Go down
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 8th Październik 2017, 18:34
Message reputation : 100% (2 votes)
Uwaga bardzo ważne info. Rząd Pis planuje już jawne ludobójstwo Polaków i Słowian:

.....................................................................

Uwaga admina.

Film jest w tym linku. YouTube film usunęło!

https://gloria.tv/video/6fg6ayENiutWDYBHnVUzZovDV

.....................................................................


zmiany na ziemi napisał:Będą obowiązkowe szczepienia dla dorosłych! Czy to już mafia szczepionkowa?
Znany lobbysta proszczepionkowy Marek Posobkiewicz, zajmujący stanowisko Głównego Inspektora Sanitarnego, na polecenie rządu, przygotowuje projekt zmiany ustawy, która może zmusić dorosłych Polaków do szczepienia się. Rząd jeszcze tego nie przyjął, ale wydaje się to w zasadzie formalnością.
Co szykują dla nas siepacze totalitaryzmu medycznego? Oficjalnie chodzi podobno o to, aby przygotować się na jakieś bliżej niesprecyzowane epidemie. Jeżeli projektowane przepisy wejdą w życie, o wiele łatwiej będzie wprowadzić tak zwane obowiązkowe szczepienia interwencyjne, inaczej określane jako akcyjne i będą one dotyczyły wszystkich, a nie tylko dzieci.
 
Pojęcie szczepień akcyjnych, w polskich przepisach dotychczas nie istniało.  Dodatkowo przewidziano, że za uchylanie się od takich szczepień będą wysokie kary. Zatem wygląda na to, że rządzący zamierzają zintensyfikować przymus szczepień rozciągając go również na dorosłych, którzy będą zgodnie z prawem zmuszani do wstrzykiwania sobie preparatów medycznych, które kupuje najwyraźniej zblatowany z koncernami farmaceutycznymi polski rząd. 
 
Biorąc pod uwagę ostatni wypadek w Białogardzie i późniejsze wypowiedzi ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, który uznał, że nie widzi problemu w przymusowym szczepieniu dziecka bez zgody rodziców, można się spodziewać pogorszenia sytuacji w zakresie wolności wyboru procedur medycznych. Co więcej urzędujący minister włączył się w promocję produktów zagranicznych koncernów medycznych, publicznie szczepiąc marszałka senatu Stanisława Karczewskiego, który z kolei wykonał szczepienie u niego.
Wspomniany Marek Posobkiewicz, czyli Główny Inspektor Sanitarny odpowiadający za przygotowanie tych antywolnościowych i niekonstytucyjnych przepisów prawa (Art. 39. Konstytucji stanowi bowiem "Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody"), zasłynął z kolei pajacowaniem w postaci "rapowania" pioseneczki reklamującej szczepienia jako coś dobrego dla zdrowia. 
 
Projekt pana Posobkiewicza zakłada również tak zwaną szybką ścieżkę gromadzenia szczepionek w Centralnej Bazie Rezerw. Do tej pory była ona uruchamiana jedynie w razie klęski żywiołowej. Nowa ustawa ma umożliwić masowe zakupy szczepień, nawet po wystąpieniu pojedynczego przypadku jakiejś zakaźnej choroby. 
Oznacza to, że łatwe będzie zdecydowanie o masowym zakupie szczególnie niebezpiecznych dla zdrowia szczepień przeciwko grypie. Potem państwowe magazyny zapełnią się zakupionymi szczepionkami, które przecież będą miały termin ważności, co z kolei będzie skutkowało dążeniem władz do wstrzyknięcia tych dawek komu się da, a gdy ludzie będą tego unikać, zamierza się dyscyplinować ich karami, a w skrajnych przypadkach nawet stosując przymus bezpośredni.
Znani lobbyści proszczepionkowi z tytułami lekarskimi oczywiście gorliwie popierają plan zaostrzenia ucisku medycznego w postaci zmuszania zdrowych ludzi do wstrzykiwania sobie preparatów, co w każdym przypadku można nazwać eksperymentem medycznym. Na dodatek po wprowadzeniu zmian pana Posobkiewicza, do szczepienia będzie mogła kwalifikować również pielęgniarka, a nie tylko lekarz, więc doprawdy nie wiadomo jak to się skończy dla pacjentów. 
Oczywiście w nowej ustawie nie ma słowa o Negatywnych Odczynach Poszczepiennych. Rządzący nadal udają, że coś takiego nie istnieje i nie chcą nawet rozmawiać o funduszu odszkodowawczym, z którego płacono by renty ofiarom przemysłu szczepionkowego.
 
Trzeba przyznać, że obecna ekipa rządząca ma już duże osiągnięcia w zakresie promowania potencjalnie niebezpiecznych substancji produkowanych przez zagraniczne koncerny farmaceutyczne. Koszt przymusowych szczepień wzrósł w ciągu ostatnich kilku lat niemal dziesięciokrotnie i śledząc ostatnie zmiany w prawie, widać stałą tendencję do jego zwiększenia. 
 
Przygotowywane obecnie prawo pozwoli jeszcze skuteczniej wziąć społeczeństwo pod medyczny but, zmuszając je do aplikowania sobie preparatów z zawartością metali ciężkich i osłabionych laboratoryjnie wirusów, za które oczywiście ludzie sami zapłacą w podatkach. Antywolnościowe zapędy rządzących obecnie polityków lewicy pobożnej mogą przerażać, bo konstruowane przez nich totalitarne prawo będzie wkrótce umożliwiać nawet zaszczepienie dorosłego, wbrew jego woli, z wykorzystaniem interweniujących policjantów. 

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/beda-obowiazkowe-szczepienia-dla-doroslych-czy-juz-mafia-szczepionkowa

Zobaczmy zatem kim naprawdę są rządy Pis. Przypominam rząd Pis i Duda podpisali przymus szczepień dla dzieci.

Ci ludzie nie mają sumień. Niech im Bóg odpłaci za te zło które czynią!!!!
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 1st Listopad 2017, 20:20
To mamy dowód na to, że rządy w konspiracji z koncernami farmaceutycznymi w leczeniu raka stosując chemioterapie doskonale wiedzą o jej szkodliwości już dawno. 
zmiany na ziemi napisał:
Chemioterapia zabija chorych na raka, twierdzi prestiżowy magazyn medyczny


autor:  admin (2017-11-01 09:46)Kategorie: 

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Dreamstime_xs_24470334_12
Źródło: dreamstime.com

Chemioterapia, która jest aplikowana prawie wszystkim chorym na raka, może się okazać czynnikiem przyspieszającym ich śmierć! W prestiżowym czasopiśmie medycznym The Lancet Onkology, opublikowano  szokujące wyniki badań, z których wynika, że nie sam nowotwór, ale właśnie chemioterapia zabija ponad połowę chorych na raka.


 
Badania to potwierdzające przeprowadzili naukowcy z Public Health England Cancer Research w Wielkiej Brytanii, którzy analizowali przypadki chorych na na nowotwory, którzy zmarli zaledwie w ciągu 30 dni od rozpoczęcia chemioterapii. Z badań jasno wynika, że połowa pacjentów poddanych leczeniu za pomocą chemioterapii umiera i to nie z powodu raka ale właśnie z powodu tej terapii.
 
Naukowcy stwierdzili, że w trakcie leczenia za pomocą chemioterapii niszczone są przede wszystkim zdrowe komórki, a nie tylko te zmutowane. To powoduje, że chorujący szybciej słabną, a rak ma większe pole do popisu zwłaszcza, że dojrzałe komórki rakowe są w stanie zmienić swój sposób metabolizmu przestawiając się ze spalania na inne formy pozyskiwania energii, na przykład przez fermentację.
Badania wykazały, że w czasie stosowania chemioterapii, uśmiercane są przede wszystkim zdrowe komórki czerpiące energię ze spalania, a nie te które powinny zostać uśmiercone. Prowadzi to do sytuacji, w której agresywne komórki rakowe zyskują większy dostęp do glukozy, zatem dzięki chemioterapii nie tylko nie giną ale odżywiają się jeszcze lepiej.
 
Statystyki są bezlitosne i wygląda na to, że chemioterapia stała się takim samym biznesem jak szczepionki, gdzie nie chodzi o zdrowie pacjentów i ich wyleczenie lecz o zarobienie pieniędzy. Ludzie niestety nadal wierzą, że lekarze chcą dla nich dobrze, zwłaszcza w sytuacji, w której dochodzi u nich do realnego zagrożenia życia. Niestety lekarze są przeważnie wyedukowani w sposób pozostawiający wiele do życzenia i często bywają pod wpływem koncernów farmaceutycznych, które zdają sobie sprawę że właściwie to oni zapewniają zbyt ich produktom.
 
Konkluzja badaczy analizujących skuteczność chemioterapii jest zatem taka, że lekarze powinni bardzo uważnie decydować o zaproponowaniu swoim pacjentom tak inwazyjnych terapii jak chemioterapia, a pacjenci powinni być świadomi, że poddanie się tej procedurze medycznej może być dla nich bardziej niebezpieczne niż sam rak.


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chemioterapia-zabija-chorych-na-raka-twierdzi-prestizowy-magazyn-medyczny

Rządy doskonale dawno zdają sobie sprawę, że chemioterapia sprawia, że rak szybciej zabija chorego. A szczególnie osoby starsze u których wykryto raka stosuje się chemie aby ta ich szybciej zabiła.

Szczególną motywacją do tego by przemocy lekarzy i koncernów farmaceutycznych nas zabijać, jest system emerytalny, skonstruowany tak, że musi on zbankrutować.... chyba, że emeryt szybciej umrze a najlepiej umrze przed osiągnięciem wieku emerytalnego.

O tym, ze każdy system emerytalny musi zbankrutować wie doskonale ekonomista prof. Rybyński:
rybyński napisał:
Nie będzie emerytur, bo ZUS zbankrutuje
Mar 6, 2013 • rybinskiW czwartek w Dzienniku Gazecie Prawnej ukaże się pierwszy z serii moich artykułów, które pokazują dlaczego już pod koniec tej dekady ZUS przestanie wypłacać emerytury. Poniżej fragment:

“Jak się bliżej przyjrzeć szacunkom ZUS, to widać że wariant pesymistyczny wcale taki nie jest.  Bo  w 2013 roku zakłada wzrost PKB o 2 procent, inflacji o 2,7 procent i płac realnych o 1,5 procent. Bezrobocie według tego wariantu na koniec 2013 roku ma wynieść 13,2 procent, podczas gdy w styczniu już przekroczyło 14 procent i dalej rośnie.  Jeżeli przyjmiemy bardziej realne założenia, czyli stagnację realnych wynagrodzeń i wzrost bezrobocia do prawie 15 procent, to na podstawie analizy wrażliwości podanej przez ZUS możemy policzyć, że dochody FUS spadną o ponad 6 procent w 2014 roku, i ten efekt będzie się nasilał w czasie aż osiągnie 11 procent w 2018 roku. Spadną również nieco wydatki (od 1 procenta w 2014 do 3 procent w 2018 ) z powodu niższej indeksacji emerytur. Czyli deficyt FUS w 2014 roku wyniesie 73 mld złotych, a w 2018 roku 98 mld złotych, jeżeli tylko w jednym roku – 2013 – bezrobocie będzie rosło, a płace realne będą w stagnacji. Jeżeli natomiast polska gospodarka wejdzie w recesję, lub kilkuletnią stagnację, to może nastąpić eksplozja deficytu w FUS już w najbliższych latach i całkowita niezdolność ZUS-u – a w zasadzie polskiego państwa – do wpłaty emerytur po 2020 roku.”

http://www.rybinski.eu/2013/03/nie-bedzie-emerytur-bo-zus-zbankrutuje/

A jak mawiał ALEXIS DE TOCQUEVILLE

"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy."

Jak działa jeden ze sposobów ludobójstwa???

Bardzo prosto.

Rząd ma świadomość, że każdy system emerytalny musi zbankrutować prędzej czy później chyba, że doprowadzi się do sytuacji, że osoby będą ginąć przed osiągnięciu wieku emerytalnego lub będą żyć jak najkrócej na emeryturze.

Rząd zatem ma interes aby kupować od koncernów te metody, które zamiast wyleczyć z choroby spowodują szybszą śmierć.

Co ciekawe rząd promuje profilaktykę przez jak najszybsze wykrycie raka po co???

Aby szybciej zaaplikować morderczą chemioterapie.

Jak widać politycy to słudzy szatana i ludobójcy.

Na nich Bóg wypróbuje swoją "chemioterapie" w postaci jeziora ognia i siarki!!!!
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 6th Listopad 2017, 15:41
Email, który mnie zmroził...

Drogie Polki!

Chrońcie swoje pochwy! >

Dlaczego biskupi i księża nie informują Was!? >https://gloria.tv/video/b4FSsGCcx1hd4tmZfixou1Xn4https://krokdozdrowia.com/uwaga-tampony-i-higieny-z-glifosatem/


https://pl.wikipedia.org/wiki/GlifosatPoczytajcie, obejrzyjcie, zgroza....


Nasienie węża zabija nas coraz nowszymi metodami!

Boże, osądź ich surowo i bez miłosierdzia. Nie zasługują na to.

Dzisiaj czytałem, że na świecie ginie rocznie 8 mln dzieci, sprzedawanych na seks, mordowanych na ołtarzach, ten ohydny świat stoczył się na samo dno po rządami nasienia węża.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 14th Listopad 2017, 15:30
Message reputation : 100% (1 vote)
Ciekawy artykuł:wp.pl napisał:[size=30]Ich hasła oburzyły Polaków. Kim są radykałowie z Marszu Niepodległości?[/size]
Na tegorocznym Marszu Niepodległości pojawiła się grupa zamaskowanych osób trzymających banery z hasłami "Czysta krew, trzeźwy umysł" i "Europa będzie biała albo bezludna". Okazuje się, że byli to członkowie takich organizacji jak np. Niklon i Szturmowcy. Ich obecność na prawicowych obchodach Święta Niepodległości to absurd. Oto dowód.


A czemu te hasła miały oburzyć Polaków???

Przecież podstawą istnienia narodu w szczególnie Słowian jest czystość naszej krwi. Przecież nasienie węża chce nas skundlić aby w ten sposób wyniszczyć  Słowian zaginiony Izrael.

"Biała Europa albo bezludna"... przecież to prawda, narody które zalewają Europę słyną, z niższej inteligencji, braku panowania nad emocjami wyznają islam - religie promującą nieróbstwo i bandytyzm. Narody te słyną z lenistwa i tylko dlatego płodzą tyle dzieci ponieważ dostają na nie socjal. 

Przecież w takim układzie jak rasa biała wyginie to te narody same zaczną się mordować ponieważ ich ogromna liczba i niski poziom inteligencji spowoduje katastrofę socjalną i wymarcie całego rodzaju ludzkiego. Nie tylko Europa ale cały świat będzie bezludny. 
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 15th Listopad 2017, 10:36
Message reputation : 100% (1 vote)
To jest ohydna wyniszczająca naród narracja nasienia węża, które dąży do zniszczenia całej białej rasy, ze Słowiaństwem w szczególności.

Co do wyniszczania nas nie ma najmniejszej już wątpliwości as władza to czyste nasienie węża zwalczające wszelkie szanse na odrodzenie się narodu polskiego.

Widziałem kilka komentarzy w niezależnych mediach, które wyraźnie wspierają Polskę jako... wzór dla Europy do naśladowania.


Złapałem krótki film po angielsku, nie na YouTube ( byłaby cenzura) w którym w kilku mocnych słowach mówi się o wyniszczaniu białej rasy i za wzór daje się Polskę i Polaków.

W końcówce filmu jest pokazana demonstracja w Warszawie i napis


= a w Polsce=

Oni nie są źli.

Oni nie są nienawistni.

Oni są dumni.

Oni są bardzo mocni.

Oni po prostu bronią swego prawa do dalszej egzystencji.

Nie mogę tego filmu przetłumaczyć i wstawić na YouTube bo mi zamkną kanał. Zresztą najważniejsze już podałem. Widziałem więcej pozytywnych komentarzy.

Co jest najważniejsze dla nas - jeszcze nigdy na świecie nikt nie wystąpił w taki sposób we własnej obronie przed tyranią syjonistyczną oraz programem zniszczenia Europy i rasy białej.

Zrobili to nasi bracia Polacy i z Zachodu wiem, że śpiewano Boże coś Polskę.

Ale na forum to nie dotarło, że Bóg właśnie za taką postawę miłuje swój Naród Wybrany.

Jeszcze nie doskonały, ale na doskonałość przyjdzie jeszcze czas!

Jestem wewnętrznie przekonany że Bóg zwrócił szczególną uwagę na ten niezwykły pokaz Polaków miłujących Boga i swój naród.


Większość z nich nie wie kim są i dokąd idą.

Ale Bóg zna serca swego narodu i pamięta swoje obietnice.

Naród Wybrany... nie zginie!!!!!!!!
Ten film można zobaczyć w tym linku...

https://twitter.com/HenryMakow

6-ty post od góry przez następne 12 godzin.

Tytuł pozycji - Dissident ???? Right

Trzeba kliknąć aby to otworzyć, ponieważ Twitter ostrzega przed 'niebezpiecznym' materiałem.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
pajakalipa
Liczba postów : 28
Join date : 19/03/2015

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 14th Grudzień 2017, 21:01
Troche zapomniany juz temat, ale swieta sie zblizaja, co oznacza ,ze mnostwo ludzi
kultywuje tradycje scinania choinki. Wlasnie dlatego naszlo mnie takie skojazenie z filmem , ktory wiekszosc z was ogladala,
ale pewnie nie kazdy skojazyl, ze byc moze ta tradycja ma zwiazek z Tymi ogromnymi drzewami , ktore zostaly sciete.
Mowa oczywiscie o filmie " There are no forest on flat earth"
Jesli mialbym stawiac , skad ta tradycja , wlasciwie rozpropagowana na wiekszej czesci swiata, to moj strzal padlby wlasnie w tym kierunku.
Jeszcze jedna rzecz, te wszystkie piramidy mogly zasilac maszyny uzyte w tym celu...
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 18th Grudzień 2017, 06:13
Szczególna radość dla szatana i demonów, ponieważ tak wielu oddaje im cześć! Rolling Eyes

Ciekawy artykuł po angielsku w rosyjskim portalu.

https://www.rt.com/news/412521-mini-gallows-merkel-gabriel/

Sprzedaje się mini pętlę szubieniczną dla Merkel i Gabriela, ministra spaw zagranicznych. Jest to według pomysłodawcy z Chemnitz, Jens Doebela, który doczepia do tej pętli.

Napisy dodane: "Zarezerwowane dla Angeli 'Mamy' Merkel" oraz "Zarezerwowane dla Sigmara  'bezużytecznego' Gabriela, i dodaje "zdrajców narodu".

Najciekawsze jest to, że sąd uchylił ową sprawę jako niegroźny żart i że nie popełniono żadnego przestępstwa i nikt nie nawołuje, aby przestępstwo popełnić.

Jeszcze rok temu taki człowiek dostałby wyrok kilkuletni za pogróżki.

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 123410

Kolejna oznaka, że zmienia się narracja i zaczyna się nagonka na... niszczycieli białej cywilizacji.

Według planu trzech wojen, doprowadzi to do masowych buntów i masowej wręcz zdziczałej przemocy.

Takich 'liberalnych' wyroków i sygnałów jest z dnia na dzień coraz więcej.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
damian
damian
Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015
http://PrawdaNasWyzwoli.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 22nd Grudzień 2017, 14:00
Przyznać musimy jednak, że w dużej części wina za skalę naszego wyniszczenia leży po naszej stronie.
Ludzie nieświadomie dali się zwieść, a że zwiedzenie było dla nich z pozoru słodkie to wpadają w zastawione sidła i szatański system odnosi sukcesy.

Upadli dobrze nas znają ... i wykorzystują wszelką możliwość, konstrukcję naszych umysłów, tego jak funkcjonuje nasze postrzeganie, myślenie ... wszystko to wykorzystywane jest przeciwko nam.

To, o czym piszę, a w w co generalizując wiele elementów niszczenia nas ale z naszym udziałem nazwałbym BUDOWANIEM W NAS STREFY KOMFORTU.

Nie mamy wpływu na wiele czynników jak trucizna w jedzeniu, powietrzu, przymusowe szczepienia i wiele, wiele innych rzeczy ... ale na to, że szatan nas próbuje ugotować w naszej STREFIE KOMFORTU mamy wpływ.
Działa to trochę jak z efektem podgrzewanej żaby ... wrzucając żabkę do za ciepłej wody uzyskujemy to, że wyskoczy z niej jak oparzona ... ale jak zaczniemy wodę podgrzewać delikatnie i powoli to żabce robi się dobrze, w końcu zasypia i zostaje uśmiercona.

Co nazywam i jak definiuję naszą ludzką STREFĘ KOMFORTU?

Zacznę od początku ...

1. WYCHOWANIE BEZ KLAPSA ... czy wręcz bezstresowe wychowanie.

Zauważcie jak szatański świat walczy o to ... zauważyliście? Jeśli jesteście rodzicami to na pewno. Kto wie może sami już uważacie, że wychowanie bez klapsa jest w porządku.
NIC bardziej mylnego.

Bóg w Biblii uczy nas, że mamy karcić (fizycznie ... nie psychicznie i dla zwolenników bezstresowego wychowania od razu nadmienię, że Bóg nie zalecał znęcać się nad dziećmi) dzieci aby je nauczyć posłuszeństwa i szacunku, tego co dobre i złe i BOJAŹNI BOŻEJ.

Małe dziecko niewiele rozumie. Nie da się dotrzeć do rozumy a brak negatywnego bodźca fizycznego (klaps, czy zdrowe wychowawcze "lańsko", którym pokolenia setki lat wychowywały ludzi porządnych, bogobojnych i lepiej nastawionych do bliźniego niż dziś mamy) pozostawia dziecko bez jasnego kierunku.

Fizyczny bodziec karzący za złe zachowanie nie tylko pozwala utrwalić bariery na poziomie podświadomości (dotyczy to małych dzieci) ale przede wszystkim kształtuje fundamenty norm zachowań ... możemy to wręcz nazwać fundamentem kręgosłupa moralnego.

Dzieci pozbawione tego czynnika wychowawczego stają się bezczelne, nieposłuszne, lekceważące, egocentryczne (długo by wymieniać) ... a w końcowym etapie wychowawczym wyrastają na ludzi z postawami pokolenia czasów końca ... (w Biblii jest to dobrze opisane w NT w kilku miejscach ... nawet nasz Pawełek co by o nim nie mówić akurat to słusznie napisał i tam miał rację opisując jacy ludzie na końcu dni będą).

Tak to stają się ludźmi z wielką i pyszną strefą komfortu.

Tacy ludzie gotowi są do różnych haniebnych często zachowań w obronie tego komfortu.

Zwróćcie uwagę jakie są tego potem efekty ...  Tacy ludzie są NIEZDOLNI do dalszej prokreacji i wychowywania dzieci tak jak należy a jeśli już je mają to często odnieść można wrażenie, że te dzieci im przeszkadzają ... w rozrywkach, w ich WOLNYM CZASIE itd ... więc sadzają dzieci przed TV, dają tablety i inne zabawki aby się zajęły SAME SOBĄ ... a rodziców angażowały w najlepszym razie w sposób ograniczony.

Ludzie z taką STREFĄ KOMFORTU są mniej wydolni w pracy ... potrzebują więcej odpoczynku, wolnego, rozrywek, przyjemności, zaspokajania ich żądz ....  Rodzina dla tych ludzi jest źródłem spokoju, komfortu również ... ale bez większego wysiłku w wychowanie dzieci na ludzi tak, jak oczekuje od nas tego Ojciec.

Kobiety przez tą strefę komfortu często popadają w próżność, skupiając się na przyjemnościach, własnym wyglądzie .... i pojawia się zjawisko BRAKU CZASU ... na nic nie ma wówczas czasu bo przecież życie jest pełne pięknych rozrywek, podniet ... świat szatański ma przecież mnóstwo do zaoferowania więc tylko ZARABIAĆ i KUPOWAĆ przyjemności, luksusy ...

Wszystko to jest podkręcaniem temperatury wody jak w przykładzie z żabką ... i przyjdzie koniec i człowiek taki zostanie nagi, pożałowania godny i często stracony ...  
Dlatego szatańskiemu światu tak zależy na naszej strefie komfortu ... a to z pozoru dobrze brzmi jak władze coś o tym mówią bo przecież "chcą dla ludzi dobrze" ...

Widzicie to zwiedzenie?


2. Poza wychowaniem mamy indoktrynację dzieci w debilnych i szatańskich bajkach, które oferuje świat dla dzieci ... a nieświadomi rodzice chcąc przecież mieć dla siebie więcej czasu sadzają biedne dzieci i pompują im tą szatańską heroinę do głów ...

3. Potem mamy szkołę ... instytucję kolejnego etapu indoktrynacji gdzie rzeczy potrzebnych i sensownych dziecko się uczy może 10% ... a reszta to jakieś bzdury i nieporozumienia.

4. Po drodze wstrzykują naszym dzieciom trujące szczepionki. Tego nie muszę tu rozwijać.

5. Potem przychodzi TEN moment ... że szatański świat próbuje zniszczyć takiego człowieka czym? Swoją zboczoną i chorą od fundamentów wizją nauki dzieci życia w rodzinie ... i seksu.
Na szczęście z tego co wiem w Polsce jeszcze możemy przed tym jakoś nasze dzieci chronić ... nie wiem jak długo i w jakim zakresie ale niebawem się dowiem.

Szatański świat ma zapędy uczenia dzieci onanizowania się już w wieku wczesnoszkolnym. Niemyślący samodzielnie i głupi ludzie dali sobie wcisnąć bzdury na uczelniach (swoją drogą ... z definicji na serio student to osoba z wypranym umysłem przygotowana na wpompowanie w nią na uczelni każdej bzdury i wypuszczenie jej z niej z poczuciem wysokiej własnej wartości - przecież wszak to człowiek wykształcony ... elita, inteligencja ... śmiechu warte, przepraszam ...  ) kłamliwe teorie na temat seksu czy nawet onanizmu wśród dzieci.

Dla jasności ... sam byłem studentem (psychologii) na "renomowanej prywatnej uczelni" ... uczyli mnie tam właśnie takich debilizmów z tą jedną różnicą, że byłem akurat myślący samodzielnie przez co miałem sporo problemów i głupich debat na temat np. tego, że homoseksualizm jest chorobą i zboczeniem (toczyłem taką batalię jako student SAM przeciwko gronu kilkudziesięciu innych studentów ... ciężka sprawa ... ani jedna osoba nie znalazła się, która by podzieliła moją opinię ... a to było aż 20 lat temu).

Dlaczego pornografia jest dostępna w sieci nawet dla dzieci i nikt do dziś nie zrobił NIC aby to ukrócić ... a można by .... wystarczy kilka ustaw ... Umieją zboczeńcy ustawami wiele stref regulować i to robią skutecznie ... a TEGO NIE ...  Nie wydaje się Wam to CELOWE? .... bo to JEST CELOWE ...

I dziś dzieci w szkole lat 7 lub i wcześniej mają styczność dzięki technologii (smartfony, tablety + to, że mają już ten sprzęt bo rodzice są nieświadomie głupi i im kupują i dają ... nie wiedząc, że po pierwsze to niepotrzebnie napromieniowuje dzieci radiacją ... po drugie z dostępem do chorych gier czy Internetu otwierają drogę na najgorsze zagrożenia dla niewinnych i nie gotowych na to dzieci) z twardą pornografią.

Pornografia w tym wieku osiąga jeden główny cel .... wypranie mózgów dzieci z wyższych uczuć ... z miłości ...  Kolejny główny cel szatańskiego systemu na czasy końca....
Miłość wielu oziębnie ... tak ...

Człowiek ma to do siebie, że się przyzwyczaja. Kiedyś jak chłopak szedł na wojnę to widząc zabitych miał traumę ... często potrzebował czasu aby ochłonąć, przyzwyczaić się. Dziś mordy, krew ... dzieci kilkuletnie mają w TV na filmach ze "świętego szatańskiego lasu" i w grach komputerowych ... Więc ich bariera tolerancji jest znoszona już we wczesnym wieku. To wszystko powoduje, że miłość chłodnieje w sercach ludzi.

Chłopiec wystawiony we wczesnym wieku (ale problem dotyczy też i dorosłych więc nie zalecam ludowi Bożemu kontaktów z pornografią ... to jak narkotyk ze skutkami śmiertelnymi) będzie miał spore problemy w budowaniu związku z kobietą. To jest po prostu PEWNE.

Bóg chciał aby mężczyzna nie był eksponowany na obrazu nagości kobiet ... nie mówiąc o pornografii ... a intymności doświadczał Z WŁASNĄ ŻONĄ ... co BYŁOBY osiągnięte i normalne, gdyby wcześniej nie był niszczony i bombardowany wszechobecnym seksem, sodomią i zboczeniami ...

Przez tą zarazę taki chłopiec będzie miał trudności w osiąganiu pełnej satysfakcji seksualnej z jedną kobietą i wciąż będzie gdzieś w żądzach miał ciśnienie na "urozmaicenie" ... Wówczas bardzo ciężko może być takiemu człowiekowi uniknąć zagrożeń cudzołóstwa ... może być bardzo ciężko.  To trochę jak uzależnienie od narkotyków a potem na każdym kroku częstowanie "działką" ...


I JESZCZE JEDNA sprawa ... jak pozwalamy się niszczyć ...

6. MEDYCYNA ...

Na własne życzenie wielu ludzi daje się truć medykamentami i produktami zabronionych praktyk magii ... ufając bardziej temu niż Ojcu ...
Dlatego niestety toczą nas choroby ... a medycyna częściej tylko pogarsza, dobija albo czyni człowieka własnym niewolnikiem, który musi oddać ostatnie pieniążki dla lekarzy i na leki ...

To może brutalne co piszę, ale głęboko wierzę w to, że moglibyśmy mieć PEŁNĄ ochronę przed chorobami JUŻ DZIŚ ... nie jutro, nie w Dniu Pańskim ... ale tu i teraz ... dziś ...
Sam jeszcze to badam i pracuję nad tym ... ale wiem już dziś, że jest to w pełni możliwe, a polega to na całkowitym, szczerym (nie wymuszonym) i pełnym ZAUFANIU Ojcu ...

KAŻDY musi to zrobić sam ... nikogo DO NICZEGO tu nie namawiam i nie chcę być winnym czyichś krzywd i problemów.
JEDYNE co robię to zwracam na to uwagę i zachęcam do własnego studium tego aspektu w Słowie Bożym i własnym rozmowom z Ojcem na ten temat.ŚWIAT CHORUJE a system szatański nas niszczy ... NIE TAK ZAPLANOWAŁ to Bóg ....

I jak wygląda dziś rodzic, który zabrania bajek ... karze fizyczną chłostą za występki ... odcina od zgubnych urządzeń w młodym wieku ... ?
Dla szatańskiego świata to brzmi już niemal jak jakiś rodzic terrorysta, prawda?

Ci idioci, szatańskie sługi chętnie by odebrali takiemu rodzicowi dziecko ...  bo ONI (słudzy szatana ... nasienie węża) mają poczucie własnej wyższości ... GENETYCZNIE odziedziczone z krwią ich "tatusia pradawnego" ... i myślą, że mogą narzucać i rządzić ... a lud Boży uważać za bydło ...

Ale do czasu ... do czasu ...  ich głupota i broń wbije się w ich własne piersi ... a wielu Sług Boga powołanych na ziemi będzie do Bożej Armii i Bóg wyda w ich ręce tych, którzy niszczyli ludzi, narody, dzieci ... i da im Bóg pełną władzę i wolę nad tym plugawym nasieniem aby rozbili im głowy i wytępili ich wraz z ich dziećmi z powierzchni ziemi ...

Wówczas wielu powie ...

Psm 118:10   Wszystkie narody otoczyły mnie, Lecz wytępiłem je w imię Pana.

Psm 118:11   Otoczyły mnie, nawet osaczyły mnie, Lecz wytępiłem je w imię Pana.

Psm 118:12   Opadły mnie jak pszczoły, Zgasły jak ogień z cierni, Bo wytępiłem je w imię Pana.

Psm 118:13   Potrącili mnie, uderzyli, bym upadł, Ale Pan wspomógł mnie.

Psm 118:14   Pan jest mocą i siłą moją, On stał się wybawicielem moim.

Psm 118:15   Okrzyk radości i wybawienia w namiotach sprawiedliwych: Prawica Pana odnosi zwycięstwo,

Psm 118:16   Prawica Pana podniesiona, Prawica Pana odnosi zwycięstwo.

Psm 118:17   Nie umrę, ale będę żył I opowiadać będę dzieła Pana.

Psm 118:18   Pan ukarał mnie surowo, Ale nie wydał mnie na śmierć.

Wielu z Was może się zdziwić, że piszę tu o tym, że lud Boży będzie mordował nasienie węża ... ale Biblia tego uczy i każda niemal księga prorocka z Henochem na czele o tym uczy.

Nie każdy będzie przygotowany na te dni aby bez litości wybijać nasienie węża ... Bóg powoła przygotowanych wojowników, aby dobijali tych, których nie zabiją plagi, zwierzęta i katastrofy na ziemi, które Bóg na nich ześle.

Niektórzy z nas z pewnością nie są zdolni do takiej walki i nie będą musieli tego robić.

OBYŚMY mieli ochronę od Ojca w tych dniach ... tego nam wszystkim czystego i prawego serca ... tym, którzy z drżeniem odnoszą się do Jego Słowa ... i boją się Boga ... tego nam życzę.
Niech tak się stanie i to będzie naszym pocieszeniem.
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 22nd Grudzień 2017, 15:40
Masz niemal w 100% rację. Ale problem polega na tym, ze nie doceniasz kontroli umysłów.

Zaledwie 2% ludzi rozumie, o czym my piszemy. Biblia mówi o tych, którzy nauczają posłuszeństwa wobec Prawa Bożego jako o sprawiedliwych i roztropnych.

Niewielu na świecie to robi. W pewnym okresie czasu wielu to zrozumie, ale na razie jesteśmy unikalni w tej sprawie ale odczuwamy wyraźną pomoc Boga.

Dlatego nie zniechęcajmy się apatią czy wręcz głupotą innych.

To wszystko niedługo ulegnie zmianie.

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 22nd Grudzień 2017, 17:57
Message reputation : 100% (3 votes)
Damian napisał:w Biblii jest to dobrze opisane w NT w kilku miejscach ... nawet nasz Pawełek co by o nim nie mówić akurat to słusznie napisał i tam miał rację opisując jacy ludzie na końcu dni będą).

Przewidział, bo tak naprawdę bezstresowe wychowanie wywodzi się od tego , że mozemy wszystko bo i tak nic nie ma znaczenia, czyli zbawienie z wiary" jak zrobie cos zle to i tak bez znaczenia bo przecież wierzę, i dalej będę robił swoje , i mogę być bezkarny, bo to bez znaczenia, żadna kara mnie za to nie czeka "

Zwiedzenie, zobaczmy jak to teraz u Nas wygląda, zbliżają się święta, tuż tuż 2 dni w zasadzie.

W radiach, kolędy i piosenki o ? o narodzinach .... Mitry niepokonanego boskiego Słońca.

Wszędzie słyszymy piosenki o kulcie upadłego , za 2 dni większość ludzi na świecie będzie ucztowało.... narodziny upadłego anioła.

Wręczamy sobie prezenty... z powodu urodziny upadłego anioła.

Ile ludzi dzisiaj wie na jakim świecie żyje? Ile ludzi wie na jakiej powierzchni ziemi żyje ( ziema kula ) co oni tak naprawdę wiedzą ?

NIC , zupełnie NIC.

Ludzie w dzisiejszych czasach mają wypaczony obraz wszystkiego, oczywiście nie każdy i nie zawsze w każdej kwestii.


Ale załóżmy że weźmiemy przypadkowego typowego przechodnia.

Co on tak naprawdę wie o świecie ?

Dosłownie NIC. Wie to co wepchali mu do głowy,

Wyobrażamy sobie dyskusję z przeciętną osobą z ulicy?

Zacznij mówić mu o płaskiej ziemi, o nasieniu węża, o szatanie i Bogu, ... w zdecydowanej większości ludzie uznali by cie za czubka i kazali spadać.

Pozwolę sobie wstawić 2 piosenki pokazujące jak wygląda dzisiejsze życie i świat
Spędzam wieczór z pilotem, zimne piwo, fotel
Zanurzam się w świat kłamstw, niedomówień i plotek
Księży obwieszonych złotem, grubych ryb i płotek
Świat bulimiczek i dzieci przymierających głodem
To ten obraz, który codziennie oglądam w TV
Tam gdzie policja jest dobra, a sędziowie sprawiedliwi
Nie zdziwi mnie nic co zobaczę albo usłyszę
W kraju gdzie antysemici zasłaniają się krzyżem
Siadam bliżej, na początek krajowe wiadomości
Mija pierwsza minuta i już serio mam dość ich

Gdy część narodu pości, czeka na koniec miesiąca
Te skorumpowane *****i kąpią się w cudzych pieniądzach
To polityka, rzygam na samą myśl o niej
I mam cichą nadzieję, że ten cały cyrk spłonie
Ze nadejdzie koniec kłamstw, które każdy z nich nam wpaja
Kto na kogo donosił, a kto komu lizał jaja
Każdy z nich to pajac, *****i zamiast działać
Trzeba jakoś utrzymać limuzyny i pałac
Zmieniam kanał, bo nie mam na to nerwów
Proste synu, zapamiętaj - nie ufaj ścierwu
W przerwie werbung, dziesięć minut reklam
Miliony osób dziennie spija ten zatruty nektar
Tak się gra, monopol trzeba kręcić
Największe pieniądze zarabia się na czyjejś śmierci
Wierz mi, wszystko można sprzedać społeczeństwu
Trzepią hajs na Papieżu i tragedii w Smoleńsku
Ja nie szukam w tym sensu, liczą się tylko zyski
Ludzka natura najbardziej kurewska ze wszystkich

Szyby niebieskie od telewizorów
Nie ufam mediom, nie wierzę w pic
Wszystko wydaje się płytkie z pozoru
Miedzy prawdą a kłamstwem jest cienka nić
Tam gdzie codzienność nie ma jaskrawych kolorów
Trudno jest przetrwać, trudno jest żyć
Szyby niebieskie od telewizorów
Wszystko na sprzedaż, nie wierzę w nic
[tylko tekstyhh.pl]
Tusza się cieszy, tańczą sezonowe gwiazdki
Sztuczne uśmiechy, wyćwiczone maski
Bezmózgi plastik i jakaś tępa *****
Szczerzą ryje do kamery (samba jest bardzo trudna)
Zalew gówna, pranie mózgu jak sekta
Jak Rafi mam ochotę *****nąć pilotem w ekran
Coś tu nie gra, zakłamane realia
***** w to, jadę dalej, bo serio nie ogarniam
W morzu chemikalia, płynie toksyczna fala
Ptaki polepione ropą topią się w czarnych plamach
Ekologiczny dramat, płoną hektary lasów
Opady, kwaśne deszcze, trujący wybuch gazu
Naturalny zasób złóż niedługo się wyczerpie
Zaczniemy bić się o ropę, miasta zaleje czerwień
Jesteśmy cierniem ziemi, ludzie niedługo znikną
Zmiecie nas z powierzchni globu tropikalny cyklon
Nie jest mi przykro, bo zanim to się stanie
To i tak zapewne prędzej wybijemy się nawzajem
Na kolejnym k*****e masz na to dowód od ręki
Spalone domy, bomby, symbol ludzkiej udręki
Błękit nieba zastąpiły najczarniejsze z chmur
Dziury od kul, cywile stawiani pod mur
To strach, rozpacz, ból zawładnęły tym światem
W obozach uchodźców dzieci pozbawione matek
Dwunastolatek bez nóg znów błaga u jałmużnę
Teraz mu wytłumacz, że działania rządu są słuszne
Jest coraz później, odjeżdżam z każdą chwilą
Wrzucam ostatni program leniwie łapiąc za pilot
Wciskają kit debilom, podatnym na wkręty
Głupie sraki a la Paris Hilton uczą jak być trendy
Uczą jak być tępym, nie mam dla nich litości
Załóż coś na siebie *****o, bo się psy zlecą na kości
Mam już dość, dziś widziałem zbyt wiele
Wciskam off, czerwony przycisk wyłącza tele
Jak masz własny intelekt, myśl sam, to nie boli
***** propagandę, nie daj się paranoi

Szyby niebieskie od telewizorów
Nie ufam mediom, nie wierzę w pic
Wszystko wydaje się płytkie z pozoru
Miedzy prawdą a kłamstwem jest cienka nić
Tam gdzie codzienność nie ma jaskrawych kolorów
Trudno jest przetrwać, trudno jest żyć
Szyby niebieskie od telewizorów
Wszystko na sprzedaż, nie wierzę w nicCzwarta trzydzieści rano miejski organizm się budzi
By rozpocząć masz robotów, tłumy bezimiennych ludzi
Podążają do pracy, gdzie czas jest życia złodziejem
Oni patrzą ale nie widzą co się wokół nich dzieje
To poranek żywych trupów, identyczny jak poprzedni
Półgodzinne wiadomości
pełne politycznych bredni
Gdzie jedni drugich spychają z karierowych schodów
A ten cały cyrk się kręci za pieniądze narodu
Ciągnie się szary korowód, znowu budzik rano dzwoni
Miliony ludzi wpadły w rytm codziennej monotonii
Każdy za fortuną goni chociaż syf się nie zmienia
Tu życie pisze scenariusz depcząc wszystkie marzenia
Nowy bank
w centrum miasta to nasz europejski pomnik
A obok w bramie chleją, śpią i srają bezdomni
Człowiek żyje jak niewolnik z ciężką kulą przy nodze
Rzesza pierdolonych yuppie zdepcze wszystko na swej drodze
Ty tego nie widzisz? bo mnie to szczerze przeraża
Praca odciska swoje piętno na ludzkich twarzach
Gówniana gaża, tu dla wielu życie jest przebrzydłe
Brudne autobusy wypchane po brzegi bydłem
To rzeczywistość zaciska się jak na szyi pętla
Ponad połowa ludności topi żale w procentach
uważaj by nie stracić tempa ta zasada jest prosta
to jest marsz robotów, którym się nie liczy jednostka

To jest marsz robotów z którego nie ma odwrotu
Zginiesz zdeptany przez ślepców brnących do przodu
To jest marsz robotów, nie umieją sami myśleć
Są trybami machiny w światowym przemyśle

Sami myśleć nie umieją żyją nadzieją bez wiary
Śmiało możemy mówić systemu ofiary
Czary-mary, totolotki, podatki, akcyzy, prowizje
System jest mistrzem we wpierdalaniu na mieliznę
Białas biznes is biznes
Ktoś robi hajs na tym, że dostajesz w pizdę
Ktoś idzie na łatwiznę a ty się przyzwyczaj
Że jak coś chcesz od życia to musisz mu to wyrwać
Wstyd się przyznać, musisz być egoista
Bo jak masz nie być jak zarabiasz tysiąc trzysta?
Żona tysiąc, a połowa idzie z tego na opłaty co miesiąc
I jak tu kurwa żyć nie grzesząc?
Wiesz jak jest jak ściga windykacja
Ty piąty rok tylko marzysz o wakacjach
Tylko praca i praca, monotonia pierdolona
Tylko tyrać i tyrać, hola, nie pora konać

To jest marsz robotów z którego nie ma odwrotu
Zginiesz zdeptany przez ślepców brnących do przodu
To jest marsz robotów, nie umieją sami myśleć
Są trybami machiny w światowym przemyśle

Oni patrzą, ale nie widzą
Słuchają, ale nie słyszą
Oni mówią, ale nic z tego nie wynika
To roboty, których życiem jest bezduszna mechanika

Zapierdalasz 6 dni w tygodniu w 3 zmianowym trybie
Trudno złapać oddech jak wyciągniętej z wody rybie
Jesteś numerem na NIP’ie o imieniu zapomnij
Ludzie żyją w tym systemie jakby byli nie przytomni
Weź głęboki oddech, otwórz oczy i zobacz z bliska
Te niespełnione tłumy na gównianych stanowiskach
Fabryki jak mrowiska, pracownicy bez imion
Oni żywią się zatrutym mlekiem systemowych wymion
To nie kino ani tanie gadki rodem z Hollywood
Tanie wino, nastoletnie matki, wszechobecny bród
Gdzie trud włożony w pracę nie odzwierciedla pensja
A cały twój potencjał zgaśnie w wiecznych pretensjach
Propagandowy tłok napędza systemowe tryby
Pozbawione własnej tożsamości ludzkie hybrydy
Skuci w dyby niewolnicy za korporacyjną kratą
Wegetują podłączeni pod rządowy respirator

To jest marsz robotów z którego nie ma odwrotu
Zginiesz zdeptany przez ślepców brnących do przodu
To jest marsz robotów, nie umieją sami myśleć
Są trybami machiny w światowym przemyśle

Oni patrzą, ale nie widzą
Słuchają, ale nie słyszą
Oni mówią, ale nic z tego nie wynika
To roboty, których życiem jest bezduszna mechanika


-----------
Co ciekawe Damian, sam miałem trochę rozpisać się o dzisiejszym pokoleniu, bo sam z niego jestem.

Jestem teraz na studiach 2 roku, i co by tu powiedzieć.

Wiara w Boga? " no może coś tam jest, kto by się tam tym przejmował i zajmował "

a jak juz wierza, to typowi katolicy, wychowani na katolickim podwórku, jeżdżą na oazy ( zjazdy młodzieży katolickiej ) i sobie wspaniale śpiewają jak to ich Bóg kocha i jak to jest fajnie być zbawionym, oczywiście niezła szopka pawłowa że az mózg boli, często mają długie spotkania modlitewne i nie raz kogoś nawiedza " duch boży"... i mówi obcymi językami i rzuca taką osobą.. my juz wiemy jaki to " bóg"

Priorytety ? " Hajs , hajs , hajs " tzw. pieniądze, bo tylko o to chodzi w życiu, mieć hajs , znaleźć dobrą dupę ( określenie dzisiejsze na dziewczynę ) brzydko ? Nie, bywa gorszę np . świnia, tak , dzisiaj na dziewczyny mówi się też świnie, co najlepsze i najgorsze w tym są o tym piosenki i nie jedna śpiewa takie " utwory "" magiczny długopis" chyba juz kazdy się domysli o czym mowa,

12 milionów wyświetlen w Polsce....................

Inna wspaniała piosenka, 9 mln wyświetlen


oczywiście takie piosenki są robione dla " beki" ( dla smiechu ) ale zastanówmy się, czy to jednak nie wpływa na podświadomość jak ciągle sobie na imprezach spiewasz o dziewczynach jak o "swinkach"..

No i typowy tydzień studenta : zajęcia / praca / weekend imprezy chlanie dziewczyny zajaranie zioła, i tak sobie czas leci.

Wszystko przepełnione w między czasie, smieciowym jedzeniem , popijane śmieciowym piciem, w tle ciągle lecą piosenki takiego typu.tego się dzisiaj głównie słucha wśród młodzieży
polecam od minuty 1:15, posluchac wystarczy minute i podziękowac.

Czy taka osoba sie rozwija? Oczywiście że nie, zagłębia się tylko w świat matrixa.

Nieodłączny starter typowego ucznia i studenta.

Aplikacje takie jak " Facebook, Instagram , Snapchat. te 2 ostatnie polegają w zasadzie na tym że pokazujemy ciągle innym co robimy w swoim zyciu , niezła opcja dla "elity" bo ludzie sami wysylaja i wstawiaja zdj co robią, co jedzą, i gdzie jedzą, i za ilę, i z kim.. czego chcieć wiecej?

Mokry sen Josepha Goebbelsa, tak bym to nazwał.

Dzisiejsze pokolenie nazywane jest pokoleniem C czasami X, pokoleniem straconym

Polecam obejrzeć,


Wyobraźmy sobie, że do dzisiejszych czasów zostają wysłani prorocy boży, i akurat są wysłani w takie miejsce

i leci ten utwór a są na takiej impreziemyslę , że w życiu nie wyobrażali sobie że ludzie mogą tak nisko upaść, bawić się w takich imprezach i jak świat szatna się rozwiną w swoim szatanskim zwiedzeniu._________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
damian
damian
Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015
http://PrawdaNasWyzwoli.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 23rd Grudzień 2017, 10:48
No i co tu można powiedzieć ... Myślałem, że dużo wiem ... ale po sprawdzeniu powyższych filmików czuję, że chyba nie do końca wiedziałem co się dzieje. Jakaś tragedia.

Nie jestem stary ale powiedzieć muszę ... za moich czasów takie COŚ ... by nie przeszło. Nie było takiego CZEGOŚ ... i chyba nikomu nie przyszło do głowy, że można takie coś "stworzyć" i upublicznić ... tragedia.

Współczuję takim marnym twórcom ... bo to o nich Isus mówił:

Mat 18:6 Kto zaś zgorszy jednego z tych małych, którzy wierzą we mnie, lepiej będzie dla niego, aby mu zawieszono u szyi kamień młyński i utopiono go w głębi morza.

Mat 18:7 Biada światu z powodu zgorszeń! Wprawdzie zgorszenia muszą przyjść, lecz biada człowiekowi, przez którego zgorszenie przychodzi.

Prawda ... bo trafi w ręce Sprawiedliwych wojowników ... i nie będzie litości.
Wówczas zrozumieją, że Bóg jest Mocny ... i jest Panem Zemsty ... i że naprawdę należało się Go bać.

Również Henoch napisał:

Rozdział 98

12 Biada wam, którzy lubicie popełniać nieprawość. Jakim prawem robicie sobie wielkie nadzieje dla siebie? Wiedzcie, że zostaniecie wydani w ręce sprawiedliwych, a oni poderżną wam gardła, zabiją was i nie będą mieć dla was litości.

13 Biada wam, którzy cieszycie się uciskiem sprawiedliwego, albowiem nie wykują wam grobu.

14 Biada wam, którzy nie liczycie się ze słowem sprawiedliwego, albowiem nie będziecie mieć nadziei na życie.

15 Biada wam, którzy rozpowszechniacie kłamstwo i niegodziwość! Są tacy, którzy piszą i zwodzą wielu swoimi kłamstwami. Nie ma dla was ocalenia, ale szybko zginiecie.
damian
damian
Liczba postów : 111
Join date : 29/06/2015
http://PrawdaNasWyzwoli.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 23rd Grudzień 2017, 11:57
Message reputation : 100% (1 vote)
Mam jeszcze dwie myśli do podzielenia się.

Zwróćmy uwagę (pod kolejnym kątem, bo jest tego wiele) na obłudę i zakłamanie wszelkich ruchów (feministki i inne) działających NIBY na rzecz kobiet ... które głoszą, że chcą dla kobiet lepiej. W rzeczywistości służą szatańskim celom ... a kobiety są manipulowane i ogłupiane bez granic ... że aż żal.

ŻADEN z tych ruchów nigdy w żaden sposób nie działał aby skutecznie blokować pornografię. Ciekawe.
ŻADEN nie działa aby skutecznie blokować ścierwo jak te przyśpiewki debilne z filmików wyżej ...

Takie rzeczy obrażają nawet normalnych mężczyzn.

Druga sprawa, o której już pisałem Wam ale gdzieś w innym temacie.
Sytuacja z pierwszej ręki w mojej rodzinie.

Dwoje ludzi stworzyło system, który na poziomie routingu ISP (operatorów sieci Internetowych = dostawców Internetu dla abonentów) umożliwiał blokowanie (skuteczne) niechcianych treści, zwłaszcza pornografii. Całkowicie i skutecznie.

Chłopacy chcieli na tym rozwijać biznes. Szczytna idea można powiedzieć. Technologia nie była droga i dosłownie mogła by być dostępna u operatorów jako standard dla abonentów. Było to zadziwiająco skuteczne.

I co się stało ... ? Nagle, nie wiadomo skąd znalazł się poważny inwestor, ale miał jeden cel - KUPIĆ całość ... projekt, patenty (bo było to opatentowane już), prawa wszystko ... całość. Chłopacy się zastanawiali czy im się to opłaci ... Przekonała ich ... kasa.

Za dużą sumkę inwestor nabył WSZYSTKO ... i co dalej?
W skrócie ... zabił projekt ... Kupił to po to aby to nigdy nie działało ... Super no nie?

Szatańskie ścierwo ma długie łapy i działa wszędzie ...
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 23rd Grudzień 2017, 13:34
I tak szczeście moze ze sprzedali.. jakby zaczeli stawiąc opór to kto wie Embarassed

Dla satanistów pornografia jest zbyt ważna, żeby pozwolić sobie na rozgłos o tym , że są łatwe spooby blokowania takich treści ..

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 23rd Grudzień 2017, 13:41
Jednak jako pocieszenie powiem , że w gruncie rzeczy rówieśnicy, pomimo tego całego skażenia to w większości dobrzy ludzie

Istotne jest tutaj własnie sumienie, Sataniści próbują je wyciszyć, ale nie potrafią go wyłączyć w człowieku i dzięki temu własnie pomimo tego całego syfu który Nas otacza każdy ma dobre cechy człowieczeństwa.

Mnie to osobiście bardzo pociesza, jak widzę ludzi np. ateistów którzy potrafią być dobrzy sami z siebie. Dlaczego?

Bo wiem , że jak wróci Bóg i poznają prawdę, to będą to bardzo dobrzy członkowie królestwa Bożego, bo pomimo tego że nie rozumieli kompletnie świata w jakim żyją, pomimo tego że mogli być złymi ludzmi, z głębi duszy woleli byc dobrymi... nie licząc na żadną nagrodę.

I tutaj własnie pokazuje się jak bardzo sumienie ma wpływ na to jacy jesteśmy, pomimo tych wszystkich szatańskich pomysłów aby nas zgnoić .

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 23rd Grudzień 2017, 15:02
Zróbmy sobie mały test, będzie dotyczył mężczyzn Wink

Wyobraźmy sobie , że wstajemy rano z łóżka, nie mając nic do roboty właczamy przypadkowy kanał muzyczny, i oglądamy go godzinę..A potem wyłączamy, i co zostaje w naszej podświadomości ? Dupa, dupa , cycki cycki, sex sex sex...........

myśl tylko o sexie, i seksownych laskach, mysl tylko o tym, patrz na kazdą dziewczynę jak na obiekt który możesz.. no własnie...

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
avatar
Zwykły
Liczba postów : 161
Join date : 18/03/2015

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 9th Styczeń 2018, 10:10
Jacek86
Jacek86
Liczba postów : 291
Join date : 31/08/2015
Age : 34
Skąd : Bydgoszcz

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 10th Styczeń 2018, 16:08
Message reputation : 100% (1 vote)
Nawet ciekawe!!!

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Baaa10
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 17th Styczeń 2018, 21:16
Ciekawy materiał na temat depopulacji i jak ona jest zorganizowana:

Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 17th Styczeń 2018, 22:59
Tuje, sadzimy je wszędzie , często dookoła naszych domów, są fajne bo często służą jako naturalna zasłona przed sąsiadami, ale jaka jest tego cena ?


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 28th Styczeń 2018, 16:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Chciałbym pokazac pewien paradoks dzisiejszych " wierzących" ludzi.

Zobaczmy tą historię :

Kiedy zmarła moja mama, studium pielęgniarskie to jedyne, co mój ojciec ze wsi mógł mi zaoferować. Sytuacja pielęgniarek na zachodzie jest dobra, w Polsce nie - żadna tajemnica. Postanowiłam wyjechać.

Tajemnicą nie jest też, że bogatsze Polki usuwają ciążę poza granicami kraju. Polskie pielęgniarki z niemieckim na poziomie co najmniej B1-B2 mogły przy graniach Polski znaleźć pracę za godne pieniądze i czuć się jak w Polsce. Taką pielęgniarką byłam ja.

I naprawdę spotkałam w tej pracy wiele kobiet i ich partnerów, część z nich rezygnowała, część z nich potrzebowała doby więcej na zastanowienie się, ale zdecydowana większość już wiedziała, czego chce i była na to gotowa. Byłam świadkiem wielu aborcji, wielu par, które przychodziły na ten zabieg bez najmniejszych skrupułów.

W pamięć zapadła mi matka i córka rodem z pierwszej ławki kościelnej. Obie nosiły łańcuszki z wybitymi wizerunkami świętych. Mama udawała taką miłą i dobroduszną, ale wzrokiem wbijała nóż w plecy, czułam to na sobie.

Dużo by mówić - jej córka usunęła ciążę, trochę źle się czuła, siedziała w pokoju z mamuśką i słuchały lekarza i innej pielęgniarki.

Kiedy ci opuścili pomieszczenie, mamuśka rzekła do córki „Dzięki Bogu, że wszystko przeszło pomyślnie”.

Do tej pory nie potrafię tego skomentować.

http://wyznajemy.pl/wyznanie/68813

Czy trzeba komentować? Tak własnie to wszystko działa... tak próżne i puste są osoby z tych 1 ław kościelnych...


_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 29th Styczeń 2018, 12:58
Z Monitora Polskiego....


Jeżeli to wszystko jest zgodne z prawdą, to wiemy na 100% o co w tym świecie komu chodzi.


..........................................................................................................................................................................

Nanowahadełko o chazarskim Holocauście Słowian. Raport Witolda Pileckiego najbliższy prawdy.Szczerze mówić denerwuje mnie ta debata nt. ilości zabitych żydów podczas II wojny światowej. Telewizja Polska coraz częściej mówi o Raporcie Witolda Pileckiego, w którym jest mowa o ponad 12 mln zamordowanych Polaków – Słowian. Podobne dane podaje Kronika Akaszy – przez nanowahadełko. Na końcu tego artykułu podam miejsca gdzie można zweryfikować te dane z dokumentów.


A więc liczby zamordowanych:


– Polacy – Słowianie 12 milionów 759 tysięcy
– Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę
– Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie, w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego
– 25,5 miliona, niemal 100% Słowianie
– Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie
– Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie
– Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie
– Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie
– 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego
– Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% SłowianieOprawcy:


– Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele
– Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy
– Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy
– SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy
– Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy
– Przywództwo wojsk rosyjskich 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele
– Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy
– Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscyA więc Holocaust to słowiańska ofiara całopalenia żydów chazarskich na Słowianach, których ogółem zginęło ponad 86 milionów 600 tysięcy. Celem 2 wojny światowej było wymordowanie Słowian, którzy jako jedyni stali na drodze satanistom – kierowanym przez sztuczną inteligencję bakterii. Słowianie z uwagi na swoje unikatowe DNA, odporne na sztuczne modyfikacje, nie mogli zostać przejęci. Chazarowie są tworem sztucznym, zaprojektowanym przez reptylian ok 3 mln lat temu na bazie człowieka neandertalskiego, krokodyla i niedźwiedzia koala. 


Czyści Słowianie jako jedyni posiadają DNA wzorcowe – takie jakie przekazała nam rasa założycieli naszej cywilizacji 9 mln lat temu. DNA jest obecnie bardzo wymieszane, nawet Chazarowie nie są już czyści, średnio mają ok 30% genu Słowian. Słowianie z kolei mają ok. 20% genów chazarskich. 


Najczystszymi Słowianami są Rosjanie z okolic Moskwy, w promieniu 700 km. W Polacy mają średnio ok 5% genów chazarskich. Z kolei najczystszymi Chazarami są społeczeństwa zamknięte rabinów, do 98% czystego chazarskiego DNA. Dlatego też w Izraelu tak starannie się kontroluje pochodzenie. Po to też m.in. wprowadzono klasyfikację rodzaju krwi, która ma się znaleźć w bio-paszportach i bio-dowodach osobistych. Ilość chazarskiego i słowiańskiego DNA można sprawdzić badaniami tęczówki oka.


Przemiana w biologię krzemową dotyczy tylko tych osób, które mają nie więcej niż 45% DNA chazarskiego, a ci co mają powyżej 26% będą musieli przejść specjalne procedury oczyszczające – chodzi głównie o wpływ bakterii na organizm. Poniżej 26% zawartości chazarskiego DNA bakterie nie mogą w takim człowieku istnieć.


Dopiero teraz zdajemy sobie sprawę co było prawdziwą przyczyną I i II wojny światowej i Holocaustu –  zostały one przygotowane przez sterowanych przez sztuczną inteligencję bakterii i wirusów Chazarów. 


Nie możemy ich tak całkiem winić, bowiem jeśli poziom chazarskiego DNA wynosi powyżej 80% to taki człowiek jest całkowicie podatny na działanie tejże inteligencji. Dlatego tak olbrzymia grupa żydów chazarskich będzie musiała przejść na niższe poziomy, by dokonano tam oczyszczenia. W jaki sposób, to już nie nasza sprawa – wrócą do naszego świata góra za kilka lat, bowiem każda dusza jest cenna.


A teraz gdzie są szczegółowe dokumenty – skopiowane 8 krotnie, jeśli chodzi o podane powyżej dane:


Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Holocaust-dokumenty-560x503
4 zlokalizowane przez nanowahadełko miejsca, gdzie są przechowywane dokumenty odnośnie prawdy o Holocauście Słowian.


– Yad Vashem, budynek wskazany żółtą kropką, 2 piętro, pomieszczenie nr 140. Są jeszcze 2 inne lokalizacje.
– Instytut Gaucka (Muzeum Stasi w Berlinie), a właściwie budynek wewnątrz Urzędu Skarbowego (żółta kropka) 2 piętro pok. 251
– Tajny oddział IPN w Kostrogaju k. Płocka, na strychu w zaznaczonym białym budynku
– Archiwa Państwowe USA (National Archives) 3 metry pod ziemią w piwnicy w zaznaczonym żółtą kropką miejscu.Wszystkie poza 1 lokalizacją, w Rosji, są pod kontrolą chazarskich żydów. Prezydent Władimir Putin przejął te dane 4 lata temu, jest to jeden z głównych powodów ataków Chazarów na niego i Rosję. Czas ujawnić te dokumenty Panie Prezydencie Rosji.

https://www.monitor-polski.pl/nanowahadelko-o-chazarskim-holocauscie-slowian-raport-witolda-pileckiego-najblizszy-prawdy/

...................................................................................

Szukałem sporo i wiele wskazuje na to, że owa lista jest fikcyjna. Źródła nie udało mnie znaleźć, w zamian znalazłem opisy nieudolności Piotra Beina czy też Podleckego.

Ale znalazłem Raport Witolda z Auschwitz.

http://naszgarbow.pl/wp-content/uploads/2013/05/Raport-Witolda.pdf

Jakoś nie mówił o holokauście i masowych mordach Żydów.


Ostatnio zmieniony przez thewordwatcher dnia 3rd Luty 2018, 08:49, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
avatar
Cyryl
Liczba postów : 1422
Join date : 21/03/2015
https://cyryl27.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 31st Styczeń 2018, 22:34
W tym temacie Obserwator i ja poruszyliśmy temat Sanjaya :
https://zbawienie.forumotion.com/t18p525-zwalczanie-biblii-blogi-promujace-falszywe-doktryny-i-klamstwa

Henryk także zauważył, że zarówno Sanjaya jak i Eter to typowi płatni agenci, których celem jest to aby młodzi naiwni ludzie nabrali zaufania do demonów w postaci Orbsów.

Oczywiście Sanjaya i jego pomagier Eter mówią wiele prawdy o Watykanie, płaskiej ziemi czy zatruwaniu i ludobójstwu Słowian. Jednak czynią tak oni tylko po to aby zdobyć zaufanie młodych ludzi, którzy wiedzą czym jest Watykan i znają inne szatańskie kłamstwa.

 Celem Sanjaya i jego kumpla Etera jest nie tylko reklamowanie demonów wśród młodych ludzi ale także szkalowanie Biblii, Boga i jego pomazańca Isusa.

Zauważmy jedno, Sanjaya mówi ogólnikowo, rzuca hasłami i porusza wiele tematów w jednej wypowiedzi pokazując szeroką wiedzę jednakże jest to wiedza ogólnikowa bazująca na niewiedzy młodego zbuntowanego człowieka.

Np. Sanjaya mówi, że Biblia jest sama w sobie sprzeczna i jest wymysłem Lewitów oraz Watykanu. Jednakże nie wspomina on celowo o takim podstawowym fakcie, że Biblia jest najbardziej fałszowanym pismem w historii. A po co sobie zadawano tyle trudu aby fałszować przez wieki dane pismo czy dodawać całe fałszywe księgi (pisma Pawła i dwie fałszywe ewangelie, czy księgę Estery) lub usuwać inne księgi (księga Henocha), skoro jest to pismo wymyślone a nie natchnione przez Boga???

Odpowiedź jest jedna tyle trudu w fałszowanie treści Biblii zadano sobie ponieważ są tam słowa Boga!!!! I co ciekawe Watykan w tej kwestii współpracował z masoretami oraz sam do ewangelii Isusa dodał pisma Pawła oraz dwie fałszywe ewangelie. Skoro wg Sanjaya Isus to wymyślona postać, to po co dodawano do dwóch Ewangelii Jana i Mateusza oraz Apokalipsy wiele listów Pawła, Dzieje Apostolskie oraz ewangelie uczniów Pawła Marka i Łukasza???

Po co fałszować sfałszowany pieniądz???

Skoro wg Sanjaya Isus nie dość, ze jest wymyślony to jest synem Lucyfera a Watykan czci Lucyfera..... to oznacza, że Watykan czci nieistniejącego boga??? Skoro Isus nie istnieje to Lucyfer nie istnieje. A zatem w Watykanie siedzą idioci czczący nieistniejące bóstwo, któremu wymyślili syna.

Ostatnio Sanjaya atakuje czarowników:
https://www.youtube.com/channel/UCP9k6oLfC0SWBodTZIOuN4g/videos

Jednak znowu, pomyślmy. Sanjaya ma na celu reklamowanie demonów wśród młodych ludzi oraz atakowanie Isusa oraz Boga. Jego celem zatem są młodzi ludzie, którzy widząc obłudę tego świata i władzę Watykanu mogą powrócić do Boga i jego pomazańca.  Dlatego dla takich ludzi został wykreowany przez demony Sanjaya. Dlatego atakuje on bezkarnie Watykan oraz wielu czarowników. Ponieważ demony chcą aby Sanjaya zyskał maksymalną wiarygodność wśród młodych ludzi. 

Zobaczmy sam Isus dał nam wskazówkę jak demaskować takich agentów jak Sanjaya:


Mat 7 napisał:(1) Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni.
(2) Albowiem jakim sądem sądzicie, takim będziecie osądzeni, i jaką miarą mierzycie, taką i wam odmierzą.
(3) Dlaczego widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?
(4) Jakże więc powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, skoro belka jest w oku twoim?
(5) Hipokryto, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.


Oto co mówi Sanjaya o Januszu Zagórskim:Otóż wg niego skoro Janusz przyznał się, że będąc studentem politologii za czasów PRL, został w czasie służby wojskowej oficerem politycznym to musi oznaczać, że jest on wysokiej rangi agentem WSI. Pomijam fakt, że to nie jest wystarczający dowód, jedynie jedna poszlaka. Jednak skoro dla Sanjaya jest to wystarczający dowód to co on mówi w tym filmie.Tutaj Sanjaya przyznaje się, że zajmował się magią, ezoteryka, wróżeniem i numerologią i twierdzi, nawet, że dopiero wyższy poziom numerologii, wróżenia daje jakąś wiedzę. Co oznacza jedno, Sanjaya jest na pasku demonów (dlatego promuje je jako istoty z wyższych wymiarów). Pomyślmy człowiek uwikłany w magie musi być pod kontrolą demonów, gdyż te praktyki dają duża władzę demonom nad człowiekiem. 

Oto kim jest Sanjaya.


______________________________________________________________________________________________________________

Uzupełnienie mojego postu.

Dlaczego piszę o przypadku Sanjaya w temacie "Metody w jaki sposób nas wyniszczają"???

Ponieważ Sanjaya ma na celu wyniszczyć młodych jeszcze naiwnych Polaków duchowo, poprzez akceptacje demonów i negowanie Biblii a szczególnie postaci Syna Bożego.

Tutaj Sanjaya wprost przyznaje się do czego???Do tego, że kiedyś zajmował się wahadełkiem oraz uzdrawianiem rękoma. Oczywiście mówi, że nie brał za to pieniądze... jednak czy ktoś stosuje praktyki okultystyczne i demoniczne biorąc czy nie biorąc za to pieniądze to rzecz drugorzędna. Otóż osoba poddana takim zabiegom zawsze będzie narażona na kontakt z demonami. 
Co ciekawe Sanjaya mówi, w tym filmie, że do dziś zachował zdolność uzdrawiania rękoma, ale tę "zdolność" zarezerwował dla swoich "najbliższych".

Co oznacza, że Sanjaya czerpie swoją moc od demonów i jest na ich usługach. Co ciekawe Sanjaya przyznaje się otwarcie do tego, że był wachadełkarzem oraz atakuje innych okultystów dlaczego???

Aby zyskać wiarygodność wśród młodych ludzi i aby podważyć autorytet Isusa.

A teraz zastanówmy się skoro obecnie Sanjaya nadal ma zdolność leczenia i odczyniania uroków to kto stoi za tą jego zdolnością???

Sam Sanjaya mówi jasno, ze za wahadełkiem stoją demony. I tak samo za uzdrawianiem rękoma także one stoją. Sanjaya przyznaje się do okultyzmu, ponieważ wie, że jakby to ukrywał to szybko by to wyszło na jaw i straciłby wiarygodność. Dlatego stosuje on metodę "przyznania się" i atakowania innych czarowników aby uzyskać wiarygodność. W ten sposób uwiarygadnia on swoją osobę.
huberkinky
huberkinky
Liczba postów : 162
Join date : 27/02/2018
Skąd : Perth, Australia
http://www.zbawienie.com proroctwa.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 25th Kwiecień 2018, 10:06
Message reputation : 100% (1 vote)
Znalazłem ciekawe informacje na temat transgender oraz homoseksualizmu.

Większość z nich to Żydzi ale nie tylko oni.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Atrazyna

Atrazyna – organiczny związek chemiczny z grupy triazyn. Stosowana jako herbicyd (tzw. herbicyd triazynowy) do zwalczania chwastów w uprawie kukurydzy.

Jest inhibitorem FSII. Jest analogiem plastochinolu i działa poprzez usunięcie wtórnego akceptora elektronów QB z jego miejsca wiązania na białko D1. Można wykorzystywać ją w celu badania przepływu elektronów jedynie przez cyt b6f→PSI (w obecności odpowiedniego donora elektronów)[potrzebny przypis].

Użycie atrazyny zostało zakazane na terenie państw Unii Europejskiej z początkiem roku 2005 ze względu na przekroczenie norm stężeń tego pestycydu w wodach gruntowych. Wiele krajów zabroniło stosowania atrazyny znacznie wcześniej: Włochy, Niemcy – 1991; Dania, Finlandia, Szwecja – 1994. Jak wykazują cytowane badania, zaniechanie używania atrazyny w Niemczech i we Włoszech nie spowodowało zmian w uzyskiwanej wydajności produkcyjnej kukurydzy z hektara upraw[6].

Badania wykonywane od początku XXI w. w Australii wskazują, że obecność atrazyny w wodach gruntowych wpływa na zmniejszenie narodzin płazów płci męskiej i demaskulinizację żywych organizmów. Wykazano, że atrazyna wpływa znacznie na urodzenia obojnaków wśród żab[potrzebny przypis].

Na platanie szponiastej prowadzono badania, podając atrazynę 40 samcom, przez 3 lata, w stężeniu 2,5 ppb (norma EPA w wodzie pitnej – 3 ppb). 30 osobników straciło zdolności rozrodcze, 4 samce złożyły pełnowartościowe jaja (mimo że genetycznie pozostały samcami) po kopulacji z samcami, nie zaobserwowano zmian u pozostałych 6 osobników. Pojawiło się przypuszczenia że podawana atrazyna mogła być zanieczyszczona bisfenolem A[7].

Czego Żydopedia nie podaje, tego, że atrazyna oddziaływuje w podobny sposób na ludzi, zwłaszcza na męższczyzn, którzy często przy dłuższym spożywaniu wody z atrazyną stają się obojnakami. Płody matek spożywających wodę z aztrazyną mogą mieć także podobne objawy, same kobiety mogą mieć problemy z zajściem w ciążę oraz spore problemy z menopauzą czy okresem.

Dzieci męskie mogą się rodzić z... mikro penisami.

Bardzo obszerny artykuł znanego na całym świecie dr. Mercola na ten temat, omawiający problemy (wielkie) u zwierząt oraz problemy u ludzi.

Zwierzęta zanikają z powodu zaburzeń seksualnych czy reproduktywnych i działa to także bardzo na ryby. My pijąc wodę, która jest zawsze zatruta, jeżeli nie przefiltrowana drogimi filtrami wchłaniamy owe trucizny i w ten sposób rośnie coraz większa armia ludzi z zachwianą równowagą hormonalną oraz skłonnościami do transgender czy homoseksualizmu.

Oczywiście jedzą owoce i warzywa spryskiwane atrazynem wchłaniamy to także.

Nie wiem, czy w Polsce jest to zabronione, ale podejrzewam, że... nie!

Artykuł jest tłumaczony w wyjątkowo dobry i dokładny sposób!

_________________
zbawienie.com
proroctwa.com
Liksar
Liksar
Liczba postów : 1409
Join date : 03/12/2015
Age : 24
Skąd : Białystok
https://liksar.wordpress.com/

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 22nd Maj 2018, 18:22
Message reputation : 100% (1 vote)
2 sprawy:

Nowe prawo! Od 1 lipca Polacy będą uciekać z Polski całymi rodzinami.

Sytuacji jest bardzo poważna, bo już od 1 lipca bieżącego roku, w Polsce wchodzi prawo, które będzie ścigać ciężko pracujących Polaków za granicą w celu ściągnięcia z nich ich zarobionych pieniędzy – a dokładnie pieniędzy w formie bardzo wysokiego podatku dochodowego.

Nowe prawo przyczyni się do tego, że powstanie nowa fala masowej emigracji z Polski, bo ludziom, którzy pracują za granicą, a mają dom lub rodzinę w Polsce, może się nie opłacać, pracować za granicą i oddawać podatki w Polsce – tym sposobem Polacy będą masowo zabierać swoje rodziny i sprzedawać swoje domy, aby uwolnić się od polskich aparatów państwowych.

Kogo będą ścigać polskie aparaty państwowe? Ano wszystkich, którzy pracują za granicą, a rodziny mają w Polsce w innych słowach, jeżeli urzędnik stwierdzi, że centrum interesów życiowych danej osoby znajduje się w Polsce – to zmuszą Cię do zapłaty podatku w Polsce, a nie np. w Niemczech lub Anglii – jeżeli podatków w Polsce nie zapłacisz, to będzie bardzo źle.
http://knowhowinsider.com/nowe-prawo-od-1-lipca-polacy-beda-uciekac-z-polski-calymi-rodzinami/
-----------

dla mnie nic innego, jak próba wypompowania z Polski jak najwięcej rodzin Polaków, aby w to miejsce zasiedlić Ukraińców.

Szatan korzysta na tym podwójnie, po 1 "utrudnia" zgromadzenie Ludu Bożego, oraz daje miejsce dla swojego nasienia ukraińskiego.

dodatkowo , połączmy to z tym

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Dddddd10

i mamy wszystko jasne... bounce

_________________
Nawróćcie się, synowie izraelscy, do tego, od którego tak bardzo się oddaliliście! Izajasza 31:6

https://liksar.wordpress.com/
thewordwatcher
thewordwatcher
Admin
Liczba postów : 4551
Join date : 18/03/2015
Skąd : Perth, Australia
http://zbawienie.com

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

on 23rd Maj 2018, 03:25
Message reputation : 100% (1 vote)
Posprawdzałem obie witryny i to wszystko wygląda nieprawdopodobnie i artykuł jest nielogiczny.

Brakuje jakiegokolwiek śladu takiego dokumentu, a zwłaszcza z polskiej strony, skoro to ma wejść w życie już od Lipca.

http://dobryruch.co.uk/

Nie neguję, że to byłaby katastrofa dla wielu ludzi ze mną włącznie, ale to wygląda jak zwykła plotka.

Płacenie podatku na emeryturę - tzw superanuation istnieje w Australii od wielu lat - sam płaciłem i to nie jest nowość.

Albo im się coś pomyliło albo... czysta dezinformacja.


_________________
Ojcze nasz, któryś jest w niebie, Święć się imię twoje, przyjdź Królestwo twoje, bądź wola twoja, jak w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jak i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Albowiem twoje jest Królestwo i moc, i chwała na wieki wieków. Niech się stanie.
----------------------------------------------------------------------------------------------
huberkinky@protonmail.com
http://www.zbawienie.com http://www.proroctwa.com
https://www.youtube.com/thewordwatcher
https://www.youtube.com/HenryKubik
Sponsored content

Metody w jaki sposób Nas wyniszczają - Page 2 Empty Re: Metody w jaki sposób Nas wyniszczają

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach