl/prawo-do-swiadomej-zgody/
Im większa wiedza wiedza nieszczepiących, jak można się obronić, tym większa złośliwość urzędów.
Natomiast nieprzestrzeganie prawa przez urzędy jest normą i spotkałam się z tym na grubą skalę nawet w UK i jestem poszkodowana. I dokąd mam z tym pójść? Tym łatwiej pognębić obywatela w Polsce, gdzie samowola urzędnicza jest jeszcze większa.
Lotion, wspomniałeś, że łamane są nasze prawa zawarte w konstytucji. Wg mnie nawet więcej niż w konstytucji, bo łamane jest prawo naturalne. Stan fizjologiczny jakim jest niezaszczepienie jest podstawą do ścigania. To trochę jak w Chinach, gdzie podstawą do opresji jest druga ciąża.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 7th Listopad 2018, 12:48
Kary są owszem nielegalne albo przynajmniej wątpliwe, mimo to są nakładane i ściągane. Ten przepis jest znany w środowisku nieszczepiących i co z tego? Nie tylko ten, tam jest wiele więcej absurdów. Przepis o grzywnach pochodzi z prawa budowlanego.

Cytat ze zlinkowanego dokumentu.

Kto nakłada karę na rodzica?

Grzywnę na nieszczepiącego rodzica nakłada wojewoda na wniosek złożony przez sanepid. Do takich sytuacji dochodzi jednak sporadycznie. Na ubiegłoroczne 13 tys. przypadków rezygnacji ze szczepienia dzieci (70% dzieci jest szczepione do czasu, tylko 30% nieszczepione zupełnie), sanepid wydał 3,3 tys. wezwań, ale wniosków o ukaranie było tylko 687. Grzywnę wyznaczono w mniej niż stu przypadkach. Nie wiadomo, czy ktokolwiek tę grzywnę zapłacił.

W ostatnim zdaniu jest całe wyjaśnienie. Większość ludzi nie wie, co wolno i co jest nielegalne. Ale jeżeli ktoś podpisze zgodę to jest prawie przechlapane. Ale i w takim przypadku można się z tego (chyba) wywinąć.

Całość tego szwindlu polega na niewiedzy ludzkiej oraz naiwności. Z tego artykułu wynika jedna lekcja. Nie było (chyba) żadnej sprawy sądowej ponieważ.... nie ma prawa obowiązku. Prawo to jest prawo. Jest przykazanie, Za złamanie jest kara. Z prawem świeckim jest identycznie.

Ale najwyraźniej większość ludzi nie ma zbyt wielkiego rozeznania.... w niczym i podpisuje ochoczo, co jakiś felczer mu pod nos podsunie, a potem jak dziecko umrze czy dostanie jakiejś ohydnej choroby - rodzic wyraził zgodę na szczepienie.

Ów podpis jest PRAWOMOCNY nawet w przypadku braku przymusu szczepień!

Na tym polega cały ten cyrk.

Nie jestem jeszcze wszystkiego pewien i nie mogę na publicznym forum wydawać żadnych porad tego typu. Dlatego ich nie podaję. Ale trzeba to sobie przestudiować i przemyśleć dokładnie.

Cytowany artykuł podaje, że chyba nikt kary jeszcze nie zapłacił a zaszczepiono tysiące biednych dzieciaków. Ale nie wszyscy pozwalali na szczepienia.

Jest bardzo prawdopodobne, że przymusowe szczepienia są niezgodne z prawem międzynarodowym ponieważ łamią prawa człowieka.

Dlatego władze robią wrażenie, że szczepienia są obowiązkowe pod groźbą grzywien i nawet uwięzienia, ale w rzeczywistości szczepią dzieci ci, którzy nie mają o tych rzeczach zielonego pojęcia.

Jeżeli nie ma prawa, to nawet wojewoda nie ma mocy, aby kogokolwiek zmusić do płacenia jakiekolwiek grzywny.

Chyba że ktoś już podpisał zgodę i teraz się wycofuje.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 11th Listopad 2018, 15:39

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 11th Listopad 2018, 16:42
Message reputation : 100% (2 votes)
I jeszcze jeden ciekawy film.Tekst pod filmem.

Zdaniem doktora Huberta Czerniaka obecny system państwowej służby zdrowia utrwala proceder, który z całą powagą można nazwać holocaustem Polaków. Mimo wielkiego postępu w dziedzinie badań medycznych i rozwoju zabiegów ratujących życie, ludzie zapadają na szereg zupełnie nowych schorzeń, których doraźne leczenie prowadzi do jeszcze poważniejszych powikłań. Wszystko dlatego, że lekarze przestali patrzeć na człowieka jako całościowy organizm. Winne są także koncerny farmaceutyczne, dla których najważniejszy jest zysk oraz nowoczesne procedury medyczne, które narzucają lekarzom uniwersalne podejście do pacjenta.

Dr Czerniak twierdzi, że lekarze stali się obecnie narzędziami w rękach systemu. Kiedyś rady lekarskie przesyłały wyniki swych badań i obserwacji do centrali w Warszawie, gdzie wnikliwie je analizowano. Dziś lekarze otrzymują wytyczne z góry. Nie ma w nich miejsca na indywidualne podejście do pacjenta. Cały system przypomina dobrze zorganizowany przemysł, w którym chory funkcjonuje jako konsument specyfików mających na celu tylko jedno - zysk karteli farmaceutycznych.

Nikt nie może się wyłamać. Niepokorni lekarze pozbawiani są prawa do wykonywania zawodu. Wprowadzenie procedur medycznych posłużyło za kaganiec dla inteligencji specjalistów.

Zdaniem dr. Czerniaka winni są przede wszystkim politycy, którzy biorą łapówki. Nie można bowiem inaczej wytłumaczyć sytuacji, gdzie na Komisję Zdrowia przychodzi lobbysta, rozdaje dokumenty i mówi: "to trzeba przegłosować", a obecni na sali posłowie podnoszą rękę "ZA".

Dobro pacjenta nikogo nie interesuje. Liczą się wpływy i pieniądze. "Ta sama grupa etniczna, która w Katyniu i Ostaszkowie strzelała Polakom w głowy, dziś kontroluje izby lekarskie" - mówi dr Czerniak. To samo tyczy się mediów, które konsekwentnie blokują przekaz o wielotysięcznych marszach przeciw reżimowi medycznemu.

"Nawet zioła stały się niewygodne, bo zaniżają obroty koncernów farmaceutycznych. (...) Ja zdawałem kolokwium z ziołolecznictwa. Dziś ten temat lekarzy w ogóle nie interesuje" - puentuje dr Czerniak dodając - "Nie można mówić o medycynie Wschodu, czy Zachodu, lub alternatywnych praktykach. Jest jedna medycyna tak jak jedno jest zdrowie, a lekarz musi patrzeć na człowieka jak na jeden organizm".

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 11th Listopad 2018, 20:00
Henryku zgadza się. Obecne system kształcenia lekarzy to tragedia, oni tylko są szkoleni aby wcisną ludziom różnego rodzaju medykamenty tych koncernów. Wiedzy lekarzy jest szczegółowa tak, że oni dosłownie "przecedzają komara a połykają wielbłąda". Jest taki dowcip:

"Leży w parku książka telefoniczna. Pierwszy idzie student politechniki i patrzy co to jest. Patrzy i widzi, że jest to wiedza bez wartości więc wyrzuca ją z powrotem. Drugi idzie student uniwersytetu, i widzi tą książkę, ogląda ją i zauważa, że się ona mu nie przyda więc ją wyrzuca. Trzeci idzie student medycyny, patrzy na tą książkę telefoniczną i mówi: "Wezmę ją i na wszelki wypadek nauczę się jej na pamięć"

Lekarze mają wiedzę i to sporą ale jednocześnie nie potrafią logicznie myśleć tak jak w tej anegdocie. Już zwykły mechanik samochodowy podchodzi bardziej profesjonalnie do naprawy auta i szuka przyczyn jego awarii niż dany lekarz.

Dr Hubert Czerniak powiedział prawdę o lekarzach i systemie szkolenia medycyny. Lekarze niestety nie traktują pacjenta całościowo ale wg ideologii która została im wtłoczona do ich głów na studiach. Tak naprawdę lekarze na studiach medycznych przechodzą pranie mózgu. Ponieważ pomimo ogromu wiedzy nie potrafią jej wykorzystać.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 15th Listopad 2018, 06:26
Znalazłem coś niezwykle ważnego, co wyjaśnia kwestię tzw. przymusowego szczepienia.

Link przetłumaczony na polski.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fwww.naturalnews.com%2F2018-11-13-california-forced-vaccinations-a-blatant-violation-of-the-nuremberg-code.html&edit-text=

Kalifornijskie przymusowe szczepienia Naruszenie kodeksu norymberskiego

Roger Landry

Wśród naukowców pojawiają się obawy, że niedawne wdrożenie SB277 wprowadzającego obowiązkowe prawo szczepień w Kalifornii dla mężczyzn, kobiet i dzieci stanowi chłodny krok w kierunku powszechnych obowiązkowych szczepień.

W połączeniu z faktem, że rządy i wielonarodowe firmy farmaceutyczne są ścigane i skazywane na podstawie źle przetestowanych i zaaplikowanych szczepionek, sugerują, że nadchodzi kryzys.

Działacze na rzecz szczepień powołują się na notoryczne procesy norymberskie z II wojny światowej, podczas których lekarze nazistowscy zostali skazani za przymusowe eksperymenty na ludziach. Obawy są takie, że pozornie niegdyś łagodne rządy uciekają się teraz do wymuszania lekarstw na ciałach niechętnych mas i ich dzieci bez ich zgody.

Znacznie więcej w powyższym linku.

Oto przyczyna, dla której większość państw nie ma takich praw, które nakazywałyby poddawanie dzieci OBOWIĄZKOWEMU szczepieniu.

Byłoby to sprzeczne z Kodeksem Norymbergi, który skazywał nazistów za te przestępstwa na karę śmierci.

O to chyba wyjaśnia nam całą sprawę!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 16th Listopad 2018, 08:29
Szczepionki - Page 4 Rts10

Jeśli coś takiego naprawdę ma miejsce, to dzięki ich nowych rodzajom broni własnie opartych na dźwiękach etc. mogą wpływać na ludzi i kontrolować w jakimś stopniu ich zachowania.

Czyli idealna broń, aby w odpowiednim momencie podburzyć ludzi do zwiększonej agresywności ,albo stłumić protesty przeciwko rządom nasienia węża,wtedy kiedy będzie im ona potrzebna.

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
maklesTeam
Liczba postów : 36
Join date : 14/06/2018

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 18th Listopad 2018, 21:01
Message reputation : 100% (1 vote)
To bardzo ważna informacja o ile jest prawdziwa. Wynikiem tego działania może być "odwilż" szczepionkowa również w Polsce.

"Ważna wiadomość dla wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem szczepień. Robert Kennedy Jr, który stworzył program „Children’s Health Defense”, wspólnie ze znanym amerykańskim dziennikarzem Delem Bigtree z Networku Oświeconej Zgody na szczepienia pozwali do sądu rząd federalny USA, oskarżając Departament Zdrowia (DHHS), że od dziesięcioleci zaniedbuje obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa szczepień, do czego został zobowiązany przez Kongres. Właśnie dowiedzieliśmy się, że Kennedy i Bigtree wygrali ten proces."


"Wygląda, że zaczęły wreszcie padać toksyczne klocki szczepiennego domina. Prawdopodobnie urzędnicy rządowi odpowiedzialni za fałszowanie badań dotyczących bezpieczeństwa szczepień (wskutek czego miliony dzieci zostały trwale okaleczone lub zabite szczepionkami), poniosą zasłużone ciężkie kary za swe przestępstwa i zbrodnie. Należy oczekiwać, że klocki szczepiennego domina zaczną wkrótce padać także w Polsce i na całym świecie. Zbyt wiele jest już ofiar toksycznych szczepień, żeby obecny system był nadal tolerowany."

Informację znalazłem w artykule "Pada fałszywe szczepienne domino. Prof. Maria Dorota Majewska"
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/pada-falszywe-szczepienne-domino-prof-maria-dorota-majewska-2018-11
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 18th Listopad 2018, 23:02

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 21st Listopad 2018, 20:55
Przeczytajcie ten artykuł!!!!

Pełno szczepionek zalega im w magazynach, a szybko rozpisują przetargi na nowe identyczne, a stare szczepionki wyrzucają do kosza!!!

To są milionowe kwoty z naszych pieniędzy!!!


Chyba nie trzeba dodawać jakie tam łapówy muszą iść w tym procederze!!!

Szczepionki - Page 4 46507578_2724597987765290_1341014881461075968_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-lhr3-1
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 22nd Listopad 2018, 02:29
A to oznacza, ze wielu bardziej świadomych rodziców nie szczepi swoich maleństw i nie mają co z tymi truciznami zrobić.

Najwyraźniej mas media nie podają nam RZECZYWISTYCH liczb tych rodziców, którzy odmawiają szczepień dla swoich dzieci.

Najwyraźniej problem odmowy szczepień jest znacznie większy, ale media siedzą cicho, aby owe informacje się nie roznosiły i ludzie się nie buntowali masowo.

Warto to dobrze przemyśleć.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 12th Grudzień 2018, 19:24
Message reputation : 100% (1 vote)
Artykuł z 2011 roku


Przymus szczepień może być wprowadzony jedynie w przypadku ogłoszenia przez WHO epidemii lub pandemii

https://astromaria.wordpress.com/2011/06/17/szczepienie-dzieci-nie-jest-obowiazkowe-jest-wyrok-sadu/?fbclid=IwAR0glBQbRcc7yih2Am1zwmhRQ9Jk5HO-SEJzEZGTCGBzXgNMbO6KYHSwpk4

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 13th Grudzień 2018, 03:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Poniżej fragment artykułu. z linku Lusi.


Szczepienie dzieci nie jest obowiązkowe! Jest wyrok sądu.


Zamieszczono 17/06/2011  przez astromaria


W Polsce nie ma obowiązku prawnego ani tym bardziej PRZYMUSU szczepienia dzieci!Przymus szczepień może być wprowadzony jedynie w przypadku ogłoszenia przez WHO epidemii lub pandemii!


I stąd właśnie wzięły się dwie, na szczęście nieudane, próby ogłoszenia fałszywej pandemii, najpierw ptasiej, a potem świńskiej grypy. Kombinowano też z SARS i ebolą i również nic z tego nie wyszło. Chciałoby się powiedzieć „A jednak Bóg istnieje”.


Obowiązek obywatelski to nie to samo, co obowiązek prawny lub przymus.


Dla zdecydowanej większości ludzi różnice te są niezrozumiałe i na tej  niewiedzy żeruje sanepid, który, zamiast tropić brudasów i trucicieli, do czego został powołany, handluje szczepionkami, a każdego, kto nie życzy sobie skorzystać z jego oferty biznesowej karze wysokimi grzywnami. To jest krzyczący konflikt interesów, który zasługuje na surową karę.


Nie masz obowiązku kupować tych toksyn i wstrzykiwać ich swoim dzieciom!

GIS: Obowiązek szczepień nie jest równoznaczny z przymusemobowiązek szczepień nie oznacza przymusowego ich wykonywania


(…)
Zaznaczył, że ustawowy obowiązek szczepień nie jest równoznaczny z przymusem. Rocznie ok. 3 tys. osób nie decyduje się na szczepienie, a czyn ten NIE PODLEGA PENALIZACJI. (…)
Przymusowe szczepienie jest możliwe tylko wtedy, gdy na terenie województwa lub całego kraju zostanie ogłoszony stan epidemii. Zgodnie z uchwaloną przez Sejm ustawą przymus bezpośredni będą mogły stosować tylko osoby wykonujące zawody medyczne – np. pielęgniarze i pielęgniarki – zawsze pod nadzorem lekarza.

Czyn ten nie podlega penalizacji! Grzywna to też penalizacja, więc jej nakładanie jest niezgodne z prawem!


Doktor Paweł Grzesiowski:

To jest szczepienie obowiązkowe, przy czym pamiętajmy, że w obecnym stanie prawnym obowiązkowość oznacza BEZPŁATNOŚĆ, a NIE PRZYMUS.
Więc jeżeli ktoś (…) chce odstąpić od (…) szczepienia, to (…) takie PRAWO MA. Natomiast szczepienie ma charakter obowiązkowy w tym sensie, że jest przez ustawę przewidziane, jest refundowane i wszystkie dzieci w Polsce POWINNY być szczepione – dr Paweł Grzesiowski w wywiadzie dla radia TOK FM
Szczepienia są OBOWIĄZKOWE, ALE NIE PRZYMUSOWE. Poza sytuacjami zagrożenia epidemiologicznego NIKT FIZYCZNIE NIKOGO NIE MOŻE ZMUSIĆ DO SZCZEPIENIA dr Paweł Grzesiowski dla Medycyny Praktycznej (Link )


===================================================================================

Mój komentarz.

Czyli moje śledztwo jest jak najbardziej prawidłowe i zgodne z faktami.
Artykuł ten jest z roku 2011 a artykuł prawny omawiany w nim jest właśnie z roku 2008. Innego artykułu sądowego nie ma.


Jeszcze raz wstawiam link.

Dziennik Ustaw Nr 234 — 13354 — Poz. 1570


Link bezpośredni - http://www.prawo.egospodarka.pl/akty/pliki/dziennik-ustaw/2008/234/1570/pdf

Z tego wynika jasno, że jakiekolwiek szczepienia w Polsce, jeżeli nie jest ogłoszony stan epidemii, nie są obowiązkowe i kary pieniężne są nielegalne!!!Jeżeli ktoś został zmuszony do zapłacenia kary przez Sanepid, można się od owej kary odwołać sądownie i pieniądze muszą być zwrócone z powodu braku legalnej podstawy.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
anileve
Liczba postów : 102
Join date : 18/03/2015
Age : 52
Skąd : Gniezno

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 13th Grudzień 2018, 20:21
Jestem wdzięczna za wpisy na temat szczepień. Obiecałam napisać jak u mnie wygląda ten temat. Od ostatniego mojego wpisu tutaj jest cisza,
dlatego nic nie pisałam. Te kozły mają dość i wiedzą że ludzie już nie tak łatwo dają się zastraszyć.
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 14th Grudzień 2018, 13:22
Message reputation : 100% (1 vote)
najwyższy czas napisał:
[size=41]Morawiecki oszalał! Nie zaszczepisz się? Nie zostaniesz przyjęty do pracy. Szykują absurdalną zmianę w przepisach


Przez
 TMS
 -
14/12/2018

[/size]
Szczepionki - Page 4 Morawicki_antyszczepionkowcy_nczas Premier Mateusz Morawiecki. / Foto: PAP: Piotr Polak

PiS kreci bat na antyszczepiokowców. Premier Morawiecki poprzez przymusowe szczepienia przy przyjmowaniu do pracy chce wymusić obowiązkowe szczepienia. Chcesz zarabiać i utrzymać rodzinę? Szczep się! Wszystko uzasadniane jest roznoszeniem epidemii przez imigrantów zarobkowych.
Żadną nowością nie jest fakt, że polska gospodarka potrzebuje coraz więcej rąk do pracy. Jako, że miliony naszych rodaków wyjechało szukać lepszych warunków na zachodzie, przez długi czas polegaliśmy na pracownikach z Ukrainy. Teraz przez decyzje niemieckiego rządu o otwarciu rynku pracy dla naszych wschodnich sąsiadów polska gospodarka ma problem.

PiS zatem sięga po przybyszów z Indii, Bangladeszu czy innych muzułmańskich państw. Tu poza ich „ubogacaniem kulturowym” przychodzi kolejny problem, mianowicie różnice w regulacjach dotyczących szczepień w Polsce oraz w państwach macierzystych imigrantów.
Warto wspomnieć, że w większości doniesień o ogniskach odry w Polsce przewijają się nie atakowani z każdej strony antyszczepionkowcy, ale właśnie niezaszczepieni imigranci zarobkowi. Jak podaje „Super Ekspres”, rząd planuje razem z Głównym Inspektoratem Sanitarnym wprowadzenie obowiązku szczepień przy przyjmowaniu do pracy. Nie zaszczepiłeś się, nie pracujesz – proste i brutalne zarazem.
Wprowadzenie takiego zakazu nie jest możliwe w taki sposób, by prawo rozróżniało obywateli Rzeczypospolitej Polskiej oraz przybyszy z innych krajów. Oznacza to, że przepisy dotyczyłyby wszystkich. To z kolei prowadzi do bardzo interesującej konsekwencji. Nowe przepisy jeżeli weszłyby w życie i utrzymały się dostatecznie długo, to dotknęłyby w końcu także niezaszczepione dzieci, których jest coraz więcej.
Taka inicjatywa podoba się również opozycji, lider Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysław Kosiniak-Kamysz, w rozmowie z „Super Ekspresem” przyznał, że „przy przyjmowaniu do pracy obcokrajowców warto zwracać uwagę na szczepienia”. Dodał także, że jest to zadanie właśnie dla medycyny pracy. Warto przypomnieć, że nie tylko Polska stara się rozwiązać problemy związane z roznoszeniem chorób zakaźnych w trakcie przemieszczania się ludzi. Z tym negatywnym aspektem globalizacji mierzą się na przykład Singapurczycy.
Źródło: Super Express

https://nczas.com/2018/12/14/morawiecki-oszalal-nie-zaszczepisz-sie-nie-zostaniesz-przyjety-do-pracy-szykuja-absurdalna-zmiane-w-przepisach/
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 17th Grudzień 2018, 19:36
Przeprowadzono niezależne badania jednej ze szczepionek popularnej i u nas i wykazalo, ze zawiera 65 trujących substancji oraz zero antygenów. Evil or Very Madhttps://vaxxter.com/infanrix-hexa-65-toxins-found-all-risk-no-benefit/?fbclid=IwAR2EOkRshaw4D3CO1d-XCRbNo4--MqO2yzFbPmcmHjx9ThFtpqKXT6YS1qgBOŻE OJCZE RATUJ Crying or Very sad

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4550
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

on 1st Styczeń 2019, 02:42
Vaccinegate: Priorix Tetra analysis - aktualizacja drugiego stopnia


W lipcu 2018 roku opublikowaliśmy analizy, tutaj: " Szczepionka: 5 na 7 analizowanych szczepionek nie jest zgodnych " ( https://goo.gl/ANHozN  ihttps://goo.gl/n6tQDn  ), ale nie skończyliśmy ,
Krótko podsumowując poprzednie dowody, mutacje w genomie wirusów i absurdalne ilości DNA to tylko niektóre z problemów, które wykryliśmy.Jesteśmy świadomi konsekwencji, każdy dokument został wysłany do EMA, AIFA, ISS i grup politycznych, aby poprosić o jasność.
Kontynuowaliśmy badanie, zarówno chemiczne, jak i biologiczne, na szczepionce Priorix Tetra, czteroosobowej przeciwko odrze, różyczce, śwince i ospie wietrznej.
Ekspansja chemii / białek jest dostępna tutaj: " Szczepionka: pierwsze wyniki na profilu składu chemicznego Priorix Tetra " (https://goo.gl/nUSZYG  ), gdzie obecność wielu sygnałów, ślady związków (nie pozostałe zanieczyszczenia) zostały poświadczone, że laboratoria były w przybliżeniu dopasowane. Wigabatryna przeciwwodna, eksperymentalny lek przeciw HIV, antybiotyki, herbicydy, akarycydy, metabolity morfiny, słynny syldenafil (Viagra), przeciwpadaczkowy gabapentyna i przeciwmalaryczny Atowakwon jeżyny. Było oczywiste, że istniały zasadnicze różnice między dwoma analizowanymi partiami.
W celu uzupełnienia, informujemy również, że poprzednie próbki "pierwszych próbek szczepionki" Priorix Tetra "przedstawiają zmutowany wirus dla wirusa zwanego quasispecies. Warianty genetyczne antygenu szczepionkowego mogą znacząco zmienić zarówno bezpieczeństwo szczepionki, jak i jej skuteczność.
Dzisiaj publikujemy raport z drugiej analizy biologicznej / metagenomicznej na Priorix Tetra; jako poważny dylemat nie tylko medyczny i naukowy, ale także etyczny. Poniżej przedstawiamy punkty, które są dla nas najbardziej istotne:
Obecność płodowego DNA w dużych ilościach, 1,7 μg w pierwszej partii i 3,7 μg w drugiej partii, około 325 razy wyższa niż maksymalna granica 10 nanogramów i 325 000 razy wyższa niż minimalny limit 10 pikogramów, ograniczenia znane z ich działalności rakotwórczej. Komórki płodowe z lat 60., wykorzystywane do produkcji tych szczepionek, nie będą rakotwórcze, ponieważ "stosowane przez dziesięciolecia". Uważamy, że tak jest w przypadku rakotwórczości tych linii.
DNA ma masę cząsteczkową 20 000/60 000 bp. Ta substancja oznacza, że ​​wewnątrz tego leku nie ma fragmentów DNA, ale całe nici, z obecnością całego genomu.
Potwierdziliśmy również, że nie ma obecności genomu wirusa różyczki w pierwszej partii i w drugiej partii; stosując znacznie bardziej czułe wykrywanie, stwierdziliśmy to w 3 odczytach, co stanowi 0,00008% wszystkich wirusów RNA.
Uwagi: odczyty są kopiami wirusów. Na przykład wirus w tej szczepionce stanowi około 5% całkowitego DNA, co odpowiada około 500 000 odczytów.Wirus odry ma około 850 odczytów, co stanowi 0,008%. Im więcej spadnie wraz z odczytami i procentem, tym więcej zmniejszy się.
Miej to na uwadze, ponieważ jest to niezbędne.
Czy Can 3 czyta, równe 0,00008% wszystkich wirusów RNA, tworzy szczepionkę? Jeśli tak, to bardzo poważny problem otwiera to, co przeczytałeś poniżej.
W obrębie tej samej szczepionki stwierdzono również, że ślady licznych wirusów są jeszcze większe, ale nadal w bardzo niewielkim zakresie. Ale także coś innego.
W szczepionce GlaxoSmithKline Priorix Tetra, Proteobacteria, Platyhelminthes Worms i Nematoda, 10 innych wirusów ssRNA, Microviridae (wirusy bakteryjne lub fagi) oraz liczne retrowirusy, w tym endogenne retrowirusy ludzkie i ptasie, wirusy ptasie, ludzki wirus upośledzenia odporności i wirus niedoboru odporności małp (fragmenty, które wirus mysi, wirus niedokrwistości zakaźnej koni, wirus choroby limfoproliferacyjnej, wirus mięsaka Rousa, jeśli zostanie wprowadzony do bazy danych, okazują się fragmentami HIV i SIV. Inne wirusy, takie jak wirus alfaendorna i wirus zapalenia wątroby typu b, wirus drożdży.
Szczepionka przeciw łzawieniu nie wykryła obecności wirusa różyczki, z wyjątkiem jednej partii może dać szczepienie. Zamiast tego, jeśli uznamy, że ta szczepionka jest skuteczna przeciwko różyczce, ponieważ 3 odczyty równe 0,00008% całkowitej ilości Rna są wystarczające, aby określić reakcję w organizmie, to dotyczy to również długich serii wirusów rakotwórczych, HIV, robaków i wirusów. bakterie obecne w ilościach równych lub większych niż wirus różyczki.
Stosując metodę wysokiej czułości, musieliśmy po prostu bardzo głęboko prześledzić wirusa różyczki. To doprowadziło nas także do dziesiątek wirusów i retrowirusów, niektórych potencjalnie rakotwórczych, grzybów, drożdży, bakterii.
Jest pewne, że nie powinno być żadnego; to ponownie pokazuje, że nie ma wystarczającej kontroli nad szczepionką.
Jakie są wytyczne EMA, które stwierdzają, że "obce" odczyty wirusa muszą być NIEOBECNE, co oznacza, że ​​nie jest dozwolona nawet jedna pojedyncza jednostka.Pobierz: CORVELVA-Metagenomic-analiza-raportu-na-Priorix-Tetra.pdf


Powiązane artykuły:Przetłumaczone przez zespół CLiVa - www.clivatoscana.com
=====================================================
To należałoby sprawdzić przez fachowców i... kategorycznie odmawiać szczepień, które nie pomagają ale zdecydowanie szkodzą. No i nie są
jak już wiemy obowiązkowe.
Sponsored content

Szczepionki - Page 4 Empty Re: Szczepionki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach