Go down
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 14th Marzec 2019, 08:40
Bushi

Henryk często podobne materiały  tłumaczy translatorem, ale różnie  te głupie automaty sklecają te zdania. Ta pani  tłumaczy na bieżąco!

Nie jestem w stanie takich ilości osobiście tłumaczyć. Tłumaczę tylko te materiały, które umieszczam w swoich artykułach.

Nie mam nawet czasu na robienie filmów. Owszem są pewne błędy w automatycznych tłumaczach, ale... główny punkt w umieszczanym tłumaczeniu omawiam, a owo tłumaczenie jest praktycznie dowodem, że to, co napisałem jest prawdą.

Przynajmniej ja to tak widzę i dlatego tak robię.

Mam kolejny artykuł, który bardzo wiele ujawnia. Sam nie pamiętam, skąd to wziąłem, że Żydzi nie posiadają sumień czyli ludzkiej duszy.

Tym razem mam spore dowody na to w postaci tego artykułu.

Członek byłego Chabadu ujawnia kult rodziny Trump
PRZEZ TS włączony 2 LIPCA 2018 R • ( 1 )

Opiszę Chabad tak, jak widzę, biorąc pod uwagę moje przeszłe członkostwo. Chabad jest rasistowską organizacją - żydowskim supremacyjnym kultem misyjnym, którego głównym celem jest całkowita przewaga Żydów nad „gojami” i ich zniewolenie.

Jonas E. Alexis | Weterani dzisiaj

… Przez Jonasa E. Alexisa , Henry'ego Makowa i Michaela Berga

32-letni Michael Berg, oddany członek Chabadu od czterech lat, uważa, że ​​ideologiczna wizja tego kultu hegemonii świata chazarskiego stoi za Nowym Porządkiem Świata.

Henry Makow ma doktorat w literaturze angielskiej na Uniwersytecie w Toronto w 1982 roku i jest autorem najlepiej sprzedającej się książki Cruel Hoax: Feminism & the New World Order. Makow dorastał w żydowskiej rodzinie.

Jonas E. Alexis: Rabin Yitzhak Ginzburg jest interesującą osobą, ponieważ ma ciekawe rzeczy do powiedzenia na temat Goyim. Twierdzi, że między Gojami a „Wybranymi” istnieje wieczna lub kosmiczna luka.

„Jeśli każda pojedyncza komórka w żydowskim ciele pociąga za sobą boskość, a zatem jest częścią Boga, to każda nić DNA jest częścią Boga. Dlatego w żydowskim DNA jest coś wyjątkowego…

„Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy może wziąć wątrobę niewinnego nie-Żyda, aby go uratować? Tora prawdopodobnie na to pozwoliła. Życie żydowskie ma nieskończoną wartość. Jest coś bardziej świętego i wyjątkowego w życiu żydowskim niż w życiu nieżydowskim. ” [1]

Stephen Steinlight, były dyrektor ds. Narodowych w American Jewish Committee (jednej z najpotężniejszych organizacji żydowskich w Stanach Zjednoczonych), oświadczył bez ogródek,

„Przyznam się przynajmniej: jak tysiące innych typowych żydowskich dzieci mojego pokolenia, zostałem wychowany jako żydowski nacjonalista, nawet quasi-separatysta… Zostałem nauczony wyższości mojego ludu od Gojów, którzy nas uciskali .

„Nauczono nas postrzegać nie-Żydów jako niegodnych zaufania outsiderów, ludzi, od których można się spodziewać nagłych podmuchów nienawiści, ludzi mniej wrażliwych, inteligentnych i moralnych niż my sami. Nauczono nas również, że lekcją naszej mrocznej historii jest to, że nie możemy polegać na nikim ”. [2]

Michael Chabon z New York Times zgadza się:

„Jako żydowskie dziecko byłem regularnie instruowany, zarówno subtelnie, jak i otwarcie, że Żydzi, mieszkańcy Majmonides, Albert Einstein, Jonas Salk i Meyer Lansky, byli na ogół mądrzejsi, mądrzejsi, bardziej błyskotliwi, bardziej bystrzy niż inni ludzie.

- I należycie, rozejrzałbym się wokół stołu paschalnego, powiedzmy, u członków mojej rodziny i zauważyłem obecność wielu inteligentnych, bystrych, sprytnych, dobrze wykształconych ludzi przepełnionych informacjami, wyjaśnienia i opinie na różne tematy. ” [3]

Chabon teraz żartuje z tego, co nazywał „nonsensem” i „naszą własną głupotą jako lud” [4], ale to tylko pokazuje, jak głęboko zakorzeniona jest postawa mądrzejsza niż ty.

W 2010 r. Rabin Ovadia Yosef bezwiednie oświadczył:

„Goje urodzili się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mają miejsca na świecie - tylko po to, by służyć Ludowi Izraela. W Izraelu śmierć nie ma nad nimi władzy ...

„Z Gojami będzie jak każda osoba - muszą umrzeć, ale [Bóg] da im długowieczność… Dlaczego potrzebni są Goje? Będą pracować, będą orać, będą zbierać. Będziemy siedzieć jak effendi i jeść. Dlatego powstali Goje ”. [5]

Według rabina Israela Shahaka i Nortona Mezvinsky'ego rabin zauważył również, że „Żydzi zabijający nie-Żydów nie stanowią morderstwa według religii żydowskiej i że zabijanie niewinnych Arabów z powodów zemsty jest cnotą żydowską” [6].

Rabin Menachem Mendel Scheerson, znany jako Lubovitcher Rebbe i siódmy ruch Chabad-Lubavitch, zbliżył się do wiary w coś podobnego, mówiąc, że „nie-Żyd powinien zostać ukarany śmiercią, jeśli zabije embrion, nawet jeśli embrion jest nieżydowski, podczas gdy Żyd nie powinien być, nawet jeśli zarodek jest żydowski. ” [7] Wielki rabin rozwinął ten pogląd w 1965 roku:

„Różnica między osobą żydowską a nieżydowską wynika ze wspólnego wyrażenia:„ Rozróżnijmy się ”. Tak więc nie mamy przypadku głębokiej zmiany, w której człowiek jest tylko na wyższym poziomie. Mamy raczej przypadek „rozróżnijmy” całkowicie różne gatunki.

„To, co trzeba powiedzieć o ciele: ciało żydowskiej osoby jest zupełnie innej jakości niż ciało [członków] wszystkich narodów świata… Ciało żydowskie” wygląda tak, jakby było w podobnej treści ciałom nie-Żydów ”, ale znaczenie… jest takie, że ciała wydają się być podobne pod względem materialnej treści, zewnętrznego wyglądu i powierzchownej jakości.

„Różnica w jakości wewnętrznej jest jednak tak duża, że ​​ciała należy uznać za zupełnie inne gatunki. To jest powód, dla którego Talmud stwierdza, że ​​istnieje halachiczna różnica w stosunku do ciał nie-Żydów [w przeciwieństwie do ciał Żydów] ”, a ich ciała są daremne”… Jeszcze większa różnica istnieje w odniesieniu do dusza. Istnieją dwa przeciwne typy duszy, dusza nieżydowska pochodzi z trzech sfer szatańskich, podczas gdy dusza żydowska wywodzi się ze świętości…

„Ciało żydowskiego embrionu znajduje się na wyższym poziomie niż ciało nie-Żyda… Dlatego pytamy: dlaczego nie-Żyd powinien zostać ukarany, jeśli zabije nawet nieżydowski embrion, podczas gdy Żyd nie powinien być karany nawet jeśli zabije embrion żydowski?

„Odpowiedź można zrozumieć poprzez [rozważenie] ogólnej różnicy między Żydami a nie-Żydami: Żyd nie został stworzony jako środek dla jakiegoś [innego] celu; sam jest celem, ponieważ istota wszystkich [boskich] emanacji została stworzona tylko po to, by służyć Żydom.

„Na początku Bóg stworzył niebiosa i ziemię” oznacza, że ​​[niebiosa i ziemia] zostały stworzone dla dobra Żydów, którzy nazywani są „początkiem”. Oznacza to wszystko, wszystkie zmiany, wszystkie odkrycia, stworzenie, w tym „niebiosa i ziemię”, są marnością w porównaniu z Żydami. Ważnymi rzeczami są Żydzi, ponieważ nie istnieją dla żadnego innego celu; oni sami są [boskim] celem ”. [8]

W 2010 r. Rabin Icchak Shapira napisał, że „zgodnie z prawdziwymi wartościami żydowskimi, życie [Żydów] jest przed wartościami wroga, niezależnie od tego, czy jest żołnierzem, czy cywilem pod ochroną” [9].

Oczywiście istnieje kosmiczny konflikt między ideologią Talmudu a porządkiem moralnym i politycznym, i tak było od dwóch tysięcy lat. [10] Michael Berg, czy to również ma wpływ na ruch Chabad? Wyjaśnij nam niektóre z tych problemów.

Cały artykuł w tym linku w tłumaczeniu Google.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fasweetdoseofreality.com%2F2018%2F07%2F02%2Fex-chabad-member-exposes-trump-family-cult%2F

Ten artykuł zdobyłem dzisiaj z filmu - https://www.youtube.com/watch?v=C7az4DtHUxk

Który cały obejrzałem i najciekawsze rzeczy omawiam.

Zabrało mnie to około 5 godzin. Piszę także kolejny artykuł na temat antysemityzmu i na więcej po prostu mnie nie stać.

Pozytywnym elementem jest to, ze to, co tłumaczy ta pani na polski to już znacie od dłuższego czasu. Ciągle na ten temat piszę i przedstawiam wiele dowodów, ostatnio ponownie o tym pisałem we wczorajszych artykułach.

Te filmy tej pani po prostu w pełni potwierdzają to, o czym już wiecie, ale nie wszyscy wierzą, że problem, pedofilii jest aż taki olbrzymi i dotyczy całego świata.

Czyli za wiele się nie dowiecie, poza kilkoma szczegółami ponad to, o czym już pisałem od wielu miesięcy a nawet lat.

I jeszcze jedna informacja z filmu, w którym znalazłem ten artykuł.

Żydzi twierdzą, ze są bardzo bliscy, albo już mają sposób na zbawienie czyli nieśmiertelność. Chodzi o DNA - podobno mają już kod na życie wieczne, o ile można im wierzyć. Dlatego bardzo się spieszą z NWO.

Ale... napadła mnie nagle myśl o jednym ważnym czynniku, który warto także rozważyć. Jest to jedynie hipoteza ale warto to rozważyć.

Chabad jest najwyraźniej wypychany na światło dzienne, podobnie jak syjonizm.

Być może plam Masonów i Illuminatów ma zamiar poświęcić i Żydów i Chabad a masoński plan z 666 niekoniecznie musi obejmować fałszywego chabadzkiego mesjasza..


Biblia nie mówi ani słowa o fałszywej świątyni w czasach końca i niekoniecznie obrzydliwość czyniąca spustoszenie na świętym miejscu to... odbudowana świątynia. Może jednak chodzi o... UFO fałszywego Boga, może z Antarktydy!?

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 14th Marzec 2019, 14:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Zobaczmy ten film:

Od 3 min 16 sekundy. Pewna kobieta, mówi o fakcie, że dwójka papieży, jest uwikłana w rytualnie mordy na dzieciach jakie podawał Kevin Annett.

Jednak zobaczmy, owa kobieta jest za aborcją i uczestniczy w marszu na rzecz dokonywania aborcji czyli ona w gruncie rzeczy ten temat mordów na dzieciach ucisza, poprzez absurdalność całej sytuacji.

Jak kobieta będąca zwolenniczką aborcji czyli mordów na nienarodzonych dzieciach, może poważnie być traktowana jeśli mówi ona o ohydnym fakcie mordów na dzieciach już narodzonych przez Watykan????

Jej logika też jest idiotyczna. Jest ona zwolenniczką aborcji, aby niektóre dzieci są mordowane w rytualnych mordach przez wysokiej rangi polityków czy przedstawicieli Watykanu, kościoła katolickiego. Czyli co zabijajmy dzieci w łonie matki ponieważ niektóre z nich są składane w ofierze diabłu..... są zatem dwie możliwości:

1. Owa kobieta to kompletna ogłupiona idiotka
2. Owa kobieta to płatny agent morderców dzieci.

Przy podawaniu prawdy każda osoba musi być, nieskazitelna jak gołąb i roztropna jak wąż. 

Inaczej niestety wiele osób zostanie zrażona do prawdy.
Bushi
Bushi
Liczba postów : 532
Join date : 21/03/2015
http://arkabushiego.blox.pl/html

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 3rd Kwiecień 2019, 09:13
Message reputation : 100% (1 vote)
Natrafiłem na informację, z powodu której rzekomo zamknęli Międlarowi kanał yutube.
https://wprawo.pl/2019/04/01/j-miedlar-jewish-defence-league-czyli-zydo-terrorystyczna-organizacja-na-salonach-polin/

Międlar zrobił film na temat zamachu w N.Zelandii. Kilka osób dało posty pochlebiające zamachowcowi i to wystarczyło. Międlar wspomina że w Polsce pojawiła się grupa terorystyczna ( żydowska) "JDL". Ponoć bardzo bezwzględni ludzie, mający na swoim koncie wielu zamordowanych. Kiedy czytałem o tym, przypomniałem sobie taki stary dokument emitowany w latach 90 -20, o tytule :"CELA nr. .." To program w którym dziennikarz odwiedza słynnych przestępców w więzieniu i robi wywiad. Jeden z odcinków był o niejakim gangsterze :
https://player.pl/programy-online/cela-nr-odcinki,1001/odcinek-13,S01E13,15227
Ten gangster to bardzo zdeprawowany człowiek z zimną krwią opowiadający jak mordował ludzi, jest pochodzenia żydowskiego i jakiś czas mieszkał w Izraelu, służył w wojsku izraelskim i niemal szczycił się jak mordowali dla pieniędzy jako żołnierze. Jeśli tacy ludzie są w tym "JDL" to można sobie wyobrazić tylko co to za ekipa.
Dodatkowo daje to nam światło na to czym jest armia "Izraela". Nadmieniam że Żydzi tylko bardziej od chrześcijan , nienawidzą arabów, nie wiem czy mamy się cieszyć czy bać!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 4th Kwiecień 2019, 13:38
Message reputation : 100% (1 vote)
Oto jakiego pokroju 'ludzie' nas wyniszczają.Jacinda Adern Premier Nowej Zelandii.

Czarny gość mówi... to jest... PENIS!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 6th Kwiecień 2019, 05:34
Niezwykły artykuł o niebezpieczeństwach 5G oraz Wi Fi.

https://wolnemedia.net/zabojcze-wi-fi/


Zabójcze Wi-Fi


Opublikowano: 04.04.2019 | Kategorie: Nauka i technikaPublicystykaZdrowie
Przeczytano 1706 razy!

W dzisiejszych czasach podobno bardziej szkodliwe niż promieniowanie z Wi-Fi jest pisanie o szkodliwości tego “wynalazku”… Promieniowanie RF jest wszędzie: GSM, Wi-Fi, radio FM, radio AM…

Jak wyglądałby świat, gdbyy promieniowanie telefonów komórkowych byłoby widziane? A przecież w środowisku człowieka kiedyś zwanym naturalnym jest jeszcze wiele innego śmiecia. Pomyśleć tylko, że 60 lat temu było tylko radio.

Tysiące niewidzialnych sygnałów atakuje nas cały czas i świat byłby postrzegany zupełnie inaczej, gdybyśmy mogli je widzieć. Nickolay Lamm, nadzwyczajny wizualista, opracował modele ukazujące jak wyglądałaby telefonia komórkowa, gdyby jej promieniowanie było widzialne. Już pokazał nam, jak wyglądałby elektrosmog Wi-Fi, a teraz pokazał wizualizacje otaczającego nas promieniowania telefonii komórkowej.

Na pierwszy rzut oka wizualizacja wygląda jak jakiś niesamowita struktura plastra miodu, ale w sześciokątnych bryłach w oślepiających kolorach kryje się nauka.

“Regularne, sześciokątne siatki terenu i wokół stacji bazowej telefonii komórkowej opracowano dla Chicago. Obszar w obrębie każdego sektora promieniowania anteny ma różnych użytkowników i różne częstotliwości, a ich sygnały łączą się i są postrzegane jednobarwnie. Kombinacje różnych kanałów z sektora do sektora są oznaczone przez różne kolory. Kombinacje kanałów nie są statyczne, ale raczej zmieniają się szybko w czasie w zależności od użytkowników, do których przypisane są różne częstotliwości. Ale gdyby zrobić zdjęcie tych szybkich zmian, prawdopodobnie można by zobaczyć szeroki wachlarz kolorów, jaki widać na poniższych ilustracjach.”

Tak wygląda New York City.
I dalej są bardzo ciekawe zdjęcia, jak owe niewidzialne promienie rozprzestrzeniają się w przestrzeni wokół nas.

https://wolnemedia.net/zabojcze-wi-fi/

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
lusia
lusia
Liczba postów : 1388
Join date : 18/03/2015
Skąd : wawa
http://mojaopoka.blogspot.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 8th Kwiecień 2019, 09:39

_________________
"Jak łania tęskni do wód strumieni, tak dusza moja tęskni do Ciebie, Boże! "
Psalm 42    Nie pamiętaj nam win naszych przodków, niech rychło przyjdzie ku nam miłosierdzie Twoje: bo bardzo jesteśmy słabi. Wspomóż nas Boże zbawienia naszego, przez wzgląd na chwałę Twojego Imienia i wyzwól nas i odpuść nasze grzechy przez wzgląd na Twoje Imię. (Psalm 79:8-9 .
___________________________________________________________________________________________________________

http://mojaopoka.blogspot.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 8th Kwiecień 2019, 14:24

Bruksela staje się pierwszym ważnym miastem do Halt 5G ze względu na skutki zdrowotne.


http://www.greenmedinfo.com/blog/brussels-becomes-first-major-city-halt-5g-due-health-effects?fbclid=IwAR2gpc2zMgmMNeCviROIjJce17HsxgGGvQZ_Uzz3gK6l1tquL8J66Zaa6iU


Dobre wieści. Belgijski minister rządu ogłosił, że Bruksela wstrzymuje swoje plany 5G  ze względu na skutki zdrowotne


Oświadczenie złożyła Céline Fremault , minister rządu Regionu Stołecznego Brukseli, odpowiedzialna za mieszkanie, jakość życia, środowisko i energię. Z wywiadu z piątku z L'Echo :


Nie mogę z zadowoleniem przyjąć takiej technologii, jeśli standardy promieniowania  , które muszą chronić obywatela, nie są przestrzegane, 5G lub nie. Mieszkańcy Brukseli nie są królikami doświadczalnymi, których zdrowie mogę sprzedać z zyskiem. Nie możemy zostawić niczego, by wątpić.
- Céline Fremault, minister rządu (Region Captial w Brukseli), odpowiedzialny za mieszkanie, jakość życia, środowisko i energię


Pani Fremault dokładnie określiła, że projekt pilotażowy 5G nie jest zgodny z belgijskimi standardami bezpieczeństwa radiacyjnego (9 V / m lub 95 mW / m2 według tego internetowego konwertera  ) i stwierdził, że nie zamierza robić wyjątku.(W wytycznych  Building Biology próg skrajnej troski wynosi 1 mW / m2. Jednak wiele agencji rządowych nadal rozważa efekty termiczne, zamiast zbiorczego zestawu tysięcy recenzowanych badań naukowych).
Być może w Brukseli pod przewodnictwem Unii Europejskiej i przy jednym z dwóch głównych apeli 5G skierowanych do UE  , urzędnicy są lepiej poinformowani i zmotywowani do ochrony siebie.


Może wspierać wzrost dla pani Fremault i wszystkich urzędników, którzy słyszą wezwanie do zdrowego rozsądku i priorytetowo traktują ludzi nad technokratyczną oligarchią.


2-MINUTOWE DZIAŁANIE: Aby wysłać krótką notatkę o pomocy do pani Fremault, przejdź tutaj  ; i do radnych miasta Brukseli, idź tutaj  . Zachęć ich, aby utrzymywali ten zakaz na stałym poziomie, pomimo nadchodzącej presji ze strony przemysłu.


Sytuacja 5G w podsumowaniu


Prawie nie ma wątpliwości, że świat 5G umieściłby nas wszystkich na niespotykanym dotąd poziomie nadzoru i kontroli ; przyznawanie niespotykanych mocy bezdusznym algorytmom korporacyjnym.


To powinno wystarczyć, aby trwale usunąć porządek obrad w tym miejscu, złożony w „ użytecznej technologii poszła źle ”.


Chociaż być może jeszcze większym pytaniem dla naszych czasów jest: czy 5G stanowi poważne zagrożenie dla wszelkiego życia biologicznego? Niezależny dowód w  przeważającej mierze wskazuje, że tak jest.


To znaczy, chyba że zapytasz o źródła z branży bezprzewodowej, którzy są właścicielami FCC  i którzy niedawno wydali tę propagandę CNBC / reklamę  w cienko ukrytej próbie stłumienia pushbacku.


Gadający  szefowie branży bezprzewodowej nawet zuchwale przyznają  - gdy są zmuszeni, podczas przesłuchania w senacie USA - że nie zrobili żadnych badań bezpieczeństwa ... i nie planują.


Faktem jest, że setki naukowców  próbują wszystkiego, aby uruchomić alarm.


Jeden z takich głosów, dr Martin Pall , emerytowany profesor WSU, którego badania faktycznie przedstawiają mechanizm szkodliwego działania promieniowania bezprzewodowego w naszych komórkach , nazywa 5G „ najgłupszym pomysłem w historii świata  ”.
Jednak w korporacyjnych halach rządowych istnieje wytarty wzór głosów rozumu zagłuszany przez spieniony szał technokratycznych korporacji , które wyobrażają sobie 5G jako bezprecedensową szansę gospodarczą na pełne komercyjne wykorzystanie rzeczywistości  .
Ale pushback 5G zaczyna być wirusowy. Kompilacja prawdy zebrana w filmach na ten temat w wersji 5G  zapewnia bardzo potrzebną kontrolę rzeczywistości w szokującym stanie chciwości i deprawacji wśród agresorów w naszym świecie.


Choć może to zabrzmieć surowo, po dłuższym obserwowaniu tego, dla mnie szczerze wygląda teraz na to, że ci , którzy popychają ten program, tkwią w rodzaju syndromu uli-umysłu , tak oszalałego znakami dolara i „my-kontra-oni” obsesje postępu, które są w stanie niezdolnym do samokorekcji myśli. A przynajmniej nie jest w stanie zobaczyć, gdzie to wszystko oczywiście się zmierza - dla nich i ich dzieci.


Kiedy przemysłowi owce są przedstawiane z lawiną naukowych dowodów na katastrofę w trakcie produkcji, a mimo to odmawiają słuchania i zamiast tego kontynuują ciągnięcie linii popychającej zyski, to, co staje się widoczne, to ekspresja cienia zupełnego pogarda dla życia . Może to zabrzmieć szorstko, ale zachęcam cię, żebyś to głęboko rozważył.


Być może jest to globalne, nieświadome „życzenie śmierci”, które jest istotą push 5G. Być może jest to również sedno pragnienia, aby wyjść z ludzkiej kondycji poprzez AI i transhumanizm. Najwyraźniej ta forma myśli widzi swoją ucieczkę i zbawienie poprzez technologię, zamiast poprzez ludzkość i / lub nasze połączenie z boskością.


W każdym razie dla każdego zdrowego człowieka o normalnych wartościach sytuacja jest naprawdę oszałamiająca. Choć raz pokonamy cierpienie, jesteśmy wezwani do pewnego rodzaju reakcji prowadzonej przez duszę. Być może jest to najpierw postanowienie, by być suwerennym w naszych myślach i być zarządcą naszego umysłu.Wtedy inspiracja i prawdziwa łączność przychodzą, gdy angażujemy się w manifestowanie większego rozwiązania - wyboru pozytywnej przyszłości.


Na tej ścieżce naszym głównym wyzwaniem jest zapamiętanie: moc w naszej indywidualnej rzeczywistości jest naprawdę w każdym z nas, ponieważ to, kim jesteśmy,nie ogranicza się do domen dualności i separacji, których tutaj doświadczamy.


Jeśli to czytasz, witaj w klubie obrońcy ludzkości .


Podczas gdy Bruksela staje się pierwszym dużym miastem międzynarodowym, które zablokowało 5G, dziesiątki samorządów lokalnych przyjęło przepisy zapobiegające lub ograniczające wdrażanie 5G z powodu skutków zdrowotnych. Environmental Health Trust wymienia ustawodawstwo 21 samorządów lokalnych w USA  .

13 marca rada miejska w Portland (OR) zażądała  od FCC aktualizacji badań dotyczących wpływu 5G na zdrowie i środowisko.
Strony internetowe, takie jak EMF Safety Network  , WhatIs5G.info  i My Street, My Choice,  zawierają wskazówki dotyczące hamowania hamulców 5G w miejscu zamieszkania.


To promowane przez branżę podsumowanie działań legislacyjnych 5G według stanu  jest również użyteczne i daje wgląd w ich sposób działania.
Poniżej znajduje się częściowa lista zasobów, w których możesz dowiedzieć się więcej i zaangażować się. Oklaskujemy wszystkich, którzy biorą lejce i prowadzą z serca.


Dodam jeszcze komputerową grafikę. Jak wyglądałby świat, gdyby owo promieniowanie było widzialne. Z artykułu wolnemedia.net


Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Elektr10Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Elektr11
Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Elektr12

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 9th Kwiecień 2019, 11:55
Jacek86 napisał:Chciałem wrzucić apel takiej jednej dziewczyny z facebooka, jest córką rolnika i działa na rzecz rolnictwa. Sprawa dotyczy co prawda wieprzowiny, ale wątpię żeby niszcząc polskie rolnictwo, nasieniu węża chodziło o przestrzeganie prawa bożego!!

Ogólnie z tego co ona mówi, od wielu lat nie było tak źle w rolnictwie jak jest teraz! I tak podejrzewam, że obecnie rządząca partia czyli PiS uśpiła czujność wielu ludzi większym rozwieszaniem flag polski, organizowaniem patriotycznych imprez itp, a może dziać się największy szwindel stulecia!!!

Pod filmem jeszcze komentarz tej dziewczyny odnoście "wsparcia" innych polaków, głównie tych siedzących na państwowych posadkach, to tak w nawiązaniu do tematu o ciężkiej pracy. Obejrzyjcie sami!

https://www.facebook.com/jildreger/videos/2309605302434514/

Hejt?
Mowa nienawiści?
Ostatnio to bardzo modny temat..
A czym tak naprawdę jest ten hejt? Ilu z Was dotknął bezpośrednio?

W grudniu postanowiliśmy założyć wydarzenie na Facebooku, zorganizować strajk... Na początku spotkaliśmy się z entuzjazmem - pochwały i zachwyt zalewały nas ze strony środowiska rolniczego.... Do czasu. Środowiska ekologów i myśliwych wyłapały temat od razu, przemiłe komentarze typu "na szczęście jedna głupia c*pa to nie wszyscy rolnicy", "Rolników wybić"; "bezmózgi do gnoju"; "do roboty się weźcie darmozjady"; "rolnicy to najbardziej roszczeniowi ludzie"... Stereotypy: "Ty na pewno nie jesteś rolnikiem, ani nie masz nic wspólnego z rolnictwem, bo nie wyglądasz"... Przepraszam, a jak wygląda rolnik, albo córka rolnika?
Krzywdzące komentarze na temat tego, że chcemy zrobić karierę, wypromować się na ciężkiej sytuacji rolników, jeszcze bardziej bolesne i wywołujące łzy, te komentarze czytane na forach, na których w większości wypowiadały się osoby zupełnie niezwiązane z rolnictwem...

W pewnym momencie nasz błąd, post o Izbach Rolniczych... I UWAGA - jak grom z jasnego nieba, hejt ze strony rolników (tak, tych którzy do tej pory tak nas przecież wychwalali) i mój "ulubiony" komentarz z tego czasu: "sprzedajesz się jak cukierki w sklepie"...

W ciągu miesiąca przeczytałam o sobie więcej podłych rzeczy, więcej gróźb, więcej bezpodstawnej krytyki, niż pewnie kilka osób w sumie usłyszy przez całe swoje życie...

Czy bolało?

Oczywiście, że bolało.

Czy da się do tego przyzwyczaić?

Myślę, że do wielu rzeczy da się przyzwyczaić, ale do tego jak ktoś mówi, że "za kilka dni ktoś ASF znajdzie u Was", "zaraz nie będziecie mieli za co żyć, to Ci się strajków odechce", raczej nie... Trudno się przyzwyczaić do tego, że ktoś grozi Twojej rodzinie tylko dlatego, że chcesz walczyć o swoje przetrwanie... Wykorzystywanie tematu "mowy nienawiści" w grze politycznej szczerze mówiąc bardzo mnie dziwi, bo wchodząc do polityki musimy liczyć się z krytyką... Ale myślę, że to dobry moment by ten temat poruszyć. By nauczyć się ODRÓŻNIAĆ KRYTYKĘ od HEJTU.. Od szerzenia tej przykrej, krzywdzącej nienawiści. Krytyka - ta konstruktywna jest potrzebna i wbrew pozorom mile widziana. Hejt - nie. Hejt rani, miażdży, niszczy... Ja w pewnej chwili bałam się logować na Facebooku, bo bałam się tego, co tym razem tam przeczytam. I właśnie dlatego postanowiłam się wycofać z bezpośredniej walki o rolnictwo.. Wiem, że są w tym kraju osoby, na tyle silne, by to unieść i trzymam za nie kciuki.

Pamiętajcie to, że ktoś jest akurat "na świeczniku", że wypowiada się na kontrowersyjne tematy nie daje nikomu prawa do tego, by go obrażać...

Proszę każdego by przed każdym komentarzem, przed każdą opublikowaną wypowiedzią myślał o tym, że za tym profilem na Facebooku stoi człowiek, prawdziwy, realny człowiek - taki sam, jak i Ty. Człowiek, który czuje, który popełnia błędy ale, któremu czasem należy się również zrozumienie, nie tylko mieszanie z błotem i wyzwiska. Następnym razem zanim napiszesz "głupia c*pa", pomyśl o tym, że ta "głupia..." jest czyjąś córką i czyjąś matką... Chciałbyś, żeby ktoś mówił tak o Twojej mamie? A może o córce? Są ludzie silni psychicznie, ale nie wierzę, że są ludzie, po których to zupełnie spływa, których to wcale nie dotyka. Podziwiam tych, którzy sobie z tym radzą... Ale pamiętajcie o tym, że wiele osób jest naprawdę wrażliwych... Wiele osób jednym słowem możecie złamać.

Warto?

Ta sprawa z morderstwem tego z Gdańska zablokowała mnie przeczytanie tego posta.

To jest proste jak konstrukcja bata.

Od kilku lat pisuję na temat specjalnych grup dywersyjnych jak Hasbara.

Są też inne i wielu ludzi zaprzedanych kłamstwo bierze za takie 'reakcje' większe pieniądze niż w normalniej pracy. Najczęściej borą udział ci z nasienia węża a czasami głupi rodacy, po prostu z wypranymi mózgami i nie z przekonania ale za kasę.

Od chyba trzech lat to się nasiliło bardzo gwałtownie i na zachodzie już się o tym powszechnie mówi. Praktycznie nie warto niczego pisać na Fejsie czy Twitterze, czy... gdziekolwiek.

To jest przyczyną małej liczby pisujących na forum z powodu takich ataków. Jak sami widzicie, dwóch agentów włamało się ostatnio na forum. 

To na 100% nie byli Chrześcijanie.

W ogłoszeniach to podałem.

I to jest także przyczyna, że unikam Fejsów i Twittera.

------------------------------------------------------------------------

Własnie oglądałem jeden wywiad i są wielkie szanse na całkowitą cenzurę materiałów całkowicie sprzecznych z narracją mas mediów.


Podano przykład wojny z Irakiem. Media i władze podały zupełny fałsz, ze Sadam Hussein miał broń masowej zagłady i należy Irak i Husseina za to ukarać.


Oczywiście dzisiaj wiadomo, że to wszystko było kłamstwo, ale nikt za to kłamstwo nie został ukarany.


Twitter czy Facebook są proszone o ścisłą cenzurę i Google na pewno także będzie proszony. Oczywiście nie odmówią. Do tego dochodzą naciski, które już są poważne na firmy telekomunikacyjne (dostawca internetu) który będzie zmuszany do zamykania kont jak zbawienie.com czy proroctwa.com, do zamykania forów itp.


Do tego mogą dojść kary więzienia za rozpowszechniania fałszywych informacji, których nie będzie już można udowodnić jako prawdziwe, nawet jeżeli będą pochodziły z innych sieci.


W obliczu takich gróźb jest możliwe, że do tego jednak dojdzie i nawet nie będziemy mogli się kontaktować.


Jak Wielki Ucisk to... Wielki Ucisk.


A siły szatańskie do tego na maxa dążą. Zawsze zamyka się ludziom usta, kiedy planuje się zbrodnie. Jedynie działalność Hasbary będzie ukazywała, że przecież wszyscy są wreszcie happy!!!


To wszystko może w każdej chwili się wydarzyć.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 25th Maj 2019, 14:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Nie mogę wyrzucić z głowy niezwykłej prostoty ekonomii państwa, którą obserwowałem w PRL-u.


System był genialnie prosty a zasady funkcjonowania państwa i finansów były dyktowane przez ZSRR.


Prostota była niezwykła a błąd był z góry narzucony przez Moskwę.


Na czym polegał błąd? 


Polegał on na niedopuszczeniu do głosów ludzi mądrych. Jedynie Tito w Jugosławii na to pozwolił i Jugosławia za komuny była najlepszym państwem na świecie do życia.


W jaki sposób nie dopuszczano do głosu ludzi mądrych?


Wszelkie głosowania były jawne a zbyt mądrych uciszano, czasami zwolnieniem z pracy. Było w powszechnym zwyczaju, że na jakiekolwiek naradzie jakiś durny partyjniak podawał kretyńskie rozwiązanie i pytano, kto się z tym zgadza. Wszyscy wiedzieli, że trzeba się zgodzić z najgłupszą nawet propozycją i było to celowe.


Czyli w zwyczaju było to, że każdy podnosił rękę, że się zgadza i nigdy nikt nie podnosił ręki, że się nie zgadza bo to jest głupie. Bardzo niewielu ryzykowało.


Drugi numer był taki.


Ziemia była bezpłatna i nazywano to wieczystą dzierżawą. Można było budować dom i tylko dom kosztował.


Dzisiaj w Australii wygląda to tak. Dom jest warty do 100 tyś dolarów a ziemia jest warta 350-450 tyś dolarów, czyli płaci się za nic i płaci się przez całe życie odsetki, głównie za ziemię. Gdyby ziemia była bezpłatna, nawet dom kosztowałby połowę tego.


Kupiłem dom w roku 1984 za 41 tyś dolarów na raty a w 2010 był warty prawie 600 tyś dolarów. Zupełny nonsens.


Rząd w Polsce drukował pieniądze. Ile wydrukował, tyle ich było i ilość druku, jeżeli nie była szalona była na poziomie wartości złota. Jeżeli rząd nie szalał z drukiem, ekonomia była wręcz doskonała. W tamtych czasach wystarczyło dopuścić do wolnego głosu ludzi mądrych i posiadających wiedzę a nastąpiłby złoty wiek dla Polski, podobnie jak występował w Jugosławii.


Nikt Polski wtedy nie okradał, ponieważ nie było z czego. Krążyły plotki o okradaniu przez Rosję. Owszem, Rosja nas okradała ze statków produkowanych w stoczni gdańskiej, za które najprawdopodobniej płaciła grosze.


Szczegółów nie znam, ale gdybym miał dzisiejszą wiedzę w tamtym czasie, nawet wtedy żyłbym w Polsce jak król, bez oszustw zarabiając uczciwą pracą na luksusowe życie.


Jestem pewien, że wielu ludzi o tym wie jeszcze dzisiaj, ale zachodnie banki rabują nas na potęgę a rząd dokłada do tego swoje brudne łapy i ludzie wiążą ledwie koniec z końcem.


Oznacza to, że nawet niezbyt mądre władze mogłyby z kraju zrobić raj na ziemi, gdyby ludziom mądrym dawano szanse na naprawianiu wielu błędów władz.


A to znaczy, że Królestwo Boże, ustanowione ściśle na 10-ciu Przykazaniach, nawet nie wiedząc co Bóg nam jeszcze doda już z tego punktu widzenia, czyli jedynie uczciwych ludzi, miłujących Boga i bliźnich a już będziemy mieli gwarantowany raj na ziemi.


Ale znając Boga i jego szczodrość oraz chęć pokazaniu światu szatana, jak można żyć pod Boga opieką a Bóg to tak planuje, w takim przypadku już mnie brakuje rozumu, aby taki styl życia odgadnąć. Tego chyba nikt nie wie i nikt nie przypuszcza, co przygotował Bóg tym, którzy Go miłują.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 6th Czerwiec 2019, 14:16
Niezwykle obrzydliwy artykuł o pedofilu, który chce być politykiem. Jest jego zdjęcie.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fnews.yahoo.com%2Fcongressional-candidate-virginia-admits-pedophile-011921211.html%3Fsoc_src%3Dcommunity%26soc_trk%3Dfb%26guccounter%3D1

Nawet niezłe tłumaczenie na polski.

Ale... zadajmy sobie niezwykle ważne pytanka.


Czy inni politycy protestują? Nie? A Dlaczego?


Czy polscy politycy protestowaliby? Oczywiście że nie.

Proszę przeczytać cały artykuł. Ten 'człowiek' to straszny potwór. 

Ale artykuł jest napisany raczej w neutralnym tonie, czyli fałszywe media syjonistyczne sprawdzają ewentualną reakcję ludzi uczciwych na takiego potwora. Zwierzęciem go nie nazwę, ponieważ w świecie zwierząt czegoś takiego ohydnego nie ma!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 25th Wrzesień 2019, 13:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Znalazłem niezłą ciekawostkę. Wielu z nas zna ten film - Oni żyją.

Oto on, cały z polskim narratorem. Jeżeli ktoś filmu nigdy nie widział, proszę obejrzeć.Poniżej jest okładka z filmu DVD.

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Zyja10

Po prawej stronie na samej górze jest taki tekst.

"Widzisz ich na ulicy. Patrzysz na nich w TV. Być może będziesz na na jednego z nich głosował w tym roku. Ty myślisz, że oni są ludźmi, jak my. Ty się mylisz. Bardzo mylisz"

Aktor grający główną rolę, Rody Piper powiedział: "Oni żyją" to film dokumentalny.

Nawet John Carpenter, szeroko znany reżyser tego filmu w wywiadzie dla Yahoo w roku 2015 powiedział coś takiego.

"Musicie zrozumieć coś. To jest film dokumentalny. To nie jest science fiction."

Jak pisałem w swoim artykule - oni pomiędzy sobą tego nawet nie ukrywają, że są synami Lucyfera!

Carpenter, jako jeden z najbardziej znanych reżyserów Hollywood, być może nawet brał udział w pewnych rytuałach doskonale wiedział o czym zrobił ten film.
A Hollywood to jeden z głównych centrów nasienia węża, znany z masowej pedofilii.

Artykuł zaktualizowałem!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 10th Grudzień 2019, 03:49
Message reputation : 100% (1 vote)
Jednym z ich ulubionych sposobów naszego wyniszczania jest... pedofilia. Oni mają uciechę a bogobojni ludzie tracą swoje dzieci i to w nieludzkich torturach. Większość z NORMALNYCH ludzi myśli, że pedofilia to wyjątkowo paskudne zboczenie i bardzo niewielu ludzi to uprawia. Dlatego można w tym temacie wyluzować.

NIE MOŻNA, ponieważ jest całkowicie odwrotnie. 


Jest to masowe zjawisko, ukrywane przez władze i media, które, jeżeli cokolwiek o tym mówią, top własnie minimalizują znaczenie, powszechność oraz częste tortury dzieci. Na domiar złego media starają się to nie tylko usprawiedliwić ale... znormalizować i dążą do uznawania pedofilów jako niegroźnych i nielicznych 'ludzi', którzy posiadają po prostu inną seksualną orientację, kochają dzieci i nie ma w tym absolutnie nic złego.

Temat ten będzie opisany w artykule. 

Kilka symboli.
Oznaczają one różnego rodzaju preferencje, jak jedni pedofile lubią dziewczynki a inni chłopców. Nazywają to publicznie miłością do dzieci. Ale trzeba bardzo uważać, ponieważ niektóre instytucje rzekomo chroniące dzieci to centra pedofilskie. Dlatego warto poznać te znaki ich aktywności.

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 2210

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 2310


Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 2510

Powyższy symbol nie jest zbyt oczywisty, więc go wyjaśnię. Ten czarny to ksiądz
a ten biały to dzieciak, chłopiec.Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 2610

Oczywiście papież ma znaki pedofilskie na swoim ubraniu i wielu księży czy kardynałów nosi
takie same odznaki. To czysty... 'przypadek'.

Ten zbrodniczy proceder jest masowy na skalę światową i cechuje on... nasienie węża. 


Istnieje olbrzymi handel dziećmi w takich właśnie celach i mnóstwo dzieci a także nastolatków jest porywanych wprost z ulicy do samochodów i wszelki ślad po nich znika. Media o tym raczej nie piszą a władze nie reagują.


Właśnie z takich oskarżeń papież Franciszek został skazany na  dożywocie za aktywny udział w takich zbrodniach.


Czasami przeciekają informacje do alternatywnych mediów, dlatego coraz ostrzej się je cenzuruje. Krążą ohydne opowieści o porwaniach dzieci z ulicy, przy wyjściu ze szkoły czy innego miejsca, gdzie są spore ilości dzieci.


Kradzione są dzieci wprost z ulicy a w Australii są zbory Świadków Jehowy, w których rodzice nieufni wobec starszych uwikłanych w pedofilię wychodzą z dziećmi na wszelki wypadek do ubikacji. Znam takie opowieści od świadków takich wydarzeń.


Jest to jedna z wielu form wyniszczania Słowian. Z wielu krajów Słowian wyjeżdża tysiące atrakcyjnych nastolatek do 'pracy' na Zachodzie. Zwykle nie wiedzą, że owa 'praca' to praca w domu publicznym z którego nie ma ucieczki.


Porwane dzieci kosztują w USA od 2 tyś do 4 a nawet 5 tysięcy $. Oto, dlaczego komunistyczna partia Demokratów tak zaciekle broni otwarcia południowej granicy, która nadal jest najbezpieczniejszym miejscem dowożenia dzieci i nastolatek w takich własnie celach do USA. Jest to olbrzymi biznes a ofiary są często krwawe.


Czyli ojcowie i matki... uważajcie na otoczenie i nie bagatelizujcie takich ostrzeżeń. Wielu Słowian utraciło w ten sposób swoje dzieci.


Zastanówmy się nad jednym problemem.


Dlaczego władze i media zwykle milczą o takich rzeczach? 


Czy dlatego, że dzieją się one w masowych przypadkach, czy też są one tak nieliczne, że nie warto się nimi zajmować?


To jest masowe i na skalę międzynarodową. 


Uważajmy na te znaki i osobiście odbierajmy dzieci z jakichkolwiek miejsc, ponieważ większość tych miejsc jest co najmniej niepewna. 


Nie chcesz płakać po utracie dziecka? Pilnuj je na każdym kroku!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 10th Grudzień 2019, 14:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Znalazłem pewną informację, która wprowadziła mnie w szok, kiedy przypomniałem sobie, że przecież to jest oraz było powszechnie znane.

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fhealthimpactnews.com%2F2019%2Fneonatal-nurse-on-vaccines-we-are-destroying-an-entire-generation-of-children%2F


W tym artykule jest zrzuta z wypowiedzi lekarza, który publicznie oświadczył, że każde szczepienie jest krzywdą dla każdego człowieka, a w szczególności jest krzywdą dla dziecka. 


Najprawdopodobniej został on zamordowany.


Pamiętam jeszcze z Polski, że każde szczepienie to wstrzykiwanie minimalną ilość zarazków ospy czy innych chorób, aby organizm przyzwyczaił się do walki z taką czy inną chorobą.


A to oznacza, im więcej szczepień tym... gorzej. Zresztą sami wiemy, że szczepienia nikomu w niczym nie pomagają i jest to jedno wielkie oszustwo.


Osoby szczepione wcale nie są zdrowsze od osób nie szczepionych.


Gwoli ciekawości - ja miałem tylko jedno szczepienie w życiu, szczepienie przeciwko ospie i nadal mam ślad na ramieniu po tym szczepieniu.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 11th Grudzień 2019, 07:58
Message reputation : 100% (1 vote)
Tym razem odważni i bogobojni ludzie nie pozwalają zbrodniczym władzom na ich intymidację i celowo z bronią w ręku łamią zbrodnicze prawo USA pomagając bezdomnym przeżyć zimę i dostać coś ciepłego do zjedzenia.

http://alt-market.com/index.php/articles/4025-since-feeding-the-homeless-is-illegal-activists-carry-ar-15s-to-give-out-food-supplies

Tutaj jest film.Napis pod filmem.


Uzbrojeni działacze grupy „Nie bądź posłuszny” zorganizowali coroczne niedozwolone wydarzenie w sobotę w Dallas w Teksasie, gdzie rozdawali bezdomnym jedzenie, ubrania zimowe i koce.


Grupa nosiła broń jako środek odstraszający dla policji, która mogłaby przeszkadzać im w tym wydarzeniu.


„Karmienie osób bezdomnych jest nielegalne, jeśli nie przejdziesz przez wszystkie obręcze i licencje” - powiedział organizator Murdoch Pizgatti. „Więc schodzimy tutaj dobrze uzbrojeni, ponieważ nie pozwolimy, aby ktokolwiek nas powstrzymał”.


„Po to jest druga poprawka. Przeznaczona jest na wyżywienie bezdomnych”.


Materiał filmowy: autor kontrybucji N2S Dean Ryan


BRAK PONOWNEGO WYKORZYSTANIA BEZ ZEZWOLENIA Prosimy o kontakt z Fordem Fischerem pod adresem fordfischer@news2share.com lub zadzwonić pod numer (573) 575-NEWS, aby uzyskać licencję na wideo. Zdjęcia i dodatkowe materiały mogą być dostępne na życzenie.


Wsparcie News2Share na Patreon: https://www.patreon.com/FordFischer


Specjalne podziękowania dla Patreon Contributors Robert Caputo i Lee Enochs


Zobacz więcej na http://News2share.comGoogle już nie chce niczego (chyba) niczego tłumaczyć bez ujawniania naszej tożsamości.

W tym linku mamy artykuł ukazujący ludzi dobrej woli w USA, którzy ŁAMIĄ brutalne prawo nasienia węża, która zabrania udzielania jakiekolwiek pomocy ludziom bezdomnym. Ludzie pomagający robią to już od kilku lat, uzbrojeni po zęby i policja unika ich jak pies jeża.


Lewactwo masońskie zabroniło pomagania ludziom potrzebującym, których bankierzy oszukiwali wraz z prawnikami (samo nasienie węża) i te oszustwa spowodowały, że ich życie spoczęło na ulicach.


W tej chwili jest zagrożenie, że miliony Amerykanów będą tracić samochody, które 'sfinansowane' przez lichwiarzy przeginających wszelkie normy i wielu ludzi nie jest już w stanie ich spłacać.


Jak można nazwać poprawnie bez klęcia (nie)rząd Trumpa, który zawsze ma pieniądze dla armii, dla wspomagania innych komunistycznych rządów ale ZABRANIA ludziom, którzy kierowani chęcią pomocy tym, których sprzedał (nie)rząd USA!?


Są pieniądze oraz opieka lekarska dla nielegalnych imigrantów, a na broń do morderców USA nigdy dolarów nie brakuje.


Jeżeli to nie jest szczyt barbarzyństwa XXI wieku w USA, to czym jest owa tragiczna sytuacja w USA?


Boże... nie miej litości dla szatańskich zbrodniarzy na tym ohydnym szatańskim świecie!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 18th Grudzień 2019, 05:42
Message reputation : 100% (1 vote)
Otrzymałem linka do witryny ukazującej nam rozmiary powszechności transgenderyzmu.

Mnóstwo filmów - po angielsku i nie ma tłumacza.

https://www.bitchute.com/video/rDxpHERZPv0c/

Ale MOIM zdaniem większość oskarżeń autora tych filmów jest udowodniona, nie tylko przez niego, ale przez innych blogerów.

Niektórzy są już znani, a inni są mniej znani z tego.

Ja mam w pamięci Celinę Dion, który była w Perth na jednym z programów i pokazywano ją na żywo bez większego makijażu. Wyglądała... paskudnie. 


Ale wystarczy popatrzeć na późniejsze zdjęcia i wygląda na niektórych nawet przyjemnie.


Ja też nie jestem teraz piękny ale muszę to zaakceptować z powodu braku wyjścia i nikomu nie biorę za złe, jeżeli ktoś wyrazi się niezbyt pochlebnie na temat mojej 'urody'. Nie uważam tego za mowę nienawiści, ale czasami można uznać brak taktu. Ale i to mnie nie razi. Taki już mój wiek! 


Wracając do Celiny, bardzo długa końska twarz i rzuciły mi się w oczy bardzo męskie żylaste ręce, głównie dłonie o bardzo długich palcach. Wtedy, a było to z 15 lat temu, nie wiedziałem niemal nic o generyźmie i niczego nie podejrzewałem.

Potem na YouTube pojawiła się masa filmów z analizami i śledztwami wielu celebrytów. Z czasem rozpoczęto ich cenzurę. Kiedy była tego masa, nabrałem przekonania, że jest to wprowadzanie nas w błąd. 


Cenzura także tego nie udowadniała tego, jako prawdy.

Ale istnieje jeden potężny argument z wieloma dowodami, że to prawie wszystkie podejrzenia to czysta prawda.

Owym argumentem jest masowe poparcie dla transgender, dla pedofilii, dla homoseksualistów i lesbianismu LGBTQ. A to wskazuje nam oczywisty plan wyniszczenia rodzaju ludzkiego przez inwazję nonsensów nasienia węża, które jest odrzutem hybrydowym i z takich właśnie powodów ma ono generalnie wyrok śmierci od Boga.Do TV najwyraźniej nikogo normalnego się nie dopuszcza. Podobnie jest z władzami, senatem czy czymkolwiek opanowanym przez nasienie węża. 


A młodzi ludzie podniecają się fizycznie idolami, które posiadają odmienną płeć. Czy to szkodzi? Nie jestem pewien, ale podejrzewam że w jakiś sposób to szkodzi.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 18th Grudzień 2019, 06:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Jakby to było mało, co powiemy o ołtarzu szatana w Pergamonie?

Post jednego z czytelników.

Dzień dobry

Chcę się z Tobą podzielić tym co odkryłem, mam nadzieję że Cię zaciekawi.
A więc zacznę od Biblii, a głównie chodzi mi o ten fragment.

Objawienie 2:(12) A do anioła zboru w Pergamie napisz: To mówi Ten, który ma ostry miecz obosieczny.
(13) Wiem, gdzie mieszkasz, tam, gdzie jest tron szatana; a jednak trzymasz się mocno mego imienia i nie zaparłeś się wiary we mnie, nawet w dniach, kiedy Antypas, świadek mój wierny, został zabity u was, gdzie szatan ma swoje mieszkanie.
(14) Lecz mam ci nieco za złe, mianowicie, że są tam tacy, którzy trzymają się nauki Balaama, który nauczał Balaka, jak uwodzić synów izraelskich, by spożywali rzeczy bałwanom ofiarowane i uprawiali nierząd.
(15) Tak i ty masz u siebie takich, którzy również trzymają się nauki nikolaitów.
(16) Upamiętaj się więc; a jeżeli nie, przyjdę do ciebie wkrótce i będę z nimi walczył mieczem ust moich.
(17) Kto ma uszy, niechaj słucha, co Duch mówi do zborów. Zwycięzcy dam nieco z manny ukrytej i kamyk dam mu biały, a na kamyku tym wypisane nowe imię, którego nikt nie zna, jak tylko ten, który je otrzymuje.

Z tego fragmentu dowiadujemy się że szatan ma swoje mieszkanie oraz tron w Pergamonie.
W tym mieście znajduje się jeszcze:

- wielka Biblioteka Pergamońska (druga po Bibliotece Aleksandryjskiej), której budowę rozpoczął Attalos I; zbiory jej liczyły ok. 200 000 zwojów;
- teatr dla 10 000 widzów
- świątynia Dionizosa znajdująca się poniżej teatru, z której pozostały nieliczne fragmenty;
- świątynia Ateny Polias zbudowana na tarasie w sąsiedztwie biblioteki;
- dziedziniec z propylejami;
- pałac królewski i arsenał;
- słynny Wielki Ołtarz Zeusa (Ołtarz pergamoński) poświęcony Zeusowi i Atenie, zbudowany w II wieku p.n.e.
- gimnazjon o wymiarach 200 na 150 metrów, o trzech kondygnacjach, w których znajdowały się sale wykładowe, biblioteka, łaźnia i świątynia.

źródło https://pl.wikipedia.org/wiki/Pergamon_(miasto)

A więc mamy w Pergamonie cały obraz kultu asztarte, szatana i kto wie kogo jeszcze.
Ale skupmy się na "Ołtarzu Zeusa" czyli według mnie, zgodnie z opisem biblijnym "tronem szatana"
Został on przewieziony do Berlina, a następnie zrekonstruowany. Obecnie to miejsce nazwane jest Muzeum Pergamońskie i znajduje się na Wyspie Muzeów.
Co ciekawe na tej wyspie znajduje się wiele dowodów kultu szatana, jednym z ciekawszych jest oryginalna "Brama Isztar" prosto z Babilonu !!!
Podczas II wojny światowej Berlin był bardzo mocno bombardowany, a to cholerstwo przetrwało, w tej chwili nie mogę znaleźć dokładnego obrazu tych zniszczeń, ale z tego co pamiętam to zniszczeniu uległo dużo zbiorów, ale te dowodzące o kulcie szatana przetrwały bez uszczerbku.
Pewnego dnia wybrałem się tam aby to zobaczyć, ale coś mnie powstrzymywało aby tam wejść, stałem przed schodami prowadzącymi wprost do muzeum i dalej wprost do ołtarza i nagle zobaczyłem czarną limuzynę. Co się okazuje, dokładnie w tym miejscu mieszka w kamienicy Angela Merkel

http://wyborcza.pl/51,75399,15339864.html?i=1&disableRedirects=true

Można to ładnie zobaczyć tutaj

https://www.google.pl/maps/@52.5203547,13.3954057,3a,75y,233.64h,96.29t/data=!3m6!1e1!3m4!1s6xsI6AN7gu7c8DDEhjHlnQ!2e0!7i13312!8i6656

Wygląda to tak jakby ta kobieta mogła kłaniać się przed ołtarzem szatana ze swojego mieszkania ! Zresztą kto wie, co tam się dzieje. Temat dosyć obszerny, ale ciekawy....................................................................................................


HMMM... własnie sprawdziłem drugiego linka i rzeczywiście Merkel mieszka na wprost ołtarza szatana.


Po skopiowaniu ostatniego linka przesuwać obraz o 180 stopni, aż się zobaczy ołtarz szatana - dokładnie po drugiej stronie ulicy!


Serdecznie dzięki osobie, która się tym z nami podzieliła.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 28th Grudzień 2019, 09:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Wstawiam szokujący artykuł z Wikipedii. Link - https://pl.wikipedia.org/wiki/Androgynia

Ale zanim przeczytasz tekst, przeczytaj to!!!!

Ten artykuł od 2019-10 wymaga zweryfikowania podanych informacji.
Należy podać wiarygodne źródła, najlepiej w formie przypisów bibliograficznych.
Część lub nawet wszystkie informacje w artykule mogą być nieprawdziwe. 
Jako pozbawione źródeł mogą zostać zakwestionowane i usunięte.
Dokładniejsze informacje o tym, co należy poprawić, być może znajdują się w dyskusji tego artykułu.
Po wyeliminowaniu niedoskonałości należy usunąć szablon {{Dopracować}} z tego artykułu.A władze już 'szkolą dzieci o płynności płciowej i nie wolno się z tym rodzicom nie zgadzać i dzieci muszą się tego uczyć.
Androgynia (andros mężczyzna, gyne kobieta) – występowanie u danej osoby cech psychicznych charakterystycznych zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.


CharakterystykaOsoby androgyniczne łączą w sobie cechy psychiczne i sposoby zachowania (radzenia sobie w trudnych sytuacjach) charakterystyczne dla tradycyjnie pojmowanej męskości  i kobiecości. Osobowość takich jednostek zawiera w sobie jednocześnie niezależność, jak i opiekuńczość, agresywność  i łagodność, stanowczość i uległość, racjonalność i uczuciowość. Osoby płciowo stypizowane (kobiece kobiety, męscy mężczyźni) wbudowały w pojęcie „ja” gotowe schematy tego, jak powinni czuć, działać i myśleć „prawdziwi” mężczyźni i „prawdziwe” kobiety. Androgyni natomiast łączą w pojęciu „ja” oba schematy, co pozwala im reagować adekwatnie do sytuacji, plastycznie. Badania psychologiczne nad androgynią psychologiczną zapoczątkowała Sandra Bem . Opracowała kwestionariusz ról płciowych  – BSRI  (polskie nowe narzędzie[1]  stworzone na bazie teoretycznej Sandry Bem to IPP Alicji Kuczyńskiej ), wyłaniający osoby o różnym stopniu typizacji płciowej:


osoby androgyniczne – osiągające wysokie wyniki w obu skalach: męskości i kobiecości
osoby stypizowane płciowo zgodnie z płcią biologiczną – kobiece kobiety i męscy mężczyźni
jednostki stypizowane „na krzyż” – męskie kobiety i kobiecy mężczyźni
jednostki niezróżnicowane – o niskich wynikach na obu skalach


Doniesienia z badańAndrogyniczne kobiety są bardziej niezależne, asertywne , a zarazem bardziej opiekuńcze niż „kobiecy” reprezentanci obu płci, mają wyższe poczucie własnej wartości  i przejawiają niższy poziom lęku. Androgyniczni mężczyźni są równie stanowczy i niezależni jak męsko stypizowani, ale potrafią w większym stopniu okazywać czułość i współczucie.


Jednostki androgyniczne są opisywane przez innych jako sympatyczniejsze i lepiej przystosowane niż osoby płciowo stypizowane. Wyraźnie stypizowane płciowo dziewczynki i wyraźnie stypizowani chłopcy cechują się niższą inteligencją  ogólną, mniejszą wyobraźnią przestrzenną i zdolnościami twórczymi.


Androgyni prezentują wyższy poziom otwartości i gotowości odsłaniania własnego „ja”. Ich komunikacja z innymi jest zróżnicowana i elastyczna: otwartość w wyrażaniu uczuć, empatia, jak i niezależność poglądów, odporność na konformizm.
Istnieje związek między społeczną niekompetencją (trudności w rozumieniu innych i przewidywaniu ich zachowań) a silną typizacją płciową.
Osoby androgyniczne mają szerszy repertuar zachowań i podejmują rodzaje aktywności typowe dla obu płci. Będące w związkach osoby androgyniczne są postrzegane jako bardziej partnerskie, kochające, tolerancyjne, dbające o relacje.
Androgyni, jak i osoby o męskiej tożsamości płciowej, mają wyższą samoocenę niż osoby o tożsamości kobiecej lub też niezróżnicowanej płciowo.


Badając muzyków – kompozytorki i kompozytorów, wykonawczynie i wykonawców, zaobserwowano w tych grupach wyższą niż przeciętnie liczbę osób o cechach androgynicznych[2] .


Aspekt kulturowykulturze  androgynia polega na umyślnym zacieraniu różnic kulturowych między kobietami a mężczyznami, świadomym zewnętrznym upodabnianiu się jednych do drugich (np. strojem), wypełnianiu przez mężczyzn ról społecznych przypisywanych zwykle kobietom i odwrotnie.


Ubiór i uroda androgynicznaPrzez wiele wieków spodnie były tradycyjnym męskim strojem. Dla kobiet przeznaczone były sukienki. W XIX wieku zaczęto odchodzić od rygorystycznych zasad ubioru. Aktywistki walczyły o równe prawa kobiet, wolność  i emancypacjęLuisa Capetillo  – pochodząca z Puerto Rico obrończyni kobiet – była pierwszą kobietą w swoim kraju, która nosiła spodnie w miejscach publicznych. W latach trzydziestych aktorki, takie jak Marlene Dietrich , szokowały wielu swoimi silnymi pragnieniami noszenia spodni i promowania androgynicznego stylu


W XIX wieku pionierzy mody, tacy jak Paul Poiret  i Coco Chanel , wprowadzili spodnie do mody damskiej. Coco Chanel stworzyła projekty spodni dla kobiet, jak stroje do jazdy konnej i piżamy plażowe[potrzebny przypis ].
Elvis Presley  wprowadził androgyniczny styl w rock’n’rollu. Sprawił, że androgyniczny wygląd stał się on szablonem dla wszystkich rock’n’roll’owców od lat 1950. Makijaż oczu i twarzy sprawiały, że ludzie często uważali Presleya za „zniewieściałego faceta”


W latach 70. Jimi Hendrix  często nosił wysokie obcasy i damskie bluzki. Androgynia weszła do głównego nurtu kulturowego i zaczęła mieć istotny wpływ na popkulturę w 1972 roku, kiedy to David Bowie  wydał swój kultowy album „The Rise and Fall of Ziggy Stardust and Spiders from Mars ”. Bowie zaprezentował wówczas swoje alter ego – Ziggy Stardust, bladego kosmitę o silnym makijażu i wystających kościach policzkowych


W latach 90. XX wieku nastąpił wzrost liczby projektantów unisex, a styl androgyniczny został powszechnie uznany w świecie mody.


Obecnie tematyka „płynności płci” w modzie jest bardzo często i energicznie poruszana w mediach. Styl androgeniczny prezentuje na przykład, Lady Gaga, która również cechuje się androgyniczną urodą.


Aspekt religijnyAndrogynia to w religioznawstwie  występujący w wielu religiach  i mitologiach  atrybut bogów  i postaci mitycznych , u których występuje połączenie przeciwieństw, w tym przeciwstawnych płci. Często spotykany jest archetyp  androgyna jako boskiego protoplasty rodzaju ludzkiego[3] .


W filozofiiAndrogynia była przez romantyków  rozważana w aspekcie filozofii . Androgyn stawał się człowiekiem idealnym, łączącym w sobie pierwiastki kobiece i męskie, zachowując w ten sposób pełną jedność.


Motyw ten wprowadził Honoriusz Balzac  w utworze Serafita , gdzie androgynię uznaje za rodzaj miłości idealnej, wiecznej – pozwalającej prawdziwie pokochać Boga. Reaktualizacja mitu androgyna nastąpiła też w romantyzmie niemieckim (Franz von BaaderFriedrich Schlegel )
.
Według Kabały  Androgyne był pierwszy człowiek – Adam Kadmon . Do koncepcji tej odnoszą się także romantycy .


----------------------------------------------------------------------------


Oczywiście nasienie węża uważa Boga za dwupłciowego, pomimo niezwykle bogatej biblijnej literaturze jedynie nasienie węża posiada problem z postacią Boga i własnie oni chcą nam wcisnąć prawa noachidzkie. Eksperci od wszelkich zboczeń dążą nieustannie do zniszczenia Słowiaństwa oraz rasy białej.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 30th Grudzień 2019, 04:18
Message reputation : 100% (1 vote)
Na Zachodzie ukazał się artykuł.

Polska jest dumna, że w 80 miastach zadeklarowano LGBTQ wolną strefę.

https://www.thenewamerican.com/world-news/europe/item/34402-we-re-lgbtq-free-declare-more-than-80-polish-towns

Zachód nie jest z tego zbyt zadowolony, ponieważ Polska nie zmniejsza swojej populacji. LGBTQ to forma redukcji populacji, ponieważ osoby z LGBTQ nie mają dzieci.


A dla mnie jest to drugi potężny dowód na to, że Polska należy do Narodu Wybranego przez Boga.


Przedtem podałem mapę aborcji w Polsce, prawie zero a teraz kolejny rekord wyszkolonych sumień RZECZYWISTYCH ludzi, stworzonych na obraz i podobieństwo Boga.


Nie dla LGBTQ!!!

To wskazuje na to, że Polacy są pomimo bałwochwalstwa najbardziej cenionym przez Boga narodem na ziemi. Inni Słowianie nie są daleko za nami.

Artykuł popierający normalność ponad "Pułapkę gender"

[size=32]Szaleni ekoideolodzy chcą skurczyć Polskę do 15 mln[/size]
Coraz bardziej szalone pomysły ekoideologów każą zwrócić uwagę na kwestię depopulacji. Od dziesięcioleci prowadzone są bowiem precyzyjne działania zmierzające do regulacji liczby ludności, która została rozpisana na poszczególne kraje. Według twórców tego scenariusza, Polska ma zostać wyludniona i zredukowana do 15 milionów obywateli.


Klub Rzymski, tajemniczy międzynarodowy think-tanku, od roku 1968 zrzeszający naukowców, polityków i biznesmenów pochłoniętych „globalnymi problemami świata” stoi za obowiązującą wszystkie kraje świata, problematyką globalnego ocieplenia i nakazu redukcji CO2. Ten ekologiczny mózg zachodnich ruchów chroniących środowisko wydał w roku 1972 raport „Granice wzrostu”, zawierający analizę przyszłości ludzkości wobec wzrostu populacji i wyczerpujących się zasobów naturalnych. Ogłosił w nim, że jeśli nie powstrzymamy przyrostu demograficznego na Ziemi, niechybnie padniemy ofiarami „końca świata spowodowanego śmiercią głodową ludzkości”. Strategia została obmyślona bardzo precyzyjnie. O tym, jak powinna się do niej ustosunkować Polska, pouczył nas osobiście jeden z jej twórców.


Tak oto konieczność depopulacji globu, w imię ochrony przyrody zagrożonej nadmierną liczbą ludzi, została wpisana w założenia projektu globalistycznego, który ostatecznie ma prowadzić do rozstrzygnięć eugenicznych, do eliminowania urodzeń ludzi chorych i biednych, do ograniczania podstawowych praw osób, które są zbyt słabe, by mogły się obronić same. Wszystko to właśnie w imię „praw człowieka”. W 1994 roku, podczas światowego kongresu demograficznego w Kairze, pojawił się projekt ustanowienia limitów ludnościowych dla poszczególnych krajów. Pomysł obejmował też powołanie światowej policji populacyjnej, która kontrolowałaby państwa w zakresie przestrzegania narzuconych norm. Skrajnie wynaturzony projekt udało się zatrzymać. Nie udało się jednak trwale udaremnić chorej kreacji szaleńców, za którymi stoi potężny biznes.
 
Pomysł skurczenia Polski do 15 milionów obywateli powraca. Pojawiają się kolejne raporty a ich treść podawana jest przez lewicowe media. Kilka lat temu jeden z tygodników pisał: „Wedle raportu Living Planet Report opracowywanego przez naukowców różnych dziedzin na polecenie światowego potentata ekologii, organizacji WWF, „pojemność” Polski wynosi między 13 a 20 mln ludzi”.


Szaleństwo idzie coraz dalej. Mniejsze kraje mają być osłabiane jeszcze bardziej poprzez zmniejszenie populacji, co ma bezpośrednie przełożenie na gospodarkę. Do tego wszystkiego dochodzą wszystkie coraz bardziej absurdalne teorie wdrażane za pośrednictwem mediów i trendów subkulturowych, jak promocja weganizmu, wygaszanie produkcji mięsnej, wymuszanie na krajach realizacji zabójczych dla gospodarki limitów emisyjnych. 


Więcej w linku... https://wpolityce.pl/polityka/479782-szaleni-ekoideolodzy-chca-skurczyc-polske-do-15-mln

To wszystko oznacza, że światem rządzą jak zwykle niebezpieczni dla świata szaleńcy tego samego pokroju, jak ci, którzy wymordowali 400 mln ludzi. Teraz już nie mordują ale wynaleźli skuteczniejsze metody naszego wyniszczania. Oczywiście mowa jest o nasieniu węża!

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 2nd Styczeń 2020, 11:07
Message reputation : 100% (1 vote)
Tłumaczenie artykułu na temat anty białej polityki w niemal wszystkich zachodnich państwach.

Źródło - http://irishsavant.blogspot.com/2017/10/the-war-against-whites.html

Tak pisano ponad 2 lata temu. Teraz znacznie się to pogorszyło. Dlatego Francuzi już ciągle protestują ponad rok.


Sobota, 21 października 2017 r

Wojna przeciwko białym

Podczas rutynowej wizyty u mojego lekarza (kobiety) w tym tygodniu, kiedy nagle pojawił się temat białej bezradności. Śmiała się z samego pomysłu, ale przybrała bardziej zamyślony wyraz po tym, jak przytoczyłem dowody potwierdzające. Zastanawiając się później, zdałem sobie sprawę, że mogłem wymyślić jakiś dodatkowy materiał. Jest to bardzo ważny temat i ważne jest, aby móc wykorzystać kluczowe fakty i memy, gdyby pojawiła się okazja do skorzystania z windy.


Dlatego pokornie oferuję następujące strzały dla waszych kołczanów.


Akcja afirmatywna i cytaty. To jest dość rażące i otwarte. Biali są dyskryminowani przy przyjmowaniu do szkół, szkół wyższych i różnych innych instytucji i cierpią z powodu tej samej formy niekorzystnej sytuacji, jeśli chodzi o mianowanie na stanowiska, a także późniejsze możliwości awansu. Pamiętaj, że jest to gra o sumie zerowej. Każdy nie-biały korzystający z AA lub kwot oznacza, że ​​odpowiednia liczba Białych jest w niekorzystnej sytuacji.


Masowa imigracja z trzeciego świata. Nie ma tu wiele do dodania poza tym, że dotyczy tylko krajów Białych (czy kiedykolwiek słyszałeś, że ktoś powiedziałby, że Afryka lub Chiny powinny zostać zalane przez Białych?), Że jest to wyraźnie zorganizowane i możliwe dzięki szeregowi tak zwanego ustawodawstwa dotyczącego praw człowieka i popierane przez każde media i międzynarodowe organy.


Nadużycia, wyśmiewanie i marginalizacja w „mediach” i rozrywce. Przysłowiowy gość z Marsa założyłby dziś, że kraje zachodnie są w około 50% nie-białe w oparciu o to, co zobaczyłby w mediach i rozrywce. Ponadto bohaterowie i Dobry Faceci są niezmiennie nie Białymi, zaś durnie i Bad Guys to zwykle Biali. Towarzyszy temu silna propaganda mieszania ras, zwłaszcza rasy białych kobiet oraz czarnej płci męskiej


Dziedzictwo i kultura: Białe osiągnięcia w budownictwie najbardziej zaawansowanej cywilizacji, jaką widział świat, jest minimalizowana („ukradli bogactwo i naukę innych”), religia chrześcijańska zostaje wyśmiewana i wykluczona z areny publicznej, nasza literatura jest odrzucana, ponieważ rasistowskie i mizoginiczne dzieło „martwych Białych mężczyzn”, sztukę zastąpiono odpychającym i zdegradowanym „nowoczesnym” odpowiednikiem, podczas gdy biała muzyka, zarówno klasyczna, jak i nowoczesna, została odsunięta na korzyść prymitywnej kakofonii w dżungli, wywołującej mdłości małpy w telewizji


Przepisy dotyczące nienawiści. Odbiegło to daleko od pierwotnie wyrażonej intencji i zostało teraz uzbrojone, aby uciszyć i pozbawić mocy Białych i tylko Białych. Taka inicjatywa - jej towarzyszą tendencyjne systemy sądowe, w których na Białych nakłada się surowe kary za rzekome 'denerwowanie' nie-Białych, podczas gdy ci ostatni mogą swobodnie wywoływać nienawiść i agresję bez reperkusji


Propagacja różnorodności. Nieprzerwana wielokanałowa fala propagandy pro-różnorodności działa od kilku dziesięcioleci w Białych krajach - i tylko w Białych. Korzyści płynące z różnorodności są nieustannie reklamowane. Ale nigdy żadnych efektów tego nie pokazuje się. Ponieważ ich nie ma, przynajmniej dla osób zróżnicowanych (białych). Zauważ, że różnorodność stała się również znaczeniem dla białych ludzi. Wszyscy czarni Afrykanie czy wszyscy ziemscy podobnie wyglądający Chińczycy? To różnorodność. Zdecydowana większość Białych? Różnorodność pilnie potrzebna.


Ograniczanie wolności zrzeszania się. W większości krajów zachodnich biel jest wykluczona, zarówno de jure, jak i de facto, z posiadania własnych klubów, stowarzyszeń lub obszarów mieszkalnych, co ma negatywny wpływ na spójność społeczną i dyskryminację. Oczywiście „mniejszości” pracują bez żadnych ograniczeń, co potwierdzi każdy członek Stowarzyszenia Czarnych Prawników.


Ta Wojna przeciwko Białym ani nie zabija wprost, ani nie wyrządza widocznej krzywdy fizycznej, jednak zasięg jej niszczycielskich ofiar jest już większy niż jakakolwiek odnotowana wojna, plaga, głód czy klęska żywiołowa. Potencjalne szkody dla jakości życia ludzkiego i struktury cywilizowanego społeczeństwa są nie do oszacowania.
o 21:34


-------------------------------------------------------------------------------


W niemal całej Europie, USA i Australii jest oczywiście tak samo. Mnóstwo ludzi białych już nie ogląda z tych przyczyn TV, nie słucha radia i wielu... popełnia samobójstwa.


Rasa biała już ma - bez jakiekolwiek przesady - Wielki Ucisk, jakiego świat jeszcze nie widział.

A kto tym wszystkim kieruje? NASIENIE WĘŻA, które jest zwykle u władzy, w bankach i we wszystkich mediach i kluczowych dla państwa stanowiskach i pozycjach.


Ale widzimy wyraźnie, że ogólnie Słowianie raczej nie są prześladowani! 


Przypadek czy oprawcy boją się... Boga?

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 4th Styczeń 2020, 04:39
Ktoś mnie zapytał w emailu, czy pożary w Australii są rzeczywiste. Są rzeczywiste i to jest artykuł, w którym omawia się zbrodniczy udział rządu australijskiego, sprzedaży... wody do Chin, które praktycznie kupiły już Australię.

Link - https://www.henrymakow.com/2020/01/has-australia-sold-its-water-rights-to-china.html

Kryzys Bushfire: The De-Kulakization of Australia (2) Część pierwsza jest już dostępna.
................................................................
Linde pyta, czy plan jest taki

wyludnić australijskie borysy przed chińskim przejęciem.

„Pierwszy na świecie system zarządzania zasobami wodnymi obejmujący wiele jurysdykcji”.

Canberra, Australia, 6 czerwca 2019 r. - Planowanie w całym dorzeczu Mekongu, monitorowanie środowiska, zarządzanie powodziami i suszami, dostosowanie do zmian klimatu oraz zaangażowanie zainteresowanych stron to tylko niektóre z kluczowych obszarów, na których można skorzystać z odnowionego partnerstwa między Komisją Rzeki Mekong (MRC) i Murray-Darling Basin Authority (MDBA) z Australii.

http://www.mrcmekong.org/news-and-events/news/renewed-partnership-with-murray-darling-basin-authority-will-prepare-mekong-for-current-and-future-challenges/Fozdyke: „Rząd Chin mówi teraz bardziej otwarcie, choć niedyskretnie, o przyszłości tego bogatego kraju oraz jego ignoranckich i głupich ludzi”.

------------ Australia została darowana Chinom

------------ Australia została darowana Chinom (2)

przez Linde

(henrymakow.com)

Zanim wybuchły pożary wiosną na półkuli południowej 2019 r., W czerwcu 2019 r. Miała miejsce całkowicie ocenzurowana delegacja Komisji Mekong River do Australii.
Geograficznie Mekong wypływa z Płaskowyżu Tybetańskiego w Chińskiej Republice Ludowej przez państwa wasalne na Półwyspie Indochińskim.

Mekong River Commission (założona w 1995 r.) Jest oficjalnie „organizacją międzyrządową”, która jest „platformą dyplomacji wodnej oraz centrum wiedzy na temat zarządzania zasobami wodnymi na rzecz zrównoważonego rozwoju regionalnego”.

MRC była zaangażowana w MDBA od samego początku, od momentu ustanowienia MDBA w 2008 r. I stała się „zainteresowanym podmiotem” w planie „obejmującym wiele jurysdykcji”, który dotyczy Komisji Rzeki Mekong. MDBA przyznaje, że jest częścią „pierwszego na świecie systemu zarządzania zasobami wodnymi obejmującego wiele jurysdykcji”.

Z komunistycznymi Chinami. Świetny.

W czerwcu 2019 r. Delegaci z MRC przybyli do Australii, aby sprawdzić zarządzanie władzą Murray Darling Basin Authority i odnowić swoje umowy.

Ta inspekcja i odnowienie ceremonii „protokołu porozumienia” zostały całkowicie ocenzurowane w australijskich mediach. 6 czerwca 2019 r. Komisja MRC i MDBA komunistycznych Chin wzięła udział w ceremonii w stolicy Australii, Canberze.

Tak więc istnieje umowa. Jaki rodzaj umowy? Www.mrcmekong.org jest zablokowany w Australii.

O tym wiele można dowiedzieć się na stronie Google Jedna z zablokowanych Ips w poszukiwaniu informacji o przybyciu MRC do kontroli operacji Darling Basin w Murray. MDBA jest interesariuszem w MRC i uczestniczył w forach zainteresowanych stron MRC od samego początku jego tworzenia.

Teraz. MDBA jest solidnie ujęty w ramy jako jeden z bardzo złych facetów w Wielkiej Sześcioletniej Suchej - warunek wstępny burz ognistych w australijskim Bushfire Summer 2019-20. Nawet media głównego nurtu, w szczególności ABC, nieustannie zwracają na nich uwagę, ponieważ główni Stuff-Ups odpowiedzialni za upadek systemu Darling River pod Murrumbidgee.

Murray-Darling Basin Royal Commission zatrzaskuje Urząd za „Niewłaściwe administrowanie” ABC News

Problemy z planem Murray - Darling Basin - Behind the News.

Mass Fish Kill: Co dalej dla społeczności Darling River. Australian Story: ABC News in Depth

Australijczycy naturalnie sięgną po brzytwę Hanlon'g. Ale powiedziałbym: nie tak szybko. Całkowita niekompetencja tych kombinezonów MDBA nie wystarczy, aby zabić cały system rzeczny. Do tego potrzebujesz organizacji i planowania. I w tym przypadku powiedziałbym, że potrzebujesz komunistycznej diki zmiany klimatu ONZ dla „zrównoważonego rozwoju” i ram obejmujących wiele jurysdykcji w ramach Komunistycznej Partii Chin.

Australia jest odpowiedzialna za dostarczenie Incompetence In Toto jako głównego tematu planowania, organizacji, dwustronnej kontroli politycznej (i kontrolowanych opozycji), geoinżynierii, dominacji informacji (wielkie dzięki Hua Wei i Verison z Izraela) oraz , oczywiście, łańcuch dowodzenia. To ostatnie będzie bardzo tajne, ponieważ wszystkie zachodnie stwory muszą wierzyć w oficjalną teorię współzależności rządu - bez względu na to, jak dziwaczne, fizycznie niemożliwe lub głupie. Jak żydowskie matki mówią nam z powrotem w Stanach: „Nie można naprawić głupoty” i mają rację.

Planiści naturalnie brali pod uwagę naszą dawną kumplę chciwość i korupcję jako część systemu.

Jednym słowem, ekobójstwo na skalę wyschnięcia całego kontynentu wymaga społecznego muru właścicieli. Ponieważ, jeśli masz zamiar sprzedać ogień, najpierw musisz mieć Big Dry poza zasobem. A dzieje się to już od około sześciu lat.

W pewnym momencie należy zakończyć początkowy etap tej operacji i rozpocząć kolejny etap. Spekuluję, że wizyta dyplomacji wodnej delegacji MRC w czerwcu 2019 r. Dotyczyła tej branży. Beneficjenci australijskich praw do wody dla Novus Ordo Seculorum złożyli nam wizytę i skontrolowali kierownictwo ważnego gracza w Big Dry - mianowicie Towarzysza Wielo-jurysdykcyjnego, Murray Darling Basin Authority.

MRC podpisał się na wykonanych zadaniach. Wiosna 2019 r. Rozpoczął się drugi etap Wielkiej Sześcioletniej Suszy.

POŁĄCZENIE KULAK

Nie przechwalać się przeciw antysemitom, którzy podlegali karze śmierci pod Leninem i Stalinem, ale w czasach, gdy Triumwirat Stalina, Mołotowa i Trockiego (prawdziwa umowa) wymyślił plan „sowieckiego” rolnictwa dla ZOG Wschód w ZSRR, wielkim klasowym wrogiem ludu był Kulak i sub-Kulak (ci, których Partia uważa za posiadających postawę Kulak).

Kiedy Stalin ogłosił pięcioletni plan odbudowy socjalistycznej 1929–1932, Triumwirat wyjaśnił Dumie, że likwidacja Kulaka ma zasadnicze znaczenie dla Planu. A Stalin należycie wygłosił mowę o likwidacji Kulaka 27 grudnia 1929 r.

W tym czasie w republikach radzieckich Kulak składał się z męża i żony z co najmniej 2 dziećmi

http://www.holodomoreducation.org/index.php/id/187

https://researchonline.nd.edu.au/cgi/viewcontent.cgi?article=1054&context=theses

Im więcej rzeczy się zmienia - nawet w czasach, gdy sama mantra jest „zmianą” - pozostają one takie same.

Niespodzianka. Niespodzianka. Dla globalnego porządku komunistycznego i jego komisarzy odpowiedzialnych za odbudowę socjalistyczną w każdym wasalskim państwie należącym do kartelu bankowości centralnej najważniejszym wrogiem ludu w XXI wieku jest: Kulak, czyli Bur i rzeczywiście etniczny rolnik każdego naród przechodzący sowietyzację.

Australijski Kulak nie jest wyjątkiem. Chociaż muszę powiedzieć, że nasz Kulak, oprócz tego, że jest klasowym wrogiem NWO, jest nieustępliwym zaprzeczającym zmianom klimatu.

Australijski Kulak zachowuje głęboką, trwałą nieufność do ONZ (największego na świecie komunistycznego prezydium) i nie wierzy, że emisje CO2 i paliwa kopalne są przyczyną zmian klimatu i eko-katastrof, takich jak Big Six Year Dry i narodowy pożar krzewów sytuacja kryzysowa płonie obecnie w trzech stanach.

Co gorsza dla naszych komisarzy, przeciętny australijski Kulak głosuje w wyborach w Australii. Głosowanie Kulaka należy do godnej ubolewania bazy, która pomogła wybrać rząd odmawiający LNP w wyborach w maju 2019 r. Został wybrany na tej samej platformie, którą stworzył Scott Morrison, gdy był skarbnikiem w rządzie LNP Turnbull 2017.

Podczas pytań i odpowiedzi do Parlamentu Morrison wymachał kawałkiem węgla i osiągnął rekordowe stanowisko, które objął w wyborach w maju 2019 r .: „Nie bój się. Nie bój się. To cię nie skrzywdzi , To węgiel. ” Wskaż międzynarodowe oburzenie i opprobrium ze zwykłych stron.

Przed wyborami majowymi 2019, Kulakowie, oczywiście, właśnie głosowali na 1 LNP przeciwko Billowi Shortenowi Labour, prostemu bolszewikowi, który został zwolniony z pracy za samo zadawanie pytań.

A w przypadku właścicieli Australii Inc. i naszych lepszych, w środku w grudniu 2019 r., Burzy ogniowej oraz dewastacji zatoki Cudlee Creek i Balmoral w Nowej Południowej Walii i Australii Południowej, premier Scott Morrison, negujący zmiany klimatu, nie zawiódł w swoim oficjalnym Pojemność.
Jego handlowcy zabrali go na wakacje na Hawaje, gdy zbliżała się burza ognia wielkości Sydney. Natychmiast wrócił do mediów i obrony stanowiska rządu w sprawie zmian klimatu. Został napisany scenariuszem z liniami spreparowanymi, aby wywołać całkowite załamanie ASD w Osobie Roku Time i jej fanach.

Oto próbka jego gafli. Twierdził, że rekompensata dla ochotniczych strażaków nie jest „priorytetem”. (Mówimy tutaj o NAJLEPSZYCH mega-pożarach Australii w trzech stanach tutaj). Został wyrzucony po raz drugi przed Bożym Narodzeniem, aby odrzucić wezwania do pomocy strażakom. Jego zdaniem organizacje ochotniczej straży pożarnej zostaną przeanalizowane „po tych wydarzeniach”.

https://www.abc.net.au/news/2019-12-23/scott-morrison-anthony-albanese-bushfires-meeting/11823128

https://www.sbs.com.au/news/the-feed/prime-minister-scott-morrison-rejects-calls-for-more-assistance-to-firefighters

Nie można wymyślić tego gówna. Chyba, że ​​oczywiście tu wystawiana jest ps-op w Hybrid Warfare. W takim razie - wtedy - tak, mamy bardzo kreatywne umysły w pracy ...

https://www.smh.com.au/national/nsw/hawaiian-themed-mural-of-scott-morrison-painted-over-20191227-p53n81.html

https://www.theguardian.com/australia-news/2019/dec/23/scott-morrison-hawaii-holiday-extra-plumbing-contract-friday-afternoon

I, jak można się spodziewać, wróg klasy nr 1, Kulak otrzymał scenariusz „winy” złego faceta dotyczący złego zarządzania gruntami pod względem polityki klimatycznej. Poważnie. Klasa Wróg nr 1 jest odpowiedzialna za „sześć jurysdykcji” Big Six Year Dry i pożary buszu.

Pociągnij naszą drugą nogę - Sky News, jeśli zamierzasz nas zabawić w takim czasie. Zaokrąglij niektóre z tych kombinezonów MBDA i nadaj im narodowy skrypt dnia przepraszającego. Płacenie ceny za złe zarządzanie gruntami. Sky News Australia.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 9th Styczeń 2020, 05:20
Message reputation : 100% (1 vote)
Rodzice, którzy tolerują dzieci ze smartfonami i laptopami na codzień.


Proszę przeczytać, czym to może grozić!


http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,24565442,10-letnia-zosia-jest-na-odwyku-psychiatra-powiedziala-mi.htmlJa nie mam żadnych wątpliwości, że moja córka jest uzależniona. Tak też powiedziała pani ordynator ze szpitala psychiatrycznego, do którego Zosia trafiła.


10-latka w szpitalu psychiatrycznym?


Tak naprawdę dziewięciolatka! Zosia dopiero za chwilę skończy dziesięć lat. Urodziła się 1 kwietnia.


Jakie to było wspaniałe dziecko! Idealne. Każdej matce można takiego życzyć. Byłam w szoku, że dzieci w ogóle mogą takie być! Wiktoria, moja starsza córka, ciągle płakała, jak była malutka. A Zosia wcale. Przesypiała całe noce! To był aniołek. W przedszkolu była pupilkiem pani.


A z rówieśnikami lubiła się bawić?


Bardzo! Była bardzo towarzyska. Ciągle biegała z koleżankami po dworze. Uwielbiała jeździć na rowerze. Jak każde normalne dziecko.


Czyli wczesne dzieciństwo przebiegało bez problemów?


Wszystko się układało dobrze. Zosia chętnie bawiła się ze starszą siostrą. I uwielbiała, kiedy czytałam jej książeczki. Mamy całą kolekcję Disneya. Jej ulubione bajki to był "Aladyn" i "101 dalmatyńczyków". Zawsze jej czytałam przed snem. Zresztą ona spała ze mną do siódmego roku życia! Przytulała się, powtarzała: "Kocham cię, mamusiu". Przestała spać ze mną dopiero trzy lata temu, kiedy urodziłam synka.

Jest to mały fragment olbrzymiego dramatu, który grozi twoim dzieciom! Szpitale psychiatryczne są... przepełnione!


Więcej: http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,24565442,10-letnia-zosia-jest-na-odwyku-psychiatra-powiedziala-mi.html

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 14th Styczeń 2020, 03:07
W Australii i na świecie jest jeszcze gorzej!

Film ukazujący wiele prawdy o modyfikacji pogody.Jeżeli film nie zniknie, znaczy to, że Google chce, abyśmy o tym wiedzieli.

Film pokazuje nam niezbite dowody na to, że nasza pogoda jest modyfikowana i to już od roku 1962.

Nie tylko w USA ale praktycznie na całym świecie. Na tym filmie podane są witryny otwarcie mówiące o modyfikacji pogody
oraz sposoby, jakie są stosowane.

Najciekawsze jest to, w jaki sposób spowodowano wielkie deszcze w USAA w Kaliforni.

Jest pokazany film z satelitów, który ukazuje nam na Hawajach specialnie zbudowane urządzenia, które powodują wielkie chmury i przy określonych wiatrach te chmury są kreowane i podczas podróży do Kaliforni inne podobne miejsca dodają do tych chmur jeszcze więcej wody i potem jest to pokazane, jaki powstaje efekt. Masowe powodzie.

Są pokazane także mapy pogodowe podczas TV zapowiadania pogody, które to w pełni potwierdzają.

Po pierwszej połowie film się powtarza czyli nie warto go ponownie oglądać.

Napisy, jeżeli pomagają trochę.

http://www.proroctwa.com/napisyPL.htm

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 30th Styczeń 2020, 11:00
Uwaga na programy anty wirusowe!


Artykuł mówi o Avast - bezpłatny anty wirusowy program, który jest już szeroko znany z tego, że wysyła wszelkie dane z twojej przeglądarki internetowej do innych organizacji, które dobrze za to im płacą. Avast twierdzi, że chroni nas przed wirusami blokując je w przeglądarkach. Tymczasem to może być prawdą, ale wysyłanie takich danych o użytkownikach może przynosić każdemu programowi anty wirusowemu olbrzymie pieniądze.


Z moich obserwacji to może być wielka przesada.


Pracowałem przez 8 lat na 3 komputerach. Żaden nie miał anty wirusowego programu i nikt nigdy nie złapał wirusa. Potem założono Windows 10 i założono Avast. Ale nigdy nie było widać jakiegokolwiek zagrożenia wirusami.


Moja żona używa komputera przez kilka lat bez jakiegokolwiek anty wirusowego programu i nie miała jeszcze żadnego problemu.


Ja mam zawsze dwa komputery. Jeden ściśle do Internetu ale ten drugi do robienia na nim muzyki. Czasami używam także przeglądarki. Z powodu obciążenia programem anty wirusowym na muzycznym komputerze od lat nie mam anty wirusowego programu - mam 2-go z kolei komputer i nigdy nie miałem problemu z wirusem.


Już raz podawałem więc to przypomnę.


W każdej przeglądarce możesz wyczyścić swoją historię oraz swoje dane, zwłaszcza jeżeli logujesz się do banku. Te dane są nadal w tzw. cache, dopóki nie są z nie usunięte. Czyli przeglądarka pamięta nawet hasła i poznajemy to po tym, ze wchodząc na jakąś chronioną witrynę przeglądarka automatycznie cię loguje i podaje twoje dane z hasłem włącznie!!!


Zawsze po jakiekolwiek transakcji czy zapłaceniu rachunków NATYCHMIAST czyszczę pamięć przeglądarki. Naciskam na Ctrl Shift Delete i usuwam wszelkie ślady, gdzie byłem i się logowałem, z tym forum włącznie.


Jest to jak na razie mim zdanie najbardziej pewna ochrona twoich danych.


W tym linku jest potwierdzenie tego po polsku!!!!!

https://www.google.com.sg/search?dcr=0&source=hp&ei=lagyXsLCM6ud4-EPkuOD6AI&q=Ctrl+Shift+Delete+dane+z+przegl%C4%85darki&oq=Ctrl+Shift+Delete+dane+z+przegl%C4%85darki&gs_l=psy-ab.3...9884.32194..34395...0.0..0.347.6113.0j4j12j8......0....2j1..gws-wiz.....0..0j0i22i30j0i13i5i30j33i22i29i30j33i160j33i21j33i10i160.9n_bPYU3_Fg&ved=0ahUKEwiC4aHnh6vnAhWrzjgGHZLxAC0Q4dUDCAg&uact=5

Jest tam mnóstwo linków!!!


Jeżeli czyścisz cache, przeglądarka zawsze będzie cię pytać o twoje dane ponieważ je usunąłeś.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 1st Luty 2020, 12:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Wklejam dwa linki po polsku z informacjami o australijskich pożarach.

http://kresywekrwi.neon24.pl/post/152909,wypalanie-australii 

http://kresywekrwi.neon24.pl/post/152927,australie-celowo-podpala-sie-z-nieba

Dodam, że mieszkam w Australii od roku 1982 i zawsze co roku są w lecie pożary, zwłaszcza we wschodnich stanach. Są one wygaszane bez większych strat i metody stosowane przez strażaków doskonale zdawały egzamin.


Trzeba dodać, ze temperatury dochodzą do 50 stopni C. Perth ma rekord 48.8 C, oczywiście w cieniu.


Ale takiego dramatu, jaki mieliśmy ostatnio jeszcze w Australii nie było i nie było także normalnej tego przyczyny.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 6th Luty 2020, 13:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Po odkryciu kilku trendów satanistów chyba odkryłem główny ich cel. Nie jestem jeszcze pewien, do czego to wszystko DOKŁADNIE prowadzi, ale myślę, że wkrótce do tego dojdę z pomocą Boga i Syna.

Jak być może już zauważono, władze i Kościół dąża do utwierdzenia nas, Polaków w bałwochwalstwie. Zachęcają  nas wręcz do bałwochwalstwa, udając... Chrześcijan.

Obejrzałem dzisiaj film z przemówienia do związków zawodowych Trumpa.

Republikanie niemal szaleli publicznie z radości i różne źródła nazwały Trumpa największym prezydentem w dziejach USA.

Oczywiście Trump pozuje na Chrześcijanina... Syjonistycznego. Czyli całe fałszywe chrześcijaństwo ewangeliczne uwielbia Trumpa i uwielbiają go Żydzi z Chabadem włącznie. Czyli ci, co będą próbowali nam ścinać głowy za bałwochwalstwo.

Wygląda to na wyraźne zachęcanie chrześcijan do uwielbiania Trumpa, apostoła Pawła i całej jego nauki, która nie ma absolutnie niczego wspólnego z Prawdą Bożą oraz Chrystusem.

Oczywiście za Naród Wybrany uważany jest zlepek złożony z nasienia węża, o którym właśnie Bartek dzisiaj napisał, pisząc, o nasieniu węża katom Polaków w Wołyniu.

Do czego to może prowadzić?

Chrześcijanie uwielbiają Trumpa w USA. Tolerują Żydów i uważają ich za rzeczywistych Izraelitów.

Chrześcijańskie działania Trumpa ich wręcz nakręcają i to jest maksymalne zwiedzenie - tak Polaków z naciskiem na bałwochwalstwo jak i Amerykanów z naciskiem na święty Izrael.

To wszystko wróży chrześcijaństwo stające po stronie szatana (lub po stronie upadłych), czyli wrogich Bogu.

Ani polscy katolicy nie rozumieją o co w tym chodzi, ani Amerykańscy chrześcijanie nie mają pojęcia, do czego Trump ich prowadzi.

Co mnie nieco przeraża, to możliwość, że i jedni i drudzy będą walczyli zniesławiając Boga.

Najwyraźniej taki jest cel!

Jest to niezwykle sprytny trick i wielu na to da się nabrać.

Ale dwóch świadków to rozbije w drobny puch, czyli Prawda wyjdzie na wierzch.

Ale to wskazuje JUŻ, ze oni wprowadzą w błąd większość ludzi na świecie.

Pozostawię to na razie i dalej będę to obserwował.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 9 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach