Zbawienie Narodu Wybranego przez Boga
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 19 Empty Re: Czasy końca

on 15th Listopad 2020, 02:19
Message reputation : 100% (2 votes)
Bardzo ciekawa informacja z raczej umiarkowanie wiarygodnego źródła.

Link - https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https://www.naturalnews.com/2020-11-13-2020-election-took-place-under-a-trump-declared-national-emergency.html

( Natural News ) Mamy dla Was kolejną wielką bombę dotyczącą wyborów w 2020 roku. Pomimo intensywnej, złośliwej cenzury Big Tech naprawdę stajemy się znani z dogłębnych analiz i badań bieżących wydarzeń, dlatego dziękujemy za wsparcie, gdy nadal walczymy o przetrwanie Ameryki, naszej republiki konstytucyjnej.

Ta historia zaczyna się od mało znanego zarządzenia wykonawczego podpisanego 12 września 2018 r. Przez prezydenta Donalda J. Trumpa. Nakaz ten, dostępny na stronie Whitehouse.gov , nosi tytuł „Nakaz nałożenia pewnych sankcji w przypadku ingerencji zagranicznej w wyborach w Stanach Zjednoczonych”.

W tym zarządzeniu wykonawczym, którego prawie nikt nie obejmował od dnia podpisania, prezydent Trump ogłasza stan wyjątkowy . Ta sytuacja nadzwyczajna trwa do dziś, a wybory w 2020 roku odbyły się w tym stanie wyjątkowym, który jest kluczowy dla zrozumienia, co będzie dalej.

„Nieuprawniony dostęp do infrastruktury wyborczej”


W EO Prezydent stwierdza również, że ludzie i organizacje zlokalizowane częściowo poza Stanami Zjednoczonymi są znane z tego, że mogą „ingerować w publiczne zaufanie do wyborów w Stanach Zjednoczonych lub podważać je, w tym poprzez nieuprawniony dostęp do infrastruktury wyborczej i kampanii. lub potajemne rozpowszechnianie propagandy i dezinformacji ”.


Jeśli zaczynasz widzieć, jak to się wiąże z CNN, NY Times, Washington Post i MSNBC, nie jesteś sam. Wszystkie te organizacje, jak wkrótce się przekonasz, zostały objęte tą pilną deklaracją „zagranicznej ingerencji” w wybory w USA, przy wsparciu korporacji współdziałających na terenie USA.
EO stwierdza dalej, że ta zagraniczna ingerencja w wybory w USA „stanowi niezwykłe i nadzwyczajne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego i polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych”.


Dlaczego ma to znaczenie w przypadku czegokolwiek, co widzimy teraz w związku z masowym oszustwem wyborczym przeprowadzanym przez Demokratów i głębokie państwo? Ponieważ Dominion Voting Systems jest firmą kanadyjską . A Scytl ucieka z Hiszpanii.
Zgadza się. Dominion jest spółką zagraniczną, co sprawia, że ​​kradzież wyborów z siedzibą w Dominion jest „kwestią zagranicznej ingerencji”.
Scytl, nawiasem mówiąc, jest powiązany z George'em Sorosem i Demokratami , a według TGP (patrz poniżej), „Bill Gates również posiada akcje w Scytl”.


Dominion jest Kanadyjczykiem, Scytl pochodzi z Hiszpanii; obie reprezentują „obcą ingerencję” w wybory w USA… z danymi przesyłanymi przez serwery w Niemczech


Inna firma produkująca maszyny do głosowania o nazwie Scytl - również szeroko stosowana w wyborach w USA - znajduje się w Hiszpanii. Jak donosi Great Game India :
Kilka dni po tym, jak ujawniono, w jaki sposób wybory w USA w 2020 roku zostały sfałszowane przez kanadyjskiego agenta koronnego Dominion Voting Systems poprzez tak zwaną „usterkę”, teraz GreatGameIndia znalazła udział innej wątpliwej firmy zagranicznej w wtrącaniu się w wybory w USA. Głosy oddane przez Amerykanów liczyła zbankrutowana hiszpańska firma Scytl w Hiszpanii. Podobnie jak Dominion Voting Systems, Scytl ma długą historię oszustw wyborczych w różnych krajach, w tym wstrzykiwania backdoorów do swojego oprogramowania wyborczego. Sprawa skłoniła ekspertów do pytania, dlaczego tak delikatna praca polegająca na liczeniu głosów została zlecona zagranicznej firmie? Jak zbankrutowana hiszpańska firma mogła liczyć amerykańskie głosy w Hiszpanii? Z powodu tak powszechnego oszustwa przewodniczący Federalnej Komisji Wyborczej USA Trey Trainor uważa, że ​​wybory prezydenckie w USA w 2020 roku są bezprawne.


Tym, czego brakuje ludziom w tym wszystkim, jest to, że rozporządzenie Trumpa z 2018 r. Daje Departamentowi Sprawiedliwości prawo do przejęcia całego majątku osób i firm, które były współwinne lub ukrywały tę zagraniczną ingerencję w wybory w USA .


Krajowe rozporządzenie w sprawie sytuacji nadzwyczajnych w szczególności wzywa do zajęcia całego majątku podmiotów, które „bezpośrednio lub pośrednio zaangażowały się, sponsorowały, ukrywały lub w inny sposób uczestniczyły w zagranicznej ingerencji w wybory w Stanach Zjednoczonych”.


To oczywiście musiałoby obejmować praktycznie każdego prezenterkę fałszywych wiadomości CNN, każdego dyrektora generalnego Big Tech, każdego dziennikarza-terrorystę z fałszywych wiadomości z NBC News, NY Times i Washington Post. Wszyscy są współwinni olśnienia Ameryki i tuszowania masowej ingerencji w wybory zagraniczne, które właśnie miały miejsce.


EO Trumpa dalej wyjaśnia, że ​​przejęcia aktywów będą ukierunkowane na ludzi i podmioty, które:


Więcej w linku podanym wcześniej...


---------------------------------------------------------------------------------Owe raidy armii USA w Niemczech i w Hiszpanii są potwierdzone przez inne źródła.


To oznaczałoby, ze Trump wygrał i że Bestia wygrała razem z Trumpem. Jeszcze za wcześnie na uznanie tej zmiany ale znaki są dosyć oczywiste.


Ale głównym celem Trumpa jest szczepienie... USA a także wsparcie szczepień na całym świecie!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 19 Empty Re: Czasy końca

on 19th Listopad 2020, 03:20
Message reputation : 100% (2 votes)
Nieco ludzka ocena, moja prywatna sytuacji w USA i na świecie.

Jest to już otwarta walka świata szatana z ludzkością i ludzkość jest popierana przez upadłe anioły. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości.


Trump jest najwyraźniej wybrany przez upadłych czyli musi wygrać. Ukazał się ciekawy obraz sytuacji światowej oraz kontroli wszystkich polityków na świecie. To było i jest nadal szczelnie kontrolowane przez system głosowania, który był i jest od pewnego czasu kontrolowany przez... Sorosa i innych, bardziej ukrytych graczy.


Przez co najmniej 20 lat USA i innych państwa jak... Wenezuela i reszta świata związanego z Zachodem używano owe maszyny do liczenia głosów, które programowano z innych państw, jak z Niemiec czy z Hiszpanii.

Co Trump uczynił, zaczął się dokopywać do sedna sprawy i rozdmuchał owe przekręty na cały świat, który nagle dowiedział się, w jaki sposób szatan kontroluje świat a zwłaszcza wybory.


Trump doskonale wiedział o przekrętach wyborczych, ponieważ on sam wygrał w taki sam sposób wybory w USA.


Widziałem to na własne oczy, jak liczby głosów około godzinę przed ujawnieniem zwycięzcy nagle zaczęły rosnąć w górę na koncie Trumpa, który nagle niespodziewanie wygrał wybory.


Podejrzewam w tym jakiś nadprzyrodzony trick upadłych i w ten sposób Trump dostał sie na fotel prezydencki. Po za tym Trump publicznie twierdzi, że jest on wybrany, ale nie mówi przez kogo i do czego, ale to jest raczej jasne.


Czy to doprowadzi do III WŚ? Jest to także możliwe.


Czyli jak do tej pory, wszystkie rządy na świecie były organizowane przez szatana, wszelkie wybory były i są nadal przez niego kontrolowane (Trump o tym wiedział i był na to przygotowany) i w ten sposób szatan sprawował władzę nad całym światem.Biblia nam to w pełni potwierdza!\


Co dalej? Cała owa szatańska maszyna zaczyna upadać i coraz szersze ujawnianie zbrodni satanistów oraz.... nasienia węża zaczyna robi poważne zamieszanie na świecie i szatan nie jest już w stanie wszystkiego dobrze kontrolować, ponieważ władzę przejmą na 100% upadłe anioły a Trump to najwyraźniej przeżyje.


W chwili obecnej trwają negocjacje i Trump aresztuje wielu wpływowych ludzi i usuwa z kluczowych stanowisk najbardziej przeciwne mu osoby.


Był nawet transport jakichś ludzi, więźniów na Gitmo na Kubę.


Trwają jednak przygotowania szatana do Świąt, które szatan chce za wszelką cenę powstrzymać. Planuje się w Kanadzie lockdown od połowy Grudnia do niemal połowy Stycznia i nawet nie będzie można wychodzić z domów po zakupy. Kanadyjczycy sa przerażeni a Trudeau ma pomoc chińskiej armi.


Z tego, co widzę zaczęła sie naprawdę ostra walka o władzę nad całym światem i siły szatańskie zaczynają szaleć, aby się u władzy utrzymać. Gdyby nie znajomość proroctw biblijnych nie miałbym żadnego pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi.


Ale najwyraźniej istnieje jakaś presja ze strony Boga i siły szatańskie oraz anielskie przygotowują się do ujawnienia Syna Bożego a syjonizm najwyraźniej zaczyna powoli upadać.Siły przeciwne Bogu muszą wiedzieć dużo więcej niż my wiemy i to powoduje absolutne szaleństwa władz, z polskimi włącznie, aby zapobiec ludziom w wielbieniu Boga, celebrowania świąt i sama możliwość zakończenia władzy szatana i jego sług powoduje całe to światowe szaleństwo, jakie w chwili obecnej obserwujemy.


I to właśnie spowoduje wcześniej czy później olbrzymi ucisk na wszystkich ludzi w kwestiach wiary w Boga, ponieważ owa wiara niezwykle przeszkadza szatanowi oraz upadłym aniołom.Czyli spodziewajmy się restrykcji na Święta i to na całym świecie, ponieważ pomimo wielu fałszywych szczegółów a nawet daty narodzenia Isusa, ludzie nadal wierzą w Boga i Syna a to jest na świecie rządzonym przez szatana i jego aniołów nie do zniesienia i o to, toczy się cała walka, która zaczęła się na ostro od Covid-19.


W USA można iść do burdelu ale nie do kościoła. Wszelkie kościoły chrześcijańskie są zablokowane w USA, Anglii i w większości państw.Czyli najbliższe Święta mogą nam pokazać ich rzeczywiste oblicze.Zakaz Świąt zapowiedział kilka lat temu papież Franciszek - 2-3 lata temu ponieważ to było planowane znacznie wcześniej ale do tego nie doszło. Wielu z nas na pewno to pamięta. W tym roku chodzi dokładnie o to samo. Każdy wierzący w Boga i Syna człowiek na ziemi jest wrogiem szatana i upadłych aniołów, ponieważ to powoduje, ze wyrok Boga na tą klikę jest zdecydowanie sprawiedliwy i ludzie wierzący są żywymi świadkami Boga.Szatan powiedział do Boga:


Hioba 1:9  Na to szatan odpowiedział Panu, mówiąc: Czy za darmo jest Job tak bogobojny? 10  Czy Ty nie otoczyłeś go zewsząd opieką wraz z jego domem i wszystkim, co ma? Błogosławiłeś sprawie jego rąk i jego dobytek rozmnożył się w kraju. 11  Lecz wyciągnij tylko rękę i dotknij tego, co ma; czy nie będzie ci w oczy złorzeczył? 12  Na to rzekł Pan do szatana: Oto wszystko, co ma, jest w twojej mocy, tylko jego nie dotykaj! I odszedł szatan sprzed oblicza Pana. 


Każdy wierzący człowiek pokazuje publicznie, ze nawet zakaz wiary z groźbą egzekucji nie powstrzyma ludzi wierzących w Boga. I to jest przyczyna planowania ścinania nam głów i wzięcia 666 na rękę lub czoło.


Nasza wiara w Boga podkreśla wielkość, moc i autorytet Boga oraz potwierdza słuszny wyrok Boga na szatanie i upadłych aniołach.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4378
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Czasy końca - Page 19 Empty Re: Czasy końca

on 27th Listopad 2020, 16:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Niezwykła akcja - wiadomość średniego zaufania.


https://www.thegatewaypundit.com/2020/11/breaking-president-trump-announces-rally-georgia-saturday-night/UWAGA: Prezydent Trump ogłasza wiec w Georgia w sobotnią noc - 5 grudniaMężczyzna z misją.

Bez względu na to, co mówią media, TO NIE JEST KONIEC!

Prezydent Trump po raz kolejny wykazał się swoją odpornością i determinacją, by dziś odnieść wielkie zwycięstwo dla republikanów i narodu amerykańskiego, ogłaszając nowy wiec wyborczy w stanie Georgia.

W wiecu, który według prezydenta odbędzie się w sobotę wieczorem, weźmie udział prezydent Trump obok amerykańskich senatorów Kelly Loeffler i David Perdue. Prezydent może nawet zorganizować kolejny wiec, stwierdzając prasie: „Może pójdę dwa razy!”

Senator Kelly Loeffler później przyciął oświadczenie, przesyłając je na Twittera.

POPULARNE: ZŁAPALIŚMY ICH: Lin Wood Outed Tajemniczy agent z Georgii Gabe Sterling - teraz wideo pokazuje, jak przyznaje, że pomagał w ustawianiu skrzynek odbiorczych i promował skrajnie lewicowych działaczy jako liczniki wyborcze nieobecnych

Senator Loeffler i senator Perdue awansowali do rundy Georgia State Runoff, która odbędzie się w styczniu 2021 r., I mają nadzieję zachować swoje miejsca. Utrzymanie tych miejsc ma kluczowe znaczenie dla GOP, aby zachować większość w Senacie i powstrzymać noc potencjalnej prezydencji Bidena. Chociaż może walczyć o dwóch senatorów z Gruzji, prezydent Trump pozostaje nieustraszony w zapewnieniu, że faktycznie wygrał wybory prezydenckie w 2020 r. i że jego zespół prawników ujawni prawdę.

Prawda jest taka, że ​​wciąż pojawiają się doniesienia o oszustwach wyborczych z całego kraju, które wskazują, że Trump wygrał, a Biden przegrał.

Od niezwykle kontrowersyjnych i nieufnych wyborów krążyły pogłoski, czy prezydent będzie nadal organizował wiece w stylu kampanii, podczas gdy jego zespół prawników nadal walczy o powstrzymanie kradzieży.

Dziś w nocy być może otrzymamy odpowiedź.

Chociaż nie wiadomo, czy jest to początek przewidywanych przez prezydenta Trumpa wieców w jego krucjacie przeciwko oszustwom wyborczym, czy tylko jednorazowa przerwa z powodu Runoff w Georgii, może to być początek czegoś wielkiego.------------------------------------------------------------------------


Zaczyna się na ostro i może to prowadzić do wojny domowej. Bez względu na to, kto jest lub będzie prezydentem, winni są amerykańscy lewacy syjonistyczno-komunistyczni, którzy zdołali podzielić ten uzbrojony po zęby naród i jeżeli lewactwo natychmiast nie ustąpi, zrobi się w USA gorąco, jak to zapowiada Ezdrasz.


II Ezdrasza 13:
(29) Oto dni nadchodzą, gdy Najwyższy wybawi tych, którzy są na ziemi.
(30) I zamieszanie umysłów przyjdzie na tych, którzy mieszkają na ziemi. (to właśnie obserwujemy, nie tylko w USA!)
(31) I będą  planowali wojnę przeciwko drugiemu, miasto przeciwko miastu, miejsce przeciwko miejscu, naród przeciwko narodowi, i królestwo przeciwko królestwu.  (to właśnie obserwujemy w USA!)
(32) A gdy się to stanie, i znaki się wydarzą, które ci ukazałem przedtem, wtedy mój Syn będzie ujawniony, ten, któregoś widziałeś jako męża wychodzącego z morza.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik

BartekBartosz likes this post

Sponsored content

Czasy końca - Page 19 Empty Re: Czasy końca

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach